VÁCLAV, hnědák, nar v Hřebčíně Napajedla, po Detvan-Vakcina(Masis)

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "VÁCLAV, hnědák, nar. 29.1.1968 v Hřebčíně Napajedla, po Detvan-Vakcina(Masis)"

Transkript

1 VÁCLAV, hnědák, nar v Hřebčíně Napajedla, po Detvan-Vakcina(Masis) Byl to líbivý, hezký hnědáček. Jako ročka jej zakoupil trenér Josef Kolátor pro Státní statek Tochovice. Jako dvouletý nebyl co do výsledků nijak zajímavý a ani jako tříletý. Běhal většinou dostihy pro nezvítězivší tříleté a ne a ne zvítězit. Přesto vybojoval v Derby čtvrté místo a nechal za sebou celou řadu lepších a úspěšnějších soupeřů, předtím v početně slabě obsazené Velké jarní ceně získal páté místo. Později byl velice úspěšný v menších jedničkových dostizích pro starší koně a patřil mezi širší špičku starších vytrvalců. Až jako osmiletý začal běhat překážkové dostihy a vedl si velice úspěšně. Hned druhou sezónu na překážkách dokázal zvítězit ve Velké pardubické, když donesl k tehdy rekordnímu čtvrtému vítězství žokeje Václava Chaloupku. Tento rekord později vyrovnal pouze německý žokej Peter Gehm a vrchovatě jej překonal až žokej Josef Váňa. Na rovině startoval 65x, z toho 10x zvítězil. Jeho největšími úspěchy byly čtvrté místo v Československém derby a vítězství v jedničkových Ceně Státního závodiště a v Ceně osvobození. Na překážkách startoval 14x ve steeplechase nebo cross country a přesně polovinu startů proměnil ve vítězství. Největším úspěchem bylo samozřejmě vítězství ve Velké pardubické, zvítězil také ve Velké olomoucké steeplechase, ve Velké jesenné steeplechase v Bratislavě a v Pardubicích v Ceně Vltavy St.st.Tochovice(trenér Josef Kolátor) Praha 1000m Cena Cityho Merta Oldřich Praha 1000m Cena Napoliho Havelka Karel Praha 1000m Cena Árkásze Merta Oldřich Karlovy Vary 1200m Cena Bosny Kieryk Josef Praha 1200m Cena Valuty Kieryk Josef Praha 1400m Cena Gastona Merta Oldřich Praha 1600m Cena Marsela Fejes Lajos Praha 1800m Cena Biskaje Huleš František 3 Debutoval koncem května čtvrtý místem za Zagadkou(Minařík), Hviezdarem(Šusta) a Blenou(Košťál). O dva týdny později se neumístil a cílem proběhl šestý. V dostihu zvítězil pozdější vítěz Derby Hviezdar(Šusta), před Bell Bird(Košťál), Nicoletta(Šach), Continental(Drlík) a Valdemar(Čeleďa). Koncem června byl čtvrtý za Carneval(Krejčí), Quatre Epices(Huleš) a Nigera(Pintér). V Karlových Varech byl poté pátý, když v dostihu zvítězila Funkcija(Košťál), před Valdemar(Hermansdorferová), Tacora(Havelka) a Hyspanie(Krejčí). V polovině září získal další čtvrté místo za Dan(Minařík), Hyspanie(Krejčí) a Jalona(Havelka), šestá byla pozdější matka Železníka Želatina(Winter) a osmý poslední příslušník rodiny slavné Lissy Lieň(Lühne). O měsíc později se neumístil, v dostihu zvítězila Quatre Epices(Šusta), před Continental(Huleš), Galogen(Minařík), Nigera(Pintér), Tacora(Havelka) a Limusina(Antonín Lukášek). Pod maďarským žokejem Fejesem se znovu neumístil, zvítězil Continental(Huleš), před Londýn(Šusta), Savana(Pechát), Nicoletta(Šach), Galogen(Minařík) a Osmunda(Košťál), o místo zpět byl Limit(Krejčí).

2 Sezónu zakončil zatím svým nejlepším výsledkem, když byl třetí za Annuska(Šusta) a Mackbeth(Hermansdorferová) St.st.Tochovice(trenér Josef Kolátor) 4.04.Praha 1600m Zahajovací cena Merta Oldřich Praha 1800m Cena paddocku Merta Oldřich Praha 1800m Cena podkovy Merta Oldřich Praha 1600m Velká jarní cena Košťál Jan Praha 2200m Cena vážnice Merta Oldřich Praha 1800m Cena bičíku Merta Oldřich Praha 2200m Cena dostihového programu Merta Oldřich Praha 1800m Cena Ostravy Merta Oldřich Praha 2400m Československé derby Merta Oldřich Praha 1800m Cena uzdečky Merta Oldřich Praha 2200m Handicap Zákup II. Šach Josef Praha 2800m St.Leger Gassmann Rolf Praha 2400m Handicap kolegia II. Pintér Mihály Praha 3200m Cena znárodnění(prezidenta) Lukášek Antonín 5 Jako tříletý debutoval hned v prvním dostihu nové sezóny. Zvítězil Londýn(Šusta), před Vlhík(Huleš) a Mackbeth(Hermansdorferová). Václav byl téměř jedenáct délek za vítězem. O týden později na velikonoční pondělí si o místo polepšil, velmi lehce zvítězil Vlhík(Huleš), před sestrou Lincolna Limusinou(Erhartová). Opět za sebou Václav nenechal žádného významného soupeře. Koncem dubna se nedokázal ani umístit. Zvítězil Zapad(Minařík), před Mantrit(Košťál), Flemira(Pechát), Limusina(Erhartová), Nigera(Havelka) a Orchidée(Krejčí). Aniž by jej k tomu výkonnost opravňovala, nastoupil na start Velké jarní ceny. V poli sedmi koní zvítězila skvělá Century(Šach), před Rossoš(Šusta), třetí byl z Maďarska cestující xaverovský Nemere(Farkas), čtvrtá Čalka(Huleš) a Václav získal cenné páté místo, ovšem téměř čtrnáct délek za vítězkou. Za sebou nechal pouze do té doby slabé Galogen(Minařík) a stájového druha Doncastera(Merta). O týden později opět startoval v dostihu pro nezvítězivší tříleté a po boji o krk podlehl vítězné xaverovské klisně Nigera(Pechát), sedm délek zpět třetí byla Jalona(Havelka). Druhý byl i koncem května, když zvítězil slabý Rubintův syn Mackbeth(Hermansdorferová), třetí byla opět Jalona(Havelka). Začátkem června získal své první vítězství a naznačil, že asi bude vytrvalcem. V poli pěti koní ovšem neporazil žádné kvalitní soupeře, druhá byla Jája(Minařík) a třetí Flemira(Koštál). Dva týdny poté se neumístil, i když v lepší společnosti nadějných Dan(Smolík), Swinga(Bednář), Megera(Šusta), Inota(Drlík) a Mackbeth(Hermansdorferová), kteří skončili před ním. V Československém derby startovalo devatenáct koní, někteří zde evidentně neměli co dělat a patřil k nim zdánlivě i Václav. Vybojoval však čtvrté místo, pouhé čtyři a půl délky za vítězným Hviezdar(Šusta), druhý byl Flying Star(Huleš), třetí Nemere(Kozma) a za Václavem se seřadili výborní Rossoš(Pintér), Continental(Huleš), Century(Šach), Londýn(Košťál) a další. Václav se tak zařadil se k nejlepším vytrvalcům tříletého ročníku.

3 Jako favorit se týden po Derby v menším dostihu překvapivě neumístil, když jej porazili stejně staří vrstevníci Quatre Epices(Winter), Nigera(Pechát), Táňa(Šach), Annuska(Košťál) a Zagadka(Minařík), což poskytlo určitý obrázek o kvalitě ročníku. Po dvouměsíční pauze se neprosadil ani ve dvojkovém handicapu a neprospěla mu ani změna jezdce. Pod 59 kg byl sedmý, když zvítězila Swinga(Bednář), před Limit(Drlík), Concord(Minařík), Galogen(Smolík), Terka(Hamon) a Ostroh(Václav Kučera). V poli dvanácti koní zde byl favorit Londýn(Košťál) poslední. V klasickém St.Leger byl v jeho sedle západoněmecký amatér a v těsném doběhu skončili spolu na šestém místě, za elitou ročníku, když zvítězil Continental(Huleš), před Rossoš(Šusta), Nigera(Košťál), Maringotte(Winter) a pátá byla Century(Šach). Václav byl považován spíše za vytrvalce a tak toto umístění za mílařkami bylo zklamáním. Koncem října pod maďarským žokejem vyhrál po boji o polovinu délky dvojkový handicap, před velmi dobrými Ligustr(Šusta), Concord(Minařík), Megera(Winter) a Limit(Drlík). Sezónu zakončil pátým místem v Ceně znárodnění, dnes Ceně prezidenta republiky, za skvělými Rossoš(Šusta), Maringotte(Šach), Continental(Huleš) a veteránem Vardar(Erhartová). V poli poražených skončili výborní Santa Maria(Minařík), Calypso(Smolík), Diplomat(Hermansdorferová) a Swinga(Pechát). Na GH byl hodnocen jako jedenáctý z domácích tříletých koní se 78,5 kg. Sovětští Boppard a Ajka měli 109 kg a 108 kg a to ještě další sovětský Zakaznik, který byl za Boppardem v Ceně Moskvy při MM v Praze druhý, nebyl hodnocen, když s výrokem daleko byl třetí maďarský Dárius St.st.Tochovice(trenér Josef Kolátor) 7.04.Praha 2200m Cena Netolic Kolátorová Hilda Praha 2200m Handicap Mělníka II. Kolátorová Hilda Praha 2200m Cena n.p. Supraphon Kolátorová Hilda Praha 2600m Cena Motešic Šusta Miroslav Praha 2200m Cena Veltrus Kolátorová Hilda Praha 2400m Cena n.p.xaverov, hdcp. II. Gassmann Rolf Praha 2400m Cena Tekova Huleš František Karlovy Vary 2200m Velká cena amatérů Štípek Oldřich Karlovy Vary 3200m Karlovarský hdcp. na dvojn.míli Šach Josef Praha 2200m Cena Státního závodiště Havelka Karel Praha 2400m Cena Nového města pod Smrkem Havelka Karel Praha 2400m Cena Benešova Minařík Ferdinand Praha 2400m Cena Prešova Kolátorová Hilda Praha 1800m Cena Dubé Kolátorová Hilda Praha 1800m Cena Opavy Kolátorová Hilda Praha 2600m Cena Šuran Kolátorová Hilda Praha 3200m Cena 55.výročí VŘSR Kolátorová Hilda 6 Na úvod byl pod manželkou trenéra třetí, za Bledax(Minařík) a Ikaros(Drlík), čtvrtá byla Nigera(Pechát) a pátý Ligustr(Šusta). O měsíc později si o místo pohoršil, když ale nesl o mnoho více, jak úspěšnější Mackbeth(Hermansdorferová), Vltava(Rais) a Monaco(Huleš). Na konci května byl v hlavním dostihu třetí, za tříletými Victor(Hermansdorferová) a Monaco(Drlík).

4 O týden později byl o krátkou hlavu druhý, za šťastnějším Sigham(Drlík), v poli pěti koní byli za Václavem Nigera(Košťál), Belendek(Hermansdorferová) a Vardar(Erhartová). Poté zvítězil, jistě o délku před Svahim(Košťál) a Nigera(Jiří Hurt). Koncem června se v amatérském dostihu opět sešel s Rolfem Gassmannem. Získali spolu druhé místo, deset délek za vítěznou Carila(Stouthamer), třetí byl Gazda(Dr.Polák). V červenci v poli pěti koní stačil pouze na čtvrté místo za Nigera(Pechát), Vardar(Erhartová) a Gazda(Winter), když poslední byla Florina(Košťál). V Karlových Varech potom zvítězil v tehdy tradiční Velké ceně amatérů-memoriálu Ing.Stanislava Solaříka, před Silex(dr.Polák), Pastel(Klíma), Metropol(Varvažovský) a Calcium(Héra). V Karlovarské dvojnásobné míli nosil 64 kg a byl třetí, za vítězným Metropol(Huleš), který nosil ještě o kilo více, druhý byl Vlhík(Minařík) s 58,5 kg. O měsíc později ve Velké Chuchli byl druhý, po tuhém boji o pouhý krk, za vítězným Metropol(Václav Kučera), když vítěz nosil o 1,5 kg méně. I další start znamenal těsné druhé místo, tentokráte o krátkou hlavu za klisnou Nigera(Pechát), místa dále získali Gazda(Košťál), Vardar(Erhartová) a Mackbeth(Kříž), poslední byl překvapivě druhý z Derby Flying Star(Řeřicha) s 50 kg v sedle. V polovině září v dostihu zvítězil Ikaros(Drlík), po tuhém boji o krátkou hlavu před Nigera(Pechát), Václav byl třetí necelé dvě délky zpět. Koncem září byl druhý, když o sedm délek zvítězil Silex(Minařík), další místa získali Symplex(Šach), Ikaros(Václav Kučera) a Island(Košťál). Druhá místa měl asi předplacená, první říjnový den po boji o hlavu podlehl vítěznému Ostroh(Minařík). Další dostih se mu nevydařil a v poli šesti koní byl předposlední. Zvítězil Diplomat(Hermansdorferová), před Ikaros(Drlík), Nigera(Pechát) a Vardar(Erhartová), poslední byl veterán Dar(Šach). Koncem října konečně zvítězil, lehce o pět délek před Silex(Minařík), Signál(Hermansdorferová) a Vircel(Štohanzl). Startovala pouhá čtveřice koní. Sezónu uzavřel šestým místem v silně obsazené Ceně znárodnění(prezidenta), když zvítězila tříletá Valeriana(Antonín Lukášek), před Nigera(Pechát), Svahim(Košťál), čtvrtý byl vítěz Derby Crapom(Hermansdorferová) a pátý Island(Šusta). V poli poražených skončili kromě jiných i výborní Metropol(Václav Kučera), vítěz St.Leger Victor(Drlík), Vardar(Erhartová) a další. Měl za sebou sedmnáct startů a na GH byl hodnocen s 82 kg jako pátý mezi čtyřletými, když Espadron vlastnil 90 kg. Ze starších měl nejvíce pětiletý Diplomat 91 kg, nejlepší dvouletí Quintal a Seal byli hodnoceni 94,5 kg, Toxin 93 kg, tříletí Crapom a Svahim měli 93,5 kg, Victor 92 kg a Island 91,5 kg St.st.Tochovice(trenér Josef Kolátor) 8.04.Praha 2200m Cena Netolic Kolátorová Hilda Praha 2400m Velká dubnová cena Kolátorová Hilda Praha 2600m Cena osvobození Havelka Karel Praha 2200m Cena Tekova Kolátorová Hilda Praha 2200m Cena Hřebčína Napajedla Kolátorová Hilda Praha 2200m Cena Státního závodiště Kolátorová Hilda Praha 3400m Velká cena Turf-clubu Kolátorová Hilda Praha 2400m Cena Beňova Kolátorová Hilda Praha 3200m Cena znárodnění(prezidenta) Kolátorová Hilda 5

5 Na úvod sezóny zvítězil lehce o pět délek, před Kirké(Šach), Silex(Miroslav Hanuš, st.), Ikaros(Drlík) a Marya(Pechát). Ve Velké dubnové ceně neuspěl, když v poli osmi koní byl předposlední. Zvítězil xaverovský Svahim(Košťál), před Metropol(Václav Kučera), Crapom(Hermansdorferová), Lijana(Šach), Valeriana(Antonín Lukášek) a Island(Šusta). V Ceně osvobození byl čtvrtý, zvítězil Island(Huleš), před Espadron(Kolátorová), Svahim(Košťál), za Václavem byli Metropol(Václav Kučera), Lijana(Šach) a jako poslední Valeriana(Antonín Lukášek). Koncem června vyhrál menší dostih, před Valdemar(Hermansdorferová), Symplex(Šach), Ikaros(Drlík), Lijana(Krejčí) a dalšími. V červenci byl v poli šesti koní pátý, když zvítězila skvělá napajedelská Lira(Huleš), která tímto vítězstvím zahájila sérii svých úspěchů, druhý byl Espadron(Havelka), třetí současně Crapom(Hermansdorferová) a Móro(Košťál), poslední byla Mangusta(Šach). Třetího prvenství v sezóně dosáhl koncem srpna, když velmi lehce o sedm délek porazil Valerianu(Havelka), další místa získali Lijana(Šach), Litograf(Hermansdorferová) a Valdemar(Kříž). Koncem října v silně obsazeném supervytrvaleckém dostihu byl poražen pěticí Caramel(Šusta), Metropol(Václav Kučera), Losonc(Košťál), Lijana(Šach) a Asjav(Minařík), nechal za sebou kromě jiných Crapoma(Drlík), Islanda(Polák Libor) a Silvery(Smolík). Začátkem listopadu jej v menším dostihu v poli pěti koní porazila o 8 kg méně zatížená Lijana(Šach), za sebou nechal trojici Crapom(Záveský), Island(Jiří Hurt) a Dakar(Václav Kučera). Na závěr sezóny byl pátý za Quintal(Šach), Caramel(Šusta), Esso(Minařík) a Seal(Fedorowicz), za sebou nechal Crapoma(Záveský), Metropola(Václav Kučera) a další. Na GH byl hodnocen s 87,5 kg jako třetí mezi pětiletými, za stájovými kolegy Espadron(92 kg) a Doncaster(90 kg), stejně měl i nejlepší čtyřletý Svahim, nejlepšími tříletými byli Lira(96 kg), Quintal(95 kg), Derby vítěz Seal(93,5 kg), Toxin(93 kg) a vyšší hodnocení měli ještě další St.st.Tochovice(trenér Josef Kolátor) Praha 2400m Velká dubnová cena Bednář Petr Praha 2400m Cena časopisu Beseda naší vesnice Bednář Petr Praha 2800m Cena osvobození Bednář Petr Praha 2800m Zlatý pohár Bednář Petr Praha 2800m Cena Calypsa Bednář Petr Praha 2200m Cena 30.výročí SNP Kolátorová Hilda Praha 2400m Cena deníku Lidová demokracie Bednář Petr Praha 3400m Velká cena Turf-clubu Kolátorová Hilda Praha 1800m Cena Čajky Bednář Petr 5 Na úvod se umístil pátý, více jak deset délek za vítězným stájovým druhem Espadronem(Kolátorová), místa dále získali Metropol(Václav Kučera), Crapom(Oškrkaný) a Vinettou v sedle s krásnou Boženkou Pejdlovou. V poli poražených byli další výborní starší, Jupiter II(Pechát), Caramel(Drlík) a Quintal(Šach). Pátý byl i o dva týdny později, za starými známými Crapom(Pejdlová), Quintal(Šach), Espadron(Kolátorová) a Metropol(Václav Kučera), za sebou nechal výborné Hugben(Minařík) a Caramel(Drlík).

6 Poté konečně zvítězil, když v poli sedmi koní za sebou nechal Vinettou(Košťál), Quintal(Šach), Caramel(Drlík), Vlhík(Smolík), Metropol(Václav Kučera) a poslední byl překvapivě nejvyšší hmotnost(61 kg) nosící Crapom(Huleš). Ve Zlatém poháru o měsíc později byl čtvrtý, za Crapom(Smolík), Espadron(Kolátorová) a Hugben(Minařík), za sebou nechal šamorínskou dvojici Caramel(Drlík) a Konvence(Dolejší). Ve výběrovém dostihu pro MM v Berlíně byl poslední, když jej porazili Hugben(Minařík), Caramel(Šusta), Espadron(Kolátorová), Quintal(Huleš), Crapom(Smolík) a Vinettou(Drlík). Koncem srpna v poli třinácti koní vybojoval pěkné druhé místo, i když jej dělilo deset délek od vítězné Quintal(Šach). Místa získal ještě Izsó(Jiří Hurt), Lotty(Ivana Havelková) a Čumika(Minařík) a v poli poražených skončili zajímaví Buda(Nikolai), Crapom(Hermansdorferová), Dýmka II(Dolejší) a další. O týden později se neumístil, když nosil nejvíce(62 kg), zvítězila tříletá Bledila(Minařík), před Izsó(Jiří Hurt), Vitamin(Košťál), Vinettou(Hermansdorferová) a Kirké(Krejčí). Favorizovaná Quintal(Šach) zůstala na startu. Koncem října byl v poli sedmi koní šestý, zvítězil Caramel(Šusta), před Novgorod(Huleš), Bledila(Kunčar), Locarno(Košťál) a Austria(Šach). Se sezónou se rozloučil pátým místem za Vitamin(Hermansdorferová), Espadron(Kolátorová), Vagram(Fedorowicz) a Valentina(Smolík), poslední zde byl Crapom(Šusta). Na GH byl hodnocen 78 kg a zdaleka nepatřil mezi nejlepší starší koně St.st.Tochovice(trenér Josef Kolátor) Praha 2200m Cena Zákup Kolátorová Hilda Praha 2600m Cena Šamorína Kolátorová Hilda Praha 2600m Cena Nemošic Kolátorová Hilda Praha 2600m Cena Pragoflory Kolátorová Hilda Praha 2800m Cena Calypsa Kolátorová Hilda Praha 2400m Cena n.p. Tosta Aš Kolátorová Hilda Praha 2400m Cena Dióspuszty Kolátorová Hilda Praha 3400m Velká cena Turf-clubu Kolátorová Hilda 7 Debut mu vynesl třetí místo za Locarno(Huleš) a Adria(Krejčí), za sebou nechal málo významné rovinové koně, nejlepším byl šestý Capitol(Šusta). Koncem května si o místo pohoršil, když úspěšnějšími v dostihu byli Locarno(Huleš), Dýmka II(Pechát) a Caramel(Drlík). O dva týdny později byl pátý, za Dýmka II(Pechát), Vagram(Záveský), Caramel(Drlík) a Capitol(Košťál). V polovině července zvítězil, před Mayor(Košťál), Vagram(Fedorowicz), Caramel(Drlík) a Sapporo(Smolík). Koncem téhož měsíce v poli čtyř koní získal třetí peníze za Locarno(Huleš) a Lakmus(Smolík), poslední byl Vinettou(Hermansdorferová). V září v poli pěti koní získal znovu třetí místo, za Vagram(Huleš) a Caramel(Šusta), za sebou nechal dvojici Capitol(Košťál) a Vinettou(Pejdlová). Týden poté se neumístil. Zvítězila Lombardie(Šach), před Crocus(Hermansdorferová), Mayor(Winter), Sapporo(Smolík) a Esta(Pechát). Sezónu zakončil v početně obsazeném dostihu sedmým místem. Zvítězila ze SSSR importovaná pravá sestra skvělých hřebců Elfast a Eten, Esta(Pechát), před Vind(Drlík),

7 Caramel(Šusta), Lincoln(Oškrkaný), Szitakötö(Minařík), Fantom(Antonín Lukášek), za sebou nechal výborné Mayor(Krejčí), Lakmus(Hermansdorferová), který nosil 66 kg, Vagram(Bednář), Locarno(Huleš) a Oxford(Pavlech) St.st.Židlochovice(trenér Václav Chaloupka) Šamorín 3200m Cena Hrušova Chaloupka Václav Šamorín 3800m Cena Dunajské Stredy Chaloupka Václav Bratislava 4200m Velká starohájská steeplechase Chaloupka Václav Olomouc 4000m Velká olomoucká steeplechase Chaloupka Václav Pardubice 5500m Steeplechase Koroka Chaloupka Václav ZN Bratislava 5000m Velká jesenná cena Bratislavy Chaloupka Václav Pardubice 4000m Cena Vltavy Chaloupka Václav 1 Před sezónou změnil majitele a začal se už jako osmiletý specializovat na překážkové dostihy. Svůj debut ve steeplechase hned proměnil ve vítězství, když po tuhém boji zvítězil o pouhou polovinu délky, před starým známým z Velké Chuchle, domácím šamorínským Capitolem(Vokalík), který taktéž na překážkách debutoval. Místa dále získali Dalamber(Hytych), Sabena(Bartoněk) a Galas(Peťko). I další start na téže dráze byl vítězný, tentokráte zvítězil jistě o čtyři délky před klisnou Vesita(Mlčúch) a místa získali Čarodějka(Buráň), Ircel(Březík) a před časem na rovině skvělý Maďar Iskariot(Fialka). V prvním těžším dostihu byl třetí, za výbornými Bledax(Jiří Kasal) a Golub(Vokalík), za sebou nechal velmi dobré Galop(Pindur) a Leopard(Pařízek). V Olomouci zvítězil v hlavním dostihu, současně s Continentalem(Borusík), místa pak za nimi získali Marianka(Vokalík), Solux(Fuksík) a Evglena(Hytych). Koncem srpna pak v Pardubicích ztratil v průběhu dostihu jezdce a nedokončil. Zvítězil Punč(Liebich), před Continental(Borusík), Kyb(Kuchovský), Solux(Fuksík) a Evglena(Vokalík). V Bratislavě pak po tuhém boji o krk zvítězil, před Capitol(Roland Petrlík), dále Bledax(Jiří Kasal), Galas(Peťko) a Szféra(Suchovský). Dostih kromě jiných nedokončil také v této sezóně na překážkách začínající Caramel(Vokalík). V Pardubicích se pak zapsal na listinu vítězů prestižní Ceny Vltavy, která byla v té době tradiční přehlídkou kandidátů na start ve Velké pardubické v dalších ročnících, Cena Labe se tehdy ještě vypisovala pouze pro polokrevníky. Místa získali Marianka(Roland Petrlík), bulharský Silvester(Nedělko Milev), Lippiza(Kafka) a Evglena(Hytych). Na GH byl hned prvním rokem se 78,5 kg hodnocen jako čtvrtý nejlepší steepler, za premianty Velké pardubické, když Limit měl 80 kg, Punč 79,5 kg a Mor 79 kg St.st.Židlochovice(trenér Václav Chaloupka) Bratislava 3400m Cena osvobození Bratislavy Chaloupka Václav Pardubice 4500m Steeplechase města Pardubice Chaloupka Václav Praha 4200m Velká pražská steeplechase Chaloupka Václav Pardubice 6900m Velká pardubická Chaloupka Václav 1 První start do nové sezóny proměnil ve vítězství, když po tuhém boji o pouhý nos porazil Anilina(Mlčúch), daleko třetí byl Caramel(Hytych), další proběhli cílem v pořadí Veverka(Bambuch), Mohamed(František Held) a Lancaster(Vokalík). Poslední jmenovaní v průběhu dostihu vybočili a zdrželi se.

8 V Pardubicích pak byl druhý, čtyři délky za vítězným Capitol(Vokalík), další pořadí bylo Punč(Liebich), Floret(Baráček), Nuget(Jan Novák), polokrevný netolický Úskok(Jiří Kasal) a Harcena(Palička). Druhý byl i o měsíc později ve Velké Chuchli, když lehce o tři délky zvítězil skvělý a nadějný pětiletý Azat(František Held), daleko třetí byl Maršál(Grassl) a čtvrtý Lian Nel(František Vocásek). Nedokončil Mohamed(Zlatník). Sezónu zakončil v říjnu vítězstvím ve Velké pardubické, když druhý byl pět délek zpět Flang(Miroslav Kantek) a další proběhli cílem v pořadí bulharský Silvester(Nedělko Milev), Floret(Baráček), Dafné(Jiří Chaloupka) a další. Na GH byl společně s Azatem hodnocen s 80 kg jako nejlepší steepler St.st.Židlochovice(trenér Václav Chaloupka) 1.07.Bratislava 5000m Velká starohájská steeplechase Chaloupka Václav Z V další sezóně se hned ve svém prvním vystoupení zranil a dostih nedokončil. Vítězství získal Continental(Borusík), před Habr(Matulík) a Mohyl(Vladimír Vinklárek). Cílem dostihu proběhl jako první Azat(František Held), ale pro nedodržení kurzu byl diskvalifikován St.st.Židlochovice(trenér Václav Chaloupka) 9.05.Pardubice 3200m Steeplechase Přelouče Chaloupka Václav Pardubice 3600m Steeplechase Mora Chaloupka Václav Z O rok později se představil hned začátkem května v Pardubicích. Byl druhý, když o jednu a půl délky zvítězila benešovská Lippiza(Gutvirt), další proběhli cílem v pořadí Kolon(Knápek), Batu Chan(Zobal), Vitamin(Samšiňák) a Le Havre(Liebich). V polovině srpna pak v Pardubicích dostih nedokončil, když byl zadržen. V poli pouhé čtveřice koní zvítězil třeboňský Nord(Kreuzer), před Lecitinem(Lindovský). Jeho zranění bylo zřejmě natolik závažné, že se již více na dráze neobjevil.

MOR(Masis-Mora) hnědák, narozený 19.3.1964 v Hřebčíně Napajedla

MOR(Masis-Mora) hnědák, narozený 19.3.1964 v Hřebčíně Napajedla MOR(Masis-Mora) hnědák, narozený 19.3.1964 v Hřebčíně Napajedla Caissot City Twilight M A S I S Ut Majeur Mamuška Mák Ladro Gradivo Grafenkrone M O R A Apelle Spring Morning Sunrising Narodil se jako šestý

Více

Profil jezdce. 1.Adam Lacko

Profil jezdce. 1.Adam Lacko Adam Lacko 1.Adam Lacko Profil jezdce Datum narození: 24. září 1984 Místo narození: Čeladná, Česká Republika Národnost: česká Váha: 85 kg Výška: 186 cm Povolání: závodní jezdec První start: 1994, motokáry

Více

Stejně jako v minulých letech i pro sezónu 2014 vyhlásil Český střelecký svaz pro střelce z předovek Českou střeleckou ligu ve sportovní střelbě z

Stejně jako v minulých letech i pro sezónu 2014 vyhlásil Český střelecký svaz pro střelce z předovek Českou střeleckou ligu ve sportovní střelbě z Stejně jako v minulých letech i pro sezónu 2014 vyhlásil Český střelecký svaz pro střelce z předovek Českou střeleckou ligu ve sportovní střelbě z perkusních revolverů, perkusních, křesadlových a doutnákových

Více

Čeští handicapovaní rybáři opět MISTŘI SVĚTA!

Čeští handicapovaní rybáři opět MISTŘI SVĚTA! Čeští handicapovaní rybáři opět MISTŘI SVĚTA! Budete-li tvrdit pardubickému rybáři, že na titul Mistra světa v plavané stačí nachytat pět kilo ryb, bude nejspíše nevěřícně kroutit hlavou. Na závodech,

Více

Jezdec: J a n D o s t á l Narozen: 27.12.1981. Bydliště: Okružní 910, 517 21 Týniště nad Orlicí. jezdec seriálu ČP Škoda OCTAVIA Cup 05

Jezdec: J a n D o s t á l Narozen: 27.12.1981. Bydliště: Okružní 910, 517 21 Týniště nad Orlicí. jezdec seriálu ČP Škoda OCTAVIA Cup 05 Jezdec: J a n D o s t á l Narozen: 27.12.1981 Bydliště: Okružní 910, 517 21 Týniště nad Orlicí jezdec seriálu ČP Škoda OCTAVIA Cup 05 Tým: ACA Autocentrála Hlučín Nový pohárový speciál vychází ze sériové

Více

Praha - bytové prostory

Praha - bytové prostory Praha - bytové prostory Praha 1 Praha 2 Garsonka 3 690 000 13 500 2 630 000 12 500 Byt 2+1 6 700 000 20 000 3 900 000 17 000 Byt 3+1 9 900 000 22 000 5 600 000 18 000 Byt 4+1 10 110 000 30 000 7 000 000

Více

Praha - bytové prostory

Praha - bytové prostory Praha - bytové prostory Praha 1 Praha 2 Garsonka 3 750 000 13 000 2 770 000 12 000 Byt 2+1 6 900 000 19 000 4 100 000 15 000 Byt 3+1 10 100 000 21 000 5 200 000 16 000 Byt 4+1 11 500 000 35 000 7 000 000

Více

Cyklo Klub Kučera Znojmo Vídeňská 25, ZNOJMO 669 02 ZÁPIS

Cyklo Klub Kučera Znojmo Vídeňská 25, ZNOJMO 669 02 ZÁPIS ZÁPIS Valné hromady Cyklo Klubu Kučera Konané dne 6. března 2015 Sál Lidového domu, Znojmo Dělnická ul. 18:00 hod. Přítomni: 3 x výkonný výbor CKK + 15 přítomných členů + 20 přítomných příznivců Omluveni:

Více

Bedřich Ščerban 27. 7. 2015

Bedřich Ščerban 27. 7. 2015 Bedřich Ščerban 27. 7. 2015 Prezentace HC Dukla Jihlava,s.r.o. Historie Od roku 1956, kdy vzniklo hokejové mužstvo HC DUKLA JIHLAVA, uběhlo mnoho let. Převážnou část z této doby patřilo naše mužstvo mezi

Více

PROFIL MANAŽERA ( aktualizováno 31.12.2014 )

PROFIL MANAŽERA ( aktualizováno 31.12.2014 ) PROFIL MANAŽERA ( aktualizováno 31.12.2014 ) Manažerem sportovního klubu SC MARATHON PLZEŇ je zakladatel klubu Ing.Vlastimil ŠROUBEK ( nar. 21.8.1961 ), který po několikaleté přestávce začal po roce 2000

Více

CENOVÉ MAPY ČESKÉ REPUBLIKY

CENOVÉ MAPY ČESKÉ REPUBLIKY str. 60 CENOVÉ MAPY ČESKÉ REPUBLIKY Ústecký Liberecký Královéhradecký Karlovarský Praha Plzeňský Středočeský Jihočeský Pardubický Jihomoravský Zlínský BYTOVÉ PROSTORY Praha 1 Praha 2 PRODEJ PRONÁJEM PRODEJ

Více

KVĚTEN Jarní měsíc byl ve znamení výjezdů a výletů tříd a také sportovních úspěchů. Naši žáci úspěšně završili projekt Comenius v Polsku. COMENIUS V POLSKU Na začátku května proběhl poslední výměnný pobyt

Více

Historie české správy. Správní vývoj v letech 1945 1989 1. část

Historie české správy. Správní vývoj v letech 1945 1989 1. část Historie české správy Správní vývoj v letech 1945 1989 1. část Název školy Autor Název šablony Číslo projektu Předmět Tematický celek Téma Druh učebního materiálu Metodický pokyn SOŠ InterDact s.r.o. Most

Více

MČR mládeže v šachu 2014: dvě zlata, dvě stříbra a jeden bronz pro Jižní Moravu

MČR mládeže v šachu 2014: dvě zlata, dvě stříbra a jeden bronz pro Jižní Moravu MČR mládeže v šachu 2014: dvě zlata, dvě stříbra a jeden bronz pro Jižní Moravu V minulém týdnu se odehrálo Mistrovství České republiky v praktickém šachu mládeže a juniorů, které skončilo v sobotu 15.3.2014.

Více

Informace a fotografie jsou ke stažení na adrese www.grilmanie.cz v sekci PRESS

Informace a fotografie jsou ke stažení na adrese www.grilmanie.cz v sekci PRESS Informace a fotografie jsou ke stažení na adrese www.grilmanie.cz v sekci PRESS GLOBUS GRILMÁNIE 2009 ZAHAJUJE GRILOVACÍ SEZÓNU! - Hudebním hostem bude Michal David - Mezinárodního finále v Praze se zúčastní

Více

Zpráva o činnosti mládeže v roce 2013

Zpráva o činnosti mládeže v roce 2013 Zpráva o činnosti mládeže v roce 2013 Právě uplynulý rok 2013 byl, co se činnosti hasičské mládeže týká nejbohatším rokem za poslední období. Činnost s mládeží si v tomto roce vyžádala velké množství energie,

Více

VY_32_INOVACE_ZE_ŠT_03 Digitální učební materiál Sada: Evropa Téma: Okresní města ČR Autor: Mgr. Benešová Šustrová Helena Předmět: Zeměpis Ročník: 3.

VY_32_INOVACE_ZE_ŠT_03 Digitální učební materiál Sada: Evropa Téma: Okresní města ČR Autor: Mgr. Benešová Šustrová Helena Předmět: Zeměpis Ročník: 3. Okresní města ČR VY_32_INOVACE_ZE_ŠT_03 Digitální učební materiál Sada: Evropa Téma: Okresní města ČR Autor: Mgr. Benešová Šustrová Helena Předmět: Zeměpis Ročník: 3. roč. NG Využití: Učební materiál pro

Více

Galerie nejen pro pamětníky. Prvními československými platidly byly S T Á T O V K Y v h o d n o t ě 1, 5, 10, 20, 50, 100, 500, 1.000 a 5.000 korun.

Galerie nejen pro pamětníky. Prvními československými platidly byly S T Á T O V K Y v h o d n o t ě 1, 5, 10, 20, 50, 100, 500, 1.000 a 5.000 korun. ČÍM SE PLATILO OD VZNIKU ČESKOSLOVENSKA? Galerie nejen pro pamětníky Prvními československými platidly byly S T Á T O V K Y v h o d n o t ě 1, 5, 10, 20, 50, 100, 500, 1.000 a 5.000 korun. PRVNÍ BANKOVKY

Více

Nástup střelců ke slavnostnímu zahájení. Pořadatelé, rozhodčí a ředitel soutěže vítají účastníky

Nástup střelců ke slavnostnímu zahájení. Pořadatelé, rozhodčí a ředitel soutěže vítají účastníky Sportovní střelnice v Hradci Králové - Třebši se 7. září 2013 stala dějištěm konání Mistrovství České republiky ve střelbě malorážkou na mizivé cíle do 50 metrů s puškohledem a s otevřenými mířidly. Organizačně

Více

Archiv sportu a tv. inventář č. 25 NAD č. 155. Jezdectví 1891 2007 + V Praze 2011 Hana Vrchotická

Archiv sportu a tv. inventář č. 25 NAD č. 155. Jezdectví 1891 2007 + V Praze 2011 Hana Vrchotická Archiv sportu a tv inventář č. 25 NAD č. 155 Jezdectví 1891 2007 + V Praze 2011 Hana Vrchotická Ú v o d Jezdectví Jezdectví jako organizovaný sport bylo u nás provozováno od ustavení Jízdního odboru Sokola

Více

Škola: Střední škola obchodní, České Budějovice, Husova 9. Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT

Škola: Střední škola obchodní, České Budějovice, Husova 9. Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT Škola: Střední škola obchodní, České Budějovice, Husova 9 Projekt MŠMT ČR: EU PENÍZE ŠKOLÁM Číslo projektu: CZ.1.07/1.5.00/34.0536 Název projektu školy: Výuka s ICT na SŠ obchodní České Budějovice Šablona

Více

Tréninkový plán jarního kola soustředění v termínu 10-13.2 2011

Tréninkový plán jarního kola soustředění v termínu 10-13.2 2011 Tréninkový plán jarního kola soustředění v termínu 10-13.2 2011 10.2 2011 do 9:00 příjezd a ubytování 9:30 18:00 trénink 11.2 2011 9:00 18:00 trénink 12.2 2011 9:00-18:00 trénink 13.2 2011 9:00-15:00 trénink

Více

CZ.1.07/1.4.00/21.1920

CZ.1.07/1.4.00/21.1920 KAREL IV. Masarykova ZŠ a MŠ Velká Bystřice projekt č. CZ.1.07/1.4.00/21.1920 Název projektu: Učení pro život Č. DUMu: VY_32_INOVACE_30_13 Tématický celek: Evropa a Evropané Autor: Miroslav Finger Datum

Více

Základní škola a Mateřská škola Křesetice, okres Kutná Hora, příspěvková organizace

Základní škola a Mateřská škola Křesetice, okres Kutná Hora, příspěvková organizace Základní škola a Mateřská škola Křesetice, okres Kutná Hora, příspěvková organizace VY_32_INOVACE_VL.4.305 Anotace Seznámení se s územním členěním České republiky, práce s mapou. Autor Bc. Marie Muchová

Více

školní rok 2014/2015

školní rok 2014/2015 STŘEDNÍ ODBORNÁ ŠKOLA STAVEBNÍ KARLOVY VARY, nám. K. Sabiny 159/16, 360 01 Karlovy Vary P L Á N P R Á C E školní rok 2014/2015 Plán byl projednán na pedagogické radě dne 29.srpna 2014. Mgr. Michal Vachovec

Více

JOCKEY CLUB ČESKÉ REPUBLIKY DOSTIHOVÝ ŘÁD. Předpisy pro konání rovinových a překážkových cvalových dostihů

JOCKEY CLUB ČESKÉ REPUBLIKY DOSTIHOVÝ ŘÁD. Předpisy pro konání rovinových a překážkových cvalových dostihů JOCKEY CLUB ČESKÉ REPUBLIKY DOSTIHOVÝ ŘÁD Předpisy pro konání rovinových a překážkových cvalových dostihů Praha 2014 2 DOSTIHOVÝ ŘÁD Obsah Str. Oddíl I... 9 Definice a vysvětlivky... 9 Oddíl II... 25 Rozsah

Více

Zpráva delegáta KM SBT z MČR žáků U14 v Pardubicích

Zpráva delegáta KM SBT z MČR žáků U14 v Pardubicích Zpráva delegáta KM SBT z MČR žáků U14 v Pardubicích Místo: Městská hala BK Pardubice, V Ráji 311 Termín: 5. 8. 5. 2011 Účastníci: BK Synthesia Pardubice trenér: Tomáš Bartošek, asistent: Jan Procházka

Více

Soustředění dorostenců a dorostenek pro rok 2011. V disciplínách požárního sportu pro Karlovarský Kraj

Soustředění dorostenců a dorostenek pro rok 2011. V disciplínách požárního sportu pro Karlovarský Kraj Soustředění dorostenců a dorostenek pro rok 2011 V disciplínách požárního sportu pro Karlovarský Kraj V loňském roce připravila Česká federace požárního sportu pro jednotlivce a kolektivy dorostenců a

Více

Servisy ZELENÁ LINKA: 800 123 133 CENTRÁLNÍ SERVIS PRAHA KRÁLOVÉHRADECKÝ LIBERECKÝ VYSO INA JIHOMORAVSKÝ OLOMOUCKÝ ZLÍNSKÝ MORAVSKOSLEZSKÝ

Servisy ZELENÁ LINKA: 800 123 133 CENTRÁLNÍ SERVIS PRAHA KRÁLOVÉHRADECKÝ LIBERECKÝ VYSO INA JIHOMORAVSKÝ OLOMOUCKÝ ZLÍNSKÝ MORAVSKOSLEZSKÝ Servisy ZELENÁ LINKA: 800 123 133 CENTRÁLNÍ SERVIS PRAHA ST EDO ESKÝ ÚSTECKÝ KARLOVARSKÝ PLZE SKÝ JIHO ESKÝ PARDUBICKÝ KRÁLOVÉHRADECKÝ LIBERECKÝ VYSO INA JIHOMORAVSKÝ OLOMOUCKÝ ZLÍNSKÝ MORAVSKOSLEZSKÝ

Více

třídní učitelka: Bc. Kateřina Sedláčková, asistence: Bc. Šárka Klímová

třídní učitelka: Bc. Kateřina Sedláčková, asistence: Bc. Šárka Klímová Výroční zpráva, školní rok 2013 2014, 8. třída třídní učitelka: Bc. Kateřina Sedláčková, asistence: Bc. Šárka Klímová Tento školní rok byl pro osmáky velmi důležitý především v přípravě ročníkových prací.

Více

Kdo stál v čele vysoké školy v Pardubicích?

Kdo stál v čele vysoké školy v Pardubicích? Kdo stál v čele vysoké školy v Pardubicích? Vysoká škola chemická v Pardubicích vznikla Vládním nařízením č. 81 z 27. června 1950. Výuka byla zahájena 15. října 1950 v adaptovaných prostorách pekařské

Více

Vzdělávací materiál. vytvořený v projektu OP VK CZ.1.07/1.5.00/34.0211. Anotace. Novodobé dějiny VY_32_INOVACE_D0119. Dějepis. Mgr.

Vzdělávací materiál. vytvořený v projektu OP VK CZ.1.07/1.5.00/34.0211. Anotace. Novodobé dějiny VY_32_INOVACE_D0119. Dějepis. Mgr. Vzdělávací materiál vytvořený v projektu OP VK Název školy: Gymnázium, Zábřeh, náměstí Osvobození 20 Číslo projektu: Název projektu: Číslo a název klíčové aktivity: CZ.1.07/1.5.00/34.0211 Zlepšení podmínek

Více

10 DNÍ FLORBALU 2013 Zimní stadion, Č. Třebová

10 DNÍ FLORBALU 2013 Zimní stadion, Č. Třebová 10 DNÍ FLORBALU 2013 Zimní stadion, Č. Třebová Již 6. ročníkem 10 dní florbalu v České Třebové se mohou pyšnit organizátoři z florbalového klubu FbK Orlicko Třebovsko. Letošních 10 dní se spojilo s oslavami

Více

AGENDA: 1) charakteristika projektu. 2) cílová skupina, předpokládaná návštěvnost. 3) místa konání

AGENDA: 1) charakteristika projektu. 2) cílová skupina, předpokládaná návštěvnost. 3) místa konání NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ SPORTOVEC ROKU AGENDA: 1) charakteristika projektu 2) cílová skupina, předpokládaná návštěvnost 3) místa konání 4) mediální podpora (ukázky mediální kampaně v deníku) 5) nabídka partnerství

Více

Bankou roku zvolena poprvé v historii Československá obchodní banka

Bankou roku zvolena poprvé v historii Československá obchodní banka EMBARGO do 20:00 hod. dne 13. 11. 2014 Bankou roku zvolena poprvé v historii Československá obchodní banka Praha, 13. listopadu 2014 13. ročník ocenění Fincentrum Banka roku přinesl malou senzaci. Poprvé

Více

Okresní kolo soutěže Odznak všestrannosti olympijských vítězů

Okresní kolo soutěže Odznak všestrannosti olympijských vítězů Okresní kolo soutěže Odznak všestrannosti olympijských vítězů Za výborné výkony ji získali: ročník 2004 Tomáš Trunda 1. místo ročník 2003 Vojta Procházka 3. místo Tomáš Strachota 2. místo Honza Trunda

Více

Testy pro obor Prezentace a ochrana kulturního dědictví Historický ústav Filozofické fakulty Univerzity Hradec Králové

Testy pro obor Prezentace a ochrana kulturního dědictví Historický ústav Filozofické fakulty Univerzity Hradec Králové Testy pro obor Prezentace a ochrana kulturního dědictví Historický ústav Filozofické fakulty Univerzity Hradec Králové Varianta A Jméno uchazeče datum narození..... Bydliště (vč.psč)...... Absolvoval střední

Více

Zásady pro soutěže Kritérium mladých koní v roce 2012

Zásady pro soutěže Kritérium mladých koní v roce 2012 Zásady pro soutěže Kritérium mladých koní v roce 2012 I. OBECNÉ ZÁSADY Kritérium mladých koní (dále jen KMK) je vypisováno Svazem chovatelů Českého teplokrevníka (dále jen SCHČT) v souladu se Zásadami,

Více

Aleš Tvrzník, Miloš Škorpil, Libor Soumar. Datum vydání: 17.05.2006 ISBN: 80-247-1220-2

Aleš Tvrzník, Miloš Škorpil, Libor Soumar. Datum vydání: 17.05.2006 ISBN: 80-247-1220-2 Název: Autor: Běhání (+ DVD) Aleš Tvrzník, Miloš Škorpil, Libor Soumar Formát: 16x24 cm, 248 stran Datum vydání: 17.05.2006 ISBN: 80-247-1220-2 Anotace Kniha, doplněná DVD, poradí s technikou a nastavením

Více

Výukový materiál zpracován v rámci projektu EU peníze školám

Výukový materiál zpracován v rámci projektu EU peníze školám Výukový materiál zpracován v rámci projektu EU peníze školám Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.4.00/21.3040 Šablona: III/2 Sada: VY_32_INOVACE_44 Třída / ročník 9.AB / IX. Datum vytvoření 14.9.2011

Více

Mladší žáci: (hráči narozeni 1998-2002)

Mladší žáci: (hráči narozeni 1998-2002) Mladší žáci: (hráči narozeni 1998-2002) Mladší žáci nedokázali na jaře vylepšit své postavení z podzimu tabulky a zůstali na jedenáctém místě tabulky, když jaro mělo skoro stejný průběh jako podzim, dokážeme

Více

CCB Index nemocnic - obchodních společností

CCB Index nemocnic - obchodních společností počet nemocnic FINANČNÍ ZDRAVÍ NEMOCNIC Žebříček nemocnic (rok 2012) Zpracováno společností CCB Czech Credit Bureau, a. s., pro Health Care Institut Věra Kameníčková, analytička Nemocnice jsou pro stanovení

Více

Vývoj a prostorová diferenciace cen bytů v ČR. Michal Ovčáčík a Oldřich Sklenář

Vývoj a prostorová diferenciace cen bytů v ČR. Michal Ovčáčík a Oldřich Sklenář Vývoj a prostorová diferenciace cen bytů v ČR Michal Ovčáčík a Oldřich Sklenář Vývoj ceny bytů V ČR neexistuje oficiální index cen nemovitostí, proto je pohyb cen evidován podle cen uváděných v daňových

Více

HODNOCENÍ ME ŽEN 7 S 2015 MICHAL OUŘEDNÍK

HODNOCENÍ ME ŽEN 7 S 2015 MICHAL OUŘEDNÍK HODNOCENÍ ME ŽEN 7 S 2015 MICHAL OUŘEDNÍK 17.6.2015 Na Mistrovství Evropy žen v sedmičkovém ragby bylo nominováno 12 reprezentantek: Barbora Bendová (RC JIMI Vyškov) Pavlína Čuprová (RC JIMI Vyškov) Klára

Více

Podmínky soutěže Vesnice roku 2010 (dále jen podmínky )

Podmínky soutěže Vesnice roku 2010 (dále jen podmínky ) Podmínky soutěže Vesnice roku 2010 (dále jen podmínky ) Cílem soutěže Vesnice roku 2010 v Programu obnovy venkova (dále jen soutěž ) je snaha povzbudit obyvatele venkova k aktivní účasti na rozvoji svého

Více

Koncepce chovu lipických koní v období 2014-2020

Koncepce chovu lipických koní v období 2014-2020 Koncepce chovu lipických koní v období 2014-2020 1 SOUČASNÁ SITUACE 1.1. Počty koní V současné době je ve stavu k 1.10. 2013: 13 plemenných hřebců 90 chovných klisen 231 ostatních, tedy valachů, klisen,

Více

REPUBLIKOVÉ FINÁLE AŠSK ČR VE VOLEJBALU ZŠ

REPUBLIKOVÉ FINÁLE AŠSK ČR VE VOLEJBALU ZŠ Asociace školních sportovních klubů České republiky --------------------------------------------------------------------- REPUBLIKOVÉ FINÁLE AŠSK ČR VE VOLEJBALU ZŠ SPORTOVNÍ HALA TEPLICE 17. 18. června

Více

ÚVODNÍ SLOVO. Ing. Vlastimil Košťál 1.místopředseda ČMFS manažer české fotbalové reprezentace

ÚVODNÍ SLOVO. Ing. Vlastimil Košťál 1.místopředseda ČMFS manažer české fotbalové reprezentace ÚVODNÍ SLOVO Ing. Vlastimil Košťál 1.místopředseda ČMFS manažer české fotbalové reprezentace Když jsem byl osloven jako manažer české fotbalové reprezentace, aby se právě naši nejlepší fotbalisté, hráči

Více

Co je u nás nového a co chystáme

Co je u nás nového a co chystáme Zpravodaj Co je u nás nového a co chystáme Naši milí přátelé, leden 2015 vítáme vás v novém roce a doufáme, že jste první měsíc prožili v poklidu a ve zdraví. My jsme po Novém roce navázali na naši práci

Více

VY_32_INOVACE_D53_VL4-5_KRAJE_A_KRAJSKÁ_MĚSTA_ČR

VY_32_INOVACE_D53_VL4-5_KRAJE_A_KRAJSKÁ_MĚSTA_ČR VY_32_INOVACE_D53_VL4-5_KRAJE_A_KRAJSKÁ_MĚSTA_ČR Název: Kraje a krajská města ČR Autor: Mgr. Milena Hrabalová Škola: Základní škola a Mateřská škola při lázních, Velké Losiny Předmět/ročník: Vlastivěda

Více

konec druhé světové války změny téměř ve všech oblastech; atmosféra bodu nula

konec druhé světové války změny téměř ve všech oblastech; atmosféra bodu nula Situace po roce 1945 konec druhé světové války změny téměř ve všech oblastech; atmosféra bodu nula se nevyhnula ani vysokému školství, a to samozřejmě ani ekonomickému a obchodnímu po únoru 1948 obsazení

Více

Propozice soutěže. celostátní soutěž škol ve florbale

Propozice soutěže. celostátní soutěž škol ve florbale 2010 2011 Propozice soutěže celostátní soutěž škol ve florbale kategorie III. - 6. a 7. třída ZŠ IV. - 8. a 9. třída ZŠ + odpovídající ročníky víceletých gymnázií Praha, srpen 2010 Základní informace o

Více

Chata Hájenka na prodej

Chata Hájenka na prodej Chata Hájenka na prodej Obec: SlaMňany Část obce: Škrovád chatařská oblast Kunčí HISTORIE CHATKY Historie Hájenky sahá do února roku 1969, kdy místní stavební komise zkoulaudovala stavbu rodiny Knapových

Více

přehlídkách dvouletých, cvalových dostizích a veřejných trénincích dostihových koní organizované Jockey Clubem České republiky

přehlídkách dvouletých, cvalových dostizích a veřejných trénincích dostihových koní organizované Jockey Clubem České republiky JOCKEY CLUB ČESKÉ REPUBLIKY Radotínská 69 159 00 Praha Řád ochrany zvířat při veřejném vystoupení při přehlídkách dvouletých, cvalových dostizích a veřejných trénincích dostihových koní organizované Jockey

Více

VY_32_INOVACE_D5_20_10. Šablona III/2 Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT

VY_32_INOVACE_D5_20_10. Šablona III/2 Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT VY_32_INOVACE_D5_20_10 Šablona III/2 Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT I. SVĚTOV TOVÁ VÁLKA VY_32_INOVACE_D5_20_10 Anotace: materiál obsahuje 3 úvodní listy, 11 listů prezentace Šablona:

Více

OLMA NÁRODNÍ FINÁLE MLADŠÍCH MINIŽÁKŮ

OLMA NÁRODNÍ FINÁLE MLADŠÍCH MINIŽÁKŮ OLMA NÁRODNÍ FINÁLE MLADŠÍCH MINIŽÁKŮ ÚSTÍ NAD LABEM 6.-8.5.2012 Pořadatel Basketbalový klub Ústí nad Labem Jateční 1026/18 IČ: 14866714, DIČ: CZ14866714 Kontakt: Mgr. Zdeněk Rytíř tel.: +420 731 481 668

Více

Střední škola ekonomiky, obchodu a služeb SČMSD Benešov, s.r.o. Benešov, Husova 742 PRÁVO. Mgr. Vladimír Černý

Střední škola ekonomiky, obchodu a služeb SČMSD Benešov, s.r.o. Benešov, Husova 742 PRÁVO. Mgr. Vladimír Černý Střední škola ekonomiky, obchodu a služeb SČMSD Benešov, s.r.o. Benešov, Husova 742 PRÁVO Mgr. Vladimír Černý Ústavní právo - moc soudní, ČNB, NKÚ III/2 VY_32_INOVACE_186 3 Název školy Registrační číslo

Více

NÁZEV AKCE: (i několikařádkový) Mistrovství Evropy veteráni (masters) SOUBOR KE STAŽENÍ (možnost přiložit soubor/y např.

NÁZEV AKCE: (i několikařádkový) Mistrovství Evropy veteráni (masters) SOUBOR KE STAŽENÍ (možnost přiložit soubor/y např. KARTA AKCE (Admin) DATUM A ČAS AKCE: 29.9. 31.9. 2009 (popř. interval od XY do ZŽ) možnost volby intervalu myší v kalendáři MÍSTO AKCE: Lignano, Itálie NÁZEV AKCE: (i několikařádkový) Mistrovství Evropy

Více

Sezóna 2012 je za námi! Zduchovice - 27. 11. 2012

Sezóna 2012 je za námi! Zduchovice - 27. 11. 2012 Sezóna 2012 je za námi! Zduchovice - 27. 11. 2012 I v roce 2012 započala jezdecká sezóna v Jezdeckém areálu Zduchovice v březnu. Od března do října pak proběhlo celkem 50 závodních dnů, kde se na kolbišti

Více

Řešení 1. série. Řešení S-I-1-1 Nejdříve si uvědomme, že platí následující vztahy. h = 1 2 v d, h = 1 2 s k,

Řešení 1. série. Řešení S-I-1-1 Nejdříve si uvědomme, že platí následující vztahy. h = 1 2 v d, h = 1 2 s k, Řešení 1. série Řešení S-I-1-1 Nejdříve si uvědomme, že platí následující vztahy h = 1 2 v d, h = 1 2 s k, kde h je počet hran, v je počet vrcholů, d je stupeň vrcholu, s je počet stěn a k je počet úhlů

Více

Jak rychle využít poznatky, zkušenosti a techniky z kurzů a přenést do praxe

Jak rychle využít poznatky, zkušenosti a techniky z kurzů a přenést do praxe Jak rychle využít poznatky, zkušenosti a techniky z kurzů a přenést do praxe Příklad účastnice našich kurzů Elišky Vostalové (1994) z HŠ Třebíč, která po kurzech absolvovala několik soutěží. Na nich velmi

Více

MONFISH JUNIOR. Výroční zpráva o činnosti v roce

MONFISH JUNIOR. Výroční zpráva o činnosti v roce MONFISH JUNIOR Výroční zpráva o činnosti v roce 2013 Cílem programu Monfish Junior je budovat v Praze silný klub mladých muškařů a tyto učit muškařským dovednostem. Přivést děti od televizí a počítačů

Více

Průběžné výsledky 3. ročníku Soutěže Finanční gramotnost. Školní kola. Partneři:

Průběžné výsledky 3. ročníku Soutěže Finanční gramotnost. Školní kola. Partneři: Průběžné výsledky 3. ročníku Soutěže Finanční gramotnost Školní kola 3. ročník Soutěže Finanční gramotnost 2011/2012 - výsledky školních kol Rozdělení žáků respondentů dle jednotlivých krajů: Výsledek

Více

Deváťácké noviny č. 19; školní rok 2012/2013

Deváťácké noviny č. 19; školní rok 2012/2013 1 Úvodník Tak je tady červen a do konce školního roku zbývá už jenom měsíc. To znamená, že zanedlouho přijdou letní prázdniny, na které se těší každý z nás. Nejen děti, ale i učitelé si určitě rádi odpočinou.

Více

Mezinárodní situace na počátku 20. století

Mezinárodní situace na počátku 20. století Mezinárodní situace na počátku 20. století nejvyspělejší zemí světa byly USA nejvyspělejšími evropskými zeměmi byla Francie a Velká Británie, vlastnily koloniální panství a chtěly ho rozšířit Německo a

Více

ZVLÁŠTNÍ USTANOVENÍ ONDRSTROJ MMČR, MČR, a Česká Trofej v autocrossu MASCOM CUP 2014 SEDLČANY 9. - 10. 8. 2014

ZVLÁŠTNÍ USTANOVENÍ ONDRSTROJ MMČR, MČR, a Česká Trofej v autocrossu MASCOM CUP 2014 SEDLČANY 9. - 10. 8. 2014 ZVLÁŠTNÍ USTANOVENÍ ONDRSTROJ MMČR, MČR, a Česká Trofej v autocrossu MASCOM CUP 2014 SEDLČANY 9. - 10. 8. 2014 Kapitoly: Článek I. Program II. Organizace 01 III. Všeobecná ustanovení 02-08 IV. Přejímky

Více

MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJSKÝ ATLETICKÝ SVAZ JIHOMORAVSKÝ KRAJSKÝ ATLETICKÝ SVAZ OLOMOUCKÝ KRAJSKÝ ATLETICKÝ SVAZ ZLÍNSKÝ KRAJSKÝ ATLETICKÝ SVAZ

MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJSKÝ ATLETICKÝ SVAZ JIHOMORAVSKÝ KRAJSKÝ ATLETICKÝ SVAZ OLOMOUCKÝ KRAJSKÝ ATLETICKÝ SVAZ ZLÍNSKÝ KRAJSKÝ ATLETICKÝ SVAZ MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJSKÝ ATLETICKÝ SVAZ JIHOMORAVSKÝ KRAJSKÝ ATLETICKÝ SVAZ OLOMOUCKÝ KRAJSKÝ ATLETICKÝ SVAZ ZLÍNSKÝ KRAJSKÝ ATLETICKÝ SVAZ HALOVÉ SOUTĚŽE 2015 Leden HALA 3. Župní přebor ve skoku o tyči

Více

Jitka BURIÁNOVÁ Lukáš PATERA Lenka FICKOVÁ

Jitka BURIÁNOVÁ Lukáš PATERA Lenka FICKOVÁ ATLETIKA Vítáme Vás na Sportovním gymnáziu Pardubice. Říká se, že atletika je královnou sportů a je tomu skutečně tak. Je v ní takový rozsah disciplín, že se v ní mohou úspěšně uplatnit jedinci menšího

Více

Výnosy z kmenových včelstev v kg Sektor Počet Počet včelstev. k 1.5. k 31.10. a 1 2 3 4 5 6 7. 12 13 14,62 0,538 190,0 7,00 Ostatní 11,67

Výnosy z kmenových včelstev v kg Sektor Počet Počet včelstev. k 1.5. k 31.10. a 1 2 3 4 5 6 7. 12 13 14,62 0,538 190,0 7,00 Ostatní 11,67 okres: Městský výbor Praha.. Sektor včelstev k.. k.. a,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, včelstev včelstev včelstev Vykoupeno medu v kg v r. kočujících kočovných vozů kočovných přívěsů, včelstev včelstev včelstev nad

Více

Závěrečná zpráva. Sportovní centrum mládeže - 29er. David Křížek trenér SCM ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA

Závěrečná zpráva. Sportovní centrum mládeže - 29er. David Křížek trenér SCM ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA Závěrečná zpráva Sportovní centrum mládeže - 29er David Křížek trenér SCM %1 Závěrečná zpráva Sportovní centrum mládeže - 29er Popis Na začátku loňského roku bylo zakoupeno 10 plachetnic lodní třídy mládežnických

Více

Návštěvnost turistických cílů v ČR 2009

Návštěvnost turistických cílů v ČR 2009 TOP 10 (20) nejnavštěvovanějších turistických cílů v ČR pořadí turistický cíl počet pořadí návštěvníků 2008 1. ZOO Praha 1,3 milionu (2.) 2. Pražský hrad 1,21milionu (1.) 3. Aquapalace Praha 760 tisíc

Více

ČESKÁ REPUBLIKA. Do slepé mapy doplň názvy krajů a krajských měst: Vyznač do mapy sousedící státy: Vybarvi státní vlajku:

ČESKÁ REPUBLIKA. Do slepé mapy doplň názvy krajů a krajských měst: Vyznač do mapy sousedící státy: Vybarvi státní vlajku: ČESKÁ REPUBLIKA Do slepé mapy doplň názvy krajů a krajských měst: Vyznač do mapy sousedící státy: Vybarvi státní vlajku: Která historická území tvoří ČR? http://www.zemepis.com/images/slmapy/krajem.jpg

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně. Měsíční statistická zpráva

Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně. Měsíční statistická zpráva Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně Měsíční statistická zpráva červenec 2015 Zpracoval: Ing. Ivona Macůrková http://portal.mpsv.cz/upcr/kp/zlk/statistika Informace o nezaměstnanosti ve

Více

Nabídka sponzorských aktivit - Dostihy Slušovice

Nabídka sponzorských aktivit - Dostihy Slušovice Nabídka sponzorských aktivit - Dostihy Slušovice Nabídka sponzorům Dostihový provoz na Moravě byl vždy závislý na pořádání dostihů převážně ve Slušovicích, protože zdejší dráha splňuje podmínky pro velké

Více

MČR 9. TŘÍD V LEDNÍM HOKEJI OSTRAVA 3.-5.4.2009 HC VÍTKOVICE STEEL. pořádá. Mistrovství České republiky9. tříd v lednímhokeji pro sezónu 2008/2009

MČR 9. TŘÍD V LEDNÍM HOKEJI OSTRAVA 3.-5.4.2009 HC VÍTKOVICE STEEL. pořádá. Mistrovství České republiky9. tříd v lednímhokeji pro sezónu 2008/2009 MČR 9. TŘÍD V LEDNÍM HOKEJI OSTRAVA 3.-5.4.2009 HC VÍTKOVICE STEEL pořádá Mistrovství České republiky9. tříd v lednímhokeji pro sezónu 2008/2009 MFH Ostrava-Vítkovice 1. Všeobecná ustanovení 1.1 Pořádající

Více

Zvláštní ustanovení. Libínské Sedlo Prachatice Prachatice 5. 7. září 2014

Zvláštní ustanovení. Libínské Sedlo Prachatice Prachatice 5. 7. září 2014 Zvláštní ustanovení Mezinárodní mistrovství České republiky v závodech do vrchu Mistrovství České republiky v závodech do vrchu Mezinárodní mistrovství České republiky v závodech historických automobilů

Více

Rollo liga 2015 1.kolo Pardubice 18.-19.4.2015

Rollo liga 2015 1.kolo Pardubice 18.-19.4.2015 Rollo liga 2015 1.kolo Pardubice 18.-19.4.2015 SOBOTA 18.4.2015 Pardubický vinařský půlmaratón Závod na dlouhé trati 21,097km ve spolupráci s běžci, kteří poběží na stejné trati jeden ze závodů mistrovství

Více

Seznam škol nabízejících obor 68-43-M/01 veřejnosprávní činnost:

Seznam škol nabízejících obor 68-43-M/01 veřejnosprávní činnost: Příloha č. 1 Seznam škol nabízejících obor 68-43-M/01 veřejnosprávní činnost: Veřejnosprávní činnost 6843M01 (ŠVP) Gymnázium a Střední odborná škola, Frýdek-Místek, Cihelní 410, p.o. Cihelní 410, Frýdek-Místek

Více

Deska zátěžová 102 se zámky Deska univerzální 104 se zámky Deska EXPO 105E se zámky

Deska zátěžová 102 se zámky Deska univerzální 104 se zámky Deska EXPO 105E se zámky Deska zátěžová 102 Hmotnost: 32 kg určené pro vysokou zátěž 3,3 tuny na 1 dm2 fotbalové stadiony cirkusy poutě pivní slavnosti Deska univerzální 104 Hmotnost: 28 kg zátěž 1,6 tuny na 1 dm2 speciálně vytvořený

Více

Vzdělávací materiál. vytvořený v projektu OP VK CZ.1.07/1.5.00/34.0211. Anotace. Novodobé dějiny. Versaillský systém VY_32_INOVACE_D0109.

Vzdělávací materiál. vytvořený v projektu OP VK CZ.1.07/1.5.00/34.0211. Anotace. Novodobé dějiny. Versaillský systém VY_32_INOVACE_D0109. Vzdělávací materiál vytvořený v projektu OP VK Název školy: Gymnázium, Zábřeh, náměstí Osvobození 20 Číslo projektu: Název projektu: Číslo a název klíčové aktivity: CZ.1.07/1.5.00/34.0211 Zlepšení podmínek

Více

Jan Kašpar Nejslavnější český aviatik

Jan Kašpar Nejslavnější český aviatik V bohatství i chudobě aneb Osobnosti k nezaplacení Ústřední kolo 41. ročníku Dějepisné olympiády 2011/12 Jan Kašpar Nejslavnější český aviatik Zdeněk Cach ZŠ Polabiny 1, Pardubice OBSAH Důvody výběru...

Více

Úplný název pracoviště ÚFO

Úplný název pracoviště ÚFO Číslo pracoviště Číslo ÚFO Úplný název pracoviště ÚFO číslo územního pracoviště číslo krajského FU Finanční úřad pro hlavní město Prahu 451 2001 Územní pracoviště pro Prahu 1 451 2002 Územní pracoviště

Více

METODIKA HLÁŠENÍ V PLNOKREVNÉM CHOVU V R.2015

METODIKA HLÁŠENÍ V PLNOKREVNÉM CHOVU V R.2015 METODIKA HLÁŠENÍ V PLNOKREVNÉM CHOVU V R.2015 I. Zařazení klisny do chovu. Klisna, která je poprvé připouštěna plnokrevným hřebcem, musí být registrována jako chovná nejpozději do 15.7. v roce, v němž

Více

Svaz letců. odbočka č. 20 Olomouc. generála Františka Peřiny

Svaz letců. odbočka č. 20 Olomouc. generála Františka Peřiny Svaz letců odbočka č. 20 Olomouc generála Františka Peřiny František Peřina Olomoucká odbočka Svazu letců má ve svém názvu jméno jednoho z nejlepších stíhacích pilotů druhé světové války stíhacího pilota

Více

Okresní nohejbalový svaz Praha západ. Okresní soutěž a přebor mužů v nohejbale Praha - západ 2015 ROZPIS

Okresní nohejbalový svaz Praha západ. Okresní soutěž a přebor mužů v nohejbale Praha - západ 2015 ROZPIS Okresní nohejbalový svaz Praha západ Okresní soutěž a přebor mužů v nohejbale Praha - západ 2015 ROZPIS 1. Předpis Hraje se dle platných Pravidel nohejbalu, Soutěžního řádu, tohoto rozpisu a jeho případných

Více

Cenový věstník MINISTERSTVO FINANCÍ. Ročník XLIII. V Praze dne 23. duben 2015 částka 4

Cenový věstník MINISTERSTVO FINANCÍ. Ročník XLIII. V Praze dne 23. duben 2015 částka 4 Cenový věstník MINISTERSTVO FINANCÍ Ročník XLIII. V Praze dne 23. duben 2015 částka 4 Obsah 1. Cenové rozhodnutí CÚ pro Středočeský kraj č. 4/T/2015, kterým se stanoví pevné ceny pro konečného spotřebitele

Více

NABÍDKA REKLAMNÍ SPOLUPRÁCE

NABÍDKA REKLAMNÍ SPOLUPRÁCE NABÍDKA REKLAMNÍ SPOLUPRÁCE Česká pojišťovna Play off 2009 Představení HC Energie Karlovy Vary s.r.o. HC Energie Karlovy Vary se postupnými kroky zařadila mezi elitu extraligových klubů v českém hokeji.

Více

Plán akcí na rok 2013

Plán akcí na rok 2013 Plán akcí na rok 2013 P.č. Datum Den Program na rok 2013 odvědná oba odvědný oddíl 1 7.1.2013 2 11.1.2013 pá Svátek narození Jeţíše Krista; Vernisáţ Ikon "Sláva na výstech Bohu", RSVK, Praha Novoroční

Více

VYHLÁŠENÍ PRVNÍHO KOLA PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ

VYHLÁŠENÍ PRVNÍHO KOLA PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ VYHLÁŠENÍ PRVNÍHO KOLA PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ Ředitelka Soukromé střední odborné školy (1. KŠPA) Praha s. r. o. v souladu s 60 zákona č. 561/2004 Sb. o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva červenec 2014

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva červenec 2014 Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech Měsíční statistická zpráva červenec 2014 Zpracovala: Bc. Veronika Dankanicsová https://portal.mpsv.cz/upcr/kp/kvk/tiskove_zpravy Informace

Více

ASOCIACE ŠKOLNÍCH SPORTOVNÍCH KLUBŮ ČESKÉ REPUBLIKY

ASOCIACE ŠKOLNÍCH SPORTOVNÍCH KLUBŮ ČESKÉ REPUBLIKY ASOCIACE ŠKOLNÍCH SPORTOVNÍCH KLUBŮ ČESKÉ REPUBLIKY PROPOZICE REPUBLIKOVÉHO FINÁLE V ATLETICKÉM ČTYŘBOJI ŽÁKŮ ZÁKLADNÍCH ŠKOL, KAT. IV Břeclav 14.-15. června 2012 A. Všeobecná ustanovení 1. Adresa sportovní

Více

SBÍRKA ZÁKONŮ. Ročník 2009 ČESKÁ REPUBLIKA. Částka 68 Rozeslána dne 24. července 2009 Cena Kč 131, O B S A H :

SBÍRKA ZÁKONŮ. Ročník 2009 ČESKÁ REPUBLIKA. Částka 68 Rozeslána dne 24. července 2009 Cena Kč 131, O B S A H : Ročník 2009 SBÍRKA ZÁKONŮ ČESKÁ REPUBLIKA Částka 68 Rozeslána dne 24. července 2009 Cena Kč 131, O B S A H : 227. Zákon, kterým se mění některé zákony v souvislosti s přijetím zákona o základních registrech

Více

Výroční zpráva 2014. Štěpánkovická fotbalová liga. - spolek amatérských hráčů

Výroční zpráva 2014. Štěpánkovická fotbalová liga. - spolek amatérských hráčů Výroční zpráva 2014 Štěpánkovická fotbalová liga - spolek amatérských hráčů Úvodní slovo Vážení přátelé, předkládáme Vám výroční zprávu o činnosti amatérských hráčů za uplynulý rok 2014. Štěpánkovické

Více

www.tour-de-ski.cz SKI magazín skiatlon SKI magazín gundersen SKI magazín skicross

www.tour-de-ski.cz SKI magazín skiatlon SKI magazín gundersen SKI magazín skicross www.tour-de-ski.cz SKI magazín skiatlon SKI magazín gundersen SKI magazín skicross SKI magazín TOUR 2011/2012 SKI magazín TOUR SKI magazín Sportovní ředitel SKImagazín TOUR 2011/2012 V roce 2010 jsme se

Více

QUADRIATLON TÝN NAD VLTAVOU 2015

QUADRIATLON TÝN NAD VLTAVOU 2015 QUADRIATLON TÝN NAD VLTAVOU 2015 Svtový pohár a mistrovství České republiky ve sprint quadriatlonu POŘADATEL: Kanoistický klub Jiskra Týn nad Vltavou ŘEDITEL ZÁVODU: Ing.arch. Jiří Kobera, e-mail: kobera@atelierkobera.cz

Více

Společenství pro dům Hakenova č.p. 921, Praha 9 se sídlem Praha 9 Čakovice, Hakenova ul. IČ: 284 25 511

Společenství pro dům Hakenova č.p. 921, Praha 9 se sídlem Praha 9 Čakovice, Hakenova ul. IČ: 284 25 511 Společenství pro dům Hakenova č.p. 921, Praha 9 se sídlem Praha 9 Čakovice, Hakenova ul. IČ: 284 25 511 Z Á P I S z 2. schůze shromáždění společenství vlastníků jednotek Doba konání: Místo konání: 30.9.2008

Více

Turnaj očima Hlavního organizátora Petra Fuksy: Melé o pořadí na 13. -24. místě se postaralo o rekord UBULODROMU.Sobota 8.2. - Melé a dohrávky o

Turnaj očima Hlavního organizátora Petra Fuksy: Melé o pořadí na 13. -24. místě se postaralo o rekord UBULODROMU.Sobota 8.2. - Melé a dohrávky o Turnaj očima Hlavního organizátora Petra Fuksy: Melé o pořadí na 13. -24. místě se postaralo o rekord UBULODROMU.Sobota 8.2. - Melé a dohrávky o pořadí na 13. -24. místě. Na neděli 8. 2. byly naplánovány,

Více

PLZEŇ 29. - 31.1.2013

PLZEŇ 29. - 31.1.2013 PLZEŇ 29. - 31.1.2013 KCTM Vysočina ročník 1998 Mistrovství České republiky krajů 2013 Termín: 29. - 31. ledna 2013 Místo: Plzeň - Košutka, Kooperativa Aréna Pořadatel: ČSLH ve spolupráci s Sport Bohemia,

Více

Sportovní oddíly. TJ START Bělá nad Radbuzou

Sportovní oddíly. TJ START Bělá nad Radbuzou Sportovní oddíly TJ START Bělá nad Radbuzou V následujících řádcích se dozvíte několik informací z historie jednotlivých oddílů bělské tělovýchovy popsané od vzniku Tělocvičné jednoty Sokol Bělá nad Radbuzou

Více