FOTOSOUTĚŽ DRAČÍ ŽENA FIREMNÍ ZPRAVODAJ SPOLEČNOSTI STAEG KVĚTEN 2013 NEPRODEJNÉ

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "FOTOSOUTĚŽ DRAČÍ ŽENA FIREMNÍ ZPRAVODAJ SPOLEČNOSTI STAEG KVĚTEN 2013 NEPRODEJNÉ"

Transkript

1 FIREMNÍ ZPRAVODAJ SPOLEČNOSTI STAEG KVĚTEN 2013 NEPRODEJNÉ FOTOSOUTĚŽ Fotíte rádi? Tak právě pro Vás jsme připravili první ročník STAEG fotosoutěže s Jiřím Kolbabou. Soutěží se ve třech kategoriích a vítěz získá zajímavou cenu. GREPLŮV DŮM Den otevřených dveří v objektu Greplova domu na náměstí Čsl. armády 1 ve Vyškově, kde probíhá komplexní rekonstrukce a dostavba budovy. DRAČÍ ŽENA Kolegové, jak je neznáte. Jen málokdo by tušil, že veškerý svůj volný čas tráví Jitka Šenkyříková, asistentka výkonného ředitele společnosti, jako kormidelnice dračí lodě. STAVEBNÍ VELETRHY Jako již tradičně i letos se otevřely brány Výstaviště pro Mezinárodní stavební veletrh. Nabídka nebyla tak široká, jak jsme byli zvyklí z let dávno minulých, přesto si tam každý mohl najít to své.

2 2 ÚVODNÍ SLOVO OBSAH 2 Úvodní slovo 3 VÝSTAVBA GREPLOVA DOMU Den otevřených dveří 4 STAEG HLAVNÍM PARTNEREM VYŠKOVSKÉHO BABYBOXU 5 NÁROČNÉ ZIMNÍ MĚSÍCE 6 JITKA ŠENKYŘÍKOVÁ Dračí žena 7 OHLÉDNUTÍ ZA STAVEBNÍMI VELETRHY V BRNĚ 7 Kontakt-Kontrakt 7 Rekonstrukce od A do Z 8 Trendy v zahradě 9 Traktor Mitsubishi MT36 10 ROZŠIŘUJEME NABÍDKU CATERINGU Vážení kolegové, přátelé, jsme téměř v polovině tohoto roku, zvládli jsme náročné zimní měsíce a před námi je tolik očekávané léto. Blíží se aktivní výstavba na různých místech republiky a velmi slibně se odvíjí i údržba nemovitostí a jejich správa. Letos bude dokončena rekonstrukce a dostavba Greplova domu ve Vyškově, kde práce pokračují podle plánu, a je velmi pravděpodobné, že k předání stavby dojde s měsíčním předstihem. I v dalších projektech pokračujeme s úspěchem, v dohledné době zahájíme výstavbu bioplynové stanice ve Vyškově a naše stavební aktivita bude vidět i v dalších krajích. Není tajemstvím, že je naše společnost na trhu už patnáctým rokem, právě proto jsme se rozhodli toto výročí spojit s podporou různých akcí v našem regionu. Mezi první se řadí otevření babyboxu ve vyškovské nemocnici, stali jsme se hlavním dárcem. V květnu podpoříme středoškolské vzdělávání Jiří Kolbaba bude přednášet o svém cestování místním studentům a na konec léta je plánována sbírka na pomoc dětem v dětských domovech. Je pro nás ale podstatné, že si uvědomujeme, že bez Vás našich zaměstnanců, bychom si tyto kroky nemohli dovolit. Patří Vám náš velký dík a věříme, že značka STAEG nás všechny bude reprezentovat i v následujících letech. Příjemné letní měsíce všem! 11 FOTOSOUTĚŽ ROKU 2013

3 AKTUÁLNĚ 3 VÝSTAVBA GREPLOVA DOMU Den otevřených dveří Komplexní rekonstrukce a dostavba budovy na náměstí Čsl. armády 1 ve Vyškově pokračuje podle plánu. Objekt se dělí na původní starou část (tzv. Greplovo) a novou přístavbu, která propojí dům se zbývajícími částmi městského úřadu. Budova tak bude po dokončení tvořit jednotný funkční celek s radnicí. Ve staré části původně z 16. stol. jsou již hotové všechny statické úpravy i zpevnění stropů. Ve třech patrech, kromě podkroví, jsou vyzděné příčky. V současné době v této části probíhá úprava okenních otvorů, nad okny se například musí osadit překlady místo starých dřevěných trámů nebo cihelných kleneb. Samotná nová okna ještě nasazena nejsou, provizorní rámy jsou zatím zakryté fólií. Nová přístavba do dvora je hotová jako zastřešená hrubá stavba, také zde jsou hotové příčky a schodiště. V současné době už probíhají v celém objektu také hrubé instalace silnoproudých a slaboproudých rozvodů elektřiny, vzduchotechniky a provádí se také rozvody pro vodovod a kanalizaci. Mrazivé počasí stavbařům příliš nevadilo, v objektu se topilo, neboť naše společnost má k dispozici agregáty na vytápění, aby se mohlo uvnitř pracovat. Harmonogram stavby je dodržovaný bez problémů, předání se plánuje na 1. října Předpokládá se, že stavební práce budou hotovy do konce srpna, poté přijdou na řadu kompletační a dokončovací práce. Více než deset let se objekt nevyužíval a byla velmi výrazně poškozená statika. Teď je objekt stabilizovaný. V interiéru budou dochovány nejen některé unikátní klenby a malby, ale staronový kabát dostane i fasáda. Ta ponese všechny dobové prvky jako jsou ornamenty a mozaiky, uvedl hlavní stavbyvedoucí Pavel Láníček. Do konce roku by se pak měly do objektu přestěhovat odbory místního hospodářství, sociálních věcí a zdravotnictví, živnostenský úřad a odbor dopravy.

4 4 AKTUÁLNĚ STAEG HLAVNÍM PARTNEREM VYŠKOVSKÉHO BABYBOXU Už od loňského roku se naše společnost intenzivně podílela na umístění 55. babyboxu ve vyškovské nemocnici. Příprava začala již v prosinci 2012 a s myšlenkou se ztotožnilo nejen ředitelství nemocnice, ale i vedení Jihomoravského kraje. Na konci února tak naši zaměstnanci začali s přípravou pro instalaci skříňky. V polovině března bylo vše úspěšně dokončeno a mohl začít zkušební provoz. V první jarní den byl babybox slavnostně otevřen a na akci se sešlo několik desítek lidí z celého regionu. V Jihomoravském kraji je tato schránka zřízena jako třetí v pořadí. Doposud byly k dispozici pouze v Nemocnici Milosrdných bratří v Brně a v Nemocnici Hodonín. Za sedm let své existence pomohly vyhřívané bedýnky vykročit do světa 83 dětem. Za pomoc při instalaci a celkové realizaci této myšlenky patří všem zaměstnancům společnosti STAEG velké díky! Je to vůbec první investice, u které budeme rádi, pokud svůj účel nesplní. Tedy, že se v babyboxu neobjeví žádné odložené dítě. Pokud by už k této situaci došlo, jsme rádi, že bude schránka správně a hlavně účelně využita a dítě se tak díky schránce dostane do dobrých rukou, uvedl obchodní ředitel společnosti STAEG Michal Prachař.

5 AKTUÁLNĚ 5 NÁROČNÉ ZIMNÍ MĚSÍCE Letos poprvé se naše společnost ujala komplexní údržby města Vyškov. Zima byla náročná a dlouhá. Plnou pohotovost jsme drželi od podpisu smlouvy, tedy od 1. prosince 2012, a měla být ukončena posledního března, vzhledem k charakteru počasí jsme museli pokračovat v tomto režimu až do 7. dubna Z vlastních zdrojů jsme využili mechanizaci, která nebyla plánována k běžnému výjezdu, ale pro úspěšné zvládnutí situace bylo nutné posílit techniku. V pohotovosti bylo neustále 25 lidí, z toho 16 mužů na ruční odhrnování sněhu. Poměrně rychle jsme se v dané problematice zimní údržby komunikací zorientovali. Bylo potřeba řešit základní parametry jako obsluhu rajónů, pohotovost, výjezdy a reakční doby. Bohužel se nám nepodařilo plně obnovit převzatý vozový park, který byl ve velmi špatném technickém stavu. Tento fakt budeme řešit pro nadcházející zimní sezonu. Není to ale to jediné, co chceme do podzimu vylepšit, je potřeba se soustředit na efektivnější zastupitelnost lidí na rajónech a vyřešit i operační rychlost. Je potřeba poděkovat lidem, kteří v letošní extrémní zimě zasahovali téměř nonstop, ať už to jsou bývalí zaměstnanci Vyškovských služeb nebo naši zaměstnanci, uvedl jednatel společnosti STAEG Facility Petr Klobouček.

6 6 PŘEDSTAVUJEME VÁM KOLEGOVÉ, JAK JE NEZNÁTE JITKA ŠENKYŘÍKOVÁ DRAČÍ ŽENA Jen málokdo by tušil, že veškerý svůj volný čas věnuje Jitka Šenkyříková, asistentka výkonného ředitele společnosti STAEG, vodě. A co víc, její záliba není jen jaksi vodácká, ale už více než pět let se věnuje dračím lodím. Pokud se ptáte, co to vlastně znamená, více přinášíme v následujícím rozhovoru s kormidelnicí Jitkou Šenkyříkovou. Jak jste se k tomuto sportu dostala? Trénujete už odmalička nebo se dá v tomto oboru začít v jakémkoliv věku? Moje začátky s tímto sportem jsou spojeny vlastně s náhodou. Před několika lety jsem byla na návštěvě u kamarádky a jak už to tak při dívčím špitání bývá, bylo mi nabídnuto, jestli bych nechtěla vyzkoušet jezdit dračí lodě. A jak to tak osudově bývá - tou dobou v Kojetíně vznikala nová ženská posádka. A v jakém věku začít? Je to možné v podstatě kdykoliv, konkrétně v naší posádce máme holky, které ještě neodmaturovaly, ale také paní, která už je v důchodu. Na věku nezáleží, stačí zapálení pro sport :) Když se pohybujete po hladině, vypadá to velmi jednoduše, přece jen je vás na sladění pohybů poměrně hodně, jak vypadá takový trénink? Ano, vypadá to velmi jednoduše, ale je za tím náročná příprava. Trénink máme 3x týdně celý rok - hned jak počasí dovolí, trénujeme na vodě, a v zimě probíhá zimní příprava v posilovně, na pádlovacím bazénku a ve fitness. Trénujeme v Kojetíně na Moravě, kde je i základna dračích lodí. Před vlastním tréninkem se běhají 2 km, aby se tělo zahřálo, a pak se jde na vodu. Nestačí jen síla, ale také sladění posádky dvacet lidí musí pádlovat jako jeden člověk. Pracovní nasazení a sport, dá se to zvládnout a neodbývat ani jedno? Tak někdy je to náročné, ale dá se to. Člověk hlavně musí chtít! Jak vy sama vnímáte tento sport, váš tým jsou čistě ženy, nechybí vám muži jako silová podpora? Nechybí, každý musí uvézt sebe a kousek lodi :) Mezi vodáky se ale najdou i čistě mužské posádky, je mezi těmito týmy nějaký rozdíl? Kategorie, náročnost nebo délka trati? Mohlo by se zdát, že je tam rozdíl, ale zdání klame. Máme všichni stejné podmínky, voda je pro všechny stejně mokrá, jak se říká. Závodíme všichni ve stejných kategoriích, akorát je rozdíl ve výsledném čase :) Jaké jsou vaše největší úspěchy a jak vypadá vlastně taková dračí sezona? Největší úspěch je z minulého roku, kdy jsme vyhráli MČR na dlouhé tratě m, 500 m a m. Loňským druhým místem v celkovém pořadí dračích posádek v ženské kategorii jsme se nominovaly do Hamburgu na ME klubových posádek, které se bude konat v srpnu letošního roku. A sezona? Ta začíná na přelomu dubna. Vyvrcholením roku je mistrovství ČR v Račicích na konci září. Ale všeobecně v našem týmu platí, že sezona je tak dlouhá, jak si ji posádka udělá :)

7 OHLÉDNUTÍ 7 STAVEBNÍ VELETRHY V BRNĚ Jako již tradičně i letos se otevřely brány Výstaviště pro Mezinárodní stavební veletrh. Nabídka nebyla tak široká, jak jsme byli zvyklí z let dávno minulých, přesto si na místě každý mohl najít to své. KONTAKT-KONTRAKT V pavilonu F byl opět otevřen již 10. ročník salonu obchodních příležitostí malých a středních firem s názvem Kontakt-Kontrakt, ten pro návštěvníky pořádala Regionální hospodářská komora Brno. Na dvoudenní akci se zaregistrovalo 260 firem z tuzemska i zahraničí a organizátoři pro ně připravili celkem 690 jednání. Tato iniciativa podporuje především malé a střední podniky i výzkumné instituce při hledání obchodních partnerů, zákazníků a dodavatelů, a při transferu technologií. Kromě firem se akce účastní i devět fakult technických a ekonomických univerzit. I naší společnosti byl představen v rámci konference celý blok spolupráce s partnery z celého světa v rámci aktivit sítě Enterprise Europe Network, tvořené téměř 600 partnery ve více než 50 zemích světa. REKONSTRUKCE OD A DO Z Na modelu si návštěvníci mohli prohlédnout správnou konstrukci oken, správné osazení do zateplených stěn, ošetření osazovací spáry, vč. zajištění vzduchotěsnosti. Velmi diskutovaným tématem letošních veletrhů byla problematika rekonstrukcí, především panelových domů a bytů. Téma volně navazovalo na otázky úspor energií a možností jejich financování, v rámci nichž Ministerstvo životního prostředí a Státní fond životního prostředí ČR na Stavebním veletrhu prezentovali program Nová zelená úsporám. Programu PANEL se bude věnovat poradenské centrum Státního fondu rozvoje bydlení. V rámci doprovodného programu veletrhu připravilo Centrum pasivního domu unikátní model panelové bytu v rozměru cca 5 m x 8 m, kde na jednotlivých stěnách ukázali tři rekonstrukční fáze domu - tj. před rekonstrukcí, po standardní rekonstrukci a po komplexní energetické sanaci budov. Na tomto modelu si tak návštěvníci mohli prohlédnout správnou konstrukci oken, správné osazení do zateplených stěn, ošetření osazovací spáry vč. zajištění vzduchotěsnosti. Nezbytnou součástí byla také rekuperační jednotka v jádru bytu. Celý model byl koncipován jako edukační nástroj - na stěnách a v okolí modelu byly informační roll-upy, postery a infoznačky pro zákazníka snadné a zábavné porozumění technickým parametrům dílčích komponentů (např. porovnání kvality vnitřního vzduchu při běžném zateplení a při komplexní rekonstrukci - běžné koncentrace CO 2, relativní vlhkosti v interiéru, povrchové teploty aj.).

8 8 OHLÉDNUTÍ: STAVEBNÍ VELETRHY V BRNĚ TRENDY V ZAHRADĚ Rozkvetlá zahrada, zajímavé kultivary, pestrá paleta barev, netradiční doplňky to je vzhled dnešních moderních zahrad. Návštěvníci na veletrhu mohli získat nejen inspiraci z praktických ukázek nebo z připravených případových studií, ale i si okrasné dřeviny, balkonovky, trvalky a další květiny koupit a odnést rovnou z brněnského Výstaviště domů. Na prezentaci zahrad volně navazovala přehlídka dětských hřišť. Projekt zahrada a hobby se konal s odbornou záštitou Asociace zahradnického výstavnictví, jehož generálním partnerem je společnost Agro Brno Tuřany a. s.

9 OHLÉDNUTÍ: STAVEBNÍ VELETRHY V BRNĚ 9 TRAKTOR MITSUBISHI MT 36 V rámci veletrhů se letos představil i Traktor Mitsubishi MT 36 - výkonný malý pomocník pro víceúčelovou údržbu. Výhodou je výkonný 3válec, vodou chlazený vznětový motor s vysokým točivým momentem při nízkém hluku a nesporným faktem je ekonomická spotřeba. Traktor je vybaven samostatným PTO, které lze zapnout a vypnout pomocí bezpečnostního vypínače při jízdě. Převodovku má tento drobek kyvadlovou, synchronizovanou s 8 V 8 a převody. Samozřejmostí je svorkovnice pro externí hydraulické zařízení, tažné zařízení pak zvládne max. hmotnost přívěsu 3000 kg. MT 36D MT 36HST Služby Max. 36 hp PTO výkon 34 hp 33,5 hp Válec 3 Výtlak 1662 cc Maximální rychlost 2600 ot / min Výbava Přenos Manuální 8 V / 8 R 3-stupňový hydrostatický Brzdy mokré kotoučové brzdy PTO Kruci 540 / 1000 U / min 540 ot / min Interaxle PTO ne volitelně / 2000 rpm Hydraulický systém Řízení polohy Standardní Hydraulické ovládání Volitelné Hydraulické čerpadlo 29 l Posilovač řízení 12,7 l / min Rozměry Rozvor 1750 mm Paprsek 1400 mm Délka celé 3190 mm Výška (s držákem) 2410 mm Světlá výška 330 mm

10 10 VÍTE, ŽE? ROZŠIŘUJEME NABÍDKU CATERINGU Do letní sezony vstupuje Gastrocentrum ve Vyškově s rozšířenou nabídkou. Již stabilně jsme spolehlivým partnerem pro pořádání společenských akcí, rautů, banketů, svatebních hostin, koktejlů, číší vína a narozeninových oslav. Vzhledem k narůstající poptávce se naše výrobky budou objevovat v rámci dalších akcí, jako jsou zahradní slavnosti, firemní i soukromé barbecue akce, Coffee Breaks, tiskové konference a novinářské bankety. V letošním roce nás navíc čeká obsluha různých firemních prezentací a předváděcích premiér. Poskytujeme plný servis pro našeho zákazníka - navrhneme prostorové uspořádání, doprovodný program, květinové aranžmá, dekorace, barmanskou show a běžnou součástí je i přítomnost sommeliéra. Právě proto, že požadavky ze strany zákazníků se zvyšují, snažíme se přizpůsobit novým trendům a používat takové materiály a suroviny, které akci povýší na skutečný gastronomický zážitek. Garantujeme kvalitu, používáme suroviny čerstvé, sezonní a výhradně od tuzemských dodavatelů. Respektujeme současné tendence naše výrobky jsou lehce stravitelné, bohaté na vitamíny a výživové látky. Při výrobě se zároveň zaměřujeme na složení nutričních hodnot a navíc, jak je známo jíme očima proto je u nás tak důležitý důraz kladen na pestrost a vizuál našeho zboží.

11 FOTOGRAFICKÁ SOUTĚŽ 11 FOTOSOUTĚŽ ROKU 2013 Jste zapálení do fotografování a navíc Vás fascinuje svět staveb, architektury, facility provozu a jídla? Tak právě pro Vás jsme připravili první ročník STAEG fotosoutěže. Pravidla jsou velmi jednoduchá. Stačí nám zaslat maximálně 3 ks fotografií s tematikou STAEG tedy jakoukoliv fotografii, která je propojena s naší společností a je z ní jasně patrné, že je pořízena za účelem zviditelnění naší značky. Soutěžit se bude ve třech podkategoriích: STAVBY FACILITY GASTROCENTRUM Absolutního vítěze z těchto tří podkategorií vyhlásí fotograf a cestovatel Jiří Kolbaba na vánočním večírku společnosti v prosinci tohoto roku. Tomuto výherci bude náležet exkluzivní pobyt v soukromém pensionu v Úvalech u Valtic v hodnotě 5000 Kč. Fotografie zasílejte na ovou adresu Nezapomeňte připsat vaši adresu, případně kontaktní telefon a ovou adresu.

12 Vyšší kategorie STAEG podporuje mistra světa v boxu Lukáše Konečného

Rok 2013 - ve znamení proměny

Rok 2013 - ve znamení proměny Rok 2013 - ve znamení proměny Souběžně pořádané akce: Veletrhy URBIS INVEST, URBIS TECHNOLOGIE a ENVIBRNO propojení novinek a trendů v oborech komunálních a enviromentálních technologií a služeb s regionálními

Více

ČESKÝ BETLÉM I. POSTUP PRACÍ NA BUDOVĚ Č.P. 30 Listopad květen 2011

ČESKÝ BETLÉM I. POSTUP PRACÍ NA BUDOVĚ Č.P. 30 Listopad květen 2011 ČESKÝ BETLÉM I. POSTUP PRACÍ NA BUDOVĚ Č.P. 30 Listopad 2010 - květen 2011 Slavnostní otevření novoměstské knihovny proběhlo 1. listopadu 2010 za účasti řady hostů. V odpoledních hodinách proběhla vernisáž

Více

VÍCE, NEŽ ČEKÁTE WWW.OLIVEFOOD.CZ

VÍCE, NEŽ ČEKÁTE WWW.OLIVEFOOD.CZ VÍCE, NEŽ ČEKÁTE ŠÉFKUCHAŘ Daniel Beneš Execu?ve Chef Nasbíral bohaté zkušenos? v restauraci Zlatá Praha ve známém hotelu Intercon?nental, získal ocenění Gourmet Challenge a několikrát se také stal mistrem

Více

koncept Natura Space realizujte výjimečný produkt s minimálním úsilím

koncept Natura Space realizujte výjimečný produkt s minimálním úsilím koncept Natura Space realizujte výjimečný produkt s minimálním úsilím Co se dnes dozvíte... Představení konceptu Natura Space Jak se dům staví Jaké jsou jeho parametry Kolik dům stojí Jaké jsou možnosti

Více

WWW.MILOTA.CZ SYSTÉM ODBORNÉ SPRÁVY NEMOVITOSTÍ

WWW.MILOTA.CZ SYSTÉM ODBORNÉ SPRÁVY NEMOVITOSTÍ WWW.MILOTA.CZ SYSTÉM ODBORNÉ SPRÁVY NEMOVITOSTÍ WWW.MILOTA.CZ KDO JSME A CO JE SYSTÉM ODBORNÉ SPRÁVY NEMOVITOSTI? WWW.MILOTA.CZ MILOTA KLADNO spol. s r.o., je projekční a inženýrská společnost, která poskytuje

Více

O nás 3. Používané materiály a skladby 4. Difúzně otevřená konstrukce 5. Difúzně uzavřená konstrukce 6. Ukázky realizací v USA a ČR 7.

O nás 3. Používané materiály a skladby 4. Difúzně otevřená konstrukce 5. Difúzně uzavřená konstrukce 6. Ukázky realizací v USA a ČR 7. Obsah O nás 3 Používané materiály a skladby 4 Difúzně otevřená konstrukce 5 Difúzně uzavřená konstrukce 6 Ukázky realizací v USA a ČR 7 Typové domy 10 Kontaktní údaje 17 O nás VALA DŘEVOSTAVBY s.r.o. vyvíjí,

Více

Pronájem prostor Malostranské besedy 1. 3. patro

Pronájem prostor Malostranské besedy 1. 3. patro Pronájem prostor Malostranské besedy 1. 3. Malostranská beseda Jedinečný prostor, kde na Vás z každého koutu dýchne kus historie. Existence budovy se datuje již od konce 14. století, kdy v tomto místě,

Více

MEZINÁRODNÍ DVOUDENNÍ SETINOVÁ RALLYE HISTORICKÝCH VOZIDEL V PRAZE A STŘEDOČESKÉM KRAJI 24. 25. DUBNA 2015 ZÁKLADNÍ INFORMACE

MEZINÁRODNÍ DVOUDENNÍ SETINOVÁ RALLYE HISTORICKÝCH VOZIDEL V PRAZE A STŘEDOČESKÉM KRAJI 24. 25. DUBNA 2015 ZÁKLADNÍ INFORMACE MEZINÁRODNÍ DVOUDENNÍ SETINOVÁ RALLYE HISTORICKÝCH VOZIDEL V PRAZE A STŘEDOČESKÉM KRAJI 24. 25. DUBNA 2015 ZÁKLADNÍ INFORMACE 2 OBSAH 7 CASTLES TRIAL 03 CHARAKTER RALLYE 04-05 PRINCIP SETINOVÝCH RALLYE

Více

O AKCI SPORTOVNÍ ČÁST DOPROVODNÝ PROGRAM

O AKCI SPORTOVNÍ ČÁST DOPROVODNÝ PROGRAM Brněnské výstaviště 7. 8. listopadu 2015 O AKCI Sport Life Run je kulturně sportovní akce, která je určená pro celé rodiny. Tato dvoudenní událost se uskuteční 7. 8. listopadu 2015 a její centrum bude

Více

Odborná škola výroby a služeb, Plzeň, Vejprnická 56, 318 00 Plzeň. Název školy. Název projektu. Číslo materiálu 50. Mgr. Bc.

Odborná škola výroby a služeb, Plzeň, Vejprnická 56, 318 00 Plzeň. Název školy. Název projektu. Číslo materiálu 50. Mgr. Bc. Název školy Název projektu Odborná škola výroby a služeb, Plzeň, Vejprnická 56, 318 00 Plzeň Digitalizace výuky Číslo projektu CZ.1.07/1.5.00/34.0977 Číslo šablony VY_32_inovace_ST50 Číslo materiálu 50

Více

Naši zaměstnanci se pravidelně účastní gastronomických soutěží.

Naši zaměstnanci se pravidelně účastní gastronomických soutěží. HAPPYCATERING s.r.o. je firma, která se specializuje na poskytování gastronomických služeb od roku 1993. Základem naší činnosti jsou cateringové služby, které poskytujeme tzv. na klíč na celém území ČR.

Více

SILO OD TRUHLÁRNY TAKÉ ZMIZÍ

SILO OD TRUHLÁRNY TAKÉ ZMIZÍ 1. DÍL SILO OD TRUHLÁRNY TAKÉ ZMIZÍ ZDE POVEDOU NOVÉ INŽENÝRSKÉ SÍTĚ TO BYL TESKO OBJEKT ROZEBÍRÁME HALU TAK TO BY NÁM ZATÍM ŠLO PŘÍPRAVA NOVÉ KANALIZAČNÍ ŠACHTY DRCENÍ ZBYTKŮ HALY ZDE BÝVALO SILO A TOTO

Více

ŘADA WD PROFESIONÁLNÍ ŽACÍ TRAKTOR KIOTI WD1260

ŘADA WD PROFESIONÁLNÍ ŽACÍ TRAKTOR KIOTI WD1260 ŘADA WD PROFESIONÁLNÍ ŽACÍ TRAKTOR KIOTI A B C OVLÁDÁNÍ A Hydraulicky nastavitelná výška sečení od 2 do 12 centimetrů. B Nastavitelné zvedání a spouštění sběrného koše. C Hydraulické ovládaní čelního závěsu.

Více

www.dk1.cz Postavíme Vám domov

www.dk1.cz Postavíme Vám domov Postavíme Vám domov Dům za 24 hodin ohlédnutí zpět Celý záměr vznikl jako výzva a odpověď na rychlou realizaci u dřevostaveb. Chtěli jsme prokázat, že i zděnou stavbu z Ytongu lze realizovat rychle a kvalitně.

Více

Rok 2013 - ve znamení proměny. Nabídka pro AMSP ČR

Rok 2013 - ve znamení proměny. Nabídka pro AMSP ČR Rok 2013 - ve znamení proměny Nabídka pro AMSP ČR Souběžně pořádané akce: Veletrhy URBIS INVEST, URBIS TECHNOLOGIE a ENVIBRNO propojení novinek a trendů v oborech komunálních a enviromentálních technologií

Více

CENTRUM VOLNÉHO ČASU HUSTOPEČE. Příspěvková organizace

CENTRUM VOLNÉHO ČASU HUSTOPEČE. Příspěvková organizace CENTRUM VOLNÉHO ČASU HUSTOPEČE Příspěvková organizace Kulturní středisko Dům dětí a mládeže CVČ Centrum celoživotníh o vzdělávání Turistická základna Celné Počet účastníků Naše činnost udržení rozsahu

Více

STAVEBNÍ VELETRHY BRNO

STAVEBNÍ VELETRHY BRNO STAVEBNÍ VELETRHY BRNO VELETRHY POSTAVENÉ PRO VÁS Souběžně probíhají: 20. 23. 4. 2016 Brno Výstaviště Stavte s námi! DŘEVO A STAVBY BRNO VELETRH NÁBYTKU A INTERIÉROVÉHO DESIGNU VELETRH PTÁČEK NÁRODNÍ STAVEBNÍ

Více

DIVADLO NA ŠANTOVCE. Benefity Divadla na Šantovce:

DIVADLO NA ŠANTOVCE. Benefity Divadla na Šantovce: NABÍDKA PRO FIRMY DIVADLO NA ŠANTOVCE Divadlo na Šantovce vám nabízí jedinečný multifunkční prostor, který je ideální k pořádání firemních akcí, prezentací, školení, koncertů a dalších tematických eventů

Více

Výzkum a vývoj nových technologií produkce biomasy pro výrobu energie. Projekt MPO č.: 2A-3TP1/019

Výzkum a vývoj nových technologií produkce biomasy pro výrobu energie. Projekt MPO č.: 2A-3TP1/019 Výzkum a vývoj nových technologií produkce biomasy pro výrobu energie. Projekt MPO č.: 2A-3TP1/019 Prezentace projektu na veletrhu LIGNUMEXPO. Dílčí zpráva projektu říjen 2010 odpovědný řešitel:. Dr. Miroslav

Více

www.malostranska-beseda.cz Pronájem prostor Malostranské besedy 1.-3. patro

www.malostranska-beseda.cz Pronájem prostor Malostranské besedy 1.-3. patro www.malostranska-beseda.cz Pronájem prostor Malostranské besedy 1.-3. patro -1- Malostranská beseda Unikátní prostor, kde na Vás z každého koutu dýchne kus historie. Aby ne, jestliže se existence budovy

Více

ENERGY CENTRE Č. BUDĚJOVICE

ENERGY CENTRE Č. BUDĚJOVICE ENERGY CENTRE Č. BUDĚJOVICE Zpráva o činnostech leden až březen 2013 OBSAH: 1. Aktuální projekty (chronologicky): Číslo strany: 1.1 Seminář Povinné energetické průkazy budov od ledna 2013 a rekonstrukce

Více

koncept televizní stanice Autor konceptu Václav Slunčík tel.: 602 430 355 e-mail: v.sluncik@volny.cz

koncept televizní stanice Autor konceptu Václav Slunčík tel.: 602 430 355 e-mail: v.sluncik@volny.cz koncept televizní stanice Autor konceptu Václav Slunčík tel.: 602 430 355 e-mail: v.sluncik@volny.cz připraveno 2. ledna 2009 základní informace Motto Fotbal každý den Koncept stanice 1. LIGA je nová televizní

Více

Úzký dům s fasádou z opalovaného dřeva má prakticky rozvržený interiér

Úzký dům s fasádou z opalovaného dřeva má prakticky rozvržený interiér Úzký dům s fasádou z opalovaného dřeva má prakticky rozvržený interiér Čtyřčlenná rodina z Bukurešti získala pozemek, na němž chtěla postavit dům. Jeho úzký a dlouhý tvar dával od počátku tušit, že návrh

Více

Dřevostavby Domesi jsou jedinečnou kombinací architektury, designu, energetické úspornosti a moderní stavební technologie

Dřevostavby Domesi jsou jedinečnou kombinací architektury, designu, energetické úspornosti a moderní stavební technologie Dřevostavby Domesi jsou jedinečnou kombinací architektury, designu, energetické úspornosti a moderní stavební technologie Novinky 2009: V roce 2009 jsme se Vám rozhodli nabídnout služby a produkt s ještě

Více

KATALOG OPATŘENÍ a KATALOG DOBRÉ RRAXE

KATALOG OPATŘENÍ a KATALOG DOBRÉ RRAXE a KATALOG DOBRÉ RRAXE Výstup je vytvořen v rámci projektu ENERGYREGION (pro využití místních zdrojů a energetickou efektivnost v regionech) zaměřujícího se na vytváření strategií a konceptů využívání obnovitelných

Více

futecture Modulární výstavba

futecture Modulární výstavba Výstavba zítřka je modulární. futecture Modulární výstavba Modulární výstavba má velmi široké spektrum využití a výhod. Je to ekologická stavebnice, kterou lze snadno přizpůsobit individuálním požadavkům

Více

OPTIMAL novinka. . plnohodnotné poschodí s plnou výškou. jednoduché m Kč Kč Kč EUROLINE 2016

OPTIMAL novinka. . plnohodnotné poschodí s plnou výškou. jednoduché m Kč Kč Kč EUROLINE 2016 OPTIMAL 1643 3 800 000 Kč 2 090 000 Kč 903 m 2 s garáží 1148 m 2 6798 m 3 1407 m 2 892 m 2 předpokl spotřeba energie za rok

Více

Brno Výstaviště 23. 27. 4. 2013

Brno Výstaviště 23. 27. 4. 2013 Brno Výstaviště 23. 27. 4. 2013 Souběžně probíhá: www.stavebniveletrhybrno.cz www.mobitex.cz Stavební veletrhy Brno nejenom o úsporách energií a možnostech jejich financování Stavební veletrhy Brno přinesly

Více

Děkujeme všem příznivcům a spolupracovníkům za jejich pomoc a podporu při výchově a vzdělávání dětí. Úspěšná devadesátiletá historie školy je pro nás

Děkujeme všem příznivcům a spolupracovníkům za jejich pomoc a podporu při výchově a vzdělávání dětí. Úspěšná devadesátiletá historie školy je pro nás VÁVROVICKÉ MALOTŘÍDCE BUDE DEVADESÁT (1922 2012) Od února 2012, v souvislosti s výročím, zahájili ve škole realizaci projektu 90 ŠKOLNÍCH SEZÓN. Jeho cílem je, v rovině osobních setkání, představit současné

Více

WWW.MILOTA.CZ SYSTÉM ODBORNÉ SPRÁVY NEMOVITOSTI

WWW.MILOTA.CZ SYSTÉM ODBORNÉ SPRÁVY NEMOVITOSTI WWW.MILOTA.CZ SYSTÉM ODBORNÉ SPRÁVY NEMOVITOSTI WWW.MILOTA.CZ KDO JSME A CO JE SYSTÉM ODBORNÉ SPRÁVY NEMOVITOSTI? WWW.MILOTA.CZ MILOTA Kladno, spol. s r.o. je projekční a inženýrská společnost, která poskytuje

Více

www.malostranska-beseda.cz Pronájem prostor Malostranské besedy 1.-3. patro

www.malostranska-beseda.cz Pronájem prostor Malostranské besedy 1.-3. patro www.malostranska-beseda.cz Pronájem prostor Malostranské besedy 1.-3. patro 2013 Malostranská beseda Unikátní prostor, kde na Vás z každého koutu dýchne kus historie. Aby ne, jestliže se existence budovy

Více

CATERING MOTORLAND BĚLÁ

CATERING MOTORLAND BĚLÁ CATERING MOTORLAND BĚLÁ Catering je dnes velmi populární záležitost. Kvalitní catering dokáže proměnit klientskou akci v gala večer chutí a zároveň může být právě tou třešničkou na dortu, na které si vaši

Více

ZÁKLADNÍ INFORMACE. Firma RD AUDO, spol. s r. o. nabízí:

ZÁKLADNÍ INFORMACE. Firma RD AUDO, spol. s r. o. nabízí: ZÁKLADNÍ INFORMACE Firma RD AUDO s.r.o. se zabývá výrobou a montáží montovaných rodinných domů, bytových domů a stavebních občanských objektů z konstrukčního systému AS. Montované AS objekty jsou určeny

Více

Snížení energetické náročnosti ZŠ Dolní Újezd (okr. Svitavy)

Snížení energetické náročnosti ZŠ Dolní Újezd (okr. Svitavy) Snížení energetické náročnosti ZŠ Dolní Újezd (okr. Svitavy) Trochu historie První žáci vstoupili do ZŠ v září 1910. Škola měla 7 tříd vytápělo se v kamnech na uhlí. V roce 1985 byl zahájen provoz nových

Více

NABÍDKA PARTNERSTVÍ NA SLAVNOSTNÍM VEČERU S VYHLÁŠENÍM VÝSLEDKŮ

NABÍDKA PARTNERSTVÍ NA SLAVNOSTNÍM VEČERU S VYHLÁŠENÍM VÝSLEDKŮ NABÍDKA PARTNERSTVÍ NA SLAVNOSTNÍM VEČERU S VYHLÁŠENÍM VÝSLEDKŮ 6. ROČNÍKU ANKETY BRNO TOP 100 www.brnotop100.cz Vážení přátelé, rádi bychom Vám předložili možnost stát se reklamním partnerem slavnostního

Více

Výroční zpráva 2014. Štěpánkovická fotbalová liga. - spolek amatérských hráčů

Výroční zpráva 2014. Štěpánkovická fotbalová liga. - spolek amatérských hráčů Výroční zpráva 2014 Štěpánkovická fotbalová liga - spolek amatérských hráčů Úvodní slovo Vážení přátelé, předkládáme Vám výroční zprávu o činnosti amatérských hráčů za uplynulý rok 2014. Štěpánkovické

Více

SUB-KOMPAKTNÍ TRAKTOR

SUB-KOMPAKTNÍ TRAKTOR SUB-KOMPAKTNÍ TRAKTOR KIOTI CS2610 CS KIOTI CS2610 www.traktorykioti.cz SUB-KOMPAKTNÍ TRAKTOR KIOTI CS2610 Vysoce kvalitní dieselový motor Dieselový motor o výkonu 26 koní s optimalizovaným spalováním

Více

stories stories září architektura Design koncepty od Ateliéru Kunc architects

stories stories září architektura Design koncepty od Ateliéru Kunc architects S T O R I E S září 2014 architektura Design koncepty od Ateliéru Kunc architects 1 PŘEHLED PO HORKÉM A ODPOČINKOVÉM LÉTĚ K VÁM PŘICHÁZÍME S PRVNÍM VYDÁNÍM AKA STORIES, NEWSLETTERU ATELIÉRU KUNC ARCHITECTS.

Více

Garážová vrata a pohony Centrální vysavače Komplexní elektroinstalace

Garážová vrata a pohony Centrální vysavače Komplexní elektroinstalace » Zámecké náměstí 21/3, 79201 Bruntál / T: +420 554 777 292-3 / F: +420 554 777 294 / elikon@elikon.cz / www.elikon.cz Garážová vrata a pohony Centrální vysavače Komplexní elektroinstalace Garážová vrata

Více

Komplexní vzdělávací program pro. technologií ve výstavbě a provozování budov

Komplexní vzdělávací program pro. technologií ve výstavbě a provozování budov Komplexní vzdělávací program pro podporu environmentálně ě šetrných technologií ve výstavbě a provozování budov 1 EPC principy py a příklady Možnosti financování a příklady projektů Ing. Vladimír Sochor

Více

Mnoho různých uplatnění: -Stavební dřevo/dřevo z demolic - Průmyslový odpad - Plasty. -Zelený odpad - Pneumatiky a guma - Domovní odpad

Mnoho různých uplatnění: -Stavební dřevo/dřevo z demolic - Průmyslový odpad - Plasty. -Zelený odpad - Pneumatiky a guma - Domovní odpad Pomaloběžný drtič OBM Barracuda byl vytvořen v reakci na poptávku po univerzálním stroji na zpracování dřevného materiálu (dřevo z demolic, zelený odpad atd.), průmyslového odpadu (stavební odpad, odpad

Více

SALON METROPOLIS listopad 2010

SALON METROPOLIS listopad 2010 SALON METROPOLIS listopad 2010 Nabídka účasti v měsíčníku vydavatelství Metropolis live gourmet sport / wellness styl Měsíčník SALON Metropolis je novým, unikátním projektem vydavatelství Metropolislive,

Více

Co nám dal Projekt Zlín v pohybu zdravě, bezpečně, na pohodu?

Co nám dal Projekt Zlín v pohybu zdravě, bezpečně, na pohodu? Co nám dal Projekt Zlín v pohybu zdravě, bezpečně, na pohodu? Výchozí situace Zlín = město automobilů Dlouhodobý trend zhoršující se dopravní situace ve městě Růst obtěžujících vlivů automobilové dopravy

Více

ÚSPORA ENERGIE DÍKY KVALITNÍM OKNŮM ZNAČKY. www.vpo.cz

ÚSPORA ENERGIE DÍKY KVALITNÍM OKNŮM ZNAČKY. www.vpo.cz ÚSPORA ENERGIE DÍKY KVALITNÍM OKNŮM ZNAČKY představení společnosti Společnost VPO Protivanov, a.s. byla založena v roce 1993 jako akciová společnost a navázala na čtyřletou tradici výroby plastových oken

Více

Obsah čísla Úvodník 3 Novinka nová verze aplikace WD Mobile 4 WEBDISPEČINK na Autosalonu v Brně 9 Soutěž 10

Obsah čísla Úvodník 3 Novinka nová verze aplikace WD Mobile 4 WEBDISPEČINK na Autosalonu v Brně 9 Soutěž 10 4/2013 DUBEN VÍTEJTE Obsah čísla Úvodník 3 Novinka nová verze aplikace WD Mobile 4 WEBDISPEČINK na Autosalonu v Brně 9 Soutěž 10 Redakce Adresa redakce: HI Software Development s.r.o. Legionářská 10 779

Více

Zpráva propagační sekce AVTČ Období

Zpráva propagační sekce AVTČ Období Zpráva propagační sekce AVTČ Období 2015-2016 Hlavní pilíře propagace AVTČ 1. Členská základna 2. Výstavy (OZE) 3. Semináře (školení, workshopy) 4. Konference (pro projektanty TZB, architekty) 5. Publikace

Více

PROJEKTY MĚSTA HLUBOKÁ NAD VLTAVOU

PROJEKTY MĚSTA HLUBOKÁ NAD VLTAVOU PROJEKTY MĚSTA HLUBOKÁ NAD VLTAVOU 2011 1 Obnova kaple Sv. Jana Nepomuckého v Municích Město Hluboká nad Vltavou získalo prostřednictvím Místní akční skupiny Hlubocko Lišovsko dotaci ve výši 332 688,-

Více

Administrativní budova a školicí středisko v energeticky pasivním standardu

Administrativní budova a školicí středisko v energeticky pasivním standardu Administrativní budova a školicí středisko v energeticky pasivním standardu? Představení společnosti Vznik společnosti r. 1992 Počet zaměstnanců 50 Centrum pasivního domu (CPD) Moravskoslezského energetického

Více

Světová výstava Expo Mezinárodní úřad pro výstavnictví Bureau of International Expositions BIE) Světová výstava Mezinárodní specializovaná výstava

Světová výstava Expo Mezinárodní úřad pro výstavnictví Bureau of International Expositions BIE) Světová výstava Mezinárodní specializovaná výstava Astana Expo 2017 Co je EXPO Světová výstava neboli Expo je velká mezinárodní výstava průmyslu a kultury jednotlivých zemí, pořádaná každých několik let od poloviny 19. století. Souběžně se používá i označení

Více

Chytré bydlení TRIGEMA 11/2016 autor: Jan Vostoupal

Chytré bydlení TRIGEMA 11/2016 autor: Jan Vostoupal Chytré bydlení TRIGEMA 11/2016 autor: Jan Vostoupal OBSAH: A. Představení produktu 1) Obálka budovy v souvislosti s PENB 2) Větrání bytů v souvislostech 3) Letní stabilita bytů 4) Volba zdroje tepla pro

Více

Státní fond rozvoje bydlení

Státní fond rozvoje bydlení Státní fond rozvoje bydlení Programy a nástroje podpory SFRB Ing. František Hadáček X. Setkání starostů a místostarostů Jihočeského kraje 29. 1.2015, Tábor Co děláme? Národní program podpory bydlení snížení

Více

Veletrh cestovního ruchu REGIONTOUR Veletrh ve všeobecné informační zkratce

Veletrh cestovního ruchu REGIONTOUR Veletrh ve všeobecné informační zkratce Veletrh cestovního ruchu REGIONTOUR 2014 16-19.1.2014 Veletrh ve všeobecné informační zkratce Tandem veletrhů cestovního ruchu GO a REGIONTOUR byl oficiálně zahájen v pavilonu P přestřižením pásky, kterého

Více

Bytová výstavba cihelnou zděnou technologií vs. KS-QUADRO

Bytová výstavba cihelnou zděnou technologií vs. KS-QUADRO Bytová výstavba cihelnou zděnou technologií vs. KS-QUADRO Systém KS-QUADRO = každý 10. byt navíc zdarma! 3.5.2008 Bytový dům stavěný klasickou zděnou technologií Bytový dům stavěný z vápenopískových bloků

Více

PLYNOVÉ VYTÁPĚNÍ S VYUŽITÍM OBNOVITELNÝCH ZDROJŮ ENERGIE

PLYNOVÉ VYTÁPĚNÍ S VYUŽITÍM OBNOVITELNÝCH ZDROJŮ ENERGIE PLYNOVÉ VYTÁPĚNÍ S VYUŽITÍM OBNOVITELNÝCH ZDROJŮ ENERGIE Program 14.4. 2015 9:30-9:45 - zahájení semináře DOPOLEDNÍ BLOK Novinky Operačního programu podnikání a inovace pro konkurenceschopnost OPPIK v

Více

Nejrozsáhlejší internetový server se stavebními materiály ONLINE.

Nejrozsáhlejší internetový server se stavebními materiály ONLINE. Nejrozsáhlejší internetový server se stavebními materiály ONLINE. Co Vám server STAVEBNÍ ZBOŽÍ přinese? Internetový server STAVEBNÍ ZBOŽÍ Vám nabízí možnost propagace Vašeho internetového obchodu v rámci

Více

ČESKÝ BETLÉM I. HUSOVO NÁMĚSTÍ POSTUP PRACÍ

ČESKÝ BETLÉM I. HUSOVO NÁMĚSTÍ POSTUP PRACÍ ČESKÝ BETLÉM I. HUSOVO NÁMĚSTÍ POSTUP PRACÍ Leden - červen 2011 Na jaře 2011 probíhaly dokončovací práce na studni a jejím okolí. Došlo ke zhutnění dlažby v okolí studny, byl řešen problematický průhled

Více

Obnova bytových domov v nízkoenergetickom štandarde, Brno-Nový Lískovec

Obnova bytových domov v nízkoenergetickom štandarde, Brno-Nový Lískovec Obnova bytových domov v nízkoenergetickom štandarde, Brno-Nový Lískovec Trnava 23.10.2015 Jan Sponar, sponar@nliskovec.brno.cz úřad městské části Brno-Nový Lískovec Brno Nový Lískovec 1 z 29 městských

Více

MITRENGA a.s., nabídka techniky Střítež u Frýdku Místku, Tršice - Přestavlky u Olomouce

MITRENGA a.s., nabídka techniky Střítež u Frýdku Místku, Tršice - Přestavlky u Olomouce ZETOR Forterra HD 150 PVH PTZ maximální výbava Motor: úsporný 4V Zetor, 4 ventilová technika, emisní norma Stage IIIB (filtr pevných částic), výkon 108,2 kw/147 k, jednoduché čerpadlo a vstřikovače Motorpal.

Více

EU peníze středním školám digitální učební materiál

EU peníze středním školám digitální učební materiál EU peníze středním školám digitální učební materiál Číslo projektu: Číslo a název šablony klíčové aktivity: Tematická oblast, název DUMu: Autor: CZ.1.07/1.5.00/34.0515 III/2 Inovace a zkvalitnění výuky

Více

PRAHA 6 BŘEVNOV KOMERČNÍ PROSTORY K PRODEJI A K PRONÁJMU V PRAZE REZIDENCE BŘEVNOVSKÉ CENTRUM IDEÁLNÍ PROSTORY PRO REPREZENTATIVNÍ SLUŽBY

PRAHA 6 BŘEVNOV KOMERČNÍ PROSTORY K PRODEJI A K PRONÁJMU V PRAZE REZIDENCE BŘEVNOVSKÉ CENTRUM IDEÁLNÍ PROSTORY PRO REPREZENTATIVNÍ SLUŽBY PRAHA 6 BŘEVNOV REZIDENCE BŘEVNOVSKÉ CENTRUM KOMERČNÍ PROSTORY K PRODEJI A K PRONÁJMU V PRAZE IDEÁLNÍ PROSTORY PRO REPREZENTATIVNÍ SLUŽBY Lokalita Bytový areál Rezidence Břevnovské centrum se nachází v

Více

40. výročí školy. Pěvecká soutěž

40. výročí školy. Pěvecká soutěž 40. výročí školy 4. 10. 2014 se u příležitosti 40. výročí založení školy uskutečnilo setkání současných i bývalých zaměstnanců s vedením školy a města. V rámci oslav proběhl den otevřených dveří, kdy mohli

Více

PRAHA 6 BŘEVNOV REZIDENCE BŘEVNOVSKÉ CENTRUM

PRAHA 6 BŘEVNOV REZIDENCE BŘEVNOVSKÉ CENTRUM PRAHA 6 BŘEVNOV REZIDENCE BŘEVNOVSKÉ CENTRUM NEBYTOVÉ PROSTORY K PRODEJI A K PRONÁJMU V PRAZE Lokalita Široké možnosti financování Bytový areál Rezidence Břevnovské centrum se nachází v ulici Patočkova

Více

STÁTNÍ FOND ROZVOJE BYDLENÍ PROGRAM PANEL 2013 + / STARTOVNÍ PODMÍNKY

STÁTNÍ FOND ROZVOJE BYDLENÍ PROGRAM PANEL 2013 + / STARTOVNÍ PODMÍNKY STÁTNÍ FOND ROZVOJE BYDLENÍ PROGRAM PANEL 2013 + / STARTOVNÍ PODMÍNKY PANEL 2013 + (NAŘÍZENÍ VLÁDY Č. 468/2012 Sb.) - Příjem žádostí od 11. ledna 2013 - Finanční zdroje 210 mil. Kč startovací rozpočet

Více

dobrodružství Tam venku je celý velký svět. A Vy jej s motocyklem Honda Crosstourer můžete stylově a komfortně objevovat. Vzali jsme nejlepší prvky

dobrodružství Tam venku je celý velký svět. A Vy jej s motocyklem Honda Crosstourer můžete stylově a komfortně objevovat. Vzali jsme nejlepší prvky Automat na dobrodružství Tam venku je celý velký svět. A Vy jej s motocyklem Honda Crosstourer můžete stylově a komfortně objevovat. Vzali jsme nejlepší prvky silničního motocyklu, jako jsou výkon, ovladatelnost,

Více

EkoCentrum Brno Výroční zpráva za rok 2014

EkoCentrum Brno Výroční zpráva za rok 2014 EkoCentrum Brno Výroční zpráva za rok 2014 Obsah Stěžejní aktivity v roce 2014 Valná hromada Finanční zpráva Členství ve sdruženích Poděkování Stěžejní aktivity v roce 2014 Rok 2014 přinesl v mnohaleté

Více

PARTNER V OBLASTI VODNÍHO HOSPODÁŘSTVÍ

PARTNER V OBLASTI VODNÍHO HOSPODÁŘSTVÍ www.prvnielektro.cz PARTNER V OBLASTI VODNÍHO HOSPODÁŘSTVÍ Systémy pro čerpání, přečerpávání a čištění průmyslových a odpadních vod Odvodňování rozsáhlých ploch První Elektro, a.s. specialista na elektrotechnologie

Více

PRAHA 6 BŘEVNOV REZIDENCE BŘEVNOVSKÉ CENTRUM

PRAHA 6 BŘEVNOV REZIDENCE BŘEVNOVSKÉ CENTRUM PRAHA 6 BŘEVNOV REZIDENCE BŘEVNOVSKÉ CENTRUM KOMERČNÍ PROSTORY K PRODEJI A K PRONÁJMU V PRAZE Lokalita Široké možnosti financování Bytový areál Rezidence Břevnovské centrum se nachází v ulici Patočkova

Více

ROLETY. Chytře pomáhají chránit Váš dům proti chladu, slunci i nezvaným hostům. Specialisté na rolovací systémy

ROLETY. Chytře pomáhají chránit Váš dům proti chladu, slunci i nezvaným hostům. Specialisté na rolovací systémy ROLETY Chytře pomáhají chránit Váš dům proti chladu, slunci i nezvaným hostům Specialisté na rolovací systémy ODPOVÍDÁ EN 13659 P O Ž A D AV K Ů M Možnosti ovládání rolet Popruhem, šňůrou nebo klikou Každá

Více

Hodnocení celoškolní akce

Hodnocení celoškolní akce Projekt Zvýšení technologické úrovně řemeslných oborů reg. č. CZ.1.07/1.1.32/01.0028 Spolufinancováno z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky Hodnocení celoškolní akce Projektový

Více

O výstavišti. Zhistorie

O výstavišti. Zhistorie O výstavišti Výstaviště Praha Holešovice je atraktivním prostorem s dlouhou tradicí. Rozkládá se na ploše 36 hektarů a jeho dominantou je secesní Průmyslový palác. Pro své značné interiérové i exteriérové

Více

major Malý pomocník pro velké úkoly Traktor je Zetor. Od roku 1946.

major Malý pomocník pro velké úkoly Traktor je Zetor. Od roku 1946. major Malý pomocník pro velké úkoly Traktor je Zetor. Od roku 1946. Univerzální zemědělský kolový traktor, určený k agregaci se zemědělskými stroji, průmyslovými adaptéry a pro zemědělskou přepravu JE

Více

PŘEHLED VÝZNAMNÝCH INVESTIČNÍCH

PŘEHLED VÝZNAMNÝCH INVESTIČNÍCH MĚSTO ČESKÁ LÍPA PŘEHLED VÝZNAMNÝCH INVESTIČNÍCH AKCÍ DOKONČENÝCH V ROCE 2011 V lednu 2012 zpracoval odbor rozvoje, majetku a investic, MěÚ Česká Lípa Vážené zastupitelky, vážení zastupitelé, prostřednictvím

Více

Ihned po nastěhování byla zahrada porostlá plevelem a vypadala takto:

Ihned po nastěhování byla zahrada porostlá plevelem a vypadala takto: Školička U Draka o. s., Hradec Králové ZPRÁVA ZA ROK 2015 ÚVOD Rok 2015 byl pro všechny děti a tety ve Školičce u Draka přelomový. Po pěti letech jsme se přestěhovali do nových větších, modernějších a

Více

PROFIL společnosti heluz cihlářský průmysl v. o. s. nová generace STAVEBNÍHO SYSTÉMU vývoj FIRMY

PROFIL společnosti heluz cihlářský průmysl v. o. s. nová generace STAVEBNÍHO SYSTÉMU vývoj FIRMY PROFIL společnosti heluz cihlářský průmysl v. o. s. nová generace STAVEBNÍHO SYSTÉMU vývoj FIRMY oceněná KVALITA heluz KOMPLEXNÍ SYSTÉM Nová generace stavebního systému Společnost HELUZ cihlářský průmysl

Více

termín pasivní dům se používá pro mezinárodně uznávaný standard budov s velmi nízkou spotřebou energie a vysokým komfortem bydlení pasivní domy jsou

termín pasivní dům se používá pro mezinárodně uznávaný standard budov s velmi nízkou spotřebou energie a vysokým komfortem bydlení pasivní domy jsou Michal Kovařík, 3.S termín pasivní dům se používá pro mezinárodně uznávaný standard budov s velmi nízkou spotřebou energie a vysokým komfortem bydlení pasivní domy jsou současně základem pro téměř nulové

Více

Závěrečná zpráva 2015

Závěrečná zpráva 2015 Úvodní slovo 21. ročník specializované výstavy nových projektů bydlení proběhl ve dnech 19. - 22. března 2015 v PVA Expo Praha-Letňany. Výstava Bydlení, nové projekty se během své existence stala nejvyhledávanější

Více

Skupina firem PKS. Generální dodavatel staveb

Skupina firem PKS. Generální dodavatel staveb Skupina firem PKS Generální dodavatel staveb Představení společnosti Vážení obchodní partneři, společnost PKS stavby a.s. je generální dodavatel staveb, jenž disponuje vlastními výrobními kapacitami na

Více

MOTORY. Síla. Efektivita

MOTORY. Síla. Efektivita MOTORY Síla Odolnost Efektivita Motory ZETOR TRACTORS a.s., vyrábí nejvíce vznětových motorů v České republice. Tradice této výroby sahá až do dvacátých let minulého století. Od roku 1924 se zde vyráběly

Více

Společnost ABF, a.s. Vás zve k účasti na prodejně prezentačním veletrhu. STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY v Letňanech.

Společnost ABF, a.s. Vás zve k účasti na prodejně prezentačním veletrhu. STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY v Letňanech. Společnost ABF, a.s. Vás zve k účasti na prodejně prezentačním veletrhu STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY v Letňanech. OBSAH PREZENTACE POŘADATEL VELETRŽNÍ AREÁL CHARAKTERISTIKA VELETRHU NOMENKLATURA BILANCE CENA PLOCHY

Více

Stavební veletrhy Brno 2014. 23. 26. dubna 2014 Brno - Výstaviště

Stavební veletrhy Brno 2014. 23. 26. dubna 2014 Brno - Výstaviště Stavební veletrhy Brno 2014 23. 26. dubna 2014 Brno - Výstaviště Novinky pro rok 2014 Zkrácení doby veletrhu středa - sobota Posílení návštěvnosti koncových zákazníků segment B2C změna otevírací doby 10:00

Více

KONFERENCE SENIOR LIVING 2006-2011

KONFERENCE SENIOR LIVING 2006-2011 KONFERENCE SENIOR LIVING 2006-2011 Odborná konference SENIOR LIVING se jako jediná v České republice věnovala problematice bydlení seniorů. Stěžejními tématy konference je bydlení a kvalita života seniorů

Více

ECO TEPELNÁ ČERPADLA VZDUCH/VODA Pro novostavby, nízkoenergetické a pasivní domy

ECO TEPELNÁ ČERPADLA VZDUCH/VODA Pro novostavby, nízkoenergetické a pasivní domy ECO TEPELNÁ ČERPADLA VZDUCH/VODA Pro novostavby, nízkoenergetické a pasivní domy OCHSNER ELW - ECO VZDUCH/VODA Tepelná čerpadla pro vytápění Ideální systém pro každé použití Tepelné čerpadlo OCHSNER ELW

Více

flowershop Pitterova 2855/7 130 00 Praha 3 +420/603 543 049 email: kvetiny@eflower.cz www.eflower.cz

flowershop Pitterova 2855/7 130 00 Praha 3 +420/603 543 049 email: kvetiny@eflower.cz www.eflower.cz eflower je jméno firmy, do které jako základní jmění vstupuje více jak deset let praxe v oboru květin a interiérového designu. Hlavním cílem je poskytovat zákazníkům všestrannou kvalitní péči a individuální

Více

Nízkoenergetické a pasivní domy

Nízkoenergetické a pasivní domy Nízkoenergetické a pasivní domy www.domypetricek.cz Představení firmy Domy Petříček Naše firma Domy Petříček se od roku 1996, kdy byla založena, věnuje zateplováním, rekonstrukcím a výstavbě rodinných

Více

Veletrh DSB - Dřevo a stavby Brno. Souběžně probíhají: 23. 26. 4. 2014 Brno - Výstaviště

Veletrh DSB - Dřevo a stavby Brno. Souběžně probíhají: 23. 26. 4. 2014 Brno - Výstaviště Veletrh DSB - Dřevo a stavby Brno Souběžně probíhají: 23. 26. 4. 2014 Brno - Výstaviště Veletrh DSB - Dřevo a stavby Brno Veletrh DSB Dřevo a stavby Brno je samostatným veletrhem v rámci Stavebních veletrhů

Více

předokenní rolety Efektivní nástroj pro úsporu energie

předokenní rolety Efektivní nástroj pro úsporu energie předokenní rolety Efektivní nástroj pro úsporu energie Pořiďte si předokenní rolety, přinášejí mnoho výhod. Je to konstrukčně dobře promyšlený a léty ověřený systém. Využijte jejich pozitivních vlastností

Více

HOTEL ZÁMEK VELKÁ BYSTŘICE

HOTEL ZÁMEK VELKÁ BYSTŘICE HOTEL ZÁMEK VELKÁ BYSTŘICE Původní tvrz ze 14. století, přebudovaná na renesanční zámek, ke které později přibyly i barokní prvky. Až do konce Druhé světové války byl zámek součástí pivovaru. Poté se stal

Více

Informační memorandum. Husova 579 / Palackého nám. 653 Kralupy nad Vltavou okr. Mělník

Informační memorandum. Husova 579 / Palackého nám. 653 Kralupy nad Vltavou okr. Mělník Informační memorandum Husova 579 / Palackého nám. 653 Kralupy nad Vltavou okr. Mělník Předmět prodeje NÁZEV: LOKALITA: LIST VLASTNICTVÍ: BUDOVA: POZEMKY: PODLAŽÍ: ZPĚTNÝ NÁJEM: NÁJEMNÍ SMLOUVY: VYBAVENÍ:

Více

OPPIK Další výzva zveřejněna

OPPIK Další výzva zveřejněna Vážení, po první vlně vyhlášení výzev pro Operační program podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OPPIK) byla v pátek 26. června 2015 zveřejněna další Výzva, a to sice k programu podpory Aplikace.

Více

Stavba mateřské školy v Mariánských lázních (case study)

Stavba mateřské školy v Mariánských lázních (case study) Prezentace: Stavba mateřské školy v Mariánských lázních (case study) Vincent Guillot Rigips / Ecomodula Konference Building Efficiency 7. června 2012, Praha www.beffa.eu Mateřská škola Úšovice Mariánské

Více

NABÍDKA SPOLUPRÁCE,,AKCE A PARTY

NABÍDKA SPOLUPRÁCE,,AKCE A PARTY NABÍDKA SPOLUPRÁCE,,AKCE A PARTY O NÁS RFK Invest, a.s. je společnost, která se v posledních letech kromě jiného specializovala zejména na zajišťování nejrůznějších promo akcí, akcí v oblasti public relations

Více

Nabídkový katalog firmy Monivet pro rok 2015

Nabídkový katalog firmy Monivet pro rok 2015 Nabídkový katalog firmy Monivet pro rok 2015 strana 1 Nabídka srubových staveb a srubových prvků z masivu V naší nabídce naleznete originální srubové stavby a zahradní doplňky. Zabýváme se výstavbou srubů

Více

ELIOS 230 220 210. Agilní výkon.

ELIOS 230 220 210. Agilní výkon. ELIOS 230 220 210 Agilní výkon. Agilní výkon na míru. Zejména podniky chovající dobytek, obhospodařující louky a zpracovávající zeleninu, ale také uživatelé mimo zemědělství patří k široké řadě zákazníků

Více

Název školy: Střední odborná škola stavební Karlovy Vary Sabinovo náměstí 16, 360 09, Karlovy Vary Autor: MARIE KRAUSOVÁ Název materiálu:

Název školy: Střední odborná škola stavební Karlovy Vary Sabinovo náměstí 16, 360 09, Karlovy Vary Autor: MARIE KRAUSOVÁ Název materiálu: Název školy: Střední odborná škola stavební Karlovy Vary Sabinovo náměstí 16, 360 09, Karlovy Vary Autor: MARIE KRAUSOVÁ Název materiálu: VY_32_INOVACE_20_REVITALIZACE PANELOVÝCH DOMŮ_S4 Číslo projektu:

Více

10. Energeticky úsporné stavby

10. Energeticky úsporné stavby 10. Energeticky úsporné stavby Klíčová slova: Nízkoenergetický dům, pasivní dům, nulový dům, aktivní dům, solární panely, fotovoltaické články, tepelné ztráty objektu, součinitel prostupu tepla. Anotace

Více

Informace o základní škole a mateřské školce Hosín.

Informace o základní škole a mateřské školce Hosín. Informace o základní škole a mateřské školce Hosín. Krátké shrnutí nedávné historie 2007 Na základě požadavku vedení ZŠ a MŠ Hosín je z důvodu navýšení kapacity školky zrušená tělocvična. V této době zastupitelstvo

Více

PILOTNÍ PROJEKT AUGUSTINOVA. Petr Vogel

PILOTNÍ PROJEKT AUGUSTINOVA. Petr Vogel PILOTNÍ PROJEKT AUGUSTINOVA Petr Vogel Kolektiv výzkumného úkolu VAV-SP-3g5-221-07 Rychlé představení projektu Přestavení lokality, objektu Přestavení lokality, objektu Stav objektu Původní nezateplený,

Více

Jednoduchá dostupnost tísňového volání pomocí Integrovaného bezpečnostního centra Moravskoslezského kraje (IBC) v Ostravě

Jednoduchá dostupnost tísňového volání pomocí Integrovaného bezpečnostního centra Moravskoslezského kraje (IBC) v Ostravě Jednoduchá dostupnost tísňového volání pomocí Integrovaného bezpečnostního centra Moravskoslezského kraje (IBC) v Ostravě V Moravskoslezském kraji se rodí unikátní projekt operačního a krizového řízení

Více

TRANZITNÍ PROGRAM. Bc. Jindra Valentová Rytmus o.s.

TRANZITNÍ PROGRAM. Bc. Jindra Valentová Rytmus o.s. TRANZITNÍ PROGRAM Bc. Jindra Valentová Rytmus o.s. CO NÁS DNES ČEKÁ Představení Tranzitního programu Jak Tranzitní program probíhá Video o Tranzitním programu Práce ve skupinách a následná prezentace CO

Více

Pavel Vlk SIT TRAVEL s.r.o.

Pavel Vlk SIT TRAVEL s.r.o. 1991 2013 91 013 Cestovní kancelář SIT TRAVEL v současnosti zajišťuje servis pro více než 40 předních firem a institucí. To spolu s dvacetiletou tradicí a zkušenostmi v oboru zaručuje profesionální servis

Více