Ročníku 2012 se zúčastnilo 167 zadavatelů zakázek, 138 vystavujících společností ze 16 zemí, proběhlo více než individuálních schůzek.

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Ročníku 2012 se zúčastnilo 167 zadavatelů zakázek, 138 vystavujících společností ze 16 zemí, proběhlo více než 5 000 individuálních schůzek."

Transkript

1 Místo konání: Web: Lille Grand Palais, Francie PROČ JSME VYBRALI TENTO VELETRH? Očekávané investice do železničního sektoru v západní Evropě i zájem zadavatelů o dodavatele pro projekty ve třetích zemích Kompletní a aktuální databáze zadavatelů zakázek, možnost realizovat až 18 předem zorganizovaných individuálních schůzek Doprovodné akce-přednášky, konference, workshopy Účast nejvýznamnějších zadavatelů zakázek v železničním : ALSTOM, BOMBARDIER, SIEMENS, RATP, SNCF, COLAS, ABB Ročníku 2012 se zúčastnilo 167 zadavatelů zakázek, 138 vystavujících společností ze 16 zemí, proběhlo více než individuálních schůzek. Francouzská železniční síť je jednou z nejhustších na světě a stále čerpá z masivního programu investic, který byl vyhlášen na 5 let : výstavba nových linek, modernizace stávajících linek a signalizace. Francie je dále jedním z hlavních světových hráčů v sektoru vysokorychlostních vlaků. Ve Francii funguje 30 tisíc km železnic, z nichž na 15 tisících km jezdí vlaky každodenně. Vysokorychlostních železnic jsou 2000 km, projede na nich celkem 12 TGV za hodinu. V roce 2011 dosáhly investice do francouzské železniční sítě 3 bilióny EUR. V sektoru se dále v krátkodobém horizontu očekává: Obnova vozového parku operátora RATP a státních drah SNCF. Rozšíření sítě TGV a související silná poptávka po službách a výrobcích pro infrastrukturu a vozový park. Pařížská MHD počítá s projekty za 18,6 mld EUR (rozšíření linek metra a tramvají). Francouzská města realizují projekty tzv. light metra a tramvajových vlaků s cílem zajistit poptávku po hromadné dopravě. Operátoři fretu díky otevření sítě plánují investice do vozového parku a služeb. Setkání RIM umožní představit klíčovým hráčům v železničním sektoru nové dodavatele a partnery v rámci jednání B2B s jejich nákupčími a zadavateli projektů, a také podpořit případné další synergie a spolupráci mezi dodavateli na různé úrovni subdodavatelských řetězců.

2 Průběh akce Nabízející i poptávající vyplní před akcí formulář, na základě kterého jsou následně firmy zařazeny dle oborů. Formulář poskytuje informace o profilu hledaného partnera a důvody účasti na kontraktační burze hledání nových dodavatelů, nových produktů, výzkum a vývoj apod. Tři týdny před kontraktační burzou přihlášené firmy obdrží on-line katalog RIM 2013, který zahrnuje kompletní seznam všech účastníků ze strany zadavatelů objednávek. Katalog slouží k výběru partnerů a k organizaci obchodní schůzky. Požadavky na schůzky jsou předloženy zadavatelům objednávek, kteří mají možnost jednání odsouhlasit nebo odmítnout. Týden před zahájením kontraktační burzy dostane každý účastník vlastní rozvrh schůzek, přizpůsobený jeho požadavkům. Kontraktační burza je doplněna také o společenské akce, přednášky, konference, workshopy a návštěvy firem, při kterých je možné se neformálně setkat s jednotlivými účastníky. ZAMĚŘENÍ VELETRHU A) Dodavatelé / subdodavatelé (start-up, MSP, velké skupiny), výzkum a vzdělávání, výzkumné laboratoře, poradenské firmy Sektory: energie, elektrické rozvody a elektronika testování IT & Software inženýrské a projektové řízení údržba, opravy materiály zpracování kovů a plastů mechatronika přenosová zařízení a systémy B) Zadavatelé : manažeři a vedoucí nákupu, výroby, industrializace, výzkum a vývoj, outsourcing, inženýrské projekty, projekční kanceláře Sektory: kolejová vozidla (osobní a nákladní doprava) pohony konstrukce vozidla a technologie palubní systémy infrastruktura (dráhy, stanice a terminály)

3 CÍL PREZENTACE -představit v jednotné expozici české firmy s vysokým potenciálem v oblasti železničního -prezentovat díky účasti CzechTrade i ty české firmy, které vlastní expozici neplánují -zefektivnit prezentaci českých firem společnou expozicí pod hlavičkou vládní agentury, což představuje skutečnou přidanou hodnotu v tomto sektoru) -nabídnout klientům CzechTrade organizační podporu a asistenci CO NABÍZÍME ČESKÝM FIRMÁM 1. VLASTNÍ EXPOZICE - SUBDODAVATEL1 Jedná se speciální nabídku pro české firmy na společném stánku sjednanou CzechTrade! Základní cena od hlavního organizátora bez organizační podpory CzechTrade je EUR bez DPH. Nabídka zahrnuje: vlastní prezentační místo 6 m 2 se základním vybavením dvoudenní program schůzek dle individuálních požadavků samostatný zápis do katalogu se stručným profilem v angličtině a francouzštině volný vstup na konference a workshopy kompletní katalog a databáze všech účastníků obědy a coffee-breaky po oba dva dny základní organizační zajištění expozice pracovníky CzechTrade (zajištění tlumočení do francouzštiny na stánku, překlad zápisu do katalogu expozice do francouzštiny, doporučení vhodné dopravy na akci a ubytování, komunikace s organizátorem) - Česká firma si hradí náklady spojené s dopravou a ubytováním. - Nabídka platí pro 1 osobu za firmu, další osoba má možnost se účastnit za příplatek (bude upřesněno). Cena služby: Kč / firma (bez DPH) 1 Pro firmy, které se chtějí účastnit jako zadavatelé projektů bez vlastního stánku, nabízí organizátor účast ZDARMA!

4 2. KATALOGOVÁ PREZENTACE SUBDODAVATEL Jedná se o nabídku bez osobní účasti zástupců české společnosti, kteří jsou na akci zastoupeni pracovníky CzechTrade. Nabídka zahrnuje : sestavení seznamu kontaktů na potenciální partnery účastnící se burzy prezentace společnosti na stánku prostřednictvím pracovníků CzechTrade, kteří budou po celou dobu v přímém kontaktu s potenciálními zahraničními partnery, budou jim předávat informace o Vaší společnosti, Vaše propagační materiály a kontakty a zajišťovat sběr kontaktů zjištění konkrétního zájmu u potenciálních obchodních partnerů zmapování informačních zdrojů, oborových časopisů a databází po skončení veletrhu vypracování a předání individuální závěrečné zprávy s kontakty na zájemce o spolupráci včetně doplnění dostupných základních informací o nich Cena služby: Kč / firma (bez DPH) 3. DOPROVODNÁ ASISTENCE INDIVIDUÁLNÍ VYHLEDÁNÍ A OSLOVENÍ POTENCIÁLNÍCH PERTNERŮ Nabídka je doplňkovou asistencí k účasti na akci. Rozsah a náplň služby je koncipován individuálně dle požadavku české firmy. Nabídka zahrnuje: Před akcí: vyhledání potenciálních partnerů ve Francii z různých informačních zdrojů první telefonické oslovení potenciálních partnerů, stručné představení Vaší firmy a nabídka spolupráce zaslání bližších informací o Vaší firmě a Vašich výrobcích a službách potenciálním partnerům, kteří projeví zájem druhý kontakt s potenciálními partnery, kterým byly zaslány informace, ověření jejich zájmu o spolupráci, zjištění bližších informací o těch, kteří mají zájem o spolupráci, jejich pozvání na akci a sjednání schůzek Po skončení akce : doplňkové vyhledání a oslovení partnerů, se kterými neproběhla jednání během akce udržování kontaktů navázaných na akci (zaslání děkovného dopisu, upřesnění konkrétních požadavků a projektů atp.) sepsání závěrečné zprávy se shrnutím kontaktů na všechny oslovené potenciální partnery a s bližší informací o těch, kteří projevili zájem o spolupráci Cena služby: bude upřesněna dle rozsahu služby a požadavků klienta

5 PODMÍNKY ÚČASTI Včasné vyplnění a odeslání závazné přihlášky Uhrazení účastnického poplatku (po obdržení přihlášky vám bude zaslána zálohová faktura) U katalogové prezentace - včasné doručení materiálů (katalogů, grafiky, exponátů,...) Elektronicky nejpozději do na adresu : profil společnosti (včetně popisu výrobků a výrobních možností, vlastněných certifikátů, domácích i zahraničních referencí) profil Vašeho potenciálního odběratele Poštou nejpozději do 30.října 2013 na adresu: CzechTrade, 149 rue Saint Honoré, Paris, France katalogy a prospekty výrobků v počtu asi 30 kusů (nejlépe polovina v anglickém jazyce a polovina ve francouzském jazyce) Vyplněnou přihlášku zašlete em na nejpozději do

6 ZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA GESTOR: JIŘÍ REJL Název firmy Hlavní činnost firmy IČ, DIČ Úplná adresa sídla Kontaktní osoba / funkce Telefon Mobil Fax Internetová stránka Roční obrat 2011 Podíl exportu na obratu 2011 Počet zaměstnanců Výrobky / služby k nabídnutí Prosím označte Vámi vybrané služby. 1. Vlastní expozice CZK (bez DPH) stánek 6m 2 2. Katalogová prezentace CZK (bez DPH) 3. Individuální vyhledání a oslovení potenciálních partnerů (cena bude upřesněna dle rozsahu služby a požadavků klienta) Místo, datum... Podpis... Kontakty pro zasílání přihlášek a dotazy spojené s touto akcí: Jiří Rejl CzechTrade Dittrichova Praha 2 tel.: fax: Iveta Miškovská CzechTrade Paris 149, rue Saint Honoré Paris, France tel.: , Upozornění: Znění Obchodních podmínek je dostupné v sídle agentury CzechTrade a je umístěno na Zasláním závazné přihlášky vyjadřuje Klient svůj souhlas s Obchodními podmínkami CzechTrade, podle kterých se bude řídit z nabídky vzešlý vztah mezi CzechTrade a Klientem. Klient podpisem a zasláním závazné přihlášky bere na vědomí, že v případě odstoupení od účasti v době, kdy již byly účelně vynaloženy náklady na jeho účast, bude povinen tyto náklady CzechTrade uhradit v plné výši (např. zápis do katalogu, vybavení stánku)

02.10. 04. 10. 2013. Vás zve na odborný veletrh

02.10. 04. 10. 2013. Vás zve na odborný veletrh Zahraniční kancelář OM MPO v Petrohradě připravuje prezentaci českých společností z oboru strojírenství za účelem nalezení nových odbytových možností pro české exportéry. Místo konání: Web: Výstaviště

Více

Na zahraničních trzích se vyznáme

Na zahraničních trzích se vyznáme Na zahraničních trzích se vyznáme EXPO MONGOLIA 2015 Mezinárodní veletrh se zaměřením na těžbu a stavebnictví Místo konání: Buyant Ukhaa Sportpalace, Ulánbátar, Mongolsko Datum konání: 23.-25. března 2015

Více

KATALOG SLUŽEB PRO VYSTAVOVATELE OBJEDNÁVKOVÝ FOR ARCH FOR THERM FOR WOOD BAZÉNY, SAUNY & SPA FOR WASTE & WATER OBSAH: UZÁVĚRKA: 18. 7.

KATALOG SLUŽEB PRO VYSTAVOVATELE OBJEDNÁVKOVÝ FOR ARCH FOR THERM FOR WOOD BAZÉNY, SAUNY & SPA FOR WASTE & WATER OBSAH: UZÁVĚRKA: 18. 7. OBJEDNÁVKOVÝ KATALOG SLUŽEB PRO VYSTAVOVATELE FOR ARCH FOR THERM FOR WOOD BAZÉNY, SAUNY & SPA FOR WASTE & WATER OBSAH: 1 Důležitá upozornění 2 Objednávka parkování, vjezdu, vystavovatelských a montážních

Více

KATALOG SLUŽEB PRO VYSTAVOVATELE OBJEDNÁVKOVÝ FOR KIDS FOR SENIOR FOR PETS OBSAH: UZÁVĚRKA: 13. 2. 2015

KATALOG SLUŽEB PRO VYSTAVOVATELE OBJEDNÁVKOVÝ FOR KIDS FOR SENIOR FOR PETS OBSAH: UZÁVĚRKA: 13. 2. 2015 OBJEDNÁVKOVÝ KATALOG SLUŽEB PRO VYSTAVOVATELE FOR KIDS FOR SENIOR FOR PETS OBSAH: 1 Důležitá upozornění 2 Objednávka parkování, vjezdu, vystavovatelských a montážních průkazů 2a Objednávka přednáškových

Více

KATALOG SLUŽEB PRO VYSTAVOVATELE OBJEDNÁVKOVÝ FOR HABITAT FOR FURNITURE FOR OFFICE FOR GARDEN BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY OBSAH: UZÁVĚRKA: 14. 2.

KATALOG SLUŽEB PRO VYSTAVOVATELE OBJEDNÁVKOVÝ FOR HABITAT FOR FURNITURE FOR OFFICE FOR GARDEN BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY OBSAH: UZÁVĚRKA: 14. 2. OBJEDNÁVKOVÝ KATALOG SLUŽEB PRO VYSTAVOVATELE FOR HABITAT FOR FURNITURE FOR OFFICE FOR GARDEN BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY OBSAH: 1 Důležitá upozornění 2 Objednávka parkování, vjezdu, vystavovatelských a montážních

Více

FOND MIKROPROJEKTŮ. Žádost o finanční příspěvek

FOND MIKROPROJEKTŮ. Žádost o finanční příspěvek FOND MIKROPROJEKTŮ Žádost o finanční příspěvek Název mikroprojektu SPOLEČNĚ DO STRATOSFÉRY Celkové oprávněné výdaje mikroprojektu (EUR) 25 771,31 Požadovaná výška FP z ERDF (EUR) 20 000,00 Počet partnerů

Více

POKYNY PRO ŽADATELE A PŘÍJEMCE DOTACE Z PROGRAMU Marketing VÝZVA II 2. prodloužení

POKYNY PRO ŽADATELE A PŘÍJEMCE DOTACE Z PROGRAMU Marketing VÝZVA II 2. prodloužení Ministerstvo průmyslu a obchodu České republiky Sekce fondů EU, výzkumu a vývoje Řídící orgán OPPI POKYNY PRO ŽADATELE A PŘÍJEMCE DOTACE Z PROGRAMU Marketing VÝZVA II 2. prodloužení Praha - duben 2012

Více

Opatření IV. 1. 1. Místní akční skupina. Ministerstvo zemědělství Č.j.: 78434/2014-MZE-14113

Opatření IV. 1. 1. Místní akční skupina. Ministerstvo zemědělství Č.j.: 78434/2014-MZE-14113 Ministerstvo zemědělství Č.j.: 78434/2014-MZE-14113 PRAVIDLA, kterými se stanovují podmínky pro poskytování dotace pro místní akční skupiny v rámci Programu rozvoj venkova ČR na období 2007 2013 (dále

Více

OBJEDNÁVKOVÝ KATALOG SLUŽEB PRO VYSTAVOVATELE 7. VELETRH DŘEVOSTAVEB A VYUŽITÍ DŘEVA PRO STAVBU. Obsah:

OBJEDNÁVKOVÝ KATALOG SLUŽEB PRO VYSTAVOVATELE 7. VELETRH DŘEVOSTAVEB A VYUŽITÍ DŘEVA PRO STAVBU. Obsah: 7. VELETRH DŘEVOSTAVEB A VYUŽITÍ DŘEVA PRO STAVBU OBJEDNÁVKOVÝ KATALOG SLUŽEB PRO VYSTAVOVATELE Obsah: 1 OBJEDNÁVKA 2 PREZENTACE PRO NEVYSTAVOVATELE 2a POVINNÉ POJIŠTĚNÍ 3 NABÍDKA DALŠÍCH SLUŽEB 3a NABÍDKA

Více

Opatření IV. 1. 1. Místní akční skupina. Ministerstvo zemědělství Č.j.: 28415/2015-MZE-14113

Opatření IV. 1. 1. Místní akční skupina. Ministerstvo zemědělství Č.j.: 28415/2015-MZE-14113 Ministerstvo zemědělství Č.j.: 28415/2015-MZE-14113 PRAVIDLA, kterými se stanovují podmínky pro poskytování dotace pro místní akční skupiny v rámci Programu rozvoj venkova ČR na období 2007 2013 (dále

Více

Zhotovení marketingové strategie a související služby

Zhotovení marketingové strategie a související služby Zadávací dokumentace pro veřejnou zakázku na služby zadanou v otevřeném řízení dle zákona 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách, v platném znění: Zhotovení marketingové strategie a související služby Zadavatel:

Více

Opatření IV. 1. 1. Místní akční skupina. Ministerstvo zemědělství Č.j.: 49725/2013-MZE-14113

Opatření IV. 1. 1. Místní akční skupina. Ministerstvo zemědělství Č.j.: 49725/2013-MZE-14113 Ministerstvo zemědělství Č.j.: 49725/2013-MZE-14113 PRAVIDLA, kterými se stanovují podmínky pro poskytování dotace pro místní akční skupiny v rámci Programu rozvoj venkova ČR na období 2007-2013 (dále

Více

SLUŽEB PRO VYSTAVOVATELE

SLUŽEB PRO VYSTAVOVATELE OBJEDNÁVKOVÝ KATALOG SLUŽEB PRO VYSTAVOVATELE Obsah: 1 Plánek PVA 2 Organizační pokyny 3 Produkční služby a/ Parkovací karta do areálu c/ Vouchery čestné vstupenky d/ Bezpečnost e/ Objednávka úklidu před

Více

Podmínky, pokyny a informace pro vystavovatele a realizátory expozic 15. ročníku mezinárodního veletrhu Czech Raildays

Podmínky, pokyny a informace pro vystavovatele a realizátory expozic 15. ročníku mezinárodního veletrhu Czech Raildays Podmínky, pokyny a informace pro vystavovatele a realizátory expozic 15. ročníku mezinárodního veletrhu Czech Raildays 1. Místo a doba konání veletrhu Veletrh se koná v areálu nákladového nádraží železniční

Více

OI 1/12 ZADÁVACÍ DOKUMENTACE ve smyslu 44 zákona č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách, v platném znění (dále jen zákon) a dle podmínek Integrovaného operačního plánu, prioritní osa 6.2 (Zavádění ICT

Více

Specifikace SS moduly doplňující elektronický systém spisové služby (viz. poskytnuté smlouvy a objednávky, dodavatel Hejný) počet uživatelů 57

Specifikace SS moduly doplňující elektronický systém spisové služby (viz. poskytnuté smlouvy a objednávky, dodavatel Hejný) počet uživatelů 57 Poskytnutí informací podle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím Vážení, na základě Vaší žádosti, která byla Radě pro rozhlasové a televizní vysílání doručena dne 23. dubna 2013, Vám

Více

VYSOKÁ ŠKOLA EKONOMIE A MANAGEMENTU. Nárožní 2600/9a, 158 00 Praha 5 DIPLOMOVÁ PRÁCE MANAGEMENT FIREM

VYSOKÁ ŠKOLA EKONOMIE A MANAGEMENTU. Nárožní 2600/9a, 158 00 Praha 5 DIPLOMOVÁ PRÁCE MANAGEMENT FIREM DIPLOMOVÁ PRÁCE MANAGEMENT FIREM Vysoká škola ekonomie a managementu info@vsem.cz / www.vsem.cz NÁZEV DIPLOMOVÉ PRÁCE/TITLE OF THESIS Podpora exportu v České republice v kontextu společnosti ABC / Support

Více

Operační program Podnikání a inovace 2007 2013

Operační program Podnikání a inovace 2007 2013 Operační program Podnikání a inovace 2007 2013 Aktuální stav čerpání OPPI OPPI stručné shrnutí Alokace 3,67 mld. = 100,4 mld. Kč Vyhlášeny výzvy o celkové alokaci převyšující 104,8 mld. Kč (včetně interních

Více

Žádost o dotaci v rámci grantového rízení pro realizaci Koncepce o informování o EU v CR Komunikacní okruhy. Dotace pro rok: 2005

Žádost o dotaci v rámci grantového rízení pro realizaci Koncepce o informování o EU v CR Komunikacní okruhy. Dotace pro rok: 2005 Žádost o dotaci v rámci grantového rízení pro realizaci Koncepce o informování o EU v CR Komunikacní okruhy Dotace pro rok: 2005 Žadatel/predkladatel projektu: (úplný a presný název) Právní forma žadatele:

Více

Opatření IV. 1. 1. Místní akční skupina. Ministerstvo zemědělství ČR Č.j.: 37052/2010-10000

Opatření IV. 1. 1. Místní akční skupina. Ministerstvo zemědělství ČR Č.j.: 37052/2010-10000 Ministerstvo zemědělství ČR Č.j.: 37052/2010-10000 PRAVIDLA, kterými se stanovují podmínky pro poskytování dotace pro místní akční skupiny v rámci Programu rozvoj venkova ČR na období 2007-2013 (dále jen

Více

Zadávací dokumentace k veřejné zakázce. Vnitřní integrace úřadu obce s rozšířenou působností Ivančice

Zadávací dokumentace k veřejné zakázce. Vnitřní integrace úřadu obce s rozšířenou působností Ivančice Zadávací dokumentace k veřejné zakázce Vnitřní integrace úřadu obce s rozšířenou působností Ivančice Stránka 1 z 31 Obsah zadávací dokumentace Základní informace... 3 Kvalifikační předpoklady... 15 Způsob

Více

Příloha 1 SEZNAM ROZVOJOVÝCH PROJEKTŮ RIS KRAJE VYSOČINA NA LÉTA 2013-2020

Příloha 1 SEZNAM ROZVOJOVÝCH PROJEKTŮ RIS KRAJE VYSOČINA NA LÉTA 2013-2020 Příloha 1 SEZNAM ROZVOJOVÝCH PROJEKTŮ RIS KRAJE VYSOČINA NA LÉTA 2013-2020 1. Přehled projektů Prioritní oblast A Inovační infrastruktura a transfer technologií Specifický cíl A1 Zřízení kontaktních míst

Více

VELETRHY A VÝSTAVY JAKO NÁSTROJ MARKETINGOVÉ KOMUNIKACE VYSOKÝCH ŠKOL

VELETRHY A VÝSTAVY JAKO NÁSTROJ MARKETINGOVÉ KOMUNIKACE VYSOKÝCH ŠKOL VELETRHY A VÝSTAVY JAKO NÁSTROJ MARKETINGOVÉ KOMUNIKACE VYSOKÝCH ŠKOL Barbara Morská Klíčová slova: Veletrhy, výstavy, podpora prodeje, public relations, cíle vystavovatele, výběr veletrhu. Key words:

Více

Systémy managementu podle norem ISO 9001 a 14001 v lesním hospodářství České republiky

Systémy managementu podle norem ISO 9001 a 14001 v lesním hospodářství České republiky Pracovní metodika pro privátní poradce v lesnictví Systémy managementu podle norem ISO 9001 a 14001 v lesním hospodářství České republiky ÚSTAV PRO HOSPODÁŘSKOU ÚPRAVU LESŮ BRANDÝS NAD LABEM 2015 Obsah

Více

Vybudování inovačního centra Ústeckého kraje rozpracování konceptu struktury a činnosti centra (BERMAN GROUP s.r.o.)

Vybudování inovačního centra Ústeckého kraje rozpracování konceptu struktury a činnosti centra (BERMAN GROUP s.r.o.) Vybudování inovačního centra Ústeckého kraje rozpracování konceptu struktury a činnosti centra (BERMAN GROUP s.r.o.) ve spolupráci s Technologickým centrem Akademie věd České republiky Obsah Seznam tabulek...3

Více

POKYNY PRO ŽADATELE A PŘÍJEMCE DOTACE Z PROGRAMU ROZVOJ VÝZVA I

POKYNY PRO ŽADATELE A PŘÍJEMCE DOTACE Z PROGRAMU ROZVOJ VÝZVA I Ministerstvo průmyslu a obchodu České republiky Sekce strukturálních fondů Řídící orgán OPPI POKYNY PRO ŽADATELE A PŘÍJEMCE DOTACE Z PROGRAMU ROZVOJ VÝZVA I Praha říjen 2008 Dokument je výhradním vlastnictvím

Více

6 Společnost T-Mobile Czech Republic a.s.

6 Společnost T-Mobile Czech Republic a.s. 54 6 Společnost T-Mobile Czech Republic a.s. Představení společnosti a stručná fakta Jsme dynamická telekomunikační společnost, zaměřená na poskytování kvalitních služeb prostřednictvím nejmodernějších

Více

OBCHODNÍ PODMÍNKY. pro poskytování služeb webdesignu a dalších souvisejících služeb

OBCHODNÍ PODMÍNKY. pro poskytování služeb webdesignu a dalších souvisejících služeb OBCHODNÍ PODMÍNKY pro poskytování služeb webdesignu a dalších souvisejících služeb obchodní společnosti Poski.com s.r.o. (dodavatel) se sídlem 28. října 1584/281, Ostrava Mariánské Hory, 709 00, IČ:27791505,

Více

Dobrá praxe ve VTP. garant: Ing. Jiří Herinek, regionální projektový manažer

Dobrá praxe ve VTP. garant: Ing. Jiří Herinek, regionální projektový manažer Dobrá praxe ve VTP příručka zpracovaná v rámci projektu SPolupráce, INovace, NETworking vědeckotechnických parků a vysokých škol, č. CZ 1.07/2.4.00/17.0094 garant: Ing. Jiří Herinek, regionální projektový

Více

Manuál pro zájemce o vstup do projektu Vzdělávejte se pro růst v Ústeckém kraji!

Manuál pro zájemce o vstup do projektu Vzdělávejte se pro růst v Ústeckém kraji! Manuál pro zájemce o vstup do projektu Vzdělávejte se pro růst v Ústeckém kraji! 1. Co je projekt Vzdělávejte se pro růst v Ústeckém kraji! a pro koho je určen 2. Podmínky získání příspěvku 3. Předložení

Více