5 jednoduchých kroků ke kráse, které vám ušetří peníze a čas

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "5 jednoduchých kroků ke kráse, které vám ušetří peníze a čas"

Transkript

1 5 jednoduchých kroků ke kráse, které vám ušetří peníze a čas A. Máte v rukou správný materiál nabitý informacemi Tento e-book píšu proto, že se chci podělit s ostatními o své zkušenosti a vědomosti z oboru vizážistiky, péče o pleť a tím pomoci ostatním ženám zvýšit si sebevědomí. Tyto informace se na základních ani středních školách neučí a podle mého názoru je to velká škoda. Nejen pro dámy samotné, ale také pro jejich okolí, které nemá možnost poznat jejich krásu. Nelze obsáhnout celé téma na pár stránkách e- booku, proto jsem vybrala ty nejpodstatnější informace a budu ráda, když mi napíšete svoje názory a dotazy, o čem byste se rády více dověděly v budoucnu. V této knize se s vámi podělím o vše, co jsem dlouhodobě studovala, získávala z různých zdrojů a vám zabere relativně chvíli je získat pouhým přečtením. Není to úžasné? Můj e-book si přečtěte proto, že se dozvíte nejen mnoho informací na jednom místě, ale jeho přečtením uděláte svůj první krok a nejdůležitější krok ke kráse. Dál bude záležet na vašem rozhodnutí, zda se chcete dobře a krásně cítit každičký den. Pracovala jsem několik let v zahraničí a procestovala půl světa a všimla jsem si jedné věci. V Čechách jsou opravdu nejkrásnější ženy světa, ale je tu jedno ale, které možná nezní úplně příjemně, přesto vám ho sdělím. Ale u nás je mnohem méně upravených žen než kdekoli jinde. Proto jsem se rozhodla, že toto změním, že ukážu ženám, jak se o sebe správně starat, jak se každé ráno v pár minutách krásně upravit, aby jim toto upravení vydrželo celý den. Proto se zabývám poradenstvím ohledně vizáže, péče o pleť, barevným poradenstvím a výukou líčení. Snažím se o to, aby dámy u mne dostaly veškeré informace, které potřebují nebo požadují k vyřešení svého problému a mohly se samy rozhodnout, zda si nechají poradit nebo nemají zájem se o sebe pravidelně starat. Podstata problému tkví v tom, že v dnešní době je trh přesycen různými reklamami na kosmetiku, krášlící prostředky a přípravky všeho druhu a je těžké se v nich orientovat. Většina z nás si vybírá kosmetiku buď podle reklamy v televizi nebo časopisech nebo si necháme doporučit od kamarádky. Je třeba si uvědomit, že co vyhovuje jedné z nás nemusí zákonitě vyhovovat druhé. Vysvětlím vám proč tomu tak je v následujících kapitolách. Ten nejpodstatnější zátěžový mechanismus pro naši pleť je znečištění prostředí a výsledkem je přesušená a dehydrovaná pleť, která postihuje nejen ženy, ale i muže. Dehydratace organismu obecně může být životu nebezpečná a bývá příčinou smrti, co nám dělá s pletí je nasnadě. Dehydrovaná pleť je vysušená, stárne rychleji a vytvářejí se v ní hluboké vrásky. Kdo z nás by je dobrovolně chtěl? Dobrou zprávou je, že vědci vyzkoumali, že pouze 20% vrásek je nevyhnutelných a zbytku můžeme předejít prevencí, zejména používáním správné kosmetiky. Super, tuto zprávu a informace, jakou kosmetiku a jak správně používat chci šířit dál. Pokud vás to zajímá, máte v rukou správný materiál.

2 B. Pár informací, kdo vám radí Ve své dosavadní praxi jsem se setkala s velkým množstvím různých typů pleti. Většina z nás zná typy pleti normální, suchá, mastná a smíšená. To je obecné rozdělení, ale zjistila jsem spoustu odlišností, které se teď vysvětlíme na několika příkladech. Paní Marie ke mně přišla na analýzu pleti s tím, že je velmi mastná pleť. Když jsem se jí zeptala, jak se to projevuje, tak mi odpověděla, že se jí občas dělá akné a to je přeci známka mastné pleti. Proto používala čistící gel (který je pamatujte na mastnou nebo smíšenou pleť), ale výsledky neviděla. Udělaly jsme analýzu a zjistily, že paní Marie nejen, že není mastná, ale je dokonce velmi suchá a dehydrovaná pleť. Co z toho plyne? Že si milá paní Marie několik let vysušovala pleť ještě více. Naštěstí jsme tento problém odhalily a nedošlo to až k přecitlivělosti pleti, jak tyto případy končívají. Ptáte se, proč tedy měla ty pupínky? To bylo dáno nedostatečným hloubkovým čištěním pleti, kterému se budeme samostatně věnovat v následující kapitole o čištění pleti. Pak se podívejme třeba na paní Andreu, ta měla velmi suché tváře, až se jí loupaly a oproti tomu mastnou bradu, nos a čelo. Věděla to, ale tápala, jaký krém si vybrat, stále zkoušela, kupovala nové a nové a nic jí nesedělo. Krémy rozdávala kamarádkám a po rodině a nakonec spočítala, že utratila za rok tímto hledáním 6000Kč. Snažila se hledat radu v lékárně, parfumerii i drogerii, ale nikde se nepodařilo. V době, kdy ke mně přišla už byla dost zoufalá, ale nechala si poradit a problém jsme vyřešily. Velmi zajímavým oříškem byla slečna Dana, která trpěla pigmentovými skvrnami v obličeji. Zkoušela už všechny možné metody včetně laseru, který jí kupodivu také nepomohl a byl to zákrok velmi bolestivý. Přišla ke mně úplně zoufalá jako ke své poslední naději. Upozornila jsem ji, že jí pomoci mohu, ale očekává se od ní pravidelnost a trpělivost. Léčba tohoto problému vyžaduje čas, který Dana své pleti věnovala a výsledky byly úžasné, do roku a půl se svých skvrn zbavila. Nedovedete si představit, jak byla šťastná. K objasnění problematiky pigmentových skvrn se ještě vrátím v kapitole o bezpečném slunění. Toto je jen pár příkladů z praxe obecně se zabývám odstraněním citlivé pleti, vrásek, pupínků a akné nebo jizev po akné, také umím zmírnit atopický exem nebo různé solární alergie. Prostě ušiji na míru každé ženě její správnou kosmetiku. Pokud vás tedy tato témata zajímají, vrhneme se na ně, nejdříve trošku teorie o naší pokožce a obličejové části neboli pleti.

3 C. Naše pokožka a pleť Pokožka je životně důležitý orgán stejně jako naše srdce nebo ledviny. Plní funkci ochrannou, termoregulační a informační, která nás v souvislosti s každodenní péčí bude zajímat nejvíce. Nebudu vás nudit přílišnou teorií, ale pouze potřebnými informace. Naší kůží tělo dýchá a vylučuje toxické látky, které na nás denně útočí. Tady bych uvedla takový malý příklad, abychom správně chápaly, proč je třeba se o naši pokožku denně starat a čistit ji. Za dob našich babiček jim bohatě stačila modrá Nivea nebo Marina, protože zdaleka nebylo tolik aut, znečištění prostředí a nebyly žádné ozonové díry. V dnešní době je situace jiná. Každý den na nás útočí spousta nebezpečných látek a je třeba pokožce pomáhat. Toho dosáhneme jak denní očistou, tak také používáním správných přípravků péče o pleť. Na obličeji se naše pokožka nazývá pleť a je to část, která je vidět pořád, pokud tedy nežijeme zrovna v arabském světě. Na ruce si můžeme dát rukavičky, na hlavu čepici nebo klobouček, ale na pleť obličeje pouze kosmetické přípravky. Proto je třeba jejich výběru věnovat mimořádnou pozornost a nechat si poradit od odborníka, abychom si neškodily nebo pleť zbytečně nezatěžovaly. Tuto větu vysvětlím v kapitole o slunečním záření. D. 5 kroků ke krásné pleti Není třeba se děsit toho čísla 5, nemusíme tyto kroky dělat každý den všechny, jen zde vysvětlím, které to jsou a jak s touto informací nakládat. V první řadě vám tyto tipy pomohou správně se o sebe starat, dále ušetří spoustu peněz, které vyhazujeme za nevhodnou kosmetiku a také čas, protože tento systém skvěle funguje a zabere minimum času. Je to lákavá představa? Tak jdeme na to! E. První krok ke kráse čištění pleti Prvním a základním krokem je hloubkové čistění pleti. Jak už jsem zmínila výše našim babičkám stačilo méně, mýt se mýdlem a mazat olejem či sádlem. Ale vzduch byl čistý, potraviny bez éček a stres měly málokdy, snad když se jim spálila bábovka. Dnes je to jinak v této době, tak uspěchané, tak špinavé, je naše pleť vystavena obrovskému množství škodlivin. Prach, popílek, smog, líčidla, stres dnes a denně. To vše si nosíme domů jako nechtěný dárek. Tedy co s tím? Jednoduchá odpověď. Pryč s tím.večer můžete namítat, jsem unavená, není čas.ale pamatujte, co večer nesundáte, to tam ráno dvakrát máte. Se správnými přípravky stačí dvě minuty. Jistě si každá najde ty, co jí budou vyhovovat nejvíce. A udělejte si z večerního čištění pleti malý rituál. Při čištění přemýšlejte nad tím, co se vám za uplynulý den povedlo a bude se vám i lépe spát. Zajímá vás, co pleť dělá přes noc? Noční úklid. Neodpočívá snaží se zbavit toho ošklivého, co se dostalo dovnitř těla přes den, detoxikuje. Proto je ranní čištění stejně důležité jako to večerní. Ale často je právě ranní čištění odbýváno opláchnutím studenou vodou. Zkuste ráno při čištění myslet na to, na co se ten den těšíte a do nového dne už půjdete s úsměvem.

4 Je to jednoduché a dodáte vaší pleti to základní, co potřebuje a to je kyslík. Hloubkovým čištěním ráno a večer. Tak a první krok ke kráse je hotov. F. Druhý krok ke kráse - regenerace a osvěžení Regenerací pleti rozumíme její výživu nebo odstranění odumřelých buněk takzvaným peelingem. Zde vysvětlím slíbenou informační funkci pokožky. Je to jednoduché a každá z vás to zná. Když se například říznete, pokožka informuje mozek, aby začal tvořit krvinky, které nám zastaví krvácení. Takže na tomto principu funguje i působení peelingu, když odstraníme z povrchu odumřelé buňky, pleť dá do mozku příkaz k tvorbě buněk nových. Ale pozor, mechanické hrubé peelingy se nedoporučují, protože obsahují například kousky meruňkových jader a tam už nedochází k jemnému odstranění buněk, které nemají na pleti co dělat, ale opravdu vám pokožku dřou. Je třeba si opět nechat poradit a vyzkoušet některou z moderních metod odstranění odumřelých buněk. Další možností regenerace pleti jsou pleťové masky, každá žena je jiná a potřebuje jinou pleťovou masku, některá čistící, jiná hydratační a další třeba liftingovou. Zase se v tom ztrácíte? Nic se neděje, jsem tu od toho vám poradit. Tyto procedury se ideálně dělají 1-2x týdně a vaše pleť se vám za ně odmění zářivou krásou. Osvěžení pleti provádíme pleťovou vodou, toto je krok, který je pro pleť jako blahodárná vláha a pomáhá dočistit naše póry, kterými pleť dýchá. Rozhodnutí o použití tohoto kroku je na každé z nás, ale představte si svou pleť jako květinu v květináči. Potřebuje kyslík (čištění), živiny (masky atd.) a vodu (hydrataci). Dává vám to smysl? G. Krok třetí hydratace Tímto krokem pleti poskytujeme jeden ze základních stavebních kamenů. Naše tělo obsahuje průměrně ze 60% vodu, ohromné číslo že? Je to více než polovina celého obsahu. Není tedy divu, že potřebujeme hodně pít a dodržovat pitný režim každý den. I vaše pleť se vám za to odmění. Další vodu jí poskytnete hydratačním krémem. Zde považuji za nutné se trošku zastavit u jednoho mýtu, který je mezi lidmi rozšířen a to ten, že v zimě se nemá hydratační krém používat. Naopak, v zimním období změnou teplot a zátěží mrazem naše pleť potřebuje hydrataci ještě více než v létě. Jen je třeba dávat pozor na složení hydratačního krému, aby byl na bázi rostlinných olejů a ne vody. Já vím, že je to hodně informací, ale od toho jsem tu pro vás, abych poradila. Hydratace je opět nutná ráno a večer, aby byla pleť vláčná a hebká. H. Poslední krok péče o pleť = ochrana Slovo ochrana znamená starat se o odvrácení škodlivých účinků, nežádoucích jevů, vlivů a nebezpečí. Stojí za to, dávat ochranu naší pleti? Uvědomíme-li si, že na nás denně útočí spousty škodlivin a pleť obličeje si nemůžeme chránit žádnou ochrannou pomůckou. Tedy můžeme, třeba plynovou maskou, ale to je spíš absurdní představa. A navíc, svou pleť nemůžeme lehko vyměnit jako třeba čepici nebo rukavice,

5 když už se nám nelíbí. Dává vám to smysl? A teď vám prozradím, co tato ochrana pleti obnáší. Je to jednoduché, ochranu poskytnete pleti, když si každé ráno nanesete make up nebo alespoň pudr. Nehrozte se, nebojte se, makeupy a pudry jsou v dnešní době lehoučké, dokáží vytvořit velmi tenounkou vrstvu, která vůbec není vidět a v žádném případě nevypadá jako nějaká maska. Chce to však umět si make up správně vybrat, hlavně správný odstín a typ přesně pro vás. V žádném případě nevybírejte makeup na hřbetu ruky, koukněte se sama do zrcadla, že tam je úplně jiný odstín, než na tváři. A také pozor na světlo, vždy je třeba make up vybírat na denním světle, které je přirozené a ve kterém se pohybujeme většinu dne. Nejenže se správně vybraným make-upem budete vypadat skvěle, ale ochráníte si pleť před škodlivinami. A to už stojí za zvážení, co myslíte? I. Plátno je připraveno k malování uměleckého díla Pokud dodržítě těchto pět kroků ke kráse s tou správnou kosmetikou, jste na cestě ke krásné pleti. No a když jsme došly až sem, tak je jen přirozené, že chceme svou krásu podtrhnout. Jemné a decentní denní líčení je další disciplinou, kterou učím ve svých minikurzech líčení, které jsou určeny pro všechny typy žen. Mladé dívky ocení nejnovější trendy líčení, které učím, ženy s menším okem ocení, že je naučím si očko opticky zvětšit. Zralejší dámy naučím, jak zakrýt mírné nedostatky nebo jemně podtrhnout jejich přirozenou krásu. Kurz je prostě pro každou ženu, která má zájem být krásná každý den. Mezi mé klientky patří jak středoškolačky, tak babičky, které se těší na procházku se svými vnoučky a chtějí pro ně být upravené. Minikurz líčení je zcela zdarma a ukážu vám i několik kouzel, takže je to i zábava. V případě zájmu mohu doporučit vhodné barvy oblečení a líčení pro daný typ dámy a navíc i večerní nebo kouřové líčení, které v dnešní době frčí. Pokud vám tento materiál dával smysl a chcete se dovědět víc a nechat si poradit, těším se na vás na telefonním čísle nebo více kontaktů je na

Miluju jarní a letní období, teplo a sluníčko

Miluju jarní a letní období, teplo a sluníčko 6/2008 solárních studií Bodysun Alice Bendová: Miluju jarní a letní období, teplo a sluníčko 6/2008 oznámení solária Bodysun slovo úvodem ZMĚNY PROVOZNÍ DOBY v soláriích bodysun v období vánočních svátků

Více

JANA ŠVANDOVÁ (4) TĚLO A DUŠE JSOU PROPOJENÉ (10) PRACOVNĚ LÉKAŘSKÁ PÉČE SE TÝKÁ VŠECH ZAMĚSTNANCŮ BEZ OHLEDU NA PROFESI (14)

JANA ŠVANDOVÁ (4) TĚLO A DUŠE JSOU PROPOJENÉ (10) PRACOVNĚ LÉKAŘSKÁ PÉČE SE TÝKÁ VŠECH ZAMĚSTNANCŮ BEZ OHLEDU NA PROFESI (14) 2/2012 MAGAZÍN LÉKAŘSKÉHO DOMU PRAHA 7 JANA ŠVANDOVÁ (4) TĚLO A DUŠE JSOU PROPOJENÉ (10) PRACOVNĚ LÉKAŘSKÁ PÉČE SE TÝKÁ VŠECH ZAMĚSTNANCŮ BEZ OHLEDU NA PROFESI (14) krása nemá jen svědky, ale i autory...

Více

Kšické jaro již začalo!

Kšické jaro již začalo! Mimořádná sleva Kšické jaro již začalo! Voňavé porody Z praxe časopis pro zdraví a krásu 1/2012 Píše se únor 2012. Venku mrzne, až praští, a sdělovací prostředky se předhánějí v komentování těchto přímo

Více

ONLINE TOVÁRNA NA PENÍZE

ONLINE TOVÁRNA NA PENÍZE [Zadejte text.] ONLINE TOVÁRNA NA PENÍZE Napište ebook, který Vám bude vydělávat napsala STANISLAVA MRÁZKOVÁ Expertka na Online marketing 2012-2013 Stanislava Mrázková, www.jak-napsat-ebook.cz [Zadejte

Více

Haló, haló! Přijde jaro...!? K A ŇDÁK

Haló, haló! Přijde jaro...!? K A ŇDÁK Haló, haló! Přijde jaro...!? K A ŇDÁK Mr. CROHN sn V jedné věci se loňské loučení se starým rokem od těch předchozích nelišilo. Vzájemně jsme si přáli pevné zdraví a jen to nejlepší do nového roku. Již

Více

Skrytý alkoholismus. Jana Levová. Začněte běhat a očistěte svoji mysl. » Proč ženy neumí pracovat s penězi?« Rozhovor měsíce: Novodobý ženský mor

Skrytý alkoholismus. Jana Levová. Začněte běhat a očistěte svoji mysl. » Proč ženy neumí pracovat s penězi?« Rozhovor měsíce: Novodobý ženský mor Ročník VIII, vydání 56, březen 2013 Měsíčník o tom, jak si udržovat pohodu v práci» ve zdraví» v penězích» ve vztazích Jana Levová Rozhovor měsíce:» Proč ženy neumí pracovat s penězi?«skrytý alkoholismus

Více

Podnikání v USA. Chudý Honza, bohatý John. John Vanhara

Podnikání v USA. Chudý Honza, bohatý John. John Vanhara Podnikání v USA Chudý Honza, bohatý John John Vanhara John Vanhara Podnikání v USA Chudý Honza, bohatý John John Vanhara, 2009 EastBiz Corporation, 2009 Editace: Petr Hyťha, DiS. Jazyková korektura: Dušan

Více

Jak na živou stravu Vize 120 let, uzdrav se a omládni

Jak na živou stravu Vize 120 let, uzdrav se a omládni Gratuluji k vašemu rozhodnutí! Udělali jste první krok na cestě k uzdravení a dlouhému životu bez nemocí. Pojďme společně projít pět jednoduchých, avšak zásadních prvků, jak zařadit živou stravu do svého

Více

Relaxuji za pochodu! děti. tělo Tajemství pevného. zdraví. kosmetika Krásná i po dovolené! Zatočte s letními škodami... rádce, jak na křečové žíly

Relaxuji za pochodu! děti. tělo Tajemství pevného. zdraví. kosmetika Krásná i po dovolené! Zatočte s letními škodami... rádce, jak na křečové žíly Vydání pro čechy / zdarma ročník 4, číslo 9 vychází 26. srpna 2014 www.grandkrasnaazdrava.cz o v š e m, c o z a j í m á m o d e r n í ž e n u zdraví Velký rádce, jak na křečové žíly rozhovor Cvičitelka

Více

Vademecum zdraví. také na. internetu. Všechna předchozí čísla i něco navíc! Navštivte. www.vademecum-zdravi.cz

Vademecum zdraví. také na. internetu. Všechna předchozí čísla i něco navíc! Navštivte. www.vademecum-zdravi.cz Vademecum zdraví také na internetu @ Všechna předchozí čísla i něco navíc! Navštivte www.vademecum-zdravi.cz Editorial Vážení čtenáři, v poslední době se stále častěji hovoří o tom, že Česká republika

Více

Obsah... 3. 1 Prohlášení... 6. 2 Předmluva... 7. 3 Co je nejdůležitější?... 8. 4 Produkt, cílová skupina, trh... 9

Obsah... 3. 1 Prohlášení... 6. 2 Předmluva... 7. 3 Co je nejdůležitější?... 8. 4 Produkt, cílová skupina, trh... 9 Chtěl bych poděkovat všem lidem v mém okolí, kteří mě svým přístupem k práci i životu pohánějí k lepším výsledkům a větší efektivitě. I díky nim můžu dělat a zdokonalovat se v tom, co mě baví budování

Více

zkvalitnění a urychlení výroby našich vitamínů. aneb jak se zbavit obilniny, ovoce a zeleninu) jezte tolik, abyste si udrželi správnou

zkvalitnění a urychlení výroby našich vitamínů. aneb jak se zbavit obilniny, ovoce a zeleninu) jezte tolik, abyste si udrželi správnou Jarní úklid těla aneb jak se zbavit nebezpečných toxinů. R E P O R T Á Ž Více vitamínů pro Vás Divize farmacie otevřela část nových prostor a uvedla do provozu novou blistrovací linku, která umožní balit

Více

02/11. www.elnino.cz. Černobílá s fialovou ladí A zdaleka není nebarevnou

02/11. www.elnino.cz. Černobílá s fialovou ladí A zdaleka není nebarevnou Černobílá s fialovou ladí A zdaleka není nebarevnou Nové zobrazení není jedinou změnou, kterou přináší internetová parfumerie Elnino svým zákazníkům a věrným přátelům pro chladné a mrazivé dny podzimu

Více

COLWAY NEWS. nejmladším. Rozhovory s celebritami. Jak jsem se stal NOVÝ MARKETING COLWAY ČR PŘÍCHÁZÍ O ZRALOU POKOŽKU?

COLWAY NEWS. nejmladším. Rozhovory s celebritami. Jak jsem se stal NOVÝ MARKETING COLWAY ČR PŘÍCHÁZÍ O ZRALOU POKOŽKU? JAK DBÁT O ZRALOU POKOŽKU? Rozhovory s celebritami DOPORUČENÍ A REFERENCE K PŘÍSTROJI MEDOLIGHT Jak jsem se stal nejmladším víceprezidentem COLWAY Příběhy z prodeje Medolightu Dva bojovníci o vitamín C

Více

Svěcený. Jaroslav. Housle u mě hrály vždycky prim. Vyhrajte. Stopex...a je po kašli. Proenzi Kloubní výživa s velmi dobrou pověstí

Svěcený. Jaroslav. Housle u mě hrály vždycky prim. Vyhrajte. Stopex...a je po kašli. Proenzi Kloubní výživa s velmi dobrou pověstí ČASOPIS KLUBU ZDRAVÍ ÚNOR 2010 Stopex...a je po kašli Proenzi Kloubní výživa s velmi dobrou pověstí Walmark můžu jen pochválit Zákaznice Marie Michalíková Dietní vaření s Tefal ActiFry Jaroslav Svěcený

Více

Zdravé. zdraví. Světelná. příloha. Víte, co skutečně potřebují naše střeva? Velcí pomocníci Doplňky stravy. zbavit škodlivin. Metody, které zabírají

Zdravé. zdraví. Světelná. příloha. Víte, co skutečně potřebují naše střeva? Velcí pomocníci Doplňky stravy. zbavit škodlivin. Metody, které zabírají celostátní vydání / zdarma ročník 1, speciál březen vychází 25. ŮNORA 2013 www.grandkrasnaazdrava.cz příloha zdraví Velcí pomocníci Doplňky stravy Zdravé Odborný rádce Detoxikace Jak organismus zbavit

Více

Magazín BENU. Homeopatie Péče o oči. Pavel Nový. Hledáte lékárnu? Hledáte BENU! 2. vydání 2015

Magazín BENU. Homeopatie Péče o oči. Pavel Nový. Hledáte lékárnu? Hledáte BENU! 2. vydání 2015 Magazín BENU Hledáte lékárnu? Hledáte BENU! 2. vydání 2015 Pavel Nový...pokud můžete, vyhýbejte se lékům a doktorům. Homeopatie Péče o oči Podstata tkví v tom, že se k léčbě První oční vyšetření doporučujeme

Více

Nepalová. Jiřina. Mlha jak listopad Eva Brixi

Nepalová. Jiřina. Mlha jak listopad Eva Brixi listopad 2013/11 Vychází jako příloha časopisu Prosperita Žena, která se neztratí Jiřina Nepalová Jsme zahlceni nápady a výzvami str. 1, 10 11 rozhovor měsíce s Jiřinou Nepalovou, zakladatelkou a ředitelkou

Více

Řízení vzdálených pracovníků

Řízení vzdálených pracovníků Pro každého, kdo chce zlepšit své manažerské schopnosti Michal Martoch Řízení vzdálených pracovníků Kdy a proč práce na dálku (ne)funguje Jak zefektivnit běžnou práci Mnoho praktických tipů v kanceláři

Více

JAK ZÍ SKAT PRA CÍ, KTERA VA S BUDE NEJEN Z ÍVÍT, ALE Í BAVÍT

JAK ZÍ SKAT PRA CÍ, KTERA VA S BUDE NEJEN Z ÍVÍT, ALE Í BAVÍT JAK ZÍ SKAT PRA CÍ, KTERA VA S BUDE NEJEN Z ÍVÍT, ALE Í BAVÍT Petra Harazímová www Blahopřeji Vám a zároveň děkuji! Je úžasné, že se zajímáte o rozvoj své osobnosti, že jste se rozhodli udělat něco sami

Více

Lucie Benešová BONUSY. žena mnoha tváří VĚRNOST ZP 211. Recept na pohodu: JÓGA. Člověk musí věřit. těšte se na odměnu VÁCLAV NECKÁŘ PRO VÁS!

Lucie Benešová BONUSY. žena mnoha tváří VĚRNOST ZP 211. Recept na pohodu: JÓGA. Člověk musí věřit. těšte se na odměnu VÁCLAV NECKÁŘ PRO VÁS! Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR 2015 Lucie Benešová žena mnoha tváří VÁCLAV NECKÁŘ Člověk musí věřit Recept na pohodu: JÓGA VĚRNOST ZP 211 těšte se na odměnu BONUSY PRO VÁS! Podpora zdraví,

Více

Dr. Norman W. Walker Tlusté střevo bez zácpy

Dr. Norman W. Walker Tlusté střevo bez zácpy Internetová adresa: www.zdravinadlani.cz Překlad: MUDr. Božena Žižková Dr. Norman W. Walker Tlusté střevo bez zácpy Předmluva Marylin a Harveye Diamondových U všech vymožeností pokroku existuje vždy velký

Více

Peníze ve volném čase. finanční gramotnost prakticky pro vedoucí oddílů. František Šereda a kol.

Peníze ve volném čase. finanční gramotnost prakticky pro vedoucí oddílů. František Šereda a kol. Peníze ve volném čase finanční gramotnost prakticky pro vedoucí oddílů František Šereda a kol. KECEJME Už ne o mladých bez mladých DO TOHO strukturovaný dialog mládeže Diskuze, Dialog, Demokracie I Tvůj

Více

Dr. Norman W. Walker Tlusté střevo bez zácpy

Dr. Norman W. Walker Tlusté střevo bez zácpy Internetová adresa: www.knihykestazeni.zde.cz Překlad: MUDr. Božena Žižková Dr. Norman W. Walker Tlusté střevo bez zácpy Předmluva Marylin a Harveye Diamondových U všech vymožeností pokroku existuje vždy

Více

Navigace světem práce. Jak najít tu pravou?

Navigace světem práce. Jak najít tu pravou? Navigace světem práce Jak najít tu pravou? Evropská kontaktní skupina Dejvická 28, 160 00 Praha 6 www.ekscr.cz, info@ekscr.cz, facebook.com/ekscr Navigace světem práce. Jak najít tu pravou? Vydala: Evropská

Více

Copywriting. Václav Hejna 2013-2014. Kdosi napsal: Nemám zapotřebí se tu chlubit, stačí se podívat na reference a články si u mě objednat.

Copywriting. Václav Hejna 2013-2014. Kdosi napsal: Nemám zapotřebí se tu chlubit, stačí se podívat na reference a články si u mě objednat. Copywriting Václav Hejna 2013-2014 Kdosi napsal: Nemám zapotřebí se tu chlubit, stačí se podívat na reference a články si u mě objednat. Tyto články již nelze objednat, ani jinak použít. Jedna se pouze

Více

Dr. Norman W. Walker: Omládněte

Dr. Norman W. Walker: Omládněte Internetová adresa: www.knihykestazeni.zde.cz Dr. Norman W. Walker: Omládněte Překlad: MUDr. Božena Žižková 1. Nikdy nejste tak staří, abyste nemohli omládnout V podstatě jste vlastně to, co jíte a jste

Více

10 chyb. Blahopřeji Vám a zároveň děkuji! Postupně, krok za krokem, společně projdeme celým procesem hledání Vaší nové práce až do cíle.

10 chyb. Blahopřeji Vám a zároveň děkuji! Postupně, krok za krokem, společně projdeme celým procesem hledání Vaší nové práce až do cíle. Dárek pro Vás Blahopřeji Vám a zároveň děkuji! Jsem šťastná, že Vy sami se chcete v něčem přiučit a posunout dále. Vaše touha je, získat bezva práci. Mnozí z Vás jste již hodně zklamaní, naštvaní, nazlobení,

Více

Vítová. Iveta. cesta. Zdraví. Nemoc Pitím proti. MÓDA Kožíšek je IN. Zatraceně záhadná místa. Zatočte s prokletím kůže. A tělo vám poděkuje

Vítová. Iveta. cesta. Zdraví. Nemoc Pitím proti. MÓDA Kožíšek je IN. Zatraceně záhadná místa. Zatočte s prokletím kůže. A tělo vám poděkuje celostátní vydání / zdarma ročník 2, číslo 10 vychází 29. ŘÍJNA 2012 www.grandkrasnaazdrava.cz o v š e m, c o z a j í m á m o d e r n í ž e n u Zdraví Velký přehled vitaminů A tělo vám poděkuje Nemoc Pitím

Více