NÁPLŇ ČINNOSTI BON FAIRE

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "NÁPLŇ ČINNOSTI BON FAIRE"

Transkript

1 NÁPLŇ ČINNOSTI BON FAIRE Chcete dobře působit? Ukažte se v tom nejlepším! Vytváříme a realizujeme kreativní vize, které vyvolají a doladí celkový dojem, jímž chcete působit! Parfém, který je mixem esencí, působí ve třech fázích hlava, srdce a základ parfému. Stejně tak ve třech fázích působí na příjemce naše originální kreativní založené na jedinečném a působivém konceptu a vytvářející skvělou image. To všechno dodá celé prezentaci a identitě klienta final touch, který vyvolá ten správný dojem.

2 POPIS PROJEKTU: Integrovaná kampaň zahrnující pantomimická vystoupení v ulicích, digitální komunikaci a PR. Prostřednictvím mimických vystoupení lidí herců v barevných kostýmech jsme chtěli demonstrovat psychologie jednotlivých barev. DULUX Týden barev 2012 Ve spolupráci s agenturou TBWA se bon faire podílel na těchto projektech (nastavení strategie kampaně a kreativní koncept, promítnutí do vybraných komunikačních kanálů, produkční zajištění kampaně) CÍLE PROJEKTU: Cílem kampaně bylo zvýšit povědomí o značce prémiových interiérových barev Dulux, ale také upozornit na skutečnost, jakou mají barvy vliv na naši psychiku. VYTVOŘENÉ VÝSTUPY: Stovky lidí oslovených v ulicích přímo našimi barevňáky, prostřednictvím osobních návštěv u novinářů z lifestylových titulů i navázání spolupráce s těmito médii, výstupy v denících, televizi, které reportovaly o Týdnu barev Dulux. Facebooková stránka Síla barev Dulux získala přes fanoušků. EFEKT: Zvýšení povědomí o značce interiérových barev Dulux, nastavení spolupráce s médii, která funguje dodnes, vytvoření početné fanouškovské základny, která je ochotná naslouchat a komunikovat.

3 guerilla kampaň v centru Prahy - barevní mimové zaplavili centrum

4 DULUX Let s Colour 2013 Ve spolupráci s agenturou TBWA. POPIS PROJEKTU: CSR aktivita společnosti AkzoNobel, výrobce prémiových interiérových barev Dulux. Kdokoli z České i Slovenské republiky mohl přihlásit do soutěže jeden objekt ve veřejném prostoru. Pokud pro něj za podpory své komunity, svého okolí získal dostatek hlasů, AkzoNobel poskytlo barvy na přeměnu objektu v krásné místo. CÍL PROJEKTU: Komunikovat CSR aktivity značky Dulux a zvýšit povědomí mezi širokou veřejností o značce Dulux. VYTVOŘENÉ VÝSTUPY: Do soutěže lidé přihlásili 51 projektů, jimž udělili téměř hlasů. O projektu Let s Colour informovala média, ale podařilo se nám získat i několik stovek spotů zdarma na jedné z regionálních televizí. Na Facebooku jsme díky této aktivitě získali zhruba 1000 nových fanoušků. Celá aktivita vrcholí na podzim 2013, kdy se zrealizuje malování objektů s aktivním zapojením místní komunity.

5 key vizuál Let's colour, webové stránky

6 CETELEM Projekt snů Ve spolupráci s agenturou TBWA. POPIS PROJEKTU: Spotřebitelské soutěž rozdělená do dvou úrovní. V prvním, jarním kole, byla soutěž Projekt snů zaměřena na současné klienty Cetelem, aby upozornila na možnost konsolidace půjček. Druhá, podzimní část soutěže cílí již především mimo klientskou základnu Cetelem a snaží se lidi informovat o tom, že Cetelem poskytuje půjčky i na Kč. V rámci soutěže tak mají lidé možnost přihlásit svůj Projekt snů kdo vyhraje, získá od Cetelem Kč na jeho realizaci. CÍL PROJEKTU: Informovat současné i potenciální klienty o možnosti získat od Cetelem půjčku ve výši více než Kč. VYTVOŘENÉ VÝSTUPY: V rámci kampaně jsme pracovali s direct mailem, bannerovou kampaní na Seznam.cz, PR, Facebookem a dalšími PPC nástroji. Do první fáze soutěže bylo přihlášeno přes stovku projektů, v druhé části kampaně jsme po jednom týdnu měli přihlášených 303 projektů. EFEKT: Firmě Cetelem se dostalo široké pozitivní pozornosti na sociálních sítích, ale především i mezi samotnými soutěžícími, kteří byli do celé kampaně zapojeni.

7 bannerová kampaň, diplom pro vítězné projekty

8 inspirativní projekty k podpoře zapojení

9 MARS Pedigree Ve spolupráci s agenturou TBWA. POPIS PROJEKTU: Společnost MARS, výrobce krmiva Pedigree, každoročně organizuje road show s názvem Měsíc zdravého chrupu. Při této příležitosti pejskům pojízdné veterinární ordinace vyšetřují chrup a samplují výrobky Dentastix, které pomáhají odstraňovat zubní plak u psů. CÍL PROJEKTU: V rámci této aktivity zajistit digitální komunikaci. VYTVOŘENÉ VÝSTUPY: Součástí digitální komunikace byl nejenom redesign a aktualizace webu, ale především komunikace na Facebooku, a to nikoli prostřednictvím vlastního profilu (který MARS nemá), ale přes partnerské facebookové stránky, které se týkají psů, zvířat nebo jednotlivých měst, kde road show probíhala. Kromě toho jsme pracovali s ingem, digitálním PR a PPC reklamou. EFEKT: Zapojili jsme zhruba 60 facebookových stránek, které postovaly naše příspěvky. Na samotnou lokalitu dorazilo o 20 % více lidí než v minulém roce. Povědomí o Dentastix a Měsíci zdravého chrupu minimálně v digitální oblasti stouplo.

10 web peceopsa.cz s harmonogramem roadshow, direct mail na chovatele psů

11 ALBERT hra Šmoulové Ve spolupráci s agenturou TBWA. POPIS PROJEKTU: V prodejnách Abert probíhala v souvislosti s uvedením animovaného filmu o Šmoulech komunikační stragie Šmoulové se vrací. V jejím rámci se konala spotřebitelská soutěž na podporu prodeje a zvýšení věrnosti zákazníků. Klienti získávali body za nákup a za ně mohli obdržet plyšové postavičky Šmoulů. Zároveň probíhaly na webových stránkách navazující paralelní soutěže Šmoula na cestách a Najdi ztracené Šmouly. CÍL PROJEKTU: Zajistit microsite těchto her a koncepční zpracování digitální komunikační strategie Šmoulové se vrací, vytvořit koncept, zajistit výrobu a realizaci microsite a herních aplikací včetně kompletního herního zázemí a také textové a grafické řešení. Rozšířit informace o soutěži a organizátorovi soutěže na Facebooku. VYTVOŘENÉ VÝSTUPY: Vytvoření microsite soutěže se všemi aplikacemi, grafické a textové řešení. EFEKT: Už v průběhu počátečních dní se do soutěže přihlásily stovky soutěžících, soutěže získaly i značnou publicitu na Facebooku.

12 ALBERT hra Šmoulové

13 POPIS PROJEKTU: Pro akce Kup 4 pneumatiky a získej dárek a Kup 4 pneumaticky a získej Mastercard jsme vytvářeli variantu zimní kampaně. CÍL PROJEKTU: BRIDGESTONE zimní akce 4+1 a Mastercard Ve spolupráci s agenturou TBWA. VYTVOŘENÉ VÝSTUPY: Akční materiály pro distributory pneumatik Bridgestone. EFEKT:

14 zimní akce 4+1 a Mastercard

15 POPIS PROJEKTU: Provedli jsme analýzu stavu interní komunikace (IK), výzkum mezi zaměstnanci a workshop s manažery. Výstupy byly zpracovány, byla nalezena slabá místa a navržena cesta, jak IK zlepšit. Výsledky výjezdního workshopu manažerů a dotazníkového šetření byly využity k podrobné analýze IK. SGEF analýza interní komunikace a kreativa CÍL PROJEKTU: Společnost SGEF pocítila nutnost zlepšit úroveň interní komunikace a přenastavit komunikační kanály tak, aby se zvýšila angažovanost zaměstnanců a jejich pozitivní nálada ve vztahu k plánovanému stěhování. VYTVOŘENÉ VÝSTUPY: Po kreativní grafické stránce, včetně informačních a dalších materiálů, jsme připravili firemní setkání manažerů. Finálním výstupem projektu byl manuál IK s návrhy jejího dalšího zlepšování a měření. Vytvořili jsme i infografiky, které zábavnou formou informovaly zaměstnance o principech správné IK (mailing, organizování schůzky a další). Spolupracovali jsme i na komunikování plánovaného stěhování firmy a zlepšení atmosféry mezi zaměstnanci v souvislosti s touto událostí, která původně vyvolávala obavy a nevoli. EFEKT: Manažeři si uvědomili, kde jsou slabé stránky IK a jaká je jejich úloha, byly nastaveny nástroje na zlepšení IK a její měření. Zaměstnanci zlepšili svoji vzájemnou komunikaci, byla zaznamenána pozitivní odezva na infografiku.

16 SGEF analýza interní komunikace a kreativa

17 POPIS A CÍLE PROJEKTU: Vytvořili jsme řadu infografik, které názornou a zjednodušenou formou slouží jak k prezentaci nabídek a firemních aktivit potenciálním zákazníkům, tak i k informování zaměstnanců objednatele v rámci interní komunikace. SGEF infografika VYTVOŘENÉ VÝSTUPY: Podle každého zadání jsme vytvořili přesně na míru infografiku podle přání zadavatele, v souladu s jeho korporátním designem. EFEKT: Vzniklé nástroje slouží uživatelům k názorné prezentaci podstatných myšlenek a informací, prezentující mohou jít přímo k věci a neztrácejí čas margináliemi. Rovněž oslovení zaměstnanců touto formou je velmi účinné.

18 SGEF infografika

19 POPIS A CÍLE PROJEKTU: Vytvořili jsme řadu infografik, které názornou a zjednodušenou formou slouží jak k prezentaci nabídek a firemních aktivit potenciálním zákazníkům, tak i k informování zaměstnanců objednatele v rámci interní komunikace. MKTI a IIK Konference a další akce Marketingového institutu a Institutu interní VYTVOŘENÉ VÝSTUPY: Podle každého zadání jsme vytvořili přesně na míru infografiku podle přání zadavatele, v souladu s jeho korporátním designem. EFEKT: Vzniklé nástroje slouží uživatelům k názorné prezentaci podstatných myšlenek a informací, prezentující mohou jít přímo k věci a neztrácejí čas margináliemi. Rovněž oslovení zaměstnanců touto formou je velmi účinné. komunikace

20 MKTI konference

21 IIK minikonference

22 JON KENNEDY webová prezentace POPIS PROJEKTU: Grafický návrh a vývoj webových stránek pro Jona Kennedyho, světoznámého dj e a producenta. Jon vydal několik svých alb u labelů Tru Thoughts a Grand Central Records a pravidelně hraje jako dj po celém světě. V červnu vyšlo jeho poslední album Corporeal a jedním z incentivů bylo dát webu novou, netradiční tvář. Web je tak rozhraním pro přehled jeho tvorby s napojením na hudební prodejní kanály (itunes, Soundcloud apod.). Je i kalendářem akcí s vystoupením, se sociálními kanály pro komunikaci s jeho fanoušky a především reprezentuje jeho uměleckou tvorbu.

23

24 FLÉDA návrhy webové prezentace POPIS PROJEKTU: Grafické směry webové prezentace pro jeden z nejoblíbenějších a nejnavštěvovanějších brněnských kulturních klubů, klub Fléda. V návrzích respektujeme původní historické zaměření klubu jako nočního kabaretu, avšak současně přinášíme nový moderní technologický twist - interaktivitu s divákem/návštěvníkem webu, neustálý update dění klubu a především výraznou neotřelou grafiku, která upoutá každého na první pohled. Získá si všechny, od konzervativních posluchačů přes mladé dynamické a náročné obecenstvo společně včetně zahraničních interpretů a promotérů. Fléda komunikuje nadčasově a udává tón kulturní scéně.

25

26 FLÉDA vizuální koncepce korporátního stylu POPIS PROJEKTU: Rozmanitý program brněnského klubu Fléda je jeho devizou, avšak směrem ke potenciálnímu zákazníkovi působí poněkud roztříštěně. Majitel klubu se rozhodl, že tento nedostatek je na čase odstranit a tak Bon faire mohl přispět svou troškou do mlýna. CÍL PROJEKTU: Vytvořit ucelený korporátní styl, který bude originální, hodný obsahu, který klub nabízí a zároveň bude schopen obejmout veškerou rozmanitost interpretů a jednotlivých scén. VYTVOŘENÉ VÝSTUPY: Tři návrhy(směry) koroporátního stylu, včetně nového loga a ukázkami aplikace nového designu na jednotlivé materiály, kterými klub komunikuje.

27 varianty nového loga

28 příklady užití tří variant korporátního stylu

29 ARGENTONE ENTERPISE korporátní styl POPIS PROJEKTU: Kompletní vývoj webových stránek, realizovaných společně se zpracováním korporátní identity investiční společnosti. Firma se zaměřuje na realizaci průmyslových, stavebních a zemědělských projektů na teritoriu východní Evropy, Asie a Ruské federace. CÍL PROJEKTU: Celá nová identita společnosti Argentone a především pak webové stránky reflektují zaměření společnosti - tedy technologie, průmysl, stavební projekty. Vystupuje však v moderní a srozumitelné formě, která dodává tomuto složitému odvětví nový nádech, jemnější ráz a především smysluplný a pro cílovou skupinu srozumitelný význam. VYTVOŘENÉ VÝSTUPY: Logo, merkantilní tiskoviny, webové stránky.

30 logo, merkantilní tiskoviny a webové stránky

31 D1M webová prezentace POPIS PROJEKTU: Společnost zabývající se prodejem stockových položek do řetězců Kaufland, Tesco, Ahold a dalších. Požadavky na webovou prezentaci byly vytvořit co nejjednodušší a efektivní prezentaci služeb firmy a obchodních partnerů, se kterými zadavatel spolupracuje. CÍL PROJEKTU: Současně však šlo o to udržet a respektovat korporátní identitu D1M a zajímavě ji rozvinout do formy webu. Požadavky na kontaktní formuláře, prezentaci partnerů a především zachování jednoduchosti jsme zapracovali k úplné spokojenosti klienta za velmi krátkou požadovanou dobu realizace, která musela být dodržena vzhledem k plánovanému spuštění kampaně klienta. D1M web je tedy příkladem rychlé, efektivní a spolehlivé práce i za časové tísně. VYTVOŘENÉ VÝSTUPY: Webové stránky.

32

33 SOURCING AUTHORITY webová prezentace POPIS PROJEKTU: Ucelený návrh a vývoj webové prezentace pro importní a exportní společnost Sourcing Authority, která se zabývá obchodem na mezinárodních trzích a celou odbornou podporou vztahující se k mezinárodnímu obchodu, právní podporou, zbožíznalectvím apod. CÍL PROJEKTU: Požadavek na web byl opět vytvořit co nejjednodušší a nejefektivnější řešení se zachováním maximální serióznosti, a současně dodat netradiční vizuální osvěžení celému vyznění komunikace. Výsledkem je minimalistické, avšak stále výrazné a současně autoritativní řešení vlastní digitální prezentace. VYTVOŘENÉ VÝSTUPY: Webové stránky.

34

35 VAŘÍCÍ MANAŽEŘI vizuální identita, webová prezentace, pozvánky POPIS PROJEKTU: Koncept sofistikovaného vzdělávání a networkingu v oblasti kulinářské a gurmánské pro všechny, kdo milují jídlo a vaření na úrovni, ale nemají moc času a jsou zvyklí se chovat efektivně. VM je neformální sdružení žen a mužů, kteří k smrti rádi vaří, i když se živí něčím úplně jiným. CÍL PROJEKTU: Zpracování celkové identity a tváře KVM včetně jednoduché prezentace nadcházejích setkání a kulinářských akci společně s odkazem na ty proběhlé, včetně receptů a fotografií přípravy jídel. VYTVOŘENÉ VÝSTUPY: Vizuální identita, pozvánky, webová prezentace.

36 vizuální identita, webová prezentace, pozvánky

37 POPIS PROJEKTU: Jednoduchý, prostý a cíleně minimalistický web naší vlastní společnosti faire. FAIRE vizuální identita, CÍL PROJEKTU: Jediným cílem je prezentovat návaznost a propojení jednotlivých divizí faire (savoir, social, bon), aby klient získal představu, jak jsou propojeny naše nabízené služby a čím se každá ze "stran trojúhelníku" zabývá. VYTVOŘENÉ VÝSTUPY: Webová prezentace. webová prezentace

38 FAIRE vizuální identita, webová prezentace

Mezinárodní marketingová komunikační politika Vzdělávací materiál ke kurzu Mezinárodní marketing Slezská univerzita v Opavě Okresní hospodářská

Mezinárodní marketingová komunikační politika Vzdělávací materiál ke kurzu Mezinárodní marketing Slezská univerzita v Opavě Okresní hospodářská Mezinárodní marketingová komunikační politika Vzdělávací materiál ke kurzu Mezinárodní marketing Slezská univerzita v Opavě Okresní hospodářská komora Karviná 2010-2013 1 Výukový materiál je výstupem projektu

Více

24 DMA AWARDS 2009 (dokončení) Devět lahůdkových kampaní z Londýna a okolí s komentářem Karla Duchka, Managing Directora Wundermanu.

24 DMA AWARDS 2009 (dokončení) Devět lahůdkových kampaní z Londýna a okolí s komentářem Karla Duchka, Managing Directora Wundermanu. EDITORIAL 3 Vážené čtenářky, vážení čtenáři, v tomto čísle si určitě nenechte ujít kalendárium, kde najdete řadu úspěšných vloni realizovaných kampaní, často i s ilustracemi. Můžete si připomenout úspěchy

Více

VYSOKÁ ŠKOLA HOTELOVÁ V PRAZE 8, SPOL. S R.O. Bc. Gabriela Nováková

VYSOKÁ ŠKOLA HOTELOVÁ V PRAZE 8, SPOL. S R.O. Bc. Gabriela Nováková VYSOKÁ ŠKOLA HOTELOVÁ V PRAZE 8, SPOL. S R.O. Bc. Gabriela Nováková Strategie internetové komunikační politiky pro pobočku No Name Reality Diplomová práce 2014 Strategie internetové komunikační politiky

Více

Vytvoření standardů propagace cestovního ruchu Valašska

Vytvoření standardů propagace cestovního ruchu Valašska Realizace tohoto materiálu byla podpořena dotací od Ministerstva pro místní rozvoj. Vytvoření standardů propagace cestovního ruchu Valašska Návrhová část - strategie Zadavatel: Sdružení obcí Mikroregionu

Více

O NÁS WEBDESIGN PORADENSTVÍ

O NÁS WEBDESIGN PORADENSTVÍ PRODUKTY A SLUŽBY O NÁS ARTEMIS WEBDESIGN působí na trhu WEB řešení již od roku 2001. Nabízí komplexní služby z oblasti WEB prezentací a aplikací, provádí konzultace v oblasti webdesignu, aplikační architektury

Více

8 SYNTÉZA... 3. 8.1 Formulace SWOT analýzy cestovního ruchu v TO Ostravsko... 3. 8.2 Diagnóza cestovního ruchu TO Ostravsko... 5

8 SYNTÉZA... 3. 8.1 Formulace SWOT analýzy cestovního ruchu v TO Ostravsko... 3. 8.2 Diagnóza cestovního ruchu TO Ostravsko... 5 Statutární město Ostrava MARKETINGOVÁ STRATEGIE ROZVOJE CESTOVNÍHO RUCHU TURISTICKÉ OBLASTI OSTRAVSKO NÁVRHOVÁ ČÁST Ing. Lenka Hurtová Ing. Lucie Ligocká 08 11/2010 OBSAH 8 SYNTÉZA... 3 8.1 Formulace SWOT

Více

? Jaká je role marketingu ve škole?? Jaké jsou faktory ovlivňující public. ? Jaké PR prostředky můžeme využít?? Co je cílem public relations ve škole?

? Jaká je role marketingu ve škole?? Jaké jsou faktory ovlivňující public. ? Jaké PR prostředky můžeme využít?? Co je cílem public relations ve škole? E 3.1 1 Public relations škol P a e d D r. M i l a n B á č a, C e n t r u m š k o l s k é h o m a n a g e m e n t u P e d F U K P r a h a a G y m n á z i u m S v i t a v y B c. T e r e z a B á č o v á,

Více

PŘÍPRAVA INFORMAČNÍCH A PROPAGAČNÍCH MATERIÁLŮ PRO CESTOVNÍ RUCH

PŘÍPRAVA INFORMAČNÍCH A PROPAGAČNÍCH MATERIÁLŮ PRO CESTOVNÍ RUCH PŘÍPRAVA INFORMAČNÍCH A PROPAGAČNÍCH MATERIÁLŮ PRO CESTOVNÍ RUCH 1 ZÁKLADNÍ SKRIPTUM VZDĚLÁVACÍHO MODULU PŘÍPRAVA INFORMAČNÍCH A PROPAGAČNÍCH MATERIÁLŮ V CESTOVNÍM RUCHU Autoři: Ing.Cyril Křůpala, Ing.

Více

Firemní (korporátní) komunikace

Firemní (korporátní) komunikace SHORTLIST Firemní (korporátní) komunikace Název projektu: Kampaň 3Ď pro městskou odpadovou společnost OZO Ostrava Projekt realizoval/a: SILVER B.C. Pro klienta: OZO Ostrava Projekt netradičním způsobem

Více

... to je jiné kafe. www.marionetti.cz. ver.20100812

... to je jiné kafe. www.marionetti.cz. ver.20100812 ... to je jiné kafe www.marionetti.cz Profil Marionetti působí na evropském trhu od roku 2007. Díky spolupráci s předními grafiky a fotografy poskytujeme svým klientům profesionální přístup v oblasti grafického

Více

Klára Noworytová OTTO Office. WDMP pro Habitat. Partners Andrew Aldridge pro Early Learning Centre

Klára Noworytová OTTO Office. WDMP pro Habitat. Partners Andrew Aldridge pro Early Learning Centre ČASOPIS PRO DIRECT MARKETING CENA 59 KČ DUBEN 2010 ČÍSLO 3 Pavla Tomsová Nokia Klára Noworytová OTTO Office Tomáš Siegler Cetelem Británie inspiruje WDMP pro Habitat Partners Andrew Aldridge pro Early

Více

VYHODNOCENÍ MARKETINGOVÝCH AKTIVIT FIRMY HITRÁDIO MAGIC BRNO VE VZTAHU K ZÁKAZNÍKŮM

VYHODNOCENÍ MARKETINGOVÝCH AKTIVIT FIRMY HITRÁDIO MAGIC BRNO VE VZTAHU K ZÁKAZNÍKŮM SOUKROMÁ VYSOKÁ ŠKOLA EKONOMICKÁ ZNOJMO s.r.o. Bakalářský studijní program: Ekonomika a management Studijní obor: Marketing a management VYHODNOCENÍ MARKETINGOVÝCH AKTIVIT FIRMY HITRÁDIO MAGIC BRNO VE

Více

ASPEKTY MARKETINGOVÉ KOMUNIKACE VYSOKÉ ŠKOLY VZHLEDEM K ZÍSKÁNÍ NOVÝCH ZÁKAZNÍKŮ

ASPEKTY MARKETINGOVÉ KOMUNIKACE VYSOKÉ ŠKOLY VZHLEDEM K ZÍSKÁNÍ NOVÝCH ZÁKAZNÍKŮ ASPEKTY MARKETINGOVÉ KOMUNIKACE VYSOKÉ ŠKOLY VZHLEDEM K ZÍSKÁNÍ NOVÝCH ZÁKAZNÍKŮ Miroslava Vaštíková, Kateřina Matušínská, Jindřich Vaněk Úvod Tržní pozice a image VŠ jsou dány tím, jak školy vnímají její

Více

BAKALÁŘSKÁ PRÁCE. Marketingový plán pro Unicorn College s využitím guerilla marketingových přístupů

BAKALÁŘSKÁ PRÁCE. Marketingový plán pro Unicorn College s využitím guerilla marketingových přístupů BAKALÁŘSKÁ PRÁCE Marketingový plán pro Unicorn College s využitím guerilla marketingových přístupů Marketing plan for Unicorn College using guerilla marketing Daniel Musil Unicorn College 2011 Unicorn

Více

UPLATNĚNÍ MARKETINGOVÉHO MIXU V ČESKÉ POJIŠŤOVNĚ A.S. V REGIONU JIŽNÍ MORAVA

UPLATNĚNÍ MARKETINGOVÉHO MIXU V ČESKÉ POJIŠŤOVNĚ A.S. V REGIONU JIŽNÍ MORAVA SOUKROMÁ VYSOKÁ ŠKOLA EKONOMICKÁ ZNOJMO s.r.o. Bakalářský studijní program: Ekonomika a management Studijní obor: Marketing a management UPLATNĚNÍ MARKETINGOVÉHO MIXU V ČESKÉ POJIŠŤOVNĚ A.S. V REGIONU

Více

Podnikejte efektivně v realitní oblasti s naší realitní kanceláří

Podnikejte efektivně v realitní oblasti s naší realitní kanceláří Podnikejte efektivně v realitní oblasti s naší realitní kanceláří Brožura franšizing Obsah brožury Profil společnosti Historie společnosti 4 Současné postavení a zahraniční expanze 5 Členstvi v organizacich

Více

Národní cena kariérového poradenství 2010. Sborník vítězných příspěvků

Národní cena kariérového poradenství 2010. Sborník vítězných příspěvků Národní cena kariérového poradenství 2010 Sborník vítězných příspěvků Národní cena kariérového poradenství 2010 Sborník vítězných příspěvků Národní cena kariérového poradenství 2010 Sborník vítězných

Více

Využití nových trendů marketingové komunikace v Help fitness clubu. Šimon Jehlička

Využití nových trendů marketingové komunikace v Help fitness clubu. Šimon Jehlička Využití nových trendů marketingové komunikace v Help fitness clubu Šimon Jehlička Bakalářská práce 2008 ABSTRAKT Cílem bakalářské práce je analyzovat využívané nástroje marketingové komunikace a využití

Více

Výroční zpráva 2010 Hypoteční banka, a.s.

Výroční zpráva 2010 Hypoteční banka, a.s. Výroční zpráva 2010 Hypoteční banka, a.s. Hypoteční banka, a.s. 1 Hypoteční ročenka V říjnu 2011 byla provedena oprava informace na straně 98 v odstavci Základní kapitál. 02 Kdo jsme 05 Hypoteční trh je

Více

Marketingová studie cestovního ruchu Olomouckého kraje na období 2014 2016

Marketingová studie cestovního ruchu Olomouckého kraje na období 2014 2016 Marketingová studie cestovního ruchu Olomouckého kraje na období 2014 2016 OLOMOUCKÝ KRAJ Analytická část Zpracovatelé: Grant Thornton Advisory s.r.o. se sídlem Žatecká 55/14, Praha 1, Josefov Web: http://www.grantthornton.cz/

Více

Popularizace, marketing a medializace vědy. Příručka pro koordinátory popularizačních aktivit a PR pracovníky ústavů Akademie věd ČR

Popularizace, marketing a medializace vědy. Příručka pro koordinátory popularizačních aktivit a PR pracovníky ústavů Akademie věd ČR Příručka pro koordinátory popularizačních aktivit a PR pracovníky ústavů Akademie věd ČR Popularizace, marketing a medializace vědy Středisko společných činností AV ČR, v. v. i., ve spolupráci s Odborem

Více

TVORBA MARKETINGOVÉHO MIXU PRO VYUŽITÍ NEPOUŽÍVANÝCH PLOCH V PRAZE 12

TVORBA MARKETINGOVÉHO MIXU PRO VYUŽITÍ NEPOUŽÍVANÝCH PLOCH V PRAZE 12 SOUKROMÁ VYSOKÁ ŠKOLA EKONOMICKÁ ZNOJMO s.r.o. Bakalářský studijní program: Ekonomika a management Studijní obor: Marketing a management TVORBA MARKETINGOVÉHO MIXU PRO VYUŽITÍ NEPOUŽÍVANÝCH PLOCH V PRAZE

Více

Ideální platforma pro organizování filmového festivalu. Martin Čtvrtečka

Ideální platforma pro organizování filmového festivalu. Martin Čtvrtečka Ideální platforma pro organizování filmového festivalu Martin Čtvrtečka Bakalářská práce 2014 UTB ve Zlíně, Fakulta multimediálních komunikací 2 UTB ve Zlíně, Fakulta multimediálních komunikací 3 UTB ve

Více

Zatraktivnění regionu a města vůči mladým lidem

Zatraktivnění regionu a města vůči mladým lidem Expertní analýza na téma: Zatraktivnění regionu a města vůči mladým lidem Brno 2013 Partnerství subjektů meziuniverzitní studentské sítě CZ.1.07/2.4.00/31.0157 Zatraktivnění regionu a města vůči mladým

Více

SPIKESASIA 09. www.idirekt.cz OZVĚNY KONFERENCE UVNITŘ PŘÍLOHA. NOVÝ server pro direct a digital marketing. Robert Haas, Symbio

SPIKESASIA 09. www.idirekt.cz OZVĚNY KONFERENCE UVNITŘ PŘÍLOHA. NOVÝ server pro direct a digital marketing. Robert Haas, Symbio ČASOPIS PRO DIRECT MARKETING NEPRODEJNÝ VÝTISK ŘÍJEN 2009 ČÍSLO 8 Robert Haas, Symbio UVNITŘ PŘÍLOHA Rory Sutherland, Ogilvy Milan Rumler, Ahold SPIKESASIA 09 McCann Erickson pro GMP Ogilvy & Mather pro

Více

TVORBA PROGRAMŮ PRO TURISTICKÉ SKUPI NY

TVORBA PROGRAMŮ PRO TURISTICKÉ SKUPI NY Hotelnictví a turismus 3. tisíciletí II TVORBA PROGRAMŮ PRO TURISTICKÉ SKUPI NY Určeno pro další vzdělávání pedagogických pracovníků středních odborných škol gastronomických oborů Střední škola hotelnictví

Více

Centrála cestovního ruchu - Jižní Morava, z.s.p.o. IČ: 75063638 www.ccrjm.cz PLÁN ČINNOSTI CENTRÁLY CESTOVNÍHO RUCHU - JIŽNÍ MORAVA

Centrála cestovního ruchu - Jižní Morava, z.s.p.o. IČ: 75063638 www.ccrjm.cz PLÁN ČINNOSTI CENTRÁLY CESTOVNÍHO RUCHU - JIŽNÍ MORAVA Centrála cestovního ruchu - Jižní Morava, z.s.p.o. IČ: 75063638 www.ccrjm.cz PLÁN ČINNOSTI CENTRÁLY CESTOVNÍHO RUCHU - JIŽNÍ MORAVA 2011-2013 OBSAH ÚVOD... 3 1. ANALYTICKÁ ČÁST... 4 1.1 Vývoj cestovního

Více

Outsourcing marketingových služeb v českém hotelnictví

Outsourcing marketingových služeb v českém hotelnictví Outsourcing marketingových služeb v českém hotelnictví Diplomová práce Bc. Nikola Horynová Vysoká škola hotelová v Praze 8, spol. s r. o. katedra hotelnictví Studijní obor: Management hotelnictví a lázeňství

Více

Marketingová komunikace 1/2

Marketingová komunikace 1/2 Marketingová komunikace 1/2 Ing. Aleš Marek, Ph.D. (za přispění dalších autorů) 6.4.2013 Představení Ing. Aleš Marek, Ph.D. 2010-dosud 2009-2010 Ferrero 2009 Kraft Foods (Opavia-Lu) 2007-2009 Coordinfo

Více

Korporátní design repertoárových jednosouborových divadel

Korporátní design repertoárových jednosouborových divadel JANÁČKOVA AKADEMIE MÚZICKÝCH UMĚNÍ V BRNĚ Divadelní fakulta Ateliér divadelního manažerství a jevištní technologie Divadelní manažerství Korporátní design repertoárových jednosouborových divadel Bakalářská

Více