Profil společnosti PVC OKNA s.r.o.

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Profil společnosti PVC OKNA s.r.o."

Transkript

1 KATALOG VÝROBKU

2 Profil společnosti PVC OKNA s.r.o. Historie společnosti má své počátky v roce 1995, kdy se začala zabývat nákupem, prodejem a montáží plastových oken a dveří. Během 9 let aktivního působení na trhu s plastovými okny a stále se zvyšujícími nároky zákazníků, se naše společnost rozhodla rozšířit svou činnost o vlastní výrobu plastových oken a dveří. Ta byla úspěšně zahájena v roce 004. Ve stejném roce byly transformovány veškeré aktivity z fyzických osob na právnickou osobu PVC OKNA s.r.o., která zahájila svou činnost na počátku roku 005. V rámci snahy o neustálé zlepšování všech procesů v naší společnosti, jsme přistoupili k implementaci systému řízení jakosti, dle ČSN EN ISO 9001:001 (později 9001:009), kterou jsme na počátku roku 008 zdárně ukončili ziskem certifikátu. Ve snaze vyhovět všem požadavkům našich zákazníků napříč celým trhem, jsme v průběhu roku 009 významně rozšířili škálu našich výrobků. Ty vyhoví jak běžným požadavkům na prostup tepla (Uw min. 1,W/m K), tak i těm nejnáročnějším, kladeným na nízkoenergetické a pasivní domy (Uw až 0,71W/m K). Jen v řadě plastových oken tak zákazník získává možnost výběru z více než šesti variant provedení. Již , tedy pouhé dny po zahájení možnosti žádat o dotace z dotačního programu Zelená úsporám, byla naše společnost, stejně jako veškeré její výrobky, registrovány v tomto programu. V roce 010 jsme jako první společnost v České republice zahájili výrobu plastových vchodových dveří s prostupem tepla až Ud=0,85W/m K. Veškeré námi nabízené výrobky a jejich vlastnosti máme na rozdíl od mnohé konkurence, odzkoušeny v Centru stavebního inženýrství ve Zlíně. Pro výrobu plastových oken byl zvolen špičkový německý profilový systém KÖMMERLING a kování SIEGENIA-AUBI, které rovněž představuje špičku mezi výrobci okenního kování a zasklívána jsou izolačními skly celosvětového producenta AGC Flat Glass. Klíčovým prvkem strategie naší společnosti je nabízet zákazníkům výrobky, které se vyznačují zejména svou vysokou kvalitou. Jako důkaz Vám nabízíme 10-ti letou záruku na stálost vlastností profilů, na izolační skla a 5 let na bezporuchovou funkci kování.

3 PŘEHLED VÝROBKŮ Classic Portal 1,4-1,0W/m,0W/m K Classic Tri 0,99-0,9W/m0,9W/ K Superline Portal 0,90-0,85W/m0,85W/ K Superline Plus 0,76-0,71W/m K A A+ A++ A++ A Classic, Contur 1,W/m K A+ Contur Tri 0,89-0,8W/m K A++ Superline 0,8-0,75W/m K

4 SUPERLINE, SUPERLINE PLUS Špičkové německé 88mm PVC okenní profily KÖMMERLING s názvem SUPERLINE představují obrovský kvalitativní skok ve vývoji okenních profilů. Počet komor: Počet těsnění: Izolační sklo: Izolační sklo: 1 7 sklo - okno menší než, m 0,8W/m K s Al rámečkem 0,76W/m K s plast rámečkem i: A A+ A++ sklo - okno větší než, m 0,75W/m K s Al rámečkem 0,71W/m K s plast rámečkem i: A A+ A těsníci roviny v drážce křídla a rámu přináší lepší vzduchotěsnost, ochranu při prudkém dešti a zlepšují tepelnou propustnost. Výrazně lepší zvuková izolace než u 70mm hloubky profilu 48mm hluboké sklo za účelem zvýšení tepelné izolace a bezpečnosti. Izolační trojskla s hodnotou U=0,5W/m K jsou opatřena speciálním pokovením a plněná argonem, který zlepšuje tepelné vlastnosti skla a zabraňuje rosení Celý systém okna SUPERLINE je nenáročný na údržbu díky umístění okenního kování v chráněném prostoru za středovým těsněním Okna SUPERLINE byla odzkoušena v CSI ve Zlíně a byl na ně vydán certifikát č. CV /Z. Všechny plastové profily jsou stabilizovány pomocí ekologického vápníku a zinku namísto olova tzv. stabilizátor Greenline. Celoobvodové kování SIEGENIA-AUBI Titan AF s ložiskovými rolničkovými čepy, standardně dodáváno s mikroventilací, bezpečnostním uzamykacím bodem proti vypáčení, pojistkou proti chybné manipulaci a zvedačem křídla zabraňujícím jeho svěšování v zavřené poloze. Výrobek je registrován v programu Zelená úsporám pod kódem SVT195.

5 AGC Flat Glass Czech, je centrálním střediskem pro střední a východní Evropu a je součástí mezinárodní společnosti AGC Glass Europe - největšího výrobce plochého skla pro stavebnictví, skla pro automobilový a solární průmysl, jakožto i skla pro specializovaná průmyslová odvětví. AGC Flat Glass Czech spravuje nejen výrobní závody v Čechách, obchodní agentury ve střední a východní Evropě (regionální zástupci), ale i výrobní a distribuční síť. Výrobní a distribuční síť společnosti AGC Flat Glass Czech má svou tradici jak v Čechách, tak i na Slovensku. Prostřednictvím patnácti distribučních firem společnost AGC nabízí téměř 18 let nejširší škálu kvalitních výrobků, které podléhají neustálému procesu zdokonalování. Jmenujme například izolační skla, která mohou plnit vedle základní funkce tepelné izolace řadu dalších požadavků, skla s potiskem, skla s integrovanými elektroluminiscenčními diodami, vrstvená bezpečnostní skla, tepelně tvrzená či zpevněná skla, ohýbaná skla, protipožární skla atd. Tyto produkty respektují aktuální módní trendy v architektuře i v interiérovém designu a splňují požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků a spotřebitelů. Je samozřejmostí, že veškeré stavební výrobky, které podléhají CE značení, byly řádně certifikovány notifikovanou osobou podle příslušných harmonizovaných norem. IZOLAČNÍ SKLA AGC se snaží co nejlépe porozumět potřebám zákazníka a být jeho efektivním dodavatelem.

6 CONTUR TRI Počet komor: Počet těsnění: Izolační sklo: Počet komor: Počet těsnění: Izolační sklo: sklo s Al rámečkem 0,89W/m K : A A+ A++ 7 sklo s nerez/plast rámečkem 0,8W/m K : A A+ A++ Špičkové německé 70mm PVC okenní profily Kömmerling s křídlem 8 mm 7-komorové konstrukce a širokým obvodovým zkosením reflektujícím nejmodernější designové cítění. 1. Dodatečné tlumící komory přináší lepší tepelnou izolaci. Zasklení izolačními trojskly s hodnotou U=0,5W/mK, která jsou opatřena speciálním pokovením a plněna argonem, který zlepšuje tepelné vlastnosti skla a zabraňuje rosení. Díky vystouplému křídlu je možné zasklít izolační trojskla až do tloušťky 48 mm. Veškeré profily mají stěny tloušťky třídy A dle ČSN EN Pozinkovaná ocelová výztuha 1,5mm ve všech částech rámů a křídel Plastové profily jsou stabilizovány pomocí ekologického vápníku a zinku namísto olova tzv. stabilizátor Greenline. Okna CONTUR TRI a jejich vlastnosti byly odzkoušeny v Centru stavebního inženýrství ve Zlíně, a byl na ně vydán evropský certifikát č. CV /Z rev.1. Celoobvodové kování SIEGENIA-AUBI Titan AF s ložiskovými rolničkovými čepy, standardně dodáváno s mikroventilací, bezpečnostním uzamykacím bodem proti vypáčení, pojistkou proti chybné manipulaci a zvedačem křídla zabraňujícím jeho svěšování v zavřené poloze. Výrobek je registrován v programu Zelená úsporám pod kódem SVT858.

7 KOVÁNÍ Firma KFV, založená v roce 1868 Karlem Flietherem, patří k vedoucím výrobcům dvěřních zámků v Evropě. Dobré jméno nejen doma, ale i v zahraničí si firma získala díky vysoké kvalitě výrobků, rozmanitým inovacím a širokému tržně orientovanému sortimentu. V roce 187 začal Augustin Bilstein s výrobou okenního kování pod značkou AUBI. Díky strategické spolupráci s vybranými velkoobchodními zákazníky si firma zabezpečila pevnou pozici ve vývoji specifických systémových řešením pro zákazníky. Již před spojením s firmou AUBI Beschläge GmbH v roce 00 patřila firma SIEGENIA-FRANK KG k evropským lídrům na trhu s okenním kováním a moderní větrací technikou. Pod společnou vlajkou SIEGENIA-AUBI KG se firmy spoléhají na využití synergického efektu. Koupí firmy KFV roku 006 vzniká skupina SIEGENIA-AUBI KFV. Převzetím firmy FCV na výrobu cylindrických vložek firmou KFV v roce 008 se stává skupina SIEGENIA-AUBI největším světovým výrobcem techniky pro okna a dveře.

8 CONTUR Počet komor: Počet těsnění: Izolační sklo: sklo 1,W/m K A A+ A++ + Špičkové německé 70mm PVC okenní profily Kömmerling s křídlem 8 mm 7-komorové konstrukce a širokým obvodovým zkosením reflektující nejmodernější designové cítění Dodatečné tlumící komory přináší lepší tepelnou izolaci Izolační dvojskla U=1,1W/m K jsou opatřena speciálním pokovením a plněna argonem, který zlepšuje tepelné vlastnosti skla a zabraňuje rosení. Díky vystouplému křídlu je možné zasklít izolační skla až do tloušťky 48 mm Veškeré profily mají stěny tloušťky třídy A dle ČSN EN 1608 Pozinkovaná ocelová výztuha 1,5mm ve všech částech rámů a křídel Plastové profily jsou stabilizovány pomocí ekologického vápníku a zinku namísto olova tzv. stabilizátor Greenline. Okna CONTUR a jejich vlastnosti byly odzkoušeny v Centru stavebního inženýrství ve Zlíně, a byl na ně vydán evropský certifikát č. CV /Z rev.1. Tip: Všechny námi používané komponenty jsou německými nebo českými výrobky Celoobvodové kování SIEGENIA-AUBI Titan AF s ložiskovými rolničkovými čepy, standardně dodáváno s mikroventilací, bezpečnostním uzamykacím bodem proti vypáčení, pojistkou proti chybné manipulaci a zvedačem křídla zabraňujícím jeho svěšování v zavřené poloze. Výrobek je registrován v programu Zelená úsporám pod kódem SVT184.

9 PLASTOVÉ PROFILY KÖMMERLING více než okna KÖMMERLING je tradičním výrobcem PVC profilů používaných k výrobě plastových oken. Tento moderní materiál získal v posledních 0 letech na popularitě a postupně si vydobyl dominantní postavení na evropských trzích. Ze všech nabízených alternativ si koncoví zákazníci oblíbili právě plastová okna díky nejpříznivějšímu poměru mezi užitnými vlastnostmi a cenou. KÖMMERLING nabízí velké množství okenních systémů, které díky různým výškám a hloubkám rámů a křídel, štulpovým a příčníkovým konstrukcím, celým oknům jakož i oknům se sklodělícími příčkami, splní každé přání týkající se oken. Hospodárnost, design, funkce, stavební fyzika, ochrana životního prostředí a zodpovědné zacházení se zdroji surovin filozofie Greenline - splňují u společnosti KÖMMERLING nejvyšší nároky a vhodně se doplňují spolu s vědomostmi a znalostmi výrobců oken. Šetrnost k životnímu prostředí u výrobků KÖMMERLING začíná již při výběru surovin. S důvěrou, otevřeností a transparentností jdeme se značkou KÖMMERLING vstříc výzvám budoucnosti a neustále dokazujeme naše postavení jakožto vedoucí značka ve výrobě plastových okenních profilů. Společnost pracuje v souladu s dokonalým, jakož i detailně prokazatelným systémem kvality, počínaje vývojem produktu až po jeho prodej. Kritickou zkoušku produktů provádí nezávislé zkušební ústavy. Certifikace kvality ISO 9001 byla udělena britským zkušebním ústavem BSI.

10 CLASSIC TRI Počet komor: Počet těsnění: Izolační sklo: Počet komor: Počet těsnění: Izolační sklo: sklo s Al rámečkem 0,99W/m K A A+ A sklo s nerez/plast rámečkem 0,9W/m K A A+ A++ + Špičkové německé 70mm PVC okenní profily Kömmerling s 6-komorovou konstrukcí v nejvyšší kvalitě zpracování a s co možná nejužšími pohledy pro maximální prostup světla Zasklení izolačními trojskly s hodnotou U=0,6W/m K, která jsou opatřena speciálním pokovením a plněna argonem, který zlepšuje tepelné vlastnosti skla a zabraňuje rosení Hluboká drážka pojme izolační skla až do tloušťky 40mm Veškeré profily mají stěny tloušťky třídy A dle ČSN EN 1608 Pozinkovaná ocelová výztuha 1,5mm ve všech částech rámů a křídel Plastové profily jsou stabilizovány pomocí ekologického vápníku a zinku namísto olova tzv. stabilizátor Greenline. Okna CLASSIC TRI a jejich vlastnosti byly odzkoušeny v Centru stavebního inženýrství ve Zlíně a byl na ně vydán evropský certifikát č. CV /Z rev.1. Celoobvodové kování SIEGENIA-AUBI Titan AF s ložiskovými rolničkovými čepy, standardně dodáváno s mikroventilací, bezpečnostním uzamykacím bodem proti vypáčení, pojistkou proti chybné manipulaci a zvedačem křídla zabraňujícím jeho zvěšování v zavřené poloze. Výrobek je registrován v programu Zelená úsporám pod kódem SVT10446.

11 VBH - ZNAČKA EXPERTŮ PRO OKNA A DVEŘE KOVÁNÍ, DOPLŇKY Jako největší obchodní organizace této branže je VBH činná prakticky celosvětově. Nám svěřují celosvětově nejsilnější výrobní značky své produkty na nás se obracejí průmyslové podniky i řemeslníci se svými potřebami. Při tom sázejí naši partneři na VBH balíček přidaného výkonu. Jednoduše vše, co potřebujete pro výrobu a montáž oken a dveří, obdržíte u nás. Při tom vkládáme obzvláště důraz na to, že slovo vše má současně vysoký kvalitativní význam a je Vám vždy k dispozici. Vše jednoduše, od prvního kontaktu až po dennodenní spolupráci, od osobního rozhovoru až k používání moderních komunikačních prostředků. Nekomplikovaně a rychle stojí lidé od VBH vždy při Vás, přátelsky a fér s Vámi jednají v každodenním styku. Naše rozmanité komunikační možnosti jsou orientovány na Vaše potřeby, nejvyšší efektivitu a spolehlivé procesy. Služby pod značkou VBH a rozmanité servisní pomůcky posunují měřítka v branži a dělají Váš život jednodušší. VBH je mnohostranná, aby i naši zákazníci takoví byli. Naše prodejní paleta je orientována poptávkou a velmi obsáhlá. Zkombinuje se do optimálního způsobu vyzkoušené a moderní služby pro každý požadavek zákazníka a ověřené logistiky. VBH hledí dopředu, aby naši partneři mohli jednat s prozíravostí. Také naši zákazníci musí již dnes myslet na zítřek. Proto můžou totéž očekávat od nás. My rozeznáme včas vývoj trhu a aktivně jej spoluvytváříme. Jednoduše vše. Vše jednoduše.

12 CLASSIC 4 Počet komor: Počet těsnění: Izolační sklo: 6 sklo 1,W/m K A A+ A++ + Tip: Na všechny naše výrobky poskytujeme záruku 10 let 1 Špičkové německé 70mm PVC okenní profily Kömmerling 6-komorové konstrukce v nejvyšší kvalitě zpracování a s co možná nejužšími pohledy pro maximální prostup světla Izolační dvojskla U=1,1W/m K jsou opatřena speciálním pokovením a plněna argonem, který zlepšuje tepelné vlastnosti skla a zabraňuje rosení Hluboká drážka pojme izolační skla až do tloušťky 40mm Veškeré profily mají stěny tloušťky třídy A dle ČSN EN 1608 Pozinkovaná ocelová výztuha 1,5mm ve všech částech rámů a křídel Plastové profily jsou stabilizovány pomocí ekologického vápníku a zinku namísto olova tzv. stabilizátor Greenline. Okna CLASSIC a jejich vlastnosti byly odzkoušeny v Centru stavebního inženýrství ve Zlíně a byl na ně vydán evropský certifikát č. CV /Z rev.1. Celoobvodové kování SIEGENIA-AUBI Titan AF s ložiskovými rolničkovými čepy, standardně dodáváno s mikroventilací, bezpečnostním uzamykacím bodem proti vypáčení, pojistkou proti chybné manipulaci a zvedačem křídla zabraňujícím jeho svěšování v zavřené poloze. Výrobek je registrován v programu Zelená úsporám pod kódem SVT184.

13 REFERENCE ul. Bulharská, Ostrava - Poruba Centrum Poděbradova, Ostrava Fit Aura, Frenštát p.r. Hasičská stanice, Čeladná ul. Nádražní, Frenštát p.r. RD, Kopřivnice

14 SUPERLINE PORTAL Vícekomorový systém Počet těsnění: Výplň : Výplň: Výplň: sklo s Al rámečkem 0,90W/m K 1 pevná výplň 0,88W/m K sklo s nerez/plast rámečkem 0,87W/m K/0,85W/m K : A A+ A++ Toto inovativní řešení s 88mm hlubokými profily KÖMMERLING znamená naprostou revoluci v oboru dveří a to nejen prostupem tepla celého prvku pod hranicí Ud=0,90W/m K, ale i velmi účinnou ochranou proti vloupání. 1. Profil hloubky 88mm a masivní konstrukce rámu i křídel umožňuje výrobu prvků v nadstandardních velikostech. Zasklení pevnou výplní 40mm s hodnotou Up=0,69W/m K nebo s izolačním trojsklem 48mm s hodnotou U=0,5W/m K nejen účinně brání úniku tepla, ale také nabízí výrazně lepší zvukovou izolaci než u 70mm hloubky profilu Široká škála členění dveří a dveřních výplní.. těsnící roviny v drážce křídla a rámu přináší lepší vzduchotěsnost, ochranu při prudkém dešti a zlepšují tepelnou propustnost. Dveřní kování je chráněno v prostoru za středovým těsněním a nepodléhá tak vnějším vlivům, což výrazně zvyšuje jeho životnost Plastové profily jsou stabilizovány pomocí ekologického vápníku a zinku namísto olova tzv. stabilizátor Greenline. Dveře SUPERLINE PORTAL a jejich vlastnosti byly odzkoušeny v Centru stavebního inženýrství ve Zlíně a byl na ně vydán evropský certifikát CV /Z rev.1. Dveře jsou okovány vícebodovým zámkem KFV a osazeny závěsy Dr.Hahn, které umožní seřízení ve třech rovinách. Nezamčené dveře drží na třech uzavíracích západkách a další tri kónické háky se vysunou při zamknutí. Silný převod zaručuje dotažení křídla do těsnění a snadnou manipulaci i pro Vaše děti. Výrobek je registrován v programu Zelená úsporám pod kódem SVT11987.

15 CLASSIC PORTAL Špičkové německé 70mm PVC dveřní profily Kömmerling s vícekomorovou konstrukcí poskytující účinnou ochranu proti vloupání Velkoryse dimenzované pravoúhlé ocelové výztuhy vytváří pevný a silný rám dveří Masivní křídla jsou zesílena svařenými rohovými spojkami Široká škála členení dveří a dveřních výplní. Izolační skla jsou opatřena speciálním pokovením a plněna argonem, který zlepšuje tepelné vlastnosti skla a zabraňuje rosení Plastové profily jsou stabilizovány pomocí ekologického vápníku a zinku namísto olova tzv. stabilizátor Greenline. Vícekomorový systém Počet těsnění: Výplň: sklo 1,4W/m K Výplň: sklo 1,/1,1Wm K* * Al/plast a nerez rámeček Výplň: pevná výplň 1,/1,0Wm K** ** tloušťka 4mm/40mm A A+ A++ + A A+ A++ + A A+ A++ Dveře CLASSIC PORTAL a jejich vlastnosti byly odzkoušeny v Centru stavebního inženýrství ve Zlíně a byl na ně vydán evropský certifikát č. CV /Z rev.1. Dveře jsou okovány vícebodovým zámkem KFV a osazeny závěsy Dr.Hahn, které umožní seřízení ve třech rovinách. Nezamčené dveře drží na třech uzavíracích západkách a další tři kónické háky se vysunou při zamknutí. Silný převod zaručuje dotažení křídla do těsnění a snadnou manipulaci i pro Vaše děti. Výrobek je registrován v programu Zelená úsporám pod kódem SVT51 a SVT184.

16 Kontakt Školská ctvrt Frenštát p. R. Tel.: Fax: mobil: Odborný prodejce PVC OKNA s.r.o. si vyhrazuje právo na technické a obsahové změny dokumentu. Verze 01.01

KATALOG OKEN A DVEŘÍ 2013 2014

KATALOG OKEN A DVEŘÍ 2013 2014 KATALOG OKEN A DVEŘÍ 013 014 O NÁS Okna a dveře mohou mít desítky různých podob ale vždy jsou prvkem, který je pro váš projekt mimořádně důležitý. Jakékoli chybné rozhodnutí při výběru materiálu či zasklení

Více

2013/14. Katalog NOVINKA SOFTLINE

2013/14. Katalog NOVINKA SOFTLINE 2013/14 Katalog NOVINKA SOFTLINE 82 7KOMOROVÝ PROFIL 2katalog 2013/14 Obsah O nás 2 Hlavní dodavatelé 3 5komorové profily 4 Terasové posuvné dveře 6 6komorové profily 8 Bezpečnost 11 7komorové profily

Více

KATALOG VÝROBKŮ. FenStar s.r.o.

KATALOG VÝROBKŮ. FenStar s.r.o. FenStar s.r.o. FenStar s.r.o. Fenstarová 1, 684 01 Hodějice tel. +420 544 146 111, fax +420 544 146 006 info@fenstar.com www.fenstar.com KATALOG VÝROBKŮ Katalog výrobků Společnost FenStar 4 Proč právě

Více

KATALOG OKEN A DVEŘÍ 2014 2015

KATALOG OKEN A DVEŘÍ 2014 2015 KATALOG OKEN A DVEŘÍ 2014 2015 2 3 ZÁRUKA 5LET 4 5 VÝROBNÍ ZÁVODY Okna a dveře Otherm se vyrábí ve výrobních závodech: Husinec, Lázně Toušeň, Zášová, Velké Meziříčí. Výrobní závod v Husinci zaujímá plochu

Více

KATALOG OKEN A DVEŘÍ 2014 2015

KATALOG OKEN A DVEŘÍ 2014 2015 KATALOG OKEN A DVEŘÍ 2014 2015 2 3 4 ZÁRUKA 5LET 5 VÝROBNÍ ZÁVODY Okna a dveře Otherm se vyrábí ve výrobních závodech: Husinec, Lázně Toušeň, Zášová, Velké Meziříčí. Výrobní závod v Husinci zaujímá plochu

Více

www.sulko.cz. 800 155 156

www.sulko.cz. 800 155 156 www.sulko.cz. 800 155 156 Vize společnosti Naším cílem je vyrábět a dodávat náročným zákazníkům produkty, na které se budou moci dlouhodobě spolehnout a které přispějí k většímu komfortu jejich bydlení.

Více

DŘEVĚNÁ OKNA A DVEŘE. produktový katalog

DŘEVĚNÁ OKNA A DVEŘE. produktový katalog DŘEVĚNÁ OKNA A DVEŘE produktový katalog 2013/2014 Obsah 04 10 důvodů proč TWW 05 Jak vybírat okna 06 Jak vzniká okno 08 Dřeviny 09 Povrchová úprava 10 Dřevěná okna a dveře - úvod 12 Eurookno IV68 13 Termookno

Více

VEKRA 2014/2015 PRODUKTOVÝ KATALOG. okna vašeho domova

VEKRA 2014/2015 PRODUKTOVÝ KATALOG. okna vašeho domova VEKRA okna vašeho domova 2014/2015 PRODUKTOVÝ KATALOG PŘEDSTAVENÍ ZNAČKY VEKRA Krásná okna pro váš svět Okna jsou jednou z nejdůležitějších součástí našich domovů. Díváme se přes ně na svět, chrání nás

Více

KATALOG OKEN A DVEŘÍ 2014 2015

KATALOG OKEN A DVEŘÍ 2014 2015 KATALOG OKEN A DVEŘÍ 2014 2015 2 3 4 ZÁRUKA 5LET 5 VÝROBNÍ ZÁVODY Okna a dveře Otherm se vyrábí ve výrobních závodech: Husinec, Lázně Toušeň, Zášová, Velké Meziříčí. Výrobní závod v Husinci zaujímá plochu

Více

Průvodce nabídkou. www.sulko.cz. 800 155 156

Průvodce nabídkou. www.sulko.cz. 800 155 156 Průvodce nabídkou 2011. 800 155 156 02 03 Vize společnosti Naším cílem je vyrábět a dodávat náročným zákazníkům produkty, na které se budou moci dlouhodobě spolehnout a které přispějí k většímu komfortu

Více

VEKRA 2013/2014 PRODUKTOVÝ KATALOG. okna vašeho domova

VEKRA 2013/2014 PRODUKTOVÝ KATALOG. okna vašeho domova VEKRA okna vašeho domova 2013/2014 PRODUKTOVÝ KATALOG PŘEDSTAVENÍ ZNAČKY VEKRA Krásná okna pro váš svět Okna jsou jednou z nejdůležitějších součástí našich domovů. Díváme se přes ně na svět, chrání nás

Více

C E R T I F I K Á T Y

C E R T I F I K Á T Y FIRMA 2 Firma OKNOPLAST-Group vznikla v roce 1994 na základě zkušeností s výrobou moderních plastových oken a s využitím hloubkových znalostí jak tohoto odvětví, tak situace na trhu. Podnik se skládá z

Více

P R O F I L O V Ý S Y S T É M R O P L A S T O. ROPLASTOl 7001

P R O F I L O V Ý S Y S T É M R O P L A S T O. ROPLASTOl 7001 P R O F I L O V Ý S Y S T É M R O P L A S T O ROPLASTOl 7001 T e c h n i c k é i n f o r m a c e Profilový systém ROPLASTO 7001 Profilový systém ROPLASTO 7001 je moderní profilový systém splňující veškeré

Více

Individuální výhledy. Okenní a dveřní systémy

Individuální výhledy. Okenní a dveřní systémy Individuální výhledy Okenní a dveřní systémy 4-5 Podnik v zorném poli Obsah Okna, dveře a prosklené nástavby FINSTRAL 6-7 vytváří, oddělují a spojují obytné prostory. Atraktivní designerské znaky 8-9

Více

2010 2011 Dřevěná okna a dveře. Produktový katalog

2010 2011 Dřevěná okna a dveře. Produktový katalog 2010 2011 Dřevěná okna a dveře Produktový katalog TOP WOOD WINDOWS Obsah Představení značky TWW... 2 Jak vzniká okno...4/7 Jak vybírat okna...8/9 Dřevěná okna a dveře... 10 Profily oken...12/13 Vchodové

Více

Pro Vaše sny a přání máme okna i dveře otevřená dokořán.

Pro Vaše sny a přání máme okna i dveře otevřená dokořán. PRODUKTOVÝ KATALOG 2013 Pro Vaše sny a přání máme okna i dveře otevřená dokořán. NĚKOLIK ZAMYŠLENÍ PŘED VÝBĚREM OKEN A DVEŘÍ CO VÁM MOHU NABÍDNOUT? Když tuto otázku uslyšíte od číšníka v dobré restauraci,

Více

Prima domov! 20LET ISO NORMY GARANCE MAXIMÁLNÍ KVALITA MINIMÁLNÍ CENY! Stavte se u nás! www.prima-okna.cz PERFEKTNÍ NABÍDKA!

Prima domov! 20LET ISO NORMY GARANCE MAXIMÁLNÍ KVALITA MINIMÁLNÍ CENY! Stavte se u nás! www.prima-okna.cz PERFEKTNÍ NABÍDKA! 2014 Prima domov! 20LET PERFEKTNÍ NABÍDKA! Stavte se u nás! www.prima-okna.cz MAXIMÁLNÍ KVALITA MINIMÁLNÍ CENY! DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA CZ TRADIČNÍ ZNAČKA ISO NORMY GARANCE ŠPIČKOVÁ KVALITA MODERNÍ DESIGN ODBORNÉ

Více

Již od roku 1993. O nás

Již od roku 1993. O nás Již od roku 1993 Je to již přes 20 let od zahájení prvních dodávek a montáží oken a dveří. Je proto velice možné, že i Vám jsme dodávali některé z našich výrobků. Pokud ano, věříme, že jste s naší prací

Více

Funkční dveře pro stavební objekty

Funkční dveře pro stavební objekty Venkovní dveře s přerušeným tepelným mostem jako multifunkční a bezpečnostní dveře Až o 30 % lepší tepelná izolace* díky přerušenému tepelnému mostu Funkční dveře pro stavební objekty Robustní vnitřní

Více

OKNA PRO VÁŠ SPOKOJENÝ ŽIVOT PŘEDSTAVENÍ SPOLEČNOSTI

OKNA PRO VÁŠ SPOKOJENÝ ŽIVOT PŘEDSTAVENÍ SPOLEČNOSTI OKNA PRO VÁŠ SPOKOJENÝ ŽIVOT PŘEDSTAVENÍ SPOLEČNOSTI OKNA PRO VÁŠ SPOKOJENÝ ŽIVOT Vážení zákazníci, Profil společnosti dovolujeme si Vám touto cestou v krátkosti představit naši společnost, výrobky a služby,

Více

PRODUKTOVÝ KATALOG 2010 / 2011 / Vekra okna vašeho domova

PRODUKTOVÝ KATALOG 2010 / 2011 / Vekra okna vašeho domova PRODUKTOVÝ KATALOG 2010 / 2011 / Vekra okna vašeho domova PŘEDSTAVENÍ ZNAČKY VEKRA / Krásná okna pro váš svět Okna jsou jednou z nejdůležitějších součástí našich domovů. Díváme se přes ně na svět, chrání

Více

PANELOVÝ DŮM A BYT. PANELOVÁ SÍDLIŠTĚ vize realita inovace 28/2009. Pozvánky na výstavy: Výstaviště Praha Holešovice 26. 28. února

PANELOVÝ DŮM A BYT. PANELOVÁ SÍDLIŠTĚ vize realita inovace 28/2009. Pozvánky na výstavy: Výstaviště Praha Holešovice 26. 28. února 28/2009 ročník 12 Pozvánky na výstavy: PANELOVÝ DŮM A BYT Výstaviště Praha Holešovice 26. 28. února PANELOVÁ SÍDLIŠTĚ vize realita inovace Ostrava, Brno, Praha Program PANEL by mohl pomoci proti krizi

Více

Ú OD VLTAVÍN PRIMA-OKNA.CZ VLTAVÍN PRIMA-OKNA PRIMA-OKNA VLTAVÍN

Ú OD VLTAVÍN PRIMA-OKNA.CZ VLTAVÍN PRIMA-OKNA PRIMA-OKNA VLTAVÍN KATALOG OKNA 2013 ÚVOD VLTAVÍN jako tradiční český dodavatel interiérových a vchodových dveří výrazně rozšířil svoji nabídku o kompletní sortiment oken. V rámci své nové řady PRIMA-OKNA.CZ přichází s komplení

Více

Inovace. pro ještě lepší okna STV. IKD Profily s vypěněnnými komorami. acrylcolor. Systém IQ plus

Inovace. pro ještě lepší okna STV. IKD Profily s vypěněnnými komorami. acrylcolor. Systém IQ plus Inovace pro ještě lepší okna www.gealan.cz IQ SERVICE s r.o. Obchodní zastoupení a servis GEALAN Fenster-systeme GmbH 602 567 661, 573 336 684 acrylcolor Vysoce odolné barvení okenních profilů STV Statické

Více

OKNA Zdůraznění architektury 2013/14

OKNA Zdůraznění architektury 2013/14 OKNA Zdůraznění architektury 2013/14 Evropská značka oken č. 1 Obsah DesignOVÉ styly 6 TipY 76 Zasklení 76 PŘEHLED OKEN 10 studio 12 Zvuková a tepelná izolace 78 Novostavba 80 Úspora energie 81 Okna pro

Více

INVESTORSKÉ 6/2014. www.tvstav.cz VÝPLNĚ OTVORŮ, FASÁDNÍ SYSTÉMY VYBÍRÁME Z OBSAHU: roèník XXI.

INVESTORSKÉ 6/2014. www.tvstav.cz VÝPLNĚ OTVORŮ, FASÁDNÍ SYSTÉMY VYBÍRÁME Z OBSAHU: roèník XXI. www.tvstav.cz STAVEBNÍ A INVESTORSKÉ NOVINY A roèník XXI. TÉMA: VÝPLNĚ OTVORŮ, FASÁDNÍ SYSTÉMY INVESTORSKÉ 6/2014 1814-2014 200 let celosvětově 1994-2014 20 let v ČR... více na str. 6 VYBÍRÁME Z OBSAHU:

Více

Odborná montáž oken se značkou greenteq

Odborná montáž oken se značkou greenteq Q01 Odborná montáž oken se značkou greenteq Vydání I 2011 greenteq silná značka od VBH. Vysoká kvalita. Dobrý poměr mezi cenou a výkonem. Jednoduše vše, tuto část hesla z našeho Jméno pro tuto značku vznikl

Více

Voda pod kontrolou. Kanalizační systémy a odpadní soupravy Geberit. Geberit spol. s r.o. Moravanská 85 619 00 Brno

Voda pod kontrolou. Kanalizační systémy a odpadní soupravy Geberit. Geberit spol. s r.o. Moravanská 85 619 00 Brno Geberit spol. s r.o. Moravanská 85 619 00 Brno T: 547 212 335 F: 547 212 340 sales.cz@geberit.com www.geberit.cz Voda pod kontrolou. Kanalizační systémy a odpadní soupravy Geberit. CHd/12.11 by Geberit

Více

Okna. Rady, tipy, informace OB-1

Okna. Rady, tipy, informace OB-1 Okna Rady, tipy, informace OB-1 Obsah Základní parametry okenního systému 2 Materiál okenního systému 3 Dřevo 3 Plast 4 Kov 5 Kombinace 7 Energetická úspora oken 8 Rozhodující kritéria 10 Postup při výměně

Více

GEALAN v České republice

GEALAN v České republice GEALAN v České republice GEALAN Fenster-Systeme GmbH je německá firma oken ní systémy. Díky této specializaci a s tím sou- V České republice firma GEALAN působí již od fun gování firmy GEALAN na českém

Více