KULTURA SPORT DĚTI A MLÁDEŽ OSTATNÍ

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "KULTURA SPORT DĚTI A MLÁDEŽ OSTATNÍ"

Transkript

1 KALENDÁŘ AKCÍ Města Lomnice nad Popelkou DUBEN 2014 * ZDARMA * KULTURA SPORT DĚTI A MLÁDEŽ OSTATNÍ

2 KIS ZÁMEK Mobil: Středa od 19,00 hodin JARNÍ ZÁMECKÝ KONCERT Společný koncert Turnovského orchestrálního sdružení a PS Bořivoje (při KIS). Kde: zámek Lomnice n. Pop. velký sál Prodej vstupenek v ceně 80 Kč na místě. VÝSTAVY NA ZÁMKU Čtvrtek neděle ČESKÝ RÁJ VĚČNÁ INSPIRACE Výstava fotografií vynikajícího znalce přírody Českého ráje RNDr. Zdeňka Mrkáčka. Vstupné na výstavu dobrovolné. Kde: zámek Lomnice n. Pop. salonek C Výstava je otevřena v době konání kulturních akcí a po předběžné dohodě v Informačním středisku na náměstí. PŘIPRAVUJEME!!! Sobota neděle MARKÉTA HORKÁ RETROSPEKTIVA ANEB 25 LET MÉHO FOTOGRAFOVÁNÍ Co k chystané výstavě řekla sama autorka? "Jmenuji se Markéta Horká a jsem fotografka tělem i duší. Výstava vám prostřednictvím fotografií představí mé nesmělé začátky až po dnešní tvorbu. Uvidíte fotografie různých žánrů: reportáží (najdou se tam i fotografie z 1. května roku 1986), krajiny, macro, atelierní tvorbu, prostě vše, co mě zaujalo. Mám ráda tento citát od Ansela Adamse: Opravdová fotografie nepotřebuje vysvětlení a také nemůže být popsána slovy. Vernisáž výstavy proběhne v sobotu 17. května ve velkém sále lomnického zámku. Na vernisáž vstupné dobrovolné. Kde: zámek Lomnice n. Pop. salonky Středa od 16,00 hodin neděle SEVÁČKOVO ZÁMKOHRANÍ Přijďte si hrát na zámek aneb Kdo si hraje, nezlobí. Prezentace firmy Vista a Seváčkova zámecká herna pro děti. Zahájení výstavy a herny ve středu v 16 hodin. Kde: zámek Lomnice n. Pop. konferenční sál a firma VISTA KIS KLUB SENIORŮ Mobil: Úterý od 17,00 hodin KLUB SENIORŮ Další posezení lomnického Klubu seniorů při hudbě, tentokrát v předvelikonočním čase. Občerstvení připraveno. Vstup volný. Kde: zámek Lomnice n. Pop. konferenční sál a DDM Sluníčko Lomnice n. Pop. KIS KLUB SENIORŮ DŮCHODCI TECHNOLEN PŘIPRAVUJE SE!!! Úterý od 5,00 hodin Středa od 5,00 hodin VYPRODÁNO! Čtvrtek od 5,00 hodin ZÁJEZD DO SOVINCE, JIŘÍKOVA, PASEKY Program: Krajinou vyhaslých sopek a romantikou vodních ploch, zajímavých památek i klidných zákoutí cesta Nízkým Jeseníkem je působivým zážitkem. Orientační cena zájezdu: Kč. Kde: Sovinec, Jiříkov, Paseka Pořadatel: Klub seniorů Důchodci Technolen při KIS Města Lomnice n. Pop. Změna programu vyhrazena! Prodej lístků na zájezdy a jejich přehled v Informačním středisku na náměstí.

3 KIS MĚSTSKÁ KNIHOVNA čp. 4 zámek Mobil: Výpůjční doba pro dospělé: Út 8,00-12,00 13,00-17,00 St 8,00-12,00 Čt 8,00-12,00 (každý sudý týden) Výpůjční doba pro děti: St 13,00-17,00 Čt 13,00-16,00 Dům s pečovatelskou službou: Čt 10,00-12,00 (každý lichý týden) Prosíme návštěvníky knihovny, aby dodržovali výpůjční doby i jejich rozdělení. U knih, které budou umístěny ve skladu, bude nutno počkat na vyzvednutí od půl hodiny do max. 24 hodin. MOŽNOST VÝPŮJČEK Z VÝMĚNNÉHO FONDU Čtenáři lomnické knihovny mají možnost vypůjčit si knihy z tzv. putovního neboli výměnného fondu, zapůjčeného na dobu 4 měsíců od Regionálního oddělení Městské knihovny v Semilech. Jedná se o přibližně 50 titulů převážně o cestopisy, životopisy a historickou prózu. Obsah výměnného fondu bude pravidelně obměňován i dle zájmu čtenářů. NOVINKY V MĚSTSKÉ KNIHOVNĚ!!! Na stránkách si můžete prohlédnout katalog, ve kterém najdete přehled všech knih a časopisů, které má knihovna k dispozici. Další výhodou je možnost kontroly čtenářského konta a prodloužení výpůjček. V prostorách Městské knihovny si stále můžete vybírat z nabídky Antikvariátku. Pod okny na chodbě jsou vystaveny knížky v cenách od 5 do 30 Kč. Nabídka se bude obměňovat dle žánrů každé dva týdny. Přijďte se podívat! Úterý od 18,30 do 20,00 hodin DOBRÝ PROTI SEVERÁKU Cyklus scénického čtení LiStOVáNí Emmi Rothnerová chtěla přes internet zrušit předplatné časopisu Like. Kvůli překlepu ale její dostane Leo Leike. Protože Emmi mu dál posílá y, upozorní ji Leo na její omyl. Začne tak nezvyklá korespondence, jakou lze vést jen s osobou naprosto neznámou. Tenhle milostný balet by se jistě líbil všem romantikům, a to hned z několika důvodů. Oba protagonisté v knize okusí nejrůznější odstíny a tóny staré dobré romantické touhy, která vzkvétá, ale nerozplývá se. Text je vtipný, což je pro romantiky velice cenné. ové LiStOVáNí! Účinkují: Věra Hollá, Pavel Oubram a Lukáš Hejlík. Kde: zámecké sklepení Pořadatel: Městská knihovna ve spolupráci s KIS Města Lomnice n. Pop. Předprodej vstupenek v ceně 100 Kč od 1.4. na sekce Zámek a v Informačním středisku. Upozornění: sedadla nejsou číslovaná, koupě nebo rezervace vstupenky vám zajistí jisté místo v sále. KIS TYLOVO DIVADLO Mobil: Středa od 19,00 hodin TŘI MUŽI NA ŠPATNÉ ADRESE Komedie Divadla Bez zábradlí Praha Autor: Luigi Lunari. Režie: Boris Ščedrin. Žertovná historka? Podobenství? Kolektivní halucinace? Je normální, aby si tři osoby, všechny plnoleté, v dobré tělesné kondici najednou spletly nejen adresu? V této výtečné komedii L. Lunariho není normální skoro nic, ale všechno se dá nějak vysvětlit! Hrají: B. Klepl, K. Heřmánek, Z. Žák a J. Šulcová / J.Tesařová/ J. Smutná. Kde: Tylovo divadlo Prodej vstupenek v ceně 290/270 Kč již probíhá na ww.kislomnice.cz/rezervace a v Informačním středisku na náměstí. Na toto představení platí výhody Místenky 2014.

4 PŘIPRAVUJEME!!! Květen 2014 Čtvrtek od 19,00 hodin JAROSLAV UHLÍŘ S KAPELOU VÝBĚR NEJVĚTŠÍCH HITŮ Nový celovečerní 90minutový koncertní pořad skladatele Jaroslava Uhlíře s kapelou. Jaroslav Uhlíř si tentokrát připravil pro posluchače opravdovou hudební lahůdku, a to koncertní program, ve kterém vystupuje společně se skvělou doprovodnou kapelou v klasickém rockovém složení. Program je sestaven z největších hitů, které za posledních 40 let vytvořili J. Uhlíř ve spolupráci se Z. Svěrákem. Jsou to např. písně Holubí dům, Ani k stáru, Severní vítr, Není nutno atd. Ačkoliv se jedná o koncert večerní, interpretované písně jistě osloví i mladší diváky. Kde: Tylovo divadlo Předprodej vstupenek v ceně 270/250 Kč, 140 Kč pro děti a mládež do 15 let, od 1.4. na a v Informačním středisku. Na toto představení budou platit výhody Místenky a krásnější. Nezáleží na tom, z které části Francie pocházejí. Miluji nejen umění, ale jsou i velcí gurmáni. Francouzská kuchyně je světoznámá. Každý region má svá specifika. Podíváme-li se do Alsaska, nalezneme zde romantické vesnice a proslulé vinice. Zvláštní kouzlo má Normandie s 600 km dlouhým pobřežím, které se stalo dějištěm konce 2. světové války. Nejzápadnější výběžek v Atlantiku je Bretaň. Stará rybářská městečka, zbytky tajuplné megalitické kultury, lidové tradice, mírné podnebí - to všechno jsou podmínky pro klidnou dovolenou, kterou Francouzi milují. Může to ale inspirovat i mnohé z nás. Vstupné dobrovolné. Kde: Městské kino Lomnice n. Pop. DALŠÍ AKCE V TYLOVĚ DIVADLE Středa od 10,00 hodin PATŘÍME K SOBĚ Kde: Tylovo divadlo Pořadatel: Podkrkonošská společnost přátel dětí zdravotně postižených Semily KIS KINO Mobil: , Pondělí od 17,00 hodin SLADKÁ FRANCIE Přednáška s promítáním fotografií MUDr. Heleny Boháčové O sladké Francii se hovoří kvůli způsobu života jejich obyvatel, kteří ho umí dělat lehčí PROGRAM KINA Změna programu vyhrazena. Pokladna je otevřena vždy ½ hodiny před každým promítáním. Prodej drobného občerstvení zajištěn. Sobota 6.4. v 17,30 a ve 20,00 hodin Neděle 6.4. v 17,30 a ve 20,00 hodin DIANA Anglické životopisné drama v českém znění. Její skutečný život. Její opravdová láska. Její pravdivý příběh. Lady Dianu, princeznu z Walesu, zná téměř každý. Jen málokdo však zná skutečnou Dianu Spencerovou, jen málokdo v ní vidí obyčejnou ženu. Film se zaměřuje na poslední dva roky jejího života, kdy opustila královskou rodinu a tísnivý život v Buckinghamském paláci V hlavních rolích Naomi Watts, Naveen Andrews, Geraldine James, Charles Edwads a Juliet Stevenson. Délka 108 min. Vstupné 70 Kč. Mládeži přístupno.

5 Pondělí 7.4. v 9,30 hodin DIANA Dopolední promítání (nejen) pro seniory a rodiče na mateřské a rodičovské dovolené. Anglické životopisné drama v českém znění. Její skutečný život. Její opravdová láska. Její pravdivý příběh. Lady Dianu, princeznu z Walesu, zná téměř každý. Jen málokdo však zná skutečnou Dianu Spencerovou, jen málokdo v ní vidí obyčejnou ženu. Film se zaměřuje na poslední dva roky jejího života, kdy opustila královskou rodinu a tísnivý život v Buckinghamském paláci V hlavních rolích Naomi Watts, Naveen Andrews, Geraldine James, Charles Edwads a Juliet Stevenson. Délka 108 min. Snížené vstupné 40 Kč. Mládeži přístupno. Čtvrtek v 17,30 a ve 20,00 hodin CZ KŘÍDLA VÁNOC Česká komedie. Zimní příběh o zázracích, o naději v nás. Velká část filmu se odehrává v nákupním centru v čase Vánoc. Prolnou se tu příběhy čtyř přátel, kteří zde pracují. Každý z našich přátel má své touhy a sny a právě Vánoce jsou časem, kdy se mohou plnit. Dejme šanci zázrakům! Copak se pohádky nemohou žít? V hlavních rolích Richard Krajčo, Vica Kerekes, David Novotný, Jakub Prachař, Vanda Hybnerová, Lenka Vlasáková, Viktor Preiss, Vilma Cibulková, Zdena Hadrbolcová, Stanislav Zindulka a Milena Steinmasslová. Ústřední melodií filmu je hit Richarda Krajča a Tomáše Kluse Cesta. Délka 110 min. Vstupné 80 Kč. Mládeži přístupno. Sobota v 17,30 a ve 20,00 hodin LÁSKY ČAS Anglická romantická komedie v českém znění. Co kdyby se dalo žít nanečisto? Stojíte poprvé tváří v tvář své budoucí životní lásce a chcete jí říct větu, po které se do vás nadosmrti zamiluje. V drtivé většině případů to poděláte. Tim, hrdina romantické komedie, má to štěstí, že tyhle zásadní životní momenty může opakovat. Dokud nebudou naprosto dokonalé. Richard Curtis, scénárista a režisér Lásky nebeské, jenž je zároveň autorsky podepsaný pod komediemi Notting Hill či Čtyři svatby a jeden pohřeb, stvořil další z nezapomenutelných kousků, při kterém vám bude zatraceně dobře. V hlavních rolích Domhnall Gleeson, Rachel McAdams, Bill Nighy a Tom Hollander. Délka 123 min. Vstupné 80 Kč. Mládeži do 12 let nevhodné. Neděle v 17,30 a ve 20,00 hodin ANGELIKA Francouzský širokoúhlý romantický historický dobrodružný velkofilm v českém znění. Nové zpracování nesmrtelného příběhu lásky markýzy Angeliky Sancé de Monteloup a hraběte Joffreye de Peyrac, který okouzlil milióny diváků po celém světě. V hlavních rolích Nora Arnezeder a Gérard Lauvin. Délka 113 min. Vstupné 80 Kč. Mládeži do 12 let nevhodné. Středa v 17,30 a ve 20,00 hodin ENDEROVA HRA Americké akční dobrodružné sci-fi v českém znění. Je to ještě hra? Tohle není hra, tohle je válka o všechno. Výpravná sci-fi podle slavné stejnojmenné knihy, která se stala ultimátní klasikou žánru a která dodnes zvyšuje tep. Země se připravuje na mimozemskou invazi. Výsledkem boje totiž bude buď vyhlazení lidstva, nebo útočníků. Film vznikal v komplexu NASA v New Orleans a svoji Enderovu hru si na vlastní kůži vyzkoušeli i herci, aby scény z výcviku ve stavu beztíže vypadaly co nejreálněji. V hlavních rolích Harrison Ford, Asa Butterfield, Abigail Breslin a Ben Kingsley. Délka 115 min. Vstupné 70 Kč. Mládeži do 12 let nevhodné.

6 MIMOŘÁDNÁ PROJEKCE!!! Pátek v 19,00 hodin TRABANTEM AŽ NA KONEC SVĚTA Český humorně laděný dokument. Cestovateli Danu Přibáňovi a jeho partě nestačilo, že dokázali nemožné, když přejeli trabantem Afriku a natočili o tom nezávislý film. Rozhodli se vypravit na ještě náročnější cestu na km napříč Jižní Amerikou až na konec světa. A aby to nebylo moc jednoduché, tentokrát nepojedou jen trabantem. Sestava snů v mezinárodním týmu Čechů, Poláků a Slováků patří podle Dana buď do blázince, nebo na šrotiště. Dva trabanty, polský fiátek a Jawa 250 z roku 1957 se místo toho vydává vstříc tomu nejnáročnějšímu, co se dá v Jižní Americe najít. Délka 98 min. Vstupné 70 Kč. Mládeži přístupno. Sobota v 17,30 a ve 20,00 hodin Neděle v 17,30 hodin JUSTIN: JAK SE STÁT RYTÍŘEM Španělská animovaná komedie v českém znění. I malé dobrodruhy čeká velké dobrodružství. Vtipy nabité dobrodružství o Justinovi, který měl svůj velký sen. Dnes se kluci chtějí stát slavným muzikantem nebo Jágrem, ale Justin je ze středověku a chce se stát rytířem. Táta by z něj měl radši právníka, a tak se Justin potají vyplíží z domu a vydá se za dobrodružstvím Film vznikl v produkci Antonia Banderase a pobaví se u něj kluci a holky i jejich rodiče. Délka 90 min. Vstupné 70 Kč. Mládeži přístupno. Středa v 17,30 a ve 20,00 hodin U KONCE SVĚTA Anglická komedie v českém znění. Připravte se na výplach. Kamarádství na život a na smrt, nakažlivý humor, nadměrná spotřeba alkoholu, problematičtí hrdinové, pěstní výměny názorů a nečekaně výbušná překvapení to jsou poznávací znamení společné práce komediální dvojky Edgar Wright a Simon Pegg. Pomocí těchto prostředků nás úspěšně odbourali v komediích Soumrak mrtvých a Jednotka příliš rychlého nasazení. Do třetice vás zvou na film, jenž se jmenuje podle hospody s poměrně zlověstným názvem U Konce světa. V hlavních rolích Simon Pegg, Nick Frost, Martin Freeman, Rosamund Pike a Pierce Brosnan. Délka 109 min. Vstupné 80 Kč. Mládeži do 12 let nevhodné. Sobota v 17,00 a ve 20,00 hodin Neděle v 17,00 a ve 20,00 hodin HUNGER GAMES: VRAŽEDNÁ POMSTA Americký akční dobrodružný sci-fi film v českém znění. Blíží se jubilejní 75. ročník nekompromisní show Hunger Games a spolu s ním přichází i pokračování filmového hitu Hunger Games. Vítězství Katniss a Peeta Mellarka v 74. ročníku Hunger Games zažehly napříč Zeměmi Panem jiskru vzpoury proti mocnému Kapitolu. To už je pro prezidenta Panem velmi pádný důvod, aby se obou hrdinů zbavil V hlavních rolích Jennifer Lawrence, Liam Hemsworth, Woody Harrelson, Donald Sutherland a Philip Seymour Hoffman. Délka 146 min. Vstupné 70 Kč. Mládeži přístupno.

7 KIS INFORMAČNÍ STŘEDISKO Husovo náměstí 44 (budova muzea) Mobil: Otevírací doba: Po - Pá 9 18 hodin ( ) 9 17 hodin ( ) So 8 11 hodin Úterý od 9,00 hodin středa do 18,00 hodin SLUŽBA MĚSÍCE SCANNOVÁNÍ 3 za cenu 1 Za nascannování tří objektů zaplatíte jako za jeden, tedy jen 5 Kč. Kde: IS Města Lomnice n. Pop. ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY: Od Informační středisko přechází na letní turistickou sezónu. Pro návštěvníky to znamená, že se v týdnu (od pondělí do pátku) prodlužuje otevírací doba o 1 hodinu (od 9 do 18 hod.). Sobotní otevírací doba zůstává stejná (od 8 do 11 hod.). Těšíme se na vaši návštěvu. Dne bude Informační středisko z důvodu státního svátku uzavřeno. MĚSTSKÉ MUZEUM A GALERIE Tel.: Otevírací doba: Po Pá 8 16 hodin So Ne zavřeno Platí do ! Otevírací doba od : Ú Pá 8 16 hodin So 9 16 hodin Ne 9 12 hodin Do úterý do 16,00 hodin VÝTVARNÁ SKUPINA KOŠŤÁL Kde: MMG Lomnice n. Pop. Pořadatel: MMG Lomnice n. Pop. Děkujeme za pochopení. Čtvrtek od 17,00 hodin JORDÁNSKO KRÁLOVSTVÍ SKALNÍCH CHRÁMŮ A MRTVÉHO MOŘE Přednáška Další ze série cestopisných přednášek pánů Petra Kvardy a Pavla Chluma. Vstupné dobrovolné. Kde: MMG Lomnice n. Pop. Pořadatel: MMG Lomnice n. Pop. Neděle od 10,00 neděle do 16,00 hodin PAVEL MATUŠKA USMÍVÁNÍ Kresba, malba, řezba Výstava výtvarníka a humoristy Pavla Matušky známého coby kreslíře legendárního časopisu Dikobraz, Mladého světa či periodika Krkonoše a Jizerské hory. Úvodního slova vernisáže se zhostí pan Vladimír Mastník - člen rady kraje a starosta města, v kulturním programu vystoupí Jiří Jína akustická kytara, Pavel Halama saxofon, Antonín Jína bicí. Kde: MMG Lomnice n. Pop. Pořadatel: MMG Lomnice n. Pop. SPORT TURISTIKA Pořadatel: OKČT Lomnice n. Pop. Změna programu vyhrazena. Sledujte vývěsku na autobusovém nádraží v Lomnici n. Pop. Sobota od 6,09 hodin ZA BLEDULKAMI DO PEKLA Trasa: 15 km Česká Lípa, Peklo, Karba, Zahrádky, Srní. Kde: vlakové nádraží Lomnice n. Pop. Sobota od 6,00 hodin JARNÍ POCHOD PODKRKONOŠÍM A ČESKÝM RÁJEM 20. ročník veřejného pochodu Trasa: km. Kde: U včelařů Sobota od 7,07 hodin KOBEROVSKÉ ŠLÁPOTY Trasa: 17 km Dolánky, Zdenčina vyhl., Rotštejn, Koberovy, Kalich, Malá Skála. Kde: vlakové nádraží Lomnice n. Pop.

8 Sobota od 6,09 hodin K ROZHLEDNĚ BRAMBERK Trasa: 15 km Smržovka, Bramberk, Mšeno, Jablonecké Paseky. Kde: vlakové nádraží Lomnice n. Pop. ZIMNÍ STADION Pořadatel: HC Lomnice n. Pop. VEŘEJNÉ BRUSLENÍ Sobota 15,30 17,00 hodin Neděle 14,15 15,45 hodin V S T U P N É: Veřejné bruslení dospělí 30 Kč děti do 15 let 20 Kč doprovod 10 Kč Bruslení rodičů s dětmi zdarma. LETNÍ STADION Pořadatel: FC Lomnice n. Pop. Sobota od 16,30 hodin FC LOMNICE A SOKOL FRÝDLANT Mistrovské utkání 1A třídy LBC kraje Kde: letní stadion Lomnice n. Pop. Neděle od 16,30 hodin FC LOMNICE B SOKOL ROZTOKY Mistrovské utkání OP Semily Kde: letní stadion Lomnice n. Pop. DALŠÍ AKCE Pondělí od 18,00 hodin POSEZENÍ SE STAROSTOU Kde: zámek klubové prostory Pořadatel: starosta Města Lomnice n. Pop. Sobota od 8,30 do 16,30 hodin ČESKÁ TCHOUKBALLOVÁ EXTRALIGA 6. kolo Předposlední kolo letošního ročníku České tchoukballové extraligy za účasti 10ti týmů z celé ČR včetně domácího týmu TBC Limeta Lomnice n. Pop., aktuálně vedoucího týmu ligy. Přijďte podpořit domácí hráče v jejich boji o historicky první ligový titul. Kde: Sportovní hala ZŠ TGM Lomnice n. Pop. Pořadatel: TBC Limeta Lomnice n. Pop. Sobota LOMNICKÉ HUDEBNÍ JARO Jubilejní 20. ročník Mezinárodní festival hudby, tance a zpěvu pro děti a mládež do 19 let. Kde: Lomnice n. Pop. Pořadatel: KPSDDM Lomnice n. Pop. Sobota od 20,00 hodin GALAKONCERT LOMNICKÉHO HUDEBNÍHO JARA Koncert jubilejního, 20. ročníku Lomnického hudebního jara Na koncertu vystoupí současní i bývalí účinkující 20 ročníků Lomnického hudebního jara. Speciální host: Roman Horký ze skupiny Kamelot. Koncertní večer s řadou překvapení. Kde: Tylovo divadlo Pořadatel: KPSDDM Lomnice n. Pop. ve spolupráci s KIS Města Lomnice n. Pop. Neděle od 13,30 hodin FC LOMNICE dorost SK JILEMNICE dorost Mistrovské utkání OP dorostu Semily Kde: Letní stadion Lomnice n. Pop.

9 PRO DĚTI A MLÁDEŽ DDM SLUNÍČKO Tel.: Mobil: Akce se konají v DDM Sluníčko (Komenského 1037), není-li uvedeno jinak. CVIČENÍ NA STEPECH Aerobik na sportovních bedýnkách Zábavné cvičení při hudbě pro ženy, muže i mládež na sportovních bedýnkách. Každou středu od 18,00 do 19,00 hodin. BODYFORMING BOX Zábavné a energeticky vysoce účinné cvičení na speciálních boxovacích totemech. Pro muže i ženy, začátečníky i pokročilé. Každé pondělí od 18,30 hodin. Podrobnosti v DDM Sluníčko Lomnice n. Pop. Kde: Základní škola T.G.M. Lomnice n. Pop. Čtvrtek od 17,00 do 19,00 hodin PLSTĚNÍ NA MOKRO V kreativní dílně si tentokrát můžete vyzkoušet techniku plstění na mokro, kterou lze vyrobit originální dekoraci či přízdobu svetru či večerní toalety. Poplatek 30 Kč + spotřebovaný materiál. Pátek od 14,00 do 18,00 hodin SEMIÁŘ DRUMBEN PRO JEDNOTLIVÉ STUPNĚ VZDĚLÁVÁNÍ Drumben a jeho využití v pedagogické praxi V průběhu workshopu pana Zdeňka Rollera se účastníci seznámí s metodami práce s drumbeny na několika vzorových programech. Seminář je akreditován MŠMT. Poplatek 300 Kč. Přihlášky do Sobota do 10,00 do 16,00 hodin OD TANCE AŽ KE ZPĚVU Příjemné setkání s lektorkou Brońkou Burdovou. Více na plakátech a webu DDM Sluníčko. Vstupné: 500 Kč. Pondělí od 15,30 hodin ZÁVODY AUTÍČEK NA DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ Pro děti i dospělé Vezměte si svá autíčka přijďte si zajezdit zazávodit. V případě špatného počasí se akce koná v budově DDM Sluníčko. Kde: školní hřiště budova DDM Sluníčko Středa od 16,00 hodin CESTA ZA DUHOU Akce se koná v rámci Dne Země Pojďte se všichni vydat za duhou, poznat nepoznané... V případě nepříznivého počasí se akce koná v budově DDM Sluníčko. Odměnou vám bude i duhová placka. Kde: zahrada DDM Sluníčko Čtvrtek od 8,00 pátek do 14,00 hodin VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY VE SLUNÍČKU Velikonoční zvyky a vyrábění, výlet do okolí Lomnice i opékání buřtů je připraveno pro všechny děti, které o velikonočních prázdninách nechtějí být samy doma. Pátek od 12,00 neděle do 14,00 hodin SKUPINOVÉ BUBNOVÁNÍ Akreditovaný kurz MŠMT pro veřejnost Kurz je zaměřen na celkové seznámení se s postupy a principy hry na djembe a basové bubny. Naučíte se základní techniku a jednodušší rytmy. Budeme také vymýšlet vlastní rytmy a bubny si vyzkoušíme i formou rozličných rytmických her. Naučíme se základy sólové hry. Více informací v DDM Sluníčko. Středa od 17,00 hodin ČARODĚJNICE 2014 Čarodějnické odpoledne začne společným bubnováním na drumbeny. Pro účastníky v maskách čarodějů a čarodějnic jsou připraveny odměny. Společně budeme soutěžit i opékat buřtíky na ohni. PŘIPRAVUJE SE!!! Pondělí od 8,00 čtvrtek do 16,00 hodin LETNÍ DIVADELNÍ ŠKOLIČKA Pro děti i mládež Od divadla, pantomimy k loutkovému divadlu. To vše a mnohem více se naučíte v divadelní školičce, která bude ukončena ve čtvrtek vystoupením všech účastníků představením pro veřejnost na zámku. Určeno pro děti od 6 do 18 let. Přihlášky a další informace přímo v DDM Sluníčko Lomnice n. Pop. Cena letní divadelní školičky: 400 Kč. Kde: zámek Lomnice n. Pop. loutková scéna a DDM Sluníčko

10 ICM LOMNICE N. POP. Husovo náměstí 44 Otevírací doba: Po - Pá 9 18 hod. ( ) 9 17 hod. ( ) So 8 11 hod. ICM nabízí základní informace z oblastí: VZDĚLÁVÁNÍ, PRÁCE A BRIGÁDY, VOLNÝ ČAS, CESTOVÁNÍ, ZDRAVÍ, SOCIÁLNĚ PATOLOGICKÉ JEVY, EKOLOGIE, OBČAN A STÁT, MEZINÁRODNÍ, EVROPSKÉ A NÁRODNÍ ORGANIZACE, MLÁDEŽ V EVROPSKÉ UNII Do středy LOMNICÍ NAD POPELKOU S KOCOUREM MIKEŠEM Mikešovu knížku si můžete vyzvednout v DDM Sluníčko Lomnice n. Pop. (pondělí - pátek) nebo v Informačním centru pro mládež na náměstí (pondělí - sobota). A pak se již společně s kocourem Mikešem vydáte na zajímavou procházku městem Lomnice nad Popelkou. Na konci vycházky získá každý účastník drobnou cenu. Kde: Lomnice nad Popelkou Pořadatel: ICM Lomnice n. Pop. a DDM Sluníčko Lomnice n. Pop. Čtvrtek od 14,00 hodin EVROPSKÝ DEN INFORMACÍ PRO MLÁDEŽ Evropský den informací pro mládež se slaví již tradičně 17. dubna V letošním roce Eryica European Youth Information and Counselling Agency přišla s motem: Who nose? (Který nos?), jež ale může znít skoro stejně jako Who knows? Tedy: kdo ví? A odpověď v originále je: Youth information nose it better, což je něco jako: Informace pro mládež to ví lépe. Zároveň nose přeneseně odkazuje i k čenichání, vyhledávání atp. Zajímavé informace o evropských příležitostech najdete přímo v Informačním centru pro mládež v Lomnici nad Popelkou. VLASTIVĚDNÉ MUZEUM ŽELEZNICE Muzejní nám. 181, Železnice Tel.: muzeumzeleznice.webk.cz Otevírací doba: St - Pá 9,00-11,30 hod.; 13,00-16,30 hod. Jinak na základě tel. domluvy. Stálé expozice: Ukázka lidového bydlení, historický kupecký krám, expozice železničních cechů, roubenka z r. 1789, drahé kameny ad. Do pátku do 16,30 hodin OBRAZY Pojizerská skupina výtvarníků. Kde: Vlastivědné muzeum Železnice Pořadatel: Vlastivědné muzeum Železnice Sobota od 9,00 neděle do 16,30 hodin PATCHWORK Kde: Vlastivědné muzeum Železnice Pořadatel: Vlastivědné muzeum Železnice ZAJÍMAVÉ NOVINKY V INFORMAČNÍM STŘEDISKU NOVÉ TURISTICKÉ SAMOLEPKY KIS Města Lomnice n. Pop. nechalo vyrobit dvě nové samolepky do turistického deníku. Jedná se o samolepky s motivem lomnického zámku a Karlovského náměstí (Karlov). Cena samolepky je 12 Kč/ks. Samotné turistické samolepky do turistického deníku dostanete v Informačním středisku na náměstí. Neváhejte si je zakoupit do své sbírky.

11 Kulturní a informační středisko Města Lomnice n. Pop. (informace a služby pro širokou veřejnost) Tel. a fax: , mobil: Web: Internetový dům E-SHOP: Otevřeno: PO - PÁ 9,00 18,00 hod. ( ) 9,00 17,00 hod. ( ) SO 8,00 11,00 hod. INFORMAČNÍ STŘEDISKO NOVINKY A AKTUÁLNÍ NABÍDKA: - Potisk keramických a transparentních hrnků; puzzle stačí si přinést fotku nebo obrázek a do 15 min. si odnesete hotový výrobek. - Turistické vizitky do turistického deníku s motivem lomnického zámku a Karlovského náměstí. DALŠÍ NABÍDKA: - MORAVSKÁ VÍNA S MOTIVY LOMNICKÉHO ZÁMKU - LOMNICKÉ SUCHARY - MĚŇAVÉ POHLEDY LOMNICE N. POP., ČESKÉHO RÁJE A KRKONOŠ - TURISTICKÉ ZNÁMKY, TURISTICKÉ VIZITKY - CYKLOZNÁMKY - HISTORICKÉ POHLEDNICE BEZPLATNÉ INFORMACE: - VYHLEDÁVÁNÍ INFORMACÍ - VYHLEDÁVÁNÍ V JÍZDNÍCH ŘÁDECH SLUŽBY PRO VEŘEJNOST: - REZERVACE VSTUPENEK DO TYLOVA DIVADLA A PRODEJ VSTUPENEK V SÍTÍCH TICKET ART, TICKETSTREAM, TICKETPORTAL, EVENTIM A EVSTUPENKA - BAREVNÉ A ČERNOBÍLÉ KOPÍROVÁNÍ DO FORMÁTU A3 - TVORBA BROŽUR VE FORMÁTU A5, A4 (zdarma) - ZAPLATÍTE POUZE TISK - INTERNET - TISK, SCANNOVÁNÍ, LAMINACE, KROUŽKOVÁ VAZBA, DRÁTĚNÁ VAZBA - VÝROBA RAZÍTEK, ŠTOČKŮ - VÝLEP PLAKÁTŮ V LOMNICI N. POP. A OKOLÍ PODNÁJEM PROSTOR: - TYLOVO DIVADLO (foyer, sál) - KINO - ZÁMEK INFORMACE PRO POŘADATELE AKCÍ! Zveřejnění jakékoliv akce v Kalendáři akcí je bezplatné! Uzávěrka pro zveřejnění vždy do 25. dne předcházejícího měsíce na adrese IS, Husovo nám. 44, em: faxem: nebo je možné vložení akce pomocí jednoduchého formuláře přímo na internetové stránky v sekci kalendář akcí (hlavní menu). Tyto akce zároveň zveřejníme na internetových stránkách města. Objednávky pro zveřejnění komerční reklamy dle ceníku v IS. Vydavatel se neztotožňuje s obsahem uveřejněné inzerce.

12 Připravuje: Kulturní a informační středisko Města Lomnice n. Pop. čp. 4 zámek, Lomnice n. Pop. Tel., fax: , mobil: , web: Vychází vždy k prvnímu dni v měsíci. K dostání v IS, ve vybraných obchodech na lomnickém náměstí a v muzeu. Změna termínu a náplně akce vyhrazena, prosíme, ověřte si její konání u pořadatele. Děkujeme za pochopení.

BŘEZEN 2012 ROČNÍK XVII. ČÍSLO 3

BŘEZEN 2012 ROČNÍK XVII. ČÍSLO 3 BŘEZEN 2012 ROČNÍK XVII. ČÍSLO 3 Titulní strana informační brožury s názvem Poznej Sedlčansko, kterou vytvořili studenti sedlčanského gymnázia. Autorkami kresby jsou Aneta Hřebejková a Tereza Svobodová.

Více

Program na listopad 2013

Program na listopad 2013 Program na listopad 2013 kino Hvězda Uherské Hradiště Vstupenky na všechny naše programy je možné si rezervovat nejlépe adresně (den, čas, sedadlo) na našem webu v novém rezervačním systému na adrese http://www.mkuh.cz/index.php?id=rezervace

Více

Novojicínský. Nový Jicín ocenil významné osobnosti. Cerven 2011. Mesícník ˇ ˇ mesta ˇ

Novojicínský. Nový Jicín ocenil významné osobnosti. Cerven 2011. Mesícník ˇ ˇ mesta ˇ Novojicínský Cerven 2011 Mesícník mesta Nový Jicín ocenil významné osobnosti g Vedení města Nový Jičín ocenilo čtrnáct významných osobností z oblasti školství, kultury a sociální oblasti. Součástí poděkování

Více

Pozvánky str. 13. Hrabalovo Kersko už po patnácté! Přátelé Hrabala, nenechte si ujít tradiční akci v sobotu 18. května!

Pozvánky str. 13. Hrabalovo Kersko už po patnácté! Přátelé Hrabala, nenechte si ujít tradiční akci v sobotu 18. května! Městský zpravodaj Informační měsíčník XXX Květen 2011 2013 ZDARMA Nymburk Aktuality str. 4 Kino Sokol čtvrt roku po digitalizaci Informace o provozu městského kina Sokol po modernizaci promítacích technologií.

Více

Milevský. zpravodaj ZDARMA. Ročník: XX

Milevský. zpravodaj ZDARMA. Ročník: XX Milevský zpravodaj ZDARMA Ročník: XX 2. 1. února 2012 Z historie Milevských maškar Jubilejní 150. masopustní průvod se uskuteční v sobotu 18. února. Více informací na plakátě na str. 16. Veřejné zasedání

Více

MĚSÍČNÍK HUSOVY LOUNY 2015. červenec 2015. kulturní a sportovní 3. 4. 7. 11. 7. SÝKOROVY POČEDĚLICE (GAML otevřena od 11.00 do 19.

MĚSÍČNÍK HUSOVY LOUNY 2015. červenec 2015. kulturní a sportovní 3. 4. 7. 11. 7. SÝKOROVY POČEDĚLICE (GAML otevřena od 11.00 do 19. červenec 2015 KL O U N S K Ý M Ě S Í Č N ÍLOUNSKÝ kulturní a sportovní KL O U N S K Ý M Ě S Í Č N Í MĚSÍČNÍK Všeobecný měsíční přehled kulturních, společenských a sportovních akcí pořádaných v Lounech

Více

ZPRAVODAJ I LETOS V LEDNU SPOLEČNĚ VYBEREME SPORTOVCE ŽELEZNOBRODSKA

ZPRAVODAJ I LETOS V LEDNU SPOLEČNĚ VYBEREME SPORTOVCE ŽELEZNOBRODSKA Ž E L E Z N O B R O D S K Ý ZPRAVODAJ I LETOS V LEDNU SPOLEČNĚ VYBEREME SPORTOVCE ŽELEZNOBRODSKA LEDEN 2015 INZERCE OBSAH RADNICE INFORMUJE... 2 Návštěva krajského radního... 3 Město pro byznys... 3 Usnesení

Více

9 zpravodaj@novemestonm.cz ZÁŘÍ 2012

9 zpravodaj@novemestonm.cz ZÁŘÍ 2012 www.novemestonm.cznovoměstský 9 zpravodaj@novemestonm.cz ZÁŘÍ 2012 Gradual czesky rukopisná kniha novoměstského literátského kůru V pondělí 3. září 2012 bude zahájen školní rok pro všechny žáky školou

Více

XXXVII. ROČNÍK ŘÍJEN 2014 11 Kč

XXXVII. ROČNÍK ŘÍJEN 2014 11 Kč XXXVII. ROČNÍK ŘÍJEN 2014 11 Kč Volby do zastupitelstva města Volby do zastupitelstva města Jilemnice se uskuteční ve dnech: pátek 10. 10. 2014 od 14:00 do 22:00 hodin, sobota 11. 10. 2014 od 8:00 do 14:00

Více

Leknín. Zpravodaj pro občany Heřmanoměstecka. 7 Pardubické. hudební jaro

Leknín. Zpravodaj pro občany Heřmanoměstecka. 7 Pardubické. hudební jaro Leknín Zpravodaj pro občany Heřmanoměstecka ZDARMA měsíčník duben 2015 3 4 Na kávu se starostou 7 Pardubické hudební jaro 8 Vítání ptačího zpěvu Milí občané, dovolte mi, abych Vás prostřednictvím zpravodaje

Více

První miminko roku 2015

První miminko roku 2015 Únor 2015 / www.svitavy.cz ZVONY OPĚT ZVONÍ 2 MĚSTO A ÚŘAD V ČÍSLECH 3 HISTORIE GRAMOFONŮ V ČECHÁCH 11 LISTOVÁNÍ S LUKÁŠEM HEJLÍKEM 12 První miminko roku 2015 První svitavské miminko letošního roku - Natálie

Více

263 Vydává město Mimoň = Měsíčník 7,- Kč KVĚTEN 2009

263 Vydává město Mimoň = Měsíčník 7,- Kč KVĚTEN 2009 263 Vydává město Mimoň = Měsíčník 7,- Kč KVĚTEN 2009 Zprávy z mimoňského hřebčína Termín, dnes ji snad lze říct, každoroční Mimoňské dostihové poutě, 8 a 9. srpna 2009, se blíží. Dosud před námi, jako

Více

Jindřichohradecký zpravodaj 3/2006

Jindřichohradecký zpravodaj 3/2006 Obsah 2 Informace z Rady města 3 Město J. Hradec - odbor finanční informuje... 4 Výběr z událostí městské policie 5 Společenská kronika 7 Městská knihovna 8 Okénko jedenácté 10 Obecní zahrada 11 Dobrovolníci

Více

uteč z nudy! ZDARMA PO CELÉM HK 56 FENOMÉN: LED prosinec 2014 SVOBODA EVROPSKÝCH KRAŤASŮ ROZHOVOR S NOVOU POSILOU LVIC!

uteč z nudy! ZDARMA PO CELÉM HK 56 FENOMÉN: LED prosinec 2014 SVOBODA EVROPSKÝCH KRAŤASŮ ROZHOVOR S NOVOU POSILOU LVIC! 08 50 prosinec 2014 ročník 2 číslo 12 SVOBODA EVROPSKÝCH KRAŤASŮ ROZHOVOR S NOVOU POSILOU LVIC! uteč z nudy! DIVADLO SPORT @HK KLUBY RESTAURACE EVENTS KINO K 56 FENOMÉN: LED ZDARMA PO CELÉM HK KINO DIVADL0

Více

ÚNOR 2015 ROČNÍK XX. ČÍSLO 2

ÚNOR 2015 ROČNÍK XX. ČÍSLO 2 ÚNOR 2015 ROČNÍK XX. ČÍSLO 2 Žáci literárně-dramatického oboru ZUŠ Sedlčany vystoupili 19. ledna s pořadem Tváře V. Havla v knihovně Václava Havla v Praze. Pořad doprovázela výstava prací žáků výtvarného

Více

film pro dospělé 13. 9. a pro děti 15. 9. Dlouhodobé akce: od 9. 9.

film pro dospělé 13. 9. a pro děti 15. 9. Dlouhodobé akce: od 9. 9. ZÁŘÍ 2013 KULTURNÍ KALENDÁŘ Nově zrekonstruované kino nabízí v září mimo Přehled kulturních, společenských a vzdělávacích akcí ve městě Sedlčany jiné dva dárky v podobě volného vstupu na film pro dospělé

Více

Radniční list. Starostův sloupek. Prachatice opět usilují o celostátní titul. Města Prachatice, XVII. ročník, číslo 3 (březen 2015) www.prachatice.

Radniční list. Starostův sloupek. Prachatice opět usilují o celostátní titul. Města Prachatice, XVII. ročník, číslo 3 (březen 2015) www.prachatice. Měsíčník Města Prachatice, XVII. ročník, číslo 3 (březen 2015) Starostův sloupek P ř e d p á r t ý d n y uběhlo 100 dní, kdy bylo zvoleno nové v e d e n í n a š e h o města. V této chvíli často přicházejí

Více

Radniční list. Starostův sloupek. Výběr účinkujících pro slavnosti záleží na financích. Města Prachatice, XVII. ročník, číslo 6 (červen 2015)

Radniční list. Starostův sloupek. Výběr účinkujících pro slavnosti záleží na financích. Města Prachatice, XVII. ročník, číslo 6 (červen 2015) Radniční list Měsíčník Města Prachatice, XVII. ročník, číslo 6 (červen 2015) Starostův sloupek V květnu letošního roku byly dokončeny rekonstrukce dvou základních škol v našem městě ZŠ Národní a ZŠ Zlatá

Více

Letní lounské vábení

Letní lounské vábení srpen 2015 kulturní a sportovní MĚSÍČNÍK KL O U N S K Ý M Ě S Í Č N Í LOUNSKÝ Všeobecný měsíční přehled kulturních, společenských a sportovních akcí pořádaných v Lounech a okolí. Kino Svět Louny - dětská

Více

Ročník XXV. č. 9 30. dubna 2015 5 Kč, Univerzita třetího věku a možnost studia vysoké školy v Kadani má za cíl podpořit zvýšení úrovně vzdělanosti

Ročník XXV. č. 9 30. dubna 2015 5 Kč, Univerzita třetího věku a možnost studia vysoké školy v Kadani má za cíl podpořit zvýšení úrovně vzdělanosti Tisíc motorkářů v Kadani...... na 6. straně Pozvánka Kam za kulturou... 3. strana ČTRNÁCTIDENÍK KADAŇSKÝCH OBČANŮ Ročník XXV. č. 9 30. dubna 2015 5 Kč, Příští KN Uzávěrka příspěvků a inzerátů je ve středu

Více

MĚSÍČNÍK CHRUDIMSKÉ RADNICE

MĚSÍČNÍK CHRUDIMSKÉ RADNICE CHRUDIM HRAJE 2010 XiII. ROČNÍK MĚSÍČNÍK CHRUDIMSKÉ RADNICE www.chrudim-city.cz, www.chrudim.eu turistický portál: www.navstevnik.cz LISTOPAD 2010 Složení nového Zastupitelstva města Chrudim Bude v listopadu

Více

RadniÇní list. Školka zahájí Dnem otevřených dveří

RadniÇní list. Školka zahájí Dnem otevřených dveří RadniÇní list 8 2010 měsíčník Královského města Berouna VIII. ročník srpen zdarma Školka zahájí Dnem otevřených dveří Berounská radnice zvažuje do budoucna vybudování modulární mateřinky Poslední den prázdnin,

Více

Den dětí města Svitavy v parku Jana Palacha

Den dětí města Svitavy v parku Jana Palacha Červen 2013 / www.svitavy.cz VČELA - ZÁKLAD ŽIVOTA DĚTSKÉ 14 15 17 18 DIVADLO TŘETÍ TÝDEN ČTENÍ DISCGOLF PARK A RECITACE DĚTEM SVITAVY Hřebečský slunovrat festival na pomezí Čech a Moravy V prostorách

Více

OSTROVSKÝ ARCHITEKTONICKÉ NÁLEZY MĚSÍČNÍK 3 V OSTROVSKÉM ZÁMKU. Strana č. 7. Strana č. 9. Strana č. 15 Rekonstrukce domu kultury. Strana č.

OSTROVSKÝ ARCHITEKTONICKÉ NÁLEZY MĚSÍČNÍK 3 V OSTROVSKÉM ZÁMKU. Strana č. 7. Strana č. 9. Strana č. 15 Rekonstrukce domu kultury. Strana č. OSTROVSKÝ MĚSÍČNÍK 3 2013 ZDAR MA ARCHITEKTONICKÉ NÁLEZY V OSTROVSKÉM ZÁMKU Strana č. 2 Strana č. 7 Strana č. 9 Strana č. 15 Rekonstrukce domu kultury Akce MDDM Kulturní novinky Rozhovor s organizátorkami

Více

Z RCA DLO Z RCA DLO. Vize Muchy: Epopej v Krumlově 300 DRUHŮ KOPAČEK A OBUVI AKCE! PŘIJĎTE SI VYBRAT... VÍCE NEŽ. Nezávislý regionální čtrnáctideník

Z RCA DLO Z RCA DLO. Vize Muchy: Epopej v Krumlově 300 DRUHŮ KOPAČEK A OBUVI AKCE! PŘIJĎTE SI VYBRAT... VÍCE NEŽ. Nezávislý regionální čtrnáctideník www.penizelevne.cz Pavel PROCHÁZKA, IČ: 871 85 202 EXEKUCE? Dluhy? Finanční tíseň? Řešte svoji situaci ještě dnes! volejte: 724 680 736 www.vrata-zaluzie.cz AKCE 2011: 4 rozměry - 10 dekorů CENA 23.950,-

Více

Kam v Tišnově 2/2014. Luboš Pospíšil a 5P. KPH Musica Dolce Vita Klenoty české hudby. Městské kulturní středisko

Kam v Tišnově 2/2014. Luboš Pospíšil a 5P. KPH Musica Dolce Vita Klenoty české hudby. Městské kulturní středisko ročník XXIV. únor 2014 příloha Tišnovských novin číslo 2 vyšlo 30. 1. 2014 www.tisnov.cz Kam v Tišnově 2/2014 Městské kulturní středisko Luboš Pospíšil a 5P 8. února ve 20.00, velký sál MěKS Vstupné 120/90

Více

LEDEN 2014 ROČNÍK XIX. ČÍSLO 1 PF 2014

LEDEN 2014 ROČNÍK XIX. ČÍSLO 1 PF 2014 LEDEN 2014 ROČNÍK XIX. ČÍSLO 1 PF 2014 Střípky z muzejního roku 2013 Vážení čtenáři Radnice, jako každoročně, tak i tentokrát Vám v lednovém čísle časopisu Radnice připomínám některé aktivity, které se

Více

Radniční list. Starostův sloupek. Filmové Burácení má výraznou prachatickou stopu. Města Prachatice, XVI. ročník, číslo 8 (srpen 2014)

Radniční list. Starostův sloupek. Filmové Burácení má výraznou prachatickou stopu. Města Prachatice, XVI. ročník, číslo 8 (srpen 2014) Radniční list Měsíčník Města Prachatice, XVI. ročník, číslo 8 (srpen 2014) Starostův sloupek Léto je nejčastějším obdobím dovolených. Velice často, když navštívíme různé destinace, porovnáváme cenovou

Více

Ročník XIX. č. 12 12. června 2009 Kč 5, Druhá šance pro startovací byty

Ročník XIX. č. 12 12. června 2009 Kč 5, Druhá šance pro startovací byty Fíkovy narozeniny... 5. strana POZVÁNKA 21. června Františkánské léto...str. 3 ČTRNÁCTIDENÍK KADAŇSKÝCH OBČANŮ Ročník XIX. č. 12 12. června 2009 Kč 5, Příští KN Uzávěrka příspěvků a inzerátů je ve středu

Více

červen 2011 STODŮLECKÝ POSEL Zpravodaj Městské části Praha 13 Užijte si prázdniny

červen 2011 STODŮLECKÝ POSEL Zpravodaj Městské části Praha 13 Užijte si prázdniny červen 2011 STODŮLECKÝ POSEL Užijte si prázdniny FOTO: DAN NOVOTNÝ Zpravodaj Městské části Praha 13 Sdělení městské části Pozor na změny přednosti v jízdě, nyní i na Velké Ohradě! Znovu upozorňuji na změny

Více