KULTURNÍ PŘEHLED LISTOPAD

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "KULTURNÍ PŘEHLED LISTOPAD 2014. www.kulturakoprivnice.cz"

Transkript

1 KULTURNÍ PŘEHLED LISTOPAD 2014

2 Sobota 1. listopadu hodin Velký sál KDK FRANTIŠKOVO ČAROVÁNÍ S MAJDOU Františkovo čarování s Majdou je dětské představení volně navazující na oblíbený televizní pořad České televize. Majda a její kamarád z Famfárie si v něm povídají a zpívají spoustu půvabných písniček o kamarádech, zvířátkách, moři, létání, zahrají si na piloty, školku, a taky se dozví kampak teče voda z vany. Součástí představení je skládačkový paraván, který se během představení proměňuje. Můžeme se těšit na hodinový pořad, kde se střídají vtipné dialogy Majdy a Františka, a jak název napovídá, půjde o legrace spojené s mírným napětím, tak jak už to při čarování bývá. Pořad provázejí známé písničky, které děti znají z Kouzelné školky, a František se v našem představení neobjevuje pouze tak, jak ho děti znají na paravánu, ale překvapí své malé obdivovatele i u piana, v akváriu a v dalších neobvyklých pozicích a situacích. Pořádá Agentura Pragokoncert Bohemia a. s. Vstupné: 1. sektor 150 Kč, 2. sektor 135 Kč. Předprodej vstupenek od v IC Kopřivnice. Sobota 1. listopadu hodin Kinosál KDK PŘÍMÝ PŘENOS METROPOLITNÍ OPERA Georges Bizet Carmen The New York Times popsaly inscenaci Carmen z dílny režiséra Richarda Eyera jako uhrančivou. Není divu, že se stala nejúspěšnější operou v historii přímých přenosů Met: Live in HD. Titulní roli svůdné cikánky ztvární Anita Rachvelishvili, která za ni sklidila nevídaný úspěch na předních světových jevištích. Aleksandrs Antonenko se představí jako zamilovaný voják don José, nadějná sopranistka Anita Hartig bude zpívat Micaëlu a Ildar Abdrazakov toreadora Escamilla. Orchestr Metropolitní opery bude řídit španělský dirigent Pablo Heras-Casado. Vstupné: 300 Kč. Při SOUČASNÉ koupi 6 a více vstupenek na jeden a více přenosů cena 250 Kč.

3 Úterý 4. listopadu hodin Velký sál KDK PAVEL ŠPORCL a jeho Gipsy Way Ensemble Program: GIPSY FIRE Houslista Pavel Šporcl pokračuje ve svém žádaném projektu s cikánskou muzikou: v rámci tradičního turné tentokrát představí a koncertně provede nové album Gipsy Fire. CD natočil se svou cikánskou cimbálovou kapelou Gipsy Way a hostem, vynikajícím akordeonistou, Vojtěchem Szabó pro vydavatelství Supraphon v červnu tohoto roku. Nahrávka je volným pokračováním Šporclova zatím nejúspěšnějšího programu Gipsy Way. S ním odehrál téměř 250 koncertů v nejrůznějších zemích světa včetně Číny. S cikánskými hudebníky virtuóz koncertoval na prestižních hudebních festivalech u nás i ve světě, záznam jejich koncertu z Mezinárodního hudebního festivalu Smetanova Litomyšl dvakrát vysílala Česká televize. U televizních obrazovek koncert sledovalo pokaždé téměř čtvrt milionu diváků. Vstupné: 300 Kč. Abonenti Divadelního předplatného mají slevu 25 %. Předprodej vstupenek od středy v IC Kopřivnice. Čtvrtek 6. listopadu hodin Malý sál KDK POHÁDKA O KOZE Představení loutkohereckého souboru Rolnička. VYPRODÁNO!

4 Čtvrtek 6. listopadu hodin Kinosál KDK NOVINKA SEZÓNY EXHIBITIONS ON SCREEN VÝSTAVY NA PLÁTNECH KIN VIKINGOVÉ Z BRITSKÉHO MUZEA Záznam natočený v Londýně nabízí divákům v kinosálech nerušenou prohlídku výstavy s výkladem expertů na vikinská plavidla, zbraně, pohřební a náboženské rituály, jazyk Vikingů a jejich odkaz budoucím generacím lidstva. Vrcholem výstavy je zakonzervovaný exponát vůbec nejdelší objevené lodi Roskilde 6 a o jedinečnosti vikinských plavidel diváky přesvědčí řemeslníci Britského muzea, kteří v průběhu natáčení postaví trup vikinské lodi. Nebudou chybět ohromující detailní záběry vystavených exponátů a vikinského pokladu ani pohřební rituál osvětlený výhradně hořícími loučemi, který se odehraje v prostorách muzea. Vikingové z Britského muzea návštěvníkům i divákům připomenou, jak severští mořeplavci Vikingové pomáhali utvářet současnou podobu naší společnosti na čtyřech světadílech. Výstava Vikingové: život a legenda i její filmová prohlídka se soustřeďují na historické období od konce 8. století do začátku 11. století, který bývá nazýváno věkem Vikingů. V této době Vikingové radikálně expandovali z domovské Skandinávie a vytvořili tak síť kulturních vazeb, které spojovaly Kaspické moře se Severoatlantickým oceánem a Severní polární kruh se Středozemím. Mezi zásadní aspekty vikinské identity patřila válka a bojovnost a první kontakt s cizími národy často provázelo násilí a agrese. Mezi exponáty výstavy se objeví například nedávno odkryté kostry popravených Vikingů z masového hrobu, který byl objeven v anglickém hrabství Dorset, dále brnění a zbraně. Ale nebudou chybět ani šperky, sochy a kovové předměty, s nimiž drancovali, ale i obchodovali téměř po celé zeměkouli.

5 Zlatým hřebem výstavy i její filmové prohlídky je Roskilde 6 nejdelší vikinská loď, která byla odkryta v jednom dánském přístavu. O samotném objevu, vykopávkách a zakonzervování pozůstatků žeber lodi pohovoří konzervátorka dánského Národního muzea Kristiane Straetkvern. Známý jachtař Robin Knox-Johnston zas bude vzpomínat na svou cestu přes Atlantický oceán, při níž používal vikinské navigační techniky. Tesaři a truhláři z Národního námořního muzea v průběhu natáčení postaví trup vikinské lodi, aby divákům ukázali, v čem byla tato plavidla tak jedinečná. Základními požadavky při jejich konstrukci byla rychlost, odolnost a nádherný tvar, který v ostatních budil hrůzu. Replika vikinské lodi bude umístěna před budovu muzea, a když se pomalu začne stmívat, zahájí se přípravy k vikinskému pohřbu. Ten vyvrcholí dramatickým spálením lodi na hranici, kterou obstoupí rituální procesí vikinských válečníků a zažehne ji hořícími loučemi. Vystavené zbraně a uloupené poklady dokládají, že vikinskou identitu tvořilo v první řadě válčení a boj. Nedávno objevené kostry popravených Vikingů v masovém hrobě poblíž Weymouthu v hrabství Dorset divákům zprostředkují přímý kontakt se skutečnými Vikingy. Jsou ovšem také dokladem toho, co se mohlo stát, když tito válečníci na britské půdě prohráli. Překrásné zlaté a stříbrné šperky, které jsou na výstavě k vidění, dokazují, jak okázale dávali vikingští muži a ženy najevo své společenské postavení. Patří mezi ně i předměty ze stříbrného pokladu nalezeného u ruské vesnice Gnězdovo, které v Británii dosud nebyly vystaveny a které dokládají, jak skandinávské, slovanské a blízkovýchodní kulturní vlivy již v době Vikingů přispěly k formování počátků ruského státu. Na výstavě bude vůbec poprvé k vidění i vůbec největší a nejvýznamnější poklad z Yorkské nížiny, který byl objeven v roce 2007 poblíž městečka Harrowgate amatérskými hledači kovů.

6 Poklad čítá mince, náramky a množství neraženého mincovního kovu a stříbrných úlomků. Je dost možné, že se jedná o poklad uloupený Vikingy při jednom z nájezdů. Obsahuje předměty pocházející z tak dalekých zemí, jako je Afghánistán na východě a Irsko na západě, dále z Ruska, Skandinávie a kontinentální Evropy. Přenos uvede ředitel Britského muzea Neil MacGregor a výstavou budou provázet známí historici Michael Wood a Bettany Hughes spolu s kurátorem výstavy Garethem Williamsem a mnoha experty na vikinská plavidla, zbraně, pohřební a náboženské rituály, jazyk Vikingů a jejich odkaz budoucím generacím lidstva. Vstupné: 250 Kč, při SOUČASNÉ koupi 6 a více vstupenek na jeden a více přenosů cena 200 Kč.

7 Pátek 7. listopadu 2014 DOPROVODNÝ PROGRAM KE SPORTOVNÍMU MOTÝLKU Sportovní odpoledne hodin Hala ZŠ E. Zátopka hodin - ukázky sportů (florbal, fotbal, gymnastika, házená, hokej, lehká atletika) hodin - hudební přestávka hodin - soutěže v družstvech hodin - volný program pro všechny účastníky (3-4 sportovní stanoviště) Kulturní večer hodin Velký sál, Kulturní dům Kopřivnice Autogramiáda známých sportovců Speciální host: Barbora Černošková, sportovní redaktorka a moderátorka České televize Komediantský příběh Sportovní doktor Vystoupení tanečnic ZUŠ Zdeňka Buriana a ukázka aerobiku PITIPITI PA Diskotéka DJ Stoupa Sobota 8. listopadu 2014 Velký sál KDK SPORTOVNÍ MOTÝLEK ročník přehlídky dramatické, taneční a hudební tvorby zdravotně handicapovaných dětí spojený s 20. výročím založení školy. Program: od hodin ukázky aplikovaných sportů; možnost vyzkoušet si sporty pro handicapované od hodin uvítací vystoupení sboru ZŠ dr. Milady Horákové od hodin hlavní program ve velkém sále v přestávce vernisáž fotografií z MOTÝLKA 2014 Moderátor: Roman Pastorek Pořádá Dětské centrum Motýlek a Kulturní dům Kopřivnice.

8 Neděle 9. listopadu hodin Kinosál KDK NEDĚLNÍ POHÁDKA V KINOSÁLE Divadlo Kufr Velký Fuk + žonglérská dílna V roce 2003 zabalily Adéla Kratochvílová a Dáša Trávníková KUFR do něj pár míčků, kuželek, diabol a slepici Jůlii, oblékly si pruhované oblečky a vyrazily do světa. Tak vzniklo Divadlo KUFR. Žonglování se stalo charakteristickým rysem uměleckého vyjadřování Divadla KUFR. Snaží se o žánrovou divadelní různorodost. Balancuje na pomezí pouličního-klaunského-kejklířského divadla, nového cirkusu a netradičního autorského experimentálního divadla. Velký Fuk je zlobivý komínový krtek, který se usadil na půdě za komínem. Pohádkové tetičce špiní prádlo, co se suší na šňůře a v noci se spouští komínem do kuchyně, kde sežere, na co přijde. To rozezlí dědečka, který se rozhodne s krtkem rázně skoncovat a vydá se za ním na půdu. Jenže Velký Fuk strašně rád fouká a jde mu to opravdu dobře Děti jsou interaktivně vtahovány do příběhu prolézají komínem, zpívají písničku, spolupracují na tvorbě příběhu. Po představení je připravena žonglérská dílna. Délka představení: 60 minut Zaměření: od 5 do 12 let a rodiče s dětmi Vstupné: 50 Kč. Předprodej vstupenek v IC Kopřivnice. Čtvrtek 13. listopadu hodin Velký sál KDK PODZIMNÍ SENIORSKÉ ODPOLEDNE Program: K tanci a poslechu hraje kapela Meteor. Vystoupení Mažoretek Petra Studénka. Taneční skupina Farridah Kopřivnice. Finalisté soutěže Koprstar Vstupné: 60 Kč. Vstupné je slosovatelné. Drobné občerstvení v ceně. Předprodej vstupenek od čtvrtka v IC Kopřivnice.

9 PROGRAM K 25. VÝROČÍ SAMETOVÉ REVOLUCE Pátek 14. listopadu hodin Kinosál KDK KONCERT JAROSLAVA HUTKY Vystoupení jedné z ikon listopadového převratu. Jaroslav Hutka představí známý repertoár rozšířený o nové písně a staré moravské lidové balady ze sbírky Františka Sušila. Délka koncertu: 2,5 hodiny i s přestávkou Vstupné: 150 Kč. Předprodej vstupenek od čtvrtka v IC Kopřivnice. Sobota 15. listopadu - pondělí 17. listopadu 2014 Kinosál KDK 5 FILMOVÝCH PRODUKCÍ Sobota 15. listopadu hodin HOŘÍCÍ KEŘ Vstupné: 54 Kč Třídílné drama, jehož scénář napsal Štěpán Hulík (1984), vypráví o následcích Palachovy oběti a počátcích normalizace v posrpnové ČSSR. Neděle 16. listopadu hodin FAIR PLAY Vstupné: 54 Kč Andrea Sedláčková rozehrává téma řízeného sportovního dopingu za normalizace. Neděle 16. listopadu hodin PŘÍBĚH KMOTRA Vstupné: 54 Kč Příběh vypráví o vzestupu a pádu člověka, který se od kšeftu s digitálními hodinkami vypracoval až na pozici šedé eminence české politiky.

10 Pondělí 17. listopadu hodin OLGA Vstupné: 54 Kč Film představující výjimečnou osobnost ženy, která stála od počátku při boku prezidenta Václava Havla. Ostrá glosátorka, zásadová disidentka, štědrá hostitelka, žena věcná, nesnášející jakoukoliv okázalost, naopak milující jemný humor a říkající vždy to, co si myslí. Pondělí 17. listopadu hodin MAGICKÝ HLAS REBELKY Vstupné: 80 Kč Zpěvačka, signatářka a mluvčí Charty 77 Marta Kubišová setrvala se ctí dvacet let v odporu proti komunistickému režimu.

11 Pondělí 17. listopadu hodin Komorní scéna Aréna Ostrava ZÁJEZD NA DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ Tomáš Vůjtek S nadějí, i bez ní Inscenace zpracovávající příběh Josefy Slánské, manželky člena ÚV KSČ Rudolfa Slánského popraveného v procesech v 50. letech. Kapacita zájezdu: 40 míst Cena vstupenky: 200 Kč Slevy: studenti a senioři 140 Kč Doprava: 120 Kč. Abonenti Divadelního předplatného dopravu neplatí. Uzávěrka přihlášek: pátek 31. října Více informací v IC Kopřivnice. Do 31. října probíhá přihlašování i na další dva divadelní zájezdy: Sobota 13. prosince 2014 ZÁJEZD NA DIVADELNÍ PREMIÉRU ZLÍN MĚSTSKÉ DIVADLO ZLÍN Dodo Gombár Baťa Tomáš, živý Kapacita zájezdu: 50 míst Cena vstupenky: 200 Kč Slevy: divadlo neposkytuje slevy Doprava: 120 Kč. Abonenti Divadelního předplatného dopravu neplatí. Úterý 3. února 2015 ZÁJEZD DO MALÉHO PROSTORU VELKÉHO DIVADLA OSTRAVA NÁRODNÍ DIVADLO MORAVSKOSLEZSKÉ Simon Stephens, Mark Haddon Podivný případ se psem Kapacita zájezdu: 50 míst Cena vstupenky: 220 Kč Slevy: studenti a senioři 110 Kč Doprava: 120 Kč. Abonenti Divadelního předplatného dopravu neplatí.

12 Sobota 15. listopadu hodin Kinosál KDK PIONÝRSKÝ SEDMIKVÍTEK Tradiční otevřená soutěž pro všechny od 5 do 26 let v těchto kategoriích: hudba, tanec, dětská porota. Soutěž je postupová do celorepublikových kol. Pořádá Pionýr Kopřivnice. Pondělí 17. listopadu hodin ZŠ dr. Milady Horákové, ZŠ Emila Zátopka OSLAVY DNE BOJE ZA SVOBODU A DEMOKRACII 2014 SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ ZREKONSTRUOVANÉ ZŠ EMILA ZÁTOPKA Město Kopřivnice Vás srdečně zve na oslavy Dne boje za svobodu a demokracii a slavnostní otevření zrekonstruované ZŠ Emila Zátopka v Kopřivnici hodin u ZŠ dr. Milady Horákové: ohlédnutí za událostmi let 1939 a 1989, položení kytic k desce obětem komunismu Start průvodu se svíčkami a lampiony hodin u ZŠ Emila Zátopka: slavnostní otevření zrekonstruované školy, punč a koncert ve sportovní hale školy; vystoupí kapela OGABA, pěvecký sbor ZŠ Emila Zátopka, Adéla Demlová. Středa 19. listopadu hodin Velký sál KDK RECITÁL STK Tradiční podzimní koncert vokální skupiny STK a hostů. Vstupné: 90 Kč v předprodeji, 100 Kč na místě, děti 20 Kč. Předprodej vstupenek od středy v IC Kopřivnice.

13 Čtvrtek 20. listopadu hodin Malý sál KDK POHÁDKA O KOZE Představení loutkohereckého souboru Rolnička. Vstupné: 40 Kč. Předprodej vstupenek v IC Kopřivnice. Kapacita sálu omezená! Čtvrtek 20. listopadu hodin Velký sál KDK John Buchan, Alfred Hitchcock, Patric Barlow 39 stupňů Hraje BURANTEATR (Brno) DIVADLO V RÁMCI DIVADLENÍHO PŘEDPLATNÉHO Komedie podle stejnojmenného Hitchcockova thrilleru z roku 1935 se s úspěchem hraje na londýsnkém West Endu už osm let. Divadelní adaptace Patricka Barlowa z roku 2005 udělala jemným posunem z běžného dobrodružného příběhu parodii na samotný žánr. Hlavním protagonistou děje je Richard Hannay, který se při své návštěvě Londýna nechtěně zaplete do špionážní aféry. Poté, co je křivě obviněn z vraždy tajné agentky, prchá před FBI a na útěku se snaží sám vypátrat skutečné vrahy. Tím roztáčí kolotoč neuvěřitelných dobrodružství. Vstupné: I. sektor 300 Kč, II. sektor 250 Kč. Předprodej vstupenek v IC Kopřivnice.

14 Sobota 22. listopadu hodin Kinosál KDK PŘÍMÝ PŘENOS METROPOLITNÍ OPERA Gioachino Rossini Lazebník sevillský Metropolitní opera uvádí bujarou inscenaci Rossiniho klasické komedie, jež dala světu několik nejznámějších operních melodií. V představení exceluje Isabel Leonard jako smělá Rosina, tenorista Lawrence Brownlee jako její intrikující milovník a Christopher Maltman jako nesmírně vynalézavý a okouzlující lazebník samotný. Barvitou a libozvučnou hudbu diriguje Michele Mariotti. Vstupné: 300 Kč. Při SOUČASNÉ koupi 6 a více vstupenek na jeden a více přenosů cena 250 Kč. Sobota 22. listopadu hodin Velký sál KDK MOJE TRDLOVÁNÍ 2. ročník taneční přehlídky předškolních dětí a dětí raného školního věku Vystoupení dětí z mateřských škol, doprovodný program. Pořádá Moje školka - Vstup volný. Středa 26. listopadu 2014 od hodin Velký sál KDK SLAVNOSTNÍ KONCERT ZUŠ ZDEŇKA BURIANA K 60. VÝROČÍ ZALOŽENÍ ŠKOLY V programu vystoupí žáci školy, učitelé, školní orchestr se sólisty, Komorní orchestr Kopřivnice, cimbálová muzika a taneční soubor. Pořádá Základní umělecká škola Zdeňka Buriana, Kopřivnice.

15 Sobota 29. listopadu a hodin Velký sál KDK 48. ROČNÍK TANEČNÍ SOUTĚŽE TATRA 2014 Postupová soutěž tanečních párů třídy Dospělí-A v standardních a latinskoamerických tancích Odpolední část od hodin Vstupné 150 Kč dospělí, 50 Kč děti Semifinále a finále od hodin Vstupné 300 Kč dospělí, 150 Kč děti Více informací brzy na stránkách a na samostatných plakátech. Předprodej vstupenek od středy od hodin v IC Kopřivnice. Neděle 30. listopadu 2014 od hodin v parku, od hodin před KDK SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ ADVENTU V KOPŘIVNICI JARMARK V SADU DR. EDVARDA BENEŠE Slavnostní zahájení adventu spojené s rozsvícením vánoční výzdoby města, starodávný jarmark v parku, krátký program před kulturním domem. Pondělí 1. prosince hodin Velký sál KDK VÁNOČNÍ KONCERT ORCHESTRU VÁCLAVA HYBŠE HLAVNÍ HOST: VĚRA MARTINOVÁ Hlavním hostem letošního Vánočního koncertu 2014 je zpěvačka a kytaristka country hudby, v které získala věhlas a stala se její bezesporu nejlepší a nejznámější interpretkou Věra MARTINOVÁ. Její vystoupení doplní čtveřice mladých talentovaných zpěváků, kteří dostávají každoročně příležitost prožít s orchestrem V. Hybše toto jedinečné vánoční turné. Letos to jsou: Irena Kousalová, Martina Dolečková, Štěpán Růžička a Filip Hořejš.

16 Václav Hybš s orchestrem je jedním z nejznámějších hudebních těles u nás i v zahraničí. Jeho nahrávky jsou již víc jak čtyřicet let známý po celé Evropě, ale také v USA, Kanadě, Austrálii a Japonsku. Repertoár orchestru je mnohostranný. Interpretuje pop-music, swing, muzikál, operetu, ale i lidovou a dechovou hudbu. Mezi nejoblíbenější pořady patří již tradiční Vánoční koncerty, s nimiž vystupuje po celé naší vlasti již od roku Vstupné: 180 Kč, abonenti Divadelního předplatného 135 Kč, děti do 15 let 90 Kč. Předprodej vstupenek od čtvrtka v IC Kopřivnice. PŘIPRAVUJEME NA ZAČÁTEK PROSINCE 2014 Pátek 5. prosince 2014 od hodin před KDK MIKULÁŠSKÁ JÍZDA Pátek 5. prosince hodin Malý sál KDK LÉČIVÉ DIVADLO GABRIELY FILIPPI DAR Z NEBES Gabriela FILIPPI a Patrik KEE Vstupné: Dospělí 180 Kč, studenti a ZTP/P 90 Kč. Abonenti Divadelního předplatného mají slevu 25 %. Předprodej vstupenek od středy v IC Kopřivnice. Neděle 7. prosince hodin Kinosál KDK NEDĚLNÍ VÁNOČNÍ POHÁDKA V KINOSÁLE

17 PROGRAM KINA KOPŘIVNICE NA LISTOPAD Datum Kč Kč Kč 110 SO 1. Škatuláci MET: G. Bizet Carmen 300/250 / Mapy k NE 2. Škatuláci Intimity /90 hvězdám Datum Kč Kč PO 3. Intimity 110 Mapy k hvězdám 110 ÚT 4. TENTO DEN KINO NEHRAJE! ST 5. TENTO DEN KINO NEHRAJE! ČT 6. Výstava: Vikingové z Britského muzea 250/200 Zmizelá 110 PÁ 7. Zmizelá 110 Zmizelá 110 Datum Kč Kč Kč SO 8. x x Pohádkář 140 Interstellar 100 NE 9. Nedělní pohádka: Divadlo Kufr Velký Fuk + 50 Pohádkář 140 Interstellar 100 žonglérská dílna Datum Kč Kč PO 10. Pohádkář 140 Interstellar 100 ÚT FK: Frank 90/70 ST 12. TENTO DEN KINO NEHRAJE! ČT 13. Pohádkář 140 Interstellar 100 PÁ Koncert Jaroslava Hutky 150 Datum Kč Kč Kč SO 15. Včelka Mája Hořící keř 54 NE 16. Včelka Mája 110 Fair Play 54 Příběh kmotra 54 PO 17. Včelka Mája 110 Olga 54 Magický hlas rebelky 80 Datum Kč Kč ÚT FK: PFO: Nový americký nezávislý film a digitální revoluce + film Gauneři 90/70

18 Datum Kč Kč ST 19. TENTO DEN KINO NEHRAJE! T Get On Up Příběh ČT 20. Jamese Browna 110 Železná srdce 120 PÁ 21. Get On Up Příběh Jamese Browna 110 Železná srdce 120 Datum Kč Kč Kč SO 22. Včelka Mája MET: G. Rossini Lazebník 300/ sevillský 250 Get On Up NE 23. Včelka Mája 100 příběh Jamese 110 Železná srdce 120 Browna Datum Kč Kč PO 24. Get On Up Příběh 110 Železná srdce 120 Jamese Browna ÚT FK: Ida 90/70 ST 26. TENTO DEN KINO NEHRAJE! ČT 27. Šéfové na zabití Ouija 110 PÁ 28. Šéfové na zabití Ouija 110 Datum Kč Kč Kč SO 29. NE 30. Tučňáci z Madagaskaru Tučňáci z Madagaskaru 125 / / 100 Hunger Games: Vražedná pomsta Hunger Games: Vražedná pomsta Hunger Games: Síla vzdoru 1. část Hunger Games: Síla vzdoru 1. část

19 METROPOLITNÍ OPERA V ČR osmá a ve světě již devátá sezóna operních přenosů z Metropolitní opery cyklus Met: Live in HD bude zahájena v říjnu. Předprodej na sezónu 2014/2015 však v kině Kopřivnice byl zahájen již 1. srpna Vstupné 300 Kč, při SOUČASNÉ koupi 6 a více vstupenek na jeden a více přenosů cena 250 Kč. VSTUPENKY NENÍ MOŽNÉ VRACET! PROGRAM: Sobota 1. listopadu hodin GEORGES BIZET CARMEN Sobota 22. listopadu hodin GIOACCHINO ROSSINI LAZEBNÍK SEVILLSKÝ Sobota 13. prosince hodin RICHARD WAGNER MISTŘI PĚVCI NORIMBERŠTÍ Sobota 17. ledna hodin FRANZ LEHÁR VESELÁ VDOVA Sobota 31. ledna hodin JACQUES OFFENBACH HOFFMANNOVY POVÍDKY Sobota 14. února hodin P. I. ČAJKOVSKIJ / B. BARTÓK JOLANTA / MODROVOUSŮV HRAD Sobota 14. března hodin GIOACCHINO ROSSINI JEZERNÍ PANÍ Sobota 25. dubna hodin P. MASCAGNI / R. LEONCAVALLO SEDLÁK KAVALÍR / KOMEDIANTI Více informací naleznete na samostatném letáku.

20 BALET V KINĚ Balet v kině vstoupí do druhé sezóny ve velkolepém měřítku. Baletní perly z londýnského Královského baletu uvede Kino Kopřivnice. Tento špičkový baletní dům zařadil do nové sezóny celkem čtyři přímé přenosy a dva záznamy, které jistě nebudou cizí ani baletním laikům. Vstupné 300 Kč v den konání baletu, 250 Kč v předprodeji. Zvýhodněná cena abonmá všech šesti baletů 1200 Kč. VSTUPENKY NENÍ MOŽNÉ VRACET! PROGRAM: Úterý 16. prosince hodin ALENKA V ŘÍŠI DIVŮ Pondělí 23. února hodin ROMEO A JULIE Úterý 17. března hodin LABUTÍ JEZERO Pondělí 13. dubna hodin ZIMNÍ POHÁDKA Úterý 5. května hodin MARNÁ OPATRNOST Více informací naleznete na samostatném letáku.

21 EXHIBITION SVĚTOVÉ MALÍŘSTVÍ NA PLÁTNECH KIN Série Exhibition Světové malířství na plátnech kin zahájil dubnový satelitní přenos Manet: Portraying Live z výstavy v londýnské Royal Academy of Arts. Série Exhibition navazuje na úspěšný loňský přenos výstavy Leonarda da Vinciho z londýnské Národní galerie. Za ambici si série Exhibition mimo jiné klade stát se alternativou k již zavedeným a populárním přímým přenosům do kin z performing arts např. z Metropolitní opery v New Yorku či Velké moskevského divadla ( Bolšoj ). V červnu série pokračovala výstavou Munch 150 z Osla, v říjnu pak naváže výstavou Vermeer a hudba z Londýna. Vstupné 250 Kč, při SOUČASNÉ koupi 6 a více vstupenek na jeden a více přenosů cena 200 Kč. VSTUPENKY NENÍ MOŽNÉ VRACET! PROGRAM: Čtvrtek 6. listopadu hodin VIKINGOVÉ Z BRITSKÉHO MUZEA Pátek 26. prosince hodin MATISSE Z TATE MODERN GALERIE V LONDÝNĚ Čtvrtek 22. ledna hodin DÍVKA S PERLOU A DALŠÍ DÍLA HOLANDSKÝCH MISTRŮ Z MUZEA MAURITSHUIS V HOLANDSKU Čtvrtek 5. března hodin REMBRANDT Z NÁRODNÍ GALERIE V LONDÝNĚ A RIJKSMUSEA V AMSTERDAMU Čtvrtek 30. dubna hodin VINCENT VAN GOGH Z MUZEA VINCENTA VAN GOGHA V AMSTERDAMU Čtvrtek 28. května hodin IMPRESIONISTÉ Z PAŘÍŽE, LONDÝNA A USA Čtvrtek 11. června hodin HERMITAGE REVEALED ODHALENÁ ERMITÁŽ Z PETROHRADU Více informací naleznete na samostatném letáku.

22 PROGRAM MĚSTSKÉ KNIHOVNY NA ŘÍJEN Čtvrtek 6. listopadu úterý 2. prosince Čítárna knihovny KDK LOUTKOVÉ PŘÍBĚHY Zveme všechny příznivce loutkového divadla, děti i dospělé na výstavu provázející světem loutek a jejich pohádkovými příběhy, které v minulosti hrály loutkové soubory Schůdky a Rolnička. Výstava je věnována paní Heleně Štáchové u příležitosti jejich sedmdesátých narozenin. Pořádá Městská knihovna Kopřivnice ve spolupráci s loutkohereckým souborem Rolnička. Otevírací doba: Po, Út, Čt, Pá a Vstup volný. Úterý 25. listopadu hodin Akademická posluchárna KDK STOP - START Setkání s Ing. Miroslavem Hadašem a Andreou Ďurinovou bude mít dvě části, první část bude seznámení s jednoduchou a unikátní metodou, věnovanou univerzální ozdravné svépomoci STOP START a stejnojmenné knihy, kterou Miroslav Hadaš nedávno vydal se svou kolegyní Marcelou Chadžijskou. Druhá část bude workshop nácvik praktického uplatnění této metody, nyní s tematickým zaměřením na nápravu mezilidských vztahů. Přednáška s workshopem potrvá přibližně 3 hodiny! Vstup volný.

23 Čtvrtek 27. listopadu hodin Akademická posluchárna KDK PŘES PYRENEJE OD MAJÁKU K MAJÁKU PŘES HORY I POUŠŤ Dva a půl tisíce kilometrů severním Španělskem vlastním vozem, od břehů Středozemního moře až k Atlantiku, přes nejbarevnější pohoří Evropy. Svěže zelená údolí i vyprahlé vysokohorské pouště, nekonečně sytá modř horských jezer či téměř tatranské horské štíty. To všechno jsou Pyreneje A právě o nich vám přijde povídat pan Jaroslav Meduna. Vstup volný.

24 13. ROČNÍK AKADEMIE TŘETÍHO VĚKU ZIMNÍ SEMESTR 2014/2015 SPISOVATELÉ PRO RADOST ANEB SPISOVATELÉ JAK JE ZNÁTE I NEZNÁTE II. Mgr. Ladislav Cvíček vždy ve středu od hodin, Akademická posluchárna 12. listopadu F. Hrubín, L. Stehlík 26. listopadu F. Kožík, V. Kovářík DĚJINY I SOUČASNOST LETECTVÍ Svaz letců ČR, odbočka č. 18 plk. ing. Vladimír Vaňka Příbor vždy ve středu od hodin, Akademická posluchárna 5. listopadu Regionální letiště na území severní Moravy (František Pavelčík) 19. listopadu Konstrukce letounu záchranné mechanismy, vybavení, křídla, trup, kabina (Čestmír Šedivý) SETKÁNÍ S VÝTVARNÝMI TECHNIKAMI A MATERIÁLY Mgr. art. Anna Georgiadu vždy ve středu od 9.00 hodin, Čítárna knihovny 12. listopadu, 26. listopadu VIRTUÁLNÍ UNIVERZITA TŘETÍHO VĚKU: KOUZELNÁ GEOMETRIE Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze ve spolupráci s Matematickofyzikální fakultou Univerzity Karlovy v Praze PhDr. Alena Šarounová, CSc., RNDr. Petra Surynková, Mgr. Oldřich Hykš vždy v úterý od 9.00 hodin, Akademická posluchárna 4. listopadu Geometrie a architektura v dobách minulých 18. listopadu Geometrie a moderní architektura

VÝROČNÍ ZPRÁVA. NACHTIGALL ARTISTS MANAGEMENT s.r.o.

VÝROČNÍ ZPRÁVA. NACHTIGALL ARTISTS MANAGEMENT s.r.o. VÝROČNÍ ZPRÁVA společnosti NACHTIGALL ARTISTS MANAGEMENT s.r.o. Čerchovská 1981/6, 120 00 Praha 2, Vinohrady IČO 264 31 017 2 0 1 1 Název účetní jednotky: Sídlo účetní jednotky: NACHTIGALL ARTISTS MANAGEMENT

Více

Program hlavních sletových dnů

Program hlavních sletových dnů 1. července 2012 neděle Program hlavních sletových dnů 1. 6. července 2012 10:00 13:00 Sletový průvod Prahou Václavské nám, 28. října, Národní tř. Smetanovo nábř. Křižovnická, nám. J. Palacha, Široká,

Více

SEZONA 2014-15. na plátnech kin PŘÍMÉ PŘENOSY Z NEW YORKU VZLETNÁ SEZONA 2014-15

SEZONA 2014-15. na plátnech kin PŘÍMÉ PŘENOSY Z NEW YORKU VZLETNÁ SEZONA 2014-15 SEZONA 2014-15 11. ŘÍJNA 2014 18:45 G. VERDI: MACBETH LUISI / NOBLE NETREBKO, CALLEJA, LUČIĆ, PAPE 18. ŘÍJNA 2014 18:45 W. A. MOZART: LE NOZZE DI FIGARO (FIGAROVA SVATBA)* LEVINE / EYRE POPLAVSKAJA, PETERSEN,

Více

ZPRÁVY Z ICM PRACHATICE 41/2011

ZPRÁVY Z ICM PRACHATICE 41/2011 ZPRÁVY Z ICM PRACHATICE 41/2011 Co chystáme tento týden? Opět realizujeme jeden z adaptačních kurzů. Tentokrát to bude pro Střední školu Vimperk. Žáků bude 27 a máme pro ně připraveny ledolamy, hry na

Více

správný cíl Vaší cesty

správný cíl Vaší cesty správný cíl Vaší cesty KULTURNÍ AKCE HRADECKO ČERVEN 2014 31. května - 1. června, sobota - neděle 9:00 ZA PRVNÍMI ZEMĚDĚLCI DO MLADŠÍ DOBY KAMENNÉ Archeopark pravěku Všestary Pokud si chcete pravěk zažít

Více

Studovala na státní konzervatoři v Žilině hru na housle a operní zpěv pokračovala na Státní konzervatoři v Praze, kde absolvovala hudebně-dramatický

Studovala na státní konzervatoři v Žilině hru na housle a operní zpěv pokračovala na Státní konzervatoři v Praze, kde absolvovala hudebně-dramatický Studovala na státní konzervatoři v Žilině hru na housle a operní zpěv pokračovala na Státní konzervatoři v Praze, kde absolvovala hudebně-dramatický obor. Získala prestižní divadelní cenu Thálie, 2x ocenění

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA. KÜHNOVA DĚTSKÉHO SBORU, o. p. s. za rok 2008. Praha, 12.4.2009

VÝROČNÍ ZPRÁVA. KÜHNOVA DĚTSKÉHO SBORU, o. p. s. za rok 2008. Praha, 12.4.2009 VÝROČNÍ ZPRÁVA KÜHNOVA DĚTSKÉHO SBORU, o. p. s. za rok 2008 Praha, 12.4.2009 Kühnův dětský sbor o.p.s. I. Ze zakládací smlouvy obecně prospěšné společnosti Nadace Kühnova dětského sboru. IČO 66000696,

Více

TÉMA: Dějiny hudby. (romantismus) Vytvořil: Mgr. Aleš Sucharda Dne: 19. 2. 2012 VY_32_inovace/4_234

TÉMA: Dějiny hudby. (romantismus) Vytvořil: Mgr. Aleš Sucharda Dne: 19. 2. 2012 VY_32_inovace/4_234 TÉMA: Dějiny hudby (romantismus) Vytvořil: Mgr. Aleš Sucharda Dne: 19. 2. 2012 VY_32_inovace/4_234 1 Anotace: Výukový materiál interaktivní prezentace seznamuje žáky s dějinami hudby v období romantismu

Více

ZPRAVODAJ Č. 6/2015. Vážení přátelé slánského muzea,

ZPRAVODAJ Č. 6/2015. Vážení přátelé slánského muzea, ZPRAVODAJ Č. 6/2015 Vážení přátelé slánského muzea, v květnu jsme zahájili hned čtyři výstavy, z nichž tři jsou stále k vidění. Máme za sebou muzejní noc, oslavy osvobození Československa, vyhlášení prestižní

Více

03 čt Baron Prášil / Z. Jecelín dobrodružná komedie / 20.00 před Otáčivým hledištěm Český Krumlov

03 čt Baron Prášil / Z. Jecelín dobrodružná komedie / 20.00 před Otáčivým hledištěm Český Krumlov JIHOČESKÉ DIVADLO ZÁŘÍ 2015 03 čt Baron Prášil / Z. Jecelín dobrodružná komedie / 20.00 před Otáčivým hledištěm Český Krumlov 04 pá Baron Prášil / Z. Jecelín dobrodružná komedie / 20.00 před Otáčivým hledištěm

Více

FRANTIŠEK NEDVĚD zpívá ZLATÉ NEDVĚDOVKY

FRANTIŠEK NEDVĚD zpívá ZLATÉ NEDVĚDOVKY FRANTIŠEK NEDVĚD zpívá ZLATÉ NEDVĚDOVKY speciální hosté LUCIE BÍLÁ a SPIRITUÁL KVINTET DIVADLO HYBERNIA František Nedvěd zpívá Zlaté Nedvědovky Z vyprodaného Strahova, přes mnoho míst českých a slovenských,

Více

VY_32_INOVACE_07_DIVADLO A JEHO ŽÁNRY_34 Autor: Mgr. Světlana Dlabajová Škola: Základní škola Slušovice, okres Zlín, příspěvková organizace Název

VY_32_INOVACE_07_DIVADLO A JEHO ŽÁNRY_34 Autor: Mgr. Světlana Dlabajová Škola: Základní škola Slušovice, okres Zlín, příspěvková organizace Název VY_32_INOVACE_07_DIVADLO A JEHO ŽÁNRY_34 Autor: Mgr. Světlana Dlabajová Škola: Základní škola Slušovice, okres Zlín, příspěvková organizace Název projektu: Zkvalitnění ICT ve slušovské škole Číslo projektu:cz.1.07/1.4.00/21.2400

Více

Labutí jezero / A. Egerházi P. I. Čajkovskij balet / 19.00 v DK sk. T Dramaturgický úvod od 18.00 ve foyer DK Metropol

Labutí jezero / A. Egerházi P. I. Čajkovskij balet / 19.00 v DK sk. T Dramaturgický úvod od 18.00 ve foyer DK Metropol JIHOČESKÉ DIVADLO - LISTOPAD 2015 02 po Aida / G. Verdi opera / 19.00 v DK sk. G 03 út Žena jako druh / J. Murray-Smith sk. C1 Labutí jezero / A. Egerházi P. I. Čajkovskij balet / 19.00 v DK sk. T Dramaturgický

Více

Městské kulturní středisko, Tišnov, Mlýnská 152

Městské kulturní středisko, Tišnov, Mlýnská 152 Městské kulturní středisko, Tišnov, Mlýnská 152 Sídlo: Mlýnská 152, 666 01 Tišnov IČO: 49457543 Telefon: 549 410 082 E-mail: sekretariat@kulturatisnov.cz Internetové stránky: http://www.mekstisnov.cz/

Více

PROGRAM PRO DĚTI. Výběr těch nejpopulárnějších večerníčků, které byly odvysílány od roku 1965 až do současnosti.

PROGRAM PRO DĚTI. Výběr těch nejpopulárnějších večerníčků, které byly odvysílány od roku 1965 až do současnosti. PROGRAM PRO DĚTI ČTVRTEK, 3. května Divadlo J. K. Tyla 9:00 10:00 Animo TV Oblíbené večerníčky 1 (české znění) Výběr těch nejpopulárnějších večerníčků, které byly odvysílány od roku 1965 až do současnosti.

Více

MULTIŽÁNROVÝ KULTURNÍ FESTIVAL FESTIVAL, který kulturně a společensky spojí celou Vysočinu. Je to multižánrové setkání měst a obyvatel Kraje Vysočina. S přesahem do celé České republiky. 2 FESTIVAL, který

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA 2014 DĚTSKÉ DIVADELNÍ STUDIO PRAHY 5

VÝROČNÍ ZPRÁVA 2014 DĚTSKÉ DIVADELNÍ STUDIO PRAHY 5 VÝROČNÍ ZPRÁVA 2014 DĚTSKÉ DIVADELNÍ STUDIO PRAHY 5 OBSAH Co je DDS?...3 Co je soubor KLAP?...4 Kdo si hraje s DDS?...5 Skupiny DDS 6 Repertoár DDS.7-9 Odehraná představení ve Švandově divadle...10-11

Více

Veřejný program 2009

Veřejný program 2009 Veřejný program 2009 Centrum Bavaria Bohemia Freyung 1 92539 Schönsee Tel.: +49(0)9674-92 48 77 Fax: +49(0)9674 91 30 67 email: info@cebb.de Internet: www.bbkult.net Leden 2009 11.01.09 Cyklus Objevy :

Více

Obchodní dům Labuť v novém kabátě a s novým názvem

Obchodní dům Labuť v novém kabátě a s novým názvem Obchodní Centrum KVĚTEN 2011 AKCE Obchodní dům Labuť v novém kabátě a s novým názvem Za kouzelným světem pohádek se lidé mohou nyní vydat do Strakonic. Ve čtvrtek 24. března tam začíná 46. ročník loutkářské

Více

Pondělí 7.9.2015. Kde: Gymnázium Dr. Josefa Pekaře, Palackého 211/3, Mladá Boleslav (hudební sál)

Pondělí 7.9.2015. Kde: Gymnázium Dr. Josefa Pekaře, Palackého 211/3, Mladá Boleslav (hudební sál) Pondělí 7.9.2015 Kde: Gymnázium Dr. Josefa Pekaře, Palackého 211/3, Mladá Boleslav (hudební sál) 17,00 19,00 Josef Formánek - spisovatel, zakladatel geografického magazínu Koktejl Zveme Vás na autorské

Více

VY_32_INOVACE_04 B. Smetana : Opera Libuše_37

VY_32_INOVACE_04 B. Smetana : Opera Libuše_37 VY_32_INOVACE_04 B. Smetana : Opera Libuše_37 Autor: Jindřiška Čalová Škola : Základní škola Slušovice, okres Zlín, příspěvková organizace Název projektu : Zkvalitnění ITC ve slušovské škole Číslo projektu

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA. NACHTIGALL ARTISTS MANAGEMENT s.r.o.

VÝROČNÍ ZPRÁVA. NACHTIGALL ARTISTS MANAGEMENT s.r.o. VÝROČNÍ ZPRÁVA společnosti NACHTIGALL ARTISTS MANAGEMENT s.r.o. Čerchovská 1981/6, 120 00 Praha 2, Vinohrady IČO 264 31 017 2 0 1 2 Název účetní jednotky: NACHTIGALL ARTISTS MANAGEMENT s.r.o. Sídlo účetní

Více

koncept televizní stanice Autor konceptu Václav Slunčík tel.: 602 430 355 e-mail: v.sluncik@volny.cz

koncept televizní stanice Autor konceptu Václav Slunčík tel.: 602 430 355 e-mail: v.sluncik@volny.cz koncept televizní stanice Autor konceptu Václav Slunčík tel.: 602 430 355 e-mail: v.sluncik@volny.cz připraveno 2. ledna 2009 základní informace Motto Fotbal každý den Koncept stanice 1. LIGA je nová televizní

Více

XII. ročník prestižní soutěže LOOK BELLA 2015

XII. ročník prestižní soutěže LOOK BELLA 2015 XII. ročník prestižní soutěže LOOK BELLA 2015 LOOK BELLA 2015 Luxury event & Big fashion show Soutěž plná krásných mladých dívek a mužů Na akcích vystupují populární osobnosti Semifinále soutěže proběhne

Více

Vyhodnocení Grantů v oblasti kultury pro rok 2007 I. kolo (rozpočet = 1.500.000,- Kč)

Vyhodnocení Grantů v oblasti kultury pro rok 2007 I. kolo (rozpočet = 1.500.000,- Kč) Příloha č. 1 k usnesení Rady MČ Praha 1 č.ur08_1168 ze dne 8.12.2008: Vyhodnocení Grantů v oblasti kultury pro rok I. kolo (rozpočet = 1.500.000,- Kč) č. Předkladatel, sídlo Název a popis projektu Celkový

Více

MEZINÁRODNÍ PROJEKT SOUČASNÉHO TANEČNÍHO DIVADLA

MEZINÁRODNÍ PROJEKT SOUČASNÉHO TANEČNÍHO DIVADLA Czech Dance Benefit Society o.s. uvádí MEZINÁRODNÍ PROJEKT SOUČASNÉHO TANEČNÍHO DIVADLA NABÍDKA PARTNERSTVÍ PRO ČESKOU PREMIÉRU O PROJEKTU GHETTO 1577 Výlučnost projektu Projekt současného tanečního divadla

Více

Kalendář událostí 3 obcí 2014

Kalendář událostí 3 obcí 2014 Kalendář událostí 3 obcí 2014 Ples SDH Prostřední Lánov - ples hasičů s tombolou 11. 1. 2014 Lánov Pořadatel: SDH Prostřední Lánov, Petr Paulů, 604 230 934 Myslivecký ples - tradiční ples myslivců s bohatou

Více

Smíšeného pěveckého sboru

Smíšeného pěveckého sboru Přehled koncertů, akcí a vystoupení Smíšeného pěveckého sboru VOŠP a SPgŠ Litomyšl za školní rok 2007/08 zpracováno 19. 6. 2008 PODZIM 2007 20. 9. 2007 Koncert pro Městský úřad Litomyšl, Zámecké divadélko,

Více

Informační centrum pro mládež Prachatice

Informační centrum pro mládež Prachatice Na tvorbě se podílejí praktikanti, dobrovolníci a další pracovníci našeho íčka. Pokaždé zde naleznete koutek tvoření nebo nápadů, něco o akcích v našem městě, pozvánky na kulturu a třeba nás pak navštívíte

Více

obor typ soutěže soutěžící pedagog umístění Smyčcové nástroje Eva Bartáková L.Martinenko 2. místo Krajské kolo Smyčcové Marta Schäferová

obor typ soutěže soutěžící pedagog umístění Smyčcové nástroje Eva Bartáková L.Martinenko 2. místo Krajské kolo Smyčcové Marta Schäferová 1 Rok 2011 obor typ soutěže soutěžící pedagog umístění Smyčcové nástroje Eva Bartáková L.Martinenko 2. místo Krajské kolo Smyčcové nástroje Marta Schäferová S. Sůva 1. místo Krajské kolo Smyčcové Národní

Více

Jarní divadelní předplatné 2014. Hlava v písku

Jarní divadelní předplatné 2014. Hlava v písku Jarní divadelní předplatné 2014 Divadelní představení, první předplatitelské i pro veřejnost Pondělí 27. ledna 2014 v 19.00 hodin Hlava v písku o milostném příběhu, který dojal celé Maďarsko. Hra líčí

Více

ADVENTNÍ A VÁNOČNÍ ČAS NA BROUMOVSKU

ADVENTNÍ A VÁNOČNÍ ČAS NA BROUMOVSKU ADVENTNÍ A VÁNOČNÍ ČAS NA BROUMOVSKU 9. 11. 2014 11. 1. 2015 (všední dny od 9-15 hodin, víkendy, prázdniny a svátky od 9 do 17 hodin) VÝSTAVA PAPÍROVÝCH BETLÉMŮ V MUZEU PAPÍROVÝCH MODELŮ V POLICI NAD METUJÍ

Více

Přehled akcí za rok 2010, pořádaných pro uživatele DS Lukov

Přehled akcí za rok 2010, pořádaných pro uživatele DS Lukov Přehled akcí za rok 2010, pořádaných pro uživatele DS Lukov Každý týden pravidelně probíhá: -PO-PÁ - každé ráno od 8 hod rozcvička, po rozcvičce zpěv na oddělení -PO-ČT - pracovnice soc. péče - práce s

Více

Okno do Pohádky. Červen 2012 - Srpen 2012 1 INFORMAČNÍ ZPRAVODAJ KLUBU ROUSÍNOV

Okno do Pohádky. Červen 2012 - Srpen 2012 1 INFORMAČNÍ ZPRAVODAJ KLUBU ROUSÍNOV Okno do Pohádky INFORMAČNÍ ZPRAVODAJ KLUBU MAMINEK POHÁDKA ROUSÍNOV Červen 2012 - Srpen 2012 1 Milé maminky, tatínkové, babičky, dědečkové a hlavně Vy, naši nejmenší děti! Tak si pokládám otázku, zda otvírat

Více

ŘÍJEN 2009 SEZÓNA KONCERTŮ Z A H A J U J E TĚŠÍME SE NA SETKÁNÍ S VÁMI! Čtvrtek 1.10. 15:30 Refektář TANČÍRNA Oslava Mezinárodního dne seniorů K tanci a poslechu hraje Sparaťanka evergreeny z různých dob

Více

Ž E N K L A V S K É INFORMACE PRO OB

Ž E N K L A V S K É INFORMACE PRO OB OBECNÍ ŽENKLAVSKÝ ÚŘAD ZPRAVODAJ ŽENKLAVA VYDÁVÁ Ž E N K L A V S K É INFORMACE PRO OBČANY PROSINEC 2014 Keramická dílna s rodiči v MŠ Štrůdlování v ZŠ INFORMACE Z OBECNÍHO ÚŘADU 1. Složení obecního zastupitelstva

Více

Nejlepší fotografie ze soutěže Rostlina s příběhem se představí na Týdnu vědy a techniky

Nejlepší fotografie ze soutěže Rostlina s příběhem se představí na Týdnu vědy a techniky Nejlepší fotografie ze soutěže Rostlina s příběhem se představí na Týdnu vědy a techniky 3. listopadu 2008 Ústav experimentální botaniky AV ČR, v. v. i., vyhlásil na jaře spolu s dalšími akademickými institucemi

Více

Vánoční hvězdy v Karlíně

Vánoční hvězdy v Karlíně Nabídka spolupráce 2014 Minulý rok se konal koncert Vánoční Hvězdy v Karlíně v Hudebním Divadle Karlín, na kterém vystoupily hvězdy jako J. Ledecký, L. Machálková, P. Vítek, J. Zelenková, R. Schwab, M.

Více

Autor: Jindřiška Čalová Škola : Základní škola Slušovice, okres Zlín, příspěvková organizace Název projektu : Zkvalitnění ITC ve slušovské škole

Autor: Jindřiška Čalová Škola : Základní škola Slušovice, okres Zlín, příspěvková organizace Název projektu : Zkvalitnění ITC ve slušovské škole Autor: Jindřiška Čalová Škola : Základní škola Slušovice, okres Zlín, příspěvková organizace Název projektu : Zkvalitnění ITC ve slušovské škole Číslo projektu : CZ.1.07/1.4.00/21.2400 ANOTACE Materiál

Více

BEDŘICH SMETANA. Autor: Mgr. Zuzana Zifčáková. Datum (období) tvorby: únor 2013. Ročník: šestý. Vzdělávací oblast: hudební výchova na 2.

BEDŘICH SMETANA. Autor: Mgr. Zuzana Zifčáková. Datum (období) tvorby: únor 2013. Ročník: šestý. Vzdělávací oblast: hudební výchova na 2. BEDŘICH SMETANA Autor: Mgr. Zuzana Zifčáková Datum (období) tvorby: únor 2013 Ročník: šestý Vzdělávací oblast: hudební výchova na 2.stupni ZŠ Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem

Více

After School Club. Téma pro školní rok 2011/12 zní: Indiana Jones and the Time Machine Stručná náplň a popis: Termín:

After School Club. Téma pro školní rok 2011/12 zní: Indiana Jones and the Time Machine Stručná náplň a popis: Termín: Vážení rodiče, i v právě začínajícím školním roce pro Vaše děti otevíráme anglický odpolední klub After School Club. Téma pro školní rok 2011/12 zní: Indiana Jones and the Time Machine Stručná náplň a

Více

7. ROČNÍK MEZINÁRODNÍHO FESTIVALU SOUČASNÉHO DESIGNU V PRAZE

7. ROČNÍK MEZINÁRODNÍHO FESTIVALU SOUČASNÉHO DESIGNU V PRAZE PODMÍNKY ÚČASTI 7. ROČNÍK MEZINÁRODNÍHO FESTIVALU SOUČASNÉHO DESIGNU V PRAZE 4. 8. 12. 2013 KAFKŮV DŮM NÁM. FRANZE KAFKY 3, PRAHA 1 O DESIGNSUPERMARKETU designsupermarket je mezinárodní festival současného

Více

KULTURNÍ PŘEHLED ÚNOR 2015. www.kulturakoprivnice.cz

KULTURNÍ PŘEHLED ÚNOR 2015. www.kulturakoprivnice.cz KULTURNÍ PŘEHLED ÚNOR 2015 www.kulturakoprivnice.cz AKTUALITY Z KULTURNÍHO DOMU KOPŘIVNICE ONLINE PRODEJ VSTUPENEK 1. prosince spustil Kulturní dům Kopřivnice online prodej vstupenek. Vstupenky na kulturní

Více

ZRCADLO UMĚNÍ 16. 19. 6. 2015

ZRCADLO UMĚNÍ 16. 19. 6. 2015 Tisková zpráva ZRCADLO UMĚNÍ 16. 19. 6. 2015 Pardubice 27. 5. 2015 Festival Zrcadlo umění se letos v Pardubicích rozzáří už po patnácté. Zrcadlo umění přináší do ulic města odrazy a střípky amatérského

Více

ČASOVÝ HARMONOGRAM PLESU

ČASOVÝ HARMONOGRAM PLESU ČASOVÝ HARMONOGRAM PLESU Slavnostní přijetí VIP hostů a zahraničních delegací plesu předsedou vlády ČR Mirkem Topolánkem, první místopředsedkyní Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Miroslavou Němcovou, generálním

Více

Partnerství Mistrovství Evropy v baseballu 2014

Partnerství Mistrovství Evropy v baseballu 2014 Partnerství Mistrovství Evropy v baseballu 2014 Proč spolupracovat s ČBA Baseball má v České republice dlouholetou tradici. Tento sport se na našem území hraje téměř 100 let. V roce 2013 slaví společně

Více

ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA (IV. ročníku) festivalu TANEC DĚTEM 2011

ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA (IV. ročníku) festivalu TANEC DĚTEM 2011 ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA (IV. ročníku) festivalu TANEC DĚTEM 2011 Poprvé vznikla myšlenka tanečního festivalu určeného pro mladé diváky již v roce 2004, kdy byl zahájen festival TANEC PRAHA symbolicky na Den Dětí

Více

150 let Turnovsko kralupské dráhy 5. a 6. září 2015

150 let Turnovsko kralupské dráhy 5. a 6. září 2015 150 let Turnovsko kralupské dráhy 5. a 6. září 2015 Průvodce oslavami V letošním roce uplyne již 150 let od zahájení provozu na významné železniční spojnici Turnova a Kralupy nad Vltavou, turnovsko kralupské

Více

SEZNAM ČESKÝCH ČASOPISŮ ODEBÍRANÝCH KNIHOVNOU DÚ k 1. lednu 2015

SEZNAM ČESKÝCH ČASOPISŮ ODEBÍRANÝCH KNIHOVNOU DÚ k 1. lednu 2015 ČASOPISY ODEBÍRANÉ KNIHOVNOU DÚ V ROCE 2015 Seznam časopisů obsahuje abecedně seřazený soupis titulů, které budou k dispozici v knihovně Divadelního ústavu v roce 2015. Soupis je rozdělen do tří částí

Více

Strašlivá Podívaná - hudební skupina z Plzně

Strašlivá Podívaná - hudební skupina z Plzně Strašlivá Podívaná - hudební skupina z Plzně Hudební skupina Strašlivá Podívaná vznikla na jaře 1988 a v roce 2013 tedy dosáhla věku 25 let. Písničky Strašlivky vycházejí z inspirací historickými a fantazijními

Více

Společenské centrum Trutnovska pro kulturu a volný čas. informační měsíčník kulturních událostí. číslo02 2012. únor

Společenské centrum Trutnovska pro kulturu a volný čas. informační měsíčník kulturních událostí. číslo02 2012. únor Společenské centrum Trutnovska pro kulturu a volný čas informační měsíčník kulturních událostí číslo02 2012 NoD Quijote středa 1. 2. UFFO - Společenské centrum Trutnov Studio Damúza Praha Hrají: David

Více

PROGRAM MEKUC ÚNOR 2014

PROGRAM MEKUC ÚNOR 2014 Mělnické kulturní PROGRAM MEKUC ÚNOR 2014 Neděle 2. února v 15.00 hodin - divadelní sál MKD ZVÍŘÁTKA A LOUPEŽNÍCI Nedělní pohádka pro děti v rámci festivalu Divadlo dětem. Hrají členové divadla Karla Čapka

Více

Veřejný program 2010

Veřejný program 2010 Veřejný program 2010 Centrum Bavaria Bohemia Freyung 1 92539 Schönsee Tel.: +49(0)9674-92 48 77 Fax: +49(0)9674 91 30 67 e-mail: info@cebb.de Internet: www.bbkult.net Veřejný program v Centru Bavaria Bohemia

Více

MIKULOV. město s vůní jihu. TOP akce 2010 duben září. Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií. PRAHA BRNO WIEN EVROPSKÁ UNIE

MIKULOV. město s vůní jihu. TOP akce 2010 duben září. Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií. PRAHA BRNO WIEN EVROPSKÁ UNIE MIKULOV město s vůní jihu TOP akce 2010 duben září D PRAHA Pl BRNO D Sk A WIEN EVROPSKÁ UNIE Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií. Zahájení sezony Regionálního muzea v Mikulově 1. dubna 2010

Více

14. Mezinárodní folklorní festival CIOFF PLZEŇ 2010

14. Mezinárodní folklorní festival CIOFF PLZEŇ 2010 14. Mezinárodní folklorní festival CIOFF 2010 9. 13. 6. 2010 proběhne pod patronací hejtmanky Plzeňského kraje Milady Emmerové, náměstkyně primátora města Plzně Marcely Krejsové a starosty MO Plzeň 3 Jiřího

Více

ZPRÁVY Z ICM PRACHATICE 23/2012. Zprávy z Informačního centra pro mládež Prachatice

ZPRÁVY Z ICM PRACHATICE 23/2012. Zprávy z Informačního centra pro mládež Prachatice ZPRÁVY Z ICM PRACHATICE 23/2012 Zprávy z Informačního centra pro mládež Prachatice www.facebook.com/icm.prachatice Kontakt: Informační centrum pro mládež Prachatice Zlatá stezka 145 383 01 Prachatice Tel./fax:

Více

Úterý 7. dubna v 19.00 hodin hudební sál MKD FÉNIX Závrať nad Berlínem. Vizuálně podmanivý thriller z poválečného Berlína. Film mekuc Vstupné 60 Kč

Úterý 7. dubna v 19.00 hodin hudební sál MKD FÉNIX Závrať nad Berlínem. Vizuálně podmanivý thriller z poválečného Berlína. Film mekuc Vstupné 60 Kč PROGRAM MEKUC DUBEN 2015 Středa 1. dubna ve 14.00 hodin taneční sál MKD ZAHÁJENÍ VÝSTAVY NÁVRHŮ SOUTĚŽE REVITALIZACE NÁM. KARLA IV. Výstava potrvá do 10. dubna, otevřena bude každý všední den od 14.00

Více

Smíšeného pěveckého sboru

Smíšeného pěveckého sboru Přehled koncertů, akcí a vystoupení Smíšeného pěveckého sboru VOŠP a SPgŠ Litomyšl za školní rok 2008/09 zpracováno 24. 8. 2009 PODZIM 2008 6. 9. 2008 Vystoupení na zámku v Rudolticích 11. 9. 2008 Koncert

Více

ZPRÁVY Z ICM PRACHATICE

ZPRÁVY Z ICM PRACHATICE ZPRÁVY Z ICM PRACHATICE Událo se: Zahájení výstavy Anne Frank Minulý týden jsme slavnostně zahájili výstavu Anne Frank-odkaz pro současnost. Příběh židovské dívky dojímá mnoho návštěvníků i žáků základních

Více

www.kocourkova.net MICHAELA KOCOURKOVÁ

www.kocourkova.net MICHAELA KOCOURKOVÁ MICHAELA KOCOURKOVÁ umělecká agentura koncerty umělecká zastoupení eventy EXKLUZIVNÍ ZASTOUPENÍ Daniel Hůlka První typ koncertu Daniel Hůlka a Martin Rada (klavír, varhany) - výběr klasické, moderní a

Více

Pravidelné akce Klubu seniorů Krupka na rok 2015

Pravidelné akce Klubu seniorů Krupka na rok 2015 Pravidelné akce Klubu seniorů Krupka na rok 2015 Každé pondělí až čtvrtek je otevřen klub v DPS Dlouhá 636, Krupka vždy od 13,00 do 17,00 hodin. Možnost využití dvou počítačů včetně připojení na internet,

Více

Plán akcí pro veřejnost - školní rok 2013/2014

Plán akcí pro veřejnost - školní rok 2013/2014 Plán akcí pro veřejnost - školní rok 2013/2014 ZÁŘÍ 2013 7. 9. Charitativní den pro Tichou 10. 9. Den, kdy svítí světlušky - sbírka pro nevidomé 11. 9. Zahájení činnosti Kouzelné hlíny - tvoření pro děti,

Více

Výroční zpráva za rok 2008

Výroční zpráva za rok 2008 Výroční zpráva za rok 2008 slovo úvodem Vážená paní, vážený pane, přátelé, diváci a členové a členky Tradičního loutkového divadla Zvoneček, přešel rok 2008, v němž občanské sdružení prožilo třetí rok

Více

Základní školy Literární besedy Věková kategorie Svět obrů a čarodějů Roalda Dahla (literární beseda s prvky informační výchovy)

Základní školy Literární besedy Věková kategorie Svět obrů a čarodějů Roalda Dahla (literární beseda s prvky informační výchovy) Tisková zpráva č. 12/2011 Nabídka vzdělávacích akcí pro školy Oddělení pro děti a mládež a hudební oddělení v Ústřední knihovně a obvodní knihovny Krajské knihovny Františka Bartoše připravily na školní

Více

1. HISTORIE. 1978-1989 Okresní dům pionýrů a mládeže. 1989-1994 Dům dětí a mládeže. 1994 - Dům dětí a mládeže Kamarád

1. HISTORIE. 1978-1989 Okresní dům pionýrů a mládeže. 1989-1994 Dům dětí a mládeže. 1994 - Dům dětí a mládeže Kamarád P R E Z E N T A C E OBSAH 1. Historie 2. Současnost 3. Náhled na jednotlivá pracoviště 4. Hlavní náplň činnosti DDM a) pravidelná činnost b) příležitostná činnosti c) spontánní činnost d) metodická činnost

Více

Green Day Revival Praha datum začátku akce: 26.07.2014 čas začátku akce: 21:00 h.

Green Day Revival Praha datum začátku akce: 26.07.2014 čas začátku akce: 21:00 h. Festival fantazie 2014 datum začátku akce: 27.06.2014 datum ukončení akce: 06.07.2014 místo konání: KD Junior, sokolovna, kino, hotel Fantazie stručný popis akce: sci-fi, vesmír, technika, horor, záhady,

Více

OLMA Národní finále mladších minižákyň

OLMA Národní finále mladších minižákyň INFORMAČNÍ BULLETIN OLMA Národní finále mladších minižákyň pod záštitou hejtmana Královéhradeckého kraje Bc. Lubomíra France Úvodní slovo Vážení hosté, účastníci, diváci, dovolte mi tímto Vás přivítat

Více

Magická síla přírody a lidského umu

Magická síla přírody a lidského umu Luhačovice Město Luhačovice, cestovní agentura Luha Info Městské informační středisko Masarykova 950, 763 26 Luhačovice tel./fax: 577 133 980, tel.: 577 132 341 e-mail: luhainfo@mesto.luhacovice.cz Magická

Více

Přímý přenos zápasu O2 Extraligy ledního hokeje a NHL. přímý přenos tréninku Formule 1/Moto GP

Přímý přenos zápasu O2 Extraligy ledního hokeje a NHL. přímý přenos tréninku Formule 1/Moto GP Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Přímý přenos Premier League a KHL Přímý přenos UEFA Champions League Přímý přenos UEFA Champions League Přímý přenos zápasu O2 Extraligy ledního hokeje a NHL Přímý přenos

Více

Pracovní jednání předsedů (trenérů) krajských sportovních svazů Pardubického kraje - Informace k organizaci Her

Pracovní jednání předsedů (trenérů) krajských sportovních svazů Pardubického kraje - Informace k organizaci Her HRY VI. LETNÍ OLYMPIÁDY DĚTÍ A MLÁDEŽE ČR 2013 ZLÍNSKÝ KRAJ 23. 28. 6. 2013 Pracovní jednání předsedů (trenérů) krajských sportovních svazů Pardubického kraje - Informace k organizaci Her OBSAH PREZENTACE

Více

Filmové projekce, dílny, výstavy a divadelní představení pro školy a školky, mládež, děti a jejich rodiče

Filmové projekce, dílny, výstavy a divadelní představení pro školy a školky, mládež, děti a jejich rodiče Filmové projekce, dílny, výstavy a divadelní představení pro školy a školky, mládež, děti a jejich rodiče 3. 5. až 8. 5. 2011, Třeboň ÚTERÝ 3. 5. 9:00 Česká televize uvádí: Dějiny udatného českého národa

Více

Anotace Autor Jazyk Očekávaný výstup Speciální vzdělávací potřeby Klíčová slova Druh učebního materiálu Druh interaktivity Cílová skupina

Anotace Autor Jazyk Očekávaný výstup Speciální vzdělávací potřeby Klíčová slova Druh učebního materiálu Druh interaktivity Cílová skupina Identifikátor materiálu: EU - 4-51, poezie-próza, spisovatel-ilustátor, divadlo Tématická oblast: český jazyk - literatura 1. ročníku Materiál obsahuje dva pracovní listy. Ţáci rozlišují poezii, prózu

Více

STŘEDISKO EKOLOGICKÉ VÝCHOVY A ETIKY RÝCHORY PROJEKT DOTEK KALENDÁŘ AKCÍ PRO VEŘEJNOST

STŘEDISKO EKOLOGICKÉ VÝCHOVY A ETIKY RÝCHORY PROJEKT DOTEK KALENDÁŘ AKCÍ PRO VEŘEJNOST STŘEDISKO EKOLOGICKÉ VÝCHOVY A ETIKY RÝCHORY PROJEKT DOTEK KALENDÁŘ AKCÍ PRO VEŘEJNOST ŠKOLNÍ ROK 2009/2010 O projektu DOTEK Dům obnovy tradice, ekologie a kultury je projekt Střediska ekologické výchovy

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA ZUŠ VELKÉ POPOVICE Škol.rok 2009/2010

VÝROČNÍ ZPRÁVA ZUŠ VELKÉ POPOVICE Škol.rok 2009/2010 VÝROČNÍ ZPRÁVA ZUŠ VELKÉ POPOVICE Škol.rok 2009/2010 Základní umělecká škola Velké Popovice Komenského 198 251 69 Velké Popovice Středočeský kraj Tel./fax :323665847 Mobil :724304692 e-mail:zusvp@cmail.cz

Více

LOOK BELLA 2010 Luxury event & Big fashion show

LOOK BELLA 2010 Luxury event & Big fashion show LOOK BELLA 2010 Luxury event & Big fashion show Soutěž plná krásných mladých dívek a mužů Na akcích vystupují populární osobnosti Finále soutěže se koná v luxusních prostorách hotelu v Praze Jedinečná

Více

Každý den můžete vyhrát ceny v kvízu o Evropské unii. Mládež v pohybu. Gaudeamus Brno 2011 / 1. - 4. listopadu

Každý den můžete vyhrát ceny v kvízu o Evropské unii. Mládež v pohybu. Gaudeamus Brno 2011 / 1. - 4. listopadu Každý den můžete vyhrát ceny v kvízu o Evropské unii. PROGRAM Mládež v pohybu / 1. - 4. listopadu Úterý 1. listopadu Všechny prezentované projekty byly financovány ze vzdělávacích programů Evropské Unie

Více

2.1. 2015 - pátek Zdravotní cvičení pro seniory 8:30 9:30

2.1. 2015 - pátek Zdravotní cvičení pro seniory 8:30 9:30 SPOLEČENSKÉ, AKTIVIZAČNÍ CENTRUM PRO SENIORY Středisko sociálních služeb Městské části Praha 9 Harrachovská 422/2, Praha 9 Prosek, www.ssspraha9.cz tel.: 724/905 785, 286582298, e-mail: dunderova@ssspraha9.cz

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY

VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY Z Á K L A D N Í U M Ě L E C K Á Š K O L A Ž I R O V N I C E VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY PEDAGOGICKÁ ČÁST ŠKOLNÍ ROK 2011-2012 V ŽIROVNICI DNE 30. 6. 2012 a/ Charakteristika školy: V Základní umělecké

Více

KULTURNÍ PŘEHLED KVĚTEN 2014. www.kulturakoprivnice.cz

KULTURNÍ PŘEHLED KVĚTEN 2014. www.kulturakoprivnice.cz KULTURNÍ PŘEHLED KVĚTEN 2014 www.kulturakoprivnice.cz Čtvrtek 1. května 2014-14.00 až 18.30 hodin Prostranství před KDK PRVOMÁJOVÉ BALÁBILÉ Pohodové sváteční odpoledne pro celou rodinu Prvomájové odpoledne

Více

Svaz letců. odbočka č. 20 Olomouc. generála Františka Peřiny

Svaz letců. odbočka č. 20 Olomouc. generála Františka Peřiny Svaz letců odbočka č. 20 Olomouc generála Františka Peřiny František Peřina Olomoucká odbočka Svazu letců má ve svém názvu jméno jednoho z nejlepších stíhacích pilotů druhé světové války stíhacího pilota

Více

Akademie Junioru datum začátku akce: 17.04.2015 čas začátku akce: 16.00 místo konání (obec): Chotěboř místo konání: sokolovna druh akce: ostatní

Akademie Junioru datum začátku akce: 17.04.2015 čas začátku akce: 16.00 místo konání (obec): Chotěboř místo konání: sokolovna druh akce: ostatní Výstava obrazů Jarmily Blablecové Krňávkové Sen datum začátku akce: 27.2. 2015 datum ukončení akce: 17.4.2015 místo konání: Knihovna Ignáta Herrmanna a Informační centrum Chotěboř stručný popis akce: Vernisáž

Více

Zpráva o činnosti školy v rámci sítě ASPnet 2006/2007

Zpráva o činnosti školy v rámci sítě ASPnet 2006/2007 Zpráva o činnosti školy v rámci sítě ASPnet 2006/2007 Jméno školy: Střední odborná škola Luhačovice Adresa: Masarykova 101, 763 26 Luhačovice Tel.: 00420577131067 Fax: 00420577131067 Email: vedeni@sosluhac.cz

Více

Návesní průčelí Šubrtova statku čp.2 ve Třebízi.

Návesní průčelí Šubrtova statku čp.2 ve Třebízi. Zpravodaj č. 7/ 2012 Vážení přátelé slánského muzea, v letních měsících láká k návštěvě především malebný areál Národopisného muzea ve Třebízi. Jak sami návštěvníci říkají, takový klid a prostředí přímo

Více

ZOH SOČI ČT SPORT. XXII. zimní olympijské hry 2014 Soči programové schéma ČT SPORT

ZOH SOČI ČT SPORT. XXII. zimní olympijské hry 2014 Soči programové schéma ČT SPORT ČT SPORT XXII. zimní olympijské hry 2014 Soči programové schéma ČT SPORT ZOH SOČI DATUM ČAS DISCIPLÍNA AKCE ČT 6. 2. 2014 15:00 JÍZDA V BOULÍCH kvalifikace 15:45 SNOWBOARDING, KVALIFIKACE SLOPESTYLE 16:30

Více

Organizační zabezpečení školního roku 2014/2015

Organizační zabezpečení školního roku 2014/2015 BONI PUERI základní umělecká škola, Hradec Králové Českosloveské armády 332/39, 500 03 Hradec Králové tel.: +420 608 200 472 e-mail: bonipueri@bonipueri.cz Organizační zabezpečení školního roku 2014/2015

Více

Od 9. září každou neděli ve 20 hodin na Nově

Od 9. září každou neděli ve 20 hodin na Nově www.nova.cz Pro více informací kontaktujte koordinátorku projektu Johanu Indrákovou, tel.: 777 886 555 e-mail: johana.indrakova@nova.cz Od 9. září každou neděli ve 20 hodin na Nově Vem si mě! Dvacet dívek,

Více

Vý stupní test z de jepisu 9. roč ní k

Vý stupní test z de jepisu 9. roč ní k Vý stupní test z de jepisu 9. roč ní k 1. Imperialismus a. co b. kde 2. Druhá průmyslová revoluce a. co? c. kdy? 3. Pásová výroba a. kdo? 4. Významné objevy a objevitelé konce 19. století. 5. Kultura konce

Více

Závěrečná zpráva Senior Praha 8. 10. 9. 2011 Výstaviště Holešovice

Závěrečná zpráva Senior Praha 8. 10. 9. 2011 Výstaviště Holešovice Závěrečná zpráva Senior Praha 8. 10. 9. 2011 Výstaviště Holešovice www.seniorpraha.cz 2 Ve dnech 8. až 10. září 2011 proběhl na Výstavišti v Praze Holešovicích první ročník odborného veletrhu zaměřeného

Více

Velká písmena - procvičování

Velká písmena - procvičování Velká písmena - procvičování MASARYKOVA ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA VELKÁ BYSTŘICE projekt č. CZ.1.07/1.4.00/21.1920 Název projektu: Učení pro život Číslo DUMu: VY_32_INOVACE_25_14 Tématický celek:

Více

Pondělí. Přijď si zastřílet z profesionálního luku, kuše či foukačky.

Pondělí. Přijď si zastřílet z profesionálního luku, kuše či foukačky. Pondělí 10:15 11:30 Relax yourself Výroba náušnic Kongresový sál Vyrob si vlastní nášnice z různých materiálů. 15:00 16:00 Get the feel Lukostřelba - Sraz u hlavní recepce Přijď si zastřílet z profesionálního

Více

13 kuponů 1+1 vstupenka zdarma červen prosinec 2013

13 kuponů 1+1 vstupenka zdarma červen prosinec 2013 Divadlo Ponec Divadlo v Dlouhé Galerie hl. m. Prahy MeetFactory Městská divadla pražská Museum Kampa Orchestr Berg Studio Béla Švandovo divadlo na Smíchově Uměleckoprůmyslové museum v Praze vydání pro

Více

www.deti-detem.cz Děti dětem Velký vánoční koncert pro handicapované děti a děti z Dětských domovů z celé ČR neděle 14.12.2014 od 15.

www.deti-detem.cz Děti dětem Velký vánoční koncert pro handicapované děti a děti z Dětských domovů z celé ČR neděle 14.12.2014 od 15. Děti dětem Velký vánoční koncert pro handicapované děti a děti z Dětských domovů z celé ČR neděle 14.12.2014 od 15.00 hodin sál Bohuslava Martinů na pražské HAMU, Malostranské náměstí 13, 118 00 Praha

Více

Galerie a muzea... tipy pro váš Londýnský program

Galerie a muzea... tipy pro váš Londýnský program Galerie a muzea... tipy pro váš Londýnský program Galerie Tate Modern Tate Modern je galerií moderního umění, nachází se v budově původní elektrárny Bankside. Turbínová hala, kde se nacházel elektrický

Více

KRAJSKÁ KNIHOVNA FRANTIŠKA BARTOŠE ŠKOLÁM

KRAJSKÁ KNIHOVNA FRANTIŠKA BARTOŠE ŠKOLÁM Vavrečkova 7040, 760 01 Zlín KRAJSKÁ KNIHOVNA FRANTIŠKA BARTOŠE ŠKOLÁM Oddělení pro děti a oddělení pro dospělé čtenáře Krajské knihovny Františka Bartoše ve Zlíně připravilo na školní rok 2014/2015 plán

Více

Drobná grafika - výstava datum začátku akce: leden - únor čas začátku akce: 08.00 místo konání: (obec): Chotěboř

Drobná grafika - výstava datum začátku akce: leden - únor čas začátku akce: 08.00 místo konání: (obec): Chotěboř Výstava Grafik Vendy Hoblinky Chalupy datum začátku akce: 06.01.2015 datum ukončení akce: 19.02.2015 čas začátku akce: 08.00 místo konání: Knihovna Ignáta Herrmanna a Informační centrum Chotěboř stručný

Více

Program na leden 2014

Program na leden 2014 Program na leden 2014 Čt 2.1. Mše svatá ( od 9.30 hod. ) Čt 16.1. Mše svatá ( od 9.30 hod. ) Čt 30.1. Mše svatá ( od 9.30 hod. ) Pá 17.1. Pedikúra ( od 13.00 hod.) Čt 23.1. Kadeřnice ( od 10.00 hod.) Program

Více

Základní škola a Mateřská škola G.A.Lindnera Rožďalovice. Pěvecký sbor Kvítek

Základní škola a Mateřská škola G.A.Lindnera Rožďalovice. Pěvecký sbor Kvítek Základní škola a Mateřská škola G.A.Lindnera Rožďalovice Pěvecký sbor Kvítek Jméno a příjmení: Michaela Blechová Třída: 5.A Školní rok: 2014/2015 Garant / konzultant: PaedDr. Naděžda Hrnčířová Datum odevzdání:

Více

ZÁPIS Z JEDNÁNÍ RADY STARŠÍCH

ZÁPIS Z JEDNÁNÍ RADY STARŠÍCH ZÁPIS Z JEDNÁNÍ RADY STARŠÍCH Datum: 15. 1. 2015 Místo setkání: PALACHOVA 504/7, LIBEREC 1, 460 01 PŘÍTOMNI: Rada starších: Irena JIRÁSKOVÁ, Pavel VYSLYŠEL, Květa PŘIBYLOVÁ, Alžběta ZAHRÁDKOVÁ, Petr ČERNÝ,

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA ZUŠ VELKÉ POPOVICE Škol.rok 2010/2011

VÝROČNÍ ZPRÁVA ZUŠ VELKÉ POPOVICE Škol.rok 2010/2011 VÝROČNÍ ZPRÁVA ZUŠ VELKÉ POPOVICE Škol.rok 2010/2011 Základní umělecká škola Velké Popovice Komenského 198 251 69 Velké Popovice Středočeský kraj Tel./fax :323665847 Mobil :724304692 777602352 e-mail:zusvp@cmail.cz

Více

Výstava ve Slezském zemském muzeu v Opavě

Výstava ve Slezském zemském muzeu v Opavě Zdroj: ČT 1 Datum vydání: 20.11.2007 Rubrika / pořad: 06:30 Regiony - Ostrava Strana / zpráva 07 Výstava ve Slezském zemském muzeu v Opavě Linda BENDOVÁ, redaktorka Bestiář aneb muzeum plné loutek, to

Více