Vybrané aktivity Asociace za měsíce listopad 2012

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Vybrané aktivity Asociace za měsíce listopad 2012"

Transkript

1 Vybrané aktivity Asociace za měsíce listopad Tábor Jednání prezidenta Asociace s ředitelkou Domova seniorů Mistra Křišťana Ing. Bc. Hanou Vojtovou o schváleném projektu Smyslová aktivizace Lore Wehner Tábor Jednání prezidenta Asociace a výkonné ředitelky Asociace s Mgr. Kateřinou Soukupovou Švýcarsko Účast prezidenta Asociace na odborné studijní cestě do Švýcarska v rámci projektu Transfer know-how o péči zdravotně postižených osob Švýcarsko Účast prezidenta Asociace na odborné studijní cestě do Švýcarska v rámci projektu Transfer know-how o péči zdravotně postižených osob Švýcarsko Účast prezidenta Asociace na odborné studijní cestě do Švýcarska v rámci projektu Transfer know-how o péči zdravotně postižených osob Švýcarsko Účast prezidenta Asociace na odborné studijní cestě do Švýcarska v rámci projektu Transfer know-how o péči zdravotně postižených osob Francie Účast prezidenta Asociace na setkání k mezinárodní energetickému projektu SAVE AGE Francie Účast prezidenta Asociace na setkání k mezinárodní energetickému projektu SAVE AGE Francie Účast prezidenta Asociace na setkání k mezinárodní energetickému projektu SAVE AGE Praha Účast prezidenta Asociace na jednání pracovní skupiny sociální a zdravotní služby a dlouhodobá péče Praha Účast prezidenta Asociace na celostátní konferenci Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče ČR Praha Setkání prezidenta Asociace se zástupci projektu MPSV ČR Podpora procesů v sociálních službách k vytvoření studie Mezinárodní zkušenosti a srovnání Tábor Jednání prezidenta Asociace se zástupcem společnosti RYANT Dr. Alešem Šatánkem Praha Účast prezidenta Asociace na tiskové konference projektu Seniorcentrumroku Praha Účast viceprezidenta Asociace pro pobytové služby na jednání pracovní skupiny k seznamu zdravotnických výkonů Barcelona Účast prezidenta Asociace na jednání mezinárodní organizace FEANTSA Barcelona Účast prezidenta Asociace na jednání mezinárodní organizace FEANTSA Barcelona Účast prezidenta Asociace na jednání mezinárodní organizace FEANTSA Tábor Jednání prezidenta Asociace s ředitelem společnosti Dentimed Michalem Krapkou o gerontologickém obleku Praha Jednání prezidenta Asociace s ředitelem Diakonie ČCE Mgr. Davidem Šourkem Praha Jednání prezidenta Asociace s vrchním ředitelem sekce fondů Evropské unie MPSV ČR Ing. Mgr. Vladimírem Kváčou, Ph.D Praha Jednání prezidenta Asociace s náměstkem pro zdravotní pojištění s Ing. Petrem Noskem Praha Jednání prezidenta Asociace s náměstkem pro zdravotní péči MUDr. Feridnandem Polákem, Ph.D Praha Účast prezidenta Asociace na koncepční poradě MPSV ČR Rakousko Odborná stáž v Rakousku pro studenty zdravotnických škol

2 Rakousko Odborná stáž v Rakousku pro studenty zdravotnických škol Praha Účast prezidenta Asociace na konferenci v rámci projektu Bipartitní dialog v odvětvích Tábor Redakční rada časopisu Sociální služby Praha Jednání prezidenta Asociace s ministryní práce a sociálních věcí Ing. Ludmilou Müllerovou Plzeň Účast prezidenta Asociace na jednání s členskými organizace Plzeňského kraje Tábor Jednání prezidenta Asociace se zástupcem společnosti Senior Holding Jaroslavem Železným virtuální sociální pracovník Praha Valná hromada APSS ČR Prha Účast prezidenta na slavnostním předávání cen ocenění Pečovatelka roku a Národní cena APSS ČR pracovník sociálních služeb Banská Účast prezidenta Asociace na konferenci Kvalita sociálních služeb a zavádění standardů na Slovenku. listopad Bystrica Vybrané aktivity Asociace za měsíce prosinec 2012 II. ročník Národní ceny APSS ČR. Pracovní skupiny Značky kvality pro pečovatelskou službu a pro domovy pro osoby se zdravotním postižením finalizují příručky pro certifikaci těchto sociálních služeb. Certifikace Značky kvality v Domov pro seniory Věstonická, Brno. Pilotní ověření značky kvality pro domovy pro osoby se zdravotním postižením v Domově Na Hrádku, Uhlířské Janovice Praha Rozhovor s prezidentem Asociace v Českém rozhlase České Jednání prezidenta Asociace s náměstkyní hejtmana Jihočeského kraje Mgr. Ivanou Stráskou. Budějovice Praha Účast prezidenta Asociace na jednání pracovní skupiny k projektu Optimalizace sítě sociálních a zdravotních služeb Brno Jednání prezidenta Asociace s lékárnou Dr. Maxe o spolupráci v r Brno Jednání prezidenta Asociace se společností ARJO o spolupráci v r Brno Jednání prezidenta Asociace se společností IReSoft o spolupráci v r Praha Účast prezidenta Asociace na setkání k projektu Inovace kvality sociálních služeb Písek Účast prezidenta Asociace na jednání s členskými organizace Jihočeského kraje Tábor Jednání prezidenta Asociace o spolupráci se zástupci společnosti Consilium Visum Praha Jednání prezidenta Asociace s ředitelkou výstavy Medical Fair Brno 2013 Věrou Menšíkovou Praha Účast prezidenta Asociace na benefici Podepsáno srdcem Praha Setkání pracovní skupiny Značky kvality se zaměřením na domovy pro osoby se zdravotním postižením.

3 Praha Účast prezidenta Asociace na konferenci k ukončení Evropského roku stárnutí Praha Jednání prezidenta Asociace s ředitelem odb. sociálních služeb a sociální práce Mgr. Petrem Hanušem a vedoucím odd. strategií a koncepce sociální práce Praha Účast prezidenta Asociace na 1. kongresu asociace PALMA Praha Jednání prezidenta Asociace s ředitelem odboru posudkové služby MPSV ČR MUDr. Bc. Rostislavem Čevelou, Ph.D Praha Jednání prezidenta Asociace se společností Nestlé Česko o spolupráci v r Praha Jednání prezidenta Asociace se společností MK Market o spolupráci v r Praha Jednání prezidenta Asociace s ředitelem Výzkumného ústavu práce a sociálních věcí doc. Ing. Ladislavem Průšou Praha Účast prezidenta Asociace na akreditační komisi MPSV ČR Praha Jednání prezidenta Asociace se společností LINET o spolupráci v r Praha Jednání prezidenta Asociace se společností Christeyns o spolupráci v r Praha Jednání prezidenta Asociace se společností Martek Medical o spolupráci v r Krems Jednání prezidenta Asociace se zástupci slovinské Asociace a společností Ekowatt o vzájemné spolupráci Praha Jednání prezidenta Asociace s tiskovou mluvčí MPSV ČR Mgr. Štěpánkou Filipovou Praha Účast prezidenta Asociace na jednání Rady vlády pro seniory a stárnutí populace Praha Jednání prezidenta Asociace se společností Dentimed o spolupráci v r Bořetice Jednání výkonné rady Asociace Bořetice Jednání prezidia Asociace Tábor Jednání prezidenta Asociace se zástupci INCHEBY Praha o spolupráci v r Tábor Jednání prezidenta Asociace se společností Kimberly Clark o spolupráci v r prosinec Příprava programu konferencí: o pro ředitele a ekonomy poskytovatelů sociálních služeb, o Kvalita sociálních služeb, o Příspěvek na péči. Pracovní skupiny Značky kvality pro pečovatelskou službu a pro domovy pro osoby se zdravotním postižením finalizují příručky pro certifikaci těchto sociálních služeb.

4 Vybrané aktivity prezidenta Asociace za měsíce leden Tábor Jednání prezidenta Asociace se zástupkyní lékáren Dr. Maxe Praha Jednání prezidenta Asociace s analytikem MZ ČR Mgr. Tomášem Roubalem Praha Jednání prezidenta Asociace s ředitelem odboru sociálních služeb a sociální práce MPSV Mgr. Petrem Hanušem Praha Jednání prezidenta Asociace s náměstkem ministryně práce a soc. věcí Mgr. Janem Dobešem Praha Jednání prezidenta Asociace se zástupci společnosti Allowance Regensburg Jednání prezident Asociace se zástupkyní společnosti Katholischer Pflegeverband Annou Marii Lugar, spolupráce na česko-bavorském projektu Vídeň Jednání prezidenta Asociace s prezidentkou Mezinárodní asociace Bazální stimulace Mag. Petra Pasterk Praha Účast prezidenta Asociace na jednání pracovní skupiny k novým druhům sociálních služeb Praha Účast prezidenta Asociace na tiskové konferenci k absorpčním podložkám Praha Jednání prezidenta Asociace se zástupci společnosti Program Česká kvalita k zařazení Značky kvality do programu Praha Účast prezidenta Asociace na jednání pracovního týmu RHSD pro sociální otázky Praha Účast prezidenta Asociace na diskusním setkání k financování (Národní centrum transformace sociálních služeb) Praha Jednání prezidenta Asociace s ředitelem odboru posudkové služby MPSV MUDr. Bc. Rostislavem Čevelou, Ph.D Praha Konference pro ředitele a ekonomy poskytovatelů sociálních služeb Praha Účast prezidenta Asociace na setkání s následujícími organizacemi Armáda spásy v ČR, Charita ČR, Diakonie ČCE, Naděje o.s., Slezská diakonie Praha Jednání prezidenta Asociace s náměstkyní ředitele VZP ČR pro zdravotní péči Ing. Miloslavou Šlajsovou a ředitelem odboru úhrad zdravotní péče Ing. Jiřím Mrázkem Loučeň Účast prezidenta Asociace se zástupci krajů a MPSV ČR Loučeň Účast prezidenta Asociace se zástupci krajů a MPSV ČR Tábor Redakční rada časopisu Sociální služby Tábor Jednání prezidenta Asociace s ředitelkou Domova seniorů Mistra Křišťana v Prachaticích o spolupráci na projektu Smyslová aktivizace Lore Wehner Praha Účast prezidenta Asociace na setkání k projektu Optimalizace sítě sociálních a zdravotních služeb Praha Jednání prezidenta Asociace se společností Ders o spolupráci v r Praha Účast prezidenta Asociace na dotační komisi MPSV ČR Senohraby Jednání prezidenta Asociace se zástupci společnosti RUAH Tábor Jednání prezidenta Asociace se zástupci společnosti IReSoft a Consilium Visum Šanov Předání certifikátů Značky kvality v sociálních službách zařízení Domov pro seniory Šanov Brno Jednání prezidenta Asociace s radním Jihomoravského kraje pro sociální oblast Mgr. Markem Šlapalem Brno Předání certifikátů Značky kvality v sociálních službách zařízení Domov pro seniory Holásecká.

5 Tábor Jednání prezidenta Asociace se zástupcem společnosti Interiér Vysočina Brusel Účast prezidenta Asociace na konferenci v Bruselu Brusel Účast prezidenta Asociace na konferenci v Bruselu. leden dopis pro předsedkyni Poslanecké sněmovny PČR Miroslavu Němcovou záštita nad 4. ročníkem výtvarné soutěže Šťastné stáří očima dětí. Vybrané aktivity prezidenta Asociace za měsíce únor Liberec Jednání prezidenta Asociace s radním Libereckého kraje pro sociální oblast Mgr. Petrem Tulpou Praha Jednání prezidenta Asociace se zástupci společnosti PRIMUS CE o spolupráci v r Praha Jednání prezidenta Asociace se zástupcem společnosti Senior Holding Jaroslavem Železným Tábor Odborný workshop k projektu Odborná stáž pro studenty zdravotnických škol Tábor Setkání certifikátorů Značky kvality v sociálních službách Praha Účast prezidenta Asociace na setkání Rady hospodářské a sociální dohody ČR Praha Jednání prezidenta Asociace s ředitelem Úřadu pro ochranu osobních údajů JUDr. Jiřím Zůrkem Praha Účast prezidenta Asociace na novoročním semináři na Švédské ambasádě Praha Účast prezidenta Asociace na pracovní skupině Deinstitucionalizace služeb pro seniory Praha Jednání prezidenta Asociace s viceprezidentem UZS ČR pro školství Ing. Jiřím Zajíčkem Lausanne Odborný kongres společnosti CURAVIVA.CH se zaměřením na seniory. Švýcarsko Lausanne Odborný kongres společnosti CURAVIVA.CH se zaměřením na seniory. Švýcarsko Lausanne Odborný kongres společnosti CURAVIVA.CH se zaměřením na seniory. Švýcarsko Praha Jednání prezidenta Asociace s viceprezidentem UZS ČR pro pojišťovny a finanční služby Bc. Vladimírem Kotherou, MBA Praha Účast prezidenta Asociace na setkání Rady hospodářské a sociální dohody ČR Praha Vystoupení prezidenta Asociace v České televizi Praha Jednání prezidenta Asociace s ministryní práce a sociálních věcí Ing. Ludmilou Müllerovou Praha Účast prezidenta Asociace na tiskové konferenci MPSV ČR po jednání ministryní práce a sociálních věcí Ing. Ludmilou Müllerovou Praha Jednání prezidenta Asociace se Společností sociálních pracovníků Heřmanův Předání certifikátů Značky kvality v sociálních službách zařízení Domov pro seniory Heřmanův Městec

6 Městec (Masarykovo náměstí) Praha Jednání prezidenta Asociace na KZPS definice stanoviska k financování sociálních služeb Tábor Jednání prezidenta Asociace se zástupci společnosti Poštovní spořitelna o spolupráci v r Praha Jednání prezidenta Asociace s viceprezidentem UZS ČR pro sociální služby Mgr. Hynkem Kalvodou Pardubice Jednání prezidenta Asociace s radním Pardubického kraje pro sociální oblast Ing. Pavlem Šotolou Tábor Účast prezidenta Asociace na Redakční radě časopisu Sociální služby Praha Účast prezidenta Asociace na pracovní skupině k projektu Podpora procesů v sociálních službách Velké Aktivní účast prezidenta Asociace na semináři (2. část) E-Qalin. Meziříčí Praha Jednání prezidenta Asociace s náměstka generálního ředitelství ÚP Mgr. Martinem Žárským Praha Jednání prezidenta Asociace s poslankyní Mgr. Helenou Langšádlovou Praha Jednání prezidenta Asociace s ředitelem odb. sociálních služeb a sociální práce MPSV ČR Mgr. Petrem Hanušem Praha Jednání prezidenta Asociace s náměstkem pro zdravotní pojištění MZ ČR Ing. Petrem Noskem Praha Jednání prezidenta Asociace s poradcem ministryně práce a sociálních věcí Ing. J. Denbinným Praha Účast prezidenta Asociace na akreditační komisi MPSV ČR Červený Jednání prezidenta Asociace se zástupci Regionální Asociace sociálních služeb Praha. Hrádek únor dopis pro předsedu vlády ČR RNDr. Petra Nečase financování sociálních služeb v r dopis pro ministra financí Ing. Miroslava Kalouska financování sociálních služeb v r Vybrané aktivity prezidenta Asociace za měsíce březen Tábor Účast prezidenta Asociace, viceprezidenty Asociace pro terénní služby a viceprezidentky Asociace pro ambulantní služby na setkání pracovní skupiny k tvorbě programu V. výročního kongresu poskytovatelů sociálních služeb Tábor Účast prezidenta Asociace, viceprezidenty Asociace pro terénní služby a viceprezidentky Asociace pro ambulantní služby na semináři k skartě se zástupci Úřadu práce ČR a České spořitelny Tábor Jednání prezidenta Asociace a výkonné ředitelky Asociace se zástupci společnosti RUAH Tábor Seminář inovace kvality návrhy na změnu SQSS ve spolupráci se společností QUIP za účasti prezidenta Asociace Brno Účast prezidenta Asociace na konferenci Vliv demografického vývoje na sociální dialog sociálních služeb + jednání s předsedkyní OSZSP Bc. Dagmar Žitníkovou a náměstkem MPSV ČR, Ing. Davidem Kafkou Praha Jednání prezidenta Asociace s poslankyní Lenkou Kohoutovou Praha Jednání s vedoucím oddělení strategií a koncepce sociální práce MPSV ČR PhDr. Radkem Sudou Praha Jednání prezidenta Asociace se zástupkyní společnosti SCA hygiene products o spolupráci v r

7 Praha Jednání prezidenta Asociace s poslancem Dr. Ing. Jaromírem Drábkem Praha Jednání prezidenta Asociace s poradcem ministryně práce a sociálních věcí Ing. Jaroslavem Debinným Zlín Jednání prezidenta Asociace s radní Zlínského kraje pro sociální oblast Mgr. Taťánou Nersesjan Pozlovice Účast prezidenta Asociace na jednání s členskými organizace Zlínského kraje Jihlava Jednání prezidenta Asociace s radním Kraje Vysočina pro sociální oblast Mgr. et Bc. Petrem Krčálem Tábor Účast prezidenta Asociace na jednání se společností CURATIO o pořádání V. výroční kongresu pro poskytovatele sociálních služeb ČR Tábor Jednání prezidenta Asociace o spolupráci se zástupci společnosti Consilium Visum Praha Jednání prezidenta Asociace s náměstkem MZ ČR pro legislativu a právo Mgr. Martinem Plíškem Praha Účast prezidenta Asociace a viceprezidentky Asociace pro terénní služby na kulatém stolu nejčastější otázky a odpovědi v terénních službách Jednání prezidenta Asociace s poradcem ministryně práce a sociálních věcí Ing. Jaroslavem Debinným a Ing. Česlavem Santariem Ostrava Jednání prezidia APSS ČR Ostrava Konference Kvalita sociálních služeb Ostrava Jednání prezidenta Asociace s ředitelem Charity ČR Mgr. et Mgr. Lukášem Curylem Průhonice Účast prezidenta Asociace na konferenci Sociální služby pro osoby se zdravotním postižením ve Švýcarsku Praha Setkání prezidenta Asociace s radním Středočeského kraje pro sociální oblast Bc. Zdeňkem Syblíkem Praha Jednání prezidenta Asociace s náměstkem ministra spravedlnosti Mgr. Františkem Korbelem, Ph.D Praha Jednání prezidenta Asociace s předsedou NRZP Bc. Václavem Krásou Praha Jednání prezidenta Unie s předsedou představenstva a generálním ředitelem společnosti HARTMANN-RICO a.s. Ing. Ľubomírem Páleníkem Praha Jednání prezidenta Asociace se zástupcem společnosti SODEXO Vítem Jáskem Praha Účast prezidenta Asociace na slavnostním vyhlášení výsledků soutěže Sestra roku Praha Jednání prezidenta Asociace s předsedou správní rady Maltézské pomoci Dr. Emilem V. M. Zörnerem Praha Účast prezidenta Asociace na jednání pracovní skupiny při Radě vlády pro seniory a stárnutí populace Praha Jednání prezidenta Asociace s ředitelem odboru sociálních služeb a sociální práce MPSV Mgr. Petrem Hanušem Praha Jednání prezidenta Asociace se zástupcem Generálního ředitelství Úřadu práce ČR Mgr. Viktorem Najmonem Tábor Redakční rada časopisu Sociální služby Praha Účast prezidenta Asociace na pracovní skupině k projektu Podpora procesu v sociálních službách Praha Konference Příspěvek na péči aktuálně Praha Jednání prezidenta Asociace s ministryní práce a sociálních věcí Ing. Ludmilou Müllerovou Ostrov Účast prezidenta Asociace na jednání s členskými organizace Karlovarského kraje Praha Konference Změny právních forem a vícezdrojové financování adiktologických služeb Praha Jednání prezidenta Asociace se zástupcem společnosti SODEXO Ing. Danielem Čapkem.

8 březen dopis pro generálního ředitele ÚP ČR JUDr. Jiřího Kubešu institut asistenta domácí péče a zneužívání podpory v nezaměstnanosti dopis pro ministryni práce a sociálních věcí Ing. Ludmilu Müllerovou vysvětlení dotačních principů a priorit dotačního řízení MPSV ČR pro r Vybrané aktivity prezidenta Asociace za měsíce duben Praha Účast prezidenta Asociace, výkonné ředitelky Asociace a viceprezidentky Asociace pro terénní služby na jednání s Ing. Margitou Pištorovou a Mgr. Davidem Šourkem k soutěži Národní cena APSS ČR a Pečovatelka roku Praha Jednání prezidenta Asociace se zástupcem společnosti Senior Holding Jaroslavem Železným Praha Jednání prezidenta Asociace s předsedou Etické komise APSS ČR PhDr. Pavlem Čáslavou Praha Jednání prezidenta Asociace s MUDr. Tomášem Julínkem, MBA Ljubljana Účast prezidenta Asociace na závěrečné konferenci mezinárodního projektu SAVE AGE Ljubljana Účast prezidenta Asociace na závěrečné konferenci mezinárodního projektu SAVE AGE Ljubljana Účast prezidenta Asociace na závěrečné konferenci mezinárodního projektu SAVE AGE Tábor Mimořádné prezidium APSS ČR Prachatice Odborná konference Poskytování sociálních služeb v českých a bavorských pobytových zařízeních sociálních služeb Horažďovice Jednání prezidenta Asociace se zástupci města Horažďovice k připravovanému projektu Domu pro seniory města Horažďovice Praha Jednání prezidenta Asociace s náměstkem ministra zdravotnictví pro zdravotní pojištění Ing. Petrem Noskem Ostravice Účast prezidenta Asociace na jednání s členskými organizace Moravskoslezského kraje Ostravice Jednání prezidenta Asociace s ředitelem Charity ČR Mgr. et Mgr. Lukášem Curylem Tábor Jednání prezidenta Asociace, výkonné ředitelky Asociace a vedoucí kanceláře Asociace se zástupcem hotelu Palcát Tábor k pořádání V. výročního kongresu PSS Praha Jednání prezidenta Asociace s generální ředitelkou společnosti SODEXO s.r.o. Martinou Grygar Březinovou Praha Odborná konference republikové sekce sociálních služeb pro osoby bez domova Praha Účast prezidenta Asociace na jednání Rady vlády pro seniory a stárnutí populace Praha Jednání prezidenta Asociace se zástupci nadačního fondu Podepsáno srdcem Praha Účast prezidenta Asociace na odborném workshopu v rámci konference Efektivita a sociální služby se zástupci z Izraele Praha Účast prezidenta Asociace na odborné konferenci Flexicurity a syndrom vyhoření ve zdravotnictví a sociálních službách Ústí nad Labem Jednání prezidenta Asociace s hejtmanem Ústeckého kraje Oldřichem Bubeníčkem.

9 Praha Jednání prezidenta Asociace s ministryní práce a sociálních věcí Ing. Ludmilou Müllerovou Praha Účast prezidenta Asociace na jednání k vypořádání připomínek k novele zákona o sociálních službách Čestlice Účast prezidenta na odborné konferenci Optimalizace sítě zdravotních a sociálních služeb a dlouhodobá péče v ČR Čestlice Účast prezidenta na odborné konferenci Optimalizace sítě zdravotních a sociálních služeb a dlouhodobá péče v ČR Praha Jednání prezidenta Asociace s poslankyní Lenkou Kohoutovou Praha Účast prezidenta Asociace na pracovní skupině k projektu Podpora procesu v sociálních službách Praha Jednání prezidenta Asociace se zástupci KAŇKA & ŠAFKA, advokáti s.r.o Praha Účast prezidenta Asociace a viceprezidenta Asociace pro pobytové služby na setkání s předsedou vlády ČR RNDr. Petrem Nečasem a poskytovateli sociálních služeb Praha Jednání prezidenta Asociace s ředitelem Charity ČR Mgr. et Mgr. Lukášem Curylem. duben dopis pro ředitele odb. sociálních služeb a sociální práce (MPSV ČR) Mgr. Petru Hanušovi statistické vykazování dat pro MPSV ČR dopis pro ministryni práce a sociálních věcí Ing. Ludmilu Müllerovou stanovisko MPSV ČR k věci příspěvku na péči, zda slouží k úhradě ošetřovatelské zdravotní péče. Vybrané aktivity prezidenta Asociace za měsíce květen Praha Jednání prezidenta Asociace se zástupci společnosti Enterprise Investors na téma sociální služby v ČR Tábor Jednání prezidenta Asociace s předsedkyní OSZSP ČR Bc. Dagmar Žitníkovou Praha Účast prezidenta na setkání terénních služeb Praha Jednání prezidenta Asociace s pracovní skupinou k LTC a otázkám zdravotnictví Praha Jednání prezidenta s poslankyní Lenkou Kohoutovou, ředitelem odb. sociálních služeb a sociální práce Mgr. Petrem Hanušem a MUDr. Tomášem Julínkem Praha Jednání prezidenta Asociace s ředitelem VZP ČR Ing. Zdeňkem Kabátkem Praha Jednání prezidenta Asociace s náměstkem ministryně práce a sociálních věcí PhDr. Pavlem Čáslavou Praha Jednání prezidenta Asociace s poslancem Romanem Sklenákem a PhDr. Jiřím Altmanem Praha Historicky V. český národní kongres Bazální stimulace Praha Historicky V. český národní kongres Bazální stimulace Praha Jednání prezidenta Asociace s předsedou ČSSD Mgr. Bohuslavem Sobotkou a politickým grémiem ČSSD Praha Účast prezidenta Asociace a viceprezidenty Asociace pro terénní služby na kulatém stolu MPSV ČR k fakultativním službám Praha Účast prezidenta Asociace na slavnostním vyhlášení Senior centra roku Praha Účast prezidenta Asociace na odborné konferenci Metody zvyšující kvalitu veřejných služeb Praha Účast prezidenta Asociace na tiskové konferenci Programu Česká kvalita Značky kvality v sociálních službách.

10 Praha Účast prezidenta Asociace a viceprezidenty Asociace pro terénní služby na setkání středočeských poskytovatelů terénních služeb s radním Středočeského kraje pro sociální oblast Tábor Reflexní den E-Qalinu Praha Účast prezidenta Asociace na předání ocenění Dobrá duše Praha Jednání prezidenta Asociace se zástupcem Neziskovky.cz Ing. Markem Šedivým Praha Jednání prezidenta Asociace se zástupkyní lékáren Dr. Maxe Kateřinou Šmejkalovou Praha Účast prezidenta Asociace, výkonné ředitelky Asociace, manažerky vzdělávání Asociace a viceprezidentky Asociace pro terénní služby na jednání s Ing. Margitou Pištorovou a Mgr. Davidem Šourkem k soutěži Národní cena APSS ČR a Pečovatelka roku Praha Odborná konference Nový občanský zákoník - dopady pro poskytovatele sociálních služeb Praha Účast prezidenta Asociace na odborném semináři v PSP ČR Třebíz Jednání výkonné rady Asociace Želevčice Jednání prezidia Asociace. Vybrané aktivity Asociace za měsíce červen Praha Jednání prezidenta Asociace s náměstkem MZ ČR pro legislativu a právo Mgr. Martinem Plíškem České Budějovice Jednání prezidenta Asociace s náměstkyní hejtmana Jihočeského kraje Mgr. Ivanou Stráskou a náměstkem hejtmana Karlovarského kraje Bc. Miloslavem Čermákem Tábor Jednání prezidenta Asociace s prezidentkou Rotary International Deborah Most Franci Studijní cesta ředitelů poskytovatelů sociálních služeb Francie Studijní cesta ředitelů poskytovatelů sociálních služeb Francie Studijní cesta ředitelů poskytovatelů sociálních služeb Francie Studijní cesta ředitelů poskytovatelů sociálních služeb Praha Jednání prezidenta Asociace s nezávislým analytikem Michalem Morozem Praha Jednání prezidenta Asociace s vedoucí oddělení koncepce ekonomiky sociálních služeb MPSV ČR Ing. Lindou Maršíkovou Praha Jednání prezidenta Asociace s prorektorem CEVRO Institutu Mgr. Ladislavem Mrklasem, Ph.D Praha Jednání viceprezidenta Asociace pro pobytové služby s ředitele VoZP o úhradových dodatcích pro rok Tábor Jednání kontrolní komise APSS ČR Praha Účast prezidenta Asociace a viceprezidentky Asociace pro terénní služby na pracovním setkání inspektorů sociálních služeb Úřadu práce ČR Praha Jednání prezidenta Asociace s nově jmenovanou předsedkyní sekce nízkoprahových zařízení Asociace Bc. Václavou Egermaierovou.

11 Monínec Dvoudenním semináři pro ředitele organizací poskytujících sociální služby Monínec Dvoudenním semináři pro ředitele organizací poskytujících sociální služby Praha Účast prezidenta Asociace na odborné konferenci Sociální služby na rozcestí Praha Jednání prezidenta Asociace s MUDr. Gríšou Vodičkou Lysá nad Účast viceprezidentky Asociace pro terénní služby na předání ocenění Šikovné ruce našich seniorů. Labem Praha Jednání prezidenta Asociace s šéfredaktorkou Prosperity PhDr. Evou Brixi-Šimkovou Praha Účast viceprezidenta Asociace pro pobytové služby na 2. pracovním semináři k systému výkaznictví v rámci projektu Podpora procesů v sociálních službách Praha Jednání viceprezidenta Asociace pro pobytové služby s ředitelkou zdravotní pojišťovny MV ČR o návrhu smlouvy od roku Praha Účast prezidenta Asociace na pracovním setkání s odborníky Asociace před jednáním se zástupci VZP ČR Praha Účast prezidenta Asociace na jednání se zástupci VZP ČR Praha Jednání prezidenta Asociace se zástupci Společnosti sociálních pracovníků Praha Jednání prezidenta Asociace se zástupkyní společnosti SCA Hygiene products Marnie Gowers Praha Účast viceprezidenta Asociace pro pobytové služby na jednání expertní skupiny FDV(Fond dalšího vzdělávání) ke kvalitě vzdělávacích programů Praha Jednání prezidenta Asociace s prim. MUDr. Ivanou Doležalovou, Mgr. Marcelou Janečkovou, MUDr. Tomášem Julínkem a MUDr. Helenou Sajdlovou Praha Jednání prezidenta Asociace s předsedou představenstva společnosti BENEFIT Praha Jednání prezidenta Asociace s náměstkem GR ÚP, Mgr. Martinem Žárským Praha Účast prezidenta Asociace na jednání předsednictva asociace CZECHMED Havlíčkův Předání certifikátů Značky kvality v sociálních službách zařízení Domov pro seniory Havlíčkův Brod. Brod Havlíčkův Účast prezidenta Asociace na semináře pro zájemce o Značku kvalit v sociálních službách. Brod Praha Účast prezidenta Asociace na jednání se zástupci MZ ČR Ostrava Účast viceprezidenty Asociace pro ambulantní služby na setkání republikové sekce ambulantních služeb Tábor Jednání prezidenta Asociace s ředitele Úřadu práce ČR Tábor Ing. Pavlem Kaczorem, Ph.D Praha Účast viceprezidenta Asociace pro pobytové služby na jednání sektorové rady společnosti TREXIMA Praha Účast prezidenta Asociace na akreditační komisi MPSV ČR Praha Účast prezidenta Asociace na pracovní skupině FDV (Fond dalšího vzdělávání) systému akreditací Praha Účast prezidenta Asociace na dotační komisi MPSV ČR. červen Příprava programu V. výročního kongresu poskytovatelů sociálních služeb v Táboře 10. a Certifikace Značky kvality v Domově Vesna, Orlová a v Domově pro seniory Náměšť nad Oslavou.

12 Ukončení mezinárodního energetického projektu SAVE AGE. Vybrané aktivity Asociace za měsíce červenec a srpen Praha Jednání prezidenta Asociace s generální ředitelkou Úřadu práce ČR Ing. Marií Bílkovou Praha Jednání prezidenta Asociace se zástupci MZ ČR a VZP ČR Praha Jednání viceprezidenta Asociace pro pobytové služby k návrhu úhradových dodatků od Vojenské zdravotní pojišťovny Praha Účast viceprezidenta Asociace pro pobytové služby v pořadu Reportéři ČT Praha Jednání viceprezidenta Asociace pro pobytové služby se zástupci Vojenské zdravotní pojišťovny o úhradových dodatcích Praha Jednání prezidenta Asociace se zástupci Sdružení tajemníků městských a obecních úřadů ČR Praha Jednání prezidenta Asociace s ředitelem Penzijních fondů ČSOB Ing. Karlem Svobodou Praha Jednání pracovní skupiny APSS ČR k LTC Praha Jednání prezidenta Asociace s místopředsedkyní Senátu PČR PaedDr. Alenou Gajdůškovou Praha Účast prezidenta Asociace na schůzce poradců ministra práce a sociálních věcí Praha Jednání prezidenta Asociace s ministrem zdravotnictví MUDr. Martinem Holcátem, MBA Praha Jednání prezidenta Asociace s předsedou odborné rady Centra zdravotně-sociálních studií vysoké školy CEVRO Institut MUDr. Milanem Cabrnochem Praha Jednání prezidenta Asociace a viceprezidenta Asociace pro pobytové služby s ředitelem VZP ČR Ing. Zdeňkem Kabátkem Praha Jednání prezidenta Asociace s ředitelkou Odboru kontroly a revize zdravotní péče VZP Č MUDr. Zdeňkou Kučerovou, MBA Praha Jednání prezidenta Asociace s vedoucím odd. strategií a koncepce sociální práce MSPV ČR PhDr. Radkem Sudou Praha Jednání prezidenta Asociace s náměstkem ministra práce a sociálních věcí PhDr. Pavlem Čáslavou Tábor Jednání mimořádného prezidia APSS ČR Zruč nad Předání certifikátů Značky kvality v sociálních službách zařízení Centrin CZ, Zruč nad Sázavou. Sázavou Praha Jednání prezidenta Asociace s Mgr. Marcelou Janečkovou Praha Jednání prezidenta Asociace s poslancem PČR Mgr. Romanem Sklenákem Praha Jednání prezidenta Asociace s ředitelem Diecézní charity Brno Ing. Mgr. Oldřichem Haičmanem Praha Jednání prezidenta Asociace s vedoucí odd. koncepce ekonomiky sociálních služeb Mgr. Lindou Maršíkovou Praha Jednání prezidenta Asociace s poradkyní ministra práce a sociálních věcí Mgr. Monikou Válkovou Praha Jednání prezident Asociace s předsedou Národní rady osob se zdravotním postižením Bc. Václavem Krásou.

13 Praha Jednání prezidenta Asociace s ředitelem Všeobecné zdravotní pojišťovny Ing. Zdeňkem Kabátkem Tábor Redakční rada časopisu Sociální služby Tábor Účast prezidenta Asociace a viceprezidentky Asociace pro terénní služby na setkání ke standardům kvality sociálních služeb Zlín Účast prezidenta Asociace na Morava Cupu Zlín Jednání prezidenta Asociace s členskou organizací Hvězda Zlín Brno Jednání prezidenta Asociace s radním Jihomoravského kraje pro sociální oblast Mgr. Markem Šlapalem Brno Setkání terénní sekce, perspektivy poskytování terénních služeb v Jihomoravském kraji Praha Účast prezidenta Asociace na kulatém stole s ministrem práce a sociálních věcí Praha Jednání prezidenta Asociace s poslankyní Lenkou Kohoutovou Praha Jednání prezidenta Asociace s náměstkem ministra práce a sociálních věcí PhDr. Pavlem Čáslavou Praha Jednání prezidenta Asociace a viceprezidenta Asociace pro pobytové služby se náměstkem ministra zdravotnictví MUDr. Ferdinandem Polákem Praha Účast prezidenta Asociace na akreditační komisi MPSV ČR. červenec, srpen Příprava podkladů na kulatý stůl MPSV ČR na téma Volnočasové aktivity. Příprava programu V. výročního kongresu poskytovatelů sociálních služeb v Táboře 10. a Příprava programu konference Pojištění a připojištění dlouhodobé péče v ČR. Příprava programu setkání terénní sekce, perspektivy poskytování terénních služeb v Jihomoravském kraji. Certifikace Značky kvality v Senior centu Blansko.

PROGRAM III. VÝROČNÍHO KONGRESU POSKYTOVATELŮ SOCIÁLNÍCH SLUŽEB ČR

PROGRAM III. VÝROČNÍHO KONGRESU POSKYTOVATELŮ SOCIÁLNÍCH SLUŽEB ČR ASOCIACE POSKYTOVATELŮ SOCIÁLNÍCH SLUŽEB ČR PROGRAM III. VÝROČNÍHO KONGRESU POSKYTOVATELŮ SOCIÁLNÍCH SLUŽEB ČR Mezinárodní kongres se koná v rámci Týdne sociálních služeb ČR ve dnech 13. 14. října 2011

Více

VI. výroční kongres poskytovatelů sociálních služeb

VI. výroční kongres poskytovatelů sociálních služeb VI. výroční kongres poskytovatelů sociálních služeb Tábor, 9. 10. října 2014 Hotel Palcát, 9. května 2471/2 Jihočeská univerzita, Vančurova 2904 Předběžný program: ČTVRTEK 9. ŘÍJNA SPOLEČNÝ PROGRAM V KONGRESOVÉM

Více

VI. VÝROČNÍHO KONGRESU POSKYTOVATELŮ SOCIÁLNÍCH SLUŽEB ČR PROGRAM. 9. 10. října 2014 v Táboře. Kongres se koná ve dnech

VI. VÝROČNÍHO KONGRESU POSKYTOVATELŮ SOCIÁLNÍCH SLUŽEB ČR PROGRAM. 9. 10. října 2014 v Táboře. Kongres se koná ve dnech ASOCIACE POSKYTOVATELŮ SOCIÁLNÍCH SLUŽEB ČR PROGRAM VI. VÝROČNÍHO KONGRESU POSKYTOVATELŮ SOCIÁLNÍCH SLUŽEB ČR Kongres se koná ve dnech 9. 10. října 2014 v Táboře v rámci Týdne sociálních služeb ČR Generálním

Více

2. Výroční kongres poskytovatelů sociálních služeb ČR

2. Výroční kongres poskytovatelů sociálních služeb ČR Asociace poskytovatelů sociálních služeb České republiky pořádá mezinárodní kongres 2. Výroční kongres poskytovatelů sociálních služeb ČR konaný v rámci Týdne sociálních služeb České republiky pod záštitou

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA ASOCIACE NESTÁTNÍCH NEZISKOVÝCH ORGANIZACÍ V ČESKÉ REPUBLICE ZA ROK 2012

VÝROČNÍ ZPRÁVA ASOCIACE NESTÁTNÍCH NEZISKOVÝCH ORGANIZACÍ V ČESKÉ REPUBLICE ZA ROK 2012 v ý r o č n í z p r á v a 2 0 1 2 VÝROČNÍ ZPRÁVA ASOCIACE NESTÁTNÍCH NEZISKOVÝCH ORGANIZACÍ V ČESKÉ REPUBLICE ZA ROK 2012 Obsah: 1) Úvodní slovo prezidenta Asociace NNO v ČR 2) Kdo jsme 3) Co děláme 4)

Více

Výroční zpráva o činnosti Rady vlády pro koordinaci protidrogové politiky za rok 2013

Výroční zpráva o činnosti Rady vlády pro koordinaci protidrogové politiky za rok 2013 Výroční zpráva o činnosti Rady vlády pro koordinaci protidrogové politiky za rok 2013 Rada vlády pro koordinaci protidrogové politiky Vznik: 26. května 1993 usnesením vlády č. 275 jako Meziresortní protidrogová

Více

OBSAH VÝROČNÍ ZPRÁVY ASOCIACE NNO V ČR ZA LÉTA 2008 2009

OBSAH VÝROČNÍ ZPRÁVY ASOCIACE NNO V ČR ZA LÉTA 2008 2009 Motto: Každá nezisková organizace v ČR je plně samostatným a svébytným subjektem občanské společnosti. Asociace NNO ČR podporuje vše, co nás sbližuje, odstraňuje to, co nás rozděluje a prezentuje náš společný

Více

Výroční zpráva o činnosti Rady vlády pro nestátní neziskové organizace v roce 2012

Výroční zpráva o činnosti Rady vlády pro nestátní neziskové organizace v roce 2012 Výroční zpráva o činnosti Rady vlády pro nestátní neziskové organizace v roce II 2 OBSAH: 1 ÚVOD... 5 2 VYMEZENÍ ČINNOSTI RVNNO... 6 3 VÝBORY RVNNO... 6 3.1 CHARAKTERISTIKA VÝBORŮ RVNNO... 6 3.1.1 Výbor

Více

Zpráva o plnění Programu OSZSP ČR na léta 2010 2014 přijatého na VI. sjezdu odborového svazu, který se konal 24. 26. 11. 2010

Zpráva o plnění Programu OSZSP ČR na léta 2010 2014 přijatého na VI. sjezdu odborového svazu, který se konal 24. 26. 11. 2010 Zpráva o plnění Programu OSZSP ČR na léta 2010 2014 přijatého na VI. sjezdu odborového svazu, který se konal 24. 26. 11. 2010 KRAJSKÉ RADY ODBOROVÉHO SVAZU Zpráva zahrnuje období od sjezdu do 1. 9. 2014

Více

Výroční zpráva VZDĚLÁVACÍ CENTRUM PRO VEŘEJNOU SPRÁVU ČR, O. P. S.

Výroční zpráva VZDĚLÁVACÍ CENTRUM PRO VEŘEJNOU SPRÁVU ČR, O. P. S. O B E C NĚ PROSPĚŠNÁ SPOLEČNOST Výroční zpráva 2 0 0 1 VZDĚLÁVACÍ CENTRUM PRO VEŘEJNOU SPRÁVU ČR, O. P. S. Vzdělávací centrum pro veřejnou správu ČR, o.p.s. 180 00 Praha 8, U Meteoru 6 zapsána Městským

Více

Unie zaměstnavatelských svazů sdružuje a zastupuje přes 7 000 organizací s více než 700 000 zaměstnanci. Unie má mezi všemi zaměstnavatelskými svazy

Unie zaměstnavatelských svazů sdružuje a zastupuje přes 7 000 organizací s více než 700 000 zaměstnanci. Unie má mezi všemi zaměstnavatelskými svazy Unie zaměstnavatelských svazů sdružuje a zastupuje přes 7 000 organizací s více než 700 000 zaměstnanci. Unie má mezi všemi zaměstnavatelskými svazy dominantní postavení v oblasti veřejných služeb, zejména

Více

Za osobní účasti předsedy vlády ČR Mgr. Bohuslava Sobotky a ministra zdravotnictví ČR

Za osobní účasti předsedy vlády ČR Mgr. Bohuslava Sobotky a ministra zdravotnictví ČR Za osobní účasti předsedy vlády ČR Mgr. Bohuslava Sobotky a ministra zdravotnictví ČR MUDr. Svatopluka Němečka, MBA MUDr. Jiří Běhounek hejtman Kraje Vysočina, člen Výboru pro zdravotnictví Parlamentu

Více

Z Á P I S z 10. zasedání Rady Asociace krajů České republiky v jejím 3. funkčním období, konaného dne 15. ledna 2009 v Brně

Z Á P I S z 10. zasedání Rady Asociace krajů České republiky v jejím 3. funkčním období, konaného dne 15. ledna 2009 v Brně Z Á P I S z 10. zasedání Rady Asociace krajů České republiky v jejím 3. funkčním období, konaného dne 15. ledna 2009 v Brně Přítomní členové Rady AKČR : 1. Mgr. Michal Hašek, hejtman Jihomoravského kraje

Více

Vestibulární stimulace. Reminiscenční. Kvalita. sociálních služeb

Vestibulární stimulace. Reminiscenční. Kvalita. sociálních služeb Vestibulární stimulace v konceptu Bazální stimulace Reminiscenční terapie Téma čísla: Kvalita sociálních služeb Asociace poskytovatelů sociálních služeb České republiky www.apsscr.cz www.socialnisluzby.eu

Více

I. slovo úvodem...1. II. nahlédněte do našeho kalendáře 2006...2. III. poslání a cíle SPRP...3. IV. organizační struktura...3

I. slovo úvodem...1. II. nahlédněte do našeho kalendáře 2006...2. III. poslání a cíle SPRP...3. IV. organizační struktura...3 Obsah I. slovo úvodem..................................................................1 II. nahlédněte do našeho kalendáře 2006.............................................2 III. poslání a cíle SPRP..............................................................3

Více

již 25 let s Vámi Vážení klienti...

již 25 let s Vámi Vážení klienti... již 25 let s Vámi Vážení klienti...... nově Vám přínášíme náš... KATALOG LEKTORŮ TSM, spol. s r. o. Dukelská 117/12, 682 01 Vyškov tel.: 517 333 699, 517 330 543, 517 330 544; fax: 517 330 545 mobil: 736

Více

Výroční zpráva za rok 2007

Výroční zpráva za rok 2007 Výroční zpráva za rok 2007 Poznámka: SHS ČMS jako nezisková organizace není povinna de iure vydávat výroční zprávy; pro účely informování široké veřejnosti tak činí podle vlastního konceptu OBSAH: VII

Více

I. Slovo úvodem... 4. II. Nahlédněte do našeho kalendáře 2011... 4. III. Poslání a cíle SPRP... 5. IV. Organizační struktura... 6

I. Slovo úvodem... 4. II. Nahlédněte do našeho kalendáře 2011... 4. III. Poslání a cíle SPRP... 5. IV. Organizační struktura... 6 Obsah I. Slovo úvodem......................................................................... 4 II. Nahlédněte do našeho kalendáře 2011.................................................... 4 III. Poslání

Více

ČESKÁ ASOCIACE SPORT PRO VŠECHNY VÝROČNÍ ZPRÁVA / 2013

ČESKÁ ASOCIACE SPORT PRO VŠECHNY VÝROČNÍ ZPRÁVA / 2013 0 ČESKÁ ASOCIACE SPORT PRO VŠECHNY VÝROČNÍ ZPRÁVA / 2013 1 OBSAH 1. Úvodní slovo předsedy 2 2. Základní údaje..... 4 3. Profil.... 5 4. Sekretariát 6 5. Organizační struktura... 7 6. Schéma řízení... 8

Více

ENERSOL 2008 JAK ŽÁCI A STUDENTI HODNOTÍ VYUŽÍVÁNÍ

ENERSOL 2008 JAK ŽÁCI A STUDENTI HODNOTÍ VYUŽÍVÁNÍ ENERSOL 2008 JAK ŽÁCI A STUDENTI HODNOTÍ VYUŽÍVÁNÍ OBNOVITELNÝCH ZDROJŮ ENERGIE A SNIŽOVÁNÍ EMISÍ V DOPRAVĚ VE SVÉM OKOLÍ ENERSOL 2008 ČESKÁ REPUBLIKA OBSAH 1 3, Vize, strategie, východiska a cíle projektu

Více

I. slovo úvodem...1. II. nahlédněte do našeho kalendáře 2007...2. III. poslání a cíle SPRP...3. IV. organizační struktura...3

I. slovo úvodem...1. II. nahlédněte do našeho kalendáře 2007...2. III. poslání a cíle SPRP...3. IV. organizační struktura...3 Obsah I. slovo úvodem..................................................................1 II. nahlédněte do našeho kalendáře 2007.............................................2 III. poslání a cíle SPRP..............................................................3

Více

Obsah 3 SLOVO PREZIDENTA 4 O AVPO 6 AVPO V ROCE 2012 10 FINANČNÍ A EKONOMICKÉ ÚDAJE 15 KONTAKT 4 SEZNAM ČLENŮ AVPO K 31. 12. 2012

Obsah 3 SLOVO PREZIDENTA 4 O AVPO 6 AVPO V ROCE 2012 10 FINANČNÍ A EKONOMICKÉ ÚDAJE 15 KONTAKT 4 SEZNAM ČLENŮ AVPO K 31. 12. 2012 VÝROČNÍ ZPRÁVA 2012 Obsah 3 SLOVO PREZIDENTA 4 O AVPO 4 SEZNAM ČLENŮ AVPO K 31. 12. 2012 5 PODMÍNKY PRO ZÍSKÁNÍ ČLENSTVÍ V AVPO 5 VÝHODY ČLENSTVÍ V AVPO V ROCE 2012 6 AVPO V ROCE 2012 6 PARTNEŘI AVPO V

Více

Zápis z jednání Akreditační komise MPSV ČR č. 21 Dne 25. srpna 2010

Zápis z jednání Akreditační komise MPSV ČR č. 21 Dne 25. srpna 2010 Zápis z jednání Akreditační komise MPSV ČR č. 21 Dne 25. srpna 2010 Přítomni: Mgr. Alžběta Cetkovská, MUDr. Milena Černá,, Mgr. Petr Hanuš, Bc. Radmila Jiříčková, Mgr. Danka Kratochvílová, Mgr. et Bc.

Více

Vybrali jsme z našeho kalendáře 2002:

Vybrali jsme z našeho kalendáře 2002: Slovo úvodem Rok 2002 byl pro organizaci a klienty významný zejména tím, že se po sedmi letech podařilo rozšířit síť našich pracovišť. Otevřeli jsme Středisko rané péče v Plzni. Nepříznivá situace v oblasti

Více

Program VI. ročníku konference SENIOR LIVING 8. - 9. 11. 2011. DK Metropol, České Budějovice. ÚTERÝ 8. listopad 2011.

Program VI. ročníku konference SENIOR LIVING 8. - 9. 11. 2011. DK Metropol, České Budějovice. ÚTERÝ 8. listopad 2011. Program VI. ročníku konference SENIOR LIVING 8. - 9. 11. 2011 DK Metropol, České Budějovice ÚTERÝ 8. listopad 2011 9.00 10.00 Registrace účastníků 10.00 10.20 Oficiální zahájení a uvítání členy čestného

Více

Zápis z jednání Akreditační komise MPSV ČR č. 38 Dne 12. 12. 2013

Zápis z jednání Akreditační komise MPSV ČR č. 38 Dne 12. 12. 2013 Zápis z jednání Akreditační komise MPSV ČR č. 38 Dne 12. 12. 2013 Přítomni: Mgr. Marek Bach, MUDr. Milena Černá, Mgr. Petr Hanuš, Ing. Jiří Horecký, Ph.D., MBA., PhDr. Marie Hermanová, Jana Janíková, Mgr.

Více

INFORMAČNÍ CENTRUM NEZISKOVÝCH ORGANIZACÍ, o. p. s. výroční zpráva 2002

INFORMAČNÍ CENTRUM NEZISKOVÝCH ORGANIZACÍ, o. p. s. výroční zpráva 2002 INFORMAČNÍ CENTRUM NEZISKOVÝCH ORGANIZACÍ, o. p. s. výroční zpráva 2002 Databáze Semináře a kurzy www.neziskovky.cz služby Informační 30 dní pro neziskový sektor Kontakty Časopis GRANTIS Konzultace a poradenství

Více

Protokol projektu ENERSOL ČR 2012

Protokol projektu ENERSOL ČR 2012 EN ERSOL 1 Protokol projektu ENERSOL ČR 2012 od krajských konferencí až po celostátní a mezinárodní konference a soutěžní přehlídky žákovských projektů na témata obnovitelných zdrojů energie, energetických

Více

Výroční zpráva o činnosti

Výroční zpráva o činnosti Výroční zpráva o činnosti Výboru dobré vůle - Nadace Olgy Havlové 2014 Výbor dobré vůle - Nadace Olgy Havlové je členem SKOK spolku nestátních neziskových organizací působících v sociální a zdravotně

Více

Zápis z jednání Akreditační komise MPSV ČR č. 33 Dne 28. 2. 2013

Zápis z jednání Akreditační komise MPSV ČR č. 33 Dne 28. 2. 2013 Zápis z jednání Akreditační komise MPSV ČR č. 33 Dne 28. 2. 2013 Přítomni: Mgr. Marek Bach, Mgr. Petr Beck, MUDr. Milena Černá, PhDr. Marie Hermanová, Ing. Jiří Horecký, B.A. (Hons), Mgr. Iva Kabeláčová,

Více