Udělejte si ve firmě pořádek

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Udělejte si ve firmě pořádek"

Transkript

1

2 Udělejte si ve firmě pořádek Pořádek musí být. Nejen ve vašich kancelářích, ale také v databázích, dokumentech, účtech nebo v jasných vizích do budoucna.

3 1 Udělejte si ve firmě pořádek 1.1 Udržujte zákaznické databáze aktuální Udržet databázi kontaktů aktuální se vám vyplatí V interních systémech uchováváte cenné informace. Kontakty od vašich pracovníků, obchodních partnerů i zákazníků vám nejlépe poslouží tehdy, když budou úplné, aktuální a systematické. Personalizované zprávy pak budou dávat smysl. Investice do jejich rozesílání budou efektivně vynaložené. Třiďte, obnovujte, doplňujte Shromažďujete informace, které využijete k marketingu a prodeji. Doplňte je o data narození, svátky, poslední zakoupené produkty (pro cross selling) nebo správný způsob oslovení. Tip: Pro zajištění bezpečnosti rozdělte databázi na části tak, aby se k jedné osobě nedostala veškerá data včetně kontaktů. Tip týmu Easytask.cz: Najměte si na Easytask.cz virtuální asistentku. Virtuální asistentka vám s pročištěním a doplněním databáze pomůže. Najděte na Easytask.cz pečlivou osobu, která má zkušenosti se zpracováním dat například v MS Excel. Spolehlivá asistentka vám bude s přípravou marketingových kampaní vypomáhat pravidelně.

4 1 Udělejte si ve firmě pořádek 1.2 Mějte pod kontrolou dokumenty, faktury i účetní doklady Není nic horšího, než strávit hodinu svého drahocenného času dohledáváním ztraceného dokumentu. Stanovte si pravidelný interval, ve kterém se budete věnovat kompletaci všech dokladů, faktur, dokumentů či smluv. Využijte k tomu slabší sezónní období, závěr roku, nebo třeba začátek každého měsíce. Tip týmu Easytask.cz: Najměte si na Easytask.cz brigádníky. Využijte volnější režim, který čas od času nastává, a zapojte do díla své zaměstnance. Nechte si doporučit někoho z rodiny vašich pracovníků, kdo jako brigádník rád přiloží ruku k dílu. Vy pomůžete druhým, oni pomohou vám. Hledáte-li nové brigádníky, Easytask.cz vám s jejich nalezením pomůže.

5 1 Udělejte si ve firmě pořádek 1.3 Dluží vám někdo? Vyřešte to Už jste také narazili na neplatiče? Nejste v tom sami. Upomínání a vymáhání dluhů není příjemné ani pro jednu stranu. Je však nutné k tomu, abyste veškeré finance, které vám patří, nakonec získali. Najděte nejbližší vhodný termín, který poslouží jako argument k vyřešení otevřených finančních záležitostí. Může jít o závěr kvartálu, roku, nebo započetí nové práce. Pověřte některého zaměstnance nebo externistu brigádníka, aby s dlužníkem komunikoval. Tip: Díky tomu, že si na komunikaci s dlužníky najmete externistu, snížíte riziko poškození svého vztahu s dlužníkem. Vaše spolupráce tak nemusí být ohrožena. Tip týmu Easytask.cz: Nechte pohledávky řešit externistu. Na Easytask.cz jednoduše zadejte poptávku a najděte spolehlivého člověka, který je ochotný pohledávky od dlužníků vymáhat. Své peníze konečně uvidíte na účtu.

6 1 Udělejte si ve firmě pořádek 1.4 Zjednodušte firemní procesy Moderní informační technologie používejte ve svůj prospěch. Najděte nejvhodnější aplikaci, online službu nebo jiný systém, který vylepší, urychlí či zjednoduší firemní činnosti. Dejte řád interní komunikaci svého týmu, skladovým zásobám nebo procesu zpracování nových objednávek. Milionům firem po celém světě pomáhají aplikace jako: Dropbox Evernote Pocket Wunderlist Basecamp a stovky dalších Tip týmu Easytask.cz: Nechte si vyrobit aplikaci na míru. Obraťte se na poradnu Easytask.cz a konzultujte své specifické potřeby s odborníky na zjednodušování firemních procesů. Zadejte na Easytask.cz poptávku po vytvoření mobilní nebo online aplikace. Pomůžeme vám vyhodnotit získané nabídky tak, abyste si zvolili toho nejlepšího dodavatele za nejlepší cenu.

7 1 Udělejte si ve firmě pořádek 1.5 Plánujte společně Nemusíte si vykreslovat vzdušné zámky. Naplánujte si ale své první kroky, projekty, marketingovou komunikaci, reklamní kampaně Přemýšlejte nad budoucími aktivitami pomocí myšlenkové mapy. Přidělte jednotlivým krokům termíny řešení. Řekněte o svých záměrech dodavatelům a naplánujte si s nimi další spolupráci. Vybídněte druhé k přemýšlení o vzájemné spolupráci. Objevte společně další nápady a inovace. Stanovený plán dá celému týmu jasný směr a omezí neproduktivní aktivity vás i zaměstnanců. Sdílené cíle dají vaší společné práci hlubší smysl.

8 Objevte nové obchodní příležitosti

9 2 Objevte nové obchodní příležitosti 2.1 Připravte obchodní a servisní oddělení na nejhorší Blíží se období spojené se silným tlakem? Dá se ze strany zákazníků očekávat zvýšení objemu poptávek po vašich službách nebo zboží? Vánoce jsou za dveřmi? Nebo se blíží nová sezóna? Připravte se na toto období v dostatečném předstihu. Vyškolte obchodní zástupce i všechny ostatní pracovníky, kteří se v kritickém období pravděpodobně dostanou do kontaktu se zákazníky. Připomeňte celému týmu zásady správného zákaznického servisu, principy základních obchodních dovedností a další zdánlivě samozřejmé věci. Vytvořte krizový scénář a seznamte s ním celý tým. Práce pod tlakem bude méně stresující, když bude celý tým na krizové situace dobře připraven. Tip: Přizvěte si externí školitele. Nebo vyšlete odpovědné zástupce na školení a nechte je poté prezentovat informace ze školení ostatním kolegům.

10 2 Objevte nové obchodní příležitosti 2.2 Slevy nebo speciální nabídky? Odlišujte se. Místo všudypřítomných slev nabídněte zákazníkům něco neokoukaného, hodnotného a speciálního. Investujte do sezónních přebalů, vytvořte luxusní balíčky, dodejte nabízenému produktu nápad, díky kterému jej v očích zákazníků pozvednete. Vytvořte tématickou kombinaci produktů, dodejte balíčku téma a příběh i pěkné ztvárnění. Tip: Máte málo času či peněz? Nechte grafika upravit již existující návrhy šablon, např. na graphicriver.net. Tip týmu Easytask.cz: Objevte kolegy s čerstvými nápady. Najděte si na Easytask.cz grafika. Vypracuje originální obal pro váš balíček, nebo navrhne profesionální přebal vašim produktům.

11 2 Objevte nové obchodní příležitosti 2.3 Využijte sílu kontaktních míst Kde a jak své zákazníky oslovujete? Kde lidé přichází do kontaktu s vaší značkou nebo produkty? Udělejte si přehled o svých kontaktních místech a revidujte své působení na nich. Přemýšlejte o tom, zda je využíváte na 100 %. Mezi místa, kde se zákazníci dostávají do kontaktu s vaší značkou, patří vedle vašich internetových stránek nebo výlohy obchodu i y, které posíláte nebo hesla na vaši firemní Wi-Fi síť. Tip týmu Easytask.cz: Toužíte svým zákazníkům poskytovat skvělé služby? Doporučujeme vám stejnojmennou knihu Skvělé služby, v níž Adam Hazdra a kol. ukazují, jak u kontaktních míst vaše působení začíná. Sledujte DesignSluzeb.cz.

12 2 Objevte nové obchodní příležitosti 2.4 Nebojte se sociálních sítí Sociální sítě jsou slabinou mnoha firem i živnostníků. Důvodem často je, že nezkoušejí, co dokáže placená propagace. Funguje přitom obvykle jako klasická PPC reklama a je možné přesně změřit, zda se vám vyplatí či nikoli. Vezměte si k ruce odborníka Přizvěte si jednou za čas ke konzultaci odborníka. Přesně vám ukáže, co děláte dobře a jak se můžete zlepšit. Upozorní vás na to, co děláte špatně a vysvětlí vám, proč a jak to změnit. I za jednu nebo dvě konzultační hodiny můžete získat informace, které se vám okamžitě vrátí a přinesou nové a spokojenější zákazníky. Tip týmu Easytask.cz: Dejte na zkušenosti a reference. Hledejte takového člověka na pomoc se sociálními sítěmi, který má prokazatelné zkušenosti a opravdu ví, co dělá. Ideální je, když na svém Easytask.cz profilu uvádí odkaz na svůj blog a reference. Tým Easytask.cz vám doporučujeme například Davida Lörincze a jeho praktické rady na blog.davidlorincz.cz.

13 Pečujte o každého zákazníka

14 3 Pečujte o každého zákazníka 3.1 Zaveďte živý chat Živý chat je skvělý nástroj. Pomáhá vám získávat nové zákazníky. A umožňuje vám poskytovat skvělé služby stávajícím klientům. Jak na to? Do svých internetových stránek nahrajete jednoduchý kód a propojíte daný chat s vaším účtem v programu Skype či Google Talk. Jakmile se do vybraného účtu přihlásíte, zobrazí se každému návštěvníku vašich stránek informace, že jste online. Zákazník, který na vašem webu klikne na Jsme online nebo Živý chat s vámi ihned zahájí konverzaci. Tip: Nástroje pro chat s návštěvníky webu si otestujte zcela zdarma s některým z těchto nástrojů: Customer-point.cz Olark.com Zopim.com Tip týmu Easytask.cz: Nechte si živý chat naimplementovat. Nevíte jak na to? Nebo spravujete více webových stránek, na které chcete živý chat umístit? Najděte na Easytask.cz člověka, který vám s tím pomůže.

15 3 Pečujte o každého zákazníka 3.2 Dejte zákazníkům něco navíc Váš marketing a obchodní aktivity vyvolávají v zákaznících očekávání. Vaším úkolem je tato očekávání splnit. A ještě lépe - předčít je. Ukažte, že si svých zákazníků ceníte. Poskytněte jim navíc něco, co potěší: Sleva, kterou zákazník nečeká Drobný dárek k objednávce Děkovná kartička s osobním vzkazem Poukaz na servis zdarma E-book s návody nebo radami Taková pozornost nestojí mnoho, ale přinese hodně. Tip týmu Easytask.cz: Vynikejte v každém detailu. Díky originálním a osobním textům se zákazníkům vryjete do paměti. Najměte si na Easytask.cz zkušeného copywritera, který vám pomůže vytvořit originální texty. Ať už jde o e-book, nebo osobní děkovné kartičky, na každém slově záleží.

16 3 Pečujte o každého zákazníka 3.3 Vyžádejte si zpětnou vazbu Požádejte své zákazníky o krátkou zpětnou vazbu. Otevře se vám nový pohled na dosavadní práci a získáte i několik referencí. Vytvořte jednoduchý dotazník. Zeptejte se zákazníků na jejich názor. Čím konkrétnější budou vaše otázky, tím cennější odpovědi získáte. Jak by popsali vaši vzájemnou spolupráci? Co jim vadilo a proč? V čem vidí prostor ke zlepšení? Jaké další služby či produkty jim schází? Tip: K vytvoření krátkých dotazníků využijte praktické nástroje: Surveymonkey.com, Wufoo.com, nebo české Survio.cz Tip týmu Easytask.cz: Co s větším množstvím vyplněných dotazníků? Najděte na Easytask.cz brigádníka a nechte si data z vyplněných dotazníků vyhodnotit. Přehledně uspořádané výsledky vám řeknou více, než jednotlivé dotazníky.

17 3 Pečujte o každého zákazníka 3.4 Personalizujte Úspěšní jste jen díky svým zákazníkům. Ukažte jim, že na ně myslíte. Investujte čas nebo peníze do personalizace odesílaných zpráv. Přistupujte k zákazníkům individuálně. Přemýšlejte o nich a přiložte do zprávy osobní poznatek, nebo tip, který pomůže vylepšit jejich byznys. Tip týmu Easytask.cz: Zkuste své zákazníky navzájem propojit. Ocení, že o nich přemýšlíte v širších souvislostech.

18 3 Pečujte o každého zákazníka 3.5 Vytvářejte zajímavý obsah Obsahový marketing je mantrou dnešních marketérů. Říká se, že obsah je král. A že prodává. Musí ale být dobrý. Máte zajímavé know-how? Přivítali by vaši zákazníci pomoc ve formě návodu, e-booku nebo webináře? Budujte si kvalitní vztahy se zákazníky tím, že jim skutečně pomáháte. Tip týmu Easytask.cz: V Easytask.cz se o know-how dělíme. V Easytask.cz jsme uspořádali webináře, které si kladly za cíl pomoci našim klientům pracovat maximálně efektivně. Poskytli jsme know-how týkající se outsourcingu a řízení dodavatelů na dálku. Díky zpětné vazbě nyní víme, že jsme druhým pomohli, a poskytli jim tipy, které v praxi využívají a oceňují. Získejte také záznam z našich webinářů nebo e-book o outsourcingu na blog.easytask.cz.

19 Pečujte o zaměstnance

20 4 Pečujte o zaměstnance 4.1 Kouzlete se slovy díků a chvály Prvotřídního zákaznického servisu a kvalitní péče o zákazníky dosáhnete jedině tehdy, když budou spokojeni vaši zaměstnanci. Chvalte Nacházejte příležitosti, při kterých své zaměstnance oceníte a poděkujete jim. Nebojte se veřejně je pochválit před ostatními. Chvalte je často a myslete na to, aby se s pochvalou dostalo na každého. Atmosféru v týmu to zpříjemní. Pochvala se stane příjemnou motivací k lepším výkonům i pro ostatní. Přemýšlejte o systému odměn. V některých firmách zavedli zeď slávy, kde oceňují nejlepší nebo proaktivní zaměstnance měsíce. Udělujte certifikáty za dobře odvedenou práci. Potěšte je osobním dopisem, nebo věcným darem (pero, hodinky, chytrý telefon...). Náklady na pořízení odměny nemusí být vysoké. Mělo by ale jít o něco, čeho si bude obdarovaný vážit a čehož symbolický přínos bude obrovský. Tip týmu Easytask.cz: Najměte si prostřednictvím Easytask.cz pomocníka. Upravit osobní dopisy do podoby, ze které bude zřejmé, že vám na adresátech záleží, vám pomůže šikovný copywriter. Na výrobu pěkných certifikátů si na Easytask.cz najměte grafika. Pomohou vám váš nápad dotáhnout do profesionální podoby.

21 4 Pečujte o zaměstnance 4.2 Budujte vzájemné vztahy Vaši pracovníci nežijí jen prací. Poznejte se lépe na neformálních setkáních. Najděte příležitosti, kde vznikne přirozená zábava. Vytvořte tým s pevnými vzájemnými vztahy. Tip týmu Easytask.cz: Nemusíte pořádat nákladné večírky. Překvapte tým drobným pohoštěním přímo v kanceláři. Jídla vám z několika různých restaurací dovezou až do firmy např. prostřednictvím služby Damejidlo.cz.

22 4 Pečujte o zaměstnance 4.3 Naslouchejte jim Zpětná vazba je důležitou součástí vztahů i uvnitř vašeho týmu. Neznamená, že se necháte unášet radami a připomínkami svých zaměstnanců jako na vlnách sem a tam. Co by vás mělo zajímat? Jsou vaši zaměstnanci v práci spokojení? Co jim v práci chybí? Co jim v práci překáží? Co by vylepšili? Tip týmu Easytask.cz: Najměte si externího personalistu. Důležité je zjistit co nejvíce informací, správně je vyhodnotit a na zjištěná fakta správně reagovat. Nejste-li si jisti v kramflecích, najměte si zkušeného personalistu. Na Easytask.cz hledejte takové pracovníky, kteří mají s personalistikou potřebné zkušenosti.

23 4 Pečujte o zaměstnance 4.4 Vzdělávejte je Nastanou-li v průběhu roku méně hektická období, využijte je ke školení zaměstnanců. Zvyšujte jejich odbornou kvalifikaci. Školte je však i v prezentačních nebo komunikačních dovednostech. Uspořádejte si interní školení Předávejte si navzájem praktické zkušenosti. Představte zaměstnancům aplikace, které mohou využít pro zjednodušení a urychlení vykonávané práce. Tip: Vedle školení Akademie21 určené pro podnikatele najdete na Know-how-klub.cz i kurzy zaměřené na využívání online a mobilních aplikací pro práci i podnikání.

24 Učte se Plánujte Žijte

25 5 Učte se. Plánujte. Žijte. 5.1 Odpočiňte si Ať už jsou pro vás dobou největšího odpočinku letní měsíce nebo Vánoce, nechte se touto příležitostí zcela pohltit. Dejte o své dovolené vědět všem obchodním partnerům i zákazníkům. Zveřejněte termín dovolené na webových stránkách, sociálních sítích i v automatické odpovědi na příchozí y. Informujte všechny, kdy máte zcela zavřeno (reálně i virtuálně), nebo kteří kolegové vás zastoupí. A pak: Vypněte. Odpočívejte. Nabírejte nové síly. Tip: Přehodnoťte vhodné komunikační kanály - viz informace o kontaktních místech na str.11.

26 5 Učte se. Plánujte. Žijte. 5.2 Plánujte a mějte vlastní vize Udělejte si čas sami pro sebe. Přemýšlejte nad tím, jak by měl vypadat váš následující rok. Projděte si detailní výsledky předchozího období. Zjistěte, které produkty nebo služby vám vydělaly nejvíce peněz, kteří zákazníci jsou pro vás klíčoví a kteří zaměstnanci mají největší potenciál. Nezaměřujte se na jednotlivé záležitosti, ale zhodnoťte své dosavadní působení jako celek. Pracujte s myšlenkovou mapou, která vám pomůže vidět souvislosti, stanovit priority a lépe plánovat budoucnost. Tip týmu Easytask.cz: Nechte si vypracovat analýzy. Nechte si zpracovat analýzu obchodní nebo marketingové strategie. Vyberete-li si na Easytask.cz správného dodavatele, může se vám investice do ní mnohonásobně vrátit.

27 5 Učte se. Plánujte. Žijte. 5.3 Vyhraďte si čas na vlastní růst V průběhu roku jistě nacházíte zajímavé články o podnikání, marketingu, obchodu, inovacích a mnohém dalším, co vás zajímá. Jen nemáte čas se jim pořádně věnovat a odkládáte si je na potom. Vyhraďte si čas na konci měsíce, nebo roku a vraťte se k tomu, co jste nestihli přečíst a zhlédnout. Věnujte pozornost svým osobním poznámkám Podívejte se, co jste během roku chtěli stihnout, jaké projekty jste chtěli uvést v život, nebo s čím jste rozhodně chtěli přestat. Podle toho plánujte své další kroky. Tip týmu Easytask.cz: Osvědčily se nám nástroje Evernote.com na přehledné ukládání poznámek a Getpocket.com na ukládání článků k pozdějšímu přečtení.

28 5 Učte se. Plánujte. Žijte. 5.4 Vzdělávejte se Zaplaťte si konzultace od odborníků. Oprašte svou angličtinu. Zlepšete své obchodní dovednosti. Vzdělávejte se v klíčových oblastech svého podnikání. Tip: Konzultace s odborníky vás mohou posunout raketovým tempem. Spojte se: se specialistou na značky Karlem Novotným (Mindless.cz); s odborníkem na zvyšování prodeje Honzou Laiblem (JanLaibl.cz); přijďte na naše školení Podnikání a marketing v 21. století; nebo vyzkoušejte jiné oborové specialisty. Tip týmu Easytask.cz: Odborníky najdete jednoduše a přehledně na Easytask.cz.

29 Outsourcujte jednoduše.

LÉTO A PRÁCE. Inspirujte se a začněte dosahovat lepších výsledků s menší námahou. Začněte outsourcovat a pracujte (nejen) v létě chytřeji.

LÉTO A PRÁCE. Inspirujte se a začněte dosahovat lepších výsledků s menší námahou. Začněte outsourcovat a pracujte (nejen) v létě chytřeji. LÉTO A PRÁCE Inspirujte se a začněte dosahovat lepších výsledků s menší námahou. Začněte outsourcovat a pracujte (nejen) v létě chytřeji. Obsah 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. Rozvoj a správa sociálních sítí Úprava

Více

7 osvědčených tipů jak vybudovat základnu věrných zákazníků

7 osvědčených tipů jak vybudovat základnu věrných zákazníků 7 osvědčených tipů jak vybudovat základnu věrných zákazníků 1. lekce Doporučení => nejlepší zdroj nových zakázek Malé a střední firmy dennodenně hledají ať už nové nebo staré, osvědčené marketingové taktiky

Více

PARTNER ČESKÝCH APLIKACÍ. (Výroba)

PARTNER ČESKÝCH APLIKACÍ. (Výroba) PARTNER ČESKÝCH APLIKACÍ (Výroba) Warehouse Pro Phone Nezbytná pomůcka pro všechny operátory výroby s Windows Phone. Jedním kliknutím můžete řešit prodej, dodávku, revize, spravovat sériová čísla a mnoho

Více

PARTNER ČESKÝCH APLIKACÍ. (Eshop)

PARTNER ČESKÝCH APLIKACÍ. (Eshop) PARTNER ČESKÝCH APLIKACÍ (Eshop) Heureka Nejznámější český srovnavač cen a produktů, ve kterém žádný e- shop nemůže chybět. Držte si přehled o tom, jak se vašemu e- shopu daří v porovnání s ostatními.

Více

Prodej to! Návod jak na to. Filip Novák, DiS.

Prodej to! Návod jak na to. Filip Novák, DiS. Prodej to! Návod jak na to Filip Novák, DiS. Obsah 1 1. Obsah 2. Lidé nakupují to, co potřebují, ale i to, pro co se nadchnou a nepotřebují 3. Neprodávejte produkt, ale celou zkušenost 4. Demonstrujte

Více

Průvodce Perfektním Webinářem základní pojmy

Průvodce Perfektním Webinářem základní pojmy Průvodce Perfektním Webinářem základní pojmy Pracovní sešit - krok za krokem Renata Králová Petr Zeman Co je to webinář? Webinář je seminář prostřednictvím internetu. Slouží především k představení vašich

Více

7 TIPŮ PRO ÚSPĚŠNÝ PRODEJ

7 TIPŮ PRO ÚSPĚŠNÝ PRODEJ 7 TIPŮ PRO ÚSPĚŠNÝ PRODEJ Filip Dřímalka, EF1 marketing & management s.r.o. www.drimalka.com www.ef1.cz www.customer-point.cz www.know-how-klub.cz TWITTER: @drimalka Byznys se šperky je velmi, velmi tvrdý.

Více

Mentoring. Individuální podpora pro pedagogy. Informace ke klíčové aktivitě KA3

Mentoring. Individuální podpora pro pedagogy. Informace ke klíčové aktivitě KA3 Mentoring Individuální podpora pro pedagogy Informace ke klíčové aktivitě KA3 Motto: Milý učiteli, milá školo, nabízíme Ti zapojení do aktivit mentoringu, které mají sloužit k Tvé individuální a cílené

Více

PARTNER ČESKÝCH APLIKACÍ. (Maloobchod)

PARTNER ČESKÝCH APLIKACÍ. (Maloobchod) PARTNER ČESKÝCH APLIKACÍ (Maloobchod) Pokladna DotyKačka Česká pokladní a rezervační aplikace pyšnící se titulem nejpoužívanější v ČR. Uložit si můžete neomezené množství dokladů, produktů, zaměstnanců

Více

CRM. Integrujte Vaše aplikace Google do modulů Zoho: Mail, Calendar, Adwords, Analytics, Contacts...

CRM. Integrujte Vaše aplikace Google do modulů Zoho: Mail, Calendar, Adwords, Analytics, Contacts... Přehled modulů Zoho CRM Modul Zoho CRM Vám nabízí kompletní řešení v oblasti řízení vztahů se zákazníky s funkcemi, které lze individuálně přizpůsobit Vašim procesům. Každé pole lze kromě toho libovolně

Více

Návod jak nejen reference získat, ale i efektivně využít. Publikace je chráněna autorským právem Pavel Fara 2013

Návod jak nejen reference získat, ale i efektivně využít. Publikace je chráněna autorským právem Pavel Fara 2013 Návod jak nejen reference získat, ale i efektivně využít. Publikace je chráněna autorským právem Pavel Fara 2013 1 Určitě sami dobře víte, že lidé neradi dávají doporučení na finanční zprostředkovatele.

Více

Akční nabídka marketingového řešení pro neziskové organizace

Akční nabídka marketingového řešení pro neziskové organizace Akční nabídka marketingového řešení pro neziskové organizace Varianta BASIC Obsahem balíčku je: webová stránka včetně: redakčního systému umožňujícího snadnou úpravu obsahu i neprofesionálním uživatelům,

Více

JAK SE PROSADIT NA FACEBOOKU A DALŠÍCH SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

JAK SE PROSADIT NA FACEBOOKU A DALŠÍCH SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH EDICE 2013 J a ks epr os a di t nafa c e booku adal š í c hs oc i ál ní c hs í t í c h Pr ů v o d c ep r ov š e c h n y, k d oc h t ě j í u s p ě t n e j e nn afa c e b o o k u JAK SE PROSADIT NA FACEBOOKU

Více

6 tipů. pro Strategii k radosti. Michal Kolář www.kolami.cz

6 tipů. pro Strategii k radosti. Michal Kolář www.kolami.cz 6 tipů pro Strategii k radosti Michal Kolář www.kolami.cz Do rukou se Vám dostává ebook 6 tipů pro Strategii k radosti s tipy, které dokáží posunout affiliate spolupráci v kombinaci s PPC reklamou na jiný

Více

VĚRNÉ ZÁKAZNÍKY PRO VŠECHNY

VĚRNÉ ZÁKAZNÍKY PRO VŠECHNY VĚRNÉ ZÁKAZNÍKY PRO VŠECHNY MOŽNOSTI UZAVŘENÉHO PLATEBNÍHO SYSTÉMU SMARTSHOP JSOU TÉMĚŘ NEOMEZENÉ: VLASTNÍ VĚRNOSTNÍ SYSTÉM, DÁRKOVÉ, ZÁKAZNICKÉ NEBO ZAMĚSTNANECKÉ KARTY NEBO TŘEBA E-VOUCHER. JEDNODUCHÁ

Více

Neuralmarketing Inteligentní newsletter

Neuralmarketing Inteligentní newsletter Nabídka jednorázové rozesílky a doplňkových služeb Neuralmarketing Inteligentní newsletter Nabídka jednorázové rozesílky a doplňkových služeb 2 Obsah 1 Příprava rozesílky... 3 2 Rozesílka... 4 3 Zpracování

Více

8 KROKŮ JAK ZÍSKAT FIREMNÍ ZÁKAZNÍKY

8 KROKŮ JAK ZÍSKAT FIREMNÍ ZÁKAZNÍKY NOVINKA 8kr okůj a kz í s ka t fir e mní z á ka z ní ky J e dnoduc hýnávodkr okz akr oke m Pr ů v o d c ep r ov š e c h n y, k d oc h t ě j í z í s k a t n o v éz a k á z k yuf i r e m ING. PAVEL HRDLIČKA

Více

Řešení nejen pro státní správu

Řešení nejen pro státní správu Řešení nejen pro státní správu Krátký úvod Jsou dvě cesty kterými lze splnit zákonnou povinnost mít webové stránky. Tou první je oslovit nejbližší firmu, která vytvoří krásný web za krásné peníze, ale

Více

Segmenty zákazníků Status 2012

Segmenty zákazníků Status 2012 Marketing v praxi Kdo je váš zákazník? Zamyslete se nad tím, kdo je váš zákazník? Jaké chcete mít zákazníky? Kterou skupinu zákazníků můžete lehce a s rozumnými náklady získat? Jakým způsobem můžete konkrétní

Více

LINKED AKADEMIE. Informace pro partnery PROČ PODPOŘIT? PROČ LINKED AKADEMIE?

LINKED AKADEMIE. Informace pro partnery PROČ PODPOŘIT? PROČ LINKED AKADEMIE? LINKED AKADEMIE Informace pro partnery PROČ LINKED AKADEMIE? LinkedIn je nejrychleji rostoucí profesní sociální síť Je efektivním nástrojem k k budování expertní značky hledání práce získávání nových klientů

Více

O čem je Historická příležitost?

O čem je Historická příležitost? Pro partnery O čem je Historická příležitost? Historická příležitost je více jak 24týdenní online program o tom, jak vydělat na neopakovatelné politicko-ekonomické změně důchodového systému v České republice,

Více

Na co je Retarget? Jak Retarget využít?

Na co je Retarget? Jak Retarget využít? retarget manuál Retarget je službou kontextové reklamní sítě Etarget. Na rozdíl od klasické kontextové reklamy cílí na lidi, kteří navštíví Váš web. To znamená, že již mají základní znalost Vašich produktů

Více

tipů, jak zlepšit PPC kampaně před Vánoci

tipů, jak zlepšit PPC kampaně před Vánoci 5 tipů, jak zlepšit PPC kampaně před Vánoci Vánoční období je pro velkou část firem klíčové. Je proto přirozené, že se větší část marketingového rozpočtu typicky soustředí právě do posledních měsíců v

Více

video komunikačními produkty Talk Fusion

video komunikačními produkty Talk Fusion Marketing na internetu se někdy může jevit jako nemožný úkol. E-mailový marketing je ale poměrně jednoduchá a neuvěřitelně účinná cesta; podle ředitele Direct Marketing Association má každý dolar, vynaložený

Více

praha a brno červenec prosinec 2009

praha a brno červenec prosinec 2009 profesní semináře praha a brno červenec prosinec 2009 budete vynikat Proč Tutor? Široká nabídka seminářů Veřejné nebo zakázkové firemní kurzy Kvalitní a profesionální lektorský tým Moderní učebny v centru

Více

ZÁŽITKY PRO FIRMY ALLEGRIA - FIRMA NA ZÁŽITKY. užijte si. ...a jak vypadá Vaše schůzka s VIP klientem?

ZÁŽITKY PRO FIRMY ALLEGRIA - FIRMA NA ZÁŽITKY. užijte si. ...a jak vypadá Vaše schůzka s VIP klientem? ZÁŽITKY PRO FIRMY užijte si vztahy se svými klienty, je to pro Vás jediná spolehlivá investice, která se Vám stonásobně vrátí...a jak vypadá Vaše schůzka s VIP klientem? ALLEGRIA - FIRMA NA ZÁŽITKY vznikla

Více

Dejte vaší škole nový rozměr!

Dejte vaší škole nový rozměr! Dejte vaší škole nový rozměr! Co je to FRONTER? Fronter je otevřená výuková platforma, která si za dvanáct let svého nasazení ve vzdělávacích institucích v celé Evropě získala více než jeden milion aktivních

Více

Návod k používání služeb na portálu SMSbrána.cz. www.smsbrana.cz

Návod k používání služeb na portálu SMSbrána.cz. www.smsbrana.cz Návod k používání služeb na portálu SMSbrána.cz www.smsbrana.cz Obsah 1 registrace a příhlášení... 3 2 co dělat po přihlášení uživatelské rozhraní... 4 3 Dobití kreditu... 5 4 Naplnění kontaktního adresáře...

Více

gamifikace pro verejnost hravý event marketing

gamifikace pro verejnost hravý event marketing ˇ pro verejnost hravý event marketing Chtěli byste dát vědět více lidem o své instituci, značce či produktu a oslovit nové cílové skupiny? více motivovat již stávající klienty k určité činnosti a vzbuzovat

Více

PARTNER ČESKÝCH APLIKACÍ. (Právnické kanceláře)

PARTNER ČESKÝCH APLIKACÍ. (Právnické kanceláře) PARTNER ČESKÝCH APLIKACÍ (Právnické kanceláře) Dropbox Noste sebou své soubory kamkoliv se pohnete. Dropbox je cloudovým úložištěm, kde si může celá vaše kancelář uložit všechny dokumenty, se kterými pracujete.

Více

Jak najít své EW? Proč a jak budovat svou EW skupinu?! Jednoduše a efektivně

Jak najít své EW? Proč a jak budovat svou EW skupinu?! Jednoduše a efektivně Proč a jak budovat svou EW skupinu?! Jednoduše a efektivně Každý úspěšný člověk, jestliže chce dosáhnout svého cíle, se musí věnovat své práci na 100%. Náš cíl je jasný. Vydělávat snadno, rychle a neomezené

Více

QAD CRM. Vladimír Bartoš. konzultant

QAD CRM. Vladimír Bartoš. konzultant QAD CRM Vladimír Bartoš konzultant Integrace QAD CRM QAD EA Artikly Adresy Nabídky Prodejní objednávky Instalovaná báze Servisní volání Servisní kontrakty Servisní nabídky Nabídky volání Měny Uživatelé

Více

STAVBY.CZ. Zviditelnit firmu nikdy nebylo jednodušší. Kontakty.cz Na Příkopě 958/25, 11000 Praha 1 info@kontakty.cz, +420 221 967 358. www.stavby.

STAVBY.CZ. Zviditelnit firmu nikdy nebylo jednodušší. Kontakty.cz Na Příkopě 958/25, 11000 Praha 1 info@kontakty.cz, +420 221 967 358. www.stavby. STAVBY.CZ Zviditelnit firmu nikdy nebylo jednodušší NABÍDKA SLUŽEB PORTÁLU STAVBY.CZ Kontakty.cz Na Příkopě 958/5, 11000 Praha 1 info@kontakty.cz, +40 1 967 58 www.stavby.cz o portálu stavby.cz Vše pro

Více

5 % 10 % Správa profilu (stránky) na Facebooku. Tři varianty rozsahu správy Facebook účtu, soutěže a další služby: SLEVA SLEVA

5 % 10 % Správa profilu (stránky) na Facebooku. Tři varianty rozsahu správy Facebook účtu, soutěže a další služby: SLEVA SLEVA Správa profilu (stránky) na Facebooku Facebook dnes má téměř každý pravidelný uživatel internetu (nejen) v ČR. Tato sociální síť představuje oblíbené komunikační médium především mezi mladými. Pro podniky,

Více

www.milionoveimperium.cz

www.milionoveimperium.cz www.milionoveimperium.cz David Kirš, autor Miliónového impéria a EmailAcademy uvádí ebook WEB MILIONÁŘE A KRUH BOHATSTVÍ Tento ebook (dokument) můžete šířit a přeposílat dále, ale pouze jako celek. Není

Více

aneb Snadné psaní bez pravidel Publikace je chráněna autorským právem Pavel Fara 2013

aneb Snadné psaní bez pravidel Publikace je chráněna autorským právem Pavel Fara 2013 aneb Snadné psaní bez pravidel Publikace je chráněna autorským právem Pavel Fara 2013 1 Finanční trh je přesycen finančními poradci a zprostředkovali pojištění. Určitě využíváte všechny dostupné aplikace

Více

GMAIL. Verze 1 18.8.2008 Gmail je online aplikace, která se neustále vyvíjí. V daném okamžiku proto používáte vždy tu nejaktuálnější verzi.

GMAIL. Verze 1 18.8.2008 Gmail je online aplikace, která se neustále vyvíjí. V daném okamžiku proto používáte vždy tu nejaktuálnější verzi. GMAIL VERZE NÁVODU A NÁSTOJI Verze 1 18.8.2008 Gmail je online aplikace, která se neustále vyvíjí. V daném okamžiku proto používáte vždy tu nejaktuálnější verzi. VYUŽITÍ PRO e-mail s emailovou schránkou

Více

Postup nastavení bezpečné E-mailové schránky pro zákazníky Logicentra

Postup nastavení bezpečné E-mailové schránky pro zákazníky Logicentra Postup nastavení bezpečné E-mailové schránky pro zákazníky Logicentra Důvod přidělování speciálních schránek. Podle posledních statistik kolem 90 % všech E-mailů na Internetu tvoří nevyžádaná pošta. Patří

Více

aneb Návyky, které vynášejí Publikace je chráněna autorským právem Pavel Fara 2013

aneb Návyky, které vynášejí Publikace je chráněna autorským právem Pavel Fara 2013 aneb Návyky, které vynášejí Publikace je chráněna autorským právem Pavel Fara 2013 1 Úvodem bych vám rád představil pojem Systemický prospecting. Jsou to dvě cizí slova, jejich spojení v češtině znamená

Více

Zvyšování kvality výuky technických oborů

Zvyšování kvality výuky technických oborů Zvyšování kvality výuky technických oborů Klíčová aktivita VI.2 Vytváření podmínek pro rozvoj znalostí, schopností a dovedností v oblasti finanční gramotnosti Výukový materiál pro téma VI.2.1 Řemeslná

Více

PARTNER ČESKÝCH APLIKACÍ. (Realitní kanceláře)

PARTNER ČESKÝCH APLIKACÍ. (Realitní kanceláře) PARTNER ČESKÝCH APLIKACÍ (Realitní kanceláře) CENTURY 21 Real Estate Vyhledávejte nemovitosti k prodeji poblíž vaší polohy, případně podle konkrétní adresy nebo města. Výsledky můžete filtrovat podle vybyvení

Více

Vzhled a popis hlavních funkcí systému SMSbrána.cz

Vzhled a popis hlavních funkcí systému SMSbrána.cz Vzhled a popis hlavních funkcí systému SMSbrána.cz www.smsbrana.cz Hlavní stránka a přihlášení do systému 4 Neogenia s.r.o. +420 5 9 260 info@smsbrana.cz www.neogenia.cz Odesílač SMS Nejdůležitější část

Více

PARTNER ČESKÝCH APLIKACÍ. (Řemeslníci)

PARTNER ČESKÝCH APLIKACÍ. (Řemeslníci) PARTNER ČESKÝCH APLIKACÍ (Řemeslníci) ihandy Carpenter Graficky pěkně zpracovaná aplikace pro každého řemeslníka. Obsahuje vodováhu, olovnici, pravítko, úhloměr a deskovou vodováhu. Řemeslníci označují

Více

Naše vize. Naše poslání

Naše vize. Naše poslání Na základě žádosti o finanční podporu z OP LZZ získalo město Třebíč dotaci na projekt s názvem Vybudování koordinačního centra práce na dálku v Třebíči. Svoji činnost zahájilo Koordinační centrum 1. srpna

Více

Zaručený návod, jak mít

Zaručený návod, jak mít Zaručený návod, jak mít jistou práci a mzdu Rady k nezaplacení 1. Jak získat práci a začít vydělávat peníze 2. Že vám agentura práce najde práci za vás 3. Co říkají lidé, kteří pracují pro agenturu práce

Více

JE ČAS ZVÝŠIT VÝKON VAŠÍ FIRMY

JE ČAS ZVÝŠIT VÝKON VAŠÍ FIRMY JE ČAS ZVÝŠIT VÝKON VAŠÍ FIRMY Online software řeší tři hlavní okruhy firemních potřeb: Firemní sociální síť Sdílejte vnitrofiremní informace raketovou rychlostí Nabízené nástroje: nástěnka články osoby

Více

E-book, který vymaže otazníky z vašeho života. Odpověď na každé NEVÍM JAN ČEPELKA

E-book, který vymaže otazníky z vašeho života. Odpověď na každé NEVÍM JAN ČEPELKA E-book, který vymaže otazníky z vašeho života. Odpověď na každé NEVÍM JAN ČEPELKA Odpověď na každé NEVÍM Je to už pěkných pár let a stejně na tu lekci nikdy nezapomenu. Byla a stále je pro mne důležitá

Více

Digitální seminář Mobilní aplikace v r. 2014 - základ úspěšné komunikace

Digitální seminář Mobilní aplikace v r. 2014 - základ úspěšné komunikace Digitální seminář Mobilní aplikace v r. 2014 - základ úspěšné komunikace Krátce o mně Filip Dřímalka Marketing / Business Development I Konzultace / Školení Co dnes znamenají mobilní aplikace? Nebudeme

Více

Centrum služeb pro podnikání s.r.o. Kurz: PŘÍPRAVA NA PŘIJÍMACÍ POHOVOR. 2013, I. verze (LP)

Centrum služeb pro podnikání s.r.o. Kurz: PŘÍPRAVA NA PŘIJÍMACÍ POHOVOR. 2013, I. verze (LP) PŘÍPRAVA NA PŘIJÍMACÍ POHOVOR Centrum služeb pro podnikání s.r.o. 2013, I. verze (LP) 1 OBSAH 1. ÚVOD 3 2. SLEDOVÁNÍ NABÍDEK ZAMĚSTNÁNÍ 4 3. MOTIVAČNÍ DOPIS..5 4. JAK NAPSAT ŽIVOTOPIS 7 5. ČEHO SE VYVAROVAT

Více

Efektivní e-marketing v cestovním ruchu a jak na něj?

Efektivní e-marketing v cestovním ruchu a jak na něj? Efektivní e-marketing v cestovním ruchu a jak na něj? Internetová populace v ČR 6 000 000 uživatelů internetu (největší procento 15 až 55 let) 5 000 000 používá Seznam (spíše starší) 4 500 000 používá

Více

Webináře manuál OBSAH

Webináře manuál OBSAH Webináře manuál OBSAH CO je webinář?...2 PROČ webinář?...2 CO POTŘEBUJETE na webinář?...2 PŘIHLÁŠENÍ na webinář?...3 PRŮBĚH webináře?...3 POPIS učebny pro webinář...6 CO je webinář? Slovo WEBINÁŘ vzniklo

Více

Nabídka řešení CRM pomocí

Nabídka řešení CRM pomocí Nabídka řešení CRM pomocí Obsah: Popis systému SugarCRM 2 Cena 3 Moduly a funkce 4 o Hlavní stránka 5 o Kalendář 6 o Obchody 7 o Reklamace 8 o Firmy 9 o Firmy detail 10 o Osoby 11 o Reporty 12 Testovací

Více

Česká asociace pro arbitráž

Česká asociace pro arbitráž PŘÍPADOVÁ STUDIE Česká asociace pro arbitráž (CAA) Profil klienta a zadání Česká asociace pro arbitráž zajišťuje vedení rozhodčích řízení pro obchodní i soukromé spory majetkového charakteru. CAA sdružuje

Více

MarkAs marketingový asistent. Návod Betatest

MarkAs marketingový asistent. Návod Betatest MarkAs marketingový asistent Návod Betatest 25.5.2015 ! 2 /! 9 Obsah Návod betatest 3 Zapojení do betatestu 3 Instalace a aktivace 3 Založení nového zákazníka 4 Konfigurace MarkAs Mailer 6 Použití MarkAs

Více

Stránky pro realitní kanceláře

Stránky pro realitní kanceláře Stránky pro realitní kanceláře () Obsah Co nabízíme nově vznikajícím i existujícím realitním kancelářím... 2 Webové stránky pro realitní kancelář... 2 Realitní program (software)... 2 Náhledy realitního

Více

3 cesty, jak nejlépe propagovat

3 cesty, jak nejlépe propagovat 3 cesty, jak nejlépe propagovat ebook pro affiliate partnery programu Firmy 2.0 Napsala Stanislava Mrázková Affiliate manažerka pro Firmu 2.0 2012 Firma 2.0, 3 cesty, jak nejlépe propagovat Naučte se využívat

Více

www.modrapyramida.cz Bezplatná infolinka Modré pyramidy 800 101 554 Veškeré detaily o produktech s vámi rád projedná náš finanční poradce.

www.modrapyramida.cz Bezplatná infolinka Modré pyramidy 800 101 554 Veškeré detaily o produktech s vámi rád projedná náš finanční poradce. www.modrapyramida.cz Bezplatná infolinka Modré pyramidy 800 101 554 Veškeré detaily o produktech s vámi rád projedná náš finanční poradce. POTŘEBUJI BYDLET Nabízíme vám produkty stabilních a silných partnerů:

Více

Analýza pro úspěšné budování zpětných odkazů. Bubakasyn.cz

Analýza pro úspěšné budování zpětných odkazů. Bubakasyn.cz Analýza pro úspěšné budování zpětných odkazů Dobrý den, Připravili jsme pro Vás Analýzu pro úspěšné budování zpětných odkazů jejichž smyslem je nalézt dostupná relevantní místa, pro tyto odkazy a poskytnutí

Více

Produktový list - Sklik. PPC reklama Internetová reklama placená za proklik

Produktový list - Sklik. PPC reklama Internetová reklama placená za proklik Produktový list - Sklik PPC reklama Internetová reklama placená za proklik O službě Sklik je český PPC systém provozovaný společností Seznam.cz, který umožňuje zobrazování textové reklamy ve vyhledávání

Více

Plánování = ½ úspěchu webového projektu

Plánování = ½ úspěchu webového projektu Plánování = ½ úspěchu webového projektu Petr Bechyně BARTON STUDIO s.r.o. Čím snadněji se něco udělá, tím obtížněji se to pak mění. Engův princip Proč plánovat Aby se vám vynaložený čas i peníze zúročily.

Více

JAK VYLEPŠIT VLASTNÍ KATALOGY A PROSPEKTY?

JAK VYLEPŠIT VLASTNÍ KATALOGY A PROSPEKTY? JAK VYLEPŠIT VLASTNÍ KATALOGY A PROSPEKTY? 5 PRAKTICKÝCH KROKŮ Rozhodujete se, u koho necháte vytvořit Vaše reklamní tiskoviny, nebo chystáte redesign? Nepouštějte se rovnou do tvorby grafických návrhů.

Více

Web je bezesporu nejrychleji měnícím se médiem, do kterého se

Web je bezesporu nejrychleji měnícím se médiem, do kterého se váš nový WEB Vážený zákazníku, velice si vážím vašeho zájmu o moje služby. Každý profesionál se snaží udělat zadanou práci co nejlépe. K tomu používá svoje osvědčené nástroje a získané Know-how. Věřím,

Více

Nové obchodní příležitosti pro firmy

Nové obchodní příležitosti pro firmy Nové obchodní příležitosti pro firmy OBSAH O PORTÁLU AAAPOPTÁVKA.CZ.....................................3 O AAAPOPTÁVCE.CZ...3 Co můžete očekávat od AAAPOPTÁVKA.CZ?...3 Co Vám AAAPOPTÁVKA.CZ může nabídnout?...3

Více

Soustředění. 2015 Kateřina Sodomková, katerinasodomkova.cz. všechna práva vyhrazena

Soustředění. 2015 Kateřina Sodomková, katerinasodomkova.cz. všechna práva vyhrazena Soustředění 2015 Kateřina Sodomková, katerinasodomkova.cz všechna práva vyhrazena Umění soustředit se Ano, někdy to je skutečně umění, dokázat se plně soustředit na to, co děláme. Jsou situace, kdy nám

Více

Optimální půjčka vám umožní získat i neúčelovou část použitelnou na jakékoli nepodnikatelské účely.

Optimální půjčka vám umožní získat i neúčelovou část použitelnou na jakékoli nepodnikatelské účely. POTŘEBUJI PŮJČIT Jestliže potřebujete rychle půjčit finanční prostředky a hledáte solidního partnera, pak jste v Modré pyramidě na správné adrese. Díky půjčkám z naší nabídky si můžete jednoduše a bez

Více

JAK PROMĚNIT NÁVŠTĚVNÍKY V ZÁKAZNÍKY

JAK PROMĚNIT NÁVŠTĚVNÍKY V ZÁKAZNÍKY DRUHÁ STRATEGIE: KONVERZE V minulém videu jsem vám ukázal postup, díky kterému se velmi jednoduše dají zdvojnásobit zisky na každého zákazníka. Pokud jste toto video ještě neviděli, doporučuji se na něj

Více

www.posticka.cz Jak to funguje?

www.posticka.cz Jak to funguje? Poštička.cz je webová aplikace, díky které budete moci ukládat kontaktní údaje svých zákazníků a přátel a následně je oslovit hromadně rozeslaným e-mailem. www.posticka.cz Jak to funguje? 1. Poštička.cz

Více

Prava a povinnosti cizinců na českém. pracovní listy. Projekt Změňte to! Podpora uplatnění migrantů na trhu práce (reg. číslo CZ.2.17/2.1.

Prava a povinnosti cizinců na českém. pracovní listy. Projekt Změňte to! Podpora uplatnění migrantů na trhu práce (reg. číslo CZ.2.17/2.1. Prava a povinnosti cizinců na českém Motivační pracovním dopis trhu NÁCVIKOVÁ WORKSHOP LEKCE pracovní listy Projekt Změňte to! Podpora uplatnění migrantů na trhu práce (reg. číslo CZ.2.17/2.1.00/34351)

Více

Jsme reklama v Supermarketu.

Jsme reklama v Supermarketu. Jsme reklama v Supermarketu. InstoreRadio vzbuzuje emoce! InstoreRadio je přes satelit vysílaný hudební a informační program, díky kterému supermarket zpříjemňuje nákup zákazníkům. Tyto programy jsou oblíbené,

Více

MAREK ODROBINA. 10 tipů. advokáta pro obchodníky. Jak mít při obchodování jistotu? Seznamte se se zkušenostmi na co si máte dát při obchodování pozor.

MAREK ODROBINA. 10 tipů. advokáta pro obchodníky. Jak mít při obchodování jistotu? Seznamte se se zkušenostmi na co si máte dát při obchodování pozor. MAREK ODROBINA 10 tipů advokáta pro obchodníky Jak mít při obchodování jistotu? Seznamte se se zkušenostmi na co si máte dát při obchodování pozor. www.marekodrobina.cz úvod Jsem obchodník, jsem advokát.

Více

PROČ PRACOVNÍ PORTÁLY NESTAČÍ A PROČ SE FIRMY MUSÍ KONEČNĚ ZAČÍT ZABÝVAT SOCIÁLNÍMI SÍTĚMI

PROČ PRACOVNÍ PORTÁLY NESTAČÍ A PROČ SE FIRMY MUSÍ KONEČNĚ ZAČÍT ZABÝVAT SOCIÁLNÍMI SÍTĚMI PROČ PRACOVNÍ PORTÁLY NESTAČÍ A PROČ SE FIRMY MUSÍ KONEČNĚ ZAČÍT ZABÝVAT SOCIÁLNÍMI SÍTĚMI 2 Colorbee Insights Vám poskytují pravidelné komentáře, rady, tipy a aktuální informace z oblasti lidských zdrojů.

Více

Úvod do sociálních sítí

Úvod do sociálních sítí Úvod do sociálních sítí Otázky do začátku Je má cílová skupina na sociálních sítích? Čeho tam chci dosáhnout? Mám obsah, který můžu sdílet? Kdo bude obstarávat sociální sítě? Jak budu měřit úspěšnost aktivit?

Více

STRÁNKA BY NEMĚLA BÝT POUZE VIZITKOU, ALE MĚLA BY BÝT PRODEJCEM

STRÁNKA BY NEMĚLA BÝT POUZE VIZITKOU, ALE MĚLA BY BÝT PRODEJCEM Dnes se prakticky podíváme na to, co všechno musí letos vaše stránky umět, aby fungovaly a vydělávaly. STRÁNKA BY NEMĚLA BÝT POUZE VIZITKOU, ALE MĚLA BY BÝT PRODEJCEM Toto je první věc, která je velmi

Více

Vánoční čas jak jej využít pro posílení vztahu firmy s partnery a klienty

Vánoční čas jak jej využít pro posílení vztahu firmy s partnery a klienty Vánoční čas jak jej využít pro posílení vztahu firmy s partnery a klienty Mgr. Bohdana Rambousková Agenda Způsoby komunikace Pour feliciter CSR Plánování Advent Příležitost vystoupit z přísně obchodního

Více

Prosím mějte na paměti, že z bezpečnostních důvodů byste měli změnit Internetový přístupový kód každých 60 dní.

Prosím mějte na paměti, že z bezpečnostních důvodů byste měli změnit Internetový přístupový kód každých 60 dní. Před přihlášením - HLAVNÍ MENU Přihlášení do banky Přihlášení s Internetovým přístupovým kódem 1. Vepište své Zákaznické ID do kolonky 'identifikátor uživatele'. (Vaše Zákaznické ID je 8-místný číslovat

Více

Transparentní náklady. Optimalizované procesy. Vyšší efektivita

Transparentní náklady. Optimalizované procesy. Vyšší efektivita Transparentní náklady Optimalizované procesy Vyšší efektivita Iden fikovat skryté náklady a uvědomit si potenciál pro op malizaci Počty fyzických dokumentů, čas na zpracování a náklady na tisk jsou obvykle

Více

WebCare. Péče o Váš web. Pro-idea s.r.o., 2011 www.pro-idea.cz info@pro-idea.cz

WebCare. Péče o Váš web. Pro-idea s.r.o., 2011 www.pro-idea.cz info@pro-idea.cz WebCare Péče o Váš web Chceme pomáhat Vašemu Byznysu Dnes už nestačí mít pouze kvalitně zpracovanou internetovou prezentaci. Vaše konkurence už ji má také, a nebo na ní usilovně pracuje. Můžete být ale

Více

Přijímací pohovor. - Pokud jste pozváni na přijímací pohovor, znamená to, že máte pro danou práci - pozici předpoklady

Přijímací pohovor. - Pokud jste pozváni na přijímací pohovor, znamená to, že máte pro danou práci - pozici předpoklady - Pokud jste pozváni na přijímací pohovor, znamená to, že máte pro danou práci - pozici předpoklady - Pečlivě se připravte na přijímací pohovor - Zhodnoťte své možnosti pro danou práci (porovnávejte je

Více

netauto komplexní informační systém pro autobazary netauto je komplexní obchodní řešení pro Váš autobazar. Díky systému netauto budete:

netauto komplexní informační systém pro autobazary netauto je komplexní obchodní řešení pro Váš autobazar. Díky systému netauto budete: netauto komplexní informační systém pro autobazary Hlavní pohled na systém netauto netauto je komplexní obchodní řešení pro Váš autobazar. Díky systému netauto budete: mít dokonalý přehled o vykoupených

Více

Webové šablony pro restaurace

Webové šablony pro restaurace Grafika Webdesign Eshopy Webové šablony pro restaurace Připravili jsme šablonové weby, které je možné aplikovat na většinu restaurací/kaváren a podobných podniků. Oproti univerzálním šablonám pro firemní

Více

Úvod do on-line marketingu

Úvod do on-line marketingu Úvod do on-line marketingu Lektor: Jiří Eder Obsah videosemináře co je on-line marketing možnosti,výhody a rizika on-line marketingu pozice on-line marketingu v marketingovém mixu stanovení cílů a měření

Více

Dobrý den. Jmenuji se David Pertl. Můžete mě kontaktovat: Telefonicky: 777 166 889 E-mailem: pertldav@fit.cvut.cz Skype: david.

Dobrý den. Jmenuji se David Pertl. Můžete mě kontaktovat: Telefonicky: 777 166 889 E-mailem: pertldav@fit.cvut.cz Skype: david. Dobrý den. Jmenuji se David Pertl. Můžete mě kontaktovat: Telefonicky: 777 166 889 E-mailem: pertldav@fit.cvut.cz Skype: david.pertl Microsoft Dynamics CRM Online Přihlašovací údaje Otevřete si stránku

Více

MODUL 1 ZAČÍNÁME S BLOGEM

MODUL 1 ZAČÍNÁME S BLOGEM MODUL 1 ZAČÍNÁME S BLOGEM V prvním modulu se dozvíte, jak vám blog může ve vašem podnikání pomoci. Stanovíte si téma blogu, jeho cíl a také cílového návštěvníka, kterému budete přizpůsobovat obsah na vašem

Více

Návod na vytvoření vlastního videa. Publikace je chráněna autorským právem Pavel Fara 2013

Návod na vytvoření vlastního videa. Publikace je chráněna autorským právem Pavel Fara 2013 Návod na vytvoření vlastního videa Publikace je chráněna autorským právem Pavel Fara 2013 1 Sami nejlépe víte, že trh s finančními poradci je přesycen.každý poradce se snaží odlišit od ostatních, být nejlepší

Více

REGISTRACE - ARGUMENTY

REGISTRACE - ARGUMENTY REGISTRACE - ARGUMENTY Já už jsem toho vyzkoušel(a) tolik a nikde jsem nebyl(a) úspěšný(á) V přímém prodeji jde především o vytrvalost a cílevědomost. Pokud je kvalitní produkt prodává se sám. Máte možnost

Více

Závazné nabídky. Okamžitá rezervace. Bez čekání.

Závazné nabídky. Okamžitá rezervace. Bez čekání. Závazné nabídky. Okamžitá rezervace. Bez čekání. SEND Objednávejte leteckou přepravu rychleji než kdykoli předtím. Změna je ve vzduchu Získávání nabídek, provádění rezervací a sledování zásilek představuje

Více

Jsme reklama v Supermarketu.

Jsme reklama v Supermarketu. Jsme reklama v Supermarketu. CashPoster vysílají impulsy! Reklamní účinek: Stačí jedno uchopení! Rozdělovač nákupů u pokladny je každý den hodně používaný předmět, který patří k dění v supermarketu - stejně

Více

Rady a tipy jak být ve vyhledavačích na první místě. Publikace je chráněna autorským právem Pavel Fara 2013

Rady a tipy jak být ve vyhledavačích na první místě. Publikace je chráněna autorským právem Pavel Fara 2013 Rady a tipy jak být ve vyhledavačích na první místě. Publikace je chráněna autorským právem Pavel Fara 2013 1 Rád bych vám nyní představil způsoby a tipy, jak umístit váš web na první pozice ve vyhledavačích.

Více

webmarketin Základní moduly aplikace

webmarketin Základní moduly aplikace webmarketin Aplikace webmarketing je komplexní online nástroj určený pro podporu a řízení marketingu a CRM ve společnosti. Její součástí jsou webové ankety, SMS kampaně nebo newslettery, které lze spravovat

Více

Mailkit. Rychlá příručka. More power to your emails

Mailkit. Rychlá příručka. More power to your emails Mailkit Rychlá příručka Úvod Tato uživatelská příručka je určena všem, jež se chystají používat Mailkit pro správu emailových kampaní, a vysvětluje ty nejpodstatnější vlastnosti této aplikace. Většina

Více

ZÍSKÁVÁNÍ A VÝBĚR PRACOVNÍKŮ

ZÍSKÁVÁNÍ A VÝBĚR PRACOVNÍKŮ ZÍSKÁVÁNÍ A VÝBĚR PRACOVNÍKŮ Název školy Obchodní akademie, Vyšší odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Uherské Hradiště Název DUMu VY_32_INOVACE_PRA0117.docx Autor Ing. Adam

Více

Obsah... 4 Úvod... 12. Základní informace 19

Obsah... 4 Úvod... 12. Základní informace 19 ......................................................... 4 Úvod.......................................................... 12 Základní informace 19 Výběr zboží....................................................

Více

Lyoness tajemství nakupovat

Lyoness tajemství nakupovat Možnosti nakupování Lyoness tajemství nakupovat 1. Uplatnění CashBack karty 2. Přímá platba (Potvrzení o platbě) 3. Originální poukázky 4. Online poukázka 5. Převod elektrické energie a plynu 1. Uplatnění

Více

ČESKÉSTAVBY.cz. portál o stavbě, zahradě a bydlení PŘEDSTAVENÍ PORTÁLU MOŽNOSTI INZERCE CENÍK INZERCE

ČESKÉSTAVBY.cz. portál o stavbě, zahradě a bydlení PŘEDSTAVENÍ PORTÁLU MOŽNOSTI INZERCE CENÍK INZERCE portál o stavbě, zahradě a bydlení PŘEDSTAVENÍ PORTÁLU MOŽNOSTI INZERCE CENÍK INZERCE Internetový portál o stavbě, zahradě a bydlení. 2.000.000 unikátních návštěvníků ročně PROČ INZEROVAT NA SERVERU? vysoká

Více

Internetový marketing. Využijte naplno marketingový potenciál internetu

Internetový marketing. Využijte naplno marketingový potenciál internetu Internetový marketing Využijte naplno marketingový potenciál internetu Internetový marketing Internet marketing je jedním z druhů propagace, kterým můžete získávat nové zákazníky a budovat značku (branding).

Více

www.productoo.com E-SHOP

www.productoo.com E-SHOP Jedinečný způsob on-line prezentace, prodeje a řízení výroby Vašich produktů. Productoo je původní český software určený pro on-line prezentaci a prodej produktů. Kombinuje klasický způsob prodeje na internetu

Více

reg. číslocz.1.07/1.1.32/01.0004 JAK SPRÁVNĚ NAPSAT ŽIVOTOPIS A MOTIVAČNÍ DOPIS ANEB JAK USPĚT U VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ?

reg. číslocz.1.07/1.1.32/01.0004 JAK SPRÁVNĚ NAPSAT ŽIVOTOPIS A MOTIVAČNÍ DOPIS ANEB JAK USPĚT U VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ? reg. číslocz.1.07/1.1.32/01.0004 JAK SPRÁVNĚ NAPSAT ŽIVOTOPIS A MOTIVAČNÍ DOPIS ANEB JAK USPĚT U VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ? 1. ŽIVOTOPIS Správně napsaný životopis je klíčem k překročení prahu dveří oslovené společnosti

Více