SÍLA. PŘÍZNAČNÝ ZVUK VÝFUKU obohacuje zážitek z jízdy o další exkluzivní rozměr. Model QX70 je nezaměnitelný i se zavřenýma očima.

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "SÍLA. PŘÍZNAČNÝ ZVUK VÝFUKU obohacuje zážitek z jízdy o další exkluzivní rozměr. Model QX70 je nezaměnitelný i se zavřenýma očima."

Transkript

1 70

2 Infiniti QX70 se vymyká všem kategoriím. Je to vůz, ve kterém se spojují sportovní vlastnosti, užitná hodnota a moderní umění. Luxusní crossover s odvážným a výrazným designem a překvapivou flexibilitou. Vůz, který nezapře sportovní duši. Jeho nekompromisní vzhled nenechá nikoho na pochybách: tento vůz si tvoří vlastní pravidla. TROUFALOST

3 VÝJIMEČNOST Není mnoho těch, kdo se pohybují světem s jistotou zrozenou z inteligence a rychlosti. Technologie, které jsou neustále ve střehu, vyzařují pronikavý pocit uvolněné odhodlanosti. Jakmile jste připraveni, máte vše pod kontrolou. VAROVÁNÍ PŘED ČELNÍ SRÁŽKOU (FCW Forward Collision Warning) 1 sleduje prostor před vozem pomocí laserových čidel, upozorní vás na hrozící srážku a může aktivovat inteligentního brzdového asistenta, který pomáhá minimalizovat následky nevyhnutelné kolize. PREVENCE VYJETÍ Z PRUHU (LDW Lane Departure Warning) sleduje pomocí kamery značení na vozovce a může jemným přibrzděním vozu pomoci zabránit nechtěnému opuštění jízdního pruhu. I uprostřed provozu jste obklopeni jistotou. INTELIGENTNÍ TEMPOMAT (ICC Intelligent Cruise Control) automaticky zpomalí, když zjistí zpomalení provozu před vámi. Když je cesta volná, opět zrychlí na vámi požadovanou rychlost. Méně úsilí, více lehkosti.

4 SÍLA Nenechte si ujít zážitek, který se skrývá v každém okamžiku. Strhující výkon skrytý v modelu QX70 čeká jen na váš povel. Při každém doteku plynového pedálu zakusíte akceleraci, která se neprojevuje jen ryzí rychlostí, ale také emocemi. PŘÍZNAČNÝ ZVUK VÝFUKU obohacuje zážitek z jízdy o další exkluzivní rozměr. Model QX70 je nezaměnitelný i se zavřenýma očima. NÁPOR AKCELERACE mění mechanickou sílu v emocionální zážitek. Přesně vyladěný motor dodává točivý moment v širším rozsahu otáček a pocit zrychlení je tím intenzivnější, čím rychleji jedete.

5 NAVIGAČNÍ SYSTÉM INFINITI S PEVNÝM DISKEM s intuitivním zobrazením a jednoduchým rozhraním vás snadno a s jistotou dovede do cíle, a to i ve frekventovaném městském provozu. SYSTÉM ADAPTIVNÍCH PŘEDNÍCH SVĚTLOMETŮ (AFS Adaptive Front-lighting System) natáčí světla podle toho, jak řídíte, a zvyšuje viditelnost při manévrování. Bixenonové světlomety modelu QX70 jsou nejen působivé, ale reagují také na vaše potřeby.

6 INTENZITA Vůz, který miluje rovinky a polyká zatáčky. Nekompromisní reakce na každou změnu směru je doprovázena přetížením odhalujícím jeho sportovní povahu. Překvapující rovnováha a citlivost jsou výsledkem designu, který mění definici crossoveru. ELEKTRONICKÁ REGULACE TLUMIČŮ (CDC Continuous Damping Control) automaticky nastavuje odpružení s ohledem na stabilitu, ovladatelnost a pohodlí. Zpevněné odpružení ve sportovním režimu zaručuje okamžitou odezvu. PŘIZPŮSOBOVÁNÍ OTÁČEK PŘI PODŘAZOVÁNÍ dotváří zážitek ze sportovní jízdy. Když pomocí páčky z hořčíkové slitiny přeřadíte na nižší stupeň, systém automaticky přidá meziplyn, aby připravil motor na nový převod. Hladké a rychlé řazení směrem dolů přispívá k rovnováze a stabilitě.

7 ODMĚNA 21" KOLA Z HLINÍKOVÉ SLITINY zdůrazňují výkon a přitahují pozornost. V jejich designu se slučuje lehká konstrukce s hrubou silou a osobitostí. INTELIGENTNÍ KLÍČ INFINITI Stačí jej mít v kapse nebo v tašce a sedadlo i zrcátka se automaticky nastaví podle vašich osobních předvoleb. Pulsující osvětlení tlačítka zapalování vám oznamuje, že vůz je připraven na váš povel vyrazit na cestu.

8 NEODOLATELNÁ PŘITAŽLIVOST INFINITI QX70

9 ATMOSFÉRA Přívětivé a nevšední prostředí interiéru dokáže vzbudit nečekané emoce. -0,6 MM ROZDÍL OPTICKÁ DOKONALOST U přechodů mezi prvky interiéru mezi palubní deskou a dveřmi nebo středovým panelem není hlavním kritériem matematická přesnost, ale dokonalý vzhled. Přesným výrobním procesem jsme zúžili rozestup mezi palubní deskou a dveřmi ze 3 na 2,4 mm, aby interiér při pohledu z místa řidiče působil hladkým, uceleným dojmem. Jsme přesvědčeni, že při vytváření emocionálně působivého prostředí hraje roli každý úhel. KOŽENÁ SEDADLA Měkká kůže nabízí vytříbený a přirozený pocit, podobně jako luxusní nábytek. Kvalitní materiál a dokonalé zpracování vytváří skutečné mistrovské dílo. VÍTEJTE UVNITŘ Světlo používáme nejen k zajištění vaší bezpečnosti, ale také k tomu, abyste si připadali jako vítaní hosté. Systém osvětlení na uvítanou automaticky reaguje na vaši přítomnost a decentně rozsvítí světla ve dveřích. Jakmile přijdete ještě blíž, rozsvítí se světla v interiéru. Tečku za touto choreografií vytváří rytmicky pulsující tlačítko Start/Stop, kterým vám vůz QX70 dává najevo, že je připraven vyrazit na cestu a čeká jen na vaše oživení. SVĚŽÍ A ČISTÝ VZDUCH PŘI KAŽDÉM NÁDECHU I když není vidět, nelze jej přehlédnout. Systém dvouzónové adaptivní klimatizace se samočinnou recirkulací. Je vybaven polyfenolovým filtrem, který zachycuje 99,5 % alergenů z okolního vzduchu.

10 VÝKON Špičkovou kvalitu montáže, ekonomiku provozu a výkon lze změřit pomocí přístrojů a vyjádřit grafy. Skutečná výjimečnost motorů Infiniti se však pozná až podle pocitu při řízení. 390 k 13,1 * l/100 km 5,0LITROVÝ MOTOR V8 je dravec, který čeká jen na to, až jej odvážete. S každým dotekem plynového pedálu máte k dispozici 390 koňských sil a 500 Nm točivého momentu. Atmosférické sání přitom zaručuje, že nástup výkonu je opravdu okamžitý. Akcelerace je však jen jednou stránkou mince. Křivka výkonu vzbuzuje dojem neomezenosti. A jeho zvuk je skutečně nezapomenutelný. 320 k 12,1 * l/100 km 3,7LITROVÝ MOTOR V6 představuje mocnou kombinaci strhující reakce a inteligentní účinnosti. Díky technologii variabilního časování a zdvihu ventilů (VVEL) dokáže maximálně využít každou kapku paliva a každý litr nasátého vzduchu. Výsledkem je impozantní výkon 320 koňských sil, a to při spotřebě, se kterou ujedete až 9,4 kilometrů ** na jeden litr paliva. 238 k 8,6 * l/100 km ŠESTIVÁLCOVÝ TURBODIESELOVÝ MOTOR S PŘÍMÝM VSTŘIKOVÁNÍM o objemu 3,0 litru v provedení V6 je kultivovaný agregát, který díky 550 Nm točivého momentu maximálně usnadňuje předjíždění. Je propojen se sedmistupňovou automatickou převodovkou, která se přizpůsobuje vašemu stylu řízení. * Tento údaj odpovídá kombinované spotřebě paliva. ** Tento údaj odpovídá spotřebě paliva mimo město. 5,0 litrů 390 k 500 Nm

11 JÍZDNÍ VLASTNOSTI Zvenku nabízí prostorný luxus. Uvnitř se pak skrývá strhující dynamika technologie Infiniti Direct Response. VŽDY DOKONALÁ JÍZDA Ostré zatáčky. Nerovné silnice. Tlumiče s elektronickou regulací pomáhají udržovat dokonalou rovnováhu mezi plynulostí a odezvou, takže si můžete maximálně vychutnat každý kilometr cesty. Systém sleduje pohyb podvozku a nárazy od vozovky, vysílá informace samostatně do jednotlivých tlumičů a nastavuje ideální tuhost. Můžete si také vybrat sportovní režim, který zpevní podvozek pro dosažení maximální odezvy. MAXIMÁLNÍ POTENCIÁL Lepší sání znamená lepší výkon i účinnost motoru. Proto jsme vyvinuli exkluzivní systém variabilního časování a zdvihu ventilů (VVEL Variable Valve Event and Lift). Systém VVEL průběžně nastavuje nejen čas otevírání sacích ventilů, ale také rozsah jejich otevření. Výsledkem je rychlejší odezva a plošší křivka točivého momentu, a to při současném snížení spotřeby a emisí oxidu uhličitého až o 10 %. 47 % VZADU 53 % VPŘEDU NEKOMPROMISNĚ POD KONTROLOU Když jsou jízdní podmínky ideální, systém inteligentního pohonu všech kol (AWD All-Wheel Drive) směruje 100 % výkonu na zadní kola a přispívá tak ke sportovnímu pocitu z jízdy. Současně však neustále sleduje otáčení kol, polohu plynového pedálu a rychlost vozu a může přesměrovat až 50 % dostupného výkonu na přední nápravu pro zvýšení trakce a ovladatelnosti v obtížnějších situacích. Již žádné kompromisy mezi ovladatelností a radostí z řízení. OSTŘEJŠÍ ZATÁČENÍ Aktivní řízení zadní nápravy (RAS Rear Active Steering) natáčením zadních kol při manévrování zvyšuje přesnost a ovladatelnost. Citlivější reakce v každé zatáčce vám pomáhá naplno využít překvapivou rovnováhu a stabilitu modelu QX70. ZVUK VÝKONU Výkonný vůz k vám promlouvá svým výfukem a speciální vyladění výfuku u modelu QX70 přetváří tento zvuk v jedinečný zážitek. Vůz Infiniti je díky němu zcela nezaměnitelný a každý pohyb ručičky otáčkoměru směrem nahoru a dolů se stává výletem do říše ryzích emocí. PŘIROZENĚ CITLIVÁ ROVNOVÁHA Konstrukční architektura typu FM (Front-Midship), na které jsou založeny výkonné sedany značky Infiniti, je rovněž základem designu modelu QX70. Umístění motoru za přední nápravou má za následek téměř rovnoměrné předozadní rozdělení hmotnosti. Mírné posunutí těžiště směrem vpřed se projevuje rychlejším zatáčením a lepší rovnováhou při akceleraci ze zatáček. Výsledkem je přesnost a citlivost, jakou byste od crossoveru nečekali. LEHKÁ KOLA Atraktivní 21" kola z hliníkové slitiny podtrhují vzhled a výkon modelu QX70. Díky své konstrukci a materiálu výrazně snižují neodpruženou hmotnost. Tato úspora hmotnosti umožňuje přesnější vyladění odpružení, což přispívá k citlivějšímu ovládání modelu QX70. Snižuje také spotřebu paliva.

12 ZÁBAVA A ASISTENCE Systém Infiniti InSuite obsahuje řadu intuitivních technologií, které zjednodušují běžné činnosti a předvídají vaše potřeby. Svůj svět tak máte stále pod kontrolou. POHODLÍ V PROVOZU Inteligentní tempomat se sledováním vozidel při nízkých rychlostech (LSF Low Speed Following) umožňuje volbu požadované rychlosti a automaticky zpomalí váš vůz v houstnoucím provozu až do úplného zastavení. Jakmile se provoz uvolní, opět zrychlí na přednastavenou rychlost. 360 SNADNÉ PARKOVÁNÍ Systém sledování okolí vozidla (AVM Around View Monitor) s rohovými parkovacími čidly, detekcí pohyblivých objektů a naváděním při parkování zajišťuje výjimečný přehled o okolí. Na obrazovce vidíte simulovaný pohled z ptačí perspektivy pod úhlem 360, který zřetelně ukazuje předměty zjištěné kolem vozu. Systém vás navíc upozorní, pokud ve vaší blízkosti zjistí pohybující se objekty. Pomáhá vám zachovávat intuitivní přehled o okolí a usnadňuje manévrování s vozem. BEZPEČNÝ PROSTOR Asistent kontroly vzdálenosti (DCA Distance Control Assist) pomocí radaru sleduje vzdálenost od vozidla před vámi. Ve spolupráci s inteligentním tempomatem (ICC Intelligent Cruise Control) umožňuje udržovat přednastavený odstup. Automaticky přibrzdí, když se provoz zpomalí, a znovu zrychlí, jakmile je cesta volná. INTELIGENTNÍ OSVĚTLENÍ Systém adaptivních světlometů (AFS Adaptive Front-lighting System) modelu QX70 osvětluje nejen cestu před vámi, ale také prostor v okolí. Nastavuje světlomety podle úhlu natočení volantu a zajišťuje lepší viditelnost v zatáčkách. Pomáhá vám dříve zahlédnout protijedoucí vozidla a chodce a bezpečně dorazit do cíle vaší cesty. LEPŠÍ POHLED NA SVĚT Navigační systém Infiniti s pevným diskem je nabitý pokročilými a současně intuitivními technologiemi, které zajišťují snadný přístup k řadě užitečných informací. Pohled z ptačí perspektivy nabízí přirozenější pohled na mapu a trojrozměrná zobrazení budov usnadňují hledání cíle v husté městské zástavbě. Systém rozpoznávání hlasu Infiniti umožňuje ovládat navigaci hlasovými příkazy. LUXUSNÍ POSLECH Bose Premium Sound System s jedenácti reproduktory včetně dvou basových přehrává hudbu s podmanivými hloubkami a křišťálovou čistotou. Je optimalizován pro interiér modelu QX70 a přesně se přizpůsobí vaší náladě, ať již jedete kamkoli. Máte také více možností volby: můžete přehrávat CD, streamovat hudbu z kompatibilního zařízení přes Bluetooth nebo připojit a ovládat svůj ipod přes USB port. ELEKTRICKY OVLÁDANÉ PÁTÉ DVEŘE kombinují snadnost s elegancí. Otevírají a zavírají se automaticky stisknutím tlačítka na klice nebo na palubní desce.

13 OCHRANA Koncepce bezpečnostního štítu Infiniti Safety Shield zahrnuje několik vrstev technologií, které sledují jízdní podmínky, pomáhají vyhnout se nehodě a chrání vás i vaše spolucestující, pokud k ní přesto dojde. LEPŠÍ STABILITA PŘI BRZDĚNÍ Systém elektronického rozdělování brzdné síly (EBD Electronic Brake force Distribution) zvyšuje brzdný výkon nastavováním brzdné síly působící na přední a zadní kola. Přispívá nejen k rovnoměrnému opotřebovávání brzd, ale omezuje také efekt ponořování přední části při intenzivním brzdění a zvyšuje tak stabilitu vozidla. Systém kromě toho zjišťuje rozložení nákladu a v případě potřeby zvýší tlak působící na zadní brzdy. PEVNĚJŠÍ A LEHČÍ V oblastech, které jsou důležité z hlediska bezpečnosti při nehodě, je použita mimořádně pevná ocel. Díky jedinečnému procesu výroby má tento materiál více než dvakrát větší pevnost v tahu než běžná ocel. Mimořádná pevnost nejen přispívá k vyšší odolnosti vozu, ale umožnila nám také snížit jeho celkovou hmotnost MPa OCEL S EXTRÉMNÍ PEVNOSTÍ V TAHU 590 MPa BĚŽNÁ OCEL STÁLE VE STŘEHU Inteligentní brzdový asistent (IBA Intelligent Brake Assist) s varováním před čelní srážkou (FCW Forward Collision Warning) 1 pomocí radaru neustále monitoruje a analyzuje rychlost přibližování k vozidlu před vámi a pomáhá zjistit hrozící střet. V případě nebezpečí řidiče dvakrát varuje a je-li třeba, může automaticky aktivovat brzdy a pomoci tak snížit rychlost nárazu. UDRŽOVÁNÍ JÍZDNÍHO PRUHU Systém prevence vyjetí z pruhu (LDP Lane Departure Prevention) pomocí kamery sleduje, zda neopouštíte svůj jízdní pruh bez znamení o změně směru jízdu, a pokud ano, upozorní vás zvukovým signálem. Když i nadále pokračujete ve vyjíždění, systém vám pomůže jemným přibrzděním kol na jedné straně navést vůz zpět. Nikdy vám však nebere kontrolu nad vozem. Je navržen tak, aby pomáhal, ne aby vás nahradil. VŽDY POD KONTROLOU Systém dynamického řízení vozidla (VDC Vehicle Dynamic Control) přizpůsobuje výkon a aplikuje odpovídající brzdný tlak na jednotlivá kola. Pomáhá tak korigovat přetáčivost či nedotáčivost a udržovat vůz ve správné stopě. Spolupracuje přitom se systémem řízení trakce (TCS Traction Control System), který sleduje otáčení kol a pomáhá udržovat pevný kontakt s vozovkou. PŘIPRAVENO K OCHRANĚ Při brzdění za určitých podmínek (nebo při aktivaci inteligentního brzdového asistenta bez sešlápnutí brzdového pedálu) dojde k automatickému předepnutí předních bezpečnostních pásů, které tak mohou lépe zadržet vaše tělo a pomáhají zvýšit účinnost dalších bezpečnostních prvků, jako jsou například airbagy. OPORA, KDYŽ JI POTŘEBUJETE Aktivní opěrky hlavy na předních sedadlech modelu QX70 se při určitých typech zadních srážek mohou posunout dopředu, aby podepřely hlavu a pomohly zabránit zraněním krční páteře.

14 VÝBĚR Odstíny, které se mění podle světla a úhlu pohledu. Kombinace barev exteriéru a exteriéru, které odrážejí výjimečnou energii a náladu. To jsou jen dva příklady, jak Infiniti navrhuje barvy k navození pocitu, ztvárnění emocí a vyjádření povahy vozu. BARVY EXTERIÉRU (KÓD) BARVY INTERIÉRU (KÓD) OBLOŽENÍ INTERIÉRU MOONLIGHT WHITE (QAA) LIQUID PLATINUM (K23) GRAPHITE SHADOW (KAD) UMBRIA TWILIGHT (JAA) IRIDIUM BLUE (RAY) MIDNIGHT MOCHA (NAE) MALBEC BLACK (GAC) BLACK OBSIDIAN (KH3) KŮŽE WHEAT (C) KŮŽE JAVA (P) KŮŽE GRAPHITE (G) BLACK LACQUER A ALUMINIUM CELLO FLAME MAPLE WOOD KOLA 20" KOLA Z HLINÍKOVÉ SLITINY S 5 ZDVOJENÝMI PAPRSKY 21" KOLA Z HLINÍKOVÉ SLITINY, 6 PAPRSKŮ INFINITI Europe, Divize Nissan International SA, CH , Z.A. La Pièce Bât. B2, Route de l Etraz, 1180 Rolle, Švýcarsko Tato brožura obsahuje pouze obecný popis a slouží pro informační účely. Může podléhat změnám a nepředstavuje žádnou nabídku, prohlášení nebo záruku (výslovnou ani předpokládanou) ze strany společnosti INFINITI Europe. Než na základě této brožury přijmete rozhodnutí o nákupu, obraťte se přímo na centrum Infiniti a ověřte si přesnost uvedených informací včetně toho, jak se vztahují na konkrétní vůz. Společnost INFINITI Europe si vyhrazuje právo bez předchozího upozornění kdykoli provést změny v cenách, barvách, materiálech, výbavě, specifikacích a modelech, případně ukončit dostupnost modelů a vybavení. Z důvodů neustálého vývoje výrobků a dalších okolností před výrobou i po ní se skutečný vůz, použité materiály a výbava mohou lišit od této brožury. Některé vozy jsou vyobrazeny s volitelnou výbavou. Přesné informace získáte prohlédnutím skutečného vozu. Dostupnost a dodací lhůty konkrétních verzí a úrovní výbavy se mohou lišit. Specifikace, výbava a příslušenství mohou být v různých zemích různé. Další informace o dostupnosti, výbavě a příslušenství získáte od svého centra Infiniti. 1 Smyslem systému varování před čelní srážku je upozornit vás, než dojde ke střetu. Sám nemůže srážce zabránit. Pracuje pouze v omezeném rozsahu rychlostí. Jezděte vždy opatrně. Společnost Infiniti vynaložila značné úsilí na to, aby vzorky barev v této brožuře co nejpřesněji odpovídaly skutečným barvám vozů. Vzorky barev se mohou mírně lišit v závislosti na tisku a na tom, zda jsou osvětleny denním, zářivkovým nebo žárovkovým světlem. Skutečné barvy si můžete prohlédnout ve svém centru Infiniti. Reprodukce tohoto katalogu nebo jeho částí je bez předchozího svolení společnosti INFINITI Europe zakázána.

15 ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ INFINITI Při návrhu a výrobě originálního příslušenství Infiniti používáme stejně přísné standardy jako u samotných vozů Infiniti. Široká nabídka kvalitních výrobků navržených s ohledem na hladkou integraci je zárukou dokonalého sladění a stylu. PRAHY DVEŘÍ Osvětlené prahy z nerezové oceli s decentním nápisem Infiniti dodají vašemu vozu moderně sportovní vzhled. Prahy dodávané v sadě po dvou osvětlují vstup do vozu a chrání jeho lak. 20" STŘÍBRNÁ KOLA Z HLINÍKOVÉ SLITINY Ať již se vydáte kamkoli, nikdo nezapochybuje o vašem smyslu pro styl a sportovní design. Kola z hliníkové slitiny s 5 paprsky o rozměrech 265/50 R 20. NOSIČ LYŽÍ S nosičem lyží je vůz QX70 ideálním partnerem pro zimní dovolenou. Uzamykatelný nosič se snadnou montáží umožňuje přepravovat až 6 párů lyží. TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ Splňuje nejvyšší požadavky na bezpečnost a funkčnost. Tažné zařízení vám umožní vzít si s sebou opravdu cokoli. Je integrováno do konstrukce vozu a když se nepoužívá, lze jej snadno odebrat. NEREZOVÝ CHRÁNIČ ZADNÍHO NÁRAZNÍKU Při nakládání, vykládání a manipulaci s nákladem mohou snadno vzniknout škrábance a rýhy. Tento chránič nejen dodává vozu stylový vzhled, ale je také dostatečně odolný, aby vydržel každodenní používání. VYOBRAZENÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ: střešní příčníky, značkový střešní box Infiniti a 21" tmavě stříbrná kola z hliníkové slitiny ve stylu turbíny. VLOŽKA DO ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU Vložka z pevného, odolného a pružného materiálu brání pohybu přepravovaných předmětů při jízdě a chrání zavazadlový prostor před poškozením a poškrábáním.

16 SPOLEČNÁ VÁŠEŇ Zrychlený tep. Zlomky sekund. Získaná i ztracená vítězství. Svět Formule 1 klade maximální požadavky na technologie i lidskou vynalézavost. Úspěch přímo závisí na vášni vložené do každé inovace a každého projetého kola. A právě díky této vášni se stal tým Infiniti Red Bull Racing dominantní silou posledních závodních sezón. V závodech Formule 1 se setkává konstrukční genialita s emočním nadšením, což jsou hodnoty, které vyznává i značka Infiniti. Pocit vzrušení, které se prostřednictvím našeho partnera, týmu Infiniti Red Bull Racing, šíří mezi příznivce a vytváří svébytnou kulturu. Nadšení a odhodlání dovedlo tento tým již ke třem po sobě jdoucím vítězstvím v Poháru konstruktérů Formule 1. Naše jedinečné partnerství založené na společných hodnotách je příslibem nových netušených možností pro monoposty Formule 1 i vozy Infiniti. Vzájemná výměna technologií a myšlenek nedávno vyústila ve jmenování trojnásobného mistra světa v závodech Formule 1 Sebastian Vettel naším ředitelem pro výkon. Sebastian se již podílel na vývoji zcela nového modelu Infiniti Q50 a jeho jedinečný cit pro řízení a nadšení pro výkon jsou nejlepší zárukou maximální dynamiky tohoto nového vozu. Nepřekonatelný talent a nadšení, které stály u zrodu jeho úspěchů, tak budou vtištěny i do budoucích vozů značky Infiniti.

17 Maximální luxus vyžaduje víc než dokonalost. Je to pocit nespoutané radosti, která se dotýká něčeho zvláštního ve vašem srdci. V Infiniti jsme přesvědčeni, že jsou situace, kdy je třeba usadit rozum na zadní sedadlo a nechat řídit emoce čisté a původní. A samozřejmě nezapomínat na smyslové vjemy, ať již jde o uhlazené linie karoserie, vůni kůže nebo strhující zvuk motoru. Společnost Infiniti byla založena v roce 1989 a její modelová řada sedanů, coupé, kabrioletů a crossoverů je nyní k dispozici ve 49 zemích po celém světě. Značka Infiniti si získala respekt svým vyzývavým přístupem ke kategorii exkluzivních vozů, popíráním konvencí, neodolatelným a provokativním designem a maximální pozorností k detailu. Naše nadšení pro dokonalou přesnost, strhující výkon a nespoutanou radost z jízdy také přivedlo společnost Infiniti v roce 2011 k partnerství s týmem Red Bull Racing. Není tedy divu, že řídit vůz Infiniti je něco skutečně speciálního.

18 VÝBAVA QX70 GT QX70 GT Premium QX70 S QX70 S Premium QX70 GT QX70 GT Premium QX70 S QX70 S Premium PROVOZNÍ PARAMETRY Posilovač řízení s proměnlivým účinkem Aktivní řízení zadní nápravy (RAS Rear Active Steering) (s výjimkou motoru 3,7 l V6) Odpružení s plynulou regulací tlumičů (CDC Continuous Damping Control) BEZPEČNOST A ZABEZPEČENÍ Brzdy s protilehlými třmeny (vpředu čtyřpístkové, vzadu dvoupístkové) Systém monitorování tlaku v pneumatikách (se zobrazováním tlaku) (TPMS Tyre Pressure Monitoring System) 6 airbagů (čelní airbagy na straně řidiče a spolujezdce, boční airbagy na ochranu kyčlí a hrudníku, podélné hlavové airbagy) Aktivní opěrky hlavy vpředu Dešťový a světelný senzor Automatické stmívání vnitřního zpětného zrcátka Tempomat Omezovač rychlosti Inteligentní tempomat (ICC Intelligent Cruise Control) se systémem sledování vozidel při nízkých rychlostech (LSF Low Speed Following) Varování před čelní srážkou (FCW Forward Collision Warning) Inteligentní brzdový asistent (IBA Intelligent Brake Assist) Systémy upozornění a prevence vyjetí z pruhu (LDW Lane Departure Warning a LDP Lane Departure Prevention) Systém ochrany proti odcizení KOLA Nouzové dojezdové kolo (nahrazuje lepicí soupravu, není kdispozici s dieselovým motorem 3,0 l V6) 20" kola z hliníkové slitiny s 5 zdvojenými paprsky 21" kola z hliníkové slitiny, 6 paprsků EXTERIÉR Vnější zpětná zrcátka v barvě karoserie Sklopná zrcátka pro couvání Vyhřívaná a elektricky sklopná vnější zpětná zrcátka Zatmavená skla oken u zadních a pátých dveří Podélné střešní nosiče z leštěného hliníku Výdechy vzduchu na karoserii a prahy dveří v provedení z matného chromu Vnější označení znakem S v červené barvě Kouřové kryty světlometů Bixenonové adaptivní světlomety (AFS Adaptive Front-lighting System) s ostřikovači a systémem automatického vyrovnávání výšky Mlhová světla vpředu i vzadu Zadní světla LED Metalická barva karoserie Lak odolný proti poškrábání (Scratch Shield) Lak je opatřen jemnou čirou vrstvou, která je schopna sama opravovat malé škrábance a rýhy a zajistit tak dlouhotrvající lesk barvy exteriéru. TECHNOLOGIE Barevný centrální displej s ovladačem Infiniti Controller Zadní kamera, parkovací čidla vpředu a vzadu se zobrazováním Systém sledování okolí vozidla (AVM Around View Monitor) s rohovými parkovacími čidly a detekcí pohybujících se objektů Balíček multimediální výbavy Centrální dotykový displej s vysokým rozlišením s ovladačem Infiniti Controller 30 GB HDD navigační systém s RDS-TMC (Traffic Message Channel), průvodci Michelin a 3D POI zájmové body Přehrávač CD/DVD kompatibilní s MP3 WMA DivX, 10 GB Infiniti Music Box s podporou databáze hudby Gracenote Systém hlasového ovládání pro navigaci Bose Premium Sound System s 11 reproduktory Technologie Bluetooth pro připojení mobilního telefonu a hlasové ovládání Přehrávání audia přes Bluetooth (audio streaming) Klíč I-Key s inteligentním přístupem, otevíráním pátých dveří a inteligentním zapalováním Elektricky ovládaná okna všech dveří s automatickým zavíráním (propojení s klíčem I-Key) Standardní výbava Výbava za příplatek Nelze

19 BARVY A OBLOŽENÍ QX70 GT QX70 GT Premium QX70 S QX70 S Premium QX70 GT / QX70 GT Premium QX70 S / QX70 S Premium POHODLÍ Systém sekvenčního osvětlení Systém osvětlení po vystoupení z vozidla (Follow Me Home) Analogové hodiny Infiniti Dvouzónová adaptivní klimatizace se samočinnou recirkulací Zadní výdechy klimatizace Osvětlená vnitřní zrcátka (u řidiče a předního spolujezdce) Elektricky ovládané střešní okno ZVUK Audio soustava se 7 reproduktory CD přehrávač kompatibilní s formáty MP3 a WMA, 2 GB Infiniti Music Box Balíček multimediální výbavy Konektor USB/iPod a kompatibilní audio konektor RCA INTERIÉR Multifunkční volant Kožený potah volantu a hlavice řadicí páky Čalounění Kůže Kůže Barvy interiéru (kód) Graphite (G) Java (P) Wheat (C) Graphite (G) Java (P) Wheat (C) Barvy exteriéru Kód Typ Black Obsidian KH3 Základní Malbec Black GAC Midnight Mocha NAE Iridium Blue RAY Graphite Shadow KAD Metalická Umbria Twilight JAA Liquid Platinum K23 Moonlight White QAA Obložení interiéru Cello Flame Maple Wood Black Lacquer a Aluminium Standardní výbava Výbava za příplatek Nelze Sloupek řízení výškově a podélně nastavitelný (elektricky) Hliníkové pedály Javorové dřevo Cello Flame Obložení interiéru v kombinaci Black Lacquer a Aluminium (nelze pro čalounění v barvě Wheat) SEDADLA Kožené čalounění sedadel Sedadlo řidiče elektricky nastavitelné v 10 směrech Sedadlo řidiče elektricky nastavitelné ve 14 směrech Sedadlo spolujezdce elektricky nastavitelné v 8 směrech Sportovní sedadla vpředu, včetně elektrického nastavení bočního vedení (pouze u řidiče) a šířky opěradla (pouze u řidiče), ručně ovládané prodloužení sedáku Bederní opěra páteře u řidiče (elektrické nastavení) Nastavení sedadla řidiče, sloupku řízení a vnějších zpětných zrcátek ukládané do paměti (propojení s I-Key) Vyhřívaná a klimatizovaná sedadla řidiče a spolujezdce Sklopné dělené opěradlo zadních sedadel (2/3 1/3) Nastavitelné opěradlo zadních sedadel Systém ISOFIX pro ukotvení dětských autosedaček na zadních sedadlech OBJEM ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU Elektricky ovládané páté dveře Kryt zavazadlového prostoru s dělicí sítí Lékárnička a výstražný trojúhelník s podélnými střešními nosiči Všechny rozměry jsou uvedeny v mm.

20 TECHNICKÉ ÚDAJE QX70 3,0d QX70 3,7 QX70 5,0 MOTOR Typ paliva Diesel Počet válců V6 Objem ccm Výkon 175 kw (238 k) při ot/min Točivý moment 550 N.m při ot/min Převodovka Elektronicky řízená sedmistupňová automatická převodovka s manuálním režimem a řadicími páčkami z hořčíkové slitiny. Převodovka je vybavena funkcí učení, která sleduje styl jízdy řidiče a přizpůsobuje mu automatické řazení převodových stupňů. Režim ručního řazení nabízí sekvenční změnu převodových stupňů Poháněná náprava Inteligentní pohon všech kol (AWD All-Wheel Drive) Emisní norma Euro 5b+ PROVOZNÍ PARAMETRY Maximální rychlost 212 km/h km/h 8,3 s Benzin Benzin V6 V ccm ccm 235 kw (320 k) při ot/min 287 kw (390 k) při ot/min 360 N.m při ot/min 500 N.m při ot/min Elektronicky řízená sedmistupňová automatická převodovka s manuálním režimem a řadicími páčkami z hořčíkové slitiny. Převodovka je vybavena funkcí učení, která sleduje styl jízdy řidiče a přizpůsobuje mu automatické řazení převodových stupňů. Režim ručního řazení nabízí sekvenční změnu převodových stupňů Inteligentní pohon všech kol (AWD All-Wheel Drive) Elektronicky řízená sedmistupňová automatická převodovka s manuálním režimem a řadicími páčkami z hořčíkové slitiny. Převodovka je vybavena funkcí učení, která sleduje styl jízdy řidiče a přizpůsobuje mu automatické řazení převodových stupňů. Režim ručního řazení nabízí sekvenční změnu převodových stupňů Inteligentní pohon všech kol (AWD All-Wheel Drive) Euro 5b+ Euro 5b+ 233 km/h 250 km/h 6,8 s 5,8 s Odhadovaná spotřeba paliva 1 Město Mimo město Kombinovaná 1 Emise CO 2 OVLADATELNOST Řízení Typ Průměr otáčení Zavěšení kol Vpředu Vzadu Brzdy Vpředu/vzadu OBJEMY A HMOTNOSTI 10,8 l/100 km 7,3 l/100 km 8,6 l/100 km 225 g/km Hřebenové řízení vybavené posilovačem s proměnlivým účinkem podle rychlosti vozidla 11,2 m Nezávislé, dvojité lichoběžníkové závěsy s vinutými pružinami a tlumiči, stabilizátor. Modely S a S Premium: elektronická regulace tlumičů (CDC Continuous Damping Control) Nezávislé víceprvkové zavěšení, tlumiče s dvojokruhovým tlumením (DFP Dual Flow Path), stabilizátor. Modely S a S Premium: elektronická regulace tlumičů (CDC Continuous Damping Control) a aktivní řízení zadních kol (RAS Rear Active Steering) Kotouče s odvětráváním o průměru 355 mm vpředu / 350 mm vzadu s protilehlými hliníkovými třmeny (vpředu čtyřpístkové, vzadu dvoupístkové) 16,8 l/100 km 18,9 l/100 km 9,4 l/100 km 9,8 l/100 km 12,1 l/100 km 13,1 l/100 km 282 g/km 307 g/km Hřebenové řízení vybavené posilovačem s proměnlivým účinkem podle rychlosti vozidla Hřebenové řízení vybavené posilovačem s proměnlivým účinkem podle rychlosti vozidla 11,2 m 11,2 m Nezávislé, dvojité lichoběžníkové závěsy s vinutými pružinami a tlumiči, stabilizátor. Modely S a S Premium: elektronická regulace tlumičů (CDC Continuous Damping Control) Nezávislé víceprvkové zavěšení, tlumiče s dvojokruhovým tlumením (DFP Dual Flow Path), stabilizátor. Modely S a S Premium: elektronická regulace tlumičů (CDC Continuous Damping Control) Kotouče s odvětráváním o průměru 355 mm vpředu / 350 mm vzadu s protilehlými hliníkovými třmeny (vpředu čtyřpístkové, vzadu dvoupístkové) Nezávislé, dvojité lichoběžníkové závěsy s vinutými pružinami a tlumiči, stabilizátor. Elektronická regulace tlumičů (CDC Continuous Damping Control) Nezávislé víceprvkové zavěšení, tlumiče s dvojokruhovým tlumením (DFP Dual Flow Path), stabilizátor. Elektronická regulace tlumičů (CDC Continuous Damping Control) a aktivní řízení zadních kol (RAS Rear Active Steering) Kotouče s odvětráváním o průměru 355 mm vpředu / 350 mm vzadu s protilehlými hliníkovými třmeny (vpředu čtyřpístkové, vzadu dvoupístkové) Pohotovostní hmotnost kg Objem zavazadlového prostoru 410 l Palivová nádrž 90 l ROZMĚRY Exteriér Součinitel aerodynamického odporu 0,36 x 2,71 Celková délka mm Celková šířka včetně zpětných zrcátek mm Celková výška s podélnými střešními nosiči mm Rozvor náprav mm Rozchod kol vpředu/vzadu mm/1 640 mm kg kg 410 l 410 l 90 l 90 l 0,35 x 2,71 0,35 x 2, mm mm mm mm mm mm mm mm mm/1 640 mm mm/1 640 mm 1 Uvedené hodnoty byly stanoveny na základě měřicích metod podle evropské směrnice 715/2007/EC. Spotřeba paliva a úroveň CO 2 emisí vozu závisí nejenom na efektivním využití paliva ve voze, ale jsou ovlivněny též stylem jízdy a dalšími mimotechnickými faktory.

www.toyota.cz RAV4 s integrovaným systémem Active Drive

www.toyota.cz RAV4 s integrovaným systémem Active Drive www.toyota.cz RAV4 s integrovaným systémem Active Drive Kvalita není pro Toyotu jen slibem, je to její životní styl Nic není tak dobré, aby se to nedalo dělat lépe. I to je jedním z důvodů, proč se neustále

Více

Technické údaje 30 Údaje o motoru 30 Spotřeba paliva a emise CO 2 31 Hmotnosti 32 Varianty uspořádání sedadel 33 Rozměry 34

Technické údaje 30 Údaje o motoru 30 Spotřeba paliva a emise CO 2 31 Hmotnosti 32 Varianty uspořádání sedadel 33 Rozměry 34 Nové Vito. Kombi. Obsah Vito kombi 4 Interiér 10 Flexibilita 10 Komfort a funkčnost 12 Vito CREW 14 Technika 16 Motory a BlueEFFICIENCY 16 Podvozek a pohon všech kol 4x4 18 Technické údaje 30 Údaje o motoru

Více

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia SIMPLY CLEVER Nová ŠKODA Octavia Ať už Vaše každodenní cesty vedou kamkoli, všude se právě děje spousta nevšedních věcí. Malé i větší zázraky života a přírody můžete vnímat doslova na každém kroku. Stačí

Více

Skříňová dodávka & Mixto.

Skříňová dodávka & Mixto. Vito. Skříňová dodávka & Mixto. Obsah Skříňová dodávka Vito 4 Vito Mixto 12 Řešení pro jednotlivé obory/ Nástavby a vestavby 16 Interiér 18 Komfort a funkčnost 18 Technika 20 Motory 20 BlueEFFICIENCY 22

Více

Renault kadjar. Objevte Renault Kadjar na www.renault.cz

Renault kadjar. Objevte Renault Kadjar na www.renault.cz Objevte Renault Kadjar na www.renault.cz Renault kadjar Obsahu této publikace, její přesnosti a aktuálnosti k datu jejího tisku jsme věnovali veškerou péči. Tento dokument byl zpracován na základě nulté

Více

Nový Sprinter. Valníky a podvozky.

Nový Sprinter. Valníky a podvozky. Nový Sprinter. Valníky a podvozky. Nejlepší Sprinter všech dob. Výkonný a pracovitý nový Sprinter je víc než jen vozidlo. Je to pravý partner, na kterého se můžete ve všem spolehnout a který Vám důsledně

Více

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia SIMPLY CLEVER Nová ŠKODA Octavia Ať už Vaše každodenní cesty vedou kamkoli, všude se právě děje spousta nevšedních věcí. Malé i větší zázraky života a přírody můžete vnímat doslova na každém kroku. Stačí

Více

PEVNÝ ZÁKLAD PRO VAŠI STAVBU

PEVNÝ ZÁKLAD PRO VAŠI STAVBU PEVNÝ ZÁKLAD PRO VAŠI STAVBU DAF VŽDY SPRÁVNÉ ROZHODNUTÍ Žádná kategorie dopravy není tak různorodá a náročná jako doprava ve stavebnictví. Společnost DAF vyvinula skutečně komplexní řadu vozidel pro toto

Více

www.hlavacek.cz Obsah 4 Podzimní prohlídky 6 Nová ŠKODA Fabia 8 Bazar AUTO Hlaváček 10 Nová KIA Sorento 12 Nová ŠKODA Octavia Scout

www.hlavacek.cz Obsah 4 Podzimní prohlídky 6 Nová ŠKODA Fabia 8 Bazar AUTO Hlaváček 10 Nová KIA Sorento 12 Nová ŠKODA Octavia Scout Obsah 4 Podzimní prohlídky 6 Nová ŠKODA Fabia Editorial 8 Bazar AUTO Hlaváček 10 Nová KIA Sorento Vážení zákazníci, 12 Nová ŠKODA Octavia Scout 14 ŠKODA Octavia G-TEC 15 Tipy na zimní pneu 16 Škoda Economy

Více

BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ 30 000 KČ

BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ 30 000 KČ NOVÝ NISSAN PULSAR CENY OD 299 900 KČ S BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ 30 000 KČ OPERATIVNÍ LEASING OD 8 799 KČ* MIMOŘÁDNĚ PROSTORNÝ Díky výjimečnému prostoru pro kolena, který je jedním z největších

Více

BEZPEČNOSTNÍ SADA SAFETY PACK

BEZPEČNOSTNÍ SADA SAFETY PACK CENY OD 543 900 KČ 50 NISSAN FINANCE 50 NAVIGACE ZDARMA BEZPEČNOSTNÍ SADA SAFETY PACK Nový Nissan X-Trail nyní nabízí pokročilé technologie, které přispívají k bezpečnější jízdě při všech jízdních podmínkách.

Více

SLEVA AŽ 70 000 KČ V NISSAN CASCO

SLEVA AŽ 70 000 KČ V NISSAN CASCO NEJBEZPEČNĚJŠÍ MALÝ RODINNÝ VŮZ ROKU 2014 CENY OD SLEVA AŽ 384 900 KČ 70 000 KČ V NISSAN CASCO OPERATIVNÍ LEASING OD 10 699 KČ* BEZPEČNOSTNÍ TECHNOLOGIE Nový Nissan Qashqai nabízí široké spektrum nejnovějších

Více

captur focus Crossover, který změní váš každodenní život

captur focus Crossover, který změní váš každodenní život renault captur focus Crossover, který změní váš každodenní život CAPTUR POD RENTGENEM Objevte a upravte si jeho interiér www.renault.cz Grafické zpracování MARTEN, spol. s r.o. Realizace Renault ČR, a.s.

Více

Mii ČLEN VOLKSWAGEN GROUP ENJOYNEERING

Mii ČLEN VOLKSWAGEN GROUP ENJOYNEERING Mii ČLEN VOLKSWAGEN GROUP ENJOYNEERING Vítejte v novém světě, kde se vše točí jen kolem vás. Kde inovace a technologie jsou vaším sluhou k poskytnutí skvělého jízdního zážitku. Svět, kde technologie denně

Více

California znamená zažít každý den něco jiného.

California znamená zažít každý den něco jiného. Nová alifornia alifornia znamená zažít každý den něco jiného. 04 Koncepce vozu 06 Bezpečnost a asistenční systémy 10 Motory 14 4Motion 18 Nová alifornia omfortline 18 Vnitřní výbava 20 Vnější výbava 22

Více

Magazín NOVÁ ŠKODA SUPERB. Začátek nové éry LÉTO 2015. Magazín pro zákazníky a příznivce značky ŠKODA

Magazín NOVÁ ŠKODA SUPERB. Začátek nové éry LÉTO 2015. Magazín pro zákazníky a příznivce značky ŠKODA Magazín Magazín pro zákazníky a příznivce značky ŠKODA LÉTO 2015 NOVÁ ŠKODA SUPERB Začátek nové éry Finanční služby skupiny Volkswagen Group Úvěr Leasing Pojištění Mobilita RAPID SEDAN A RAPID SPACEBACK

Více

STANDARDNÍ VÝBAVA NX. Prodloužená záruka LEXUS Záruka na 5 let/160 000 km a asistenční služby na 5 let bez omezení ujetých kilometrů

STANDARDNÍ VÝBAVA NX. Prodloužená záruka LEXUS Záruka na 5 let/160 000 km a asistenční služby na 5 let bez omezení ujetých kilometrů NOVÝ LEXUS NX ceník STANDARDNÍ VÝBAVA NX AKTIVNÍ BEZPEČNOST A JÍZDNÍ DYNAMIKA Aktivní brzdová světla Asistent rozjezdu do kopce (HAC) Režim EV (Electric Vehicle) Systém sledování tlaku v pneumatikách (TPWS)

Více

Z města ven do přírody a zpátky. Vůz RAV4 byl průkopníkem jízdy v městském provozu. Miluje městskou sofistikovanost a má velký smysl pro

Z města ven do přírody a zpátky. Vůz RAV4 byl průkopníkem jízdy v městském provozu. Miluje městskou sofistikovanost a má velký smysl pro Příslušenství RAV4 02 Z města ven do přírody a zpátky. Vůz RAV4 byl průkopníkem jízdy v městském provozu. Miluje městskou sofistikovanost a má velký smysl pro dobrodružství. Díky originálnímu příslušenství

Více

160-215 Vysokovýkonné traktory nejlepší ve své třídě 8 typů: 160 až 215 k (190 až 245 k max. zvýšený*) *Viz specifikace

160-215 Vysokovýkonné traktory nejlepší ve své třídě 8 typů: 160 až 215 k (190 až 245 k max. zvýšený*) *Viz specifikace k MF 6400/7400 160-215 Vysokovýkonné traktory nejlepší ve své třídě 8 typů: 160 až 215 k (190 až 245 k max. zvýšený*) *Viz specifikace VIZE INOVACE VEDENÍ KVALITA SPOLEHLIVOST PODPORA HRDOST ZÁVAZEK Nedostižný

Více

NISSAN QASHQAI 2013. Speciální nabídka od 19.08.2013 do 30.09.2013. QASHQAI již od 339.000 Kč NISSAN CONNECT AVM. Jedinečná nabídka příslušenství

NISSAN QASHQAI 2013. Speciální nabídka od 19.08.2013 do 30.09.2013. QASHQAI již od 339.000 Kč NISSAN CONNECT AVM. Jedinečná nabídka příslušenství 2013 Model - standardní ceny zážehový motor 2.0 l 103 kw (10 k) 2.0 l CVT 103 kw (10 k) Visia Acenta 360 Tekna 81 700 517 700 566 700 585 700-562 700 611 700 630 700-607 700 656 700 675 700 Speciální nabídka

Více

s BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ 30 000 KČ

s BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ 30 000 KČ NOVÝ NISSAN JUKE CENY OD 259 900 KČ s BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ 30 000 KČ se slevou 55 000 Kč JÍZDA PLNÁ ZÁŽITKŮ DYNAMICKÝ STYL, POHON VŠECH 4 KOL, MOTOR O VÝKONU 190 KONÍ, PRÉMIOVÁ VÝBAVA, BEZPEČNOSTNÍ

Více

NISSAN QASHQAI+2 2013

NISSAN QASHQAI+2 2013 2013 Speciální nabídka QASHQAI2 již od 0.000 Kč 5* PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA Nissan Finance 50/50 Financování s 0% navýšením* od 01.07.2013 do 31.08.2013 Model - standardní ceny zážehový motor 1.6 l 86 kw (117

Více

ELEKTRONICKÉ SYSTÉMY MOTOROVÝCH VOZIDEL

ELEKTRONICKÉ SYSTÉMY MOTOROVÝCH VOZIDEL Prof. Ing. František Vlk, DrSc. ELEKTRONICKÉ SYSTÉMY MOTOROVÝCH VOZIDEL Použití elektroniky v motorovém vozidle vede k odlehčení řidiče a uvolňuje tím lidskou kapacitu k lepšímu pozorování vnějšího dopravního

Více

CENÍK FORD C-MAX. Zvýhodněná nabídka. Základní ceny. Trend. Titanium

CENÍK FORD C-MAX. Zvýhodněná nabídka. Základní ceny. Trend. Titanium CENÍK FORD Trend Titanium Zvýhodněná nabídka Motor Výkon Převodovka Cena včetně DPH Grand 1.0 EcoBoost 100 k (74 kw) 6st. manuální 395 150 426 150 1.6 Duratec Ti-VCT 105 k (77 kw) 5st. manuální 380 150

Více

MERCEDES-BENZ TŘÍDY C UPGRADE DO VYŠŠÍ TŘÍDY

MERCEDES-BENZ TŘÍDY C UPGRADE DO VYŠŠÍ TŘÍDY HOFFMANN & ŽIŽÁK 01 14 MERCEDES-BENZ TŘÍDY C UPGRADE DO VYŠŠÍ TŘÍDY HI-TECH Elektronika přímo na tělo! PO EVROPĚ ZA GOLFEM Poznejte klasiku i čerstvou krev MERCEDES-BENZ GLA: SPOLEHLIVÁ JÍZDA ZA VŠECH

Více

Obsah. 4 Jarní prohlídky 5 Nový Yeti. 6 Rozhovor: Operativní leasing 7 Reportáž: Škoda Park 8 ŠKODA Muzeum 11 ŠKODA Fabia Tour 13 Nová KIA Sportage

Obsah. 4 Jarní prohlídky 5 Nový Yeti. 6 Rozhovor: Operativní leasing 7 Reportáž: Škoda Park 8 ŠKODA Muzeum 11 ŠKODA Fabia Tour 13 Nová KIA Sportage obsah editorial Obsah 4 Jarní prohlídky 5 Nový Yeti 6 Rozhovor: Operativní leasing 7 Reportáž: Škoda Park 8 ŠKODA Muzeum 11 ŠKODA Fabia Tour 13 Nová KIA Sportage Vážení zákazníci, s radostí Vám představujeme

Více

STANDARDNÍ VÝBAVA CT 200h

STANDARDNÍ VÝBAVA CT 200h lexus CT 200h Ceník Zaváděcí ceny nového modelu se zvýhodněním 100 000 Kč. STANDARDNÍ VÝBAVA CT 200h AKTIVNÍ BEZPEČNOST A JÍZDNÍ DYNAMIKA Aktivní brzdová světla Asistent rozjezdu do kopce (HAC) Režim EV

Více

CENÍK FORD FOCUS doprodej skladových vozů

CENÍK FORD FOCUS doprodej skladových vozů CENÍK FORD FOCUS doprodej skladových vozů Motor Palivo Výkon Převodovka Cena včetně DPH 5dv. kombi 1.6 Duratec Ti-VCT benzín 85 k / 63 kw 5st. manuální 309 990-1.6 Duratec Ti-VCT benzín 105 k / 77 kw 5st.

Více

Inovace představující špičku ve své třídě UPOZORNĚNÍ NA VYBOČENÍ Z JÍZDNÍHO PRUHU

Inovace představující špičku ve své třídě UPOZORNĚNÍ NA VYBOČENÍ Z JÍZDNÍHO PRUHU Inovace představující špičku ve své třídě od 199 900 Kč s financováním dodatečná sleva 30 000 Kč V případě využití financování Nissan Finance sada zimních pneumatik zdarma NOVÝ BEZPEČNOSTNÍ SYSTÉM NISSAN

Více

BMW X3. Ceny a výbava Stav: Srpen 2015. Radost z jízdy BMW X3 CENA ZÁKLADNÍHO MODELU OD 842 314 KČ BEZ DPH S BMW SERVICE INCLUSIVE 5 LET / 100 000 KM.

BMW X3. Ceny a výbava Stav: Srpen 2015. Radost z jízdy BMW X3 CENA ZÁKLADNÍHO MODELU OD 842 314 KČ BEZ DPH S BMW SERVICE INCLUSIVE 5 LET / 100 000 KM. BMW X3 Ceny a výbava Stav: Srpen 2015 Radost z jízdy BMW X3 CENA ZÁKLADNÍHO MODELU OD 842 314 KČ BEZ DPH S BMW SERVICE INCLUSIVE 5 LET / 100 000 KM. Obsah Ceník vozů BMW X3.........................................

Více