Balení do polyuretanové pěny. Rychlý, univerzální a ekonomický způsob balení do polyuretanové pěny

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Balení do polyuretanové pěny. Rychlý, univerzální a ekonomický způsob balení do polyuretanové pěny"

Transkript

1 Balení do polyuretanové pěny Rychlý, univerzální a ekonomický způsob balení do polyuretanové pěny

2 Minimální náklady na balení Balení do polyuretanové pěny Instapak šetří Vaše peníze Pěna Instapak je jedním z nejekonomičtějších obalových materiálů, který je k dispozici, a pomůže Vám rapidně snížit náklady na obalové materiály - bez ústupků vůči ochraně výrobku. Úspory skladovacích prostor Protože PU pěna Instapak expanduje až na 280násobek objemu původní kapaliny, což se rovná objemu jednoho naloženého kamionu, může být uskladněna ve dvou 210 l sudech. Pěna Instapak expanduje pouze tehdy, kdy, kde a jak to Vy potřebujete. Mnohostranné využití Pomocí balení Instapak můžete ekonomicky a účinně chránit výrobky téměř jakékoliv velikosti, tvaru a hmotnosti. Ochranné pěnové vycpávky jsou vhodné prakticky na vše co vyrobíte. Lze je vytvořit dle Vašich potřeb a umístit kde je třeba. K vytvoření přesné vytvarované vycpávky, vyplnění prázdných prostor nebo na fixaci a blokaci těžkých výrobků. Navržená ochrana Vysoce účinná balící pěna Instapak je navržena na ochranu Vašich výrobků během přepravy, skladování a veškeré manipulaci. Její jedinečná schopnost vytvářet vycpávky Vám umožňuje balit Vaše výrobky s minimálním množstvím materiálu.

3 Maximální ochrana výrobku Rychlé metody Díky balení do PU pěny Instapak jsou Vaše výrobky současně zabaleny do krabice a chráněny. Ve skutečnosti může naše zařízení vytvořit až 21 ochranných sáčků plněných PU pěnou za minutu, a to pouhým stisknutím tlačítka. Výplň mezer Tento způsob je ideální pro provozy a distribuční centra balící malé nebo velké množství předmětů systémem pick and pack, kde systémy Instapak zajišťují čisté, rychlé a hospodárné alternativy k tradičním materiálům vyplňujícím mezery. Blokace a fixace V případě balení nerovných výrobků může pěna Instapak zabránit pohybu předmětu v krabici. Spokojenost zákazníků Díky PU pěně Instapak dostává Váš zákazník nepoškozený výrobek v úhledném profesionálním obalu. PU pěna může být potom znovu použita k balení nebo recyklována ve více než 20 mezinárodních recyklačních centrech PU pěny Instapak. Vytváření vycpávek Pro výrobky, které vyžadují navrženou ochranu výrobku nebo přesné umístění výrobků, Instapak vytváří vysoce ochranné přesně vytvarované vycpávky.

4 Systém Instapak 901 Systém Instapak 901 je náš systém balení druhé generace, plně elektrizovaný, nanášející pěnu na příslušné místo, který je charakteristický elektrickými dávkovacími čerpadly a řízením s vlastní diagnostikou, čímž je garantována vysoká kvalita balení do PU pěny Instapak. Všechny systémy Instapak využívají patentované, samočisticí dávkovače. Balení do PU pěny - manuální: Jednoduchý způsob vytváření vycpávek a blokace respektive fixace chrání velké množství předmětů různých tvarů a rozměrů. 1. PU pěna Instapak se nanese do lepenkové krabice, do níž je předem vložena velmi pevná fólie Instamate. 2. Fólie Instamate se volně přehne a výrobek se umístí na expandující PU pěnu. 3. Druhý kus folie Instamate se uloží na výrobek a nanese se další PU pěna Instapak. 4. Váš zákazník dostane výrobek nepoškozený. Tvarování PU pěny - manuální: Tento způsob vytváří speciálně uzpůsobené vycpávky pro maximální ochranu a účinnost. 1. Je vybrán předmět, který má být vložen do prohlubně přizpůsobené jeho tvaru. 2. Používají se jednoduché dřevěné formy k vytvoření požadovaného tvaru PU vycpávky. 3. Do formy se vloží fólie Instamate a nanese se pěna Instapak. 4. Váš výrobek je bezpečně zabalen do vycpávek požadovaného jedinečného tvaru.

5 Balení Instapak Quick proces a systém pro každou aplikaci: Vytváření pěnového balení Instapak odpovídajícího požadavkům zákazníka nebylo nikdy jednodušší. 1. Úplně rozložte sáček Instapak Quick RT a položte ho na rovný povrch. Stiskněte pevně oválnou část A a tím zničíte plombu. 2. Promněte oběma směry části A a B 15 až 20krát. Ihned vložte sáček do prázdné krabice dříve, než pěna expanduje. 3. Když začne pěna expandovat, vložte doprostřed výrobek a držte ho, dokud není zafixován pěnou. 4. Aktivujte druhý sáček a rychle ho položte na výrobek. Zavřete klopy krabice, aby pěna expandovala a vytvořila horní vycpávku. Balení do PU pěny Instapak Quick RT Praktické, přenosné ochranné pěnové vycpávky... Okamžitě kdekoliv. Instapacker Tabletop systém: Dostupný, snadno použitelný systém balení skládající se ze sáčků plněných pěnou šetří drahocenný pracovní prostor. Instapacker Tabletop systém Využijte všechny vyzkoušené přednosti a úspory nákladů zpěňovacího sáčkového systému balení s dostupným a uživatelsky pohodlným systémem Instapak. 1. Stiskněte kterýkoliv z deseti možných přednastavených tlačítek, aby se zhotovil sáček naplněný pěnou. 2. Vyjměte sáček s expandující pěnou odtržením v místě perforace. 3. Sáček naplněný pěnou Instapak vložte do lepen kové krabice a výrobek určený k balení uložte na expandující sáček. 4. Vytvořte horní vycpávku tak, že umístíte druhý sáček Instapak plněný pěnou na horní stranu výrobku, a uzavřete krabici.

6 Balící systémy SpeedyPacker Insight Naše systémy SpeedyPacker Insight mohou zhotovit až 21 sáčků plněných pěnou za minutu při zajištění maximální produktivity a ochrany výrobku a to pouhým stisknutím tlačítka. Oba naše modely s pracovní lavicí anebo přizpůsobitelnou pracovní výškou mohou vyrobit pěnou plněné sáčky, stejně jako naše patentované souvislé pásy válcových vycpávek. Pěna v sáčku: Sáčky plněné pěnou ve velkém množství velikostí jsou využívány všude, kde je třeba zaplnit volné místo vycpávkou, fixací nebo blokováním. 1. Stisknutím tlačítka si obsluha zvolí sáček v požadované délce a s požadovaným množstvím pěny Instapak. 2. Obsluha vloží sáček naplněný PU pěnou do lepenkové krabice a položí výrobek na expandující vycpávku. 3. Druhý pěnou plněný sáček se umístí na výrobek a zavřou se klopy lepenkové krabice. 4. Sáčky plněné PU pěnou se rozpínají okolo výrobku a proti krabici a vytvoří tak horní vycpávku. Souvislý pás válcových vycpávek (CFT): Souvislý pás válcových vycpávek je možno používat ve velkém množství aplikací. 1. Barevný, snadno použitelný ovládací panel charakteristický operacemi na jedno zmáčknutí. 2. Technologie CFT (Souvislý pás válcových vycpávek - Vám umožňuje využívat systém SpeedyPacker Insight na snížení množství tabulkových pěnou plněných vycpávek. 3. Systém lze zapojit do série a akumulovat sáčky CFT k dalšímu využití nebo pro dodávky na další pracovní místa. 4. Víceúčelové CFT lze použít při vytváření vrchních krytů, spodních podložek, rohových a koncových ochranných krytů.

7 Vylepšené verze Instapak zařízení k tvarování sáčků s PU pěnou Naše tvarovací zařízení vytváří specificky tvarované vycpávky určené pro výrobky, které vyžadují stálou, přesně sedící a vytvořenou ochranu. Ať balíte 20 nebo 2000 výrobků za den, poskytneme Vám tvarovací systém, který bude odpovídat Vašim potřebám. Tvarování sáčků s PU pěnou: Specificky navržené vycpávky odpovídající Vašim potřebám, jsou vyráběny rychle a zajišťují optimální ochranu. 1. Stisknutím tlačítka systém SpeedyPacker Insight rychle vytvoří pěnou plněný sáček Instapak. 2. Poté, co je sáček vložen do tvarovací formy, vytvaruje ho vakuum podle tvarovací dutiny. 3. Za pomoci vestavěného systému vzduchového injektoru, obsluha vyjme dokončenou vycpávku z tvarovací formy, kde plně expandovala. 4. Za méně než minutu je připraveno cenově příznivé individuálně vytvořené balení na ochranu Vašeho výrobku během přepravy a manipulace.

8 Osvědčené provedení Sealed Air zajistí konzultace v otázkách balení, designu obalů a ISTA certifikované testování a vyhodnocení V 35 návrhářských centrech po celém světě zabývajících se designem obalů a jejich vývojem Sealed Air navrhuje nejefektivnější způsoby balení pro naše zákazníky, které zmenšují objem a snižují hmotnost použitého materiálu. Díky obalovému řešení Instapak od společnosti Sealed Air je snadné zvýšit produktivitu a zlepšit spokojenost zákazníků. Váš lokální obchodní tým společnosti Sealed Air důkladně zhodnotí postup balení a nabídne: Nejlepší design balení a způsob balení do PU pěny Instapak odpovídající Vašim potřebám. Ideální systém balení Instapak pro vaše postupy, plus informace o integraci těchto systémů s Vašimi dalšími zařízeními k manipulaci s materiálem. Hodnotová analýza úspor nákladů spojená s řešením společnosti Sealed Air. Nejlepší zaškolení a kompletní technickou dokumentaci k efektivnímu a ekonomickému využití výrobků Instapak od úplného začátku. Naše ISTA certifikované laboratoře navrhnou a otestují vzorek balení pro Váš výrobek a poskytnou Vám detailní analýzu našich závěrů. Vysoce účinná fólie Instamate zvyšuje kvalitu pěnové vycpávky Instapak Síla fólie 200 Fólie Instamate Tradiční vysoká hustota PE 50 Nízká hustota PE Gramů Fólie Instamate jsou jedinečnou kombinací síly a flexibility a zajišťují pevný vnější povrch pro pěnovou vycpávku zaručující jedinečnou ochranu výrobku. Test s nárazem šipek: ASTM 1709-A.7 milionů pokusů

9 Přidaná hodnota Balení citlivé k životnímu prostředí, bezproblémové provedení PU pěna Instapak minimalizuje množství používaných obalů bez snížení ochrany přepravovaného zboží. Je vyráběna bez chlorovaných fluorouhlovodíků (CFCs) nebo hydrogenovaných chlorovaných fluorouhlovodíků (HCFCs), které jsou spojovány s ubýváním ozonové vrstvy. Každá vycpávka nese informativní zprávu pro Vaše zákazníky o PU pěně Instapak a životním prostředí Pokud Vaši zákazníci zavolají na kterékoliv uvedené telefonní číslo, získají dodatečné informace o opětovném použití, recyklaci nebo možnostech likvidace. Zvažte všechna fakta o obalech Instapak : Snížení Design obalů a prodejní profesionalita společnosti Sealed Air každoročně eliminují stovky tisíc kilogramů obalových materiálů, protože nabízejí řešení obalů využívajících PU pěnu vysoké účinnosti Instapak. Opětovné použití Odolné pěnové vycpávky Instapak lze navrhnout tak, aby splňovaly potřeby společností, které využívají obalů pro hromadnou přepravu. Pěnové vycpávky Instapak lze také využívat jako výplně do lepenkových krabic nebo je ručně přetvarovat tak, aby odpovídaly dalšímu přepravovanému výrobku. Recyklace PU pěnu Instapak je možno vrátit na kterékoliv z více než 20 recyklačních center po celém světě. Od odpadu k energii V moderních spalovacích zařízeních přeměňujících odpad na energii zpracovávají PU pěnu Instapak efektivněji, než papír nebo dřevo a zbývá méně než 1 % tuhého odpadu. Nezávadnost při uskladňování na skládce PU pěna Instapak se na skládce stlačí na přibližně 10 % svého původního objemu. Je biostabilní a nezhoršuje kvalitu ovzduší ani kvalitu podzemních vod. Skupina PU pěn Instapak : plnění široké škály požadavků na obaly Jako jedna z předních firem v oblasti technologie PU pěny s nízkou hustotou a její aplikací na obaly vyvinula společnost Sealed Air celou řadu PU pěn Instapak, aby zajistila cenově nejpříznivějších řešení Vašich požadavků na obaly. Standardní PU pěny Velikost barelů (v litrech) UltraLite Vyplňování prázdných prostor 200/1000 Instafill Vyplňování prázdných prostor, 60/200/1000 lehké vycpávky Instapak 40W Víceúčelové vycpávky 60/200/1000 Instapak 50W Zvláště silné vycpávky 0/200/1000 Instapak Tvarování vycpávek pomalu expandující při tvarování 60/200/1000 Speciální PU pěny Velikost barelů (v litrech) Instapak Flow Rite Prodloužené napěnění, 200 střední hustota Instaflex GFlex QS Rychlé napěnění, vysoce účinný 200/1000 Instapak Rigid 125 Blokace a fixace / fixace umělých rostlin 200 Instapak Rigid 200 Blokace a fixace extrémně těžkých předmětů 60/200

10 Vytváření řešení obalů světové třídy Společnost Sealed Air je jedním z předních celosvětových výrobců široké řady obalů určených pro čerstvé potraviny a speciálních obalových materiálů. Díky tomu, že se dostanou téměř k 80 % světové populace, patří mnoho značek Sealed Air mezi nejvíce respektovaná jména na svých trzích. Naše výrobky chrání a uchovávají výrobky našich zákazníků z výrobního závodu nebo velkoskladu v rámci přísných podmínek distribučního řetězce. Velké množství výrobků Sealed Air také poskytuje přitažlivý vzhled zboží při maloobchodní prezentaci. Investice předního průmyslového výrobce Sealed Air do výzkumu a vývoje a neustálé zaměření na principy World Class Manufacturing (výroby světové úrovně) umožňují neustále dodávat inovativní řešení obalů, které přidávají měřitelnou hodnotu podnikání našich zákazníků po celém světě. AirCap Bublinková fólie PriorityPak Balící systém PackTiger Papírový ochranný materiál Cryovac Speciální smrštitelné fólie Mail Lite Ochranné obálky NewAir I.B. Balící systém Korrvu Fixační membrány Cell-Aire Polyolefin Foam Stratocell Polyolefinová a laminovaná pěna Distribuce: FLAG-CR Protective Packaging V sadech 4/15, Praha 6, Česká republika Tel: Fax: Naše Výrobky Chrání Vaše Výrobky Ředitelství: Sealed Air Corporation, 200 Riverfront Boulevard, Elmwood Park, NJ 07407, USA Sealed Air má pobočky po celém světě. Sealed Air Corporation Všechna práva vyhrazena. Vytisknuto na recyklovaném a recyklovatelném papíru

Přípojnicové systémy, které lze použít prakticky v každé aplikaci

Přípojnicové systémy, které lze použít prakticky v každé aplikaci Přípojnicové systémy Power Xpert Přípojnicové systémy s hliníkovými a měděnými vodiči Řada přípojnicových systémů pro osvětlení LUX 25-63 A Řada přípojnicových systémů pro malé výkony LP 40-125 A Řada

Více

PEVNÝ ZÁKLAD PRO VAŠI STAVBU

PEVNÝ ZÁKLAD PRO VAŠI STAVBU PEVNÝ ZÁKLAD PRO VAŠI STAVBU DAF VŽDY SPRÁVNÉ ROZHODNUTÍ Žádná kategorie dopravy není tak různorodá a náročná jako doprava ve stavebnictví. Společnost DAF vyvinula skutečně komplexní řadu vozidel pro toto

Více

Schindler 6300 Jednoduché řešení pro dokonalé využití

Schindler 6300 Jednoduché řešení pro dokonalé využití Jednoduché řešení pro dokonalé využití Schindler Modernizace Hlavní výhody na první pohled. Okamžité použití Kombinace standardních součástí a flexibilní kabiny tam, kde je to potřeba. Tato výměna nabízí

Více

www.tork.cz Rychlý a jednoduchý průvodce pro vyhledání nejvhodnějších výrobků pro toalety a umývárny. Nové možnosti. Stejně skvělé výrobky.

www.tork.cz Rychlý a jednoduchý průvodce pro vyhledání nejvhodnějších výrobků pro toalety a umývárny. Nové možnosti. Stejně skvělé výrobky. www.tork.cz Rychlý a jednoduchý průvodce pro vyhledání nejvhodnějších výrobků pro toalety a umývárny. Nové možnosti. Stejně skvělé výrobky. Pomáháme vám dosáhnout dokonalosti Správné produkty se pozitivně

Více

Návod k použití a záruka Tchibo GmbH D-22290 Hamburg 31302 MO X8-D001G-273490

Návod k použití a záruka Tchibo GmbH D-22290 Hamburg 31302 MO X8-D001G-273490 Návod k použití a záruka Tchibo GmbH D-22290 Hamburg 31302 MO X8-D001G-273490 Vážení zákazníci, Váš nový přístroj kombinuje nejmodernější technologii s elegantním designem. Díky zcela nové a jedinečné

Více

Návod k obsluze. Mikrováhy Excellence Plus Modely XP56/XP26 část 1

Návod k obsluze. Mikrováhy Excellence Plus Modely XP56/XP26 část 1 Návod k obsluze Mikrováhy Excellence Plus Modely XP56/XP26 část 1 Popis mikrovah Excellence Plus XP56/XP26 5 8 6 www.mt.com 7 9 XP56 15 14 5 12 F 3 4 10 11 5 METTLER TOLEDO 2 1 3 3 4 F 1 Terminál (podrobnosti

Více

Domy ze slaměných balíků - stavební příručka

Domy ze slaměných balíků - stavební příručka Domy ze slaměných balíků - stavební příručka 1. ÚVOD Str.1 Stavění z balíků slámy je stavění moudré. Je to více než jen technika stavění zdí, která ještě nebyla doceněna. [ = has yet to come into its own?

Více

www.kraenzle.com Partner specializovaného prodejce! Made in Germany Vysokotlaké čisticí přístroje na studenou vodu

www.kraenzle.com Partner specializovaného prodejce! Made in Germany Vysokotlaké čisticí přístroje na studenou vodu Vysokotlaké čisticí přístroje na studenou vodu Vysokotlaké čisticí přístroje s benzínovým motorem Vysokotlaké čisticí přístroje na horkou vodu Vysokotlaké čisticí přístroje stacionární Průmyslové vysavače

Více

NEW HOLLAND CR CR8O7O CR8O8O CR9O7O CR9O8O CR9O9O

NEW HOLLAND CR CR8O7O CR8O8O CR9O7O CR9O8O CR9O9O NEW HOLLAND CR CR8O7O CR8O8O CR9O7O CR9O8O CR9O9O 2 3 NEW HOLLAND CR: O TUNY LEPŠÍ Společnost New Holland před 35 lety revolučním způsobem změnila způsob sklizně, a to zavedením výjimečné technologie Twin

Více

KOMPLETNÍ LINKA. Zařízení a konstrukční řešení systémů pro manipulaci se sypkými materiály

KOMPLETNÍ LINKA. Zařízení a konstrukční řešení systémů pro manipulaci se sypkými materiály KOMPLETNÍ LINKA Zařízení a konstrukční řešení systémů pro manipulaci se sypkými materiály OBSAH Přehled... 3 Materiály... 4 Systémy... 5 Dopravníky s flexibilním šnekem...6 Dopravníky BEV-CON... 9 Pneumatické

Více

Kompaktní frekvenční měniče Vacon Vytvoření dokonalé harmonie

Kompaktní frekvenční měniče Vacon Vytvoření dokonalé harmonie Kompaktní frekvenční Vacon Vytvoření dokonalé harmonie Co je harmonie? Harmonii vnímáme jako stav rovnováhy. Pocit, že vytvořené řešení je nejlepší možné pro vaše konkrétní potřeby. Že vybraný dodavatel

Více

SKLADOVÉ A PRŮMYSLOVÉ STĚNY, OCHRANA PROTI PÁDU PŘEDMĚTU Z REGÁLU A ROŠTY DO PALETOVÝCH REGÁLŮ MANIPULACE S MATERIÁLEM A LOGISTIKA

SKLADOVÉ A PRŮMYSLOVÉ STĚNY, OCHRANA PROTI PÁDU PŘEDMĚTU Z REGÁLU A ROŠTY DO PALETOVÝCH REGÁLŮ MANIPULACE S MATERIÁLEM A LOGISTIKA SKLADOVÉ A PRŮMYSLOVÉ STĚNY, OCHRANA PROTI PÁDU PŘEDMĚTU Z REGÁLU A ROŠTY DO PALETOVÝCH REGÁLŮ MANIPULACE S MATERIÁLEM A LOGISTIKA Protecting People, Property & Processes www.troax.com Jednou věcí je být

Více

Systémy pro využití dešťové vody P O D Z E M N Í A N A D Z E M N Í N Á D R Ž E V S A K O V A C Í S Y S T É M Y. Carat.

Systémy pro využití dešťové vody P O D Z E M N Í A N A D Z E M N Í N Á D R Ž E V S A K O V A C Í S Y S T É M Y. Carat. Systémy pro využití dešťové vody P O D Z E M N Í A N A D Z E M N Í N Á D R Ž E V S A K O V A C Í S Y S T É M Y 0 Carat přes 50let kvality a inovace Evropská jednička v produkci systémů na využívání dešťové

Více

Vlastnosti cementových a polyuretanových lepidel

Vlastnosti cementových a polyuretanových lepidel V Ý Z K U M N Ý Ú S T A V M A L T O V I N P R A H A spol. s r.o. Na Cikánce 2, Praha 5 - Radotín, PSČ 153 00 Vlastnosti cementových a polyuretanových lepidel Identifikační údaje Název organizace: Výzkumný

Více

Informační příručka o aplikacích termografie v průmyslu

Informační příručka o aplikacích termografie v průmyslu Využití termografie v průmyslu Informační příručka o aplikacích termografie v průmyslu Obsah page 1. Termokamera a princip jejich funkce 6 2. Jaké je využití termografie? 8 3. Využití termokamer v průmyslu

Více

2012Rok značky ŠKODA

2012Rok značky ŠKODA 2012 Rok značky ŠKODA 8 40 16 42 22 49 26 35 Obsah 2012 Rok značky ŠKODA Předmluva předsedy představenstva Prof. Dr. h.c. Winfrieda Vahlanda 4 Představenstvo 6 Třída sama pro sebe třetí generace zcela

Více

Stavíme ze dřeva. Přírodní, udržitelné a spolehlivé dřevostavby z materiálů EGGER. www.egger.cz

Stavíme ze dřeva. Přírodní, udržitelné a spolehlivé dřevostavby z materiálů EGGER. www.egger.cz Stavíme ze dřeva Přírodní, udržitelné a spolehlivé dřevostavby z materiálů EGGER www.egger.cz Dřevo mě učí pracovat přesně a hledat jednoduchá řešení. Hermann Kaufmann, architekt Obsah 4 Stavby trvalé

Více

Porovnání jednotlivých druhů dopravy

Porovnání jednotlivých druhů dopravy Porovnání jednotlivých druhů dopravy Ing. Petr Besta, Ph.D., Vysoká škola báňská Technická univerzita Ostrava, Fakulta metalurgie a materiálového inženýrství, Katedra ekonomiky a managementu v metalurgii

Více

Zefektivníme vaši každodenní práci

Zefektivníme vaši každodenní práci Zefektivníme vaši každodenní práci Pravděpodobně jsme se již setkali Společnost dnes známá jako Rapid byla založena v roce 1936 v malém městě Hestra na jihu Švédska. Můžete nás najít ve více než 120 zemích

Více

Cl systém kopulový světlík F100 NOVINKA: CI systém skleněných prvků F100

Cl systém kopulový světlík F100 NOVINKA: CI systém skleněných prvků F100 Cl systém kopulový světlík F100 NOVINKA: CI systém skleněných prvků F100 Technologie a design pro budoucnost ve stavitelství Customized Nový Cl systém LAMILUX světlíků F100 Díky LAMILUX CI systému světlíků

Více

TÜV SÜD Journal Česká republika

TÜV SÜD Journal Česká republika 3/2010 TÜV SÜD Journal Česká republika MSV 2010 - Představujeme nejlepší stroj na světě 4 Úsporná opatření ve veřejných budovách 9 Co vlastně ti solárníci dělají? 10-11 Posuzování funkční bezpečnosti 12-13

Více

Trend. Ekologicky ze všech úhlů. Digitalizace Nemocnice Blansko. Magnetom Aera a Magnetom Skyra

Trend. Ekologicky ze všech úhlů. Digitalizace Nemocnice Blansko. Magnetom Aera a Magnetom Skyra Trend magazín pro partnery a zákazníky sektoru Healthcare 4.2009 www.siemens.cz Ekologicky ze všech úhlů 12 PROJEKT Digitalizace Nemocnice Blansko 20 PRODUKTY Magnetom Aera a Magnetom Skyra Nové MR přístroje

Více

53 akcí s nabídkami více než 502 výrobků pro vaši laboratoř

53 akcí s nabídkami více než 502 výrobků pro vaši laboratoř www.vwr.com V tomto čísle Vítejte u podzimního čísla H!TS. V tomto období roku velmi často platí use it or lose it pro rozpočty laboratoří - nabízíme Vám proto další číslo H!TS plné nových produktů, speciálních

Více

Xerox řady WorkCentre 7800 Multifunkční systém Změňte způsob své práce.

Xerox řady WorkCentre 7800 Multifunkční systém Změňte způsob své práce. WorkCentre 7830/7835/7845/7855 A3 Barevný multifunkční systém Xerox řady WorkCentre 7800 Multifunkční systém Změňte způsob své práce. Se zařízením Xerox se můžete připojit prakticky odkudkoli. Dnešnímu

Více

SYSTÉM KONTINUÁLNÍHO MONITOROVÁNÍ GLYKÉMIE NÁVOD K POUŽITÍ

SYSTÉM KONTINUÁLNÍHO MONITOROVÁNÍ GLYKÉMIE NÁVOD K POUŽITÍ SYSTÉM KONTINUÁLNÍHO MONITOROVÁNÍ GLYKÉMIE NÁVOD K POUŽITÍ SYSTÉM KONTINUÁLNÍHO MONITOROVÁNÍ GLYKÉMIE DŮLEŽITÉ KONTAKTY A ČÍSLA Webová stránka Dexcom: www.dexcom.com Číslo ID vysílače: Číslo ID přijímače:

Více

Model ESF 6161. Návod k použití

Model ESF 6161. Návod k použití M y č k a n á d o b í Model ESF 6161 CS Návod k použití Obsah Bezpečnostní pokyny 3 Instalace 4 Umístění pod pracovní desku 4 Vyrovnání na podlaze 4 Připojení vody 4 Připojení odpadní hadice 5 Elektrické

Více

Heidelberg. Info. Přejeme vám klidné prožití vánočních svátků a úspěšný rok 2011!

Heidelberg. Info. Přejeme vám klidné prožití vánočních svátků a úspěšný rok 2011! Heidelberg Heidelberg Praha spol. s r. o. Číslo 2 2010 Info HEIDELBERG SYSTEMSERVICE: SERVISNÍ SLUŽBY HEIDELBERG PRAHA V PRAXI // Představení servisních služeb VÝROBA KRABIČKY SE SAMOSVORNÝM DNEM A VÍKEM

Více

Materiál od ing. Pinkasové

Materiál od ing. Pinkasové Obchodní logistika a provoz Materiál od ing. Pinkasové I. Pojetí logistiky a jeho vývoj Definice logistiky podle Evropské logistické asociace: " Organizace, plánování, řízení a výkon toků zboží vývojem

Více

Obsah ÚVOD RAC FJM CAC DVM S ERV EHS SYSTÉM OVLÁDÁNÍ

Obsah ÚVOD RAC FJM CAC DVM S ERV EHS SYSTÉM OVLÁDÁNÍ ÚVOD RAC HODNOTA ZNAČKY OCHRANA ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ NAŠE PORTFOLIO OCENĚNÍ ENERGETICKÁ ÚČINNOST ČISTÝ A ČERSTVÝ VZDUCH KOMFORT TRVANLIVOST POHODLÍ MODELY VLASTNOSTI LINEUP SPECIFIKACE KOMBINAČNÍ TABULKY

Více

ZAVLAŽOVÁNÍ NECHTE NA NÁS ZAHRADNÍ HADICE, PŘÍSLUŠENSTVÍ A ARMATURY PRO KAŽDOU ZAHRADU. www.rehau.cz. Stavebnictví Automotive Průmysl

ZAVLAŽOVÁNÍ NECHTE NA NÁS ZAHRADNÍ HADICE, PŘÍSLUŠENSTVÍ A ARMATURY PRO KAŽDOU ZAHRADU. www.rehau.cz. Stavebnictví Automotive Průmysl ZAVLAŽOVÁNÍ NECHTE NA NÁS ZAHRADNÍ HADICE, PŘÍSLUŠENSTVÍ A ARMATURY PRO KAŽDOU ZAHRADU www.rehau.cz Stavebnictví Automotive Průmysl REHAU NABÍDKA ZAVLAŽOVACÍCH SYSTÉMŮ PRO PROFESIONÁLNÍ I HOBBY-ZAHRADNÍKY

Více