Divoké kostky pravidla hry POHLEDY

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Divoké kostky pravidla hry POHLEDY"

Transkript

1 POHLEDY POHLEDY 1 HAFAN Kdo by neznal upřímný, věrný a žádostivý psí pohled? Takový, proti kterému není odporu a je možné pouze podlehnout? Vyberte si svou oběť a pozorujte ji upřeně alespoň třicet vteřin. 2 VYKUK Tak tento člověk má něco za lubem, říkáte si, když vidíte pohled vykuka. Nakloňte hlavu mírně na stranu, nadzvedněte obočí a jeden z koutků úst a snažte se navázat oční kontakt s vaší obětí. 3 OKOUN Naprosto prázdný výraz. Bledý, tupý, bezkrevný. Tedy nic proti okounům, ale uznejte sami. Vyberte si svou oběť a půl minuty ji nerušeně sledujte s vytřeštěnýma očima, nehybnou hlavou a ústy v naprosto neutrálním výrazu. 4 VÁŽKA Jak se dívá vážka, to tedy těžko říct. Ale jak létá, ví každý. Rychle, neustále mění směr a je prakticky nemožné ji chytit. Takový musí být váš pohled podívejte se na vaši oběť rychle a nečekaně a v momentě, kdy se podívá, zamiřte svůj pohled co nejrychleji na další oběť. 5 NETOPÝR Celý den ve tmě, to je úděl netopýra. Není se proto čemu divit, když je zmatený z denního světla a rychle hledá temný úkryt. Proto zavřete oči a pouze jednou za deset vteřin na okamžik mrkněte na svoji oběť. 6 PYTLÍK Pytlík plný strachu neboli strašpytlík. Ten udělá cokoli pro to, aby nemusel přímo k věci. Takový musí být i váš pohled. Koukejte se alespoň minutu na taková místa, kde není ani živáčka. Hlavně se vaše oči nesmí s žádnými jinými ani na okamžik střetnout.

2 DOTEKY DOTEKY 1 BUMBÁC Bumbác má pro strach uděláno, ničeho se nebojí a už vůbec ne fyzického kontaktu. Jen je, jak to říct, trochu nešetrný. Své oběti se totiž nejen dotýká, ale zároveň ji při každém fyzickém kontaktu mírně udeří. Takový musí být i váš dotek. 2 BERUŠKA Sedlo vám někdy slunéčko sedmitečné na ruku? Že jste si toho skoro nevšimli a že to byl spíš takové nenápadné polechtání. Takové to musí být i od vás vyberte si svou oběť a jen nenápadně se jí dotkněte. Nejlépe tak, aby vás vůbec neviděla, mohla by vás totiž zašlápnout. 3 GIGOLO Vědět, kam sáhnout. To je úkol gigolů. Takový musí být i váš dotek. Vyberte si svou oběť, chytněte ji sebevědomě kolem ramen a hned jak to situace jen malinko dovolí, naznačte jí, co k ní cítíte. 4 CHMATAČ Chmaták se říká zloději, chmatač je člověk, který provede mnoho doteků na různá místa. Dejte se do řeči s vaší obětí a v průběhu hovoru se jí neustále dotýkejte, tahejte za oblečení, lehounce štípejte a výjimečně věnujte i nějaké to pohlazení. 5 LÍSALKA Víte, jak to vypadá, když kočička chce, abyste si jí více všímali. Lehounce se vás dotýká, motá se vám pod nohama a jemně se o ně tře. A takový dotek musíte vyzkoušet na vaši oběť. To znamená, neustále jí být nablízku a jemně se přitom dotýkat. 6 MAGNETKA Každý magnet má dva póly plus a mínus. A dobře víte, že když chcete přiložit mínus na mínus, je to prakticky nemožné. A takové budou i vaše doteky nedoteky tedy naznačíte, kde byste se chtěli své oběti dotknout, ale nakonec zůstanete několik centimetrů od jejího těla.

3 DEBATA DEBATA 1 KECKA Slyšeli jste někdy střílet kulomet? Jak chrlí náboj za nábojem na bitevní pole? Přesně tak budete i vy konverzovat se svojí obětí musíte ji naprosto zahltit vodopády slov, myšlenek a úplných zbytečností. Svou oběť nesmíte pustit ke slovu, natož k souvislé větě. 2 KAPŘÍK Možná má něco na srdci, ale rozhodně ne na jazyku. Proto kapřík vždy pusu pouze otvírá, ale nevychází z ní ani hláska. A takový je i váš úkol přijít k vaší oběti a snažit se něco říci, rozhodně ne však ústy. Pouze vaší mimikou a gesty. 3 TLAKER Co děláš tlaky, co děláš tlaky říkáváte, když vám někdo nasazuje brouky do hlavy. Teď je takový úkol na vás. Musíte se s vaší obětí bavit výhradně o sobě, každou vaši špatnou vlastnost zamlčet a každé dobré přidat alespoň padesát procent. 4 KOKTA Člověk, který si nevěří, působí na ostatní lidi jako kokta. Místo souvislých vět používá dlouhé eeeeeee, nedokončuje věty a neustále skáče z jedné myšlenky na druhou. Vaším úkolem je právě takto konverzovat s vaší obětí. 5 KOKETKA Lascivní pohledy, všeříkající gesta a lechtivé řeči. Zkuste se vžít do role koketky a bavit se s vaší obětí právě jako ona. Stáčejte řeč neustále na to jedno, v každé druhé větě musí být smyslná narážka. Nebraňte se ani lehkým dotekům. 6 PREZIDENT Sledujete také novoroční projevy prezidenta nebo nedělní debaty politiků. Odmyslete si, že i jim občas ujedou nervy a bavte se se svou obětí distinguovaně, slušně, uctivě, spisovně. Váš projev musí být neustále nonšalantní.

4 DRINK 1 LOMCOVÁK Objednejte své oběti drink, který s ní otřepe. Jestli to bude počtem voltů, který obsahuje nebo počtem peprných přísad, záleží pouze na vás. Ale pozor, sami si ho musíte dát taky! 2 SVALDA Určitě už jste někdy zahlédli svalnaté pořízky, kteří vycházejí s ručníky kolem pasu ze sprch fitness centra. Aby jim figura ani o centimetr nevybředla, dávají si míchané nápoje. Proto si dejte spolu s obětí něco svěžího, lahodného a míchaného. 3 SLAĎÁK Vaše oběť má určitě ráda cukrkandly, čokoládky a našlehané dortíky. Je přece sladká a vy samozřejmě taky. Proč proto měnit nastolený kurs a nedat si něco pořádně sladkého. Objednejte dva drinky a sladce se u toho smějte. DRINK 4 BRČKO Co si objednáte není v tomto případě tak důležité, ale nějaké grády by to přece jenom mít mělo. Tentokrát je důležitější technika pití vy i vaše oběť se totiž musíte podívat na dno sklínky díky slámce. 5 RYCHLÍK Na tenhle drink vám příliš času nezbude. Objednejte sobě i své oběti pořádně velký drink a pusťte se rychle do toho. Čas kvapí, kdo bude mít dopito později než za dvacet vteřin, snad aby si šel pro nový. 6 SPRÁVŇÁK Kladní hrdinové přece nepijí.

5 TANEC TANEC 1 KOZLÍK Vyrazte se svou obětí na taneční parket a předveďte jí, jak hezky umí tančit nefalšovaný kozel v petrželi. Poskakujte o sto šest, pořádně zvedejte kolena, obě nohy prakticky nemohou být v jednu chvíli zároveň na zemi. 2 DISKANT Běžela brzká osmdesátá léta a zpívalo se o lásce. Neonoví panáčci v bílých ponožkách zastrčených do černých mokasín balili dívky s trvalou ve vlasech a v upjatých legínách. Osvěžte si se svou obětí osmdesátky plivněte si do dlaní a prohrábněte jimi vlasy na temenou. Potom předpažte a opište rukou pomalu celý půlkruh před sebou. Tvařte se přitom jako byste snědli všechnu moudrost světa. 3 AMANT Vyždímejte ze sebe všechnu svou eleganci, bude jí opravdu potřeba. Chytněte svou oběť decentně a odveďte si ji na taneční parket a rozbalte s ní zde nefalšovaný ploužák. Ani na okamžik však neuvažujte o cokoli smyslnějším. Úroveň především! 4 ZAHRADNÍK Hurá s vaší obětí na taneční parket. Předveďte jí, jak umí tancovat pravý zahradník! Mírně se předkloňte, pohupujte se z jedné nohy na druhou a předvádějte jí, jak se vytahuje pomyslná mrkev ze země. A hezky jednu levou a druhou pravou rukou. 5 SKLADNÍK Mistra přes logistiku jste určitě už možná zahlédli, pokud jste navštívili nefalšovanou technoparty. Člověk se postaví, chytne z každé strany jednou rukou pomyslnou krabici a přesunuje ji z jednoho místa na druhé. Měl byste spolu s obětí vyskládat alespoň jednu paletu. 6 MAKARÓN V devadesátých letech zasáhla svět vlna Makarény. Slavný tanec je už trochu out, o to více srandy s ním však vy i vaše oběť můžete zažít. Proto předpažte nejprve pravou ruku, pak i levou, pak pravou dáte v bok, levou v bok a zakroužíte zadečkem. A takto pořád dokola.

6 PÓZA PÓZA 1 SUŠINKA Váží třicet kilo i s postelí, a na miskách vah ji zdolá i paví péro zkrátka a dobře sušinka. Postavte se, svěšte ramena, mírně se nahrbte, vcucněte své líce nejvíc jak je to možné a vydejte se na cestu směrem k oběti. 2 MELOUN Vodní meloun může měřit v průměru až půl metru. A teď si představte, že koupíte dva a je potřeba je oba dostat domů. Chyťte proto pod každou paži jeden pomyslný meloun, propněte hruď, dejte bradu nahoru a pomalu jděte k vaší oběti. Pokud při tom vypadáte jako kulturista po čtyřiceti letech strávených v posilovně, jdete naprosto správně. 3 MISS BLOND Netíží vás nic, jste nejkrásnější květinka a svět vám leží u nohou. Proč si tedy trošku nezadovádět. Nahoďte rozpustilý nevinný úsměv, neustále rychle mrkejte a přiskákejte snožmo za vaší obětí. 4 POLEDNICE U lavice dítě stálo, zplna hrdla křičelo. Ptáte se, co ho tak vyděsilo? Odpověď je jednoduchá polednice přece. Nahoďte šílený výraz na tvář, ruce pokrčte výhružně vedle hlavy jako útočící kočka a pomalu postupujte ke své oběti. 5 BOUCHAČ Bouchač je chlapík, který je tak ostrý, že ani nepotřebuje bouchačku. A takový budete teď i vy. Promněte si svou pěst v dlani druhé ruky, jako byste chtěli dát někomu pěstí a pak přistupujte směrem k oběti a neustále se přitom sevřenou pěstí bouchejte do hrudi. Váš výraz musí být setsakramentsky přísný. 6 MOTÝLEK Babočka admirál to je váš vzor. Vyberte si svoji oběť a běžte za ní, jako motýlek. Hezky po špičkách cupitat, trochu máchat rukama, malinko třepotat tělem. A doufejte přitom, že to vaše oběť ocení.

1. kapitola JmEnuJi SE remington

1. kapitola JmEnuJi SE remington 1. kapitola Jmenuji se Remington Brooke Melanie mi už půl hodiny křičí do ucha a já jsem celá otupělá z toho, čeho jsme svědky. Skoro nic neslyším. Jen své vlastní srdce. Buší mi v hlavě jako divé, zatímco

Více

JAK SE STÁT NEODOLATELNOU MILENKOU

JAK SE STÁT NEODOLATELNOU MILENKOU JAK SE STÁT NEODOLATELNOU MILENKOU 2008 MindSoft s. r. o. Vydáno společností MindSoft s. r. o. K Rozkoši 326 149 00 Praha, Czech Republic www.mujvztah.cz www.mamdepku.cz www.foto-mluvi.cz www.fit-porod.cz

Více

SARAH MORGANOVÁ V BRAZILSKÉ DŽUNGLI PŘEKLAD HELENA ŠOLCOVÁ

SARAH MORGANOVÁ V BRAZILSKÉ DŽUNGLI PŘEKLAD HELENA ŠOLCOVÁ SARAH MORGANOVÁ V BRAZILSKÉ DŽUNGLI PŘEKLAD HELENA ŠOLCOVÁ Milá čtenářko, je to stará známá věc: bez stínů by nebylo světla. A všichni ti mí úžasní hrdinové a nádherné hrdinky by netušili, jak sladký život

Více

Systém Christine Harvey Jak vystupovat na veřejnosti a získávat důvěru posluchačů

Systém Christine Harvey Jak vystupovat na veřejnosti a získávat důvěru posluchačů Systém Christine Harvey Jak vystupovat na veřejnosti a získávat důvěru posluchačů MANAGEMENT PRESS Autorka 5 úspěšných knih, které vyšly ve 32 cizojazyčných vydáních MANAGEMENT PRESS Jak vystupovat na

Více

Počkejte až do chvíle, kdy negativní pocity vyjdou na povrch

Počkejte až do chvíle, kdy negativní pocity vyjdou na povrch 2 Počkejte až do chvíle, kdy negativní pocity vyjdou na povrch DALŠÍ SEMINÁŘ ZAČAL v neoficiálním duchu. Zatímco si sundávali kabáty, sdělovali si rodiče první zážitky. Věřili byste, že mi opravdu pomohlo

Více

Řeč lidského těla prozradí víc než tisíc slov

Řeč lidského těla prozradí víc než tisíc slov 1 Erhard Thiel Řeč lidského těla prozradí víc než tisíc slov (upraveno) 2 Erhard Thiel Řeč lidského těla prozradí víc než tisíc slov PLASMA SERVICE BRATISLAVA [3] [chybí poslední revize dle originálu!!!!]

Více

2009 Kolektiv autorů společnosti Mindsoft, s.r.o. Vydáno společností MindSoft s. r. o. K Rozkoši 326 149 00 Praha 4. www.mujvztah.cz. www.mamdepku.

2009 Kolektiv autorů společnosti Mindsoft, s.r.o. Vydáno společností MindSoft s. r. o. K Rozkoši 326 149 00 Praha 4. www.mujvztah.cz. www.mamdepku. KTERÉ VÁM POMOHOU ZJISTIT VŠE, CO O SVÉM PARTNEROVI POTŘEBUJETE VĚDĚT 2009 Kolektiv autorů společnosti Mindsoft, s.r.o. Vydáno společností MindSoft s. r. o. K Rozkoši 326 149 00 Praha 4 www.mujvztah.cz

Více

Vyškovský cedník 2010

Vyškovský cedník 2010 Vyškovský cedník 2010 Sborník oceněných prací literární soutěže pro děti a mládež Vyškovska Tři brány komunitní nadace pro vědění, umění a civilizaci Knihovna Karla Dvořáčka 2 Obsah Úvodní slovo ředitelky

Více

Vnitřní svět malého dítěte

Vnitřní svět malého dítěte Vnitřní svět malého dítěte Jak vlastně vypadá vnitřní svět malého dítěte? Jak přemýšlí? Jak se dívá na svět kolem sebe? Jak vnímá chování nás dospělých? Vnitřní svět malých dětí má své kouzelné zvláštnosti,

Více

Leden 2015 BEZPEČÍ!!! Rozhovor v tiché pracovně. Fotografka B Á SNĚNÍ. Ženy v první linii SVOBODA BOJÍTE SE??!

Leden 2015 BEZPEČÍ!!! Rozhovor v tiché pracovně. Fotografka B Á SNĚNÍ. Ženy v první linii SVOBODA BOJÍTE SE??! BEZPEČÍ!!! Leden 2015 Rozhovor v tiché pracovně Fotografka B Á SNĚNÍ SVOBODA Ženy v první linii BOJÍTE SE??! EDITORIAL Vítejte na stránkách Časoprostoru. Ve spolupráci s vedením školy a několika kolegy

Více

Irena Eliášová LISTOPAD

Irena Eliášová LISTOPAD Irena Eliášová LISTOPAD 1 Irena Eliášová LISTOPAD KHER www.kher.cz ISBN 978-80-87780-03-9 Tato kniha vznikla bez vynaložení jakýchkoliv finančních prostředků. Nakladatelství KHER z celého srdce děkuje

Více

Teal Scott: Jak zjistit co vlastně chcete

Teal Scott: Jak zjistit co vlastně chcete Teal Scott: Jak zjistit co vlastně chcete (přepis) www.jakorybicka.cz 1 Dnes budeme mluvit o tom, jak přijít na to, co vlastně chcete. Vaše tužby totiž nepomáhají k růstu je vám samotným, ale i celému

Více

Kapitola 1. - Kostky jsou vrženy... 3 Kapitola 2. - Dočasné útočiště... 7 Kapitola 3. - V bezpečí číhá nebezpečí... 13 Kapitola 4. - Bez magie...

Kapitola 1. - Kostky jsou vrženy... 3 Kapitola 2. - Dočasné útočiště... 7 Kapitola 3. - V bezpečí číhá nebezpečí... 13 Kapitola 4. - Bez magie... ZAPOVĚZENCI Blesk Kapitola 1. - Kostky jsou vrženy... 3 Kapitola 2. - Dočasné útočiště... 7 Kapitola 3. - V bezpečí číhá nebezpečí... 13 Kapitola 4. - Bez magie... 18 Kapitola 5. - Na návštěvě... 22 Kapitola

Více

Connie Brockway. Nevěstin závoj

Connie Brockway. Nevěstin závoj Connie Brockway Nevěstin závoj Věnováno Marcii Howardové, jež mě naučila nadhazovat míček při podání a vládnout tenisovou raketou; mé důvěrné autorce, jež mi vštípila lásku ke knihám; šampionce všech dětí

Více

Zdravotní sestřička Emma Seymourová se ujímá obtížného úkolu - péče o profesora MacDonalda, který dočasně oslepl. Emmě však připadá, že jí pacient

Zdravotní sestřička Emma Seymourová se ujímá obtížného úkolu - péče o profesora MacDonalda, který dočasně oslepl. Emmě však připadá, že jí pacient Zdravotní sestřička Emma Seymourová se ujímá obtížného úkolu - péče o profesora MacDonalda, který dočasně oslepl. Emmě však připadá, že jí pacient vidí do duše víc, než je zdrávo! První kapitola Konečně

Více

Vývoj dítěte od narození do 3 let

Vývoj dítěte od narození do 3 let Speciál Vývoj dítěte od narození do 3 let Vítáme nové kamarády! www.olmici.cz Milé maminky, Editorial Když jsme před lety poprvé přinesli náš speciál, který vás provede složitým obdobím vývoje malého človíčka,

Více

JAK ZÍ SKAT PRA CÍ, KTERA VA S BUDE NEJEN Z ÍVÍT, ALE Í BAVÍT

JAK ZÍ SKAT PRA CÍ, KTERA VA S BUDE NEJEN Z ÍVÍT, ALE Í BAVÍT JAK ZÍ SKAT PRA CÍ, KTERA VA S BUDE NEJEN Z ÍVÍT, ALE Í BAVÍT Petra Harazímová www Blahopřeji Vám a zároveň děkuji! Je úžasné, že se zajímáte o rozvoj své osobnosti, že jste se rozhodli udělat něco sami

Více

IDENTITA. Odvaha odlišovat se. Rozhovor: Rozálie Kohoutová. Žít v jiném těle. březen 2012 3. ročník 11. číslo. téma čísla MULTIKULTURNÍ MLÁDEŽ

IDENTITA. Odvaha odlišovat se. Rozhovor: Rozálie Kohoutová. Žít v jiném těle. březen 2012 3. ročník 11. číslo. téma čísla MULTIKULTURNÍ MLÁDEŽ březen 2012 3. ročník 11. číslo Žít v jiném těle Odvaha odlišovat se Rozhovor: Rozálie Kohoutová téma čísla IDENTITA ČASOPIS PRO MULTIKULTURNÍ MLÁDEŽ Milý čtenáři, sníh z hor pomalu ustupuje, ve městech

Více

Chození s nevěřícím ActIv8 Velehrad 2008

Chození s nevěřícím ActIv8 Velehrad 2008 Chození s nevěřícím ActIv8 Velehrad 2008 1 Mons. Tomáš Holub Když jsme dneska ráno seděli při snídani, tak jeden z mých spolubratří říkal: Hele, tak první otázka určitě bude, jestli tys sám chodil někdy

Více

NOHY Z JÍLU. Terry Pratchett

NOHY Z JÍLU. Terry Pratchett Terry Pratchett NOHY Z JÍLU Byla teplá letní noc, když na dveře zabušila pěst tak silně, že se závěsy prohnuly dovnitř. Muž otevřel a vyhlédl na ulici. Od řeky táhla hustá mlha a noční nebe bylo zatažené.

Více

V sérii Úžasná Zeměplocha v nakladatelství Talpress dosud vyšlo: BARVA KOUZEL (oceněno Ludvík 94) LEHKÉ FANTASTIČNO (oceněno Ludvík 94) ČAROPRÁVNOST

V sérii Úžasná Zeměplocha v nakladatelství Talpress dosud vyšlo: BARVA KOUZEL (oceněno Ludvík 94) LEHKÉ FANTASTIČNO (oceněno Ludvík 94) ČAROPRÁVNOST V sérii Úžasná Zeměplocha v nakladatelství Talpress dosud vyšlo: BARVA KOUZEL (oceněno Ludvík 94) LEHKÉ FANTASTIČNO (oceněno Ludvík 94) ČAROPRÁVNOST MORT MAGICKÝ PRAZDROJ SOUDNÉ SESTRY PYRAMIDY STRÁŽE!

Více

DALA JSEM JÍ JMÉNO NADINE JAK SE SPRÁVNĚ ROZHODNOUT K PROBLEMATICE SITUACE PŘED POTRATEM

DALA JSEM JÍ JMÉNO NADINE JAK SE SPRÁVNĚ ROZHODNOUT K PROBLEMATICE SITUACE PŘED POTRATEM DALA JSEM JÍ JMÉNO NADINE JAK SE SPRÁVNĚ ROZHODNOUT K PROBLEMATICE SITUACE PŘED POTRATEM Milé čtenářky a čtenáři, pokud jste od svého lékaře dostali tuto brožuru, pravděpodobně jste s ním už hovořili o

Více

RICHELLE MEAD ŠACHOVNICE BOHŮ

RICHELLE MEAD ŠACHOVNICE BOHŮ RICHELLE MEAD ŠACHOVNICE BOHŮ 2014 Copyright 2013 by Richelle Mead Translation 2014 by Jan Netolička Cover design 2014 by DOMINO Veškerá práva vyhrazena. Žádná část tohoto díla nesmí být reprodukována

Více

Sex, metro a ipody a teď je na tahu žena!

Sex, metro a ipody a teď je na tahu žena! Olga Pietkiewicz Sex, metro a ipody a teď je na tahu žena! (Monodrama) Překlad: Jiří Vobecký (2010) Hlas operátorky: Dovolali jste se do Institutu psychického zdraví, nejlepšího a nejdokonalejšího ústavu,

Více

JAK SE STÁT VESMÍRNÝM PRŮZKUMNÍKEM V SEDMI LEKCÍCH ÚVOD. Záznam z přednášek na Akademii kosmických letů. Počet hráčů. Důležité upozornění

JAK SE STÁT VESMÍRNÝM PRŮZKUMNÍKEM V SEDMI LEKCÍCH ÚVOD. Záznam z přednášek na Akademii kosmických letů. Počet hráčů. Důležité upozornění Hra obsahuje dva sešity Pravidla hry a příručku Jak se stát vesmírným průzkumníkem. Touto příručkou byste měli určitě začít. Obsahuje návod uzpůsobený tak, abyste se podle něj mohli hru co nejpříjemněji

Více

Lovkyně. Lukáš Konvalina

Lovkyně. Lukáš Konvalina Posel smrti VIII Lovkyně Lukáš Konvalina Cesta, jež nás opravdu zocelí, není ta, kterou si sami vybereme, ale ta, po které jsme donuceni kráčet. Obsah I Vyvolené... 5 I Časy minulé... 7 II - Matka... 11

Více

CPH. ČAS PRO HRDINY Příběhově akční RPG systém. Jan Jerson Průcha

CPH. ČAS PRO HRDINY Příběhově akční RPG systém. Jan Jerson Průcha CPH ČAS PRO HRDINY Příběhově akční RPG systém Jan Jerson Průcha Grafická úprava a sazba Alek Alnag Lačev Návrh přebalu Alek Alnag Lačev Ilustrace N/A Korektury N/A 2007 Basilisk s eye publishing & www.d20.cz

Více

HandyCamping na Radiožurnálu ze dne 8. 10. 2009 (J. Winter, M. Novák, S. Sedmihorská)

HandyCamping na Radiožurnálu ze dne 8. 10. 2009 (J. Winter, M. Novák, S. Sedmihorská) HandyCamping na Radiožurnálu ze dne 8. 10. 2009 (J. Winter, M. Novák, S. Sedmihorská) Příjemný čtvrteční večer, milí posluchači, vítám vás u poslechu HandyCampingu. Když se řekne simultánní překlad, většina

Více

Ve fitness průmyslu koluje spousty mýtů a informací, které nejsou uplně pravdivé. Jeden z hlavních důvodů proč tomu tak je. Je důvod, že lidé je

Ve fitness průmyslu koluje spousty mýtů a informací, které nejsou uplně pravdivé. Jeden z hlavních důvodů proč tomu tak je. Je důvod, že lidé je BARBARGYM06/15 Ve fitness průmyslu koluje spousty mýtů a informací, které nejsou uplně pravdivé. Jeden z hlavních důvodů proč tomu tak je. Je důvod, že lidé je chtějí slyšet. Chtějí slyšet, že trénink

Více

(První pomoc, jak jí možná neznáte) 1. verze textu, vydáno 1.11.2011

(První pomoc, jak jí možná neznáte) 1. verze textu, vydáno 1.11.2011 (První pomoc, jak jí možná neznáte) 1. verze textu, vydáno 1.11.2011 Tato publikace by určitě mohla být přínosná pro zdravotníky nebo jiné absolventy kurzů první pomoci, kteří si chtějí oživit své teoretické

Více