NABÍDKA PROJEKTU VÝROBY

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "NABÍDKA PROJEKTU VÝROBY"

Transkript

1 NABÍDKA PROJEKTU VÝROBY A SPRÁVY INTERNETOVÉ PREZENTACE Ne vždy se to každému musí líbit Ne všichni to budou chválit Ale vždycky by to mělo být úspěšné

2 Ukázka práce pekserv.cz Projekt internetového portálu neboli specializovaného katalogu odkazů z oboru pekařství a cukrářství. Automatické přidávání odkazů pro klienty, správa obsahu, automatické prověřování odkazů a jejich pravidelná kontrola.

3 1. Zadání projektu - předmět nabídky Předmětem nabídky je výroba nové internetové prezentace. Představa klienta je zhruba následující (resp: toto klient zpravidla zformuluje při prvním rozhovoru): Moderní grafický vzhled prezentace Možnost editace aktualit, popř. jiných částí webu Rychlost odezvy stránek Jazykové mutace stránek Zlepšení orientace na firemním webu Integrace do sociálních sítí Zvýšení marketingové orientace webu Zvýšení využití webu jako komunikačního nástroje Zvýšení návštěvnosti

4 2. Naše firma Jsme firma dlouhodobě se zabývající výrobou a správou internetových projektů. Projekty vytváříme na profesionální úrovni. Dokážeme našim klientům nabídnout vše, co firma potřebuje pro rozvoj internetové komunikace. Zabýváme se především projekty na podporu prodeje nebo přímo internetovými obchody, údržbou a správou redakčních systémů čí podobných aplikaci. Firmu v současné době tvoří osum stálých zaměstnanců. Veškeré práce realizujeme přímo u nás. Odezva pří řešení drobných aktualizací webových stránek je zpravidla velmi rychlá v extrémních případech je možno reagovat ihned. Nabízíme nejraději dlouhodobé partnerství ne jednorázový prodej. Sídlo firmy je na jižní Moravě ve Veselí nad Moravou a v Praze, klienti se rekrutují z celé ČR i ze zahraničí. Jaroslav Bystřický Ředitel jednání zakázek technická podpora management SEO Michal Nedvídek Webdesign flash animace 3D animace grafika Libor Skočík Webdesign aplikace programátor technická podpora Martin Joch Design a grafika corporate identity fotograf flash animace Mirka Šarová Grafika DTP fotograf tiskoviny :-) Zuzana Malíková Účetní fakturace Eva Šmejdovcová Produkční evidence zakázek

5 Ukázka práce pivni-kosmetika.eu Saela je firma zabývající se výrobou pivní kosmetiky. Realizována grafika etiket a všech dalších materiálů včetně výroby a správy internetového obchodu.

6 Ukázka práce ARTOS.cz Realizace rozsáhlého firemního webu včetně jazykových mutací. Dále internetový obchod a systém na rozesílání newsletterů news.artos.cz.

7 Ukázka práce waterman.cz Realizace internetového obchodu pro prodej luxusních psacích potřeb značky Waterman. Skvělá grafika v kombinaci s jednoduchou a přehlednou funkčností je zárukou úspěchu tohoto obchodu.

8 3. Příprava internetového projektu Obecný popis vývoje internetového projektu Stanovení cílů projektu/podpora prodeje Příprava internetového projektu (na základě zadání) Stanovení cílové skupiny pro návštěvnost stránek Technické zázemí dns, hosting Popis základních vlastností systému Grafika layout, rozvržení webu, síť webu Popis obsahových prvků Popis grafických prvků Technická konzultace - stanovení částí webových stránek, které jsou vhodné měnit klientem, volba vhodného typu CMS systému s ohledem na klienta a daný celek Po tomto období následuje: Grafika projektu Výroba a zpracování projektu Přípravě je potřeba věnovat dostatek času Výroba kódování, programování Marketing a reklama Správa projektu Možné navázání internetového projektu na váš současný informační systém (interní účetní software, skladový software, systém na míru...)

9 Grafický návrh dle stanovených cílů Hlavička webu Meny Upoutávka/aktuality Obsah stránky/podmenu Patka stránky/soc. sítě kmbeta-dum.cz Projekt výrobce střešní krytina a dalších stavebních materiálů. Možnost objednávání realizace typových projektů domů. Možnost orientačních výpočtů energetické úspornosti. Návrh zdiva dle stupně pasivity domu.

10 4. Programování Kód: Výstupem našich systémů je xhtml kód pro internetové prohlížeče (IE, Opera, Firefox a další), tento kód je vytvářen tak aby splňoval náročné požadavky grafiků a zaručil správné zobrazení ve všech majoritně užívaných prohlížečích. Validita: Jedním ze základních hodnocení kvality výsledného xhtml kódu je jeho tzv. validita Přístupnost: Kód by měl splňovat zásady přístupnoti pro různé typy čteček, které používají např. handicapovaní občané. Php, xslt, xpath, SQL, xhtml, python, JavaScript, ajax, ActionScript...: Bez programování se v současné době neobejde žádná rozsáhlejší internetová prezentace. Ba co více, nové internetové prezentace se většinou už můžou nazývat aplikacemi. Re-write: Využití technologie mode rewrite a vlastních řídících systémů k dosažení uživatelsky přívětivých url adres, které jsou vhodné i dosažení lepší úrovně SEO projektu. Xml: (Extensible Markup Language) Umožňuje snadné vytváření konkrétních značkovacích jazyků (tzv. aplikací) pro různé účely a různé typy dat, vhodné zejména pro jednoduché a srozumitelné datové sklady int. projektů, tuto technologii úspěšně využíváme více než 5 let. SQL: Standardizovaný dotazovací jazyk používaný pro práci s daty v relačních databázích, bez této technologie se v datově náročnějších projektech neobejdeme. Flash: Animační program pro vytváření animací a upoutávek, bannery či interaktivních aplikací. AJAX: (Asynchronous JavaScript and XML) je obecné označení pro technologie vývoje interaktivních webových aplikací, které mění obsah svých stránek bez nutnosti jejich znovunačítání. Na rozdíl od klasických webových aplikací poskytují uživatelsky příjemnější prostředí.

11 5. Správa obsahu aktualizace Před návrhem správy obsahu je dobré udělat důkladnou analýzu, které části obsahu a jak často bude spravovat klient sám a které části obsahu je lepší přenechat pro správu zkušeným administrátorům s odpovídajícím softwarovým i technickým zázemím. Redakční systém pomocí kterého spravuje klient část webu sám Kompletní správa webu klientem Ceníky excelupload Obchod sortiment -excelupload Správa aplikací ladění dle požadavků klienata Nové funkčnosti webu Provázanost - propojení s micro site partnerů Výstupy

12 Volba CMS systému (systém pro správu obsahu) nabízíme celou škálu těchto systémů, vždy s ohledem na zvyklosti klienta, náročnosti zapracování, flexibilitu a rychlost zpracování dat. Nejpoužívanější typy CMS systémů: Správa pomocí externích souborů (xls): - data jsou udržována klientem ve formátu xls (MS Excel), po úpravě je tento soubor přes formulářové rozhraní vybrán a zaslán našemu internímu systému, který zabezpečí kompletní aktualizace zadané části webu - vhodné zejména pro ceníky, eshopy a jiné. - výhody: jednoduchost ovládání, flexibilita, možnost rychlých změn velkého množství dat klientem, data opakujících se položek ve výsledném projektu jsou v editovacím rozhraní na jediném místě. Správa pomocí formulářového rozhraní správa jednotlivých položek sortimentu - každá položka má svůj formulářový prvek, vhodné pro zpracování dat s pevně danou strukturou - výhody: jednoduchost ovládání, data opakujících se položek ve výsledném projektu jsou v editovacím rozhraní na jediném místě - nevýhody: při změnách velkého množství položek je práce klienta časově náročná, nebo je nutný zásah administrátorů systému.

13 Správa kompletních stránek, ceníků, sortimentu ve formátu XML - umožňuje spravovat datové sklady vytvořené ve formátu xml pomocí formuláře, který automaticky ověřuje validitu dat. - výhody: flexibilita, možné rychlé a levné zapracování změn, inovací, data opakujících se položek v projektu na editovacím jednom místě. Je možné spravovat data téměř jakékoliv aplikace či systému na míru ve velmi krátkém čase. - nevýhody: vyžaduje základní technickou zdatnost klienta. Správa kompletních stránek pomocí WYSIWYG editorů (editor jehož rozhraní připomíná MS Word) - výhody: jednoduché, atraktivní ovládání - nevýhody: xhtml kód je generován automaticky, není tedy ideální pro zobrazení ve všech prohlížečích, ani pro SEO optimalizaci. Není možné důsledně odlišit obsah a data jako taková, systém tedy není vhodný pro obsáhlé prezentace. Správa z dat, která již firma má díky svému internímu systému - výhody: údržba dat je zpracovávána automaticky ze systémů, které již ve firmě fungují - nevýhody: špatná flexibilita (pro speciální automatické nastavení dat pro internetovou aplikaci jsou často zavádeny speciální systémy, které data plně automaticky upravují (např. slevy na vybranou kategorii zboží atd.).

14 Ukázka redakčního systému web editor ve vaší interní zóně vhodné pro méně obsáhle prezentace správa kompletních stránek pomocí WYSIWYG editorů (editor jehož rozhraní připomíná MS Word) - výhody: jednoduché, atraktivní ovládání - nevýhody: xhtml kód je generován automaticky, není tedy ideální pro zobrazení ve všech prohlížečích, ani pro SEO optimalizaci. Není možné důsledně odlišit obsah a data jako taková, systém tedy není vhodný pro obsáhlé prezentace.

15 Ukázka redakčního systému editace XML přes interní zónu vašeho webu vhodné pro obsáhle prezentace knihovna-hod.cz správa kompletních stránek, ceníků, sortimentu ve formátu XML - umožňuje spravovat datové sklady vytvořené ve formátu xml pomocí formuláře, který automaticky ověřuje validitu dat. - výhody: flexibilita, možné rychlé a levné zapracování změn, inovací, data opakujících se položek v projektu na editovacím jednom místě. Je možné spravovat data téměř jakékoliv aplikace či systému na míru ve velmi krátkém čase. - nevýhody: vyžaduje základní technickou zdatnost klienta.

16 Ukázka redakčního systému editace Správa pomocí formulářů jednoduchá udržba a ovládání/vhodné pro rychlou editaci obsahu a položek//on-line shop správa kompletních stránek pomocí TEXTOVÉHO editoru (textový editor, ve kterém zvýraznění textu definujete speciální sadou znaků např. tučně [b] [/b]) - výhody: oproti editoru WYSIWYG je výsledný xhtml kód pod kontrolou, jednoduchost, funkčnost - nevýhody: vyžaduje základní technickou zdatnost klienta. - (sekce novinky)

17 Ukázka redakčního systému editace Správa pomocí formulářů jednoduchá udržba a ovládání/vhodné pro stálý a neměnný sortiment Správa pomocí formulářového rozhraní správa jednotlivých položek sortimentu - každá položka má svůj formulářový prvek, vhodné pro zpracování dat s pevně danou strukturou - výhody: jednoduchost ovládání, data opakujících se položek ve výsledném projektu jsou v editovacím rozhraní na jediném místě - nevýhody: při změnách velkého množství položek je práce klienta časově náročná, nebo je nutný zásah administrátorů systému

18 6. Marketing Získávání trafficuwebu získávání budování návštěvnosti Odkazy Odkazy (zpětné linky) mají vliv nejen na postavení ve vyhledávačích, ale mohou být zdrojem velmi výrazného trafficu tedy návštěvnosti vašeho webu. Vyhledávače Postavení na první stránce vyhledávače může být pro určité projekty stěžejní. Nelze se však v mnoha případech omezit pouze na jedno klíčové slovo a jeho postavení ve vyhledávači. Je nutné analyzovat a detailně rozebrat longtaila a všechny další aspekty. Tato problematika se vyvinula v samostatný obor. SEO však jako takové už ztratilo význam. PPC Princip PPC spočívá v tom, že inzerent neplatí za každé zobrazení reklamy, platí až ve chvíli, kdy na reklamu někdo klikl. Výhodou PPC reklamy je její plánovatelnost a měřitelnost. Reklama on-line Drahá, ale účinná inzerce na portalech jako idnes.cz. Type-in traffic Zadání adresy pomocí zpravidla klíčového slova přímo do prohlížeče např.: tento traffic může pak být přesměrováván na jinou komerční doménu a nebo tento traffic přímo využívá projekt na této doméně postavený. Přímé zadání do prohlížeče off-line reklama. Klient zahlédne reklamu, např. na billboardu, zapamatuje si url a zadá internetovou adresu přímo do prohlížeče.

19 Doménový traffic Přesměrovávání domén. Bookmarkstraffic Klienti si ukládají url do bookmarkův prohlížeči nebo v bookmarkovacích systémů typu delicious.coma pak je vyloví. Newsletter Direct marketing do schránek Vašich klientů. Zasílání aktualních nabídek či produktů Vašim stálým zákazníkům a informovat o novinkách. Populární forma prodeje. Sociální sítě Sociální sítě typu facebook.com, twittr.com, blogy ovlivňují návštěvnost webů čím dál víc.

20 6. Marketing Získávání trafficuwebu získávání budování návštěvnosti Odkazy Odkazy (zpětné linky) mají vliv nejen na postavení ve vyhledávačích ale mohou být zdrojem velmi výrazného trafficu tedy návštěvnosti vašeho webu Vyhledávače Postavení na první stránce vyhledávače může být pro určité projekty stěžejní. Nelze se však v mnoha případech omezit pouze na jedno klíčové slovo a jeho postavení ve vyhledávači. Je nutné analyzovat a detailně rozebrat longtail a všechny další aspekty. Tato problematika se vyvinula v samostatný obor. SEO však jako takové už ztratilo význam. PPC Princip PPC spočívá v tom, že inzerent neplatí za každé zobrazení reklamy, platí až ve chvíli, kdy na reklamu někdo klikl. Výhodou PPC reklamy je její plánovatelnost a měřitelnost. Reklama on-line Drahá, ale účinná inzerce na portálech a mnohé další. Type-in traffic Zadání adresy pomocí zpravidla klíčového slova přímo do prohlížeče např.: tento traffic může pak být přesměrováván na jinou komerční doménu a nebo tento traffic přímo využívá projekt na této doméně postavený. Přímé zadání do prohlížeče off-line reklama. Klient zahlédne reklamu např.. Na bilboarduzapamarujesi urla zadá internetovou adresu přímo do prohlížeče

21 7. Technické zázemí Webhosting vlastní webový server splňující nejnáročnější kritéria kvality, umístěný v centrálním uzlu v Praze. Dostupnost serveru 99,9 % Nejlepší konektivita v ČR i se zahraničím Počet ových schránek bez omezení Velikost dat není omezena FTP přístupy dle potřeby Denní zálohování dat Technické parametry hostingu Zahraniční konektivita -přenos dat IN -100 GB Zahraniční konektivita -přenos dat OUT -100 GB Konektivita do NIXu-rychlost -100Mbps Zahraniční konektivita -rychlost -100Mbps Počet IP adres k dispozici -3 ks Počet hodin pro administrativní zásahy dle pokynů zákazníka -3 hodiny Zálohování dat na prostoru poskytovatele -5 GB Prostor pro ové schránky -50 GB Počet sledovaných systémových procesů -8 ks Konektivita do NIXu-přenos dat -neomezen GB

22 Cena jednoduchého webu od: 7 500,-Kč/bez DPH Vybavení/nástroje webu: HTML Obsah Klientem dodané fotografie Aktualizace obsahu: provádí společnost Bystřický s. r. o.

23 Cena webu od: ,-Kč/bez DPH Vybavení/nástroje webu: Nadstandardní grafika Kontaktní formulář HTML Obsah Aktualizace obsahu: provádí společnost Bystřický s. r. o.

24 Cena webu od: ,-Kč/bez DPH Vybavení/nástroje webu: On-line rezervační systém Kontaktní formulář Vlastní editace: vkládání meníček Registrace pro zasílání novinek Více jazykových verzí Aktualizace obsahu: provádí společnost Bystřický s. r. o.

25 Cena nads. webu od: ,-Kč/bez DPH Vybavení/nástroje webu: Kalkulační program (první svého druhu) AJAX aplikace Vývoj aplikací na míru Intra net Více jazykových verzí Microsite SEO a PPC - online reklama Interní zóna: Pro kalkulační systém Aktualizace obsahu: provádí společnost Bystřický s. r. o.

26 Ceník položek nad rámec standardní ceny Nadstandardní grafika na míru 8000,-Kč/bez DPH Vyhledávání slov 2500,-Kč/bez DPH Flash bannery 2000,-Kč/bez DPH Grafické bannery 1500,-Kč/bez DPH Programování kódu SEO 10000,-Kč/bez DPH Cloudtags 1500,-Kč/bez DPH AJAX - PHP aplikace/hod 550,-Kč/bez DPH Vinum Moravicum Jsme firma dlouhodobě se zabývající výrobou a správou internetových projektů. Projektyvytváříme na profesionální úrovni. Dokážeme našim klientům nabídnout vše, co firma potřebuje pro rozvoj internetové komunikace. Mobilní prezentace 10000,-Kč/bez DPH Sociální sítě 1500,-Kč/bez DPH

27 Cena small on-line shop od: ,-Kč/bez DPH Vybavení/nástroje webu: položek Interní zóna Nákupní košík Více jazykových verzí XML Aktualizace - Excel Registrace klientů

28 Cena big on-line shop od: ,-Kč/bez DPH Vybavení/nástroje webu: položek Interní zóna/nákupní košík XML Aktualizace - Excel Rozhraní pro tvorbu a správu newsletteru Parametrické vyhledávání Hodnocení výrobků Hlídací pes (upozornění na změnu ceny) Věrnostní systém Více jazykových verzí Použití různých měn Komentáře/diskuze u produktů Flash a AJAX

29 Ceník služeb Grafické práce/3d modely 450,-Kč/bez DPH/hod HTML/CSS 450,-Kč/bez DPH/hod PHP/AJAX programování 550-Kč/bez DPH/hod Flash/animované bannery/aplikace 450-Kč/bez DPH/hod Fotografické práce/retušování fotek 400-Kč/bez DPH/hod Poradenská činnost 550-Kč/bez DPH/hod Školení - Interní zóna 650-Kč/bez DPH/hod Práce mimo dohodnotou cenu 450-Kč/bez DPH/hod Ceny jsou pouze orientační. Dle požadovaných objemů prací je možno sjednat individuální podmínky. Uvedené ceny jsou bez DPH.

30 Reference: Kompletní péče o klienta KM BETA a. s.

31 Reference: Kompletní péče o klienta LUDOR cestovní kancelář

32 8. Reference Výčet referencí webových projektů je velmi obsáhlý. V současné době spravujeme cca 100 domén. Pro Vaši představu vybíráme následující projekty:

33 Věříme, že naše nabídka bude pro váš projekt zajímavá a těšíme se na případnou spolupráci. kontakty: Pobočka firmy na Moravě Bystřický a spol., s.r.o. Bartolomějské náměstí Veselí nad Moravou Česká republika Telefon: Sídlo firmy v Praze Bystřický a spol., s.r.o. U Habrovky 247/ Praha 4 Česká republika Telefon: Společnost Bystřický a spol., s.r.o. je zapsána v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze oddíl C, vložka IČ: , DIČ: CZ ,

O NÁS WEBDESIGN PORADENSTVÍ

O NÁS WEBDESIGN PORADENSTVÍ PRODUKTY A SLUŽBY O NÁS ARTEMIS WEBDESIGN působí na trhu WEB řešení již od roku 2001. Nabízí komplexní služby z oblasti WEB prezentací a aplikací, provádí konzultace v oblasti webdesignu, aplikační architektury

Více

Přímý překlad mezi cizími jazyky... 62 Korektorské služby... 63 Doprovodné tlumočení... 65 Konsekutivní tlumočení... 66 Simultánní tlumočení...

Přímý překlad mezi cizími jazyky... 62 Korektorské služby... 63 Doprovodné tlumočení... 65 Konsekutivní tlumočení... 66 Simultánní tlumočení... 1 Obsah Obsah... 2 Úvod... 5 Metodologie... 6 Obsah cenové mapy... 10 Karty činností... 18 Informační technologie: poradenství, vývoj programového vybavení, internet a podpora... 19 Tvorba webových stránek...

Více

Nabídka na dodávku www prezentace perfolinea.cz

Nabídka na dodávku www prezentace perfolinea.cz Nabídka na dodávku www prezentace perfolinea.cz Technická dokumentace a popis díla Cenová nabídka díla Obsah Strategie webových prezentací 2 Jazykové verze webové prezentace 3 Analýza webových prezentací

Více

Internetová řešení podle vašich potřeb

Internetová řešení podle vašich potřeb Internetová řešení podle vašich potřeb Profil společnosti Adaptic Profil společnosti Studio Adaptic, s. r. o., se specializuje na webdesign, tvorbu WWW stránek, internet marketing a online reklamu. Poskytujeme

Více

KATALOG SLUŽEB. ZAOSTŘENO NA REKLAMU www.imperialmedia.cz

KATALOG SLUŽEB. ZAOSTŘENO NA REKLAMU www.imperialmedia.cz KATALOG SLUŽEB ZAOSTŘENO NA REKLAMU www.imperialmedia.cz OBSAH O SPOLEČNOSTI 03 GRAFICKÉ STUDIO 05 LOGOTYP GRAFICKÝ MANUÁL OBALOVÁ GRAFIKA FIREMNÍ TISKOVINY FOTOGRAFICKÉ PRÁCE WEBOVÉ STUDIO 15 STATICKÉ

Více

Internetový eshop inshop 4

Internetový eshop inshop 4 Internetový eshop inshop 4 Přehled funkcí zpracováno pro verzi aplikace 4.2.4 ZONER 4 in Obsah inshop 4 obecně... 4 Proč zvolit inshop 4?... 4 Reference... 5 Cenové podmínky... 7 Funkce Zoner inshopu...

Více

N A B Í D K A Dodávka technologie pro provoz a správu e-shopů

N A B Í D K A Dodávka technologie pro provoz a správu e-shopů N A B Í D K A Dodávka technologie pro provoz a správu e-shopů Verze: 1.7 Datum poslední úpravy dokumentu: 22. 12. 2012 Autoři: Miroslav Mikulec, Petr Vavřík 1 Obsah Úvod... 4 Specifikace informačního systému

Více

OBSAH... 2. 1. PŘEDSTAVENÍ SPOLEČNOSTI... 4 1.1. O společnosti... 4 1.2. Portfolio našich služeb.. 4

OBSAH... 2. 1. PŘEDSTAVENÍ SPOLEČNOSTI... 4 1.1. O společnosti... 4 1.2. Portfolio našich služeb.. 4 E-INVENT s. r.o. PREZENTACE SPOLEČNOSTI 2/37 OBSAH OBSAH..... 2 1. PŘEDSTAVENÍ SPOLEČNOSTI.... 4 1.1. O společnosti.... 4 1.2. Portfolio našich služeb.. 4 2. TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK.... 5 2.1. Charakteristika

Více

E-shopová řešení v ČR. Březen 2015

E-shopová řešení v ČR. Březen 2015 Březen 2015 Obsah ÚVOD... 4 1 Volba vhodného řešení... 5 2 Volně dostupná řešení... 6 2.1 Přednosti volně dostupných řešení... 6 2.2 Úskalí volně dostupných řešení... 6 Seznam nejrozšířenějších dodavatelů

Více

money S5 Řešení pro firmy s internetovým prodejem Moderní informační systém www.money.cz informační systém www.money.cz

money S5 Řešení pro firmy s internetovým prodejem Moderní informační systém www.money.cz informační systém www.money.cz money S5 informační systém Řešení pro firmy s internetovým prodejem Moderní informační systém www.money.cz ww ww.m moneey.cz www.money.cz ŘEŠENÍ PRO FIRMY S INTERNETOVÝM PRODEJEM Popularita internetových

Více

NABÍDKOVÝ DOKUMENT. efektivní internetová prezentace od EASY BEST s.r.o.

NABÍDKOVÝ DOKUMENT. efektivní internetová prezentace od EASY BEST s.r.o. NABÍDKOVÝ DOKUMENT efektivní internetová prezentace od EASY BEST s.r.o. CO UMÍME A DOKÁŽEME Analýzy - provedeme analýzy přístupnosti, použitelnosti a návštěvnosti, abyste mohli posoudit, jak je Váš internetový

Více

ibyznys - internetový obchod a objednávkový systém definice systému

ibyznys - internetový obchod a objednávkový systém definice systému ibyznys - internetový obchod a objednávkový systém definice systému Úvod do elektronického obchodování Elektronické obchodování prostřednictvím celosvětové internetové sítě prošlo v předchozích letech

Více

ibyznys - internetový obchod a objednávkový systém definice systému

ibyznys - internetový obchod a objednávkový systém definice systému ibyznys - internetový obchod a objednávkový systém definice systému Úvod do elektronického obchodování Elektronické obchodování prostřednictvím celosvětové internetové sítě prošlo v předchozích letech

Více

TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK

TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK Výukový modul TWS_01 Ing. Pavel Chmiel, Ph.D. UNIV 2 - KRAJE Osnova výukového modulu TWS_01 1. Úvod, motivace 2. Základní pojmy a doporučení 3. Princip služby webových stránek 4.

Více

Profesionální software pro tvorbu a správu internetového obchodu. verze 4.0

Profesionální software pro tvorbu a správu internetového obchodu. verze 4.0 Profesionální software pro tvorbu a správu internetového obchodu verze 4.0 WebCzech E-commerce PRO 4.0 je nejnovější verzí jednoho z nejúspěšnějších e-shopových řešení v České republice. Systém je vyvíjen

Více

Originál Příprava na propagaci Informačního portuálu pro veřejnost

Originál Příprava na propagaci Informačního portuálu pro veřejnost Originál Příprava na propagaci Informačního portuálu pro veřejnost dodavatel řešení: PragueBest, spol. s.r.o., IČ 25770438 připravil: Radek Saturka, jednatel datum: 18. 1. 2011 PragueBest www.praguebest.cz

Více

Prezentace informací na internetu

Prezentace informací na internetu Prezentace informací na internetu Mgr. Martin Krčál < KISK Filosofická fakulta MU ; Ústřední knihovna Fakulty Sociálních studií MU > Vystudoval obor Informační studia a knihovnictví na FF MU, kde současně

Více

Aplikace pro obchodování na internetu

Aplikace pro obchodování na internetu MASARYKOVA UNIVERZITA Fakulta informatiky BAKALÁŘSKÁ PRÁCE Aplikace pro obchodování na internetu Amir Džaferagič BRNO 2008 PROHLÁŠENÍ Prohlašuji, že jsem tuto bakalářskou práci vypracoval samostatně. Všechny

Více

NÁVRH A REALIZACE INZERTNÍHO SERVERU CONCEPT AND REALISATION OF PUBLICITY SERVER

NÁVRH A REALIZACE INZERTNÍHO SERVERU CONCEPT AND REALISATION OF PUBLICITY SERVER VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V BRNĚ BRNO UNIVERSITY OF TECHNOLOGY FAKULTA PODNIKATELSKÁ ÚSTAV INFORMATIKY FACULTY OF BUSINESS AND MANAGEMENT INSTITUTE OF INFORMATICS NÁVRH A REALIZACE INZERTNÍHO SERVERU CONCEPT

Více

4 Vytváření webových stránek pro e-commerce

4 Vytváření webových stránek pro e-commerce 4 Vytváření webových stránek pro e-commerce Výukové cíle modulu 1. Vytváření webových stránek pro e-commerce 2. Výběr software 3. Výběr hardware pro webové stránky e-commerce 4. Další nástroje pro e-commerce

Více

Přivedeme vaši firmu k prosperitě. Internet a design Marketingová podpora Časopis

Přivedeme vaši firmu k prosperitě. Internet a design Marketingová podpora Časopis Přivedeme vaši firmu k prosperitě. 1 Internet a design Marketingová podpora Časopis Na počátku je vize jak dovést vaši firmu k prosperitě. 2 O společnosti Internet a design Prosperita Internet a design

Více

ANALÝZA A NÁVRH ŘEŠENÍ INTERNETOVÉHO OBCHODU

ANALÝZA A NÁVRH ŘEŠENÍ INTERNETOVÉHO OBCHODU VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V BRNĚ BRNO UNIVERSITY OF TECHNOLOGY FAKULTA PODNIKATELSKÁ ÚSTAV INFORMATIKY FACULTY OF BUSINESS AND MANAGEMENT INSTITUTE OF INFORMATICS ANALÝZA A NÁVRH ŘEŠENÍ INTERNETOVÉHO OBCHODU

Více

KDYŽ POTŘEBUJETE WEBOVÉHO INTEGRÁTORA

KDYŽ POTŘEBUJETE WEBOVÉHO INTEGRÁTORA KDYŽ POTŘEBUJETE WEBOVÉHO INTEGRÁTORA PROFIL SPOLEČNOSTI Pomáháme našim klientům rozšířit a zefektivnit jejich podnikání prostřednictvím internetových a mobilních technologií. Jsme webový integrátor a

Více

Úvodní studie podnikového IS

Úvodní studie podnikového IS Česká zemědělská univerzita v Praze Provozně ekonomická fakulta Obor Informatika Úvodní studie podnikového IS Systémová integrace Zdeněk Styblík Ahliddin Ibragimov Igor Efimov Pavel Ivon Leden 2015 Obsah

Více

VYŠŠÍ ODBORNÁ ŠKOLA, STŘEDNÍ ŠKOLA CENTRUM ODBORNÉ PŘÍPRAVY SEZIMOVO ÚSTÍ ABSOLVENTSKÁ PRÁCE. 2012 Ladislav Lehotský

VYŠŠÍ ODBORNÁ ŠKOLA, STŘEDNÍ ŠKOLA CENTRUM ODBORNÉ PŘÍPRAVY SEZIMOVO ÚSTÍ ABSOLVENTSKÁ PRÁCE. 2012 Ladislav Lehotský VYŠŠÍ ODBORNÁ ŠKOLA, STŘEDNÍ ŠKOLA CENTRUM ODBORNÉ PŘÍPRAVY SEZIMOVO ÚSTÍ ABSOLVENTSKÁ PRÁCE 2012 Ladislav Lehotský Anotace Tato absolventská práce se zabývá tvorbou webových stránek pro ucelení středoškolských

Více

Nabídka a popis IT řešení webového portálu Šachového svazu České republiky chess.cz

Nabídka a popis IT řešení webového portálu Šachového svazu České republiky chess.cz Nabídka a popis IT řešení webového portálu Šachového svazu České republiky chess.cz Zadavatel: Šachový svaz České republiky o. s., Zátopkova 100/2, 160 17 Praha 6-Strahov, tel.: +420 220 512 586, fax:

Více

7 kroků pro úspěch na webu a sociálních sítích

7 kroků pro úspěch na webu a sociálních sítích 7 kroků pro úspěch na webu a sociálních sítích Miroslav Král Managing Partner společnosti market UP 1 Obsah Předmluva... 3 Webové stránky jako základ (nejen) online marketingu... 5 Správná homepage...

Více

Pokročilá tvorba webu

Pokročilá tvorba webu Rozšíření výuky informačních technologií na Gymnáziu Pacov Reg. číslo: CZ.1.07/1.1.01/02.0008 Pokročilá tvorba webu Výukový materiál Bc. Patrik Jíra 27. 12. 2009 Tento projekt je spolufinancován z Evropského

Více

VYSOKÁ ŠKOLA HOTELOVÁ V PRAZE 8, SPOL. S.R.O.

VYSOKÁ ŠKOLA HOTELOVÁ V PRAZE 8, SPOL. S.R.O. VYSOKÁ ŠKOLA HOTELOVÁ V PRAZE 8, SPOL. S.R.O. Analýza hotelové internetové prezentace s implementací změn a následným vyhodnocením Bakalářská práce Autor: Lenka Suchomelová, DiS. Studijní obor: Hotelnictví

Více