Wellness hotel Brdy. nabízí poznávací výlety s ubytováním a plnou penzí

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Wellness hotel Brdy. nabízí poznávací výlety s ubytováním a plnou penzí"

Transkript

1 Wellness hotel Brdy nabízí poznávací výlety s ubytováním a plnou penzí (Tato nabídka obsahuje vícedenní výlety, spojené s hvězdicovými výlety v místě pobytu a v CHKO Brdy) O hotelu Relax hotel Brdy se nachází ve Spáleném Poříčí na jihozápadě pohoří Brdy. Hotel je ideálním místem pro návštěvu zajímavých a romantických míst Plzeňského kraje. Ubytování je zajištěno v moderních, komfortně vybavených pokojích. Každý pokoj má své vlastní sociální zařízení, TV a pohodlné postele s kvalitními matracemi. Stravování probíhá v naší hotelové restauraci (případně v restauracích v místě celodenního výletu). Snídaně jsou formou bohatého švédského stolu. Obědy a večeře jsou podávané s možností výběru ze dvou jídel, plus strava pro vegetariány. Hosté mají možnost využít naše hotelové wellness procedury. V rámci pobytového balíčku, můžete navštívit: Zámek - Kozel, Blatná, Březnice, Kynžvart, Nebílovy, Lnáře, Manětín a Horšovský Týn. Vidět můžete vodní hrad Švihov, hrad Radyně, Svatou horu, Zelenou horu u Nepomuka, město Tachov, Windischgrätzovu jízdárnu, klášter Kladruby, město Plzeň nebo město Klatovy, kostel Duchů v obci Luková. Navštívíte unikátní přírodní rezervaci Brdy - Padrťské rybníky, vodní nádrž Pilská, vodní hamr v Dobřívě, pramen Kloubovka, volně přístupné bunkry a krásné výhledy na kopci Houpák, zříceninu hradu Valdek a další zajímavé přírodní destinace v CHKO Brdy.

2 Pobyty se vždy uskuteční od neděle do pátku. V neděli skupinu vyzvedneme na smluveném místě v určitém čase a přivezeme k nám v odpoledních hodinách. Pobyt bude zahájen slavnostní večeří a přípitkem. Cena pobytového programu činí Kč za osobu a zahrnuje: 5x ubytování, plná penze (5x večeře, 5x oběd, 5x snídaně) zvýhodněná cena sauny a masáží 1x vstup do galerie Špejchar, hudební večer zábavný večerní program dopravu autobusem z místa bydliště k nám a zpět autobusové výlety služby autobusového průvodce Kolektivy a zájmové skupiny mají možnost při počtu nad 35 osob sestavit si termín a délku pobytu individuálně. Volné termíny jsou uvedeny na našich webových stránkách hotelbrdy.cz Rezervace: Recepce hotelu Brdy: tel: Webové stránky hotelu:

3 Pobytový balíček 1 2. den Pondělí po snídani odjezd na zámek Nebílovy, oběd v hotelu, odpoledne odjezd do Plzeňského Prazdroje. odpoledne prohlídka areálu Svatá Hora a exkurze v tiskárně. 4. den Středa po snídani odjezd na celodenní výlet do Tachova, návštěva kláštera Kladruby, cestou zastávka na oběd, prohlídka zámku a Windischgrätzovy jízdárny v Tachově. 5. den Čtvrtek návštěva obory s daňky a zámku Blatná, oběd v hotelu, odpoledne volný program (kola, procházka, wellness procedury). Pobytový balíček 2 2. den Pondělí po snídani odjezd k prameni Kloubovka a návštěva Prádelského lihovaru, oběd v hotelu, odpoledne exkurze v Prazdroji. odpoledne návštěva Chanovic, prohlídka Skanzenu a zámku. 4. den Středa po snídani odjezd na celodenní výlet - prohlídka vodního hradu Švihov, oběd v Klatovech, odpoledne prohlídka města Klatovy. 5. den Čtvrtek po snídani procházka k Padrťským rybníkům, oběd v hotelu, odpoledne volný program (kola, procházka, wellness procedury).

4 Pobytový balíček 3 2. den Pondělí po snídani odjezd do CHKO Brdy na procházku k vodní nádrži Pilská, oběd v hotelu, odpoledne prohlídka zámku Lnáře a procházka oborou s daňky v Blatné. odpoledne návštěva zámku a zámeckého parku Kozel. 4. den Středa po snídani odjezd na celodenní výlet - prohlídka zámku Kynžvart, oběd v Kynžvartu, odpoledne procházka Kladské rašeliniště. 5. den Čtvrtek po snídani odjezd do zámeckého pivovaru Březnice, návštěva zámeckého parku Březnice a prohlídka židovské synagogy, oběd v hotelu, odpoledne volný program (kola, procházka, wellness procedury). Pobytový balíček 4 2. den Pondělí po snídani odjezd na Zelenou Horu a návštěva Prádelského lihovaru, oběd v hotelu, odpoledne procházka k vrcholu Houpák u Zaječova a ke zřícenině Valdek. odpoledne návštěva Chanovic, prohlídka Skanzenu a zámku. 4. den Středa po snídani odjezd na celodenní výlet - prohlídka zámku a hradu v Manětíně, oběd ve městě Manětín, odpoledne návštěva kostela Duchů v obci Luková a návštěva zámku v Nečtinech. 5.den Čtvrtek po snídani návštěva vodního hamru v Dobřívě, oběd v hotelu, odpoledne volný program (kola, procházka, wellness procedury).

5 Pobytový balíček 5 2. den Pondělí po snídani odjezd na Zelenou Horu a návštěva Prádelského lihovaru, oběd v hotelu, odpoledne procházka k vodní nádrži Pilská. odpoledne návštěva zámku a zámeckého parku Kozel. 4. den Středa po snídani odjezd na celodenní výlet - prohlídka zámku a hradu v Horšovském Týně, po cestě zastávka na oběd, odpoledne návštěva města Domažlice, Domažlické věže a Chodského hradu. 5. den Čtvrtek po snídani návštěva skanzenu v Chanovicích, oběd v hotelu, odpoledne volný program (kola, procházka, wellness procedury). * tento symbol označuje možnost tvorby programu prvního dne přepravy s ohledem na místo nástupu a bude vypracováno na přání klienta. Upozorňujeme, že pořadí výletů se může měnit v závislosti na počasí. V případě vícedenního nepříznivého počasí bychom nahradili venkovní program suchou variantou (muzeum, expozice, prohlídka výrobního podniku). Provozovatel: Michal Zeman, tel Provozní manažer: Hana Jakubčíková, tel

6

7

8