Kronika. obce Radotína. kronikářka : Ing. Andrea Gruberová

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Kronika. obce Radotína. kronikářka : Ing. Andrea Gruberová"

Transkript

1 Kronika obce Radotína 2006 kronikářka : Ing. Andrea Gruberová

2 Obsah : Počasí 4 Události v České republice a ve světě 6 Místní úřad Radotín Správa věcí veřejných 9 Veřejná zasedání MZ 15 Matrika 15 Odbory MÚ 16 Věci sociální 21 Technické služby 22 Domovní správa 23 Životní prostředí 24 Výstavba v Radotíně 25 Kultura 26 Školství 29 Doprava 38 Politika 40 Průmysl 41 Služby 41 Obchod 42 Sport 43 Volný čas dětí 51 Společenské organizace 53 Policie 55 Kriminalita 55 Společnost 56

3 Nové prostory radotínské knihovny

4 Počasí Počasí v tomto roce bylo nevyrovnané, trpělo náhlými zvraty a extrémními jevy. Průměrná roční teplota činila +9,1 C, úhrn ročních srážek dosáhl 470 mm, což je 50 mm pod dlouhodobým průměrem.nejteplejšími měsíci byly červenec, červen a září, nejstudenějšími leden, únor a březen. Letních dnů bylo 53, první letní den s teplotou +25 C byl zaznamenán již 26. dubna, poslední s teplotou +25,1 C 27. září. Nejvíce letních dnů bylo v červenci /29/, v červnu /16/, v srpnu jenom 4, v září 3. Tropických dnů, v nichž teplota denního maxima dosáhne +30 C, bylo 21 - nejvíce v červenci /l6/, v červnu /4/, v srpnu jen jeden. Tropické noci s teplotou nad +20 C byly jen dvě - v červnu a v červenci. První přízemní mrazík se objevil již 17. a 18. října. Nejstudenějším měsícem byl leden. Podle měření hydrometeorologů napadlo v zimě na mnoha místech nejvíce sněhu za posledních 50 let. Rok začal mírnou oblevou, sněhová pokrývka se vytratila, až nastoupily mrazy -14 C, zamrzly rybníky a děti mohly bruslit. V únoru napadl nový sníh (10 cm), pak bylo celkem mírné počasí. V březnu nastoupily opět mrazy a sněžilo, dne napadlo 22 cm sněhu. Kvůli sněhové kalamitě muselo být tento den na deset hodin uzavřeno letiště v Praze - Ruzyni. Sníh vydržel až do , kdy se prudce oteplilo. V Klementinu 27. března naměřili teplotní rekord, ale tentokrát ji. plusový: + 20,8 ºC (nejméně bylo naměřeno v roce 1853 a to -8,8 ºC). Některé oblasti naší republiky postihly těžké povodně. Druhý stupeň povodňové aktivity vyhlásil na celém území metropole ve večerních hodinách 28. března krizový štáb města. Začaly nepřetržitě zasedat povodňové komise městských částí. Občané byli neustále informováni o stavu hlášením v místním rozhlase. Voda ve Vltavě a Berounce neustále stoupala. Hrozily záplavy městských částí Prahy 16 a Troje, omezení dopravy a uzavření některých stanic metra. Berounka kulminovala ve večerních hodinách na výšce 192,98 cm na vodočetné lati pod lávkou v Radotíně. Hladina Vltavy neustále stoupala. Hrozily záplavy a nebezpečí zpětného vzedmutí Berounky. Byly neprodleně organizována protipovodňová opatření k předpokládanému scénáři povodňové situace. Katastrofický scénář se naštěstí nenaplnil. Vltava kulminovala následující den na průtoku 1470 m/s a Berounka zaznamenala mírný pokles. V ranních hodinách 1. dubna se snížila výška hladiny v Berouně o více jak metr. Hladiny obou řek pozvolna klesaly. Nejvíce postiženou oblastí ve správním obvodě Prahy 16 byla Městská část Praha - Zbraslav, kde byly částečně zaplaveny osada Závist a ulice Spojařů. Jako jediná evakuovala 150 občanů. V Radotíně byla na několika místech zaplavena cyklostezka a spodní část cesty v Šárově kole.

5 V dubnu již nastoupilo teplé počasí a to s mírnými výkyvy vydrželo do května. Až přišlo prudké ochlazení, pršelo a muselo se v domácnostech dokonce i topit. Bylo deštivé počasí, spadlo 108 mm srážek. V České republice panovala nejdelší zima "století". Ze statistik hydrometeorologického ústavu, které vede od roku 1926, totiž vyplývalo, že až dosud vládl rekord z roku 1970 se 123 dny souvislé sněhové přikrývky v nadmořské výšce nad šest set metrů. Už 12. dubna však Češi prožívali celých 148 dnů pod sněhem. Zima přitom v horách odstartovala již 15. listopadu 2005, kdy napadl sníh. Letos sice nepanovaly ani zdaleka rekordní mrazy, dlouhodobé průměrné teploty byly nicméně znatelně nižší. Červen byl celkově teplý, dne rtuť teploměru vyšplhala na 34 C, byl i mírně srážkami uspokojivý (62 mm). V červenci bylo sucho, teploty se pohybovaly na C, spadlo pouze 27 mm srážek. Až přišel déšť 32 mm, přepršky pokračovaly až do konce měsíce. Září bylo teplé, chudé na srážky pouze 10 mm, říjen byl teplý, na stanici v Libuši naměřili rekordní teplotu +21,6 C. První sníh napadl , dne spadlo 7 mm dešťových srážek a svítilo slunce, ohlásil se mírný mrazík -2 C. V prosinci nastoupily dešťové přeháňky, v noci klesaly teploty mírně pod bod mrazu, napadly 3 cm sněhu, který na Silvestra roztál, přes den teplot dosáhla +6 C. Hydrologická stanice na břehu potoka Hydrologická stanice vyrostla u železničního viaduktu v centru Radotína. Tato stavba je určena pro sledování Radotínského potoka. Na rozdíl od limnigrafické stanice v Berouně ale nebude sloužit k průběžnému oznamování výšky hladiny a průtoku.pracovníci Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ), který je investorem, ji využijí pro vyhodnocování bilancí množství podzemních vod v barrandienu a pro simulace na ostatních nesledovaných malých vodních tocích.

6 Události v České republice a ve světě Na podzim minulého roku byl schválen nový zákon o provozu na pozemních komunikacích, který zavádí tzv. bodový systém. Zákon začal platit v červenci V lednu proti ministru zdravotnictví Dr. Rathovi stávkovali lékárníci. Po lékárnících se k protestu 24. února přidali v Praze soukromí lékaři. Republiku navštívil začátkem března ruský prezident Vladimir Putin, byla to první návštěva z Ruska od roku 1993, kdy zde byl prezident Jelcin. Volby do poslanecké sněmovny ve dnech června měly napínavý průběh a nakonec skončily kupodivu vyrovnaným počtem mandátů levice a pravice 100:100. Ve volbách zvítězila ODS, a tak byl její předseda Mirek Topolánek pověřen prezidentem republiky Václavem Klausem, aby sestavil novou vládu, což byl za dané situace úkol nadmíru těžký. Po několika neúspěšných pokusech se začátkem září podařilo sestavit Topolánkovi vládu ODS. Ta opět nedostala důvěru. V prosinci sice schválil Parlament rozpočet na příští rok, ale o další trojkoaliční" vládě, kterou sestavil předseda ODS Topolánek až koncem prosince, se hlasovalo až v lednu. Podzimní volby do senátu vyhrála opět ODS, i když i ČSSD si polepšila v počtu získaných mandátů. V komunálních volbách byli nejúspěšnější kandidáti nezávislí. Světoví astronomové rokovali v Praze a rozhodli, že Pluto už nebude planetou. Ve Varšavě na soutěži MISS WORLD získala tento nejvyšší světový titul Česka Taťána Kuchařová. V prosinci byl zatčen ošetřovatel havlíčkobrodské nemocnice Petr Zelenka pro podezření ze zavinění smrti osmi pacientů, kterým podal smrtící dávky Heparinu s následným vykrvácením. Od Nového roku začal platit zákon, který zakazuje kouřit na zastávkách městské hromadné dopravy, ve školách, v divadlech byl schválen zákon o registrovaném partnerství se ptačí chřipka objevila i u nás, v Hluboké nad Vltavou byly nalezeny uhynulé labutě tvrdil ministr vnitra Ivan Langer, že Praze hrozí teroristické útoky. V centru Prahy se pak objevili policisté se samopaly a v metropoli platila zesílená bezpečnostní opatření. Podle vlády čelila Česká republika poprvé v historii konkrétní vážné hrozně terorismu.

7 Poprvé v historii ČR se víc lidí rodilo, než umíralo. Počet obyvatel během prvního pololetí roku 2006 stoupl zhruba o lidí. Ke konci června žilo v zemi obyvatel. V prvním pololetí se například narodilo dětí, což je téměř o tisícovku víc než v roce 2005 ve stejném období. Stejné výsledky byly i v Praze, kde se během prvního půlroku narodilo 6151 dětí, což bylo oproti stejnému období v roce 2005 o 222 novorozeňat více. V lednu byl zvolen i nejlepší brankář světa za rok 2005, stal se jím Čech Petr Čech. Hokejista Jágr se stal nejlepším evropským hokejistou v dějinách profesionální NHL. V únoru se konaly Zimní olympijské hry v Turíně. Naši sportovci získali jednu zlatou, dvě stříbrné a jednu bronzovou medaili. Kateřina Neumannová vybojovala zlato a stříbro (30 km volně a skiatlon), lyžař Lukáš Bauer skončil druhý v závodě na 15 kilometrů, bronz vybojovali hokejisté. Oštěpař Jan Železný zakončil svou bohatou sportovní kariéru 3. místem na Mistrovství Evropy v atletice. 11. března byl bývalý jugoslávský prezident Slobodan Miloševič nalezen mrtev v cele haagské věznice. 24. března zemřela. znána politička a překladatelka Jaroslava Moserová. Zemřeli dva hrdinové z druhé světové války, gen. František Peřina 6. května ve věku 95 let a gen. František Fajtl 4. října ve veku 94 let. Fidél Castro, vážně nemocen, oslavil osmdesátiny. Republiku potrápily volby Ve dnech 2. a se uskutečnily volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR. Volby sice vyhrála ODS (35,38%) s nejlepším výsledkem v dějinách, ale ve finále jí to nebylo nic platné, neboť pravice i levice získaly po 100 křeslech. ČSSD získala 32,32%, KSČM 12,81%, KDU-ČSL 7,22%, Strana zelených 6,29%. Prezident pověřil sestavením vlády Mirka Topolánka (ODS), který se domluvil s KDU-ČSL a SZ na sestavení středopravého kabinetu. 16. srpna pak Topolánek vystřídal v premiérské funkci Jiřího Paroubka, který podal demisi. Topolánek se stal sedmým premiérem ČR. ODS jednala i s ČSSD, ta však jednání ukončila a nabídla vytvoření koalice lidovcům. Miroslav Kalousek se dohodl na vzniku vlády ČSSD a KDU-ČSL s tichou podporou KSČM.

8 To však rozzlobilo lidovce z regionů a Miroslav Kalousek rezignoval na post šéfa strany, poté odstoupili i tři místopředsedové. Topolánek skutečně sestavil vládu, která je po osmi letech opět pravicová, jenže ve Sněmovně důvěru nezískala (3.10). Čtyři měsíce po volbách se začínalo prakticky znovu. 20. a se konaly komunální a senátní volby; i v nich vítězí ODS. Následně pak prezident Václav Klaus 6. listopadu oznámil, že i na druhý pokus chce premiérem jmenovat šéfa ODS Mirka Topolánka tak byl Topolánek jmenován znovu premiérem. Jedná opět s ČSSD, ale znovu bez výsledku prezident Václav Klaus odmítl jmenovat novou vládu Mirka Topolánka a poslal jej zpátky k jednacímu stolu. Mezi oběma politiky tak poprvé vypukl otevřený konflikt. Další den pak byl již prezident smířlivější. Rok 2006 tak skončil, aniž by se politická situace v České republice zklidnila a aniž by byla ustanovena nová vláda.

9 Místní úřad Radotín Správa věcí veřejných Radotínský bál 11. radotínský bál se konal v radotínské sokolovně. Cena vstupenky byla stanovena na 130,- Kč a cena místenky za 20,- Kč. Oprava hřbitovů v Radotíně Městská část obdržela v říjnu 2005 dotaci ve výši 1,2 mil. Kč na opravu hřbitovů v Radotíně. Byl proveden soupis oprav pro starý hřbitov u Berounky a pro urnový háj v Otínské ulici. Zámečnické práce na opravu vstupních vrat, vrátek a opravu kříže starého hřbitova byly objednány u radotínské zámečnické firmy Spilka ve výši ,- Kč. Práce na opravu schodišť byly objednány u Stavební firmy Šlehofer a.s. Zednické práce na opravy a úpravy ploch a oplocení byly objednány u firmy REGIS s.r.o. Jmenování grantové komise Na rok 2006 byla ustanovena Grantová komise pro posuzování grantů volnočasových aktivit, sportu a kultury ve složení : Předseda zást. Starostky Mgr. Karel Hanzlík Členové starostka Hana Žižková zástupce školské komise Petr Martínek radní Ing. Milan Bouzek vedoucí OE Marta Tišlová předseda Finančního výboru Ing. Jaroslav Šindelka Tajemník Miloslava Černá Bezpečnostní komise a Krizový štáb - Pro volební období byla jmenována Bezpečnostní rada a Krizový štáb správního obvodu Praha 16 : Složení Bezpečnostní rady : Předseda Mgr. Karel Hanzlík starosta MČ Praha 16 Místopředseda Mgr. Miroslav Knotek zástupce starosty Člen Mgr. Renata Hůlková starostka MČ Praha Zbraslav Člen Mgr. Miroslav Čížek starosta MČ Praha Lipence Člen Ing. Jiří Rendl starosta MČ Praha Lochkov Člen Stanislav Fresl starosta MČ Praha Velká Chuchle Člen Pavel Čornej tajemník ÚMČ Člen mjr. Václav Dbalý zástupce velitele Služby pořádkové policie a služby železniční policie PČR obvodního ředitelství Praha 2 Člen František Staněk velitel stanice č. 8 HZS Praha - Radotín

10 Člen František Drož starosta SDH Praha Radotín Tajemník Ing. Jan Poslušný úsek krizového řízení ÚMČ Složení Krizového štábu : členové bezpečnostní rady : vedoucí Mgr. Karel Hanzlík starosta MČ Praha 16 zást.vedoucíhomgr. Miroslav Knotek zástupce starosty Člen Pavel Čornej tajemník ÚMČ Člen mjr. Václav Dbalý zástupce velitele Služby pořádkové policie a služby železniční policie PČR obvodního ředitelství Praha 2 Člen František Staněk velitel stanice č. 8 HZS Praha - Radotín Člen František Drož starosta SDH Praha Radotín Tajemník Ing. Jan Poslušný úsek krizového řízení ÚMČ členové stálé pracovní skupiny KŠ : Člen Miroslav Moravec vedoucí OOS Člen Emil Souček technický redaktor Člen Ing. Jarmila Nováková vedoucí OŽP Člen Libuše Radová zástupkyně vedoucí OE Člen Ing. Lenka Böhmová vedoucí OV Člen Tomáš Zocher pracovník TS Člen Věra Sehnalová vedoucí DS Člen Mgr. Roman Král ředitel ZŠ Praha - Radotín Člen Věra Rohlíková ředitelka MŠ Praha - Radotín Člen MUDr. Štěpán Binko praktický lékař NZZ Sídliště 1100 Povodňová komise - Pro volební období byla jmenována povodňová komise ve složení : Mgr. Karel Hanzlík (předseda), členové - Mgr. Miroslav Knotek, Ing. Milan Bouzek, Pavel Čornej, Miroslav Moravec, Ing. Jarmila Nováková, Emil Souček, Ing. Jan Poslušný, Václav Šika, Karel Jiras, MUDr. Miloš Schwarz, Ing. Lenka Hübnerová a Jan Martínek. Pověření vykonávání svateb Rada pověřila oddáváním tyto členy zastupitelstva : Mgr. Karel Hanzlík, Mgr. Miroslav Knotek, Ing. Milan Bouzek, Hana Žižková, Ing. Petr Binhack, Ing. Jiří Holub, Ing. Jaroslav Šindelka, Ing. Rudolf Zumr Rozdělení kompetencí rada schválila rozdělení činností a pracovních náplní :

11 Starosta bezpečnost a veřejný pořádek, životní prostředí, správa majetku, kultura, sport a volný čas mládeže, rozpočet, ekonomika, Noviny Prahy 16 I. zástupce starosty školství, krizové řízení, investice, obchod, služby, redakční činnost novin II. zástupce starosty stavební činnost, územní plán, doprava radní Hana Žižková sociální oblast, zdravotní oblast radní Ing. Jan Farník informatika, bytová oblast Jmenování finančního výboru pro volební období : Ing Jiří Šindelka předseda Libuše Radová tajemnice Jana Šrůtová člen Marie Řezníčková člen Petr Víšek - člen Petr Weber člen Jmenování kontrolního výboru pro volební období : Martin Votava předseda Libuše Radová tajemnice PhDr. František Černohorský člen František Novotný člen Ing. Petr Šiška člen Hana Rozenská člen Jmenování členů komisí Rada jmenovala členy komisí RMČ pro volební období v tomto složení : Stavební komise: Ing. Jiří Holub - předseda Ing. Milan Bouzek Vladimír Sebastianides Ing. Rudolf Zubr Ing. Milan Stodola Ing. arch. Kolářová Ing. Jiří Gut Jan Nováček Bytová komise : Ing. Jan Farník předseda

12 PhDr. František Černohorský Ing. Josef Barvíř Hana Kondelíková Lenka Pagačová Věra Sehnalová Jan Nováček Letopisecká komise : Ing. Petr Binhack předseda MUDr. Miroslav Dlouhý Karel Dušánek Ing. Irena Farníková Ing. Andrea Gruberová Mgr. Tomáš Hromádka Ing. František Chaloupka Hana Jakubičková Otakar Lachman Ferdinand Löffelmann Miroslav Pátek Štěpán Rak ml. Bořivoj Zelený Ing. Rys František čestný člen Školská a kulturní komise : Mgr. Ivana Pikalová předseda Mgr. Miroslav Knotek Zuzana Procházková Mgr. Radko Volemann Jana Rysová Jaroslava Boháčová Zuzana Wimmerová Mgr. Jan Stárka Komise životního prostředí a veřejného pořádku : Ing. Zumr - předseda Mgr. Karel Hanzlík Doc. František Vláčil

13 Ing. Vladislav Šimáček Ing. Jiří Horák Ing. Tomáš Zajíček Ing. Pavel Jirásek Sociálně zdravotní komise : Hana Žižková předseda PhDr. Jarmila Strádalová Jana Gutová Jana Petrová Gisela Staňková Zdena Čadilová Růžena Saková Olga Habadová Naděžda Mašková Božena Říhová Vlasta Potůčková Zákaz kouření na úřadech Od ledna 2006 je zakázáno v budovách státních orgánů a organizací. Vlajka pro Tibet - Dne 10. března 2006 uplynulo 47 let ode dne povstání Tibeťanů proti čínské okupaci ve Lhase. V reakci na tuto událost vznikla v západní Evropě v polovině 90. let dnes již celosvětová akce Vlajka pro Tibet, ke které se Česká republika připojuje od roku Vyvěšením tibetské vlajky 10. března na budovu ÚMČ Praha 16 vyjádřila MČ Praha 16 i letos opět podporu této akci, tak jako stovky jiných subjektů po celé ČR. Radotín navštívil Topolánek - V půlce března navštívil Radotín a setkal se se zástupci místních samospráv předseda Občanské demokratické strany Mirek Topolánek. K setkání došlo na základě pozvání starostky Městské části Prahy 16 Hany Žižkové. Po přivítání na radotínské radnici se předseda ODS především zajímal o problémy na úrovni komunální politiky a o případné budoucí záměry samospráv. Následovala prohlídka technologie výroby v radotínské cementárně za odborného výkladu ředitele závodu Ing. Ladislava Damaška. Následovala prohlídka domu s pečovatelskou službou, kde si předseda občanských demokratů vedle moderně zařízené stravovací části prohlédl i ubytovací blok seniorů, se kterými velice vstřícně pohovořil. Poté se z Radotína přesunul na Zbraslav. Jiří Holub čestným občanem Radotína - Na posledním zasedání Zastupitelstva Městské části Praha 16, které se konalo 25. září ve velkém sále Kulturního střediska U

14 Koruny, udělili místní poslanci čestné občanství bývalému starostovi a v současné době zástupci starostky Ing. Jiřímu Holubovi. Do čela radotínské radnice byl poprvé zvolen v roce 1990 a později ještě dvakrát. Ačkoli v komunálních volbách v roce 2002 nekandidoval jako lídr Občanské demokratické strany, získal největší počet preferenčních hlasů a po následující čtyři roky působil jako radotínský místostarosta. Během 16 let jeho manažerské činnosti došlo v Radotíně k viditelným a významným změnám. Jen namátkově - uskutečnila se výstavba technické vybavenosti přibližně ve dvou třetinách městské části, podařilo se zrekonstruovat a zmodernizovat stav většiny místních komunikací, byla realizována privatizace bytových domů. V sociální oblasti se za Holubovy vlády podařilo vybudovat Dům s pečovatelskou službou či moderní zdravotnické zařízení. Zásadní podíl má Ing. Jiří Holub i na tom, že se Radotín stal pověřenou obcí z hlediska poskytování státní správy a sídlem správního obvodu nejen pro svůj katastr, ale i pro území Lipenců, Lochkova, Velké Chuchle a Zbraslavi. Městská část Praha 16, respektive Radotín, má v současné době uděleno pět čestných občanství, včetně Holubova. Udělena byla roku 1899 Václavu Schmiedovi, řídícímu učiteli v Radotíně, v květnu 1903 Jeho Jasnosti knížeti Jiřímu z Lobkovic, nejvyššímu maršálkovi Království českého a po roce 1945 dvěma radotínským rodákům, které jej získali za zásluhy ve II. světové válce, gen. Josefu Ejemovi a plk. Antonínu Šupáčkovi. Nové vedení V letošním roce došlo k zásadním změnám v čele radnice. Dosavadní starostka a nově zvolená členka Zastupitelstva hlavního města Prahy Hana Žižková dostala od primátora a volebního lídra ODS MUDr. Pavla Béma nabídku, která se neodmítá Pozvánku do městské rady, v níž měla na starosti školství, a to dokonce jako náměstkyně primátora. Starostou Městské části Praha 16 byl zvolen Mgr. Karel Hanzlík, dosavadní zástupce starostky a šéfredaktor Novin Prahy 16. Pozici 1. zástupce starosty zastával Mgr. Miroslav Knotek, který v minulém volebním období působil v zastupitelstvu a byl předsedou Komise školské a kulturní. 2. zástupcem starosty, zodpovědným za oblast výstavby, byl dlouholetý radní Ing. Milan Bouzek. Pětičlennou radu doplnila dvojice Hana Žižková a Ing. Jan Farník, který má na starosti informatiku. Všichni kandidovali za ODS, jež získala drtivou většinu 12 z 15 zastupitelů. Finance - Za rok 2006 byly výdaje celkem ,- Kč a příjmy ,- Kč.

15 Veřejná zasedání MZ První veřejné zasedání zastupitelstva MČ Praha 16 Radotín se konalo 27. března od v Kulturním středisku U Koruny. Další zasedání se konala a Poslední zasedání se konalo v Kulturním středisku U Koruny. V průběhu tohoto posledního zasedání byly oznámeny výsledky voleb v městské části a proběhla volba starosty, zástupců starosty, členů Rady MČ a předsedů kontrolního a finančního výboru. Poté bude následovat řádné zasedání ZMČ s projednáním majetkových záležitostí. Matrika Narození Zapsány byly 4 případy narození, 50 případů o uznání otcovství k dosud nenarozeným dětem a odesláno 25 hlášení o uzavření manželství rodičů dětí do příslušných matrik. Akce Vítání nových občánků Radotína se uskutečnila celkem 6 x. Uvítáno bylo 55 dětí. Uzavření manželství V matričním obvodě Praha 16 se uskutečnilo 151 svatebních obřadů (106 sňatků na Zbraslavi, 44 sňatků v Radotíně a 1 sňatek ve Velké Chuchli). Bylo vydáno 7 osvědčení k uzavření manželství církevními úřady a 3 rozohdnutí o povolení uzavřít manželství mimo obřadní síň. Úmrtí Za rok 2006 bylo v knihách zemřelých Prahy 16 zapsáno 62 případů úmrtí (21 v Radotíně, 8 ve Velké Chuchli, 1 v Lochkově, 27 na Zbraslavi, 5 v Lipencích). Změny jména a příjmení V roce 2006 bylo vydáno 7 rozhodnutí o změně příjmení a jména. 1x bylo přijato prohlášení o užívání druhého jména. 9x bylo přijato prohlášení o užívání příjmení v mužském tvaru.

16 Odbory MÚ Odbor správy majetku Z investičních prostředků bylo provedeno : - rekonstrukce a přístavba knihovny v ul. Loučanská - pěší propojení ulic Safírova V Edenu - pěší propojení ulic Strážovská Radkovská - demolice a revitalizace bývalých TS při ul. K Lázním - oprava oplocení hřbitova Na pískách - nakládací rampa v areálu TS - rekonstrukce odd. pasů v budově čp. 21, nám. Osvoboditelů - prodloužení vodovodního řadu v ul. K Lázním - rekonstrukce veřejného hřiště nám. Osvoboditelů (dětský fotbal) - rekonstrukce dětských veřejných hřišť nové a staré sídliště, při MŠ Býšovská a nám. Osvoboditelů - rekonstrukce chodníku před hotelovým domem Odbor dopravy Dnem 1. července 2006 nabyl účinnosti zákon č. 411/2005 Sb., který mimo jiné přinesl další (již devátou) novelu zákona č. 361/2000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích. Základní záměr novely směřoval zejména k posílení působnosti policie při dohledu nad bezpečností a plynulostí na pozemních komunikacích a zavedení bodového hodnocení při porušení vybraných povinností v provozu na pozemních komunikacích. V letošním roce se realizovalo usměrnění dopravy pomocí vodorovného dopravního značení a zařízení v křižovatce ulic Karlická x Zderazská s cílem zajistit bezpečnější přecházení chodců a zejména dětí k Základní umělecké škole a snížení rychlosti projíždějících vozidel v ulici Zderazská. Byla realizována světelná křižovatka Výpadová x Lahovický most.

17 Odbor občansko správní Přestupky - Za rok 2006 bylo v přestupkové agendě projednáno celkem 94 přestupků, z toho 82 došlých v roce 2006, zbytek přešlo k dokončení z roku Z celkového počtu pak bylo 20 přestupků postoupeno jinému věcně či místně příslušnému orgánu, 22 bylo odloženo. - OOS uložil za přestupky proti občanskému soužití, proti majetku a proti veřejnému pořádku pokuty v celkové výši celkem ,- Kč. Obecně prospěšné práce - Od Obvodního soudu pro Prahu 5 došlo 6 usnesení o nařízení výkonu. Práce jsou vykonávány zdarma a ve volném čase odsouzených namísto trestu odnětí svobody v rámci Technických služeb Radotín. Jedná se o úklidové a pomocné práce na území MČ Praha 16. Bytová agenda - K odboru občansko správnímu bylo podáno 36 žádostí o nájem bytu. Přiděleno bylo 24 bytů, z toho 9 bytů z fondu Městské části Praha 16, šest bytů do DPS, dva malometrážní byty a dále se uskutečnila čtyři výběrová řízení na byty s dluhem. - Konalo se 12 zasedání bytové komise. Písemné a osobní gratulace k významným životním jubileím radotínských občanů Ve spolupráci se sociální komisí bylo rozesláno 414 blahopřání k významným životním jubileím radotínských občanů a z tohoto počtu členky komise 96 jubilantům, kteří oslavili 80, 85, 90 a více let popřály osobně a předaly dárkové balíčky s kytičkou. V prosinci se uskutečnila tradiční vánoční akce bylo rozesláno 130 vánočních přání a navštíveno 59 nejstarších a někteří sociálně slabší občané, kteří obdrželi vánoční potravinové balíčky. Hřbitovní agenda V roce 2006 bylo zasláno 140 smluv na prodloužení nájmu hrobů a vydáno 42 povolení k uložení a vyjmutí uren na hřbitovech a urnovém háji v Radotíně. Za hřbitovní poplatky bylo vybráno ,- Kč. Občanské průkazy V roce 2006 bylo vydáno 3329 občanských průkazů, provedeno bylo 923 změn trvalého pobytu v informačním systému evidence obyvatel do našeho okresu, zpracováno 486 hlášení o změně trvalého pobytu do jiného okresu. Za správní poplatky a pokuty bylo vybráno na tomto úseku ,- Kč.

18 Cestovní průkazy Bylo vydáno celkem 2265 cestovních pasů, hlášeno bylo 131 ztrát, odcizení, poškození cestovního pasu. Za správní poplatky a pokuty bylo vybráno na tomto úseku ,- Kč. Pracovnice úseku evidence obyvatel a osobních dokladů úspěšně absolvovaly školení aplikace systému pro cestovní pasy s biometrickými údaji. Pracovnice úseku cestovních dokladů úspěšně s touto novou technologií pracují. Proces nabírání žádostí o vydání cestovního pasu se od provádí pomocí zařízení na pořizování biometrických prvků. Odbor sociální a zdravotní V letošním roce se potýká odbor v oblasti doplňkové péče pro rodiny s dětmi a ostatními občany s citelným nedostatkem finančních prostředků. Vzhledem k navýšení některých sociálních dávek koncem roku 2005 a začátkem roku 2006, došlo také k nárůstu vyplácených částek. Proto byly některé platby zpožděny. Odbor státní sociální podpory Od odbor přechází na projekt archivace písemností. První fází tohoto projektu je používání čárových kódů, které se nalepují na každou příchozí písemnost a na odchozí se tisknou čárové kódy v programu. Další fází je skenování veškerých dokumentů a jejich digitální archivace. Odbor životního prostředí Během celého roku, podle finančních a technických možností, byla prováděna údržba břehů a koryta Radotínského potoka. Pro oddělení městské zeleně odboru ochrany prostředí MHMP provádí Lesy hl. m. Prahy. Pokračovalo se v čištění cca od budovy Telefóniky do ul. Hadravská, částečně také v oblasti Na Cikánce.

19 Odbor ekonomický Ekonomický odbor měl v roce zaměstnanců. Kromě zpracování rozpočtu a hospodaření MČ včetně organizací a zařízení provádí odbor další činnosti : - inventarizace majetku agendu vede L.Radová - plakátování v roce 2006 bylo vylepeno 186 plakátů, z toho 87 bylo s platbou poplatku v celkové výši ,- Kč, ostatních 99 (tj. neziskové organizace) bylo osvobozeno od poplatku. - pošta úřadu - místní poplatky o poplatky ze psů - k bylo vybráno celkem ,- Kč. Ke stejnému datu bylo evidováno 931 psů. Přihlášeno bylo 71 a odhlášeno 86. Z celkového počtu psů bylo 722 očipováno nebo tetováno. o místní poplatek z ubytovací kapacity, místní poplatek za rekreační pobyt evidováno 8 provozovatelů ubytovacích služeb, z toho 3 ubytovatelé poskytují rekreační pobyt. Za rekreační pobyt bylo v roce 2006 inkasováno celkem ,- Kč a za ubytovací kapacitu ,- Kč. o místní poplatek za zábor veřejného prostranství za rok 2005 bylo vybráno celkem ,- Kč za 128 záborů veřejného prostranství. - nájemní smlouvy v roce 2006 bylo vedeno celkem 370 nájemních smluv. Celkové vybrané nájemné činilo ,50 Kč. Nedoplatky byly průběžně upomínány. - ekonom dávek státní sociální podpory vede kompletní zajištění agendy dávek státní sociální podpory a veškeré dokumentace toho se týkající. Celkem bylo v roce 2006 vyplaceno na státní sociální podporu ,- Kč. Veškerou tuto agendu zpracovává v návaznosti na agendu Odboru soc.-zdrav. J. Kuhtzová - účetní zpracování rozpočtu a hospodaření MÚ agendu zpracovává účetní Gabriela Chvátalová - mzdové účetnictví agendu mezd i převody finančních prostředků zpracovává H. Rydrychová - převody finančních prostředků příspěvkovým organizacích zřízeným MČ - faktury přijaté a vydané

20 - povolování provozu výherních hracích automatů předpokládaný výtěžek za r je ve výši cca ,- Kč. Veškerou tuto agendu zpracovává L. Papežová - hospodářská činnost MČ veškerou agendu zpracovává Blanka Horáková Odbor výstavby Byla vydána územní rozhodnutí pro stavbu víceúčelové halx, pro inženýrské sítě pro výstavbu rodinných domů v lokalitě Radotín Lahovská. Byla vydána stavebnípovolení pro stavby : STL plynovody v rámci stavby TV Radotín západ, veřejné osvětlení pěšího propojení Strážovská Radkovská, nástavba podlaží administrativně správní budovy v areálu společnosti Schäfer Menk s.r.o., průmyslová zástavba v areálu firmy Kondor, stavba bytového domu při ulici Věštínské (poslední z bytových domů v lokalitě Mramorka), obnova komunikací v rámci stavby TV Radotín západ, přeložky inženýrských sítí v rámci stavby Protipovodňových opatření, zařízení staveniště pro Silniční okruh. Byly zkolaudovány stavby : Sběrný dvůr, přisvětlení přechodu pro chodce nám. Osvoboditelů, veřejné osvětlení Chrobolská a Sídliště, přístavba knihovny, bytový dům Mramorka C v ulici Zbynické, pěší propojení Safírová V Edenu, několik staveb v areálu ČMC a.s. (chladič cementu, oprava výdejní a stáčecí plochy, stavební úpravy v závodní kuchyni, dávkování redukčních činidel do volně ložených cementů). V letošním roce bylo podáno na odbor výstavby 2379 podání. Z toho bylo 549 stavebních povolení a 424 kolaudačních rozhodnutí. Finanční výbor Finanční výbor pracoval ve složení : Ing. Jaroslav Šindelka předseda, Ing. Petr Binhack, Ing. Miloslav Knotek, Ing. Milan Fiala, Jana Šrůtová. Výbor se scházel pravidelně každé třetí pondělí v měsíci a projednal průběžně plán, plnění a změny rozpočtu městské části. Kromě toho se finanční výbor vyjadřoval k návrhům na likvidaci majetku MČ.

21 Věci sociální Pečovatelská služba V letošním roce pracovalo v Pečovatelské službě : 1 ved. peč. služby 4 pečovatelky 1 pečovatelka do terénu na 0,8 úvazek (přijata od ) 1 řidič 0,6 úvazek K měla Pečovatelská služba 124 klientů. Z toho v DPS K Cementárně žije 30 klientů, v DPS Na Benátkách 13 klientů a zbytek 81 klientů žije v terénu, tj. v Radotíně, ve Velké Chuchli a v Lochkově. Přehled zajištěných úkonů : dovoz obědů (15643), nákupy (3316), pochůzky (633), úklidy domácností (187), odvozy na vyšetření (308), ošetřovatelské úkony (342), praní a žehlení (290/778 kg), ohřev jídla, podání léků (283), koupání v HC (106), koupání v domácnosti klienta (165), převlékání lůžka (7), kadeřnické úkony (157), donáška obědů v DPS K Cementárně (1137), inkontinence (377). Za tyto provedené úkony celkem pečovatelská služba vyúčtovala celkem ,- Kč a za fyzioterapeutické služby ,- Kč. Pečovatelská služba stravovací zařízení V roce 2006 bylo vydáno obědů za celkovou sumu ,- Kč. Během roku zajistilo stravovací zařízení pohoštění k různým akcím Memoriál Hřebejského, Den sousedů, Posvícení, Komise, Vánoční koncert v Koruně, Vánoce v Domech PS.

Plán činnosti školy na školní rok 2015 / 2016

Plán činnosti školy na školní rok 2015 / 2016 Plán činnosti školy na školní rok 2015 / 2016 1. Výchovně vzdělávací oblast : 1. 1. Exkurze a školní výlety Zpracování plánů exkurzí a školních výletů v souladu s výchovnými a vzdělávacími cíli jednotlivých

Více

Plán činnosti školy na školní rok 2016 / 2017

Plán činnosti školy na školní rok 2016 / 2017 Plán činnosti školy na školní rok 2016 / 2017 1. Výchovně vzdělávací oblast: 1. 1. Exkurze a školní výlety Zpracování plánů exkurzí a školních výletů v souladu s výchovnými a vzdělávacími cíli jednotlivých

Více

Bezbariérové přístupy v Bílovci

Bezbariérové přístupy v Bílovci Bezbariérové přístupy v Bílovci Město Bílovec věnuje problematice přístupnosti veřejných prostranství a veřejných budov osobám s omezenou schopností pohybu a orientace, dále seniorům a matkám s dětmi v

Více

Výroční zpráva pečovatelské služby Města Rtyně v Podkrkonoší za rok 2012

Výroční zpráva pečovatelské služby Města Rtyně v Podkrkonoší za rok 2012 Výroční zpráva pečovatelské služby Města Rtyně v Podkrkonoší za rok 2012 Nevážit si stáří znamená ráno bourat dům, ve kterém máme v noci spát Alphonse Karr Obsah : 1. Základní údaje 2. Organizační struktura

Více

Rozpočet hlavní činnosti MČ Praha-Řeporyje na rok 2011

Rozpočet hlavní činnosti MČ Praha-Řeporyje na rok 2011 Rozpočet hlavní činnosti MČ Praha-Řeporyje na rok 2011 P ř í j m y Třída 1 - Daňové příjmy Závazný ukazatel Kč Položka Poplatky za znečišťování ovzduší 1332 17,0 Poplatek ze psů 1341 100,0 Poplatek za

Více

Praha,

Praha, Praha, 24. 11. 2016 1 Malá městská část (8500 obyvatel). Sídlo správního obvodu (20 tis. obyvatel). Rozkládá se na levém břehu Berounky. Leží na jihozápadě Prahy. 2 Celkový pohled na Radotín 3 4 Školství

Více

1-zcela spokojen 2-spokojen 3-spíše spokojen 4-nespokojen 5-nemohu posoudit

1-zcela spokojen 2-spokojen 3-spíše spokojen 4-nespokojen 5-nemohu posoudit 1-zcela spokojen 2-spokojen 3-spíše spokojen 4-nespokojen -nemohu posoudit 1. Jaký je Váš názor na čistotu a celkový vzhled obce? 4 3 2 1 2. Jste spokojen s komunikací Obecního úřadu s občany? 3 3 2 2

Více

Výroční zpráva pečovatelské služby Města Rtyně v Podkrkonoší za rok 2011

Výroční zpráva pečovatelské služby Města Rtyně v Podkrkonoší za rok 2011 Výroční zpráva pečovatelské služby Města Rtyně v Podkrkonoší za rok 2011 Obsah : 1. Základní údaje 2. Organizační struktura 3. Klienti a věková struktura 4. Poskytované služby 5. Přehled příjmů a výdajů

Více

Organizace školního roku 2015-2016

Organizace školního roku 2015-2016 Organizace školního roku 2015-2016 1) Organizace školního roku 2) Aktivity při ZŠ 3) Termíny nejdůležitějších akcí 4) Začátek vyučování a časové rozvržení vyučovacích hodin 5) Termíny třídnických hodin

Více

ORGANIZAČNÍ ZABEZPEČENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2016/2017

ORGANIZAČNÍ ZABEZPEČENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2016/2017 ORGANIZAČNÍ ZABEZPEČENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2016/2017 I. Charakteristika školy 1. Údaje o zařízení Základní škola adresa: Kožušany 79, Kožušany-Tážaly 783 75 telefon: 585 961 044 IČO: 70 990 166 ředitel: Mgr.

Více

Přehled akcí za rok 2010, pořádaných pro uživatele DS Lukov

Přehled akcí za rok 2010, pořádaných pro uživatele DS Lukov Přehled akcí za rok 2010, pořádaných pro uživatele DS Lukov Každý týden pravidelně probíhá: -PO-PÁ - každé ráno od 8 hod rozcvička, po rozcvičce zpěv na oddělení -PO-ČT - pracovnice soc. péče - práce s

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA ZA ŠKOLNÍ ROK 2011/2012

VÝROČNÍ ZPRÁVA ZA ŠKOLNÍ ROK 2011/2012 Základní škola a Mateřská škola Cotkytle, okres Ústí nad Orlicí VÝROČNÍ ZPRÁVA ZA ŠKOLNÍ ROK 2011/2012 1. Základní údaje o škole Název školy : Základní škola a Mateřská škola Cotkytle, okres Ústí nad Orlicí

Více

Výroční zpráva ZŠ a MŠ Hamry nad Sázavou za školní rok

Výroční zpráva ZŠ a MŠ Hamry nad Sázavou za školní rok Výroční zpráva ZŠ a MŠ Hamry nad Sázavou za školní rok 2013 2014 Základní škola a Mateřská škola Hamry nad Sázavou, příspěvková organizace Hamry nad Sázavou 133 591 01 Žďár nad Sázavou tel.: 775 99 44

Více

ROZPOČET OBCE LUBENEC NA ROK 2009 P Ř Í J M Y

ROZPOČET OBCE LUBENEC NA ROK 2009 P Ř Í J M Y ROZPOČET OBCE LUBENEC NA ROK 2009 P Ř Í J M Y 1) DAŇOVÉ v tis. Kč Daň z příjmu FO - závislá činnost 1111 2200 Daň z příjmu FO - podnikatelé 1112 600 Daň z příjmu FO - z kapitálových výnosů 1113 150 Daň

Více

Dodatek č. 1 Organizačního řádu Městského úřadu Frýdlant nad Ostravicí

Dodatek č. 1 Organizačního řádu Městského úřadu Frýdlant nad Ostravicí Dodatek č. 1 Organizačního řádu Městského úřadu Frýdlant nad Ostravicí Organizační řád Městského úřadu Frýdlant nad Ostravicí schválený radou města dne 5.8.2014, který nabyl účinnosti dnem 1.9.2014, se

Více

HOSPODAŘENÍ MĚSTA ŠTĚTÍ K 30. 10. 2011 - VÝDAJE (v tis. Kč)

HOSPODAŘENÍ MĚSTA ŠTĚTÍ K 30. 10. 2011 - VÝDAJE (v tis. Kč) provoz opravy investice CELKEM provoz opravy investice CELKEM ZÁKLADNÍ PROVOZ MĚSTA 55 352 7 403 3 070 65 825 40 589 5 220 833 46 642 70,86 Místní správa - chod úřadu 32 115 135 200 32 450 22 888 129 46

Více

ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115

ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115 č.j. 1513/2012/ZŠ a MŠ P R O V O Z N Í Ř Á D ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115 I. Údaje o zařízení organizační součást ZŠ ADRESA: Základní škola a Mateřská škola Kladno, Vodárenská 2115 TELEFON: 312 681

Více

Městská část Praha - Zbraslav

Městská část Praha - Zbraslav Městská část Praha - Zbraslav Zápis 23. řádné jednání rady městské části, konané dne 22. 6. 2011 v 16:00 hod. Přítomni: Dále přítomni: Hosté: Omluvení: Ověřovatelé: Zapsal: A. Háněl, A. Klímová, T. Verner,

Více

ORGANIZACE ŠKOLNÍHO ROKU 2014/2015

ORGANIZACE ŠKOLNÍHO ROKU 2014/2015 ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA VLKOŠ, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE Náves 43, 751 19 Vlkoš, tel.: 581 223 030, IČO: 70989362 ORGANIZACE ŠKOLNÍHO ROKU 2014/2015 Základní škola a Mateřská škola Vlkoš, příspěvková

Více

Dům dětí a mládeže při ZŠ Aloise Klára Úštěk Rybniční 203

Dům dětí a mládeže při ZŠ Aloise Klára Úštěk Rybniční 203 Dům dětí a mládeže při ZŠ Aloise Klára Úštěk Rybniční 203 Plán práce na školní rok 2013 2014 platný od 1. 9. 2013 zpracovala Bc. Eliška Ziková 1. Pravidelná zájmová činnost Při DDM bude letos pracovat

Více

Rozpočet obce Bernartice nad Odrou na rok 2015

Rozpočet obce Bernartice nad Odrou na rok 2015 Rozpočet obce Bernartice nad Odrou na rok 2015 PŘÍJMY Kč Rozpočtová skladba oddíl položka Daň z příjmu fyzických osob ze závislé činnosti 1 900 000 1111 Daň z příjmu fyzických osob ze samostatně výdělečné

Více

Zápis z veřejné schůze ZO Zdětín, konané dne 13. 12. 2006 od 19.00 hod v zasedací místnosti OÚ.

Zápis z veřejné schůze ZO Zdětín, konané dne 13. 12. 2006 od 19.00 hod v zasedací místnosti OÚ. Zápis z veřejné schůze ZO Zdětín, konané dne 13. 12. 2006 od 19.00 hod v zasedací místnosti OÚ. Přítomni : Němeček, Davídková, Macháčková, Hoření, Matuna, Pařízek, ing. Vesecký, Procházka Omluveni : Švarcová

Více

Usnesení Zastupitelstva města Roztoky k rozpočtu na rok Přehled plánovaných investic na rok 2012

Usnesení Zastupitelstva města Roztoky k rozpočtu na rok Přehled plánovaných investic na rok 2012 Usnesení Zastupitelstva města Roztoky k rozpočtu na rok 2012 ZM schvaluje územní rozpočet na rok 2012 jako schodkový s tím, že rozdíl mezi příjmy a výdaji je krytý finančními prostředky z minulých let

Více

SCHVÁLENÝ ROZPOČET města HEJNICE na rok 2016

SCHVÁLENÝ ROZPOČET města HEJNICE na rok 2016 -1- SCHVÁLENÝ ROZPOČET města HEJNICE na rok 2016 Příjmy: Kapitálové příjmy 150 Běžné příjmy daňové 34 426 Běžné příjmy nedaňové 24 431 Přijaté transfery 4 112 Příjmy celkem: 63 119 Výdaje: Běžné výdaje

Více

Alternativní rozpočet města Veltrusy 2007 15 193,93 15 091,72 15 215,00 15 133,36

Alternativní rozpočet města Veltrusy 2007 15 193,93 15 091,72 15 215,00 15 133,36 Příjmy celkem Příjmy celkem Úprava Úprava PARAG. PARAG. POLOŽ. Org. Název Název NÁVRH SKUT.06 Plán 07 plánu 07 Konečný oddíl paragraf položka Org. r.2006 návrh návrh xx xx xxxx PŘÍJMY 1111 Daňové příjmy

Více

Rozpočet města Holešova na rok 2009

Rozpočet města Holešova na rok 2009 Rozpočet města Holešova na rok 2009 Příjmy Popis Schválený rozpočet 2009 v tis. Kč Odbor finanční Daň z příjmů fyzických osob ze závislé činnosti a funkčních požitků 22 000 Daň z příjmů ze samostatné výdělečné

Více

Návrh rozpočtu 2015. Pol. Par. Příjmy Popis v tis.kč

Návrh rozpočtu 2015. Pol. Par. Příjmy Popis v tis.kč Návrh rozpočtu 2015 Pol. Par. Příjmy Popis v tis.kč Schválený rozpočet 2014 Návrh rozpočtu 2015 1111 Daň z příjmů FO ze závislé činnosti 1950 2200 dle předpokladu 1112 Daň z příjmů FO ze SVČ 110 50 dle

Více

Základní škola a Mateřská škola Nový Oldřichov, okres Česká Lípa, příspěvková organizace. Plán práce na školní rok 2016/17 Organizační pokyny

Základní škola a Mateřská škola Nový Oldřichov, okres Česká Lípa, příspěvková organizace. Plán práce na školní rok 2016/17 Organizační pokyny Základní škola a Mateřská škola Nový Oldřichov, okres Česká Lípa, příspěvková organizace Plán práce na školní rok 2016/17 Organizační pokyny Adresa: Nový Oldřichov 86, 471 13 Telefon: 487 767 515, 736

Více

Rozpočet města Třešť na rok 2014

Rozpočet města Třešť na rok 2014 Rozpočet města Třešť na rok 2014 schválen na 23. zasedání Zastupitelstva města Třešť usnesením č. 267/S,OS/2013-9/12-Z ze dne 9. 12. 2013 Souhrnné údaje Souhrnné údaje Daňové příjmy (třída 1) Nedaňové

Více

Akce školy 2015/2016

Akce školy 2015/2016 Základní škola a Mateřská škola Rudná pod Pradědem p.o. Stará Rudná 121, 793 35 Rudná pod Pradědem IČO 731 84 934, Telefon 733 220 495 E-mail: zs.rudna@seznam.cz, www.skola.rudnapodpradedem.cz 1. pololetí

Více

Návrh rozpočtu obce pro rok 2012

Návrh rozpočtu obce pro rok 2012 Návrh rozpočtu obce pro rok 2012 OBEC BECHLÍN ROZPOČET 2012 PŘÍJMY 02 02/28 000001 231 0000 1111 1 700 000,00 DAŇ Z PŘÍJMU FO ze závislé činnosti 02 02/28 000001 231 0000 1112 150 000,00 DAŇ Z PŘÍJMU FO

Více

Čerpání rozpočtu výdajů

Čerpání rozpočtu výdajů Čerpání rozpočtu výdajů upravený rozpočet skutečnost I. hledisko třídění výdajů 1. kapitálové výdaje 3 169 000,00 Kč 3 256 551,05 Kč 102,76 % 2. běžné (provozní) výdaje 90 484 120,00 Kč 85 427 565,46 Kč

Více

Zasedání zastupitelstva obce Vysoká u Příbramě č. 11 dne 16. 9. 2014

Zasedání zastupitelstva obce Vysoká u Příbramě č. 11 dne 16. 9. 2014 Zasedání zastupitelstva obce Vysoká u Příbramě č. 11 dne 16. 9. 2014 Program: 1. Zahájení a kontrola přijatých usnesení, 2. Dílčí informace o hospodaření obce k 31. 8. 2014, 3. Majetkoprávní vyrovnání

Více

Čerpání rozpočtu výdajů

Čerpání rozpočtu výdajů Čerpání rozpočtu výdajů upravený rozpočet skutečnost I. hledisko třídění výdajů 1. kapitálové výdaje 4 741 000,00 Kč 4 966 979,66 Kč 104,77 % 2. běžné (provozní) výdaje 83 241 404,55 Kč 82 989 249,83 Kč

Více

Šaroun M., Žilka L., Ing. Štefanová Z., Ing. Končický Milan, Šafka P., Janáček S, Havlíčková H.

Šaroun M., Žilka L., Ing. Štefanová Z., Ing. Končický Milan, Šafka P., Janáček S, Havlíčková H. Zápis z veřejného zasedání Obecního zastupitelstva obce Petrovice, konaného dne 14.3.2007 v zasedací místnosti Obecního úřadu, od 18.30 hod. ----------------------------------------------------------------------------------------------------

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY

VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY Základní škola a mateřská škola, Pardubice Pardubičky, Kyjevská 25 IČO 60159146 IZO 060159146 Bankovní spojení 9701323524/0600 Tel. 466650783 Identifikátor RED-IZO 600096378 Email: jaroslav.karcol@kyjevska.pardubice.indos.cz

Více

MOZAIKOVNÍK. školní rok 2009 / 2010. Pracoviště II. stupně:

MOZAIKOVNÍK. školní rok 2009 / 2010. Pracoviště II. stupně: MOZAIKOVNÍK školní rok 2009 / 2010 Pracoviště I. stupně: Základní škola Mozaika, o.p.s. U Stadionu 1166 516 01 Rychnov nad Kněžnou tel.: 732 234 209 (sborovna) 739 007 826 603 709 174 (p. ředitelka) Pracoviště

Více

výše příjmů v Kč Daň z příjmů práv. osob za obce 680 000,-- Správní poplatky 220 000,-- Odvod výtěžku z provozování loterií 80 000,--

výše příjmů v Kč Daň z příjmů práv. osob za obce 680 000,-- Správní poplatky 220 000,-- Odvod výtěžku z provozování loterií 80 000,-- ROZPOČET MĚSTSKÉ ČÁSTI BRNO-BOSONOHY NA ROK 2008 Příjmy výše příjmů v Kč Daň z příjmů práv. osob za obce 680 000,-- Správní poplatky 220 000,-- Odvod výtěžku z provozování loterií 80 000,-- MÍSTNÍ POPLATKY

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY ŠKOLNÍ ROK 2005 / 2006

VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY ŠKOLNÍ ROK 2005 / 2006 Základní škola,mateřská škola a Základní umělecká škola Jablonec nad Jizerou Odloučené pracoviště : Základní umělecká škola Jablonec n.jiz. 512 43 Jablonec nad Jizerou, Letná 439 481 591 338, e-mail zus-jablonecnj@netair.cz

Více

Plán akcí na rok 2017

Plán akcí na rok 2017 Plán akcí na rok 2017 2. 1. od 19,30-22,00 hod. 8. 1. od 9,30-12,30 hod. 9. 1. od 19,30-22,00 hod. 16. 1. od 19,30-22,00 hod. 23. 1. od 19,30 hod. 23. 1. od 19,30-22,00 hod.?. 1. od 16,30 hod. 27. 1. od

Více

ORGANIZACE ŠKOLNÍHO ROKU 2015-16

ORGANIZACE ŠKOLNÍHO ROKU 2015-16 ORGANIZACE ŠKOLNÍHO ROKU 2015-16 Školní rok 2015-2016 začíná v úterý 1.září 2015 první pololetí bude ukončeno ve čtvrtek 28.ledna 2016 druhé pololetí bude ukončeno ve čtvrtek 30. Června 2016 Prázdniny

Více

NÁVRH VÝDAJŮ ROZPOČTU NA ROK 2015

NÁVRH VÝDAJŮ ROZPOČTU NA ROK 2015 NÁVRH VÝDAJŮ ROZPOČTU NA ROK 2015 11 HOSPODÁŘSTVÍ 2 850,0 - Místní rozhlasy 100,0 - rekonstrukce, rozšíření sítě, uložení vedení do země, běžné opravy, výměna nefunkčních reproduktorů apod. - Opravy, udržování

Více

Přehled akcí ve školním roce 2015/2016

Přehled akcí ve školním roce 2015/2016 Přehled akcí ve školním roce 2015/2016 Září 1. 9. Zahájení školního roku 2015/2016 v tělocvičně školy 3. 9. Schůzka s rodiči v MŠ 4. 9. Návštěva farmy u Struhů - MŠ 18. 9. Fotografování tříd 20. 27. 9.

Více

ZÁPIS Z 1. ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA OBCE MRAČ konaného dne 1. prosince 2010 v zasedací místnosti OÚ v Mrači

ZÁPIS Z 1. ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA OBCE MRAČ konaného dne 1. prosince 2010 v zasedací místnosti OÚ v Mrači ZÁPIS Z 1. ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA OBCE MRAČ konaného dne 1. prosince 2010 v zasedací místnosti OÚ v Mrači PŘÍTOMNÍ ZASTUPITELÉ: František ZVOLSKÝ, Ing. Radek DVOŘÁK, Jana ČERNÁ Radek DVOŘÁK, František

Více

Rozpočet města Holešova na rok 2013

Rozpočet města Holešova na rok 2013 Rozpočet města Holešova na rok 2013 Příjmy ODDPA 11 - Odbor finanční Daň z příjmů fyzických osob ze závislé činnosti a funkčních požitků 23 200 Daň z příjmů ze samostatné výdělečné činnosti 1 100 Daň z

Více

Schválený rozpočet města na rok 2017 (údaje v tis. Kč)

Schválený rozpočet města na rok 2017 (údaje v tis. Kč) Schválený rozpočet města na rok 2017 (údaje v tis. Kč) Příjmy celkem 196 341,20 Odbor sociálních věcí, školství a zdravotnictví 1 283,50 Příspěvky od obcí na pohotovost stomatologů 63,00 Příjmy na lékařskou

Více

MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 3 Rada městské části U S N E S E N Í

MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 3 Rada městské části U S N E S E N Í č.j.: 1064/2014 MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 3 Rada městské části U S N E S E N Í č. 989 ze dne 17.12.2014 Směrnice rady městské části k rozdělení kompetencí ve vztahu k příspěvkovým organizacím zřízeným městskou

Více

Mapa stránek Praha 3

Mapa stránek Praha 3 ŘAD Úřední deska Aktuálně Volba prezidenta republiky Volná pracovní místa Potřebuji vyřídit X Tiskopisy Organizační struktura ÚMČ Praha 3 Tajemník Odbor kancelář úřadu Oddělení personální práce a mezd

Více

VÝDAJE rok 2013. Chodníky 311000,00 vyhrnování chodníků - PHM 5 000,00 fréza-údržba 10 000,00 oprava chodníků 10 000,00 chodník v Rohozné 286 000,00

VÝDAJE rok 2013. Chodníky 311000,00 vyhrnování chodníků - PHM 5 000,00 fréza-údržba 10 000,00 oprava chodníků 10 000,00 chodník v Rohozné 286 000,00 ROZPOČET NA ROK 2013 VÝDAJE rok 2013 Rozhledna 75600,00 nájem 12 000,00 mzdy 30 000,00 elektrická energie 3 600,00 opravy 5 000,00 turistické známky, štítky, odznaky 25 000,00 Doprava - místní komunikace

Více

Program školního roku

Program školního roku Program školního roku SOUTĚŽE A PROJEKTY : 2015 2016 Projekt Čtení pomáhá Prohlubování projektu etické výchovy do výuky Nadační fond Dětský čin roku Výtvarné soutěže okresního, krajského i celostátního

Více

Zastupitelstvo MČ Praha - Zličín. U S N E S E N Í Zastupitelstva Městské části Praha Zličín, které se konalo dne 7. 3.

Zastupitelstvo MČ Praha - Zličín. U S N E S E N Í Zastupitelstva Městské části Praha Zličín, které se konalo dne 7. 3. Zastupitelstvo MČ Praha - Zličín U S N E S E N Í Zastupitelstva Městské části Praha Zličín, které se konalo 07/2016 7/1. Zpráva kontrolního výboru Zastupitelstva MČ Praha - Zličín o plnění usnesení zastupitelstva

Více

Plnění rozpočtu výdajů za rok 2003 Příloha č. 1

Plnění rozpočtu výdajů za rok 2003 Příloha č. 1 Plnění rozpočtu výdajů za rok 2003 Příloha č. 1 v tis. Kč Kapitola 1 - Investice a velké opravy Upravený Výdaje Skládka inertního materiálu v Dolním Houžovci 180,00 174,37 Rekonstrukce dopravní signalizace

Více

Město Moravský Beroun. Zpráva o realizovaných a rozpracovaných projektech za volební období

Město Moravský Beroun. Zpráva o realizovaných a rozpracovaných projektech za volební období Město Moravský Beroun Zpráva o realizovaných a rozpracovaných projektech za volební období 2010 2014 Rok Název investiční akce 2011 Rekonstrukce kanalizace ulice Opavská 905 597 2011 Odstranění kůlny za

Více

Základní škola a Mateřská škola Verneřice. Tel.: 412 559 063 Mírové náměstí 141, 407 25 Verneřice IČO: 71 01 25 24 e-mail: zsvernerice@volny.

Základní škola a Mateřská škola Verneřice. Tel.: 412 559 063 Mírové náměstí 141, 407 25 Verneřice IČO: 71 01 25 24 e-mail: zsvernerice@volny. Základní škola a Mateřská škola Verneřice Tel.: 412 559 063 Mírové náměstí 141, 407 25 Verneřice IČO: 71 01 25 24 e-mail: zsvernerice@volny.cz Číslo účtu:925864329/0800 V Ý R O Č N Í Z P R Á V A mateřské

Více

USNESENÍ rady města Slatiňany ze schůze č. 39/2012 konané dne 5. března 2012

USNESENÍ rady města Slatiňany ze schůze č. 39/2012 konané dne 5. března 2012 Rada města Slatiňany: USNESENÍ rady města Slatiňany ze schůze č. 39/2012 konané dne 5. března 2012 554/39/2012/RMS schválila návrh programu 39. schůze rady města Slatiňany 555/39/2012/RMS schválila 2.

Více

USNESENÍ č. 51/06-04 Z

USNESENÍ č. 51/06-04 Z MĚSTO BECHYNĚ ZASTUPITELSTVO MĚSTA BECHYNĚ USNESENÍ č. 51/06-04 Z ze dne 15.12.2004 Rozpočtové změny Zastupitelstvo Města I. s c h v a l u j e 1. rozpočtovou změnu č.60/2004 - navýšení příjmů na pol.4112

Více

Městská knihovna Děčín

Městská knihovna Děčín Městská knihovna Děčín Knihovna pro všechny (???) Mgr. Ladislav Zoubek, ředitel MěK Jak to celé začalo Od počátku 90-tých let žádosti o novou knihovnu První skutečné záměry v r. 2007 1. projekt ve tvaru

Více

Střední škola zemědělská, Přerov, Osmek 47

Střední škola zemědělská, Přerov, Osmek 47 Organizace školního roku 2017/2018 1. pololetí SRPEN: Úvodní porada 28/8 - povinnosti a náplň v přípravném týdnu - organizace školního roku Zahájení práce v předmětových komisích srpen Příprava učeben

Více

Program školního roku 2014 2015

Program školního roku 2014 2015 Program školního roku 2014 2015 SOUTĚŽE A PROJEKTY : Projekt Čtení pomáhá Prohlubování projektu etické výchovy do výuky Výtvarné soutěže okresního, krajského i celostátního významu Školní pěvecká soutěž

Více

Zápis ze 17. zasedání Zastupitelstva obce Švábov ze dne 23. 8. 2013.

Zápis ze 17. zasedání Zastupitelstva obce Švábov ze dne 23. 8. 2013. Zápis ze 17. zasedání Zastupitelstva obce Švábov ze dne 23. 8. 2013. Jednání se konalo v zasedací místnosti Obecního úřadu ve Švábově. Zasedání bylo zahájeno v 19:00 hodin a skončeno ve 21:00 hodin. Na

Více

MOZAIKOVNÍK. školní rok 2008 / 2009

MOZAIKOVNÍK. školní rok 2008 / 2009 MOZAIKOVNÍK školní rok 2008 / 2009 Organizace školního roku 2008/2009 Zahájení školního roku 1. září 2008 Ukončení 1.pololetí 29. ledna 2009 Ukončení 2. pololetí 29. června 2009 PRÁZDNINY Podzimní prázdniny

Více

U S N E S E N Í z 27. zasedání členů Zastupitelstva MČ Praha-Kunratice ze dne 28. června p. Krejbich Tomáš. Ing. Vrba Jaroslav s o u h l a s í

U S N E S E N Í z 27. zasedání členů Zastupitelstva MČ Praha-Kunratice ze dne 28. června p. Krejbich Tomáš. Ing. Vrba Jaroslav s o u h l a s í U S N E S E N Í z 27. zasedání členů Zastupitelstva MČ Praha-Kunratice ze dne 28. června 2006 Zastupitelstvo MČ návrhovou komisi ve složení: Ověřovatele zápisu z dnešního zastupitelstva: Ing. Mydlarčík

Více

Rozpočet statutárního města Karviné na rok 2009

Rozpočet statutárního města Karviné na rok 2009 Rozpočet statutárního města Karviné na rok Schválen usnesením Zastupitelstva města Karviné č. 577 ze dne 9.12.2008. Uvedeno v tis. Kč Příjmy Třída 1 - Daňové příjmy celkem 678 980 Daně z příjmů, zisku

Více

ZÁKLADNÍ ŠKOLA KRUCEMBURK Školní 440, 582 66 Krucemburk, IČ:71004025

ZÁKLADNÍ ŠKOLA KRUCEMBURK Školní 440, 582 66 Krucemburk, IČ:71004025 ZÁKLADNÍ ŠKOLA KRUCEMBURK Školní 440, 582 66 Krucemburk, IČ:71004025 VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY školní rok 2007/2008 Charakteristika školy: Základní škola Krucemburk je plně organizovanou školou s

Více

Mateřská škola Štramberk Zauličí 185,742 66 Štramberk VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI MŠ ZA ŠKOLNÍ ROK 2004-2005 Ve Štramberku dne 31.8.2005 Zpracovala: Pavla Bergerová Řídící učitelka MŠ Štramberk Zauličí Výroční

Více

Financování : Konto korentní úvěr 500,00 Počáteční stav 2 099,00 Celkem : 41 228,20

Financování : Konto korentní úvěr 500,00 Počáteční stav 2 099,00 Celkem : 41 228,20 Schválený rozpočet na rok 2004 (v tis. Kč) Příjmy: Daňové příjmy 16 050,00 Nedaňové příjmy 1 547,00 Dotace 18 574,20 Příjmy z dobývaného prostoru 100,00 Pitná voda 17,00 Mateřská škola 65,00 Základní škola

Více

Organizace školního roku 2016/2017

Organizace školního roku 2016/2017 Organizace školního roku 2016/2017 1. pololetí SRPEN: Úvodní porada 24/8 - povinnosti a náplň v přípravném týdnu - organizace školního roku Školení BOZP pro pedagogické i nepedagogické pracovníky 25/8

Více

Městská část Praha - Zbraslav

Městská část Praha - Zbraslav Městská část Praha - Zbraslav Zápis 7. řádné jednání rady městské části, konané dne 23. 2. 2011 v 16:00 hod. Přítomni: Dále přítomni: Hosté: Omluvení: Ověřovatelé: Zapsal: Háněl, Klímová, Hasenkopfová,

Více

Plán akcí na rok 2016

Plán akcí na rok 2016 Plán akcí na rok 2016 4. 1. od 19,00-22,00 hod. 10. 1. od 10,00 hod. - prezentace od 9,30 hod. Hala ZŠ Jiráskova, BN 11. 1. od 19,00-22,00 hod. 20. 1. od 16,00 hod. 18. 1. od 19,00-22,00 hod. 25. 1. od

Více

MĚSTO MIMOŇ Odbor správní Městského úřadu Mimoň Mírová 120, 471 24 Mimoň Mimoň III USNESENÍ

MĚSTO MIMOŇ Odbor správní Městského úřadu Mimoň Mírová 120, 471 24 Mimoň Mimoň III USNESENÍ MĚSTO MIMOŇ Odbor správní Městského úřadu Mimoň Mírová 120, 471 24 Mimoň Mimoň III USNESENÍ z 2. zasedání Rady města Mimoň, které se konalo dne 09.01.2012 od 15:00 hodin v zasedací místnosti č. 1 Městského

Více

Městská část Praha - Zbraslav

Městská část Praha - Zbraslav Městská část Praha - Zbraslav Zápis 18. řádné jednání rady městské části, konané dne 30. 5. 2012 v 16:00 hod. Přítomni: Dále přítomni: Hosté: Omluvení: Ověřovatelé: Zapsal: A. Háněl, A. Klímová, S. Hasenkopfová,

Více

Plán akcí na rok 2017

Plán akcí na rok 2017 Plán akcí na rok 2017 2. 1. od 19,30-22,00 hod. 8. 1. od 9,30-12,30 hod. 9. 1. od 19,30-22,00 hod. 16. 1. od 19,30-22,00 hod. 20. 1. od 18,00 hod. 23. 1. od 19,30-22,00 hod. 25. 1. od 16,30 hod. 27. 1.

Více

Usnesení z 36. jednání Rady MČ Praha-Zličín, které se konalo dne na Úřadě MČ Praha-Zličín

Usnesení z 36. jednání Rady MČ Praha-Zličín, které se konalo dne na Úřadě MČ Praha-Zličín Usnesení z 36. jednání Rady MČ Praha-Zličín, které se konalo dne 23. 5. 2016 na Úřadě MČ Praha-Zličín K jednotlivým bodům programu: 36.1. Výsadba lípy na návsi 36.1.1. rozhodla 1. o úpravě pozemku a výsadbě

Více

Občasník obcí Libějovice, Nestanice, Černěves a Lomec

Občasník obcí Libějovice, Nestanice, Černěves a Lomec Občasník obcí Libějovice, Nestanice, Černěves a Lomec č. 13/2014 Občasník obcí Libějovice, Nestanice, Černěves a Lomec Číslo 13/2014 Obecní úřad Libějovice Prosinec 2014 Libějovice 26 387 72 Libějovice

Více

Usnesení z 69. jednání Rady MČ Praha-Zličín, které se konalo dne 21. 8. 2013 na Úřadě MČ Praha-Zličín

Usnesení z 69. jednání Rady MČ Praha-Zličín, které se konalo dne 21. 8. 2013 na Úřadě MČ Praha-Zličín Usnesení z 69. jednání Rady MČ Praha-Zličín, které se konalo dne 21. 8. 2013 na Úřadě MČ Praha-Zličín K jednotlivým bodům programu: 1. Program zastupitelstva MČ Praha Zličín, které se bude konat dne 18.9.2013

Více

ROZPOČET města HEJNICE na rok 2010

ROZPOČET města HEJNICE na rok 2010 -1- ROZPOČET města HEJNICE na rok 2010 Příjmy: Kapitálové příjmy Běžné příjmy daňové Běžné příjmy nedaňové Přijaté dotace Příjmy celkem: 1 250 22 492 9 686 3 495 36 923 Výdaje: Běžné výdaje Akce města

Více

Čerpání rozpočtu výdajů

Čerpání rozpočtu výdajů Čerpání rozpočtu výdajů upravený rozpočet skutečnost I. hledisko třídění výdajů 1. kapitálové výdaje 35 721 671,52 Kč 32 069 849,49 Kč 89,78 % 2. běžné (provozní) výdaje 93 785 130,30 Kč 84 701 473,40

Více

ZÁKLADNÍ ŠKOLA TRMICE. Tyršova 482, Trmice IČO: Tel.: Webové stránky:

ZÁKLADNÍ ŠKOLA TRMICE. Tyršova 482, Trmice IČO: Tel.: Webové stránky: ZÁKLADNÍ ŠKOLA TRMICE Tyršova 482, 400 04 Trmice IČO: 44226250 Tel.: 475 620 397 E-mail: skola@zstrmice.cz Webové stránky: www.zstrmice.cz CHARAKTERISTIKA ŠKOLY Základní škola v Trmicích byla postavena

Více

SCHVÁLENÝ ROZPOČET MĚSTA BOROHRÁDEK 2015 PŘÍJMY PAR POL

SCHVÁLENÝ ROZPOČET MĚSTA BOROHRÁDEK 2015 PŘÍJMY PAR POL SCHVÁLENÝ ROZPOČET MĚSTA BOROHRÁDEK 2015 PŘÍJMY Daňové příjmy 1111 Daň z příjmu fyzických osob ze závislé činnosti 4 800 000,00 1112 Daň z příj.fyz.os.ze samostatné výdělečné činnosti 252 700,00 1113 Daň

Více

Rozpočet MČ Praha-Zličín na rok 2007. Příjmy (v tis.kč)

Rozpočet MČ Praha-Zličín na rok 2007. Příjmy (v tis.kč) Rozpočet MČ Praha-Zličín na rok 2007 Příjmy (v tis.kč) Poplatek ze psů... 90 Poplatek za veř.prostranství... 330 Poplatek z ubytovací kapacity. 48 Poplatek za VHP... 1 010 Odvod výtěžku z provoz. loterií...

Více

ROZPOČET MĚSTSKÉ ČÁSTI BRNO-BOSONOHY NA ROK 2011

ROZPOČET MĚSTSKÉ ČÁSTI BRNO-BOSONOHY NA ROK 2011 ROZPOČET MĚSTSKÉ ČÁSTI BRNO-BOSONOHY NA ROK 2011 Příjmy výše příjmů v Kč Daň z příjmů práv. osob za obce 580 000,-- Správní poplatky 100 000,-- Odvod výtěžku z provozování loterií 20 000,-- MÍSTNÍ POPLATKY

Více

Přítomni: PaedDr. Žídková, p. Vostřáková, sl. Hadrbolcová, p. Rystonová, p. Studničková Host: Mgr. Černý Omluven: ing. Vít

Přítomni: PaedDr. Žídková, p. Vostřáková, sl. Hadrbolcová, p. Rystonová, p. Studničková Host: Mgr. Černý Omluven: ing. Vít Z á p i s ze zasedání školské rady při Základní škole a Mateřské škole Lázně Toušeň konaného dne 24. 11. 2011 od 18.00 Přítomni: PaedDr. Žídková, p. Vostřáková, sl. Hadrbolcová, p. Rystonová, p. Studničková

Více

Městská část Praha - Zbraslav

Městská část Praha - Zbraslav Městská část Praha - Zbraslav Zápis 36. řádné jednání rady městské části, konané dne 8. 12. 2010 v 15:30 hod. Přítomni: Dále přítomni: Hosté: Omluvení: Ověřovatelé: Zapsal: Háněl, Klímová, Hasenkopfová,

Více

ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA TĚCHONÍN. VÝROČNÍ ZPRÁVA za školní rok 2007/2008

ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA TĚCHONÍN. VÝROČNÍ ZPRÁVA za školní rok 2007/2008 ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA TĚCHONÍN VÝROČNÍ ZPRÁVA za školní rok 2007/2008 Č.j. 77/2008/R Základní údaje Název: ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA TĚCHONÍN 561 66 Těchonín 4 IČO: 70985995 Tel.: 465 635

Více

Závěrečný účet městyse Kounice za rok NÁVRH

Závěrečný účet městyse Kounice za rok NÁVRH Závěrečný účet městyse Kounice za rok 2014 - NÁVRH Zastupitelstvo městyse Kounice na svém jednání č... dne.2015 schválilo závěrečný účet městyse Kounice, a to v této podobě: 1. údaje o plnění rozpočtu

Více

07 / 2015 ZPRÁVY ZE ZASTUPITELSTVA

07 / 2015 ZPRÁVY ZE ZASTUPITELSTVA Blzecký občasník 07 / 2015 ZPRÁVY ZE ZASTUPITELSTVA V neděli 20.9.2015 na svém zasedání zastupitelstvo obce schválilo poukázání částky 14 688,- Kč Dobrovolnému svazku obcí Blanicko Otavského regionu za

Více

Zápis z 4. zasedání Zastupitelstva městyse Višňového zahájeného dne 28. ledna 2015 v 18.00 hod.

Zápis z 4. zasedání Zastupitelstva městyse Višňového zahájeného dne 28. ledna 2015 v 18.00 hod. Zápis z 4. zasedání Zastupitelstva městyse Višňového zahájeného dne 28. ledna 2015 v 18.00 hod. Přítomni: Omluveni: Korek Vladimír, Illek František, Vališ Vladimír, David Josef, Šnábl Jan, Jelínek Tomáš,

Více

11. Vybíjená (Preventan Cup)

11. Vybíjená (Preventan Cup) Příloha č. 1 b PŘEHLED SOUTĚŽÍ A AKCÍ 2013-14 (soutěže doporučené MŠMT ČR + ostatní) termín název soutěže určeno pro místo konání zodpovědný pracovník září 31.8.-1. Vesele do nového školního roku veřejnost

Více

Výroèní zpráva o èinnosti školní rok 2006/2007 Mateøská škola Janákova

Výroèní zpráva o èinnosti školní rok 2006/2007 Mateøská škola Janákova Výroèní zpráva o èinnosti školní rok 26/27 Mateøská škola Janákova Základní škola a Mateøská škola námìstí Interbrigády, Praha 6, Antonína Èermáka 6 Základní škola a Mateřská škola náměstí Interbrigády,

Více

Organizace školního roku 2013/2014

Organizace školního roku 2013/2014 Organizace školního roku 2013/2014 Vyučování a prázdniny Období školního vyučování začne v pondělí 2. září 2013. První pololetí končí ve čtvrtek 30. ledna 2014. Období školního vyučování ve druhém pololetí

Více

Zpráva o činnosti Výboru pro sociální a bytovou politiku, bezdomovectví a protidrogovou problematiku dále jen VSBBP

Zpráva o činnosti Výboru pro sociální a bytovou politiku, bezdomovectví a protidrogovou problematiku dále jen VSBBP Zpráva o činnosti Výboru pro sociální a bytovou politiku, bezdomovectví a protidrogovou problematiku dále jen VSBBP (Mgr. Šárka Táborská 1. pololetí 2016) Informace z jednání RMČ Praha 1 1. schůze RMČ

Více

Základní škola a Mateřská škola, Janské Lázně, okres Trutnov. Janské Lázně 30. 6. 2009 Č.j. 34/09

Základní škola a Mateřská škola, Janské Lázně, okres Trutnov. Janské Lázně 30. 6. 2009 Č.j. 34/09 Základní škola a Mateřská škola, Janské Lázně, okres Trutnov Janské Lázně 30. 6. 2009 Č.j. 34/09 Výroční zpráva o činnosti základní školy Školní rok 2008/2009 Charakteristika školy: Základní škola a Mateřská

Více

ZÁVĚREČNÝ ÚČET OBCE DOLNÍ ŽANDOV za rok 2015

ZÁVĚREČNÝ ÚČET OBCE DOLNÍ ŽANDOV za rok 2015 ZÁVĚREČNÝ ÚČET OBCE DOLNÍ ŽANDOV za rok 2015 1. Hospodaření Obce Dolní Žandov (dále jen Obec) v roce 2015 Rozpočtové hospodaření Obce v roce 2015 bylo zahájeno rozpočtovým provizoriem (schváleno usnesením

Více

Odbor vnitřních věcí

Odbor vnitřních věcí Odbor vnitřních věcí Odbor tvoří matrika, evidence obyvatel, oddělení přestupkové agendy. Na těchto úsecích bylo v roce 2012 vyřizováno 2472 podání. Součástí odboru je dále sekretariát a informační středisko.

Více

Výroční zpráva ZŠ Jeneč za školní rok 2006/2007

Výroční zpráva ZŠ Jeneč za školní rok 2006/2007 VÝROČNÍ ZPRÁVA ZŠ JENEČ školní rok 2006-2007 Výroční zpráva ZŠ Jeneč za školní rok 2006/2007 1. Základní údaje: Název: Základní škola a Mateřská škola Jeneč, okres Praha západ Sídlo: Jeneč, Lidická 265,

Více

Rozpočet Městské části Brno-Bosonohy na rok 2015

Rozpočet Městské části Brno-Bosonohy na rok 2015 Příjmy Rozpočet položka 1122 DPPO za obce 62 1341 poplatky ze psů 82 000,00 Kč 1342 poplatek rekreační 1 000,00 Kč 1343 užívání veřejného prostranství 1345 poplatek z ubytovací kapacity 1 000,00 Kč 1361

Více

Plán akcí na rok 2016

Plán akcí na rok 2016 Plán akcí na rok 2016 4. 1. od 19,00-22,00 hod. 10. 1. od 10,00 hod. - prezentace od 9,30 hod. Hala ZŠ Jiráskova, BN 11. 1. od 19,00-22,00 hod. 20. 1. od 16,00 hod. 18. 1. od 19,00-22,00 hod. 25. 1. od

Více

MĚSTO TIŠNOV, NÁM. MÍRU 111, 666 19 TIŠNOV R O Z P O Č E T NA ROK 2009. ROZPOČTOVÉ PŘÍJMY: v tis. Kč

MĚSTO TIŠNOV, NÁM. MÍRU 111, 666 19 TIŠNOV R O Z P O Č E T NA ROK 2009. ROZPOČTOVÉ PŘÍJMY: v tis. Kč MĚSTO TIŠNOV, NÁM. MÍRU 111, 666 19 TIŠNOV R O Z P O Č E T NA ROK 2009 Rozpočet projednán dne: 12.11.2008 dne: 19.11.2008 dne: 11.12.2008 ve finančním výboru v radě města v zastupitelstvu města ROZPOČTOVÉ

Více

OBEC KŘEPICE, PSČ 691 65

OBEC KŘEPICE, PSČ 691 65 OBEC KŘEPICE, PSČ 691 65 Zápis z 9. zasedání zastupitelstva obce konaného dne 15. 11. 2007 Přítomni: p. Maťa, RNDr. Fiala, Mgr. Fialová, p. Hanák, Ing. Kovařík, Ing. Koždoň, p. Partyka, p. Příkazský, pí

Více

Schválený rozpočet města na r.2004 Příjmy v tis. Kč

Schválený rozpočet města na r.2004 Příjmy v tis. Kč Schválený rozpočet města na r.2004 Příjmy 702 Vodní hospodářství a životní prostředí - celkem 400,0 třídění odpadu 400,0 714 Školství celkem 1800,0 mateřské školy příspěvky rodičů 695,0 mateřské školy

Více