110. AUKCE Výsledky vydražených děl ze dne

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "110. AUKCE Výsledky vydražených děl ze dne 20.-22.03.2013"

Transkript

1 Položka Jméno autorapříjmeni autora Název Cena dosažená 1 Karel Höger Přání k 60. narozeninám Emilovi Konečnému 100 Kč 3 František Michl J.V. Rosůlek: Ilonka a Hans Holm 100 Kč 7 Jan Zrzavý Dopis 350 Kč 8 Jan Zrzavý Dopis 450 Kč 13 Cyril Bouda Petr Bezruč: Bezruč a Machar - přátelství básníků 450 Kč 16 Karel Gott Pohlednice s podpisem Karla Gotta 400 Kč 17 Václav Havel Algarve (pohlednice) 500 Kč 19 Otakar (Othon)Kubín (Coubine) Dopis Jaroslavu Šiklovi 450 Kč 22 Václav Špála Antonín Matějček: Václav Špála 500 Kč 26 Johannes Urzidil A. Kuhn: Aristide Maillol Kč 27 Jan Zrzavý Katalog výstavy s podpisem 600 Kč 28 Jan Zrzavý Betlém 550 Kč 29 Jan Zrzavý Jan Zrzavý v křesle Kč 30 Jan Zrzavý Jan Zrzavý s knihou 650 Kč 31 Jan Zrzavý Korespondenční lístek 350 Kč 32 Jan Zrzavý Korespondenční lístek 350 Kč 33 Jan Zrzavý Korespondenční lístek 350 Kč 34 Adolf Bartošík F. Dúbravský: Pre nás a pre našich synov 500 Kč 35 Josef Baruch Johannes: Doktor Faust 400 Kč 39 Josef Čapek Jan Weiss: Dům o 1000 patrech 250 Kč 43 Ivan JakovlevičBilibin Byliny - Bohatýr Volga Kč 44 Ivan JakovlevičBilibin Pohádky - Marja Morevna Kč 45 Václav Boštík Li Po: Jdu tichou půlnocí Kč 50 Rudolf Craemer Benjamin Disraeli 220 Kč 51 Karel Čapek Die Tschechoslovakei 600 Kč 53 Salvador Dalí Biblia Sacra Kč 59 hrabě de Gobineau O nerovnosti lidských plemen 900 Kč 64 Edvard Klas Povídky o ničem 450 Kč 77 Vojtěch Preissig C est D aucassin et de Nicolete Kč 82 Různí autoři Letecká příručka Kč 89 Josef Šíma P. B. Shelley: Alastor neboli Duch samoty Kč 91 Josef Šíma Studie lidových výšivek z Čech, Moravy a Uher. Slovenska Kč 92 Bohumil Štěpán Galerie 500 Kč 95 Maxmilian Švabinský Dvacet pět obrazů s poznámkami o době a díle (Turnovská krajina) 500 Kč 104 František Bílek Jaromír Rašín: Život Ježíšův Kč 108 Cyril Bouda Výstava prací z let Kč 110 Zdenka Braunerová Miloš Marten: Dvě novaly - Cortigiana, V aleji 150 Kč 113 Vratislav HugoBrunner Anatole France: Sedm žen modrovousových 250 Kč 116 Vratislav HugoBrunner Arnošt Procházka: Rozhovory s knihami, obrazy i lidmi 150 Kč 120 Salvador Dalí Výstava v Galerii D 900 Kč 121 Karel Demel Cyprian Norwid: Chopinův klavír 900 Kč 122 Petr Dillinger 15 leptů k Babičce Kč 123 Josef Dohnal Ilias 800 Kč 127 Václav Fiala Zázračný kámen 900 Kč 128 Václav Fiala N.V. Gogol: Taras Bulba 250 Kč 129 Karel Fleischmann Rybolov Kč 133 Zdeněk Guth Pět básní Vítězslava Hálka 100 Kč 135 Jaroslav Hašek Mezi bibliofily 100 Kč 136 Lafcadio Hearn Tři japonské povídky 200 Kč 141 Václav Jansa Stará Praha v akvarelech Václava Jansy 200 Kč 142 R. Jetelová Jiří Wolker: Balada o očích topičových 200 Kč 145 Jan John Přírodopisný atlas rostlin 900 Kč 153 Kolektiv autorů Exlibriskunst und Gebrauchsgrafik Kč 154 Jan Konůpek Meditace ze staré Prahy Kč 162 František Kupka Quatre histoires de blanc et noir Kč 166 Antonín Machourek Knihtisk, obraz ducha pěti století 500 Kč 169 Josef Mánes Doktor Faust třináct kreseb k lidové pověsti 100 Kč 170 Václav Mašek Longos: Pastýřské příběhy Dafnida a Chloe 250 Kč 173 Rudolf Michalík Christian Morgenstern: Hymnické písně 250 Kč 175 Alois Moravec Dr. Bartoš: Listy a řád vojenský Jana Žižky dodatek - dvojlist 750 Kč 178 Alfons Mucha Plakáty 300 Kč 179 František Muzika Vítězslav Nezval: Orfeus a Eurydika Kč 198 Jan Rambousek Staroanglické ballady 250 Kč 202 Vladislav Röhling Ballada o knížce Republice bibliofilům 150 Kč 204 Různí autoři Zdeněk V. Tobolka: Tisky 15. věku o jednom listu na území ČR Kč 220 Karel Svolinský Z korespondence Bedřicha Smetany 300 Kč 222 Pavel Šimon Umění 500 Kč 229 Jiří Švengsbír Konvolut 12 exlibris 300 Kč 232 Karel Teige Louis Delluc: Charlie Chaplin 500 Kč 233 Karel Teige Vítězslav Nezval: Sbohem a šáteček 100 Kč 234 Otakar Theer Básnické spisy 130 Kč 235 Otakar Theer Básnická pozůstalost 100 Kč 240 Jiří Trnka M. Hlávka: Kormorán 200 Kč 242 František Vik Melanie Kalvatová: Zjevení přesvaté panny na hoře La Saletské 19. září L. P Kč 244 Josef Vyleťal Katalog výstavy v oblastní galerii výtvarného umění v Roudnici nad Labem 200 Kč 246 Adolf A. Zahel (Zehel?) Divoká Šárka Kč 249 Kamila Ženatá Kamila není doma Kč 250 neurčený autor Wiener Zeitschrift für Kunst, Literatur, Theater und Mode Kč 251 Různí autoři Karel Neudoerfl: Lept - povaha a hodnota pův. grafiky 380 Kč 254 Různí autoři Sixty - eight publishers, Corp. 250 Kč

2 258 Karel Oberthor Budějovické náměstí 301 Kč 262 Václav Souček Štramberk 450 Kč 277 Cyril Bouda Praha Kč 278 Cyril Bouda Olomouc Kč 287 Karel Dostál Štramberk 400 Kč 291 Karel Filip V Šárce 500 Kč 297 Rudolf Gajdoš Břeclavský zámek 500 Kč 308 Josef Hodek Plzeň 200 Kč 309 Jaromír Hofman Pohled na Sopotnici Kč 311 František Horký Štramberk 250 Kč 319 Alois Ježek Letohrádek královny Anny Kč 320 Ludmila Jiřincová Milenci Kč 323 Wilhelm Kandler Stará škola židovská v Praze 300 Kč 341 Anna Macková Z Jičína 800 Kč 343 Jan Mácha Karlův most v noci 250 Kč 355 Alois Moravec Šumava 300 Kč 360 neurčený autor Štramberk 400 Kč 384 Karel Oberthor Kampa 500 Kč 389 Alessandro de Pian Čertovka 300 Kč 392 Antonín Picek Žižkov : Rybníček Na Olšance a kaple sv. Rocha Kč 397 Karel Filip Strašice 300 Kč 400 Karel Filip Praha - z Kavčí hory 400 Kč 404 Neurčený autor (Polsko) Přístav v Gdyni (olejárna) Kč 405 Neurčený autor (Polsko) Kostel Panny Marie v Gdaňsku Kč 406 Neurčený autor (Polsko) Rybářské bárky v Gdyni Kč 407 Neurčený autor (Polsko) Gdaňsk, Arsenal Kč 408 Neurčený autor (Polsko) Přístav Kč 409 Neurčený autor (Polsko) Astronomická věž v Gdaňsku Kč 410 Neurčený autor (Polsko) Přistav pro plachetnice v Gdyni Kč 411 Neurčený autor (Polsko) Nový přístav v Gdaňsku Kč 412 Neurčený autor (Polsko) Rybářský přístav v Gdyni Kč 413 Neurčený autor (Polsko) Uhelný přístav v Gdyni Kč 414 Neurčený autor (Polsko) Panorama přístavu v Gdyni Kč 421 Karel Filip Třebnuška 300 Kč 437 Jan Stanislav Polický Kniha o Jaroměři 500 Kč 447 Roden Praha 300 Kč 449 Karel Filip Pod Ostrovcem 300 Kč 455 Karel Filip Terezov. Lhotka (Skelná Huť) 300 Kč 456 Karel Filip Z Čertovky k Zbirožskému zámku 300 Kč 464 Rudolf HerbertSchlindenbuch Praha 400 Kč 470 Václav Souček Velkopřevorský mlýn na Kampě 300 Kč 475 Viktor Stretti Pernštýnské náměstí v Pardubicích 900 Kč 488 Karel Štěch Budějovice 300 Kč 492 Karl Tucek Staroměstská mostecká věž 300 Kč 493 Josef Vaic Krkonoše 800 Kč 494 Josef Vaic Praha - Karlův most 300 Kč 498 Karel Filip Chotětín u Zbirohu 300 Kč 499 Karel Filip Lhotka - Terešov 300 Kč 503 Karel Filip Trnová u Jíloviště 250 Kč 509 Karel Vik Karlův most a Hradčany 250 Kč 520 Emil Wänke Staroměstská radnice 600 Kč 524 Bedřich Wunderlich Pražský hrad 250 Kč 534 Karel Filip Zbiroh u Lhotky. Rozpršený den 250 Kč 540 Carl Würbs Tábor 300 Kč 567 Petr Baďura Fotogram 250 Kč 572 Petr Baďura Dominanta Libně 200 Kč 573 František Drtikol Portrét Mořice Hrubana ( ) Kč 574 František Drtikol Klečící akt s drapérií 600 Kč 575 Anna Fárová František Drtikol: Fotografie 300 Kč 585 Zdenko Feyfar Jablonec Kč 588 Václav Chochola Bělouš (PF 1986) Kč 589 Václav Chochola Černý anděl Kč 590 Václav Chochola Noční chodec Kč 591 Václav Chochola Metař (PF 1989) Kč 592 Václav Chochola Salvator Dalí Kč 606 Zdenko Feyfar Pohled z Kobyly (Krkonoše) Kč 620 Neznámý autor Laurel a Hardy 250 Kč 626 Neznámý autor Ležící akt Kč 631 Zdenko Feyfar Zima (PF 1992) 300 Kč 632 Zdenko Feyfar Panorama 500 Kč 637 Různí autoři Návrat československých legií okolo světa do vlasti 400 Kč 639 Jan Saudek With Daughter from the 2nd Marriage # Kč 640 Jan Saudek Portrét ženy & muže # Kč 641 Jan Saudek The Tide # Kč 642 Jan Saudek Purgatory Nr. 2 # Kč 643 Jan Saudek Customer in Brothel can t get rid of his boot # Kč 647 Josef Sudek Soubor 13 fotografií Kč 649 Jindřich Štreit Páter s babkou Kč 650 Jindřich Štreit Zabijačka Kč 651 Jindřich Štreit Po pohřbu Kč 652 Jindřich Štreit Odpočinek na poli Kč

3 654 Jindřich Štreit Narození telete (PF 1993) Kč 660 Zdenko Feyfar Podhůří 500 Kč 667 Neznámý autor Akt II. 800 Kč 668 Neznámý autor Fotografie Aristida Maillola 500 Kč 669 Jindřich Štreit Odpočinek u televize Kč 670 Jindřich Štreit V kravíně (PF 1985) Kč 671 Jindřich Štreit Nosiči brambor (PF 1988) Kč 674 Jindřich Štreit Muž s pytlem (PF 1983) Kč 675 Miroslav Tichý Pozdrav s řidičem Kč 687 Zdenko Feyfar Horský masiv 300 Kč 692 Toyohara Kunichika Pití čaje 500 Kč 694 Toyohara Kunichika Samuraj s vějířem 900 Kč 696 Utagawa Kunisada Zápasníci sumo Kč 700 Kunisada III. Dva samurajové Kč 703 Kunisada III. Sedící muž 900 Kč 705 Kunisada III. Samuraj s mečem a vějířem 900 Kč 706 Kunisada III. Krutá msta 900 Kč 710 Václav Bubeníček Klečící ženský akt 450 Kč 711 Václav Bubeníček Ženský akt 101 Kč 715 Vítězslav Fleissig Ex - Eroticis 800 Kč 716 Emanuel Frinta Ležící 500 Kč 717 Emanuel Frinta Ležící ženský akt 800 Kč 718 Josef Hodek 10 erotických Ex libris Josefa Hodka Kč 730 Emil Kotrba Diana bohyně lovu 300 Kč 739 Dušan Polakovič Koupel 400 Kč 740 Dušan Polakovič Zajíček 500 Kč 741 Dušan Polakovič Milenci 301 Kč 744 Marina Richter Exlibris Eroticis 450 Kč 761 Miroslav Barták Malíř a jeho model Kč 792 Jan Vyčítal Papoušek Kč 793 Jan Vyčítal Šachy Kč 809 Libor Fára Jacques Deray: Povídka o policajtovi 300 Kč 828 Vratislav Hlavatý Šťastný Luke 150 Kč 829 Vratislav Hlavatý Planeta opic Kč 834 Karel Machálek Jean Aurel: Jsem nevěrný manžel 300 Kč 836 Walther Meyer-Speer St. Elisabeth RVFT - My chceme pomáhat! 500 Kč 853 Karel Saudek Velký Waldo Pepper 300 Kč 854 Zdeněk Seydl Jak získat úspěch v lásce 300 Kč 867 Eva Švankmajerová Něco z Alenky 300 Kč 872 Karel Vaca Zítra se žením 150 Kč 884 František Zálešák Jediný svědek 200 Kč 886 Zdeněk Ziegler Jsem proti 80 Kč 887 Zdeněk Ziegler Vlak do Hollywoodu 150 Kč 889 Zdeněk Ziegler Psycho Kč 890 Ondrej Zimka Pásla kone na betóne 80 Kč 899 Neznámý autor Sneh pod nohami 80 Kč 906 Olbram Zoubek Akt ženy 400 Kč 907 Jiří Anderle Bez názvu (Komödie Nr.9) C Kč 908 Jiří Anderle Bez názvu (Komödie Nr.9) D Kč 909 Jiří Anderle Bez názvu (Komödie Nr.9) G Kč 910 Jiří Anderle Bez názvu (Komödie Nr.9) J Kč 911 Jiří Anderle Bez názvu (Komödie Nr.9) K Kč 912 Jiří Anderle Gehetzter (Štváč, provokatér) Kč 913 Jiří Anderle Raubtiere (Šelmy) Kč 914 Jiří Anderle Sám sobě největším nepřítelem Kč 915 Jiří Anderle Der Eilende, der Starke ergreift den Schwachen, im eigenen Netz Gefangener Kč 916 Jiří Anderle Lächeln des Glücks (Úsměv štěstí) Kč 917 Jiří Anderle Morgengrauen (Komödie Nr.1) (Svítání) Kč 918 Tomáš Bím Kurty 500 Kč 943 Karel Chaba Čertovka s kolem Kč 953 Róbert Jančovič Dotyk Kč 955 Luigi Kasimir Notre Dame v Paříži Kč 956 Luigi Kasimir New York Kč 957 Luigi Kasimir New York Nassau Street Kč 959 Jiří Anderle Bez názvu (Komödie Nr.9) L 900 Kč 960 Jiří Anderle Bez názvu (Komödie Nr.10) G Kč 961 Jiří Anderle Bez názvu (Komödie Nr.10) I Kč 962 Jiří Anderle Bez názvu (Komödie Nr.10) J Kč 963 Jiří Anderle Bez názvu (Komödie Nr.10) K Kč 964 Jiří Anderle Bez názvu (Komödie Nr.10) L Kč 965 Jiří Anderle Comme il faut - Společnost (Komödie Nr. 12) Kč 966 Jiří Anderle Comme il faut - Jídlo (Komödie Nr. 12) Kč 967 Jiří Anderle Comme il faut - Jídlo (Komödie Nr. 12) varianta B Kč 968 Jiří Anderle Le saut - Skok (Perspective No. 2) Kč 979 Vladimír Komárek Coubine Kč 982 Markéta Králová Miloš Kolas: Hodiny na krbu 400 Kč 983 Jiří Anderle Cogito ergo sum (Perspective No. 4) Kč 984 Jiří Anderle Selve image (Perspective No. 7) Kč 985 Jiří Anderle Generatio nostra (Perspective No. 8) Kč 986 Jiří Anderle Bez názvu Kč 987 Jiří Anderle Lukrécia P. (Donne) Kč

4 988 Jiří Anderle Il Sorriso (Donne) Kč 989 Jiří Anderle Cecilia G. (Donne) Kč 990 Jiří Anderle Profil (Donne) Kč 991 Jiří Anderle Mucho hay que chupar Kč 992 Jiří Anderle Léto II. podle Arcimbolda Kč 993 Jiří Anderle Očarovaný selský pár podle Dürera Kč 994 Jiří Anderle Profil - XX. years Baukunst Kč 995 Jiří Anderle Dialog Kč 1002 Kamil Lhoták Šermíř na schodech (PF 1973) 900 Kč 1009 Václav Mašek Bukinisté v Paříži 500 Kč 1013 Neznámý autor Pallazzo Ca da mosto Venezia Kč 1016 Karel Oberthor V zahradě radosti 800 Kč 1020 Jiří Anderle Kleiner Traum über ein grosses Tor (Malý sen o velkém cíli) 800 Kč 1021 Jiří Anderle Tv game Kč 1022 Jiří Anderle Profil Kč 1023 Jiří Anderle Otevřené dveře (Milada cyklus Prostory) Kč 1024 Jiří Anderle Postava na tmavém pozadí I. (cyklus Commedia dell arte) Kč 1025 Jiří Anderle Postava na tmavém pozadí II. (cyklus Commedia dell arte) Kč 1026 Jiří Anderle Hlava blázna z profilu (cyklus Commedia dell arte) Kč 1027 Alois Pitrmann Léto 500 Kč 1038 Václav Sivko Noční ulice 400 Kč 1041 Pavel Šimon V parku 400 Kč 1042 Pavel Šimon Chlumec nad Cidlinou 400 Kč 1046 Jiří Anderle Dohoda o zavržení (Relation Nr. 2) Kč 1047 Jiří Anderle Manipulation I. (Relation Nr. 4) Kč 1048 Jiří Anderle Manipulation II. (Relation Nr. 5) Kč 1049 Jiří Anderle Manipulation III. (Relation Nr. 6) Kč 1050 Karel Valter Nebeský strom Kč 1051 Karel Valter Krajina Kč 1060 Vlastimil Beneš Vše pro mír Kč 1065 Václav Hejna Konvolut 5 kreseb Kč 1080 Vlastimil Beneš Dušičková nálada Kč 1086 Jaromír Schoř Soudruzi ve zbrani 600 Kč 1087 Jaromír Schoř Do boje 400 Kč 1089 Jaromír Schoř Na stráži 400 Kč 1091 Jaromír Schoř Soudruzi ve zbrani II. 400 Kč 1092 Jaromír Schoř Výsadkáři 400 Kč 1095 Jaroslav Vodrážka Muž u stolu 400 Kč 1117 Václav Hollar Bajka o lišce a ježkovi (La Fontaine) Kč 1169 Jiří Hadlač Dvě postavy 150 Kč 1173 František Hodonský Kompozice 600 Kč 1183 Josef Istler Extáze Kč 1189 Josef Kábrt Dívka s drahokamy 100 Kč 1194 Anna Khunová Hodiny 400 Kč 1198 Peter Klůčik Na houpačce 300 Kč 1201 František Kobliha Postava na skále 350 Kč 1209 Josef Lada Ladovy pohlednice Kč 1217 Zdeněk Mézl V džungli 300 Kč 1229 Neznámý autor (Japonsko) Chlapec a dívka 250 Kč 1254 P.J. Redoute Švestka 500 Kč 1255 Jana Reinerová Náměstí 250 Kč 1262 Pavel Roučka V záklonu 250 Kč 1269 Viktor Stretti V litografické dílně 300 Kč 1270 Mario Stretti Benátský přístav Kč 1271 Vladimír Suchánek V zrcadle - Ex libris P. J. J. Peijnenburg 250 Kč 1272 Vladimír Suchánek Ex libris Dana Nevečeřalová 350 Kč 1276 Naděžda Synecká Tiché dialogy 500 Kč 1281 Josef Šíma Krystal Kč 1288 Maxmilian Švabinský Turnovská krajina 250 Kč 1296 Drahomír Tůma Ostrava 400 Kč 1304 Mirka Věrčáková Vzpomínka na Sigmunda Freuda Kč 1313 Andrej Bělocvětov Pradlena 350 Kč 1315 Bohumír Dvorský Kytice ve váze 400 Kč 1316 František ZdenEberl Pobřeží Francie Kč 1334 Vojtěch Kubašta Nápadník 300 Kč 1335 Karel Laštovka Muzikant 400 Kč 1356 Roland Topor Déšť Kč 1360 Roland Topor V běhu Kč 1362 Jan Zrzavý Město Kč 1364 Ludvík Kuba Za půl století 200 Kč 1365 Otakar Kubín Miroslav Míčko: České krajiny Otakara Kubína Kč 1366 Václav Mašek Jindřich Teuchner: Hudba vrcholného léta 500 Kč 1377 František Kupka Quelques Peintres: Frank Kupka par L. Arnould Grémilly Kč 1382 Hanuš Schwaiger Volné směry - souborné číslo H. Schwaigera 250 Kč 1390 Jožka Baruch Jan Černý: Srdce matky 120 Kč 1392 Jaroslav Benda O letech práce a přátelství 200 Kč 1393 Mikuláš Galanda Janko Jesenský: Deväť básní Kč 1394 Dalibor Chatrný Jiří Wolker: Balada o očích topičových 150 Kč 1396 Bohdan Lacina Emil Smetánka: Mé zlaté Německé 120 Kč 1397 Bohdan Lacina František Halas: Já se tam vrátím Kč 1423 Viktor Stretti Blatná 450 Kč

5 1437 Ladislav Sutnar Jiří Letov: Česko-Slovenská armáda Kč 1441 Neznámý autor Erotické fotomontáže Kč 1451 Neznámý autor Akty II. 160 Kč 1453 Neznámý autor Akty IV. 80 Kč 1454 Neznámý autor Akty V. 80 Kč 1456 Bedřich Dlouhý Pět mužů a jedno srdce 80 Kč 1457 Josef Duchoň Tváře v pološeru 80 Kč 1460 Jaroslav Fišer Nerovný zápas 80 Kč 1462 Vojmír Frič Největší událost od chvíle, kdy člověk vstoupil na Měsíc 80 Kč 1470 Eliška Konopiská Putovní kino 80 Kč 1474 Svätozár Mydlo Ja milujem, ty miluješ 80 Kč 1476 neurčený autor Ptačí ostrov 80 Kč 1480 Alena Nievaldová-Zimová Ota mění svět 40 Kč 1481 Vladimír Václa Paleček Včera a dnes 80 Kč 1483 Olga Poláčková - Vyleťalová Okouzlení 80 Kč 1484 Ivan Popovič Predčasné leto 40 Kč 1488 Jan Tománek Jonáš II aneb jak je důležité míti Melicharovou 80 Kč 1497 Zdeněk Vlach Poslední císař 80 Kč 1804 Petr Bezruč Lolo a druhové 50 Kč 1805 Petr Bezruč Stužkonoska modrá 50 Kč 1809 Helena Emingerová Výběr z díla Kč 1814 Paul Krasnopolski Joseph von Bretfeld: Ein Bild aus Akten und Kupfern 50 Kč 1815 Alena Kučerová Grafika Plechy 80 Kč 1817 František Muzika Josef Hora: Nebe nad Slovenskem 80 Kč 1818 František Navrátil Vladislav Reymont: Z kraje slz a krve 50 Kč 1819 Jiří Winter Neprakta O slušném chování fakta Majorová + Neprakta 100 Kč 1820 Jan Rambousek Josef Toman: Slavnost léta 90 Kč 1821 Jan Rambousek Umberto Fracchia: Angela 70 Kč 1823 Jaroslav Riedl Rudolf Medek: Štefánik 180 Kč 1824 Jan Saudek DUKLA Kč 1827 Jaroslav Šváb Naplnění života 1 Kč 1831 Karel Beneš Dívka 150 Kč 1834 Jiří Bouda Muzikanti 250 Kč 1841 František Gellner Mnich a víno (Ex libris Franta Gelner) 301 Kč 1874 Walter Helfenbein Smrtka a žena 400 Kč 1877 Walter Helfenbein Sedící ženský akt 250 Kč 1879 Walter Helfenbein Sedící ženský akt 250 Kč 1883 Jaroslav Hořánek PF Kč 1891 Dalibor Chatrný Matka 200 Kč 1894 Vladimír Jandejsek Na kanapi 250 Kč 1897 Dimitrij Kadrnožka Z cyklu Chrám sv. Víta I. 200 Kč 1923 Váša Neubert Portrét muže 200 Kč 1924 Váša Neubert Jan Kubelík 200 Kč 1937 Pavel Roučka Struktura 120 Kč 1941 Marie MichaelaŠechtlová Pražský motiv 300 Kč 1942 Jiří Škopek Karikarura mužské hlavy 201 Kč 1950 Hans Thoma Poutník 250 Kč 1957 Zdeněk Burian Josef Kleibl: Cesta za Adamem 200 Kč 1958 Mirek Elpl Torso růžence 100 Kč 1987 neurčený autor Štramberk 100 Kč 1988 neurčený autor Žatecká brána v Lounech 100 Kč 1989 neurčený autor Pohled na Chrám sv. Víta 80 Kč 2000 V. Šebor Pamiatky Levoče 160 Kč 2005 Karel Tondl Kostel sv. Jana Křtitele v Kroměříži 100 Kč 2009 František Vlach Chrám sv. Mikuláše v Praze 150 Kč 2011 Vladislav Wimmer Hybernská ulice 100 Kč 2013 Andrej Bělocvětov Postava muže 250 Kč 2017 Kotrba Karikatura 250 Kč 2023 Neznámý autor Navštivte Varnu! 300 Kč 2030 Jiří Tůma Podvodník 250 Kč 2042 Jiří Harcuba Josef Váchal 300 Kč

Datum Příjmení Jméno Název díla vzniku Technika Rozměr Signatura Stav díla. značeno a

Datum Příjmení Jméno Název díla vzniku Technika Rozměr Signatura Stav díla. značeno a Evid enčn í číslo Datum Příjmení Jméno Název díla vzniku Technika Rozměr Signatura Stav díla 001 Anderle Jiří Jiřímu Kotalíkovi k 75 lept 20x8,5 cm 002 Benda Jan Zátiší 30. léta skica tužkou 10,2x14,5

Více

Baštář Petr ALP/62 Praha 4 602366729repos@repos-strechy. Baudiš Petr ALP/19 Ostrava-Poruba 732760946bavy.baudis@seznam.cz

Baštář Petr ALP/62 Praha 4 602366729repos@repos-strechy. Baudiš Petr ALP/19 Ostrava-Poruba 732760946bavy.baudis@seznam.cz .cz Baštář Petr ALP/62 Praha 4 602366729repos@repos-strechy Baudiš Petr ALP/19 Ostrava-Poruba 732760946bavy.baudis@seznam.cz Bednář Alois HBO/30 Tišnov 602114784alois.bednar@wo.cz Beneš Martin ALP/138

Více

Pořadí Počet kol Číslo Příjmení Jméno Kategorie Trať 1kolo 2kolo 1 2 117 Pátek Jan MD40 22 00:19:50.8 00:39:43.7 2 2 120 Žák Pavel MD40 22 00:19:56.

Pořadí Počet kol Číslo Příjmení Jméno Kategorie Trať 1kolo 2kolo 1 2 117 Pátek Jan MD40 22 00:19:50.8 00:39:43.7 2 2 120 Žák Pavel MD40 22 00:19:56. Pořadí Počet kol Číslo Příjmení Jméno Kategorie Trať 1kolo 2kolo 1 2 117 Pátek Jan MD40 22 00:19:50.8 00:39:43.7 2 2 120 Žák Pavel MD40 22 00:19:56.0 00:39:44.7 3 2 123 Fojtíček Karel MD40 22 00:19:53.7

Více

ZÁKLADNÍ ŠKOLA VERONSKÉ NÁMĚSTÍ

ZÁKLADNÍ ŠKOLA VERONSKÉ NÁMĚSTÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLA VERONSKÉ NÁMĚSTÍ VÝTVARNÁ VÝCHOVA 2012/2013 Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce. Pablo Picasso

Více

ID žáka Jméno Škola Př. 1 Př. 2 Př. 3 Př. 4 Př. 5 1 Radovan Základní škola, Ostrava- Poruba, J. Šoupala 1609, příspěvková organizace 0 0 0 0 2 2 Jan

ID žáka Jméno Škola Př. 1 Př. 2 Př. 3 Př. 4 Př. 5 1 Radovan Základní škola, Ostrava- Poruba, J. Šoupala 1609, příspěvková organizace 0 0 0 0 2 2 Jan ID žáka Jméno Škola Př. 1 Př. 2 Př. 3 Př. 4 Př. 5 1 Radovan Základní škola, Ostrava- Poruba, J. Šoupala 1609, příspěvková organizace 0 0 0 0 2 2 Jan Základní škola, Ostrava- Poruba, J. Šoupala 1609, příspěvková

Více

Návštěvnost turistických cílů v ČR 2008

Návštěvnost turistických cílů v ČR 2008 TOP 10 (20) nejnavštěvovanějších turistických cílů v ČR pořadí turistický cíl počet pořadí návštěvníků 2007 1. Pražský hrad 1,34 milionu (1.) 2. Zoo Praha 1,20 milionu (2.) 3. Židovské muzeum, Praha 612

Více

FEDERÁLNÍ SHROMÁŽDĚNÍ ČESKOSLOVENSKÉ SOCIALISTICKÉ REPUBLIKY SNĚMOVNA LIDU

FEDERÁLNÍ SHROMÁŽDĚNÍ ČESKOSLOVENSKÉ SOCIALISTICKÉ REPUBLIKY SNĚMOVNA LIDU FEDERÁLNÍ SHROMÁŽDĚNÍ ČESKOSLOVENSKÉ SOCIALISTICKÉ REPUBLIKY SNĚMOVNA LIDU 3 Z pověření předsednictva ústředního výboru Komunistické strany Československa a předsednictva ústředního výboru Národní fronty

Více

Václav Hejna Ze sbírky Galerie Zlatá husa v Praze, 2. 7. 11. 10. 2009

Václav Hejna Ze sbírky Galerie Zlatá husa v Praze, 2. 7. 11. 10. 2009 - rok 2009 - Svatoslav Krotký Obrazy a kresby, 22. 1. 1. 3. 2009 pozvánka, novinové články (2 ks) Technická univerzita Liberci, Textilní fakulta Textil a oděv, Šperk a sklo pozvánka (2 ks), novinové články

Více

106. AUKCE Výsledky vydražených děl ze dne 25. 10. 2012

106. AUKCE Výsledky vydražených děl ze dne 25. 10. 2012 Položka Jméno autora Příjmeni autora Název Cena dosažená 6 Antonín Hudeček Nový Bydžov 300 Kč 7 Antonín Hudeček Náměstí v Novém Bydžově 300 Kč 9 Václav Souček Pohled na Pražský hrad 150 Kč 15 C. W. Arldt

Více

ČESKÉ NÁRODNÍ OBROZENÍ 2.

ČESKÉ NÁRODNÍ OBROZENÍ 2. ČESKÉ NÁRODNÍ OBROZENÍ 2. Tento výukový materiál vznikl za přispění Evropské unie, státního rozpočtu ČR a Středočeského kraje květen 2011 Mgr. Domalípová Marcela, Mgr. Fořtová Jana 1 z 16 Etapy a cíle:

Více

OPS PROFI. Služátky - Technické služby PE 3:3 996-986 (3:5) Old Boys - Swietelsky 1:5 980-1081 (2:6) Agrostroj 1 - Agrostroj 2 2:4 967-1009 (5:3)

OPS PROFI. Služátky - Technické služby PE 3:3 996-986 (3:5) Old Boys - Swietelsky 1:5 980-1081 (2:6) Agrostroj 1 - Agrostroj 2 2:4 967-1009 (5:3) OPS PROFI Služátky - Technické služby PE 3:3 996-986 (3:5) Old Boys - Swietelsky 1:5 980-1081 (2:6) Agrostroj 1 - Agrostroj 2 2:4 967-1009 (5:3) Tabulka: 1. Swietelsky 3 3 0 0 14,0:4,0 16,5:7,5 1049 6

Více

Návštěvnost turistických cílů v ČR 2009

Návštěvnost turistických cílů v ČR 2009 TOP 10 (20) nejnavštěvovanějších turistických cílů v ČR pořadí turistický cíl počet pořadí návštěvníků 2008 1. ZOO Praha 1,3 milionu (2.) 2. Pražský hrad 1,21milionu (1.) 3. Aquapalace Praha 760 tisíc

Více

119. AUKCE Výsledky vydražených děl ze dne 26.-28.3.2014

119. AUKCE Výsledky vydražených děl ze dne 26.-28.3.2014 Položka Jméno autora Příjmeni autora Název Cena dosažená 2 Jiří Winter Neprakta 106 od Neprakty 250 Kč 4 Ludvík Kundera K cyklu dřevorytů B. Laciny 400 Kč 6 Jiří Trnka Jaroslav Seifert: Maminka 1 100 Kč

Více

ČESKÁ MEZIVÁLEČNÁ POESIE

ČESKÁ MEZIVÁLEČNÁ POESIE ČESKÁ MEZIVÁLEČNÁ POESIE Název školy Autor Název šablony Číslo projektu Předmět Tematický celek Téma Druh učebního materiálu SOŠ InterDact s.r.o. Most Mgr. Ivana Vodičková I/2_Inovace a zkvalitnění výuky

Více

Testy pro obor Prezentace a ochrana kulturního dědictví Historický ústav Filozofické fakulty Univerzity Hradec Králové

Testy pro obor Prezentace a ochrana kulturního dědictví Historický ústav Filozofické fakulty Univerzity Hradec Králové Testy pro obor Prezentace a ochrana kulturního dědictví Historický ústav Filozofické fakulty Univerzity Hradec Králové Varianta A Jméno uchazeče datum narození..... Bydliště (vč.psč)...... Absolvoval střední

Více

Seznam prospektů v Bílých Poličanech (aktualizován k 1. 1. 2014)

Seznam prospektů v Bílých Poličanech (aktualizován k 1. 1. 2014) Brožury (větší letáky) Adršpašsko-Teplické skály Anenské slatinné lázně, Lázně Bělohrad Brány Orlických hor Cesta kamene turistický produkt Seznam prospektů v Bílých Poličanech (aktualizován k 1. 1. 2014)

Více

Seznam prospektů v Bílých Poličanech (aktualizován k 8.4.2011)

Seznam prospektů v Bílých Poličanech (aktualizován k 8.4.2011) Seznam prospektů v Bílých Poličanech (aktualizován k 8.4.2011) Brožury Adršpašsko-Teplické skály Anenské slatinné lázně, Lázně Bělohrad Brány Orlických hor Cesta kamene turistický produkt Cestujeme po

Více

Akademie výtvarných umění v Praze

Akademie výtvarných umění v Praze Akademie výtvarných umění v Praze studijní obor: Výtvarné umění se zaměřením: malířství, sochařství, kresba a grafika, intermediální tvorba, nová média, restaurování výtvarných děl malířských a polychromované

Více

VÝSLEDKOVÁ LISTINA Pohár města Benešova

VÝSLEDKOVÁ LISTINA Pohár města Benešova Disciplína: VzPu (vleže) 30 Pořadatel SSK 0175 Benešov do 12 let 1 Míšek Karel 37896 0348 ASK Brandýs 1999 99 100 98 297 I 2 Nepejchal Filip 37922 0045 DDM Kolín 1999 99 98 99 296 I 3 Gürtler Filip 37892

Více

číslo Jméno rok narození M/Z Jednota čas 4 miková julie 2006 z obřany 3 miková dominika 2002 z obřany 5 miková eliška 2000 z obřany 6 mika ivo 1966 m

číslo Jméno rok narození M/Z Jednota čas 4 miková julie 2006 z obřany 3 miková dominika 2002 z obřany 5 miková eliška 2000 z obřany 6 mika ivo 1966 m 4 miková julie 2006 z obřany 3 miková dominika 2002 z obřany 5 miková eliška 2000 z obřany 6 mika ivo 1966 m obřany 37 mařík jan 2000 m dolní dobrouč 16 maříková zuzana 1997 z dolní dobrouč 27 jakubcová

Více

Erbovní sešity 1968 1971

Erbovní sešity 1968 1971 Erbovní sešity 1968 1971 Erbovní sešit č. 1, srpen 1968 Praha Žižkov, U Památníku 2. Redakční rada: Dr. František Beneš, Adolf F. J. Karlovský, Dr. Zdeněk Mareš, Josef Milde, Dr. Alois Přibyl, CSc., Dr.

Více

Slalomy o ŠTÍT MĚSTA TÁBORA

Slalomy o ŠTÍT MĚSTA TÁBORA Závod č. 53 Slalomy o ŠTÍT MĚSTA TÁBORA závod č. 53 Pořadatel závodu: VS Tábor Název závodu: Slalomy o ŠTÍT MĚSTA TÁBORA BHZ: 4 Druh závodu: Slalom postupový Datum závodu: 08.5.2010 Začátek závodu 9:30

Více

Slalomy o ŠTÍT MĚSTA TÁBORA

Slalomy o ŠTÍT MĚSTA TÁBORA závod č. 48 Pořadatel závodu: Název závodu: Slalomy o ŠTÍT MĚSTA TÁBORA VS Tábor Slalomy o ŠTÍT MĚSTA TÁBORA BHZ: 4 Druh závodu: Slalom postupový Datum závodu: 18.05.2008 Začátek závodu 8:30 Konec závodu

Více

Omega spol. s. r. o. - humanitární aukce dne 27. 11. 2014 pod. č. j. 16/14

Omega spol. s. r. o. - humanitární aukce dne 27. 11. 2014 pod. č. j. 16/14 Omega spol. s. r. o. - humanitární aukce dne 27. 11. 2014 pod. č. j. 16/14 Seznam předmětů humanitární aukce Minimální příhoz: v hodnotě do 1 000,- Kč činí 100,- Kč v hodnotě od 1 001 Kč do 5 000,- Kč

Více

Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT

Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT ZŠ Břeţany zpracovala v rámci projektu DUMY: 9. ročník, výtvarná výchova Tematický blok: Výtvarné umění autor: Mgr. Alţběta Sousedíková sousedikova.obl@seznam.cz květen 2012 Název projektu: Inovace a zkvalitnění

Více

Praha historické památky

Praha historické památky Praha historické památky autor výstupu: Mgr. Vlastimil Kořínek datum ověření výstupu: 21. 11. 2012 školní rok 2012-2013 předmět: vlastivěda třída: 4. a 5. třída tematický celek: Kraje České republiky druh

Více

Matematický klokan 2015 Okres České Budějovice Kategorie: Cvrček

Matematický klokan 2015 Okres České Budějovice Kategorie: Cvrček Kategorie: Cvrček 11 nejlepších řešitelů Jakub Šlechta Matěj Nejedlý Jan Bauer Kryštof Maxera Alena Míčková Antonín Čada Hermína Ottová Michaela Somolová Veronika Hejdová Ondřej Čapek David Vlasák III.A

Více

VLŠ 2011 docházka doplněná

VLŠ 2011 docházka doplněná VLŠ 0 docházka doplněná Záznamový list o účasti ve VLŠ 0 Družstvo č. Maňák Jaroslav Bušanský Petr Bártů David Coufal Vojtěch Fichtnerová Adéla Hajský Stanislav Horáček Denis Hůlková Anna Karpíšek Matěj

Více

ZŠ Veronské náměstí. Julie Ježková, 15 let Cirkus, 30 30 cm, pastelka

ZŠ Veronské náměstí. Julie Ježková, 15 let Cirkus, 30 30 cm, pastelka Julie Ježková, 15 let Cirkus, 30 30 cm, pastelka Kamila Řezáčová, 13 let Motýl 2, 10 15 cm, voskovka Karolína Černínová, 8 let Když je stromu zima, 21 30 cm, vodovka tuš Karolína Járová, Ondřej Kočí, 13

Více

Vítězové Neumannových Poděbrad

Vítězové Neumannových Poděbrad Vítězové Neumannových Poděbrad V letech 1965 1966 probíhala soutěž v jedné kategorii. Byla otevřena profesionálním umělcům a posluchačům vysokých divadelních škol. 1965 1. Ľudmila Ďurčeková odb. asistentka

Více

Rodokmen Hazmuků. 1. Ondřej PRIMUS * cca 1643 11.8.1713 Moraveč oo? Alžběta Na. *? +? 2. Bartoloměj 8.8.1674 Moraveč +? 3. Marie * 1.3.1676 Moraveč +?

Rodokmen Hazmuků. 1. Ondřej PRIMUS * cca 1643 11.8.1713 Moraveč oo? Alžběta Na. *? +? 2. Bartoloměj 8.8.1674 Moraveč +? 3. Marie * 1.3.1676 Moraveč +? Rodokmen Hazmuků 1. Ondřej PRIMUS * cca 1643 11.8.1713 Moraveč Alžběta Na. 2. Bartoloměj 8.8.1674 Moraveč 3. Marie * 1.3.1676 Moraveč 4. Jiří 24.4.1678 Moraveč 19.4.1682 Moraveč 5. JAN 21.6.1679 Moraveč

Více

4.A. Ústní zkoušky společné ( státní ) části MZ 2015. středa, 20.5.2015

4.A. Ústní zkoušky společné ( státní ) části MZ 2015. středa, 20.5.2015 Ústní zkoušky společné ( státní ) části MZ 2015 4.A předseda místopředseda třídní Mgr. Irena Vejsadová Mgr. Zuzana Bašusová Ing. Hana Schorná středa, 20.5.2015 11:00-11:20 11:20-11:35 4.A Bechyňská Kamila

Více

Oficiální seznam rozhodčích ČLS

Oficiální seznam rozhodčích ČLS Oficiální seznam rozhodčích ČLS Mezinárodní rozhodčí 40 Praha Prokop Pavel, Ing. 272937204 296525231 ph.prokop@volny.cz 2015 Rozhodčí I. třídy 16 Praha Dřízal Jaroslav 974845252 723393851 drizal@seznam.cz

Více

Závody Aliance dětského plavání 20. dubna 2013. Výsledková listina

Závody Aliance dětského plavání 20. dubna 2013. Výsledková listina Závody Aliance dětského plavání 20. dubna 2013 Praha, Výstaviště Holešovice Výsledková listina 20. 4. 2013 Aliance dětského plavání Ročník 2008: Kraulové nohy s deskou 25 m Pořadí: Jméno: Klub: čas 1 Emma

Více

VY_32_INOVACE_Č J5_01_03. Šablona III/2 Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT PRAHA

VY_32_INOVACE_Č J5_01_03. Šablona III/2 Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT PRAHA VY_32_INOVACE_Č J5_01_03 Šablona III/2 Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT PRAHA VY_32_INOVACE_Č J5_01_03 Anotace - Materiál obsahuje 2 listy úvodu, 8 listů prezentace, 3 pracovní listy s texty,

Více

Kolo Umístění waltz polka cha-cha jive Suma. 1. kolo 4. 5. / 48 XXXXXXX X XX XXX X XXXXXXXX XXXX X X 28

Kolo Umístění waltz polka cha-cha jive Suma. 1. kolo 4. 5. / 48 XXXXXXX X XX XXX X XXXXXXXX XXXX X X 28 Mistrovství ČR E Mistrovství ČR kategorie E 1 Startovní číslo: 1 Město: Podbořany (CZ) Hablovič Jakub Šubiková-Zahradská Olga TK Dance Art 1. kolo 4. 5. / 48 XXXXXXX XX XXXX X XXXXXX X XX XXXX X 28 2.

Více

KATALOG. speciální výstavy klubu českých čejek a lysek. Chlumec nad Cidlinou 6.-7.12. 2014

KATALOG. speciální výstavy klubu českých čejek a lysek. Chlumec nad Cidlinou 6.-7.12. 2014 KATALOG speciální výstavy klubu českých čejek a lysek Chlumec nad Cidlinou 6.-7.12. 2014 Vážení přátelé, dovolte, abych Vás opět přivítal na speciální výstavě holubů českých čejek a lysek. Zde ve výstavním

Více

OPS Finále skupina A

OPS Finále skupina A OPS Finále skupina A Sportovní klub Policie - ZUŠ Pelhřimov 4:2 939-933 (2,5:5,5) Swietelsky - amatéři - Vodak PE 5:1 932-916 (5:3) PSP s.r.o. - Hasiči PE 4:2 948-930 (5:3) ZUŠ Pelhřimov - Hasiči PE 1:5

Více

poslední aktualizace: 14. 10. 1893-2013 Hlavní partner 120. výročí Lidových novin

poslední aktualizace: 14. 10. 1893-2013 Hlavní partner 120. výročí Lidových novin poslední aktualizace: 14. 10. 1893-2013 Hlavní partner 120. výročí Lidových novin Úvod Lidové noviny jsou nejstarším českým deníkem. Poprvé vyšly v prosinci 1893. Vybudovaly si pověst nejserióznějších

Více

Registr sbírek výtvarného umění a Muzejní autority Připravily: Vlaďka Mazačová Jarmila Podolníková

Registr sbírek výtvarného umění a Muzejní autority Připravily: Vlaďka Mazačová Jarmila Podolníková Registr sbírek výtvarného umění a Muzejní autority Připravily: Vlaďka Mazačová Jarmila Podolníková Archivy, knihovny, muzea v digitálním světě Praha, 27. - 28. 11. 2013 Obsah O Radě galerií České republiky

Více

Dokumenty. Profesoři jmenovaní s účinností od 20. května 2008

Dokumenty. Profesoři jmenovaní s účinností od 20. května 2008 Dokumenty Profesoři jmenovaní s účinností od 20. května 2008 1. doc. Ing. Pavol B a u e r, Dr., pro obor silnoproudá elektrotechnika a elektroenergetika, na návrh Vědecké rady Vysokého učení technického

Více

Rešerše není vyčerpávající, jedná se o ukázku bibliografické rešerše.

Rešerše není vyčerpávající, jedná se o ukázku bibliografické rešerše. Rešerše: č.j. 120103 / 2010 Téma rešerše: Národní technická knihovna, nové služby a uspořádání fondu. Ukázka bibliografické rešerše. Zadavatel: Mgr. Alena Brůžková Zpracovatel: Datum zadaní: 12. 01. 2010

Více

Granty NČA na rok 2015 Přehled projektů

Granty NČA na rok 2015 Přehled projektů 1 Katalog lidové architektury O 208 000 50 000 9-0-0 20 000 Barrister and Principal, o.p.s., Brno 157 595 2 ERA 21 Ročník 2014 P 5 530 000 60 000 9-0-0 60 000 ERA Média s.r.o., Brno 5 470 000 časopis 3

Více

Dokument B: Podobizna Františka Kupky a paní Eugénie Kupkové olej, 1908)

Dokument B: Podobizna Františka Kupky a paní Eugénie Kupkové olej, 1908) FRANTIŠEK KUPKA ÚROVEŇ A I. Dvě vlasti Malíř František Kupka (1871-1957) pocházel z východních Čech. Dětství prožil v Dobrušce, kde se vyučil sedlářem. Díky svému výtvarnému talentu byl však doporučen

Více

ZPRÁVY Z ICM PRACHATICE

ZPRÁVY Z ICM PRACHATICE ZPRÁVY Z ICM PRACHATICE Událo se: Zahájení výstavy Anne Frank Minulý týden jsme slavnostně zahájili výstavu Anne Frank-odkaz pro současnost. Příběh židovské dívky dojímá mnoho návštěvníků i žáků základních

Více

SADA VY_32_INOVACE_CJ3

SADA VY_32_INOVACE_CJ3 SADA VY_32_INOVACE_CJ3 Přehled anotačních tabulek k dvaceti výukovým materiálům vytvořených Mgr. Bronislavou Zezulovou a Mgr. Šárkou Adamcovou. Kontakt na tvůrce těchto DUM: zezulova@szesro.cz a adamcova@szesro.cz

Více

Výsledky domácího kola 62. ročníku Matematické olympiády kategorie P

Výsledky domácího kola 62. ročníku Matematické olympiády kategorie P Jihočeský kraj 1. Michal Punčochář 1995 Gymnázium Jírovcova, České Budějovice 7/8 9 10 10 10 39 2. Ondřej Hlavatý 1993 Gymnázium J. V. Jirsíka, České Budějovice 8/8 9 7 8 8 32 3. Ondřej Mička 1994 Gymnázium

Více

CORNY středoškolský atletický pohár-krajské kolo

CORNY středoškolský atletický pohár-krajské kolo CORNY středoškolský atletický pohár-krajské kolo Datum konání: 30.9.2009 Místo konání: Stará Boleslav-Houšťka Pořadatel: Slavoj Stará Boleslav a MDDM Čelákovice Výsledky zpracoval: Bukačová, Morávek Ředitel

Více

Dívky 2004 a mladší z=zelená 100,99,98... příjmení a jméno škola rok nar. pohlaví st. číslo p. čas Serbousková Sára ZŠ Ústecká Česká Třebová 2004 ž

Dívky 2004 a mladší z=zelená 100,99,98... příjmení a jméno škola rok nar. pohlaví st. číslo p. čas Serbousková Sára ZŠ Ústecká Česká Třebová 2004 ž Dívky 2004 a mladší z=zelená 100,99,98... Serbousková Sára ZŠ Ústecká Česká Třebová 2004 ž 98z 1 3:20 Burešová Markéta ZŠ Ústecká Česká Třebová 2004 ž 97z 2 3:21 Nádeníková Lucie ZŠ Brandýs nad Orlicí

Více

Rozhodčí I. třídy domů zaměstnání mobil e - mail Platnost. Rozhodčí II. třídy domů zaměstnání mobil e - mail Platnost

Rozhodčí I. třídy domů zaměstnání mobil e - mail Platnost. Rozhodčí II. třídy domů zaměstnání mobil e - mail Platnost Rozhodčí I. třídy domů zaměstnání mobil e - mail Platnost 16 Dřízal Jaroslav 17 Hájek Vít 18 Hegedüs František 6 Kůra Augustin 7 Luňáček Václav, ing. 8 Luňáčková Jana, ing. 34 Macková Martina 3 Masárová

Více

Zimní pohár Vršovic. XXXVII. ročník 4. kolo konané dne 6.2.2010

Zimní pohár Vršovic. XXXVII. ročník 4. kolo konané dne 6.2.2010 Zimní pohár Vršovic XXXVII. ročník 4. kolo konané dne Reflexní luk: MUŽI 18m 18m celkem 1. Pertlík Filip LK Votice 288 288 576 2. Bulíř Martin Dynamo Liberec 283 292 575 3. Hodač Michal LK Rokycany 279

Více

Parcela Název k.ú. OPSUB - název ID vlastnictví podíl obce. stavba - název části obce. Název. Stavba využití. Stavba (formátováno)

Parcela Název k.ú. OPSUB - název ID vlastnictví podíl obce. stavba - název části obce. Název. Stavba využití. Stavba (formátováno) Ivančice Alexovice Čech Josef 932287732 1 4 1565 orná půda Alexovice 655821, č. 1346 Ivančice Alexovice Čech Vladimír 932285732 1 4 1565 orná půda Alexovice 655821, č. 1346 Ivančice Alexovice Florian Bedřich

Více

PRŮVODNÍ LIST k nově vytvořenému / inovovanému učebnímu materiálu

PRŮVODNÍ LIST k nově vytvořenému / inovovanému učebnímu materiálu PRŮVODNÍ LIST k nově vytvořenému / inovovanému učebnímu materiálu Název projektu Kvalitní výuka za podpory ICT Číslo projektu CZ.1.07/1.4.00/21.3646 Název školy Základní škola Ohrazenice, okres Semily

Více

Smíšeného pěveckého sboru

Smíšeného pěveckého sboru Přehled koncertů, akcí a vystoupení Smíšeného pěveckého sboru VOŠP a SPgŠ Litomyšl za školní rok 2007/08 zpracováno 19. 6. 2008 PODZIM 2007 20. 9. 2007 Koncert pro Městský úřad Litomyšl, Zámecké divadélko,

Více

Cvičení z matematiky + SMA. Cvičení z matematiky. Mgr. TRUHLÁŘOVÁ Martina. Mgr. ORŠULÁK Tomáš. Skupina: Týdně hod.: 2

Cvičení z matematiky + SMA. Cvičení z matematiky. Mgr. TRUHLÁŘOVÁ Martina. Mgr. ORŠULÁK Tomáš. Skupina: Týdně hod.: 2 Cvičení z matematiky Mgr. TRUHLÁŘOVÁ Martina Počet žáků: 29 Třída(y): 3.A(17hv),3.B(17hv),7.0(17hv) 1. Balogová Adéla 3.A 2. Benešová Kristýna 3.A 3. Bokrová Andrea 3.B 4. Bubelová Kateřina 7.0 5. Budáková

Více

Základní informace kontakty

Základní informace kontakty Základní informace kontakty Městský úřad Sedlčany IČ 00243272 nám. T.G.Masaryka 32 DIČ CZ 00243272 264 80 Sedlčany ID frsbn7e Číslo linky přidávejte za vybranou pevnou linku- např. Sekretářka A. Caltová

Více

Výtěžekbude použitna rekonstrukci budovdenníhostacionáředc90o.s.

Výtěžekbude použitna rekonstrukci budovdenníhostacionáředc90o.s. DC90o. s., Nedbalova 36/27, 77900 Olomouc-Topolany DOBROČINNÁ VÝTVARNÝCH AUKCE D Ě L Výtěžekbude použitna rekonstrukci budovdenníhostacionáředc90o.s. DC 90 o.s., Nedbalova36/27, 77900Olomouc Topolany POŘÁDÁ

Více

Řešení 1H, 2D, 3B, 4C, 5F, 6E, 7J, 8G, 9I, 10A

Řešení 1H, 2D, 3B, 4C, 5F, 6E, 7J, 8G, 9I, 10A Materiál pro domácí VY_07_Vla5E_26 přípravu žáků: Název programu: Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost Název projektu: Inovativní metody v prvouce, vlastivědě a zeměpisu Registrační číslo

Více

OTEVŘENÉ MISTROVSTVÍ ČECH 2012 NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ ŠKOLA

OTEVŘENÉ MISTROVSTVÍ ČECH 2012 NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ ŠKOLA NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ ŠKOLA Country Competitors Teams Teams SD Gold Silver Bronze 16 11 14 3 4 1 1 39 5 9 7 9 7 8 TONG-IL Č.BUDĚJOVICE 14 4 5 2 2 2 2 WON-HYO TŘEBOŇ 9 2 6 3 3 0 1 DAN-GUN PRAHA 8 2 3 2 4 1 2 19

Více

třídní učitelka: Bc. Kateřina Sedláčková, asistence: Bc. Šárka Klímová

třídní učitelka: Bc. Kateřina Sedláčková, asistence: Bc. Šárka Klímová Výroční zpráva, školní rok 2013 2014, 8. třída třídní učitelka: Bc. Kateřina Sedláčková, asistence: Bc. Šárka Klímová Tento školní rok byl pro osmáky velmi důležitý především v přípravě ročníkových prací.

Více

Základní umělecká škola Brandýs n. Labem - Stará Boleslav

Základní umělecká škola Brandýs n. Labem - Stará Boleslav KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE VE HŘE NA DECHOVÉ NÁSTROJE DŘEVĚNÉ DNE 20. A 21. 3. 2012 20. března 2012 ZAHÁJENÍ V 9.00 HOD. 9.10 hod. Kategorie 1 Bláhová Klára Horká Ema Chaloupková Kateřina Chvapilová Aneta Mislerová

Více

KOH-I-NOORSKÁ TUŽKA 2008

KOH-I-NOORSKÁ TUŽKA 2008 KOH-I-NOORSKÁ TUŽKA 2008 23. ročník Strana 1 z 13 TJ KOH-I-NOOR České Budějovice oddíl plaveckých sportů KOH-I-NOORSKÁ TUŽKA 2008 23. ročník plaveckých závodů mladých talentů náborové závody České Budějovice

Více

Přehled Regionálních poradenských center pro zaměstnance 2012

Přehled Regionálních poradenských center pro zaměstnance 2012 Příloha č. 1 Českomoravská konfederace odborových svazů Přehled Regionálních poradenských center pro zaměstnance 2012 Platnost od 1. 5. 2012 Zpracoval: St. Ševčík (kontakt tel: 234 463 333, 602 161 123)

Více

Vzdělávací materiál vznikl v rámci projektu Vzdělávání pro život, Zlepšení podmínek pro vzdělávání na středních školách, CZ.1.07/1.5.00/34.

Vzdělávací materiál vznikl v rámci projektu Vzdělávání pro život, Zlepšení podmínek pro vzdělávání na středních školách, CZ.1.07/1.5.00/34. Vzdělávací materiál vznikl v rámci projektu Vzdělávání pro život, Zlepšení podmínek pro vzdělávání na středních školách, CZ.1.07/1.5.00/34.0774 ANOTACE Číslo a název šablony: III/2 Inovace a zkvalitnění

Více

Krajský přebor škol - Šternberk - 16.5.2012

Krajský přebor škol - Šternberk - 16.5.2012 Krajský přebor škol - Šternberk - 16.5.2012 DI+HI 1 1. ZŠ Svatoplukova, Šternberk 15 2 ZŠ a G mesta Konice 14 3 ZŠ Boženy Nemcové Zábreh 10 4 3. ZŠ Nám. Svobody, Šternberk 8 5 ZŠ Demlova Olomouc 6 DII+HII

Více

AUKCE 70. 17. 21. století, podpisy, rukopisy. Práce na papíře, česká a světová grafika PRAHA - HLAHOL, SOBOTA 10. LISTOPADU OD 11.

AUKCE 70. 17. 21. století, podpisy, rukopisy. Práce na papíře, česká a světová grafika PRAHA - HLAHOL, SOBOTA 10. LISTOPADU OD 11. AUKCE 70 A U K Č N Í S Í Ň V L T A V Í N A U K Č N Í S Í Ň V L T A V Í N A U K Č N Í K A T A L O G Práce na papíře, česká a světová grafika 17. 21. století, podpisy, rukopisy 103 Josef Váchal, Kloaka ulice

Více

Přehled učitelů působících u krajanských komunit 1997-2015/16

Přehled učitelů působících u krajanských komunit 1997-2015/16 Přehled učitelů působících u krajanských komunit 1997-2015/16 Jméno země Školní rok 97/98/99 Rychecká Petra Austrálie, Melbourne 17.1.1997-15.5.1998 Voříšek Petr Kanada, Scarborought 29.3.1997 11.5.1997

Více

Jana Káninská Mlýn. Neznámý autor Tučňáci. 500,- Kč. 500,- Kč. Patron: Suchá jehla 8 x 8 cm. Vyvolávací cena: Suchá jehla 10x 10 cm.

Jana Káninská Mlýn. Neznámý autor Tučňáci. 500,- Kč. 500,- Kč. Patron: Suchá jehla 8 x 8 cm. Vyvolávací cena: Suchá jehla 10x 10 cm. 1 Jana Káninská Mlýn Suchá jehla 8 x 8 cm 500,- Kč 2 Neznámý autor Tučňáci Suchá jehla 10x 10 cm 500,- Kč 3 Jana Káninská Balon Suchá jehla 8 x 13 cm 500,- Kč 4 Neznámý autor Odraz Suchá jehla 13 x 10

Více

Pořadí Cena Jméno Kontakt Adresa

Pořadí Cena Jméno Kontakt Adresa Pořadí Cena Jméno Kontakt Adresa 1 2 5 nocí pro 2 osoby vč. polopense ve 4****hotelu - Zámecký hotel Sychrov Jana Poláková Jince 1x ubytování se snídaní pro 2 osoby ve 4**** hotelu Hotel Churfürstliche

Více

BEDŘICH SMETANA. Autor: Mgr. Zuzana Zifčáková. Datum (období) tvorby: únor 2013. Ročník: šestý. Vzdělávací oblast: hudební výchova na 2.

BEDŘICH SMETANA. Autor: Mgr. Zuzana Zifčáková. Datum (období) tvorby: únor 2013. Ročník: šestý. Vzdělávací oblast: hudební výchova na 2. BEDŘICH SMETANA Autor: Mgr. Zuzana Zifčáková Datum (období) tvorby: únor 2013 Ročník: šestý Vzdělávací oblast: hudební výchova na 2.stupni ZŠ Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem

Více

UMĚLECKÉ SBÍRKY PRŮVODCE PO FONDECH

UMĚLECKÉ SBÍRKY PRŮVODCE PO FONDECH PAMÁTNÍK NÁRODNÍHO PÍSEMNICTVÍ UMĚLECKÉ SBÍRKY PRŮVODCE PO FONDECH 1953-2011 PRŮVODCE PO FONDECH UMĚLECKÝCH SBÍREK Památníku národního písemnictví 1953 2011 Památník národního písemnictví od svého vzniku

Více

I. Oblastní soutěž Praha 14.3.2009. Informace. Místo konání: ZŠ Petřiny jih, Šantrochova 2/1800, Praha 6. Počet oddílů : 9.

I. Oblastní soutěž Praha 14.3.2009. Informace. Místo konání: ZŠ Petřiny jih, Šantrochova 2/1800, Praha 6. Počet oddílů : 9. Informace I. Oblastní soutěž Praha 14.3.2009 Počet oddílů : 9 Počty závodníků : junior muž 24 žena 17 41 senior muž 30 žena 9 39 žák muž 31 žena 9 40 Celkem 120 Místo konání: ZŠ Petřiny jih, Šantrochova

Více

26. mimořádné zasedání Zastupitelstva městské část Záznam ze zasedání konaného dne : 6.10.2014

26. mimořádné zasedání Zastupitelstva městské část Záznam ze zasedání konaného dne : 6.10.2014 Záznam ze zasedání konaného dne : 6.10.2014 26. mimořádné zasedání Zastupitelstva městské část PREZENCE č. 1 6.10.2014 13:01:27 JUDr. Blažek Pavel ODS Neprezentován JUDr. Bradáč Otakar ODS Přítomen Bundálek

Více

Rozpis studentů u maturitní zkoušky

Rozpis studentů u maturitní zkoušky Gymnázium, Praha 4, Na Vítězné pláni 1160 Třída: 4.E (rok nástupu 2010) Předseda: PhDr. Sylvie Ošťádalová Místopředseda: Mgr. Hana Římalová Třídní: RNDr. František Staněk, CSc. Místnost: 302 Michal Barchánek

Více

Jeho díla jsou zastoupena v muzeích a soukromích sbírkách v Evropě, zámoří a v Austrálii.

Jeho díla jsou zastoupena v muzeích a soukromích sbírkách v Evropě, zámoří a v Austrálii. Milan Ďuriš Milan Ďuriš se narodil v Toužimi. Od roku 1982 se věnuje malbě. V druhé polovině 80. let absolvoval soukromé studium. Je členem Unie výtvarných umělců, v tvůrčí skupině P89 a v Asociaci Momentary

Více

Pořadí Jméno Rok narození Obec Startovní číslo 1 Gamba Filip 2011 Liberec 14 2 Vojtěch Kordula 2011 Pecka 16 3 Vojtíšek Tonda 2010 Bakako Nová Paka

Pořadí Jméno Rok narození Obec Startovní číslo 1 Gamba Filip 2011 Liberec 14 2 Vojtěch Kordula 2011 Pecka 16 3 Vojtíšek Tonda 2010 Bakako Nová Paka 1 Gamba Filip 2011 Liberec 14 2 Vojtěch Kordula 2011 Pecka 16 3 Vojtíšek Tonda 2010 Bakako Nová Paka 37 4 Tadeáš Verner 2011 Hradec Králové 47 5 Dominik Chvojka 2011 Horní Počernice 15 6 Kryštov Lánský

Více

MUSICA FLOREA czech early music ensemble

MUSICA FLOREA czech early music ensemble St 28. bře 2012 Čt 29. bře 2012 So 31. bře 2012 Čt 5. dub 2012 Pá 6. dub 2012 Pá 13. dub 2012 Ne 22. dub 2012 Po 23. dub 2012 19:30 K Karlovy Vary A.Vivaldi: Zkouška harmonie a nápadu Kde: Galerie umení

Více

VZDĚLÁNÍ A ŘEMESLO 2014

VZDĚLÁNÍ A ŘEMESLO 2014 Soutěž: Dárkové balení (DB) 7 Ivana Baranová Hotelová škola, Třebíč 430 1. 12 Kateřina Müllerová 8 Jana Hejlíková 6 Veronika Brabcová Střední škola obchodu, služeb a podnikání a Vyšší odborná škola, 398

Více

Vysočina Cycling MTB 2014. Poř. St.č. Ročník Příjmení Jméno Tým Čas

Vysočina Cycling MTB 2014. Poř. St.č. Ročník Příjmení Jméno Tým Čas Závod na 5 okruhů - 29 km 1 135 1982 Kníže David PRODOLI RACING TEAM 1:13:05 2 82 1995 Lavička Adam UNIQA Jihlava 1:13:20 3 88 1978 Bartoň Pavel Eurofoam Sport Team 1:13:23 4 160 1991 Andrle David Velosport

Více

Mochtínský přespolní běh 37.ročník 8.5.2009

Mochtínský přespolní běh 37.ročník 8.5.2009 Tělovýchovná jednota Sokol Mochtín uspořádala ve spolupráci s Pošumavským sportovním centrem Sport pro všechny v Klatovech Mochtínský přespolní běh 37.ročník 8.5.2009 VÝSLEDKOVÁ LISTINA Žactvo předškolní

Více

Přehled Regionálních poradenských center pro zaměstnance 2014

Přehled Regionálních poradenských center pro zaměstnance 2014 Příloha č. 1 Českomoravská konfederace odborových svazů Přehled Regionálních poradenských center pro zaměstnance 2014 Platnost od 2. 1. 2014-30.06.2014 Zpracoval: Ing. Jiří Klepáč (kontakt tel.: 234 463

Více

Projekt: ŠKOLA RADOSTI, ŠKOLA KVALITY Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.4.00/21.3688 EU PENÍZE ŠKOLÁM

Projekt: ŠKOLA RADOSTI, ŠKOLA KVALITY Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.4.00/21.3688 EU PENÍZE ŠKOLÁM ZÁKLADNÍ ŠKOLA OLOMOUC příspěvková organizace MOZARTOVA 48, 779 00 OLOMOUC tel.: 585 427 142, 775 116 442; fax: 585 422 713 email: kundrum@centrum.cz; www.zs-mozartova.cz Projekt: ŠKOLA RADOSTI, ŠKOLA

Více

Střední zdravotnická škola Kroměříž. Školní seznam literárních děl školní rok 2013/2014

Střední zdravotnická škola Kroměříž. Školní seznam literárních děl školní rok 2013/2014 Střední zdravotnická škola Kroměříž Školní seznam literárních děl školní rok 2013/2014 Kroměříž 25.9.2013 Kritéria pro výběr literárních děl k ústní zkoušce: Žák vybírá 20 literárních děl Světová a česká

Více

KDK Liberecký kraj Zpráva o činnosti za rok 2014

KDK Liberecký kraj Zpráva o činnosti za rok 2014 2014 KDK Liberecký kraj Zpráva o činnosti za rok 2014 Eva Kordová předsedkyně KDK SKIP Libereckého kraje evakordova@knihovnicek.cz 481 312 739 736 712 400 OBSAH Obsah... 1 Účast na všech projektech a aktivitách

Více

Naše vlast - historické dědictví Metodický list

Naše vlast - historické dědictví Metodický list Naše vlast - historické dědictví Metodický list skupinová práce s interaktivní tabulí - události českých dějin, prezidenti Československa a ČR list ke kopírování - prezidenti ČR Obecné informace k řadě

Více

ZÁPIS O VÝSLEDKU VOLEB DO ZASTUPITELSTVA OBCE 1) Ve volbách do zastupitelstva obce (městysu, města, městské části, městského obvodu)

ZÁPIS O VÝSLEDKU VOLEB DO ZASTUPITELSTVA OBCE 1) Ve volbách do zastupitelstva obce (městysu, města, městské části, městského obvodu) Ve volbách do zastupitelstva obce (městysu, města, městské části, městského obvodu)... Osek nad Bečvou okres... Přerov konaných ve dnech (dne)... 10.10. - 11.10.2014 byly podle výsledků převzatých od okrskových

Více

VY_32_INOVACE_17 B. Smetana : Vltava_37

VY_32_INOVACE_17 B. Smetana : Vltava_37 VY_32_INOVACE_17 B. Smetana : Vltava_37 Autor: Jindřiška Čalová Škola : Základní škola Slušovice, okres Zlín, příspěvková organizace Název projektu : Zkvalitnění ITC ve slušovské škole Číslo projektu :

Více

Mgr. Jana Tichá DATUM VYTVOŘENÍ 10. 2. 2013

Mgr. Jana Tichá DATUM VYTVOŘENÍ 10. 2. 2013 AUTOR Mgr. Jana Tichá DATUM VYTVOŘENÍ 10. 2. 2013 ROČNÍK TEMATICKÁ OBLAST PŘEDMĚT OBOR KLÍČOVÁ SLOVA ANOTACE METODICKÉ POKYNY 4. ročník Český jazyk a literatura Literární výchova Střední vzdělání s MZ,

Více

MORAVSKÝ RYBÁŘSKÝ SVAZ MÍSTNÍ ORGANIZACE VYŠKOV

MORAVSKÝ RYBÁŘSKÝ SVAZ MÍSTNÍ ORGANIZACE VYŠKOV Pracoviště: Vyškov Výtisk číslo: 7. 2. 2015 Druh práce: Označení revírů tabulkami Evidenční číslo výkazu: 1 Vedoucí brigády: Dne: 7. 2. 2015 STEHLÍK MILAN 6 LATOCHA MAREK 6 NALEZÍNEK LADISLAV 6 NAJETO

Více

Rozpis studentů u maturitní zkoušky

Rozpis studentů u maturitní zkoušky Třída: 6.N - sexta N (rok nástupu 2009) Termín: pondělí 18. 5. 2015 dopoledne Předseda: RNDr. Veronika Kvapilová Místopředseda: Mgr. Ivana Opálková Třídní: Mgr. Martin Šnévajs Místnost: A28 - kmenová 313

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA. KÜHNOVA DĚTSKÉHO SBORU, o. p. s. za rok 2008. Praha, 12.4.2009

VÝROČNÍ ZPRÁVA. KÜHNOVA DĚTSKÉHO SBORU, o. p. s. za rok 2008. Praha, 12.4.2009 VÝROČNÍ ZPRÁVA KÜHNOVA DĚTSKÉHO SBORU, o. p. s. za rok 2008 Praha, 12.4.2009 Kühnův dětský sbor o.p.s. I. Ze zakládací smlouvy obecně prospěšné společnosti Nadace Kühnova dětského sboru. IČO 66000696,

Více

T. Názvy a sídla orgánů ochrany ovzduší a dalších správních úřadů

T. Názvy a sídla orgánů ochrany ovzduší a dalších správních úřadů T. Názvy a sídla orgánů ochrany a dalších správních úřadů Ministerstvo životního prostředí 43 zákona MŽP ČR Vršovická 65, 100 10 Praha 10 tel. 267 122 835, fax: 267 126 835 MUDr. Eva Rychlíková - ředitelka

Více

HLAVNÍ ODBORNÍ FUNKCIONÁŘI

HLAVNÍ ODBORNÍ FUNKCIONÁŘI MINISTERSTVO OBRANY ČR Zpět do ČR bylo v daném období realizováno 24 transportů: z mise KFOR 16 přeprav silničních, celkem 380 tun VTM. z mise MNF (I) v Iráku 8 přeprav leteckých (v rámci rotace a MePo),

Více

Výsledky domácího kola 63. ročníku Matematické olympiády kategorie P

Výsledky domácího kola 63. ročníku Matematické olympiády kategorie P Jihočeský kraj 1. Michal Punčochář 1995 Gymnázium Jírovcova, České Budějovice 8/8 10 10 10 30 2. Jonatan Matějka 1995 SŠ informatiky a práv. studií, Č. Budějovice 4/4 10 3 5 18 3. Václav Rozhoň 1996 Gymnázium

Více

TJ SOKOL SENOHRABY. TRIATLON Senohraby. Senohraby - EUROAGENTUR Hotelový resort SEN

TJ SOKOL SENOHRABY. TRIATLON Senohraby. Senohraby - EUROAGENTUR Hotelový resort SEN Žákyně starší 1999-2000 1 6 Ondrášková Adriana 2000 18:22 2 3 Placatková Bára 2000 TS Příbram 19:23 3 2 Kotěšovcová Pavla 2000 TRI SKI Horní Počernice 19:36 4 7 Vojtěchová Josefína 2000 SK Slavia Praha

Více

Zeměpisná soutěž Eurorebus

Zeměpisná soutěž Eurorebus Zeměpisná soutěž Eurorebus Vynikajícího úspěchu dosáhli naši studenti ve Veřejném krajském kole soutěže Eururebus, které se konalo 1. dubna v Ostravě. Studenti Tereza Weissmannová, Albert Štěrba a Matěj

Více

Výsledková listina 41. ročníku Běhu 17. listopadu

Výsledková listina 41. ročníku Běhu 17. listopadu Výsledková listina 41. ročníku Běhu 17. listopadu Kategorie Ročník Počet startujících MŠ a 1. st. ZŠ dívky 2001-2007 38 MŠ a 1. st. ZŠ chlapci 2001-2007 33 Nejmladší ţákyně Nejmladší ţáci 1999-2000 1999-2000

Více

Ochrana kulturního bohatství Národní kulturní památky

Ochrana kulturního bohatství Národní kulturní památky VY_32_INOVACE_OBV_457 Ochrana kulturního bohatství Národní kulturní památky Autor: Dana Šrailová Použití: 7. ročník Datum vypracování: 12.2.2013 Datum pilotáže: 27.2.2013 Anotace: Prezentace pro žáky sedmých

Více

PROJEKT: OP VK 1.5 ŠKOLA PRO ŽIVOT

PROJEKT: OP VK 1.5 ŠKOLA PRO ŽIVOT PROJEKT: OP VK 1.5 ŠKOLA PRO ŽIVOT NÁZEV MATERIÁLU: PRACOVNÍ LIST - BALADA, ROMANCE VY_32_INOVACE_ST2_LD20_16 Anotace Autor Jazyk Pracovní listy slouží k procvičení, upevnění či ověření znalosti učiva

Více

KNIHY HŘBITOVA V ŽÍŠOVĚ. 1. vydání září 2008

KNIHY HŘBITOVA V ŽÍŠOVĚ. 1. vydání září 2008 KNIHY HŘBITOVA V ŽÍŠOVĚ 1. vydání září 2008 Poznámky na úvod: Hřbitovní knihy se sestávají z: Ze starší knihy, v kterém byly sepsány relativně starší hroby a starší plátci hrobů Z novější knihy (sešitu),

Více