110. AUKCE Výsledky vydražených děl ze dne

Download "110. AUKCE Výsledky vydražených děl ze dne 20.-22.03.2013"

1 Položka Jméno autorapříjmeni autora Název Cena dosažená 1 Karel Höger Přání k 60. narozeninám Emilovi Konečnému 100 Kč 3 František Michl J.V. Rosůlek: Ilonka a Hans Holm 100 Kč 7 Jan Zrzavý Dopis 350 Kč 8 Jan Zrzavý Dopis 450 Kč 13 Cyril Bouda Petr Bezruč: Bezruč a Machar - přátelství básníků 450 Kč 16 Karel Gott Pohlednice s podpisem Karla Gotta 400 Kč 17 Václav Havel Algarve (pohlednice) 500 Kč 19 Otakar (Othon)Kubín (Coubine) Dopis Jaroslavu Šiklovi 450 Kč 22 Václav Špála Antonín Matějček: Václav Špála 500 Kč 26 Johannes Urzidil A. Kuhn: Aristide Maillol Kč 27 Jan Zrzavý Katalog výstavy s podpisem 600 Kč 28 Jan Zrzavý Betlém 550 Kč 29 Jan Zrzavý Jan Zrzavý v křesle Kč 30 Jan Zrzavý Jan Zrzavý s knihou 650 Kč 31 Jan Zrzavý Korespondenční lístek 350 Kč 32 Jan Zrzavý Korespondenční lístek 350 Kč 33 Jan Zrzavý Korespondenční lístek 350 Kč 34 Adolf Bartošík F. Dúbravský: Pre nás a pre našich synov 500 Kč 35 Josef Baruch Johannes: Doktor Faust 400 Kč 39 Josef Čapek Jan Weiss: Dům o 1000 patrech 250 Kč 43 Ivan JakovlevičBilibin Byliny - Bohatýr Volga Kč 44 Ivan JakovlevičBilibin Pohádky - Marja Morevna Kč 45 Václav Boštík Li Po: Jdu tichou půlnocí Kč 50 Rudolf Craemer Benjamin Disraeli 220 Kč 51 Karel Čapek Die Tschechoslovakei 600 Kč 53 Salvador Dalí Biblia Sacra Kč 59 hrabě de Gobineau O nerovnosti lidských plemen 900 Kč 64 Edvard Klas Povídky o ničem 450 Kč 77 Vojtěch Preissig C est D aucassin et de Nicolete Kč 82 Různí autoři Letecká příručka Kč 89 Josef Šíma P. B. Shelley: Alastor neboli Duch samoty Kč 91 Josef Šíma Studie lidových výšivek z Čech, Moravy a Uher. Slovenska Kč 92 Bohumil Štěpán Galerie 500 Kč 95 Maxmilian Švabinský Dvacet pět obrazů s poznámkami o době a díle (Turnovská krajina) 500 Kč 104 František Bílek Jaromír Rašín: Život Ježíšův Kč 108 Cyril Bouda Výstava prací z let Kč 110 Zdenka Braunerová Miloš Marten: Dvě novaly - Cortigiana, V aleji 150 Kč 113 Vratislav HugoBrunner Anatole France: Sedm žen modrovousových 250 Kč 116 Vratislav HugoBrunner Arnošt Procházka: Rozhovory s knihami, obrazy i lidmi 150 Kč 120 Salvador Dalí Výstava v Galerii D 900 Kč 121 Karel Demel Cyprian Norwid: Chopinův klavír 900 Kč 122 Petr Dillinger 15 leptů k Babičce Kč 123 Josef Dohnal Ilias 800 Kč 127 Václav Fiala Zázračný kámen 900 Kč 128 Václav Fiala N.V. Gogol: Taras Bulba 250 Kč 129 Karel Fleischmann Rybolov Kč 133 Zdeněk Guth Pět básní Vítězslava Hálka 100 Kč 135 Jaroslav Hašek Mezi bibliofily 100 Kč 136 Lafcadio Hearn Tři japonské povídky 200 Kč 141 Václav Jansa Stará Praha v akvarelech Václava Jansy 200 Kč 142 R. Jetelová Jiří Wolker: Balada o očích topičových 200 Kč 145 Jan John Přírodopisný atlas rostlin 900 Kč 153 Kolektiv autorů Exlibriskunst und Gebrauchsgrafik Kč 154 Jan Konůpek Meditace ze staré Prahy Kč 162 František Kupka Quatre histoires de blanc et noir Kč 166 Antonín Machourek Knihtisk, obraz ducha pěti století 500 Kč 169 Josef Mánes Doktor Faust třináct kreseb k lidové pověsti 100 Kč 170 Václav Mašek Longos: Pastýřské příběhy Dafnida a Chloe 250 Kč 173 Rudolf Michalík Christian Morgenstern: Hymnické písně 250 Kč 175 Alois Moravec Dr. Bartoš: Listy a řád vojenský Jana Žižky dodatek - dvojlist 750 Kč 178 Alfons Mucha Plakáty 300 Kč 179 František Muzika Vítězslav Nezval: Orfeus a Eurydika Kč 198 Jan Rambousek Staroanglické ballady 250 Kč 202 Vladislav Röhling Ballada o knížce Republice bibliofilům 150 Kč 204 Různí autoři Zdeněk V. Tobolka: Tisky 15. věku o jednom listu na území ČR Kč 220 Karel Svolinský Z korespondence Bedřicha Smetany 300 Kč 222 Pavel Šimon Umění 500 Kč 229 Jiří Švengsbír Konvolut 12 exlibris 300 Kč 232 Karel Teige Louis Delluc: Charlie Chaplin 500 Kč 233 Karel Teige Vítězslav Nezval: Sbohem a šáteček 100 Kč 234 Otakar Theer Básnické spisy 130 Kč 235 Otakar Theer Básnická pozůstalost 100 Kč 240 Jiří Trnka M. Hlávka: Kormorán 200 Kč 242 František Vik Melanie Kalvatová: Zjevení přesvaté panny na hoře La Saletské 19. září L. P Kč 244 Josef Vyleťal Katalog výstavy v oblastní galerii výtvarného umění v Roudnici nad Labem 200 Kč 246 Adolf A. Zahel (Zehel?) Divoká Šárka Kč 249 Kamila Ženatá Kamila není doma Kč 250 neurčený autor Wiener Zeitschrift für Kunst, Literatur, Theater und Mode Kč 251 Různí autoři Karel Neudoerfl: Lept - povaha a hodnota pův. grafiky 380 Kč 254 Různí autoři Sixty - eight publishers, Corp. 250 Kč

2 258 Karel Oberthor Budějovické náměstí 301 Kč 262 Václav Souček Štramberk 450 Kč 277 Cyril Bouda Praha Kč 278 Cyril Bouda Olomouc Kč 287 Karel Dostál Štramberk 400 Kč 291 Karel Filip V Šárce 500 Kč 297 Rudolf Gajdoš Břeclavský zámek 500 Kč 308 Josef Hodek Plzeň 200 Kč 309 Jaromír Hofman Pohled na Sopotnici Kč 311 František Horký Štramberk 250 Kč 319 Alois Ježek Letohrádek královny Anny Kč 320 Ludmila Jiřincová Milenci Kč 323 Wilhelm Kandler Stará škola židovská v Praze 300 Kč 341 Anna Macková Z Jičína 800 Kč 343 Jan Mácha Karlův most v noci 250 Kč 355 Alois Moravec Šumava 300 Kč 360 neurčený autor Štramberk 400 Kč 384 Karel Oberthor Kampa 500 Kč 389 Alessandro de Pian Čertovka 300 Kč 392 Antonín Picek Žižkov : Rybníček Na Olšance a kaple sv. Rocha Kč 397 Karel Filip Strašice 300 Kč 400 Karel Filip Praha - z Kavčí hory 400 Kč 404 Neurčený autor (Polsko) Přístav v Gdyni (olejárna) Kč 405 Neurčený autor (Polsko) Kostel Panny Marie v Gdaňsku Kč 406 Neurčený autor (Polsko) Rybářské bárky v Gdyni Kč 407 Neurčený autor (Polsko) Gdaňsk, Arsenal Kč 408 Neurčený autor (Polsko) Přístav Kč 409 Neurčený autor (Polsko) Astronomická věž v Gdaňsku Kč 410 Neurčený autor (Polsko) Přistav pro plachetnice v Gdyni Kč 411 Neurčený autor (Polsko) Nový přístav v Gdaňsku Kč 412 Neurčený autor (Polsko) Rybářský přístav v Gdyni Kč 413 Neurčený autor (Polsko) Uhelný přístav v Gdyni Kč 414 Neurčený autor (Polsko) Panorama přístavu v Gdyni Kč 421 Karel Filip Třebnuška 300 Kč 437 Jan Stanislav Polický Kniha o Jaroměři 500 Kč 447 Roden Praha 300 Kč 449 Karel Filip Pod Ostrovcem 300 Kč 455 Karel Filip Terezov. Lhotka (Skelná Huť) 300 Kč 456 Karel Filip Z Čertovky k Zbirožskému zámku 300 Kč 464 Rudolf HerbertSchlindenbuch Praha 400 Kč 470 Václav Souček Velkopřevorský mlýn na Kampě 300 Kč 475 Viktor Stretti Pernštýnské náměstí v Pardubicích 900 Kč 488 Karel Štěch Budějovice 300 Kč 492 Karl Tucek Staroměstská mostecká věž 300 Kč 493 Josef Vaic Krkonoše 800 Kč 494 Josef Vaic Praha - Karlův most 300 Kč 498 Karel Filip Chotětín u Zbirohu 300 Kč 499 Karel Filip Lhotka - Terešov 300 Kč 503 Karel Filip Trnová u Jíloviště 250 Kč 509 Karel Vik Karlův most a Hradčany 250 Kč 520 Emil Wänke Staroměstská radnice 600 Kč 524 Bedřich Wunderlich Pražský hrad 250 Kč 534 Karel Filip Zbiroh u Lhotky. Rozpršený den 250 Kč 540 Carl Würbs Tábor 300 Kč 567 Petr Baďura Fotogram 250 Kč 572 Petr Baďura Dominanta Libně 200 Kč 573 František Drtikol Portrét Mořice Hrubana ( ) Kč 574 František Drtikol Klečící akt s drapérií 600 Kč 575 Anna Fárová František Drtikol: Fotografie 300 Kč 585 Zdenko Feyfar Jablonec Kč 588 Václav Chochola Bělouš (PF 1986) Kč 589 Václav Chochola Černý anděl Kč 590 Václav Chochola Noční chodec Kč 591 Václav Chochola Metař (PF 1989) Kč 592 Václav Chochola Salvator Dalí Kč 606 Zdenko Feyfar Pohled z Kobyly (Krkonoše) Kč 620 Neznámý autor Laurel a Hardy 250 Kč 626 Neznámý autor Ležící akt Kč 631 Zdenko Feyfar Zima (PF 1992) 300 Kč 632 Zdenko Feyfar Panorama 500 Kč 637 Různí autoři Návrat československých legií okolo světa do vlasti 400 Kč 639 Jan Saudek With Daughter from the 2nd Marriage # Kč 640 Jan Saudek Portrét ženy & muže # Kč 641 Jan Saudek The Tide # Kč 642 Jan Saudek Purgatory Nr. 2 # Kč 643 Jan Saudek Customer in Brothel can t get rid of his boot # Kč 647 Josef Sudek Soubor 13 fotografií Kč 649 Jindřich Štreit Páter s babkou Kč 650 Jindřich Štreit Zabijačka Kč 651 Jindřich Štreit Po pohřbu Kč 652 Jindřich Štreit Odpočinek na poli Kč

3 654 Jindřich Štreit Narození telete (PF 1993) Kč 660 Zdenko Feyfar Podhůří 500 Kč 667 Neznámý autor Akt II. 800 Kč 668 Neznámý autor Fotografie Aristida Maillola 500 Kč 669 Jindřich Štreit Odpočinek u televize Kč 670 Jindřich Štreit V kravíně (PF 1985) Kč 671 Jindřich Štreit Nosiči brambor (PF 1988) Kč 674 Jindřich Štreit Muž s pytlem (PF 1983) Kč 675 Miroslav Tichý Pozdrav s řidičem Kč 687 Zdenko Feyfar Horský masiv 300 Kč 692 Toyohara Kunichika Pití čaje 500 Kč 694 Toyohara Kunichika Samuraj s vějířem 900 Kč 696 Utagawa Kunisada Zápasníci sumo Kč 700 Kunisada III. Dva samurajové Kč 703 Kunisada III. Sedící muž 900 Kč 705 Kunisada III. Samuraj s mečem a vějířem 900 Kč 706 Kunisada III. Krutá msta 900 Kč 710 Václav Bubeníček Klečící ženský akt 450 Kč 711 Václav Bubeníček Ženský akt 101 Kč 715 Vítězslav Fleissig Ex - Eroticis 800 Kč 716 Emanuel Frinta Ležící 500 Kč 717 Emanuel Frinta Ležící ženský akt 800 Kč 718 Josef Hodek 10 erotických Ex libris Josefa Hodka Kč 730 Emil Kotrba Diana bohyně lovu 300 Kč 739 Dušan Polakovič Koupel 400 Kč 740 Dušan Polakovič Zajíček 500 Kč 741 Dušan Polakovič Milenci 301 Kč 744 Marina Richter Exlibris Eroticis 450 Kč 761 Miroslav Barták Malíř a jeho model Kč 792 Jan Vyčítal Papoušek Kč 793 Jan Vyčítal Šachy Kč 809 Libor Fára Jacques Deray: Povídka o policajtovi 300 Kč 828 Vratislav Hlavatý Šťastný Luke 150 Kč 829 Vratislav Hlavatý Planeta opic Kč 834 Karel Machálek Jean Aurel: Jsem nevěrný manžel 300 Kč 836 Walther Meyer-Speer St. Elisabeth RVFT - My chceme pomáhat! 500 Kč 853 Karel Saudek Velký Waldo Pepper 300 Kč 854 Zdeněk Seydl Jak získat úspěch v lásce 300 Kč 867 Eva Švankmajerová Něco z Alenky 300 Kč 872 Karel Vaca Zítra se žením 150 Kč 884 František Zálešák Jediný svědek 200 Kč 886 Zdeněk Ziegler Jsem proti 80 Kč 887 Zdeněk Ziegler Vlak do Hollywoodu 150 Kč 889 Zdeněk Ziegler Psycho Kč 890 Ondrej Zimka Pásla kone na betóne 80 Kč 899 Neznámý autor Sneh pod nohami 80 Kč 906 Olbram Zoubek Akt ženy 400 Kč 907 Jiří Anderle Bez názvu (Komödie Nr.9) C Kč 908 Jiří Anderle Bez názvu (Komödie Nr.9) D Kč 909 Jiří Anderle Bez názvu (Komödie Nr.9) G Kč 910 Jiří Anderle Bez názvu (Komödie Nr.9) J Kč 911 Jiří Anderle Bez názvu (Komödie Nr.9) K Kč 912 Jiří Anderle Gehetzter (Štváč, provokatér) Kč 913 Jiří Anderle Raubtiere (Šelmy) Kč 914 Jiří Anderle Sám sobě největším nepřítelem Kč 915 Jiří Anderle Der Eilende, der Starke ergreift den Schwachen, im eigenen Netz Gefangener Kč 916 Jiří Anderle Lächeln des Glücks (Úsměv štěstí) Kč 917 Jiří Anderle Morgengrauen (Komödie Nr.1) (Svítání) Kč 918 Tomáš Bím Kurty 500 Kč 943 Karel Chaba Čertovka s kolem Kč 953 Róbert Jančovič Dotyk Kč 955 Luigi Kasimir Notre Dame v Paříži Kč 956 Luigi Kasimir New York Kč 957 Luigi Kasimir New York Nassau Street Kč 959 Jiří Anderle Bez názvu (Komödie Nr.9) L 900 Kč 960 Jiří Anderle Bez názvu (Komödie Nr.10) G Kč 961 Jiří Anderle Bez názvu (Komödie Nr.10) I Kč 962 Jiří Anderle Bez názvu (Komödie Nr.10) J Kč 963 Jiří Anderle Bez názvu (Komödie Nr.10) K Kč 964 Jiří Anderle Bez názvu (Komödie Nr.10) L Kč 965 Jiří Anderle Comme il faut - Společnost (Komödie Nr. 12) Kč 966 Jiří Anderle Comme il faut - Jídlo (Komödie Nr. 12) Kč 967 Jiří Anderle Comme il faut - Jídlo (Komödie Nr. 12) varianta B Kč 968 Jiří Anderle Le saut - Skok (Perspective No. 2) Kč 979 Vladimír Komárek Coubine Kč 982 Markéta Králová Miloš Kolas: Hodiny na krbu 400 Kč 983 Jiří Anderle Cogito ergo sum (Perspective No. 4) Kč 984 Jiří Anderle Selve image (Perspective No. 7) Kč 985 Jiří Anderle Generatio nostra (Perspective No. 8) Kč 986 Jiří Anderle Bez názvu Kč 987 Jiří Anderle Lukrécia P. (Donne) Kč

4 988 Jiří Anderle Il Sorriso (Donne) Kč 989 Jiří Anderle Cecilia G. (Donne) Kč 990 Jiří Anderle Profil (Donne) Kč 991 Jiří Anderle Mucho hay que chupar Kč 992 Jiří Anderle Léto II. podle Arcimbolda Kč 993 Jiří Anderle Očarovaný selský pár podle Dürera Kč 994 Jiří Anderle Profil - XX. years Baukunst Kč 995 Jiří Anderle Dialog Kč 1002 Kamil Lhoták Šermíř na schodech (PF 1973) 900 Kč 1009 Václav Mašek Bukinisté v Paříži 500 Kč 1013 Neznámý autor Pallazzo Ca da mosto Venezia Kč 1016 Karel Oberthor V zahradě radosti 800 Kč 1020 Jiří Anderle Kleiner Traum über ein grosses Tor (Malý sen o velkém cíli) 800 Kč 1021 Jiří Anderle Tv game Kč 1022 Jiří Anderle Profil Kč 1023 Jiří Anderle Otevřené dveře (Milada cyklus Prostory) Kč 1024 Jiří Anderle Postava na tmavém pozadí I. (cyklus Commedia dell arte) Kč 1025 Jiří Anderle Postava na tmavém pozadí II. (cyklus Commedia dell arte) Kč 1026 Jiří Anderle Hlava blázna z profilu (cyklus Commedia dell arte) Kč 1027 Alois Pitrmann Léto 500 Kč 1038 Václav Sivko Noční ulice 400 Kč 1041 Pavel Šimon V parku 400 Kč 1042 Pavel Šimon Chlumec nad Cidlinou 400 Kč 1046 Jiří Anderle Dohoda o zavržení (Relation Nr. 2) Kč 1047 Jiří Anderle Manipulation I. (Relation Nr. 4) Kč 1048 Jiří Anderle Manipulation II. (Relation Nr. 5) Kč 1049 Jiří Anderle Manipulation III. (Relation Nr. 6) Kč 1050 Karel Valter Nebeský strom Kč 1051 Karel Valter Krajina Kč 1060 Vlastimil Beneš Vše pro mír Kč 1065 Václav Hejna Konvolut 5 kreseb Kč 1080 Vlastimil Beneš Dušičková nálada Kč 1086 Jaromír Schoř Soudruzi ve zbrani 600 Kč 1087 Jaromír Schoř Do boje 400 Kč 1089 Jaromír Schoř Na stráži 400 Kč 1091 Jaromír Schoř Soudruzi ve zbrani II. 400 Kč 1092 Jaromír Schoř Výsadkáři 400 Kč 1095 Jaroslav Vodrážka Muž u stolu 400 Kč 1117 Václav Hollar Bajka o lišce a ježkovi (La Fontaine) Kč 1169 Jiří Hadlač Dvě postavy 150 Kč 1173 František Hodonský Kompozice 600 Kč 1183 Josef Istler Extáze Kč 1189 Josef Kábrt Dívka s drahokamy 100 Kč 1194 Anna Khunová Hodiny 400 Kč 1198 Peter Klůčik Na houpačce 300 Kč 1201 František Kobliha Postava na skále 350 Kč 1209 Josef Lada Ladovy pohlednice Kč 1217 Zdeněk Mézl V džungli 300 Kč 1229 Neznámý autor (Japonsko) Chlapec a dívka 250 Kč 1254 P.J. Redoute Švestka 500 Kč 1255 Jana Reinerová Náměstí 250 Kč 1262 Pavel Roučka V záklonu 250 Kč 1269 Viktor Stretti V litografické dílně 300 Kč 1270 Mario Stretti Benátský přístav Kč 1271 Vladimír Suchánek V zrcadle - Ex libris P. J. J. Peijnenburg 250 Kč 1272 Vladimír Suchánek Ex libris Dana Nevečeřalová 350 Kč 1276 Naděžda Synecká Tiché dialogy 500 Kč 1281 Josef Šíma Krystal Kč 1288 Maxmilian Švabinský Turnovská krajina 250 Kč 1296 Drahomír Tůma Ostrava 400 Kč 1304 Mirka Věrčáková Vzpomínka na Sigmunda Freuda Kč 1313 Andrej Bělocvětov Pradlena 350 Kč 1315 Bohumír Dvorský Kytice ve váze 400 Kč 1316 František ZdenEberl Pobřeží Francie Kč 1334 Vojtěch Kubašta Nápadník 300 Kč 1335 Karel Laštovka Muzikant 400 Kč 1356 Roland Topor Déšť Kč 1360 Roland Topor V běhu Kč 1362 Jan Zrzavý Město Kč 1364 Ludvík Kuba Za půl století 200 Kč 1365 Otakar Kubín Miroslav Míčko: České krajiny Otakara Kubína Kč 1366 Václav Mašek Jindřich Teuchner: Hudba vrcholného léta 500 Kč 1377 František Kupka Quelques Peintres: Frank Kupka par L. Arnould Grémilly Kč 1382 Hanuš Schwaiger Volné směry - souborné číslo H. Schwaigera 250 Kč 1390 Jožka Baruch Jan Černý: Srdce matky 120 Kč 1392 Jaroslav Benda O letech práce a přátelství 200 Kč 1393 Mikuláš Galanda Janko Jesenský: Deväť básní Kč 1394 Dalibor Chatrný Jiří Wolker: Balada o očích topičových 150 Kč 1396 Bohdan Lacina Emil Smetánka: Mé zlaté Německé 120 Kč 1397 Bohdan Lacina František Halas: Já se tam vrátím Kč 1423 Viktor Stretti Blatná 450 Kč

5 1437 Ladislav Sutnar Jiří Letov: Česko-Slovenská armáda Kč 1441 Neznámý autor Erotické fotomontáže Kč 1451 Neznámý autor Akty II. 160 Kč 1453 Neznámý autor Akty IV. 80 Kč 1454 Neznámý autor Akty V. 80 Kč 1456 Bedřich Dlouhý Pět mužů a jedno srdce 80 Kč 1457 Josef Duchoň Tváře v pološeru 80 Kč 1460 Jaroslav Fišer Nerovný zápas 80 Kč 1462 Vojmír Frič Největší událost od chvíle, kdy člověk vstoupil na Měsíc 80 Kč 1470 Eliška Konopiská Putovní kino 80 Kč 1474 Svätozár Mydlo Ja milujem, ty miluješ 80 Kč 1476 neurčený autor Ptačí ostrov 80 Kč 1480 Alena Nievaldová-Zimová Ota mění svět 40 Kč 1481 Vladimír Václa Paleček Včera a dnes 80 Kč 1483 Olga Poláčková - Vyleťalová Okouzlení 80 Kč 1484 Ivan Popovič Predčasné leto 40 Kč 1488 Jan Tománek Jonáš II aneb jak je důležité míti Melicharovou 80 Kč 1497 Zdeněk Vlach Poslední císař 80 Kč 1804 Petr Bezruč Lolo a druhové 50 Kč 1805 Petr Bezruč Stužkonoska modrá 50 Kč 1809 Helena Emingerová Výběr z díla Kč 1814 Paul Krasnopolski Joseph von Bretfeld: Ein Bild aus Akten und Kupfern 50 Kč 1815 Alena Kučerová Grafika Plechy 80 Kč 1817 František Muzika Josef Hora: Nebe nad Slovenskem 80 Kč 1818 František Navrátil Vladislav Reymont: Z kraje slz a krve 50 Kč 1819 Jiří Winter Neprakta O slušném chování fakta Majorová + Neprakta 100 Kč 1820 Jan Rambousek Josef Toman: Slavnost léta 90 Kč 1821 Jan Rambousek Umberto Fracchia: Angela 70 Kč 1823 Jaroslav Riedl Rudolf Medek: Štefánik 180 Kč 1824 Jan Saudek DUKLA Kč 1827 Jaroslav Šváb Naplnění života 1 Kč 1831 Karel Beneš Dívka 150 Kč 1834 Jiří Bouda Muzikanti 250 Kč 1841 František Gellner Mnich a víno (Ex libris Franta Gelner) 301 Kč 1874 Walter Helfenbein Smrtka a žena 400 Kč 1877 Walter Helfenbein Sedící ženský akt 250 Kč 1879 Walter Helfenbein Sedící ženský akt 250 Kč 1883 Jaroslav Hořánek PF Kč 1891 Dalibor Chatrný Matka 200 Kč 1894 Vladimír Jandejsek Na kanapi 250 Kč 1897 Dimitrij Kadrnožka Z cyklu Chrám sv. Víta I. 200 Kč 1923 Váša Neubert Portrét muže 200 Kč 1924 Váša Neubert Jan Kubelík 200 Kč 1937 Pavel Roučka Struktura 120 Kč 1941 Marie MichaelaŠechtlová Pražský motiv 300 Kč 1942 Jiří Škopek Karikarura mužské hlavy 201 Kč 1950 Hans Thoma Poutník 250 Kč 1957 Zdeněk Burian Josef Kleibl: Cesta za Adamem 200 Kč 1958 Mirek Elpl Torso růžence 100 Kč 1987 neurčený autor Štramberk 100 Kč 1988 neurčený autor Žatecká brána v Lounech 100 Kč 1989 neurčený autor Pohled na Chrám sv. Víta 80 Kč 2000 V. Šebor Pamiatky Levoče 160 Kč 2005 Karel Tondl Kostel sv. Jana Křtitele v Kroměříži 100 Kč 2009 František Vlach Chrám sv. Mikuláše v Praze 150 Kč 2011 Vladislav Wimmer Hybernská ulice 100 Kč 2013 Andrej Bělocvětov Postava muže 250 Kč 2017 Kotrba Karikatura 250 Kč 2023 Neznámý autor Navštivte Varnu! 300 Kč 2030 Jiří Tůma Podvodník 250 Kč 2042 Jiří Harcuba Josef Váchal 300 Kč

114. AUKCE Výsledky vydražených děl ze dne 26.09.2013 Položka Jméno autora Příjmeni autora Název Cena dosažená 1 Olbram Zoubek Eva s jablkem 4 000 Kč

114. AUKCE Výsledky vydražených děl ze dne 26.09.2013 Položka Jméno autora Příjmeni autora Název Cena dosažená 1 Olbram Zoubek Eva s jablkem 4 000 Kč Položka Jméno autora Příjmeni autora Název Cena dosažená 1 Olbram Zoubek Eva s jablkem 4 000 Kč 8 Jaroslav Riegel Lom u Roztok 15 000 Kč 40 Jaroslav Veris (Zamazal) Učitel a žák 12 800 Kč 45 Alois Wierer

113. AUKCE Výsledky vydražených děl ze dne 13.06.2013 Položka Jméno autora Příjmeni autora Název Cena dosažená 1 Václav Kozák Chrám sv.

113. AUKCE Výsledky vydražených děl ze dne 13.06.2013 Položka Jméno autora Příjmeni autora Název Cena dosažená 1 Václav Kozák Chrám sv. Položka Jméno autora Příjmeni autora Název Cena dosažená 1 Václav Kozák Chrám sv. Mikuláše 2 000 Kč 16 John Piper T. S. Eliot: East Coker 16 000 Kč 24 Otto Gutfreund Sedící žena I. 19 000 Kč 35 Emil Kotrba

15. 6. 2014 FRANTIŠEK VOBECKÝ - POZŮSTALOST

FOTOGRAFIE VÝSLEDKY AUKCE VÝSLEDKY AUKCE CELKEM prodejnost: 53 % celkem: 974 300 Kč FOTOGRAFIE 601 Jaroslav Krupka: Z Prahy Vydraženo za 4 000 Kč 602 Jaroslav Krupka: Zima v lese Vydraženo za 7 000 Kč 603 Jaroslav Krupka: U lesa

Knihy. Seznam knih žánru Poezie (139)

Knihy. Seznam knih žánru Poezie (139) Stránka č. 1 z 5 Knihy Seznam knih žánru Poezie (139) Novinka!!! -Kniha vložena před méně než 365 dny (po 06.04.2015). Poslední aktualizace: 09.03.2016 Číslo Název Autor Rok PO064 Básně Slowacký, Jul.

96. AUKCE Výsledky vydražených děl ze dne Položka Příjmeni autora Jméno autora Název Cena dosažená 2Mařanová Jarmila Hnízdo 400 Kč Položka Příjmeni autora Jméno autora Název Cena dosažená 2Mařanová Jarmila Hnízdo 400 Kč 3Mařanová Jarmila Židovský hřbitov 100 Kč 4 Souček Jan Mapa 600 Kč 5 Slíva Jiří Konvolut 3 grafických listů 900

Moderní knižní kultura ve sbírkách Muzea umění Olomouc. Hana Bartošová Muzeum umění Olomouc Moderní knižní kultura ve sbírkách Muzea umění Olomouc Hana Bartošová Muzeum umění Olomouc Sbírka Kniha 20. století založena r. 1994 jako součást fondu knihovny Muzea umění Olomouc základem sbírky se stala

Volby do zastupitelstev obcí výsledky hlasování Volby do zastupitelstev obcí 20.10. - 21.10.2006 - výsledky hlasování Zastupitelstvo města, Kraj: Jihomoravský kraj, Okres: Brno-venkov Obec: Oslavany Počet volených členů zastupitelstva Počet volebních

115. AUKCE Výsledky vydražených děl ze dne 23., 24. a 25.10.2013

115. AUKCE Výsledky vydražených děl ze dne 23., 24. a 25.10.2013 Položka Jméno autora Příjmeni autora Název Cena dosažená 1 Václav Boštík 2x katalog k výstavě 650 Kč 6 Karel Václav Rais Zapadlí vlastenci 400 Kč 9 Jan Zrzavý Z pařížských dopisů Jana Zrzavého Dr. Johannesu

celkem chyby celkem plné celkem dorážka TJ Spartak Rokytnice Petr Janák Centropen Dačice

celkem chyby celkem plné celkem dorážka TJ Spartak Rokytnice Petr Janák Centropen Dačice 06-0 ročník KONEČNÁ VÝSLEDKOVÁ LISTINA! Výsledková listina Memoriál Aleny Frintové REGISTROVANÍ 4..06-6..07 Jméno a příjmení hráče dvojice oddíl hráče Mojmír Holec 54 86 0 40 57 96 0 53 3 8 0 493 Centropen

Baštář Petr ALP/62 Praha 4 602366729repos@repos-strechy. Baudiš Petr ALP/19 Ostrava-Poruba 732760946bavy.baudis@seznam.cz

Baštář Petr ALP/62 Praha 4 602366729repos@repos-strechy. Baudiš Petr ALP/19 Ostrava-Poruba 732760946bavy.baudis@seznam.cz .cz Baštář Petr ALP/62 Praha 4 602366729repos@repos-strechy Baudiš Petr ALP/19 Ostrava-Poruba 732760946bavy.baudis@seznam.cz Bednář Alois HBO/30 Tišnov 602114784alois.bednar@wo.cz Beneš Martin ALP/138

MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 3 Rada městské části U S N E S E N Í

MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 3 Rada městské části U S N E S E N Í č.j.: 903/2015 MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 3 Rada městské části U S N E S E N Í č. 858 ze dne 11.11.2015 Poskytnutí dárkových poukázek jubilantům městské části - listopad, prosinec 2015 Rada městské části I. s

Akce: Zahájení územního řízení kanalizační přípojky Mladkov příloha č.1

Akce: Zahájení územního řízení kanalizační přípojky Mladkov příloha č.1 1 Mladkov st.256 Baranowski Libor, Mladkov 1, 561 67 1 Mladkov st.256 Dlouhá Irena, Petrovičky 1, Mladkov, 561 67 1 Mladkov st.256 Hejkerlík Vojtěch, Mladkov 1, 561 67 1 Mladkov st.256 Hejkerlíková Jarmila,

Vyvolávací cena: 500 Kč Minimální výše příhozu: 100 Kč

PHOTOGRAPHS AUCTION RESULTS

PHOTOGRAPHS AUCTION RESULTS PHOTOGRAPHY AUCTION RESULTS OVERALL venality: 36 % overall: 856 400 Kč PHOTOGRAPHS venality: 37 % overall: 74 400 Kč 301 František Drtikol: Ervína Kupferová Not sold 302 Josef Sudek: Sousoší život I. Sold

Oznámení o možnosti seznámit se s návrhem plánu péče o přírodní památku Včelínské louky, navržené k vyhlášení

Oznámení o možnosti seznámit se s návrhem plánu péče o přírodní památku Včelínské louky, navržené k vyhlášení KRAJSKÝ ÚŘAD OLOMOUCKÉHO KRAJE Odbor životního prostředí a zemědělství Oddělení ochrany přírody Jeremenkova 40a 779 11 Olomouc Vyřizuje: Mgr. Eva Stodolová tel.: +420 585 508 425 fax: +420 585 508 424

22. 6. 2014 JIŘÍ BALCAR - POZŮSTALOST

22. 6. 2014 JIŘÍ BALCAR - POZŮSTALOST 22. 6. 2014 JIŘÍ BALCAR - POZŮSTALOST Číslo / Nr. Autor / Author Název / Name Cena / Price 001 Jiří Balcar Konvolut, 5 ks / Konvolut, 5 ks 1 000 Kč 002 Jiří Balcar Konvolut, 5 ks / Konvolut, 5 ks 1 000

Fulín František Neštětice 9 *1763

Fulín František Neštětice 9 *1763 František Neštětice 9 1763-12.12.1853 Fulínová Kateřina - Tisem1 28.6.1775-25.5.1855 Fulín Vít-v Dl.Lhotě 14 roz. z Neštětic 9 asi 1803 - Magdalena roz. Nerad. z Tomic 7.10.1826-8.6.1830-20.4.1900 Majdalena

Příloha č. 1. Seznam účastníků řízení:

Příloha č. 1. Seznam účastníků řízení: Příloha č. 1 k rozhodnutí Ministerstva zemědělství ČR, Pozemkového úřadu Blansko čj. PÚ 280/07/Di/398 o schválení návrhu komplexních pozemkových úprav v katastrálním území Kotvrdovice (v obvodu rozšířeném

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH Jméno Členské číslo Klub HCP BABŠICKÁ Věra 0120116 Golfový Klub Líšnice 27,9 BALAZIK-SPEIDEL Ingeborg 0040989 Royal Golf Club

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH Jméno Členské číslo Klub HCP BABŠICKÁ Věra 0120116 Golfový Klub Líšnice 27,9 BALAZIK-SPEIDEL Ingeborg 0040989 Royal Golf Club SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH Jméno Členské číslo Klub HCP BABŠICKÁ Věra 0120116 Golfový Klub Líšnice 27,9 BALAZIK-SPEIDEL Ingeborg 0040989 Royal Golf Club Mariánské Lázně 24,0 BALAŽÍK Josef 0040394 Royal Golf Club

Třída: 1.A. třídní učitel: Mgr. Rešková Ludmila Počet celkem: 15 z toho chlapců: 8 dívek: 7 P.Č PŘÍJMENÍ JMÉNO Třída: 1A třídní učitel: Mgr Rešková Ludmila Počet celkem: 15 z toho chlapců: 8 dívek: 7 PČ PŘÍJMENÍ JMÉNO 1 BOBÁLOVÁ Veronika 2 DOLEŽEL Radim 3 GOROLY Radek 4 HARAKAL Filip 5 HARAKALOVÁ Dominika 6 CHALOUPKA

600865 5384 orná půda zemědělský půdní fond 848 4633 74 Hagjosaj Bronislava Bánov 317, 687 54

600865 5384 orná půda zemědělský půdní fond 848 4633 74 Hagjosaj Bronislava Bánov 317, 687 54 kat.území parcela druh pozemku využití LV výměra celkem výměra v ZCHÚvlastník adresa I. vlastníka I.podíl vlastník adresa II. vlastníka II. 600865 5356 orná půda zemědělský půdní fond 598 1866 13 Vašíčková

ID žáka Jméno Škola Př. 1 Př. 2 Př. 3 Př. 4 Př. 5 1 Radovan Základní škola, Ostrava- Poruba, J. Šoupala 1609, příspěvková organizace 0 0 0 0 2 2 Jan

ID žáka Jméno Škola Př. 1 Př. 2 Př. 3 Př. 4 Př. 5 1 Radovan Základní škola, Ostrava- Poruba, J. Šoupala 1609, příspěvková organizace 0 0 0 0 2 2 Jan ID žáka Jméno Škola Př. 1 Př. 2 Př. 3 Př. 4 Př. 5 1 Radovan Základní škola, Ostrava- Poruba, J. Šoupala 1609, příspěvková organizace 0 0 0 0 2 2 Jan Základní škola, Ostrava- Poruba, J. Šoupala 1609, příspěvková

Machov - dostavba splaškové kanalizace v části Machova, Nízké Srbské a v Machovské Lhotě - domovní přípojky Soupis pozemků dotčených stavbou Machov - dostavba splaškové kanalizace v části Machova, Nízké Srbské a v Machovské Lhotě - domovní přípojky Soupis pozemků dotčených stavbou Stoka A2-1 10001 105/49 4259 Městys Machov Machov 119, 549 63

Místo Závodník Bydliště Rok nar. Trénink Závod

Místo Závodník Bydliště Rok nar. Trénink Závod SJEZD - DÍVKY DO 15 LET 9.3.2002 Místo Závodník Bydliště Rok nar. Trénink Závod 1 Kučerová Lenka Sklenařice 1987 46,85 47,54 2 Polanecká Iva Jablonec nad Jizerou 1990 48,54 48,53 3 Friedrichová Tereza

Václav Hejna Ze sbírky Galerie Zlatá husa v Praze, 2. 7. 11. 10. 2009

Václav Hejna Ze sbírky Galerie Zlatá husa v Praze, 2. 7. 11. 10. 2009 - rok 2009 - Svatoslav Krotký Obrazy a kresby, 22. 1. 1. 3. 2009 pozvánka, novinové články (2 ks) Technická univerzita Liberci, Textilní fakulta Textil a oděv, Šperk a sklo pozvánka (2 ks), novinové články

ZÁKLADNÍ ŠKOLA VERONSKÉ NÁMĚSTÍ

ZÁKLADNÍ ŠKOLA VERONSKÉ NÁMĚSTÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLA VERONSKÉ NÁMĚSTÍ VÝTVARNÁ VÝCHOVA 2012/2013 Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce. Pablo Picasso

Městský úřad Velké Meziříčí

Městský úřad Velké Meziříčí Městský úřad Velké Meziříčí odbor výstavby a regionálního rozvoje, Radnická 29/1, Velké Meziříčí Velké Meziříčí, dne 23. ledna 2012 Oprávněná úřední osoba: Rohovský Ivo, tel.: 566 781 203, e-mail.: rohovsky@mestovm.cz

Kruh přátel hudby KONCERTNÍ SEZÓNA 2015

Kruh přátel hudby KONCERTNÍ SEZÓNA 2015 Kruh přátel hudby KONCERTNÍ SEZÓNA 2015 SEZNAM KONCERTŮ 22. ledna 2015, Slavnostní aula Gymnázia Dr. Pekaře od 19.15 hodin abonentní LOBKOWICZ TRIO Lukáš Klánský klavír Jan Mráček housle Ivan Vokáč violoncello

Přestupní karta hasičů pro vyšší kola ročníku 2012

Přestupní karta hasičů pro vyšší kola ročníku 2012 P L Z E Ň S K Ý povolen za okres / kraj ne Valečková Štěpánka Domažlice/Plzeňský Plzeň-jih/Plzeňský Růžková Pavla Domažlice/Plzeňský Plzeňs-sever/Plzeňský Kacerovská Kristýna Domažlice/Plzeňský Klatovy/Plzeňský

Jméno, adresa vlastníka nemovitosti. 1 297/1 stavební místo PaedDr. Dana Kotíková, Poljanovova 3159/3, Praha, Modřany, 143 00

Jméno, adresa vlastníka nemovitosti. 1 297/1 stavební místo PaedDr. Dana Kotíková, Poljanovova 3159/3, Praha, Modřany, 143 00 Vezměte prosím na vědomí, že od doby vypracování tohoto seznamu došlo ke značnému počtu změn (změny vlastníků nemovitostí, kolaudace staveb, změny adres apod.), z praktických důvodů byl seznam ponechán

Regionální soutěž B 2014/2015 Předběžný úvodní zpravodaj

Regionální soutěž B 2014/2015 Předběžný úvodní zpravodaj Regionální soutěž B 2014/2015 Předběžný úvodní zpravodaj Zjištěné nedostatky: Sokol Buštěhrad C Jaroslav Křížek chybějící povolení k hostování ŠO Stochov Bohumil Sednička neregistrovaný, neaktivní Rozlosování

Praha historické památky

Praha historické památky Praha historické památky autor výstupu: Mgr. Vlastimil Kořínek datum ověření výstupu: 21. 11. 2012 školní rok 2012-2013 předmět: vlastivěda třída: 4. a 5. třída tematický celek: Kraje České republiky druh

Výsledková listina Ústřední kolo soutěže ZUŠ ve hře na akordeon

Výsledková listina Ústřední kolo soutěže ZUŠ ve hře na akordeon 0. kategorie Malý soutěžní sál (budova č. 8), Vejprnická 56, Plzeň - Skvrňany 6.5.2015 0. Holá Daniela 2008 ZUŠ B. Smetany, Plzeň 1. místo 23,0 Kříž Ivan 2007 ZUŠ Chlumec nad Cidlinou 1. místo 22,8 Šneberger

Z HISTORIE OBCE - VÝROČÍ OBČANŮ

Z HISTORIE OBCE - VÝROČÍ OBČANŮ Z HISTORIE OBCE - VÝROČÍ OBČANŮ roky 1996-2014 1996 v únoru ve věku 51 let zemřel starosta obce pan Vladimír Stehlík v březnu ve věku 87 let zemřela paní Božena Pečová v dubnu slaví zlatou svatbu manželé

131. AUKCE Výsledky vydražených děl ze dne 18.06.2015

131. AUKCE Výsledky vydražených děl ze dne 18.06.2015 Položka Jméno autora Příjmeni autora Název Cena dosažená 2 Walter Ditz Dívčí akt 7 500 Kč 7 K. Novák Portrét děvčátka 4 000 Kč 8 Jakub Karel Josef Praxl Portrét starce 190 000 Kč 11 Rudolf Vojtěch Špillar

Aloy Vojtěch Plzeň. Matěj Bajer Plzeň

Aloy Vojtěch Plzeň. Matěj Bajer Plzeň Aloyovi Aloyová Jana Plzeň Aloy Vojtěch Plzeň ALTÍNA Dominik Kraft Plzeň Miroslav Kraft Plzeň AOEL TEAM Vávra Roman Plzeň Vávrová Anděla Plzeň Bajerovi Tomáš Bajer Plzeň Matěj Bajer Plzeň Baumlovi Bauml

Pořadí Počet kol Číslo Příjmení Jméno Kategorie Trať 1kolo 2kolo 1 2 117 Pátek Jan MD40 22 00:19:50.8 00:39:43.7 2 2 120 Žák Pavel MD40 22 00:19:56.

Pořadí Počet kol Číslo Příjmení Jméno Kategorie Trať 1kolo 2kolo 1 2 117 Pátek Jan MD40 22 00:19:50.8 00:39:43.7 2 2 120 Žák Pavel MD40 22 00:19:56. Pořadí Počet kol Číslo Příjmení Jméno Kategorie Trať 1kolo 2kolo 1 2 117 Pátek Jan MD40 22 00:19:50.8 00:39:43.7 2 2 120 Žák Pavel MD40 22 00:19:56.0 00:39:44.7 3 2 123 Fojtíček Karel MD40 22 00:19:53.7

14 DNÍ PŘED UZAVŘENÍM LETOŠNÍCH SBĚROVÝCH TABULEK!!!!

14 DNÍ PŘED UZAVŘENÍM LETOŠNÍCH SBĚROVÝCH TABULEK!!!! SBĚR 2014/15!!! 14 DNÍ PŘED UZAVŘENÍM LETOŠNÍCH SBĚROVÝCH TABULEK!!!! Jak to vypadá s výsledky sběru v letošním roce??? Máme 14 dní před ukončením letošních tabulek, tedy ještě 14 dnů můžete přinášet PETKY,

OPS PROFI. Služátky - Technické služby PE 3:3 996-986 (3:5) Old Boys - Swietelsky 1:5 980-1081 (2:6) Agrostroj 1 - Agrostroj 2 2:4 967-1009 (5:3)

OPS PROFI. Služátky - Technické služby PE 3:3 996-986 (3:5) Old Boys - Swietelsky 1:5 980-1081 (2:6) Agrostroj 1 - Agrostroj 2 2:4 967-1009 (5:3) OPS PROFI Služátky - Technické služby PE 3:3 996-986 (3:5) Old Boys - Swietelsky 1:5 980-1081 (2:6) Agrostroj 1 - Agrostroj 2 2:4 967-1009 (5:3) Tabulka: 1. Swietelsky 3 3 0 0 14,0:4,0 16,5:7,5 1049 6

zpracoval: František Vašíček předseda STK JhčKS

zpracoval: František Vašíček předseda STK JhčKS TJ Blatná C - TJ Centropen Dačice G 6:2 2514-2455 (9:3) 25.11. TJ Fezko Strakonice - TJ Centropen Dačice C 3:5 2326-2349 (6:6) 25.11. TJ Nové Hrady B - TJ Sokol Chýnov 0:8 2372-2464 (3:9) 25.11. KK Český

Návštěvnost turistických cílů v ČR 2009

Návštěvnost turistických cílů v ČR 2009 TOP 10 (20) nejnavštěvovanějších turistických cílů v ČR pořadí turistický cíl počet pořadí návštěvníků 2008 1. ZOO Praha 1,3 milionu (2.) 2. Pražský hrad 1,21milionu (1.) 3. Aquapalace Praha 760 tisíc

Ráda bych tě pozvala na svou narozeninovou oslavu která se koná 15.6.2013. Sraz je ve Stromovce ve 12:00. Doufám že přijdeš.

Ráda bych tě pozvala na svou narozeninovou oslavu která se koná 15.6.2013. Sraz je ve Stromovce ve 12:00. Doufám že přijdeš. Julie Kubrychtová Milady Horákové1 Praha 17000 Kateřina Hejlíková Studentská2 Praha 16000 Selma Faustusová Kaprova3 Praha 11000 Tereza Vogničová Milady Horákové4 Praha 17000 Dominika Juričková Studentská5

199011 - Mi-8, MUDr. Lumír Mraček

199011 - Mi-8, MUDr. Lumír Mraček 199011 - Mi-8, MUDr. Lumír Mraček Zápisník 23-1990 1990 Sekundární transporty Mi-8, MUDr. Mraček Lumír 1990 Sekundární transporty Mi-8, MUDr. Mraček Lumír Mi 8, 0818 na stojánce, letiště Planá u ČB Mi

ZÁPIS O VÝSLEDKU VOLEB DO ZASTUPITELSTVA OBCE 1) Ve volbách do zastupitelstva obce (městysu, města, městské části, městského obvodu)

ZÁPIS O VÝSLEDKU VOLEB DO ZASTUPITELSTVA OBCE 1) Ve volbách do zastupitelstva obce (městysu, města, městské části, městského obvodu) Ve volbách do zastupitelstva obce (městysu, města, městské části, městského obvodu)... Hostouň okres... Domažlice konaných ve dnech (dne)... 15.10. - 16.10.2010 byly podle výsledků převzatých od okrskových

Pořadí Jméno Celkový počet hlasů Strana

Pořadí Jméno Celkový počet hlasů Strana Pořadí Jméno Celkový počet hlasů Strana Člen zastupitelstva * 1 Havlík Ivan 1 105 ODS * 2 Valtr Ladislav Ing. MBA 977 ODS * 3 Čulík Jan 942 ODS * 4 Chaloupka Pavel 852 ODS * 5 Kučera Miroslav 775 ODS *

Žebříček mužů - RSST Kutná Hora /2015

Žebříček mužů - RSST Kutná Hora /2015 1. Miffek Daniel 1976 SKC Zruč nad Sázavou 3.liga 91,67% 2. Herout František 1990 SKC Zruč nad Sázavou 3.liga 72,60% 2. N Nevřela Daniel 1973 SKC Zruč nad Sázavou 3.liga 60,00% 3. Uher Petr 1972 SKC Zruč

ZÁPIS O VÝSLEDKU VOLEB DO ZASTUPITELSTVA OBCE 1) Ve volbách do zastupitelstva obce (městysu, města, městské části, městského obvodu) Ve volbách do zastupitelstva obce (městysu, města, městské části, městského obvodu)... Štěpánov nad Svratkou okres... Žďár nad Sázavou konaných ve dnech (dne)... 15.10. - 16.10.2010 byly podle výsledků

Tab. 1 č. p. Vlastník Náhon u Podolského potoka

Tab. 1 č. p. Vlastník Náhon u Podolského potoka Tab. 1 Seznam ohrožených objektů byl stanoven na základě stanoveného záplavového území a podle skutečného stavu při povodních dle zkušeností z minulých let. č. p. Vlastník Náhon u Podolského potoka 84

109. AUKCE Výsledky vydražených děl ze dne 28. 02. 2013

109. AUKCE Výsledky vydražených děl ze dne 28. 02. 2013 Položka Jméno autora Příjmeni autora Název Cena dosažená 1 Adolf Jelínek Alex Jezdci na koních 3 000 Kč 3 J. V. Barnet Boj na Mostě barikádníků 1945 6 000 Kč 6 Ota Bubeníček Myslivec 2 400 Kč 7 Ota Bubeníček

Pořadí oddílů dle výkonu - Muži. Pořadí oddílů dle výkonu - Ženy. Krajské kolo soutěže družstev SwimRace 3.0

Pořadí oddílů dle výkonu - Muži. Pořadí oddílů dle výkonu - Ženy. Krajské kolo soutěže družstev SwimRace 3.0 Pořadí oddílů dle výkonu - Muži Oddíl Body 1, A - muži 17341 2, PSK Olymp Praha - muži 15760 3, Bohemians Praha A - muži 14878 4, Universitní sportovní klub Praha A - muži 14760 5, SK Slavia Praha - muži

ČESKÁ MEZIVÁLEČNÁ POESIE

ČESKÁ MEZIVÁLEČNÁ POESIE ČESKÁ MEZIVÁLEČNÁ POESIE Název školy Autor Název šablony Číslo projektu Předmět Tematický celek Téma Druh učebního materiálu SOŠ InterDact s.r.o. Most Mgr. Ivana Vodičková I/2_Inovace a zkvalitnění výuky

Výsledková listina 47. ročník Lipanské stezky

Výsledková listina 47. ročník Lipanské stezky Výsledková listina 47. ročník Lipanské stezky Kategorie: předškolní děti chlapci 60 m Václav Bryndza 1. Kounice 14,42 2007 Matěj Kadeřábek 2. IAK Chocerady 16,86 2007 Jan Jirkovský 3. Praha 18,37 2008

Výherci Velká letní. Kolo Firstbike. Jiří Svoboda, Olomouc. Familyboardy. Jarmila Kapustová, Brumov Radka Barnová, Chomutov.

Výherci Velká letní. Kolo Firstbike. Jiří Svoboda, Olomouc. Familyboardy. Jarmila Kapustová, Brumov Radka Barnová, Chomutov. Velké letní soutěže se účastnilo přes 4000 soutěžících. Bohužel ne všichni si řádně přečetli pravidla a proto museli být z losování vyřazeni. Nicméně většina soutěžících odpověděla správně na všech 15

SK Žižkov Praha Žižkovská dvoustovka 2.ročník

SK Žižkov Praha Žižkovská dvoustovka 2.ročník SK Žižkov Praha Žižkovská dvoustovka ročník Pondělí 15.8.2016 Keller Tomáš TJ Sokol Rudná Koščová Petra TJ Sokol Rudná Šostý Miroslav SK Meteor Praha Forejtová Eva TJ Sokol Brandýs nad Labem Beran Martin

Příloha č. 1 k rozhodnutí č.j. OOŽP/4856/2010/Sl

Příloha č. 1 k rozhodnutí č.j. OOŽP/4856/2010/Sl Poř. subjekt Dat. nar. IČ Adresa 1. Agro - Hochstaffl, s.r.o. 60712414 Husova tř. 684/21, 370 05 České Budějovice 2. Baloušková Eva 20.9.1985 Přešťovice 89, 386 01 Přešťovice 3. Beneda Jiří 25.1.1966 5.Května

Návštěvnost turistických cílů v ČR 2008

Návštěvnost turistických cílů v ČR 2008 TOP 10 (20) nejnavštěvovanějších turistických cílů v ČR pořadí turistický cíl počet pořadí návštěvníků 2007 1. Pražský hrad 1,34 milionu (1.) 2. Zoo Praha 1,20 milionu (2.) 3. Židovské muzeum, Praha 612

1. Svatá Ludmila, Manětín Vysoká cesta, 1728, foto: NPÚ Plzeň

1. Svatá Ludmila, Manětín Vysoká cesta, 1728, foto: NPÚ Plzeň 1. Svatá Ludmila, Manětín Vysoká cesta, 1728, foto: NPÚ Plzeň 2. Svatý Donát, Manětín Vysoká cesta, 1728, foto: NPÚ Plzeň 9. Svatý Benno, Manětín Vysoká cesta, 1733, foto: NPÚ Plzeň; Hlava světce přípravná

Křivák Jiří ? 11,57 Zubří ,45 T Vsetín

Křivák Jiří ? 11,57 Zubří ,45 T Vsetín koule 4 kg Koutný Jiří 300690 13,51 ms UH 150605 15 13,23 3 Hodonín 190605 15 Doležal Pavel 011083 13,24 T Zlín 211098 15 13,19 3 Brno 270998 15 13,01 2 Hodonín 080998 15 12,45 T Otrokovice 171098 15 12,44

zpracoval: František Vašíček předseda STK JhčKS TJ Blatná C - KK Český Krumlov B 5,5:2,5 2563-2506 (8:4) 14.10. TJ Nové Hrady B - TJ Sokol Slavonice 6:2 2457-2452 (7:5) 14.10. TJ Fezko Strakonice - TJ Kunžak 6:2 2421-2322 (7:5) 14.10. TJ Silon Sezimovo

Pražský kuželkářský svaz MISTROVSTVÍ PRAHY III 2016/2017

Pražský kuželkářský svaz MISTROVSTVÍ PRAHY III 2016/2017 Pražský kuželkářský svaz MISTROVSTVÍ PRAHY III 2016/2017 ZPRAVODAJ Č. 18 18. kolo: SK Uhelné sklady Praha D - KK Konstruktiva Praha E 8:8 2260-2262 16.02. KK Dopravní podniky Praha B - Slavoj Velké Popovice

Erbovní sešity 1968 1971

Erbovní sešity 1968 1971 Erbovní sešity 1968 1971 Erbovní sešit č. 1, srpen 1968 Praha Žižkov, U Památníku 2. Redakční rada: Dr. František Beneš, Adolf F. J. Karlovský, Dr. Zdeněk Mareš, Josef Milde, Dr. Alois Přibyl, CSc., Dr.

22. Obálka sbírky Faeton (1989), samizdatové vydání, ČSDS, Scheinfeld. 23. Obálka sbírky Zápisy omega (1991), bibliofilský tisk, České Budějovice.

22. Obálka sbírky Faeton (1989), samizdatové vydání, ČSDS, Scheinfeld. 23. Obálka sbírky Zápisy omega (1991), bibliofilský tisk, České Budějovice. 6. Obrazová příloha 1. Portrét F. D. Mertha, převzato z publikace Střípky vzpomínek F. D. Merth očima přátel (2000/2010), uspořádal I. Nikl. 2. F. D. Merth ve Strašíně, převzato z Rukopisů (1980), KDM.

XXI. ROČNÍK ZIMNÍHO SILNIČNÍHO BĚHU MISTROVSTVÍ ORLA

XXI. ROČNÍK ZIMNÍHO SILNIČNÍHO BĚHU MISTROVSTVÍ ORLA XXI. ROČNÍK ZIMNÍHO SILNIČNÍHO BĚHU MISTROVSTVÍ ORLA Memoriál účastníků II. zahraničního odboje Moutnice 7.ledna 2012 Výsledky kategorie Předškolní děti - chlapci 1 Pavel Hrabálek (46) Křenovice 0:10.900

Pedagogický sbor Jedenáctiletá střední škola ředitel školy Josef Lerach

Pedagogický sbor Jedenáctiletá střední škola ředitel školy Josef Lerach 1959-60 Jedenáctiletá střední škola ředitel školy Josef Lerach Pedagogický sbor Zdeňka Haasová Marie Kostrounová Věra Surová Zdeňka Svobodová Zdeňka Vokrojová Karel Brůha Magda Brůhová Miluška Bysřická

EXLIBRIS A DROBNÁ GRAFIKA HANA ČÁPOVÁ EXLIBRIS A DROBNÁ GRAFIKA 4 27. července až 5. září 2015 Galerie U Kellerů, Radnice, náměstí Karla Šternberka 68 a plzeňská sekce Spolku sběratelů a přátel exlibris 1 2 34 1. Exl F. MÁSLER.

www.sklovitraz-skuhravy.cz

www.sklovitraz-skuhravy.cz www.sklovitraz-skuhravy.cz příklady restaurátorských prácí RESTAUROVÁNÍ VITRAJÍ CHRÁMU SV. BARBORY v kutné hoře Pohled na velkou malovanou vitraj západního průčelí z roku 1903 od Františka Urbana Poslední

PROSECCO SUPERIOR CUP 2013, 27.7.2013-27.7.2013, Mariánské Lázně Kategorie: Společná Brutto Výsledková listina

PROSECCO SUPERIOR CUP 2013, 27.7.2013-27.7.2013, Mariánské Lázně Kategorie: Společná Brutto Výsledková listina PROSECCO SUPERIOR CUP 2013, 27.7.2013-27.7.2013, Mariánské Lázně Kategorie: Společná Brutto Výsledková listina Pořadí Jméno Klub reg. číslo HCP Kolo 1 Skóre HCP po 1 KOPEJTKOVÁ Stanislava RGCML 0040113

VÝTVARNÉ UMĚNÍ VÝSLEDKY AUKCE VÝTVARNÉ UMĚNÍ VÝSLEDKY AUKCE CELKEM prodejnost: 60 % celkem: 3 546 500 Kč JAN KONŮPEK prodejnost: 85 % celkem: 43 150 Kč 001 Jan Konůpek: Jan Žižka Neprodáno 002 Jan Konůpek: Zázrak Neprodáno 003 Jan

Oblastní přebor - 2. třída soutěžní ročník 2003-2004

Oblastní přebor - 2. třída soutěžní ročník 2003-2004 Oblastní přebor - 2. třída soutěžní ročník 2003-2004 Uvedeny pouze zápasy družstva TJ Lovochemie Lovosice TJ Sokol Blíževedly - TJ Lovochemie Lovosice 1. kolo 20.09.2003 ČERNÝ Robert 269 120 10 389 0:1

118. AUKCE Výsledky vydražených děl ze dne 27.2.2014

118. AUKCE Výsledky vydražených děl ze dne 27.2.2014 Položka Jméno autora Příjmeni autora Název Cena dosažená 3 Jaroslav Holeček Vesnice 5 000 Kč 4 Čeněk Choděra Březina nad Jizerou 5 000 Kč 6 Arkadi Solovjev Krajina 11 000 Kč 7 Václav Trefil Kopání brambor

SOUPIS PROMĚN HERECKÉHO SOUBORU MĚSTSKÝCH DIVADEL PRAŽSKÝCH V SEZONÁCH 1950/1951 AŽ 1971/1972. sestavila: Mgr. Jitka Neureuterová

SOUPIS PROMĚN HERECKÉHO SOUBORU MĚSTSKÝCH DIVADEL PRAŽSKÝCH V SEZONÁCH 1950/1951 AŽ 1971/1972. sestavila: Mgr. Jitka Neureuterová SOUPIS PROMĚN HERECKÉHO SOUBORU MĚSTSKÝCH DIVADEL PRAŽSKÝCH V SEZONÁCH 1950/1951 AŽ 1971/1972 sestavila: Mgr. Jitka Neureuterová 1 Soupis proměn hereckého souboru Městských divadel pražských v letech 1950-1972

Obsah. Setkala jsem ss s Henri 9. Henri Cartier-Bresson. I 11. Werner Bischof, 1816-1954 {7] 20

Obsah. Setkala jsem ss s Henri 9. Henri Cartier-Bresson. I 11. Werner Bischof, 1816-1954 {7] 20 Obsah Setkala jsem ss s Henri 9 Henri Cartier-Bresson. I 11 Werner Bischof, 1816-1954 {7] 20 Inge Morathová [17] 28 Portréty tnge Morathové [189] 29 Inge Morathová [306] 31 Portrét a Inge Morathová [386J

Jméno 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009

Jméno 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 Hostibejcké schody - výsledky Jméno 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 Adam David 2:48 Andr Václav 1:21 Bačo Jan 2:09 Balcar David 1:50 Bartoš Pavel 1:33 Bartůšek Josef 1:47 Baška

Pražský kuželkářský svaz MISTROVSTVÍ PRAHY III 2016/2017 Pražský kuželkářský svaz MISTROVSTVÍ PRAHY III 2016/2017 ZPRAVODAJ Č. 14 14. kolo: SK Uhelné sklady Praha D - TJ Sokol Rudná D 14:2 2436-2139 12.01. VSK ČVUT Praha B - KK Dopravní podniky Praha B 4:12

1. Adámek Luděk Mísa 2008, vitráž, 40x28x5 1 900 Kč

Kovovýroba Beran. Ing. Miroslav Krejča - předseda Výboru pro rozvoj a investice města Písek

Kovovýroba Beran. Ing. Miroslav Krejča - předseda Výboru pro rozvoj a investice města Písek Kovovýroba Beran Ing. Miroslav Krejča - předseda Výboru pro rozvoj a investice města Písek Pořadatel: Atletický tělovýchovný klub Písek Hlavní rozhodčí: Mgr. Helena Fanturová Místo: Městský atletický stadión

II. část. 5 6 František? Heller (*1899) Josef Fišer *1899, čp. 36, později v čp Půjčil p. Antonín Točín, čp. 2 a p. Petr Horáček, čp. 27.

II. část. 5 6 František? Heller (*1899) Josef Fišer *1899, čp. 36, později v čp Půjčil p. Antonín Točín, čp. 2 a p. Petr Horáček, čp. 27. II. část 1 2 7 11 9 10 12 1 1 2 František? Heller (*199) 7 9 10 11 12 Josef Fišer *199, čp., později v čp. 10 1 1920 Půjčil p. Antonín Točín, čp. 2 a p. Petr Horáček, čp. 27. I 1 2 asi 192 1 Václav Černý

První generace. Druhá generace. Tetí generace. tvrtá generace

První generace. Druhá generace. Tetí generace. tvrtá generace Stránka 1 První generace 1. Georg Schenk (SYNEK). 2. i. František Schenk. Druhá generace 2. František Schenk. 3. i. Hanes Schenk * 01.01.1688. 3. Hanes Schenk, * 01.01.1688 v Bergstadt (Horní msto u Rýnaova).

Matematická olympiáda, kategorie Z9, kolo okresní

Matematická olympiáda, kategorie Z9, kolo okresní Výsledková listina Matematická olympiáda, kategorie Z9, kolo okresní Brno město termín konání: 23.01.2013 Místo konání: Gymnázium, Tř. Kpt. Jaroše, pracoviště Příční 16/18, Brno pořadí: jméno: škola: rok

Výsledky domácího kola 65. ročníku Matematické olympiády kategorie P

Výsledky domácího kola 65. ročníku Matematické olympiády kategorie P Jihočeský kraj 1. Tomáš Konečný 1997 Gymnázium J. V. Jirsíka, České Budějovice 7/8 10 6 16 2. Martin Povišer 1997 Gymnázium Česká, České Budějovice 8/8 6 6 Jihomoravský kraj 1. Jan Šorm 1996 Gymnázium

KUCHAŘ Thomas domkař * KUCHAŘOVÁ Marianna roz. Buček * 1805

KUCHAŘ Thomas domkař * KUCHAŘOVÁ Marianna roz. Buček * 1805 U - 0.0 KUCHAŘ Georg PIKULÍK Valentin * 1742-01-14 (otec Andreas Pikulík) (matka Anna Pikulíková) (Nesselsdorf) KUCHAŘ Catharina roz. Pikulik * 1772 (Nesselsdorf) čp. 25 KUCHAŘ Thomas domkař * 1795-12-15

Jméno Příjmení Prodejna, na které si figurky Skylanders můžete vyzvednout: Milena Balonová EURONICS, Havířov Martin Bančovski EURONICS, Ostrava -

Jméno Příjmení Prodejna, na které si figurky Skylanders můžete vyzvednout: Milena Balonová EURONICS, Havířov Martin Bančovski EURONICS, Ostrava - Jméno Příjmení Prodejna, na které si figurky Skylanders můžete vyzvednout: Milena Balonová EURONICS, Havířov Martin Bančovski EURONICS, Ostrava - FORUM, Nová Karolina Veronika Bartáková EURONICS, Otvice