1. Členové komise vzali na vědomí odstoupení Ladislava Šmakala jako člena komise ze dne

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "1. Členové komise vzali na vědomí odstoupení Ladislava Šmakala jako člena komise ze dne 25.06.2015."

Transkript

1 v Mnichovicích Zápis z jednání komise pro přípravu nových stanov ČPSK ze dne v Mnichovicích od 14:00 do 21:00 hodin Přítomni: Alice Mojžíšková Ing. Martin Kostelník Program: 1. Členové komise vzali na vědomí odstoupení Ladislava Šmakala jako člena komise ze dne Seznámení přítomných s jednotlivými verzemi verzemi návrhů a diskuze k jednotlivým bodům. 3. Přítomní se vzájemně informovali o svých draftech stanov a společně vytvořili společné znění návrhu stanov článků: I až XI. 4. Přítomní se dohodli na další schůzce, kde budou dopracovány z předložených draftů a kontrole s novým OZ 2015 zbylé články stanov. Schůze se bude konat v Oldřichově č.p. 93, Jeníkov. 5. Alice Mojžíšková je pověřena komisí k rozeslání, vytištění a kompletaci korespondence všem členům - vyplývající z usnesení a zápisu členské schůze ČPSK ze dne , která je ustavujícím a nadřízeným orgánem komise. 6. Ing. Martin Kostelník je pověřen k zajištění finální právní úpravy stanov právníkem, kterého komise vybere. Martin Kostelník informoval o první schůzce s advokátní kanceláří. Tato úprava proběhne během měsíce září 2015 po připomínkování členy spolku. 7. Členové komise si promyslí a na příští schůzi rozhodnou bude-li kooptován další člen komise nebo zda-li komise dopracuje návrh stanov v současném složení.

2 Page 2 8. Členka komise Alice Mojžíšková informovala o komunikaci s ekonomem-matrikářkou a předsedou klubu: Alice Mojžíšková em požádala jménem komise o zaslání seznamu členů s adresami a zpřístupněním finančního rozpočtu uděleného a schváleného komisi členskou schůzí ze dne Ekonomka klubu na tento odpověděla, že může být poskytnuta záloha na poštovné ve výši max Kč. Právní konzultace budou klasicky na fakturu na klub a ta bude proplacena, až ji schválí předseda a předseda kontrolní a revizní komise. Ekonomka dále napsala, že nemá zatím význam právní konzultace, když není návrh stanov a čeká se na doplnění ostatních. Dále sdělila, že většina pošty půjde přes mail. Kontakty budou poskytnuty, ale byla by ráda, aby byl jeden člověk, který s daty bude nakládat a zodpovídat za ně. Lidem, kteří nechtějí poskytnout adresy veřejně, zašle em stanovy sama ekonomka. Předseda klubu odpověděl, že není potřeba přeposílat peníze na účet, že finanční prostředky se budou řešit o způsobem vystavené případné faktury anebo dokladů např. za poštovné. Dále připomněl, že stanovy by měly být k náhledu do konce měsíce června tohoto roku. Další od ekonomky klubu sděloval, že na klasickou poštu nám může poslat kartičku na poštu, aby bylo poštovné levnější. Alice Mojžíšková reagovala ekonomce klubu, doslovná citace: Děkuji za informaci. Právní konzultace proběhnou samozřejmě až po všech návrzích na doplnění. Pošta by měla jít poštou. viz. zápis z členské schůze ze dne Co se týče adres pokud je potřeba podepíši ti samozřejmě prohlášení o nakládání s citlivými údaji.

3 Page 3 Ekonomka klubu reagovala, že v pátek odešle na adresu členky komise kartu na poštu. Dále se dotázala zda preferuje doporučenou poštu pro doručení karty. Dále, že nic podepsat nepotřebuje. Že by jenom stačilo ujištění, že mail nebude putovat po půlce Čech až na Moravu, jak se to dělo a že adresy budou zaslány v excelu, tak, jak to posílají do tiskárny na zpravodaj. Super z excelu si to krásně vyexportuju na poštovní štítky. O.k. ujišťuji tě, že s kontakty našich členů nepoputuje vůbec nikam. Jsem si vědoma toho, že se jedná o nakládání s citlivými údaji. Díky A. Dále přišla informace od ekonomky s tím, že na poslední výborové schůzi se řešilo, že stanovy mohou být rozeslány i em. Jmenovitě to řešila naše paní jednatelka s předsedou kontrolní a revizní komise a že je to vcelku asi ta nejjednodušší varianta. Markétko omlouvám se, ale řídím se výsledkem schůze členské a z výborové schůze nemám informace Ekonomka odpověděla, že koukala do zápisu a taky nenašla nikde v ukládá, že by bylo nějak přímo určeno, že to musí být tištěné a poštou. Dále bylo doporučeno zaslat s dotazem na jednatelku a předsedu kontrolní a revizní komise a nechat si toto posvětit. Dále uvedla, že neví zda-li je někde zápis z výboru, na web to asi nikdo nedává ale, že žije v domnění, že si to mezi sebou rozesíláme, protože Nip i Hejzlar jsou v klubové korespondenci. Alice Mojžíšková odpověděla, doslovná citace: Markétko omlouvám se, ale já si nebudu nic ověřovat. V zápise je napsané poštou. Klidně se podívej na webu to je My si nic nepřeposíláme, já k zápisům z výboru přístup rozhodně nemám. Pouze to co je zveřejněno na webu tak vidím víš. Pa A.

4 Page 4 Ekonomka odpověděla, že to tam tedy nevidí. A poštou může být i ovou poštou. A v tom ukládá už není ani to "poštou". Ale, že se nechce hádat, protože je to v podstatě úplně jedno. O penězích to není a jestli je snažší obálkovat 270 dopisů, tak proč ne. Markétko, to že se zápis liší od usnesení nad tím jsem kroutila hlavou už když jsem to v únoru viděla, ale to je tak všechno co můžu dělat Také se nechci hádat, jen bych si to ráda dopředu vše připravila. V komisi se určitě domluvíme, zda dodržovat usnesení členské schůze či nikoli. Děkuju pa A. Dále následoval od předsedy kontrolní a revizní komise: že nerad vstupuje do jednání, ale rozhodně nesouhlasí posílat peníze na soukromý účet bez doložení faktury a že souhlasí s posláním zálohy ke které bude později doložena faktura. Na tento bylo odpovězeno, doslovná citace: Dobrý den, postup mi byl již dnes několikrát vysvětlen a já ho samozřejmě chápu a respektuji. Mějte všichni hezký den. Alice Mojžíšková Člence komise nebyly adresy doručeny a proto druhý den odeslala předsedovi a ekonomce doslovná citace: Dobré ráno, omlouvám se, že opět obtěžuji, ale včera jsem bohužel seznam členů ČPSK s aktuálními adresami neobdržela. Moc prosím o jeho zaslání. V příštím týdnu je nutné již Stanovy rozeslat členům a ráda bych si obálky s adresními štítky včas připravila. Jak jsem již psala včera Markétce, adresy nebudou poskytnuty třetím stranám, budou použity pouze pro rozeslání Stanov. Děkuji za pochopení. S pozdravem Alice Mojžíšková Ekonomka klubu na tento odpověděla, že jsou dva důvody, proč databáze nebyla odeslána:

5 Page 5 1) nikdo zatím žádný návrh stanov neviděl a to ani členové té přípravné komise. 2) výbor si stojí za tím, zasílat co nejvíc e- mailovou poštou. Což prý bude dohodnuto na schůzce komise. Markétko, je od tebe velice troufalé tvrdit, že návrh stanov nikdo neviděl, není to pravda, s Ing. Martinem Kostelníkem si denně voláme a navzájem Stanovy připomínkujeme. To, že třetí člen komise mi vůbec nereaguje na y je věc druhá. Beru tedy na vědomí tvoje rozhodnutí, ale následky z toho, že mi neposkytneš součinnost nést nebudu. Po konzultaci a souhlasu s druhým aktivním členem komise, návrh stanov tedy bude pouze zveřejněn na webu ČPSK s vysvětlením proč nelze naplnit úkol z členské schůze - tvoje nesoučinnost poskytnout adresy. Nechápu a nerozumím tvému postoji. Já plním to co, jsem slíbila a to, co mi uložila členská základna. Dnes jsem měla vyhraněný čas na přípravu obálek a naivně si myslela, že mi seznam obratem pošleš - včera jsi mi to v u slíbila. O rozesílání stanov členům em není nikde ani řádek a opakuji, plním úkol ze zápisu a usnesení členské schůze. Možná by bylo vhodné, aby sis přečetla zápis z členské schůze. Věř, že je těžké držet emoce na uzdě, ale toto si neodpustím: Markétko, komise ty stanovy nedělá pro sebe, ale pro klub ČPSK a klub jsme my všichni milovníci setrů a pointrů. Moc se těším, až odpoledne vyrazím se svou gordonkou a angličankou ven, ony na rozdíl od lidí jsou veselé a snadno čitelné. Více už k tomu nemám co dodat. S pozdravem Alice Mojžíšková. Ekonomka na toto reagovala: že je v práci a zabývat se tím fakt nemůže. Že, zaslaný ani nebude číst, že dostává pokyny od paní jednatelky, pana předsedy a předsedy revizní komise.

6 Page 6 Po zkušenostech s Martinem Kostelníkem by si prý z vlastní vůle nerozhodla ani prd. Dále uvedla, že zapomněla přeposlat všem. A že není pověřena jednat za výbor. Dále poprosila, aby se členka komise obracela už jen na předsedu nebo paní jednatelku. Na konci u bylo uvedeno, že členka komise Alice Mojžíšková dostává pokyny taky od třetí osoby. Markétko, tak tohle už přestává mít glanc. Já jsem schopná si ovou poštu vyřizovat sama z vlastní hlavy a tvá vyjádření už jsou opravdu mimo a jak se říká opravdu "přes čáru"... nechápu kde vznikla chyba v komunikaci, ale přestávám tvým ům rozumět. S pozdravem Alice Mojžíšková Poté přišel od předsedy: že prosí všechny zúčastněné, aby uklidnili své emoce a navzájem se neuráželi. Dále, že žádá pracovní komisi sestavenou pro vypracování stanov, aby mu poslala pracovní verzi stanov. Dále uvedl, že v rámci úspor se na posledním výboru rozhodlo, že tato pracovní verze se zašle členům elektronicky a ti kteří s elektr. poštou nedisponují se zašle prostřednictvím pošty. Alice Mojžíšková odpověděla, doslovná citace: Libore, Komise pro vypracování stanov se řídí zápisem a usnesením z členské schůze konané dne Komise nebyla oficiálně informována o jednání posledního výboru, kde by se mělo údajně rozhodnout o zaslání stanov em. V zápise výboru ze dne na který se odkazuje ekonomka klubu není uvedeno, že by se stanovy měly zaslat em a ani do této chvíle ové adresy členů taktéž nebyly dodány. Nechápu proč mi včera em ekonomka klubu adresy slíbila. Upozorňuji, že i nadále jsem ochotna podepsat prohlášení o nakládání s citlivými údaji. Protože pracuji s citlivými údaji velmi často v rámci svého zaměstnání a tudíž přesně znám právní normy jak s nimi nakládat. Nerozumím, proč mi bylo v ech dne od ekonomky klubu naznačeno, že osobní údaje zneužiji. určitě máte v kopii. Každopádně

7 Page 7 jsem naznačováním a osočováním již velmi znechucena a pořád nechápu o co a komu jde a stále vycházím ze zápisu a usnesení z členské schůze ze dne S pozdravem Alice Mojžíšková Dále byla členka komise telefonicky kontaktována předsedou se sdělením, že adresy nemohou být komisi poskytnuty z důvodu Zákona o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. Další den přišel člence komise od ekonomky se sdělením, že seznam členů k dnešnímu dni má k dispozici paní jednatelka Jana Anderlová a předseda klubu Libor Kunt. Dále žádala, aby již touto záležitostí nebyla kontaktována a pakliže je jakýkoliv problém s prací členů výboru, že je nutno se obracet na předsedu klubu či předsedu revizní komise. Poté přišel od předsedy klubu, že navrhuje společnou schůzku předseda společně komise pro stanovy a žádá o zdržení jakékoliv komunikace s ostatními členy výboru až do vyřešení této situace. 9. Komise se dohodla, že nelze zasílat dokument návrhu stanov elektronickou poštou neboť nedisponují elektronickým podpisem a zabezpečeným přístupem. Ne všichni členové disponují ovými adresami. A navíc je to dle názoru komise v rozporu, jak se zápisem z členské schůze tak i s usnesením ze dne Komise se dohodla k neprodlené výzvě předsedy klubu k zajištění souhlasu členů s poskytnutím seznamu členů a adres této komisi. Poté budou návrhy stanov komisí rozeslány všem členům. Komise osloví členy klubu pomocí webových stránek klubu s výzvou o poskytnutí ových adres a souhlasu se zasláním prvního návrhu k připomínkám i elektronickou poštou. V případě, že předseda nezajistí souhlasy členů a komise neobdrží seznam členů s kontaktními adresami osloví a požádá členskou základnu stejným způsobem tj. pomocí klubového webu sama. Zapsala: Alice Mojžíšková Ověřil: Ing. Martin Kostelník

Zápis z 3. zasedání zastupitelstva obce Petřvald, konaného dne 28. 1. 2015 v zasedací místnosti obecního úřadu v Petřvaldě

Zápis z 3. zasedání zastupitelstva obce Petřvald, konaného dne 28. 1. 2015 v zasedací místnosti obecního úřadu v Petřvaldě Zápis z 3. zasedání zastupitelstva obce Petřvald, konaného dne 28. 1. 2015 v zasedací místnosti obecního úřadu v Petřvaldě Zasedání bylo zahájeno v 17,08 hod Přítomno: 13 členů zastupitelstva obce (dle

Více

ZÁPIS Z 11. ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA MĚSTA LIBEREC, KONANÉHO DNE 13. 12. 2012 V ZASEDACÍ MÍSTNOSTI Č. 11

ZÁPIS Z 11. ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA MĚSTA LIBEREC, KONANÉHO DNE 13. 12. 2012 V ZASEDACÍ MÍSTNOSTI Č. 11 ZÁPIS Z 11. ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA MĚSTA LIBEREC, KONANÉHO DNE 13. 12. 2012 V ZASEDACÍ MÍSTNOSTI Č. 11 K bodu č. 1 Zahájení, schválení pořadu jednání Já vás vítám na 11. zasedání zastupitelstva města,

Více

ZÁPIS Z 7. ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA MĚSTA LIBEREC, KONANÉHO DNE 6. 9. 2012 V ZASEDACÍ MÍSTNOSTI Č. 11

ZÁPIS Z 7. ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA MĚSTA LIBEREC, KONANÉHO DNE 6. 9. 2012 V ZASEDACÍ MÍSTNOSTI Č. 11 ZÁPIS Z 7. ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA MĚSTA LIBEREC, KONANÉHO DNE 6. 9. 2012 V ZASEDACÍ MÍSTNOSTI Č. 11 K bodu č. 1 Zahájení, schválení pořadu jednání Vážení kolegové, vážené kolegyně, já vás vítám na dnešním

Více

ZÁPIS Z 1. ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA MĚSTA LIBEREC, KONANÉHO DNE 26. 1. 2012 V ZASEDACÍ MÍSTNOSTI Č. 11

ZÁPIS Z 1. ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA MĚSTA LIBEREC, KONANÉHO DNE 26. 1. 2012 V ZASEDACÍ MÍSTNOSTI Č. 11 ZÁPIS Z 1. ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA MĚSTA LIBEREC, KONANÉHO DNE 26. 1. 2012 V ZASEDACÍ MÍSTNOSTI Č. 11 K bodu č. 1 Zahájení, schválení pořadu jednání Dámy a pánové, já vás vítám na prvním zasedání zastupitelstva

Více

Jak se podílet na přípravě (nejen) zákonů

Jak se podílet na přípravě (nejen) zákonů EKOLOGICKÝ PRÁVNÍ SERVIS ENVIRONMENTAL LAW SERVICE Jak se podílet na přípravě (nejen) zákonů Manuál o účasti veřejnosti při přípravě právních předpisů Mgr. Vendula Povolná, program Legislativa září 2007

Více

Metodika WORKSHOPY PRO ŽIVOT

Metodika WORKSHOPY PRO ŽIVOT Metodika WORKSHOPY PRO ŽIVOT Metodika WORKSHOPY PRO ŽIVOT Autorský kolektiv: Tereza Babcová Barbara Halířová Petr Mati Martin Slavík Jiří Starý Grafické úpravy: Stanislava Palečková Korektury: Kateřina

Více

Z Á P I S. o průběhu šestnáctého zasedání Zastupitelstva obce Soběšovice konaného dne 11. června 2014 v zasedací místnosti Obecního úřadu Soběšovice

Z Á P I S. o průběhu šestnáctého zasedání Zastupitelstva obce Soběšovice konaného dne 11. června 2014 v zasedací místnosti Obecního úřadu Soběšovice Z Á P I S o průběhu šestnáctého zasedání Zastupitelstva obce Soběšovice konaného dne 11. června 2014 v zasedací místnosti Obecního úřadu Soběšovice Počet přítomných členů Zastupitelstva obce Soběšovice:

Více

ZÁPIS Z 9. ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA MĚSTA LIBEREC, KONANÉHO DNE 31. 10. 2013 V ZASEDACÍ MÍSTNOSTI Č. 11

ZÁPIS Z 9. ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA MĚSTA LIBEREC, KONANÉHO DNE 31. 10. 2013 V ZASEDACÍ MÍSTNOSTI Č. 11 ZÁPIS Z 9. ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA MĚSTA LIBEREC, KONANÉHO DNE 31. 10. 2013 V ZASEDACÍ MÍSTNOSTI Č. 11 K bodu č. 1 Zahájení, schválení pořadu jednání Vážené kolegyně, vážení kolegové, začneme. Konstatuji,

Více

Výroční zpráva o činnosti občanského sdružení Sdružení rodičů a přátel Základní školy a mateřské školy Křižanov

Výroční zpráva o činnosti občanského sdružení Sdružení rodičů a přátel Základní školy a mateřské školy Křižanov Výroční zpráva o činnosti občanského sdružení Sdružení rodičů a přátel Základní školy a mateřské školy Křižanov Školní rok: 2013/2014 Datum: 20.11.2014 Pavel Rous předseda sdružení Výroční zpráva SRPŠ

Více

Spolek přátel při TBDI

Spolek přátel při TBDI Spolek přátel při TBDI ÚPLNÉ ZNĚNÍ STANOV I. Projev vůle založit spolek, název a sídlo spolku 1) Přijetím těchto stanov se zakládá spolek postupem dle ustanovení 218 a ustanovení následujících zákona č.

Více

ZÁPIS Z 8. ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA MĚSTA LIBEREC, KONANÉHO DNE 29. 9. 2011 V ZASEDACÍ MÍSTNOSTI Č. 11

ZÁPIS Z 8. ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA MĚSTA LIBEREC, KONANÉHO DNE 29. 9. 2011 V ZASEDACÍ MÍSTNOSTI Č. 11 ZÁPIS Z 8. ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA MĚSTA LIBEREC, KONANÉHO DNE 29. 9. 2011 V ZASEDACÍ MÍSTNOSTI Č. 11 K bodu č. 1 Zahájení, schválení pořadu jednání Vážené zastupitelky, vážení zastupitelé, je 15.00 hodin,

Více

Zápis průběhu 5. zasedání zastupitelstva města konaného dne 29.04.2015

Zápis průběhu 5. zasedání zastupitelstva města konaného dne 29.04.2015 Statutární město Ostrava zastupitelstvo města Zápis Zápis průběhu 5. zasedání zastupitelstva města konaného dne 29.04.2015 Místo konání: Předsedající: Přítomno: Omluveni: Zahájení: Přestávka: Ukončení:

Více

Předseda komise informatiky: Během první poloviny měsíce by nám měly být dodány nové karty.

Předseda komise informatiky: Během první poloviny měsíce by nám měly být dodány nové karty. 1 7. zasedání ZMČ Praha 5 28. 6. 2007 Dámy a pánové, vážené zastupitelky, vážení zastupitelé, dámy a páni vedoucí odborů, vážená veřejnosti, dovolte, abych vás přivítal na dnešním jednání. Na úvod proč

Více

P. N a j m o n : Hlasujeme o materiálu 29/1, bod 1.1 ZMČ Praha 5 schvaluje zápis z 28. zasedání ZMČ Praha 5.

P. N a j m o n : Hlasujeme o materiálu 29/1, bod 1.1 ZMČ Praha 5 schvaluje zápis z 28. zasedání ZMČ Praha 5. 29. zasedání ZMČ Praha 5 19. 12. 2013 Vážené dámy a pánové, dovolte, abych zahájil 29. zasedání ZMČ Praha 5. Prosím vedoucího odboru servisních služeb a informací, aby nám sdělil, kolik je přítomno členů

Více

Jednání zahájeno v 10:10. Z jednání pořídila tajemnice pouze pro zpracování zápisu audio záznam.

Jednání zahájeno v 10:10. Z jednání pořídila tajemnice pouze pro zpracování zápisu audio záznam. Praha, 14. dubna 2015 Přítomni: dle prezenční listiny 13 členů Výboru Hosté: Špiková, Dvořáková, Pošíková, Sršeň, Hora Ověřovatelé zápisu: Zemanová, Ondráčková Jednání zahájeno v 10:10. Z jednání pořídila

Více

ZÁPIS Z 9. ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA MĚSTA LIBEREC, KONANÉHO DNE 27. 10. 2011 V ZASEDACÍ MÍSTNOSTI Č. 11

ZÁPIS Z 9. ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA MĚSTA LIBEREC, KONANÉHO DNE 27. 10. 2011 V ZASEDACÍ MÍSTNOSTI Č. 11 ZÁPIS Z 9. ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA MĚSTA LIBEREC, KONANÉHO DNE 27. 10. 2011 V ZASEDACÍ MÍSTNOSTI Č. 11 K bodu č. 1 Zahájení, schválení pořadu jednání Vážené kolegyně, vážení kolegové, na základě prezence

Více

STANOVY HOVAWART KLUBU ČR, O.S.

STANOVY HOVAWART KLUBU ČR, O.S. STANOVY HOVAWART KLUBU ČR, O.S. OBSAH ČLÁNEK 1: ZALOŽENÍ OBČANSKÉHO SDRUŽENÍ... 1 ČLÁNEK 2: NÁZEV A SÍDLO... 1 ČLÁNEK 3: PŘEDMĚT ČINNOSTI KLUBU... 1 ČLÁNEK 4: TRVÁNÍ KLUBU... 1 ČLÁNEK 5: JEDNÁNÍ A PODEPISOVÁNÍ

Více

ZÁPIS ze 2. zasedání zastupitelstva města Černošice dne 28.11.2006

ZÁPIS ze 2. zasedání zastupitelstva města Černošice dne 28.11.2006 ZÁPIS ze 2. zasedání zastupitelstva města Černošice dne 28.11.2006 Místo konání: Přítomno : Omluven: Nepřítomen: Hasičská zbrojnice Mokropsy, Srbská 999, Černošice 18 zastupitelů dle prezenční listiny

Více

Zápis z 7. zasedání ZM v České Skalici konaného dne 12. 9. 2011 v 17.00 hod. ve školní restauraci Eurest v České Skalici

Zápis z 7. zasedání ZM v České Skalici konaného dne 12. 9. 2011 v 17.00 hod. ve školní restauraci Eurest v České Skalici Zápis z 7. zasedání ZM v České Skalici konaného dne 12. 9. 2011 v 17.00 hod. ve školní restauraci Eurest v České Skalici Přítomni : dle presenční listiny Omluveni : --- Neomluveni : --- Na začátku jednání

Více

Zápis. z 5. zasedání zastupitelstva obce Velké Březno, které se konalo 20. 4. 2015 od 17:00 hodin v zasedací místnosti OÚ Velké Březno.

Zápis. z 5. zasedání zastupitelstva obce Velké Březno, které se konalo 20. 4. 2015 od 17:00 hodin v zasedací místnosti OÚ Velké Březno. Zápis z 5. zasedání zastupitelstva obce Velké Březno, které se konalo 20. 4. 2015 od 17:00 hodin v zasedací místnosti OÚ Velké Březno. Starosta zahájil zasedání v 17:05, přivítal přítomné zastupitele (občané,

Více

STENOZÁPIS ze 40. zasedání Zastupitelstva hl. města Prahy ze dne 19. června 2014 (Výňatek)

STENOZÁPIS ze 40. zasedání Zastupitelstva hl. města Prahy ze dne 19. června 2014 (Výňatek) STENOZÁPIS ze 40. zasedání Zastupitelstva hl. města Prahy ze dne 19. června 2014 (Výňatek) 12 1/2 Tisk Z 2681 k návrhu na pořízení celoměstsky významných změn V (2. část) ÚP SÚ hl. m. Prahy P. Slezák:

Více

ze zasedání Zastupitelstva města Řevnice, konaného dne 2. září 2013 v budově Zámečku

ze zasedání Zastupitelstva města Řevnice, konaného dne 2. září 2013 v budově Zámečku ze zasedání Zastupitelstva města Řevnice, konaného dne 2. září 2013 v budově Zámečku Přítomni: MUDr. Dercová Jaroslava, Ing. Kozák Petr, Kvasnička Libor, Ing. Sudek Martin, Mgr. Hromádka Tomáš, Ing. Šimůnek

Více

Zápis č. 7 ze schůze výboru SVJ ze dne 5.2.2007

Zápis č. 7 ze schůze výboru SVJ ze dne 5.2.2007 Zápis č. 7 ze schůze výboru SVJ ze dne 5.2.2007 Přítomni: p.machníková, Boušová, Anýž, Vondráčková, Korejsová za kontrolní komisi p. Uglaj (viz presenční listina v příloze zápisu) Schůzi výboru zahájila

Více

Jak. správně. poradit pacientům. E d i c e M a n u á l y

Jak. správně. poradit pacientům. E d i c e M a n u á l y Jak správně poradit pacientům K a t e ř i n a Č e r v e n á M i c h a e l a K o p a l o v á E d i c e M a n u á l y J a k s p r á v n ě p o r a d i t p a c i e n t ů m Kateřina Červená, Michaela Kopalová

Více

ZÁPIS Z 3. ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA OBCE ZAŠOVÁ KONANÉHO DNE 17. BŘEZNA 2015

ZÁPIS Z 3. ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA OBCE ZAŠOVÁ KONANÉHO DNE 17. BŘEZNA 2015 ZÁPIS Z 3. ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA OBCE ZAŠOVÁ KONANÉHO DNE 17. BŘEZNA 2015 Přítomni: dle presenční listiny (viz příloha č. 1) Omluveni: ---------------- Program schůze: 1. Zahájení: schválení programu

Více

OBĚŽNÍK č. 3/2014. Český svaz včelařů, o. s., Křemencova 8, 115 24 Praha 1. tel.: 224 934 082, fax: 224 934 206, e-mail: info@vcelarstvi.

OBĚŽNÍK č. 3/2014. Český svaz včelařů, o. s., Křemencova 8, 115 24 Praha 1. tel.: 224 934 082, fax: 224 934 206, e-mail: info@vcelarstvi. OBĚŽNÍK č. 3/2014 Český svaz včelařů, o. s., Křemencova 8, 115 24 Praha 1 tel.: 224 934 082, fax: 224 934 206, e-mail: info@vcelarstvi.cz Den vydání: 18. 8. 2014 Určeno: Všem organizačním složkám Českého

Více

Nestátní neziskové organizace (NNO) jako právnické osoby z pohledu zákona číslo 89/2012 Sb., a dalších zákonů.

Nestátní neziskové organizace (NNO) jako právnické osoby z pohledu zákona číslo 89/2012 Sb., a dalších zákonů. Nestátní neziskové organizace (NNO) jako právnické osoby z pohledu zákona číslo 89/2012 Sb., a dalších zákonů. Nový Občanský zákoník (NOZ), zákon číslo 89/2012 Sb. Změny u občanských sdružení a organizačních

Více

Společnosti C-M-T. Bulletin je vydáván za finanční podpory Úřadu vlády ČR

Společnosti C-M-T. Bulletin je vydáván za finanční podpory Úřadu vlády ČR Společnosti C-M-T 51 jaro 2015 Bulletin je vydáván za finanční podpory Úřadu vlády ČR Foto k článku: Rehabilitační pobyt ve FN Motol Rehabilitace stability stoje a chůze na dynamickém chodníku s integrovanými

Více

Supported by a grant from Switzerland through the Swiss Contribution to the enlarged European Union www.swiss-contribution.cz

Supported by a grant from Switzerland through the Swiss Contribution to the enlarged European Union www.swiss-contribution.cz Supported by a grant from Switzerland through the Swiss Contribution to the enlarged European Union www.swiss-contribution.cz Podpořeno z Programu švýcarsko-české spolupráce. www.nadacepartnerstvi.cz Dlužím

Více

28. zasedání ZMČ 5 21. 11. 2013

28. zasedání ZMČ 5 21. 11. 2013 28. zasedání ZMČ 5 21. 11. 2013 Vážené dámy a pánové, dovolte, abych zahájil 28. zasedání ZMČ Praha 5. Nyní prosím vedoucího odboru servisních služeb o informaci, kolik je přítomno členů ZMČ dle prezenční

Více