rolety Technologie Proč Eurocolor? výroby

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "rolety Technologie Proč Eurocolor? výroby"

Transkript

1

2 Proč rolety Eurocolor? Technologie výroby V roce 1996 jse otevřeli v Pyskowicích naši první výrobnu. Tehdy jse zahájili výrobu kvalitních oken, dveří a rolet. Naše technologické zázeí se vztahuje na technologický koplex, který zahrnuje tři plně autoatizované výrobní haly, vybavené 8 svařovacíi čisticíi linkai a výrobně skladištní centre. Nyní patříe k úspěšný výrobců okenních výplní. V naší nabídce najdete širokou skupinu výrobků z PVC a AL, j.: okna, vchodové dveře, posuvné dveře, terasové dveře, venkovní rolety, parapety, a také jiné zboží doplňující okenní a dveřní výrobky. Inovativní technologie výroby oken sdružení odborníků z odvětví uznaná za řešení č. 1 v okenní průyslu. Politika kvality realizovaná v ráci systéů: ISO 9001:2008 a EUROCOLOR QUALITY (EQ) jedinečná koncepce řízení kvalitou ve výrobě oken. Po léta trváe na odernosti, díky čeu dnes áe největší výběr na trhu oken ze skupiny preiu. Když jde o bezpečí, stojí za to využít ověřených řešení. Rolety EUROCOLOR povstávají na základě oderní technologie, a k jejich výrobě se využívá nejlepších ateriálů. Díky vysoké kvalitě naše výrobky dokonale chrání před vetřelci, ale také hluke a špatný počasí. Nabízíe výrobky skvěle přizpůsobené individuální potřebá našich zákazníků. Dobré rolety by ěly být praktické a spolehlivé. Kladee důraz na kvalitu, proto nái nabízené systéy jsou založeny na solidní něecké technologii. Modely, které vyrábíe, se opírají o ověřená konstrukční řešení. V naší nabídce lze najít rolety: nadokenní z PVC, předokenní k zazdění a předokenní z AL. Praktické funkce, tichá práce otoru a také využití unikátních kitočtů radiových vln to jsou plusy elektrických pohonů u rolet EUROCOLOR, které ají vliv na kofort užívání. Velký výběr odelů dělá, že zákazníci neají problé s přizpůsobení paraetrů zařízení k vlastní potřebá. Jse připravení na velké výzvy. Různobarevné profily lael se zvýšenou tuhostí a velký navíjení, ná uožňují výrobu rolet velkých rozěrů. Těšíte se z kofortu, jaký zajišťjí jiné naše výrobky? Tak to je skvělé! Rolety se značkou EUROCOLOR se dokonale hodí ke každéu odelu našich dveří a oken. Potřeby a finanční ožnosti zákazníků jsou odlišné. Dokonale tou rozuíe, proto naše nabídka obsahuje odely pro každou kapsu. Představená řešení v katalogu je doporučovaný nabídkový standard. Lze využít i alternativní řešení.

3 roleta PVC Roleta Cofort Cofort je řešení pro ty, kteří by chtěli snížit poplatky. Teplo se ztrácí hlavně okny a dveři. Venkovní rolety udržují teplo v doě. Menší tepelné ztráty to velké úspory. Rolety Cofort zajišťují také ochranu před chlade, hluke, sluneční záření a zvědavýi pohledy. Roleta COMFORT Inovativní systé venkovních rolet Systé Systé nadokenních rolet PVC ke spojení s okne zajišťuje ochranu proti vloupání, chladu, hluku, slunečníu záření a zvědavýi pohledy zároveň pro novostavby i rekonstrukce. Kastlíky Kastlík o výšce 165 nebo 205 s revizní klapkou pro servisní účely zajišťuje novátorský a spojitý vzhled s fasádou budovy díky ožnosti zazdění a zaručuje kofort používání po dlouhá léta. Laela Laela s vyplnění polyuretanovou pěnou tvořící ezi roletou a okne tzv. vzduchovou kapsu, zajišťuje dodatečnou energetickou úsporu a také ochranu před větre, obtížný hluke a teple běhe slunečných dnů (efekt zdvojené stěny). Vhodná konstrukce laely zajišťuje její kofortní a tichou práci běhe navíjení/rozvíjení. Hliníková stavba a speciálně lakovaný povlak zaručují její dlouholetou trvalost a stálost barev. Síť proti hyzu Možnost naontování integrované sítě proti hyzu (kastlík 205 ) s brzdou zpoalující navíjení, která zabezpečuje před prudký navinutí sítě zaručuje úspěšnou ochranu před hyze při otevřené okně. Ovládání Kofortní obsluha díky různý systéů pohonů: ruční: kurt nebo klika; elektrický kabelový: otor s tradiční vypínače zajišťuje snadné zvedání a stahování i těžkých rolet; elektrický kabelový: otor s individuální časový prograátore zajišťuje autoatické zvedání a stahování rolet v určitou hodinu nebo za nepřítonosti doa; radiový: otor s integrovaný radiový přijíače o unikátní kitočtu 868 MHz uožňující kofortní a jednoduchou obsluhu poocí dálkového ovládání a autoatické zvedání nebo stahování rolet v určitou hodinu (foto č. 3). Druh zazdění Stavba a vlastnosti kastlíku uožňují zazdění z vnějšku nebo z vnitřku podle individuálních potřeb (foto č. 1). Paraetr Překvapivý paraetr Uf až 0,69 W/ 2 K. Záruka Rolety bílé a barevné: 3 roky. Podínky dle záruční knížky EUROCOLOR. Barva Standard: bílá. Barevné verze: s jednostrannou a oboustrannou fóliovou úpravou dle palety barev EUROCOLOR. Roletová laela lakovaná různýi barvai RAL. Unikátní vlastnosti vysoká tuhost profilů úspěšně zabraňuje ohýbání se roletového kastlíku a zajišťuje kofortní dlouhodobé fungování; revizní klapka s pohodlný držadle zajišťuje volný přístup k vnitřku kastlíku za účele konzervace; ožnost připevnění ontážních kotev zajišťuje jistou a stabilní ontáž rolet a okna (foto č. 2); systé uožňující využití rozdělení sítě proti hyzu zajišťuje individuální stahování a zvedání sítě v každé části okna.

4 roleta AL Roleta Maxther Využití u rolet Maxther nejkvalitnějších koponentů se dovoluje těšit vše přednoste vnějších rolet. Rolety MAXTHERM ná zajišťují neopakovatelný užitkový kofort, energetickou úsporu, ochranu před nežádoucí účinke a hluke. Roleta MAXTHERM Maxiu výhod Systé Něecký systé značky ALUKON, vnější hliníková podoítková roleta k ontáži před okne nebo dveři v dříve připravené nadpraží nebo na fasádě (požaduje zazdění) zajišťuje ochranu před vloupání, chlade, hluke, sluneční záření a zvědavýi pohledy pro novostavby. Kastlíky Kastlík o výšce 138 a 165 s revizní klapkou v šiké tvaru pro servisní účely ožnost zazdění zajišťuje novátorský a spojitý vzhled s fasádou budovy a zaručuje kofort užívání po dlouhá léta (foto č. 3). Laela Laela s vyplnění polyuretanovou pěnou tvořící ezi roletou a okne tzv. vzduchovou kapsu, zajišťuje dodatečnou dodatečnou energetickou úsporu a také ochranu před větre, hluke a teple běhe slunečných dnů (efekt zdvojené stěny). Vhodná konstrukce laely zajišťuje její kofortní a tichou práci běhe navíjení/rozvíjení. Hliníková stavba a speciálně lakovaný povlak zaručují její dlouholetou trvalost a stálost barev (foto č.2). Druh zazdění Stavba a vlastnosti kastlíku uožňují jeho plné zazdění (kroě revizní klapky) v dříve připravené nadpraží nebo na fasádě (vyžaduje zazdění) podle individuálních potřeb (foto č. 1). Paraetr Veli dobrý paraetr Uf až 0,69 W/ 2 K. Záruka Rolety bílé a barevné: 3 roky. Podínky dle záruční knížky EUROCOLOR. Síť proti hyzu Možnost naontování integrované sítě proti hyzu v každé z dostupných kastlíků s brzdou zpoalující navíjení, která zabezpečuje před prudký navinutí sítě zajišťuje úspěšnou ochranu před hyze při otevřené okně. Barva Standard: bílá. Barevné verze: s jednostrannou a oboustrannou fóliovou úpravou dle palety barev EUROCOLOR. Roletová laela lakovaná různýi barvai RAL. Ovládání Kofortní obsluha díky různý systéů pohonů: ruční: kurt nebo klika; elektrický kabelový: otor s tradiční vypínače zajišťuje snadné zvedání a stahování i těžkých rolet; elektrický kabelový: otor s individuální časový prograátore zajišťuje autoatické zvedání a stahování rolet v určitou hodinu nebo za nepřítonosti doa; radiový: otor s integrovaný radiový přijíače o unikátní kitočtu 868 MHz uožňuje kofortní a jednoduchou obsluhu poocí dálkového ovládání a autoatické zvedání nebo stahování rolet v určitou hodinu. Unikátní vlastnosti ontáž rolety z vnější strany působí, že topná energie neutíká a zvyšuje ochranu před hluke díky tou, že kastlík je naontovaný io povrch okna a tí vylučuje vznikající tepelné osty; speciálně vybraný a lakovaný hliník využitý ke stavbě roletového kastlíku zajišťuje vysokou stabilitu konstrukce, dokonce i při velké šířce rolety, charakterizuje se vysokou odolností vůči korozi a vlivů povětrnostních podínek, číž zajišťuje dlouhodobý nezěnitelný vzhled.

5 roleta AL Roleta Visio Visio je systé vnějších hliníkových rolet, který díky své ojedinělé stavbě a barvě zajišťuje novátorský (zaoblený) vzhled fasády budovy. Roleta VISIO Novátorský vzhled fasády budovy Systé Něecký systé značky ALUKON, vnější fasádová hliníková roleta k ontáži na zdi nebo ve výklenku zajišťuje ochranu před vloupání, chlade, hluke, sluneční záření a zvědavýi pohledy, zároveň pro rekonstrukce i novostavby. Kastlíky Zaoblený kastlík o výšce 138 a 165 s revizní klapkou pro servisní účely zajišťuje novátorský vzhled ve spojení s fasádou budovy (foto č. 2). Laela Laela s vyplnění polyuretanovou pěnou tvořící ezi roletou a okne tzv. vzduchovou kapsu, zajišťuje dodatečnou energetickou úsporu a také ochranu před větre, obtížný hluke a teple běhe slunečných dnů (efekt zdvojené stěny). Vhodná konstrukce laely zajišťuje její kofortní a tichou práci běhe navíjení/rozvíjení. Hliníková stavba a speciálně lakovaný povlak zaručují její dlouholetou trvalost a stálost barev. Druh zazdění Stavba a vlastnosti vnějšího kastlíku uožňují ontáž rolety na fasádě budovy nezávisle na okně, ontáž lze provést v každé fázi stavby zároveň u novostaveb i ve starší stavbě podle individuálních potřeb (foto č. 1). Paraetr Veli dobrý paraetr Uf až 0,69 W/ 2 K. Záruka Rolety bílé a barevné: 3 roky. Podínky dle záruční knížky EUROCOLOR. Síť proti hyzu Možnost naontování integrované sítě proti hyzu v každé z dostupných kastlíků s brzdou zpoalující navíjení, která zabezpečuje před prudký navinutí sítě zajišťuje úspěšnou ochranu před hyze při otevřené okně. Barva Standard: bílá. Barevné verze: lakované dle palety barev EUROCOLOR. Roletová laela lakovaná různýi barvai RAL. Ovládání Kofortní obsluha díky různý systéů pohonů: ruční: kurt nebo klika; elektrický kabelový: otor s tradiční vypínače zajišťuje snadné zvedání a stahování i těžkých rolet; elektrický kabelový: otor s individuální časový prograátore zajišťuje autoatické zvedání a stahování rolet v určitou hodinu nebo za nepřítonosti doa; radiový: otor s integrovaný radiový přijíače o unikátní kitočtu 868 MHz uožňuje kofortní a jednoduchou obsluhu poocí dálkového ovládání a autoatické zvedání nebo stahování rolet v určitou hodinu. Unikátní vlastnosti roleta naontovaná před okne zvětšená plocha skla a větší nožství světla v ístnosti; speciálně vybraný a lakovaný hliník využitý ke stavbě roletového kastlíku zajišťuje vysokou stabilitu konstrukce, dokonce i při velké šířce rolety, charakterizuje se vysokou odolností vůči korozi a vlivů povětrnostních podínek, číž zajišťuje dlouhodobý nezěnitelný vzhled; patentované pantové spojení kastlíku (horní části s dolní) zajišťující velkou tuhost a odolnost proti napětí kastlíku zneožňující vypadnutí revizní klapky (foto č. 3); snadná ontáž díky uístění rolety na okně nebo fasádě bez dodatečných prací spojených s oítkou.

6 Víte, že BARVY Vnější rolety je všestranné řešení. Díky noha vlastnoste a přednoste, které ají vliv nejen na kofort bydlení, ale také na zlepšení energetické úspory a bezpečnosti dou, zvyšují svou úlohu a užitkovou hodnotu budovy. Epocha pouze bílých rolet je již dávno pryč. EUROCOLOR á veli široký a atraktivní výběr rolet v noha barevných verzích, zároveň klasických dřevodekorech i oderních, které každé budově přidají vhodnou eleganci a styl podle individuálních požadavků zákazníků. Ochrana před chlade a nižší náklady na topení Laela Vzhlede k rostoucí cená energie a zvyšujícíu se povědoí o životní prostředí se stále častěji přikládá velký důraz na nejlepší tepelnou izolaci budov. Díky využití vnějších rolet ezi okne a spuštěnou roletou se tvoří vzduchová kapsa, která zvyšuje tepelnou izolaci a také snižuje ztráty energie spojené s vytápění dou nebo bytu. Zkoušky potvrzují, že při stažené roletě naontované ve starší stavbě ztráta energie klesá o cca 40%, naproti tou při využití rolet u novostaveb ůžee zlepšit tepelnou izolaci dokonce i o 25%, díky čeu se ůžee těšit kofortníu teplu a úspoře nákladů i za veli chladných dnů. Prostup tepla při okně se zvednutou roletou Uw = 1,1 W/ 2 K Prostup tepla při okně se staženou roletou Uw = 0,8 W/ 2 K* Rolety: COMFORT, MAXTHERM, VISIO bílá creweiss kréová šedá lichtgrau naturell světlá béžová zeleň echu Díky stažené vnější roletě se zlepšuje prostup tepla o 25%* dunkelbraun antracitově šedá jaaica braun zlatý dub teak ořech ahagon Ochrana před hluke a sluneční záření Kastlík Okno se staženou roletou tvoří také efekt zdvojené stěny, tí redukuje hluk z venku. Dodatečně odráží sluneční záření, tí zajišťuje za horkého dne ochranný štít před sluneční záření. Dostupný široký výběr elektronických časových řidičů dává ožnost autoatizované regulace zvedání a stahování rolet, tí zajišťuje plynulou regulaci dostupu denního světla do ístností. Rolety: COMFORT Ochrana před nepříznivý počasí bílá antracit strukturovaný zlatý dub vlašský ořech bahenný dub ahagon Za silného větru, krupobití, bouřky nebo deště jsou okna vystavená znečištění a případný poškození, roleta tvoří nejrychlejší k ontáži a úspěšnou bariéru, která chrání dů a jeho obyvatele a také usnadňuje údržbu oken. Rolety: MAXTHERM, VISIO Ochrana před nezvanýi hosty a zvědavýi pohledy Stažená roleta je první bariéra před vloupání a ožnost využití v roletách elektrických otorů s funkcí autoatického zvedání a stahování rolety ve vybraných hodinách odstrašuje zloděje. Chrání také před zvědavýi pohledy, když si chcee zajistit soukroí ve vlastní doě. RAL 9010 bílá RAL 1015 hellelfenbien RAL 7035 světle šedá RAL 7004 šedá RAL 9006 bílý hliník RAL 7001 silbergrau RAL 9007 šedý hliník RAL 7037 staubgrau Fotografie terovizní kaerou ukazuje jaký tepelný ztrátá je vystavené okno v budovách. Okno se zvednutou roletou Okno se staženou roletou RAL 7015 schierfergrau RAL 6009 tannengrun RAL 7016 antracitová RAL 3005 weinrot RAL 5014 taubenblau RAL 3004 purpurrot RAL 5013 kobaltblau RAL 3003 rubinrot RAL 5011 stahlblau RAL 8017 hnědá RAL 5010 enzianblau RAL 8003 hlinitá hnědá RAL 5002 ultraarinablau RAL 8001 světlá hnědá RAL 6005 zeleň echu HNĚDÁ SF hnědá standard * Výsledky ěření Spolkového svazu rolet a protisluneční ochrany ve zprávě ZAE

7 Vysoké úrovně poskytovaných služeb je pro nás běžná věc. Zákazníci firy EUROCOLOR využívají nejkvalitnějších výrobků a odborné podpory: Poskytujee profesionální poradenství v prodejních vzorkovnách, ale také u zákazníků doa (vyěření rozěru oken nebo dveří a technicko-odborné poradenství na ístě výstavby nebo ontáže). Poáháe při sestavení rozpočtu a koordinaci ontážních prací. Chcete-li položit otázku odborníků EUROCOLOR neusíte vycházet z dou lze to provést prostřednictví webových stránek Rozhodnutí usnadňuje aplikace Poozte i vybrat. Díky fireníu newsletteru, naši zákazníci jako první, kteří se dozví o všech akcích a novinkách. Na přání zákazníka připravíe speciální počítačovou verzi nabídky včetně grafické prezentace a rozpočtu. Rádi Vá poůžee s ontáží, jelikož áe profesionálně proškolené ontážní čety, které zajistí, aby výěna rolet proběhla rychle a odborně. Zvee Vás do obchodních vzorkoven a na naše webové stránky Doporučujee: vchodové terasové a posuvné Materiál není nabídka ve syslu platných právních předpisů a á pouze inforační charakter. Náš nejbližší prodejce: Copyright by EUROCOLOR 12/2012

KATALOG VÝROBKŮ. FenStar s.r.o.

KATALOG VÝROBKŮ. FenStar s.r.o. FenStar s.r.o. FenStar s.r.o. Fenstarová 1, 684 01 Hodějice tel. +420 544 146 111, fax +420 544 146 006 info@fenstar.com www.fenstar.com KATALOG VÝROBKŮ Katalog výrobků Společnost FenStar 4 Proč právě

Více

C E R T I F I K Á T Y

C E R T I F I K Á T Y FIRMA 2 Firma OKNOPLAST-Group vznikla v roce 1994 na základě zkušeností s výrobou moderních plastových oken a s využitím hloubkových znalostí jak tohoto odvětví, tak situace na trhu. Podnik se skládá z

Více

Individuální výhledy. Okenní a dveřní systémy

Individuální výhledy. Okenní a dveřní systémy Individuální výhledy Okenní a dveřní systémy 4-5 Podnik v zorném poli Obsah Okna, dveře a prosklené nástavby FINSTRAL 6-7 vytváří, oddělují a spojují obytné prostory. Atraktivní designerské znaky 8-9

Více

roletový systém s vyšší hodnotou www.rehau.cz Stavebnictví Automotive Průmysl

roletový systém s vyšší hodnotou www.rehau.cz Stavebnictví Automotive Průmysl roletový systém s vyšší hodnotou REHAU Comfort-Design Plus www.rehau.cz Stavebnictví Automotive Průmysl 2 dobré rozhodnutí inovativní roletový systém REHAU Comfort-Design Plus Použití tohoto inovativního

Více

VEKRA 2013/2014 PRODUKTOVÝ KATALOG. okna vašeho domova

VEKRA 2013/2014 PRODUKTOVÝ KATALOG. okna vašeho domova VEKRA okna vašeho domova 2013/2014 PRODUKTOVÝ KATALOG PŘEDSTAVENÍ ZNAČKY VEKRA Krásná okna pro váš svět Okna jsou jednou z nejdůležitějších součástí našich domovů. Díváme se přes ně na svět, chrání nás

Více

Prima domov! 20LET ISO NORMY GARANCE MAXIMÁLNÍ KVALITA MINIMÁLNÍ CENY! Stavte se u nás! www.prima-okna.cz PERFEKTNÍ NABÍDKA!

Prima domov! 20LET ISO NORMY GARANCE MAXIMÁLNÍ KVALITA MINIMÁLNÍ CENY! Stavte se u nás! www.prima-okna.cz PERFEKTNÍ NABÍDKA! 2014 Prima domov! 20LET PERFEKTNÍ NABÍDKA! Stavte se u nás! www.prima-okna.cz MAXIMÁLNÍ KVALITA MINIMÁLNÍ CENY! DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA CZ TRADIČNÍ ZNAČKA ISO NORMY GARANCE ŠPIČKOVÁ KVALITA MODERNÍ DESIGN ODBORNÉ

Více

www.sulko.cz. 800 155 156

www.sulko.cz. 800 155 156 www.sulko.cz. 800 155 156 Vize společnosti Naším cílem je vyrábět a dodávat náročným zákazníkům produkty, na které se budou moci dlouhodobě spolehnout a které přispějí k většímu komfortu jejich bydlení.

Více

VEKRA 2014/2015 PRODUKTOVÝ KATALOG. okna vašeho domova

VEKRA 2014/2015 PRODUKTOVÝ KATALOG. okna vašeho domova VEKRA okna vašeho domova 2014/2015 PRODUKTOVÝ KATALOG PŘEDSTAVENÍ ZNAČKY VEKRA Krásná okna pro váš svět Okna jsou jednou z nejdůležitějších součástí našich domovů. Díváme se přes ně na svět, chrání nás

Více

PRODUKTOVÝ KATALOG 2010 / 2011 / Vekra okna vašeho domova

PRODUKTOVÝ KATALOG 2010 / 2011 / Vekra okna vašeho domova PRODUKTOVÝ KATALOG 2010 / 2011 / Vekra okna vašeho domova PŘEDSTAVENÍ ZNAČKY VEKRA / Krásná okna pro váš svět Okna jsou jednou z nejdůležitějších součástí našich domovů. Díváme se přes ně na svět, chrání

Více

Průvodce nabídkou. www.sulko.cz. 800 155 156

Průvodce nabídkou. www.sulko.cz. 800 155 156 Průvodce nabídkou 2011. 800 155 156 02 03 Vize společnosti Naším cílem je vyrábět a dodávat náročným zákazníkům produkty, na které se budou moci dlouhodobě spolehnout a které přispějí k většímu komfortu

Více

Profilový systém S 8000 IQ pro perfektní pocit z bydlení. Rozmanitost Komfort Klasika Design Ekonomie S 8000 IQ

Profilový systém S 8000 IQ pro perfektní pocit z bydlení. Rozmanitost Komfort Klasika Design Ekonomie S 8000 IQ Profilový systém S 8000 IQ pro perfektní pocit z bydlení Rozmanitost Komfort Klasika Design Ekonomie S 8000 IQ Plánujete nová okna? Následující přehled Vám pomůže nalézt jednoduše a rychle to okno, které

Více

Ú OD VLTAVÍN PRIMA-OKNA.CZ VLTAVÍN PRIMA-OKNA PRIMA-OKNA VLTAVÍN

Ú OD VLTAVÍN PRIMA-OKNA.CZ VLTAVÍN PRIMA-OKNA PRIMA-OKNA VLTAVÍN KATALOG OKNA 2013 ÚVOD VLTAVÍN jako tradiční český dodavatel interiérových a vchodových dveří výrazně rozšířil svoji nabídku o kompletní sortiment oken. V rámci své nové řady PRIMA-OKNA.CZ přichází s komplení

Více

KATALOG OKEN A DVEŘÍ 2013 2014

KATALOG OKEN A DVEŘÍ 2013 2014 KATALOG OKEN A DVEŘÍ 013 014 O NÁS Okna a dveře mohou mít desítky různých podob ale vždy jsou prvkem, který je pro váš projekt mimořádně důležitý. Jakékoli chybné rozhodnutí při výběru materiálu či zasklení

Více

Okna. Rady, tipy, informace OB-1

Okna. Rady, tipy, informace OB-1 Okna Rady, tipy, informace OB-1 Obsah Základní parametry okenního systému 2 Materiál okenního systému 3 Dřevo 3 Plast 4 Kov 5 Kombinace 7 Energetická úspora oken 8 Rozhodující kritéria 10 Postup při výměně

Více

www.braun-online.com Okna, rolety, vchodové dveře a zimní zahrady

www.braun-online.com Okna, rolety, vchodové dveře a zimní zahrady www.braun-online.com Okna, rolety, vchodové dveře a zimní zahrady Braun Tradice & Pokrok Rozhodující začátek v roce 1962- pan Georg Braun a jeho truhlárna v Chammünsteru. Vlastně nejdříve,,pokrok z tradice,,

Více

vyšší hodnota a tepelná izolace pro váš domov www.rehau.cz Stavebnictví Automotive Průmysl

vyšší hodnota a tepelná izolace pro váš domov www.rehau.cz Stavebnictví Automotive Průmysl okna ze systému Euro-DESIGN ed86 vyšší hodnota a tepelná izolace pro váš domov www.rehau.cz Stavebnictví Automotive Průmysl okna z Euro-DESIGN ED86 plus vyšší hodnota pro váš domov Úspora energií díky

Více

Okna do rodinných domů

Okna do rodinných domů W W W. D O M O V I N Y. C Z BAVTE SE BYDLENÍM srpen 2008 ZDARMA Zdokonalené vlastnosti střešní krytiny str. 8-9 Předokenní rolety str. 6-7 Okna do rodinných domů i paneláků str. 10-11 12 833 Kč nebo 1

Více

KLIMATIZACE PRO BYTY, RODINNÉ DOMY A KANCELÁŘE RESIDENTIAL

KLIMATIZACE PRO BYTY, RODINNÉ DOMY A KANCELÁŘE RESIDENTIAL KLIMTIZCE PRO BYTY, RODINNÉ DOMY KNCELÁŘE RESIDENTIL 2 Základní filozofie: Moderní technologie, kvalita bez koproisů Značka Toshiba je zárukou oderní technologie a výrobků té nejvyšší kvality. Toshiba

Více

Truhlářské výrobky - PVC Truhlářské výrobky - dřevo Hliníkové výrobky

Truhlářské výrobky - PVC Truhlářské výrobky - dřevo Hliníkové výrobky Katalog produktů OBSAH SKUPINA DAKO...5 NABÍDKA DAKO OKNA A DVEŘE PVC OKNA PVC...8 SÉRIE OKEN PVC...8 TABULKA VYBAVENÍ OKEN PVC...10 JINÁ ŘEŠENÍ PVC...11 VENKOVNÍ DVEŘE PVC...14 SÉRIE DVEŘÍ PVC...15 DŘEVĚNÁ

Více

Pro Vaše sny a přání máme okna i dveře otevřená dokořán.

Pro Vaše sny a přání máme okna i dveře otevřená dokořán. PRODUKTOVÝ KATALOG 2013 Pro Vaše sny a přání máme okna i dveře otevřená dokořán. NĚKOLIK ZAMYŠLENÍ PŘED VÝBĚREM OKEN A DVEŘÍ CO VÁM MOHU NABÍDNOUT? Když tuto otázku uslyšíte od číšníka v dobré restauraci,

Více

OKNA Zdůraznění architektury 2013/14

OKNA Zdůraznění architektury 2013/14 OKNA Zdůraznění architektury 2013/14 Evropská značka oken č. 1 Obsah DesignOVÉ styly 6 TipY 76 Zasklení 76 PŘEHLED OKEN 10 studio 12 Zvuková a tepelná izolace 78 Novostavba 80 Úspora energie 81 Okna pro

Více

NOVINKA: Zábrana proti vloupání testovaná zkušebním ústavem TÜV. Garážová sekční vrata. Den za dnem více pohodlí a bezpečnosti

NOVINKA: Zábrana proti vloupání testovaná zkušebním ústavem TÜV. Garážová sekční vrata. Den za dnem více pohodlí a bezpečnosti // NOVINKA: Zábrana proti vloupání testovaná zkušebním ústavem TÜV Garážová sekční vrata Den za dnem více pohodlí a bezpečnosti 2 Znaky kvality společnosti Hörmann 4 Konstrukční výhody 6 Automatická sekční

Více

OKENNÍ A DVEŘNÍ SYSTÉM 200. OSVĚDČENÁ ŘEŠENÍ PRO VĚTŠÍ KOMFORT BYDLENÍ.

OKENNÍ A DVEŘNÍ SYSTÉM 200. OSVĚDČENÁ ŘEŠENÍ PRO VĚTŠÍ KOMFORT BYDLENÍ. OKENNÍ A DVEŘNÍ SYSTÉM 200. OSVĚDČENÁ ŘEŠENÍ PRO VĚTŠÍ KOMFORT BYDLENÍ. 02 VÍCE KVALITY PRO VÁŠ DOMOV VĚTŠÍ KOMFORT BYDLENÍ SNÍŽENÉ NÁKLADY NA ENERGIE MINIMÁLNÍ NÁROČNOST NA OPRAVY A ÚDRŽBU FINSTRAL vyrábí

Více

Cl systém kopulový světlík F100 NOVINKA: CI systém skleněných prvků F100

Cl systém kopulový světlík F100 NOVINKA: CI systém skleněných prvků F100 Cl systém kopulový světlík F100 NOVINKA: CI systém skleněných prvků F100 Technologie a design pro budoucnost ve stavitelství Customized Nový Cl systém LAMILUX světlíků F100 Díky LAMILUX CI systému světlíků

Více

OKENNÍ A DVEŘNÍ SYSTÉM 200. OSVĚDČENÁ ŘEŠENÍ PRO VĚTŠÍ KOMFORT BYDLENÍ.

OKENNÍ A DVEŘNÍ SYSTÉM 200. OSVĚDČENÁ ŘEŠENÍ PRO VĚTŠÍ KOMFORT BYDLENÍ. OKENNÍ A DVEŘNÍ SYSTÉM 200. OSVĚDČENÁ ŘEŠENÍ PRO VĚTŠÍ KOMFORT BYDLENÍ. 02 VÍCE KVALITY PRO VÁŠ DOMOV VĚTŠÍ KOMFORT BYDLENÍ SNÍŽENÉ NÁKLADY NA ENERGIE MINIMÁLNÍ NÁROČNOST NA OPRAVY A ÚDRŽBU FINSTRAL vyrábí

Více

2010 2011 Dřevěná okna a dveře. Produktový katalog

2010 2011 Dřevěná okna a dveře. Produktový katalog 2010 2011 Dřevěná okna a dveře Produktový katalog TOP WOOD WINDOWS Obsah Představení značky TWW... 2 Jak vzniká okno...4/7 Jak vybírat okna...8/9 Dřevěná okna a dveře... 10 Profily oken...12/13 Vchodové

Více

DŘEVĚNÁ OKNA A DVEŘE. produktový katalog

DŘEVĚNÁ OKNA A DVEŘE. produktový katalog DŘEVĚNÁ OKNA A DVEŘE produktový katalog 2013/2014 Obsah 04 10 důvodů proč TWW 05 Jak vybírat okna 06 Jak vzniká okno 08 Dřeviny 09 Povrchová úprava 10 Dřevěná okna a dveře - úvod 12 Eurookno IV68 13 Termookno

Více

OKNA PRO VÁŠ SPOKOJENÝ ŽIVOT PŘEDSTAVENÍ SPOLEČNOSTI

OKNA PRO VÁŠ SPOKOJENÝ ŽIVOT PŘEDSTAVENÍ SPOLEČNOSTI OKNA PRO VÁŠ SPOKOJENÝ ŽIVOT PŘEDSTAVENÍ SPOLEČNOSTI OKNA PRO VÁŠ SPOKOJENÝ ŽIVOT Vážení zákazníci, Profil společnosti dovolujeme si Vám touto cestou v krátkosti představit naši společnost, výrobky a služby,

Více

PSMCZ 4+5. stavební infozpravodaj CIHLOVÝ PASIVNÍ DŮM HELUZ. www.psmcz.cz. HELUZ FAMILY 50 2in1. U = 0,11 W/m 2 K

PSMCZ 4+5. stavební infozpravodaj CIHLOVÝ PASIVNÍ DŮM HELUZ. www.psmcz.cz. HELUZ FAMILY 50 2in1. U = 0,11 W/m 2 K PSMCZ 4+5 ISSN 1802-6907 www.psmcz.cz 2012 stavební infozpravodaj CIHLOVÝ PASIVNÍ DŮM HELUZ AREÁL VÝSTAVIŠTĚ V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH HELUZ FAMILY 50 2in1 broušené cihelné bloky s integrovanou tepelnou izolací

Více

JIŽ 26 LET (1986-2012) ZATEPLOVACÍ SADA THERMOS. Střešní okna FENESTRA se zateplovací sadou THERMOS mají výrazně lepší tepelně-izolační vlastnosti.

JIŽ 26 LET (1986-2012) ZATEPLOVACÍ SADA THERMOS. Střešní okna FENESTRA se zateplovací sadou THERMOS mají výrazně lepší tepelně-izolační vlastnosti. DŘEVĚNÁ POPLASTOVANÁ PLASTOVÁ KATALOG od 1. 4. 2012 PROČ střešní okna FENESTRA JIŽ 26 LET (1986-2012) Výroba střešních oken FENESTRA byla zahájena již v roce 1986. Společnost FENESTRA střešní okna, s.r.o.

Více