ZIMA 2010/ Uvedené ceny rekreačních pobytů jsou snížené o příspěvek z SF ČD a.s., ČD Cargo, a.s. a FKSP SŽDC, s.o. V ceně je zahrnuto pojištění.

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "ZIMA 2010/ 2011. Uvedené ceny rekreačních pobytů jsou snížené o příspěvek z SF ČD a.s., ČD Cargo, a.s. a FKSP SŽDC, s.o. V ceně je zahrnuto pojištění."

Transkript

1 ZIMA 2010/ 2011 České dráhy, a.s., ČD Cargo, a.s. a SŽDC, s.o. ve spolupráci s ČD travel, s.r.o. připravily pro nastávající zimní sezónu nabídku rekreačních pobytů, určenou pro zaměstnance ČD a.s., ČD Cargo,a.s. a SŽDC, s.o. a.s. jejich rodinné příslušníky a důchodce. Uvedené ceny rekreačních pobytů jsou snížené o příspěvek z SF ČD a.s., ČD Cargo, a.s. a FKSP SŽDC, s.o. V ceně je zahrnuto pojištění. ŠUMAVA - Železná Ruda - hotel OSTRÝ***. Hotel Ostrý (755 m) je umístěn v nejvýznamnějším turistickém centru západní Šumavy, v malebném horském městečku. Železná Ruda, v atraktivním prostředí na okraji národního parku Šumava ( ha), který s přilehlou chráněnou krajinnou oblastí o celkové rozloze ha tvoří biosférickou rezervaci UNESCO. Nejbližší sjezdovka U nádraží je vzdálena pouhých 200 m od hotelu, je dlouhá 1 km a vhodná pro rodiny s dětmi. Stejně tak jsou vhodné pro rodinné lyžování i lyžařské areály Samoty a Belvedere vzdálené necelých 500 m. Další lyžařské středisko Špičák (1.202 m.n.m.) se nachází necelých 2,5 km od Železné Rudy (5 sjezdovek, čtyřsedačková lanovka, 9 vleků, snowpark). Pro všechny lyžaře doporučujeme i nedaleké atraktivní německé středisko Gross Arber (1456 m n.m.) vzdálené 9 km. Železná Ruda je také ideální výchozí bod pro běžkaře. V okolí je množství upravovaných tratí (okolo 100 km) a to nejen na české, ale i na bavorské straně Šumavy (Arberland). Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a čtyřlůžkové pokoje, všechny účelně vybaveny pohodlným nábytkem, televizí se satelitním příjmem a telefonem, samostatnou koupelnou se sprchovým koutem a WC. V plné penzi nebo polopenzi. Stravování začíná v sobotu večeří (nástup na rekreaci po hod.) a končí další sobotu snídaní nebo obědem (uvolnění pokoje do hod.). Individuální. Možno cestovat vlakem, autobusem nebo autem. Vlakem do železniční stanice Železná Ruda město a odtud asi 500 m k hotelu. Autobusová zastávka je přímo před hotelem. Parkování je možné přímo u hotelu. Termíny pobytů:

2 Cena poukazu v termínech polopenze plná penze dospělý účastník dítě do 10 let dítě do 15 let Cena poukazu v termínu polopenze plná penze dospělý účastník dítě do 10 let dítě do 15 let Cena poukazu v termínu polopenze plná penze dospělý účastník dítě do 10 let dítě do 15 let Pro důchodce ČD, a.s. a jejich rodinné příslušníky jsou ceny o 500,- Kč vyšší. Příplatek za 1 lůžkový pokoj činí 200,-Kč na osobu a den. Cena pro dítě platí pouze při ubytování s 2 dospělými osobami. Cena zahrnuje: ubytování, stravování, pojištění, 1x využití whirpoolu. Poznámka : Účastníci hradí v hotelu rekreační poplatek pro OÚ. Dítě do 5 let bez nároku na stravu a lůžko 100,-Kč za pobyt. Psům je vstup povolen za poplatek 150,- Kč na den. JESENÍKY - penzion Pacifik - RAMZOVÁ. Penzion Pacifik se nachází v Ramzovském průsmyku, obklopen krásnou přírodou Jeseníků. Ramzová je významné středisko zimních sportů i výchozí bod pro letní pěší turistiku. Výhodou této lokality je velmi dobrá dostupnost i v zimních měsících, a to jak po silnici, tak velmi dobrým železničním spojem, díky němuž je Ramzová lépe dostupná než jiná střediska v Jeseníkách. Ramzová nabízí výborné podmínky pro běžecké i sjezdové lyžování. Magnetem pro lyžaře je zejména kompaktní areál s lanovou dráhou na Černavu s napojením na lanovou dráhu na Šerák, od kterého je penzion Pacifik vzdálen pouhých 200 m. Celá lanová dráha měří přes tři kilometry. Pro méně zdatné lyžaře jsou určeny kratší lyžařské vleky nad dolní stanicí lanovky. Celý areál obsahuje 6 lyžařských vleků a 7 sjezdovek s převýšením m. V těsné blízkosti Ramzové se nachází další oblíbené středisko v osadě Petříkov, dále 1 km vzdálená Ostružná nabízí také výborné podmínky pro lyžování.

3 2-4lůžkové moderně zařízené pokoje. Každý pokoj má vlastní koupelnu, WC. Pro tyto pokoje je na každém patře společná kuchyňka, kde je pro každý pokoj lednice a uzamykatelná skříňka. Dále nabízíme 4 lůžkové apartmány, které jsou vybavené vlastním sociálním zařízením i vlastní kuchyňkou. Rekreace probíhá v 7 denních turnusech s nástupem na rekreaci v sobotu po 15 hod. a ukončením pobytu další sobotu do 10 hod. Vlastní, u pokojů ve společné kuchyňce na patře. Kuchyň je plně vybavená (lednice, plynový sporák, rychlovarná konvice, mikrovlná trouba + veškeré základní vybavení). Individuální. Možnost cestovat vlakem nebo autem. Vlakem Praha Zábřeh na Moravě Ramzová. Penzion se nachází 300 m od zastávky ČD, (po výstupu z vlaku k hlavní silnici, po ní do leva ve směru na Jeseník okolo kapličky, za kterou po 50 m se nachází penzion PACIFIK Ramzová). Penzion má vlastní parkoviště pod uzamčením. Termíny pobytů: cena poukazu bez stravy dospělý přistýlka příplatek za apartmán na týden 700 Cena zahrnuje: ubytování, pojištění, parkování. Poznámka : Účastníci hradí v penzionu poplatek pro OÚ. Psům je vstup povolen po dohodě za poplatek 50,- Kč na den. KOŘENOV - hotel LESNÍ CHATA***. Hotel Lesní chata Kořenov je umístěn v turistickém centru na pomezí Krkonoš a Jizerských hor v klidné části obce Kořenov, mezi Harrachovem a Tanvaldem v blízkosti hranic s Polskou republikou v nadmořské výšce 754 m. K hotelu patří velký areál včetně parkoviště.

4 Díky výhodné poloze je z Kořenova snadný přístup do významných zimních lyžařských středisek jak v Krkonoších, tak i v Jizerských horách. Ve vzdálenosti do 10 km je jich hned několik, například Harrachov, Tanvald či Rokytnice nad Jizerou. Pro úplné začátečníky a rodiny s dětmi možnost lyžování na vleku u hotelu, kde lze využít i školu lyžování Snowart (www.snowart.cz), pro pokročilejší lyžaře svah Bavorák (600 m), lyžařský areál Rejdice (4 km), lyžařský areál Příchovice (3 km), Paseky (10 km) a jiné. Pro vyznavače bílé stopy je připraveno 50 km upravených běžeckých tratí na Jizerské magistrále. Ve 2 lůžkových pokojích s možností 2 přistýlek. Všechny pokoje jsou účelně vybaveny praktickým pohodlným nábytkem, televizí se satelitním příjmem a telefonem, samostatnou koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a WC. Součástí hotelu je restaurace, salonek s krbem a kulečníkovým stolem, úschovna lyží, relaxační centrum s whirlpooly, saunou, stolním tenisem a posilovnou. V plné penzi nebo polopenzi, která probíhá na jídelně. Stravování začíná v sobotu večeří (nástup na rekreaci po hod.) a končí další sobotu snídaní nebo obědem (uvolnění pokoje do hod.). Vlastní. Je možnost cestovat vlakem do stanice Kořenov a odtud pěšky 800 m k hotelu. Při cestě autem lze parkovat přímo v areálu. Termíny pobytů: Cena poukazu v termínech polopenze plná penze dospělý účastník dítě do 10 let na přistýlce dítě do 15 let na přistýlce Cena poukazu v termínu polopenze plná penze dospělý účastník dítě do 10 let na přistýlce dítě do 15 let na přistýlce Pro důchodce ČD, a.s. a jejich rodinné příslušníky jsou ceny o 500,- Kč vyšší. Příplatek za 1 lůžkový pokoj činí 200,-Kč na osobu a den. Cena pro dítě platí pouze při ubytování s 2 dospělými osobami.

5 Cena zahrnuje: ubytování, stravování, využití whirlpoolu, stolního tenisu a posilovny, 1x v týdnu taneční večer s hudbou, pojištění, parkování. Poznámka: Účastníci hradí na místě poplatek OÚ. Dítě do 5 let bez nároku na stravu a lůžko zdarma. Psům je vstup povolen po dohodě za poplatek 150,-Kč na den. Vánoční pobyt v období Cena za dospělého a noc s polopenzí činí 250,-Kč Dítě do 15 let na přistýlce 205,-Kč Dítě do 10 let na přistýlce 150,-Kč Příplatek za Štědrý den činí 350,-Kč (v ceně aperitiv, nápoj k jídlu, slavnostní Vánoční menu, výzdoba) Silvestrovský pobyt v období Cena za dospělého a noc s polopenzí činí 380,-Kč Dítě do 10 let na přistýlce 205,-Kč Dítě do 15 let na přistýlce 330,-Kč Příplatek za Silvestrovský večer 600,-Kč Dítě do 15 let 500,-Kč Dítě do 10 let 300,-Kč (v ceně aperitiv, nápoj k jídlu, druhá večeře, 2 dcl šampaňského, hudba) Cena zahrnuje: ubytování, stravování, využití whirlpoolu, stolního tenisu a posilovny, parkování. Poznámka: Účastníci hradí na místě poplatek OÚ. Dítě do 5 let bez nároku na stravu a lůžko zdarma. Psům je vstup povolen po dohodě za poplatek 150,-Kč na den. ČERNÝ DŮL / Pec pod Sněžkou - hotel ODDECH***. Hotel ODDECH se nachází na jednom z krkonošských hřebenů ve výšce 1.120m na pomezí Pece pod Sněžkou a Černého Dolu s výhledem na Obří důl a Sněžku. Možnost sjezdového lyžování ve ski areálu v Peci pod Sněžkou (Zahrádky, Smrk, Javor, Bramberk), který je spojen v blízkosti hotelu přibližovacím vlekem ( Na Muldě). Upravované běžkařské tratě a Krkonošská magistrála jsou v těsné blízkosti hotelu. Ve 2 lůžkových pokojích s možností přistýlky s vlastní koupelnou a WC, TV -SAT. Součástí hotelu je restaurace, bar, úschovna lyží, relaxační centrum s whirlpoolem, soláriem a saunou. Možnost Wi-Fi připojení v hotelové restauraci.

6 Polopenze začíná v sobotu večeří (nástup na rekreaci po hod.) a končí další sobotu snídaní (uvolnění pokoje do hod.). Individuální. Je možnost cestovat vlakem do stanice Svoboda nad Úpou, dále linkovým autobusem do Pece pod Sněžkou a odtud po dohodě se správcem bude zajištěna doprava k hotelu. Parkování aut je zajištěno u Penzionu Květa v Peci pod Sněžkou, cca 200 m nad P4 Zelený potok za poplatek 100,-Kč/auto/noc. Termíny pobytů: ne so (6 nocí) Cena poukazu v termínech polopenze dospělý účastník Dospělý na přistýlce dítě do 12 let Cena poukazu v termínu cena za termín polopenze /6 nocí/ dospělý účastník dospělý na přistýlce dítě do 12 let Pro důchodce ČD, a.s. a jejich rodinné příslušníky jsou ceny ve vedlejší sezoně o 500,- Kč a v hlavní sezoně o 800,-Kč vyšší. Příplatek za 1 lůžkový pokoj činí 180,-Kč na osobu a den. Příplatek za postýlku pro malé dítě činí 50,-Kč na den, psům vstup povolen za poplatek 50,-Kč na den. Cena zahrnuje: ubytování, stravování, pojištění, 1x návštěva whirpoolu, doprava osob a zavazadel sněžnými vozidly do hotelu a zpět. Poznámka: Účastníci hradí na místě poplatek OÚ. Dítě do 3 let bez nároku na stravu a lůžko zdarma.

7 SLOVENSKO - Rájecké Teplice - hotel SKALKA. Pobyt s polopenzí včetně lázeňských procedur!!! Vhodné také pro rodinné příslušníky zaměstnanců účastnících se komplexně ozdravných pobytů (KOP)!!! Hotel SKALKA*** je umístěn v rozsáhlém parku 5 minut od lázeňského centra Rajeckých Teplic. Lázeňské městečko leží 12 km jižně od Žiliny v údolí obklopeném pohořím Martinských holí, Súlovských vrchů, Malé a Velké Fatry. Tato poloha přímo vybízí k lyžařským aktivitám. Přímo v okolí střediska jsou ideální terény pro klasické lyžování, provozovatel hotelu bude v případě dostatku sněhu udržovat i 2,5 km okruh běžecké tratě přímo v areálu parku. Sjezdové lyžování je možné provozovat v několika střediscích s kvalitními upravovanými sjezdovkami. Jedná se o střediska Rajecká Lesná (6 km), Čičmany (12 km), Fačkovské sedlo (20 km),martinské hole (20 km) a Vrátná dolina (35 km). Do všech středisek je možné dohodnout fakultativně dopravu přímo z místa ubytování hotelovým mikrobusem, v případě velkého zájmu autobusem. Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (v omezeném množství jen s výhledem do parku) s vlastním sprchovým koutem a WC. Pokoje jsou vybaveny nábytkem, televizí, ledničkou a telefonem. Pokoje jsou situované do klidného parku a nebo k silnici. V hotelu jsou dva výtahy včetně výtahu pro tělesně postižené. Recepce je v provozu nepřetržitě. Polopenze, strava začíná první den večeří a končí poslední den snídaní. Možnost doobjednat plnou penzi. Relax a hotelové služby: Součástí hotelového komplexu je balneo a relax provoz. Můžete zde využít procedury jako kryobox,, solární louky, nefritové lůžko, oxygenoterapii, magnetoterapii, infra kabinu, fitness centrum a samozřejmě mnoho druhů masáží. Dále je možno v objektu provozovat volnočasové aktivity jako stolní tenis, kulečník, šipky apod. Vlastní. Parkování v areálu hotelu zdarma. Vlaková i autobusová zastávka přímo v obci, spojení z ČR je s přestupem v Žilině. Termíny pobytů: První nástupní termín je a poslední nástupní termín je , v tomto období každý pobyt začíná i končí v sobotu. Ceny za osobu za týdenní pobyt: k silnici do parku dospělý Kč Kč děti do 15 let bez procedur Kč Kč Ceny platí za osobu při obsazení dvoulůžkového pokoje dvěma osobami. Na cenu pro děti do 15 let bez procedur se již nevztahuje sleva za ubytování na přistýlce. Příplatek za 7 obědů Příplatek za jednolůžkový pokoj Sleva za ubytování na přistýlce Kč 750 Kč 600 Kč

8 Pro důchodce ČD, a.s. a jejich rodinné příslušníky jsou ceny o 1.500,- Kč vyšší. Cena zahrnuje: 7x ubytování, 7x stravování formou polopenze, komplexní cestovní pojištění, výběr z jednoho zde uvedeného lázeňského balíčku procedur krása (3x kryobox + fitness, 1x medová masáž, 1x3 hod. saunový svět Afrodite, Solární louky 2x 15 min, 1x limfodrenáž tváře a dekoltu), oddech (1x3 hod. saunový svět Afrodité, 1x saunový svět Diplomat, 1x masáž lávovými kameny, 2x nefritové lůžko, oxygenoterapie s mechanickou kombimasáží 3x20 min., solární louky 2x 15 min) a klasik (klasická masáž 2x20 min, 1x saunový svět Diplomat, 1x2 hod. bazén Aphrodite, 3x kryobox + fitness, 2x nefritové lůžko, oxygenoterapie s mechanickou kombimasáží 2x20 min., solární louky 1x15 min). Závazný výběr lázeňského balíčku provedete až po příjezdu do hotelu přímo na recepci. RAKOUSKO - Maria Alm - penzion TYROL. Pension Tyrol je menší příjemný penzion s domáckou atmosférou a česky mluvícím personálem. Penzion je umístěn nedaleko centra městečka, dobře dostupný z hlavní silnice, v oblasti s krásnými výhledy na téměř 3 tis. metrů vysoké vápencové štíty. Městečko leží v turisticko-lyžařské oblasti Hochkönig Winterreich (výborné lyžařské středisko - 2 minuty autem na parkoviště střediska Aberg, přímo u pensionu zastávka Skibussu), jenž je součástí největší lyžařské oblasti v Rakousku - Ski Amadé (více V okolí se také nachází velké množství udržovaných běžeckých tratí. Služby za poplatek: tenisová hala, squash, aquapark, dětské hřiště, bazén. 2 až 4 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. Pokoje jsou účelně a vkusně vybaveny. Čtvrté lůžko v pokoji je vždy horní postel na palandě. Polopenze v ceně (česká jídla). Vlastní, vzdálenost z Prahy cca 450 km z Brna cca 480 km, parkování zahrnuto v ceně. Termíny pobytů: noci noci noci noci noci noci noci noci noci noci noci noci noci

9 Pro důchodce ČD, a.s. a jejich rodinné příslušníky jsou u 7 denních pobytů ceny o 650,- Kč vyšší. Je možné využít také pobyty na 7 nocí (sečtení výše uvedených turnusů) vždy od soboty do soboty. Cena poukazu: 3 noci 4 noci 7 nocí dospělý 1690,- Kč 2290,- Kč 4190,- Kč dítě do 16 let 1390,- Kč 1790,- Kč 3090,- Kč osoba na horním lůžku palandy 1390,- Kč 1790,- Kč 3090,- Kč Cena zahrnuje: 3/4/7x ubytování, 3/4/7x stravování, pojištění, parkování. Stravování začíná v den příjezdu večeří a končí v den odjezdu snídaní. Cena nezahrnuje: dopravu, skipas. Orientační cena skipasu do celého areálu Ski Amadé na 3 dny 118 euro, na 4 dny 149,5 euro, na 5 dní 172,5 euro. FRANCIE - středisko Samoëns - ubytovací zařízení SNCF. Středisko leží ve francouzských Alpách, nedaleko Chamonix a je dostupné kabinkovou lanovkou. Vesnice se nachází v lyžařské oblasti Le Grand Massif. V oblasti je více než 80 vleků a lanovek, na 260 km sjezdovek, které se nacházejí ve výšce od 800 do 2600 m.n.m. Čtyřlůžkové apartmány (2 dvoulůžkové pokoje) s vlastním sociálním zařízením (umyvadlo, sprcha a WC). V objektu je k dispozici společenská místnost s krbem, televizní místnost, diskotéka, klubovna pro mládež a herna pro děti. Plná penze, včetně nápojů. Restaurace s terasou s panoramatickým výhledem na celé údolí je situována přímo v areálu. Vlakem (možno individuálně automobilem) do Ženevy a dále transfer autobusem. Obdobně i při cestě zpět. Každý účastník si individuálně zajišťuje jízdenky FIP (pravděpodobně ÖBB a SBB). Účastníci bez nároku na FIP si jízdné hradí sami. Termín pobytu i s cestou: Cena pobytu za osobu: ,- Kč. Cena zahrnuje: ubytování na 7 nocí ve 4 lůžkových apartmánech, stravování v plné penzi, 6 denní skipas, lehátka a místenky na trase Praha Ženeva a zpět, transfer Ženeva Samoëns a zpět a cestovní pojištění. Pro důchodce ČD, a.s. a jejich rodinné příslušníky jsou ceny o 2.500,- Kč vyšší.

10 Dětská rekreace - lyžařský kurz pro děti. Hříběcí bouda Strážné Krkonoše. Termín: (pololetní prázdniny) penzion Hříběcí bouda, 2-4 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. kurz určen pro děti školou povinné 6 15 let (ne předškoláci). Zajištěn pestrý celodenní program pod dohledem zkušených instruktorů a zdravotníka. Základní vlek přímo u penzionu, další vleky ve Strážném. plná penze včetně svačin a pitného režimu. autobusová z Prahy. Cena: včetně vleků 3170,- Kč OBJEDNÁVKY POUKAZŮ přijímáme do vyčerpání prostředků ze SF, resp. FKSP nejdéle do Objednávky poukazů je třeba zaslat písemně na tiskopise Závazná objednávka a žádost o poskytnutí příspěvku z prostředků C-SF na rekreaci/* zájezd/* TDM/* léčebný pobyt/* ozdravný pobyt/* na ČD travel, s.r.o., Na Příkopě 31, Praha 1. Kontaktní osoby: Tuzemská rekreace Daniela Švábová telefon ,( i fax) Rakousko, Francie, Slovensko, dětská rekreace Ondřej Šmehlík telefon Poukazy budou přidělovány postupně po obdržení objednávky. Závazná objednávka musí být čitelně a kompletně vyplněna a podepsána objednavatelem a potvrzena zaměstnavatelem. Tiskopis objednávky je zveřejněn na nebo a lze jej obdržet také na vyžádání na tel a Následně Vám zašleme na adresu domů faktury k úhradě poukazů, které je nutné do určeného termínu uhradit. Teprve po připsání platby na účet ČD travel bude vystaven voucher (poukaz). V opačném případě může být zařazen jiný zájemce. Příjemnou dovolenou přeje Vaše ČD travel

Hotel Bezděz*** Penzion Fami. Rezidence Fami. Novinka! Staré Splavy. Staré Splavy. Staré Splavy

Hotel Bezděz*** Penzion Fami. Rezidence Fami. Novinka! Staré Splavy. Staré Splavy. Staré Splavy Penzion Fami Staré Splavy Hotel Bezděz*** Novinka! Staré Splavy Kontakt: Kateřina Štěchová, tel: 97 22 43 053, mob: 602 397 359, email: stechova@cdtravel.cz Kontakt: Jana Handrejchová, tel: 972 243 055,

Více

Dovolte nám úvodem poděkovat jak našim stálým klientům za

Dovolte nám úvodem poděkovat jak našim stálým klientům za C e s t o v n í k a n c e l á ř SATELIT KLADNO Rodinná rekreace Školy a školky v přírodě Dětské tábory Dovolte nám úvodem poděkovat jak našim stálým klientům za projevenou důvěru, tak i Vám, kteří jste

Více

UŠETŘETE AŽ 400 KČ. 20.9. PRAHA 27.9. olomouc 4.10. pardubice 11.10. liberec 18.10. c. budejovice 8.11. brno 15.11. ostrava RODINNÉ VSTUPNÉ

UŠETŘETE AŽ 400 KČ. 20.9. PRAHA 27.9. olomouc 4.10. pardubice 11.10. liberec 18.10. c. budejovice 8.11. brno 15.11. ostrava RODINNÉ VSTUPNÉ NOVÁ SHOW NA LEDĚ PRO CELOU RODINU JEN POCKEJ, ZAJICI! ÚČINKUJÍ: MICHAL NESVADBA A TOMÁŠ VERNER SCÉNÁŘ: ALEXEJ KOTĚNOČKIN 20.9. PRAHA 27.9. olomouc 4.10. pardubice 11.10. liberec 18.10. c. budejovice 8.11.

Více

O B OD N ÝCH E SV R Ů. speciální nabídka pro členy OSPZV-ASO

O B OD N ÝCH E SV R Ů. speciální nabídka pro členy OSPZV-ASO A SO AC CI O B OD N ÝCH E SV OD BO R Ů speciální nabídka pro členy OSPZV-ASO 2012 Vážené kolegyně, Vážení kolegové, rádi bychom Vám představili naši cestovní kancelář ČD travel s.r.o. (CK) a současně Vás

Více

ZIMA 2012/13. 18.let. s vámi ITÁLIE RAKOUSKO SLOVENSKO MAĎARSKO. skvělé lyžařské podmínky, dobré jídlo, sluneční svit

ZIMA 2012/13. 18.let. s vámi ITÁLIE RAKOUSKO SLOVENSKO MAĎARSKO. skvělé lyžařské podmínky, dobré jídlo, sluneční svit SLOVENSKO termální lázně a lyžování, víno, přátelská atmosféra RAKOUSKO země nekonečných turistických možností a zážitků MAĎARSKO lázně, historie, skvělá architektura a proslulá gastronomie ITÁLIE skvělé

Více

Lázně 2012. Wellness, termální koupaliště Seniorské pobyty. Sleva na 1. chvíli. Cestování s ČD travel, s.r.o. Obsah. www.cdtravel.

Lázně 2012. Wellness, termální koupaliště Seniorské pobyty. Sleva na 1. chvíli. Cestování s ČD travel, s.r.o. Obsah. www.cdtravel. Lázně 2012 Wellness, termální koupaliště Seniorské pobyty 46 Vážení přátelé, milí klienti, novým způsobem trávení dovolené je lázeňská turistika a wellness. Lázeňské, rekondiční a wellness pobyty mají

Více

PRO SNADNOU ORIENTACI

PRO SNADNOU ORIENTACI Vážení a milí klienti, dovolte, abych Vám poděkovala za Vaši věrnost našim službám. Vaše přízeň je pro nás závazkem a důvodem pro neustálé zkvalitňování služeb. Je již mnohaletým pravidlem, že Vám touto

Více

RAKOUSKO. Advent v Salzburku a na Wolfgangsee s návštěvou Hallstattu

RAKOUSKO. Advent v Salzburku a na Wolfgangsee s návštěvou Hallstattu ZIMNÍ POZNÁVACÍ ZÁJEZDY RAKOUSKO Advent v Salzburku a na Wolfgangsee s návštěvou Hallstattu Pro velký úspěch opakujeme! Vychutnejte si s námi jedinečnou předvánoční atmosféru Mozartova města Salzburku

Více

POZNÁVACÍ ZÁJEZDY... 78

POZNÁVACÍ ZÁJEZDY... 78 ČESKO... 2 BRNO... 2 PRAHA... 3-5 Jižní Čechy - NOVOSEDLY N. NEŽÁRKOU... 6 - ZVÍKOVSKÉ PODHRADÍ... 6 - SEZIMOVO ÚSTÍ... 7 Šumava - STACHY... 7 - ŽELEZNÁ RUDA... 7-8 - KUBOVA HUŤ... 8 Západní Čechy - CHEB...

Více

LÁZEŇSKÉ POBYTY SENIOR

LÁZEŇSKÉ POBYTY SENIOR LÁZEŇSKÉ POBYTY SENIOR 2012 Vážení klienti, právě jste obdrželi nabídkový katalog Lázeňských pobytů pro rok 2012 se širokou škálou poskytovaných služeb prestižních lázeňských subjektů České republiky

Více

RELAXACE TOUR. cestovní kancelář

RELAXACE TOUR. cestovní kancelář RELAXACE TOUR cestovní kancelář PodjavorinskÈ 1603, 149 00 Praha 4 tel + fax: 283 870 284, 605 582 721, 732 665 713 www.ckrelaxace.cz e-mail: info@ckrelaxace.cz KATALOG 2007 Česko Slovensko Rakousko Maďarsko

Více

ČESKO SLOVENSKO MAĎARSKO NĚMECKO LÁZNĚ TERMÁLY NEJZNÁMĚJŠÍ LÁZNĚ A TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ LÁZEŇSKÉ, REGENERAČNÍ, RELAXAČNÍ A WELLNESS POBYTY

ČESKO SLOVENSKO MAĎARSKO NĚMECKO LÁZNĚ TERMÁLY NEJZNÁMĚJŠÍ LÁZNĚ A TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ LÁZEŇSKÉ, REGENERAČNÍ, RELAXAČNÍ A WELLNESS POBYTY NĚMECKO ČESKO SLOVENSKO MAĎARSKO LÁZNĚ TERMÁLY NEJZNÁMĚJŠÍ LÁZNĚ A TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ LÁZEŇSKÉ, REGENERAČNÍ, RELAXAČNÍ A WELLNESS POBYTY 2013 2 NĚMECKO Bad Füssing str. 2 MAĎARSKO Bükfürdö str. 3-4 Hevíz

Více

RAKOUSKO ITÁLIE ZIMA 2013-2014. Na 3 dny i na týden do Rakouska s Datourem!

RAKOUSKO ITÁLIE ZIMA 2013-2014. Na 3 dny i na týden do Rakouska s Datourem! RAKOUSKO ZIMA 2013-2014 ITÁLIE Na 3 dny i na týden do Rakouska s Datourem! Vážená paní, vážený pane, naši milí klienti! Právě držíte v rukou katalog s naší nabídkou lyžařských zájezdů s autokarovou dopravou

Více

německo lázně termály nejznámější lázně a termální koupaliště

německo lázně termály nejznámější lázně a termální koupaliště německo ČESKO SLOVENSKO MAĎARSKO lázně termály nejznámější lázně a termální koupaliště LÁZEŇSKÉ, REGENERAČNÍ, RELAXAČNÍ A WELLNESS POBYTY 2014 2 NĚMECKO Bad Füssing str. 2 MAĎARSKO Bükfürdö str. 3-4 Hevíz

Více

ZIMA 2014. Itálie Rakousko

ZIMA 2014. Itálie Rakousko ZIMA 2014 Itálie Rakousko Všeobecné informace POJIŠTěNÍ 1. V souladu se zákonem 159/1999 Sb. je cestovní kancelář ATLANTIKA, spol. s r.o. řádně pojištěna pro případ úpadku. Toto pojištění je již zahrnuto

Více

NOVINKA! lyžařské zájezdy 2015/2016. Lyžování na Vánoce a Silvestra. Apartmány až pro 7 osob. 50 m od lanovky. Bar s českým točeným pivem

NOVINKA! lyžařské zájezdy 2015/2016. Lyžování na Vánoce a Silvestra. Apartmány až pro 7 osob. 50 m od lanovky. Bar s českým točeným pivem Itálie/APRICA lyžařské zájezdy 2015/2016 Apartmány až pro 7 osob 50 m od lanovky Bar s českým točeným pivem Vhodné pro rodiny s dětmi Hlídání dětí zdarma SKIPAS v ceně NOVINKA! Lyžování na Vánoce a Silvestra

Více

Česká republika Francie Itálie Rakousko Švýcarsko Heliski Lyžařské maratony

Česká republika Francie Itálie Rakousko Švýcarsko Heliski Lyžařské maratony Česká republika Francie Itálie Rakousko Švýcarsko Heliski Lyžařské maratony 22. sezona Zájezdy za sportem Olympijské hry 2012 Víkendy a dovolená na kole www.skitur.cz Vážení sportovní přátelé, dostává

Více

KATALOG ZÁJEZDŮ 2014/2015. www.alpynaden.cz

KATALOG ZÁJEZDŮ 2014/2015. www.alpynaden.cz KATALOG ZÁJEZDŮ 2014/2015 www.alpynaden.cz Vážení klienti a přátelé zimních sportů, opět nadešel čas, kdy je potřeba myslet na zimní dovolenou. Dostává se Vám do rukou katalog na zimní sezonu 2014/2015.

Více

Nabídka rekreací a ozdravných pobytů v r. 2014

Nabídka rekreací a ozdravných pobytů v r. 2014 SVAZ DŮCHODCŮ ČESKÉ REPUBLIKY, o. s., nám. W. Churchilla 2, 113 59 Praha 3 Nabídka rekreací a ozdravných pobytů v r. 2014 Vážení členové Svazu důchodců České republiky, o. s., a další přátelé-důchodci,

Více

ČESKO SLOVENSKO MAĎARSKO SLOVINSKO RAKOUSKO NĚMECKO ITÁLIE CHORVATSKO POZNÁVACÍ ZÁJEZDY

ČESKO SLOVENSKO MAĎARSKO SLOVINSKO RAKOUSKO NĚMECKO ITÁLIE CHORVATSKO POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2013 ČESKO SLOVENSKO MAĎARSKO SLOVINSKO RAKOUSKO NĚMECKO ITÁLIE CHORVATSKO POZNÁVACÍ ZÁJEZDY Kompletní nabídka na www.daen.cz SLOVO ÚVODEM Vážení klien, děkujeme Vám. Děkujeme Vám za Vaši přízeň, díky

Více

CK EXTREM SPORT www.alpynaden.cz

CK EXTREM SPORT www.alpynaden.cz CK EXTREM SPORT www.alpynaden.cz KATALOG ZÁJEZDŮ 2011/2012 Vážení klienti a přátelé zimních sportů, rádi bychom Vám poděkovali za Vaši přízeň, kterou nám věnujete již řadu let. Opět nadchází čas, kdy je

Více

ZIMA 15-16 LYŽOVÁNÍ ADVENT RAKOUSKO, NĚMECKO, ITÁLIE...

ZIMA 15-16 LYŽOVÁNÍ ADVENT RAKOUSKO, NĚMECKO, ITÁLIE... ZIMA 15-16 LYŽOVÁNÍ ADVENT RAKOUSKO, NĚMECKO, ITÁLIE... Pořadatelem zájezdů uvedených v tomto katalogu je Cestovní kancelář DATOUR s r. o., IČO 26002311, zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským

Více

RAKOUSKO ZIMA 2014 2015

RAKOUSKO ZIMA 2014 2015 RAKOUSKO ZIMA 2014 2015 ITÁLIE FRANCIE SLOVINSKO Využijte možnosti získat slevu až 9% a výhodné BONUSY SLEVY ČASOVÉ: 5% do 30.09. 2014 3% do 31.10. 2014 Slevy časové se nevztahují na děti a dospělé osoby

Více

FRANCIE ITÁLIE RAKOUSKO ŠVÝCARSKO

FRANCIE ITÁLIE RAKOUSKO ŠVÝCARSKO EC IA LIS BY SP TY CE ST UR TO NCELÁŘ BE Í KA TA N OV TA N A KÉ LY Ž A Ř S PO FRANCIE ITÁLIE RAKOUSKO ŠVÝCARSKO ÚVODNÍ SLOVO Dámy a pánové, jsem rád, že Vás mohu pozdravit v úvodu katalogu k již 25. zimní

Více

POJIŠTĚNÍ BASIC L3 CENA 15 KČ/OS./DEN

POJIŠTĚNÍ BASIC L3 CENA 15 KČ/OS./DEN předloňská novinka s překvapivě vysokou návratností a n e b T a r v i s i o, R a v a s c l e t t o a Piancavallo se právem zařadily mezi lyžařská střediska, která nezůstávají nespravedlivě opomíjena! pro

Více

Úvodní slovo. Zákonné pojištění CK proti úpadku. KONTAKTNÍ ÚDAJE Beta tour, spol. s r. o., Vojtěšská 8, 110 00 Praha 1. Piktogramy

Úvodní slovo. Zákonné pojištění CK proti úpadku. KONTAKTNÍ ÚDAJE Beta tour, spol. s r. o., Vojtěšská 8, 110 00 Praha 1. Piktogramy Úvodní slovo * * * * Dámy a pánové, říká se, že zimní dovolená je 2x tak významná pro regenarci sil člověka, než dovolená letní. Nevím zda-li ten koeficient je přesně 2, ale to, že ozdravný účinek aktivní

Více

O b s a h. region A - Praha a okolí... str. 2. region F - Vysoèina a Podorlicko... str. 40. region B - Jizerské hory a Krkonoše... str.

O b s a h. region A - Praha a okolí... str. 2. region F - Vysoèina a Podorlicko... str. 40. region B - Jizerské hory a Krkonoše... str. O b s a h region A - Praha a okolí... str. 2 1. RZ Skochovice... str. 3 region B - Jizerské hory a Krkonoše... str. 4 2. RZ Koøenov... str. 5 3. Lesní chata Koøenov... str. 6 4. RZ ZO OSŽ EÚ Praha... str.

Více

2012 založeno 1994 P ROG RAMY PRO SKU P I NY SKOLN I FI REMN I SPORTOVN I ZAJMOVE VZDELAVACI A J I NE PARTY

2012 založeno 1994 P ROG RAMY PRO SKU P I NY SKOLN I FI REMN I SPORTOVN I ZAJMOVE VZDELAVACI A J I NE PARTY l é t o 12 založeno 199 P ROG RAMY PRO SKU P I NY SKOLN I FI REMN I SPORTOVN I ZAJMOVE VZDELAVACI A J I NE PARTY OBSAH ÚVOD 2 Informace - platby, pojištění, ubytování, doprava 3 FESTIVAL, soustředění,

Více

MAĎARSKO SLOVENSKO ČESKÁ REPUBLIKA seniorské a poznávací zájezdy

MAĎARSKO SLOVENSKO ČESKÁ REPUBLIKA seniorské a poznávací zájezdy DĚTSKÉ CENY DO 15 LET NOVINKA ANIMAČNÍ PROGRAMY PRO DĚTI PŘI SEPSÁNÍ SMLOUVY ZÁLOHA POUZE 1000,- Kč CHORVATSKO... U O T O MAĎARSKO CESTOVÁNÍ S JIST SLOVENSKO ČESKÁ REPUBLIKA seniorské a poznávací zájezdy

Více

To nej od nás! ČESKO - SLOVENSKO - NEJ PRESTIGE TOUR

To nej od nás! ČESKO - SLOVENSKO - NEJ PRESTIGE TOUR 2008 / 2009 ČESKO - SLOVENSKO - NEJ To nej od nás! DOVOLENÁ V ČESKÉ REPUBLICE DOVOLENÁ NA SLOVENSKU FIREMNÍ AKCE, ŠKOLENÍ SEMINÁŘE, WORKSHOPY ŠKOLY V PŘÍRODĚ LYŽAŘSKÉ VÝCVIKY OZDRAVNÉ POBYTY SPORTOVNÍ

Více