- Jakub Tobiška
1 MODERNÍ UMĚNÍ & FOTOGRAFIE
2
3 AUKČNÍ A INFORMAČNÍ SERVIS Milan Mikuš tel milanmikus@orlysartauctions.com Ing. Roman Mejstřík tel romanmejstrik@orlysartauctions.com Mgr. Silvie Malíková tel silviemalikova@orlysartauctions.com
4 AUKCE MODERNÍ UMĚNÍ & FOTOGRAFIE 6. prosince 2014 od hod. PŘEDAUKČNÍ VÝSTAVA 30. listopadu 5. prosince 2014 Galerie Maldoror Přemyslova 9, Praha hod. ORLYS ART AUCTIONS Přemyslova 9, , Praha 2-Vyšehrad
5
6 INDEX anonym 102, 157 Bartusz Juraj 68 Bartuška Josef 109 Bauch Jan 4 Bazovský Miloš Alexander 69 Blabolilová Marie 43, 44 Bolf Josef 66, 95 Brunovský Albín 36, 37, 38, 39, 40 Burant František 85 Císařovský Tomáš 20 Čechová Olga 75 Černý Karel 5 David Jiří 46 Dezider Toth 67 Dlouhý Bedřich 15, 91 Dörfl František 71 Feyfar Zdenko 107 Fila Rudolf 13, 93 Franta Jaroslav 105 Gross František 14, 25 Hájek Miloslav 24, 124 Hák Miroslav 139, 145 Hamera Oldřich 96 Hampl Josef 123, 126 Hamplová Hana 161 Hausmann Raoul 103 Havlíčková Daniela 23 Heckel Vilém 118, 119, 120 Hejna Václav 1 Hodonský František 45 Hořánek Jaroslav 77 Hošek Jakub 87 Hudeček František 10, 114, 116 Chaba Karel 83, 84 Istler Josef 6, 11, 16 Jankovič Josef 74 B Jílovská Olga Kintera Krištof Kirsch Rudolf 100 Klimová Tamara 55 Koblasa Jan 97 A Kokolia Vladimír 31 Kolář Jiří 12, 65, 97 B Kolíbal Stanislav 51, 61, 62 Komárek Ivan 78 Komárek Vladimír 48 Kopecký Vladimír 97 E Koreček Miloš 132, 133, 134 Kotík Jan 42, 53, 63, 97 F Kotík Pravoslav 70, 97 D Krátký Čestmír 122, 125, 135 Krejčí Jiří 9 Krupka Jaroslav 98 Kubíček Jan 49, 60, 64 Kučerová Alena 26, 27, 28, 29 Kuklík Karel 131, 156 Kulhánek Oldřich 7, 18 Kuščynskyj Taras 150 Laštovka Karel 79 Liesler Josef 73 Mainer Martin 47 Malich Karel 59 Matasová Adéla 30 Matoušek František 81 Medková Emila 143, 153 Mirvald Vladislav 57 Muzika František 8 Nešleha Pavel 136 Nikl Petr 92 Novák Vladimír 80 Novosad Karel 52, 54, 56 Novotný Miloň 129 Ovčáček Eduard 21, 162 Pardubský Emil 149 Pešicová Jaroslava 82 Peterka Miroslav 106 Pileček Jindřich 88, 89, 90 Písařík Petr 58 Plicka Karol 99 Preisler Jan 3 Puchmertl Jaroslav 158 Reichmann Vilém 101, 104, 108, 127, 128, 137, 138, 140, 141, 146, 151, 155 Roučka Pavel 41 Ságl Jan 148 Sion Zbyšek 74 A Souček Ludvík 130, 144, 147, 159 Sozanský Karel 72 Stanko Vasil 160 Sudek Josef 112, 113, 121 Svoboda Jan 117 Šerých Jaroslav 22 Šimotová Adriena 32, 33, 34, 35 Škarýd Milan 163 Škoch Jiří 152 Špaňhel Jakub 86 Štěpán Bohumil 17, 19 Teschner Richard 2 Valter Karel 111, 115 Válová Květa 97 C Voženílek Zdeněk 142 Wojnar Jan 154 Zábranský Vlastimil 76 Zippe Stanislav 50
7
8 1. VÁCLAV HEJNA ( ) V. Nebezký a Tristan Tzara, 30. léta, tuš, papír, 20,5 x 29,2 cm, signováno vpravo nahoře V Hejna Kč 2. RICHARD TESCHNER ( ) bez názvu, 1915, lept, papír, 29,8 x 22,3 cm, signováno vpravo dole Richard Teschner Kč 3. JAN PREISLER ( ) Studie do loveckého zámečku pana Bartoně, nedatováno, tuš, papír, 27,8 x 22 cm, značeno vpravo dole razítkem Z postůstalosti Prof. Jana Preislera Kč
9 5. KAREL ČERNÝ ( ) 4. JAN BAUCH ( ) Ukřižovaný, 1942, litografie, papír, 46,6 x 31,2 cm, signováno vpravo dole Jan Bauch Kč Milenci, nedatováno, litografie, papír, 52,5 x 41,3 cm, z pozůstalosti Karla Černého ČFVU Kč 6. JOSEF ISTLER ( ) Kompozice, 1945, rytina, suchá jehla, 16,4 x 11,1 cm, signováno dole uprostřed Istler Kč
10 7. OLDŘICH KULHÁNEK ( ) Make up, 1968, lept, papír, 40,8 x 32,2 cm, signováno vpravo dole Oldřich Kulhánek Kč 8. FRANTIŠEK MUZIKA ( ) Sedící figura, 1944, tužka, papír, 25 x 36 cm, značeno vpravo dole pozůstalostním razítkem Kč 9. JIŘÍ KREJČÍ ( ) Mao-Lisa, 1970, lept, papír, výtisk č. 23/40, 27,4 x 48,8 cm, signováno vpravo dole Krejčí Kč
11 10. FRANTIŠEK HUDEČEK ( ) Noční chodec, 1943, tuš, akvarel, papír, 27 x 20 cm, signováno vpravo dole Fr. Hudeček Kč vystaveno: 1980 Dům umění, Opava, č. 12
12 11. JOSEF ISTLER ( ) Horizont, 1943, barevný lept, papír, 36 x 23,6 cm, signováno vpravo dole Istler Kč 12. JIŘÍ KOLÁŘ ( ) Pocta Vladimíru Boudníkovi, nedatováno, koláž, 30 x 21 cm, signováno vpravo dole JK Kč 13. RUDOLF FILA (1932) bez názvu, 1976, litografie, tuš, akryl, 52,8 x 36 cm, signováno vlevo dole R.Fila Kč
13 14. FRANTIŠEK GROSS ( ) Strojek, 1946, suchá jehla, akvarel, 12 x 8,4 cm, signováno vpravo dole F. Gross Kč 15. BEDŘICH DLOUHÝ (1932) Doma, 2001, měkký kryt, koláž, výtisk č. 53/100, 20,6 x 34,5 cm, signováno vpravo dole Dlouhý Kč 16. JOSEF ISTLER ( ) Pastýřka, 1977, akvatinta, výtisk č. 11/30, 32,5 x 22,5 cm, signováno vpravo dole Istler Kč
14 17. BOHUMIL ŠTĚPÁN ( ) Problémy lásky/sexu, 1965, koláž, tuš, 29,5 x 13,8 cm, signováno vlevo dole Luboš Štěpán Kč 18. OLDŘICH KULHÁNEK ( ) Hurá, 1968, lept, papír, výtisk č. 8/20, 22 x 40,2 cm, signováno vpravo dole Oldřich Kulhánek Kč 19. BOHUMIL ŠTĚPÁN ( ) Problémy lásky/sexu, 1965, koláž, tuš, 22,5 x 20,5 cm, signováno L Štěpán Kč
15 21. EDUARD OVČÁČEK (1933) 20. TOMÁŠ CÍSAŘOVSKÝ (1962) bez názvu, 2010, barevná litografie, papír, 64,5 x 50 cm, signováno vpravo dole Císařovský Kč Tetovaná žena, 2002, serigrafie, 18 x 22,6 cm, signováno vpravo dole E Ovčáček Kč 22. JAROSLAV ŠERÝCH ( ) bez názvu, 2012, lept, papír, 15,3 x 10,4 cm, signováno vpravo dole J Šerých 600 Kč 23. DANIELA HAVLÍČKOVÁ (1946) bez názvu, 1976, lept, 40 x 31 cm, signováno vpravo dole Havlíčková Kč
16 24. MILOSLAV HÁJEK ( ) Zátiší s citróny, 1957, olej, plátno, 26 x 26,3 cm, signováno vlevo dole M. Hájek Kč 25. FRANTIŠEK GROSS ( ) Hlava, 1944, suchá jehla, akvarel, 7,7 x 5,6 cm, signováno vpravo dole F. Gross Kč
17 26. ALENA KUČEROVÁ (1935) Spící, 1967, tisk z perforovaného plechu, výtisk č. 10/20, 34,3 x 53 cm, signováno vpravo dole Alena Kučerová Kč 27. ALENA KUČEROVÁ (1935) Velká vlna, 1969, tisk z perforovaného plechu, výtisk č. 21/30, 53,3 x 75,3 cm, signováno vpravo dole Alena Kučerová Kč 28. ALENA KUČEROVÁ (1935) Malé překážky, 1988, tisk z perforovaného plechu, výtisk č. 21/60, 53,2 x 76,3 cm, signováno vpravo dole Alena Kučerová Kč
18 29. ALENA KUČEROVÁ (1935) Cesta do kopce, 1968, tisk z perforovaného plechu, 75,3 x 53,5 cm, signováno vpravo dole Alena Kučerová Kč 30. ADÉLA MATASOVÁ (1940) Průlom, 1976, lept, papír, 39,5 x 29,7 cm, signováno vpravo dole Adéla Matasová Kč 31. VLADIMÍR KOKOLIA (1956) Mars pohledem Taikonauta, 1999, serigrafie, papír, 36 x 37 cm, signováno vpravo dole Kokolia Kč
19 32. ADRIENA ŠIMOTOVÁ ( ) Odkrývání, 1975, kombinovaná technika, papír, výtisk č. 6/15, 42 x 49 cm, signováno vpravo dole Adriena Šimotová Kč 33. ADRIENA ŠIMOTOVÁ ( ) Zeď statku (za stodolou), 1966, suchá jehla, papír, v soupise díla A. Šimotové vedeno pod číslem 865, 36,5 x 29,5 cm, signováno vpravo dole Adriena Šimotová Kč
20 34. ADRIENA ŠIMOTOVÁ ( ) Pocta poslům prostoru, 1967, suchá jehla, papír, 70,1 x 54,7 cm, signováno vpravo dole Adriena Šimotová Kč 35. ADRIENA ŠIMOTOVÁ ( ) Vytrácení podoby, 1997, serigrafie, 45 x 45 cm, signováno vpravo dole Adriena Šimotová Kč
21 36. ALBÍN BRUNOVSKÝ ( ) bez názvu, 1998, lept, papír, 13 x 10 cm, signováno dole uprostřed A Brunovský Kč 37. ALBÍN BRUNOVSKÝ ( ) Obrazotvorná lúka, 1967, lept, papír, 24,7 x 32 cm, signováno vpravo dole A Brunovský Kč 38. ALBÍN BRUNOVSKÝ ( ) Bella Italia X., 1969, suchá jehla, papír, 43 x 39,4 cm, signováno vpravo dole A Brunovský Kč
22 39. ALBÍN BRUNOVSKÝ ( ) Utrpenie Dr. Stacha, 1966, lept, papír, 35 x 49,7 cm, signováno vpravo dole A Brunovský Kč 40. ALBÍN BRUNOVSKÝ ( ) Veterno, 1989, lept, papír, 21,7 x 15,4 cm, signováno vpravo dole A. Brunovský Kč 41. PAVEL ROUČKA (1942) Kniha Ruth, nedatováno, deset barevných litografií, 29 x 21,2 cm, všechny listy signovány vpravo dole Roučka Kč
23 42. JAN KOTÍK ( ) bez názvu, 1960, olej, sololit, oboustranná malba, 110 x 81 cm, signováno dole uprostřed JK 60 reprodukováno: Iva Mladičová, Jan Kotík, , Národní galerie v Praze 2011, str. 331, č Kč
24 44. MARIE BLABOLILOVÁ (1948) 43. MARIE BLABOLILOVÁ (1948) Dům, mrak a strom, 1987, lept, papír, 49,5 x 39,7 cm, signováno vpravo dole M Blabolilová Kč bez názvu, 1982, lept, papír, 39,5 x 33,7 cm, signováno vpravo dole M Blabolilová Kč 45. FRANTIŠEK HODONSKÝ (1945) bez názvu, 2001, barevný dřevoryt, papír, 47 x 31,7 cm, signováno vpravo dole F Hodonský Kč
25 46. JIŘÍ DAVID (1956) bez názvu, 1990, serigrafie, papír, 42 x 29,5 cm, signováno na rubu Jiří David Kč 47. MARTIN MAINER (1959) Plazma, 2005, barevná serigrafie, 49,8 x 34,8 cm, signováno vpravo dole MM Kč 48. VLADIMÍR KOMÁREK ( ) Lavička, 1987, suchá jehla, papír, 44,5 x 33,5 cm, signováno dole uprostřed V Komárek Kč
26 49. JAN KUBÍČEK ( ) bez názvu, , serigrafie, papír, výtisk č. 45/50, 39,6 x 25,7 cm, signováno dole uprostřed Jan Kubíček Kč 50. STANISLAV ZIPPE (1943) bez názvu, 1997, serigrafie, papír, 35 x 53,4 cm, signováno vpravo dole Zippe Kč 51. STANISLAV KOLÍBAL (1925) bez názvu, 2007, lept, papír, výtisk č. 83/100, 31,6 x 23 cm, signováno vpravo dole Kolíbal Kč
27 52. KAREL NOVOSAD (1944) bez názvu, 1979, akryl, plátno, 40,5 x 40,5 cm, signováno na rubu Novosad Kč 53. JAN KOTÍK ( ) bez názvu, 1977, tuš, kaláž, provázek, papír na překližce, 70 x 50 cm, signováno vpravo dole JK Kč reprodukováno: Iva Mladičová Jan Kotík, Národní galerie v Praze 2011, str. 405, obr. 1645
28 54. KAREL NOVOSAD (1944) Struktury Radiation, 1979, laserový tisk, papír, 50 x 25 cm, signováno dole Novosad Kč 55. TAMARA KLIMOVÁ ( ) bez názvu, 1986, serigrafie, papír, 34,9 x 29 cm, signováno Tamara Klimová Kč 56. KAREL NOVOSAD (1944) bez názvu, 1973, laserový tisk, 60 x 83 cm, signováno vpravo dole Novosad Kč
29 57. VLADISLAV MIRVALD ( ) Grafém JČ v cylindrickém Noiré, 1999, tuš, papír, 66 x 45 cm, signováno na rubu Vl. Mirvald Kč 58. PETR PÍSAŘÍK (1968) Drak, je to tak, 2007, kombinovaná technika, sololit, 50 x 40 cm, signováno na rubu Petr Písařík Kč
30 59. KAREL MALICH (1924) Krajina s kopcem, 1961, tuš, kvaš, tempera, papír, 50 x 40 cm, signováno na rubu K. Malich Kč
31 60. JAN KUBÍČEK ( ) bez názvu (3 kusy), 1970, serigrafie, tuš, papír, 40,1 x 40,1 cm, signováno vpravo dole Jan Kubíček Kč
32 61. STANISLAV KOLÍBAL (1925) bez názvu, 1970, tuš, papír, 31,2 x 44,2 cm, signováno na rubu Kolíbal Kč 62. STANISLAV KOLÍBAL (1925) bez názvu, 1972, kuličkové pero, papír, 31,2 x 44,2 cm, signováno na rubu Kolíbal Kč
33 63. JAN KOTÍK ( ) bez názvu, 1974, koláž, provázek, papír, 29,3 x 20,5 cm, signováno dole uprostřed Jan Kotík Kč 64. JAN KUBÍČEK ( ) bez názvu, 1974, serigrafie, papír, výtisk č. 15/70, 29,3 x 20,5 cm, signováno vpravo dole Jan Kubíček Kč 65. JIŘÍ KOLÁŘ ( ) bez názvu, 1974, serigrafie, papír, 29,3 x 20,7 cm, signováno vpravo dole Jiří Kolář Kč
34 66. JOSEF BOLF (1971) bez názvu, 2005, kombinovaná technika, karton, 21 x 29,5 cm, signováno vpravo dole Josef Bolf Kč 67. DEZIDER TÓTH (1947) Ochrana prírody, 1976, serigrafie, 54 x 38 cm, signováno vpravo dole Toth Dezider Kč 68. JURAJ BARTUSZ (1933) bez názvu, 1976, reliefní tisk, 53,3 x 37,5 cm, signováno vpravo nahoře Bartusz Kč
35 69. MILOŠ ALEXANDER BAZOVSKÝ ( ) Matka s dítětem, 60. léta, olej, karton, 22,6 x 26,8 cm, signováno vlevo dole MAB Kč
36 70. PRAVOSLAV KOTÍK ( ) Zástup, 1958, olej, plátno, 46,3 x 38,8 cm, signováno vpravo dole P Kotík Kč vystaveno: 1958 Galerie ČFVU Praha ŠFVU 1958, Pravoslav Kotík, Oleje a kvaše 71. FRANTIŠEK DÖRFL (1934) bez názvu, 1963, olej, plátno, 39,5 x 49,2 cm, signováno na rubu František Dörfl Kč
37 72. KAREL SOZANSKÝ (1946) Viselec, 1995, lept, akvatinta, papír, 50 x 40 cm, signováno vpravo dole K. Sozanský Kč 73. JOSEF LIESLER ( ) bez názvu, 1991, litografie, papír, 37,5 x 48 cm, signováno vpravo dole Liesler Kč 74 A. ZBYŠEK SION (1938) bez názvu, 1995, barevná litografie, 31,8 x 22,8 cm, signováno vpravo dole Z Sion Kč
38 74 B. JOSEF JANKOVIČ (1937) bez názvu, 2002, serigrafie, 43 x 36 cm, signováno dole uprostřed Jankovič Kč 75. OLGA ČECHOVÁ ( ) Píseň Písní, 1975, deset barevných kamenorytin, 37 x 27,4 cm, všechny listy signovány vpravo dole Olga Čechová Kč 76. VLASTIMIL ZÁBRANSKÝ (1936) bez názvu, nedatováno litografie, papír, 35 x 24,7 cm, signováno dole uprostřed Zábranský 700 Kč
39 77. JAROSLAV HOŘÁNEK ( ) Útěk, 1978, serigrafie, 53 x 37 cm, signováno dole uprostřed Hořánek Kč 78. IVAN KOMÁREK (1956) bez názvu, 1991, litografie, papír, výtisk č. 25/70, 22,6 x 32 cm, signováno vpravo dole I. Komárek 600 Kč 79. KAREL LAŠTOVKA ( ) bez názvu, 70. léta, litografie, papír, 66,3 x 48,5 cm, signováno vpravo dole K Laštovka Kč
40 80. VLADIMÍR NOVÁK (1948) bez názvu, 1991, litografie, papír, 37 x 22,5 cm, signováno dole uprostřed V Novák 900 Kč 81. FRANTIŠEK MATOUŠEK ( ) Petr, 2004, barevná litografie, papír, 37,5 x 52,2 cm, signováno vpravo dole František Matoušek Kč 82. JAROSLAVA PEŠICOVÁ bez názvu, 1978, lept, 34,5 x 26,6 cm, signováno vpravo dole Jaroslava Pešicová Kč
41 83. KAREL CHABA ( ) Labutě, 1994, olej, karton, 30,8 x 43 cm, signováno vlevo dole Chaba Kč 84. KAREL CHABA ( ) Průčelí, 1993, olej, sololit, 20,7 x 16 cm, signováno vpravo nahoře Chaba Kč
42 85. FRANTIŠEK BURANT ( ) Dvě figury, 1998, suchá jehla, papír, 22,9 x 13,9 cm, signováno vpravo dole F. Burant 600 Kč 86. JAKUB ŠPAŇHEL (1976) bez názvu, 2007, litografie, papír, 60 x 44,4 cm, signováno vpravo dole Špaňhel Kč 87. JAKUB HOŠEK (1979) bez názvu, 2010, litografie, papír, 69,5 x 49,8 cm, signováno dole uprostřed Jakub Hošek Kč
43 88. JINDŘICH PILEČEK (1944) Krajina Loď Džbán Strom, 70. léta, suchá jehla, papír, 21,4 x 23 cm, signováno vpravo dole J. Pileček Kč 89. JINDŘICH PILEČEK (1944) bez názvu, 70. léta, lept, papír, 25,3 x 13,8 cm, signováno vpravo dole J Pileček Kč 90. JINDŘICH PILEČEK (1944) O přírodě, 1968, lept, papír, 19 x 17,2 cm, signováno vpravo dole J Pileček Kč
44 91. BEDŘICH DLOUHÝ (1932) Domácí přítel nepřítel, 1996, kombinovaná technika, papír, 52 x 70 cm, signováno vpravo dole Dlouhý Kč 92. PETR NIKL (1960) bez názvu, 2001, litografie, papír, 30,3 x 25,3 cm, signováno vpravo dole Petr Nikl Kč 93. RUDOLF FILA (1932) bez názvu, 2003, reprodukce, akryl, 42,1 x 29,7 cm, signováno vlevo dole R Fila Kč
45 94. KRIŠTOF KINTERA (1973) Radosti zadosti, 2013, kombinovaná technika, karton, 102 x 72 cm, signováno na rubu Krištof Kintera Kč 95. JOSEF BOLF (1971) Kuchyně, 2008, serigrafie, papír, výtisk č. 65/100, 30,3 x 46,5 cm, signováno vpravo dole Josef Bolf Kč
46 96. OLDŘICH HAMERA (1943) Pocta V. Boudníkovi, 1973, monotyp, papír, 22 x 15,5 cm, signováno vpravo dole Old. Hamera Kč 97 A. JAN KOBLASA (1932) bez názvu, 1974, serigrafie, papír, 29,3 x 17 cm, signováno vpravo dole K Kč 97 B. JIŘÍ KOLÁŘ ( ) PF 76, 1975, koláž, papír, 18,8 x 11,7 cm, signováno vpravo dole JK Kč
47 97 C. KVĚTA VÁLOVÁ ( ) bez názvu, 1992, lept, 23,6 x 27,5 cm, signováno vpravo dole K Válová Kč 97 D. PRAVOSLAV KOTÍK ( ) bez názvu, 1956, kvaš, papír, 30 x 42,7 cm, signováno dole uprostřed P. Kotík Kč 97 E. VLADIMÍR KOPECKÝ (1928) bez názvu, 2010, serigrafie, papír, 30 x 30,2 cm, signováno vpravo dole Kopecký Kč
48 97 F. JAN KOTÍK ( ) bez názvu, 1947, litografie, papír, 26 x 34 cm, signováno vpravo dole J.K Kč
49 FOTOGRAFIE 20. STOLETÍ
50 98. JAROSLAV KRUPKA ( ) Krajina, kolem roku 1910, original vintage print, 27,6 x 36 cm, neznačeno Kč 99. KAROL PLICKA ( ) Velká noc, 1927, Važec, 1927, dvě originální dobové fotografie, 8,7 x 14 cm, neznačeno Kč
51 100. RUDOLF KIRSCH Hory, 1928, original vintage print, 16,7 x 21,2 cm, signováno vpravo dole Rudolf Kirsch Kč 101. VILÉM REICHMANN ( ) Člun na Jadranu, 1938, original vintage print, 22,8 x 17,1 cm, nesignováno, autorem popsáno na rubu Člun na Jadranu Kč 102. ANONYM Karel Teige, 1943, original vintage print, 4,5 x 6,2 cm, neznačeno Kč
52 103. RAOUL HAUSMANN ( ) Montag, 1938, pozdější autorská zvětšenina z 60. let, 32,2 x 22,3 cm, značeno na rubu razítkem Succession R. Hausmann Kč 104. VILÉM REICHMANN ( ) Soumrak pražských luceren, 60. léta, original vintage print, 19,5 x 16,9 cm, značeno na rubu autorským razítkem Kč 105. JAROSLAV FRANTA (1934) Koláž (autor Hugo Demartini), 60. léta, autorská zvětšenina, dosud nepublikováno Kč
53 106. MIROSLAV PETERKA bez názvu, 1966, original vintage print, 30,2 x 11 cm, značeno na rubu autorským razítkem Kč 107. ZDENKO FEYFAR ( ) Národní divadlo, 1960, original vintage print, 39,9 x 12,2 cm, značeno na rubu autorským razítkem Kč Varianta fotografie Národní divadlo reprodukována v knize Ludvíka Součka Zdenko Feyfar, Odeon 1977, str. 26
54 108. VILÉM REICHMANN ( ) Podzim, 2. pol 50. let, original vintage print, 23,3 x 23,6 cm, signováno na rubu Ing. Vilém Reichmann Kč vystaveno: 1960 Kleine Galerie, Wien, Fotolyrika (fotografické metamorfózy)
55 109. JOSEF BARTUŠKA ( ) PF 1945, 1944, original vintage print, 11,8 x 8,9 cm, neznačeno Kč 110. OLGA JÍLOVSKÁ (1919) PF 1939, 1938 original vintage print, 17,6 x 12,7 cm, signováno na rubu Olga Jílovská Kč 111. KAREL VALTER ( ) bez názvu, 1934, pozdější zvětšenina ze 70. let, 17 x 20,9 cm, signováno na rubu Valter K Kč
56 112. JOSEF SUDEK ( ) Krajina panoramatická, kolem roku 1960, original vintage print, 9,9 x 29,8 cm Kč 113. JOSEF SUDEK ( ) Krajina panoramatická, kolem roku 1960, original vintage print, 10,3 x 29,8 cm Kč
57 114. FRANTIŠEK HUDEČEK ( ) bez názvu, 1935, fotografika, bromostříbrná autorská zvětšenina z 60. let, 19,9 x 11,9 cm, signováno dole uprostřed Fr. Hudeček Kč 115. KAREL VALTER ( ) bez názvu, 1933, pozdější zvětšenina ze 70. let, 18 x 28 cm, signováno na rubu Valter K Kč 116. FRANTIŠEK HUDEČEK ( ) Akvárium, 1935, fotografika, bromostříbrná autorská zvětšenina z 60. let, 19,1 x 26 cm, signováno dole uprostřed Fr. Hudeček Kč
58 117. JAN SVOBODA ( ) Zátiší s drapérií, 1985, original vintage print, 39 x 51 cm, signováno dole uprostřed Jan Svoboda, na rubu autorem připsáno Zátiší s drapérií, Kč reprodukováno: Petr Balajka Jan Svoboda, Odeon, Edice Fotografie, Praha 1991, obr. č. 99
59 118. VILÉM HECKEL ( ) Motocyklový závod, 60. léta, original vintage print, 16 x 23,5 cm, značeno na rubu autorským razítkem Kč 119. VILÉM HECKEL ( ) Na závodech, druhá pol. 50. let, original vintage print, 13 x 17,9 cm, značeno na rubu autorským razítkem Kč 120. VILÉM HECKEL ( ) Jawa, 1960, original vintage print, 22,8 x 17,3 cm, značeno na rubu autorským razítkem Kč
60 121. JOSEF SUDEK ( ) Praha, 1957, original vintage print, ve výřezu 16,3 x 22,2 cm, signováno na rubu Sudek Kč Na rubu dedikace autora: Pavlovi Parmovi k Vánocům 1957 upřímně Sudek
61 122. ČESTMÍR KRÁTKÝ (1932) Spectre, 1963, original vintage print, 16,3 x 24,1 cm, signováno na rubu ČK Kč provenience: Jiří Mašín, Praha 123. JOSEF HAMPL (1932) Fotogram, 1961, original vintage print, 23 x 17,4 cm, signováno na rubu Hampl Kč
62 124. MILOSLAV HÁJEK ( ) bez názvu, 1960, original vintage print, 13 x 17,9 cm, značeno na rubu M Hájek Kč 125. ČESTMÍR KRÁTKÝ (1932) Martyr, 1964, original vintage print, 17,2 x 24 cm, signováno na rubu ČK Kč provenience: Jiří Mašín, Praha 126. JOSEF HAMPL (1932) Fokalk, 1960, original vintage print, 18 x 12 cm, signováno na rubu Hampl Kč
63 127. VILÉM REICHMANN ( ) Každému místu na slunci, 1967, original vintage print, 17,9 x 22 cm, značeno na rubu autorským razítkem Kč 128. VILÉM REICHMANN ( ) Schody, 1. pol. 60. let, original vintage print, 20,3 x 17 cm, značeno na rubu autorským razítkem Kč 129. MILOŇ NOVOTNÝ ( ) Svářeč, 1969, original vintage print, 23,9 x 18,2 cm, značeno na rubu autorským razítkem Kč
64 130. LUDVÍK SOUČEK ( ) bez názvu, 1. pol. 50. let, original vintage print, 17,2 x 19,2 cm, značeno na rubu autorským razítkem Kč 131. KAREL KUKLÍK (1937) bez názvu, 1966, original vintage print, 16,2 x 23 cm, značeno na rubu autorským razítkem Kč
65 132. MILOŠ KOREČEK ( ) bez názvu, 1983, original vintage print, 25,7 x 18,1 cm, signováno Miloš Koreček Kč 133. MILOŠ KOREČEK ( ) Z cyklu Epilog, 1986, original vintage print, 23,3, x 17,9 cm, signováno na rubu Miloš Koreček Kč 134. MILOŠ KOREČEK ( ) Z cyklu Epilog, 1986, original vintage print, 23,3, x 17,9 cm, signováno na rubu Miloš Koreček Kč
66 135. ČESTMÍR KRÁTKÝ (1932) Noli me tangere, 1964, original vintage print, 14,5 x 23,9 cm, signováno na rubu ČK Kč reprodukováno: Zdenek Primus, Čestmír Krátký Tvorba jako pokus o existenci, Kant 2007, str PAVEL NEŠLEHA ( ) PF 1970, 1970, original vintage print, 17,3 x 11,6 cm, signováno vpravo dole P Nešleha Kč
67 137. VILÉM REICHMANN ( ) Tajné písmo boru, nedatováno, original vintage print, 17,6 x 21,3 cm, signováno na rubu Vilém Reichmann Kč 138. VILÉM REICHMANN ( ) Ze souboru Kouzla, 1938, autorská zvětšenina z roku 1984, (negativ 1938, print 1984), 23,1 x 17,3 cm, signováno na rubu Vilém Reichmann Kč 139. MIROSLAV HÁK ( ) 5. května: shazování bust (Hitlera) z nacistického knihkupectví z Václavského náměstí, 1945, original vintage print, 17,8 x 23,9 cm, značeno na rubu autorským razítkem Kč
68 140. VILÉM REICHMANN ( ) Dolly, první pol. 50. let, original vintage print, 11,4 x 17,3 cm, neznačeno Kč 141. VILÉM REICHMANN ( ) Dolly, 1952, original vintage print, 15,8 x 23,4 cm, neznačeno Kč 142. ZDENĚK VOŽENÍLEK ( ) U splavu, 1965, original vintage print, 17,9 x 21,8 cm, značeno na rubu autorským razítkem Kč
69 143. EMILA MEDKOVÁ ( ) Staroměstská radnice, 1961, original vintage print, 17,1 x 23,3 cm, signováno na rubu E Medková Staroměstská radnice Kč reprodukováno: Jan Kříž, Emila Medková, SNKLU Praha, 1965, obr. Č LUDVÍK SOUČEK ( ) A neuveď nás v pokušení, první pol. 50. let, original vintage print, 17,2 x 12,1 cm, značeno vpravo dole D L.S., na rubu autorským razítkem Kč
70 145. MIROSLAV HÁK ( ) Z atelieru F. Hudečka, 50. léta, bromostříbrná fotografie, 17 x 23 cm, neznačeno Kč 146. VILÉM REICHMANN ( ) Nástup, 1967, original vintage print, 17 x 23 cm, značeno na rubu autorským razítkem Kč reprodukováno: Antonín Dufek Vilém Reichmann, Foto Mida, 1994, obr. č LUDVÍK SOUČEK ( ) Sabatiérův efekt, první pol. 50. let, original vintage print, 23 x 29,3 cm, značeno na rubu autorským razítkem Kč
71 148. JAN SÁGL (1942) bez názvu, první pol. 60. let, original vintage print, 23 x 17,2 cm, značeno na rubu autorským razítkem Kč 149. EMIL PARDUBSKÝ ( ) bez názvu, 1965, original vintage print, 23,9 x 18,3 cm, značeno na rubu autorským razítkem Kč 150. TARAS KUŠČYNSKYJ ( ) bez názvu, 70. léta, original vintage print, 18,1 x 24,1 cm, značeno na rubu autorským razítkem Kč
72 151. VILÉM REICHMANN ( ) bez názvu, 60. léta, original vintage print, 22,8 x 17,3 cm, značeno na rubu autorským razítkem Kč 152. JIŘÍ ŠKOCH ( ) bez názvu, 1978, original vintage print, 12,4 x 15,1 cm, signováno Jiří Škoch Kč 153. EMILA MEDKOVÁ ( ) PF 1980 Vanitas, original vintage print, 14 x 9,5 cm, signováno na rubu Emila Medková Kč
73 154. JAN WOJNAR (1944) Autofotogram, 1977, original vintage print, 20,8 x 14,7 cm, signováno na rubu Wojnar Kč
74 155. VILÉM REICHMANN ( ) bez názvu, 60. léta, original vintage print, 17,2 x 20,7 cm, značeno na rubu autorksým razítkem Kč 156. KAREL KUKLÍK (1937) bez názvu, 1966, original vintage print, 18,1 x 18,1 cm, značeno na rubu autorským razítkem Kč 157. ANONYM Vladimír Boudník, 60. léta, original vintage print, nesignováno, 17 x 22,9 cm Kč
75 158. JAROSLAV PUCHMERTL ( ) bez názvu, 80. léta, original vintage print, 22,5 x 30,4 cm, signováno na rubu J.Puchmertl Kč 159. LUDVÍK SOUČEK ( ) Akt, 1. pol. 50. let, original vintage print, 16,9 x 22,8 cm, značeno na rubu autorským razítkem Kč 160. VASIL STANKO (1962) Ako zaobchádzať s domorodcami, 1991, original vintage print, 43,2 x 43,5 cm, signováno vpravo dole Stanko Kč
76 161. HANA HAMPLOVÁ (1960) bez názvu, 1988, original vintage print, 58,4 x 48,8 cm, signováno na rubu Hana Hamplová Kč 162. EDUARD OVČÁČEK (1933) fotografika, 1981, original vintage print, 36,3 x 28,4 cm, signováno na rubu E. Ovčáček Kč 163. MILAN ŠKARÝD Škoda, 1967, original vintage print, 24 x 18,1 cm, signováno na rubu autorským razítkem Kč
77 Dražební vyhláška o konání společné veřejné dobrovolné dražby podle zákona č. 26/2000 Sb. o veřejných dražbách, v platném znění 1. ORLYS ART AUCTIONS, s.r.o., se sídlem: Praha 2, Vyšehrad, Přemyslova 97/9, PSČ , IČ: , DIČ: CZ , zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka (dále jen dražebník ), oznamuje, že dne 6. prosince 2014, od hod. provede na žádost vlastníků dražebních předmětů dobrovolnou veřejnou společnou dražbu v Galerii Maldoror, Přemyslova 9, Praha 2 - Vyšehrad. 2. Předměty v dražbě jsou označeny a popsány, včetně uvedení nejnižšího podání (vyvolávací cena), v dražebním (aukčním) katalogu, který je přílohou a nedílnou součástí této vyhlášky. Předměty v dražbě budou draženy v pořadí uvedeném v tomto katalogu. Předměty dražby jsou draženy a nabízeny ve stavu odpovídajícím době jejich vzniku. Údaje o předmětech dražby uvedené v dražebním (aukčním) katalogu jsou uvedeny pouze podle dostupných informací. Prohlídka předmětů dražby se uskuteční ve dnech 30. listopadu prosince 2014, denně vždy od hod. do hod. v Galerii Maldoror, Přemyslova 9, Praha 2 Vyšehrad. 3. Dražebník zajistí při dražbě vyvolání předmětů dražby jejich pořadovým číslem, stručným popisem a uvedením nejnižšího podání. Po vyvolání předmětu dražby mohou zájemci (dále také jen dražitelé ) činit příhozy viditelným zvednutím přiděleného dražebního čísla. Dražba předmětu trvá, pokud dražitelé činí příhozy. Za příhoz se považuje a) 100, Kč, činí-li okamžitá aukční cena méně než 5.000, Kč b) 500, Kč, činí-li okamžitá aukční cena alespoň 5.000, Kč, ale méně než , Kč c) 1.000, Kč, činí-li okamžitá aukční cena alespoň , Kč, ale méně než , Kč d) 2.000, Kč, činí-li okamžitá aukční cena alespoň , Kč, ale méně než , Kč e) 5.000, Kč, činí-li okamžitá aukční cena alespoň , Kč, ale méně než , Kč f) , Kč, činí-li okamžitá aukční cena alespoň , Kč, ale méně než , Kč g) , Kč, činí-li okamžitá aukční cena alespoň , Kč, ale méně než , Kč h) , Kč, činí-li okamžitá aukční cena alespoň , Kč, ale méně než , Kč i) , Kč, činí-li okamžitá aukční cena , a více. O pořadí příhozů rozhoduje osoba pověřená konáním dražby (licitátor). Dražebník si vyhrazuje právo předmět dražby z dražby vyřadit, o čemž bude neprodleně informovat navrhovatele. 4. Vydražitel je povinen vyřídit si své závazky vzniklé z dražby v nejbližší platební přestávce. Vydražiteli bude účtována k ceně, za níž mu je předmět dražby přiklepnut (cena dosažená vydražením), odměna dražebníka za provedení dražby, dle 18, odst. 2 zák č. 26/2000 Sb. (aukční provize) ve výši 24%, která obsahuje daň z přidané hodnoty. Cenu dosaženou vydražením nelze dodatečně snížit (nelze smlouvat). Cenu dosaženou vydražením je vydražitel, při platbě do , Kč včetně aukční provize, povinen uhradit dražebníkovi o nejbližší platební přestávce, nejpozději však po skončení dražby. Cenu dosaženou vydražením je vydražitel, při platbě vyšší než , Kč včetně aukční provize, povinen uhradit dražebníkovi nejpozději do 14 dnů. Cenu dosaženou vydražením nelze uhradit započtením. Platba směnkou je nepřípustná. Cenu dosaženou vydražením a aukční provizi lze uhradit bezhotovostním převodem na účet dražitele nebo hotově, vyjma případů, kdy zákon hotovostní platbu vylučuje.
78 5. Dražitel může dražit kterýkoliv předmět dražby na základě písemného limitu: - vyplní-li vzor písemné plné moci na dražebníka k zastoupení k dražbě, - určí-li předměty dražby, které hodlá prostřednictvím dražebníka dražit, - určí-li limit nejvyšší cenu, za kterou hodlá předmět vydražit. 6. Hodlá-li dražitel dražit předmět dražby po telefonu, aniž by byl osobně přítomen na dražbě, musí splnit následující podmínky: - vyplnit vzor písemné plné moci na dražebníka k zastoupení na dražbě, - určit předměty, které hodlá prostřednictvím dražebníka po telefonu dražit. 7. Vydražené předměty dražby budou vydražitelům odevzdány po úplném zaplacení ceny dosažené vydražením a aukční provize v místě konání dražby, nebo ode dne následujícího po konání dražby v kanceláři dražebníka ORLYS ART AUCTIONS, s.r.o., Přemyslova 9, Praha 2 - Vyšehrad, a to v prvním týdnu následujícím po dni konání dražby v út čt od do hod.; v následujících týdnech v út st od do hod. Individuální termín je možné dohodnout s dražebníkem (viz. kontakty Dražební a informační servis). Platební podmínky jsou vždy uvedeny na daňovém dokladu vydaném dražebníkem. Dražebník vydá bez zbytečného odkladu vydražiteli, který nabyl vlastnictví předmětu dražby a vypořádal své závazky vůči dražebníkovi, písemné potvrzení o nabytí vlastnictví předmětu dražby. Vydražitel podepíše a převezme protokol o předání předmětu dražby Společná ustanovení - důležitá upozornění: Registrace dražitelů je možná kdykoliv ve dnech konání prohlídky předmětů dražby a v den dražby v místě jejich konání, tj. Přemyslova 9, Praha 2, nejpozději však před ukončením dražby. Dražební (aukční) katalog může být rozšířen o dodatek v případě, že se po jeho uzávěrce podaří získat další předměty dražby, které mohou obohatit nabídku dražby. Tento dodatek bude zájemcům k dispozici během výstavy předmětů dražby. Údaje v dražebním (aukčním) katalogu nemají povahu znaleckých posudků. Poškození předmětů dražby běžným časovým opotřebením se v dražebním (aukčním) katalogu neuvádí. Dražebník neodpovídá za skryté vady adjustovaných děl. Ve věci reklamací postupuje dražebník v souladu se zák. č. 26/2000 Sb. o veřejných dražbách, v platném znění a zák. 40/1964 S. občanský zákoník, v platném znění. Reklamace na zboží vydražené v v místě konání dražby se nepřijímají, dražební předměty vydražené na základě plné moci udělené dražebníkovi lze reklamovat nejpozději při převzetí. Osoby, účastnící se dražby se svojí přítomností podřizují podmínkám obsaženým v dražební vyhlášce, která je v tomto katalogu uvedena v plném znění. Licitátor může kdykoli v průběhu dražby, nejpozději však do 30 min. po licitaci poslední položky, nabídnout do dražby kteroukoli položku dříve draženou neúspěšně nebo nezaplacenou. Písemné limity a pokyny k dražbě po telefonu musí být doručeny dražebníkovi do okamžiku zahájení dražby. Za každou vydraženou věc je účtována k tíži kupujícího (vydražitele) odměna dražebníka za provedení dražby, dle 18, odst. 2 zák č. 26/2000 Sb. (aukční provize) ve výši 24%, z ceny dosažené vydražením včetně DPH. Aukční provize se zaokrouhluje na celých 50, Kč nahoru. Kvitance o zaplacení aukční provize je součástí dokladu o zaplacení ceny dosažené vydražením. Bankovní spojení: Československá obchodní banka, a.s., pobočka Praha Lidická, Praha 5, Lidická 43, č.ú / 0300, IBAN: CZ , BIC: CEKOCZPP V záležitostech souvisejících s konáním dražby, které nejsou výslovně upraveny touto vyhláškou, se postupuje podle zákona č. 26/2000 Sb. a souvisejících právních předpisů. V Praze dne 3. listopadu 2014 Ing. Roman Mejstřík, jednatel
79 POZNÁMKY
80
81
82
VíceAUKCE STARÉHO MODERNÍHO A SOUČASNÉHO UMĚNÍ 30. ŘÍJNA 2011 AUGUSTINE HOTEL PRAGUE
VíceMIROSLAV TICHÝ. 25. září 2016, hodin
VíceMODERNÍ UMĚNÍ A FOTOGRAFIE
MODERNÍ UMĚNÍ A FOTOGRAFIE 12. října 2014 AUKČNÍ A INFORMAČNÍ SERVIS Milan Mikuš tel. 0042 0728 374 378 milanmikus@orlysartauctions.com Ing. Roman Mejstřík tel. 0042 0603 418 940 romanmejstrik@orlysartauctions.com
VíceAUKČNÍ A INFORMAČNÍ SERVIS
VíceModerní umění & fotografie 19. 4. 2015
VíceAUKCE UMĚNÍ PRO RADOST
AUKCE UMĚNÍ PRO RADOST 21. DUBNA 2013 GALERIE MALDOROR AUKČNÍ A INFORMAČNÍ SERVIS Milan Mikuš tel. 0042 0728 374 378 milanmikus@orlysartauctions.com Ing. Roman Mejstřík tel. 0042 0603 418 940 romanmejstrik@orlysartauctions.com
VíceVÝTVARNÉ UMĚNÍ A FOTOGRAFIE
VíceVÝTVARNÉ UMĚNÍ A FOTOGRAFIE 1. ČERVNA 2014
VÝTVARNÉ UMĚNÍ A FOTOGRAFIE 1. ČERVNA 2014 GALERIE MALDOROR AUKČNÍ A INFORMAČNÍ SERVIS Milan Mikuš tel. 0042 0728 374 378 milanmikus@orlysartauctions.com Ing. Roman Mejstřík tel. 0042 0603 418 940 romanmejstrik@orlysartauctions.com
Více38. AUKCE ŽOFÍN - SLOVANSKÝ OSTROV 16. prosince 2001 v 13 hodin
Víceč. DD 006/2008 vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb.
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. DD 006/2008 vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Bod 1. Touto Dražební vyhláškou se vyhlašuje konání veřejné dražby dobrovolné. Den konání veřejné dražby dobrovolné se stanovuje na
Více40. AUKCE. Grafika, kresby 17. - 20. stol. Bibliofilie, knihy, fotografie, podpisy. Spolek HLAHOL 6. dubna 2002 v 11 hodin. 151A.
R 40. AUKCE Spolek HLAHOL 6. dubna 2002 v 11 hodin 151A. Kamil Lhoták Grafika, kresby 17. - 20. stol. Bibliofilie, knihy, fotografie, podpisy 40. aukce výtvarného umění se koná v sobotu 6. dubna 2002 v
VícePopis předmětu dražby a jeho stavu: Bytová jednotka č.449/9 o velikosti 3 + 1 užitná plocha 75,46 m2 - po provedené stavební úpravě 3 + kk - se
č.j.: 0745 D 000006 / 16 DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA Nedobrovolné elektronické dražby vyhotovená dle 43 zákona č. 26/2000 Sb., v platném znění. Bod 1. Touto dražební vyhláškou se vyhlašuje konání dražby nedobrovolné
Víceartkunst edice parter Soukromá sbírka českého umění od 60. let do současnosti A private collection of Czech art from the 1960 s until today
artkunst edice parter Soukromá sbírka českého umění od 60. let do současnosti A private collection of Czech art from the 1960 s until today výstava / preview sobota 12. 3. - sobota 19. 3. 2016 Saturday
Vícevyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Bod 1.
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Bod 1. Touto Dražební vyhláškou se vyhlašuje konání dražby dobrovolné. Den konání dražby se stanovuje na 4. listopadu 2014
VíceAUKCE MODERNÍHO A SOUČASNÉHO UMĚNÍ
AUKCE MODERNÍHO A SOUČASNÉHO UMĚNÍ 15. DUBNA 2012 AUGUSTINE HOTEL PRAGUE AUKČNÍ A INFORMAČNÍ SERVIS Milan Mikuš tel. 0042 0728 374 378 milanmikus@orlysartauctions.com Ing. Roman Mejstřík tel. 0042 0603
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 63-2/2012
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 63-2/2012 Dražebník IMEX REALITY s.r.o. Se sídlem: Výstaviště, Černá louka, pav. K 1167, 702 00 Moravská Ostrava IČ: 268 46 764 Zapsaná v obchodním rejstříku vedeným Krajským soudem
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 18-1/2016N dražba nedobrovolná
Dražebník Navrhovatel Dlužník DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 18-1/2016N dražba nedobrovolná IMEX REALITY s.r.o. Se sídlem: Havlíčkovo nábřeží 1167/12, 702 00 Moravská Ostrava IČ: 268 46 764 Zapsaná v obchodním rejstříku
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA DRAŽBY DOBROVOLNÉ Č. 142016 dle zákona č. 26/2000 Sb. v platném znění
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA DRAŽBY DOBROVOLNÉ Č. 142016 dle zákona č. 26/2000 Sb. v platném znění Dražebník : Dražby EU s. r. o., se sídlem Černilov 396, 503 43 Černilov IČ: 287 76 836, zapsaná v obchodním rejstříku
Více5. Nejnižší podání, minimální příhoz a dražební jistota. Dražba bude pro vydražitele provedena bezúplatně, odměnu dražebníka hradí navrhovatel.
Dražební vyhláška č.j. 259DDE2014 o konání opakované dražby dobrovolné elektronické dle zákona č. 26/2000 Sb. Touto Dražební vyhláškou se vyhlašuje konání opakované dražby dobrovolné elektronické. 1. Dražebník
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 807-DD/16
DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 807-DD/16 vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Dražebník: Dražební společnost MORAVA s.r.o. se sídlem: Zlín, Dlouhá 4433,
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 782-DD/15
DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 782-DD/15 vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Dražebník: Dražební společnost MORAVA s.r.o. se sídlem: Zlín, Dlouhá 4433,
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 956/2015-D, OD
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 956/2015-D, OD Bod 1. Touto Dražební vyhláškou se vyhlašuje konání veřejné dražby dobrovolné - elektronické. Veřejná
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA DRAŽBY DOBROVOLNÉ Č. 312015 dle zákona č. 26/2000 Sb. v platném znění
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA DRAŽBY DOBROVOLNÉ Č. 312015 dle zákona č. 26/2000 Sb. v platném znění Dražebník : Dražby EU s. r. o., se sídlem Černilov 396, 503 43 Černilov IČ: 287 76 836, zapsané v obchodním rejstříku
Více7. Nejnižší podání, minimální příhoz a dražební jistota
Dražební vyhláška o konání veřejné dražby nedobrovolné elektronické dle zákona č. 26/2000 Sb. Touto Dražební vyhláškou se vyhlašuje konání veřejné dražby nedobrovolné elektronické. 1. Dražebník REXIM REALITY
VíceAktuální dražba - ZÁŘÍ, sobota, 28.9.2013 od 15.00 hod
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 374/2015-D
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 374/2015-D Bod 1. Touto Dražební vyhláškou se vyhlašuje konání veřejné dražby dobrovolné - elektronické. Veřejná
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA Č. 23/15-EDD vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách a dle vyhlášky č. 18/2014 Sb.
Přívrat 1454/12, Brno-Žabovřesky, PSČ: 616 00, IČ: 277 82 492 zapsaná v obchodním rejstříku u Krajského soudu v Brně, oddíl C, vložka 70243 DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA Č. 23/15-EDD vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000
VíceVÝTVARNÉ UMĚNÍ VÝSLEDKY AUKCE
VÝTVARNÉ UMĚNÍ VÝSLEDKY AUKCE CELKEM prodejnost: 48 % celkem: 8 722 175 Kč GRAFIKA prodejnost: 58 % celkem: 160 500 Kč 001 Jiří Balcar: Kompozice Neprodáno 002 Vojtěch Kolenčík: Paroháči Neprodáno 003
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA. vyhotovená dle ust. 16a a 43 zák. č. 26/2000 Sb. 1 Č. j: 130320011N-2013. Čl. 1.
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA vyhotovená dle ust. 16a a 43 zák. č. 26/2000 Sb. 1 Č. j: 130320011N-2013 Čl. 1. Touto Dražební vyhláškou se vyhlašuje konání elektronické dražby nedobrovolné. Dražba bude provedena elektronicky
VÝTVARNÉ UMĚNÍ VÝSLEDKY AUKCE CELKEM prodejnost: 55 % celkem: 4 616 450 Kč GRAFIKA prodejnost: 61 % celkem: 220 800 Kč 001 Julius Mařák: Výběr z pozůstalosti, kompletní album Vydraženo za 1 000 Kč 002
VíceDRAŽEBNí VYHLÁŠKA. MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 8 Úřad městské části (1)
IČ: 25023217, zapsaná: MS v Praze, oddíl B, vložka 11941 Tel.: 800900490,234769000, e-mail: info@eurodrazby.cz DRAŽEBNí VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 43 a 16a zák.č. 26/2000 Sb. Č.
Vícezapsán v Obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze
v r, v DRAZEBNIVYHLASKA o provedení dražby dobrovolné dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. č.202009 1. Dražebník: DFJ, spol. s r.o. se sídlem Vlkov pod Oškobrhem 21, 289 04 Opočnice IČ: 43145051, DIČ: CZ43145051
Vícehttp://www.realdrazby.cz
Ostravská aukční síň s.r.o., Poděbradova 909/41, 702 00 Ostrava Moravská Ostrava, IČ: 48392812 (zapsaná v oddílu C, vložka 11065, OR vedeném KS v Ostravě) Tel.: 59 612 59 36, e-mail: aukcni@oas.cz, www.oas.cz
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 395/2015-D
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 395/2015-D Bod 1. Touto Dražební vyhláškou se vyhlašuje konání veřejné dražby dobrovolné - elektronické. Veřejná
VíceDražební vyhláška dražby nedobrovolné č. 82010
Dražební vyhláška dražby nedobrovolné č. 82010 Článek 1 Vyhlášení dražby, místo a datum konání dražby 1. Dražebník vyhlašuje touto vyhláškou nedobrovolnou dražbu k nemovitému majetku ve vlastnictví manželů
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA Č. 08/15/D veřejné dražby dobrovolné ve smyslu 17 a násl. zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách v platném znění
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA Č. 08/15/D veřejné dražby dobrovolné ve smyslu 17 a násl. zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách v platném znění I. OZNAČENÍ OSOB 1.1. Navrhovatel: První konkursní, v.o.s. IČ 26424568,
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 014/2015-D,OD
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 014/2015-D,OD Bod 1. Touto Dražební vyhláškou se vyhlašuje konání opakované veřejné dražby dobrovolné - elektronické.
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 831/2015-D
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 831/2015-D Bod 1. Touto Dražební vyhláškou se vyhlašuje konání veřejné dražby dobrovolné - elektronické. Veřejná
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA DRAŽBY DOBROVOLNÉ Č. 062015 dle zákona č. 26/2000 Sb. v platném znění
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA DRAŽBY DOBROVOLNÉ Č. 062015 dle zákona č. 26/2000 Sb. v platném znění Dražebník : Dražby EU s. r. o., se sídlem Černilov 396, 503 43 Černilov IČ: 287 76 836, zapsané v obchodním rejstříku
VíceAGH Blatná s.r.o. IČ 25 18 70 40 tel. fax 383 420222 www.agh-reality.cz info@agh-reality.cz
AGH Blatná s.r.o. IČ 25 18 70 40 tel. fax 383 420222 www.agh-reality.cz info@agh-reality.cz D R A Ž E B N Í strana 1. V Y H L Á Š K A vyhlášení opakované dobrovolné veřejné dražby věcí nemovitých a movitých
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA. vyhotovená dle ust. 16a a 43 zák. č. 26/2000 Sb. 1 Č. j: 140116001N-2014. Čl. 1.
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA vyhotovená dle ust. 16a a 43 zák. č. 26/2000 Sb. 1 Č. j: 140116001N-2014 Čl. 1. Touto Dražební vyhláškou se vyhlašuje konání elektronické dražby nedobrovolné. Dražba bude provedena elektronicky
Vícevyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb a jeho novely zák.č. 315/2006 Sb.
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb a jeho novely zák.č. 315/2006 Sb. I. Datum, místo, a čas zahájení dražby Touto Dražební vyhláškou se vyhlašuje konání dražby dobrovolné. Den konání
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 1322/2014-D
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 1322/2014-D Bod 1. Touto Dražební vyhláškou se vyhlašuje konání veřejné dražby dobrovolné - elektronické. Veřejná
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 832/2015-D
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 832/2015-D Bod 1. Touto Dražební vyhláškou se vyhlašuje konání veřejné dražby dobrovolné - elektronické. Veřejná
VíceMísto, datum a čas zahájení dražby 27.11.2013 ve 14.00 hodin v aukční síni společnosti Aukční centrum Bussmark, s.r.o., Štúrova 1701/55, Praha 4 Krč.
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 5180 Dražebník vyhlašuje konání dražby dobrovolné souboru věcí movitých a převoditelných majetkových práv dle zák. č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách, v platném znění (dále jen Zákon
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA. DRAŽBY DOBROVOLNÉ dle zák. č. 26/2000 Sb. v platném znění
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA DRAŽBY DOBROVOLNÉ dle zák. č. 26/2000 Sb. v platném znění Dražebník: PROKONZULTA, a.s., IČ 25332953, se sídlem Křenová 299/26, 602 00 Brno, společnost je zapsaná v obchodním rejstříku
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 1190/2014-D
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 1190/2014-D Bod 1. Touto Dražební vyhláškou se vyhlašuje konání veřejné dražby dobrovolné - elektronické. Veřejná
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA. Číslo: D 03/2015
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA Číslo: D 03/2015 V souladu s 20 zákona č. 26/2000 Sb., zákon o veřejných dražbách a vyhlášky č. 18/2014, o stanovení podmínek postupu při elektronické dražbě, tímto níže uvedený dražebník
VíceIČ 26 50 62 20, DIČ CZ26506 22 0 za psaná v obchodní m rejstříku, v edeném Městským so ud em v Praze, oddíl B., vlo žk a 75 04
Sídlo: Hybernská 1613/38, 110 00 Praha 1 provozovna Praskačka č.p. 75, PSČ 503 33 Tel.: 495 530 281, Fax: 495 530 281 E-mail: info@stone-block.cz, www.stone-block.cz Dražební v yhláška d r a ž b y d o
VíceByt 1 + 1 s lodžií Májová 659/45, Cheb (byt č. 659/22)
JIŽ OD ROKU 1990 JSME VAŠÍ JISTOTOU VE SVĚTĚ REALIT Byt 1 + 1 s lodžií Májová 659/45, Cheb (byt č. 659/22) Dražební vyhláška pro dražbu nedobrovolnou elektronickou (dle zákona č. 26/2000 Sb. a vyhlášky
VíceDražební vyhláška č. 10B016DR, Reality GAIA, spol. s r.o. strana 1 z 7
Dražební vyhláška o konání dobrovolné veřejné dražby V souladu s ustanovením 20 zákona č. 26/2000 Sb., zákon o veřejných dražbách, ve znění pozdějších předpisů, tímto níže uvedený dražebník vyhlašuje konání
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. N65962 vyhotovená dle zák.č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách, ve znění pozdějších předpisů
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. N65962 vyhotovená dle zák.č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách, ve znění pozdějších předpisů Touto Dražební vyhláškou se vyhlašuje konání dražby dobrovolné. Bod 1. Označení dražebníka
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA vyhotovená dle 20 Zák.č. 26/2000 Sb. a jeho dodatku v platném znění
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA vyhotovená dle 20 Zák.č. 26/2000 Sb. a jeho dodatku v platném znění b.j.1193/15 - ul. Čs. armády 30, k.ú. Hlučín I. Datum, místo, a čas zahájení dražby Touto Dražební vyhláškou se vyhlašuje
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 1198/2014-D
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 1198/2014-D Bod 1. Touto Dražební vyhláškou se vyhlašuje konání veřejné dražby dobrovolné - elektronické. Veřejná
Více'V,, 'V DRAZEBNIVYHLASKA
IČ: 25023217, zapsaná: MSv Praze, oddíl B, vložka 11941 Tel.: 800900490, 234 769000, e-mail: info@eurodrazby.cz 'V,, 'V DRAZEBNIVYHLASKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 43 a 16a zák.č. 26/2000
VíceDražební vyhláška č. 07B/107/DR, Reality GAIA, spol. s r.o. strana 1 z 5
Dražební vyhláška o konání dobrovolné veřejné dražby V souladu s 20 zákona č. 26/2000 Sb., zákon o veřejných dražbách, ve znění pozdějších předpisů, tímto níže uvedený dražebník vyhlašuje konání dobrovolné
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 597-DD/14
DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 597-DD/14 vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Dražebník: Dražební společnost MORAVA s.r.o. se sídlem: Zlín, Dlouhá 4433,
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 43 a 16a zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 508/2015-N
, Čimická 780/61, 18100 Praha 8 - Čimice DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 43 a 16a zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 508/2015-N Bod 1. Touto Dražební vyhláškou se vyhlašuje konání veřejné
VíceELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 069/2016-0
IČ: 25023217, zapsaná: MSv Praze, oddíl B, vložka 11941 Tel.: 800900490, 234 769000, e-mail: irifo@eurodrazby.cz V',, V' DRAZEBNIVYHLASKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb.
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA DRAŽBY DOBROVOLNÉ č. 482014 dle zákona č. 26/2000 Sb. v platném znění
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA DRAŽBY DOBROVOLNÉ č. 482014 dle zákona č. 26/2000 Sb. v platném znění Dražebník : Dražby EU s. r. o., se sídlem Černilov 396, 503 43 Černilov, IČ: 287 76 836, zapsané v obchodním rejstříku
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA vyhotovená dle 20 zákona číslo 26/2000 Sb., pro dražbu dobrovolnou
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA vyhotovená dle 20 zákona číslo 26/2000 Sb., pro dražbu dobrovolnou Bod 1. Touto Dražební vyhláškou se vyhlašuje konání dražby dobrovolné. Datum a čas konání dražby se stanovuje na 18.
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA DRAŽBY DOBROVOLNÉ Č. 452015 dle zákona č. 26/2000 Sb. v platném znění
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA DRAŽBY DOBROVOLNÉ Č. 452015 dle zákona č. 26/2000 Sb. v platném znění Dražebník : Dražby EU s. r. o., se sídlem Černilov 396, 503 43 Černilov IČ: 287 76 836, zapsaná v obchodním rejstříku
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA. číslo: N 15/2011
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA číslo: Dražby.net s.r.o., IČ: 48396389, se sídlem Olomouc, ulice Sokolská čp. 584111, PSČ 772 00, zapsaný v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě pod sp.zn. C 10 141,
Vícevyhotovená dle 16a a 20 ZVD 1 Č. j: 17848
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA vyhotovená dle 16a a 20 ZVD 1 Č. j: 17848 Bod 1. Dražebník: BFT Management, a.s., V Olšinách 16/82, 100 00 Praha 10 - Strašnice, IČ: 25619055, za níž jedná RNDr. Jiří Bureš, Ph.D., statutární
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA DRAŽBY DOBROVOLNÉ dle zák. č. 26/2000 Sb. v platném znění Dražebník: PROKONZULTA, a.s., IČ 25332953, se sídlem Křenová 299/26, 602 00 Brno společnost je zapsaná v obchodním rejstříku
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 43 a 16a zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 023/2014-N
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 43 a 16a zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 023/2014-N Bod 1. Touto Dražební vyhláškou se vyhlašuje konání veřejné dražby nedobrovolné - elektronické.
VíceZa prvé Úvodní ustanovení, označení dražby
VícePřívrat 1454/12, Brno-Žabovřesky, PSČ: 616 00, IČ: 277 82 492 zapsaná v obchodním rejstříku u Krajského soudu v Brně, oddíl C, vložka 70243
Přívrat 1454/12, Brno-Žabovřesky, PSČ: 616 00, IČ: 277 82 492 AUKČNÍ VYHLÁŠKA Rodinný dům Břestek ID: 0431163-16 Článek I. Elektronická aukce Aukční vyhláškou organizátor oznamuje a zveřejňuje veřejně
VÝTVARNÉ UMĚNÍ VÝSLEDKY AUKCE CELKEM prodejnost: 60 % celkem: 3 546 500 Kč JAN KONŮPEK prodejnost: 85 % celkem: 43 150 Kč 001 Jan Konůpek: Jan Žižka Neprodáno 002 Jan Konůpek: Zázrak Neprodáno 003 Jan
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA o provedení nedobrovolné dražby dle 43 zákona č. 26/2000 Sb. v platném znění. č.j. 86/2014 ND
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA o provedení nedobrovolné dražby dle 43 zákona č. 26/2000 Sb. v platném znění č.j. 1. Dražebník: Dražební centrum s.r.o., IČ: 242 25 207 zapsaná v obchodním rejstříku u Městského soudu
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 620/2015-D
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 620/2015-D Bod 1. Touto Dražební vyhláškou se vyhlašuje konání veřejné dražby dobrovolné - elektronické. Veřejná
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA. Za prvé Úvodní ustanovení, označení dražby
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA o provedení nedobrovolné dražby dle 43 zákona č. 26/2000 Sb. v platném znění. č.j. 38/2015 ND
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA o provedení nedobrovolné dražby dle 43 zákona č. 26/2000 Sb. v platném znění č.j. 1. Dražebník: Dražební centrum s.r.o., IČ: 242 25 207, se sídlem: Biskupský dvůr 2095/8, Nové Město,
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 792/2015-D
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 792/2015-D Bod 1. Touto Dražební vyhláškou se vyhlašuje konání veřejné dražby dobrovolné - elektronické. Veřejná
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 7873.2 o vyhlášení dobrovolné veřejné dražby vydaná dle 20 zákona č. 26/2000 Sb.
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 7873.2 o vyhlášení dobrovolné veřejné dražby vydaná dle 20 zákona č. 26/2000 Sb. Touto vyhláškou oznamujeme konání dobrovolné veřejné dražby věcí nemovitých dlužníka Martina Dyršmída,
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 133/2016-D
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 133/2016-D Bod 1. Touto Dražební vyhláškou se vyhlašuje konání veřejné dražby dobrovolné - elektronické. Veřejná
VíceAGH Blatná s.r.o. dražební a realitní kancelář IČ 25 18 70 40 tel. fax 383 420222 www.agh-reality.cz info@agh-reality.cz
AGH Blatná s.r.o. dražební a realitní kancelář IČ 25 18 70 40 tel. fax 383 420222 www.agh-reality.cz info@agh-reality.cz D R A Ž E B N Í strana 1. V Y H L Á Š K A vyhlášení opakované dobrovolné veřejné
VíceAUKČNÍ ŘÁD. I. Úvodní ujednání
AUKČNÍ ŘÁD I. Úvodní ujednání 1.1. Tyto aukční řád upravuje postup při aukčním prodeji věcí ve výlučném vlastnictví organizátora aukce, které jsou podrobně specifikovány v aukční vyhlášce. 1.2. Aukce není
VíceUsnesení. vydává tuto. dražební vyhlášku (nařízení dražebního jednání - elektronická dražba)
S o u d n í e x e k u t o r J U D r. V l a s t i m i l P O R O S T L Ý S t o j a n o v o n á m. 7 / 8 7 3, 7 0 9 0 0 O s t r a v a M a r i á n s k é H o r y T e l. / fax : + 4 2 0 5 9 6 6 1 7 2 3 7, e
Vícepro prodej zboží prostřednictvím on-line obchodu umístěného na internetové adrese www.sklenenyshop.cz
Obchodní podmínky pro prodej zboží prostřednictvím on-line obchodu umístěného na internetové adrese www.sklenenyshop.cz Verze (022015) Provozovatel eshopu Název společnosti: REDEFIN s.r.o. Ulice a číslo
Vícena provádění oprav, údržby a dalších servisních úkonů pro zajištění provozuschopnosti kopírovacích strojů a multifunkční kopírovací techniky
Rámcová servisní smlouva č. 28/12/200 na provádění oprav, údrž a dalších servisních úkonů pro zajištění provozuschopnosti kopírovacích strojů a multifunkční kopírovací techniky Č.j.: KRPU-117614- /ČJ-2012-0400VZ
VíceKONZULTA. dle 20 zákona č. 26/2000 Sb. v platném znění
mmwut KONZULTA renová 26, 602 00 Brno, t /fax + 420 543 255 515 dle 20 zákona č. 26/2000 Sb. v platném znění PROKONZULTA, a.s., IC 25332953, se sídiem Křenová 299/26, 602 00 Brno společnost je zapsaná
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 219/2015-D
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 219/2015-D Bod 1. Touto Dražební vyhláškou se vyhlašuje konání veřejné dražby dobrovolné - elektronické. Veřejná
Více45. AUKCE. Obrazy, kresby, sochy, plastiky Česká a světová grafika. ŽOFĺN - SLOVANSKÝ OSTROV Neděle 16. února 2003 v 11 hodin. www.galerie-vltavin.
R 45. AUKCE www.galerie-vltavin.cz ŽOFĺN - SLOVANSKÝ OSTROV Neděle 16. února 2003 v 11 hodin 111 Václav Radimský Obrazy, kresby, sochy, plastiky Česká a světová grafika 45. aukce Klubu dražitelů Aukční
VíceDRAŽEBNí VYHLÁŠKA. vyhotovená dle 43 a 16a zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 1044/2015-N
IČ: 25023217, zapsaná: MS v Praze, oddíl B, vložka 11941 DRAŽEBNí VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 43 a 16a zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 1044/2015-N Bod 1. Touto "Dražební vyhláškou" se
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 688-DD/14
DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 688-DD/14 vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Dražebník: Dražební společnost MORAVA s.r.o. se sídlem: Zlín, Dlouhá 4433,
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 274/2016-D
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 274/2016-D Bod 1. Touto Dražební vyhláškou se vyhlašuje konání veřejné dražby dobrovolné - elektronické. Veřejná
VíceFOTOGRAFIE VÝSLEDKY AUKCE
VÝSLEDKY AUKCE CELKEM prodejnost: 53 % celkem: 974 300 Kč FOTOGRAFIE 601 Jaroslav Krupka: Z Prahy Vydraženo za 4 000 Kč 602 Jaroslav Krupka: Zima v lese Vydraženo za 7 000 Kč 603 Jaroslav Krupka: U lesa
Vícevyhotovená dle ust. 16a a 43 zák. č. 26/2000 Sb. 1 Č. j: 130722071N-2013 Čl. 1.
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA vyhotovená dle ust. 16a a 43 zák. č. 26/2000 Sb. 1 Č. j: 130722071N-2013 Čl. 1. Touto Dražební vyhláškou se vyhlašuje konání elektronické dražby nedobrovolné. Dražba bude provedena elektronicky
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 808/2015-D
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 808/2015-D Bod 1. Touto Dražební vyhláškou se vyhlašuje konání veřejné dražby dobrovolné - elektronické. Veřejná
VíceOBCHODNÍ PODMÍNKY PRO PODNIKATELE
OBCHODNÍ PODMÍNKY PRO PODNIKATELE Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1. 3. 2016, v aktualizované verzi pro konkrétní smluvní vztah vždy ke dni odeslání objednávky (dílčí kupní smlouvy), případně
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 797/2015-D
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 797/2015-D Bod 1. Touto Dražební vyhláškou se vyhlašuje konání veřejné dražby dobrovolné - elektronické. Veřejná