Kronika městské části Opava Suché Lazce z roku 2004

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Kronika městské části Opava Suché Lazce z roku 2004"

Transkript

1 Kronika městské části Opava Suché Lazce z roku 2004

2

3 1 Úvod Tato kronika byla sepsána na objednávku zastupitelstva městské části Opava Suché Lazce retrospektivně v letech 2013 a Vzhledem k této skutečnosti se vždy nepodařilo dohledat veškeré informace, zvláště ty z oblasti kulturního dění v obci a činnosti některých obecních spolků. 1.1 Události roku ledna se zřítilo letadlo egyptských aerolinií Flash Airlines do Rudého moře u pobřeží Egypta. Při katastrofě zahynulo všech 148 lidí na palubě. 3. ledna sonda NASA MER-A (Spirit) přistála na Marsu. 4. ledna Michail Saakašvili zvítězil v prezidentských volbách v Gruzii 13. ledna při havárii letadla uzbeckých aerolinií v Taškentu zahynulo 37 lidí. 24. ledna sonda NASA MER-B (Opportunity) přistála na Marsu. 1. února byla založena sociální síť Facebook. 6. února sebevražedný útočník zabil 41 cestujících v moskevském metru. Odpovědnost za útok byla připisována čečenským separatistům. 10. února při sebevražedném útoku v automobilu naloženém výbušninami na policejní náborové středisko jižně od Bagdádu zahynulo přinejmenším 50 osob. 16. února na následky leukémie zemřel v Praze ve věku 64 let český herec, bavič a spisovatel Miloslav Šimek. 18. února zabil výbuch vlaku přepravujícího benzín, hnojiva a síru v Íránu 320 lidí. 11. března při deseti výbuších ve čtyřech předměstských vlacích v Madridu zahynulo 191 lidí. Vláda z útoku, ke kterému došlo tři dny před volbami, obvinila baskickou extrémistickou organizaci ETA, skutečnými pachateli však byli muslimští teroristé. 14. března v parlamentních volbách ve Španělsku zvítězila Socialistická strana vedená José Luisem Rodríguezem 29. března bylo rozšířeno NATO o Bulharsko, Estonsko, Litvu, Lotyšsko, Rumunsko, Slovensko a Slovinsko. 3. dubna při výbuchu bomby v madridském bytě zahynul španělský policista a 5 osob podezřelých z účasti na atentátech v Madridu 11. března tohoto roku. 17. dubna při raketovém útoku z izraelské helikoptéry byl zabit vůdce Hamásu v Pásmu Gazy Abdel Azíz al-rantísí.

4 1. května byla rozšířena Evropská unie o Česko, Estonsko, Kypr, Litvu, Lotyšsko, Maďarsko, Maltu, Polsko, Slovensko a Slovinsko. 7. června se stal Ivan Gašparovič prezident Slovenska 8. června nastal v 5:13 11:26 UTC přechod Venuše přes sluneční kotouč 21. června SpaceShipOne jako první soukromá kosmická loď dosáhla hranic vesmíru. 28. června Američany vedená okupační správa formálně předala suverenitu nad Irákem prozatímní irácké vládě. 30. června začala v Iráku předběžná slyšení v rámci procesu s bývalým prezidentem Saddámem Husajnem. 1. července byla sonda Cassini-Huygens navedena na oběžnou dráhu kolem Saturnu. 4. července se mistry Evropy ve fotbale se stali Řekové, kteří porazili v Lisabonu domácí Portugalsko 1: července na odpůrců plánu Ariela Šarona na odchod Izraele z okupovaného Pásma Gazy vytvořilo lidský řetěz 90 kilometrů dlouhý, táhnoucí se z Pásma Gazy až do Jeruzaléma. 4. srpna český prezident Václav Klaus jmenoval novou vládu Stanislava Grosse. 6. srpna cena ropy vystoupala na jednadvacetileté maximum cen, téměř 45 dolarů za barel. 10. srpna při dvou bombových útocích v Istanbulu zahynuli 2 lidé a 7 jich bylo zraněno. V Německu pokračovala kontroverse o novém pravopisu. 13. srpna začaly v Aténách letní olympijské hry. 16. srpna zemřel na následky autonehody trenér české hokejové reprezentace Ivan Hlinka. 1. září Rusko čelilo vlně teroristických útoků. Výbuch na autobusové zastávce, exploze dvou letadel, útok u stanice metra a stovky zajatých dětí ve škole v Beslanu to vše za jediný týden. 3. září ruské jednotky obsadily školu v Beslanu, ve které teroristé drželi děti, jejich rodiče a učitele, podle oficiálního oznámení většina rukojmích přežila. 4. září po upřesněných informací přesáhl počet obětí při obsazení školy 350, z toho bylo 156 dětí. 7. září 12. září uspořádala Česká republika Mistrovství světa v rádiovém orientačním běhu (Brno). 17. září se radikální vůdce čečenských separatistů Šamil Basajev na internetu přiznal k odpovědnosti za poslední teroristické útoky v Rusku ve škole v Beslanu, pumové útoky na dvě dopravní letadla v srpnu a na moskevské metro.

5 26. září dorazil hurikán Jeanne k pobřeží Floridy, když předtím způsobil tragické ztráty na životech (možná až obětí) na Haiti. 4. října byla Nobelova cena za fyziologii a medicínu udělena americkým vědcům Richardu Axelovi a Lindě B. Buckové za výzkum čichových receptorů. 6. října byla Nobelova cena za chemii udělena Aaronu Ciechanoverovi, Avramu Hershkovi (oba Izrael) a Irwinu Roseovi (USA) za objev degradace proteinů za přítomnosti ubikvitinu. 7. října byla Nobelova cena za literaturu udělena rakouské spisovatelce Elfriede Jelinekové. Při třech teroristických útocích v letoviscích na egyptském pobřeží Rudého moře v oblasti Sinaje přišlo o život minimálně 31 lidí a 122 bylo zraněno. K útokům se přihlásily tři teroristické organizace. Většina obětí pocházela z Izraele. 8. října byla Nobelova cena míru udělena Keňance Wangari Maathaiové. 15. října zahájili Sunnitští muslimové ramadán. 17. října proběhlo Bělorusku referendum, které mělo umožnit autoritářskému prezidentu Lukašenkovi kandidovat v dalších prezidentských volbách i na třetí funkční období. Podle opozice a nezávislých pozorovatelů bylo referendum zfalšováno. V Iráku byla neznámou ozbrojenou skupinou unesena britská vedoucí irácké pobočky humanitární organizace Care Margaret Hassanová. Hassanová je vdaná za Iráčana a v Iráku žije přes 30 let. 22. října ruská Duma schválila ratifikaci Kjótského protokolu o omezení emisí skleníkových plynů. 27. října Státní rada (horní komora ruského parlamentu) schválila Kjótský protokol o omezení emisí skleníkových plynů. Ratifikace Ruskem byla klíčová pro vstup Kjótského protokolu v platnost. 27. října stáhl designovaný šéf Evropské komise José Manuel Barroso svůj návrh nového složení Evropské komise. 28. října prezident České republiky Václav Klaus vyznamenal při příležitosti státního svátku výročí vzniku Československa 21 osobností. Dva bývalí vojáci obdrželi Řád Bílého lva, dále byly uděleny 4 řády T. G. Masaryka a 15 medailí za zásluhy. 29. října vrcholní představitelé 25 členských zemí Evropské unie v Římě slavnostně podepsali návrh ústavní smlouvy EU. První ústava EU vstoupí v platnost poté, co ji ratifikuje všechny členské země EU. Televize al-džazíra odvysílala videozáznam projevu Usámy bin Ládina k Američanům. Vážně nemocný Jásir Arafat byl převezen do vojenské nemocnice v Paříži. Z palestinského Ramalláhu odletěl na palubě jordánské vojenské helikoptéry do Ammánu, kam pro něj francouzská vláda vypravila zvláštní letadlo.

6 1. listopadu šestnáctiletý palestinský útočník se odpálil na rušném tržišti v izraelském Tel Avivu a kromě sebe tak zabil tři Izraelce. Izraelské okupační síly následně srovnaly se zemí dům jeho rodiny v Nábulusu. 2. listopadu při výbuchu bomby před ministerstvem školství v Bagdádu zahynulo 8 lidí. 3. listopadu v prezidentských volbách v USA zvítězil George W. Bush. 4. listopadu oznámila mezinárodní humanitární organizace Lékaři bez hranic, že se stahuje z Iráku kvůli sílícím násilnostem. Bojující strany podle ní opakovaně prokázaly, že nerespektují nezávislou humanitární pomoc. 5. a 6. listopadu proběhly krajské a senátní volby v České republice. Za vítěze krajských voleb lze označit ODS (36,35 %), za nimi následují KSČM (19,68 %), ČSSD (14,03 %) a KDU-ČSL (10,67 %). Účast v krajských volbách činila 29,62 %. 9. listopadu zveřejnila nadace Mozilla Foundation první oficiální verzi prohlížeče Firefox. 11. listopadu v pařížské vojenské nemocnici Percy časně ráno zemřel Jásir Arafat, předseda Organizace pro osvobození Palestiny a palestinský prezident. Litva jako první členská země EU ratifikovala ústavní smlouvu Evropské unie. 16. listopadu dosáhla první evropská měsíční sonda SMART-1 oběžné dráhy kolem Měsíce. Česká vláda rozhodla o tom, že političtí vězni komunistického režimu z let dostanou příspěvek k důchodu jako odškodné. Příspěvek činil 50 Kč za každý započatý měsíc věznění. Americký prezident Bush jmenoval novou ministryní zahraničí svoji poradkyni Condoleezzu 19. listopadu napáchala vichřice na Slovensku ve Vysokých Tatrách stamiliónové škody. Od Podbanského až po Tatranskou Kotlinu vznikl tři kilometry široký pás zdevastované přírody. Za oběť vichřici padly asi 3 milióny kubíků dřeva, tj. 90 % slovenské roční těžby. Úřady zakázaly vstup do lesů v SR. 29. listopadu Čína a deset států jihovýchodní Asie sdružených v organizaci ASEAN podepsaly dohodu o postupném vytvoření společného obchodního prostoru. Výsledkem mohla být zóna volného obchodu zahrnující čtvrtinu světové populace. 2. prosince převzala Evropská unie od NATO dohled nad dodržováním míru v Bosně a Hercegovině. V rámci operace Althea bylo rozmístěno vojáků z 22 členských zemí EU a 11 nečlenských zemí. 8. prosince IBM, firma, která vyrobila první osobní počítač v dnešním slova smyslu, prodala svou divizi vyrábějící PC čínské firmě Lenovo za 1,75 miliardy amerických dolarů.

7 9. prosince při střetu vojenského nákladního auta s rychlíkem na železničním přejezdu u Prostějova zahynulo 5 vojáků ze speciální jednotky a dalších 6 vojáků, strojvůdce a jedna cestující byli zraněni. Nehodu zavinil řidič, České dráhy utrpěly škodu asi 10 milionů korun. 10. prosince byly na ceremoniích ve Stockholmu a Oslu předány Nobelovy ceny za rok prosince summit Evropské unie rozhodl, že jednání o přistoupení Turecka do EU začnou 3. listopadu Rozhovory o přistoupení Chorvatska začnou v dubnu prosince se v České republice domů vrátil poslední voják základní vojenské služby. Armáda se nadále měla skládat pouze z vojáků z povolání. 25. prosince se sonda Evropské kosmické agentury (ESA) Huygens se na oběžné dráze kolem Saturnu oddělila od mateřské sondy Cassini. Sonda dne 14. ledna 2005 přistála na povrchu Saturnova měsíce Titanu. 26. prosince postihlo ničivé zemětřesení v neděli ráno ostrov Sumatru. Zemětřesení a zvláště jím vyvolaná vlna tsunami o výšce až 10 metrů mají na svědomí zřejmě kolem lidských životů. Miliony lidí přišly o přístřeší. Tsunami zasáhla většinu zemí obklopujících Bengálský záliv a Andamanské moře. 1.2 Události v obci V roce 2004 začala rekonstrukce budovy obecního úřadu. Byla realizovaná oprava oplocení hřbitova s novými vraty, byly vykáceny túje v rámci projektu nového osázení hřbitova, vyčištěn příkop ke Strážnici a byl vypracován projekt vodovodu na Strážnici. V létě byla provedena oprava chodníků v centru obce. U kulturního zařízení byla provedena oprava havárie septiku, včetně vydláždění dvora a postavení nového plotu. Obec provedla opravu vjezdu k hasičské zbrojnici a přispěla na nátěry oken a dveří. Byla provedena generální oprava stříkačky pro požární zásahy a pořízena stříkačka pro požární sport. Byly provedeny úpravy hřiště a výměna elektroinstalace v kabinách. Obec iniciovala veřejnou sbírku na opravu kaple Andělů strážných.

8 2 Obecní záležitosti 2.1 Volby, složení zastupitelstva a komisí Volby V roce 2004 neproběhly volby Složení zastupitelstva Na základě komunálních voleb z roku 2002 v obecním zastupitelstvu zasedali Miloslav Kostřiba, Ing. Lubomír Rabinský, Ing. Václav Žůrek, Josef Kubín, Květoslava Halšková, Ladislav Valík, Ing. Eva Brhelová, Jaromír Sedláček, Mgr. Martina Škrobánková, Bronislav Vícha a Pavla Satková. Starostou byl Miloslav Kostřiba a místostarostou Lubomír Rabinský. 2.2 Umístění budovy úřadu, úřední hodiny, zaměstnanci obecního úřadu Budova obecního úřadu se nachází na ulici Přerovecká 9/21, Opava Suché Lazce, PSČ , Česká republika. GPS souřadnice jsou N ' a E '. Úřední hodiny byly každé úterý od do hodin. V roce 2004 na obecním úřadě pracovali: Jako účetní Kateřina Ištvánková od 1. ledna 2001 do 31. srpna Jako účetní Lucie Sedláčková od 1. září 2004 do 31. prosince Úklid obecního úřadu Marcela Friedlová. Webové stránky obce spravoval David Závěšický. Na ošetřování obecní zeleně Josef Konečný v letech Činnost obecního zastupitelstva, komisí a zastupitelů Činnost zastupitelstva Zápis ze 14. zasedání ze dne 6. ledna 2004 Přítomno bylo deset zastupitelů. Starosta zahájil schůzi a konstatoval, že zastupitelstvo je schopno usnášení. Volba ověřovatelů a zapisovatelky Ověřovateli byli zvoleni pan Kubín a paní Satková. Zápisem byla pověřena slečna Kateřina Ištvánková. Kontrola plnění usnesení

9 Starosta informoval zastupitele o následujících provedených pracích: Zpracování Požárního řádu městské části Opava - Suché Lazce, Podmínky k zabezpečení požární ochrany v době zvýšeného nebezpeční vzniku požáru a Podmínky k zabezpečení zdrojů vody k hašení požáru zpracovával pan Sedláček a pan Valík za pomocí Ing. Petra Paláčka. Starosta písemně požádal paní Jiřinu Vintnerovou, Malé Paseky 1371, Dobříš o doložení podnikatelského plánu pro podnikatelské účely na parcelách č. 846/2, 846/14 a 846/28. Sucholazecký zpravodaj - leden 2004 Pan Valík prezentoval navrhované znění Sucholazceckého zpravodaje - leden 2004, který připravili paní Brhelová, pan Valík a paní Škrobánková. Zastupitelstvo souhlasilo. Jiřina Vintnerová změna územního plánu Paní Jiřina Vintnerová písemně upřesnila podnikatelský záměr na výše uvedených parcelách vybudování zpevněného parkoviště, autosalonu a velkoskladu náhradních dílů. To vše dle zákonné normy pro zamýšlené stavby. Zastupitelstvo souhlasilo. Stavební řízení oprava úřadu MČ Suché Lazce Starosta informoval zastupitele o přidělení investic od Magistrátu města Opavy pro městskou část Opava Suché Lazce. Městská část Suché Lazce použila tuto investici na opravu budovy úřadu MČ Suché Lazce a středu městské části. Zastupitelstvo pověřilo starostu podat žádost na MMO, odbor výstavby o zahájení stavebního řízení ohledně opravy budovy úřadu MČ Suché Lazce a středu městské části. Hřiště informace Zastupitelé byli starostou obeznámeni se současnou situací odkupu pozemků, na nichž stojí místní fotbalové hřiště. Magistrát města Opavy, odbor majetkoprávní zaslal současným majitelům návrhy smluv na odkup pozemků. Úprava rozpočtu pro rok 2003 Starosta upozornil zastupitele na nutnost doladění úprav v rozpočtu za rok 2003 dle skutečného čerpání. Zastupitelé pověřili starostu požádat Magistrát města Opavy, odbor finanční a rozpočtový, o úpravu rozpočtu za rok 2003 dle skutečného čerpání. Starosta zároveň upozornil na nutnost schválení navýšeného rozpočtu z původní částky Kč na částku Kč přidělenou MMO pro MČ Suché Lazce na rok Zastupitelstvo souhlasilo. Došlá pošta Zastupitelé byli informováni o následující došlé poště:

10 Magistrát města Opavy, odbor výstavby zaslal sdělení k žádosti o přezkoumání stavebních prací v souladu s vydaným povolením ke stavebním úpravám na Domě Agapé zaslaného starostou. Dle sdělení Č.j.: Výst./5490/2003/Dv ze dne 19. prosince 2003 byly stavební práce v podstatné míře provedeny v souladu s projektovou dokumentací. Odchylky od této dokumentace stavební úřad řešil v řízení o odstranění nepovolených změn stavby podle 88, odst. 1, písm. b) stavebního zákona. Žádost pana Přemysla Hanáka, Přerovecká 52, Suché Lazce o změnu územního plánu na parcelách č. 820/27, 820/26, 798/20 a 798/28 v k. ú. Suché Lazce. Zastupitelstvo rozhodnutí odložilo. Zastupitelé byli seznámeni se Soupisem požadavků na úpravu jízdního řádu stávající linky MHD č. 220 Přerovec Praskova, který sepsala na základě připomínek občanů paní Brhelová a který byl vyvěšen na Úřední tabuli od 16. prosince 2003 do 6. ledna Zastupitelé byli také seznámeni s požadavky pana Ladislava Štalmacha o prodloužení autobusové linky č. 220 tak, aby spoj jezdil přes střed města (varianta A až k Slezské nemocnici a Hypernově). Požadavky pana Štalmacha byly sepsány formou petice s podpisy občanů Suchých Lazců. Petice byla předána na MMO, odbor dopravy dne 8. září 2003, a ten postoupil věc Městskému dopravnímu podniku Opava, a.s. MDPO, a. s. se k petici vyjádřil dne 24. září 2003 záporně také proto, že k této petici nebylo známo stanovisko Zastupitelstva městské části Opava Suché Lazce. Jelikož stále docházely další podněty ke změnám autobusové linky a z důvodu schváleného zrušení ZŠ Praskova a ZŠ Komenského bylo navrženo vytvoření pracovní komise ve složení pan Kostřiba, paní Brhelová, zastupitelé a zástupci občanů, kteří usilují o změny. Tato komise měla připravit komplexní soubor požadavků občanů Suchých Lazců k projednání změn autobusové linky č. 220 na MDPO, a. s. v lednu Zastupitelstvo pověřilo starosty a paní Brhelovou projednat řešení k prosazení navrhovaných změn linky č. 220 MHD dle připomínek občanů. Interpelace členů ZMČ Paní Brhelová z časových důvodů odstoupila od zpracování prováděcího projektu na ozelenění okolí místního hřbitova. Pro zpracování projektu navrhla Ing. Petra Ondrušku. Zastupitelstvo souhlasilo. Paní Halšková prezentovala návrh na prioritní investiční akci na rok 2005 vybudování chodníků podél ul. Přerovecké na Přerovci. Jako důvod uvedla především bezpečnost občanů a stálé stížnosti občanů Přerovce na chybějící chodníky.

11 Zápis z 15. zasedání ze dne 3. února 2004 Přítomno bylo devět zastupitelů, omluveni byli paní Brhelová a pan Sedláček. Starosta zahájil schůzi a konstatoval, že zastupitelstvo je schopno usnášení. Volba ověřovatelů a zapisovatelky Ověřovateli byli zvoleni paní Škrobánková a pan Rabinský. Zápisem byla pověřena slečna Kateřina Ištvánková. Kontrola plnění usnesení Starosta informoval zastupitele o provedených pracích: Starosta podal žádost na MMO, odbor výstavby o zahájení stavebního řízení ohledně opravy budovy úřadu MČ Suché Lazce a středu městské části. Starosta informoval o podání žádosti na MMO, odbor finanční a rozpočtový o úpravu rozpočtu za rok 2003 a to dle skutečného čerpání. Navržené změny MHD. Zpráva o výstavbě čističky a kanalizace Starosta informoval zastupitele o projektu na odkanalizování městských částí Opavy Komárova a Suchých Lazců. Tuto akci v hodnotě cca 62 mil. Kč mělo financovat Statutární město Opava. Dne 22. ledna 2004 proběhlo jednání MMO, odboru investičního. Do konce měsíce března 2004 měl být projekt ukončen a následovat výkup pozemků, kde měla kanalizace vést. Kanalizace měla být položena pod ulicí Přerovecká nebo pod chodníky, proto byla odložena výstavba chodníků na Přerovci. Zpráva o vypouštění odpadních vod Zastupitelé byli starostou seznámeni se vzniklou skutečností, kde MMO od roku 2004 nepovolí MČ Suché Lazce napojení žádné stavby na místní kanalizace pro vypouštění odpadních vod. Tato situace vznikla z důvodu, že městská část Suché Lazce nepožádala do konce roku 2001 o povolení k vypouštění odpadních vod z místní kanalizace, tak, jak to stanoví zákon. Dne 19. ledna 2004 proběhlo jednání na MMO, odboru životního prostředí. Starosta vystavil objednávku pro paní Ing. Kocurkovou, na zpracování žádosti k povolení vypouštění odpadních vod. Starosta dále zastupitele seznámil s dalšími postupy pro povolení k vypouštění odpadních vod. Zastupitelé souhlasili se zpracováním žádosti. Stanovisko k bezpečnostní situaci křižovatka ul. Přerovecká ul. Ostravská Krajský úřad Moravskoslezského kraje, odbor dopravy a silničního hospodářství, na žádost pana Lubomíra Leiferta, Přerovecká 1, Suché Lazce, zaslal stanovisko k řešení bezpečnostní situaci na silnici I/11 na odbočce do Suchých Lazců (křižovatka ul. Přerovecké a ul.

12 Ostravské). Situace byla projednána na místě společně s Ing. Pavlem Petrem z Krajského úřadu a starostou Miloslavem Kostřibou. Zastupitelstvo pověřilo starostu podáním žádosti na Krajský úřad Moravskoslezského kraje na umístění svodidel kolem křižovatky na ul. Přerovecká a ul. Ostravská. Příručka pro obyvatele pro případ ohrožení Zastupitelstvo odložilo bod jednání č. 6 Příručka pro obyvatele pro případ ohrožení na příští zasedání. Zpráva o inventuře závazků a pohledávek a inventuře účtu sbírky Paní Satková informovala o inventuře závazků a pohledávek, při které byla předsedkyní komise, a o jejím konečném stavu, který byl správný. Dále informovala o inventuře účtu sbírky na opravu kaple Andělů strážných, jejíž předsedou byl pan Rabinský. Na účtu bylo ,64 Kč. Doprava MHD Starosta předložil zpracované požadavky na změnu trasy a časů odjezdů linky MHD č. 220, které navrhli společně s paní Brhelovou na základě podnětů občanů Suchých Lazců. Žádost se týkala 4 bodů: prodloužení linky č. 220 přes střed města Opavy tak, aby spoj jezdil až k Slezské nemocnici zajíždění linky č. 220 ke Globusu v soboty, neděle a o státních svátcích nezajíždění spoje, který má odjezd ze zastávky Přerovec v 7:15 přes střed Komárova změnit odjezd spoje, který má odjezd ze zastávky Praskova 13:00 na 13:20 Zastupitelé souhlasili se změnami. Smlouvy p. Jelonek, p. Slanina a p. Závěšický Došlá pošta Žádost o vyjádření k výstavbě RD na ul. Sedlické, parcely č. 485, 486, 891/1 k. ú. Suché Lazce, včetně napojení novostavby na vedení IS a napojení na místní kanalizaci pro odvod dešťové vody pro stavebníka, kterého zastupuje Atelier 38, s. r. o., Ing. Luděk Valík. Zastupitelé souhlasili. Žádost pana Milana Jelonka, Přerovecká 6, Suché Lazce o schválení výstavby přístřešku. Zastupitelé souhlasili. Žádost pana Ladislava Štalmacha o umístění dopravní značky na křižovatce ulice Na Pískovně a ul. Májové z důvodu upřesnění práva přednosti v jízdě a bezpečnosti silničního provozu. K této žádosti se připojilo dalších šest občanů. Zastupitelé měli do dalšího zasedání zjistit situaci stran chybějícího značení a podat návrhy na úpravu. Interpelace členů ZMČ

13 Starosta informoval zastupitele o stížnosti Technických služeb s.r.o. na neprůjezdnost ul. Střední z důvodu stání vozidla FIAT Uno nesplňujícího podmínky silničního provozu a bránícího odklízení sněhu, průjezdu popelářských vozů a ostatních uživatelů komunikace před domem paní Markéty Hruškové, Střední 17. Zastupitelstvo rozhodlo o zaslání písemné žádosti paní Markétě Hruškové, Střední 17 na odklizení vozidla FIAT Uno, stojícího před jejím domem do 15-ti dnů od doručení žádosti. Zastupitelstvo rozhodlo o provedení průzkumu mezi občany ohledně znaku Suchých Lazců (čáp x pelikán). Pan Rabinský informoval zastupitele o dalších jednání s Jednotou Opava o možnosti odkoupení objektu prodejny Jednota v Suchých Lazcích a přístavbě prvního patra, kde by měla být kulturní místnost a tělocvična. Pan Rabinský navrhl oslovit naposledy pana Kamila Kavana o možnosti dlouhodobého pronájmu sálu hostince U bílého anděla. Zastupitelé souhlasili. Starosta informoval o situaci s ořezem čtyř topolů v zadní části hřiště. Ořez těchto topolů byl nedostačující a všechny 4 topoly v zadní části hřiště musely být pokáceny s pomocí zdvižné plošiny. Zastupitelé souhlasili a uvolnili Kč na pokácení topolů. Pan Vícha informoval zastupitele o zaneseném příkopu podél ul. Ke Strážnici od hřbitova na Strážnici. Zastupitelstvo pověřilo starostu zajištěním vyčistění příkopu Zemědělskou a s Zápis z 16. zasedání ze dne 2. března 2004 Přítomno bylo devět zastupitelů, omluveni byli pan Sedláček a pan Vícha. Starosta zahájil schůzi a konstatoval, že zastupitelstvo je schopno usnášení. Volba ověřovatelů a zapisovatelky Ověřovateli byli zvoleni pan Valík a pan Žůrek. Zápisem byla pověřena slečna Kateřina Ištvánková. Kontrola plnění usnesení Starosta informoval zastupitele o provedených pracích: Paní Brhelová informovala zastupitele o schůzce s Ing. Pečonkou z MDPO, a. s. a předání požadavků na úpravu tras a času MHD směr Suché Lazce Opava a zpět. O prodloužení linky č. 220 přes střed města až k Slezské nemocnici mělo nadále jednat. Zajíždění linky č. 220 ke Globusu v soboty, neděle a svátky v jeho otevírací době mělo být zajištěno minimálně 2x denně. Nezajíždění spoje 7:15 z Přerovce přes Komárov střed MDPO, a. s. schválil. Změna odjezdu spoje z 13:00 z Praskove na 13:15 z Praskove rovněž dopravní podnik schválil.

14 Jednání se zúčastnila paní Markéta Hrušková, která chtěla reagovat na zaslanou žádost na odklizení vozidla FIAT Uno, stojícího před jejím domem na ul. Střední 17. Po dohodě paní Hrušková přislíbila, že do 31. března 2004 bude vozidlo zprovozněno a tudíž nebude bránit provozu. Starosta informoval o provádění kroků k zjištění možnosti umístění svodidel kolem křižovatky na ul. Přerovecké a ul. Ostravské. Pan Rabinský informoval zastupitele o konání schůzky s panem Kamilem Kavanem dne 8. března 2004 ohledně dlouhodobého pronájmu sálu v hostinci U bílého anděla. Starosta informoval o zajištění vyčištění příkopu podél ul. Ke Strážnici Zemědělskou a.s., Opava Kylešovice po roztátí sněhu. Příručka pro obyvatele pro případ ohrožení Zastupitelstvo odhlasovalo vyvěšení Příručky pro obyvatele pro případ ohrožení vydanou Ministerstvem vnitra, odborem ochrany obyvatelstva na úřední tabuli s odkazem na webovou stránku, kde byla příručka umístěna a případnému okopírování příručky občanům na vlastní žádost a upozornění v Sucholazeckém zpravodaji. Schválení požárního řádu Zastupitelstvo schválilo Požární řád MČ Opava Suché Lazce, Podmínky k zabezpečení požární ochrany při akcích, kterých se zúčastňuje větší počet osob v MČ Opava Suché Lazce, Podmínky k zabezpečení požární ochrany v době zvýšeného nebezpeční vzniku požárů v MČ Opava Suché Lazce a Podmínky k zabezpečení zdrojů vody k hašení požárů v MČ Opava Suché Lazce. Zastupitelstvo pověřilo starostu projednat odměnu za zpracování Požárního řádu, Podmínek k zabezpečení požární ochrany při akcích, kterých se zúčastňuje větší počet osob, Podmínek k zabezpečení požární ochrany v době zvýšeného nebezpeční vzniku požárů a Podmínek k zabezpečení zdrojů vody k hašení požárů pro Ing. Petra Paláčka do výše Kč. Doplnění dopravního značení v MČ Suché Lazce Na základě žádosti pana Ladislava Štalmacha o umístění dopravní značky na křižovatce ul. Na Pískovně a ul. Májové, kterou podepsalo 6 občanů, zastupitelstvo rozhodovalo umístit dopravní značení na křižovatce ul. Na Pískovně a ul. Májové. A odhlasovalo přechod pro chodce u zastávky MHD Suché Lazce ZD. Úprava hasičského vozidla cca 540 Kč Starosta informoval zastupitele o proplacení faktury na opravu automobilu zásahové jednotky SDH Suché Lazce v hodnotě 540 Kč.

15 Schůzka předsedů a starostů stran a spolků Starosta upozornil zastupitele na nutnost naplánování společenských akcí v Suchých Lazcích, organizovaných spolky a stranami a vzájemné výpomoci při jejich organizování. Dále bylo nutné zajistit ze strany členů stran a spolků výpomoc při stěhování úřadovny MČ Suché Lazce, pobočky České pošty, s. p. a místní knihovny při rekonstrukci budovy, která byla naplánována na 15. května 2004 v rámci rekonstrukce středu Suchých Lazců. Zastupitelstvo schválilo svolání schůzky. Jubilea 2004 Zastupitelstvo navrhlo a hlasovalo o zasílání blahopřání občanům Suchých Lazců k 70 a 75 narozeninám a zakoupení dárkového balíku občanům Suchých Lazců k 80, 85, 90, 95 a 100 narozeninám v hodnotě cca 300 Kč, což zajistila zajišťovat paní Satková. Došlá pošta Vyjádření k žádosti na posouzení změny územního plánu pro pana Přemysla Hanáka a paní Jiřinu Vintnerovou. Magistrát města Opavy tuto žádost předal k posouzení Krajskému úřadu MSK, odboru životního prostředí a zemědělství. Ředitelka Charity Opava paní Anna Ekslerová zaslala informace o možnosti získání grantu na opravu kaple Andělů strážných, který poskytovala Nadace Občanského fora. Grant mohla získat městská část z programu Opomíjené památky 2004 ve výši Kč s tím, že MČ Suché Lazce by musela v tomto roce přispět minimálně 50 % výši grantu poskytnutého Nadací OF. Zastupitelstvo pověřilo starostu vyřízením grantu a odhlasovalo dotaci z rozpočtu MČ ve výši Kč na opravu kaple Andělů strážných k získání grantu z Nadace OF. Přišlo rozhodnutí Magistrátu města Opavy, odboru životního prostředí o povolení kácení 23 tújí na ul. Ke Strážnici v parčíku před místním hřbitovem do 31. března Kácení měla provést Zemědělská, a. s., Opava Kylešovice do 31. března Interpelace členů ZMČ Starosta informoval zastupitele o nabídce pana Ferdinanda Konečného na sečení a údržbu zeleně v Suchých Lazcích. Zastupitelstvo souhlasilo v ceně Kč za jedno sečení, včetně odvozu trávy. Starosta navrhl používat na Sucholazecké zpravodaje kulatý znak s čápem a mláďaty. Zastupitelstvo souhlasilo. Pan Rabinský navrhl přidat sloup s veřejným osvětlením a místním rozhlasem podél hřiště na ul. Na Pískovně. Zastupitelstvo pověřilo starostu vyřídit stavební řízení.

16 Pan Kubín vznesl dotaz, zda se neuvažuje o umístění informačních tabulí o umístění úřadu městské části, hřiště, školy, aj. Zastupitelstvo pověřilo starostu zjistit podmínky o umístění informačních tabulí. Paní Brhelová upozornila na nutnost naplánování Dětského dne na hřišti TJ Suché Lazce. Zastupitelstvo pověřilo pana Kubína upřesněním termínu konání Dětského dne do příštího zasedání. Pan Rabinský navrhl konání mistrovského utkání fotbalového zápasu TJ Suché Lazce na sobotu při posvícení na hřišti v Suchých Lazcích. Zastupitelstvo pověřilo pana Kubína zajištěním konání mistrovského utkání fotbalového zápasu Zápis ze 17. zasedání ze dne 6. dubna 2004 Přítomno bylo osm zastupitelů, omluveni byli paní Brhelová, paní Halšková a pan Rabinský. Starosta zahájil schůzi a konstatoval, že zastupitelstvo je schopno usnášení. Volba ověřovatelů a zapisovatelky Ověřovateli byli zvoleni pan Sedláček a pan Vícha. Zápisem byla pověřena slečna Kateřina Ištvánková. Kontrola plnění usnesení Starosta informoval zastupitele o provedených pracích: Projednání odměny pro Ing. Petra Paláčka za zpracování Požárního řádu MČ Opava Suché Lazce, Podmínek k zabezpečení požární ochrany při akcích, kterých se zúčastňuje větší počet osob v MČ Opava Suché Lazce, Podmínek k zabezpečení požární ochrany v době zvýšeného nebezpeční vzniku požárů v MČ Opava Suché Lazce a Podmínek k zabezpečení zdrojů vody k hašení požárů v MČ Opava-Suché Lazce se odročuje na příští zasedání. Kroky k zajištění dotace na opravu kaple Andělů strážných z Nadace OF probíhaly Vyřízení stavebního řízení na přidání sloupu s veřejným osvětlením a místním rozhlasem podél hřiště na ul. Na Pískovně nebylo z technických důvodů proveditelné a starosta zajišťoval jinou alternativu pro přidání osvětlení na tomto místě. O zjištění podmínek pro umístění informačních tabulí o umístění úřadu městské části, hřiště, školy, apod. starosta jednal s panem Kleinem z Magistrátu města Opavy a přesné podmínky předloží na příštím zasedání. Konání Dětského dne na hřišti TJ Suché Lazce bude 29. května Zajištění konání mistrovského utkání fotbalového zápasu TJ Suché Lazce na sobotu při posvícení na hřišti v Suchých Lazcích bude teprve rozhodnuto. Žádost p. Antonína Chalupy o vydláždění vjezdu

17 Pan Antonín Chalupa, Ke Strážnici 14, požádal zastupitelstvo MČ Suché Lazce o dodání materiálu na vydláždění vjezdu před jeho domem s tím, že veškerou práci spojenou s vydlážděním provede sám. Zastupitelé souhlasili. Žádost p. Radima Lichého o stavební povolení a napojení dešťových vod na kanalizaci Pan Radim Lichý, Na Štěpnici 73/7, požádal zastupitelstvo MČ Suché Lazce o schválení stavby garáže na parc. č. 418 a 419 a napojením dešťové kanalizace garáže na stávající domovní přípojce dešťové kanalizace na jeho pozemku. Zastupitelé souhlasili. Jarní úklid - kontejnery Magistrát města Opavy poskytl zdarma pro MČ Suché Lazce v rámci Jarního úklidu 2004 dva kusy kontejnerů pro organický odpad (tráva, suché listí, větve, shrabky) v měsíci dubnu. Při objednání vyššího počtu kontejnerů měly hradit náklady na přistavení a odvoz městská část. Zastupitelstvo odhlasovalo o objednání tří kusů kontejnerů na 14. dubna Rekonstrukce úřadu MČ Suché Lazce Starosta informoval zastupitele o nutnosti vybudování bezbariérového vstupu do plánované ordinace praktického lékaře v přízemí budovy úřadu MČ Suché Lazce. Zastupitelstvo pověřilo starostu zajištěním odložení vybudování bezbariérového vstupu do plánované ordinace praktického lékaře v budově úřadu MČ Suché Lazce po jeho rekonstrukci na 1 rok po otevření ordinace a zhodnocení její další existence. Investice do rekonstrukce budovy úřadu stoupla z Kč na Kč. Zastupitelstvo odhlasovalo poskytnutí maximální částky Kč z rozpočtu městské části na rekonstrukci budovy úřadu MČ Suché Lazce, pokud Statutární město Opava poskytne zbývajících Kč k dofinancování rekonstrukce budovy úřadu. Kladení věnců u příležitosti osvobození Suchých Lazců Starosta upozornil zastupitele na blížící se výročí osvobození Suchých Lazců dne 22. dubna Zastupitelstvo odhlasovalo konání oslav osvobození Suchých Lazců na pátek dne 23. dubna 2004 s lampiónovým průvodem, který půjde v 19:00 hod od místní školy. Zastupitelstvo odhlasovalo zakoupení věnce k příležitosti výročí osvobození Suchých Lazců a zakoupení 30 kusů lampiónů pro děti. Zpráva ohledně kácení lesa Březí Starosta informoval o schůzce s majiteli lesů v Břízí, která se konala dne 3. dubna 2004 v místním kulturním zařízení. Vyčištění a vykácení stromů napadených kůrovcem bylo odloženo z konce března do 31. června 2004, do dvou let od tohoto data musely být nasazeny na těchto místech nové stromy.

18 Zakoupení motorové pily hasiči Starosta informoval o návrhu starosty SDH Suché Lazce o zakoupení motorové pily pro potřeby zásahové jednotky a městské části Suché Lazce. Pan Sedláček seznámil zastupitele s povinnostmi a proškolováním určené osoby pro práci s motorovou pilou a vysokými finančními náklady na provoz a kontroly pily. Zastupitelstvo nákup neschválilo. Zakoupení fotografického přístroje Klub důchodců Starosta informoval o návrhu Klubu důchodců na zakoupení fotografického přístroje pro Klub důchodců. Zastupitelstvo odhlasovalo zakoupení fotografického přístroje do hodnoty Kč pro Klub důchodců. Zakoupení vysílacího zařízení úřad MČ Starosta informoval o nutnosti zakoupení nového vysílacího zařízení pro místní rozhlas z důvodu plánovaného stěhování úřadovny do 1. patra, kde je stávající rozhlas umístěn. Zastupitelstvo odhlasovalo zakoupení vysílacího zařízení pro místní rozhlas v hodnotě cca Kč. Došlá pošta Žádosti o dlouhodobý pronájem nebo odkup nevyužitého prostoru o velikosti 3,10 m 2 mezi parc. č. 21 a 32 Věrou a Josefem Prajslerovými, U Kašny 7 z důvodu adaptace hospodářské budovy na provozovnu trafiku. Zastupitelstvo pověřilo jednáním starostu. Oznámení o zahájení stavebního řízení pro stavební úpravy resocializačního zařízení, související se zřízením terapeutické místnosti v Domě Agapé zřízené Charitou Opava. Zastupitelstvo pověřilo jednáním starostu. Magistrát města Opavy žádal vzhledem ke konání voleb do Parlamentu EU o zapůjčení místnosti v místním kulturním zařízení na dobu od 11. června 2004 do 13. června 2004 včetně zajištění telefonního spojení. Zastupitelstvo souhlasilo. Starosta informoval zastupitele o nutnosti schválení navýšení pokladního limitu pokladny MČ Suché Lazce z původních Kč na Kč z důvodu zvýšení poplatků ze psů. Zastupitelstvo souhlasilo. Interpelace členů ZMČ Starosta informoval zastupitele o zajištění vyčištění příkopu podél ul. Ke Strážnici od hřbitova směrem na Strážnici Zemědělskou, a. s., Opava - Kylešovice. Práce měly začít po ukončení prvních jarních prací na pozemcích Zemědělské, a. s., Opava Kylešovice. Starosta informoval zastupitele o zjištění na koho se obrátit s žádostí o instalaci svodidel na křižovatce ul. Ostravské a ul. Přerovecké kolem domu pana Lubomíra Leiferta a žádost byla zaslána.

19 Starosta informoval o předání prováděcího projektu na ozelenění okolí místního hřbitova Ing. Petrem Ondruškou. Pan Vícha vznesl dotaz ohledně opravy ul. Přerovecké, kde se přes zimu vytvořily díry v asfaltu. Starosta informoval, že pokud do 14 dnů Technické služby, s. r. o. opravu neprovedou, telefonicky je na nutnost opravy upozorní Zápis z 18. zasedání ze dne 4. května 2004 Přítomno bylo deset zastupitelů, omluvena byla paní Halšková. Starosta zahájil schůzi a konstatoval, že zastupitelstvo je schopno usnášení. Volba ověřovatelů a zapisovatelky Ověřovateli byli zvoleni paní Brhelová a pan Kubín. Zápisem byla pověřena slečna Kateřina Ištvánková. Kontrola plnění usnesení Starosta informoval zastupitele o provedených pracích: O probíhajícím výběrovém řízení na rekonstrukci budovy úřadu městské části Opava Suché Lazce a vybudování bezbariérového vstupu do plánované ordinace a úřadovny městské části, které bude provedeno ihned při rekonstrukci budovy s předpokládanými náklady Kč. Starosta projednal možnost pronájmu nebo odkupu prostoru o velikosti 3,10 m 2 mezi parc. č. 21 a 32 manžely Věrou a Josefem Prajslerovými, U Kašny 7 z důvodu adaptace hospodářské budovy na provozovnu trafiku. Sloup elektrického vedení, který se na zmiňovaném pozemku nachází, měl být při pronájmu nebo odkupu prostoru zaveden kupujícím jako věcné břemeno. Změna data konání Dětského dne Starosta informoval zastupitele o požadavku pana Zdeňka Diehla na změnu data konání Dětského dne na místním hřišti, pořádaného TJ Suché Lazce. Konání Dětského dne navrhl na 22. května Zastupitelstvo souhlasilo. Došlá pošta Oznámení Krajského úřadu Moravskoslezského kraje, odboru dopravy a silničního hospodářství o postoupení žádosti na instalaci svodidel kolem pozemku pana Lubomíra Leiferta u silnice I/11 na odbočce do Suchých Lazců na Správu silnic Moravskoslezského kraje, středisku Opava. Informace volby do Evropského parlamentu Starosta informoval zastupitele o chystaných volbách do EP, které se uskuteční dne 11. června 2004 od 14:00 do 22:00 hod a dne 12. června 2004 od 8:00 do 14:00 hod

20 v kulturním zařízení na ul. Přerovecká 65. Zapisovatelkou byla zvolena paní Pavlína Paláčková. Zastupitelstvo pověřilo starostu zjištěním finanční odměny členům volební komise do příštího zasedání. Interpelace členů ZMČ Starosta informoval zastupitele o stížnosti pana Vlastimila Janouška na paní Markétu Hruškovou, ohledně ovocných stromů na pozemku paní Hruškové, jejichž větve přečnívají na pozemek pana Janouška a znečišťují jej. Zastupitelstvo pověřilo starostu zjištěním kompetentní instituce pro vyřízení stížnosti pana Vlastimila Janouška na paní Markétu Hruškovou. Starosta informoval zastupitele o chystané opravě poškozené ulice Přerovecké, které mělo proběhnout během měsíce června. Starosta informoval o konání schůzky dne 5. května 2004 s Ing. Kleinem z MMO, odboru dopravy, ohledně projednání plánovaného vybudování parkoviště ve středu Suchých Lazců a návrhů na umístění dopravního značení. Starosta informoval o započetí oprav zdi u místního hřbitova dne 5. května Starosta informoval o uzavření Dohody o pracovní činnosti s panem Ferdinandem Konečným na úpravu zeleně a stromů v Suchých Lazcích na 7 měsíců v roce s měsíční odměnou Kč. Zastupitelstvo odhlasovalo zakoupení vypalovačky k zálohování dat uložených v počítači úřadu městské části Paní Škrobánková požádala jménem ZŠ v Suchých Lazcích o příspěvek na dopravu pro děti místní školy do školy v přírodě. Zastupitelstvo odhlasovalo proplacení dopravy dětí ze ZŠ v Suchých Lazcích na školu v přírodě do výše Kč Zápis z 19. zasedání ze dne 1. června 2004 Přítomno bylo devět zastupitelů, omluveni byli pan Rabinský a pan Valík. Starosta zahájil schůzi a konstatoval, že zastupitelstvo je schopno usnášení. Volba ověřovatelů a zapisovatelky Ověřovateli byly zvoleny paní Halšková a paní Satková. Zápisem byla pověřena slečna Kateřina Ištvánková. Kontrola plnění usnesení Starosta informoval zastupitele o provedených pracích:

Program 1. zasedání zastupitelstva MČ Opava - Suché Lazce, konaného dne 2.12.2014, v 18.15 hod.

Program 1. zasedání zastupitelstva MČ Opava - Suché Lazce, konaného dne 2.12.2014, v 18.15 hod. Program 1. zasedání zastupitelstva MČ Opava - Suché Lazce, konaného dne 2.12.2014, v 18.15 hod. 1 / 1 Zahájení zasedání zastupitelstva MČ Suché Lazce. 2 / 1 Oficiální poděkování minulému vedení MČ Suché

Více

Zápis ze zasedání zastupitelstva obce Loučka č.1 / 2014, které se konalo dne 3. 12. 2014

Zápis ze zasedání zastupitelstva obce Loučka č.1 / 2014, které se konalo dne 3. 12. 2014 Obec Loučka, Loučka č.76, 783 22 Cholina IČO: 00576247 e-mail: obec.loucka@volny.cz Zápis ze zasedání zastupitelstva obce Loučka č.1 / 2014, které se konalo dne 3. 12. 2014 Přítomni : Leo Kordas, Marcela

Více

Zápis ze zasedání ZO č. 10 ze dne 10.8.2012 v Novém Kramolíně v 18:00 hodin

Zápis ze zasedání ZO č. 10 ze dne 10.8.2012 v Novém Kramolíně v 18:00 hodin Čj 00595/12/OÚ Zápis ze zasedání ZO č. 10 ze dne 10.8.2012 v Novém Kramolíně v 18:00 hodin Přítomni: Vlastimil F, Jaroslav B, Jan B, Pavel S, Petr B, Nepřítomni omluveni: Nepřítomni neomluveni: Pavel Ch,

Více

Obec Sadov - Zastupitelstvo obce Sadov Zápis ze zasedání Zastupitelstva obce Sadov konaného dne 29.6.2011, od 17:00 hodin na OÚ Sadov

Obec Sadov - Zastupitelstvo obce Sadov Zápis ze zasedání Zastupitelstva obce Sadov konaného dne 29.6.2011, od 17:00 hodin na OÚ Sadov Obec Sadov - Zastupitelstvo obce Sadov Zápis ze zasedání Zastupitelstva obce Sadov konaného dne 29.6.2011, od 17:00 hodin na OÚ Sadov 1. Zahájení zasedání zastupitelstva Zasedání Zastupitelstva obce Sadov

Více

Zápis. z veřejného zasedání zastupitelstva obce Černčice, konaného dne 12.12.2014 od 19:00 hodin v zasedací místnosti obecního úřadu.

Zápis. z veřejného zasedání zastupitelstva obce Černčice, konaného dne 12.12.2014 od 19:00 hodin v zasedací místnosti obecního úřadu. Zápis z veřejného zasedání zastupitelstva obce Černčice, konaného dne 12.12.2014 od 19:00 hodin v zasedací místnosti obecního úřadu. Přítomni: Ladislav Tylš, Milena Skalická, Markéta Poláčková, Ondřej

Více

OBEC KŘEPICE, PSČ 691 65

OBEC KŘEPICE, PSČ 691 65 OBEC KŘEPICE, PSČ 691 65 Zápis ze 4. zasedání zastupitelstva obce konaného dne 30. 3. 2007 Přítomni: p. Maťa, RNDr. Fiala, p. Hanák, Ing. Kovařík, pí Rozkydalová, pí Horáková, Mgr. Fialová, Ing. Koždoň,

Více

Usnesení ze 75. jednání Rady MČ Praha-Zličín, které se konalo dne 23. 10. 2013 na Úřadě MČ Praha-Zličín

Usnesení ze 75. jednání Rady MČ Praha-Zličín, které se konalo dne 23. 10. 2013 na Úřadě MČ Praha-Zličín Usnesení ze 75. jednání Rady MČ Praha-Zličín, které se konalo dne 23. 10. 2013 na Úřadě MČ Praha-Zličín K jednotlivým bodům programu: 1. CENTRAL GROUP 8.investiční a.s. návrh spolupráce nepřijala k tomuto

Více

Z Á P I S č. 18. z 18. zasedání Zastupitelstva obce Řícmanice konaného dne 17. 12. 2012 v 19,00 hod. v zasedací místnosti Komenského 68

Z Á P I S č. 18. z 18. zasedání Zastupitelstva obce Řícmanice konaného dne 17. 12. 2012 v 19,00 hod. v zasedací místnosti Komenského 68 Z Á P I S č. 18 z 18. zasedání Zastupitelstva obce Řícmanice konaného dne 17. 12. 2012 v 19,00 hod. v zasedací místnosti Komenského 68 Program: 1. Technický bod (schválení ověřovatelů zápisu, programu

Více

Zápis z 8. zasedání Zastupitelstva obce Tchořovice ze dne 4. 3. 2011

Zápis z 8. zasedání Zastupitelstva obce Tchořovice ze dne 4. 3. 2011 Zápis z 8. zasedání Zastupitelstva obce Tchořovice ze dne 4. 3. 2011 Přítomní členové zastupitelstva: M. Bolina, M. Cihla, V. Končelík, E. Křivancová, J. Křivanec I. Machovcová, P. Šeda Přítomní občané:

Více

Zápis z 12. zasedání zastupitelstva obce Rušinov

Zápis z 12. zasedání zastupitelstva obce Rušinov Obecní úřad Rušinov, Rušinov 47, 583 01 Chotěboř telefon: 569692281, mobil: 724288418 www.obecrusinov.cz e mail: rusinov@seznam.cz Zápis z 12. zasedání zastupitelstva obce Rušinov Datum a čas konání: 2.9.2015

Více

Zápis č. 10 ze zasedání zastupitelstva obce Služátky konaného dne 11. 11. 2011 ve Služátkách čp. 8 - místnost obecního úřadu.

Zápis č. 10 ze zasedání zastupitelstva obce Služátky konaného dne 11. 11. 2011 ve Služátkách čp. 8 - místnost obecního úřadu. Zápis č. 10 ze zasedání zastupitelstva obce Služátky konaného dne 11. 11. 2011 ve Služátkách čp. 8 - místnost obecního úřadu. Zahájení zasedání dne 11. 11. 2011 v 19.00 hod. Počet přítomných členů dle

Více

Zápis z 11. zasedání Zastupitelstva Obce Kámen

Zápis z 11. zasedání Zastupitelstva Obce Kámen Čj. 110909/182 Datum: 9. 9. 2011 Zápis z 11. zasedání Zastupitelstva Obce Kámen ze dne 6. 9. 2011 Přítomno 7 členů zastupitelstva obce: podle prezenční listiny Omluveni: 0 Hosté: Josef Roubík Místo: kancelář

Více

Zápis z 9. zasedání zastupitelstva městyse Medlov, konaného dne 28. 6. 2011, od 18:00 hodin

Zápis z 9. zasedání zastupitelstva městyse Medlov, konaného dne 28. 6. 2011, od 18:00 hodin Zápis z 9. zasedání zastupitelstva městyse Medlov, Místo konání: úřad městyse Medlov Přítomni: viz prezenční listina Omluveni: Grégrová Občané: konaného dne 28. 6. 2011, od 18:00 hodin Zahájení zasedání

Více

Zápis z jednání ZO Úherce ze dne 25.11.2009 konaného od 18.00 hodin na Obecním úřadě v Úhercích

Zápis z jednání ZO Úherce ze dne 25.11.2009 konaného od 18.00 hodin na Obecním úřadě v Úhercích Zápis z jednání ZO Úherce ze dne 25.11.2009 konaného od 18.00 hodin na Obecním úřadě v Úhercích Přítomni: Píšek, Mrázková, Ing.Urbášková, Blažek, Karlová, Matoušek Omluveni: Stehlík Zapisovatel : Ing.

Více

Zasedání obecního zastupitelstva

Zasedání obecního zastupitelstva Zasedání obecního zastupitelstva Číslo : 8 Datum 22.11.2007 Zápis: Veřejné zasedání ZO Přezletice ze dne 22.11.2007 Program: (po změně) 1. Diskuze s občany k výstavbě VaK 2. Žádost p.bohmové 3. Dostavba

Více

Program zasedání : HLASOVÁNÍ : PRO 6, PROTI 0, ZDRŽEL SE HLASOVÁNÍ 0

Program zasedání : HLASOVÁNÍ : PRO 6, PROTI 0, ZDRŽEL SE HLASOVÁNÍ 0 ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Účast dle prezenční listiny : Mgr. Luboš Žilka, RNDr. Lucie Jirsáková, Roman Klouzek, Petr Hrdý, Pavlína

Více

Zápis ze zasedání Zastupitelstva obce Oudoleň, konaného dne 24. 3. 2011

Zápis ze zasedání Zastupitelstva obce Oudoleň, konaného dne 24. 3. 2011 Obec Oudoleň Zastupitelstvo obce Oudoleň Zápis ze zasedání Zastupitelstva obce Oudoleň, konaného dne 24. 3. 2011 Zasedání Zastupitelstva obce Oudoleň (dále též jako zastupitelstvo ) bylo zahájeno v 18:04

Více

Obecní úřad Křeč 95 394 95 Křeč. Přítomní. Program

Obecní úřad Křeč 95 394 95 Křeč. Přítomní. Program Zápis ze zasedání zastupitelstva obce Křeč konaného dne 27. února 2014 Přítomní Čamra Josef Dvořáček Milan Petrů Václav Příplata Petr Radosta Jan Somerauer Milan Sváček Josef Truhlář František Program

Více

Zápis o průběhu zasedání Zastupitelstva obce Vedrovice konaného dne 29. května 2012 v přednáškové místnosti muzea

Zápis o průběhu zasedání Zastupitelstva obce Vedrovice konaného dne 29. května 2012 v přednáškové místnosti muzea Zápis o průběhu zasedání Zastupitelstva obce Vedrovice konaného dne 29. května 2012 v přednáškové místnosti muzea Zapisovatel: Bc. Petr Záviška Ověřovatelé: Mgr. Jan Hauerland, Petr Becha Přítomni: Richard

Více

Přítomni : J.Chvostová, P.Kudrle, M.Šejna, J.Hůla, P. Vittek, M.Komrska, M.Šafránek, - doloženo prezenční listinou v příloze zápisu.

Přítomni : J.Chvostová, P.Kudrle, M.Šejna, J.Hůla, P. Vittek, M.Komrska, M.Šafránek, - doloženo prezenční listinou v příloze zápisu. Zápis z jednání ZO Předslavice 30.1.2015 Navržený program: 1. Zahájení 2. Určení dvou ověřovatelů zápisu 3. Projednání inventarizace majetku, závazků a pohledávek k 31.12.2014 4. Návrh na rozpočtové opatření

Více

Zápis č. 4/2015. ze schůze zastupitelstva obce, která se konala dne 26. 8. 2015 od 17.30 hodin v Restauraci v Hlavně. Program: 1.

Zápis č. 4/2015. ze schůze zastupitelstva obce, která se konala dne 26. 8. 2015 od 17.30 hodin v Restauraci v Hlavně. Program: 1. Zápis č. 4/2015 ze schůze zastupitelstva obce, která se konala dne 26. 8. 2015 od 17.30 hodin v Restauraci v Hlavně Program: 1. Zahájení 2. Ověření zápisu a ustanovení ověřovatelů 3. Kontrola usnesení

Více

Usnesení z 81. jednání Rady MČ Praha-Zličín, která se konala dne 6.1.2010 na Úřadě MČ Praha-Zličín

Usnesení z 81. jednání Rady MČ Praha-Zličín, která se konala dne 6.1.2010 na Úřadě MČ Praha-Zličín Usnesení z 81. jednání Rady MČ Praha-Zličín, která se konala dne 6.1.2010 na Úřadě MČ Praha-Zličín K jednotlivým bodům programu byla přijata tato usnesení: 1.I. vzala na vědomí vyklizení bytu v domě v

Více

O B E C D R Á C H O V

O B E C D R Á C H O V O B E C D R Á C H O V Zápis č. 08/2014 ze schůze obecního zastupitelstva ze dne 28.08.2014 Přítomni: Nepřítomni-omluveni: Přizváni hosté: Určení ověřovatelé zápisu : Veřejnost: p.paták, p.fousek, ing.

Více

OBEC ROZDROJOVICE. Zápis

OBEC ROZDROJOVICE. Zápis OBEC ROZDROJOVICE Zápis z 18. zasedání zastupitelstva obce Rozdrojovice konané dne 25.4.2013 v 19,30 hod. v zasedací místnosti Obecního úřadu Přítomni: Stráský Daniel, Slouka Stanislav, Machát Jan, Kružík

Více

Zápis. ze 3. zasedání Zastupitelstva obce Libňatov, které se konalo dne 10. 3. 2015 od 19.30 hodin v místním pohostinství.

Zápis. ze 3. zasedání Zastupitelstva obce Libňatov, které se konalo dne 10. 3. 2015 od 19.30 hodin v místním pohostinství. Zápis ze 3. zasedání Zastupitelstva obce Libňatov, které se konalo dne 10. 3. 2015 od 19.30 hodin v místním pohostinství. Program: 1. Zpráva starosty 2. Rozpočtový výhled na roky 2016 a 2017 3. Partnerská

Více

Usnesení č. 2/2212/14 Zastupitelstvo obce Omice schvaluje změnu programu.

Usnesení č. 2/2212/14 Zastupitelstvo obce Omice schvaluje změnu programu. Z Á P I S o průběhu I. zasedání Zastupitelstva obce Omice, konaného dne 22. prosince 2014 na Obecním úřadě v Omicích Starosta Petr Kadela zahájil I. zasedání zastupitelstva obce Omice (dále jen zastupitelstvo

Více

z jednání zastupitelstva obce Chlumany, které se konalo dne 15. října 2007

z jednání zastupitelstva obce Chlumany, které se konalo dne 15. října 2007 Z á p i s z jednání zastupitelstva obce Chlumany, které se konalo dne 15. října 2007 Přítomni: Ivana Vlková, Michaela Juzková, Josef Brouček, Vlasta Tišlerová, Josef Novák, Josef Lácha Omluven: Stanislav

Více

Zápis z veřejné schůze ZO Zdětín, konané dne 13. 12. 2006 od 19.00 hod v zasedací místnosti OÚ.

Zápis z veřejné schůze ZO Zdětín, konané dne 13. 12. 2006 od 19.00 hod v zasedací místnosti OÚ. Zápis z veřejné schůze ZO Zdětín, konané dne 13. 12. 2006 od 19.00 hod v zasedací místnosti OÚ. Přítomni : Němeček, Davídková, Macháčková, Hoření, Matuna, Pařízek, ing. Vesecký, Procházka Omluveni : Švarcová

Více

Z á p i s z jednání zastupitelstva obce Chlumany, které se konalo dne 22. června 2009

Z á p i s z jednání zastupitelstva obce Chlumany, které se konalo dne 22. června 2009 Z á p i s z jednání zastupitelstva obce Chlumany, které se konalo dne 22. června 2009 Přítomni: Ivana Vlková, Josef Brouček, Michaela Jůzková, Josef Lácha Omluven: Josef Novák, Vlasta Tišlerová, Stanislav

Více

Zápis č. 26 z řádného zasedání Zastupitelstva obce Dobřejovice konaného dne 16. 5. 2012 v 18.00 na Obecním úřadě v Dobřejovicích.

Zápis č. 26 z řádného zasedání Zastupitelstva obce Dobřejovice konaného dne 16. 5. 2012 v 18.00 na Obecním úřadě v Dobřejovicích. OBEC DOBŘEJOVICE se sídlem Na Návsi 26, DOBŘEJOVICE, 251 01 Říčany, IČ 00240141 Zápis č. 26 z řádného zasedání Zastupitelstva obce Dobřejovice konaného dne 16. 5. 2012 v 18.00 na Obecním úřadě v Dobřejovicích.

Více

Z Á P I S č. 27. z 27. zasedání Zastupitelstva obce Řícmanice konaného dne 14. 04. 2014 v 18.00 hod. v zasedací místnosti Komenského 68

Z Á P I S č. 27. z 27. zasedání Zastupitelstva obce Řícmanice konaného dne 14. 04. 2014 v 18.00 hod. v zasedací místnosti Komenského 68 Z Á P I S č. 27 z 27. zasedání Zastupitelstva obce Řícmanice konaného dne 14. 04. 2014 v 18.00 hod. v zasedací místnosti Komenského 68 Program: 1. Technický bod (schválení ověřovatelů zápisu, programu

Více

Zápis a usnesení 42. zasedání ZASTUPITELSTVA OBCE SMILOVICE konaného dne 18.8.2014 v 16 30 hod.

Zápis a usnesení 42. zasedání ZASTUPITELSTVA OBCE SMILOVICE konaného dne 18.8.2014 v 16 30 hod. Zápis a usnesení 42. zasedání ZASTUPITELSTVA OBCE SMILOVICE konaného dne 18.8.2014 v 16 30 hod. PŘÍTOMNI zastupitelé: Miroslav Nogol, Jan Ondraczka, Petr Riedel, Jindřich Mackowski, Tomáš Kubala, Petra

Více

Zápis 2/2015. ze zasedání Zastupitelstva obce Myslkovice konaného dne 24. 4. 2015, od 19.00 hodin. na OÚ

Zápis 2/2015. ze zasedání Zastupitelstva obce Myslkovice konaného dne 24. 4. 2015, od 19.00 hodin. na OÚ Obec Myslkovice Zastupitelstvo obce Myslkovice Zápis 2/2015 ze zasedání Zastupitelstva obce Myslkovice konaného dne 24. 4. 2015, od 19.00 hodin na OÚ Zasedání zastupitelstva obce Myslkovice bylo řádně

Více

Zápis ze 4. zasedání obecního zastupitelstva ze dne 23.2. 2015

Zápis ze 4. zasedání obecního zastupitelstva ze dne 23.2. 2015 Zápis ze 4. zasedání obecního zastupitelstva ze dne 23.2. 2015 Zasedání zahájila v 18. 00 hodin a řídila starostka Jana Mališová, přivítala zastupitele a hosty z řad veřejnosti a konstatovala, že zastupitelstvo

Více

Zápis číslo 3 ze zasedání zastupitelstva obce Kamenec u Poličky, které se konalo 28. února 2007 v budově Obecního úřadu

Zápis číslo 3 ze zasedání zastupitelstva obce Kamenec u Poličky, které se konalo 28. února 2007 v budově Obecního úřadu Zápis číslo 3 ze zasedání zastupitelstva obce Kamenec u Poličky, které se konalo 28. února 2007 v budově Obecního úřadu Přítomni: Ladislav Andrlík, Petra Dvořáková, Josef Jiruše, Ing. Milada Muffová, Ing.

Více

ZÁPIS ZE ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA OBCE RUSÍN ZE DNE 26.5. 2010 V 17.00 HODIN V ZASEDACÍ MÍSTNOSTI

ZÁPIS ZE ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA OBCE RUSÍN ZE DNE 26.5. 2010 V 17.00 HODIN V ZASEDACÍ MÍSTNOSTI ZÁPIS ZE ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA OBCE RUSÍN ZE DNE 26.5. 2010 V 17.00 HODIN V ZASEDACÍ MÍSTNOSTI Přítomni : Kubánek Jaroslav, Krnáč Jan, Návratová Dagmar, Kučavík Martin Chlebík Jiří a Do návrhové komise

Více

ZÁPIS č. 1/2013 ZE ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA OBCE konaného dne 17.1. 2013 od 18.30 na Obecním úřadě v Pičíně

ZÁPIS č. 1/2013 ZE ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA OBCE konaného dne 17.1. 2013 od 18.30 na Obecním úřadě v Pičíně ZÁPIS č. 1/2013 ZE ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA OBCE konaného dne 17.1. 2013 od 18.30 na Obecním úřadě v Pičíně Přítomni: Stanislav Vokurka, Lenka Kupková, Josef Bedřich, Monika Peniaková, Ing. Petr Kollert,

Více

OBEC JEVIŠOVKA 691 83 Jevišovka 98 z 19. zasedání zastupitelstva Obce Jevišovka Tel. 519519161 konaného dne 17. 6. 2014 www.jevisovka.

OBEC JEVIŠOVKA 691 83 Jevišovka 98 z 19. zasedání zastupitelstva Obce Jevišovka Tel. 519519161 konaného dne 17. 6. 2014 www.jevisovka. Z Á P I S OBEC JEVIŠOVKA 691 83 Jevišovka 98 z 19. zasedání zastupitelstva Obce Jevišovka Tel. 519519161 konaného dne 17. 6. 2014 www.jevisovka.cz Starostka obce Jevišovka p.božena Bošiaková zahájila 19.

Více

ZÁPIS č. 6/2014 ZE ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA OBCE PIČÍN konaného dne 26. 6. 2014 od 18.30 na Obecním úřadě v Pičíně

ZÁPIS č. 6/2014 ZE ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA OBCE PIČÍN konaného dne 26. 6. 2014 od 18.30 na Obecním úřadě v Pičíně ZÁPIS č. 6/2014 ZE ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA OBCE PIČÍN konaného dne 26. 6. 2014 od 18.30 na Obecním úřadě v Pičíně Přítomni: Josef Mezera, Stanislav Vokurka, Lenka Kupková, Ing. Petr Kollert, Ing. Josef

Více

Předsedající požádal ověřovatele zápisu ze dne 27.9.2011 p. Pavla Drdu a p. Davida Frische o vyjádření k zápisu. Ověřovatelé nemají připomínky.

Předsedající požádal ověřovatele zápisu ze dne 27.9.2011 p. Pavla Drdu a p. Davida Frische o vyjádření k zápisu. Ověřovatelé nemají připomínky. Obec Sadov - Zastupitelstvo obce Sadov Zápis ze zasedání Zastupitelstva obce Sadov konaného dne 16.11.2011, od 17:00 hodin na OÚ Sadov 1. Zahájení zasedání zastupitelstva: Zasedání Zastupitelstva obce

Více

Zápis. ze zasedání Zastupitelstva obce Sviny, které se konalo dne 28.3.2010

Zápis. ze zasedání Zastupitelstva obce Sviny, které se konalo dne 28.3.2010 Obec Sviny Čj. 3 Zápis ze zasedání Zastupitelstva obce Sviny, které se konalo dne 28.3.2010 Přítomni: František David, Ing.František David, Milan Brož, Věra Hrušková, Anna Kašparová Omluveni: Ing. Martin

Více

Zápis ze 4. veřejného zasedání Zastupitelstva obce Ostrá, které se konalo dne 22.1. 2015 od 19:00 hodin v zasedací místnosti OÚ Ostrá

Zápis ze 4. veřejného zasedání Zastupitelstva obce Ostrá, které se konalo dne 22.1. 2015 od 19:00 hodin v zasedací místnosti OÚ Ostrá Zápis ze 4. veřejného zasedání Zastupitelstva obce Ostrá, které se konalo dne 22.1. 2015 od 19:00 hodin v zasedací místnosti OÚ Ostrá Přítomni: Mgr. Jana Šenfelderová, Ing. Jiří Čenský, Jana Effenbergerová,

Více

Zápis č. 13 ze zasedání ZASTUPITELSTVA OBCE KOMOROVICE konaného dne 13. 12. 2014 od 19,00 hodin v zasedací místnosti OÚ Komorovice

Zápis č. 13 ze zasedání ZASTUPITELSTVA OBCE KOMOROVICE konaného dne 13. 12. 2014 od 19,00 hodin v zasedací místnosti OÚ Komorovice Zápis č. 13 ze zasedání ZASTUPITELSTVA OBCE KOMOROVICE konaného dne 13. 12. 2014 od 19,00 hodin v zasedací místnosti OÚ Komorovice Přítomni: Bc. Přemysl Jež, Ing. František Vašák, Věra Brambůrková, Vlastimil

Více

Zápis č. 8-05/2015 a přijatá usnesení

Zápis č. 8-05/2015 a přijatá usnesení Obec Výrava, Výrava 116, 50303 Smiřice Zápis č. 8-05/2015 a přijatá usnesení z 8. zasedání zastupitelstva obce konaného ve středu 27. 5. 2015, v zasedací místnosti obecního úřadu, zahájeno v 19:00 hod.

Více

Z Á P I S Ze zasedání Zastupitelstva konaného 7. září 2011

Z Á P I S Ze zasedání Zastupitelstva konaného 7. září 2011 Z Á P I S Ze zasedání Zastupitelstva konaného 7. září 2011 Místo konání : Vráto, budova obecního úřadu Začátek : 17:15 hod. Zasedání řídil : Martin Muchka starosta obce Přítomno : 6 členů zastupitelstva

Více

ZÁPIS č. 04/2014 z veřejného zasedání obecního zastupitelstva obce Mezouň konaného dne 26. 5. 2014 v budově OÚ v Mezouni

ZÁPIS č. 04/2014 z veřejného zasedání obecního zastupitelstva obce Mezouň konaného dne 26. 5. 2014 v budově OÚ v Mezouni ZÁPIS č. 04/2014 z veřejného zasedání obecního zastupitelstva obce Mezouň konaného dne 26. 5. 2014 v budově OÚ v Mezouni Přítomni: Hana Braunová, Ing. Miroslav Hrubý, Ivan Ouřadník, Mgr. Jan Škeřík, Hana

Více

Zápis ze 3. zasedání Zastupitelstva obce Tchořovice ze dne 3. 12. 2010

Zápis ze 3. zasedání Zastupitelstva obce Tchořovice ze dne 3. 12. 2010 Zápis ze 3. zasedání Zastupitelstva obce Tchořovice ze dne 3. 12. 2010 Přítomní členové zastupitelstva: M. Bolina, M. Cihla, V. Končelík, E. Křivancová, J. Křivanec, I. Machovcová, P. Šeda 1. Úvod a schválení

Více

Zpráva o výsledku přezkoumání hospodaření obce Staré Město, IČ 00576948 za rok 2014

Zpráva o výsledku přezkoumání hospodaření obce Staré Město, IČ 00576948 za rok 2014 Elektronický podpis - 3.4.2015 KUMSX01H9R1G Certifikát autora podpisu : KRAJSKÝ ÚŘAD Jméno : Ing. Miroslava Šlégrová Vydal : PostSignum Qualified C... Platnost do : 11.8.2015 MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ Odbor

Více

Zápis z veřejného zasedání obecního zastupitelstva obce Veliš, konaného dne 13. prosince 2013

Zápis z veřejného zasedání obecního zastupitelstva obce Veliš, konaného dne 13. prosince 2013 Zápis z veřejného zasedání obecního zastupitelstva obce Veliš, konaného dne 13. prosince 2013 Přítomni: Buchal J., Dvořák P., Kocourek M., Kocourek P., Mach P., Setnička P., Štika Z. Omluveni: Bureš J.,

Více

Obec Sibřina. zastupitelstva obce Sibřina, konaného dne 21.5.2008 od 19:00 do 21:30h v zasedací místnosti OÚ Sibřina

Obec Sibřina. zastupitelstva obce Sibřina, konaného dne 21.5.2008 od 19:00 do 21:30h v zasedací místnosti OÚ Sibřina Zápis z veřejného zasedání zastupitelstva obce Sibřina, konaného dne 21.5.2008 od 19:00 do 21:30h v zasedací místnosti OÚ Sibřina Přítomní: Omluveni: Hosté: Ing. Petr Vítek, Jiří Marčan, Ing. Lenka Stemberková,,

Více

Zápis ze zasedání Zastupitelstva obce Svinařov. konaného dne 22. 4. 2015 v 18:00 hod., na OÚ Svinařov v zasedací místnosti

Zápis ze zasedání Zastupitelstva obce Svinařov. konaného dne 22. 4. 2015 v 18:00 hod., na OÚ Svinařov v zasedací místnosti konaného dne 22. 4. 2015 v 18:00 hod., na OÚ Svinařov v zasedací místnosti (Pozn.: v zápise jsou přítomní uváděni bez akadem. titulů. V případě, že hlasování není jednomyslné, je hlasování zastupitelů

Více

Zápis č. 22 z veřejného zasedání zastupitelstva obce konané dne 27. 5. 2014

Zápis č. 22 z veřejného zasedání zastupitelstva obce konané dne 27. 5. 2014 Zápis č. 22 z veřejného zasedání zastupitelstva obce konané dne 27. 5. 2014 Přítomní členové ZO: viz. prezenční listina Omluveni: Radim Špringl, Luboš Šmiraus, Dana Kozáková Hosté: viz. prezenční listina

Více

Z á p i s č. 1/2014 ZE ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA OBCE PLANÁ KONANÉHO V KANCELÁŘI OÚ PLANÁ DNE 19. 11. 2014 OD 18,00 HODIN

Z á p i s č. 1/2014 ZE ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA OBCE PLANÁ KONANÉHO V KANCELÁŘI OÚ PLANÁ DNE 19. 11. 2014 OD 18,00 HODIN Z á p i s č. 1/2014 ZE ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA OBCE PLANÁ KONANÉHO V KANCELÁŘI OÚ PLANÁ DNE 19. 11. 2014 OD 18,00 HODIN Přítomni: p. Balogh, p. Beran, p. Bláhová, p. Mlnařík, p. Pintér, p. Schönbauer,

Více

Zápis ze 20. zasedání Zastupitelstva obce Libňatov, které se konalo dne 25. 2. 2014 od 19.00 hodin v místním pohostinství

Zápis ze 20. zasedání Zastupitelstva obce Libňatov, které se konalo dne 25. 2. 2014 od 19.00 hodin v místním pohostinství Zápis ze 20. zasedání Zastupitelstva obce Libňatov, které se konalo dne 25. 2. 2014 od 19.00 hodin v místním pohostinství Přítomni: Jindrová Milena, Kosina Aleš, Ing. Kubasa Jiří, Pich Jaroslav, Pichová

Více

Zápis č. 2 z jednání Rady městyse Komárov, konaného dne 6.1.2015

Zápis č. 2 z jednání Rady městyse Komárov, konaného dne 6.1.2015 Zápis č. 2 z jednání Rady městyse Komárov, konaného dne 6.1.2015 Přítomni: Antonín Merhaut, Radim Šíma, Jiří Havlík, Ing. Jan Křikava, Omluven: Bohuslav Ernest Program: 1. Návštěva hasičské zbrojnice 2.

Více

Závěrečný účet obce za rok 2006

Závěrečný účet obce za rok 2006 Závěrečný účet obce za rok 2006 Dne 7. 12. 2005 byly zastupitelstvem obce stanoveny pravidla rozpočtového provizória. Rozpočet obce Semčice na rok 2006 byl schválen zastupitelstvem obce dne 1. 3. 2006.

Více

Zápis z 46. zasedání zastupitelstva obce Nevřeň, konaného dne 26.8.2014 v 17. 00 hod. na obecním úřadě.

Zápis z 46. zasedání zastupitelstva obce Nevřeň, konaného dne 26.8.2014 v 17. 00 hod. na obecním úřadě. Zápis z 46. zasedání zastupitelstva obce Nevřeň, konaného dne 26.8.2014 v 17. 00 hod. na obecním úřadě. Přítomni z řad zastupitelů: Bejčková Š., Pittr V., Hanzlíková D., Melicharová J., Kukeňová E. Omluveni:

Více

Zápis č. 5/2014 ze schůze zastupitelstva obce, která se konala dne 29. 9. 2014 od 17.30 hodi

Zápis č. 5/2014 ze schůze zastupitelstva obce, která se konala dne 29. 9. 2014 od 17.30 hodi Zápis č. 5/2014 ze schůze zastupitelstva obce, která se konala dne 29. 9. 2014 od 17.30 hodin v zasedací místnosti Obecního úřadu v Citicích Program: 1. Zahájení 2. Ověření zápisu a ustanovení ověřovatelů

Více

o průběhu 09. zasedání Zastupitelstva obce Těšetice,

o průběhu 09. zasedání Zastupitelstva obce Těšetice, Z Á P I S o průběhu 09. zasedání Zastupitelstva obce Těšetice, konaného dne 09. 09. 2013 v Těšeticích Starosta obce zahájil 09. zasedání Zastupitelstva obce Těšetice (dále jen zastupitelstvo ) v 18,00

Více

2. ZO seznámili MVDr. Karešová starostka obce Máslojedy a ing.hanuš tvůrce územního plánu obce Máslojedy s vizí odkanalizování obce

2. ZO seznámili MVDr. Karešová starostka obce Máslojedy a ing.hanuš tvůrce územního plánu obce Máslojedy s vizí odkanalizování obce 1 21. zasedání Zastupitelstva obce Hořiněves dne 22.2.2010. Přítomni: Kuthanová Jana, Pavlíková Helena, Černý Petr, Hátle Vítězslav, Rejfek Otakar, Milan Novák Omluveni: Němeček René, Festová Renata Hosté:

Více

Zasedání Zastupitelstva Obce Skrchov č. 10 konané dne 21. 7. 2015

Zasedání Zastupitelstva Obce Skrchov č. 10 konané dne 21. 7. 2015 Zápis byl upraven pro potřeby vyvěšení na elektronické úřední desce z důvodu ochrany osobních údajů Zasedání Zastupitelstva Obce Skrchov č. 10 konané dne 21. 7. 2015 Zasedání se konalo v budově obecního

Více

Obec Tchořovice Zastupitelstvo Obce Tchořovice. Zápis z 40. zasedání Zastupitelstva Obce Tchořovice, konaného dne 27. 12. 2013 od 16 hodin.

Obec Tchořovice Zastupitelstvo Obce Tchořovice. Zápis z 40. zasedání Zastupitelstva Obce Tchořovice, konaného dne 27. 12. 2013 od 16 hodin. Obec Tchořovice Zastupitelstvo Obce Tchořovice Zápis z 40. zasedání Zastupitelstva Obce Tchořovice, konaného dne 27. 12. 2013 od 16 hodin. Přítomní členové zastupitelstva: M. Bolina, M. Cihla, J. Křivanec,

Více

Zápis ze zasedání zastupitelstva Obce Těchobuz č. 1/2006

Zápis ze zasedání zastupitelstva Obce Těchobuz č. 1/2006 O B E C T Ě C H O B U Z Těchobuz 60, 395 01 Pacov WWW.TECHOBUZ.CZ Email: obec@techobuz.cz 565 443 900 724 192 514 Č.j.: OBTECH/00043/06 IČO:00584061 Zápis ze zasedání zastupitelstva Obce Těchobuz č. 1/2006

Více

ČJ OÚ Těchobuz: 0000097/05 Zápis ze zasedání zastupitelstva obce Těchobuz konaného dne 14.4.2005 v 19.00 Přítomní členové zastupitelstva: Marcela Faktorová, Pavel Hájek, Ludvík Kadlec, Simona Tomanová,

Více

Z Á P I S. ze zasedání Zastupitelstva konaného 6. března 2013

Z Á P I S. ze zasedání Zastupitelstva konaného 6. března 2013 Z Á P I S ze zasedání Zastupitelstva konaného 6. března 2013 Místo konání : Vráto, budova obecního úřadu Začátek : 17,15 hod. Zasedání řídil : Bc. Martin Muchka starosta obce Přítomno : 6 členů zastupitelstva

Více

Zápis 5/2011 z řádného jednání zastupitelstva Obce Tuřany konaného dne 16. března 2011 od 16,00 hodin na obecním úřadě v knihovně.

Zápis 5/2011 z řádného jednání zastupitelstva Obce Tuřany konaného dne 16. března 2011 od 16,00 hodin na obecním úřadě v knihovně. Zápis 5/2011 z řádného jednání zastupitelstva Obce Tuřany konaného dne 16. března 2011 od 16,00 hodin na obecním úřadě v knihovně. Přítomni: dle prezenční listiny příloha č. 1 Zasedání zastupitelstva Obce

Více

Z Á P I S Z J E D N Á N Í

Z Á P I S Z J E D N Á N Í O B E C B Ř E Z I N A Jednání Zastupitelstva obce Březina č. 4 / 2015 ze dne 30.3.2015 09.04.2003 Z Á P I S Z J E D N Á N Í Přítomni: Metoděj Pánek, Eva Opltová, Martin Burda, Vít Šnévajs Omluven: Lucie

Více

Zápis z jednání Rady městyse Častolovice

Zápis z jednání Rady městyse Častolovice Zápis z jednání Rady městyse Častolovice Číslo jednací RM-13-2015 Termín jednání 13. dubna 2015 Začátek jednání 16:00 Ing. Zdeněk Praus Starosta městyse Bc. Miloš Tichý Místostarosta městyse Přítomni Antonín

Více

Zápis z II. zasedání Zastupitelstva obce Rychnov na Moravě, konaného dne 22. 12. 2014, od 18:00 hodin.

Zápis z II. zasedání Zastupitelstva obce Rychnov na Moravě, konaného dne 22. 12. 2014, od 18:00 hodin. Obec Rychnov na Moravě Zastupitelstvo obce Rychnov na Moravě Zápis z II. zasedání Zastupitelstva obce Rychnov na Moravě, konaného dne 22. 12. 2014, od 18:00 hodin. Zahájení zasedání zastupitelstva Zasedání

Více

Masarykovo nám. čp. 1, PSČ 281 26

Masarykovo nám. čp. 1, PSČ 281 26 Městský úřad Týnec nad Labem Masarykovo nám. čp. 1, PSČ 281 26 Z á p i s č. : 3-2008 z 3. zasedání Zastupitelstva města Týnce nad Labem, konaného dne 27.3. 2008 od 17.00 hodin v kanceláři starosty Města

Více

Zápis ze 6. zasedání Zastupitelstva obce Žeranovice konaného dne 13.8.2015 od 19.00 hodin v zasedací místnosti obecního úřadu

Zápis ze 6. zasedání Zastupitelstva obce Žeranovice konaného dne 13.8.2015 od 19.00 hodin v zasedací místnosti obecního úřadu Obecní úřad Žeranovice, Žeranovice čp. 1, 76901 Holešov Zápis ze 6. zasedání Zastupitelstva obce Žeranovice konaného dne 13.8.2015 od 19.00 hodin v zasedací místnosti obecního úřadu Přítomni: 7 členů OZ

Více

Zápis ze zasedání zastupitelstva obce Bratčice

Zápis ze zasedání zastupitelstva obce Bratčice Zápis ze zasedání zastupitelstva obce Bratčice Zápis z 36. zasedání zastupitelů obce, konaného dne 7.5. 2012 od 19 hod v budově obecního úřadu v Bratčicích 49. Přítomni: Ing.Jiří Uhlíř., Havránek V., Kotrba

Více

Zápis je upraven podle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů

Zápis je upraven podle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů Zápis je upraven podle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů Zápis z jednání zastupitelstva obce Sendražice konaného dne 11.11.2013 na obecním úřadě. Začátek jednání v 19 hodin. Přítomno: ZO

Více

Z Á P I S. ze 16. zasedání zastupitelstva MČ Praha Kunratice. Datum konání: 12. prosince 2012. Ing. Potluka Oto, Ph.D.

Z Á P I S. ze 16. zasedání zastupitelstva MČ Praha Kunratice. Datum konání: 12. prosince 2012. Ing. Potluka Oto, Ph.D. Z Á P I S ze 16. zasedání zastupitelstva MČ Praha Kunratice Datum konání: 12. prosince 2012 Řízení: Přítomni: Omluveni: Ing. Lenka Alinčová 8 členů Zastupitelstva MČ dle presenční listiny Ing. Potluka

Více

č. 6/2009 ze zasedání Zastupitelstva obce Holetín konané dne 14. prosince 2009

č. 6/2009 ze zasedání Zastupitelstva obce Holetín konané dne 14. prosince 2009 č. 6/2009 ze zasedání Zastupitelstva obce Holetín konané dne 14. prosince 2009 Zastupitelstvo obce bere na vědomí: Splnění úkolů uvedených v usnesení zastupitelstva obce č. 5/2009 Rozpočtová opatření ze

Více

ZÁPIS ZE ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA OBCE HEŘMANOV DNE 5. 11. 2012

ZÁPIS ZE ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA OBCE HEŘMANOV DNE 5. 11. 2012 ZÁPIS ZE ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA OBCE HEŘMANOV DNE 5. 11. 2012 Zasedání zahájeno: v 18:00 hodin Místo konání: kancelář obecního úřadu Počet zastupitelů: 9 Přítomni: Chadimová Pavla, Holánek Josef, Bajerová

Více

Zápis číslo 18 ze zasedání zastupitelstva obce Kamenec u Poličky konaného dne 27. 2. 2013 v sále Obecního úřadu v Kamenci u Poličky

Zápis číslo 18 ze zasedání zastupitelstva obce Kamenec u Poličky konaného dne 27. 2. 2013 v sále Obecního úřadu v Kamenci u Poličky Zápis číslo 18 ze zasedání zastupitelstva obce Kamenec u Poličky konaného dne 27. 2. 2013 v sále Obecního úřadu v Kamenci u Poličky Přítomni: Petr Šváb, Jan Kadidlo, Luboš Kadidlo, Ing. Stanislav Urban,

Více

Zápis číslo 24/2009 z jednání Zastupitelstva obce Vážany nad Litavou ze dne 5.8.2009

Zápis číslo 24/2009 z jednání Zastupitelstva obce Vážany nad Litavou ze dne 5.8.2009 Zápis číslo 24/2009 z jednání Zastupitelstva obce Vážany nad Litavou ze dne 5.8.2009 Přítomni: starosta Josef Hloužek členové - Karel Škraňka, Luděk Tůma, Pavel Říhák, Ing. Jiří Hložek Nepřítomni: Ing.

Více

Z Á P I S ze zasedání zastupitelstva Obce ŽIHOBCE, konaného dne 5.5.2010 v 19.30 hod. v pohostinství v Žihobcích

Z Á P I S ze zasedání zastupitelstva Obce ŽIHOBCE, konaného dne 5.5.2010 v 19.30 hod. v pohostinství v Žihobcích Z Á P I S ze zasedání zastupitelstva Obce ŽIHOBCE, konaného dne 5.5.2010 v 19.30 hod. v pohostinství v Žihobcích Přítomni: 10 členů zastupitelstva obce 17 občanů Omluveni: p. Michaela Valešová, p. Pavel

Více

Zápis z jednání zastupitelstva obce Bušanovice. dne 5. 2. 2015 od 19,00 hodin

Zápis z jednání zastupitelstva obce Bušanovice. dne 5. 2. 2015 od 19,00 hodin Zápis z jednání zastupitelstva obce Bušanovice dne 5. 2. 2015 od 19,00 hodin Přítomno: 9 členů zastupitelstva Omluven: Roman Veselka Hosté: Václav Matoušek, Tkáčová - občané Program jednání 1) Zahájení

Více

U S N E S E N Í. číslo 2 / 2013 ze zasedání Zastupitelstva obce Dívčice, konaného dne 27.3.2013 na Obecním úřadě Dívčice

U S N E S E N Í. číslo 2 / 2013 ze zasedání Zastupitelstva obce Dívčice, konaného dne 27.3.2013 na Obecním úřadě Dívčice U S N E S E N Í číslo 2 / 2013 ze zasedání Zastupitelstva obce Dívčice, konaného dne 27.3.2013 na Obecním úřadě Dívčice Zastupitelstvo obce Dívčice po projednání : 1) B e r e n a v ě d o m í : a) Informaci

Více

Z á p i s ze 45. veřejného zasedání Zastupitelstva obce Rajhradice, konaného dne 31.3. 2010 Zahájeno: 18.00 hod. Ukončeno: 20.55 hod.

Z á p i s ze 45. veřejného zasedání Zastupitelstva obce Rajhradice, konaného dne 31.3. 2010 Zahájeno: 18.00 hod. Ukončeno: 20.55 hod. Z á p i s ze 45. veřejného zasedání Zastupitelstva obce Rajhradice, konaného dne 31.3. 2010 Zahájeno: 18.00 hod. Ukončeno: 20.55 hod. Přítomni: K. Baka, Ing. F. Homola, Ing. E. Klašková, J. Lipták, V.

Více

Obec Čečovice. Zápis ustavujícího zasedání zastupitelstva obce Čečovice konaného dne 5. května 2013 č. 03/2013

Obec Čečovice. Zápis ustavujícího zasedání zastupitelstva obce Čečovice konaného dne 5. května 2013 č. 03/2013 Obec Čečovice Zápis ustavujícího zasedání zastupitelstva obce Čečovice konaného dne 5. května 2013 č. 03/2013 Program 1. Zahájení 2. Zvolení zapisovatele a ověřovatelů zápisu 3. Schválení programu zasedání

Více

Zápis z 21. zasedání Zastupitelstva obce Vnorovy konaného dne 18.12.2009 v 17.00 hodin v obřadní síni Obecního úřadu Vnorovy

Zápis z 21. zasedání Zastupitelstva obce Vnorovy konaného dne 18.12.2009 v 17.00 hodin v obřadní síni Obecního úřadu Vnorovy Zápis z 21. zasedání Zastupitelstva obce Vnorovy konaného dne 18.12.2009 v 17.00 hodin v obřadní síni Obecního úřadu Vnorovy Dne 18.12.2009 se konalo 21. zasedání Zastupitelstva obce Vnorovy. Přítomno

Více

Zápis z veřejného zasedání č. 11 / 04

Zápis z veřejného zasedání č. 11 / 04 Zápis z veřejného zasedání č. 11 / 04 Dne 16.8.2004 se v 19.30 hod konalo v budově obecního úřadu veřejné zasedání obecního zastupitelstva na Hlíně. Přítomni : p.sliacky, p.dostalý,p.vašulín, p. Koudelný,

Více

Zápis z 27. zasedání Zastupitelstva obce Lhota u Vsetína ze dne 23. září 2014

Zápis z 27. zasedání Zastupitelstva obce Lhota u Vsetína ze dne 23. září 2014 Zápis z 27. zasedání Zastupitelstva obce Lhota u Vsetína ze dne 23. září 2014 1. Zahájení Starostka ing. Lenka Kocourková zahájila v 17 hodin 27. zasedání Zastupitelstva obce Lhota u Vsetína a konstatovala,

Více

Omluveni: Ing. Alois Vrána

Omluveni: Ing. Alois Vrána Zápis z 2. veřejného zasedání zastupitelstva obce, konaného dne 14.12.2006 v budově Obecního úřadu Janovice (zahájení zasedání v 17:00 hod., ukončení v 19:40 hod.) Přítomní: RSDr. Milan Beneš, František

Více

Zápis ze zasedání zastupitelstva obce Terešov konaného dne 17.2.2015

Zápis ze zasedání zastupitelstva obce Terešov konaného dne 17.2.2015 Zápis ze zasedání zastupitelstva obce Terešov konaného dne 17.2.2015 Začátek : 18,00 hodin Přítomni : R. Dibus, M. Hadinec, L. Hrabě, P. Dibus, K. Dibus, J. Luža, L. Mitáček Omluveni: - Hosté: - Zapisovatel:

Více

Zápis ze 2. zasedání Zastupitelstva obce Vnorovy konaného dne 18.12.2006 v 19.00 hodin v obřadní síni Obecního úřadu Vnorovy

Zápis ze 2. zasedání Zastupitelstva obce Vnorovy konaného dne 18.12.2006 v 19.00 hodin v obřadní síni Obecního úřadu Vnorovy Zápis ze 2. zasedání Zastupitelstva obce Vnorovy konaného dne 18.12.2006 v 19.00 hodin v obřadní síni Obecního úřadu Vnorovy Dne 18.12.2006 se konalo 2. zasedání Zastupitelstva obce Vnorovy. Přítomno bylo

Více

Zápis ze zasedání OZ 27.12.2013

Zápis ze zasedání OZ 27.12.2013 Zápis ze zasedání OZ 27.12.2013 Zasedání Zastupitelstva obce Hejná, bylo zahájeno v 19.00 starostou obce Vlastimilem Šatrou. Starosta přivítal přítomné a konstatoval, že zasedání bylo řádně svoláno. Informace

Více

Humanitární pomoc České republiky Bc. Zuzana Dietrichová

Humanitární pomoc České republiky Bc. Zuzana Dietrichová Ochrana & Bezpečnost 2014, ročník III., č. 1 (jaro) (2014-2015_A_07), ISSN 1805-5656 Vydává: Ochrana a bezpečnost o. s. IČ: 22746986, Lamačova 825/11, 152 00 Praha 5 http://ochab.ezin.cz, ochab@email.cz

Více

Zápis ze zasedání Zastupitelstva obce Běrunice č. 36 ze dne 5.5.2014 ve volební buňce ve Slibovicích

Zápis ze zasedání Zastupitelstva obce Běrunice č. 36 ze dne 5.5.2014 ve volební buňce ve Slibovicích Zápis ze zasedání Zastupitelstva obce Běrunice č. 36 ze dne 5.5.2014 ve volební buňce ve Slibovicích Přítomno: 11 členů zastupitelstva obce P r o g r a m: 1) Zahájení, jmenování ověřovatelů zápisu, zapisovatele

Více

Veřejné zasedání č. 13 / 05

Veřejné zasedání č. 13 / 05 Veřejné zasedání č. 13 / 05 Dne 15.3.2005 se v 19.00 hod konalo v budově obecního úřadu veřejné zasedání obecního zastupitelstva na Hlíně. Přítomni : p.sliacky, p.dostalý,, p. Havlík, p.hošek,p.ing.pacholík,

Více

Z á p i s ze zasedání obecního zastupitelstva, konaného dne 9. června 2010 v kanceláři OÚ Vysoký Újezd

Z á p i s ze zasedání obecního zastupitelstva, konaného dne 9. června 2010 v kanceláři OÚ Vysoký Újezd Z á p i s ze zasedání obecního zastupitelstva, konaného dne 9. června 2010 v kanceláři OÚ Vysoký Újezd Přítomni: R. Janda, P. Padevět, E. Kašáková, J. Bron, M. Vnouček, J. Dvořák, V. Kocourek. Host: M.

Více

O B E C T Ě C H O B U Z Těchobuz 60, 395 01 Pacov WWW.TECHOBUZ.CZ Email: obec@techobuz.cz 565 443 900 724 192 514 IČO:00584061 Č.j.: OBTECH/00135/07 Zápis ze zasedání zastupitelstva obce Těchobuz č. 3/2007

Více

Zápis ze zasedání Obecního zastupitelstva Sadov konaného dne 22. května 2008

Zápis ze zasedání Obecního zastupitelstva Sadov konaného dne 22. května 2008 Zápis ze zasedání Obecního zastupitelstva Sadov konaného dne 22. května 2008 Místostarosta p.k.koch přivítal všechny přítomné. Přítomni : p.k.koch, p.l.ludvík, p.j.cikhardtová, p.k.schwarz, p.m.topinková,

Více

Zápis č. 8/2012 ze zasedání ZO Vinaře, konaného dne 14. listopadu 2012 od 19:00 hod.

Zápis č. 8/2012 ze zasedání ZO Vinaře, konaného dne 14. listopadu 2012 od 19:00 hod. Zápis č. 8/2012 ze zasedání ZO Vinaře, konaného dne 14. listopadu 2012 od 19:00 hod. Přítomni: Ing. Josef Čížek, Jan Gerenda, Miloš Břeň, Lenka Hypešová, Karel Bárta a Josef Brom. Nepřítomni: Jiří Novák.

Více

Usnesení z 8. jednání Rady MČ Praha-Zličín, které se konalo dne 23. 3. 2011 na Úřadě MČ Praha-Zličín

Usnesení z 8. jednání Rady MČ Praha-Zličín, které se konalo dne 23. 3. 2011 na Úřadě MČ Praha-Zličín Usnesení z 8. jednání Rady MČ Praha-Zličín, které se konalo dne 23. 3. 2011 na Úřadě MČ Praha-Zličín 1. Park a prameništi, spojovací chodník do Metropole 1.I. vzala na vědomí informaci o projednávání souhlasů

Více

Zápis ze zasedání Zastupitelstva obce Pístina, konaného dne 22. 8. 2013 od 19.00 hodin v budově Obecního úřadu Pístina.

Zápis ze zasedání Zastupitelstva obce Pístina, konaného dne 22. 8. 2013 od 19.00 hodin v budově Obecního úřadu Pístina. Zápis ze zasedání Zastupitelstva obce Pístina, konaného dne 22. 8. 2013 od 19.00 hodin v budově Obecního úřadu Pístina. Zahájení zasedání zastupitelstva Zasedání Zastupitelstva obce Pístina (dále též jako

Více

Pro : 7 Proti : 0 Zdrţel se : 0. Usnesení č. 1 bylo schváleno

Pro : 7 Proti : 0 Zdrţel se : 0. Usnesení č. 1 bylo schváleno Obec Sadov - Zastupitelstvo obce Sadov Zápis ze zasedání Zastupitelstva obce Sadov konaného dne 20.8.2014, od 17:00 hodin na OÚ Sadov 1. Zahájení zasedání zastupitelstva: Zasedání Zastupitelstva obce Sadov

Více