KULTURA SPORT DĚTI A MLÁDEŽ OSTATNÍ

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "KULTURA SPORT DĚTI A MLÁDEŽ OSTATNÍ"

Transkript

1 KALENDÁŘ AKCÍ Města Lomnice nad Popelkou DUBEN 2014 * ZDARMA * KULTURA SPORT DĚTI A MLÁDEŽ OSTATNÍ

2 KIS ZÁMEK Mobil: Středa od 19,00 hodin JARNÍ ZÁMECKÝ KONCERT Společný koncert Turnovského orchestrálního sdružení a PS Bořivoje (při KIS). Kde: zámek Lomnice n. Pop. velký sál Prodej vstupenek v ceně 80 Kč na místě. VÝSTAVY NA ZÁMKU Čtvrtek neděle ČESKÝ RÁJ VĚČNÁ INSPIRACE Výstava fotografií vynikajícího znalce přírody Českého ráje RNDr. Zdeňka Mrkáčka. Vstupné na výstavu dobrovolné. Kde: zámek Lomnice n. Pop. salonek C Výstava je otevřena v době konání kulturních akcí a po předběžné dohodě v Informačním středisku na náměstí. PŘIPRAVUJEME!!! Sobota neděle MARKÉTA HORKÁ RETROSPEKTIVA ANEB 25 LET MÉHO FOTOGRAFOVÁNÍ Co k chystané výstavě řekla sama autorka? "Jmenuji se Markéta Horká a jsem fotografka tělem i duší. Výstava vám prostřednictvím fotografií představí mé nesmělé začátky až po dnešní tvorbu. Uvidíte fotografie různých žánrů: reportáží (najdou se tam i fotografie z 1. května roku 1986), krajiny, macro, atelierní tvorbu, prostě vše, co mě zaujalo. Mám ráda tento citát od Ansela Adamse: Opravdová fotografie nepotřebuje vysvětlení a také nemůže být popsána slovy. Vernisáž výstavy proběhne v sobotu 17. května ve velkém sále lomnického zámku. Na vernisáž vstupné dobrovolné. Kde: zámek Lomnice n. Pop. salonky Středa od 16,00 hodin neděle SEVÁČKOVO ZÁMKOHRANÍ Přijďte si hrát na zámek aneb Kdo si hraje, nezlobí. Prezentace firmy Vista a Seváčkova zámecká herna pro děti. Zahájení výstavy a herny ve středu v 16 hodin. Kde: zámek Lomnice n. Pop. konferenční sál a firma VISTA KIS KLUB SENIORŮ Mobil: Úterý od 17,00 hodin KLUB SENIORŮ Další posezení lomnického Klubu seniorů při hudbě, tentokrát v předvelikonočním čase. Občerstvení připraveno. Vstup volný. Kde: zámek Lomnice n. Pop. konferenční sál a DDM Sluníčko Lomnice n. Pop. KIS KLUB SENIORŮ DŮCHODCI TECHNOLEN PŘIPRAVUJE SE!!! Úterý od 5,00 hodin Středa od 5,00 hodin VYPRODÁNO! Čtvrtek od 5,00 hodin ZÁJEZD DO SOVINCE, JIŘÍKOVA, PASEKY Program: Krajinou vyhaslých sopek a romantikou vodních ploch, zajímavých památek i klidných zákoutí cesta Nízkým Jeseníkem je působivým zážitkem. Orientační cena zájezdu: Kč. Kde: Sovinec, Jiříkov, Paseka Pořadatel: Klub seniorů Důchodci Technolen při KIS Města Lomnice n. Pop. Změna programu vyhrazena! Prodej lístků na zájezdy a jejich přehled v Informačním středisku na náměstí.

3 KIS MĚSTSKÁ KNIHOVNA čp. 4 zámek Mobil: Výpůjční doba pro dospělé: Út 8,00-12,00 13,00-17,00 St 8,00-12,00 Čt 8,00-12,00 (každý sudý týden) Výpůjční doba pro děti: St 13,00-17,00 Čt 13,00-16,00 Dům s pečovatelskou službou: Čt 10,00-12,00 (každý lichý týden) Prosíme návštěvníky knihovny, aby dodržovali výpůjční doby i jejich rozdělení. U knih, které budou umístěny ve skladu, bude nutno počkat na vyzvednutí od půl hodiny do max. 24 hodin. MOŽNOST VÝPŮJČEK Z VÝMĚNNÉHO FONDU Čtenáři lomnické knihovny mají možnost vypůjčit si knihy z tzv. putovního neboli výměnného fondu, zapůjčeného na dobu 4 měsíců od Regionálního oddělení Městské knihovny v Semilech. Jedná se o přibližně 50 titulů převážně o cestopisy, životopisy a historickou prózu. Obsah výměnného fondu bude pravidelně obměňován i dle zájmu čtenářů. NOVINKY V MĚSTSKÉ KNIHOVNĚ!!! Na stránkách si můžete prohlédnout katalog, ve kterém najdete přehled všech knih a časopisů, které má knihovna k dispozici. Další výhodou je možnost kontroly čtenářského konta a prodloužení výpůjček. V prostorách Městské knihovny si stále můžete vybírat z nabídky Antikvariátku. Pod okny na chodbě jsou vystaveny knížky v cenách od 5 do 30 Kč. Nabídka se bude obměňovat dle žánrů každé dva týdny. Přijďte se podívat! Úterý od 18,30 do 20,00 hodin DOBRÝ PROTI SEVERÁKU Cyklus scénického čtení LiStOVáNí Emmi Rothnerová chtěla přes internet zrušit předplatné časopisu Like. Kvůli překlepu ale její dostane Leo Leike. Protože Emmi mu dál posílá y, upozorní ji Leo na její omyl. Začne tak nezvyklá korespondence, jakou lze vést jen s osobou naprosto neznámou. Tenhle milostný balet by se jistě líbil všem romantikům, a to hned z několika důvodů. Oba protagonisté v knize okusí nejrůznější odstíny a tóny staré dobré romantické touhy, která vzkvétá, ale nerozplývá se. Text je vtipný, což je pro romantiky velice cenné. ové LiStOVáNí! Účinkují: Věra Hollá, Pavel Oubram a Lukáš Hejlík. Kde: zámecké sklepení Pořadatel: Městská knihovna ve spolupráci s KIS Města Lomnice n. Pop. Předprodej vstupenek v ceně 100 Kč od 1.4. na sekce Zámek a v Informačním středisku. Upozornění: sedadla nejsou číslovaná, koupě nebo rezervace vstupenky vám zajistí jisté místo v sále. KIS TYLOVO DIVADLO Mobil: Středa od 19,00 hodin TŘI MUŽI NA ŠPATNÉ ADRESE Komedie Divadla Bez zábradlí Praha Autor: Luigi Lunari. Režie: Boris Ščedrin. Žertovná historka? Podobenství? Kolektivní halucinace? Je normální, aby si tři osoby, všechny plnoleté, v dobré tělesné kondici najednou spletly nejen adresu? V této výtečné komedii L. Lunariho není normální skoro nic, ale všechno se dá nějak vysvětlit! Hrají: B. Klepl, K. Heřmánek, Z. Žák a J. Šulcová / J.Tesařová/ J. Smutná. Kde: Tylovo divadlo Prodej vstupenek v ceně 290/270 Kč již probíhá na ww.kislomnice.cz/rezervace a v Informačním středisku na náměstí. Na toto představení platí výhody Místenky 2014.

4 PŘIPRAVUJEME!!! Květen 2014 Čtvrtek od 19,00 hodin JAROSLAV UHLÍŘ S KAPELOU VÝBĚR NEJVĚTŠÍCH HITŮ Nový celovečerní 90minutový koncertní pořad skladatele Jaroslava Uhlíře s kapelou. Jaroslav Uhlíř si tentokrát připravil pro posluchače opravdovou hudební lahůdku, a to koncertní program, ve kterém vystupuje společně se skvělou doprovodnou kapelou v klasickém rockovém složení. Program je sestaven z největších hitů, které za posledních 40 let vytvořili J. Uhlíř ve spolupráci se Z. Svěrákem. Jsou to např. písně Holubí dům, Ani k stáru, Severní vítr, Není nutno atd. Ačkoliv se jedná o koncert večerní, interpretované písně jistě osloví i mladší diváky. Kde: Tylovo divadlo Předprodej vstupenek v ceně 270/250 Kč, 140 Kč pro děti a mládež do 15 let, od 1.4. na a v Informačním středisku. Na toto představení budou platit výhody Místenky a krásnější. Nezáleží na tom, z které části Francie pocházejí. Miluji nejen umění, ale jsou i velcí gurmáni. Francouzská kuchyně je světoznámá. Každý region má svá specifika. Podíváme-li se do Alsaska, nalezneme zde romantické vesnice a proslulé vinice. Zvláštní kouzlo má Normandie s 600 km dlouhým pobřežím, které se stalo dějištěm konce 2. světové války. Nejzápadnější výběžek v Atlantiku je Bretaň. Stará rybářská městečka, zbytky tajuplné megalitické kultury, lidové tradice, mírné podnebí - to všechno jsou podmínky pro klidnou dovolenou, kterou Francouzi milují. Může to ale inspirovat i mnohé z nás. Vstupné dobrovolné. Kde: Městské kino Lomnice n. Pop. DALŠÍ AKCE V TYLOVĚ DIVADLE Středa od 10,00 hodin PATŘÍME K SOBĚ Kde: Tylovo divadlo Pořadatel: Podkrkonošská společnost přátel dětí zdravotně postižených Semily KIS KINO Mobil: , Pondělí od 17,00 hodin SLADKÁ FRANCIE Přednáška s promítáním fotografií MUDr. Heleny Boháčové O sladké Francii se hovoří kvůli způsobu života jejich obyvatel, kteří ho umí dělat lehčí PROGRAM KINA Změna programu vyhrazena. Pokladna je otevřena vždy ½ hodiny před každým promítáním. Prodej drobného občerstvení zajištěn. Sobota 6.4. v 17,30 a ve 20,00 hodin Neděle 6.4. v 17,30 a ve 20,00 hodin DIANA Anglické životopisné drama v českém znění. Její skutečný život. Její opravdová láska. Její pravdivý příběh. Lady Dianu, princeznu z Walesu, zná téměř každý. Jen málokdo však zná skutečnou Dianu Spencerovou, jen málokdo v ní vidí obyčejnou ženu. Film se zaměřuje na poslední dva roky jejího života, kdy opustila královskou rodinu a tísnivý život v Buckinghamském paláci V hlavních rolích Naomi Watts, Naveen Andrews, Geraldine James, Charles Edwads a Juliet Stevenson. Délka 108 min. Vstupné 70 Kč. Mládeži přístupno.

5 Pondělí 7.4. v 9,30 hodin DIANA Dopolední promítání (nejen) pro seniory a rodiče na mateřské a rodičovské dovolené. Anglické životopisné drama v českém znění. Její skutečný život. Její opravdová láska. Její pravdivý příběh. Lady Dianu, princeznu z Walesu, zná téměř každý. Jen málokdo však zná skutečnou Dianu Spencerovou, jen málokdo v ní vidí obyčejnou ženu. Film se zaměřuje na poslední dva roky jejího života, kdy opustila královskou rodinu a tísnivý život v Buckinghamském paláci V hlavních rolích Naomi Watts, Naveen Andrews, Geraldine James, Charles Edwads a Juliet Stevenson. Délka 108 min. Snížené vstupné 40 Kč. Mládeži přístupno. Čtvrtek v 17,30 a ve 20,00 hodin CZ KŘÍDLA VÁNOC Česká komedie. Zimní příběh o zázracích, o naději v nás. Velká část filmu se odehrává v nákupním centru v čase Vánoc. Prolnou se tu příběhy čtyř přátel, kteří zde pracují. Každý z našich přátel má své touhy a sny a právě Vánoce jsou časem, kdy se mohou plnit. Dejme šanci zázrakům! Copak se pohádky nemohou žít? V hlavních rolích Richard Krajčo, Vica Kerekes, David Novotný, Jakub Prachař, Vanda Hybnerová, Lenka Vlasáková, Viktor Preiss, Vilma Cibulková, Zdena Hadrbolcová, Stanislav Zindulka a Milena Steinmasslová. Ústřední melodií filmu je hit Richarda Krajča a Tomáše Kluse Cesta. Délka 110 min. Vstupné 80 Kč. Mládeži přístupno. Sobota v 17,30 a ve 20,00 hodin LÁSKY ČAS Anglická romantická komedie v českém znění. Co kdyby se dalo žít nanečisto? Stojíte poprvé tváří v tvář své budoucí životní lásce a chcete jí říct větu, po které se do vás nadosmrti zamiluje. V drtivé většině případů to poděláte. Tim, hrdina romantické komedie, má to štěstí, že tyhle zásadní životní momenty může opakovat. Dokud nebudou naprosto dokonalé. Richard Curtis, scénárista a režisér Lásky nebeské, jenž je zároveň autorsky podepsaný pod komediemi Notting Hill či Čtyři svatby a jeden pohřeb, stvořil další z nezapomenutelných kousků, při kterém vám bude zatraceně dobře. V hlavních rolích Domhnall Gleeson, Rachel McAdams, Bill Nighy a Tom Hollander. Délka 123 min. Vstupné 80 Kč. Mládeži do 12 let nevhodné. Neděle v 17,30 a ve 20,00 hodin ANGELIKA Francouzský širokoúhlý romantický historický dobrodružný velkofilm v českém znění. Nové zpracování nesmrtelného příběhu lásky markýzy Angeliky Sancé de Monteloup a hraběte Joffreye de Peyrac, který okouzlil milióny diváků po celém světě. V hlavních rolích Nora Arnezeder a Gérard Lauvin. Délka 113 min. Vstupné 80 Kč. Mládeži do 12 let nevhodné. Středa v 17,30 a ve 20,00 hodin ENDEROVA HRA Americké akční dobrodružné sci-fi v českém znění. Je to ještě hra? Tohle není hra, tohle je válka o všechno. Výpravná sci-fi podle slavné stejnojmenné knihy, která se stala ultimátní klasikou žánru a která dodnes zvyšuje tep. Země se připravuje na mimozemskou invazi. Výsledkem boje totiž bude buď vyhlazení lidstva, nebo útočníků. Film vznikal v komplexu NASA v New Orleans a svoji Enderovu hru si na vlastní kůži vyzkoušeli i herci, aby scény z výcviku ve stavu beztíže vypadaly co nejreálněji. V hlavních rolích Harrison Ford, Asa Butterfield, Abigail Breslin a Ben Kingsley. Délka 115 min. Vstupné 70 Kč. Mládeži do 12 let nevhodné.

6 MIMOŘÁDNÁ PROJEKCE!!! Pátek v 19,00 hodin TRABANTEM AŽ NA KONEC SVĚTA Český humorně laděný dokument. Cestovateli Danu Přibáňovi a jeho partě nestačilo, že dokázali nemožné, když přejeli trabantem Afriku a natočili o tom nezávislý film. Rozhodli se vypravit na ještě náročnější cestu na km napříč Jižní Amerikou až na konec světa. A aby to nebylo moc jednoduché, tentokrát nepojedou jen trabantem. Sestava snů v mezinárodním týmu Čechů, Poláků a Slováků patří podle Dana buď do blázince, nebo na šrotiště. Dva trabanty, polský fiátek a Jawa 250 z roku 1957 se místo toho vydává vstříc tomu nejnáročnějšímu, co se dá v Jižní Americe najít. Délka 98 min. Vstupné 70 Kč. Mládeži přístupno. Sobota v 17,30 a ve 20,00 hodin Neděle v 17,30 hodin JUSTIN: JAK SE STÁT RYTÍŘEM Španělská animovaná komedie v českém znění. I malé dobrodruhy čeká velké dobrodružství. Vtipy nabité dobrodružství o Justinovi, který měl svůj velký sen. Dnes se kluci chtějí stát slavným muzikantem nebo Jágrem, ale Justin je ze středověku a chce se stát rytířem. Táta by z něj měl radši právníka, a tak se Justin potají vyplíží z domu a vydá se za dobrodružstvím Film vznikl v produkci Antonia Banderase a pobaví se u něj kluci a holky i jejich rodiče. Délka 90 min. Vstupné 70 Kč. Mládeži přístupno. Středa v 17,30 a ve 20,00 hodin U KONCE SVĚTA Anglická komedie v českém znění. Připravte se na výplach. Kamarádství na život a na smrt, nakažlivý humor, nadměrná spotřeba alkoholu, problematičtí hrdinové, pěstní výměny názorů a nečekaně výbušná překvapení to jsou poznávací znamení společné práce komediální dvojky Edgar Wright a Simon Pegg. Pomocí těchto prostředků nás úspěšně odbourali v komediích Soumrak mrtvých a Jednotka příliš rychlého nasazení. Do třetice vás zvou na film, jenž se jmenuje podle hospody s poměrně zlověstným názvem U Konce světa. V hlavních rolích Simon Pegg, Nick Frost, Martin Freeman, Rosamund Pike a Pierce Brosnan. Délka 109 min. Vstupné 80 Kč. Mládeži do 12 let nevhodné. Sobota v 17,00 a ve 20,00 hodin Neděle v 17,00 a ve 20,00 hodin HUNGER GAMES: VRAŽEDNÁ POMSTA Americký akční dobrodružný sci-fi film v českém znění. Blíží se jubilejní 75. ročník nekompromisní show Hunger Games a spolu s ním přichází i pokračování filmového hitu Hunger Games. Vítězství Katniss a Peeta Mellarka v 74. ročníku Hunger Games zažehly napříč Zeměmi Panem jiskru vzpoury proti mocnému Kapitolu. To už je pro prezidenta Panem velmi pádný důvod, aby se obou hrdinů zbavil V hlavních rolích Jennifer Lawrence, Liam Hemsworth, Woody Harrelson, Donald Sutherland a Philip Seymour Hoffman. Délka 146 min. Vstupné 70 Kč. Mládeži přístupno.

7 KIS INFORMAČNÍ STŘEDISKO Husovo náměstí 44 (budova muzea) Mobil: Otevírací doba: Po - Pá 9 18 hodin ( ) 9 17 hodin ( ) So 8 11 hodin Úterý od 9,00 hodin středa do 18,00 hodin SLUŽBA MĚSÍCE SCANNOVÁNÍ 3 za cenu 1 Za nascannování tří objektů zaplatíte jako za jeden, tedy jen 5 Kč. Kde: IS Města Lomnice n. Pop. ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY: Od Informační středisko přechází na letní turistickou sezónu. Pro návštěvníky to znamená, že se v týdnu (od pondělí do pátku) prodlužuje otevírací doba o 1 hodinu (od 9 do 18 hod.). Sobotní otevírací doba zůstává stejná (od 8 do 11 hod.). Těšíme se na vaši návštěvu. Dne bude Informační středisko z důvodu státního svátku uzavřeno. MĚSTSKÉ MUZEUM A GALERIE Tel.: Otevírací doba: Po Pá 8 16 hodin So Ne zavřeno Platí do ! Otevírací doba od : Ú Pá 8 16 hodin So 9 16 hodin Ne 9 12 hodin Do úterý do 16,00 hodin VÝTVARNÁ SKUPINA KOŠŤÁL Kde: MMG Lomnice n. Pop. Pořadatel: MMG Lomnice n. Pop. Děkujeme za pochopení. Čtvrtek od 17,00 hodin JORDÁNSKO KRÁLOVSTVÍ SKALNÍCH CHRÁMŮ A MRTVÉHO MOŘE Přednáška Další ze série cestopisných přednášek pánů Petra Kvardy a Pavla Chluma. Vstupné dobrovolné. Kde: MMG Lomnice n. Pop. Pořadatel: MMG Lomnice n. Pop. Neděle od 10,00 neděle do 16,00 hodin PAVEL MATUŠKA USMÍVÁNÍ Kresba, malba, řezba Výstava výtvarníka a humoristy Pavla Matušky známého coby kreslíře legendárního časopisu Dikobraz, Mladého světa či periodika Krkonoše a Jizerské hory. Úvodního slova vernisáže se zhostí pan Vladimír Mastník - člen rady kraje a starosta města, v kulturním programu vystoupí Jiří Jína akustická kytara, Pavel Halama saxofon, Antonín Jína bicí. Kde: MMG Lomnice n. Pop. Pořadatel: MMG Lomnice n. Pop. SPORT TURISTIKA Pořadatel: OKČT Lomnice n. Pop. Změna programu vyhrazena. Sledujte vývěsku na autobusovém nádraží v Lomnici n. Pop. Sobota od 6,09 hodin ZA BLEDULKAMI DO PEKLA Trasa: 15 km Česká Lípa, Peklo, Karba, Zahrádky, Srní. Kde: vlakové nádraží Lomnice n. Pop. Sobota od 6,00 hodin JARNÍ POCHOD PODKRKONOŠÍM A ČESKÝM RÁJEM 20. ročník veřejného pochodu Trasa: km. Kde: U včelařů Sobota od 7,07 hodin KOBEROVSKÉ ŠLÁPOTY Trasa: 17 km Dolánky, Zdenčina vyhl., Rotštejn, Koberovy, Kalich, Malá Skála. Kde: vlakové nádraží Lomnice n. Pop.

8 Sobota od 6,09 hodin K ROZHLEDNĚ BRAMBERK Trasa: 15 km Smržovka, Bramberk, Mšeno, Jablonecké Paseky. Kde: vlakové nádraží Lomnice n. Pop. ZIMNÍ STADION Pořadatel: HC Lomnice n. Pop. VEŘEJNÉ BRUSLENÍ Sobota 15,30 17,00 hodin Neděle 14,15 15,45 hodin V S T U P N É: Veřejné bruslení dospělí 30 Kč děti do 15 let 20 Kč doprovod 10 Kč Bruslení rodičů s dětmi zdarma. LETNÍ STADION Pořadatel: FC Lomnice n. Pop. Sobota od 16,30 hodin FC LOMNICE A SOKOL FRÝDLANT Mistrovské utkání 1A třídy LBC kraje Kde: letní stadion Lomnice n. Pop. Neděle od 16,30 hodin FC LOMNICE B SOKOL ROZTOKY Mistrovské utkání OP Semily Kde: letní stadion Lomnice n. Pop. DALŠÍ AKCE Pondělí od 18,00 hodin POSEZENÍ SE STAROSTOU Kde: zámek klubové prostory Pořadatel: starosta Města Lomnice n. Pop. Sobota od 8,30 do 16,30 hodin ČESKÁ TCHOUKBALLOVÁ EXTRALIGA 6. kolo Předposlední kolo letošního ročníku České tchoukballové extraligy za účasti 10ti týmů z celé ČR včetně domácího týmu TBC Limeta Lomnice n. Pop., aktuálně vedoucího týmu ligy. Přijďte podpořit domácí hráče v jejich boji o historicky první ligový titul. Kde: Sportovní hala ZŠ TGM Lomnice n. Pop. Pořadatel: TBC Limeta Lomnice n. Pop. Sobota LOMNICKÉ HUDEBNÍ JARO Jubilejní 20. ročník Mezinárodní festival hudby, tance a zpěvu pro děti a mládež do 19 let. Kde: Lomnice n. Pop. Pořadatel: KPSDDM Lomnice n. Pop. Sobota od 20,00 hodin GALAKONCERT LOMNICKÉHO HUDEBNÍHO JARA Koncert jubilejního, 20. ročníku Lomnického hudebního jara Na koncertu vystoupí současní i bývalí účinkující 20 ročníků Lomnického hudebního jara. Speciální host: Roman Horký ze skupiny Kamelot. Koncertní večer s řadou překvapení. Kde: Tylovo divadlo Pořadatel: KPSDDM Lomnice n. Pop. ve spolupráci s KIS Města Lomnice n. Pop. Neděle od 13,30 hodin FC LOMNICE dorost SK JILEMNICE dorost Mistrovské utkání OP dorostu Semily Kde: Letní stadion Lomnice n. Pop.

9 PRO DĚTI A MLÁDEŽ DDM SLUNÍČKO Tel.: Mobil: Akce se konají v DDM Sluníčko (Komenského 1037), není-li uvedeno jinak. CVIČENÍ NA STEPECH Aerobik na sportovních bedýnkách Zábavné cvičení při hudbě pro ženy, muže i mládež na sportovních bedýnkách. Každou středu od 18,00 do 19,00 hodin. BODYFORMING BOX Zábavné a energeticky vysoce účinné cvičení na speciálních boxovacích totemech. Pro muže i ženy, začátečníky i pokročilé. Každé pondělí od 18,30 hodin. Podrobnosti v DDM Sluníčko Lomnice n. Pop. Kde: Základní škola T.G.M. Lomnice n. Pop. Čtvrtek od 17,00 do 19,00 hodin PLSTĚNÍ NA MOKRO V kreativní dílně si tentokrát můžete vyzkoušet techniku plstění na mokro, kterou lze vyrobit originální dekoraci či přízdobu svetru či večerní toalety. Poplatek 30 Kč + spotřebovaný materiál. Pátek od 14,00 do 18,00 hodin SEMIÁŘ DRUMBEN PRO JEDNOTLIVÉ STUPNĚ VZDĚLÁVÁNÍ Drumben a jeho využití v pedagogické praxi V průběhu workshopu pana Zdeňka Rollera se účastníci seznámí s metodami práce s drumbeny na několika vzorových programech. Seminář je akreditován MŠMT. Poplatek 300 Kč. Přihlášky do Sobota do 10,00 do 16,00 hodin OD TANCE AŽ KE ZPĚVU Příjemné setkání s lektorkou Brońkou Burdovou. Více na plakátech a webu DDM Sluníčko. Vstupné: 500 Kč. Pondělí od 15,30 hodin ZÁVODY AUTÍČEK NA DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ Pro děti i dospělé Vezměte si svá autíčka přijďte si zajezdit zazávodit. V případě špatného počasí se akce koná v budově DDM Sluníčko. Kde: školní hřiště budova DDM Sluníčko Středa od 16,00 hodin CESTA ZA DUHOU Akce se koná v rámci Dne Země Pojďte se všichni vydat za duhou, poznat nepoznané... V případě nepříznivého počasí se akce koná v budově DDM Sluníčko. Odměnou vám bude i duhová placka. Kde: zahrada DDM Sluníčko Čtvrtek od 8,00 pátek do 14,00 hodin VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY VE SLUNÍČKU Velikonoční zvyky a vyrábění, výlet do okolí Lomnice i opékání buřtů je připraveno pro všechny děti, které o velikonočních prázdninách nechtějí být samy doma. Pátek od 12,00 neděle do 14,00 hodin SKUPINOVÉ BUBNOVÁNÍ Akreditovaný kurz MŠMT pro veřejnost Kurz je zaměřen na celkové seznámení se s postupy a principy hry na djembe a basové bubny. Naučíte se základní techniku a jednodušší rytmy. Budeme také vymýšlet vlastní rytmy a bubny si vyzkoušíme i formou rozličných rytmických her. Naučíme se základy sólové hry. Více informací v DDM Sluníčko. Středa od 17,00 hodin ČARODĚJNICE 2014 Čarodějnické odpoledne začne společným bubnováním na drumbeny. Pro účastníky v maskách čarodějů a čarodějnic jsou připraveny odměny. Společně budeme soutěžit i opékat buřtíky na ohni. PŘIPRAVUJE SE!!! Pondělí od 8,00 čtvrtek do 16,00 hodin LETNÍ DIVADELNÍ ŠKOLIČKA Pro děti i mládež Od divadla, pantomimy k loutkovému divadlu. To vše a mnohem více se naučíte v divadelní školičce, která bude ukončena ve čtvrtek vystoupením všech účastníků představením pro veřejnost na zámku. Určeno pro děti od 6 do 18 let. Přihlášky a další informace přímo v DDM Sluníčko Lomnice n. Pop. Cena letní divadelní školičky: 400 Kč. Kde: zámek Lomnice n. Pop. loutková scéna a DDM Sluníčko

10 ICM LOMNICE N. POP. Husovo náměstí 44 Otevírací doba: Po - Pá 9 18 hod. ( ) 9 17 hod. ( ) So 8 11 hod. ICM nabízí základní informace z oblastí: VZDĚLÁVÁNÍ, PRÁCE A BRIGÁDY, VOLNÝ ČAS, CESTOVÁNÍ, ZDRAVÍ, SOCIÁLNĚ PATOLOGICKÉ JEVY, EKOLOGIE, OBČAN A STÁT, MEZINÁRODNÍ, EVROPSKÉ A NÁRODNÍ ORGANIZACE, MLÁDEŽ V EVROPSKÉ UNII Do středy LOMNICÍ NAD POPELKOU S KOCOUREM MIKEŠEM Mikešovu knížku si můžete vyzvednout v DDM Sluníčko Lomnice n. Pop. (pondělí - pátek) nebo v Informačním centru pro mládež na náměstí (pondělí - sobota). A pak se již společně s kocourem Mikešem vydáte na zajímavou procházku městem Lomnice nad Popelkou. Na konci vycházky získá každý účastník drobnou cenu. Kde: Lomnice nad Popelkou Pořadatel: ICM Lomnice n. Pop. a DDM Sluníčko Lomnice n. Pop. Čtvrtek od 14,00 hodin EVROPSKÝ DEN INFORMACÍ PRO MLÁDEŽ Evropský den informací pro mládež se slaví již tradičně 17. dubna V letošním roce Eryica European Youth Information and Counselling Agency přišla s motem: Who nose? (Který nos?), jež ale může znít skoro stejně jako Who knows? Tedy: kdo ví? A odpověď v originále je: Youth information nose it better, což je něco jako: Informace pro mládež to ví lépe. Zároveň nose přeneseně odkazuje i k čenichání, vyhledávání atp. Zajímavé informace o evropských příležitostech najdete přímo v Informačním centru pro mládež v Lomnici nad Popelkou. VLASTIVĚDNÉ MUZEUM ŽELEZNICE Muzejní nám. 181, Železnice Tel.: muzeumzeleznice.webk.cz Otevírací doba: St - Pá 9,00-11,30 hod.; 13,00-16,30 hod. Jinak na základě tel. domluvy. Stálé expozice: Ukázka lidového bydlení, historický kupecký krám, expozice železničních cechů, roubenka z r. 1789, drahé kameny ad. Do pátku do 16,30 hodin OBRAZY Pojizerská skupina výtvarníků. Kde: Vlastivědné muzeum Železnice Pořadatel: Vlastivědné muzeum Železnice Sobota od 9,00 neděle do 16,30 hodin PATCHWORK Kde: Vlastivědné muzeum Železnice Pořadatel: Vlastivědné muzeum Železnice ZAJÍMAVÉ NOVINKY V INFORMAČNÍM STŘEDISKU NOVÉ TURISTICKÉ SAMOLEPKY KIS Města Lomnice n. Pop. nechalo vyrobit dvě nové samolepky do turistického deníku. Jedná se o samolepky s motivem lomnického zámku a Karlovského náměstí (Karlov). Cena samolepky je 12 Kč/ks. Samotné turistické samolepky do turistického deníku dostanete v Informačním středisku na náměstí. Neváhejte si je zakoupit do své sbírky.

11 Kulturní a informační středisko Města Lomnice n. Pop. (informace a služby pro širokou veřejnost) Tel. a fax: , mobil: Web: Internetový dům E-SHOP: Otevřeno: PO - PÁ 9,00 18,00 hod. ( ) 9,00 17,00 hod. ( ) SO 8,00 11,00 hod. INFORMAČNÍ STŘEDISKO NOVINKY A AKTUÁLNÍ NABÍDKA: - Potisk keramických a transparentních hrnků; puzzle stačí si přinést fotku nebo obrázek a do 15 min. si odnesete hotový výrobek. - Turistické vizitky do turistického deníku s motivem lomnického zámku a Karlovského náměstí. DALŠÍ NABÍDKA: - MORAVSKÁ VÍNA S MOTIVY LOMNICKÉHO ZÁMKU - LOMNICKÉ SUCHARY - MĚŇAVÉ POHLEDY LOMNICE N. POP., ČESKÉHO RÁJE A KRKONOŠ - TURISTICKÉ ZNÁMKY, TURISTICKÉ VIZITKY - CYKLOZNÁMKY - HISTORICKÉ POHLEDNICE BEZPLATNÉ INFORMACE: - VYHLEDÁVÁNÍ INFORMACÍ - VYHLEDÁVÁNÍ V JÍZDNÍCH ŘÁDECH SLUŽBY PRO VEŘEJNOST: - REZERVACE VSTUPENEK DO TYLOVA DIVADLA A PRODEJ VSTUPENEK V SÍTÍCH TICKET ART, TICKETSTREAM, TICKETPORTAL, EVENTIM A EVSTUPENKA - BAREVNÉ A ČERNOBÍLÉ KOPÍROVÁNÍ DO FORMÁTU A3 - TVORBA BROŽUR VE FORMÁTU A5, A4 (zdarma) - ZAPLATÍTE POUZE TISK - INTERNET - TISK, SCANNOVÁNÍ, LAMINACE, KROUŽKOVÁ VAZBA, DRÁTĚNÁ VAZBA - VÝROBA RAZÍTEK, ŠTOČKŮ - VÝLEP PLAKÁTŮ V LOMNICI N. POP. A OKOLÍ PODNÁJEM PROSTOR: - TYLOVO DIVADLO (foyer, sál) - KINO - ZÁMEK INFORMACE PRO POŘADATELE AKCÍ! Zveřejnění jakékoliv akce v Kalendáři akcí je bezplatné! Uzávěrka pro zveřejnění vždy do 25. dne předcházejícího měsíce na adrese IS, Husovo nám. 44, em: faxem: nebo je možné vložení akce pomocí jednoduchého formuláře přímo na internetové stránky v sekci kalendář akcí (hlavní menu). Tyto akce zároveň zveřejníme na internetových stránkách města. Objednávky pro zveřejnění komerční reklamy dle ceníku v IS. Vydavatel se neztotožňuje s obsahem uveřejněné inzerce.

12 Připravuje: Kulturní a informační středisko Města Lomnice n. Pop. čp. 4 zámek, Lomnice n. Pop. Tel., fax: , mobil: , web: Vychází vždy k prvnímu dni v měsíci. K dostání v IS, ve vybraných obchodech na lomnickém náměstí a v muzeu. Změna termínu a náplně akce vyhrazena, prosíme, ověřte si její konání u pořadatele. Děkujeme za pochopení.

Čtvrtek 7. května v 17.00 hodin divadelní sál MKD VYSTOUPENÍ ŽÁKŮ ZUŠ MĚLNÍK Absolventský a ročníkový koncert žáků tanečního oboru ZUŠ Mělník.

Čtvrtek 7. května v 17.00 hodin divadelní sál MKD VYSTOUPENÍ ŽÁKŮ ZUŠ MĚLNÍK Absolventský a ročníkový koncert žáků tanečního oboru ZUŠ Mělník. PROGRAM MEKUC KVĚTEN 2015 Pondělí 4. května v 17.00 MKD KVĚTEN 1945 NA MĚLNÍKU Přednáška vojenského historika pplk. PhDr. Eduarda Stehlíka doplněná výstavou dobových fotografií a plakátů ze Státního archivu

Více

MKD LACO DECZI A CELULA NEW YORK

MKD LACO DECZI A CELULA NEW YORK PROGRAM MEKUC ČERVEN 2015 Pondělí 1. června až čtvrtek 4. června Městská knihovna Mělník TÝDEN ČTENÍ DĚTEM Program pro děti i rodiče konaný v rámci celorepublikové akce. Středa 3. června v 19.30 hodin

Více

MKD KURZ PLETENÍ Z PEDIGU

MKD KURZ PLETENÍ Z PEDIGU Mekuc 11/2015 Úterý 3. listopadu v 15.30 hodin hudební sál MKD PŘÍVORANKA Středa 4. listopadu v 17.00 hodin hudební sál MKD JAZZ WORLD PHOTO 2015 Zahájení výstavy fotografií a Jazzového listopadu v MEKUC.

Více

Kalendář kulturních akcí ve Slavičíně

Kalendář kulturních akcí ve Slavičíně Městské infocentrum Mladotické nábřeží 849 763 21 Slavičín tel.: 577 342 251 e-mail: kultura@mesto-slavicin.cz www.mesto-slavicin.cz Kalendář kulturních akcí ve Slavičíně ČERVENEC 2013 DÍLNA INSPIRACE

Více

Léto na zámku zámek Lomnice nad Popelkou

Léto na zámku zámek Lomnice nad Popelkou Léto na zámku 2016 Lomnický zámek pohádkový a hravý ani v létě nezahálí! 5. ročník cyklu letních kulturních akcí Pořadatel: Kulturní a informační středisko, příspěvková organizace Navazující 5. ročník

Více

PROGRAM MEKUC ŘÍJEN 2016

PROGRAM MEKUC ŘÍJEN 2016 PROGRAM MEKUC ŘÍJEN 2016 Neděle 2. října v 10.00 19.00 MKD, města DEN ARCHITEKTURY MĚLNÍK 10.00 12.00 tvůrčí program pro děti 13.30 procházka po městě s městským architektem (sraz u věže chrámu sv. Petra

Více

PROGRAM MEKUC LISTOPAD 2016

PROGRAM MEKUC LISTOPAD 2016 PROGRAM MEKUC LISTOPAD 2016 Středy 2. a 16. listopadu 9.30 11.30 hudební sál MKD TERAPIE BARVAMI Otevřený relaxační kurz s A. Rohde Kabele. Vstupné 50 Kč Středa 2. listopadu v 19.30 hodin hudební sál MKD

Více

Kalendář kulturních akcí ve Slavičíně

Kalendář kulturních akcí ve Slavičíně Kalendář kulturních akcí ve Slavičíně ZÁŘÍ 2014 Městské infocentrum Mladotické nábřeží 849 763 21 Slavičín tel.: 577 342 251 e-mail: kultura@mesto-slavicin.cz www.mesto-slavicin.cz SK Slavičín Vás srdečně

Více

Přehled kulturních a sportovních akcí ve Zruči nad Sázavou

Přehled kulturních a sportovních akcí ve Zruči nad Sázavou Přehled kulturních a sportovních akcí ve Zruči nad Sázavou Kulturní akce: DUBEN 2016 Od 1. 2. 2016 Kurz šití a střihů - probíhající kurz, lektorka Dagmar Fnoučková - pořádá Město Zruč nad Sázavou - OKŠS

Více

KULTURNÍ A SPORTOVNÍ PROGRAM SRPEN 2017 NA AKCE OZNAČENÉ * JE NUTNO PROVÉST REZERVACI V REZERVAČNÍ KNIZE NA RECEPCI LIBUŠE

KULTURNÍ A SPORTOVNÍ PROGRAM SRPEN 2017 NA AKCE OZNAČENÉ * JE NUTNO PROVÉST REZERVACI V REZERVAČNÍ KNIZE NA RECEPCI LIBUŠE KULTURNÍ A SPORTOVNÍ PROGRAM SRPEN 2017 NA AKCE OZNAČENÉ * JE NUTNO PROVÉST REZERVACI V REZERVAČNÍ KNIZE NA RECEPCI Úterý 1.8.2017 14:00 18:00 *VYJÍŽĎKA NA KONÍCH - FARMA KARLOVICE SRAZ NA RECEPCI 19:00

Více

Dům kultury Vsetín s.r.o. Program na listopad Úžasné divadlo fyziky Všechny barvy duhy

Dům kultury Vsetín s.r.o. Program na listopad Úžasné divadlo fyziky Všechny barvy duhy 1 1 Dům kultury Vsetín s.r.o. Program na listopad 2015 úterý 10. listopadu, 19.00 hodin Kino Vatra Úžasné divadlo fyziky Všechny barvy duhy Jak se díváme na svět? Proč naše oči vidí právě to, co vidí?

Více

Kalendář kulturních akcí ve Slavičíně

Kalendář kulturních akcí ve Slavičíně Kalendář kulturních akcí ve Slavičíně ČERVEN 2017 Městské infocentrum Slavičín Mladotické nábřeží 849 763 21 Slavičín tel.: 577 342 251 e-mail: kultura@mesto-slavicin.cz www.mesto-slavicin.cz Diaklub Slavičín

Více

Kalendář kulturních akcí ve Slavičíně

Kalendář kulturních akcí ve Slavičíně Kalendář kulturních akcí ve Slavičíně ŘÍJEN 2015 Městské infocentrum Slavičín Mladotické nábřeží 849 763 21 Slavičín tel.: 577 342 251 e-mail: kultura@mesto-slavicin.cz www.mesto-slavicin.cz DÍLNA INSPIRACE

Více

Kulturní akce pro rok 2015 v obci Velké Losiny

Kulturní akce pro rok 2015 v obci Velké Losiny Kulturní akce pro rok 2015 v obci Velké Losiny Leden sobota 17. 1. 2015 = 1. Velkolosinský ples (Areál zdraví víceúčelová hala, pořadatel MK Rajo s. r. o.) Únor neděle 1. 2. 2015 = Setkání s rysem Od 13

Více

Přehled akcí za rok 2010, pořádaných pro uživatele DS Lukov

Přehled akcí za rok 2010, pořádaných pro uživatele DS Lukov Přehled akcí za rok 2010, pořádaných pro uživatele DS Lukov Každý týden pravidelně probíhá: -PO-PÁ - každé ráno od 8 hod rozcvička, po rozcvičce zpěv na oddělení -PO-ČT - pracovnice soc. péče - práce s

Více

VÁNOČNÍ KURZ ARANŽOVÁNÍ

VÁNOČNÍ KURZ ARANŽOVÁNÍ Mělnické kulturní PROGRAM 12/2015 Úterý 1. 12. 17.00 20.00 hodin hudební sál MKD VÁNOČNÍ KURZ ARANŽOVÁNÍ Kurz výroby vánočních dekorací s lektorkami SOU Liběchov. Rezervace na tel. 606 613 406 nebo na

Více

PROGRAM KULTURNÍCH A SPORTOVNÍCH AKCÍ MĚSTA KAMENICE NAD LIPOU

PROGRAM KULTURNÍCH A SPORTOVNÍCH AKCÍ MĚSTA KAMENICE NAD LIPOU PROGRAM KULTURNÍCH A SPORTOVNÍCH AKCÍ MĚSTA KAMENICE NAD LIPOU PROSINEC 2012 v 10 hodin MIKULÁŠSKÝ BĚH Běžecké sdružení Liga 2000 v Kamenici nad Lipou Vás zve na tradiční běh, který bude zahájen před sportovní

Více

Zveme Vás do Police nad Metují. V předvánočním čase vám nabídneme mnoho kulturních akcí, tvořivé dílny, trhy, milá setkání.

Zveme Vás do Police nad Metují. V předvánočním čase vám nabídneme mnoho kulturních akcí, tvořivé dílny, trhy, milá setkání. Zveme Vás do Police nad Metují. V předvánočním čase vám nabídneme mnoho kulturních akcí, tvořivé dílny, trhy, milá setkání. {jathumbnail off} Začneme první adventní nedělí od 10 hodin trhem na polickém

Více

MĚSTO ČESKÁ LÍPA ZASTUPITELSTVO MĚSTA ČESKÁ LÍPA. Obecně závazná vyhláška č. 1/2017, o stanovení kratší doby nočního klidu

MĚSTO ČESKÁ LÍPA ZASTUPITELSTVO MĚSTA ČESKÁ LÍPA. Obecně závazná vyhláška č. 1/2017, o stanovení kratší doby nočního klidu MĚSTO ČESKÁ LÍPA ZASTUPITELSTVO MĚSTA ČESKÁ LÍPA Obecně závazná vyhláška č. 1/2017, o stanovení kratší doby nočního klidu Zastupitelstvo města Česká Lípa se na svém zasedání dne 15.února 2017 usnesením

Více

Pravidelné akce Klubu seniorů Krupka na rok 2015

Pravidelné akce Klubu seniorů Krupka na rok 2015 Pravidelné akce Klubu seniorů Krupka na rok 2015 Každé pondělí až čtvrtek je otevřen klub v DPS Dlouhá 636, Krupka vždy od 13,00 do 17,00 hodin. Možnost využití dvou počítačů včetně připojení na internet,

Více

ČERVENEC + SRPEN 2015

ČERVENEC + SRPEN 2015 Městské kulturní středisko F. F. Procházky 101 509 01 Nová Paka tel /fax: 493 721 928 www.kultura-novapaka.cz ČERVENEC + SRPEN 2015 HERECKÁ DÍLNA PETRA POCHOPA 3D Dech-Duch-Duše Paka 2015 1. 7. - 10. 7.

Více

Kalendář kulturních akcí ve Slavičíně

Kalendář kulturních akcí ve Slavičíně Kalendář kulturních akcí ve Slavičíně ŘÍJEN 2016 Městské infocentrum Slavičín Mladotické nábřeží 849 763 21 Slavičín tel.: 577 342 251 e-mail: kultura@mesto-slavicin.cz www.mesto-slavicin.cz Gymnázium

Více

Zpravodaj č. 6/ 2011. Vážení přátelé slánského muzea,

Zpravodaj č. 6/ 2011. Vážení přátelé slánského muzea, Zpravodaj č. 6/ 2011 Vážení přátelé slánského muzea, na prahu léta je již v plném proudu výstavní sezóna Národopisného muzea Slánska ve Třebízi. Návštěvníci vníci sem přicházejí nejen za stálými expozicemi

Více

MULTIŽÁNROVÝ KULTURNÍ FESTIVAL FESTIVAL, který kulturně a společensky spojí celou Vysočinu. Je to multižánrové setkání měst a obyvatel Kraje Vysočina. S přesahem do celé České republiky. 2 FESTIVAL, který

Více

PROGRAM MEKUC ČERVEN 2014

PROGRAM MEKUC ČERVEN 2014 Mělnické kulturní PROGRAM MEKUC ČERVEN 2014 Středa 4. června v 19.30 hodin - hudební sál MKD SUNDAY SEXTET Koncert vokální skupiny z Pardubic, která představí jak klasické jazzové písně, tak i novodobé

Více

KINO ŠUMAVA LISTOPAD

KINO ŠUMAVA LISTOPAD KINO ŠUMAVA LISTOPAD 1.11./pátek/ 20.00 COLETTE ČR, od 12 let, 126 minut, 100,- Kč. Válečné milostné drama s Jiřím Mádlem v hlavní roli. Opakování. 2.11./sobota/ 17.00 ŠMOULOVÉ 2 USA, přístupno, dabing,

Více

SPOLEČENSKÉ, AKTIVIZAČNÍ CENTRUM PRO SENIORY

SPOLEČENSKÉ, AKTIVIZAČNÍ CENTRUM PRO SENIORY SPOLEČENSKÉ, AKTIVIZAČNÍ CENTRUM PRO SENIORY Středisko sociálních služeb Městské části Praha 9 Harrachovská 422/2, Praha 9 Prosek, www.ssspraha9.cz tel.: 724/905 785, 286582298, e-mail: dunderova@ssspraha9.cz

Více

KULTURNÍ AKCE - KVĚTEN 2016

KULTURNÍ AKCE - KVĚTEN 2016 KULTURNÍ AKCE - KVĚTEN 2016 KINO 1. neděle 17.00 Kniha džunglí 3D Dobrodružný film USA, P 3. úterý 19.00 Spotlight Životopisný film USA s čes. titulky, 12-N 4. středa 19.00 Jak se zbavit nevěsty ČR komedie,

Více

připojí s nabídkou programů, jak elektronicky, tak i do Zpravodaje Konice,

připojí s nabídkou programů, jak elektronicky, tak i do Zpravodaje Konice, červen 2017 DEN KONICKÉHO MUZEA SE SKVĚLE VYDAŘIL Chci poděkovat návštěvníkům za finanční příspěvky a všem ochotným spolupracovníkům včetně pohostinských podniků za jejich pracovní nedělní odpoledne. Velký

Více

KULTURNÍ A SPORTOVNÍ PROGRAM ČERVENEC 2017 NA AKCE OZNAČENÉ * JE NUTNO PROVÉST REZERVACI V REZERVAČNÍ KNIZE NA RECEPCI LIBUŠE

KULTURNÍ A SPORTOVNÍ PROGRAM ČERVENEC 2017 NA AKCE OZNAČENÉ * JE NUTNO PROVÉST REZERVACI V REZERVAČNÍ KNIZE NA RECEPCI LIBUŠE KULTURNÍ A SPORTOVNÍ PROGRAM ČERVENEC 2017 NA AKCE OZNAČENÉ * JE NUTNO PROVÉST REZERVACI V REZERVAČNÍ KNIZE NA RECEPCI LIBUŠE Sobota 1.7.2017 15:00 17:00 LÁZEŇSKÝ JARMARK, HUDEBNÍ HALA, VIZ PLAKÁT Neděle

Více

HARMONOGRAM ZAHÁJENÍ LÁZEŇSKÉ SEZÓNY 2013

HARMONOGRAM ZAHÁJENÍ LÁZEŇSKÉ SEZÓNY 2013 HARMONOGRAM ZAHÁJENÍ LÁZEŇSKÉ SEZÓNY 2013 PÁLENÍ ČARODĚJNIC 30.4. 2013 úterý Sokolský vrch 17:00 22:00 Skákací hrad pro děti (vstupné zdarma) 17:00 Soutěže pro děti 17:30 Divadelní představení pro děti

Více

KALENDÁŘ AKCÍ OBCE LUTÍN 2015 kulturní, společenské a sportovní akce v obou částech obce

KALENDÁŘ AKCÍ OBCE LUTÍN 2015 kulturní, společenské a sportovní akce v obou částech obce KALENDÁŘ AKCÍ OBCE LUTÍN 2015 kulturní, společenské a sportovní akce v obou částech obce Datum Název akce Stručný popis akce Pořadatel Místo konání akce 1.1. Novoroční výstup na Velký Kosíř 27. ročník

Více

Kaple sv. Barbory na frýdeckém zámku. úterý 4.12. 17.00 Mše svatá

Kaple sv. Barbory na frýdeckém zámku. úterý 4.12. 17.00 Mše svatá Datum Čas Název akce Místo konání sobota 1.12. 15.00-18.00 Doneste si zvoneček, rozsvítíme stromeček aneb VELKÝ POHÁDKOVÝ MEJDAN Vánoční dílny neděle 2.12. 09.00-18.00 Advent na náměstí - Reprodukovaná

Více

Více možností. Přihlásit

Více možností. Přihlásit 1 z 7 10.7.2013 12:47 Více možností Přihlásit Kam pojedete? Praha Střední Čechy Jižní Čechy Šumava Plzeňsko a Český les Západočeské lázně Severozápadní Čechy Českolipsko a Jizerské hory Český ráj Krkonoše

Více

správný cíl Vaší cesty

správný cíl Vaší cesty správný cíl Vaší cesty KULTURNÍ AKCE HRADECKO ČERVEN 2014 31. května - 1. června, sobota - neděle 9:00 ZA PRVNÍMI ZEMĚDĚLCI DO MLADŠÍ DOBY KAMENNÉ Archeopark pravěku Všestary Pokud si chcete pravěk zažít

Více

Ubytování Hotely. Hotel Gurmán. Detail Detail. Detail [ ] [ ] [ ]

Ubytování Hotely. Hotel Gurmán. Detail Detail. Detail [ ] [ ] [ ] Ubytování Hotely Hotel Gurmán 10 kompletně vybavených pokojů, nejnáročnějším zákazníkům můžeme nabídnout zámecké či královské apartmá s výhledem na zámek a vybavením pro prožití těch nejkrásnějších chvil.

Více

PROGRAM MUZEJNÍ NOCI VE SVITAVÁCH V SOBOTU 2. ČERVNA 2012

PROGRAM MUZEJNÍ NOCI VE SVITAVÁCH V SOBOTU 2. ČERVNA 2012 PROGRAM MUZEJNÍ NOCI VE SVITAVÁCH V SOBOTU 2. ČERVNA 2012 PO CELÉ ODPOLEDNE A VEČER VSTUP ZDARMA!!! OD 12:15 FAKULTATIVNĚ SPOLEČNÝ OBĚD ESPERANTSKÝCH NÁVŠTĚVNÍKŮ V RESTAURACI ASTRA - v návaznosti na příjezd

Více

Akce v Sušici a okolí leden 2015

Akce v Sušici a okolí leden 2015 hrad Kašperk 3.1. 4.1. 8.1. 8.1. 9.1. 9.1. 10.1. Akce v Sušici a okolí leden 2015, kostel sv. Václava, od 9:00 hodin Vánoce 2014 ve farnosti Slavnost Matky Boží, Panny Marie mše sv. s rodinami Hrad Kašperk,

Více

Program na leden 2014

Program na leden 2014 Program na leden 2014 Čt 2.1. Mše svatá ( od 9.30 hod. ) Čt 16.1. Mše svatá ( od 9.30 hod. ) Čt 30.1. Mše svatá ( od 9.30 hod. ) Pá 17.1. Pedikúra ( od 13.00 hod.) Čt 23.1. Kadeřnice ( od 10.00 hod.) Program

Více

Karviná. Divadelní komedie Becočki. Prázdninové skotačení v knihovně ( července) Dětské prázdninové skotačení (4.

Karviná. Divadelní komedie Becočki. Prázdninové skotačení v knihovně ( července) Dětské prázdninové skotačení (4. Karviná Program kina Centrum červenec 2010 Program najdete zde: http://programy.sms.cz/kina/karvina/centrum Divadlo a zábavné pořady Divadelní komedie Becočki Výuka a ukázka lidových velikonočních technik.

Více

Nabídka knihovnických lekcí a besed na školní rok 2011/201

Nabídka knihovnických lekcí a besed na školní rok 2011/201 MĚSTSKÁ KNIHOVNA ORLOVÁ Oddělení pro děti a mládež Masarykova 1324, Orlová Lutyně Nabídka knihovnických lekcí a besed na školní rok 2011/201 2012 Své návštěvy ohlaste, prosím, předem osobně nebo telefonicky

Více

Salesiánský dům dětí a mládeže. Co nabízíme ve školním roce 2013/2014

Salesiánský dům dětí a mládeže. Co nabízíme ve školním roce 2013/2014 Salesiánský dům dětí a mládeže Klub SHM Ostrava-Zábřeh Volgogradská 2, 700 30 Ostrava - Zábřeh telefon: 596 751 697 Co nabízíme ve školním roce 2013/2014 VOLNÁ ORATOŘ ( OTEVŘENÝ KLUB) Hry všeho druhu,

Více

Plán akcí na rok 2016

Plán akcí na rok 2016 Plán akcí na rok 2016 4. 1. od 19,00-22,00 hod. 10. 1. od 10,00 hod. - prezentace od 9,30 hod. Hala ZŠ Jiráskova, BN 11. 1. od 19,00-22,00 hod. 20. 1. od 16,00 hod. 18. 1. od 19,00-22,00 hod. 25. 1. od

Více

Kalendář kulturních akcí ve Slavičíně

Kalendář kulturních akcí ve Slavičíně Kalendář kulturních akcí ve Slavičíně LISTOPAD 2015 Městské infocentrum Slavičín Mladotické nábřeží 849 763 21 Slavičín tel.: 577 342 251 e-mail: kultura@mesto-slavicin.cz www.mesto-slavicin.cz KLUBY ZDRAVÍ

Více

STŘEDISKO EKOLOGICKÉ VÝCHOVY A ETIKY RÝCHORY PROJEKT DOTEK KALENDÁŘ AKCÍ PRO VEŘEJNOST

STŘEDISKO EKOLOGICKÉ VÝCHOVY A ETIKY RÝCHORY PROJEKT DOTEK KALENDÁŘ AKCÍ PRO VEŘEJNOST STŘEDISKO EKOLOGICKÉ VÝCHOVY A ETIKY RÝCHORY PROJEKT DOTEK KALENDÁŘ AKCÍ PRO VEŘEJNOST ŠKOLNÍ ROK 2009/2010 O projektu DOTEK Dům obnovy tradice, ekologie a kultury je projekt Střediska ekologické výchovy

Více

OBŘÍ LOUTKY V PLZNI

OBŘÍ LOUTKY V PLZNI OBŘÍ LOUTKY V PLZNI 28. 30. 8. 2015 VÝSLEDKY PRŮZKUMU OHLASŮ ÚČASTNÍKŮ Obří loutky Carros De Foc v ulicích Evropského hlavního města kultury 2015 Jako poctu tradici plzeňskému loutkářství, do které spadají

Více

VEČERNÍ PRODEJ. Hračkárna HRAČIČKA Husovo náměstí 17 (u kostela) V prosinci otevřeno v sobotu i v neděli.

VEČERNÍ PRODEJ. Hračkárna HRAČIČKA Husovo náměstí 17 (u kostela) V prosinci otevřeno v sobotu i v neděli. 25 26 27 Hračkárna HRAČIČKA Husovo náměstí 17 (u kostela) V prosinci otevřeno v sobotu i v neděli. VEČERNÍ PRODEJ čtvrtek 15. 12. a úterý 20. 12. od 19:00 do 22:00 hodin UZAVŘETE SI DO KONCE ROKU STAVEBNÍ

Více

PROGRAM MUZEJNÍ NOCI VE SVITAVÁCH V SOBOTU 2. ČERVNA 2012

PROGRAM MUZEJNÍ NOCI VE SVITAVÁCH V SOBOTU 2. ČERVNA 2012 PROGRAM MUZEJNÍ NOCI VE SVITAVÁCH V SOBOTU 2. ČERVNA 2012 PO CELÉ ODPOLEDNE A VEČER VSTUP ZDARMA!!! OD 12:15 FAKULTATIVNĚ SPOLEČNÝ OBĚD ESPERANTSKÝCH NÁVŠTĚVNÍKŮ V RESTAURACI ASTRA - v návaznosti na příjezd

Více

Životický portál. Od 25. dubna do 1. května 2016

Životický portál. Od 25. dubna do 1. května 2016 Životický portál Od 25. dubna do 1. května 2016 B L A H O P Ř Á N Í v měsíci dubnu oslaví narozeniny Jméno Č.p. Věk DOŘIČÁKOVÁ Anna 48 95 MIČKOVÁ Olga 14 65 KLADIVA Antonín 136 55 RÝCOVÁ Alena 187 50 Oznámení

Více

NEWSLETTER - ÚNOR 2014

NEWSLETTER - ÚNOR 2014 NEWSLETTER - ÚNOR 2014 Drazí přátelé, jak už jistě víte, v Latinském kulturním centru se děje mnoho zajímavých akcí, rozhodli jsme se tedy vytvořit pro Vás tento informační newsletter, kde můžete najít

Více

Program týdne pro rodinu 2011

Program týdne pro rodinu 2011 Program týdne pro rodinu 2011 K týdnu pro rodinu připravují členská centra Asociace center pro rodinu aktivity na různých místech. Nabízíme Vám stručný přehled, více se dozvíte na domovských stránkách

Více

ROK 2008 NA ZÁMKU A V KULTUŘE

ROK 2008 NA ZÁMKU A V KULTUŘE ROK 2008 NA ZÁMKU A V KULTUŘE V kalendářním roce 2008 jsme na zámku uspořádali 41 kulturních a společenských akcí, u kterých jsme byli jediným nebo hlavním pořadatelem. Šlo o následující akce: 8 pohádek

Více

Kultura a vzdělávání: (kulturní domy a zařízení, kluby, ZUŠ, divadla, kina, knihovny a muzea)

Kultura a vzdělávání: (kulturní domy a zařízení, kluby, ZUŠ, divadla, kina, knihovny a muzea) Kultura a vzdělávání: (kulturní domy a zařízení, kluby, ZUŠ, divadla, kina, knihovny a muzea) Dětský pěvecký sbor Melodie (občanské sdružení) T 596 612 102 E sekretariat@zsgepiky.cz W www.zsgepiky.cz Základní

Více

Plán akcí na rok 2016

Plán akcí na rok 2016 Plán akcí na rok 2016 4. 1. od 19,00-22,00 hod. 10. 1. od 10,00 hod. - prezentace od 9,30 hod. Hala ZŠ Jiráskova, BN 11. 1. od 19,00-22,00 hod. 20. 1. od 16,00 hod. 18. 1. od 19,00-22,00 hod. 25. 1. od

Více

Kalendář kulturních akcí ve Slavičíně LISTOPAD 2016

Kalendář kulturních akcí ve Slavičíně LISTOPAD 2016 Kalendář kulturních akcí ve Slavičíně LISTOPAD 2016 Městské infocentrum Slavičín Mladotické nábřeží 849 763 21 Slavičín tel.: 577 342 251 e-mail: kultura@mesto-slavicin.cz www.mesto-slavicin.cz Městská

Více

KALENDÁŘ AKCÍ ČERVEN 2015

KALENDÁŘ AKCÍ ČERVEN 2015 KALENDÁŘ AKCÍ ČERVEN 2015 MĚSTSKÉ DIVADLO Mikulášská 21 www.mikskrnov.cz 12. 6. 17:00 ZÁVĚREČNÁ TANEČNÍ SHOW tanečních souborů SVČ Méďa 18. 6. 19:00 MANON LESCAUT divadelní hra o nekonečné lásce maltézského

Více

Kulturní akce pro rok 2015 v obci Velké Losiny

Kulturní akce pro rok 2015 v obci Velké Losiny Kulturní akce pro rok 2015 v obci Velké Losiny Leden sobota 17. 1. 2015 = 1. Velkolosinský ples (Areál zdraví víceúčelová hala, pořadatel MK Rajo s. r. o.) Únor neděle 1. 2. 2015 = Setkání s rysem Od 13

Více

PŘEHLED KULTURNÍCH, SPOLEČENSKÝCH A SPORTOVNÍCH AKCÍ V LITOVLI A OKOLÍ

PŘEHLED KULTURNÍCH, SPOLEČENSKÝCH A SPORTOVNÍCH AKCÍ V LITOVLI A OKOLÍ PŘEHLED KULTURNÍCH, SPOLEČENSKÝCH A SPORTOVNÍCH AKCÍ V LITOVLI A OKOLÍ BŘEZEN 2016 1. 31. 3. VÝSTAVA SVĚT KULATÝCH POHLEDNIC Kulaté pohlednice z ČR a SR ze soukromé sbírky pana P. Lindušky. Turistické

Více

06 ne Macbeth 3D veřejné vystoupení účastníků kurzu múzického herectví pod vedením herce JD a lektora kurzů Jiřího Untermüllera 19.

06 ne Macbeth 3D veřejné vystoupení účastníků kurzu múzického herectví pod vedením herce JD a lektora kurzů Jiřího Untermüllera 19. LISTOPAD 2016 01 út Povídky / O. K. Tangen, J. Kodet, A. Egerházi baletní trojvečer / 19.00 v JD sk. 10 sleva 50 % pro seniory Přisámbůh! / R. Askins ostrá černá komedie / 19.30 na Půdě 02 st Souborné

Více

Kalendář akcí. Veřejné bruslení. Novoroční ohňostroj. Veřejné bruslení. Cvičení s kojenci a batolaty. Jak se žilo v Meziříčí v XVIII.

Kalendář akcí. Veřejné bruslení. Novoroční ohňostroj. Veřejné bruslení. Cvičení s kojenci a batolaty. Jak se žilo v Meziříčí v XVIII. Kalendář akcí Měsíc: leden 2017 Veřejné bruslení 1. ledna 2017 13:30 15:00 zimní stadion, vstupné: bruslící 20 Kč, doprovod 10 Kč Adresa: Vrchovecká 37, Velké Meziříčí Web: http://tsvelmez.cz/sportoviste/zimni

Více

A DA. tanec ekologie. hudba. Semináře. Tábory. Středisko volného času. volný čas. příroda. sport. Zábava

A DA. tanec ekologie. hudba. Semináře. Tábory. Středisko volného času. volný čas. příroda. sport. Zábava Komenského 810/9 787 01 www.doris.cz Středisko volného času a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Doris počítače příroda Zážitek hudba Zábava Semináře tanec ekologie Tábory zpěv sport

Více

Kalendář kulturních akcí ve Slavičíně ZÁŘÍ 2016

Kalendář kulturních akcí ve Slavičíně ZÁŘÍ 2016 Kalendář kulturních akcí ve Slavičíně ZÁŘÍ 2016 Městské infocentrum Slavičín Mladotické nábřeží 849 763 21 Slavičín tel.: 577 342 251 e-mail: kultura@mesto-slavicin.cz www.mesto-slavicin.cz Městská knihovna

Více

Green Day Revival Praha datum začátku akce: 26.07.2014 čas začátku akce: 21:00 h.

Green Day Revival Praha datum začátku akce: 26.07.2014 čas začátku akce: 21:00 h. Festival fantazie 2014 datum začátku akce: 27.06.2014 datum ukončení akce: 06.07.2014 místo konání: KD Junior, sokolovna, kino, hotel Fantazie stručný popis akce: sci-fi, vesmír, technika, horor, záhady,

Více

PROSINEC NA FRÝDLANTSKU

PROSINEC NA FRÝDLANTSKU PROSINEC NA FRÝDLANTSKU KDY KDE AKCE POŘÁDÁ 2. 12. 2010 - DDM 3. 12. 2010 - DDM VÁNOČNÍ KONCERT Program: vystoupení pěveckého sboru Hlásek posezení u kávy, čaje a cukroví prodej adventních věnců, drobné

Více

Odvrátená strana mesiaca

Odvrátená strana mesiaca PO 17.08. 19:00 ST 19.08. 19:00 SO 22.08. 19:00 NE 23.08. 19:00 PO 24.08. 19:00 ÚT 25.08. 19:00 ČT 27.08. 19:00 Perfekt days Tajomné variácie Život na trikrát Rybárik kráľovský Spomínám na Paříž Odvrátená

Více

ZPRÁVY Z ICM PRACHATICE 48/2011

ZPRÁVY Z ICM PRACHATICE 48/2011 ZPRÁVY Z ICM PRACHATICE 48/2011 Co se událo minulý týden? AICM ČR na veletrhu Vzdělání a řemeslo v Českých Budějovicích! Od středy 23. do pátku 25. listopadu 2011 byl v Českých Budějovicích zahájen již

Více

Program na leden 2012

Program na leden 2012 Program na leden 2012 Po Čt 9.1. Setkání s klienty - diskuse s p. ředitelem - od 14.00 hod. na jídelně 12. 1. Vystoupení Církevní mateřské školy z Pacova - od 13.30 hod. na společ. místnosti Pá 6.1. Mše

Více

PLÁN AKCÍ ZUŠ BRUNTÁL, 2012/2013 II.pololetí Aktualizováno 24.4.2013 Datum Akce Zajišťuje organizačně ÚNOR. Vernisáž Vrbno pod Pradědem (Rozprým)

PLÁN AKCÍ ZUŠ BRUNTÁL, 2012/2013 II.pololetí Aktualizováno 24.4.2013 Datum Akce Zajišťuje organizačně ÚNOR. Vernisáž Vrbno pod Pradědem (Rozprým) PLÁN AKCÍ ZUŠ BRUNTÁL, 2012/2013 II.pololetí Aktualizováno 24.4.2013 Datum Akce Zajišťuje organizačně ÚNOR 1.2. (PÁ) Pololetní prázdniny žáků 6. 2. (ST) Výlet za uměním -VO - Opava, Ostrava -výstava 8,10

Více

1. září Klatovské náměstí Kino Šumava. 2. září Kino Šumava

1. září Klatovské náměstí Kino Šumava. 2. září Kino Šumava 1. září LETNÍ MUZICÍROVÁNÍ HORALKA,od 18.00 Filmový klub: SINGLE MAN 20.00 USA, titulky, od 12 let, 101 minut, Kč. 60,-Vizuálně vytříbené drama o osamělosti a boji s vnitřními démony s Colinem Firthem

Více

SPOLEČENSKÉ, AKTIVIZAČNÍ CENTRUM PRO SENIORY

SPOLEČENSKÉ, AKTIVIZAČNÍ CENTRUM PRO SENIORY SPOLEČENSKÉ, AKTIVIZAČNÍ CENTRUM PRO SENIORY Středisko sociálních služeb Městské části Praha 9 Harrachovská 422/2, Praha 9 Prosek, www.ssspraha9.cz tel.: 724-905 785, 286582298, e-mail: dunderova@ssspraha9.cz

Více

Zlín bude hostit celonárodní zahájení jubilejního X. ročníku Festivalu muzejních nocí 2014

Zlín bude hostit celonárodní zahájení jubilejního X. ročníku Festivalu muzejních nocí 2014 TISKOVÁ ZPRÁVA 28. dubna 2014 Zlín bude hostit celonárodní zahájení jubilejního X. ročníku Festivalu muzejních nocí 2014 Fenomén muzejních nocí patří ve velkých evropských metropolích již řadu let ke stálým

Více

Kulturní a společenské akce. Závoz knih ze Šmidingerovy knihovny, 9:00 9:30 hodin. Kavárnička spojená s posezením u kantýny, 13:30 15:00

Kulturní a společenské akce. Závoz knih ze Šmidingerovy knihovny, 9:00 9:30 hodin. Kavárnička spojená s posezením u kantýny, 13:30 15:00 Kulturní a společenské akce PROSINEC 2014 zpracovala: M. Klečková Pondělí 1. 12. Zdobení vánočních stromečků ve 3. patře, 13:30 15:30 Úterý 2. 12. Závoz knih ze Šmidingerovy knihovny, 9:00 9:30 hodin Kavárnička

Více

KALENDÁŘ AKCÍ 2015. Partička. Vstupné 400 Kč. Předprodej Ticketstream. Veřejná třídní předehrávka žáků ze třídy Marie Šigutové. Vstupné dobrovolné.

KALENDÁŘ AKCÍ 2015. Partička. Vstupné 400 Kč. Předprodej Ticketstream. Veřejná třídní předehrávka žáků ze třídy Marie Šigutové. Vstupné dobrovolné. KALENDÁŘ AKCÍ 2015 datum den hodina Název akce Pořadatel Místo konání LEDEN 8. 1. ČT 18:00 8. 1. ČT 18:00 13. 1. ÚT 19:00 15. 1. ČT 18:00 Klavírní a houslový recitál. Renáta Lichnovská- Ardaševová klavír,

Více

Eva Kordová Kultura a vzdělávání

Eva Kordová Kultura a vzdělávání Projekt je realizován za finanční podpory města Turnova a ve spolupráci se ZSST Turnov. Probíhá v rámci aktivit Zdravé město Turnov a Místní agenda 21. PŘEHLED AKCÍ ROKU 2016 LEDEN SETKÁNÍ S PŘÍBĚHEM A

Více

MOZAIKOVNÍK. školní rok 2008 / 2009

MOZAIKOVNÍK. školní rok 2008 / 2009 MOZAIKOVNÍK školní rok 2008 / 2009 Organizace školního roku 2008/2009 Zahájení školního roku 1. září 2008 Ukončení 1.pololetí 29. ledna 2009 Ukončení 2. pololetí 29. června 2009 PRÁZDNINY Podzimní prázdniny

Více

Ve státním zájmu. Představení se koná v sobotu 26. listopadu 2011 v 19.00 hod. v žatčanské orlovně.

Ve státním zájmu. Představení se koná v sobotu 26. listopadu 2011 v 19.00 hod. v žatčanské orlovně. Obecní vysílání Tylovo divadlo Újezd u Brna Vás srdečně zve na svou nejnovější inscenaci ze současnosti od Antonína Procházky Ve státním zájmu Představení se koná v sobotu 26. listopadu 2011 v 19.00 hod.

Více

ZÁMEK KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ NABÍDKOVÝ LIST PRO TURISTICKOU SEZONU 2013

ZÁMEK KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ NABÍDKOVÝ LIST PRO TURISTICKOU SEZONU 2013 ZÁMEK KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ NABÍDKOVÝ LIST PRO TURISTICKOU SEZONU 2013 Vážení návštěvníci, obchodní partneři, dovolujeme si Vám představit program prohlídek, který jsme pro Vás připravili na rok 2013, rozdělený

Více

7.12. 2015 - pondělí Zdravotní cvičení pro seniory 7:45 8:45 Počítačové kurzy 9:00 12:00 Kondiční cvičení ženy 9:00 10:00

7.12. 2015 - pondělí Zdravotní cvičení pro seniory 7:45 8:45 Počítačové kurzy 9:00 12:00 Kondiční cvičení ženy 9:00 10:00 SPOLEČENSKÉ, AKTIVIZAČNÍ CENTRUM PRO SENIORY Středisko sociálních služeb Městské části Praha 9 Harrachovská 422/2, Praha 9 Prosek, www.ssspraha9.cz tel.: 724-905 785, 286582298, e-mail: dunderova@ssspraha9.cz

Více

Představení titulu a ceník inzerce. Vydává Unijazz sdružení pro podporu kulturních aktivit. www.magazinuni.cz

Představení titulu a ceník inzerce. Vydává Unijazz sdružení pro podporu kulturních aktivit. www.magazinuni.cz Představení titulu a ceník inzerce Vydává Unijazz sdružení pro podporu kulturních aktivit www.magazinuni.cz Představení titulu UNI je kulturní magazín, který se za čtvrtstoletí své existence vyprofiloval

Více

KATALOG PŘEDSTAVENÍ PRO MATEŘSKÉ, ZÁKLADNÍ A STŘEDNÍ ŠKOLY PODZIM / ZIMA 2014. Městské Tylovo divadlo v Kutné Hoře

KATALOG PŘEDSTAVENÍ PRO MATEŘSKÉ, ZÁKLADNÍ A STŘEDNÍ ŠKOLY PODZIM / ZIMA 2014. Městské Tylovo divadlo v Kutné Hoře KATALOG PŘEDSTAVENÍ PRO MATEŘSKÉ, ZÁKLADNÍ A STŘEDNÍ ŠKOLY PODZIM / ZIMA 2014 Městské Tylovo divadlo v Kutné Hoře Masarykova 128, 284 01 Kutná Hora www.divadlo-kutnahora.cz POŘAD PRO II. STUPEŇ ZŠ a STŘEDNÍ

Více

Začátky představení od cca 21 hodin. informace na 728262342.

Začátky představení od cca 21 hodin. informace na 728262342. Zde Vám přinášíme program letního kina ve Vrchotových Janovicích, které se nachází cca 20 Km od Vysokého Chlumce. Tak neváhejte a zpříjemněte si prázdninové dny pěkným filmem. Pá 29. 6. Začátky představení

Více

CENÍK SLUŽEB SZM PŘÍBRAM

CENÍK SLUŽEB SZM PŘÍBRAM Sportovní zařízení města Příbram příspěvková organizace Legionářů 378, 261 01 Příbram VII IČO: 71217975, DIČ: CZ71217975 Tel.: 318 626 649, fax: 318 623 815, e-mail: szm@pb.cz CENÍK SLUŽEB SZM PŘÍBRAM

Více

Životický portál. Od 18. dubna do 24. dubna 2016

Životický portál. Od 18. dubna do 24. dubna 2016 Životický portál Od 18. dubna do 24. dubna 2016 B L A H O P Ř Á N Í v měsíci dubnu oslaví narozeniny Jméno Č.p. Věk DOŘIČÁKOVÁ Anna 48 95 MIČKOVÁ Olga 14 65 KLADIVA Antonín 136 55 RÝCOVÁ Alena 187 50 JÍDELNÍ

Více

Doprovodné a edukační programy

Doprovodné a edukační programy Doprovodné a edukační programy Historická výstavní budova Velikonoční edukační programy Slezské zemské muzeum připravilo pro zájemce dva Velikonoční edukační programy, které se budou konat od 1. do 30.

Více

ZÁŘÍ čt Pes baskervillský / A. C. Doyle detektivní komedie / před Otáčivým hledištěm Český Krumlov

ZÁŘÍ čt Pes baskervillský / A. C. Doyle detektivní komedie / před Otáčivým hledištěm Český Krumlov ZÁŘÍ 2016 01 čt Pes baskervillský / A. C. Doyle 02 pá Pes baskervillský / A. C. Doyle 03 so Pes baskervillský / A. C. Doyle 04 ne Pes baskervillský / A. C. Doyle 08 čt Baron Prášil / Z. Jecelín 09 pá Baron

Více

Dívčí Kámen. Nabídka na využití prostor zříceniny hradu. platná od 26. 5. 2014 do 31. 12. 2014. Určeno veškerým kulturním vystoupením

Dívčí Kámen. Nabídka na využití prostor zříceniny hradu. platná od 26. 5. 2014 do 31. 12. 2014. Určeno veškerým kulturním vystoupením Nabídka na využití prostor zříceniny hradu Dívčí Kámen platná od 26. 5. 2014 do 31. 12. 2014 Určeno veškerým kulturním vystoupením Foto: Petr Znachoř Nabízíme možnost prezentace uměleckých aktivit v netradičním

Více

NÁRODNÍ MUZEUM. www.nm.cz. Doprovodné programy pro rodiny s dětmi. leden březen

NÁRODNÍ MUZEUM. www.nm.cz. Doprovodné programy pro rodiny s dětmi. leden březen NÁRODNÍ MUZEUM DETEM ˇ Doprovodné programy pro rodiny s dětmi leden březen 2015 www.nm.cz Nová budova Národního muzea Vinohradská 1, Praha 1 Lapidárium Výstaviště 422, Praha 7 Národní památník na Vítkově

Více

Týden 7. 12. - 13. 12. 2013

Týden 7. 12. - 13. 12. 2013 správný cíl Vaší cesty Týden 7. 12. - 13. 12. 2013 Hradecké lyžaře odveze do Deštného v Orlických horách přímou linkou skibus. Provoz skibusu, který vznikl v roce 2011 jako společný projekt dopravního

Více

Obchodní dům Labuť v novém kabátě a s novým názvem

Obchodní dům Labuť v novém kabátě a s novým názvem Obchodní Centrum KVĚTEN 2011 AKCE Obchodní dům Labuť v novém kabátě a s novým názvem Za kouzelným světem pohádek se lidé mohou nyní vydat do Strakonic. Ve čtvrtek 24. března tam začíná 46. ročník loutkářské

Více

Z Á Ř Í 2011. Hrajeme denně kromě pondělí! Začátky představení v 17.30 a 20.00 hodin (Není-li v programu uvedeno jinak.) DCI CINEMA DOLBY 3D

Z Á Ř Í 2011. Hrajeme denně kromě pondělí! Začátky představení v 17.30 a 20.00 hodin (Není-li v programu uvedeno jinak.) DCI CINEMA DOLBY 3D Z Á Ř Í 2011 Hrajeme denně kromě pondělí! Začátky představení v 17.30 a 20.00 hodin (Není-li v programu uvedeno jinak.) DCI CINEMA DOLBY 3D Předprodej probíhá na všechna představení na celý měsíc. Online

Více

Do naší obce přijede ve čtvrtek 26. ledna pojízdná čistírna peří, která šije prošívané přikrývky a polštáře, sypkovinu dodají.

Do naší obce přijede ve čtvrtek 26. ledna pojízdná čistírna peří, která šije prošívané přikrývky a polštáře, sypkovinu dodají. Obecní vysílání Do naší obce přijede ve čtvrtek 26. ledna pojízdná čistírna peří, která šije prošívané přikrývky a polštáře, sypkovinu dodají. Stanoviště má u samoobsluhy, otevřeno od 10 hod. Zdrží se

Více

Připravované akce ROK 2014. Prosinec 2014. Zdravověda žádná věda přednášky studentů Lékařské fakulty v Ostravě

Připravované akce ROK 2014. Prosinec 2014. Zdravověda žádná věda přednášky studentů Lékařské fakulty v Ostravě Připravované akce ROK 2014 Prosinec 2014 Zdravověda žádná věda přednášky studentů Lékařské fakulty v Ostravě Mikulášská zastavení a dobrá hudba navíc Perníčkové odpoledne na Vážce Dámský klub - rumové

Více

A DA. DorIs ŠUMPerK. ZÁŽIteK. tanec ekologie HUDBA. semináře. tábory. středisko volného času. volný ČAs. PřÍroDA. sport. ZÁBAvA

A DA. DorIs ŠUMPerK. ZÁŽIteK. tanec ekologie HUDBA. semináře. tábory. středisko volného času. volný ČAs. PřÍroDA. sport. ZÁBAvA Komenského 810/9 787 01 www.doris.cz středisko volného času a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Doris PoČÍtAČe PřÍroDA ZÁŽIteK HUDBA ZÁBAvA semináře tanec ekologie tábory ZPĚv sport

Více

Šlágr TV v Habrech datum začátku akce 02.08.2014 čas začátku akce 17:00 h.

Šlágr TV v Habrech datum začátku akce 02.08.2014 čas začátku akce 17:00 h. Šotek v muzeu Chotěboř datum začátku akce: 27.06.2014 datum ukončení akce: 26.10.2014 místo konání: Městské muzeum - zámek stručný popis akce: Hravá výstava pro celou rodinu + nové stálé expozice Jindřich

Více

HARRACHOV TIPY NA VÝLETY

HARRACHOV TIPY NA VÝLETY HARRACHOV TIPY NA VÝLETY Möglichkeiten für interesante Ausflüge Interesting places to see Propozycje wycieczek Tips voor uitstapjes TENTO PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKOU UNIÍ ZÁMEK FRÝDLANT ZOO LIBEREC

Více

Mezinárodní festival. Romale

Mezinárodní festival. Romale Mezinárodní festival Romale Naši drazí přátelé a milovníci romské hudby, dovolte, abych vás všechny tímto pozvala na další ročník mezinárodního romského festivalu "ROMALE" romská oslava / Gypsy Celebration,

Více

Kalendář kulturních akcí ve Slavičíně

Kalendář kulturních akcí ve Slavičíně Kalendář kulturních akcí ve Slavičíně LEDEN 2015 Městské infocentrum Slavičín Mladotické nábřeží 849 763 21 Slavičín tel.: 577 342 251 e-mail: kultura@mesto-slavicin.cz www.mesto-slavicin.cz Diaklub Slavičín

Více

NABÍDKA KROUŽKŮ a KLUBŮ pro školní rok 2014 2015

NABÍDKA KROUŽKŮ a KLUBŮ pro školní rok 2014 2015 NABÍDKA KROUŽKŮ a KLUBŮ pro školní rok 2014 2015 DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE SLUNÍČKO Lomnice n. Pop. DDM Sluníčko Komenského 1037 512 51 Lomnice nad Popelkou 481 671 979 ddm@ddmlomnice.cz www.ddmlomnice.cz facebook:

Více

Kalendář kulturních akcí ve Slavičíně LEDEN 2017

Kalendář kulturních akcí ve Slavičíně LEDEN 2017 Kalendář kulturních akcí ve Slavičíně LEDEN 2017 Městské infocentrum Slavičín Mladotické nábřeží 849 763 21 Slavičín tel.: 577 342 251 e-mail: kultura@mesto-slavicin.cz www.mesto-slavicin.cz Srdečně Vás

Více

Přehled kulturních, sportovních a ostatních akcí ve Zruči nad Sázavou PROSINEC 2016

Přehled kulturních, sportovních a ostatních akcí ve Zruči nad Sázavou PROSINEC 2016 Přehled kulturních, sportovních a ostatních akcí ve Zruči nad Sázavou Kulturní akce: Od 1. 11. 2016 do 31. 1. 2017 PROSINEC 2016 Kožené svítání - prodejní výstava kožené galanterie a obrazů - autorkou

Více