Konfekcionované duplexní vlákna s těsnou ochranou a s různými typy konektorů v provedení vlákna Singlemode nebo Multimode

Save this PDF as:

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Konfekcionované duplexní vlákna s těsnou ochranou a s různými typy konektorů v provedení vlákna Singlemode nebo Multimode"

Transkript

1 Konfekcionované duplexní vlákna s těsnou ochranou a s různými typy konektorů v provedení vlákna Singlemode nebo Multimode Optický Duplex Patchcord s různými typy konektorů (ST, LC, SC) dostupný jako jednovidový a vícevidový Info Předosazený kabel s propojovacím kabelem Duplex s konektorem s keramickou dutinkou s dlouhou životností Další varianty na nebo na vyžádání Výhody Pro síťové připojení optických vysílačů, přijímačů a připojovacích boxů Připojení "Plug & Play" optických zařízení Rozebíratelné spoje umožňují snadnou výměnu komponent Přímé propojení mezi dvěma aktivními optickými prvky Oblasti použití Pro vnitřní použití LAN připojení Datová centra Rozvodné skříně Vlastnosti výrobku Vnější plášť odolný proti plameni, bezhalogenový Vysoká flexibilita Připojení kabelu odolnými keramickými konektory Předem sestavené konektory: - nízká ztráta útlumem - vysoká návratová ztráta Odkazy na normy / schválení LC vyhovuje normě IEC SC vyhovuje normě IEC ST vyhovuje normě IEC FC vyhovuje normě IEC Konstrukce

2 Duplexní kabel s těsnou ochranou vláken a vnějším pláštěm z LSZH Konektor: LC, SC nebo ST Barva kabelu: fialová vícevidový OM4, modrá vícevidový OM3, oranžová vícevidový OM2 a OM1, žlutá jednovidový OS2 Standardní délka: 2 m K dispozici na vyžádání: 1 m, 3 m, 5 m a 10 m Technická data Klasifikace ETIM 5: Klasifikace ETIM 6: Rozměry: Typ vlákna: Označení dle normy: Typ optického vlákna: Přípustný poloměr ohybu: Přípustná tažná síla: ETIM 5.0 Class-ID: EC ETIM 5.0 Class-Description: Fibre optic patch cord ETIM 6.0 Class-ID: EC ETIM 6.0 Class-Description: Propojovací kabel LWL vlákno s primární ochranou: 250 μm Žíla (vlákno se sekundární ochranou): 900 µm Žíla s izolací: 1,9 mm GOF - skelné vlákno J-VH 2x1G/E... Materiál jádra: sklo Materiál optického pláště: sklo Pevné uložení: 30 mm Pohyblivé uložení: 40 mm Pevné uložení: 100 N Teplotní rozsah: Pevné uložení: -20 C až +60 C Příležitostně pohyblivé použití: -5 C až +50 C Poznámka Na vyžádání dodáme také jiné délky nebo varianty konektorů. Fotografie a grafika nejsou v měřítku a nejsou věrným zobrazením podrobností příslušných produktů Uvedené ceny jsou bázové ceny bez DPH a příplatků. Prodej pouze fyzickým a právnickým osobám.

3 Číslo výrobku Označení výrobku Multimode G 50 OM GOF Duplex Patchcord SC/SC G50 OM4, 2m GOF Duplex Patchcord ST/SC G50 OM4, 2m GOF Duplex Patchcord ST/ST G50 OM4, 2m GOF Duplex Patchcord LC/SC G50 OM4, 2m GOF Duplex Patchcord LC/ST G50 OM4, 2m GOF Duplex Patchcord LC/LC G50 OM4, 2m GOF Duplex Patchcord FC/FC G50 OM4, 2m Multimode G 50 OM GOF Duplex Patchcord SC/SC G50 OM3, 2m GOF Duplex Patchcord ST/SC G50 OM3, 2m GOF Duplex Patchcord ST/ST G50 OM3, 2m GOF Duplex Patchcord LC/SC G50 OM3, 2m GOF Duplex Patchcord LC/ST G50 OM3, 2m GOF Duplex Patchcord LC/LC G50 OM3, 2m GOF Duplex Patchcord FC/FC G50 OM3, 2m Multimode G 50 OM GOF Duplex Patchcord SC/SC G50 OM2, 2m GOF Duplex Patchcord ST/SC G50 OM2, 2m GOF Duplex Patchcord ST/ST G50 OM2, 2m GOF Duplex Patchcord LC/SC G50 OM2, 2m GOF Duplex Patchcord LC/ST G50 OM2, 2m GOF Duplex Patchcord LC/LC G50 OM2, 2m GOF Duplex Patchcord FC/FC G50 OM2, 2m Multimode G 62,5 OM GOF Duplex Patchcord SC/SC G62.5, 2m GOF Duplex Patchcord ST/SC G62.5, 2m GOF Duplex Patchcord ST/ST G62.5, 2m GOF Duplex Patchcord LC/SC G62.5, 2m GOF Duplex Patchcord LC/ST G62.5, 2m GOF Duplex Patchcord LC/LC G62.5, 2m GOF Duplex Patchcord FC/FC G62.5, 2m Singlemode E 9 OS GOF Duplex Patchcord SC/SC E9 OS2, 2m GOF Duplex Patchcord ST/SC E9 OS2, 2m

4 Číslo výrobku Označení výrobku GOF Duplex Patchcord ST/ST E9 OS2, 2m GOF Duplex Patchcord LC/SC E9 OS2, 2m GOF Duplex Patchcord LC/ST E9 OS2, 2m GOF Duplex Patchcord LC/LC E9 OS2, 2m LC/LC 9/125 APC, 2m LC/SC-APC E9 OS2, 2m

5

Kabel PCF v provedení duplex s PVC nebo PUR pláštěm pro použití PROFINET typu B nebo C

Kabel PCF v provedení duplex s PVC nebo PUR pláštěm pro použití PROFINET typu B nebo C Kabel PCF v provedení duplex s PVC nebo PUR pláštěm pro použití PROFINET typu B nebo C Optické kabely kompatibilní s PROFINET dle typu B a C, s dvojitým kabelem 2K200/230 PCF, barevně kódovaným J-VY(ZN)Y,

Více

W VLÁKNOVÁ OPTIKA A OPTICKÁ KONFEKCE

W VLÁKNOVÁ OPTIKA A OPTICKÁ KONFEKCE W VLÁKNOVÁ OPTIKA A OPTICKÁ KONFEKCE W UNIVERZÁLNÍ OPTICKÉ KABELY S VOLNOU SEKUNDÁRNÍ OCHRANOU 285 KATEGORIE OM1 VLÁKNO 62,5µm Optický kabel univerzální 4 vlákna, FRNC/LS0H 9004840516395 HSEAIBH046 6132

Více

Kabeláž datová - optická

Kabeláž datová - optická 572 w Optické kabely univerzální s volnou sekundární ochranou w Optické kabely univerzální s volnou sekundární ochranou a ochranou proti hlodavcům Kategorie OM2 - vlákno 50/125 μm Univerzální optický kabel

Více

INFORMACE O VÝROBKU H07V-K <HAR> Info CPR (Nařízení o stavebních výrobcích): výběr čísla výrobku na <HAR>

INFORMACE O VÝROBKU H07V-K <HAR> Info CPR (Nařízení o stavebních výrobcích): výběr čísla výrobku na   <HAR> Evropská typová konstrukční certifikace H07V-K, HAR, připojovací a ovládací kabel, PVC, 450/750 V, zapojení zařízení a rozvaděčů, odolný vůči šíření plamene, třída 5/jemný vodič, pevná instalace,

Více

INFORMACE O VÝROBKU. UNITRONIC LiYY. Info Kabel pro mnohostranné použití Další rozměry/barvy na vyžádání

INFORMACE O VÝROBKU. UNITRONIC LiYY. Info Kabel pro mnohostranné použití Další rozměry/barvy na vyžádání Datový kabel s barevným kódem DIN 47100 : Nízkofrekvenční datový kabel z PVC, kódovaný DIN 47100, flexibilní (0,34 mm² vícežilový Maxi TERMI- POINT ), odolný vůči šíření plamene, řízení přístrojového vybavení

Více

INFORMACE O VÝROBKU H05V-K <HAR> Info CPR (Nařízení o stavebních výrobcích): výběr čísla výrobku na <HAR>

INFORMACE O VÝROBKU H05V-K <HAR> Info CPR (Nařízení o stavebních výrobcích): výběr čísla výrobku na   <HAR> Evropská typová konstrukční certifikace H05V-K, HAR, připojovací a ovládací kabel, PVC, 300/500 V, zapojení zařízení a rozvaděčů, odolný vůči šíření plamene, třída 5/jemný vodič, pevná instalace,

Více

ÖLFLEX CLASSIC 110 SY ovládací kabel z PVC, VDE registrovaný s opletem z ocelových drátů, flexibilní kabel pro různé aplikace, U 0 /U: 300/500 V

ÖLFLEX CLASSIC 110 SY ovládací kabel z PVC, VDE registrovaný s opletem z ocelových drátů, flexibilní kabel pro různé aplikace, U 0 /U: 300/500 V Ovládací PVC kabel s opletem z ocelových drátů s transparentním vnějším pláštěm ovládací kabel z PVC, VDE registrovaný s opletem z ocelových drátů, flexibilní kabel pro různé aplikace, U 0 /U: 300/500

Více

INFORMACE O VÝROBKU. ETHERLINE LAN RJ45 Cat.6A. Info S ochranným pouzdrem a optimalizovaným zajištovacím mechanismem

INFORMACE O VÝROBKU. ETHERLINE LAN RJ45 Cat.6A. Info S ochranným pouzdrem a optimalizovaným zajištovacím mechanismem Patch kabely pro kancelářské aplikace RJ45 Cat.6 A, dvojté stíění S/FTP Patch kabel pro kancelářské aplikace Info S ochranným pouzdrem a optimalizovaným zajištovacím mechanismem Konektor se standardním

Více

ÖLFLEX CLASSIC 110 CY

ÖLFLEX CLASSIC 110 CY Stíněný ovládací PVC kabel s transparentním vnějším pláštěm ovládací kabel z PVC, registrovaný VDE, stíněný, flexibilní a očíslovaný pro různé aplikace, U 0 /U: 300/500 V Info CPR (Nařízení o stavebních

Více

Cenově výhodný, harmonizovaný, flexibilní, jednožilový vodič pro chráněné pevné uložení

Cenově výhodný, harmonizovaný, flexibilní, jednožilový vodič pro chráněné pevné uložení Cenově výhodný, harmonizovaný, flexibilní, jednožilový vodič pro chráněné pevné uložení H07V-K, HAR, připojovací a ovládací kabel, PVC, 450/750 V, zapojení, montáž, odolný vůči šíření plamene, třída 5/jemný

Více

ÖLFLEX CLASSIC 115 CY

ÖLFLEX CLASSIC 115 CY Stíněný ovládací kabel PVC s malým vnějším průměrem ovládací kabel z PVC, stíněný a flexibilní pro různé aplikace, tenký a lehký bez vnitřního pláště, U 0 /U: 300/500 V Info CPR (Nařízení o stavebních

Více

INFORMACE O VÝROBKU. UNITRONIC LiYCY. Výhody Stínicí oplet minimalizuje vliv elektrických rušivých polí Mnohostranné možnosti použití

INFORMACE O VÝROBKU. UNITRONIC LiYCY. Výhody Stínicí oplet minimalizuje vliv elektrických rušivých polí Mnohostranné možnosti použití Stíněný datový kabel s barevným kódem DIN 47100 : Nízkofrekvenční datový kabel z PVC DIN 47100 s barevným kódem (0,34 mm² vícedrátový Maxi TERMI- POINT ), odolný vůči šíření plamene, stíněný, řízení přístrojového

Více

Ovládací kabel odolný proti oděru, olejům a povětrnostním vlivům, plášť z PUR, izolace žil z TPE - certifikovaný VDE

Ovládací kabel odolný proti oděru, olejům a povětrnostním vlivům, plášť z PUR, izolace žil z TPE - certifikovaný VDE Ovládací kabel odolný proti oděru, olejům a povětrnostním vlivům, plášť z PUR, izolace žil z TPE - certifikovaný VDE ovládací kabel z PUR pro vnitřní a venkovní použití ohebný za studena, odolný abrazi,

Více

SKS - Strukturované Kabelážní Systémy

SKS - Strukturované Kabelážní Systémy - Strukturované Kabelážní Systémy OPTICKÁ KABELÁŽ - pigtaily Optické pigtaily - multimode 50/125 m, OM2 P edem p ipravený a zakon eny optický konektor ST, SC, LC, multimode 50/125 m, kategorie OM2 s optickým

Více

INFORMACE O VÝROBKU. ETHERLINE Cat.5e. Info Kabel pro průmyslový Ethernet Cat.5e

INFORMACE O VÝROBKU. ETHERLINE Cat.5e. Info Kabel pro průmyslový Ethernet Cat.5e Kabely pro Ethernet kategorie 5e, třída D pro pevné uložení - zkoušeny do 100 MHz Kabel pro průmyslový Ethernet kat. 5e pro pevné uložení vnější plášť z bezhalogenové směsi nebo PUR (schválení AWM), provedení

Více

Harmonizovaný, bezhalogenový k ochraně lidských životů, životního prostředí a věcných hodnot

Harmonizovaný, bezhalogenový k ochraně lidských životů, životního prostředí a věcných hodnot Harmonizovaný, bezhalogenový k ochraně lidských životů, životního prostředí a věcných hodnot H07Z-K 90 C, &lt HAR&gt, bezhalogenový jednožilový vodič, harmonizovaný, pro použití v rozvaděčích, jmenovité

Více

N2XH bezhalogenový silnoproudý kabel dle HD 604 / VDE Stavební instalační kabel se zlepšenými požárními vlastnostmi pro pevnou montáž

N2XH bezhalogenový silnoproudý kabel dle HD 604 / VDE Stavební instalační kabel se zlepšenými požárními vlastnostmi pro pevnou montáž Silnoproudé ohni odolné kabely 0,6/1 kv bezhalogenový silnoproudý kabel dle HD 604 / VDE 0276-604. Stavební instalační kabel se zlepšenými požárními vlastnostmi pro pevnou montáž Info CPR (Nařízení o stavebních

Více

Ovládací PVC kabel s VDE registrací, odolný proti olejům, s černým vnějším pláštěm pro mnohostranné použití

Ovládací PVC kabel s VDE registrací, odolný proti olejům, s černým vnějším pláštěm pro mnohostranné použití Ovládací PVC kabel s VDE registrací, odolný proti olejům, s černým vnějším pláštěm pro mnohostranné použití ovládací kabel z PVC, registrovaný VDE, odolný vůči oleji, flexibilní a odolný vůči UV pro různé

Více

INFORMACE O VÝROBKU. ETHERLINE kat.5e Flex. Info Kabel pro průmyslový Ethernet Cat.5e Pouze pro aplikace s patch kabely (max.

INFORMACE O VÝROBKU. ETHERLINE kat.5e Flex. Info Kabel pro průmyslový Ethernet Cat.5e Pouze pro aplikace s patch kabely (max. Kabel Ethernet kategorie 5e, třída D pro flexibilní použití - zkoušený do 100 MHz Kabel pro průmyslový Ethernet kat. 5e pro pohyblivé uložení vnější plášť bez halogenů nebo PUR (schválení AWM), provedení

Více

ÖLFLEX CLASSIC flexibilní ovládací PVC kabel odolný proti olejům s VDE registrací pro celou řadu aplikací, jmenovité napětí U 0 /U: 300/500 V

ÖLFLEX CLASSIC flexibilní ovládací PVC kabel odolný proti olejům s VDE registrací pro celou řadu aplikací, jmenovité napětí U 0 /U: 300/500 V Ovládací PVC kabel odolný proti olejům s VDE registraci pro širokou škálu aplikací - flexibilní ovládací PVC kabel odolný proti olejům s VDE registrací pro celou řadu aplikací, jmenovité napětí U 0 /U:

Více

ÖLFLEX CLASSIC flexibilní ovládací PVC kabel odolný proti olejům s VDE registrací pro celou řadu aplikací, jmenovité napětí U 0 /U: 300/500 V

ÖLFLEX CLASSIC flexibilní ovládací PVC kabel odolný proti olejům s VDE registrací pro celou řadu aplikací, jmenovité napětí U 0 /U: 300/500 V Ovládací PVC kabel odolný proti olejům s VDE registraci pro širokou škálu aplikací - flexibilní ovládací PVC kabel odolný proti olejům s VDE registrací pro celou řadu aplikací, jmenovité napětí U 0 /U:

Více

INFORMACE O VÝROBKU. ETHERLINE Cat.5e. Info Kabel pro průmyslový Ethernet Cat.5e

INFORMACE O VÝROBKU. ETHERLINE Cat.5e. Info Kabel pro průmyslový Ethernet Cat.5e Kabel Ethernet kategorie 5e, třída D pro pevné uložení - zkoušený do 100 MHz Kabel pro průmyslový Ethernet kat. 5e pro pevné uložení vnější plášť z bezhalogenové směsi nebo PUR (schválení AWM), provedení

Více

Stíněný ovládací kabel odolný proti oděru, olejům a povětrnostním vlivům, plášť z PUR, izolace žil z TPE - certifikovaný VDE

Stíněný ovládací kabel odolný proti oděru, olejům a povětrnostním vlivům, plášť z PUR, izolace žil z TPE - certifikovaný VDE Stíněný ovládací kabel odolný proti oděru, olejům a povětrnostním vlivům, plášť z PUR, izolace žil z TPE - certifikovaný VDE stíněný ovládací kabel z PUR pro vnitřní a venkovní použití ohebný za studena,

Více

INFORMACE O VÝROBKU. ETHERLINE kat.5e Flex. Info Kabel pro průmyslový Ethernet Cat.5e Vhodné pro patch kabely (max. 60 m)

INFORMACE O VÝROBKU. ETHERLINE kat.5e Flex. Info Kabel pro průmyslový Ethernet Cat.5e Vhodné pro patch kabely (max. 60 m) Kabel pro Ethernet Cat.5e (třída D) pro flexibilní použití - testováno do 100 MHz Kabel pro průmyslový Ethernet kat. 5e pro pohyblivé uložení vnější plášť bez halogenů nebo PUR (schválení AWM), provedení

Více

Ovládací kabel s pláštěm z PUR, odolný proti oděru a olejům pro vyšší požadavky aplikace

Ovládací kabel s pláštěm z PUR, odolný proti oděru a olejům pro vyšší požadavky aplikace Ovládací kabel s pláštěm z PUR, odolný proti oděru a olejům pro vyšší požadavky aplikace ÖLFLEX 400 P PUR ovládací kabel, odolný olejů a abrazi, vysoká vrubová houževnatost, pro průmyslové stroje, spotřebiče,

Více

ÖLFLEX CLASSIC 100 flexibilní PVC kabel, barevně kódovaný, ovládací kabel pro různé aplikace, U 0 /U: 300/500 V

ÖLFLEX CLASSIC 100 flexibilní PVC kabel, barevně kódovaný, ovládací kabel pro různé aplikace, U 0 /U: 300/500 V Ovládací PVC kabel s barevným značením žil ÖLFLEX CLASSIC 100 flexibilní PVC kabel, barevně kódovaný, ovládací kabel pro různé aplikace, U 0 /U: 300/500 V Info CPR (Nařízení o stavebních výrobcích): výběr

Více

USA: UL-listed (MTW), Kanada: CSA (TEW), Evropa: <HAR> H07V-K (podle průřezu), pocínované měděné dráty

USA: UL-listed (MTW), Kanada: CSA (TEW), Evropa: <HAR> H07V-K (podle průřezu), pocínované měděné dráty USA: UL-listed (MTW), Kanada: CSA (TEW), Evropa: H07V-K (podle průřezu), pocínované měděné dráty Lapp Kabel, připojovací a ovládací kabely, jednožilové vodiče PVC pro vlastní montáž, UL MTW VW-1,

Více

Komunikace na úrovni snímačů/akčních členů. Bez halogenů (pryž), schválení UL, odolný vůči olejům (TPE). Teplotní rozsah od -40 C do +90 C

Komunikace na úrovni snímačů/akčních členů. Bez halogenů (pryž), schválení UL, odolný vůči olejům (TPE). Teplotní rozsah od -40 C do +90 C Kabely AS-INTERFACE pro síťové systémy Fieldbus Komunikace na úrovni snímačů/akčních členů. Bez halogenů (pryž), schválení UL, odolný vůči olejům. Teplotní rozsah od -40 C do +90 C Info "LD" = Long Distance

Více

ÖLFLEX CLASSIC 130 H ovládací kabel bez halogenů, HFFR, flexibilní pro různé aplikace, U 0 /U: 300/500 V

ÖLFLEX CLASSIC 130 H ovládací kabel bez halogenů, HFFR, flexibilní pro různé aplikace, U 0 /U: 300/500 V Bezhalogenový ovládací kabel s vylepšenými protipožárními vlastnostmi ovládací kabel bez halogenů, HFFR, flexibilní pro různé aplikace, U 0 /U: 300/500 V Info CPR (Nařízení o stavebních výrobcích): výběr

Více

ÖLFLEX PUR 400 P spirální kabel se zvýšenou chemickou odolností, s odolností proti oleji, pro použití ve výrobě strojů a zařízení

ÖLFLEX PUR 400 P spirální kabel se zvýšenou chemickou odolností, s odolností proti oleji, pro použití ve výrobě strojů a zařízení PUR spirální kabel se zvýšenou chemickou odolností ÖLFLEX PUR 400 P spirální kabel se zvýšenou chemickou odolností, s odolností proti oleji, pro použití ve výrobě strojů a zařízení Info Zvýšená odolnost

Více

INFORMACE O VÝROBKU UNITRONIC SPIRAL. Info Bezpečný proti elektrickému rušení Vnější plášť z PUR Novinka: Nyní k dispozici v průřezech 0,25 mm²

INFORMACE O VÝROBKU UNITRONIC SPIRAL. Info Bezpečný proti elektrickému rušení Vnější plášť z PUR Novinka: Nyní k dispozici v průřezech 0,25 mm² Spirální kabel s vnějším pláštěm z PUR a celkovým stíněním pro přesný přenos impulzů stíněný PUR spirální kabel, odolný abrazi, datový a ovládací kabel pro použití při zpracování dat, měření a řídicí technice

Více

INFORMACE O VÝROBKU ÖLFLEX CRANE. Info Vhodný pro použití venku Integrovaný nosný prvek Vhodný i pro energetické řetězy a systémy kabelových vozíků

INFORMACE O VÝROBKU ÖLFLEX CRANE. Info Vhodný pro použití venku Integrovaný nosný prvek Vhodný i pro energetické řetězy a systémy kabelových vozíků Vysoce flexibilní pryžové kabely s nosným prvkem odolné proti povětrnostním vlivům flexibilní kabel, odolný vůči šíření plamene do venkovního prostředí a pro jeřábové aplikace / dopravníkové technologie,

Více

Jednožilové vodiče s VDE testem podle EN (H05Z-K a H07Z-K) pro zvýšené provozní požadavky

Jednožilové vodiče s VDE testem podle EN (H05Z-K a H07Z-K) pro zvýšené provozní požadavky Jednožilové vodiče s VDE testem podle EN 50525-3-41 (H05Z-K a H07Z-K) pro zvýšené provozní požadavky ÖLFLEX HEAT 125 C MC bezhalogenový jednožilový vodič s certifikátem GL, zvláštní vlastnosti při požáru,

Více

INFORMACE O VÝROBKU ÖLFLEX CLASSIC 110 H

INFORMACE O VÝROBKU ÖLFLEX CLASSIC 110 H Bezhalogenový ovládací kabel, odolný proti olejům a velmi flexibilní - bezhalogenový ovládací kabel, HFFR, olejovzdorný, flexibilní a odolný vůči chladu až do -30 C pro všestranné použití, dle nařízení

Více

Vysoce flexibilní stíněný ovládací kabel, izolace žil z PVC, vnitřní plášť a plášť z PUR odolný proti olejům a mechanickému poškození

Vysoce flexibilní stíněný ovládací kabel, izolace žil z PVC, vnitřní plášť a plášť z PUR odolný proti olejům a mechanickému poškození Vysoce flexibilní stíněný ovládací kabel, izolace žil z PVC, vnitřní plášť a plášť z PUR odolný proti olejům a mechanickému poškození stíněný připojovací a ovládací kabel pro univerzální použití v energetických

Více

X05V-K, připojovací a ovládací kabel pro vnitřní zapojení, PVC, 300/500 V, třída 5, dvojbarevná izolace helix, odolný vůči šíření plamene, cívka

X05V-K, připojovací a ovládací kabel pro vnitřní zapojení, PVC, 300/500 V, třída 5, dvojbarevná izolace helix, odolný vůči šíření plamene, cívka X05V-K, připojovací a ovládací kabel pro vnitřní zapojení, PVC, 300/500 V, třída 5, dvojbarevná izolace helix, odolný vůči šíření plamene, cívka Info CPR (Nařízení o stavebních výrobcích): výběr čísla

Více

INFORMACE O VÝROBKU. ÖLFLEX HEAT 180 SiHF. Info Kabel pro mnohostranné použití

INFORMACE O VÝROBKU. ÖLFLEX HEAT 180 SiHF. Info Kabel pro mnohostranné použití Silikonový kabel s širokým teplotním rozsahem silikonový připojovací a ovládací kabel, pro použití ve strojích, konstrukci provozů a výrobu přípravků pro teploty až do +180 C Info Kabel pro mnohostranné

Více

INFORMACE O VÝROBKU ÖLFLEX HEAT 205 SC. Info Nyní k dispozici i na cívkách Tepelně a chemicky odolný Úspora prostoru a hmotnosti

INFORMACE O VÝROBKU ÖLFLEX HEAT 205 SC. Info Nyní k dispozici i na cívkách Tepelně a chemicky odolný Úspora prostoru a hmotnosti Pro velký rozsah teplot FEP jednožilový kabel pro použití v náročných podmínkách, s dobrou chemickou odolností, skladný, pro použití v přístrojích a při konstrukci provozů při teplotách: -100 C až +205

Více

Vysoce flexibilní bezhalogenový ovládací kabel, plášť z PUR odolný proti olejům a mechanickému poškození, certifikovaný pro Severní Ameriku

Vysoce flexibilní bezhalogenový ovládací kabel, plášť z PUR odolný proti olejům a mechanickému poškození, certifikovaný pro Severní Ameriku Vysoce flexibilní bezhalogenový ovládací kabel, plášť z PUR odolný proti olejům a mechanickému poškození, certifikovaný pro Severní Ameriku připojovací a ovládací kabel bez halogenů do energetických řetězů

Více

INFORMACE O VÝROBKU ÖLFLEX HEAT 125 C MC. Info Zlepšené chování při požáru Aprobace GL (Germanischer Lloyd)

INFORMACE O VÝROBKU ÖLFLEX HEAT 125 C MC. Info Zlepšené chování při požáru Aprobace GL (Germanischer Lloyd) Stíněný kabel zesítěný elektronovým paprskem pro zvýšené provozní požadavky bezhalogenový stíněný ovládací kabel s certifikátem GL, zvláštní vlastnosti při požáru, IEC 60332-3, vhodný pro +125 C Info Zlepšené

Více

INFORMACE O VÝROBKU. H07V-K v nevratných velkých kartonech. Info Efektivní <HAR>

INFORMACE O VÝROBKU. H07V-K v nevratných velkých kartonech. Info Efektivní <HAR> Cenově výhodný, harmonizovaný, flexibilní, jednožilový vodič pro chráněné pevné uložení Vyšší hospodárnost díky optimálnímu zpracovávanému množství Vodiče mají vyražený popis, takže dodatečné značení inkoustovým

Více

NYY-J, NYY-O, VDE, PVC silnoproudý kabel dle HD 603 / VDE , instalace do země a v budovách, pevná instalace v nejrůznějších aplikacích

NYY-J, NYY-O, VDE, PVC silnoproudý kabel dle HD 603 / VDE , instalace do země a v budovách, pevná instalace v nejrůznějších aplikacích Pevně uložený PVC zemní kabel pro různé oblasti použití, VDE, PVC silnoproudý kabel dle HD 603 / VDE 0276-603, instalace do země a v budovách, pevná instalace v nejrůznějších aplikacích Info CPR (Nařízení

Více

Harmonizovaný, bezhalogenový k ochraně lidských životů, životního prostředí a věcných hodnot

Harmonizovaný, bezhalogenový k ochraně lidských životů, životního prostředí a věcných hodnot Harmonizovaný, bezhalogenový k ochraně lidských životů, životního prostředí a věcných hodnot H05Z-K 90 C, HAR, jednožilové vodiče bez halogenů, harmonizované, pro zapojení v rozvaděčích, jmenovité napětí

Více

ÖLFLEX CLASSIC 110 CH

ÖLFLEX CLASSIC 110 CH Stíněný bezhalogenový ovládací kabel, odolný proti olejům a vysoce flexibilní ovládací kabel bez halogenů, HFFR, odolný vůči oleji, stíněný a odolný vůči chladu pro různé aplikace, U 0 /U: 300/500 V Info

Více

ÖLFLEX CLASSIC 100 flexibilní PVC kabel, barevně kódovaný, ovládací kabel pro různé aplikace, U 0 /U: 300/500 V

ÖLFLEX CLASSIC 100 flexibilní PVC kabel, barevně kódovaný, ovládací kabel pro různé aplikace, U 0 /U: 300/500 V Ovládací PVC kabel s barevným značením žil ÖLFLEX CLASSIC 100 flexibilní PVC kabel, barevně kódovaný, ovládací kabel pro různé aplikace, U 0 /U: 300/500 V Info Jmenovité napětí U 0 /U: 300/500 V Shodný

Více

INFORMACE O VÝROBKU. ETHERLINE PN Cat.5 FLEX

INFORMACE O VÝROBKU. ETHERLINE PN Cat.5 FLEX Flexibilní použití Kabely pro průmyslový Ethernet kat. 5 pro pohyblivé použití, pro PROFINET aplikace typu B, provedení 2x2xAWG22/7 vnější plášť z PVC nebo FRNC, schválení UL Info CPR (Nařízení o stavebních

Více

N2XH bezhalogenový silnoproudý kabel dle HD 604 / VDE Stavební instalační kabel se zlepšenými požárními vlastnostmi pro pevnou montáž

N2XH bezhalogenový silnoproudý kabel dle HD 604 / VDE Stavební instalační kabel se zlepšenými požárními vlastnostmi pro pevnou montáž Silnoproudé ohni odolné kabely 0,6/1 kv bezhalogenový silnoproudý kabel dle HD 604 / VDE 0276-604. Stavební instalační kabel se zlepšenými požárními vlastnostmi pro pevnou montáž Info Bezhalogenová alternativa

Více

ÖLFLEX CLASSIC 135 CH ovládací kabel bez halogenů, HFFR, flexibilní a stíněný pro různé aplikace, U 0 /U: 300/500 V

ÖLFLEX CLASSIC 135 CH ovládací kabel bez halogenů, HFFR, flexibilní a stíněný pro různé aplikace, U 0 /U: 300/500 V INFORMACE O VÝROBKU Stíněný bezhalogenový ovládací kabel s vylepšenými protipožárními vlastnostmi ovládací kabel bez halogenů, HFFR, flexibilní a stíněný pro různé aplikace, U 0 /U: 300/500 V Info CPR

Více

INFORMACE O VÝROBKU. ÖLFLEX HEAT 180 SiF A. Info A = Advanced,zde certifikace pro USA a Kanadu UL AWM Style 3644 (150 C/1000 V)

INFORMACE O VÝROBKU. ÖLFLEX HEAT 180 SiF A. Info A = Advanced,zde certifikace pro USA a Kanadu UL AWM Style 3644 (150 C/1000 V) UL-AWM certifikované jednožilové vodiče s širokým teplotním rozsahem - fine wire silicone single core for use in machines, plant construction and toolbuilding for temperatures up to +180 C, UL AWM 3644

Více

ÖLFLEX CLASSIC 130 H ovládací kabel bez halogenů, HFFR, flexibilní pro různé aplikace, U 0 /U: 300/500 V

ÖLFLEX CLASSIC 130 H ovládací kabel bez halogenů, HFFR, flexibilní pro různé aplikace, U 0 /U: 300/500 V Bezhalogenový ovládací kabel s vylepšenými protipožárními vlastnostmi ovládací kabel bez halogenů, HFFR, flexibilní pro různé aplikace, U 0 /U: 300/500 V Info Certifikát VDE Pro použití ve veřejných budovách

Více

Bez halogenů; dlouhodobé ponoření; ohýbání/zkrut ve smyčce (WTG): -40 C až + 90 C; odolný proti UV záření/ozónu

Bez halogenů; dlouhodobé ponoření; ohýbání/zkrut ve smyčce (WTG): -40 C až + 90 C; odolný proti UV záření/ozónu Bez halogenů; dlouhodobé ponoření; ohýbání/zkrut ve smyčce (WTG): -40 C až + 90 C; odolný proti UV záření/ozónu H07RN-F, &lt HAR&gt, připojovací a ovládací kabel, permanentní ponoření do 100 m, odolný

Více

INFORMACE O VÝROBKU. ÖLFLEX HEAT 180 SiF. Info UNITRONIC Li2YCY PiMF z jemných drátů

INFORMACE O VÝROBKU. ÖLFLEX HEAT 180 SiF. Info UNITRONIC Li2YCY PiMF z jemných drátů Univerzální jednožilové vodiče s širokým teplotním rozsahem silikonový kabel s jemným jednožilovým vodičem, pro použití ve strojích, konstrukci provozů a výrobu přípravků pro teploty až do +180 C Info

Více

INFORMACE O VÝROBKU UNITRONIC SENSOR M12. Info Další varianty na nebo na vyžádání

INFORMACE O VÝROBKU UNITRONIC SENSOR M12. Info Další varianty na   nebo na vyžádání S/A-kabel: zástrčka/zásuvka M12, volný konec kabelu Připojovací kabel snímačů/akčních členů, 3pinový, M12 zástrčka/m12 zásuvka na volný konec kabelu, kódování A, PUR LSZH, IP65/IP67/IP68, vhodný do energetických

Více

ÖLFLEX 191 CY ovládací kabel z PVC s UL/CSA AWM, odolný vůči oleji, stíněný a flexibilní pro různé aplikace, UL/CSA: 600 V

ÖLFLEX 191 CY ovládací kabel z PVC s UL/CSA AWM, odolný vůči oleji, stíněný a flexibilní pro různé aplikace, UL/CSA: 600 V Vícenormový stíněný kabel odolný proti olejům s aprobací AWM ovládací kabel z PVC s UL/CSA AWM, odolný vůči oleji, stíněný a flexibilní pro různé aplikace, UL/CSA: 600 V Info Průřez vodičů až 120 mm² Další

Více

Osvědčený ovládací kabel s odolností proti povětrnostním vlivům a řadě chemických látek

Osvědčený ovládací kabel s odolností proti povětrnostním vlivům a řadě chemických látek INFORMACE O VÝROBKU Osvědčený ovládací kabel s odolností proti povětrnostním vlivům a řadě chemických látek ovládací kabel, odolný povětrnosti, bio olejům, saponátům a horké vodě, pro použití v potravinářství

Více

INFORMACE O VÝROBKU ÖLFLEX SPIRAL 400 P

INFORMACE O VÝROBKU ÖLFLEX SPIRAL 400 P PUR spirální kabel se zvýšenou chemickou odolností ÖLFLEX PUR 400 P spirální kabel se zvýšenou chemickou odolností, s odolností proti oleji, pro použití ve výrobě strojů a zařízení Dobrá chemická odolnost

Více

Vysoce flexibilní ovládací kabel odolný proti povětrnostním vlivům, TPE plášť v širokém rozsahu odolný proti chemikáliím

Vysoce flexibilní ovládací kabel odolný proti povětrnostním vlivům, TPE plášť v širokém rozsahu odolný proti chemikáliím Vysoce flexibilní ovládací kabel odolný proti povětrnostním vlivům, TPE plášť v širokém rozsahu odolný proti chemikáliím připojovací a ovládací kabel bez halogenů, použití v energetickém řetězu, do náročných

Více

INFORMACE O VÝROBKU ÖLFLEX HEAT 260 SC. Info Vynikající chemické, tepelné a elektrické vlastnosti Úspora prostoru a hmotnosti.

INFORMACE O VÝROBKU ÖLFLEX HEAT 260 SC. Info Vynikající chemické, tepelné a elektrické vlastnosti Úspora prostoru a hmotnosti. Pro extrémní provozní požadavky PTFE jednožilový kabel pro použití v náročných podmínkách, s dobrou chemickou odolností, skladný, pro použití v přístrojích a při konstrukci provozů při teplotách: -190

Více

ÖLFLEX SERVO 719 CY stíněný, nízkokapacitní servokabel pro pevnou instalaci nebo příležitostné pohyblivé použití s certifikací UL/cUL AWM

ÖLFLEX SERVO 719 CY stíněný, nízkokapacitní servokabel pro pevnou instalaci nebo příležitostné pohyblivé použití s certifikací UL/cUL AWM Stíněný servokabel certifikovaný pro Severní Ameriku stíněný, nízkokapacitní servokabel pro pevnou instalaci nebo příležitostné pohyblivé použití s certifikací UL/cUL AWM Info Nahrazuje ÖLFLEX SERVO 700

Více

Stíněný servokabel s PUR pláštěm pro vysoce dynamické aplikace při použití v energetickém řetězu - certifikovaný

Stíněný servokabel s PUR pláštěm pro vysoce dynamické aplikace při použití v energetickém řetězu - certifikovaný Stíněný servokabel s PUR pláštěm pro vysoce dynamické aplikace při použití v energetickém řetězu - certifikovaný stíněný servokabel pro použití v energetickém řetězu s velkou dynamikou, do náročných podmínek,

Více

INFORMACE O VÝROBKU UNITRONIC SENSOR SH M12. Info Další varianty na nebo na vyžádání

INFORMACE O VÝROBKU UNITRONIC SENSOR SH M12. Info Další varianty na   nebo na vyžádání S/A-kabel: zástrčka/zásuvka M12, volný konec kabelu Sada kabelů snímačů/akčních členů, M12, PUR bez halogenů, 3, 4, a 5 pinů, přímé a úhlové konektory a zdířky M12, stíněné, kódování A, IP65/IP67/IP68

Více

Kabely pro Ethernet dle EN typu XM pro náročné aplikace v železniční dopravě

Kabely pro Ethernet dle EN typu XM pro náročné aplikace v železniční dopravě Kabely pro Ethernet dle EN 50264-3-1 typu XM pro náročné aplikace v železniční dopravě Info Splňuje EN 50264-3-2 typ XM a EN 45545-2 Cat.5e pro přenosy do 100 / 1000 MBit/s Cat.6 A & Cat.7 vhodné pro 10

Více

Vysoce flexibilní stíněný datový kabel s vnějším pláštěm z PUR, stočenými páry - UL/CSA aprobace

Vysoce flexibilní stíněný datový kabel s vnějším pláštěm z PUR, stočenými páry - UL/CSA aprobace Vysoce flexibilní stíněný datový kabel s vnějším pláštěm z PUR, stočenými páry - UL/CSA aprobace : Nízkofrekvenční datový kabel PURUL AWM CMX VW-1, bez halogenů, vysoce flexibilní, energetický řetěz, stíněný

Více

Osvědčený stíněný ovládací kabel s odolností proti povětrnostním vlivům a řadě chemických látek

Osvědčený stíněný ovládací kabel s odolností proti povětrnostním vlivům a řadě chemických látek Osvědčený stíněný ovládací kabel s odolností proti povětrnostním vlivům a řadě chemických látek stíněný ovládací kabel, odolný povětrnosti, bio olejům, saponátům a horké vodě, pro použití v potravinářství

Více

Bal. Obj.. Adaptéry Mosaic pro optické konektory. 1 786 18 Adaptér 2 x LC duplex (uchycení konektoru NOVINKA. 1 329 07 Pro 12 vláken, stohovatelná

Bal. Obj.. Adaptéry Mosaic pro optické konektory. 1 786 18 Adaptér 2 x LC duplex (uchycení konektoru NOVINKA. 1 329 07 Pro 12 vláken, stohovatelná krimpovací nástroje a konektory, epoxidové konektory 331 93 331 06 331 10 Bal. Obj.. Souprava s krimpovacími nástroji 1 331 93 Souprava obsahuje nástroje pro zalisování konektor ST, SC nebo LC. S pomocí

Více

INFORMACE O VÝROBKU UNITRONIC SENSOR M12-M12. Info Další varianty na nebo na vyžádání

INFORMACE O VÝROBKU UNITRONIC SENSOR M12-M12. Info Další varianty na   nebo na vyžádání S/A-kabel: zástrčka M12, zásuvka M12 Připojovací kabel snímačů/akčních členů, 3-, 4-, 5-, 8pinový, M12 na M12/ na volný konec kabelu, kódování A, PUR bez halogenů, IP65/IP67/IP68, vhodný do energetických

Více

ÖLFLEX VFD 2XL - stíněný VFD vodič pro pevné uložení nebo příležitostný pohyb, certifikát UL TC-ER.

ÖLFLEX VFD 2XL - stíněný VFD vodič pro pevné uložení nebo příležitostný pohyb, certifikát UL TC-ER. Flexibilní kabel VFD s více schváleními - stíněný VFD vodič pro pevné uložení nebo příležitostný pohyb, certifikát UL TC-ER. Info Připojení pohonu a motoru VFD Široká oblast použití (NFPA 70/NEC) / v souladu

Více

INFORMACE O VÝROBKU SKINTOP ST-M

INFORMACE O VÝROBKU SKINTOP ST-M , plastová kabelová vývodka se zvýšenou odolností proti olejům s variabilními rozsahy sevření, trvalou ochranou proti vibracím, pro offshore aplikace Info Nyní s krytím IP 69! Ověřená spolehlivost i v

Více

ÖLFLEX VFD 2XL - stíněný VFD vodič pro pevné uložení nebo příležitostný pohyb, certifikát UL TC-ER.

ÖLFLEX VFD 2XL - stíněný VFD vodič pro pevné uložení nebo příležitostný pohyb, certifikát UL TC-ER. Flexibilní VFD kabel s více schváleními, s párem vodičů pro brzdu nebo čidlo teploty ÖLFLEX VFD 2XL - stíněný VFD vodič pro pevné uložení nebo příležitostný pohyb, certifikát UL TC-ER. Info Připojení pohonu

Více

Ovládací kabel s pláštěm z PUR, odolný proti oděru a oleji, pro vyšší požadavky aplikace

Ovládací kabel s pláštěm z PUR, odolný proti oděru a oleji, pro vyšší požadavky aplikace Ovládací kabel s pláštěm z PUR, odolný proti oděru a oleji, pro vyšší požadavky aplikace ÖLFLEX 400 P PUR ovládací kabel, odolný olejů a abrazi, vysoká vrubová houževnatost, pro průmyslové stroje, spotřebiče,

Více

INFORMACE O VÝROBKU SKINTOP ST-M

INFORMACE O VÝROBKU SKINTOP ST-M , plastová kabelová vývodka se zvýšenou odolností proti olejům s variabilními rozsahy sevření, trvalou ochranou proti vibracím, pro offshore aplikace Info Nyní s krytím IP 69! Ověřená spolehlivost i v

Více

Stíněný datový kabel s PE izolací žil, nízkou kapacitou, stočenými páry, pro použití v energetických řetězech, UL AWM pro USA + CAN

Stíněný datový kabel s PE izolací žil, nízkou kapacitou, stočenými páry, pro použití v energetických řetězech, UL AWM pro USA + CAN Stíněný datový kabel s PE izolací žil, nízkou kapacitou, stočenými páry, pro použití v energetických řetězech, UL AWM pro USA + CAN UNITRONIC FD Li2YCY (TP) A B: Shielded, low-capacitance,

Více

INFORMACE O VÝROBKU UNITRONIC BUS PB. Info Lapp Kabel je členem organizace uživatelů PROFIBUS (PNO) A = Advanced UL a CSA aprobace

INFORMACE O VÝROBKU UNITRONIC BUS PB. Info Lapp Kabel je členem organizace uživatelů PROFIBUS (PNO) A = Advanced UL a CSA aprobace Kabely PROFIBUS pro pevné uložení Různé bus kabely pro PROFIBUS-DP, -FMS a FIP. K dispozici jsou např. rychlospojky a vodiče bez halogenů. Info Lapp Kabel je členem organizace uživatelů PROFIBUS (PNO)

Více

Pevná instalace a podmíněné flexibilní použití v suchých či vlhkých interiérech a venkovních prostorech. Teplotní rozsah od -55 C do +250 C

Pevná instalace a podmíněné flexibilní použití v suchých či vlhkých interiérech a venkovních prostorech. Teplotní rozsah od -55 C do +250 C Pevná instalace a podmíněné flexibilní použití v suchých či vlhkých interiérech a venkovních prostorech. Teplotní rozsah od -55 C do +250 C UV odolný Odolnost proti horku Výroba strojů a zařízení Vhodný

Více

Optické sítě pasivní řešení nejen FTTD/FTTH. MODnet - Areálové sítě a řešení pro Enterprise 2010 Radek Helán, NETWORK GROUP s.r.o.

Optické sítě pasivní řešení nejen FTTD/FTTH. MODnet - Areálové sítě a řešení pro Enterprise 2010 Radek Helán, NETWORK GROUP s.r.o. Optické sítě pasivní řešení nejen FTTD/FTTH MODnet - Areálové sítě a řešení pro Enterprise 2010 Radek Helán, NETWORK GROUP s.r.o. Trendy ve vývoji podnikových sítí Zvyšování rychlosti podnikových páteří

Více

Podrobné technické specifikace a požadavky k dílčímu plnění 1B:

Podrobné technické specifikace a požadavky k dílčímu plnění 1B: Podrobné technické specifikace a požadavky k dílčímu plnění 1B: Konsolidace LAN navýšení optických spojů (1GB) pro zajištění plné funkčnosti virtuálních serverů (5 Switchů) Konsolidace LAN navýšení optických

Více

INFORMACE O VÝROBKU SKINTOP ST-M

INFORMACE O VÝROBKU SKINTOP ST-M INFORMACE O VÝROBKU, plastová kabelová vývodka se zvýšenou odolností proti olejům s variabilními rozsahy sevření, trvalou ochranou proti vibracím, pro offshore aplikace Info Nyní s krytím IP 69! Ověřená

Více

Seminář Sítě FTTx v roce 2010

Seminář Sítě FTTx v roce 2010 Seminář Sítě FTTx v roce 2010 Nové komponenty nejen pro FTTH od Huber+Suhner Jiřina Špálová Bel Stewart, s.r.o. Na Bojišti 2 Praha 2 120 00 www.belstewartnet.cz www.hubersuhner.com Komplexní řešení od

Více

HITRONIC. Optické systémy přenosu dat

HITRONIC. Optické systémy přenosu dat Plastové optické kabely (POF) 444 Skleněné optické kabely s plastovým optickým pláštěm (PCF) 454 Skleněné optické kabely (GOF) 455 GOF-Jumper a Pigtaily 464 Připojovací technika GOF 466 HITRONIC Optické

Více

Patchcordy, pigtaily, adaptéry

Patchcordy, pigtaily, adaptéry služby Produktový Patchcordy, pigtaily, adaptéry Strana 1 Produktový služby Patchcordy a pigtaily jsou dodávány v nepřeberném množství stovek různých variant délek, typů, konektorů, typů vláken a dalších

Více

Výzva k podání nabídky včetně zadávací dokumentace na veřejnou zakázku malého rozsahu

Výzva k podání nabídky včetně zadávací dokumentace na veřejnou zakázku malého rozsahu Výzva k podání nabídky včetně zadávací dokumentace na veřejnou zakázku malého rozsahu Zadavatel Úřední název zadavatele: ÚSTŘEDNÍ VOJENSKÁ NEMOCNICE - Vojenská fakultní nemocnice PRAHA IČO: 61383082 Sídlo/místo

Více

Aplikace pro DIN lišty

Aplikace pro DIN lišty Telegärtner sází při rozvoji průmyslových komponent na STEADYTEC DataVoice Aplikace pro DIN lišty Rozbočovače a moduly STX pro montáž na DIN lištu 1 Chytrá řešení pro DIN lišty Pro strukturovanou kabeláž

Více

Prodlužovací a kompenzační kabely, jednopárová verze vhodné pro použití při měření teploty a řízení výrobního procesu

Prodlužovací a kompenzační kabely, jednopárová verze vhodné pro použití při měření teploty a řízení výrobního procesu Izolace PVC, silikon, FEP nebo skelná vlákna Prodlužovací a kompenzační kabely, jednopárová verze vhodné pro použití při měření teploty a řízení výrobního procesu Info K dispozici v mnoha konstrukčních

Více

i4wifi a.s. produktové novinky květen 2009

i4wifi a.s. produktové novinky květen 2009 i4wifi a.s. produktové novinky květen 2009 UBNT: PoE napájení 15 V, 0.8 A PoE injektor slouží pro napájení všech zařízení, které v sobě mají zabudovaný PoE extraktor a podporují napětí 15 V PoE injektor

Více

Zadávací dokumentace Příloha č. 1 Technická specifikace předmětu plnění Nákup univerzálního kabelážního systému a rozvaděčů pro DC. Obsah...

Zadávací dokumentace Příloha č. 1 Technická specifikace předmětu plnění Nákup univerzálního kabelážního systému a rozvaděčů pro DC. Obsah... Obsah Obsah... 1 1 Předmět zakázky... 2 2 Technická specifikace... 2 2.1 Systém kabelových tras... 2 2.1.1 Systém drátěných kabelových roštů... 2 2.1.2 Systém plastových žlabů... 3 2.2 Popis univerzálního

Více

Uvnitř TOP. Zvenku TOC.

Uvnitř TOP. Zvenku TOC. Uvnitř TOP. Zvenku TOC. DataVoice Série TOC : RJ45 a optika Telecommunications Outdoor Connectors IP68 (venkovní telekomunikační konektory) 1 Komponenty pro kabeláž budoucnosti TOC je zkratka pro Telecommunications

Více

Sítě. chainflex readycable. Sítě/Ethernet/FOC-kabel/Fieldbus. Sítě/Ethernet/FOC-kabel/Fieldbus CFLG.6G TPE 448 CFLG.12G TPE 450

Sítě. chainflex readycable. Sítě/Ethernet/FOC-kabel/Fieldbus. Sítě/Ethernet/FOC-kabel/Fieldbus CFLG.6G TPE 448 CFLG.12G TPE 450 chainflex readycable /Ethernet/FOC-kabel/Fieldbus Typ kabelu Plášť Strana Optický kabel s gradientními vlákny, konfekcionovaný CFLG.G 448 Optický kabel s gradientními vlákny, konfekcionovaný CFLG.G 40

Více

Písemná zpráva zadavatele

Písemná zpráva zadavatele Zadavatel Úřední název zadavatele: Vězeňská služba České republiky IČO: 00212423 Sídlo/místo podnikání: Soudní 1672/1a 14067 Praha Specifikace VZ VZ: GŘ OI - aktivní prvky 2013 Druh zadávacího řízení:

Více

The end to end network cabling solution KATALOG PRODUKTŮ OPTICKÉ SÍTĚ METALICKÉ SÍTĚ TELEFONNÍ SÍTĚ. 1<

The end to end network cabling solution KATALOG PRODUKTŮ OPTICKÉ SÍTĚ METALICKÉ SÍTĚ TELEFONNÍ SÍTĚ.   1< The end to end network cabling solution KATALOG PRODUKTŮ OPTICKÉ SÍTĚ METALICKÉ SÍTĚ TELEFONNÍ SÍTĚ www.ctnetcable.com 1 Rozdělení metalických sítí Max. přenosová rychlost Potřebná šířka přenosového pásma

Více

->> OEM PRODUKTY. PRAKAB Produkty. S na imi vodiãi k Va emu cíli. V robky Katalog OEM produktů.

->> OEM PRODUKTY. PRAKAB Produkty. S na imi vodiãi k Va emu cíli. V robky Katalog OEM produktů. S na imi vodiãi k Va emu cíli V robky 2005 Katalog OEM produktů I kabely lze u ít na míru V této části katalogu Vám chceme představit nový výrobní sortiment kabelů a vodičů nazvaný OEM produkty. Co však

Více

ZAM SERVIS s.r.o. KŘÍŠTANOVA 1116/14, 702 00, OSTRAVA - PŘÍVOZ. Základní technické informace PŘEDKONEKTOROVANÝ OPTICKÝ KABEL POK-01

ZAM SERVIS s.r.o. KŘÍŠTANOVA 1116/14, 702 00, OSTRAVA - PŘÍVOZ. Základní technické informace PŘEDKONEKTOROVANÝ OPTICKÝ KABEL POK-01 ZAM SERVIS s.r.o. KŘÍŠTANOVA 1116/14, 702 00, OSTRAVA - PŘÍVOZ Základní technické informace PŘEDKONEKTOROVANÝ OPTICKÝ KABEL POK-01 č. dokumentace: 209 27-01 Datum platnosti: 20.12.2010 Počet stran: 6 V20101220

Více

Fast Fiber Connect. Optické konektory pro rychlou instalaci

Fast Fiber Connect. Optické konektory pro rychlou instalaci Fast Fiber Connect Optické konektory pro rychlou instalaci Uživatelský návod KONF-SC-A KONF-SC-B KONF-TOOLSET SC konektor pro kabely bez krimpování SC konektor pro kabely s izolací 2-3mm Instalační přípravek

Více

Školení vláknová optika JARO 2014

Školení vláknová optika JARO 2014 Alternetivo s.r.o. WWW.ALTERNETIVO.CZ Školení vláknová optika JARO 2014 část 3. optické kabely - konstrukční prvky - různé použití - druhy plášťů a jejich výhody Optické vlákno a primární ochrana Primární

Více

Budoucnost průmyslových konektorů. DataVoice. STX-Industry. Průmyslová platforma konektorového spojení

Budoucnost průmyslových konektorů. DataVoice. STX-Industry. Průmyslová platforma konektorového spojení Budoucnost průmyslových konektorů DataVoice STX-Industry Průmyslová platforma konektorového spojení 1 Revoluční platforma pro průmyslové konektory Ať už se jedná o kabeláž v továrnách, ve strojích nebo

Více

Riser kabel. Ø 12 mm 24 vláken

Riser kabel. Ø 12 mm 24 vláken Riser kabel kabel Ø mm a příslušenství Ø mm 4 vláken Optické kabely včetně příslušenství Strana Optické kabely Riser kabel Ø mm a příslušenství Kabely pro postupné připojování zákazníků (Riser kabely)

Více

Jedno vlákno nestačí tak jak? 40 /100 Gigabit Ethernet

Jedno vlákno nestačí tak jak? 40 /100 Gigabit Ethernet Jedno vlákno nestačí tak jak? 40 /100 Gigabit Ethernet Bel Stewart s.r.o. Na Bojišti 2 Praha 2 120 00 www.belstewart.cz www.hubersuhner.com Jan Fulín Roman Pinc Optické komunikace 2010 21.-22. října 2010

Více

STAVEBNÍ PRVKY POČÍTAČOVÉ SÍTĚ

STAVEBNÍ PRVKY POČÍTAČOVÉ SÍTĚ STAVEBNÍ PRVKY POČÍTAČOVÉ SÍTĚ Souhrn hardwarových a softwarových prostředků, které umožňují vzájemnou komunikaci koncových síťových zařízení nebo celých síťových uzlů. 1. Síťové koncové zařízení (počítač,

Více

Requirements Specification Document (RSD)

Requirements Specification Document (RSD) Institute of Physics ASCR, v. v. i. Na Slovance 2 182 21 Prague 8 eli-cz@fzu.cz www.eli-beams.eu Klasifikace Dokumentu BL - Restricted for internal use TC ID / Revize 00123259 / D Status Dokumentu Document

Více

IEC 793-2:1989 Optical fibres. Part 2: Product specification (Optická vlákna. Část 2: Výrobní specifikace)

IEC 793-2:1989 Optical fibres. Part 2: Product specification (Optická vlákna. Část 2: Výrobní specifikace) ČESKOSLOVENSKÁ NORMA MDT 666.189.21:666.22 Říjen 1992 OPTICKÁ VLÁKNA Část 2: Výrobní specifikace ČSN IEC 793-2 35 8862 Optical fibres. Part 2: Product specifications Fibres optiques. Deuxième partie: Spécifications

Více

ETHERLINE 08_kap08_datove.indd 414 2.1.2008 15:33:16

ETHERLINE 08_kap08_datove.indd 414 2.1.2008 15:33:16 ETHERLINE 08_kap08_datove.indd 414 2.1.2008 15:33:16 ové kabely (VF):, koaxiální kabely, optické kabely (FO) a kabely pro průmyslový ethernet Koaxiální kabely RG 416 Vícenásobné koaxiální kabely RG 59

Více