Exchange Prezentace. Poradenství pro finance a pojištění

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Exchange Prezentace. Poradenství pro finance a pojištění"

Transkript

1 Exchange Prezentace Poradenství pro finance a pojištění

2 Kdo jsme Mezinárodní poradenská síť pro financování a pojištění působící v mnoha zemích. Exchange poskytuje integrované služby s individuálními řešeními a přímými přínosy pro naše klienty. Exchange slouží potřebám trhu s komplexním produktovým portfoliem vybraných národních a mezinárodních finančních a pojišťovacích společností. Globální čísla: - 37 finančních poboček v Portugalsku; - Přítomnost přes Master Franchisees ve Švýcarsku, Angole a Brazílii - Neustálý mezinárodní vývoj

3 Kdo jsme Exchange Financial Consultants je franšízovou značkou skupiny Onebiz S více než 500 jednotkami v 6 různých oblastech byznysu je společnost Onebiz lídrem v profesionálních službách pro firmy. ONEBIZ franšízy jsou momentálně přítomny v 30 zemích.

4 Poslání a hodnoty Být číslem jedna v nezávislém finančním poradenství pro soukromé osoby i firmy. Pomoci najít našim klientům nejlepší řešení v oblasti financí a pojištění dle jejich konkrétních potřeb, zároveň chránit jejich zájmy v průběhu jednání s úvěrovými institucemi a pojišťovnami. Poradenství Důvěra Specializace Přizpůsobení Nezávislost Myslíme globálně, jednáme lokálně

5 Výhody klientů Exchange Prezentace nejlepších řešení v souladu s individuálními potřebami každého zákazníka, na základě stávající rozmanitost výrobků a služeb na trhu, Exchange najde nejvhodnější úvěrové nebo pojišťovací řešení pro své klienty. Poradenství jsme nezávislí! Informace máme řešení! Hodnota náš zákazník šetří čas a peníze! Pohodlí postaráme se o všechny Vaše potřeby!

6 Exchange - přidaná hodnota Garance lepších finančních podmínek; Úspora času a peněz; Pohodlí; Provázení zákazníka v průběhu celého procesu financování; Zajištění veškeré potřebné dokumentace; Poskytování vysoce individualizovaných a efektivních služeb; Zprávy pojistných rizik, krytí a rad; Úvěry a pojišťovací návrhy; Uzavření pojistné smlouvy s pojišťovnami za nejlepší ceny na trhu.

7 Finanční služby

8 Konzultační balíčky Exchange poskytuje specializované a nezávislé služby finančního poradenství Pro soukromé osoby: Nový dům Ušetřete více Žijte lépe Spotřebitel Pro firmy: Pokladna Leasing Factoring Auto Záruky Investice

9 Soukromé osoby Exchange NOVÝ DŮM Provázíme našeho zákazníka v průběhu financování koupě nového domu. Kupte si nový dům s malými měsíčními splátkami! Exchange UŠETŘETE VÍC Provázíme našeho zákazníka v průběhu financování, převodu jeho hypotéky a snížení měsíčních splátek. Snižte své měsíční splátky!

10 Soukromé osoby Exchange ŽIJTE LÉPE Získávání finančních prostředků prostřednictvím hypotéky. Žijte lépe s Exchange! Exchange SPOTŘEBITEL Získejte osobní půjčku a kupujte si věci, které jste vždy chtěl/a!

11 Firmy Exchange POKLADNA Poradenská služba v oblasti pokladny. Factoring Úvěry na běžném účtu Kontokorent Dlužní úpisy Směnky Exchange AUTO Poradenská služba s finančními produkty pro vyjednávání financování vozu. Leasing Najímání Úvěr

12 For companies Exchange LEASING Poradenská služba pro sjednání leasingu. Leasing pro movitosti; Leasing pro nemovitosti. Exchange ZÁRUKY Poradenská služba při sjednávání záruk. Záruky pro finanční instituce; Záruky pro nefinanční instituce

13 Pojišťovací služby

14 Insurance Naše partnerské smlouvy s několika pojišťovacími společnostmi Vám zajišťují: Lepší komerční sazby a ceny; Větší provize (nad průměrem v odvětví); Rychlejší reakce dostat nabídky; Výměna pojistných produktů: auto, zdraví, život, atd.; Větší objem pákového efektu ze sítě předních pojišťoven. Nezávislost vůči pojišťovnám nám umožňuje být nestranní a objektivní při poskytování nejlepší nabídky pro naše zákazníky.

15 Pojišťovací služby Na základě stávající různorodosti produktů a služeb na trhu, Exchange najde nejlepší vhodné pojišťovací řešení pro své zákazníky, odpovídající krytí rizik na snížení pojistného: Pro soukromé osoby; Pro firmy.

16 Firemní pojištění (B2B) Ochrana pojištění majetku; Ochrana pojištění zaměstnanců; Pojištění odpovědnosti vůči třetí osobě; Pojištění ztráty zisku; Ostatní.

17 Pojištění pro fyzické osoby (B2C) Pojištění automobilů; Pojištění domu, domácnosti; Cestovní pojištění; Pojištění občanskoprávní odpovědnosti; Úrazové pojištění; Životní pojištění; Ostatní.

18 Franšíza

19 Nabídka franšízy Exchange je franšízový systém neustále vybírající nejkvalifikovanější zájemce o pozici Master Franšízanta a lokálních Franšízantů v jakékoli části světa. Franšízing je způsob, jak vytvořit profesionální podnikání partnerstvím s Franchisorem (poskytovatelem franšízy), který jeho osvědčený podnikatelský úspěch přenáší pomocí obchodní vzoru třetí straně (franšízantům).

20 Exchange partner - profil Ideální Exchange partner by měl být: Zkušenosti v bankovnictví, nemovitostech, pojištění a řízení; Dynamický, aktivní s podnikatelským duchem; Orientován na zákazníka a prodej; Eticky a profesionálně bezúhonný; Obchodně orientován; Znalý v pojišťovnictví, managementu, bankovnictví, účetnictví, nebo by měl mít podobné zázemí; Zkušenosti s franšízami není nutná, ale je výhodou.

21 Exchange franšízoví partneři Exchange začíná s franšízovou aktivitou ve vybrané zemi výběrem odpovídajícího franšízového partnera, který v dané zemi působí na pozici Master nebo Regional Master ; Partner provozuje Exchange franšízu v menších zemích jako Master, ve větších jako Regional Master v největších pak jako Country Master ; Má právo exkluzivně provozovat Exchange franšízu na jeho území, také rozšiřovat a expandovat s dalšími lokálními franšízanty; Master má dvě různé role: Rozšíření franšízy a správu franšízové sítě na svém přiděleném území a poskytování služeb v rámci franšízy Exchange.

22 Našim partnerům nabízíme následující výhody: Podpora při sjednávání dohod s národními pojišťovnami a finančními institucemi; Neustálé vzdělávání; Technická podpora, software a manažerská podpora; Intranet s informacemi pro franšízanty; Přístup k vyzkoušeným metodám a specializovaným nástrojům s cílem poskytovat řešení na míru našim zákazníkům; Počáteční a průběžná odborná příprava a podpora v oblasti marketingu a prodejních aktivit, poradenství, pojištění, související know-how a odborná příprava k našemu vlastnímu software Exchange ; Pravidelné setkání partnerů a výroční konference; A další...

23 7 kroků proto, abyste byl/a naším franšízovým partnerem: 1 Prostudujte tuto prezentaci V této prezentaci najdete základní informace o naší společnosti. Prostudování těchto informací Vám umožní pochopit, kdo jsme, co děláme a jak to děláme. 2 Pošlete nám Vaši franšízovou přihlášku Zformulujte svůj zájem zasláním franšízové přihlášky. Poté, co obdržíme Vaši přihlášku, jeden z našich odborných franšízových poradců bude přihlášku analyzovat a budete kontaktováni do tří pracovních dnů. Zašleme Vám podmínky získání naší franšízy. 3 Naplánujte konferenční hovor Jakmile obdržíte podmínky pro získání naší franšízy, pozveme Vás na konferenční hovor, abychom projednali naše partnerství a franšízový model.

24 7 kroků proto, abyste byl/a naším franšízovým partnerem: 4 Navštivte naši centrálu, vzorovou franšízovou jednotku a seznamte se s našim týmem Budeme rádi, jestliže přijmete pozvání do naší centrály. Budete mít také možnost navštívit naši vzorovou jednotku, setkat se s námi a dále analyzovat příležitost franšízového systému Exchange. 5 Podepište LOI (Dohoda o záměru) a analyzujte Franšízovou smlouvu Jakmile ověříme Vaši franšízovou přihlášku a v zájmu zajištění franšízové licence pro vybraný region, podepíšeme LOI (Dohodu o záměru). Po podpisu LOI společně probereme jednotlivá ustanovení Franšízové smlouvy, aby byly jasné všechny podmínky v ní obsažené. 6 - Školení v centrále Po podpisu LOI bude naplánován termín školení v centrále v Portugalsku. 7 Franšízová smlouva Během úvodního školení na našem ústředí bude podepsána franšízová smlouva.

25 7 kroků proto, abyste byl/a naším franšízovým partnerem: Po absolvování školení jste oficiálně součástí naší sítě. Všechny firemní tiskoviny a marketingové materiály budou připraveny k tisku a po jeho dokončení budete připraveni zahájit vlastní Exchange podnikání.

26 Další informace

27 Exchange finanční poradce: Pojišťovna A Pojišťovna B Pojišťovna C Banka nebo Finanční organizace A Exchange franšízant Pojišťovna D Banka nebo Finanční organizace B Banka nebo Finanční organizace C Banka nebo Finanční organizace D

28 Náš portál Exchange portál je unikátní platformou, která nejenom umožňuje dozvědět se víc o Exchange a našich službách, ale také interakci s našimi konzultanty. V horní části naší stránky mohou návštěvníci pokládat otázky týkající se všech našich služeb, které jsou následně zodpovězeny našimi konzultanty. Návštěvník dostane po zaznamenání otázky přihlašovací jméno a heslo, aby si odpověď mohl kdykoliv zobrazit.

29 Další skvělé věci na našem portálu: Aktualizovaný obsah; Newsletter; Tiskové zprávy; Články; Semináře; Bezplatné finanční check-up; Videa; Atd....

30 Image naší značky:

31 Image naší značky:

32 Exchange ocenění V roce místo v TOP5 franšízových firmách působící v Portugalsku, v TOP10 v letech 2012, 2011, 2010 a Tyto ocenění získalo Exchange za organizaci, kvalitu a znamenitost, kterou odvádí na trhu.

33 Exchange semináře Exchange pořádá semináře na téma řízení financí", kde poradci Exchange vysvětlují účastníkům, jak mají řídit své finanční záležitosti k zajištění si zdravé finanční budoucnosti.

34 Mr. Fernando Maia Exchange Saldanha (Exchange Finanční poradce od roku 2007) REÁLNÁ ZKUŠENOST: Zvolil jsem Exchange k vybudování mého vlastní podnikání, protože mi umožňuje zaměřit se na klienty a poskytování služeb. S Exchange mám nástroje a trvalou podporu s nimiž poskytuji lepší služby. Tohle může být také Vaše značka a Vaše úspěšné podnikání.

35 evoluce kvalita prestiž transparence důveryhodnost referenční dynamika vedení nezávislost personalisation notoriety consitancy zkušenost sebevědomí integrace efektivita diverzifikace poradenství CO JE EXCHANGE :