Vybrané aktivity Asociace za měsíce listopad 2012

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Vybrané aktivity Asociace za měsíce listopad 2012"

Transkript

1 Vybrané aktivity Asociace za měsíce listopad Tábor Jednání prezidenta Asociace s ředitelkou Domova seniorů Mistra Křišťana Ing. Bc. Hanou Vojtovou o schváleném projektu Smyslová aktivizace Lore Wehner Tábor Jednání prezidenta Asociace a výkonné ředitelky Asociace s Mgr. Kateřinou Soukupovou Švýcarsko Účast prezidenta Asociace na odborné studijní cestě do Švýcarska v rámci projektu Transfer know-how o péči zdravotně postižených osob Švýcarsko Účast prezidenta Asociace na odborné studijní cestě do Švýcarska v rámci projektu Transfer know-how o péči zdravotně postižených osob Švýcarsko Účast prezidenta Asociace na odborné studijní cestě do Švýcarska v rámci projektu Transfer know-how o péči zdravotně postižených osob Švýcarsko Účast prezidenta Asociace na odborné studijní cestě do Švýcarska v rámci projektu Transfer know-how o péči zdravotně postižených osob Francie Účast prezidenta Asociace na setkání k mezinárodní energetickému projektu SAVE AGE Francie Účast prezidenta Asociace na setkání k mezinárodní energetickému projektu SAVE AGE Francie Účast prezidenta Asociace na setkání k mezinárodní energetickému projektu SAVE AGE Praha Účast prezidenta Asociace na jednání pracovní skupiny sociální a zdravotní služby a dlouhodobá péče Praha Účast prezidenta Asociace na celostátní konferenci Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče ČR Praha Setkání prezidenta Asociace se zástupci projektu MPSV ČR Podpora procesů v sociálních službách k vytvoření studie Mezinárodní zkušenosti a srovnání Tábor Jednání prezidenta Asociace se zástupcem společnosti RYANT Dr. Alešem Šatánkem Praha Účast prezidenta Asociace na tiskové konference projektu Seniorcentrumroku Praha Účast viceprezidenta Asociace pro pobytové služby na jednání pracovní skupiny k seznamu zdravotnických výkonů Barcelona Účast prezidenta Asociace na jednání mezinárodní organizace FEANTSA Barcelona Účast prezidenta Asociace na jednání mezinárodní organizace FEANTSA Barcelona Účast prezidenta Asociace na jednání mezinárodní organizace FEANTSA Tábor Jednání prezidenta Asociace s ředitelem společnosti Dentimed Michalem Krapkou o gerontologickém obleku Praha Jednání prezidenta Asociace s ředitelem Diakonie ČCE Mgr. Davidem Šourkem Praha Jednání prezidenta Asociace s vrchním ředitelem sekce fondů Evropské unie MPSV ČR Ing. Mgr. Vladimírem Kváčou, Ph.D Praha Jednání prezidenta Asociace s náměstkem pro zdravotní pojištění s Ing. Petrem Noskem Praha Jednání prezidenta Asociace s náměstkem pro zdravotní péči MUDr. Feridnandem Polákem, Ph.D Praha Účast prezidenta Asociace na koncepční poradě MPSV ČR Rakousko Odborná stáž v Rakousku pro studenty zdravotnických škol

2 Rakousko Odborná stáž v Rakousku pro studenty zdravotnických škol Praha Účast prezidenta Asociace na konferenci v rámci projektu Bipartitní dialog v odvětvích Tábor Redakční rada časopisu Sociální služby Praha Jednání prezidenta Asociace s ministryní práce a sociálních věcí Ing. Ludmilou Müllerovou Plzeň Účast prezidenta Asociace na jednání s členskými organizace Plzeňského kraje Tábor Jednání prezidenta Asociace se zástupcem společnosti Senior Holding Jaroslavem Železným virtuální sociální pracovník Praha Valná hromada APSS ČR Prha Účast prezidenta na slavnostním předávání cen ocenění Pečovatelka roku a Národní cena APSS ČR pracovník sociálních služeb Banská Účast prezidenta Asociace na konferenci Kvalita sociálních služeb a zavádění standardů na Slovenku. listopad Bystrica Vybrané aktivity Asociace za měsíce prosinec 2012 II. ročník Národní ceny APSS ČR. Pracovní skupiny Značky kvality pro pečovatelskou službu a pro domovy pro osoby se zdravotním postižením finalizují příručky pro certifikaci těchto sociálních služeb. Certifikace Značky kvality v Domov pro seniory Věstonická, Brno. Pilotní ověření značky kvality pro domovy pro osoby se zdravotním postižením v Domově Na Hrádku, Uhlířské Janovice Praha Rozhovor s prezidentem Asociace v Českém rozhlase České Jednání prezidenta Asociace s náměstkyní hejtmana Jihočeského kraje Mgr. Ivanou Stráskou. Budějovice Praha Účast prezidenta Asociace na jednání pracovní skupiny k projektu Optimalizace sítě sociálních a zdravotních služeb Brno Jednání prezidenta Asociace s lékárnou Dr. Maxe o spolupráci v r Brno Jednání prezidenta Asociace se společností ARJO o spolupráci v r Brno Jednání prezidenta Asociace se společností IReSoft o spolupráci v r Praha Účast prezidenta Asociace na setkání k projektu Inovace kvality sociálních služeb Písek Účast prezidenta Asociace na jednání s členskými organizace Jihočeského kraje Tábor Jednání prezidenta Asociace o spolupráci se zástupci společnosti Consilium Visum Praha Jednání prezidenta Asociace s ředitelkou výstavy Medical Fair Brno 2013 Věrou Menšíkovou Praha Účast prezidenta Asociace na benefici Podepsáno srdcem Praha Setkání pracovní skupiny Značky kvality se zaměřením na domovy pro osoby se zdravotním postižením.

3 Praha Účast prezidenta Asociace na konferenci k ukončení Evropského roku stárnutí Praha Jednání prezidenta Asociace s ředitelem odb. sociálních služeb a sociální práce Mgr. Petrem Hanušem a vedoucím odd. strategií a koncepce sociální práce Praha Účast prezidenta Asociace na 1. kongresu asociace PALMA Praha Jednání prezidenta Asociace s ředitelem odboru posudkové služby MPSV ČR MUDr. Bc. Rostislavem Čevelou, Ph.D Praha Jednání prezidenta Asociace se společností Nestlé Česko o spolupráci v r Praha Jednání prezidenta Asociace se společností MK Market o spolupráci v r Praha Jednání prezidenta Asociace s ředitelem Výzkumného ústavu práce a sociálních věcí doc. Ing. Ladislavem Průšou Praha Účast prezidenta Asociace na akreditační komisi MPSV ČR Praha Jednání prezidenta Asociace se společností LINET o spolupráci v r Praha Jednání prezidenta Asociace se společností Christeyns o spolupráci v r Praha Jednání prezidenta Asociace se společností Martek Medical o spolupráci v r Krems Jednání prezidenta Asociace se zástupci slovinské Asociace a společností Ekowatt o vzájemné spolupráci Praha Jednání prezidenta Asociace s tiskovou mluvčí MPSV ČR Mgr. Štěpánkou Filipovou Praha Účast prezidenta Asociace na jednání Rady vlády pro seniory a stárnutí populace Praha Jednání prezidenta Asociace se společností Dentimed o spolupráci v r Bořetice Jednání výkonné rady Asociace Bořetice Jednání prezidia Asociace Tábor Jednání prezidenta Asociace se zástupci INCHEBY Praha o spolupráci v r Tábor Jednání prezidenta Asociace se společností Kimberly Clark o spolupráci v r prosinec Příprava programu konferencí: o pro ředitele a ekonomy poskytovatelů sociálních služeb, o Kvalita sociálních služeb, o Příspěvek na péči. Pracovní skupiny Značky kvality pro pečovatelskou službu a pro domovy pro osoby se zdravotním postižením finalizují příručky pro certifikaci těchto sociálních služeb.

4 Vybrané aktivity prezidenta Asociace za měsíce leden Tábor Jednání prezidenta Asociace se zástupkyní lékáren Dr. Maxe Praha Jednání prezidenta Asociace s analytikem MZ ČR Mgr. Tomášem Roubalem Praha Jednání prezidenta Asociace s ředitelem odboru sociálních služeb a sociální práce MPSV Mgr. Petrem Hanušem Praha Jednání prezidenta Asociace s náměstkem ministryně práce a soc. věcí Mgr. Janem Dobešem Praha Jednání prezidenta Asociace se zástupci společnosti Allowance Regensburg Jednání prezident Asociace se zástupkyní společnosti Katholischer Pflegeverband Annou Marii Lugar, spolupráce na česko-bavorském projektu Vídeň Jednání prezidenta Asociace s prezidentkou Mezinárodní asociace Bazální stimulace Mag. Petra Pasterk Praha Účast prezidenta Asociace na jednání pracovní skupiny k novým druhům sociálních služeb Praha Účast prezidenta Asociace na tiskové konferenci k absorpčním podložkám Praha Jednání prezidenta Asociace se zástupci společnosti Program Česká kvalita k zařazení Značky kvality do programu Praha Účast prezidenta Asociace na jednání pracovního týmu RHSD pro sociální otázky Praha Účast prezidenta Asociace na diskusním setkání k financování (Národní centrum transformace sociálních služeb) Praha Jednání prezidenta Asociace s ředitelem odboru posudkové služby MPSV MUDr. Bc. Rostislavem Čevelou, Ph.D Praha Konference pro ředitele a ekonomy poskytovatelů sociálních služeb Praha Účast prezidenta Asociace na setkání s následujícími organizacemi Armáda spásy v ČR, Charita ČR, Diakonie ČCE, Naděje o.s., Slezská diakonie Praha Jednání prezidenta Asociace s náměstkyní ředitele VZP ČR pro zdravotní péči Ing. Miloslavou Šlajsovou a ředitelem odboru úhrad zdravotní péče Ing. Jiřím Mrázkem Loučeň Účast prezidenta Asociace se zástupci krajů a MPSV ČR Loučeň Účast prezidenta Asociace se zástupci krajů a MPSV ČR Tábor Redakční rada časopisu Sociální služby Tábor Jednání prezidenta Asociace s ředitelkou Domova seniorů Mistra Křišťana v Prachaticích o spolupráci na projektu Smyslová aktivizace Lore Wehner Praha Účast prezidenta Asociace na setkání k projektu Optimalizace sítě sociálních a zdravotních služeb Praha Jednání prezidenta Asociace se společností Ders o spolupráci v r Praha Účast prezidenta Asociace na dotační komisi MPSV ČR Senohraby Jednání prezidenta Asociace se zástupci společnosti RUAH Tábor Jednání prezidenta Asociace se zástupci společnosti IReSoft a Consilium Visum Šanov Předání certifikátů Značky kvality v sociálních službách zařízení Domov pro seniory Šanov Brno Jednání prezidenta Asociace s radním Jihomoravského kraje pro sociální oblast Mgr. Markem Šlapalem Brno Předání certifikátů Značky kvality v sociálních službách zařízení Domov pro seniory Holásecká.

5 Tábor Jednání prezidenta Asociace se zástupcem společnosti Interiér Vysočina Brusel Účast prezidenta Asociace na konferenci v Bruselu Brusel Účast prezidenta Asociace na konferenci v Bruselu. leden dopis pro předsedkyni Poslanecké sněmovny PČR Miroslavu Němcovou záštita nad 4. ročníkem výtvarné soutěže Šťastné stáří očima dětí. Vybrané aktivity prezidenta Asociace za měsíce únor Liberec Jednání prezidenta Asociace s radním Libereckého kraje pro sociální oblast Mgr. Petrem Tulpou Praha Jednání prezidenta Asociace se zástupci společnosti PRIMUS CE o spolupráci v r Praha Jednání prezidenta Asociace se zástupcem společnosti Senior Holding Jaroslavem Železným Tábor Odborný workshop k projektu Odborná stáž pro studenty zdravotnických škol Tábor Setkání certifikátorů Značky kvality v sociálních službách Praha Účast prezidenta Asociace na setkání Rady hospodářské a sociální dohody ČR Praha Jednání prezidenta Asociace s ředitelem Úřadu pro ochranu osobních údajů JUDr. Jiřím Zůrkem Praha Účast prezidenta Asociace na novoročním semináři na Švédské ambasádě Praha Účast prezidenta Asociace na pracovní skupině Deinstitucionalizace služeb pro seniory Praha Jednání prezidenta Asociace s viceprezidentem UZS ČR pro školství Ing. Jiřím Zajíčkem Lausanne Odborný kongres společnosti CURAVIVA.CH se zaměřením na seniory. Švýcarsko Lausanne Odborný kongres společnosti CURAVIVA.CH se zaměřením na seniory. Švýcarsko Lausanne Odborný kongres společnosti CURAVIVA.CH se zaměřením na seniory. Švýcarsko Praha Jednání prezidenta Asociace s viceprezidentem UZS ČR pro pojišťovny a finanční služby Bc. Vladimírem Kotherou, MBA Praha Účast prezidenta Asociace na setkání Rady hospodářské a sociální dohody ČR Praha Vystoupení prezidenta Asociace v České televizi Praha Jednání prezidenta Asociace s ministryní práce a sociálních věcí Ing. Ludmilou Müllerovou Praha Účast prezidenta Asociace na tiskové konferenci MPSV ČR po jednání ministryní práce a sociálních věcí Ing. Ludmilou Müllerovou Praha Jednání prezidenta Asociace se Společností sociálních pracovníků Heřmanův Předání certifikátů Značky kvality v sociálních službách zařízení Domov pro seniory Heřmanův Městec

6 Městec (Masarykovo náměstí) Praha Jednání prezidenta Asociace na KZPS definice stanoviska k financování sociálních služeb Tábor Jednání prezidenta Asociace se zástupci společnosti Poštovní spořitelna o spolupráci v r Praha Jednání prezidenta Asociace s viceprezidentem UZS ČR pro sociální služby Mgr. Hynkem Kalvodou Pardubice Jednání prezidenta Asociace s radním Pardubického kraje pro sociální oblast Ing. Pavlem Šotolou Tábor Účast prezidenta Asociace na Redakční radě časopisu Sociální služby Praha Účast prezidenta Asociace na pracovní skupině k projektu Podpora procesů v sociálních službách Velké Aktivní účast prezidenta Asociace na semináři (2. část) E-Qalin. Meziříčí Praha Jednání prezidenta Asociace s náměstka generálního ředitelství ÚP Mgr. Martinem Žárským Praha Jednání prezidenta Asociace s poslankyní Mgr. Helenou Langšádlovou Praha Jednání prezidenta Asociace s ředitelem odb. sociálních služeb a sociální práce MPSV ČR Mgr. Petrem Hanušem Praha Jednání prezidenta Asociace s náměstkem pro zdravotní pojištění MZ ČR Ing. Petrem Noskem Praha Jednání prezidenta Asociace s poradcem ministryně práce a sociálních věcí Ing. J. Denbinným Praha Účast prezidenta Asociace na akreditační komisi MPSV ČR Červený Jednání prezidenta Asociace se zástupci Regionální Asociace sociálních služeb Praha. Hrádek únor dopis pro předsedu vlády ČR RNDr. Petra Nečase financování sociálních služeb v r dopis pro ministra financí Ing. Miroslava Kalouska financování sociálních služeb v r Vybrané aktivity prezidenta Asociace za měsíce březen Tábor Účast prezidenta Asociace, viceprezidenty Asociace pro terénní služby a viceprezidentky Asociace pro ambulantní služby na setkání pracovní skupiny k tvorbě programu V. výročního kongresu poskytovatelů sociálních služeb Tábor Účast prezidenta Asociace, viceprezidenty Asociace pro terénní služby a viceprezidentky Asociace pro ambulantní služby na semináři k skartě se zástupci Úřadu práce ČR a České spořitelny Tábor Jednání prezidenta Asociace a výkonné ředitelky Asociace se zástupci společnosti RUAH Tábor Seminář inovace kvality návrhy na změnu SQSS ve spolupráci se společností QUIP za účasti prezidenta Asociace Brno Účast prezidenta Asociace na konferenci Vliv demografického vývoje na sociální dialog sociálních služeb + jednání s předsedkyní OSZSP Bc. Dagmar Žitníkovou a náměstkem MPSV ČR, Ing. Davidem Kafkou Praha Jednání prezidenta Asociace s poslankyní Lenkou Kohoutovou Praha Jednání s vedoucím oddělení strategií a koncepce sociální práce MPSV ČR PhDr. Radkem Sudou Praha Jednání prezidenta Asociace se zástupkyní společnosti SCA hygiene products o spolupráci v r

7 Praha Jednání prezidenta Asociace s poslancem Dr. Ing. Jaromírem Drábkem Praha Jednání prezidenta Asociace s poradcem ministryně práce a sociálních věcí Ing. Jaroslavem Debinným Zlín Jednání prezidenta Asociace s radní Zlínského kraje pro sociální oblast Mgr. Taťánou Nersesjan Pozlovice Účast prezidenta Asociace na jednání s členskými organizace Zlínského kraje Jihlava Jednání prezidenta Asociace s radním Kraje Vysočina pro sociální oblast Mgr. et Bc. Petrem Krčálem Tábor Účast prezidenta Asociace na jednání se společností CURATIO o pořádání V. výroční kongresu pro poskytovatele sociálních služeb ČR Tábor Jednání prezidenta Asociace o spolupráci se zástupci společnosti Consilium Visum Praha Jednání prezidenta Asociace s náměstkem MZ ČR pro legislativu a právo Mgr. Martinem Plíškem Praha Účast prezidenta Asociace a viceprezidentky Asociace pro terénní služby na kulatém stolu nejčastější otázky a odpovědi v terénních službách Jednání prezidenta Asociace s poradcem ministryně práce a sociálních věcí Ing. Jaroslavem Debinným a Ing. Česlavem Santariem Ostrava Jednání prezidia APSS ČR Ostrava Konference Kvalita sociálních služeb Ostrava Jednání prezidenta Asociace s ředitelem Charity ČR Mgr. et Mgr. Lukášem Curylem Průhonice Účast prezidenta Asociace na konferenci Sociální služby pro osoby se zdravotním postižením ve Švýcarsku Praha Setkání prezidenta Asociace s radním Středočeského kraje pro sociální oblast Bc. Zdeňkem Syblíkem Praha Jednání prezidenta Asociace s náměstkem ministra spravedlnosti Mgr. Františkem Korbelem, Ph.D Praha Jednání prezidenta Asociace s předsedou NRZP Bc. Václavem Krásou Praha Jednání prezidenta Unie s předsedou představenstva a generálním ředitelem společnosti HARTMANN-RICO a.s. Ing. Ľubomírem Páleníkem Praha Jednání prezidenta Asociace se zástupcem společnosti SODEXO Vítem Jáskem Praha Účast prezidenta Asociace na slavnostním vyhlášení výsledků soutěže Sestra roku Praha Jednání prezidenta Asociace s předsedou správní rady Maltézské pomoci Dr. Emilem V. M. Zörnerem Praha Účast prezidenta Asociace na jednání pracovní skupiny při Radě vlády pro seniory a stárnutí populace Praha Jednání prezidenta Asociace s ředitelem odboru sociálních služeb a sociální práce MPSV Mgr. Petrem Hanušem Praha Jednání prezidenta Asociace se zástupcem Generálního ředitelství Úřadu práce ČR Mgr. Viktorem Najmonem Tábor Redakční rada časopisu Sociální služby Praha Účast prezidenta Asociace na pracovní skupině k projektu Podpora procesu v sociálních službách Praha Konference Příspěvek na péči aktuálně Praha Jednání prezidenta Asociace s ministryní práce a sociálních věcí Ing. Ludmilou Müllerovou Ostrov Účast prezidenta Asociace na jednání s členskými organizace Karlovarského kraje Praha Konference Změny právních forem a vícezdrojové financování adiktologických služeb Praha Jednání prezidenta Asociace se zástupcem společnosti SODEXO Ing. Danielem Čapkem.

8 březen dopis pro generálního ředitele ÚP ČR JUDr. Jiřího Kubešu institut asistenta domácí péče a zneužívání podpory v nezaměstnanosti dopis pro ministryni práce a sociálních věcí Ing. Ludmilu Müllerovou vysvětlení dotačních principů a priorit dotačního řízení MPSV ČR pro r Vybrané aktivity prezidenta Asociace za měsíce duben Praha Účast prezidenta Asociace, výkonné ředitelky Asociace a viceprezidentky Asociace pro terénní služby na jednání s Ing. Margitou Pištorovou a Mgr. Davidem Šourkem k soutěži Národní cena APSS ČR a Pečovatelka roku Praha Jednání prezidenta Asociace se zástupcem společnosti Senior Holding Jaroslavem Železným Praha Jednání prezidenta Asociace s předsedou Etické komise APSS ČR PhDr. Pavlem Čáslavou Praha Jednání prezidenta Asociace s MUDr. Tomášem Julínkem, MBA Ljubljana Účast prezidenta Asociace na závěrečné konferenci mezinárodního projektu SAVE AGE Ljubljana Účast prezidenta Asociace na závěrečné konferenci mezinárodního projektu SAVE AGE Ljubljana Účast prezidenta Asociace na závěrečné konferenci mezinárodního projektu SAVE AGE Tábor Mimořádné prezidium APSS ČR Prachatice Odborná konference Poskytování sociálních služeb v českých a bavorských pobytových zařízeních sociálních služeb Horažďovice Jednání prezidenta Asociace se zástupci města Horažďovice k připravovanému projektu Domu pro seniory města Horažďovice Praha Jednání prezidenta Asociace s náměstkem ministra zdravotnictví pro zdravotní pojištění Ing. Petrem Noskem Ostravice Účast prezidenta Asociace na jednání s členskými organizace Moravskoslezského kraje Ostravice Jednání prezidenta Asociace s ředitelem Charity ČR Mgr. et Mgr. Lukášem Curylem Tábor Jednání prezidenta Asociace, výkonné ředitelky Asociace a vedoucí kanceláře Asociace se zástupcem hotelu Palcát Tábor k pořádání V. výročního kongresu PSS Praha Jednání prezidenta Asociace s generální ředitelkou společnosti SODEXO s.r.o. Martinou Grygar Březinovou Praha Odborná konference republikové sekce sociálních služeb pro osoby bez domova Praha Účast prezidenta Asociace na jednání Rady vlády pro seniory a stárnutí populace Praha Jednání prezidenta Asociace se zástupci nadačního fondu Podepsáno srdcem Praha Účast prezidenta Asociace na odborném workshopu v rámci konference Efektivita a sociální služby se zástupci z Izraele Praha Účast prezidenta Asociace na odborné konferenci Flexicurity a syndrom vyhoření ve zdravotnictví a sociálních službách Ústí nad Labem Jednání prezidenta Asociace s hejtmanem Ústeckého kraje Oldřichem Bubeníčkem.

9 Praha Jednání prezidenta Asociace s ministryní práce a sociálních věcí Ing. Ludmilou Müllerovou Praha Účast prezidenta Asociace na jednání k vypořádání připomínek k novele zákona o sociálních službách Čestlice Účast prezidenta na odborné konferenci Optimalizace sítě zdravotních a sociálních služeb a dlouhodobá péče v ČR Čestlice Účast prezidenta na odborné konferenci Optimalizace sítě zdravotních a sociálních služeb a dlouhodobá péče v ČR Praha Jednání prezidenta Asociace s poslankyní Lenkou Kohoutovou Praha Účast prezidenta Asociace na pracovní skupině k projektu Podpora procesu v sociálních službách Praha Jednání prezidenta Asociace se zástupci KAŇKA & ŠAFKA, advokáti s.r.o Praha Účast prezidenta Asociace a viceprezidenta Asociace pro pobytové služby na setkání s předsedou vlády ČR RNDr. Petrem Nečasem a poskytovateli sociálních služeb Praha Jednání prezidenta Asociace s ředitelem Charity ČR Mgr. et Mgr. Lukášem Curylem. duben dopis pro ředitele odb. sociálních služeb a sociální práce (MPSV ČR) Mgr. Petru Hanušovi statistické vykazování dat pro MPSV ČR dopis pro ministryni práce a sociálních věcí Ing. Ludmilu Müllerovou stanovisko MPSV ČR k věci příspěvku na péči, zda slouží k úhradě ošetřovatelské zdravotní péče. Vybrané aktivity prezidenta Asociace za měsíce květen Praha Jednání prezidenta Asociace se zástupci společnosti Enterprise Investors na téma sociální služby v ČR Tábor Jednání prezidenta Asociace s předsedkyní OSZSP ČR Bc. Dagmar Žitníkovou Praha Účast prezidenta na setkání terénních služeb Praha Jednání prezidenta Asociace s pracovní skupinou k LTC a otázkám zdravotnictví Praha Jednání prezidenta s poslankyní Lenkou Kohoutovou, ředitelem odb. sociálních služeb a sociální práce Mgr. Petrem Hanušem a MUDr. Tomášem Julínkem Praha Jednání prezidenta Asociace s ředitelem VZP ČR Ing. Zdeňkem Kabátkem Praha Jednání prezidenta Asociace s náměstkem ministryně práce a sociálních věcí PhDr. Pavlem Čáslavou Praha Jednání prezidenta Asociace s poslancem Romanem Sklenákem a PhDr. Jiřím Altmanem Praha Historicky V. český národní kongres Bazální stimulace Praha Historicky V. český národní kongres Bazální stimulace Praha Jednání prezidenta Asociace s předsedou ČSSD Mgr. Bohuslavem Sobotkou a politickým grémiem ČSSD Praha Účast prezidenta Asociace a viceprezidenty Asociace pro terénní služby na kulatém stolu MPSV ČR k fakultativním službám Praha Účast prezidenta Asociace na slavnostním vyhlášení Senior centra roku Praha Účast prezidenta Asociace na odborné konferenci Metody zvyšující kvalitu veřejných služeb Praha Účast prezidenta Asociace na tiskové konferenci Programu Česká kvalita Značky kvality v sociálních službách.

10 Praha Účast prezidenta Asociace a viceprezidenty Asociace pro terénní služby na setkání středočeských poskytovatelů terénních služeb s radním Středočeského kraje pro sociální oblast Tábor Reflexní den E-Qalinu Praha Účast prezidenta Asociace na předání ocenění Dobrá duše Praha Jednání prezidenta Asociace se zástupcem Neziskovky.cz Ing. Markem Šedivým Praha Jednání prezidenta Asociace se zástupkyní lékáren Dr. Maxe Kateřinou Šmejkalovou Praha Účast prezidenta Asociace, výkonné ředitelky Asociace, manažerky vzdělávání Asociace a viceprezidentky Asociace pro terénní služby na jednání s Ing. Margitou Pištorovou a Mgr. Davidem Šourkem k soutěži Národní cena APSS ČR a Pečovatelka roku Praha Odborná konference Nový občanský zákoník - dopady pro poskytovatele sociálních služeb Praha Účast prezidenta Asociace na odborném semináři v PSP ČR Třebíz Jednání výkonné rady Asociace Želevčice Jednání prezidia Asociace. Vybrané aktivity Asociace za měsíce červen Praha Jednání prezidenta Asociace s náměstkem MZ ČR pro legislativu a právo Mgr. Martinem Plíškem České Budějovice Jednání prezidenta Asociace s náměstkyní hejtmana Jihočeského kraje Mgr. Ivanou Stráskou a náměstkem hejtmana Karlovarského kraje Bc. Miloslavem Čermákem Tábor Jednání prezidenta Asociace s prezidentkou Rotary International Deborah Most Franci Studijní cesta ředitelů poskytovatelů sociálních služeb Francie Studijní cesta ředitelů poskytovatelů sociálních služeb Francie Studijní cesta ředitelů poskytovatelů sociálních služeb Francie Studijní cesta ředitelů poskytovatelů sociálních služeb Praha Jednání prezidenta Asociace s nezávislým analytikem Michalem Morozem Praha Jednání prezidenta Asociace s vedoucí oddělení koncepce ekonomiky sociálních služeb MPSV ČR Ing. Lindou Maršíkovou Praha Jednání prezidenta Asociace s prorektorem CEVRO Institutu Mgr. Ladislavem Mrklasem, Ph.D Praha Jednání viceprezidenta Asociace pro pobytové služby s ředitele VoZP o úhradových dodatcích pro rok Tábor Jednání kontrolní komise APSS ČR Praha Účast prezidenta Asociace a viceprezidentky Asociace pro terénní služby na pracovním setkání inspektorů sociálních služeb Úřadu práce ČR Praha Jednání prezidenta Asociace s nově jmenovanou předsedkyní sekce nízkoprahových zařízení Asociace Bc. Václavou Egermaierovou.

11 Monínec Dvoudenním semináři pro ředitele organizací poskytujících sociální služby Monínec Dvoudenním semináři pro ředitele organizací poskytujících sociální služby Praha Účast prezidenta Asociace na odborné konferenci Sociální služby na rozcestí Praha Jednání prezidenta Asociace s MUDr. Gríšou Vodičkou Lysá nad Účast viceprezidentky Asociace pro terénní služby na předání ocenění Šikovné ruce našich seniorů. Labem Praha Jednání prezidenta Asociace s šéfredaktorkou Prosperity PhDr. Evou Brixi-Šimkovou Praha Účast viceprezidenta Asociace pro pobytové služby na 2. pracovním semináři k systému výkaznictví v rámci projektu Podpora procesů v sociálních službách Praha Jednání viceprezidenta Asociace pro pobytové služby s ředitelkou zdravotní pojišťovny MV ČR o návrhu smlouvy od roku Praha Účast prezidenta Asociace na pracovním setkání s odborníky Asociace před jednáním se zástupci VZP ČR Praha Účast prezidenta Asociace na jednání se zástupci VZP ČR Praha Jednání prezidenta Asociace se zástupci Společnosti sociálních pracovníků Praha Jednání prezidenta Asociace se zástupkyní společnosti SCA Hygiene products Marnie Gowers Praha Účast viceprezidenta Asociace pro pobytové služby na jednání expertní skupiny FDV(Fond dalšího vzdělávání) ke kvalitě vzdělávacích programů Praha Jednání prezidenta Asociace s prim. MUDr. Ivanou Doležalovou, Mgr. Marcelou Janečkovou, MUDr. Tomášem Julínkem a MUDr. Helenou Sajdlovou Praha Jednání prezidenta Asociace s předsedou představenstva společnosti BENEFIT Praha Jednání prezidenta Asociace s náměstkem GR ÚP, Mgr. Martinem Žárským Praha Účast prezidenta Asociace na jednání předsednictva asociace CZECHMED Havlíčkův Předání certifikátů Značky kvality v sociálních službách zařízení Domov pro seniory Havlíčkův Brod. Brod Havlíčkův Účast prezidenta Asociace na semináře pro zájemce o Značku kvalit v sociálních službách. Brod Praha Účast prezidenta Asociace na jednání se zástupci MZ ČR Ostrava Účast viceprezidenty Asociace pro ambulantní služby na setkání republikové sekce ambulantních služeb Tábor Jednání prezidenta Asociace s ředitele Úřadu práce ČR Tábor Ing. Pavlem Kaczorem, Ph.D Praha Účast viceprezidenta Asociace pro pobytové služby na jednání sektorové rady společnosti TREXIMA Praha Účast prezidenta Asociace na akreditační komisi MPSV ČR Praha Účast prezidenta Asociace na pracovní skupině FDV (Fond dalšího vzdělávání) systému akreditací Praha Účast prezidenta Asociace na dotační komisi MPSV ČR. červen Příprava programu V. výročního kongresu poskytovatelů sociálních služeb v Táboře 10. a Certifikace Značky kvality v Domově Vesna, Orlová a v Domově pro seniory Náměšť nad Oslavou.

12 Ukončení mezinárodního energetického projektu SAVE AGE. Vybrané aktivity Asociace za měsíce červenec a srpen Praha Jednání prezidenta Asociace s generální ředitelkou Úřadu práce ČR Ing. Marií Bílkovou Praha Jednání prezidenta Asociace se zástupci MZ ČR a VZP ČR Praha Jednání viceprezidenta Asociace pro pobytové služby k návrhu úhradových dodatků od Vojenské zdravotní pojišťovny Praha Účast viceprezidenta Asociace pro pobytové služby v pořadu Reportéři ČT Praha Jednání viceprezidenta Asociace pro pobytové služby se zástupci Vojenské zdravotní pojišťovny o úhradových dodatcích Praha Jednání prezidenta Asociace se zástupci Sdružení tajemníků městských a obecních úřadů ČR Praha Jednání prezidenta Asociace s ředitelem Penzijních fondů ČSOB Ing. Karlem Svobodou Praha Jednání pracovní skupiny APSS ČR k LTC Praha Jednání prezidenta Asociace s místopředsedkyní Senátu PČR PaedDr. Alenou Gajdůškovou Praha Účast prezidenta Asociace na schůzce poradců ministra práce a sociálních věcí Praha Jednání prezidenta Asociace s ministrem zdravotnictví MUDr. Martinem Holcátem, MBA Praha Jednání prezidenta Asociace s předsedou odborné rady Centra zdravotně-sociálních studií vysoké školy CEVRO Institut MUDr. Milanem Cabrnochem Praha Jednání prezidenta Asociace a viceprezidenta Asociace pro pobytové služby s ředitelem VZP ČR Ing. Zdeňkem Kabátkem Praha Jednání prezidenta Asociace s ředitelkou Odboru kontroly a revize zdravotní péče VZP Č MUDr. Zdeňkou Kučerovou, MBA Praha Jednání prezidenta Asociace s vedoucím odd. strategií a koncepce sociální práce MSPV ČR PhDr. Radkem Sudou Praha Jednání prezidenta Asociace s náměstkem ministra práce a sociálních věcí PhDr. Pavlem Čáslavou Tábor Jednání mimořádného prezidia APSS ČR Zruč nad Předání certifikátů Značky kvality v sociálních službách zařízení Centrin CZ, Zruč nad Sázavou. Sázavou Praha Jednání prezidenta Asociace s Mgr. Marcelou Janečkovou Praha Jednání prezidenta Asociace s poslancem PČR Mgr. Romanem Sklenákem Praha Jednání prezidenta Asociace s ředitelem Diecézní charity Brno Ing. Mgr. Oldřichem Haičmanem Praha Jednání prezidenta Asociace s vedoucí odd. koncepce ekonomiky sociálních služeb Mgr. Lindou Maršíkovou Praha Jednání prezidenta Asociace s poradkyní ministra práce a sociálních věcí Mgr. Monikou Válkovou Praha Jednání prezident Asociace s předsedou Národní rady osob se zdravotním postižením Bc. Václavem Krásou.

13 Praha Jednání prezidenta Asociace s ředitelem Všeobecné zdravotní pojišťovny Ing. Zdeňkem Kabátkem Tábor Redakční rada časopisu Sociální služby Tábor Účast prezidenta Asociace a viceprezidentky Asociace pro terénní služby na setkání ke standardům kvality sociálních služeb Zlín Účast prezidenta Asociace na Morava Cupu Zlín Jednání prezidenta Asociace s členskou organizací Hvězda Zlín Brno Jednání prezidenta Asociace s radním Jihomoravského kraje pro sociální oblast Mgr. Markem Šlapalem Brno Setkání terénní sekce, perspektivy poskytování terénních služeb v Jihomoravském kraji Praha Účast prezidenta Asociace na kulatém stole s ministrem práce a sociálních věcí Praha Jednání prezidenta Asociace s poslankyní Lenkou Kohoutovou Praha Jednání prezidenta Asociace s náměstkem ministra práce a sociálních věcí PhDr. Pavlem Čáslavou Praha Jednání prezidenta Asociace a viceprezidenta Asociace pro pobytové služby se náměstkem ministra zdravotnictví MUDr. Ferdinandem Polákem Praha Účast prezidenta Asociace na akreditační komisi MPSV ČR. červenec, srpen Příprava podkladů na kulatý stůl MPSV ČR na téma Volnočasové aktivity. Příprava programu V. výročního kongresu poskytovatelů sociálních služeb v Táboře 10. a Příprava programu konference Pojištění a připojištění dlouhodobé péče v ČR. Příprava programu setkání terénní sekce, perspektivy poskytování terénních služeb v Jihomoravském kraji. Certifikace Značky kvality v Senior centu Blansko.

PROGRAM 1. JEDNACÍHO DNE čtvrtek 11. října 2012 Kongresový sál Hotelu Palcát společný program pro všechny pracovní sekce

PROGRAM 1. JEDNACÍHO DNE čtvrtek 11. října 2012 Kongresový sál Hotelu Palcát společný program pro všechny pracovní sekce PROGRAM 1. JEDNACÍHO DNE čtvrtek 11. října 2012 Kongresový sál Hotelu Palcát společný program pro všechny pracovní sekce Dopolední blok Předsedající dopoledního bloku: Ing. Jiří Horecký, MBA, Bc. Andrea

Více

Za osobní účasti předsedy vlády ČR Mgr. Bohuslava Sobotky a ministra zdravotnictví ČR

Za osobní účasti předsedy vlády ČR Mgr. Bohuslava Sobotky a ministra zdravotnictví ČR Za osobní účasti předsedy vlády ČR Mgr. Bohuslava Sobotky a ministra zdravotnictví ČR MUDr. Svatopluka Němečka, MBA MUDr. Jiří Běhounek hejtman Kraje Vysočina, člen Výboru pro zdravotnictví Parlamentu

Více

Zdravotnictví 2015. 27. 11. 2014 Diplomat Hotel Prague. www.uzs konference.cz

Zdravotnictví 2015. 27. 11. 2014 Diplomat Hotel Prague. www.uzs konference.cz Zdravotnictví 2015 Za osobní účasti předsedy vlády ČR Mgr. Bohuslava Sobotky a ministra zdravotnictví ČR MUDr. Svatopluka Němečka, MBA MUDr. Jiří Běhounek hejtman Kraje Vysočina, člen Výboru pro zdravotnictví

Více

VI. výroční kongres poskytovatelů sociálních služeb

VI. výroční kongres poskytovatelů sociálních služeb VI. výroční kongres poskytovatelů sociálních služeb Tábor, 9. 10. října 2014 Hotel Palcát, 9. května 2471/2 Jihočeská univerzita, Vančurova 2904 Předběžný program: ČTVRTEK 9. ŘÍJNA SPOLEČNÝ PROGRAM V KONGRESOVÉM

Více

číslo: 110 ze dne 4. dubna 2014 Priority ministra školství, mládeže a tělovýchovy I. podporuje priority ministra školství, mládeže a tělovýchovy ve věci dofinancování rezortu MŠMT, v rozsahu 4 5 mld. Kč,

Více

NABÍDKA FIREMNÍ PREZENTACE

NABÍDKA FIREMNÍ PREZENTACE NABÍDKA FIREMNÍ PREZENTACE KONFERENCE DIPLOMAT HOTEL PRAGUE, Evropská 15, Praha 6 Termín konání: 27. 11. 2014 Partnerem akce je Unie zaměstnavatelských svazů ČR 2 Zdravotnictví 2015 V České republice unikátní

Více

PROGRAM V. VÝROČNÍHO KONGRESU POSKYTOVATELŮ SOCIÁLNÍCH SLUŽEB ČR

PROGRAM V. VÝROČNÍHO KONGRESU POSKYTOVATELŮ SOCIÁLNÍCH SLUŽEB ČR www.apsscr.cz ASOCIACE POSKYTOVATELŮ SOCIÁLNÍCH SLUŽEB ČR PROGRAM V. VÝROČNÍHO KONGRESU POSKYTOVATELŮ SOCIÁLNÍCH SLUŽEB ČR Kongres se koná ve dnech 10. 11. října 2013 v Táboře v rámci Týdne sociálních

Více

VI. Kongres poskytovatelů sociálních služeb

VI. Kongres poskytovatelů sociálních služeb VI. Kongres poskytovatelů sociálních služeb Tábor, 9. 10. října 2014 Hotel Palcát, 9. května 2471/2 Jihočeská univerzita, Vančurova 2904 ČTVRTEK 9. ŘÍJNA SPOLEČNÝ PROGRAM V KONGRESOVÉM SÁLE HOTELU PALCÁT

Více

Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR a Ledax, o. p. s, vás vítají na konferenci Sociální služby v České republice a v Evropě

Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR a Ledax, o. p. s, vás vítají na konferenci Sociální služby v České republice a v Evropě Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR a Ledax, o. p. s, vás vítají na konferenci Sociální služby v České republice a v Evropě Konference se koná pod záštitou 1. náměstkyně hejtmana Jihočeského kraje

Více

Z Á P I S z 21. zasedání Rady Asociace krajů České republiky v jejím 3. funkčním období, konaného dne 26. srpna 2011 v Praze

Z Á P I S z 21. zasedání Rady Asociace krajů České republiky v jejím 3. funkčním období, konaného dne 26. srpna 2011 v Praze Z Á P I S z 21. zasedání v jejím 3. funkčním období, konaného dne 26. srpna 2011 v Praze Přítomní členové Rady AKČR : 1. Mgr. Michal Hašek, hejtman Jihomoravského kraje 2. MUDr. Jiří Běhounek, hejtman

Více

Zdravotnictví 2016. 12. 11. 2015 Praha, Hotel Ambassador. www.uzs konference.cz. Mgr. Bohuslav Sobotka. MUDr. Svatopluk Němeček, MBA

Zdravotnictví 2016. 12. 11. 2015 Praha, Hotel Ambassador. www.uzs konference.cz. Mgr. Bohuslav Sobotka. MUDr. Svatopluk Němeček, MBA Unie zaměstnavatelských svazů ČR a Mladá fronta a. s. pořádají konferenci pod záštitou předsedy vlády ČR Mgr. Bohuslava Sobotky, ministra zdravotnictví ČR MUDr. Svatopluka Němečka, MBA, České lékařské

Více

PŘIDANÁ HODNOTA LÁZEŇSTVÍ

PŘIDANÁ HODNOTA LÁZEŇSTVÍ Sdružení lázeňských míst ČR ve spolupráci s Agenturou CzechTourism, městem Lázně Bělohrad a Lázněmi Bělohrad, a. s., pořádají 17. konferenci SLM ČR 27. a 28. listopadu 2014 TÉMA KONFERENCE: PŘIDANÁ HODNOTA

Více

SETKÁNÍ INTERNÍCH AUDITORŮ Plzeň, 15. prosinec 2015 Dana Ratajská, Daniel Häusler

SETKÁNÍ INTERNÍCH AUDITORŮ Plzeň, 15. prosinec 2015 Dana Ratajská, Daniel Häusler SETKÁNÍ INTERNÍCH AUDITORŮ Plzeň, 15. prosinec 2015 Dana Ratajská, Daniel Häusler strana 2 strana 3 strana 4 Obsah 1. Český institut interních auditorů 2. Základní činnosti 3. Členství 4. Co dělá ČIIA

Více

Čtvrtek 25. listopadu

Čtvrtek 25. listopadu Závěrečná konference projektu NAPSI spolu! a 7. oborová konference NNO působících v sociální a zdravotně sociální oblasti SOCIÁLNÍ SLUŽBY SOUČÁST UDRŽITELNÉHO ROZVOJE pod záštitou ministra práce a sociálních

Více

Hartmann Rico, a.s. Partner projektu Značka kvality v sociálních službách. Ing. Martina Čuhajová

Hartmann Rico, a.s. Partner projektu Značka kvality v sociálních službách. Ing. Martina Čuhajová Hartmann Rico, a.s. Partner projektu Značka kvality v sociálních službách Ing. Martina Čuhajová Proč je HARTMANN partnerem projektu? Hartmann Rico, a.s. nabízí kvalitní výrobky, služby a různá řešení zeefektivňující

Více

PROGRAM IV. VÝROČNÍHO KONGRESU POSKYTOVATELŮ SOCIÁLNÍCH SLUŽEB ČR

PROGRAM IV. VÝROČNÍHO KONGRESU POSKYTOVATELŮ SOCIÁLNÍCH SLUŽEB ČR PROGRAM IV. VÝROČNÍHO KONGRESU POSKYTOVATELŮ SOCIÁLNÍCH SLUŽEB ČR Kongres se koná v rámci Týdne sociálních služeb ČR 11. 12. 10. 2012 v Táboře Záštitu nad kongresem přijal Dr. Ing. Jaromír Drábek, ministr

Více

ČESKÁ REPUBLIKA. Do slepé mapy doplň názvy krajů a krajských měst: Vyznač do mapy sousedící státy: Vybarvi státní vlajku:

ČESKÁ REPUBLIKA. Do slepé mapy doplň názvy krajů a krajských měst: Vyznač do mapy sousedící státy: Vybarvi státní vlajku: ČESKÁ REPUBLIKA Do slepé mapy doplň názvy krajů a krajských měst: Vyznač do mapy sousedící státy: Vybarvi státní vlajku: Která historická území tvoří ČR? http://www.zemepis.com/images/slmapy/krajem.jpg

Více

Jednalo se konkrétně o: XIV. Šumavské sportovní hry domovů seniorů (Domov seniorů Mistra Křišťana

Jednalo se konkrétně o: XIV. Šumavské sportovní hry domovů seniorů (Domov seniorů Mistra Křišťana Jihočeský kraj Mgr. Ivana Stráská U Zimního stadionu 1952/2 370 76 České Budějovice Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR, o. s. Vážená paní, kulturní či vzdělávací akce převážně ve Vašich krajských

Více

Sekretariát Rady hospodářské a sociální dohody ČR

Sekretariát Rady hospodářské a sociální dohody ČR MINISTERSTVO PRÁCE A SOCIÁLNÍCH VĚCÍ Sekretariát Rady hospodářské a sociální dohody ČR Na Poříčním právu 376 / 1 128 01 Praha 2 telefon: 221 922 023, 221 922 022, e-mail: tripartita@mpsv.cz fax: 221 922

Více

SETKÁNÍ INTERNÍCH AUDITORŮ Jihlava, 10. červen 2015 Dana Ratajská, Daniel Häusler

SETKÁNÍ INTERNÍCH AUDITORŮ Jihlava, 10. červen 2015 Dana Ratajská, Daniel Häusler SETKÁNÍ INTERNÍCH AUDITORŮ Jihlava, 10. červen 2015 Dana Ratajská, Daniel Häusler strana 2 strana 3 strana 4 Obsah 1. Český institut interních auditorů 2. Základní činnosti 3. Členství 4. Co dělá ČIIA

Více

SETKÁNÍ INTERNÍCH AUDITORŮ Hradec Králové, 20. květen 2015 Miroslav Čtvrtlík, Daniel Häusler

SETKÁNÍ INTERNÍCH AUDITORŮ Hradec Králové, 20. květen 2015 Miroslav Čtvrtlík, Daniel Häusler SETKÁNÍ INTERNÍCH AUDITORŮ Hradec Králové, 20. květen 2015 Miroslav Čtvrtlík, Daniel Häusler strana 2 strana 3 strana 4 Obsah 1. Český institut interních auditorů 2. Základní činnosti 3. Členství 4. Co

Více

Výbor České republiky pro programy nadnárodní a meziregionální spolupráce (verze 24. únor 2017) POZICE VE VÝBORU. Člen - předseda Výboru

Výbor České republiky pro programy nadnárodní a meziregionální spolupráce (verze 24. únor 2017) POZICE VE VÝBORU. Člen - předseda Výboru ství ve Výboru 2014-2020 Výbor České republiky pro programy nadnárodní a meziregionální spolupráce 2014-2020 (verze 24. únor 2017) JMÉNO PŘÍJMENÍ ORGANIZACE FUNKCE POZICE VE VÝBORU ADRESA TELEFON FAX EMAIL

Více

Personalistika a vzdělávání ve veřejné správě

Personalistika a vzdělávání ve veřejné správě Pozvánka na konferenci Personalistika a vzdělávání ve veřejné správě Stěžejní témata: Pracovněprávní vztahy ve veřejné správě Nový občanský zákoník jaké změny přinese nový občanský zákoník do veřejné správy

Více

SETKÁNÍ INTERNÍCH AUDITORŮ Ostrava, 18. březen 2015 Dana Ratajská, Daniel Häusler

SETKÁNÍ INTERNÍCH AUDITORŮ Ostrava, 18. březen 2015 Dana Ratajská, Daniel Häusler SETKÁNÍ INTERNÍCH AUDITORŮ Ostrava, 18. březen 2015 Dana Ratajská, Daniel Häusler strana 2 strana 3 strana 4 Obsah 1. Český institut interních auditorů 2. Základní činnosti 3. Členství 4. Co dělá ČIIA

Více

Členské asociace UNIE CZESHA

Členské asociace UNIE CZESHA Členské asociace UNIE CZESHA Asociace obchodních akademií Předseda: Ing. Radoslav Kučera Adresa: Obchodní akademie, Jirsíkova 875, 393 01 Pelhřimov Telefon: 565 301 730 Email: kucera@oa-pe.cz Tajemník:

Více

ZHODNOCENÍ KONFERENCE

ZHODNOCENÍ KONFERENCE 40. Den malých obcí ZHODNOCENÍ KONFERENCE GENERÁLNÍ PARTNER HLAVNÍ PARTNEŘI ZÁKLADNÍ ÚDAJE Název konference: Termíny a místa konání: Generální partner: 40. Den malých obcí 31. října 2013, Společenský dům,

Více

Složení KONZULTAČNÍ SKUPINY

Složení KONZULTAČNÍ SKUPINY Složení KONZULTAČNÍ SKUPINY Příjmení, titul Jméno E-mailová adresa Organizace Baštecká, PhDr., Baxová, Mgr. Bednář, Mgr., Brožová, PaedDr. Čermák, Bc. Dragomirecká, PhDr., Bohumila Pavla Martin Miloslav

Více

XX. CELOSTÁTNÍ FINANČNÍ KONFERENCE

XX. CELOSTÁTNÍ FINANČNÍ KONFERENCE XX. CELOSTÁTNÍ FINANČNÍ KONFERENCE PROGRAM 2. a 3. listopadu 2017 Clarion Congress Hotel Prague Svaz měst a obcí České republiky, pobočný spolek ČTVRTEK 2. listopadu 2017 8.00 9.30 Registrace 9.30 12.30

Více

SEZNAM VEŘEJNÝCH ZADAVATELŮ

SEZNAM VEŘEJNÝCH ZADAVATELŮ Příloha č. 1 Rámcové kupní smlouvy č.j.: MV-11561-77/PO-PSM-2014 Počet listů: 6 SEZNAM VEŘEJNÝCH ZADAVATELŮ ZADAVATEL Česká republika - Ministerstvo vnitra Nad Štolou 936/3, 170 34 Praha 7 IČ 00007064

Více

Parlament České republiky POSLANECKÁ SNĚMOVNA 2012 VI. volební období. Těsnopisecká zpráva o schůzi Poslanecké sněmovny Parlamentu

Parlament České republiky POSLANECKÁ SNĚMOVNA 2012 VI. volební období. Těsnopisecká zpráva o schůzi Poslanecké sněmovny Parlamentu Parlament České republiky POSLANECKÁ SNĚMOVNA 2012 VI. volební období Těsnopisecká zpráva o schůzi Poslanecké sněmovny Parlamentu Schválený pořad 40. schůze Poslanecké sněmovny 1. Rozhodnutí Poslanecké

Více

Aktivity Svazu průmyslu a dopravy ČR 2. polovina dubna 1. polovina července Milan Mostýn Ředitel Sekce komunikace

Aktivity Svazu průmyslu a dopravy ČR 2. polovina dubna 1. polovina července Milan Mostýn Ředitel Sekce komunikace Aktivity Svazu průmyslu a dopravy ČR 2. polovina dubna 1. polovina července 2015 Milan Mostýn Ředitel Sekce komunikace Právník roku SP ČR předával ocenění 16. 4. Vyhlášení vítězů soutěže Manažer roku 23.

Více

Národní akční plán podporující pozitivní stárnutí pro období let 2013 až 2017 (Aktualizovaná verze k 31. 12. 2014)

Národní akční plán podporující pozitivní stárnutí pro období let 2013 až 2017 (Aktualizovaná verze k 31. 12. 2014) Národní akční plán podporující pozitivní stárnutí pro období let 2013 až 2017 (Aktualizovaná verze k 31. 12. 2014) Obsah Demografický vývoj v České republice Agenda přípravy na stárnutí na MPSV Národní

Více

Výroční zpráva za rok 2010

Výroční zpráva za rok 2010 Výroční zpráva za rok 2010 Občanské sdružení Deštník Pražská 236 417 61 Bystřany Výroční zpráva za rok 2010 Obsah Cíle občanského sdružení Vývoj občanského sdružení Finanční podpora Členové Hospodaření

Více

SEZNAM SLUŽEBNÍCH ÚŘADŮ

SEZNAM SLUŽEBNÍCH ÚŘADŮ SEZNAM SLUŽEBNÍCH ÚŘADŮ 1 Úřad vlády ČR 2 Ministerstvo dopravy 3 Drážní inspekce 4 Drážní úřad 5 Státní plavební správa 6 Úřad pro civilní letectví 7 Ústav pro odborné zjišťování příčin leteckých nehod

Více

ANALÝZA SOUČASNÉHO STAVU PERSONÁLNÍCH PROCESŮ VE SPRÁVNÍCH ÚŘADECH PŘÍLOHA 1 Přehled služebních úřadů a termínů jimi dodaných dotazníků

ANALÝZA SOUČASNÉHO STAVU PERSONÁLNÍCH PROCESŮ VE SPRÁVNÍCH ÚŘADECH PŘÍLOHA 1 Přehled služebních úřadů a termínů jimi dodaných dotazníků ANALÝZA SOUČASNÉHO STAVU PERSONÁLNÍCH PROCESŮ VE SPRÁVNÍCH ÚŘADECH PŘÍLOHA 1 Přehled služebních úřadů a termínů jimi dodaných dotazníků SEZNAM SLUŽEBNÍCH ÚŘADŮ Datum odevzdání 1 Úřad vlády ČR 10.7.2015

Více

III. Do hodnotící komise se ustanovují následující členové a jejich náhradníci: a) členové

III. Do hodnotící komise se ustanovují následující členové a jejich náhradníci: a) členové Ustanovení hodnotící komise pro posouzení a hodnocení nabídek podaných v rámci veřejné zakázky Integrovaný informační systém Státní pokladny (IISSP) včetně profesních charakteristik III. Do hodnotící komise

Více

Kandidátní listina. Česká strana sociálně demokratická... Název politické strany

Kandidátní listina. Česká strana sociálně demokratická... Název politické strany Kandidátní listina pro volby do Zastupitelstva Zlínského kraje konané ve dnech 7. a 8.října 2016 (viz rozhodnutí prezidenta republiky ze dne 21.dubna 2016, č. 138/2016 Sb.) Česká strana sociálně demokratická...

Více

Jednání Rady AKČR probíhalo podle následujícího časového harmonogramu: příprava ustavení poradních orgánů Rady

Jednání Rady AKČR probíhalo podle následujícího časového harmonogramu: příprava ustavení poradních orgánů Rady Z Á P I S z 1. zasedání Rady Asociace krajů České republiky ve 4. volebním období které se konalo dne 5. prosince 2012 v Praze (Poslanecká sněmovna PČR) Přítomní členové Rady AKČR : 1. MUDr. Jiří Běhounek,

Více

U S N E S E N Í Rady Asociace krajů České republiky číslo: 146 ze dne: 12. září 2014 Rozhodnutí předsedy Rady AKČR podle usnesení Rady AKČR č. 25/2005 v období od 21. června 2014 do 5. září 2014 Rada Asociace

Více

I. PŘEDSJEZDOVÁ JEDNÁNÍ V JEDNOTLIVÝCH ČLÁNCÍCH ORGANIZAČNÍ VÝSTAVBY RADY SENIORŮ ČESKÉ REPUBLIKY

I. PŘEDSJEZDOVÁ JEDNÁNÍ V JEDNOTLIVÝCH ČLÁNCÍCH ORGANIZAČNÍ VÝSTAVBY RADY SENIORŮ ČESKÉ REPUBLIKY ORGANIZAČNÍ ZABEZPEČENÍ 2. SJEZDU RS ČR na úrovni krajských rad seniorů, členských klubů důchodců, městských rad seniorů a individuálně organizovaných členů. Stanovení počtu delegátů sjezdu I. PŘEDSJEZDOVÁ

Více

Investice, financování a provoz domovů pro seniory v ČR

Investice, financování a provoz domovů pro seniory v ČR Investice, financování a provoz domovů pro seniory v ČR Ing. Jiří Horecký, MBA 2012 1 Obsah: Úvod 1. Rámcový popis pobytových služeb pro seniory 1.1 Domovy pro seniory 1.2 Bydlení pro seniory (ekvivalent

Více

Pracovní místa. Příloha č. 2k systemizaci služebních a pracovních místs účinností od 1. ledna Klasifikace platovými třídami

Pracovní místa. Příloha č. 2k systemizaci služebních a pracovních místs účinností od 1. ledna Klasifikace platovými třídami Příloha č. 2k systemizaci služebních a pracovních místs účinností od 1. ledna 2016 Pracovní místa míst vedoucích M 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 M 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 304 Úřad

Více

Stínová vláda ČSSD. Vláda společenské odpovědnosti. www.cssd.cz

Stínová vláda ČSSD. Vláda společenské odpovědnosti. www.cssd.cz Stínová vláda ČSSD Vláda společenské odpovědnosti www.cssd.cz 14.7.2010 www.cssd.cz 1 Stínový předseda vlády Mgr. Bohuslav Sobotka Věk 38 Rodinný stav ženatý, 2 děti Vzdělání Právnická fakulta Masarykovy

Více

úterý , středa Clarion Congress Hotel Prague Vysočany

úterý , středa Clarion Congress Hotel Prague Vysočany Organizace HealthCare Institute si Vás dovoluje srdečně pozvat na odbornou konferenci úterý 28.11.2016, středa 29.11.2017 - Clarion Congress Hotel Prague Vysočany Akce se koná pod záštitou: Ing. Andrej

Více

Číslo projektu: CZ.1.07/1.5.00/34.0036 Název projektu: Inovace a individualizace výuky

Číslo projektu: CZ.1.07/1.5.00/34.0036 Název projektu: Inovace a individualizace výuky Číslo projektu: CZ.1.07/1.5.00/34.0036 Název projektu: Inovace a individualizace výuky Autor: Mgr. Bc. Miloslav Holub Název materiálu: Řízení, organizace a úkoly policie I. Označení materiálu: Datum vytvoření:

Více

Jméno: Ing. Bohumil Pihýr Funkce v komisi: člen Telefon práce: 495484537 Adresa práce: Funkce na pracovišti: Mobil-veřejný: E-mail: Poznámka: Fax:

Jméno: Ing. Bohumil Pihýr Funkce v komisi: člen Telefon práce: 495484537 Adresa práce: Funkce na pracovišti: Mobil-veřejný: E-mail: Poznámka: Fax: Elektronický Digitální Povodňový Portál Písek Stanoviště: Písek 98/, Chlumec nad Cidlinou 50351 Telefon: 495486310 E-mail: obec.pisek@tiscali.cz,info@obec-pisek.cz Poznámka: Digitální povodňový plán: http://www.edpp.cz/dpp/pisek

Více

Zpráva o činnosti Rady vlády pro seniory a stárnutí populace v roce 2013

Zpráva o činnosti Rady vlády pro seniory a stárnutí populace v roce 2013 Zpráva o činnosti Rady vlády pro seniory a stárnutí populace v roce 2013 Rada vlády pro seniory a stárnutí populace (dále jen Rada ) byla zřízena usnesením vlády ze dne 22. března 2006 č. 288. Statut Rady

Více

CENOVÉ MAPY ČESKÉ REPUBLIKY

CENOVÉ MAPY ČESKÉ REPUBLIKY str. 60 CENOVÉ MAPY ČESKÉ REPUBLIKY Ústecký Liberecký Královéhradecký Karlovarský Praha Plzeňský Středočeský Jihočeský Pardubický Jihomoravský Zlínský BYTOVÉ PROSTORY Praha 1 Praha 2 PRODEJ PRONÁJEM PRODEJ

Více

Kandidátní listina. pro volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky konané ve dnech ve volebním kraji Moravskoslezském

Kandidátní listina. pro volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky konané ve dnech ve volebním kraji Moravskoslezském Kandidátní listina pro volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky konané ve dnech 20. 21. 10. 2017 ve volebním kraji Moravskoslezském název politické strany Česká strana sociálně demokratická

Více

Praha - bytové prostory

Praha - bytové prostory Praha - bytové prostory Praha 1 Praha 2 Garsonka 3 750 000 13 000 2 770 000 12 000 Byt 2+1 6 900 000 19 000 4 100 000 15 000 Byt 3+1 10 100 000 21 000 5 200 000 16 000 Byt 4+1 11 500 000 35 000 7 000 000

Více

PROGRAM IV. VÝROČníHO KOnGRESU POSKYTOVATElŮ SOCIÁlníCH SlUŽEB ČR

PROGRAM IV. VÝROČníHO KOnGRESU POSKYTOVATElŮ SOCIÁlníCH SlUŽEB ČR ASOCIACE POSKYTOVATELŮ SOCIÁLNÍCH SLUŽEB ČR PROGRAM IV. VÝROČníHO KOnGRESU POSKYTOVATElŮ SOCIÁlníCH SlUŽEB ČR Kongres se koná v rámci Týdne sociálních služeb ČR ve dnech 11. 12. října 2012 v Táboře Záštitu

Více

Datum konání: 13. února 2008 Místo konání: zasedací místnost č. dveří 328, 3. patro KÚ LK

Datum konání: 13. února 2008 Místo konání: zasedací místnost č. dveří 328, 3. patro KÚ LK Příloha č. 5 Přehled výběrových řízení dle zákona o veřejném zdravotním pojištění vyhlášených Krajským úřadem Libereckého kraje v období od 1. 1. 2008 do 31. 12. 2013 v oboru všeobecná sestra domácí zdravotní

Více

SKRYTÁ ČÁST LEDOVCE. tvorba zákonů v rovině moci výkonné. JUDr. Michal Žižlavský, advokát člen Legislativní rady vlády

SKRYTÁ ČÁST LEDOVCE. tvorba zákonů v rovině moci výkonné. JUDr. Michal Žižlavský, advokát člen Legislativní rady vlády SKRYTÁ ČÁST LEDOVCE tvorba zákonů v rovině moci výkonné JUDr. Michal Žižlavský, advokát člen Legislativní rady vlády 1 Počátek procesu většinu zákonů připravují orgány moci výkonné málo známý proces (na

Více

VLÁDA ČESKÉ REPUBLIKY. Č.j. 2234/04 V Praze dne 31. března 2004 PROGRAM SCHŮZE VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY

VLÁDA ČESKÉ REPUBLIKY. Č.j. 2234/04 V Praze dne 31. března 2004 PROGRAM SCHŮZE VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY VLÁDA ČESKÉ REPUBLIKY Č.j. 2234/04 V Praze dne 31. března 2004 PROGRAM SCHŮZE VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY která se koná ve středu dne 7. dubna 2004 v 19.30 hod. v zasedací síni budovy Úřadu vlády České republiky,

Více

Usnesení Představenstvo Hospodářské komory České republiky 26. listopadu 2008, Liberec

Usnesení Představenstvo Hospodářské komory České republiky 26. listopadu 2008, Liberec Usnesení Představenstvo Hospodářské komory České republiky 26. listopadu 2008, Liberec Přítomni: Bartoš Pavel, Cílek Josef, Dohnal Vladimír, Doleţal Jiří, Drábek Jaromír, Holec František, Hrabák Václav,

Více

Z Á P I S z 24. zasedání Rady Asociace krajů České republiky v jejím 3. funkčním období, konaného dne 16. prosince 2011 v Praze

Z Á P I S z 24. zasedání Rady Asociace krajů České republiky v jejím 3. funkčním období, konaného dne 16. prosince 2011 v Praze Z Á P I S z 24. zasedání Rady Asociace krajů České republiky v jejím 3. funkčním období, konaného dne 16. prosince 2011 v Praze Přítomní členové Rady AKČR : 1., hejtman Jihomoravského kraje 2. MUDr. Jiří

Více

ČESKÉ LÁZEŇSTVÍ JAKO EVROPSKÝ FENOMÉN

ČESKÉ LÁZEŇSTVÍ JAKO EVROPSKÝ FENOMÉN Sdružení lázeňských míst ČR ve spolupráci s agenturou CzechTourism, Svazem léčebných lázní, Lázněmi Luhačovice a městem Luhačovice pořádají 14.KONFERENCI SLM ČR Hotel Společenský dům, Lázně Luhačovice

Více

Čtvrtým rokem v krajích regionální zastoupení se představují

Čtvrtým rokem v krajích regionální zastoupení se představují Čtvrtým rokem v krajích regionální zastoupení se představují Mgr. Lucie Řezníčková, manažerka regionálních zastoupení, SP ČR Brno, 21. června 2012 a státního rozpočtu České republiky. Regionální zastoupení

Více

Studijní programy nejen pro pracovníky veřejné sféry

Studijní programy nejen pro pracovníky veřejné sféry Studijní programy nejen pro pracovníky veřejné sféry V. ročník Konference o rozpočtech a financování územních samospráv Praha, 22. září 2011 CEVRO Institut se představuje Vysoká škola akreditovaná podle

Více

ID ZZ I. Smluvní strany

ID ZZ I. Smluvní strany DODATEK Č. I KE SMLOUVÉ O POSKYTNUTÍ DOTACE (PŘÍSPĚVKU NA VYROVNÁVACÍ PLATBU ZA POSKYTOVÁNÍ SLUŽEB OBECNÉHO HOSPODÁŘSKÉHO ZÁJMU) uzavřený na základě dohody smluvních stran nikoliv na úkor ochrany kterékoliv

Více

SETKÁNÍ INTERNÍCH AUDITORŮ BRNO, 15. leden 2015 Dana Ratajská, Daniel Häusler

SETKÁNÍ INTERNÍCH AUDITORŮ BRNO, 15. leden 2015 Dana Ratajská, Daniel Häusler SETKÁNÍ INTERNÍCH AUDITORŮ BRNO, 15. leden 2015 Dana Ratajská, Daniel Häusler strana 2 strana 3 strana 4 strana 5 Obsah 1. Český institut interních auditorů 2. Základní činnosti 3. Členství 4. Co dělá

Více

VLÁDA ČESKÉ REPUBLIKY. Č.j. 2242/04 V Praze dne 28. dubna 2004 PROGRAM SCHŮZE VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY

VLÁDA ČESKÉ REPUBLIKY. Č.j. 2242/04 V Praze dne 28. dubna 2004 PROGRAM SCHŮZE VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY VLÁDA ČESKÉ REPUBLIKY Č.j. 2242/04 V Praze dne 28. dubna 2004 PROGRAM SCHŮZE VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY která se koná ve středu dne 5. května 2004 v 19.30 hod. v zasedací síni budovy Úřadu vlády České republiky,

Více

Výroční zpráva za rok 2011

Výroční zpráva za rok 2011 Výroční zpráva za rok 2011 Občanské sdružení Deštník Pražská 236 417 61 Bystřany Výroční zpráva za rok 2011 Obsah Cíle občanského sdružení Vývoj občanského sdružení Finanční podpora Členové Hospodaření

Více

Závěry mezinárodní vědecké konference ICOLLE 2014

Závěry mezinárodní vědecké konference ICOLLE 2014 Závěry mezinárodní vědecké konference ICOLLE 2014 Ve dnech 16. a 17. září 2014 byl Institutem celoživotního vzdělávání Mendelovy univerzity v Brně pořádán již 6. ročník mezinárodní vědecké konference celoživotního

Více

Výbor pro sociální politiku a zdravotnictví nepřijal k předloženému vládního návrhu ústavního zákona usnesení.

Výbor pro sociální politiku a zdravotnictví nepřijal k předloženému vládního návrhu ústavního zákona usnesení. Parlament České republiky Poslanecká sněmovna 1 9 9 5 I. volební období 1809 Společná zpráva výborů Poslanecké sněmovny k vládnímu návrhu ústavního zákona o vytvoření vyšších územních samosprávných celků

Více

P A R L A M E N T Č E S K É R E P U B L I K Y

P A R L A M E N T Č E S K É R E P U B L I K Y P A R L A M E N T Č E S K É R E P U B L I K Y P o s l a n e c k á s n ě m o v n a 1999 3. volební období 174/3 Pozměňovací návrhy k návrhu poslanců Z. Koudelky, J. Václavka a dalších na vydání ústavního

Více

Pořadové číslo (abecední uspořádání)

Pořadové číslo (abecední uspořádání) Pracovní skupina ČKR pro problematiku Evropských strukturálních fondů Garant: Prof. Dr. Ing. Zdeněk Kůs, rektor Technické univerzity v Liberci, místopředseda ČKR pro oblast tvůrčích činností Členové Pracovní

Více

Přehled nominací Výboru pro Evropskou unii Rady vlády pro nestátní neziskové organizace

Přehled nominací Výboru pro Evropskou unii Rady vlády pro nestátní neziskové organizace Přehled nominací Výboru pro Evropskou unii Rady vlády pro nestátní neziskové organizace Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost Ministerstvo průmyslu a obchodu 1) FRANCOVÁ, PETRA 2)

Více

Praha - bytové prostory

Praha - bytové prostory Praha - bytové prostory Praha 1 Praha 2 Garsonka 3 690 000 13 500 2 630 000 12 500 Byt 2+1 6 700 000 20 000 3 900 000 17 000 Byt 3+1 9 900 000 22 000 5 600 000 18 000 Byt 4+1 10 110 000 30 000 7 000 000

Více

ZŠ PERTOLDOVA 3373 PRAHA 4-MODŘANY PRAHA. Doc. PaedDr. RNDr. MILADA ŠVECOVÁ, CSc.

ZŠ PERTOLDOVA 3373 PRAHA 4-MODŘANY PRAHA. Doc. PaedDr. RNDr. MILADA ŠVECOVÁ, CSc. KLUB EKOLOGICKÉ VÝCHOVY ZŠ PERTOLDOVA 3373 PRAHA 4-MODŘANY PRAHA Doc PaedDr RNDr MILADA ŠVECOVÁ, CSc 2016 Klub ekologické výchovy spatřuje své hlavní poslání především v metodické pomoci školám v : Budování

Více

PŘEHLED PRACOVNÍCH SKUPIN RADY VLÁDY PRO ENERGETICKOU A SUROVINOVOU STRATEGII ČR Stav k 30.6.2011

PŘEHLED PRACOVNÍCH SKUPIN RADY VLÁDY PRO ENERGETICKOU A SUROVINOVOU STRATEGII ČR Stav k 30.6.2011 1. PRACOVNÍ SKUPINA PRO ENERGETICKOU POLITIKU ČR 1 Ing. Tomáš Hűner MPO Předseda 2 PhDr. Ivo Hlaváč MŽP místopředseda 3 Ing. Milan Urban PSP 4 Ing. Igor Hartmann MMR 5 Ing. Petr Kalaš MZe 6 Brig.gen. Ing.

Více

Zpráva o činnosti Rady vlády pro seniory a stárnutí populace v roce 2010

Zpráva o činnosti Rady vlády pro seniory a stárnutí populace v roce 2010 II. Zpráva o činnosti Rady vlády pro seniory a stárnutí populace v roce 2010 Rada vlády pro seniory a stárnutí populace (dále jen Rada ) byla zřízena usnesením vlády ze dne 22. března 2006 č. 288. Statut

Více

PRO REFERENDUM. Prohlášení:

PRO REFERENDUM. Prohlášení: PRO REFERENDUM Sdružení Pro Referendum (www.proreferendum.cz) oslovilo strany a hnutí, kandidující do sněmovních voleb 2013 na kontaktní mailové adresy, uvedené na jejich webových stránkách a požádalo

Více

SEZNAM ORGÁNŮ STÁTNÍ SPRÁVY (VČETNĚ KRAJE), NA KTERÉ SE VZTAHUJE POVINNOST EVIDENCE V SYSTÉMU MONITORINGU BUDOV

SEZNAM ORGÁNŮ STÁTNÍ SPRÁVY (VČETNĚ KRAJE), NA KTERÉ SE VZTAHUJE POVINNOST EVIDENCE V SYSTÉMU MONITORINGU BUDOV SEZNAM ORGÁNŮ STÁTNÍ SPRÁVY (VČETNĚ KRAJE), NA KTERÉ SE VZTAHUJE POVINNOST EVIDENCE V SYSTÉMU MONITORINGU BUDOV podle 7 odst. 4 písm. e) zákona č. 406/2000 Sb., o hospodaření energií, v platném znění Agentura

Více

U S N E S E N Í číslo: 98 ze dne: 4. března 2014 Nominace zástupce Asociace krajů ve Výboru regionů náhradníka člena informaci ze zasedání Výboru regionů, které konalo v termínu 30. 31. ledna 2014 v Bruselu,

Více

Členové Plánovací komise programu dílčí pro PO3

Členové Plánovací komise programu dílčí pro PO3 Členové Plánovací komise programu dílčí pro PO3 Organizace Funkce Zástupce organizace Náhradník zástupce organizace 1. MŠMT - Sekce řízení operačních programů (řídicí orgán OPVVV) předseda PKP PhDr. Mgr.

Více

ZÁPIS. Předseda: Vrchní ředitel sekce sociální a rodinné politiky, MPSV

ZÁPIS. Předseda: Vrchní ředitel sekce sociální a rodinné politiky, MPSV ZÁPIS Z JEDNÁNÍ DOTAČNÍ KOMISE MINISTERSTVA PRÁCE A SOCIÁLNÍCH VĚCÍ PRO POSKYTOVÁNÍ NEINVESTIČNÍCH DOTACÍ ZE STÁTNÍHO ROZPOČTU V OBLASTI PODPORY RODINY (DÁLE JEN KOMISE ) Datum: 8. ledna 2010 Místo: MPSV

Více

Zuzana Matušková má dlouholeté zkušenosti ze státní správy i ze školství. Vystudovala Univerzitu Karlovu v Praze, kde získala i doktorský titul.

Zuzana Matušková má dlouholeté zkušenosti ze státní správy i ze školství. Vystudovala Univerzitu Karlovu v Praze, kde získala i doktorský titul. Zuzana Matušková náměstkyně pro řízení sekce ekonomické Zuzana Matušková má dlouholeté zkušenosti ze státní správy i ze školství. Vystudovala Univerzitu Karlovu v Praze, kde získala i doktorský titul.

Více

Zpráva o výsledcích řízených rozhovorů s rozhodovateli o Evropském systému přenosu kreditů v odborném vzdělávání (ECVET)

Zpráva o výsledcích řízených rozhovorů s rozhodovateli o Evropském systému přenosu kreditů v odborném vzdělávání (ECVET) Zpráva o výsledcích řízených rozhovorů s rozhodovateli o Evropském systému přenosu kreditů v odborném vzdělávání (ECVET) Řízené rozhovory s rozhodovateli byly součástí prací, zařazených do aktivity 2 projektu

Více

VLÁDA ČESKÉ REPUBLIKY PROGRAM SCHŮZE VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY

VLÁDA ČESKÉ REPUBLIKY PROGRAM SCHŮZE VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY VLÁDA ČESKÉ REPUBLIKY PROGRAM SCHŮZE VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY která se koná v pondělí 11. dubna 2016 v 10:00 h V Praze 6. dubna 2016 Čj. 2226/16 v zasedací síni budovy Úřadu vlády Praha 1 nábřeží Edvarda

Více

OPEN DAYS 2009 LOCAL EVENTS ČESKÁ REPUBLIKA CZECH REPUBLIC. Partnerství

OPEN DAYS 2009 LOCAL EVENTS ČESKÁ REPUBLIKA CZECH REPUBLIC. Partnerství OPEN DAYS 2009 LOCAL EVENTS ČESKÁ REPUBLIKA CZECH REPUBLIC Partnerství 1 INDEX Středočeský kraj...3 Olomoucký kraj...4 Plzeňský kraj...5 Zlínský kraj...6 2 Středočeský kraj (Regional Partnership on Transition

Více

Parlament České republiky POSLANECKÁ SNĚMOVNA volební období

Parlament České republiky POSLANECKÁ SNĚMOVNA volební období Parlament České republiky POSLANECKÁ SNĚMOVNA 2014 7. volební období R o z h o d n u t í č. 18 předsedy Poslanecké sněmovny ze dne 10. července 2014 Podle 88 odst. 3 zákona č. 90/1995 Sb., o jednacím řádu

Více

Členové Rady vlády pro bezpečnost a ochranu zdraví při práci

Členové Rady vlády pro bezpečnost a ochranu zdraví při práci Členové Rady vlády pro bezpečnost a ochranu zdraví při práci RNDr. Petr Nečas předseda Rady místopředseda vlády a ministr práce a sociálních věcí Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR Na Poříčním právu

Více

číslo: 132 ze dne: 27. června 2014 Dohoda o financování krajů v příštím období, přípravě návrhu státního rozpočtu ČR na rok 2015 a střednědobého výhledu na léta 2016 2017 a čerpání fondů EU I. schvaluje

Více

Omluveni: p. Jaroslav Matýs, J. Rektor, Radek Prouza, Lenka Havlasová.

Omluveni: p. Jaroslav Matýs, J. Rektor, Radek Prouza, Lenka Havlasová. Oddělení poradců a strategií Zápis z II. jednání pracovní skupiny Udržitelné financování psychiatrické péče 13. 11. 2014 11.00-12.30 Přítomní členové pracovní skupiny: p. Martin Anders PS ČLS JEP, budoucí

Více

Stát a nestátní neziskové organizace (NNO) JUDr. Hana Frištenská Duben 2014

Stát a nestátní neziskové organizace (NNO) JUDr. Hana Frištenská Duben 2014 Stát a nestátní neziskové organizace (NNO) JUDr. Hana Frištenská Duben 2014 Definice NNO, relevantní pro účely státní politiky Mezinárodní definice Definice RVNNO podle právních typů Definice ČSÚ Mezinárodní

Více

V L Á D A Č E S K É R E P U B L I K Y PROGRAM SCHŮZE VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY

V L Á D A Č E S K É R E P U B L I K Y PROGRAM SCHŮZE VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY V L Á D A Č E S K É R E P U B L I K Y Čj.: 2270/04 V Praze dne 10. srpna 2004 PROGRAM SCHŮZE VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY která se koná v úterý 17. srpna 2004 v 10.00 hod. v zasedací síni Úřadu vlády, Praha1,

Více

VLÁDA ČESKÉ REPUBLIKY. Č.j. 2246/04 V Praze dne 12. května 2004 PROGRAM SCHŮZE VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY

VLÁDA ČESKÉ REPUBLIKY. Č.j. 2246/04 V Praze dne 12. května 2004 PROGRAM SCHŮZE VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY VLÁDA ČESKÉ REPUBLIKY Č.j. 2246/04 V Praze dne 12. května 2004 PROGRAM SCHŮZE VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY která se koná ve středu dne 19. května 2004 v 9.00 hod. v zasedací síni budovy Úřadu vlády České republiky,

Více

Státní zástupci. JUDr. Igor Stříž. I. náměstek nejvyššího státního zástupce Vzdělání: 1 / 26

Státní zástupci. JUDr. Igor Stříž. I. náměstek nejvyššího státního zástupce Vzdělání: 1 / 26 JUDr. Igor Stříž I. náměstek nejvyššího státního zástupce +420 542 512 130 Vzdělání: 1 / 26 1982-1986 - Právnická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Profesní dráha: 1986 - právní čekatel u vojenské prokuratury,

Více

SMYSLOVÁ AKTIVIZACE SMYSLOVÁ AKTIVIZACE

SMYSLOVÁ AKTIVIZACE SMYSLOVÁ AKTIVIZACE SMYSLOVÁ AKTIVIZACE Konferenci zahájila MUDr. Milena Černá, ředitelka Výboru dobré vůle Nadace Olgy Havlové Paní doktorka Černá je dlouholetou ředitelkou nadace, která podporuje různé sociální projekty

Více

VLÁDA ČESKÉ REPUBLIKY PROGRAM SCHŮZE VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY

VLÁDA ČESKÉ REPUBLIKY PROGRAM SCHŮZE VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY VLÁDA ČESKÉ REPUBLIKY PROGRAM SCHŮZE VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY která se koná v pondělí 19. prosince 2016 v 10:00 h V Praze 15. prosince 2016 Čj. 2290/16 v zasedací síni budovy Úřadu vlády Praha 1 nábřeží Edvarda

Více

Parlament České republiky POSLANECKÁ SNĚMOVNA 7. volební období 2014

Parlament České republiky POSLANECKÁ SNĚMOVNA 7. volební období 2014 Parlament České republiky POSLANECKÁ SNĚMOVNA 7. volební období 2014 ZÁPIS z 20. schůze Poslanecké sněmovny konané ve dnech 4. 11. - 5. 12. 2014 Úterý 4. listopadu 2014 Jednání zahájil v 14.00 předseda

Více

3 Složení orgánů VŠE v Praze 3.1 Vedení VŠE v Praze Rektorka doc. Ing. Jaroslava Durčáková, CSc. Prorektor pro vědu a výzkum doc. Ing. Jiří Patočka, CSc. a statutární zástupce rektorky (do 30. 6. 2005)

Více

Návštěvnost Kraje Vysočina s využitím zbytkových dat mobilních operátorů

Návštěvnost Kraje Vysočina s využitím zbytkových dat mobilních operátorů Návštěvnost Kraje Vysočina s využitím zbytkových dat mobilních operátorů Hynek Mašata CE-Traffic, a.s. Sokolovská 192/79 186 Praha 8, Česká republika Výsledky za 3. čtvrtletí Kraj Vysočina 1.1.213 3.1.213

Více

Zápis z jednání Akreditační komise MPSV ČR č. 19 Dne 24. února 2010

Zápis z jednání Akreditační komise MPSV ČR č. 19 Dne 24. února 2010 Zápis z jednání Akreditační komise MPSV ČR č. 19 Dne 24. února 2010 Přítomni: MUDr. Milena Černá, Mgr. Dana Hacaperková, Mgr. Petr Hanuš, Ing. Jiří Horecký, B.A. (Hons), Bc. Radmila Jiříčková, Mgr. Danka

Více

RADA VLÁDY PRO SENIORY A STÁRNUTÍ POPULACE. Z á z n a m

RADA VLÁDY PRO SENIORY A STÁRNUTÍ POPULACE. Z á z n a m RADA VLÁDY PRO SENIORY A STÁRNUTÍ POPULACE Z á z n a m z 3. zasedání Rady pro seniory a stárnutí populace konaného dne 27. června 2007 od 10,00 do 13,00 hod. v budově Ministerstva práce a sociálních věcí,

Více

Zpráva o činnosti SAK, o.p.s. v roce 2014

Zpráva o činnosti SAK, o.p.s. v roce 2014 Zpráva o činnosti SAK, o.p.s. v roce 2014 Obsah: 1. Úvodní slovo... 2 2. Akreditace... 3 3. Konzultační činnost... 5 4. Vzdělávací akce a publikační činnost... 5 5. Mezinárodní spolupráce... 6 6. Spolupráce

Více

Zhodnocení podpory vysokoškolského vzdělávání v rámci OP Vzdělávaní pro konkurenceschopnost, oblast podpory 2.2 Vysokoškolské vzdělávání (2008-2011)

Zhodnocení podpory vysokoškolského vzdělávání v rámci OP Vzdělávaní pro konkurenceschopnost, oblast podpory 2.2 Vysokoškolské vzdělávání (2008-2011) Zhodnocení podpory vysokoškolského vzdělávání v rámci OP Vzdělávaní pro konkurenceschopnost, oblast podpory 2.2 Vysokoškolské vzdělávání (2008-2011) Jana Kouřilová, Jana Folková Katedra regionálních studií,

Více

Parlament České republiky POSLANECKÁ SNĚMOVNA volební období. USNESENÍ organizačního výboru ze 16. schůze 4. září 2014

Parlament České republiky POSLANECKÁ SNĚMOVNA volební období. USNESENÍ organizačního výboru ze 16. schůze 4. září 2014 Parlament České republiky POSLANECKÁ SNĚMOVNA 2014 7. volební období 81 USNESENÍ organizačního výboru ze 16. schůze 4. září 2014 k návrhu na přikázání došlých návrhů k projednání výborům Poslanecké sněmovny

Více

Z á p i s. a další hosté dle prezenčních listin. Schůzi výboru v 10:00 hodin zahájil a řídil předseda výboru posl. Marek Benda.

Z á p i s. a další hosté dle prezenčních listin. Schůzi výboru v 10:00 hodin zahájil a řídil předseda výboru posl. Marek Benda. Z á p i s z 28. schůze ústavně právního výboru Poslanecké sněmovny Parlamentu, která se konala dne 16. a 17. ledna 2008 ------------------------------------------------------------------------------------------------

Více