Renault kadjar. Objevte Renault Kadjar na

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Renault kadjar. Objevte Renault Kadjar na www.renault.cz"

Transkript

1 Objevte Renault Kadjar na Renault kadjar Obsahu této publikace, její přesnosti a aktuálnosti k datu jejího tisku jsme věnovali veškerou péči. Tento dokument byl zpracován na základě nulté série nebo prototypu. V rámci politiky trvalého zdokonalování svých produktů si RENAULT vyhrazuje právo kdykoli upravit specifikace i popisovaná a představovaná vozidla. Tyto úpravy RENAULT svým koncesionářům sdělí v co nejkratší lhůtě. Jednotlivé verze se mohou lišit podle toho, pro kterou zemi jsou určené, některé vybavení nemusí být k dispozici (jako sériové, volitelné nebo jako příslušenství). Některé prvky volitelného vybavení se mohou vylučovat nebo být mezi sebou propojené. Fotografie v této publikaci nemusí přesně odpovídat popisu verze nabízené na polském trhu. Spojte se, prosím, se svým místním koncesionářem, aby Vám poskytl nejnovější informace o našich produktech Z technických a polygrafických důvodů se mohou barvy reprodukované v tomto dokumentu mírně lišit od skutečných barev karoserie nebo materiálu vnitřního vybavení. Všechna práva vyhrazena. Jakákoli reprodukce této publikace nebo její části, provedená jakoukoli formou nebo jakýmkoli prostředkem, bez předchozího písemného svolení společnosti RENAULT je zakázána Tato publikace není obchodní nabídkou ve smyslu ustanovení Občanského zákoníku. Renault Renault doporučuje zaleca Foto: Renault Marketing 3D-Commerce, J. Ludes, A. Bernier, O. Banet

2 Odvažte se žít naplno! Konečně přišel čas udělat to, o čem jste vždy snili, ale nikdy jste k tomu nesebrali odvahu. Vydejte se za dobrodružstvím a objevte nové cesty a nové obzory společně s Renault Kadjar. Inspirativní, silný, připravený na všechno... Nový crossover značky Renault je jako Vy. Právě jste našli spřízněnou duši! Atletické křivky v kombinaci s elegantními liniemi, výrazná přední maska, soustředěný výraz... Renault Kadjar je vždy připraven zaplnit další list ve Vašem cestovním deníku. Čeká jen na Vaše pokyny. Vydejte se na cestu! Můžete se stát dobrodruhem, lovcem i hrdinou... Konečně můžete být sami sebou! Vítejte ve světě Renault Kadjar!

3 100% svoboda Renault Kadjar je vždy připraven vyrazit na cestu a objevovat nové obzory. Přesedlejte na pohon všech 4 kol a vyjeďte vstříc dechberoucí krajině. Renault Kadjar je robustní a bezpečný vůz, který do Vašeho života vnese nové emoce a splní Vám ty nejtajnější sny.

4 Dobrodružství ve městě I každodenní jízda autem se může proměnit v dobrodružství. Poznejte město z jiné stránky společně s Renault Kadjar. Díky motoru Energy dci 110 se systémem Stop & Start a systému rekuperace brzdné energie patří Renault Kadjar ke špičce, pokud jde o nízkou spotřebu paliva (3,8 l/100 km*) a emise CO 2 (99 g CO 2 /km*). V oblasti ekologie je jedničkou! * Výše spotřeby paliva a emisí CO 2 byla stanovena podle standardní metody měření uvedené v platných předpisech o homologaci vozidel.

5 Komfort XXL V prostorném a prosvětleném interiéru Renault Kadjar se můžete vydat za dobrodružstvím ve skutečně komfortních podmínkách. V žádném jiném autě jste se necítili tak dobře. Fixní panoramatické střešní okno, materiály nejvyšší kvality, dokonale tvarovaná přední sedadla, sedadlo řidiče ve sportovním stylu, Bose Surround Sound System...

6 Renault Kadjar: vydejte se za dobrodružstvím! Renault Kadjar je bezpečný a otevřený potřebám svých uživatelů a vymyká se stereotypům: jeho dynamické a úsporné motory, moderní asistenční systémy řízení, pohodlný a prosvětlený interiér a inteligentní systém uspořádání nabízejí ideální podmínky pro únik z každodennosti.

7 Přilnavost přizpůsobená terénu Renault Kadjar v sobě nezapře crossover, který se dokáže rozjet v každém terénu. Díky zvýšené světlé výšce a dvěma režimům pohonu 4x4 a 4x2 se Kadjar osvědčí v jakýchkoliv podmínkách. Pohon 4x4*. Změna terénu? Stačí otočit tlačítkem a zvolit odpovídající režim jízdy. K dispozici jsou tři režimy: - 2WD: pohon pouze na přední kola. V běžných podmínkách tento režim optimalizuje spotřebu paliva. - Auto: systém automaticky přenáší točivý moment a rozděluje výkon mezi všechna čtyři kola. Tento režim nabízí optimální výkon a bezpečnost. - 4WD Lock: na povrchu s nízkou adhezí (písek, bláto, sníh) je pohon rozložen mezi přední a zadní nápravu v poměru 50:50. Tento režim funguje do rychlosti 40 km/h. * Pohon 4x4 je dostupný s motorem Energy dci 130.

8 Výkon bez kompromisů Motory montované do Renault Kadjar jsou výkonné, spolehlivé a úsporné. Kromě systému Stop & Start s funkcí rekuperace brzdné energie jsou vybaveny i řadou dalších pokročilých technologií (downsizing, snížené tření, vstřikovací systém nejnovější generace), které zajišťují optimální výkon a spotřebu paliva. A to vše, aniž byste se museli vzdát potěšení z řízení. Energy dci 110 Pohodlná jízda Vysoký výkon a účinnost při každodenním provozu vlastnosti motoru Energy dci 110 nevyvolávají pochybnosti. Tento motor byl navržen pro řidiče, kteří požadují nízké provozní náklady a zároveň potěšení z řízení. Motor Energy dci 110 je první motor vybavený ocelovými písty, které optimalizují účinnost a maximálně snižují tření. Tento motor je dostupný s manuální 6stupňovou převodovkou, ale může spolupracovat i s automatickou dvouspojkovou převodovkou EDC. Vyniká neobyčejnou výkonností a spotřebou: 99 g CO 2 /km* a 3,8 l/100 km*! * Výše spotřeby paliva a emisí CO 2 byla stanovena podle standardní metody měření uvedené v platných předpisech o homologaci vozidel. Energy dci 130 Potěšení z řízení Tento všestranný a zároveň vysoce výkonný motor plně využívá bohatých zkušeností konstruktérů motorů Renault. Vyznačuje se neobyčejně výhodným poměrem mezi výkonem, potěšením z řízení a spotřebou paliva. Motor Energy dci 130 je dostupný rovněž pro verze s pohonem všech kol. Energy TCe 130 Plynulá jízda a dokonalá kontrola nad vozem Benzinový motor Energy TCe 130 vyniká rychlou odezvou na pokyny řidiče již při nízkých otáčkách. Díky turbodmychadlu je mimořádně výkonný a úsporný. Motor Energy TCe 130 je jako stvořený pro řidiče, kteří milují dynamický rozjezd a zrychlení. Převodovka EDC (Efficient Dual Clutch) Komfort, nízká spotřeba a pokročilá konstrukční technologie Tato automatická dvouspojková 6stupňová převodovka EDC zajišťuje plynulou změnu rychlostí. Automatická dvouspojková převodovka EDC je velmi dynamická a na pokyny řidiče reaguje téměř okamžitě. Spotřeba paliva je srovnatelná s vozy s manuální převodovkou. Automatická dvouspojková převodovka EDC dostupná s motorem Energy dci 110 zaručuje pohodlnou jízdu bez stresu za každých podmínek.

9 Účinné asistenční systémy řízení Renault Kadjar je vůz, který Vám usnadní řízení a zajistí, aby Vaše jízda byla bezpečnější, plynulejší a bez stresu. Díky asistenčním systémům řízení je vše neskonale jednoduché: přizpůsobení rychlosti situaci na silnici, jízda ve správném jízdním pruhu, sledování mrtvého úhlu v zrcátkách, parkování bez použití rukou v přeplněném městě nebo automatické přepínání dálkových a potkávacích světel. S Renault Kadjar je řízení naprosto bezpečné. Funkce rozpoznávání dopravních značek Systém umožňuje přizpůsobení rychlosti jízdy rychlostním omezením na dopravních značkách, které vůz pomocí kamery automaticky rozpoznává. Pomocí vizuální signalizace varuje řidiče při překročení maximální povolené rychlosti a nabízí zadání rozpoznaného omezení rychlosti jako horní hranice do omezovače rychlosti. Parkovací asistent Easy Park Assist Podélné parkování nikdy nebylo tak snadné jako se systémem Easy Park Assist. Systém změří dostupný prostor a určí jízdní dráhu pro správné zaparkování. Předejte mu řízení a bez problémů zaparkujte. Systém sledování mrtvého úhlu Tento systém rozpoznává přítomnost vozidel v mrtvém úhlu a informuje o ní řidiče pomocí blikající kontrolky umístěné na příslušném vnějším zpětném zrcátku. Active Emergency Braking System (AEBS) Systém upozorňuje řidiče na riziko kolize s vozidlem jedoucím před ním. Pokud řidič nereaguje, nebo zareaguje příliš pozdě, systém mu pomůže přibrzdit, aby ke kolizi nedošlo.

10 BOSE Surround Sound System Objevte nový rozměr kvality zvuku Neobyčejně hluboké basy, jemné vysoké tóny, realistický zvuk audiosystém značky Bose promění interiér Renault Kadjar v koncertní sál! Sedm vysoce kvalitních reproduktorů a subwoofer vytváří prostorovou zvukovou scénu ovládanou pomocí digitálního zesilovače se speciálně přizpůsobenými parametry. Čisté znění, bohatý rytmus, jemnost akordů... zvuk v přední i zadní části vozu je bohatý, vyrovnaný a dokonale čistý. V Renault Kadjar má dobrodružství také svou hudební dimenzi...

11 Dokonalá všestrannost Prostorný interiér, inteligentní systém změny jejího uspořádání, objemné úložné prostory Renault Kadjar má mnoho výhod. Vůz je vybaven systémem Easy Break se speciálními madly umístěnými uvnitř zavazadlového prostoru, pomocí nichž lze odblokovat a automaticky sklopit opěradla zadních sedadel. Zavazadlový prostor nabízí dvě polohy díky vyjímatelnému dnu: vysokou polohu, ve které dno tvoří dokonale rovný povrch pro usnadnění přepravy objemných předmětů, a nízkou polohou pro maximální objem zavazadlového prostoru. Kromě toho lze zavazadlový prostor rozdělit na dvě nebo tři části, což zaručuje bezpečné a praktické uložení zavazadel. S Renault Kadjar můžete konečně uskutečnit své sny! Bez problémů v něm můžete převážet surfařské prkno nebo snowboard. Po nastavení dna zavazadlového prostoru do vysoké polohy a po sklopení zadního sedadla získáte dokonale rovnou podlahu a mimořádně velký objem zavazadlového prostoru. Pokud navíc sklopíte i opěradlo sedadla spolujezdce, prodlouží se rovná podlaha zavazadlového prostoru až k palubní desce a vytvoří prostor o délce 2,5 m! Díky praktickým přihrádkám rozmístěným po celé kabině vozu, o celkovém objemu 30 l, je cestování s Renault Kadjar až neuvěřitelně snadné!

12 Barvy karosérie Výbava life BÍLÁ GLACIER* BÍLÁ NACRÉ** BÉŽOVÁ DUNE ČERVENÁ FLAMME** ŠEDÁ PLATINE ŠEDÁ TITANIUM ABS s elektronickým rozdělovačem brzdné síly a asistenčním systémem brzd Elektronický stabilizační systém ESC s protiprokluzovým systémem ASR a kontrolou nedotáčivosti CSV Asistent rozjezdu do kopce Systém kontroly tlaku v pneumatikách Čelní airbag řidiče a spolujezdce (s možností deaktivace airbagu spolujezdce) Boční airbagy chránící hlavu a hrudník na straně řidiče i spolujezdce Hlavové airbagy v první a druhé řadě Tříbodové bezpečnostní pásy vpředu i vzadu Systém kontroly zapnutí bezpečnostních pásů na všech sedadlech Bezpečnostní opěrky hlavy výškově nastavitelné na všech sedadlech Systém ISOFIX příprava pro upevnění dětské sedačky na zadních bočních sedadlech Automatické uzamčení dveří za jízdy Tempomat s omezovačem rychlosti Vnější zpětná zrcátka, vnější kliky dveří v barvě karoserie Ocelové disky kol 16", design Pragma Tmavý interiér Látkové čalounění tmavě šedé LED denní svícení LED zadní světlomety Funkce Follow Me Home nastavitelné zpoždění zhasínání světlometů Vnější zpětná zrcátka elektricky nastavitelná a vyhřívaná Tónovaná skla Elektrický posilovač řízení s variabilním účinkem Poloautomatická parkovací brzda Sada na opravu pneumatik Manuální klimatizace s elektrickým ovládáním Klíč se 3 tlačítky Předpříprava pro alarm Výškově a podélně nastavitelný volant Elektrické ovládání předních a zadních oken, impulzní ovládání okna řidiče Zadní sedadla s děleným opěradlem 1/3-2/3 Sedadlo řidiče manuálně nastavitelné v 6 směrech Přední středová loketní opěrka s odkládacím prostorem Zadní středová loketní opěrka Palubní počítač s multifunkčním barevným TFT display, 7" Rádio (s Bluetooth hands-free s funkcí audiostreamingu, podporuje přehrávání CD a MP3 formátů, vstup USB a Jack, ovládání rádia pod volantem) Hudební systém Arkamys, 6 reproduktorů Ocelové disky kol 16, design Pragma MODRÁ COSMOS HNĚDÁ CAPPUCCINO ČERNÁ ÉTOILE Látkové čalounění tmavě šedé * Nemetalický lak ** Speciální metalický lak

13 Výbava Výbava zen (life +) INTENS (ZEN +) Disky kol z lehké slitiny 17, design Aquila Přední mlhové světlomety s funkcí přisvěcování do zatáček Volič jízdních řežimů ALL MODE 4x4-I (pouze přední náprava, automatické připojování zadní nápravy, stálý pohon 4x4; pouze pro verze s pohonem 4x4) Hands-free karta Renault s funkcí Welcome Scenario Volant potažený kůží Sedadlo řidiče manuálně nastavitelné v 6 směrech s manuálně nastavitelnou bederní opěrkou Dvojitá podlaha zavazadlového prostoru dělená s funkcí organizéru Disky kol z lehké slitiny 17, design Aquila Systém varování před opuštěním jízdního pruhu Systém rozpoznávání dopravních značek s varováním o překročení povolené rychlosti Automatické přepínání dálkových světel Střešní lišty Kombinace látkového čalouění s koženkou, tmavě šedé / černé Vnější zpětná zrcátka elektricky nastavitelná, vyhřívaná a sklopná Zatmavená zadní okna Dešťový a světelný senzor Zadní a přední parkovací senzory Dvouzonová automatická klimatizace Air quality senzor Zadní sedadla s děleným opěradlem 1/3 2/3 s funkcí Easy Break Sedadlo řidiče a spolujezdce manuálně nastavitelné v 6 směrech, sedadlo řidiče s manuálně nastavitelnou bederní opěrkou, sedadlo spolujezdce sklopné Multimediální a navigační systém Renault R-Link 2 (navigační systém TomTom s 7 kapacitním displejem a mapovým pokrytím Evropy, Bluetooth hands-free s funkcí audiostreamingu, podporuje přehrávání MP3 formátů, vstup USB a Jack, ovládání rádia pod volantem, přístup k online aplikacím) Disky kol z lehké slitiny 17, design Aquila Disky kol z lehké slitiny 19, design Extreme (za příplatek) Látkové čalounění tmavě šedé Kombinace látkového čalounění s koženkou, tmavě šedé / černé (varianta bez příplatku) Kombinace látkového čalounění s koženkou, tmavě šedé / černé Kožené čalounění světle šedé (za příplatek) Kožené čalounění černé (za příplatek)

14 Výbava Technické údaje BOSE (zen +) MOTOR Energy TCe 130 Energy dci 110 Energy dci 110 EDC Energy dci 130 Energy dci Palivo benzín diesel diesel diesel diesel Emisní norma Euro 6 Euro 6 Euro 6 Euro 6 Euro 6 Pohon přední přední přední přední 4x4 ALL MODE-I Zdvihový objem (cm 3 ) Počet válců/ventilů 4 / 16 4 / 8 4 / 8 4 / 16 4 / 16 Maximální výkon v kw (k) při ot./min 96 (130) při (110) při (110) při (130) při (130) při Maximální točivý moment v Nm při ot./min 205 při při při při při Typ vstřikování přímé Common Rail Common Rail Common Rail Common Rail Systém Stop & Start a rekuperace energie při brzdění Ano Ano Ano Ano Ano PŘEVODOVKA Typ převodovky Manuální 6stup. Manuální 6stup. Dvouspojková EDC 6stup. automatická Manuální 6stup. Manuální 6stup. Vnější zpětná zrcátka v leskle černé barvě Světlomety LED PURE VISION Volant potažený kůží Nappa Bose Surround Sound System, 8 reproduktorů vč. Subwoofer, Bose zvukový procesor, 6-kanálový ekvalizér Disky kol z lehké slitiny 19, design Egeus VÝKONY Maximální rychlost (km/h) m s pevným startem (s) 17,3 18,4 17,8 17,4 17, m s pevným startem (s) 31,5 33,5 33,2 31,9 32,5 Zrychlení km/h (s) 10,1 11,9 11,7 9,9 10,5 SPOTŘEBA PALIVA A EMISE CO 2 * Městský provoz (l/100 km) 6,8 7,0 4,1 4,2 3,8 4,0 5,0 5,1 5,4 5,5 Mimoměstský provoz (l/100 km) 4,9 5,1 3,6 3,8 3,8 3,9 3,9 4,1 4,4 4,6 Průměrná spotřeba (l/100 km) 5,6 5,8 3,8 3,9 3,8 3,9 4,3 4,5 4,8 4,9 Emise CO 2 v kombinovaném provozu (g/km) Objem nádrže (l) ŘÍZENÍ Průměr min. Ø otáčení (m) 10,72 10,72 10,72 10,72 10,72 BRZDOVÝ SYSTÉM Přední kola: ventilované kotouče Ø (mm) 296x26 296x26 296x26 296x26 296x26 Zadní kola: plné kotouče Ø (mm) 290x13 290x13 290x13 290x13 290x13 KOLA A PNEUMATIKY Rozměry pneumatik 215/65 R16 215/60 R17 225/45 R19 215/60 R17 225/45 R19 215/60 R17 225/45 R19 215/60 R17 225/45 R19 215/60 R17 225/45 R19 Kombinace látkového čalounění s koženkou, Bose tmavě šedé / černé Kožené čalounění černé (za příplatek) * Výše spotřeby paliva a emisí CO 2 byla stanovena podle standardní metody měření uvedené v platných předpisech o homologaci vozidel. Díky této metodě měření, která je stejná pro všechny výrobce, je možné srovnávat jednotlivá vozidla. Spotřeba paliva v reálných podmínkách závisí na provozních podmínkách užívání vozidla, výbavě a jízdním stylu řidiče. Pro optimalizaci spalování Vám doporučujeme prostudovat si tipy dostupné na

15 Rozměry Příslušenství JEDINEČNÝ STYL Objem zavazadlového prostoru (dm 3 ) Se sadou na opravu pneumatik. (podle normy VDA) Maximální objem zavazadlového prostoru (se složeným zadním sedadlem) ROZMĚRY (mm) A Rozvor 2646 B Celková délka 4449 C Přední převis 897 D Zadní převis 906 E Rozchod předních kol (měřeno na podlaze) 1556 F Rozchod zadních kol (měřeno na podlaze) 1542 G Celková šířka bez zpětných zrcátek / včetně zpětných zrcátek 1836/2058 H Výška nezatíženého vozu bez střešních lišt / včetně střešních lišt 1607/1613 H1 Výška nezatíženého vozu s otevřeným víkem 2069 J Výška prahu nezatíženého vozu 761 K Světlá výška nezatíženého vozu 200 L Poloměr ve výši kolen na zadních sedadlech 220 M Šířka v loktech vpředu M1 Šířka v loktech vzadu 1455 P Výška pod střechu pod úhlem 14 na předních sedadlech 905 P1 Výška pod střechu pod úhlem 14 na zadních sedadlech 910 Y Vnitřní šířka mezi podběhy 1099 Z Maximální délka zavazadlového prostoru s rozloženým/složeným zadním sedadlem 864/1620 Z1 Maximální délka zavazadlového prostoru po složení opěradla předního sedadla spolujezdce 2563 (volitelné příslušenství Systém Easy Break ) R/R1 Přední / zadní nájezdový úhel 18/ Renault Kadjar je vybaven doplňkovou ochranou podběhů kol, která mu dodává ještě sportovnější vzhled a zároveň ho chrání před běžnými drobnými škrábnutími. 2. Podsvícený boční SUV rám. Podtrhuje výrazný vzhled vozu a dodává mu na eleganci a na robustnosti. Osvětlení okolí dveří zvyšuje komfort při nasedání a vysedání z vozu. 3. Hliníkové pedály. Na míru navržené hliníkové pedály dodávají vozu na sportovnosti a jejich protiskluzový povrch zajišťuje také náležitou přilnavost. 4. Hliníkové disky kol Jaipur 19. Hliníkové disky kol v antracitové barvě v sobě spojují dynamiku a rafinovanost. 5. Disky kol 17 v lesklé černé barvě. Nabídka příslušenství k vozu Kadjar zahrnuje bohatý výběr disků kol, které umožňují libovolně měnit styl

16 Příslušenství POHODLNÝ INTERIÉR Příslušenství MOŽNOSTI ZMĚNY USPOŘÁDÁNÍ INTERIÉRU Dělicí mříž. Zajišťuje účinné oddělení zavazadlového prostoru od prostoru pro cestující a zvyšuje komfort cestování. Je praktická při převážení vašich domácích mazlíčků. 2. Vnitřní osvětlené prahy dveří. Chrání dveře před drobnými nárazy a zároveň vozu dodávají na eleganci a originalitě. 3. DVD přehrávač se dvěma displeji. Přenosný přehrávač vhodný na dlouhé cesty. 4. Textilní koberce Premium. Dokonale sladěné s výbavou interiéru vozu. Vysoce kvalitní a bezpečné. 5. Gumové koberce. Praktická alternativa textilních koberců. Díky nepromokavému povrchu účinně chrání interiér vozu Střešní box. Dokonalé spojení estetického vzhledu s komfortem užívání. Široká nabídka barev a velikostí, díky které můžete přizpůsobit velikost nákladového prostoru vozu svým individuálním potřebám. 2. Nosiče jízdních kol k upevnění na tažném zařízení. Umožňují bezproblémový a zcela bezpečný převoz až 3 jízdních kol. V závislosti na modelu může být sklápěcí při otvírání zavazadlového prostoru. 3. Výklopné tažné zařízení. Toto tažné zařízení je možné zcela skrýt pod zavazadlovým prostorem. Vizuální vzhled zadní partie vozu tak není ničím rušen. 4. Ochrana zavazadlového prostoru EasyFlex. Protiskluzová a nepropustná ochranná vložka, která dokonale kopíruje tvar podlahy zavazadlového prostoru. Lze ji různými způsoby rozložit tak, aby vždy zajišťovala optimální ochranu v závislosti na uspořádání sedadel. 5. Hliníkové střešní tyče a nosiče lyží. Příčné střešní tyče které lze snadno a rychle namontovat. Jsou vybaveny homologací City Crash Test. Podrobné informace najdete v brožuře příslušenství k Renault Kadjar.

K dispozici od září 2015. Energy dci 110 544 900 609 900. Energy dci 110 EDC 589 900 654 900. Energy dci 130 584 900 649 900

K dispozici od září 2015. Energy dci 110 544 900 609 900. Energy dci 110 EDC 589 900 654 900. Energy dci 130 584 900 649 900 Renault Kadjar Přestaňte se dívat. Začněte žít. CENÍK Motor Life ZEN Intens BOSE TCe 130 K dispozici od září 2015 489 900 554 900 dci 110 544 900 609 900 dci 110 EDC 589 900 654 900 dci 130 584 900 649

Více

K dispozici od září 2015. Energy dci 110 544 900 609 900. Energy dci 110 EDC 589 900 654 900. Energy dci 130 584 900 649 900

K dispozici od září 2015. Energy dci 110 544 900 609 900. Energy dci 110 EDC 589 900 654 900. Energy dci 130 584 900 649 900 Renault KADJAr Přestaňte se dívat. Začněte žít. CENÍK Motor Life ZEN Intens BOSE TCe 130 K dispozici od září 2015 489 900 554 900 dci 110 544 900 609 900 dci 110 EDC 589 900 654 900 dci 130 584 900 649

Více

NaBídKa ŠaMpIONŮ. dodatečná sleva 20 000 Kč při financování renault finance.

NaBídKa ŠaMpIONŮ. dodatečná sleva 20 000 Kč při financování renault finance. NOVÉ CLIO grandtour od 215 900 Kč* NaBídKa ŠaMpIONŮ CELKOVÁ VÝHODA až 30 000 Kč ZIMNÍ PNEUMATIKY VČETNĚ PŘEZUTÍ Od 999 Kč POVINNÉ RUČENÍ ZdarMa dodatečná sleva 20 000 Kč při financování renault finance.

Více

captur focus Crossover, který změní váš každodenní život

captur focus Crossover, který změní váš každodenní život renault captur focus Crossover, který změní váš každodenní život CAPTUR POD RENTGENEM Objevte a upravte si jeho interiér www.renault.cz Grafické zpracování MARTEN, spol. s r.o. Realizace Renault ČR, a.s.

Více

MotoR LIMITED BOSE. RenaULt LaGUna GRanDtoUR LiMiteD od 509 900 kč

MotoR LIMITED BOSE. RenaULt LaGUna GRanDtoUR LiMiteD od 509 900 kč CLio Renault LaGUna GRanDtoUR Ceník MotoR LIMITED BOSE 16v 140 569 900 dci 130 607 900 dci 150 627 900 677 900 energy dci 150 637 900 dci 175 at esm 735 900 RenaULt LaGUna GRanDtoUR LiMiteD od 509 900

Více

Nové Clio grandtour za 2 459 Kč/měs. s povinným ručením zdarma a nulovými poplatky. Na PrVNÍ SEtKÁNÍ NIKdY NEZaPOMENEtE!

Nové Clio grandtour za 2 459 Kč/měs. s povinným ručením zdarma a nulovými poplatky. Na PrVNÍ SEtKÁNÍ NIKdY NEZaPOMENEtE! NOVÉ CLIO grandtour Nové Clio grandtour za 2 459 Kč/měs. s povinným ručením zdarma a nulovými poplatky Na PrVNÍ SEtKÁNÍ NIKdY NEZaPOMENEtE! OO7" MuLtIMEdIÁLNÍ dotykový displej S NaVIgaCÍ OOMOtOrY ENErgY

Více

NOVÉ CLIO R.S. Od 564 900 Kč. ENERGY FINANCOVÁNÍ NA 1/3 S 0 % ÚROKEM NEBO 30 000 Kč BONUS PŘI FINANCOVÁNÍ RENAULT FINANCE

NOVÉ CLIO R.S. Od 564 900 Kč. ENERGY FINANCOVÁNÍ NA 1/3 S 0 % ÚROKEM NEBO 30 000 Kč BONUS PŘI FINANCOVÁNÍ RENAULT FINANCE NOVÉ CLIO R.S. Od 564 900 Kč OOEXKLUZIVNÍ LIMITOVANÁ SÉRIE CLIO R.S. MONACO GP OOLAUNCh CONTROL SYSTÉM KONTROLOVANÉhO NEJRYChLEJŠÍhO ROZJEZDU S PEVNÝM STARTEM OOR.S. DRIVE VOLBA 3 REŽIMŮ NASTAVENÍ VOZU

Více

KANGOO EXPRESS A KANGOO EXPRESS MAXI

KANGOO EXPRESS A KANGOO EXPRESS MAXI KANGOO EXPRESS A KANGOO EXPRESS MAXI KANGOO EXPRESS A KANGOO EXPRESS MAXI www.renault.cz Grafické zpracování NEXOS Intl., s.r.o. Tisk Marten, s.r.o. Realizace Renault ČR, a.s. červen 2010 doporučuje Obsahu

Více

CENÍK FORD C-MAX. Zvýhodněná nabídka. Základní ceny. Trend. Titanium

CENÍK FORD C-MAX. Zvýhodněná nabídka. Základní ceny. Trend. Titanium CENÍK FORD Trend Titanium Zvýhodněná nabídka Motor Výkon Převodovka Cena včetně DPH Grand 1.0 EcoBoost 100 k (74 kw) 6st. manuální 395 150 426 150 1.6 Duratec Ti-VCT 105 k (77 kw) 5st. manuální 380 150

Více

Technické údaje 30 Údaje o motoru 30 Spotřeba paliva a emise CO 2 31 Hmotnosti 32 Varianty uspořádání sedadel 33 Rozměry 34

Technické údaje 30 Údaje o motoru 30 Spotřeba paliva a emise CO 2 31 Hmotnosti 32 Varianty uspořádání sedadel 33 Rozměry 34 Nové Vito. Kombi. Obsah Vito kombi 4 Interiér 10 Flexibilita 10 Komfort a funkčnost 12 Vito CREW 14 Technika 16 Motory a BlueEFFICIENCY 16 Podvozek a pohon všech kol 4x4 18 Technické údaje 30 Údaje o motoru

Více

BEZPEČNOSTNÍ SADA SAFETY PACK

BEZPEČNOSTNÍ SADA SAFETY PACK CENY OD 543 900 KČ 50 NISSAN FINANCE 50 NAVIGACE ZDARMA BEZPEČNOSTNÍ SADA SAFETY PACK Nový Nissan X-Trail nyní nabízí pokročilé technologie, které přispívají k bezpečnější jízdě při všech jízdních podmínkách.

Více

1,8 % sazbu havarijního pojištění

1,8 % sazbu havarijního pojištění 0800 700 112 Již od 249 900 Kč Nejrychleji rostoucí značka v Evropě Aktuální akce S financováním Chytrá volba plaťte méně a získejte více! Zaplaťte na měsíční splátce limitované série Celebration méně,

Více

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia SIMPLY CLEVER Nová ŠKODA Octavia Ať už Vaše každodenní cesty vedou kamkoli, všude se právě děje spousta nevšedních věcí. Malé i větší zázraky života a přírody můžete vnímat doslova na každém kroku. Stačí

Více

www.toyota.cz RAV4 s integrovaným systémem Active Drive

www.toyota.cz RAV4 s integrovaným systémem Active Drive www.toyota.cz RAV4 s integrovaným systémem Active Drive Kvalita není pro Toyotu jen slibem, je to její životní styl Nic není tak dobré, aby se to nedalo dělat lépe. I to je jedním z důvodů, proč se neustále

Více

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia SIMPLY CLEVER Nová ŠKODA Octavia Ať už Vaše každodenní cesty vedou kamkoli, všude se právě děje spousta nevšedních věcí. Malé i větší zázraky života a přírody můžete vnímat doslova na každém kroku. Stačí

Více

CENÍK FORD FOCUS doprodej skladových vozů

CENÍK FORD FOCUS doprodej skladových vozů CENÍK FORD FOCUS doprodej skladových vozů Motor Palivo Výkon Převodovka Cena včetně DPH 5dv. kombi 1.6 Duratec Ti-VCT benzín 85 k / 63 kw 5st. manuální 309 990-1.6 Duratec Ti-VCT benzín 105 k / 77 kw 5st.

Více

Nový Sprinter. Valníky a podvozky.

Nový Sprinter. Valníky a podvozky. Nový Sprinter. Valníky a podvozky. Nejlepší Sprinter všech dob. Výkonný a pracovitý nový Sprinter je víc než jen vozidlo. Je to pravý partner, na kterého se můžete ve všem spolehnout a který Vám důsledně

Více

BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ 30 000 KČ

BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ 30 000 KČ NOVÝ NISSAN PULSAR CENY OD 299 900 KČ S BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ 30 000 KČ OPERATIVNÍ LEASING OD 8 799 KČ* MIMOŘÁDNĚ PROSTORNÝ Díky výjimečnému prostoru pro kolena, který je jedním z největších

Více

Skříňová dodávka & Mixto.

Skříňová dodávka & Mixto. Vito. Skříňová dodávka & Mixto. Obsah Skříňová dodávka Vito 4 Vito Mixto 12 Řešení pro jednotlivé obory/ Nástavby a vestavby 16 Interiér 18 Komfort a funkčnost 18 Technika 20 Motory 20 BlueEFFICIENCY 22

Více

SLEVA AŽ 70 000 KČ V NISSAN CASCO

SLEVA AŽ 70 000 KČ V NISSAN CASCO NEJBEZPEČNĚJŠÍ MALÝ RODINNÝ VŮZ ROKU 2014 CENY OD SLEVA AŽ 384 900 KČ 70 000 KČ V NISSAN CASCO OPERATIVNÍ LEASING OD 10 699 KČ* BEZPEČNOSTNÍ TECHNOLOGIE Nový Nissan Qashqai nabízí široké spektrum nejnovějších

Více

CENÍK NOVÝ FORD FIESTA

CENÍK NOVÝ FORD FIESTA CENÍK NOVÝ FORD FIESTA Motor Výkon Převodovka 3dv. Cena včetně DPH 5dv. Ambiente 1.25 Duratec 60 k (44 kw) 5st. manuální 209 990 224 990 1.25 Duratec 60 k (44 kw) 5st. manuální 234 990 249 990 1.25 Duratec

Více

California znamená zažít každý den něco jiného.

California znamená zažít každý den něco jiného. Nová alifornia alifornia znamená zažít každý den něco jiného. 04 Koncepce vozu 06 Bezpečnost a asistenční systémy 10 Motory 14 4Motion 18 Nová alifornia omfortline 18 Vnitřní výbava 20 Vnější výbava 22

Více

Mii ČLEN VOLKSWAGEN GROUP ENJOYNEERING

Mii ČLEN VOLKSWAGEN GROUP ENJOYNEERING Mii ČLEN VOLKSWAGEN GROUP ENJOYNEERING Vítejte v novém světě, kde se vše točí jen kolem vás. Kde inovace a technologie jsou vaším sluhou k poskytnutí skvělého jízdního zážitku. Svět, kde technologie denně

Více

Modelová řada. Pro firmy. www.dacia.cz

Modelová řada. Pro firmy. www.dacia.cz Modelová řada Pro firmy fleet@renault.cz www.dacia.cz Obsahu této publikace, její přesnosti a aktuálnosti k datu jejího tisku jsme věnovali veškerou péči. Tento dokument byl zpracován na základě nulté

Více

STANDARDNÍ VÝBAVA NX. Prodloužená záruka LEXUS Záruka na 5 let/160 000 km a asistenční služby na 5 let bez omezení ujetých kilometrů

STANDARDNÍ VÝBAVA NX. Prodloužená záruka LEXUS Záruka na 5 let/160 000 km a asistenční služby na 5 let bez omezení ujetých kilometrů NOVÝ LEXUS NX ceník STANDARDNÍ VÝBAVA NX AKTIVNÍ BEZPEČNOST A JÍZDNÍ DYNAMIKA Aktivní brzdová světla Asistent rozjezdu do kopce (HAC) Režim EV (Electric Vehicle) Systém sledování tlaku v pneumatikách (TPWS)

Více

www.hlavacek.cz Obsah 4 Podzimní prohlídky 6 Nová ŠKODA Fabia 8 Bazar AUTO Hlaváček 10 Nová KIA Sorento 12 Nová ŠKODA Octavia Scout

www.hlavacek.cz Obsah 4 Podzimní prohlídky 6 Nová ŠKODA Fabia 8 Bazar AUTO Hlaváček 10 Nová KIA Sorento 12 Nová ŠKODA Octavia Scout Obsah 4 Podzimní prohlídky 6 Nová ŠKODA Fabia Editorial 8 Bazar AUTO Hlaváček 10 Nová KIA Sorento Vážení zákazníci, 12 Nová ŠKODA Octavia Scout 14 ŠKODA Octavia G-TEC 15 Tipy na zimní pneu 16 Škoda Economy

Více

NISSAN QASHQAI 2013. Speciální nabídka od 19.08.2013 do 30.09.2013. QASHQAI již od 339.000 Kč NISSAN CONNECT AVM. Jedinečná nabídka příslušenství

NISSAN QASHQAI 2013. Speciální nabídka od 19.08.2013 do 30.09.2013. QASHQAI již od 339.000 Kč NISSAN CONNECT AVM. Jedinečná nabídka příslušenství 2013 Model - standardní ceny zážehový motor 2.0 l 103 kw (10 k) 2.0 l CVT 103 kw (10 k) Visia Acenta 360 Tekna 81 700 517 700 566 700 585 700-562 700 611 700 630 700-607 700 656 700 675 700 Speciální nabídka

Více

STANDARDNÍ VÝBAVA CT 200h

STANDARDNÍ VÝBAVA CT 200h lexus CT 200h Ceník Zaváděcí ceny nového modelu se zvýhodněním 100 000 Kč. STANDARDNÍ VÝBAVA CT 200h AKTIVNÍ BEZPEČNOST A JÍZDNÍ DYNAMIKA Aktivní brzdová světla Asistent rozjezdu do kopce (HAC) Režim EV

Více

Z města ven do přírody a zpátky. Vůz RAV4 byl průkopníkem jízdy v městském provozu. Miluje městskou sofistikovanost a má velký smysl pro

Z města ven do přírody a zpátky. Vůz RAV4 byl průkopníkem jízdy v městském provozu. Miluje městskou sofistikovanost a má velký smysl pro Příslušenství RAV4 02 Z města ven do přírody a zpátky. Vůz RAV4 byl průkopníkem jízdy v městském provozu. Miluje městskou sofistikovanost a má velký smysl pro dobrodružství. Díky originálnímu příslušenství

Více

Inovace představující špičku ve své třídě UPOZORNĚNÍ NA VYBOČENÍ Z JÍZDNÍHO PRUHU

Inovace představující špičku ve své třídě UPOZORNĚNÍ NA VYBOČENÍ Z JÍZDNÍHO PRUHU Inovace představující špičku ve své třídě od 199 900 Kč s financováním dodatečná sleva 30 000 Kč V případě využití financování Nissan Finance sada zimních pneumatik zdarma NOVÝ BEZPEČNOSTNÍ SYSTÉM NISSAN

Více