Download "AUKČNÍ DEN Výsledky vydražených děl ze dne 06. 05. 2012"

1 Položka Jméno autora Příjmeni autora Název Cena dosažená 1 Václav Souček Jarní údolí Kč 2 Viktor Förster Zátiší Kč 3 Václav Souček Karlův most Kč 5 Václav Souček Secesní Praha Kč 7 Neznámý autor Vltava pod Vyšehradem Kč 8 Pierre - Auguste Renoir Zdobení klobouku Kč 9 Emanuel Salomon Friedberg -Mírohorský Poutníci Kč 10 Mikoláš Aleš Dívka Kč 11 Jaromír Kunc Jarní den Kč 13 Vladimír Boudník Dopis Tekle Kč 17 Vladimír Boudník Strukturální grafika Kč 18 Oldřich Blažíček Chrámový interiér Kč 19 Jan Preisler Alegorie vzduchu Kč 20 Oldřich Blažíček Rybník u Nového Veselí Kč 21 Ota Janeček Triptych Kč 22 Jaroslav Čermák Žena s dítětem Kč 23 Josef Lada Zlenice v zimě Kč 25 Antonín Hudeček Z Okoře Kč 27 Jakub Schikaneder Tiché moře Kč 29 Alois Kalvoda Zimní nálada Kč 31 Kamil Lhoták Žirafa Kč 33 Emil Filla Ležící žena Kč 34 Antonín Hudeček Krajina Kč 35 František Tichý Hadí muž Kč 37 Caspar Hirscheli Květinové zátiší Kč 38 Otakar Hůrka V lese Kč 39 Jakub Schikaneder Interiér s lampou Kč 40 Vojtěch Hynais Marie s Ježíškem Kč 41 Vojtěch Hynais Kristus a Magdalena Kč 42 Adolf Josipovič Charlemagne Žena se sáňkami Kč 43 Adolf Chwala Venkovská krajina s cestou Kč 44 Antonín Chittussi Rybník s lesem a chatou v pozadí Kč 45 Otakar Kubín Jarní kytice Kč 47 Jakub Schikaneder Interiér se spícím psem Kč 48 Cína František Jelínek Krajina s potokem Kč 49 Václav Špála Na Orlici Kč 51 Václav Špála Pyšely od vily Ing. Hereina Kč 52 Vilém Kreibich Závodní automobil Kč 54 Otakar (Othon) Kubín (Coubine) Kytice Kč 55 Emil Filla Zátiší s hroznem Kč 57 Václav Špála Kytice pivoněk Kč 58 František Kupka Skály na pobřeží Kč 59 Jan Slavíček Zátiší s langustou Kč 61 František Kaván Z rodného kraje Kč 62 Adolf Liebscher Modlící se dívka Kč 63 Jan Slavíček Zátiší s pomeranči Kč 65 August Richard Zimmermann Romantická krajina Kč 66 Luděk Marold Artes Juventes Kč 67 Josef Ullmann Rybníček za vesnicí Kč 71 Antonín Pelc Květinové zátiší Kč 73 Josef Multrus Zima v Hlubočepích Kč 76 Zdenka Braunerová Zimní cesta Kč 77 Karel Holan Kampa na jaře Kč 79 Josef Ullmann Letní podvečer Kč 80 Neznámý autor Svatý Aloysius Kč 81 Kamil Lhoták Interiér Kč 83 Julius Mařák Tichý domov Kč 84 Jakub Obrovský Ženský akt Kč 85 Alois Kalvoda Prosluněná náves Kč 86 Viktor Oliva Praha Kč 87 Tavík František Šimon Noční plachetnice Kč

2 88 Kamil Lhoták Na pobřeží Kč 89 Hugo Ullik Partie u Rupholdingu Kč 90 Josef Písecký Chrám sv. Mikuláše Kč 91 Josef Hlinomaz 20. století Kč 93 Felix Jenewein Hero a Leander Kč 94 Vojtěch Hynek Popelka Krávy Kč 95 Ludvík Kohl Rytířská výprava Kč 96 Jaroslav (Jaro) Procházka Pohled na Pražský hrad Kč 97 Adolf Chwala Podvečer u jezera Kč 98 Jaroslav (Jaro) Procházka Pohled na chrám sv. Mikuláše z Vrtb Kč 99 Antonín Hudeček Příbojová vlna Kč 100 Josef Procházka Pohled na vesnici Kč 103 Jiří Trnka Helena Kč 104 Zdenka Braunerová Vesnice Kč 105 Kamil Lhoták Parník Kč 106 Václav Radimský Motiv z Polabí Kč 107 Otakar Nejedlý Deštivý den Kč 108 Robert Schlosser Březový háj za soumraku Kč 109 Jan Zrzavý Sedmiramenný svícen Kč 110 František Skála Na pastvě Kč 111 Grigorij Musatov Svatba Kč 114 Karel Souček Automat III Kč 115 Julius Mařák Prosluněná skaliska Kč 116 Josef Svoboda Pohled na Prahu Kč 117 Emil Filla Zátiší s mandolínou a partiturou Kč 118 Jaroslav Šetelík Pohled na Pražský hrad z Petřína Kč 120 Jaroslav Šetelík Pohled na Hradčany ze Střeleckého Kč 121 Charlotta Piepenhagenová Alpská idyla Kč 123 František Tichý Bílí černoši Kč 124 Jaroslav Šetelík Pohled na Pražský hrad Kč 125 Jaroslav Panuška Pomsta mrtvému Kč 127 Miloslav Chlupáč Eva Kč 129 Karel Souček Don Quijote Kč 130 Josef Ullmann Zimní krajina Kč 131 Vincenc Beneš Polní kytice Kč 132 Joža Úprka Žena s dítětem v kroji Kč 135 Josef Liesler Zátiší Kč 137 Hugo Boettinger Abbazia Kč 138 Josef Wenig Akt dívky Kč 140 Otto Gutfreund Milenci Kč 141 Alois Kalvoda Potok v zimě Kč 143 Bohumil Eliáš V prostoru Kč 145 Ivan Martin Salva Kč 146 Andrej Bělocvětov Portrét hudebníka Kč 149 Květa Válová Osud Kč 150 Andrej Bělocvětov Kompozice Kč 151 Otakar Kubín Kytice s tulipány Kč 153 Vladimír Fuka Přímý i nepřímý labyrint Kč 154 František Emler Podhorská vesnička Kč 155 Karel Vaca Kompozice Kč 156 Zdena Fibichová Oživená krychle Kč 157 Josef Istler Strukturální kompozice Kč 158 Jiří Načeradský Dva ležící akty Kč 159 Josef Čapek Král Lear Kč 160 Antoš Frolka Dívka v kroji Kč 161 Neznámý autor Poutníci u jezera, Před krčmou Kč 162 Emil Filla Hlava Kč 163 Ferdinand Engelmüller Orlí hnízdo Kč 164 Emil Filla Stojící figura Kč 165 Anton Machek Portrét sládka Kč 167 Otakar Nejedlý Kokořínské údolí Kč 168 Otto Gutfreund Hlava Kč

3 169 Václav Tikal Atomové letiště Kč 170 Otto Gutfreund Hlava Kč 171 Miloslav Hájek Hlava Kč 172 Bohumil Kafka Milenci Kč 173 Václav Radimský Rybník Brabčák u Čáslavi Kč 174 Eva Kmentová Mladá žena Kč 175 Václav Tikal Na periferii věku Kč 176 Jan Koblasa Stéla Kč 177 Antonín Hudeček V lese Kč 178 Jan Koblasa Návrat zraceného syna Kč 183 Antonín Hudeček Podzimní nálada Kč 185 Jean Miotte Snídaně v trávě Kč 186 Adriena Šimotová Na plovárně Kč 187 Jindra Husáriková Kouzelná manéž Kč 189 Václav Brožík Šlechtična na útěku Kč 190 Olbram Zoubek Eva a had Kč 192 Olbram Zoubek Žena Kč 193 Adolf Born Loučení před bitvou Kč 194 Olbram Zoubek Dívka s vlajícími vlasy Kč 195 Václav Boštík Žlutý čtverec Kč 197 Josef Ullmann Předjaří Kč 199 František Kaván Od Hrdoňovic Kč 204 František Gross Libeňská slečna Kč 205 Vladimír Stříbrný Dívka Kč 206 Jaroslav Grus Plochá dráha Kč 207 Josef Bárta Na sklonku léta Kč 208 Otto Gutfreund V parku Kč 209 Josef Jambor Zamračený den Kč 210 Václav Hejna Večerní krajina Kč 212 Karel Holan Karlův most Kč 215 Josef Svoboda Mořský příboj Kč 216 František Hudeček Ateliér Kč 218 Jiří Chadima Nábřeží Kč 219 Václav Rabas Políčka Kč 220 Jiří Chadima Lodičky Kč 221 Jaro Procházka Zimní Kampa Kč 223 Bedřich Wachsmann ml. Noční pobřeží Kč 225 Josef Ullmann Podvečer v údolí Kč 226 Josef Jíra Předjaří na Malé Skále Kč 229 Vladimír Komárek Ulice v Gdaňsku Kč 232 Jaroslav Klápště Zátiší se sklenicí Kč 234 Jiří Kolář Pocta gotice Kč 236 Vladimír Komárek Bílé noci - nábřeží v Leningradu Kč 237 František Tichý Řetězový most Kč 239 František Tichý Sen (Andělíčkářka) Kč 242 Kamil Lhoták Pán na houpačce Kč 244 Kamil Lhoták Ponorka Kč 245 Pravoslav Kotík Tančící figury Kč 247 Adolf Hoffmeister F. X. Šaldova zahrada zelená Kč 248 Bohumír Matal Hlava Kč 249 František Muzika Torzo Kč 251 Josef Lada Koledníci Kč 252 Endre Nemes Zatmění měsíce Kč 253 Radek Pilař Rumcajs Kč 257 Jan Konůpek K Otokaru Březinovi Kč 259 Jan Konůpek Duše Kč 260 Michal Ranný Moře Kč 261 Bedřiška Uždilová Přístav Kč 262 Jaroslav Ronek Lokomotiva Kč 263 Jaroslav Panuška Obr na cestách Kč 264 Zdeněk Sklenář Z řeckých bájí (Orestés) Kč 265 Jaro Procházka Čertovka v zimním podvečeru Kč

4 267 Roman Havelka Stráně nad řekou Kč 268 Edita Spannerová-Nemčíková Zvědavá Kč 269 Ota Bubeníček Rozkvetlá louka Kč 270 Adriena Šimotová Pomocná ruka Kč 271 Václav Rabas Karlovy Vary Kč 273 Vratislav Nechleba Hlava starce Kč 274 Jitka Válová Oběť a pieta Kč 275 Oldřich Blažíček Podléšky Kč 276 Jitka Válová Přitažlivost Kč 277 Jaroslav Panuška Podzimní voda Kč 280 Jan Zrzavý Dva andělé Kč 282 Vladimír Komárek Křížová cesta Kč 283 Václav Jansa Luční nálada Kč 285 Karel Langer V břízách Kč 286 Roman Franta Wanted Kč 287 Richard Fremund Bílá krajina Kč 289 Richard Fremund Hnědá krajina Kč 290 Jiří Hauschka Noc Kč 291 Otakar Nejedlý Poslední paprsky Kč 297 Josef Jambor Samoty na Vysočině Kč 299 Karel Chaba Domovníkův víkend Kč 302 Kamila Ženatá Nejsi mi nic dlužna Kč 303 Ferdinand Kotvald Týnské věže Kč 304 Vladan Kolář Akt Kč 305 František Tichý Černý Arlecchino Kč 307 František Tichý Paganini II Kč 309 Kamil Lhoták Na řece Kč 311 Vojtěch Sedláček V polích Kč 315 Jaroslav Panuška Zátiší s muchomůrkami Kč 317 Neznámý autor Čajovník Kč 319 Karel Chaba Ulice Kč 321 Josef Soukup Léto v podhůří Kč 323 František Líbal Zlatá stoka u Kochánova Kč 325 Josef Tomáš Blažek Rozkvetlý dvorek Kč 326 Dan Trantina Ronov Kč 329 Jaroslav Panuška Mrazivý podvečer Kč 330 Olbram Zoubek Gracie Kč 331 Jindřich Novák Zanikání Kč 333 Vlastimil Rada Koňský potah v zimě Kč 334 Emanuel Famíra Šamotka Kč 335 Karel Schadt Chalupy na stráni Kč 336 Emanuel Famíra Libeňský přístav Kč 337 Jaroslav Panuška Letní soumrak Kč 341 Vojtěch Hynek Popelka Králíci Kč 343 František Drtikol Kytice růží Kč 345 František Daněk-Sedláček O žních Kč 349 Petr Jaroš Cesta k samotám - Babylon na Šuma Kč 350 Michal Ranný Jahodná Kč 351 Rainhold Justich Malostranské střechy Kč 352 Kája Saudek Archimédes Kč 353 František Líbal Příchod jara Kč 354 Kája Saudek Archimédes ve vaně Kč 357 Karel Špillar Dívčí poloakt Kč 359 Jan Bauch Akrobaté Kč 360 Otakar Slavík Padlý anděl Kč 361 Antonín Pelc Dobříš Kč 362 Bohuslav Reynek Pieta V Kč 364 Adolf Born Jerome Klapka Jerome Kč 365 Viktor Rolín Setmělá krajina Kč 367 Ota Janeček Žluté ráno Kč 369 Kamil Lhoták Letecký den Kč 370 Anna Haskel (Häckel) Medijní kresba Kč

5 372 Anna Haskel (Häckel) Medijní kresba II Kč 373 Jiří Trnka Sen noci Svatojánské Kč 374 Anna Haskel (Häckel) Medijní kresba III Kč 375 Gustav Macoun Louka u samoty Kč 376 Anna Haskel (Häckel) Medijní kresba IV Kč 377 Karel Rašek Pozdní návrat Kč 379 František Kaván Raškova louka na jaře Kč 380 Jan Kotík Rytíř Kč 381 Ota Janeček Hlava Kč 383 Jakub Obrovský Dívčí akt v okně Kč 385 Jiří Načeradský Běloskvoucí Kč 386 Kamil Lhoták Skleník Kč 387 Václav Rabas Pole Kč 388 Kamil Lhoták ABCDE Kč 389 Jaroslav Panuška Rybníček u Kochánova Kč 390 Alfons Mucha Léto Kč 391 Adolf Born Zubař Kč 392 Alfons Mucha Jaro Kč 393 Adolf Born Pegas Kč 394 Alfons Mucha Podzim Kč 395 Alfons Mucha Zima Kč 396 Jiří Winter Neprakta Král s nahou dívkou Kč 399 Bohuslav Reynek Houby/ Les Champignons Kč 400 Bohuslav Reynek Vrány/ Corbeaux Kč 401 Bohuslav Reynek Krajina Kč 402 Bohuslav Reynek Marie ve chlévě Kč 403 Maxmilian Švabinský Zlatý večer Kč 404 František Tichý Koráb Kč 405 František Tichý Fratellini Kč 406 František Tichý Salto Kč 409 Suzanne Valadon Ketty s étirant Kč 411 Jan Zrzavý Loretánské náměstí Kč

AUKČNÍ DEN Výsledky vydražených děl ze dne Položka Příjmeni autora Jméno autora Název Cena dosažená 1 Filla Emil Zápas Kč 2 Chaba Položka Příjmeni autora Jméno autora Název Cena dosažená 1 Filla Emil Zápas 8 500 Kč 2 Chaba Karel Milování nad Prahou 8 000 Kč 3 Holan Karel Karlův most v zimě 3 300 Kč 4 Drtikol František Tahiti 8 000

AUKČNÍ DEN Výsledky vydražených děl ze dne 19.05.2013

AUKČNÍ DEN Výsledky vydražených děl ze dne 19.05.2013 Položka Jméno autora Příjmeni autora Název Cena dosažená 1Jiří Trnka Sen noci Svatojánské 32 000 Kč 2 Vladimír Hroch Staroměstské nám. s chrámem Matky boží před Týnem 5 500 Kč 3 Max Švabinský Smutek 55

AUKČNÍ DEN Výsledky vydražených děl ze dne 15. 05. 2011 Položka Příjmeni autora Jméno autora Název Cena dosažená 1 Pelc Antonín Vítězný únor 3 900 Kč

AUKČNÍ DEN Výsledky vydražených děl ze dne 15. 05. 2011 Položka Příjmeni autora Jméno autora Název Cena dosažená 1 Pelc Antonín Vítězný únor 3 900 Kč Položka Příjmeni autora Jméno autora Název Cena dosažená 1 Pelc Antonín Vítězný únor 3 900 Kč 3 Kotvald Ferdinand Česká zima 5 000 Kč 5 Blažíček Oldřich Chalupa v zimě 100 000 Kč 7 Beneš Vincenc Stolní

AUKČNÍ DEN Výsledky vydražených děl ze dne 30.11.2014

AUKČNÍ DEN Výsledky vydražených děl ze dne 30.11.2014 Položka Jméno autora Příjmeni autora Název Cena dosažená 1 Libor Fára Kruhový banket 8 500 Kč 3 Libor Fára Kompozice 24 000 Kč 4 Stanislav Lolek Liška 34 000 Kč 5 František Tichý Paganini V 20 000 Kč 7

121. AUKCE Výsledky vydražených děl ze dne

121. AUKCE Výsledky vydražených děl ze dne Položka Jméno autora Příjmeni autora Název Cena dosažená 1 Libor Fára Objekt 22 000 Kč 2 Karel Špillar U vody (studie) 10 000 Kč 3 Otakar Schindler Sen 6 500 Kč 4 Jaroslav Ronek Nádraží 7 000 Kč 5 Ondřej

AUKČNÍ DEN Výsledky vydražených děl ze dne 02. 12. 2012

AUKČNÍ DEN Výsledky vydražených děl ze dne 02. 12. 2012 Položka Jméno autora Příjmeni autora Název Cena dosažená 1 Kamil Lhoták Frères Lissac 6 500 Kč 2 Július Jakoby Oráč 11 000 Kč 3 Neznámý autor Zápas 8 000 Kč 5 Jadran Šetlík Benátky 44 000 Kč 7Jiří John

Výsledková listina

Výsledková listina Výsledková listina 20. 9. 2009 katalogové č. Autor Název vydražená cena 1 Bauch Jan Týn 85 000,00 Kč 3 Bauch Jan Týn 38 000,00 Kč 6 Bělocvětov Andrej Hlava 25 000,00 Kč 7 Bělocvětov Andrej Matka s dítětem

Uzávěrkový protokol o provedené dražbě Uzávěrkový protokol o provedené dražbě katalogové č. 3 Anderle Jiří Andromeda 6 000.00 Kč 4 Anderle Jiří Donna Simonetta Vespucci 8 000.00 Kč 6 Anderle Jiří 8 Anderle Jiří Kytice pro štěstí a čtrnáctkrát

Výsledková listina

Výsledková listina Výsledková listina 22. 11. 2009 Pol. Autor Název Docílená cena 3 Brož Josef Letní den 24 000,00 Kč 5 Máchal Svatopluk Jistec 22 000,00 Kč 6 Máchal Svatopluk Laškování u vody 22 000,00 Kč 7 Born Adolf Dulcibela

AUKČNÍ DEN Výsledky vydražených děl ze dne 1.12.2013

AUKČNÍ DEN Výsledky vydražených děl ze dne 1.12.2013 Položka Jméno autora Příjmeni autora Název Cena dosažená 1 Ota Janeček Havran 3 000 Kč 3 Ota Janeček Ptáček 5 500 Kč 5 Ondřej Sekora Čmeláci 5 500 Kč 6 Jan Benda Zátiší s dýmkou, pohárem a kartami 7 000

Výsledková listina 20. 9. 2009

Výsledková listina 20. 9. 2009 Výsledková listina 20. 9. 2009 Kat. č Autor Název Vydraženo 13 Born Adolf Kancelářská myš 2 000.00 Kč 14 Born Adolf Námluvy 3 000.00 Kč 17 Boudník Vladimír Pavučiny 27 000.00 Kč 18 Čapek Josef Kuličky

AUKČNÍ DEN Výsledky vydražených děl ze dne 24.05.2015

AUKČNÍ DEN Výsledky vydražených děl ze dne 24.05.2015 Položka Jméno autora Příjmeni autora Název Cena dosažená 1 Josef Čapek Nepřítel 70 000 Kč 2 Ondřej Sekora Zkrocení koníka 160 000 Kč 3 Ivan Gruber Krajina s nevěstou 65 000 Kč 4 Zdeněk Sýkora Černo-bílá

139. AUKCE Výsledky vydražených děl ze dne Položka Jméno autora Příjmeni autora Název Cena dosažená 1 Ivan Bukovský Chodec Kč 2

139. AUKCE Výsledky vydražených děl ze dne Položka Jméno autora Příjmeni autora Název Cena dosažená 1 Ivan Bukovský Chodec Kč 2 Položka Jméno autora Příjmeni autora Název Cena dosažená 1 Ivan Bukovský Chodec 40 000 Kč 2 Jaroslav Róna Rybář 75 000 Kč 3 Jan Pištěk Vertigo 8 75 000 Kč 4 Josef Achrer RGB 2D plocha č. 4 32 000 Kč 5

Uzávěrkový protokol o provedené dražbě Uzávěrkový protokol o provedené dražbě 25.4.2009 katalogové č. 1 Anderle Jiří Kamasútra El ladid 6 000.00 Kč 6 Barnet Josef Václav Ženský akt 18 000.00 Kč 8 Barnet Josef Václav Most u Turnova 10 000.00

Uzávěrkový protokol o provedené dražbě Uzávěrkový protokol o provedené dražbě katalogové č. Autor Název vydražená cena 1 Famíra Emanuel Cementárna 23 000,00 Kč 4 Janouch Ladislav Eva 25 000,00 Kč 5 Janák František Malá Venuše 26 000,00 Kč 6

15. 6. 2014 FRANTIŠEK VOBECKÝ - POZŮSTALOST

AUKČNÍ DEN Výsledky vydražených děl ze dne Položka GALERIE Jméno autora Příjmeni autora Název Cena dosažená 8 V Jacques François Carabain Památník v Aroně- Pohled na Lago Maggiore 61 000 Kč 9 V Vincenc Beneš Podzimní les 95 000 Kč 11 V Alois Kalvoda

Podmínky prodeje 137 obrazů autora Mirosla Paráka

Podmínky prodeje 137 obrazů autora Mirosla Paráka Příloha č.1 usnesení č. 300 RM ze dne 21.5.2008 Podmínky prodeje 137 obrazů autora Mirosla Paráka 1. Minimální přípustná kupní cena je cena dle znaleckého posudku č. 125/2003 2. Nabídky na odkup obrazů

113. AUKCE Výsledky vydražených děl ze dne 13.06.2013 Položka Jméno autora Příjmeni autora Název Cena dosažená 1 Václav Kozák Chrám sv.

113. AUKCE Výsledky vydražených děl ze dne 13.06.2013 Položka Jméno autora Příjmeni autora Název Cena dosažená 1 Václav Kozák Chrám sv. Položka Jméno autora Příjmeni autora Název Cena dosažená 1 Václav Kozák Chrám sv. Mikuláše 2 000 Kč 16 John Piper T. S. Eliot: East Coker 16 000 Kč 24 Otto Gutfreund Sedící žena I. 19 000 Kč 35 Emil Kotrba

114. AUKCE Výsledky vydražených děl ze dne 26.09.2013 Položka Jméno autora Příjmeni autora Název Cena dosažená 1 Olbram Zoubek Eva s jablkem 4 000 Kč

114. AUKCE Výsledky vydražených děl ze dne 26.09.2013 Položka Jméno autora Příjmeni autora Název Cena dosažená 1 Olbram Zoubek Eva s jablkem 4 000 Kč Položka Jméno autora Příjmeni autora Název Cena dosažená 1 Olbram Zoubek Eva s jablkem 4 000 Kč 8 Jaroslav Riegel Lom u Roztok 15 000 Kč 40 Jaroslav Veris (Zamazal) Učitel a žák 12 800 Kč 45 Alois Wierer

Aukční den. Žofín Slovanský ostrov neděle 28. 11. 2004 13:00 hodin. www.galerie-vltavin.cz. www.galeriekodl.cz. Obrazy, kresby 17. - 21. www.galerie-vltavin.cz R Aukční den Žofín Slovanský ostrov neděle 28. 11. 2004 13:00 hodin www.galeriekodl.cz Obrazy, kresby 17. - 21. století Sochy, plastiky, objekty Česká a světová grafika 64. František

Aukční den. www.galerie-vltavin.cz. www.galeriekodl.cz. Žofín Slovanský ostrov. Sobota 26. 4. 2003 Malý sál 11:00 hodin R Aukční den www.galerie-vltavin.cz www.galeriekodl.cz Žofín Slovanský ostrov Sobota 26. 4. 2003 Malý sál 11:00 hodin 88. Jan Zrzavý 133. Antonín Hudeček Obrazy, kresby 17. - 21. století Sochy, plastiky,

Aktuální dražba - Září, čtvrtek, 25.9.2014 od 18.00 hod

SBÍRKA ERNESTA DIAMANTA VÝSLEDKY AUKCE

SBÍRKA ERNESTA DIAMANTA VÝSLEDKY AUKCE VÝSLEDKY AUKCE CELKEM 001 Gustav Porš: Klid v podzimním lese Vydraženo za 7 500 Kč 002 Antonín Augusta: Lesní tišina Vydraženo za 5 000 Kč 003 Jaroslav Šetelík: Na vrcholku Neprodáno 004 Jaroslav Veris

96. AUKCE Výsledky vydražených děl ze dne Položka Příjmeni autora Jméno autora Název Cena dosažená 2Mařanová Jarmila Hnízdo 400 Kč Položka Příjmeni autora Jméno autora Název Cena dosažená 2Mařanová Jarmila Hnízdo 400 Kč 3Mařanová Jarmila Židovský hřbitov 100 Kč 4 Souček Jan Mapa 600 Kč 5 Slíva Jiří Konvolut 3 grafických listů 900

Poř. č. 72 Večer u moře 52 x 105 cm, olej na plátně, značeno vpravo dole B. Küpfer ROMA rámováno Srdečně Vás zveme na pravidelné dražby umění, vždy každý měsíc! Vstup zdarma, bez dražební jistoty. Občerstvení zajištěno. Dražit můžete jak osobně na místě, tak po telefonu nebo na internetu. Garantujeme

INSCENACE OPER LEOŠE JANÁČKA V NDM

INSCENACE OPER LEOŠE JANÁČKA V NDM INSCENACE OPER LEOŠE JANÁČKA V NDM 1919/1920 JEJÍ PASTORKYŇA, 1. 11. 1919, Městské divadlo Dirigent: Emanuel Bastl Výprava: Karel Štapfer Choreografie: Achille Viscusi 1923/1924 KÁŤA KABANOVÁ, 18. 1. 1924,

FINE ART AUCTION RESULTS

FINE ART AUCTION RESULTS FINE ART AUCTION RESULTS OVERALL venality: 55 % overall: 4 616 450 Kč GRAPHICS venality: 61 % overall: 220 800 Kč 001 Julius Mařák: Výběr z pozůstalosti, kompletní album Sold for 1 000 Kč 002 Maxmilián

VÝTVARNÉ UMĚNÍ VÝSLEDKY AUKCE VÝTVARNÉ UMĚNÍ VÝSLEDKY AUKCE CELKEM prodejnost: 60 % celkem: 3 546 500 Kč JAN KONŮPEK prodejnost: 85 % celkem: 43 150 Kč 001 Jan Konůpek: Jan Žižka Neprodáno 002 Jan Konůpek: Zázrak Neprodáno 003 Jan

Ráda bych tě pozvala na svou narozeninovou oslavu která se koná 15.6.2013. Sraz je ve Stromovce ve 12:00. Doufám že přijdeš.

Ráda bych tě pozvala na svou narozeninovou oslavu která se koná 15.6.2013. Sraz je ve Stromovce ve 12:00. Doufám že přijdeš. Julie Kubrychtová Milady Horákové1 Praha 17000 Kateřina Hejlíková Studentská2 Praha 16000 Selma Faustusová Kaprova3 Praha 11000 Tereza Vogničová Milady Horákové4 Praha 17000 Dominika Juričková Studentská5

22. 6. 2014 JIŘÍ BALCAR - POZŮSTALOST

22. 6. 2014 JIŘÍ BALCAR - POZŮSTALOST 22. 6. 2014 JIŘÍ BALCAR - POZŮSTALOST Číslo / Nr. Autor / Author Název / Name Cena / Price 001 Jiří Balcar Konvolut, 5 ks / Konvolut, 5 ks 1 000 Kč 002 Jiří Balcar Konvolut, 5 ks / Konvolut, 5 ks 1 000

Poř. č. 49 O žních 60 x 80 cm, olej na plátně, značeno vlevo dole F. Engelmüller rámováno Srdečně Vás zveme na pravidelné dražby umění, vždy každý měsíc! Vstup zdarma, bez dražební jistoty. Občerstvení zajištěno. Dražit můžete jak osobně na místě, tak po telefonu. Garantujeme zajímavý výběr

JULIUS EDVARD MAŘÁK. Personální bibliografie Z LITERATURY O JULIU EDVARDU MAŘÁKOVI. Knihy, souborná díla

JULIUS EDVARD MAŘÁK. Personální bibliografie Z LITERATURY O JULIU EDVARDU MAŘÁKOVI. Knihy, souborná díla JULIUS EDVARD MAŘÁK Personální bibliografie Z LITERATURY O JULIU EDVARDU MAŘÁKOVI Knihy, souborná díla BOUČKOVÁ, Jitka: Julius Mařák.Pardubice, Východočeská galerie 1981.119 s. ČADÍK, Jindřich: Špachtle

VÝTVARNÉ UMĚNÍ VÝSLEDKY AUKCE VÝTVARNÉ UMĚNÍ VÝSLEDKY AUKCE CELKEM prodejnost: 55 % celkem: 4 616 450 Kč GRAFIKA prodejnost: 61 % celkem: 220 800 Kč 001 Julius Mařák: Výběr z pozůstalosti, kompletní album Vydraženo za 1 000 Kč 002

ZPRAVODAJ. Východočeské divize 2017/18 Číslo : 13 Jičín

ZPRAVODAJ. Východočeské divize 2017/18 Číslo : 13 Jičín ZPRAVODAJ Východočeské divize 2017/18 Číslo : 13 Jičín 9.12. 2017 V přímém souboji o titul podzimního mistra zvítězili pardubičtí hráči na drahách Českého Meziříčí a tak zaslouženě přezimují na čele tabulky.

AUKČNÍ DEN. neděle 15. května 2011 ve 13 hodin, Žofín - Slovanský ostrov, Praha. 27 František Janoušek, Milosrdný Samaritán AUKČNÍ DEN 27 František Janoušek, Milosrdný Samaritán 64 Václav Špála, Zátiší s hyacinty a ovocem neděle 15. května 2011 ve 13 hodin, Žofín - Slovanský ostrov, Praha 66. aukce Aukční Galerie Kodl a 94.

ZPRAVODAJ. Východočeské divize 2017/18 Číslo : 4 Jičín

ZPRAVODAJ. Východočeské divize 2017/18 Číslo : 4 Jičín ZPRAVODAJ Východočeské divize 2017/18 Číslo : 4 Jičín 8.10. 2017 Třikráte zazpíval v tomto kole hostujícím hráčům kanárek. Ve výhrách hostí dvakrát figurovaly Hylváty. Nejprve v dohrávce odvezly body z

Aukční den. Žofín Slovanský ostrov v neděli 1. prosince 2002 v 11:00 hodin. www.galerie-vltavin.cz. www.galeriekodl.cz Aukční den www.galerie-vltavin.cz www.galeriekodl.cz Žofín Slovanský ostrov v neděli 1. prosince 2002 v 11:00 hodin 45. Toyen 66. Pierre-Auguste Renoir Obrazy, kresby 17. - 20. století Sochy, plastiky,

118. AUKCE Výsledky vydražených děl ze dne 27.2.2014

118. AUKCE Výsledky vydražených děl ze dne 27.2.2014 Položka Jméno autora Příjmeni autora Název Cena dosažená 3 Jaroslav Holeček Vesnice 5 000 Kč 4 Čeněk Choděra Březina nad Jizerou 5 000 Kč 6 Arkadi Solovjev Krajina 11 000 Kč 7 Václav Trefil Kopání brambor

Startovní listina ELM č.17 / 2018

Startovní listina ELM č.17 / 2018 Prez St.č. Příjmení Jméno Kategorie R.n. Klub Popl. Start cíl čas pořadí 1 1 3 Hrubý Jakub M 1998 KCL Kooperativa - Sv... A 0:00:00 0:23:04 0:23:04 1 1 1 15 Dudek Tomáš M 1988 CK Kolo-park.cz A 0:00:00

Století relativity. Stálá expozice výtvarného umění 20. století. Muzeum umění Olomouc

Století relativity. Stálá expozice výtvarného umění 20. století. Muzeum umění Olomouc Století relativity Stálá expozice výtvarného umění 20. století Muzeum umění Olomouc Století relativity Stálá expozice výtvarného umění 20. století od 14. 11. 2013 / Muzeum moderního umění Mansarda (1900

Vývoj krajiny v obrazech

Vývoj krajiny v obrazech Vývoj krajiny v obrazech České Budějovice, 18.5.2012 RNDr. Tomáš Kučera, PhD. Přírodovědecká fakulta JU České Budějovice Česká krajina? Bohuslav Balbín 1679: Krásy a bohatství české země Krajina krajinomalba:

48. AUKCE. Spolek Hlahol. 14. června 2003 v 11 hodin. Praha 1, Masarykovo nábř. 16 R 48. AUKCE www.galerie-vltavin.cz Spolek Hlahol Praha 1, Masarykovo nábř. 16 14. června 2003 v 11 hodin 68. Kamil Lhoták Obrazy, kresby 19.-21. stol. Mapy Česká a světová grafika 17. - 20. stol. Sochy,

Vyhodnocení 19. soutěžního ročníku Vyhodnocení součtem získaných bodů v osmi kolech z devíti pořádaných

Vyhodnocení 19. soutěžního ročníku Vyhodnocení součtem získaných bodů v osmi kolech z devíti pořádaných Vyhodnocení 19. soutěžního ročníku 2009 2010 Vyhodnocení součtem získaných bodů v osmi kolech z devíti pořádaných TŘÍDA A 1 OSTŘEŠANY A 81 962,3 Písecký Jaroslav 8 249,0 2 KK POHODA 69 829,5 Kolman Jiří

ZPRAVODAJ. Východočeské divize 2017/18 Číslo : 8 Jičín

ZPRAVODAJ. Východočeské divize 2017/18 Číslo : 8 Jičín ZPRAVODAJ Východočeské divize 2017/18 Číslo : 8 Jičín 4.11. 2017 Z domácích celků v osmém kole byly neúspěšné pouze Hylváty, v ostatních zápasech zůstala radost z vítězství v domácích šatnách. Nejlepšího

Aukční den. Žofín Slovanský ostrov v sobotu 11. května 2002 v 11:00 hodin. Obrazy, kresby 17. - 20. století. Sochy, plastiky, objekty

Aukční den. Žofín Slovanský ostrov v sobotu 11. května 2002 v 11:00 hodin. Obrazy, kresby 17. - 20. století. Sochy, plastiky, objekty R Aukční den www.galerie-vltavin.cz www.galeriekodl.cz Žofín Slovanský ostrov v sobotu 11. května 2002 v 11:00 hodin Obrazy, kresby 17. - 20. století Sochy, plastiky, objekty Česká a světová grafika 92.

Tab. 1 č. p. Vlastník Náhon u Podolského potoka

Tab. 1 č. p. Vlastník Náhon u Podolského potoka Tab. 1 Seznam ohrožených objektů byl stanoven na základě stanoveného záplavového území a podle skutečného stavu při povodních dle zkušeností z minulých let. č. p. Vlastník Náhon u Podolského potoka 84

Vyvolávací cena: 500 Kč Minimální výše příhozu: 100 Kč

AUKČNÍ DEN OCHY, ČES OBRA. rah. 3 3. E m i l Fi l l a - L e ž í c í ž e n a. 2 2. J a ro s l av Če r m á k - Že n a s d í t ě t e m CMY

AUKČNÍ DEN OCHY, ČES OBRA. rah. 3 3. E m i l Fi l l a - L e ž í c í ž e n a. 2 2. J a ro s l av Če r m á k - Že n a s d í t ě t e m CMY obalka.ai 1 30/03/2012 10:44:37 AUKČNÍ SÍŇ Ň VLTAVÍN VLT AU UKČNÍ GALERIE IE KODL AUKČNÍ DEN A U K Č N Í K A T A L O G C M Y CM MY CY CMY K 3 3. E m i l Fi l l a - L e ž í c í ž e n a 2 2. J a ro s l av

AUKCE 74. Bibliofilie, knihy, dopisy, podpisy, rukopisy. Práce na papíře, česká a světová grafika 19. - 21. století PRAHA - HLAHOL, SOBOTA

AUKCE 74. Bibliofilie, knihy, dopisy, podpisy, rukopisy. Práce na papíře, česká a světová grafika 19. - 21. století PRAHA - HLAHOL, SOBOTA AUKCE 74 A U K Č N Í S Í Ň V L T A V Í N A U K Č N Í S Í Ň V L T A V Í N A U K Č N Í K A T A L O G Práce na papíře, česká a světová grafika 19. - 21. století Bibliofilie, knihy, dopisy, podpisy, rukopisy

Z HISTORIE OBCE - VÝROČÍ OBČANŮ

Z HISTORIE OBCE - VÝROČÍ OBČANŮ Z HISTORIE OBCE - VÝROČÍ OBČANŮ roky 1996-2014 1996 v únoru ve věku 51 let zemřel starosta obce pan Vladimír Stehlík v březnu ve věku 87 let zemřela paní Božena Pečová v dubnu slaví zlatou svatbu manželé

Z HISTORIE OBCE - VÝROČÍ OBČANŮ Z HISTORIE OBCE - VÝROČÍ OBČANŮ roky 1996-2016 1996 v únoru ve věku 51 let zemřel starosta obce pan Vladimír Stehlík v březnu ve věku 87 let zemřela paní Božena Pečová v dubnu slaví zlatou svatbu manželé

Emeritní profesoři. KTF Prof. PhDr. Stanislav Sousedík, CSc., Dr.h.c.

Emeritní profesoři. KTF Prof. PhDr. Stanislav Sousedík, CSc., Dr.h.c. Emeritní profesoři 2017 KTF Prof. PhDr. Stanislav Sousedík, CSc., Dr.h.c. 2016 Prof. MUDr. Martin Hampl, DrSc. Prof. JUDr. Dagmar Císařová, DrSc. Prof. JUDr. Karel Malý, DrSc., Dr.h.c. Prof. JUDr. Václav

Příloha 1: SEZNAM ÚČASTNÍKŮ VALNÉ HROMADY SČOO konané dne 26. 6. 2015

Příloha 1: SEZNAM ÚČASTNÍKŮ VALNÉ HROMADY SČOO konané dne 26. 6. 2015 příjmení jméno zastoupen kým počet PM poznámka ADOLT Augustin OPTIKA PRAHA s.r.o. ADOLTOVÁ Pavlína OPTIKA PRAHA s.r.o. AGLAJA s.r.o. Helena Bernatová ALBERTOVÁ Ivana 1 ANDĚLOVÁ Petra Jana Horká ANTONÍN

Východočeská divize Pořadí jednotlivců:

Východočeská divize Pořadí jednotlivců: Východočeská divize Pořadí jednotlivců: jméno hráče družstvo celkem plné dorážka chyby poměr kuž. maximum 1. BAJER Jiří N. Paka 456,1 307,1 149,1 2,0 13 / 14 (500) 2. BEK Jiří Třebechovice 455,0 306,0

127. AUKCE Výsledky vydražených děl ze dne 19.02.2015

127. AUKCE Výsledky vydražených děl ze dne 19.02.2015 Položka Jméno autora Příjmeni autora Název Cena dosažená 3 Luděk Marold Kuřák vodní dýmky 20 000 Kč 4 Neznámý autor Portrét muže 3 100 Kč 6 Neznámý autor Anděl varující Josefa 5 500 Kč 13 Otakar Číla Bažanti

140. AUKCE Výsledky vydražených děl ze dne

140. AUKCE Výsledky vydražených děl ze dne Položka Jméno autora Příjmeni autora Název Cena dosažená 4 Johann Georg De Hamilton? Zátiší s koroptvemi 19 000 Kč 11 Josef Písecký Moře na Jadranu 12 000 Kč 18 Lev Šimák Jaro v Únětickém údolí 17 000

VÝSLEDKOVÁ LISTINA. SSAŠ - ZO Střelnice Prachatice. Datum konání : Vojenská puška opakovací

VÝSLEDKOVÁ LISTINA. SSAŠ - ZO Střelnice Prachatice. Datum konání : Vojenská puška opakovací Vojenská puška opakovací nar. Ev.č.člena č. SSK Název SSK vleže vstoje Celkem Pořadí 101 Holý Luděk SSAŠ 200 123 323 1 102 Vacko Robert ml. Borovany 160 124 284 2 201 Gaťák Zdeněk SSAŠ 180 101 281 3 109

Vyhodnocení 12. soutěžního ročníku

Vyhodnocení 12. soutěžního ročníku Vyhodnocení 12. soutěžního ročníku 2002 2003 Vyhodnocení součtem získaných bodů v osmi kolech z devíti pořádaných TŘÍDA A 1. KANÁRCI 63 928,9 Ošlejšek Michael 8 238,6 2. MALNA 55 899,5 Schlinger Jiří 8

Příloha č. 2 k č.j. ZP06/2017/11872/9 ze dne

Příloha č. 2 k č.j. ZP06/2017/11872/9 ze dne Lesy České republiky, s.p., Přemyslova 1106/19, 500 08 Chrást u Zahořan 979/1 1969 vodní plocha 11 Hradec Králové 980 162 vodní plocha 979/2 1325 vodní plocha 26 982/1 19815 (část) vodní plocha 322/1 1951922

AUKČNÍ DEN. Žofín - Slovanský ostrov, Praha, neděle 17. 4. 2005 13:00 hodin. obrazy, sochy, plastiky, česká světová grafika, 19-21. R 74. Václav Špála AUKČNÍ DEN obrazy, sochy, plastiky, česká světová grafika, 19-21.století Žofín - Slovanský ostrov, Praha, neděle 17. 4. 2005 13:00 hodin 67.František Kupka 53. aukce Antikva Nova Kodl

Volby do zastupitelstev obcí výsledky hlasování Volby do zastupitelstev obcí 20.10. - 21.10.2006 - výsledky hlasování Zastupitelstvo města, Kraj: Jihomoravský kraj, Okres: Brno-venkov Obec: Oslavany Počet volených členů zastupitelstva Počet volebních

Akce: Zahájení územního řízení kanalizační přípojky Mladkov příloha č.1

Akce: Zahájení územního řízení kanalizační přípojky Mladkov příloha č.1 1 Mladkov st.256 Baranowski Libor, Mladkov 1, 561 67 1 Mladkov st.256 Dlouhá Irena, Petrovičky 1, Mladkov, 561 67 1 Mladkov st.256 Hejkerlík Vojtěch, Mladkov 1, 561 67 1 Mladkov st.256 Hejkerlíková Jarmila,

AUKČNÍ SÍŇ VLTAVÍN. neděle 29. května 2016 ve 13 hodin, Žofín - Slovanský ostrov, Praha OBRAZY, SOCHY, ČESKÁ A SVĚTOVÁ GRAFIKA 18. 21.

AUKČNÍ SÍŇ VLTAVÍN. neděle 29. května 2016 ve 13 hodin, Žofín - Slovanský ostrov, Praha OBRAZY, SOCHY, ČESKÁ A SVĚTOVÁ GRAFIKA 18. 21. negativni verze bez podkladu AUKČNÍ GALERIE KODL AUKČNÍ SÍŇ VLTAVÍN A U K Č N Í D E N 5 5. E m i l F i l l a, Č t e n á ř k a L i d o v ý c h n o v i n 9 2. O s c a r D o m í n g u e z, H l a v a d í v

EXLIBRIS A DROBNÁ GRAFIKA HANA ČÁPOVÁ EXLIBRIS A DROBNÁ GRAFIKA 4 27. července až 5. září 2015 Galerie U Kellerů, Radnice, náměstí Karla Šternberka 68 a plzeňská sekce Spolku sběratelů a přátel exlibris 1 2 34 1. Exl F. MÁSLER.

Statistiky po 5. kole

Statistiky po 5. kole Statistiky po 5. kole Tabulka celkem: družstvo záp výh rem proh skore sety průměr body plné dorážka chyby 1. Meteor 5 4 0 1 29,0:11,0 (39,0:21,0) 2572 8 1795 777 40,4 2. Konstruktiva A 5 4 0 1 24,0:16,0