Rožďalovický předškoláček

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Rožďalovický předškoláček"

Transkript

1 1/ září 2013 Naši noví kamarádi v MŠ. Příprava prezentace prací ve výloze drogerie. První školní den u Myšek, Berušek a Sluníček. Na exkurzi u Ondry Sládka. Návštěva v Galerii Melantrich Rožďalovice na výstavě prací Ing. arch. Jiřího Vorla. Nový přírůstek v koutku živé přírody strašilka. Naše Sluníčka předškoláci.

2 2/ září 2013 Vařily Myšičky kašičku na zeleném.. Malování Myšek U Berušek: logopedická chvilka, svačinka a malování Náš dům. Hry u Sluníček. Závody Sluníček v běhu. Sběr přírodnin. Výsledky výtvarných činností Sluníček.

3 3/ září října 2013 Na téma Zdravé mlsání jsme poznávali ovoce a zeleninu. Děti poznávaly, kde roste, jak vypadá, ale i jak chutná výroba a ochutnávka mrkvového salátu. Tiskátek z brambor děti využily ve výtvarné výchově. Vycházka k okolním polím (řepkové a rajčatové) a pohádka v MŠ O perníkové chaloupce. Výroba ozdob na stolečky v herně a pohádka v MŠ Oslíčku, otřes se! v podání divadla Koloběžka. V pátek jsme se zúčastnili projektu 72 hodin pro lidi, přírodu a místo, kde žiješ. Děti z MŠ se podílely na úklidu školní zahrady.

4 4/ října 2013 Čtrnáctidenní projekt V lese jsme zahájili vycházkou do lesa Kálek. Naučně-zábavný program Zdravá Pětka. Beseda a ukázka záchranné stanice pro hendikepovaná zvířata z Pátku. Děti ve spolupráci s dospělými zasadily na školní zahradě borovičku a dne jsme navštívili podzimní výstavku v Domově Rožďalovice. Exkurze na pile pana Taraby. Krom prken, kmenů a výroby jsme shlédli také stádo zdomácnělých divokých prasat.

5 5/ října - 8. listopadu 2013 Dne pracovala děvčátka s klientkami Domova Rožďalovice na výrobě mýdel a chlapci navštívili truhlárnu pana Josefa Košťáka. V úterý jsme zahájili plavecký výcvik v Nymburce. Zúčastnilo se 18 předškoláků. Během týdne duchů v mateřské škole jsme kromě dlabání dýní a výroby malých strašidýlek uspořádali pro děti a rodiče ve středu večer Světýlkový den. Kamarádíme se s počítačem a pomáhají nám žáci 9. třídy ZŠ.

6 6/ listopadu 2013 Pani učitelka Koseková vytvořila nový proběhla beseda v MŠ na téma 12. a se předškoláci zúčastnili nápis nad hlavním vchodem MŠ. Připrava dětí na vstup do ZŠ. dalších dvou plaveckých výcviků. V pátek shlédli předškoláci výstavu Sandry Bartošové, bývalé žákyně MŠ a ZŠ Rožďalovice. Výtvarné práce Berušek. V pondělí navštívil předškoláky na výuce angličtiny ve školce pan učitel Alejandro Barello. Momentky z týdenního projektu předškoláků Lidské tělo.

7 7/ listopadu - 6. prosince 2013 Sledování rekonstrukce zdravotního střediska a pracovní dílna chlapců v Domově Rožďalovice výroba mýdel. Na exkurzi u paní Antošové. Nová výloha v drogerii. Příprava na účast při rozsvěcení vánočního stromu v Rožďalovicích proběhla v mateřské škole předvánoční besídka v 1. a 2. třídě. V pátek si vzpomněl na děti ve školce i Mikuláš s drobnými dárky. Čertí hrátky v 3.třídě Sluníček.

8 8/ prosince prosince děti navštívily prodejní vánoční výstavku v Domově Rožďalovice. 12. prosince předal pan Petr Buryan ceny vítězům ve výtvarné vánoční 16.prosince proběhla vánoční soutěži vyhlášené Sdružením rodičů Rožďalovic. V mateřské škole se besídka v Domově na prvním místě umístila Kristýnka Samašová. Rožďalovice. 16. prosince proběhla vánoční nadílka v mateřské škole. 18. prosince pozvaly děti z mateřské školy Sluníčka své rodiče na předvánoční odpoledne.

9 9/ ledna 2014 V pátek jsme navštívili kamarády v 1. třídě základní školy. Děti se seznámily s interaktivní tabulí, s prvňáčky si složili papírového ptáčka a společně si zazpívali písničku. Tématický týden Čím jezdíme, létáme, plujeme ve třídě Sluníček. Tak si hrají a jedí naše Myšky. Konstruktéři Jára a Štěpán. Soutěž v obouvání židliček. Zasloužený odpočinek ve školce.

10 10/ ledna 2014 V sobotu se naši předškoláci přišli zapsat do 1. třídy ZŠ v Rožďalovicích. V úterý jsme ukončili plavecký výcvik v Nymburce. Ve čtvrtek muzicírovaly děti pod vedením paní Věry Martincové s veselými bubínky. Předškoláci si vyrobili teplé Ústní hygiena před novými Zimní hrátky na prvním letošním zimní svetry. zrcadly v umývárně MŠ. sněhu.

11 11/ února 2014 Dne 5.2. divadlo v MŠ: O Malence. Z projektu: Co děláme celý den (výroba hodin). Ve středu Berušky krmily nutrie na řece Mrlině. Předškoláci sledují dění olympijských her a fandí našim sportovcům. Vybrané výkresy pro soutěž: Požární ochrana očima dětí. Adopce veverky obecné. Dne děti shlédly divadelní představení Broučci v divadle v Nymburce.

12 12/ února 2014 Exkurze na farmě u Kořínků. Návštěva řeznictví školní družiny. Únorová vycházka do lesa. V království švadlen školní družiny. Ve středu se předškoláci zúčastnili výuky AJ v 1.třídě ZŠ. Nová televize ve školce proběhlo v MŠ 6.setkání Ze školky do školy Hraní s angličtinou. Logopedická chvilka s Ladikem. Stále sledujeme dění za budovou MŠ. Loučení se starými chvojkami na školní zahradě MŠ.

13 13/ března 2014 V úterý 4. března jsme uskutečnili v mateřské škole maškarní rej s průvodem městem. 7.března jsme vystoupili s programem pro seniory Rožďalovic. Účastníci Veselé básničky (školní kolo). Vítězové školního kola Veselé básničky (kategorie MŠ). Letošní první hry na školní zahradě a pomoc předškoláků při úklidu zahrady.

14 14/ března - 4. dubna 2014 V úterý jsme vařili s Tupperware. Výstava Pojďte s námi za Šmoulíky. Se Šmouly jsme také počítali a vymýšleli šmoulí příběhy se uskutečnila dílna v Domocě Rožďalovice. Jarní výloha v drogerii. Ve čtvrtek proběhl zápis dětí do mateřské školy na školní rok 2014/2015. V pátek jsme obědvali v ZŠ. Berušky pod rozkvetlou magnólií (342 květů) a péče o šneky u Sluníček.

15 15/ dubna 2014 Děti ze školky navštívily velikonoční výstavu v Domově Rožďalovice. V oddělení Myšek, Berušek a Sluníček vrcholily přípravy na Velikonoce. V úterý 15. dubna jsme společně oslavili příchod jara na rožďalovické Radnici.

16 16/ dubna - 2. května 2014 U příležitosti Dne Země jsme v MŠ zasadili liliovník tulipánovitý a ve středu jsme se vydali s paní Krumpholcovou za historií Rožďalovic. Ve čtvrtek vyjela celá mateřská škola na školní výlet na zámek Loučeň. V úterý jsme slavili v mateřské škole Čarodějnice.

17 17/ května 2014 Rekonstrukce silnice před MŠ. Dárečky pro maminky. Za historií Rožďalovic (Bára Nováková). Z důvodu přípravy školního kalendáře na školní rok 2014/2015 jsme v pátek 9.5. navštívili Žitovlice, abychom zjistili něco z historie a současnosti této obce. Logopedická chvilka s hláskou Č. Z týdenního projektu Uvíjíme věneček.

18 18/ května května se děti v MŠ staly malými truhláři v dřevíčkové dílně. Logopedické chvilky u Berušek a Sluníček. V pátek 30.května nejstarší holčičky batikovaly šátečky s klientkami v Domově Rožďalovice. Oslavy Dne dětí v mateřské škole byly ve znamení sportu a mlsání.

19 19/ června 2014 Od 2.6.do 6.6. probíhal v MŠ projekt Celý týden čteme dětem. Četli nám žáci 1. třídy ZŠ, paní učitelka Jaroslava Sedláčková, pan starosta Petr Kapal, pan ředitel Roman Kotlář a babičky z Domova Rožďalovice. Navštívili jsme také místní knihovnu. Od 9.6. do se 13 předškoláků zúčastnilo školky v přírodě v Příchovcích u Kořenova.

20 20/ června června proběhlo ve školce rozloučení s předškoláky, tentokrát v režii profesionálů. Se svým hudebním pořadem plným veselých písniček nás navštívila Inka Rybářová s klaunem Rybičkou. Třídní učitelky Marcela Kořínková a Lenka Pecková předaly dětem na památku knížky a šerpy a klaun Rybička je slavnostně pasoval na školáky. Ve středu 25. června se ještě předškoláci představili s vystoupením Hasiči na školní akademii. 18. června nás potěšila svou návštěvou Policie ČR s ukázkou výcviku policejních psů Jama a Breta.

VÝROČNÍ ZPRÁVA šk. rok 2011/12

VÝROČNÍ ZPRÁVA šk. rok 2011/12 VÝROČNÍ ZPRÁVA šk. rok 2011/12 MASARYKOVA ZÁKLADNÍ ŠKOLA DYMOKURY P o d ě k o v á n í Masarykova základní škola děkuje Obci Dymokury, ostatním obcím, sponzorům a rodičům za účinnou pomoc a velmi dobrou

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA šk. rok 2013/14 MASARYKOVA ZÁKLADNÍ ŠKOLA DYMOKURY

VÝROČNÍ ZPRÁVA šk. rok 2013/14 MASARYKOVA ZÁKLADNÍ ŠKOLA DYMOKURY VÝROČNÍ ZPRÁVA šk. rok 2013/14 MASARYKOVA ZÁKLADNÍ ŠKOLA DYMOKURY P o d ě k o v á n í Masarykova základní škola děkuje Obci Dymokury, ostatním obcím, sponzorům a rodičům za pomoc, podporu a spolupráci.

Více

Výroční zpráva ZŠ a MŠ Chýně za rok 2013/2014

Výroční zpráva ZŠ a MŠ Chýně za rok 2013/2014 Výroční zpráva ZŠ a MŠ Chýně, okres Praha západ Školní rok 2013/2014 1. Základní údaje o škole 1.1 škola název školy Základní škola a Mateřská škola Chýně, okres Praha - západ adresa školy Za Školou 55,

Více

Výroční zpráva školy

Výroční zpráva školy - Základní škola a mateřská škola Ivaň 73, 691 23 Ivaň tel.: 519427430 www.zsinav.cz zsivan@seznam.cz Výroční zpráva školy za školní rok 2013-2014 10 zákona č.561/2004 Sb, 7 vyhl. č.15/2005 Sb. Zpracoval

Více

Základní škola a Mateřská škola Dolní Rožínka 592 51 Dolní Rožínka. Výroční zpráva

Základní škola a Mateřská škola Dolní Rožínka 592 51 Dolní Rožínka. Výroční zpráva Základní škola a Mateřská škola Dolní Rožínka 592 51 Dolní Rožínka Výroční zpráva školní rok 2009-2010 Obsah 1. Základní údaje o škole... 4 Charakteristika školy... 5 Vybavení školy... 5 2. Obory vzdělání

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ZÁKLADNÍ ŠKOLY A MATEŘSKÉ ŠKOLY VE VŘESINĚ

VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ZÁKLADNÍ ŠKOLY A MATEŘSKÉ ŠKOLY VE VŘESINĚ VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ZÁKLADNÍ ŠKOLY A MATEŘSKÉ ŠKOLY VE VŘESINĚ Školní rok 2011/2012 14. 10. 2012 Mgr. Lenka Skýbová ředitelka školy Výroční zpráva je předkládána v souladu s ustanovením 10 odst.

Více

pro rodiče, žáky, pedagogy a přátele ZŠ v Řečanech nad Labem

pro rodiče, žáky, pedagogy a přátele ZŠ v Řečanech nad Labem pro rodiče, žáky, pedagogy a přátele ZŠ v Řečanech nad Labem šk. rok 2012 2013 / č. 41 / vydáno 15. listopadu 2012 Vážení rodiče, přinášíme další číslo Zpravodaje, ve kterém najdete nejdůležitější informace

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA šk. rok 2012/13 MASARYKOVA ZÁKLADNÍ ŠKOLA DYMOKURY

VÝROČNÍ ZPRÁVA šk. rok 2012/13 MASARYKOVA ZÁKLADNÍ ŠKOLA DYMOKURY VÝROČNÍ ZPRÁVA šk. rok 2012/13 MASARYKOVA ZÁKLADNÍ ŠKOLA DYMOKURY P o d ě k o v á n í Masarykova základní škola děkuje Obci Dymokury, ostatním obcím, sponzorům a rodičům za pomoc, podporu a spolupráci.

Více

ORGANIZACE ŠKOLNÍHO ROKU 2014/2015

ORGANIZACE ŠKOLNÍHO ROKU 2014/2015 ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA VLKOŠ, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE Náves 43, 751 19 Vlkoš, tel.: 581 223 030, IČO: 70989362 ORGANIZACE ŠKOLNÍHO ROKU 2014/2015 Základní škola a Mateřská škola Vlkoš, příspěvková

Více

e-mail: reditel 7.zs@volny.cz tel. řed.: 312 681 166 fax/sekr.: 312 681 165 č.j.:1216/08 Kladno: 6.8.2008 Magistrát města Kladna oddělení školství

e-mail: reditel 7.zs@volny.cz tel. řed.: 312 681 166 fax/sekr.: 312 681 165 č.j.:1216/08 Kladno: 6.8.2008 Magistrát města Kladna oddělení školství e-mail: reditel 7.zs@volny.cz tel. řed.: 312 681 166 fax/sekr.: 312 681 165 č.j.:1216/08 Kladno: 6.8.2008 Magistrát města Kladna oddělení školství nám. 17.listopadu 2840 K L A D N O 272 63 Obsah: 1) Základní

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ZÁKLADNÍ ŠKOLY A MATEŘSKÉ ŠKOLY VE VŘESINĚ

VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ZÁKLADNÍ ŠKOLY A MATEŘSKÉ ŠKOLY VE VŘESINĚ VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ZÁKLADNÍ ŠKOLY A MATEŘSKÉ ŠKOLY VE VŘESINĚ Školní rok 2013/2014 19. 9. 2014 Mgr. Lenka Skýbová ředitelka školy Výroční zpráva je předkládána v souladu s ustanovením 10 odst. 3,

Více

Část I. Základní charakteristika školy

Část I. Základní charakteristika školy Část I. Základní charakteristika školy Základní škola Břeclav, Na Valtické 31 A, 691 41 Zřizovatel školy: Město Břeclav Ředitel školy: Mgr. Dagmar Krystíková Telefon: 519 334 211 e-mail: reditel@zsvalticka.cz

Více

Aktivity ZŠ a prezentace škola na webových stránkách

Aktivity ZŠ a prezentace škola na webových stránkách Příloha č. 1 Aktivity ZŠ a prezentace škola na webových stránkách Start do školy 4. září 2013 http://www.zsstramberk.cz/start-do-skoly/ V pondělí 2. září 2013 se uskutečnilo slavnostní uvítání prvňáčků.

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY

VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY Základní škola a Mateřská škola Tábor-Měšice, Míkova 64 VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY Školní rok: 2011/2012 Zpracovala: Mgr. Hana Saláková Část I. CHARAKTERISTIKA ŠKOLY Název: Základní škola a Mateřská

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY za školní rok 2013/2014

VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY za školní rok 2013/2014 VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY za školní rok 2013/2014 Zpracoval ředitel školy Mgr. Milan Procházka V Budišově dne 10.9.2014 podpis a razítko: OBSAH 1. Základní informace a charakteristika školy... 3

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA šk. rok 2010/11 MASARYKOVA ZÁKLADNÍ ŠKOLA DYMOKURY

VÝROČNÍ ZPRÁVA šk. rok 2010/11 MASARYKOVA ZÁKLADNÍ ŠKOLA DYMOKURY VÝROČNÍ ZPRÁVA šk. rok 2010/11 MASARYKOVA ZÁKLADNÍ ŠKOLA DYMOKURY P o d ě k o v á n í Masarykova základní škola děkuje Obci Dymokury, ostatním obcím, sponzorům a rodičům za účinnou pomoc a velmi dobrou

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY ZA ŠKOLNÍ ROK 2013/2014 O HOSPODAŘENÍ ŠKOLY ZA ROK 2013

VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY ZA ŠKOLNÍ ROK 2013/2014 O HOSPODAŘENÍ ŠKOLY ZA ROK 2013 VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY ZA ŠKOLNÍ ROK 013/014 A O HOSPODAŘENÍ ŠKOLY ZA ROK 013 č.j.: Výroční zprávu vypracovala: M.Schallenbergerová, ředitelka školy D. Havelková, vedoucí učitelka MŠ M. Bábíčková,

Více

Co najdete ve vánočním čísle:

Co najdete ve vánočním čísle: Co najdete ve vánočním čísle: Organizace šk.roku 2012/2013 Termíny prázdnin: 3. 9. 2012 - zahájení školního vyučování 25. 10. a 26. 10. 2012 podzimní prázdniny 22. 12. 2012 2. 1. 2013 vánoční prázdniny

Více

e-mail: reditel 7.zs@volny.cz e-mail hosp.: tausova.zs7@volny.cz tel. řed.: 312 681 166 fax/sekr.: 312 681 165

e-mail: reditel 7.zs@volny.cz e-mail hosp.: tausova.zs7@volny.cz tel. řed.: 312 681 166 fax/sekr.: 312 681 165 e-mail: reditel 7.zs@volny.cz e-mail hosp.: tausova.zs7@volny.cz tel. řed.: 312 681 166 fax/sekr.: 312 681 165 č.j.:1035/07 Kladno: 27.6.2007 Magistrát města Kladna oddělení školství nám. 17.listopadu

Více

Výroční zpráva základní školy

Výroční zpráva základní školy 1. Základní údaje o škole 1.1 Škola Název školy Základní škola Český Těšín Slezská 1740 okres Karviná Adresa školy Slezská 1740, Český Těšín Právní forma příspěvková organizace IČO 48004685 IZO 048004685

Více

Základní škola a Mateřské škola Bělkovice Lašťany, příspěvková organizace

Základní škola a Mateřské škola Bělkovice Lašťany, příspěvková organizace Základní škola a Mateřské škola Bělkovice Lašťany, příspěvková organizace Školní vzdělávací program Mateřské školy Bělkovice-Lašťany I. Identifikační údaje Název zařízení: Základní škola a Mateřská škola

Více

ZA ŠKOLNÍ ROK 2013 2014

ZA ŠKOLNÍ ROK 2013 2014 Z á k l a d n í š k o l a T ř e m o š n i c e Výroční zpráva o činnosti školy ZA ŠKOLNÍ ROK 2013 2014 ZŠ Třemošnice, Internátní 217 zskola@tremosnice.cz OBSAH Činnost školy 3 Učební plán školního roku

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY

VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY Základní škola Zdice, okres Beroun se sídlem Komenského 72, 267 51 Zdice www.zszdice.cz 1.st./Žižkova 589/email: zs1.zdice@zszdice.cz, tel. 311685158 2.st./Komenského 72/email: zs.zdice@zszdice.cz, tel.

Více

ROČNÍ PLÁN ČINNOSTI ŠKOLNÍ DRUŽINY 2012/2013

ROČNÍ PLÁN ČINNOSTI ŠKOLNÍ DRUŽINY 2012/2013 ŠKOLNÍ DRUŽINA PŘI ZÁKLADNÍ ŠKOLE VE ZBÝŠOVĚ, J. A. KOMENSKÉHO 473 ROČNÍ PLÁN ČINNOSTI ŠKOLNÍ DRUŽINY 2012/2013 Hlavní úkoly ŠD ŠD slouží k výchově, vzdělávání a relaxaci dětí. Tvoří mezistupeň mezi výukou

Více

ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA LIBCHAVY DOLNÍ LIBCHAVY 153 561 16 LIBCHAVY

ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA LIBCHAVY DOLNÍ LIBCHAVY 153 561 16 LIBCHAVY ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA LIBCHAVY DOLNÍ LIBCHAVY 153 561 16 LIBCHAVY VÝROČNÍ ZPRÁVA ZA ŠKOLNÍ ROK 2011 / 2012 1 Údaje o zařízení Druh školy : základní a mateřská Právní forma : příspěvková organizace

Více

Základní škola a mateřská škola Křižanov, příspěvková organizace. Roční plán práce

Základní škola a mateřská škola Křižanov, příspěvková organizace. Roční plán práce Základní škola a mateřská škola Křižanov, příspěvková organizace Roční plán práce Školní rok 2014/2015 Vedení školy: ředitelka Mgr. Hana Koudelová Pedagogičtí pracovníci: Základní škola zástupce ŘŠ Ing.

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA. Školní rok 2013-2014. Katolická mateřská škola Seydlovo nám. 24, 266 01 Beroun 1 IČO 43765106. PhDr. Jana Stielová DiS.

VÝROČNÍ ZPRÁVA. Školní rok 2013-2014. Katolická mateřská škola Seydlovo nám. 24, 266 01 Beroun 1 IČO 43765106. PhDr. Jana Stielová DiS. Katolická mateřská škola Seydlovo nám. 24, 266 01 Beroun 1 IČO 43765106 VÝROČNÍ ZPRÁVA Školní rok 2013-2014 V Berouně 27. října 2014 Č.j. 82 /2014 Zpracovala: PhDr. Jana Stielová DiS. ředitelka Obsah výroční

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY

VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY Základní škola a Mateřská škola Boršice, okres Uherské Hradiště VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY ZA ŠKOLNÍ ROK 2008/2009 zpracovaná podle zákona 561/2004 Sb., par.7, odst. 1, písm. a-h, o základním, středním,

Více

Výroční zpráva ředitelky školy

Výroční zpráva ředitelky školy Výroční zpráva za školní rok 2013/2014 Základní škola, Litovel Jungmannova 655, okres Olomouc Výroční zpráva ředitelky školy školní rok 2013 2014 V Litovli 21. září 2014 Obsah 1 Základní údaje o škole...

Více

Základní škola a Mateřská škola Svatá Maří. Výroční zpráva o činnosti školy ve školním roce 2013 2014

Základní škola a Mateřská škola Svatá Maří. Výroční zpráva o činnosti školy ve školním roce 2013 2014 Základní škola a Mateřská škola Svatá Maří Výroční zpráva o činnosti školy ve školním roce 2013 2014 Výroční zpráva je zpracována podle vyhlášky ze dne 10. července 2009, kterou se mění vyhláška č. 15/2005

Více