KULTURA SPORT DĚTI A MLÁDEŽ OSTATNÍ

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "KULTURA SPORT DĚTI A MLÁDEŽ OSTATNÍ"

Transkript

1 KALENDÁŘ AKCÍ Města Lomnice nad Popelkou DUBEN 2014 * ZDARMA * KULTURA SPORT DĚTI A MLÁDEŽ OSTATNÍ

2 KIS ZÁMEK Mobil: Středa od 19,00 hodin JARNÍ ZÁMECKÝ KONCERT Společný koncert Turnovského orchestrálního sdružení a PS Bořivoje (při KIS). Kde: zámek Lomnice n. Pop. velký sál Prodej vstupenek v ceně 80 Kč na místě. VÝSTAVY NA ZÁMKU Čtvrtek neděle ČESKÝ RÁJ VĚČNÁ INSPIRACE Výstava fotografií vynikajícího znalce přírody Českého ráje RNDr. Zdeňka Mrkáčka. Vstupné na výstavu dobrovolné. Kde: zámek Lomnice n. Pop. salonek C Výstava je otevřena v době konání kulturních akcí a po předběžné dohodě v Informačním středisku na náměstí. PŘIPRAVUJEME!!! Sobota neděle MARKÉTA HORKÁ RETROSPEKTIVA ANEB 25 LET MÉHO FOTOGRAFOVÁNÍ Co k chystané výstavě řekla sama autorka? "Jmenuji se Markéta Horká a jsem fotografka tělem i duší. Výstava vám prostřednictvím fotografií představí mé nesmělé začátky až po dnešní tvorbu. Uvidíte fotografie různých žánrů: reportáží (najdou se tam i fotografie z 1. května roku 1986), krajiny, macro, atelierní tvorbu, prostě vše, co mě zaujalo. Mám ráda tento citát od Ansela Adamse: Opravdová fotografie nepotřebuje vysvětlení a také nemůže být popsána slovy. Vernisáž výstavy proběhne v sobotu 17. května ve velkém sále lomnického zámku. Na vernisáž vstupné dobrovolné. Kde: zámek Lomnice n. Pop. salonky Středa od 16,00 hodin neděle SEVÁČKOVO ZÁMKOHRANÍ Přijďte si hrát na zámek aneb Kdo si hraje, nezlobí. Prezentace firmy Vista a Seváčkova zámecká herna pro děti. Zahájení výstavy a herny ve středu v 16 hodin. Kde: zámek Lomnice n. Pop. konferenční sál a firma VISTA KIS KLUB SENIORŮ Mobil: Úterý od 17,00 hodin KLUB SENIORŮ Další posezení lomnického Klubu seniorů při hudbě, tentokrát v předvelikonočním čase. Občerstvení připraveno. Vstup volný. Kde: zámek Lomnice n. Pop. konferenční sál a DDM Sluníčko Lomnice n. Pop. KIS KLUB SENIORŮ DŮCHODCI TECHNOLEN PŘIPRAVUJE SE!!! Úterý od 5,00 hodin Středa od 5,00 hodin VYPRODÁNO! Čtvrtek od 5,00 hodin ZÁJEZD DO SOVINCE, JIŘÍKOVA, PASEKY Program: Krajinou vyhaslých sopek a romantikou vodních ploch, zajímavých památek i klidných zákoutí cesta Nízkým Jeseníkem je působivým zážitkem. Orientační cena zájezdu: Kč. Kde: Sovinec, Jiříkov, Paseka Pořadatel: Klub seniorů Důchodci Technolen při KIS Města Lomnice n. Pop. Změna programu vyhrazena! Prodej lístků na zájezdy a jejich přehled v Informačním středisku na náměstí.

3 KIS MĚSTSKÁ KNIHOVNA čp. 4 zámek Mobil: Výpůjční doba pro dospělé: Út 8,00-12,00 13,00-17,00 St 8,00-12,00 Čt 8,00-12,00 (každý sudý týden) Výpůjční doba pro děti: St 13,00-17,00 Čt 13,00-16,00 Dům s pečovatelskou službou: Čt 10,00-12,00 (každý lichý týden) Prosíme návštěvníky knihovny, aby dodržovali výpůjční doby i jejich rozdělení. U knih, které budou umístěny ve skladu, bude nutno počkat na vyzvednutí od půl hodiny do max. 24 hodin. MOŽNOST VÝPŮJČEK Z VÝMĚNNÉHO FONDU Čtenáři lomnické knihovny mají možnost vypůjčit si knihy z tzv. putovního neboli výměnného fondu, zapůjčeného na dobu 4 měsíců od Regionálního oddělení Městské knihovny v Semilech. Jedná se o přibližně 50 titulů převážně o cestopisy, životopisy a historickou prózu. Obsah výměnného fondu bude pravidelně obměňován i dle zájmu čtenářů. NOVINKY V MĚSTSKÉ KNIHOVNĚ!!! Na stránkách si můžete prohlédnout katalog, ve kterém najdete přehled všech knih a časopisů, které má knihovna k dispozici. Další výhodou je možnost kontroly čtenářského konta a prodloužení výpůjček. V prostorách Městské knihovny si stále můžete vybírat z nabídky Antikvariátku. Pod okny na chodbě jsou vystaveny knížky v cenách od 5 do 30 Kč. Nabídka se bude obměňovat dle žánrů každé dva týdny. Přijďte se podívat! Úterý od 18,30 do 20,00 hodin DOBRÝ PROTI SEVERÁKU Cyklus scénického čtení LiStOVáNí Emmi Rothnerová chtěla přes internet zrušit předplatné časopisu Like. Kvůli překlepu ale její dostane Leo Leike. Protože Emmi mu dál posílá y, upozorní ji Leo na její omyl. Začne tak nezvyklá korespondence, jakou lze vést jen s osobou naprosto neznámou. Tenhle milostný balet by se jistě líbil všem romantikům, a to hned z několika důvodů. Oba protagonisté v knize okusí nejrůznější odstíny a tóny staré dobré romantické touhy, která vzkvétá, ale nerozplývá se. Text je vtipný, což je pro romantiky velice cenné. ové LiStOVáNí! Účinkují: Věra Hollá, Pavel Oubram a Lukáš Hejlík. Kde: zámecké sklepení Pořadatel: Městská knihovna ve spolupráci s KIS Města Lomnice n. Pop. Předprodej vstupenek v ceně 100 Kč od 1.4. na sekce Zámek a v Informačním středisku. Upozornění: sedadla nejsou číslovaná, koupě nebo rezervace vstupenky vám zajistí jisté místo v sále. KIS TYLOVO DIVADLO Mobil: Středa od 19,00 hodin TŘI MUŽI NA ŠPATNÉ ADRESE Komedie Divadla Bez zábradlí Praha Autor: Luigi Lunari. Režie: Boris Ščedrin. Žertovná historka? Podobenství? Kolektivní halucinace? Je normální, aby si tři osoby, všechny plnoleté, v dobré tělesné kondici najednou spletly nejen adresu? V této výtečné komedii L. Lunariho není normální skoro nic, ale všechno se dá nějak vysvětlit! Hrají: B. Klepl, K. Heřmánek, Z. Žák a J. Šulcová / J.Tesařová/ J. Smutná. Kde: Tylovo divadlo Prodej vstupenek v ceně 290/270 Kč již probíhá na ww.kislomnice.cz/rezervace a v Informačním středisku na náměstí. Na toto představení platí výhody Místenky 2014.

4 PŘIPRAVUJEME!!! Květen 2014 Čtvrtek od 19,00 hodin JAROSLAV UHLÍŘ S KAPELOU VÝBĚR NEJVĚTŠÍCH HITŮ Nový celovečerní 90minutový koncertní pořad skladatele Jaroslava Uhlíře s kapelou. Jaroslav Uhlíř si tentokrát připravil pro posluchače opravdovou hudební lahůdku, a to koncertní program, ve kterém vystupuje společně se skvělou doprovodnou kapelou v klasickém rockovém složení. Program je sestaven z největších hitů, které za posledních 40 let vytvořili J. Uhlíř ve spolupráci se Z. Svěrákem. Jsou to např. písně Holubí dům, Ani k stáru, Severní vítr, Není nutno atd. Ačkoliv se jedná o koncert večerní, interpretované písně jistě osloví i mladší diváky. Kde: Tylovo divadlo Předprodej vstupenek v ceně 270/250 Kč, 140 Kč pro děti a mládež do 15 let, od 1.4. na a v Informačním středisku. Na toto představení budou platit výhody Místenky a krásnější. Nezáleží na tom, z které části Francie pocházejí. Miluji nejen umění, ale jsou i velcí gurmáni. Francouzská kuchyně je světoznámá. Každý region má svá specifika. Podíváme-li se do Alsaska, nalezneme zde romantické vesnice a proslulé vinice. Zvláštní kouzlo má Normandie s 600 km dlouhým pobřežím, které se stalo dějištěm konce 2. světové války. Nejzápadnější výběžek v Atlantiku je Bretaň. Stará rybářská městečka, zbytky tajuplné megalitické kultury, lidové tradice, mírné podnebí - to všechno jsou podmínky pro klidnou dovolenou, kterou Francouzi milují. Může to ale inspirovat i mnohé z nás. Vstupné dobrovolné. Kde: Městské kino Lomnice n. Pop. DALŠÍ AKCE V TYLOVĚ DIVADLE Středa od 10,00 hodin PATŘÍME K SOBĚ Kde: Tylovo divadlo Pořadatel: Podkrkonošská společnost přátel dětí zdravotně postižených Semily KIS KINO Mobil: , Pondělí od 17,00 hodin SLADKÁ FRANCIE Přednáška s promítáním fotografií MUDr. Heleny Boháčové O sladké Francii se hovoří kvůli způsobu života jejich obyvatel, kteří ho umí dělat lehčí PROGRAM KINA Změna programu vyhrazena. Pokladna je otevřena vždy ½ hodiny před každým promítáním. Prodej drobného občerstvení zajištěn. Sobota 6.4. v 17,30 a ve 20,00 hodin Neděle 6.4. v 17,30 a ve 20,00 hodin DIANA Anglické životopisné drama v českém znění. Její skutečný život. Její opravdová láska. Její pravdivý příběh. Lady Dianu, princeznu z Walesu, zná téměř každý. Jen málokdo však zná skutečnou Dianu Spencerovou, jen málokdo v ní vidí obyčejnou ženu. Film se zaměřuje na poslední dva roky jejího života, kdy opustila královskou rodinu a tísnivý život v Buckinghamském paláci V hlavních rolích Naomi Watts, Naveen Andrews, Geraldine James, Charles Edwads a Juliet Stevenson. Délka 108 min. Vstupné 70 Kč. Mládeži přístupno.

5 Pondělí 7.4. v 9,30 hodin DIANA Dopolední promítání (nejen) pro seniory a rodiče na mateřské a rodičovské dovolené. Anglické životopisné drama v českém znění. Její skutečný život. Její opravdová láska. Její pravdivý příběh. Lady Dianu, princeznu z Walesu, zná téměř každý. Jen málokdo však zná skutečnou Dianu Spencerovou, jen málokdo v ní vidí obyčejnou ženu. Film se zaměřuje na poslední dva roky jejího života, kdy opustila královskou rodinu a tísnivý život v Buckinghamském paláci V hlavních rolích Naomi Watts, Naveen Andrews, Geraldine James, Charles Edwads a Juliet Stevenson. Délka 108 min. Snížené vstupné 40 Kč. Mládeži přístupno. Čtvrtek v 17,30 a ve 20,00 hodin CZ KŘÍDLA VÁNOC Česká komedie. Zimní příběh o zázracích, o naději v nás. Velká část filmu se odehrává v nákupním centru v čase Vánoc. Prolnou se tu příběhy čtyř přátel, kteří zde pracují. Každý z našich přátel má své touhy a sny a právě Vánoce jsou časem, kdy se mohou plnit. Dejme šanci zázrakům! Copak se pohádky nemohou žít? V hlavních rolích Richard Krajčo, Vica Kerekes, David Novotný, Jakub Prachař, Vanda Hybnerová, Lenka Vlasáková, Viktor Preiss, Vilma Cibulková, Zdena Hadrbolcová, Stanislav Zindulka a Milena Steinmasslová. Ústřední melodií filmu je hit Richarda Krajča a Tomáše Kluse Cesta. Délka 110 min. Vstupné 80 Kč. Mládeži přístupno. Sobota v 17,30 a ve 20,00 hodin LÁSKY ČAS Anglická romantická komedie v českém znění. Co kdyby se dalo žít nanečisto? Stojíte poprvé tváří v tvář své budoucí životní lásce a chcete jí říct větu, po které se do vás nadosmrti zamiluje. V drtivé většině případů to poděláte. Tim, hrdina romantické komedie, má to štěstí, že tyhle zásadní životní momenty může opakovat. Dokud nebudou naprosto dokonalé. Richard Curtis, scénárista a režisér Lásky nebeské, jenž je zároveň autorsky podepsaný pod komediemi Notting Hill či Čtyři svatby a jeden pohřeb, stvořil další z nezapomenutelných kousků, při kterém vám bude zatraceně dobře. V hlavních rolích Domhnall Gleeson, Rachel McAdams, Bill Nighy a Tom Hollander. Délka 123 min. Vstupné 80 Kč. Mládeži do 12 let nevhodné. Neděle v 17,30 a ve 20,00 hodin ANGELIKA Francouzský širokoúhlý romantický historický dobrodružný velkofilm v českém znění. Nové zpracování nesmrtelného příběhu lásky markýzy Angeliky Sancé de Monteloup a hraběte Joffreye de Peyrac, který okouzlil milióny diváků po celém světě. V hlavních rolích Nora Arnezeder a Gérard Lauvin. Délka 113 min. Vstupné 80 Kč. Mládeži do 12 let nevhodné. Středa v 17,30 a ve 20,00 hodin ENDEROVA HRA Americké akční dobrodružné sci-fi v českém znění. Je to ještě hra? Tohle není hra, tohle je válka o všechno. Výpravná sci-fi podle slavné stejnojmenné knihy, která se stala ultimátní klasikou žánru a která dodnes zvyšuje tep. Země se připravuje na mimozemskou invazi. Výsledkem boje totiž bude buď vyhlazení lidstva, nebo útočníků. Film vznikal v komplexu NASA v New Orleans a svoji Enderovu hru si na vlastní kůži vyzkoušeli i herci, aby scény z výcviku ve stavu beztíže vypadaly co nejreálněji. V hlavních rolích Harrison Ford, Asa Butterfield, Abigail Breslin a Ben Kingsley. Délka 115 min. Vstupné 70 Kč. Mládeži do 12 let nevhodné.

6 MIMOŘÁDNÁ PROJEKCE!!! Pátek v 19,00 hodin TRABANTEM AŽ NA KONEC SVĚTA Český humorně laděný dokument. Cestovateli Danu Přibáňovi a jeho partě nestačilo, že dokázali nemožné, když přejeli trabantem Afriku a natočili o tom nezávislý film. Rozhodli se vypravit na ještě náročnější cestu na km napříč Jižní Amerikou až na konec světa. A aby to nebylo moc jednoduché, tentokrát nepojedou jen trabantem. Sestava snů v mezinárodním týmu Čechů, Poláků a Slováků patří podle Dana buď do blázince, nebo na šrotiště. Dva trabanty, polský fiátek a Jawa 250 z roku 1957 se místo toho vydává vstříc tomu nejnáročnějšímu, co se dá v Jižní Americe najít. Délka 98 min. Vstupné 70 Kč. Mládeži přístupno. Sobota v 17,30 a ve 20,00 hodin Neděle v 17,30 hodin JUSTIN: JAK SE STÁT RYTÍŘEM Španělská animovaná komedie v českém znění. I malé dobrodruhy čeká velké dobrodružství. Vtipy nabité dobrodružství o Justinovi, který měl svůj velký sen. Dnes se kluci chtějí stát slavným muzikantem nebo Jágrem, ale Justin je ze středověku a chce se stát rytířem. Táta by z něj měl radši právníka, a tak se Justin potají vyplíží z domu a vydá se za dobrodružstvím Film vznikl v produkci Antonia Banderase a pobaví se u něj kluci a holky i jejich rodiče. Délka 90 min. Vstupné 70 Kč. Mládeži přístupno. Středa v 17,30 a ve 20,00 hodin U KONCE SVĚTA Anglická komedie v českém znění. Připravte se na výplach. Kamarádství na život a na smrt, nakažlivý humor, nadměrná spotřeba alkoholu, problematičtí hrdinové, pěstní výměny názorů a nečekaně výbušná překvapení to jsou poznávací znamení společné práce komediální dvojky Edgar Wright a Simon Pegg. Pomocí těchto prostředků nás úspěšně odbourali v komediích Soumrak mrtvých a Jednotka příliš rychlého nasazení. Do třetice vás zvou na film, jenž se jmenuje podle hospody s poměrně zlověstným názvem U Konce světa. V hlavních rolích Simon Pegg, Nick Frost, Martin Freeman, Rosamund Pike a Pierce Brosnan. Délka 109 min. Vstupné 80 Kč. Mládeži do 12 let nevhodné. Sobota v 17,00 a ve 20,00 hodin Neděle v 17,00 a ve 20,00 hodin HUNGER GAMES: VRAŽEDNÁ POMSTA Americký akční dobrodružný sci-fi film v českém znění. Blíží se jubilejní 75. ročník nekompromisní show Hunger Games a spolu s ním přichází i pokračování filmového hitu Hunger Games. Vítězství Katniss a Peeta Mellarka v 74. ročníku Hunger Games zažehly napříč Zeměmi Panem jiskru vzpoury proti mocnému Kapitolu. To už je pro prezidenta Panem velmi pádný důvod, aby se obou hrdinů zbavil V hlavních rolích Jennifer Lawrence, Liam Hemsworth, Woody Harrelson, Donald Sutherland a Philip Seymour Hoffman. Délka 146 min. Vstupné 70 Kč. Mládeži přístupno.

7 KIS INFORMAČNÍ STŘEDISKO Husovo náměstí 44 (budova muzea) Mobil: Otevírací doba: Po - Pá 9 18 hodin ( ) 9 17 hodin ( ) So 8 11 hodin Úterý od 9,00 hodin středa do 18,00 hodin SLUŽBA MĚSÍCE SCANNOVÁNÍ 3 za cenu 1 Za nascannování tří objektů zaplatíte jako za jeden, tedy jen 5 Kč. Kde: IS Města Lomnice n. Pop. ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY: Od Informační středisko přechází na letní turistickou sezónu. Pro návštěvníky to znamená, že se v týdnu (od pondělí do pátku) prodlužuje otevírací doba o 1 hodinu (od 9 do 18 hod.). Sobotní otevírací doba zůstává stejná (od 8 do 11 hod.). Těšíme se na vaši návštěvu. Dne bude Informační středisko z důvodu státního svátku uzavřeno. MĚSTSKÉ MUZEUM A GALERIE Tel.: Otevírací doba: Po Pá 8 16 hodin So Ne zavřeno Platí do ! Otevírací doba od : Ú Pá 8 16 hodin So 9 16 hodin Ne 9 12 hodin Do úterý do 16,00 hodin VÝTVARNÁ SKUPINA KOŠŤÁL Kde: MMG Lomnice n. Pop. Pořadatel: MMG Lomnice n. Pop. Děkujeme za pochopení. Čtvrtek od 17,00 hodin JORDÁNSKO KRÁLOVSTVÍ SKALNÍCH CHRÁMŮ A MRTVÉHO MOŘE Přednáška Další ze série cestopisných přednášek pánů Petra Kvardy a Pavla Chluma. Vstupné dobrovolné. Kde: MMG Lomnice n. Pop. Pořadatel: MMG Lomnice n. Pop. Neděle od 10,00 neděle do 16,00 hodin PAVEL MATUŠKA USMÍVÁNÍ Kresba, malba, řezba Výstava výtvarníka a humoristy Pavla Matušky známého coby kreslíře legendárního časopisu Dikobraz, Mladého světa či periodika Krkonoše a Jizerské hory. Úvodního slova vernisáže se zhostí pan Vladimír Mastník - člen rady kraje a starosta města, v kulturním programu vystoupí Jiří Jína akustická kytara, Pavel Halama saxofon, Antonín Jína bicí. Kde: MMG Lomnice n. Pop. Pořadatel: MMG Lomnice n. Pop. SPORT TURISTIKA Pořadatel: OKČT Lomnice n. Pop. Změna programu vyhrazena. Sledujte vývěsku na autobusovém nádraží v Lomnici n. Pop. Sobota od 6,09 hodin ZA BLEDULKAMI DO PEKLA Trasa: 15 km Česká Lípa, Peklo, Karba, Zahrádky, Srní. Kde: vlakové nádraží Lomnice n. Pop. Sobota od 6,00 hodin JARNÍ POCHOD PODKRKONOŠÍM A ČESKÝM RÁJEM 20. ročník veřejného pochodu Trasa: km. Kde: U včelařů Sobota od 7,07 hodin KOBEROVSKÉ ŠLÁPOTY Trasa: 17 km Dolánky, Zdenčina vyhl., Rotštejn, Koberovy, Kalich, Malá Skála. Kde: vlakové nádraží Lomnice n. Pop.

8 Sobota od 6,09 hodin K ROZHLEDNĚ BRAMBERK Trasa: 15 km Smržovka, Bramberk, Mšeno, Jablonecké Paseky. Kde: vlakové nádraží Lomnice n. Pop. ZIMNÍ STADION Pořadatel: HC Lomnice n. Pop. VEŘEJNÉ BRUSLENÍ Sobota 15,30 17,00 hodin Neděle 14,15 15,45 hodin V S T U P N É: Veřejné bruslení dospělí 30 Kč děti do 15 let 20 Kč doprovod 10 Kč Bruslení rodičů s dětmi zdarma. LETNÍ STADION Pořadatel: FC Lomnice n. Pop. Sobota od 16,30 hodin FC LOMNICE A SOKOL FRÝDLANT Mistrovské utkání 1A třídy LBC kraje Kde: letní stadion Lomnice n. Pop. Neděle od 16,30 hodin FC LOMNICE B SOKOL ROZTOKY Mistrovské utkání OP Semily Kde: letní stadion Lomnice n. Pop. DALŠÍ AKCE Pondělí od 18,00 hodin POSEZENÍ SE STAROSTOU Kde: zámek klubové prostory Pořadatel: starosta Města Lomnice n. Pop. Sobota od 8,30 do 16,30 hodin ČESKÁ TCHOUKBALLOVÁ EXTRALIGA 6. kolo Předposlední kolo letošního ročníku České tchoukballové extraligy za účasti 10ti týmů z celé ČR včetně domácího týmu TBC Limeta Lomnice n. Pop., aktuálně vedoucího týmu ligy. Přijďte podpořit domácí hráče v jejich boji o historicky první ligový titul. Kde: Sportovní hala ZŠ TGM Lomnice n. Pop. Pořadatel: TBC Limeta Lomnice n. Pop. Sobota LOMNICKÉ HUDEBNÍ JARO Jubilejní 20. ročník Mezinárodní festival hudby, tance a zpěvu pro děti a mládež do 19 let. Kde: Lomnice n. Pop. Pořadatel: KPSDDM Lomnice n. Pop. Sobota od 20,00 hodin GALAKONCERT LOMNICKÉHO HUDEBNÍHO JARA Koncert jubilejního, 20. ročníku Lomnického hudebního jara Na koncertu vystoupí současní i bývalí účinkující 20 ročníků Lomnického hudebního jara. Speciální host: Roman Horký ze skupiny Kamelot. Koncertní večer s řadou překvapení. Kde: Tylovo divadlo Pořadatel: KPSDDM Lomnice n. Pop. ve spolupráci s KIS Města Lomnice n. Pop. Neděle od 13,30 hodin FC LOMNICE dorost SK JILEMNICE dorost Mistrovské utkání OP dorostu Semily Kde: Letní stadion Lomnice n. Pop.

9 PRO DĚTI A MLÁDEŽ DDM SLUNÍČKO Tel.: Mobil: Akce se konají v DDM Sluníčko (Komenského 1037), není-li uvedeno jinak. CVIČENÍ NA STEPECH Aerobik na sportovních bedýnkách Zábavné cvičení při hudbě pro ženy, muže i mládež na sportovních bedýnkách. Každou středu od 18,00 do 19,00 hodin. BODYFORMING BOX Zábavné a energeticky vysoce účinné cvičení na speciálních boxovacích totemech. Pro muže i ženy, začátečníky i pokročilé. Každé pondělí od 18,30 hodin. Podrobnosti v DDM Sluníčko Lomnice n. Pop. Kde: Základní škola T.G.M. Lomnice n. Pop. Čtvrtek od 17,00 do 19,00 hodin PLSTĚNÍ NA MOKRO V kreativní dílně si tentokrát můžete vyzkoušet techniku plstění na mokro, kterou lze vyrobit originální dekoraci či přízdobu svetru či večerní toalety. Poplatek 30 Kč + spotřebovaný materiál. Pátek od 14,00 do 18,00 hodin SEMIÁŘ DRUMBEN PRO JEDNOTLIVÉ STUPNĚ VZDĚLÁVÁNÍ Drumben a jeho využití v pedagogické praxi V průběhu workshopu pana Zdeňka Rollera se účastníci seznámí s metodami práce s drumbeny na několika vzorových programech. Seminář je akreditován MŠMT. Poplatek 300 Kč. Přihlášky do Sobota do 10,00 do 16,00 hodin OD TANCE AŽ KE ZPĚVU Příjemné setkání s lektorkou Brońkou Burdovou. Více na plakátech a webu DDM Sluníčko. Vstupné: 500 Kč. Pondělí od 15,30 hodin ZÁVODY AUTÍČEK NA DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ Pro děti i dospělé Vezměte si svá autíčka přijďte si zajezdit zazávodit. V případě špatného počasí se akce koná v budově DDM Sluníčko. Kde: školní hřiště budova DDM Sluníčko Středa od 16,00 hodin CESTA ZA DUHOU Akce se koná v rámci Dne Země Pojďte se všichni vydat za duhou, poznat nepoznané... V případě nepříznivého počasí se akce koná v budově DDM Sluníčko. Odměnou vám bude i duhová placka. Kde: zahrada DDM Sluníčko Čtvrtek od 8,00 pátek do 14,00 hodin VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY VE SLUNÍČKU Velikonoční zvyky a vyrábění, výlet do okolí Lomnice i opékání buřtů je připraveno pro všechny děti, které o velikonočních prázdninách nechtějí být samy doma. Pátek od 12,00 neděle do 14,00 hodin SKUPINOVÉ BUBNOVÁNÍ Akreditovaný kurz MŠMT pro veřejnost Kurz je zaměřen na celkové seznámení se s postupy a principy hry na djembe a basové bubny. Naučíte se základní techniku a jednodušší rytmy. Budeme také vymýšlet vlastní rytmy a bubny si vyzkoušíme i formou rozličných rytmických her. Naučíme se základy sólové hry. Více informací v DDM Sluníčko. Středa od 17,00 hodin ČARODĚJNICE 2014 Čarodějnické odpoledne začne společným bubnováním na drumbeny. Pro účastníky v maskách čarodějů a čarodějnic jsou připraveny odměny. Společně budeme soutěžit i opékat buřtíky na ohni. PŘIPRAVUJE SE!!! Pondělí od 8,00 čtvrtek do 16,00 hodin LETNÍ DIVADELNÍ ŠKOLIČKA Pro děti i mládež Od divadla, pantomimy k loutkovému divadlu. To vše a mnohem více se naučíte v divadelní školičce, která bude ukončena ve čtvrtek vystoupením všech účastníků představením pro veřejnost na zámku. Určeno pro děti od 6 do 18 let. Přihlášky a další informace přímo v DDM Sluníčko Lomnice n. Pop. Cena letní divadelní školičky: 400 Kč. Kde: zámek Lomnice n. Pop. loutková scéna a DDM Sluníčko

10 ICM LOMNICE N. POP. Husovo náměstí 44 Otevírací doba: Po - Pá 9 18 hod. ( ) 9 17 hod. ( ) So 8 11 hod. ICM nabízí základní informace z oblastí: VZDĚLÁVÁNÍ, PRÁCE A BRIGÁDY, VOLNÝ ČAS, CESTOVÁNÍ, ZDRAVÍ, SOCIÁLNĚ PATOLOGICKÉ JEVY, EKOLOGIE, OBČAN A STÁT, MEZINÁRODNÍ, EVROPSKÉ A NÁRODNÍ ORGANIZACE, MLÁDEŽ V EVROPSKÉ UNII Do středy LOMNICÍ NAD POPELKOU S KOCOUREM MIKEŠEM Mikešovu knížku si můžete vyzvednout v DDM Sluníčko Lomnice n. Pop. (pondělí - pátek) nebo v Informačním centru pro mládež na náměstí (pondělí - sobota). A pak se již společně s kocourem Mikešem vydáte na zajímavou procházku městem Lomnice nad Popelkou. Na konci vycházky získá každý účastník drobnou cenu. Kde: Lomnice nad Popelkou Pořadatel: ICM Lomnice n. Pop. a DDM Sluníčko Lomnice n. Pop. Čtvrtek od 14,00 hodin EVROPSKÝ DEN INFORMACÍ PRO MLÁDEŽ Evropský den informací pro mládež se slaví již tradičně 17. dubna V letošním roce Eryica European Youth Information and Counselling Agency přišla s motem: Who nose? (Který nos?), jež ale může znít skoro stejně jako Who knows? Tedy: kdo ví? A odpověď v originále je: Youth information nose it better, což je něco jako: Informace pro mládež to ví lépe. Zároveň nose přeneseně odkazuje i k čenichání, vyhledávání atp. Zajímavé informace o evropských příležitostech najdete přímo v Informačním centru pro mládež v Lomnici nad Popelkou. VLASTIVĚDNÉ MUZEUM ŽELEZNICE Muzejní nám. 181, Železnice Tel.: muzeumzeleznice.webk.cz Otevírací doba: St - Pá 9,00-11,30 hod.; 13,00-16,30 hod. Jinak na základě tel. domluvy. Stálé expozice: Ukázka lidového bydlení, historický kupecký krám, expozice železničních cechů, roubenka z r. 1789, drahé kameny ad. Do pátku do 16,30 hodin OBRAZY Pojizerská skupina výtvarníků. Kde: Vlastivědné muzeum Železnice Pořadatel: Vlastivědné muzeum Železnice Sobota od 9,00 neděle do 16,30 hodin PATCHWORK Kde: Vlastivědné muzeum Železnice Pořadatel: Vlastivědné muzeum Železnice ZAJÍMAVÉ NOVINKY V INFORMAČNÍM STŘEDISKU NOVÉ TURISTICKÉ SAMOLEPKY KIS Města Lomnice n. Pop. nechalo vyrobit dvě nové samolepky do turistického deníku. Jedná se o samolepky s motivem lomnického zámku a Karlovského náměstí (Karlov). Cena samolepky je 12 Kč/ks. Samotné turistické samolepky do turistického deníku dostanete v Informačním středisku na náměstí. Neváhejte si je zakoupit do své sbírky.

11 Kulturní a informační středisko Města Lomnice n. Pop. (informace a služby pro širokou veřejnost) Tel. a fax: , mobil: Web: Internetový dům E-SHOP: Otevřeno: PO - PÁ 9,00 18,00 hod. ( ) 9,00 17,00 hod. ( ) SO 8,00 11,00 hod. INFORMAČNÍ STŘEDISKO NOVINKY A AKTUÁLNÍ NABÍDKA: - Potisk keramických a transparentních hrnků; puzzle stačí si přinést fotku nebo obrázek a do 15 min. si odnesete hotový výrobek. - Turistické vizitky do turistického deníku s motivem lomnického zámku a Karlovského náměstí. DALŠÍ NABÍDKA: - MORAVSKÁ VÍNA S MOTIVY LOMNICKÉHO ZÁMKU - LOMNICKÉ SUCHARY - MĚŇAVÉ POHLEDY LOMNICE N. POP., ČESKÉHO RÁJE A KRKONOŠ - TURISTICKÉ ZNÁMKY, TURISTICKÉ VIZITKY - CYKLOZNÁMKY - HISTORICKÉ POHLEDNICE BEZPLATNÉ INFORMACE: - VYHLEDÁVÁNÍ INFORMACÍ - VYHLEDÁVÁNÍ V JÍZDNÍCH ŘÁDECH SLUŽBY PRO VEŘEJNOST: - REZERVACE VSTUPENEK DO TYLOVA DIVADLA A PRODEJ VSTUPENEK V SÍTÍCH TICKET ART, TICKETSTREAM, TICKETPORTAL, EVENTIM A EVSTUPENKA - BAREVNÉ A ČERNOBÍLÉ KOPÍROVÁNÍ DO FORMÁTU A3 - TVORBA BROŽUR VE FORMÁTU A5, A4 (zdarma) - ZAPLATÍTE POUZE TISK - INTERNET - TISK, SCANNOVÁNÍ, LAMINACE, KROUŽKOVÁ VAZBA, DRÁTĚNÁ VAZBA - VÝROBA RAZÍTEK, ŠTOČKŮ - VÝLEP PLAKÁTŮ V LOMNICI N. POP. A OKOLÍ PODNÁJEM PROSTOR: - TYLOVO DIVADLO (foyer, sál) - KINO - ZÁMEK INFORMACE PRO POŘADATELE AKCÍ! Zveřejnění jakékoliv akce v Kalendáři akcí je bezplatné! Uzávěrka pro zveřejnění vždy do 25. dne předcházejícího měsíce na adrese IS, Husovo nám. 44, em: faxem: nebo je možné vložení akce pomocí jednoduchého formuláře přímo na internetové stránky v sekci kalendář akcí (hlavní menu). Tyto akce zároveň zveřejníme na internetových stránkách města. Objednávky pro zveřejnění komerční reklamy dle ceníku v IS. Vydavatel se neztotožňuje s obsahem uveřejněné inzerce.

12 Připravuje: Kulturní a informační středisko Města Lomnice n. Pop. čp. 4 zámek, Lomnice n. Pop. Tel., fax: , mobil: , web: Vychází vždy k prvnímu dni v měsíci. K dostání v IS, ve vybraných obchodech na lomnickém náměstí a v muzeu. Změna termínu a náplně akce vyhrazena, prosíme, ověřte si její konání u pořadatele. Děkujeme za pochopení.

PROGRAM MUZEJNÍ NOCI VE SVITAVÁCH V SOBOTU 2. ČERVNA 2012

PROGRAM MUZEJNÍ NOCI VE SVITAVÁCH V SOBOTU 2. ČERVNA 2012 PROGRAM MUZEJNÍ NOCI VE SVITAVÁCH V SOBOTU 2. ČERVNA 2012 PO CELÉ ODPOLEDNE A VEČER VSTUP ZDARMA!!! OD 12:15 FAKULTATIVNĚ SPOLEČNÝ OBĚD ESPERANTSKÝCH NÁVŠTĚVNÍKŮ V RESTAURACI ASTRA - v návaznosti na příjezd

Více

STŘEDISKO EKOLOGICKÉ VÝCHOVY A ETIKY RÝCHORY PROJEKT DOTEK KALENDÁŘ AKCÍ PRO VEŘEJNOST

STŘEDISKO EKOLOGICKÉ VÝCHOVY A ETIKY RÝCHORY PROJEKT DOTEK KALENDÁŘ AKCÍ PRO VEŘEJNOST STŘEDISKO EKOLOGICKÉ VÝCHOVY A ETIKY RÝCHORY PROJEKT DOTEK KALENDÁŘ AKCÍ PRO VEŘEJNOST ŠKOLNÍ ROK 2009/2010 O projektu DOTEK Dům obnovy tradice, ekologie a kultury je projekt Střediska ekologické výchovy

Více

ZÁMEK KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ NABÍDKOVÝ LIST PRO TURISTICKOU SEZONU 2013

ZÁMEK KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ NABÍDKOVÝ LIST PRO TURISTICKOU SEZONU 2013 ZÁMEK KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ NABÍDKOVÝ LIST PRO TURISTICKOU SEZONU 2013 Vážení návštěvníci, obchodní partneři, dovolujeme si Vám představit program prohlídek, který jsme pro Vás připravili na rok 2013, rozdělený

Více

Ubytování Hotely. Hotel Gurmán. Detail Detail. Detail [ ] [ ] [ ]

Ubytování Hotely. Hotel Gurmán. Detail Detail. Detail [ ] [ ] [ ] Ubytování Hotely Hotel Gurmán 10 kompletně vybavených pokojů, nejnáročnějším zákazníkům můžeme nabídnout zámecké či královské apartmá s výhledem na zámek a vybavením pro prožití těch nejkrásnějších chvil.

Více

Kulturní akce pro rok 2015 v obci Velké Losiny

Kulturní akce pro rok 2015 v obci Velké Losiny Kulturní akce pro rok 2015 v obci Velké Losiny Leden sobota 17. 1. 2015 = 1. Velkolosinský ples (Areál zdraví víceúčelová hala, pořadatel MK Rajo s. r. o.) Únor neděle 1. 2. 2015 = Setkání s rysem Od 13

Více

Přehled akcí za rok 2010, pořádaných pro uživatele DS Lukov

Přehled akcí za rok 2010, pořádaných pro uživatele DS Lukov Přehled akcí za rok 2010, pořádaných pro uživatele DS Lukov Každý týden pravidelně probíhá: -PO-PÁ - každé ráno od 8 hod rozcvička, po rozcvičce zpěv na oddělení -PO-ČT - pracovnice soc. péče - práce s

Více

správný cíl Vaší cesty

správný cíl Vaší cesty správný cíl Vaší cesty KULTURNÍ AKCE HRADECKO ČERVEN 2014 31. května - 1. června, sobota - neděle 9:00 ZA PRVNÍMI ZEMĚDĚLCI DO MLADŠÍ DOBY KAMENNÉ Archeopark pravěku Všestary Pokud si chcete pravěk zažít

Více

MULTIŽÁNROVÝ KULTURNÍ FESTIVAL FESTIVAL, který kulturně a společensky spojí celou Vysočinu. Je to multižánrové setkání měst a obyvatel Kraje Vysočina. S přesahem do celé České republiky. 2 FESTIVAL, který

Více

Pravidelné akce Klubu seniorů Krupka na rok 2015

Pravidelné akce Klubu seniorů Krupka na rok 2015 Pravidelné akce Klubu seniorů Krupka na rok 2015 Každé pondělí až čtvrtek je otevřen klub v DPS Dlouhá 636, Krupka vždy od 13,00 do 17,00 hodin. Možnost využití dvou počítačů včetně připojení na internet,

Více

Dívčí Kámen. Nabídka na využití prostor zříceniny hradu. platná od 26. 5. 2014 do 31. 12. 2014. Určeno veškerým kulturním vystoupením

Dívčí Kámen. Nabídka na využití prostor zříceniny hradu. platná od 26. 5. 2014 do 31. 12. 2014. Určeno veškerým kulturním vystoupením Nabídka na využití prostor zříceniny hradu Dívčí Kámen platná od 26. 5. 2014 do 31. 12. 2014 Určeno veškerým kulturním vystoupením Foto: Petr Znachoř Nabízíme možnost prezentace uměleckých aktivit v netradičním

Více

Klub českých turistů ve Šluknově ze SEVERNÍHO KRÁLOVSTVÍ organizuje pro rodiny s dětmi VI.ročník celoročního turistického soutěžení.

Klub českých turistů ve Šluknově ze SEVERNÍHO KRÁLOVSTVÍ organizuje pro rodiny s dětmi VI.ročník celoročního turistického soutěžení. Klub českých turistů ve Šluknově ze SEVERNÍHO KRÁLOVSTVÍ organizuje pro rodiny s dětmi VI.ročník celoročního turistického soutěžení Táta, máma a já Vyberte si aktivity z doporučeného přehledu turistických

Více

Týden 7. 12. - 13. 12. 2013

Týden 7. 12. - 13. 12. 2013 správný cíl Vaší cesty Týden 7. 12. - 13. 12. 2013 Hradecké lyžaře odveze do Deštného v Orlických horách přímou linkou skibus. Provoz skibusu, který vznikl v roce 2011 jako společný projekt dopravního

Více

Nabídka knihovnických lekcí a besed na školní rok 2011/201

Nabídka knihovnických lekcí a besed na školní rok 2011/201 MĚSTSKÁ KNIHOVNA ORLOVÁ Oddělení pro děti a mládež Masarykova 1324, Orlová Lutyně Nabídka knihovnických lekcí a besed na školní rok 2011/201 2012 Své návštěvy ohlaste, prosím, předem osobně nebo telefonicky

Více

PROGRAM DUBEN 2011. UNB přeje krásné proţití svátků velikonočních

PROGRAM DUBEN 2011. UNB přeje krásné proţití svátků velikonočních Unie neslyšících Brno, o.s., člen Českomoravské jednoty neslyšících Poskytovatel služeb pro sluchově postižené ve městě Brně a okolí Palackého tř. 120, 612 00 Brno, tel./fax: 541245321, 725 605 216, IČO:

Více

Strašlivá Podívaná - hudební skupina z Plzně

Strašlivá Podívaná - hudební skupina z Plzně Strašlivá Podívaná - hudební skupina z Plzně Hudební skupina Strašlivá Podívaná vznikla na jaře 1988 a v roce 2013 tedy dosáhla věku 25 let. Písničky Strašlivky vycházejí z inspirací historickými a fantazijními

Více

Studovala na státní konzervatoři v Žilině hru na housle a operní zpěv pokračovala na Státní konzervatoři v Praze, kde absolvovala hudebně-dramatický

Studovala na státní konzervatoři v Žilině hru na housle a operní zpěv pokračovala na Státní konzervatoři v Praze, kde absolvovala hudebně-dramatický Studovala na státní konzervatoři v Žilině hru na housle a operní zpěv pokračovala na Státní konzervatoři v Praze, kde absolvovala hudebně-dramatický obor. Získala prestižní divadelní cenu Thálie, 2x ocenění

Více

Florbal - pravidla a základy florbalu, aktivní hra v hale, účast na soutěžích - 5. 9. třída - kroužek bude otevřen při nejméně 10 přihlášených

Florbal - pravidla a základy florbalu, aktivní hra v hale, účast na soutěžích - 5. 9. třída - kroužek bude otevřen při nejméně 10 přihlášených Dům dětí a mládeže, Prachatice, Ševčíkova 273, pracoviště DDM Netolice Nabídka kroužků 2009/2010 Pohybové a sportovní hry - tradiční i netradiční míčové a pohybové hry - 1. 5.třída Florbal - pravidla a

Více

Časopis Klubu vodních strážců PODZIM 2011

Časopis Klubu vodních strážců PODZIM 2011 Časopis Klubu vodních strážců PODZIM 2011 Foto: KAŠPÁREK V ROHLÍKU Milé děti, určitě máte raději sluníčko než déšť, ale jistě víte, že déšť je pro Zemi velmi důležitý. Vodu potřebují nejen lidé, ale i

Více

Projekty školní družiny na školní rok 2011/2012. ZŠ V Zahrádkách 48. Praha 3

Projekty školní družiny na školní rok 2011/2012. ZŠ V Zahrádkách 48. Praha 3 Projekty školní družiny na školní rok 2011/2012 ZŠ V Zahrádkách 48 Praha 3 19. 9. 30. 9. pí. Toufarová 3. 10. 11. 11. pí. Kamenská 14. 11. 22. 12. pí. Maskaluková 3. 1. 18. 2. 2012 pí. Lišková 22. 2. 30.

Více

A DA. tanec ekologie. hudba. Semináře. Tábory. Středisko volného času. volný čas. příroda. sport. Zábava

A DA. tanec ekologie. hudba. Semináře. Tábory. Středisko volného času. volný čas. příroda. sport. Zábava Komenského 810/9 787 01 www.doris.cz Středisko volného času a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Doris počítače příroda Zážitek hudba Zábava Semináře tanec ekologie Tábory zpěv sport

Více

MOZAIKOVNÍK. školní rok 2008 / 2009

MOZAIKOVNÍK. školní rok 2008 / 2009 MOZAIKOVNÍK školní rok 2008 / 2009 Organizace školního roku 2008/2009 Zahájení školního roku 1. září 2008 Ukončení 1.pololetí 29. ledna 2009 Ukončení 2. pololetí 29. června 2009 PRÁZDNINY Podzimní prázdniny

Více

- 4.9. Třídní schůzka - 1.A,B od 17h. - 5.9. Výstava - Loreta - 4.A,B, 5.B. - 9. 9. divadelní představení na nádvoří 4.- 9. tř.

- 4.9. Třídní schůzka - 1.A,B od 17h. - 5.9. Výstava - Loreta - 4.A,B, 5.B. - 9. 9. divadelní představení na nádvoří 4.- 9. tř. - 1. 9. Slavnostní zahájení školního roku - 4.9. Třídní schůzka - 1.A,B od 17h. - 5.9. Výstava - Loreta - 4.A,B, 5.B - 9. 9. divadelní představení na nádvoří 4.- 9. tř. - 10. 9. divadelní představení na

Více

Green Day Revival Praha datum začátku akce: 26.07.2014 čas začátku akce: 21:00 h.

Green Day Revival Praha datum začátku akce: 26.07.2014 čas začátku akce: 21:00 h. Festival fantazie 2014 datum začátku akce: 27.06.2014 datum ukončení akce: 06.07.2014 místo konání: KD Junior, sokolovna, kino, hotel Fantazie stručný popis akce: sci-fi, vesmír, technika, horor, záhady,

Více

VARIANTA 1. Víkendový pobyt pro rodiče a děti. V ceně pobytu: ubytování, plná penze, program pro děti (doprovod rodiče u aktivit dětí nutný)

VARIANTA 1. Víkendový pobyt pro rodiče a děti. V ceně pobytu: ubytování, plná penze, program pro děti (doprovod rodiče u aktivit dětí nutný) VARIANTA 1 Víkendový pobyt pro rodiče a děti Délka pobytu: pátek až neděle (2 noci) pro 2 dospělé osoby a 1 dítě do 12 let V ceně pobytu: ubytování, plná penze, program pro děti (doprovod rodiče u aktivit

Více

HARRACHOV TIPY NA VÝLETY

HARRACHOV TIPY NA VÝLETY HARRACHOV TIPY NA VÝLETY Möglichkeiten für interesante Ausflüge Interesting places to see Propozycje wycieczek Tips voor uitstapjes TENTO PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKOU UNIÍ ZÁMEK FRÝDLANT ZOO LIBEREC

Více

Zájmové kroužky 2012/2013

Zájmové kroužky 2012/2013 Zájmové kroužky 2012/2013 1. Kroužek kytary čtvrtek 14:00-15:00 Mgr. Podoláková - určen pro děti, které se naučily základy hry (pokračování loňského kroužku), naučíme se další akordy, rytmy, nové písničky

Více

NEWSLETTER - ÚNOR 2014

NEWSLETTER - ÚNOR 2014 NEWSLETTER - ÚNOR 2014 Drazí přátelé, jak už jistě víte, v Latinském kulturním centru se děje mnoho zajímavých akcí, rozhodli jsme se tedy vytvořit pro Vás tento informační newsletter, kde můžete najít

Více

Úterý 7. dubna v 19.00 hodin hudební sál MKD FÉNIX Závrať nad Berlínem. Vizuálně podmanivý thriller z poválečného Berlína. Film mekuc Vstupné 60 Kč

Úterý 7. dubna v 19.00 hodin hudební sál MKD FÉNIX Závrať nad Berlínem. Vizuálně podmanivý thriller z poválečného Berlína. Film mekuc Vstupné 60 Kč PROGRAM MEKUC DUBEN 2015 Středa 1. dubna ve 14.00 hodin taneční sál MKD ZAHÁJENÍ VÝSTAVY NÁVRHŮ SOUTĚŽE REVITALIZACE NÁM. KARLA IV. Výstava potrvá do 10. dubna, otevřena bude každý všední den od 14.00

Více

Program na leden 2014

Program na leden 2014 Program na leden 2014 Čt 2.1. Mše svatá ( od 9.30 hod. ) Čt 16.1. Mše svatá ( od 9.30 hod. ) Čt 30.1. Mše svatá ( od 9.30 hod. ) Pá 17.1. Pedikúra ( od 13.00 hod.) Čt 23.1. Kadeřnice ( od 10.00 hod.) Program

Více

Salesiánský dům dětí a mládeže. Co nabízíme ve školním roce 2013/2014

Salesiánský dům dětí a mládeže. Co nabízíme ve školním roce 2013/2014 Salesiánský dům dětí a mládeže Klub SHM Ostrava-Zábřeh Volgogradská 2, 700 30 Ostrava - Zábřeh telefon: 596 751 697 Co nabízíme ve školním roce 2013/2014 VOLNÁ ORATOŘ ( OTEVŘENÝ KLUB) Hry všeho druhu,

Více

PROGRAM BŘEZEN 2015. 23. 3. Baranyi Vojtěch 75 let 30. 3. Pachta Pavel 65 let. Své narozeniny oslaví: 10. 3. Konečný Stanislav 83 let

PROGRAM BŘEZEN 2015. 23. 3. Baranyi Vojtěch 75 let 30. 3. Pachta Pavel 65 let. Své narozeniny oslaví: 10. 3. Konečný Stanislav 83 let Unie neslyšících Brno, o.s., člen Českomoravské jednoty neslyšících Poskytovatel služeb pro sluchově postižené ve městě Brně a okolí Palackého tř. 114, 612 00 Brno, tel: 541 245 321, 725 605 216, IČO:

Více

ZPRAVODAJ Č. 6/2015. Vážení přátelé slánského muzea,

ZPRAVODAJ Č. 6/2015. Vážení přátelé slánského muzea, ZPRAVODAJ Č. 6/2015 Vážení přátelé slánského muzea, v květnu jsme zahájili hned čtyři výstavy, z nichž tři jsou stále k vidění. Máme za sebou muzejní noc, oslavy osvobození Československa, vyhlášení prestižní

Více

PROGRAM PROSINEC 2011. !!! UPOZORNĚNÍ!!! Od 23.12.2011 do 1.1.2012 bude UNB UZAVŘENA. Rádi Vás opět uvidíme v novém roce. Své narozeniny oslaví:

PROGRAM PROSINEC 2011. !!! UPOZORNĚNÍ!!! Od 23.12.2011 do 1.1.2012 bude UNB UZAVŘENA. Rádi Vás opět uvidíme v novém roce. Své narozeniny oslaví: Unie neslyšících Brno, o.s., člen Českomoravské jednoty neslyšících Poskytovatel služeb pro sluchově postižené ve městě Brně a okolí Palackého tř. 120, 612 00 Brno, tel./fax: 541245321, 725 605 216, IČO:

Více

120, 612 00 541245321, 725 605 216, IČO:

120, 612 00 541245321, 725 605 216, IČO: Unie neslyšících Brno, o.s., člen Českomoravské jednoty neslyšících Poskytovatel služeb pro sluchově postižené ve městě Brně a okolí Palackého tř. 120, 612 00 Brno, tel./fax: 541245321, 725 605 216, IČO:

Více

PROGRAM MEKUC ÚNOR 2014

PROGRAM MEKUC ÚNOR 2014 Mělnické kulturní PROGRAM MEKUC ÚNOR 2014 Neděle 2. února v 15.00 hodin - divadelní sál MKD ZVÍŘÁTKA A LOUPEŽNÍCI Nedělní pohádka pro děti v rámci festivalu Divadlo dětem. Hrají členové divadla Karla Čapka

Více

PROGRAM MENS SANA o.p.s. květen 2015

PROGRAM MENS SANA o.p.s. květen 2015 PROGRAM MENS SANA o.p.s. květen 2015 Důležité informace: Od 1. 11. 2014 do 31. 10. 2015 MENS SANA, o.p.s. realizuje projekt z Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost s názvem Pracovat je normální

Více

Základní škola a mateřská škola, Dolní Branná, okres Trutnov. PROJEKT ŽIVOT V POHYBU Reg. číslo projektu: CZ.1.07/1.1.20/02.0057

Základní škola a mateřská škola, Dolní Branná, okres Trutnov. PROJEKT ŽIVOT V POHYBU Reg. číslo projektu: CZ.1.07/1.1.20/02.0057 Základní škola a mateřská škola, Dolní Branná, okres Trutnov PROJEKT ŽIVOT V POHYBU Reg. číslo projektu: CZ.1.07/1.1.20/02.0057 LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ EVVO DUHA, DOLNÍ DVŮR Realizační tým v rámci projektu ŽVP

Více

KURZ MALOVÁNÍ NA HEDVÁBÍ

KURZ MALOVÁNÍ NA HEDVÁBÍ KURZY V DUBNU 2014 V DOMĚ POD JASANEM KURZ MALOVÁNÍ NA HEDVÁBÍ 6. listopadu 2014 320,- Seznámení s historií hedvábí, pomůckami a materiály, povídání o technikách včetně ukázek. Na kurzu se naučíte míchat

Více

Více možností. Přihlásit

Více možností. Přihlásit 1 z 7 10.7.2013 12:47 Více možností Přihlásit Kam pojedete? Praha Střední Čechy Jižní Čechy Šumava Plzeňsko a Český les Západočeské lázně Severozápadní Čechy Českolipsko a Jizerské hory Český ráj Krkonoše

Více

MIKULOV. město s vůní jihu. TOP akce 2010 duben září. Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií. PRAHA BRNO WIEN EVROPSKÁ UNIE

MIKULOV. město s vůní jihu. TOP akce 2010 duben září. Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií. PRAHA BRNO WIEN EVROPSKÁ UNIE MIKULOV město s vůní jihu TOP akce 2010 duben září D PRAHA Pl BRNO D Sk A WIEN EVROPSKÁ UNIE Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií. Zahájení sezony Regionálního muzea v Mikulově 1. dubna 2010

Více

PROGRAM. Své narozeniny oslaví: 10.3. Stanislav Konečný 80 let GRATULUJEME

PROGRAM. Své narozeniny oslaví: 10.3. Stanislav Konečný 80 let GRATULUJEME Unie neslyšících Brno, o.s., člen Českomoravské jednoty neslyšících Poskytovatel služeb pro sluchově postižené ve městě Brně a okolí Palackého tř. 120, 612 00 Brno, tel./fax: 541245321, 725 605 216, IČO:

Více

Kulturní akce. Nabízíme zapůjčení stolních a zahradních her (kroket, petanque, karty, míče) K potěše ducha vybízí dřevěná kaple sv. Anežky.

Kulturní akce. Nabízíme zapůjčení stolních a zahradních her (kroket, petanque, karty, míče) K potěše ducha vybízí dřevěná kaple sv. Anežky. Kulturní akce Stylově vybavený klub Špejchar je vhodným místem pro konání soukromých akcí, jako jsou oslavy narozenin, výročí, rodinná či jiná setkání. Prostor je vhodný k uspořádání koncertu, či jako

Více

PROGRAM - HUMOR FEST 2015 PÁTEK 3.7.2015

PROGRAM - HUMOR FEST 2015 PÁTEK 3.7.2015 PROGRAM - HUMOR FEST 2015 PÁTEK 3.7.2015 PROGRAM - HUMOR FEST 2015 PÁTEK 3.7.2015 18:00 ESTER KOČIČKOVÁ 18:00 18:00 18:00 18:00 KUJÓNI 18:50 ALOIS NÁHLOVSKÝ 19:00 19:00 19:00 19:00 19:15 MIROSLAV PALEČEK

Více

Základní školy Literární besedy Věková kategorie Svět obrů a čarodějů Roalda Dahla (literární beseda s prvky informační výchovy)

Základní školy Literární besedy Věková kategorie Svět obrů a čarodějů Roalda Dahla (literární beseda s prvky informační výchovy) Tisková zpráva č. 12/2011 Nabídka vzdělávacích akcí pro školy Oddělení pro děti a mládež a hudební oddělení v Ústřední knihovně a obvodní knihovny Krajské knihovny Františka Bartoše připravily na školní

Více

Seznam prospektů v Bílých Poličanech (aktualizován k 8.4.2011)

Seznam prospektů v Bílých Poličanech (aktualizován k 8.4.2011) Seznam prospektů v Bílých Poličanech (aktualizován k 8.4.2011) Brožury Adršpašsko-Teplické skály Anenské slatinné lázně, Lázně Bělohrad Brány Orlických hor Cesta kamene turistický produkt Cestujeme po

Více

Turistické aktivity. Miniuni (pozemek za Divadlem A. Dvořáka) areál Výstaviště Černá louka 702 00 Ostrava tel.: +420 596 119 900 www.svetminiatur.

Turistické aktivity. Miniuni (pozemek za Divadlem A. Dvořáka) areál Výstaviště Černá louka 702 00 Ostrava tel.: +420 596 119 900 www.svetminiatur. Turistické aktivity Miniuni (pozemek za Divadlem A. Dvořáka) areál Výstaviště Černá louka 702 00 Ostrava tel.: +420 596 119 900 www.svetminiatur.cz Otevírací doba : leden, únor ZAVŘENO - březen květen

Více

533 12 Chvaletice, IČO: 22829725

533 12 Chvaletice, IČO: 22829725 RC CHVALETICE, U Stadionu 240 (naproti poště) 533 12 Chvaletice, IČO: 22829725 HNÍZDEČKOVÝ ZPRAVODAJ 4/2011 web: rc-chvaletice.wz.cz tel.: 608 240 368 e-mail: rc-chvaletice@seznam.cz HLEDÁME NOVÉ LIDI...

Více

Solná komora-h.rakousko

Solná komora-h.rakousko Jezero Wolfgangsee Plavba lodí po jezeře denní jízdenka: 17,60 se Salzkammergut Erlebnis-Card: 16,40 www.wolgangseeschifffahrt.at Schafbergbahn jízda úzkokolejkou na horu Schafbergbahn jízda tam i zpět:

Více

KALENDÁŘ AKCÍ OBCE LUTÍN 2015 kulturní, společenské a sportovní akce v obou částech obce

KALENDÁŘ AKCÍ OBCE LUTÍN 2015 kulturní, společenské a sportovní akce v obou částech obce KALENDÁŘ AKCÍ OBCE LUTÍN 2015 kulturní, společenské a sportovní akce v obou částech obce Datum Název akce Stručný popis akce Pořadatel Místo konání akce 1.1. Novoroční výstup na Velký Kosíř 27. ročník

Více

ZPRÁVY Z ICM PRACHATICE 41/2011

ZPRÁVY Z ICM PRACHATICE 41/2011 ZPRÁVY Z ICM PRACHATICE 41/2011 Co chystáme tento týden? Opět realizujeme jeden z adaptačních kurzů. Tentokrát to bude pro Střední školu Vimperk. Žáků bude 27 a máme pro ně připraveny ledolamy, hry na

Více

...pozvánka s volnou vstupenkou. www.reklama-fair.cz

...pozvánka s volnou vstupenkou. www.reklama-fair.cz ...pozvánka s volnou vstupenkou Pořadatel: Hlavní partner: www.reklama-fair.cz 18. veletrh reklamy, médií, polygrafie a obalů Poukázka na volnou vstupenku Zde je místo pro nalepení vizitky! Výstaviště

Více

R E S T A U R A C E BARY - PIVNICE V LEDČI NAD SÁZAVOU A BLÍZKÉM OKOLÍ

R E S T A U R A C E BARY - PIVNICE V LEDČI NAD SÁZAVOU A BLÍZKÉM OKOLÍ R E S T A U R A C E BARY - PIVNICE V LEDČI NAD SÁZAVOU A BLÍZKÉM OKOLÍ Turistické informační centrum Husovo náměstí 60 584 01 Ledeč nad Sázavou Tel.: 569 721 471 Email: info@ledecsko.cz www.ledecsko.cz

Více

Nabídka zájmových útvarů DDM Vimperk 2009-2010

Nabídka zájmových útvarů DDM Vimperk 2009-2010 Nabídka zájmových útvarů DDM Vimperk 2009-2010 Výtvarný kroužek - kresba, malba, grafické techniky pro děti a nové výtvarné techniky/ enkaustika, koláže../ věk: /7-15 let/ vedoucí: Alena Kofroňová 1. schůzka

Více

MOZAIKOVNÍK. školní rok 2009 / 2010. Pracoviště II. stupně:

MOZAIKOVNÍK. školní rok 2009 / 2010. Pracoviště II. stupně: MOZAIKOVNÍK školní rok 2009 / 2010 Pracoviště I. stupně: Základní škola Mozaika, o.p.s. U Stadionu 1166 516 01 Rychnov nad Kněžnou tel.: 732 234 209 (sborovna) 739 007 826 603 709 174 (p. ředitelka) Pracoviště

Více

Výroční zpráva Městské knihovny v Nejdku za rok 2013

Výroční zpráva Městské knihovny v Nejdku za rok 2013 Výroční zpráva Městské knihovny v Nejdku za rok 2013 1. Služby knihovny 2. Akce 3. Statistika 4. Hospodaření knihovny Služby knihovny Městská knihovna je organizační složkou odboru kultury Města Nejdek.

Více

Drobná grafika - výstava datum začátku akce: leden - únor čas začátku akce: 08.00 místo konání: (obec): Chotěboř

Drobná grafika - výstava datum začátku akce: leden - únor čas začátku akce: 08.00 místo konání: (obec): Chotěboř Výstava Grafik Vendy Hoblinky Chalupy datum začátku akce: 06.01.2015 datum ukončení akce: 19.02.2015 čas začátku akce: 08.00 místo konání: Knihovna Ignáta Herrmanna a Informační centrum Chotěboř stručný

Více

PLÁN AKCÍ ZUŠ BRUNTÁL, 2012/2013 II.pololetí Aktualizováno 24.4.2013 Datum Akce Zajišťuje organizačně ÚNOR. Vernisáž Vrbno pod Pradědem (Rozprým)

PLÁN AKCÍ ZUŠ BRUNTÁL, 2012/2013 II.pololetí Aktualizováno 24.4.2013 Datum Akce Zajišťuje organizačně ÚNOR. Vernisáž Vrbno pod Pradědem (Rozprým) PLÁN AKCÍ ZUŠ BRUNTÁL, 2012/2013 II.pololetí Aktualizováno 24.4.2013 Datum Akce Zajišťuje organizačně ÚNOR 1.2. (PÁ) Pololetní prázdniny žáků 6. 2. (ST) Výlet za uměním -VO - Opava, Ostrava -výstava 8,10

Více

Základní škola U Lesa 713, Karviná Ráj www.ulesakarvina.cz. leden 2009

Základní škola U Lesa 713, Karviná Ráj www.ulesakarvina.cz. leden 2009 Základní škola U Lesa 713, Karviná Ráj www.ulesakarvina.cz leden 2009 výuka podle Školního vzdělávacího programu, který umožňuje všestranný rozvoj žákovy osobnosti a respektuje jeho individualitu vytváření

Více

MOZAIKOVNÍK. školní rok 2011 / 2012. Nabídka akcí na školní rok 2011/2012. MOZAIKOVNÍK školní rok 2011 / 2012. Vážení rodiče,

MOZAIKOVNÍK. školní rok 2011 / 2012. Nabídka akcí na školní rok 2011/2012. MOZAIKOVNÍK školní rok 2011 / 2012. Vážení rodiče, Vážení rodiče, Nabídka akcí na školní rok 2011/2012 rádi bychom Vás upozornili na dvě akce, které jsou v letošním školním roce rozšiřující nabídkou k našemu vzdělávacímu programu. Prosíme, prostudujte

Více

LIPENSKÉ LÉTO 2013 staňte se naším partnerem

LIPENSKÉ LÉTO 2013 staňte se naším partnerem LIPENSKÉ LÉTO 2013 staňte se naším partnerem LIPENSKÉ LÉTO 2013 je souhrnný název pro tři akce, které se budou konat během letních měsíců roku 2013: - Zahájení letní turistické sezóny LIPNO 2013 - LIPNO

Více

Obchodní dům Labuť v novém kabátě a s novým názvem

Obchodní dům Labuť v novém kabátě a s novým názvem Obchodní Centrum KVĚTEN 2011 AKCE Obchodní dům Labuť v novém kabátě a s novým názvem Za kouzelným světem pohádek se lidé mohou nyní vydat do Strakonic. Ve čtvrtek 24. března tam začíná 46. ročník loutkářské

Více

Magická síla přírody a lidského umu

Magická síla přírody a lidského umu Luhačovice Město Luhačovice, cestovní agentura Luha Info Městské informační středisko Masarykova 950, 763 26 Luhačovice tel./fax: 577 133 980, tel.: 577 132 341 e-mail: luhainfo@mesto.luhacovice.cz Magická

Více

1. stupeň ZŠ. Kontaktní osoby. Mgr. Jana Pavlíková Mgr. Tereza Roháčková

1. stupeň ZŠ. Kontaktní osoby. Mgr. Jana Pavlíková Mgr. Tereza Roháčková 1. stupeň ZŠ Kontaktní osoby Mgr. Jana Pavlíková Mgr. Tereza Roháčková VÁŽENÁ PANÍ UČITELKO, PANE UČITELI, pro letošní školní rok 2015/2016 Vám nabízíme LITERÁRNÍ BESEDY A LEKCE INFORMAČNÍ VÝCHOVY, vhodné

Více

Kalendář událostí 3 obcí 2014

Kalendář událostí 3 obcí 2014 Kalendář událostí 3 obcí 2014 Ples SDH Prostřední Lánov - ples hasičů s tombolou 11. 1. 2014 Lánov Pořadatel: SDH Prostřední Lánov, Petr Paulů, 604 230 934 Myslivecký ples - tradiční ples myslivců s bohatou

Více

NOVINKY Brand, Sponzoring & Eventy

NOVINKY Brand, Sponzoring & Eventy str_1 Plán akcí ke stažení ZDE NOVINKY Brand, Sponzoring & Eventy Brand SPONZORING Úvodní strana / Sponzoring str_2 SPONZORING Superfinále florbalu 2013 Muzikál We will rock you od Queenů O2 golfový kalendář

Více

Zpráva o činnosti. Informačního střediska CHKO Český ráj Bukovina

Zpráva o činnosti. Informačního střediska CHKO Český ráj Bukovina Zpráva o činnosti Informačního střediska CHKO Český ráj Bukovina Informace o provozu: v roce 2014 Středisko ekologické výchovy Český ráj zahájilo provoz informačního střediska (dále jen IS) ke dni 1. 8.

Více

ZPRÁVY Z ICM PRACHATICE

ZPRÁVY Z ICM PRACHATICE ZPRÁVY Z ICM PRACHATICE Událo se: Zahájení výstavy Anne Frank Minulý týden jsme slavnostně zahájili výstavu Anne Frank-odkaz pro současnost. Příběh židovské dívky dojímá mnoho návštěvníků i žáků základních

Více

ZŠ Táborská & Klub volného času KROUŽKY 2015/2016

ZŠ Táborská & Klub volného času KROUŽKY 2015/2016 ZŠ Táborská & Klub volného času KROUŽKY 2015/2016 Nenechte své děti nudit se doma! V letošním roce jsme pro vás opět připravili bohatou nabídku kroužků. Vyplněné přihlášky prosím odevzdávejte třídním učitelům

Více

PROGRAM PRO DĚTI. Výběr těch nejpopulárnějších večerníčků, které byly odvysílány od roku 1965 až do současnosti.

PROGRAM PRO DĚTI. Výběr těch nejpopulárnějších večerníčků, které byly odvysílány od roku 1965 až do současnosti. PROGRAM PRO DĚTI ČTVRTEK, 3. května Divadlo J. K. Tyla 9:00 10:00 Animo TV Oblíbené večerníčky 1 (české znění) Výběr těch nejpopulárnějších večerníčků, které byly odvysílány od roku 1965 až do současnosti.

Více

Zajišťujeme dětské narozeninové oslavy!

Zajišťujeme dětské narozeninové oslavy! MATÝSKŮV OBČASNÍČEK Č. 42 LEDEN 2010 NOVINKY V MATÝSKU OD LEDNA 2010: Matýskáček, malý žáček Cena dopolední aktivity pro děti Matýskáček, malý žáček : 100,-/2,5 hodiny V ceně program pro děti, svačinka

Více

NEWSLETTER DUBEN 2015. Hřiště u Domu dětí a mládeže

NEWSLETTER DUBEN 2015. Hřiště u Domu dětí a mládeže NEWSLETTER DUBEN 2015 Hřiště u Domu dětí a mládeže Hřiště u Domu dětí a mládeže je od března opět v provozu. V letošním roce máme nový provozní řád. Hřiště mohou využívat i dospěláci", tedy občané nad

Více

pátek 6. 9. 19.00 velký sál účastníci kurzů vstup na průkazky ostatní účastníci vstup: 30,- Kč

pátek 6. 9. 19.00 velký sál účastníci kurzů vstup na průkazky ostatní účastníci vstup: 30,- Kč DŮM KULTURY Nádražní 846 Provozní doba pokladny: PO PÁ: 7:00-11:30 a 12:15-15:30 tel.: 383 809 200, info@dkmilevsko.cz neděle 1. 9. 17.00 TANEČNÍ SKUPINA EFK - ÚVODNÍ SETKÁNÍ TANEČNÍKŮ Pro stávající tanečníky.

Více

13 kuponů 1+1 vstupenka zdarma červen prosinec 2013

13 kuponů 1+1 vstupenka zdarma červen prosinec 2013 Divadlo Ponec Divadlo v Dlouhé Galerie hl. m. Prahy MeetFactory Městská divadla pražská Museum Kampa Orchestr Berg Studio Béla Švandovo divadlo na Smíchově Uměleckoprůmyslové museum v Praze vydání pro

Více

TURISTICKÝ INFORMAČNÍ MAGAZÍN O ČESKÉ REPUBLICE A SLOVENSKU WWW.CZECH-TIM.CZ MEDIAINFO

TURISTICKÝ INFORMAČNÍ MAGAZÍN O ČESKÉ REPUBLICE A SLOVENSKU WWW.CZECH-TIM.CZ MEDIAINFO TURISTICKÝ INFORMAČNÍ MAGAZÍN O ČESKÉ REPUBLICE A SLOVENSKU WWW.CZECH-TIM.CZ MEDIAINFO 2015 Náklad max. 20 000 ks Nulová remitenda jdeme na dračku Nově distribuce v PNS Informace o předplatném na www.czech-tim.cz

Více

Program hlavních sletových dnů

Program hlavních sletových dnů 1. července 2012 neděle Program hlavních sletových dnů 1. 6. července 2012 10:00 13:00 Sletový průvod Prahou Václavské nám, 28. října, Národní tř. Smetanovo nábř. Křižovnická, nám. J. Palacha, Široká,

Více

Propagační prostředky Zhotoveno ve školním roce: 2011/2012. Propagační prostředky. Plán učiva

Propagační prostředky Zhotoveno ve školním roce: 2011/2012. Propagační prostředky. Plán učiva Název a adresa školy: Střední škola průmyslová a umělecká, Opava, příspěvková organizace, Praskova 399/8, Opava, 746 01 Název operačního programu: OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost, oblast podpory

Více

SPOLEČENSKÉ, AKTIVIZAČNÍ CENTRUM PRO SENIORY

SPOLEČENSKÉ, AKTIVIZAČNÍ CENTRUM PRO SENIORY SPOLEČENSKÉ, AKTIVIZAČNÍ CENTRUM PRO SENIORY Středisko sociálních služeb Městské části Praha 9 Harrachovská 422/2, Praha 9 Prosek, www.ssspraha9.cz tel.: 724/905 785, 286582298, e-mail: dunderova@ssspraha9.cz

Více

Veřejný program 2009

Veřejný program 2009 Veřejný program 2009 Centrum Bavaria Bohemia Freyung 1 92539 Schönsee Tel.: +49(0)9674-92 48 77 Fax: +49(0)9674 91 30 67 email: info@cebb.de Internet: www.bbkult.net Leden 2009 11.01.09 Cyklus Objevy :

Více

14. Mezinárodní folklorní festival CIOFF PLZEŇ 2010

14. Mezinárodní folklorní festival CIOFF PLZEŇ 2010 14. Mezinárodní folklorní festival CIOFF 2010 9. 13. 6. 2010 proběhne pod patronací hejtmanky Plzeňského kraje Milady Emmerové, náměstkyně primátora města Plzně Marcely Krejsové a starosty MO Plzeň 3 Jiřího

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA 2014 DĚTSKÉ DIVADELNÍ STUDIO PRAHY 5

VÝROČNÍ ZPRÁVA 2014 DĚTSKÉ DIVADELNÍ STUDIO PRAHY 5 VÝROČNÍ ZPRÁVA 2014 DĚTSKÉ DIVADELNÍ STUDIO PRAHY 5 OBSAH Co je DDS?...3 Co je soubor KLAP?...4 Kdo si hraje s DDS?...5 Skupiny DDS 6 Repertoár DDS.7-9 Odehraná představení ve Švandově divadle...10-11

Více

Dům dětí a mládeže při ZŠ Aloise Klára Úštěk Rybniční 203

Dům dětí a mládeže při ZŠ Aloise Klára Úštěk Rybniční 203 Dům dětí a mládeže při ZŠ Aloise Klára Úštěk Rybniční 203 Plán práce na školní rok 2013 2014 platný od 1. 9. 2013 zpracovala Bc. Eliška Ziková 1. Pravidelná zájmová činnost Při DDM bude letos pracovat

Více

PLÁN ŠKOLNÍ DRUŽINY 2015-2016

PLÁN ŠKOLNÍ DRUŽINY 2015-2016 PLÁN ŠKOLNÍ DRUŽINY 2015-2016 Na začátku školního roku při nástupu do školní družiny dostane každý žák pro rodiče: Zápisní lístek (u zápisu) Pokyny pro zájemce ŠD Notýsek školní družiny,,vnitřní řád školní

Více

INFORMAČNÍ ZPRAVODAJ KLUBU POHÁDKA

INFORMAČNÍ ZPRAVODAJ KLUBU POHÁDKA INFORMAČNÍ ZPRAVODAJ KLUBU POHÁDKA ROUSÍNOV Březen duben 2008 Pravidelné schůzky se konají na adrese: Skálova 35 (nad Salonem Kleopatra) v tyto dny: Pondělí: 15:30 17:30 herna od května pouze za nepříznivého

Více

w w w.h usto p e ce - cit y. cz sport senioři

w w w.h usto p e ce - cit y. cz sport senioři w w w.h usto p e ce - cit y. cz rodina sport senioři víno PRO SENIORY Seniorský věk už dnes nemusí být obdobím stráveným v ústraní aktivního společenského života. Stále více institucí myslí na lidi seniorského

Více

AHOJ TANEČNÍCI, VEDOUCÍ KLUBŮ A CHOREOGRAFOVÉ

AHOJ TANEČNÍCI, VEDOUCÍ KLUBŮ A CHOREOGRAFOVÉ AHOJ TANEČNÍCI, VEDOUCÍ KLUBŮ A CHOREOGRAFOVÉ Ahoj tanečníci, vedoucí klubů a choreografové... Už za chvíli se uvidíme v Bohumíně na MČR ART. Po úspěšné ligové soutěži v lednu je tady soutěž v královských

Více

ÚVOD ÚVOD PRONÁJEM PRONÁJEM firemní r o d i n n o u společenskou akci INFORMACE OSTATNÍ Možnost venkovního i vnitřního použití.

ÚVOD ÚVOD PRONÁJEM PRONÁJEM firemní r o d i n n o u společenskou akci INFORMACE OSTATNÍ Možnost venkovního i vnitřního použití. HRY - SLUŽBY ÚVOD Vážení přátelé, dovolte nám představit katalog, který obsahuje služby, které pro Vás v rámci zahradní a venkovní zábavy zajišťuje naše společnost. Všem zájemcům o naše hry a aktivity

Více

Filmové projekce, dílny, výstavy a divadelní představení pro školy a školky, mládež, děti a jejich rodiče

Filmové projekce, dílny, výstavy a divadelní představení pro školy a školky, mládež, děti a jejich rodiče Filmové projekce, dílny, výstavy a divadelní představení pro školy a školky, mládež, děti a jejich rodiče 3. 5. až 8. 5. 2011, Třeboň ÚTERÝ 3. 5. 9:00 Česká televize uvádí: Dějiny udatného českého národa

Více

ZA ZÁŽITKY DO REGIONŮ ZÁKLADNÍ INFORMACE HLAVNÍ TÉMATA KONFERENCE VÍTEJTE U NÁS JSOU: PROGRAM V HLAVNÍ ROLI TURISTA INCOMING A PODPORA REGIONŮ

ZA ZÁŽITKY DO REGIONŮ ZÁKLADNÍ INFORMACE HLAVNÍ TÉMATA KONFERENCE VÍTEJTE U NÁS JSOU: PROGRAM V HLAVNÍ ROLI TURISTA INCOMING A PODPORA REGIONŮ ZÁKLADNÍ INFORMACE Termín konání 14. května 2009 Místo konání SVŠE Znojmo Zahájení konference 9:00 Registrace účastníků od 8:00 Uzávěrka přihlášek 10. května 2009 Registrační poplatek 550 Kč* Večeře speciální

Více

PROGRAM ZÁŘÍ 2014. Své narozeniny oslaví:

PROGRAM ZÁŘÍ 2014. Své narozeniny oslaví: Unie neslyšících Brno, o.s., člen Českomoravské jednoty neslyšících Poskytovatel služeb pro sluchově postižené ve městě Brně a okolí Palackého tř. 114, 612 00 Brno, tel: 541 245 321, 725 605 216, IČO:

Více

Městské kulturní středisko, Tišnov, Mlýnská 152

Městské kulturní středisko, Tišnov, Mlýnská 152 Městské kulturní středisko, Tišnov, Mlýnská 152 Sídlo: Mlýnská 152, 666 01 Tišnov IČO: 49457543 Telefon: 549 410 082 E-mail: sekretariat@kulturatisnov.cz Internetové stránky: http://www.mekstisnov.cz/

Více

Seznam prospektů v Bílých Poličanech (aktualizován k 1. 1. 2014)

Seznam prospektů v Bílých Poličanech (aktualizován k 1. 1. 2014) Brožury (větší letáky) Adršpašsko-Teplické skály Anenské slatinné lázně, Lázně Bělohrad Brány Orlických hor Cesta kamene turistický produkt Seznam prospektů v Bílých Poličanech (aktualizován k 1. 1. 2014)

Více

PROGRAM DUBEN 2010. UNB přeje příjemné prožití svátků velikonočních. Své narozeniny oslaví: Přejeme vše nejlepší!

PROGRAM DUBEN 2010. UNB přeje příjemné prožití svátků velikonočních. Své narozeniny oslaví: Přejeme vše nejlepší! Unie neslyšících Brno, o.s., člen Českomoravské jednoty neslyšících Poskytovatel služeb pro sluchově postižené ve městě Brně a okolí Palackého tř. 120, 612 00 Brno, tel./fax: 541245321, 725 605 216, IČO:

Více

VESELÝ SENIOR, nadační fond

VESELÝ SENIOR, nadační fond VESELÝ SENIOR, nadační fond Pilotní projekt fondu Burza vzájemné pomoci zahájil činnost 15. 4. 2010 na Praze 2, v Trojické ulici č.1 za přítomnosti známých osobností i zástupců MČP2 BURZA VZÁJEMNÉ POMOCI

Více

SOKOL. Ondřej. program. prague burlesque. california dreams AKCE MODERÁTOR

SOKOL. Ondřej. program. prague burlesque. california dreams AKCE MODERÁTOR 11.-12. září AKCE prague burlesque Dráždivě hravá show, balancující na hraně mezi humorným divadelním představením a decentním striptýzem. Ondřej SOKOL MODERÁTOR Jeden z nejvtipnějších českých televizních

Více

SPOLEČENSKÉ, AKTIVIZAČNÍ CENTRUM PRO SENIORY

SPOLEČENSKÉ, AKTIVIZAČNÍ CENTRUM PRO SENIORY SPOLEČENSKÉ, AKTIVIZAČNÍ CENTRUM PRO SENIORY Středisko sociálních služeb Městské části Praha 9 Harrachovská 422/2, Praha 9 Prosek, www.ssspraha9.cz tel.: 724/905 785, 286582298, e-mail: dunderova@ssspraha9.cz

Více

VRCHLABSKÉ JAZZOVÁNÍ VEČER S VŮNÍ ŠANSONU

VRCHLABSKÉ JAZZOVÁNÍ VEČER S VŮNÍ ŠANSONU Vstupné: abonentka: 390,- předprodej: festival@ceskedotekyhudby.cz, www.ticket-art.cz, prodejní místa označena modře, tel.:739 42 40 45 jednotlivé vstupné v místě konání koncertu Program 6.6. 18:00 Zámek

Více

La Bodeguita del Medio kousek Havany pro Vaše akce v Praze

La Bodeguita del Medio kousek Havany pro Vaše akce v Praze La Bodeguita del Medio kousek Havany pro Vaše akce v Praze LA BODEGUITA DEL MEDIO La Bodeguita del Medio je kubánský music bar restaurant v centru Prahy, u Staroměstského náměstí, s živelnou atmosférou

Více

PROGRAM MENS SANA o.p.s. červenec 2015

PROGRAM MENS SANA o.p.s. červenec 2015 PROGRAM MENS SANA o.p.s. červenec 2015 Důležité informace: Od 1. 11. 2014 do 31. 10. 2015 MENS SANA, o.p.s. realizuje projekt z Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost s názvem Pracovat je normální

Více

Březen 2013. Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek. ZŠ Jarní prázdniny DR PLAVÁNÍ NEJOBLÍBENĚJŠÍ KNIHA. DRÁČCI Výlet Anežský klášter 8:00

Březen 2013. Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek. ZŠ Jarní prázdniny DR PLAVÁNÍ NEJOBLÍBENĚJŠÍ KNIHA. DRÁČCI Výlet Anežský klášter 8:00 Březen 2013 1 ZŠ Jarní 4 5 6 7 8 Téma: MOJE NEJOBLÍBENĚJŠÍ KNIHA 11 Téma: Z POHÁDKY DO POHÁDKY 12 13 14 15 DRÁČCI Výlet Anežský klášter 8:00 18 19 20 21 22 Téma: CESTUJEME ZA ZVÍŘÁTKY Z CELÉHO SVĚTA Dráčci

Více

Panství Bechyně. Významnou součástí nabídky Panství Bechyně je ubytování v několika lokacích.

Panství Bechyně. Významnou součástí nabídky Panství Bechyně je ubytování v několika lokacích. Panství Bechyně Panství Bechyně Společnost Panství Bechyně s.r.o. Vám nabízí široké spektrum služeb, a to nejen pronájem konferenčních a školicích prostor, ale také zajištění programu, koordinace akcí,

Více