Náš příběh. Historie firmy. Naší vizí je pomoc lidem: Spolu to dokážeme!

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Náš příběh. Historie firmy. Naší vizí je pomoc lidem: Spolu to dokážeme!"

Transkript

1

2 Náš příběh Historie firmy Společnost Activstar byla založena na Slovensku. Postupne expandujeme do celé Evropy. Naší vizí je pomoc lidem: zlepšit zdraví a fyzickou kondici, dostat se na vyšší příjem, zlepšit kvalitu života sobě, své rodině a blízkým, získat finanční svobodu pasivní příjem. Spolu to dokážeme!

3 Vytvořte si pasivní příjem Je to název, kterým se označuje zdroj opakovaně se vyskytujícího příjmu. Je to příjem, který Vám bude proudit denně, dokonce i tehdy, když už nebudete aktivně pracovat... A co Vy??? Jaké % z Vašeho příjmu je pasivní příjem? Společnost Activstar dává výbornou možnost, jak si pasivní příjem vytvořit.

4 Model práce tradičního podnikání Výrobce Distributor Velkoobchod Maloobchod KLIENT Nový model práce Výrobce Activstar Distributor VY KLIENT Co tak mít více času na rodinu, koníčky a dívat se na to, jak Váš příjem narůstá? Mnoho nadnárodních a velkých firem zvolili takovýto model práce a patří mezi ně i společnost Activstar. Nedávno vyšla kniha, ktorá hovoří o práci, která bude ve 21. století vzkvétat Lidé pomáhají lidem.

5 Pozorně si přečtěte tuto příležitost... Jak si za nasledující 2 4 roky můžete vybudovat finanční nezávislost v práci, která je: zábavná, plná odměn, založena na pomoci druhým.

6 Představte si, jaké by bylo užívat si život naplno... jezdit v krásných autech, bydlet v pěkném domě, a užívat si luxusní dovolené... Každý z nás má různé sny a cíle... Ale většině z nás se je splnit nepodaří. Může za to: rychlá doba stres a pracovní vytížení nedostatek příležitostí Někdy jsme v práci od rána do večera, ale i tak mnohokrát přežíváme od výplaty do výplaty.

7 Možná přišel čas na změnu Představte si, že se ráno probudíte a budete sami sobě šéfem a na účet vám bude chodit tolik peněz, kolik potřebujete. Žádný pracovní nápor, žádný šéf a žádný stres z nedostatku peněz. Kdyby jste poznali systém, ve ktorém se dají vydělat zajímavé peníze, využili by jste ho? U nás můžete začít vydělávat peníze ihned. Je to velmi jednoduché, časově nenáročné a dá se pracovat při vaší současné práci. Přišel čas vyjít z bludného kruhu.

8 Výhody spolupráce s Activstar Dostanete obchod na klíč. Možnost cestovat + časová svoboda. Budujete si svůj úspěch tím, že pomáháte druhým. Nízká počáteční investice. Motivační odměny, věrnostní program a autoprogram. Možnost vybrat si lidi, se kterými budete pracovat. Potenciál neomezeného příjmu. Můžete pracovat z domu, volná pracovní doba. Společnost Activstar je výrobcem produktů.

9 Produkty Activstar - zdravé nápoje Activminerals - příchuť citrón, pomeranč, grep, zelený čaj Unikátní směs synergicky působících minerálů a vitamínů pro celkovou výživu a odolnost organismu. Lahodná chuť + maximální vstřebatelnost. Složení: B1 - Tiamin B2 - Riboflavin B3 - Nikotinamid B5 - Kyselina pantoténová B6 Pyridoxin B7 - Biotin B9 - Kyselina listová B12 Vitamín C Vitamín D Vitamín E Vitamín K1 Vápník Horčík Draslík

10 Activcell příchuť pomeranč. Regenerace buněk, podpora krvetvorby a posilnění imunity organismu. Resveratrol Betaglukan Acerola extrakt Echinacea Brusinka Kurkumin Zinek B9 Kys. listová Vitamín B12 Inulin Selén silný antioxidant, chrání srdečně-cévní systém, zpomaluje stárnutí; - má protizánětlivé, antibakteriální a protiplísňové účinky. aktivuje imunitní systém do přirozené úrovně, - ochrana před radiací a zářením znásobuje účinek účinných látek. medicína využívá na léčení virů a infekcí. antikarcinogenní a protizánětlivý účinek, - prevence infarktu, rakoviny a chorob srdce. protinádorový a protizánětlivý účinek. - vhodný při vypadávání vlasů a lámaní nehtů. tvorba DNA, krvetvorba. nevyhnutelný pro krvetvorbu a centrální nervový systém. podpora imunity a trávení, podporuje vstřebávání vápníku. - antioxidant.

11 Activbody - příchuť malina. Unikátní směs synergicky působících přírodních látek a informace o ochraně a výživě pohybového ústrojí. MSM Glukosamin HCI - protizánětlivé působení, - podporuje metabolismus a funkčnost kloubní chrupavky - zmírňuje zánět a bolesti - sehrává důležitou úlohu pri tvorbě nehtů, šlach, kůže, očí, kostí, vaziva, srdečních chlopní. Chondroitin sulfát používá se při zánětu a bolesti - dodává chrupavce pružnost. Acerola extrakt Ovovital Vitamín D3 Vitamín C Inulin znásobuje účinek účinných látek; - působí při zánětech, anémii, revma... přírodní zdroj vápníku, Zn, Mn, Li, Se, Cu. nenahraditelný pro vstřebávání vápníku a fosforu, - na tvorbu kostí a zubů. chrání tělo před infekcemi, traumaty a stresům. podpora imunity a trávení, podporuje vstřebávání vápníku

12 Activstart - příchuť citron. Unikátní směs synergicky působících látek na podporu psychického a fyzického výkonu. Taurin zvyšuje koncentraci a navozuje celkový pocit pohody L-Arginin - má velký význam při vytváření oxidu dusnatého (NO), - snižuje riziko kardiovaskulárních onemocnění a rakoviny - efekt účinku je založený na objevu, který byl v r oceněn Nobelovou cenou za medicínu a fyziku. Schizandra působí antidepresívně, zvyšuje fyzickou a duševní aktivitu, snižuje únavu, patří mezi adaptogeny. Kofein - má povzbuzující účinky na centrální nervovou soustavu. Zelený čaj - má osvěžující účinek na organismus, který je vystavován vysokému pracovnímu výkonu anebo dlouhodobé psychické zátěži. Kurkumin protinádorový a protizánětlivý účinek. Acerola extrakt znásobuje účinek účinných látek. Inulin podpora imunity a trávení, podporuje vstřebávání vápníku.

13 Activdetox - unikátní směs synergicky působících přírodních látek, které napomáhají detoxikaci, očistě organismu, při odstraňování poruch trávení a při podpoře imunity. Acai berry Aloe vera silný antioxidant, pomáhá snižovat cholesterol, - působí regeneračně na cévní stěny a zlepšuje jejich elasticitu, - odstraňuje jedy, choroboplodné zárodky a viry, - pri hubnutí odbourává tukové buňky a zrychluje metabolismus. obsahuje víc než 200 farmakologicky významných látek Mladý ječmen obsahuje celou škálu živin potřebných pro růst, stavbu a fungování buněk jednotlivých tkání - napomáhá při poruchách trávení a při kožních problémech. Chrom omezuje chuť na sladké Spirulina má prokazatelné protinádorové vlastnosti hlavně díky schopnosti vázat na sebe volné radikály - má dezinfekční účinky a napomáhá přijímat tělu železo a tak napomáhá při odstranění chudokrevnosti. Lapacho pročišťuje cévy, má antiseptické, antibakteriální a anitivirové účinky - odstraňuje z těla odpadové látky, toxiny a těžké kovy. - zamezuje vytváření otoků a usazení v krevním oběhu. Urychluje trávení, metabolismus, je vhodný jako doplněk při hubnutí.

14 Activ 3 příchuť čokoláda. Unikátní směs synergicky působících látek pro celkovou výživu a odolnost organismu. Cordyceps používá se více jak let jako zdroj energie a byl klasifikován jako prodĺužovač života, - přírodní antibiotikum, neutralizátor různých jedů, antioxidant - pomáhá při prochladnutí, zánětech dýchacích cest, močových cest, také při obnově jater a ledvin, - přírodní afrodiziakum. Reishi zpomaluje proces stárnutí buněk, - ničí choroboplodné zárodky, - v Japonsku a Číně je zařazena jako léčivo, - preventivně působí proti vzniku trombóz, - má protizánětlivé protivirové a protialergické účinky. Shiitake - má účinky zaměřené na choroby horních dýchacích cest, špatný krevní oběh a problémy s játrou - pomáhá při léčbě vředů a žaludečních problémů, - protinádorové účinky, snižování hladiny cholesterolu a vysokého krevního tlaku. Acerola extrakt znásobuje účinek účinných látek. Inulin čekanková probiotická vláknina. Informace - Zdroj:

15 6 stupňová filtrace vody Práčkový filtr

16 Mikro utěrka Sprchový filtr Odrušovač na mobil a počítač Sekce 2 produkty za výhodné ceny jen pro registrované partnery Activstar, více na využívejte výhody.

17 Marketingový plán s měsíčním kvalifikačním obdobím 1. stupeň Marže - 40% Spětná provize 25% z obratu svého tímu PLATINUM STAR 23% MANAGER 25% DIAMANT STAR bodů 1,2,3% z obratu firmy Activstar GOLD STAR 20% bodů SILVER STAR 17% bodů 8% BRONZ STAR 11% 14% bodů bodů 5% 300 bodů 800 bodů bodů 1 bod = 1 bez DPH

18 2.Stupeň MANAGER MANAGER 25% Zbytkový obrat 25% 5000 bodov 1% z obratu firmy MANAGER 25% MANAGER 25% 2% z obratu firmy 3% z obratu firmy Manager, který má ve své struktuře 1, 2, alebo 3 managerov a jeho zbytkový obrat 5000 bodov získava +1,2,3% z celosvetového obratu společnosti Activstar Poznámka- % se přerozděluje mezi všechny managery na stejné úrovni

19 Rozdíl mezi běžnou prací a Activstar Dobrá zpráva je to, že vy můžete mít neomedzený počet spotřebitelů, klientů, prodejců a manažerů. Kolik chcete. Není žádný limit. Běžná práce Zaměstnání Podnikání Activstar Pasivní příjem zaplaceno jednorázově zaplaceno několikrát VY

20 Pro poradce Activstar s.r.o. už od kvalifikace 17%. Podmínky kvalifikace o Autoprogram je určen pro poradce společnosti Activstrar s.r.o.. o Minimální kvalifikace pro získání auta Activstar je 17% a 300 zpětná provize z týmu. o Za každý měsíc, ve ktorém poradce dosáhne vyšší kvalifikaci, mu společnost Activstar s.r.o. vyplatí příspěvek na splátku leasingu podle tabulky níže. Nižší splátka anebo auto zadarmo Kvalifikace 17% b. Minimální výška provizí Výška příspěvku % % % Společnost Activstar s.r.o. si vyhrazuje právo na změnu podmínek.

21 Pro poradce Activstar s.r.o. už od kvalifikace BRONZ MANAGER. Podmínky kvalifikace o Autoprogram je určen pro poradce Activstrar s.r.o.. o Minimální kvalifikace pro zařazení do autoprogramu podle vlastního výběru je BRONZ MANAGER. o Podmínkou účasti manažera v programu je úspěšné uzavření leasingové smlouvy na vybrané vozidlo s dobou trvání leasingu 60 měsíců. o Vozidlo musí být, podle podmínek programu, polepené po obou stranách logem Activstar. Nižší splátka anebo auto zadarmo Kvalifikácia Výška príspevku Bronz manager 300 Silver manager 500 Gold manager 800 Společnost Activstar s.r.o. si vyhrazuje právo na změnu podmínek.

22 Zamysleme se Dokážete ovlivnit zvyšování daní? Ovlivníte to, aby se nezvyšovaly ceny v obchodech? NE? Populace stárne Myslíte si, že se dočkáte důchodu? Pokud ano, jaký bude? Budete si schopni při současném příjmu našetřit dost peněz na to, aby jste mohli odejít do důchodu? Anebo budete muset pracovat až do smrti? To, co ale dokážete ovlivnit, je výška vašeho příjmu. Kde chcete být za 2 roky.

23 Vzdělávání a podpora od nás Máme vzdelávání na vícerých úrovních Firemní semináře 2. Vzdělávací program ve svém e shopu na 3. Školící materiály, videoškolení na USB 4. Systém práce, který stačí následovat, 5. Získáte svůj vlastní e-shop

24 Kontaktujte člověka, který Vám představil tuto příležitost, vysvětlí Vám: podmínky spolupráce, získáte podporu firmy a svého sponzora, přesný plán s brožurkou,,jak začít,, a všechny potřebné informace na USB klíči. Více informací o nových produktech získate na

Náš příběh. Historie firmy. Naší vizí je pomoc lidem: Spolu to dokážeme!

Náš příběh. Historie firmy. Naší vizí je pomoc lidem: Spolu to dokážeme! Náš příběh Historie firmy Společnost Activstar byla založena na Slovensku. Postupne expandujeme do celé Evropy. Naší vizí je pomoc lidem: zlepšit zdraví a fyzickou kondici, dostat se na vyšší příjem, zlepšit

Více

Náš příběh. Historie firmy. Naší vizí je pomoc lidem: Spolu to dokážeme!

Náš příběh. Historie firmy. Naší vizí je pomoc lidem: Spolu to dokážeme! Náš příběh Historie firmy Společnost Activstar byla založena na Slovensku. Postupne expandujeme do celé Evropy. Naší vizí je pomoc lidem: zlepšit zdraví a fyzickou kondici, dostat se na vyšší příjem, zlepšit

Více

zkvalitnění a urychlení výroby našich vitamínů. aneb jak se zbavit obilniny, ovoce a zeleninu) jezte tolik, abyste si udrželi správnou

zkvalitnění a urychlení výroby našich vitamínů. aneb jak se zbavit obilniny, ovoce a zeleninu) jezte tolik, abyste si udrželi správnou Jarní úklid těla aneb jak se zbavit nebezpečných toxinů. R E P O R T Á Ž Více vitamínů pro Vás Divize farmacie otevřela část nových prostor a uvedla do provozu novou blistrovací linku, která umožní balit

Více

OSTATNÍ BYLINNÉ KONCENTRÁTY, UNIKÁTNÍ PŘÍRODNÍ ZDROJE, ZELENÉ POTRAVINY, DALŠÍ STRAVNÍ DOPLŇKY A ANTISEPTICKÉ PRODUKTY

OSTATNÍ BYLINNÉ KONCENTRÁTY, UNIKÁTNÍ PŘÍRODNÍ ZDROJE, ZELENÉ POTRAVINY, DALŠÍ STRAVNÍ DOPLŇKY A ANTISEPTICKÉ PRODUKTY OSTATNÍ BYLINNÉ KONCENTRÁTY, UNIKÁTNÍ PŘÍRODNÍ ZDROJE, ZELENÉ POTRAVINY, DALŠÍ STRAVNÍ DOPLŇKY A ANTISEPTICKÉ PRODUKTY STIMARAL - povzbuzující a adaptogenní přípravek MO 387,- Kč - obsah 30ml Přípravek

Více

SEKCE FARMACEUTICKÝCH ASISTENTŮ ČAS III.

SEKCE FARMACEUTICKÝCH ASISTENTŮ ČAS III. ODBORNÝ ČASOPIS PRO LÉKÁRNÍKY A ASISTENTY 9-10/2009 DOPLŇKY STRAVY PRO SENIORY / RAKOVINA DĚLOŽNÍHO ČÍPKU ALOE VERA, GINKGO BILOBA, ECHINACEA / VOJTOVA METODA VŘEDOVÁ CHOROBA ŽALUDKU A DVANÁCTERNÍKU /

Více

PRODUKTOVÁ DOKUMENTACE PERALGIN

PRODUKTOVÁ DOKUMENTACE PERALGIN PRODUKTOVÁ DOKUMENTACE PERALGIN Platnost od 10. ledna 2008 Obsah Text letáku 4 Produktová dokumentace Úvod do problematiky 6 Alergie 6 Mentální příčiny vzniku alergií 8 Složení Peralginu 10 Účinné látky

Více

Parfémy Essens pro zdraví a krásu

Parfémy Essens pro zdraví a krásu Parfémy Essens pro zdraví a krásu Vůně jsou maličké světy, které odhalí svá tajemství každému, kdo je miluje Vůněmi se dá přes nejstarší čichovou část mozku ozdravit naše tělo nebo mysl i tam, kam se účinek

Více

Miluju jarní a letní období, teplo a sluníčko

Miluju jarní a letní období, teplo a sluníčko 6/2008 solárních studií Bodysun Alice Bendová: Miluju jarní a letní období, teplo a sluníčko 6/2008 oznámení solária Bodysun slovo úvodem ZMĚNY PROVOZNÍ DOBY v soláriích bodysun v období vánočních svátků

Více

Knihovnička Dr. Nona, klinika Lenom. Doporučené programy na použití produktů Dr. Nona nenahrazují konvenční léčení ale efektivně ho doplňují

Knihovnička Dr. Nona, klinika Lenom. Doporučené programy na použití produktů Dr. Nona nenahrazují konvenční léčení ale efektivně ho doplňují Knihovnička Dr. Nona, klinika Lenom 1 Doporučené programy na použití produktů Dr. Nona nenahrazují konvenční léčení ale efektivně ho doplňují I. KOMPLEMENTÁRNÍ METODY LÉČENÍ REVMATICKÉ ARTRÓZY POMOCÍ PREPARÁTÚ

Více

Doplňky stravy pro zdraví a aktivní život

Doplňky stravy pro zdraví a aktivní život IMU- NO- MODU- LACE BAK- Doplňky stravy pro zdraví a aktivní život KATALOG PRODUKTŮ K dostání v lékárnách nebo online na www.vitalsupport.cz IMUNOMODULACE BAKTERIÁLNÍMI LYZÁTY www.femivaxinum.cz FEMIVAXINUM

Více

zdarma! O vegetariánství a biopotravinách s MUDr. Luňáčkem Kvasinky - indikátor zdraví nebo skrytý nepřítel? Jarní osvěžující saláty

zdarma! O vegetariánství a biopotravinách s MUDr. Luňáčkem Kvasinky - indikátor zdraví nebo skrytý nepřítel? Jarní osvěžující saláty únor -březen jaro 2009 magazín zdravého životního stylu zdarma! Jarní osvěžující saláty Protikvasinková dieta Tipy proti jarní únavě O vegetariánství a biopotravinách s MUDr. Luňáčkem Novinky na trhu Kvasinky

Více

ODBORNÝ ČASOPIS 5-6/2014

ODBORNÝ ČASOPIS 5-6/2014 ODBORNÝ ČASOPIS 5-6/2014 POZOR NA KLÍŠŤATA KLÍŠŤATA JSOU DNES TAM, KDE DŘÍVE NEBÝVALA! klouby vazy šlachy Objevte s Kamzíkem JARNÍ SOUTĚŽ nejvyšší místo Evropy v srdci švýcarských Alp! Jediný v ČR se zesílenou

Více

O fimě ORGANOGOLD: Organo Gold Reishi (Ganoderma), Žádná společnost Vám nezaplatí za to, že budete pít kávu. Naše společnost ANO!

O fimě ORGANOGOLD: Organo Gold Reishi (Ganoderma), Žádná společnost Vám nezaplatí za to, že budete pít kávu. Naše společnost ANO! O fimě ORGANOGOLD: Společnost Organo Gold je společnost založena v Americe roku 2008 s počátečním kapitálem 1 milion dolarů! S poselstvím rozšířit povědomí o čínské houbě Reishi (Ganoderma), která má na

Více

VLASY a NEHTY i v zimě. Zdravé. Předvánoční úklid v našem těle. Otestujte svoji paměť! Co radí sexuolog. Tajemství vztahu, který vydrží PRO ZDRAVÍ

VLASY a NEHTY i v zimě. Zdravé. Předvánoční úklid v našem těle. Otestujte svoji paměť! Co radí sexuolog. Tajemství vztahu, který vydrží PRO ZDRAVÍ PRO ZDRAVÍ zima 2012 Otestujte svoji paměť! Co radí sexuolog Zdravé VLASY a NEHTY i v zimě Předvánoční úklid v našem těle Tajemství vztahu, který vydrží Petra Černocká: Na Lenošení musím zapomenout I nás

Více

7 Nových. Čajů DOPLŇKY STRAVY

7 Nových. Čajů DOPLŇKY STRAVY 7 Nových Čajů DOPLŇKY STRAVY Dr. Ka Dev Jha Ajurvédský lékař Dr. Ka Dev Jha Bylinné směsi jsou připravovány pod přísnou kontrolou nepálského ajurvédského lékaře Dr. Ka Dev Jha (*1935), který vystudoval

Více

LEDEN 2006. Kasia Rybka. Manažerka se Zlatou palmou. ZenThonic: slosování o Velkou cenu Nová pobočka CV v Turecku Slavíme další 10.

LEDEN 2006. Kasia Rybka. Manažerka se Zlatou palmou. ZenThonic: slosování o Velkou cenu Nová pobočka CV v Turecku Slavíme další 10. LEDEN 2006 Kasia Rybka Manažerka se Zlatou palmou ZenThonic: slosování o Velkou cenu Nová pobočka CV v Turecku Slavíme další 10. výročí vzkaz prezidenta CaliVita International Drazí přátelé a kolegové,

Více

L ék ař sk ý magazín. 3. ročník, prosinec 2009, 45,- Kč. Chutná. hezky jihočesky... JAK. na chronické bolesti. FitVibe.

L ék ař sk ý magazín. 3. ročník, prosinec 2009, 45,- Kč. Chutná. hezky jihočesky... JAK. na chronické bolesti. FitVibe. B.O.D.Y. L ék ař sk ý magazín 3. ročník, prosinec 2009, 45,- Kč Chutná hezky jihočesky... JAK na chronické bolesti FitVibe Jindřichův Hradec LUXURY SPA & WELLNESS HOTEL enjoy the difference - první holistický

Více

PhytoChi ("energie z bylin") PhytoChi - skutečný, nefalšovaný výživový doplněk

PhytoChi (energie z bylin) PhytoChi - skutečný, nefalšovaný výživový doplněk PhytoChi ("energie z bylin") Neobsahuje žádný kofein ani chemické látky na bázi amfetamínu, jako jsou např. efedrin (z mahuangu) nebo synefrin (z hořkých pomerančů) atd. Výraz "energie" je často chybně

Více

SEMINÁŘE. (kompletní nabídka)

SEMINÁŘE. (kompletní nabídka) SEMINÁŘE (kompletní nabídka) Středisko vzdělávání s.r.o. OBSAH Výživa, stravování, gastronomie... 4 Léčivé rostliny v běžném životě... 5 Strava se sníženým obsahem tuků, použití tuků v kuchyni... 5 Výživa

Více

COLWAY NEWS. nejmladším. Rozhovory s celebritami. Jak jsem se stal NOVÝ MARKETING COLWAY ČR PŘÍCHÁZÍ O ZRALOU POKOŽKU?

COLWAY NEWS. nejmladším. Rozhovory s celebritami. Jak jsem se stal NOVÝ MARKETING COLWAY ČR PŘÍCHÁZÍ O ZRALOU POKOŽKU? JAK DBÁT O ZRALOU POKOŽKU? Rozhovory s celebritami DOPORUČENÍ A REFERENCE K PŘÍSTROJI MEDOLIGHT Jak jsem se stal nejmladším víceprezidentem COLWAY Příběhy z prodeje Medolightu Dva bojovníci o vitamín C

Více

www.dietyahubnuti.cz 1

www.dietyahubnuti.cz 1 www.dietyahubnuti.cz 1 101 tipů JAK ZHUBNOUT JEDNOU PROVžDY 101 tipů jak zhubnout 1. vydání Copyright Diety a Hubnutí, ZoneMedia s.r.o., 2014 Návrh obálky a grafická úprava: ZoneMedia s. r. o. (www.zonemedia.cz)

Více

WELLNESS CENTRUM VITALINE - CENÍK

WELLNESS CENTRUM VITALINE - CENÍK WELLNESS CENTRUM VITALINE - CENÍK Wellness centrum VitaLine Vstup do wellness centra na 1 hodinu (vnitřní bazén + whirlpool): dospělý 90 Kč dítě do 11,9 let 45 Kč Vstup do wellness centra na 2 hodiny (zahrnuje

Více

ZRALÝ VĚK BUĎTE STÁLE AKTIVNÍ. www.mojeprostata.cz. Rudolf Hrušínský: Dělám, co můžu, a když nemůžu, dělám to pomalejc.

ZRALÝ VĚK BUĎTE STÁLE AKTIVNÍ. www.mojeprostata.cz. Rudolf Hrušínský: Dělám, co můžu, a když nemůžu, dělám to pomalejc. komerční PřÍlOHa SPOleČnOSTI MeDIaPlaneT získejte přesné informace Jak se orientovat na internetu v otázkách rakoviny? Cévní mozková příhoda Kde hledat vhodnou pomoc? březen 2014 ZRALÝ VĚK foto: ArchIV

Více

ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL. Rozhovor s PhDr. Ivou Málkovou ze společnosti. Detoxikace Jak na nízkoenergetický jídelníček ODBORNÝ ČASOPIS 3-4/2012

ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL. Rozhovor s PhDr. Ivou Málkovou ze společnosti. Detoxikace Jak na nízkoenergetický jídelníček ODBORNÝ ČASOPIS 3-4/2012 ODBORNÝ ČASOPIS 3-4/2012 ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL Rozhovor s PhDr. Ivou Málkovou ze společnosti Detoxikace Jak na nízkoenergetický jídelníček TRÁPÍ VÁS ALERGIE? Eucerin ph5: první péče proti alergenům! NOVINKA

Více

Třešničky na dortu. z obsahu:

Třešničky na dortu. z obsahu: èíslo 4 / červenec srpen 2010 roèník XvI / 28 Kè Třešničky na dortu Žena, která konzumuje běžnou (českou) stravu, může snadno získávat až 50 procent kalorií ve formě tuku. McDougallova dieta nabízí pouhých

Více

Wellness - životní nutnost?

Wellness - životní nutnost? MAGAZÍN Přidejte se k nám Wellness hotely nejen v Česku Nové trendy Význam vody Wellness - životní nutnost? ÚPLNE NOVÝ SPÔSOB PREŽITIA DOVOLENKY Vonkajšie termálne bazény, Mayská pyramída, tobogany, vodné

Více

heslem starověkých lidí: Jezte, pijte, po smrti není rozkoše. Ve zpěvu Odyssey Achilles prohlásil, že by byl raději na zemi posledním, než v podsvětí

heslem starověkých lidí: Jezte, pijte, po smrti není rozkoše. Ve zpěvu Odyssey Achilles prohlásil, že by byl raději na zemi posledním, než v podsvětí 1 Stanley Bradleay (pseudonym Stanislav Brázda) je známý a zkušený vizionář a psychoanalytik. Napsal již několik zajímavých publikací, které byly vždy v krátké době rozprodány. Jmenujme např. Škola psychotroniky,

Více

Infračervené záření a jeho působení na lidský organismus

Infračervené záření a jeho působení na lidský organismus Infračervené záření a jeho působení na lidský organismus Z čistě fyzikálního hlediska je infračervené záření elektromagnetické vlnění, které se na stupnici elektromagnetického vlnění nalézá mezi červenou

Více

ENERGETIX ZDRAVÍ KRÁSA VARIABILITA PŘÍLEŽITOST

ENERGETIX ZDRAVÍ KRÁSA VARIABILITA PŘÍLEŽITOST www.energetix.cz cena 40,- Kč číslo 7-8 2009 ENERGETIX ve světě Poreč 2009 Novinky Magnetické kalhotky jedinečný výrobek pro ženy Mimořádná akce pro všechny členy a manažery pro letní období Měď jako stopový

Více