& REKLAMA Správným směrem.

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "& REKLAMA Správným směrem."

Transkript

1 KOMUNIKACE & REKLAMASprávným směrem.

2 VYDEJTE SE SPRÁVNÝM SMĚREM Jsme česká fullservisová reklamní agentura zabývající se VEŠKEROU VNĚJŠÍ KOMUNIKACÍ KLIENTA. Zajistíme pro vás na klíč služby ze všech oblastí marketingové komunikace: reklamu grafický design tvorbu nových značek firemní a obalový design produkci tiskových materiálů kampaně v médiích přípravu on-line bannerů a prezentací podporu prodeje a POS materiály merchandising a trade marketing reklamní a dárkové předměty direct marketingové kampaně tvorbu webů a internetovou propagaci public relations a eventy Na trhu působíme již od roku POKUD HLEDÁTE POVOLENÝ DOPING V NIKDY NEKONČÍCÍM ZÁVODĚ S KONKURENCÍ, VYUŽIJTE NAŠICH POHOTOVÝCH A KREATIVNÍCH SLUŽEB.

3 DESIGN A KREATIVITA ideové zpracování fotopráce, retuše, grafické návrhy, CID, obalový design KAMPANĚ grafika, slogany, texty, výroba rádio a TV spotů, tvorba on-line bannerů, media planning, reporty EVENTY režie a koordinace akce, výběr lokace, rezervace pozvání hostů, registrace, doprovodný program, technika, catering TISKOVINY grafické návrhy, DTP, prepress, dohled na výrobu prospektů, magazínů, katalogů, plakátů... PODPORA PRODEJE uvedení výrobku na trh, spotřebitelské soutěže, sampling, testery, POS materiály SIGNMAKING vyřezávaná grafika, digitální tisk, reklamní panely, navigační a orientační systémy, polepy automobilů

4 SEHRANÝ REALIZAČNÍ TÝM JE ZÁKLAD VAŠEHO ÚSPĚCHU.

5 Honza Account Director Jiří Account Manager Ondra Account Manager Petr Marketing Manager Katka Account Manager Vojtěch Creative Director Více než 10 let řídí naše accounty. Když se to hýbe, má to v režii právě on. Honza a jeho zkušenosti = výsledek na 110 %. Nic není dost velkého, aby to Jirka nezvládl polepit, osvítit či postavit. Více než 20 let mu naši klienti svěřují signmakingové projekty. Ondru potkáte hlavně na eventech, už jich realizoval více než 100. Umí plánovat, organizovat a dohlédnout i na ten nejmenší detail. Petr se stará o to, aby byla agentura vidět. A totéž umí vymyslet našim klientům. Zabývá se copywritingem, kreativou a strategií značek. Katka zvládá perfektně komunikovat s našimi nadnárodními klienty. Umí naplánovat kampaň, firemní event nebo zařídit vhodný dárek pro zákazníky. Vojtěch řídí tým grafiků a navrhuje kreativní tiskoviny, on-line materiály, obaly výrobků nebo vizuální komunikaci. V agentuře pracuje déle než jednu dekádu.

6 DESIGN A KREATIVITA Neděláme věci jen na efekt, ale aby byly efektivní. Proto je pro nás kreativita synonymem efektivity. Věci mohou být kreativní, ale účinné jsou pouze tehdy, pokud jsou snadno pochopitelné. Kreativní komunikací se lépe odlišíte, snáze si ji zapamatujete a může vás vybídnout k dialogu. Proto je pro nás kreativní pohled na každou zakázku šestým smyslem. I MALÝM DETAILŮM VĚNUJEME POTŘEBNOU PÉČI, PROTOŽE UTVÁŘÍ A PODTRHUJÍ FUNGUJÍCÍ CELEK ať už jde o logotyp nebo obal. Díky promyšlenému designu směřujete vaše produkty k inovaci, zdůrazníte přidané hodnoty a posílíte pozici značky v daném segmentu. Vždy se opíráme o jasně definované zadání zakotvené v klientském briefu (nemějte strach, rádi vám ho pomůžeme vytvořit). NAŠÍM CÍLEM JE VE VÝSLEDNÉM ŘEŠENÍ NAPLNIT VNÍMÁNÍ CÍLOVÉ SKUPINY. NA VAŠEM ZADÁNÍ BUDOU PRACOVAT ZKUŠENÍ ČLENOVÉ NAŠEHO TÝMU. Správným směrem. KOMUNIKACE & REKLAMA

7 Dobrý servis potěší i cenou. PODÍVEJTE SE PŘES MOBIL, CO JEŠTĚ UMÍME

8 TISKOVINY Navrhneme a vytvoříme vám jednotný styl vašich firemních materiálů. Díky mnohaletým zkušenostem s prací pro nadnárodní značky je pro nás samozřejmostí práce v širším konceptu corporate identity společně s dalšími materiály a tím udržení jednotné vizuální linie. OSOBNÍ DOHLED NA REALIZACI ZAJIŠŤUJÍ ZKUŠENÍ PRODUCT MANAŽEŘI, KTEŘÍ JSOU ZÁRUKOU VAŠÍ 100% SPOKOJENOSTI S KVALITOU I TERMÍNY DODANÝCH TISKOVIN.

9 okno do světa INFORMAČNÍ MAGAZÍN O DVEŘÍCH A OKNECH VEKA ČR a SR 1/2014 NOVINKY NA VELETRHU FENSTERBAU/FRONTALE 2014 SKUPINA VEKA POSILUJE PŘEVZETÍM SPOLEČNOSTI GEALAN Stylová příprava na zimu. VEKA_Magazin_2014_jaro_layout_tisk.indd :22 Zimní balíček do zavazadlového prostoru Praktický balíček na cesty obsahuje: Kapalina do ostřikovačů pro jednu náplň, ml Odmrazovač oken, 500 ml Olej Audi pro jednorázové dolití, 500 ml Zvýhodněná cena 555 Kč FIREMNÍ TISKOVINY PRO NAŠE KLIENTY

10 KAMPANĚ Když si od nás necháte reklamu vytvořit, proč byste její mediální nasazení svěřovali někomu dalšímu? Obsah kampaně vždy plánujeme tak, aby její účinek byl co nejefektivnější. Ať už se jedná o klasická média, či stále důležitější prezentaci na internetu. Zakládáme si na tom, že našim klientům k jejich online kampaním dodáváme také podrobné vyhodnocení. Vyhrávat odborné ceny je příjemné, ale v první řadě nás zajímá, abyste dostali plně funkční řešení. Protože v současných podmínkách může zvítězit jen ten, kdo dokáže za méně peněz zahrát co nejvíc muziky. V tom případě je pak S&K PUBLIC ta správná kapela pro vás.

11 Audi STK Service Zdarma, rychle, bez starostí. Nabídka na tělo. Zimní servis Volkswagen. Autorizovaní servisní partneři Audi nyní nabízí provedení pravidelné technické kontroly na STK zdarma. V autorizovaném servisu vůz dokonale připraví na kontrolu a vyřídí vše potřebné pro Váš bezstarostný život s Audi. Aby Váš Volkswagen zůstal Volkswagen. Volkswagen Service INZERCE NAŠICH KLIENTŮ

12 PODPORA PRODEJE Pokud reklama přesvědčuje o důvodech ke koupi, podpora prodeje pak představuje jejich konkrétní stimul. Vymyslíme pro vaše zákazníky ten nejlepší nákupní stimul a zajistíme také odezvu na jeho komunikaci. Může to být dárek, sleva, nehmotná pobídka nebo jen dobře umístěný prezentační stojan v obchodě. Vždy se budeme řídit náležitostmi vašeho produktu a potřebami cílové skupiny. Vytvoření kompletní strategie a plánu uvedení aktivit podpory prodeje na trh je samozřejmostí.

13 MATERIÁLY PODPORY PRODEJE V OBCHODECH

14 ENERGY DRINKY Energy drinky Semtex s etiketou pro značku Audi. KOMPAS Originální 3D dárek, použitý jako direct mail cílený na potenciální zákazníky nového modelu vozu Volkswagen. Maximálně respektuje tonalitu značky. GOLFOVÉ MÍČE S LOGEM FIRMY ADVENTNÍ KALENDÁŘE, CUKROVINKY Adventní kalendář s vlastní grafikou a s plastovým blistrem ve tvaru loga VW, adventní kalendář netradičního tvaru 14 x13 cm s dózou s medovými perníčky. VÁNOČNÍ DEKORACE Aby byl potisk míčků v nejvyšší kvalitě, tiskneme přímo u výrobce. Minimální množství pro objednávku je 36 kusů. SAMOLEPKY Samolepky na zadní okno vozu s informací Dítě v autě a logem Volkswagen slouží jako účinný nástroj komunikace značky Volkswagen. Tradiční skleněné vánoční dekorace vyrobeny ve speciální řadě pro značku Volkswagen, s logem, grafikou, balením. Různé velikosti a sady.

15 EVENTY SEHRANÝ REALIZAČNÍ TÝM JE ZÁKLAD KAŽDÉHO EVENTU. S NADŠENÍM PŘIPRAVUJEME PRO NAŠE KLIENTY SPECIÁLNÍ AKCE DLE JEJICH PŘEDSTAV A ZADÁNÍ. Využijeme lidských emocí a připravíme všem reálný prožitek, abychom prohloubili jejich vztah ke značkám. Nebo můžeme pomocí nevšedních zážitků upoutat vaše potenciální klienty. Na každém detailu záleží a my je umíme pohlídat.disponujeme přímými kontakty na známé osobnosti ze světa show businessu a sportu, které dodají akci prestiž a hosty pobaví. KONFERENCE KLIENTSKÉ DNY Potřebujete konferenci ve formálním či netradičním duchu? Možností je mnoho! SPOLEČENSKÉ AKCE A VÁNOČNÍ VEČÍRKY Galavečer nebo ples, předávání cen či vyroční setkání? Ať to má jiskru a glanc! DOPROVODNÉ PROGRAMY PRO VELETRHY A VÝSTAVY Velké či malé publikum? Umíme zaujmout a pobavit každého. Pořebujete se věnovat svým obchodním partnerům nebo zaujmout klienty? DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ Ukažte, jak to u vás chodí! Pomůžeme vám atraktivní formou odprezentovat vaši společnost či provoz. SPORTOVNÍ AKCE FAMILY DAYS Dáme to do pohybu a tempo udržíme od začátku do konce, aby bylo na co vzpomínat. Chcete něco pro všechny? Bavit se budou rodiče i děti. Dáme tomu šťávu. ZAMĚSTNANECKÉ DNY Setkání zaměstnanců v neformálním a netradičním prostředí? Víme, jak na to.

16 STIHL Timbersports Již více než 10 let organizujeme české série závodů ve sportovním dřevorubectví realizované pro generálního partnera tohoto sportu společnost Andreas STIHL, spol. s r.o. Teambuilding Rabí Návrh a realizace teambuildingových aktivit pro zaměstnance divize servisních služeb značky Volkswagen.

17 Audi quattro Cup Připravili jsme sérii golfových turnajů dvojic pro značku Audi včetně národního finále s doprovodným programem. ABB cyklozávody Cyklistický závod pro VIP klienty společnosti ABB, který nejen prověřil síly startujících v náročném terénu Vysočiny, ale také nabídl příjemné večerní setkání při dobrém jídle a pití.

18 Autosalon Audi Kompletní servis expozice automobilky Audi od koordinace výstavby stánku, zajištění kompletních cateringových služeb, hostesingu, logistiky, POS materiálů a slavnostního představení nových modelů až po organizaci doprovodného programu. Otevření terminálu Audi Autosalon Klokočka Slavnostní otevření nového konceptu terminálů Audi, se známými osobnostmi, šampaňským a nablýskanými modely Audi.

19 SCANIA Client Day Setkání klientů značky SCANIA realizované v dalešickém pivovaru v duchu legendárních Postřižin. Vánoční večírek Porsche Česká republika Vánoční večírek pro zaměstnance společnosti Porsche Česká republika v rytmu samby.

20 SIGNMAKING Signmaking v našem podání je ucelená realizace veškerého značení a nosičů reklamního sdělení od přípravné fáze (grafické návrhy, architektonická řešení, projekce, engineering, zajištění povolení a revizí), přes výrobu potřebných prvků až po jejich odbornou instalaci včetně potřebné dokumentace. VÍCE NEŽ 20 LET ZKUŠENOSTÍ, VLASTNÍ VÝROBNÍ KAPACITA, ZKUŠENÝ REALIZAČNÍ TÝM A KONTINUÁLNÍ SLEDOVÁNÍ TRENDŮ V OBORU nás předurčuje k tomu být vám i v této oblasti silným partnerem.

21 VENKOVNÍ OZNAČENÍ / NAVIGAČNÍ SYSTÉMY BUDOV

22 POLEPY AUTOMOBILŮ Z NAŠÍ DÍLNY

23 VELETRŽNÍ EXPOZICE NAŠICH KLIENTŮ

24 KOMUNIKACE & REKLAMA S&K PUBLIC spol. s r.o. Sídlo: Hošťálkova 117, Praha 6 Hl. provozovna: Jana Babáka 11, Brno Telefon: , , Fax: ,

Podnikejte efektivně v realitní oblasti s naší realitní kanceláří

Podnikejte efektivně v realitní oblasti s naší realitní kanceláří Podnikejte efektivně v realitní oblasti s naší realitní kanceláří Brožura franšizing Obsah brožury Profil společnosti Historie společnosti 4 Současné postavení a zahraniční expanze 5 Členstvi v organizacich

Více

KATALOG SLUŽEB. ZAOSTŘENO NA REKLAMU www.imperialmedia.cz

KATALOG SLUŽEB. ZAOSTŘENO NA REKLAMU www.imperialmedia.cz KATALOG SLUŽEB ZAOSTŘENO NA REKLAMU www.imperialmedia.cz OBSAH O SPOLEČNOSTI 03 GRAFICKÉ STUDIO 05 LOGOTYP GRAFICKÝ MANUÁL OBALOVÁ GRAFIKA FIREMNÍ TISKOVINY FOTOGRAFICKÉ PRÁCE WEBOVÉ STUDIO 15 STATICKÉ

Více

... to je jiné kafe. www.marionetti.cz. ver.20100812

... to je jiné kafe. www.marionetti.cz. ver.20100812 ... to je jiné kafe www.marionetti.cz Profil Marionetti působí na evropském trhu od roku 2007. Díky spolupráci s předními grafiky a fotografy poskytujeme svým klientům profesionální přístup v oblasti grafického

Více

Přivedeme vaši firmu k prosperitě. Internet a design Marketingová podpora Časopis

Přivedeme vaši firmu k prosperitě. Internet a design Marketingová podpora Časopis Přivedeme vaši firmu k prosperitě. 1 Internet a design Marketingová podpora Časopis Na počátku je vize jak dovést vaši firmu k prosperitě. 2 O společnosti Internet a design Prosperita Internet a design

Více

Event marketing jako efektivní způsob komunikace. Bc. Marcela Malenková

Event marketing jako efektivní způsob komunikace. Bc. Marcela Malenková Event marketing jako efektivní způsob komunikace Bc. Marcela Malenková Diplomová práce 2011 - 2 - - 3 - ABSTRAKT Event marketing zaujímá v současné době stále silnější pozici v rámci komunikačního mixu

Více

ADDURRE, s.r.o. hýčkáme Váš business. www.addurre.cz

ADDURRE, s.r.o. hýčkáme Váš business. www.addurre.cz ADDURRE, s.r.o.. Společnost ADDURRE, s.r.o. Firemní filozofie vychází ze samotného názvu ADDURRE, což v italštině znamená "vést k cíli". Naší snahou je nabídnout zákazníkům nadstandardní osobní přístup

Více

SPIKESASIA 09. www.idirekt.cz OZVĚNY KONFERENCE UVNITŘ PŘÍLOHA. NOVÝ server pro direct a digital marketing. Robert Haas, Symbio

SPIKESASIA 09. www.idirekt.cz OZVĚNY KONFERENCE UVNITŘ PŘÍLOHA. NOVÝ server pro direct a digital marketing. Robert Haas, Symbio ČASOPIS PRO DIRECT MARKETING NEPRODEJNÝ VÝTISK ŘÍJEN 2009 ČÍSLO 8 Robert Haas, Symbio UVNITŘ PŘÍLOHA Rory Sutherland, Ogilvy Milan Rumler, Ahold SPIKESASIA 09 McCann Erickson pro GMP Ogilvy & Mather pro

Více

Západočeská univerzita v Plzni

Západočeská univerzita v Plzni Západočeská univerzita v Plzni FAKULTA EKONOMICKÁ BAKALÁŘSKÁ PRÁCE Návrh marketingové komunikace pro Dům látek s. r. o. Dům látek Ltd. marketing sales promotion project Andrea Götzová Cheb 2012 Čestné

Více

FTM Communications, s.r.o. Vytváříme velké věci v omezeném prostoru

FTM Communications, s.r.o. Vytváříme velké věci v omezeném prostoru FTM Communications, s.r.o. Vytváříme velké věci v omezeném prostoru 1 Kdo jsme? Přímo ke kořenům Víme, jak na to FTM Communications, s.r.o. je komunikační agentura dosud zaměřená především na oblast medicínských

Více

O NÁS WEBDESIGN PORADENSTVÍ

O NÁS WEBDESIGN PORADENSTVÍ PRODUKTY A SLUŽBY O NÁS ARTEMIS WEBDESIGN působí na trhu WEB řešení již od roku 2001. Nabízí komplexní služby z oblasti WEB prezentací a aplikací, provádí konzultace v oblasti webdesignu, aplikační architektury

Více

Plán změny image Domu dětí a mládeže Znojmo

Plán změny image Domu dětí a mládeže Znojmo FUNKČNÍ STUDIUM 1. ROČNÍK, ÚSPĚŠNÝ ŘEDITEL ZÁVĚREČNÁ PRÁCE Plán změny image Domu dětí a mládeže Znojmo Autorka: Mgr. Hana Bílková Znojmo, prosinec 2010 P r o h l a š u j i, že tuto předloženou závěrečnou

Více

Outsourcing marketingových služeb v českém hotelnictví

Outsourcing marketingových služeb v českém hotelnictví Outsourcing marketingových služeb v českém hotelnictví Diplomová práce Bc. Nikola Horynová Vysoká škola hotelová v Praze 8, spol. s r. o. katedra hotelnictví Studijní obor: Management hotelnictví a lázeňství

Více

Popularizace, marketing a medializace vědy. Příručka pro koordinátory popularizačních aktivit a PR pracovníky ústavů Akademie věd ČR

Popularizace, marketing a medializace vědy. Příručka pro koordinátory popularizačních aktivit a PR pracovníky ústavů Akademie věd ČR Příručka pro koordinátory popularizačních aktivit a PR pracovníky ústavů Akademie věd ČR Popularizace, marketing a medializace vědy Středisko společných činností AV ČR, v. v. i., ve spolupráci s Odborem

Více

SZZ 2012 - MAŘÍ. Pozn. ŠEDIVÉ PÍSMO ČI ŠEDIVÉ PODBARVENÍ JE JEN PRO INFO.

SZZ 2012 - MAŘÍ. Pozn. ŠEDIVÉ PÍSMO ČI ŠEDIVÉ PODBARVENÍ JE JEN PRO INFO. Pozn. ŠEDIVÉ PÍSMO ČI ŠEDIVÉ PODBARVENÍ JE JEN PRO INFO. OBSAH: 1. INFORMAČNÍ POTŘEBA, KOMUNIKAČNÍ PROCES, KOMUNIKAČNÍ MODELY 1 3. PUBLIC RELATIONS, PUBLICITA, VZTAH K VEŘEJNOSTI, IMAGE, MASMÉDIA 7 4.

Více

Marketingová komunikace 1/2

Marketingová komunikace 1/2 Marketingová komunikace 1/2 Ing. Aleš Marek, Ph.D. (za přispění dalších autorů) 6.4.2013 Představení Ing. Aleš Marek, Ph.D. 2010-dosud 2009-2010 Ferrero 2009 Kraft Foods (Opavia-Lu) 2007-2009 Coordinfo

Více

Tvorba destinačních produktů cestovního ruchu

Tvorba destinačních produktů cestovního ruchu Tvorba destinačních produktů cestovního ruchu Ing. Petr Kratochvíl Ing. Radek Pažout Realizátor: RDM s.r.o. Valchařská 39 614 00 Brno info@rdmbrno.cz www.rdmbrno.cz Tento vzdělávací program je financován

Více

Tvoříme svět kolem vás

Tvoříme svět kolem vás Tvoříme svět kolem vás KATALOG SLUŽEB Pokud ve Vaší společnosti řešíte otázku, jak co nejlépe prezentovat Vaše produkty nebo společnost, jste na správném místě. EURONOVA GROUP připravuje různé podoby reklamních

Více

Mezinárodní marketingová komunikační politika Vzdělávací materiál ke kurzu Mezinárodní marketing Slezská univerzita v Opavě Okresní hospodářská

Mezinárodní marketingová komunikační politika Vzdělávací materiál ke kurzu Mezinárodní marketing Slezská univerzita v Opavě Okresní hospodářská Mezinárodní marketingová komunikační politika Vzdělávací materiál ke kurzu Mezinárodní marketing Slezská univerzita v Opavě Okresní hospodářská komora Karviná 2010-2013 1 Výukový materiál je výstupem projektu

Více

VŽDY ORIGINÁLNÍ ALWAYS AUTHENTIC

VŽDY ORIGINÁLNÍ ALWAYS AUTHENTIC VŽDY ORIGINÁLNÍ ALWAYS AUTHENTIC Představení společnosti Sabre s. r. o. Představení společnosti Sabre s. r. o. Nabízíme kompletní řešení: špičkový webdesign a multimediální design, e-commerce, SEO, Corporate

Více

KDYŽ POTŘEBUJETE WEBOVÉHO INTEGRÁTORA

KDYŽ POTŘEBUJETE WEBOVÉHO INTEGRÁTORA KDYŽ POTŘEBUJETE WEBOVÉHO INTEGRÁTORA PROFIL SPOLEČNOSTI Pomáháme našim klientům rozšířit a zefektivnit jejich podnikání prostřednictvím internetových a mobilních technologií. Jsme webový integrátor a

Více

Klára Noworytová OTTO Office. WDMP pro Habitat. Partners Andrew Aldridge pro Early Learning Centre

Klára Noworytová OTTO Office. WDMP pro Habitat. Partners Andrew Aldridge pro Early Learning Centre ČASOPIS PRO DIRECT MARKETING CENA 59 KČ DUBEN 2010 ČÍSLO 3 Pavla Tomsová Nokia Klára Noworytová OTTO Office Tomáš Siegler Cetelem Británie inspiruje WDMP pro Habitat Partners Andrew Aldridge pro Early

Více

VYHODNOCENÍ MARKETINGOVÝCH AKTIVIT FIRMY HITRÁDIO MAGIC BRNO VE VZTAHU K ZÁKAZNÍKŮM

VYHODNOCENÍ MARKETINGOVÝCH AKTIVIT FIRMY HITRÁDIO MAGIC BRNO VE VZTAHU K ZÁKAZNÍKŮM SOUKROMÁ VYSOKÁ ŠKOLA EKONOMICKÁ ZNOJMO s.r.o. Bakalářský studijní program: Ekonomika a management Studijní obor: Marketing a management VYHODNOCENÍ MARKETINGOVÝCH AKTIVIT FIRMY HITRÁDIO MAGIC BRNO VE

Více

PŘÍPRAVA INFORMAČNÍCH A PROPAGAČNÍCH MATERIÁLŮ PRO CESTOVNÍ RUCH

PŘÍPRAVA INFORMAČNÍCH A PROPAGAČNÍCH MATERIÁLŮ PRO CESTOVNÍ RUCH PŘÍPRAVA INFORMAČNÍCH A PROPAGAČNÍCH MATERIÁLŮ PRO CESTOVNÍ RUCH 1 ZÁKLADNÍ SKRIPTUM VZDĚLÁVACÍHO MODULU PŘÍPRAVA INFORMAČNÍCH A PROPAGAČNÍCH MATERIÁLŮ V CESTOVNÍM RUCHU Autoři: Ing.Cyril Křůpala, Ing.

Více

cesta k mobilitě neznají přesný cíl, proměňují sebe i každého, kdo se na ně vydá.

cesta k mobilitě neznají přesný cíl, proměňují sebe i každého, kdo se na ně vydá. výroční zpráva 2013 cesta k mobilitě Jsou cesty, na kterých jsme v cíli ještě dříve, než jsme vyjeli. Zatímco jsme tady, chceme už být tam. Cesta se stává otázkou času chceme být jinde co nejrychleji,

Více

VYUŽITÍ MARKETINGU NA PŘÍKLADECH SPOLEČNOSTI VAPAS, A.S.

VYUŽITÍ MARKETINGU NA PŘÍKLADECH SPOLEČNOSTI VAPAS, A.S. SOUKROMÁ VYSOKÁ ŠKOLA EKONOMICKÁ ZNOJMO s.r.o. Bakalářský studijní program: Ekonomika a management Studijní obor: Marketing a management VYUŽITÍ MARKETINGU NA PŘÍKLADECH SPOLEČNOSTI VAPAS, A.S. BAKALÁŘSKÁ

Více

Ideální platforma pro organizování filmového festivalu. Martin Čtvrtečka

Ideální platforma pro organizování filmového festivalu. Martin Čtvrtečka Ideální platforma pro organizování filmového festivalu Martin Čtvrtečka Bakalářská práce 2014 UTB ve Zlíně, Fakulta multimediálních komunikací 2 UTB ve Zlíně, Fakulta multimediálních komunikací 3 UTB ve

Více

A U T O MAGAZÍN ČÍSLO

A U T O MAGAZÍN ČÍSLO A U T O ČÍSLO MAGAZÍN 01 11 AUDI A6 AVANT: REPREZENTATIVNÍ VŮZ S POHLEDNOU KAROSERIÍ, NADČASOVÝM DESIGNEM A VYSOKÝM KOMFORTEM AUTO HELLER: UŽ DVACET LET S VÁMI OCENĚNÍ ZA NEJVYŠŠÍ KVALITU SERVISU SLOVO

Více

Velikonoce jako marketingový nástroj

Velikonoce jako marketingový nástroj www.marketingvpraxi.cz březen 2008 UKÁZKA z březnového čísla ÚSPĚŠNÝ PRODEJ A BUDOVÁNÍ ZNAČKY VE 3. TISÍCILETÍ Velikonoce jako marketingový nástroj Svátky, podobně jako významné sportovní nebo kulturní

Více

Obsah. ELPOD Marketing v prostředí internetu, možnosti, aplikace, technologie, analýzy 1

Obsah. ELPOD Marketing v prostředí internetu, možnosti, aplikace, technologie, analýzy 1 Obsah 1. Úvod... 3 2. Marketing... 4 2.1 Průzkum trhu... 4 2.2 Marketingový mix... 5 Výrobek... 5 Cena výrobku... 7 Propagace výrobku... 7 Distribuce výrobku... 8 2.3 Návrh plánu komunikace - systém SOSTAC...

Více

Zahraniční zastoupení agentury CzechTourism

Zahraniční zastoupení agentury CzechTourism Výroční zpráva 2013 Zahraniční zastoupení agentury CzechTourism V roce 2013 působilo ve světě celkem 21 zahraničních zastoupení agentury CzechTourism. Základním cílem sítě zahraničních zastoupení je propagovat

Více