K úvěru bez navýšení 4 zimní kola zdarma. nejostřejší nabídka Na nový vůz

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "K úvěru bez navýšení 4 zimní kola zdarma. nejostřejší nabídka Na nový vůz"

Transkript

1 K úvěru bez navýšení 4 zimní kola zdarma nejostřejší nabídka Na nový vůz

2 Nejvýhodnější cesta k novému vozu Pořiďte si nový vůz SEAT tím nejlepším možným způsobem. Využijte úvěr či finanční leasing SEAT Finance od ŠkoFINu a získejte sadu zimních kol zdarma. V součtu s dalšími výhodami financování tak pořídíte svůj nový vůz výhodněji než za hotové a ještě ušetříte. Nabídka je kombinovatelná s jakoukoli akcí SEAT Finance. Výhody pořízení nového vozu se SEAT Finance: zimní kola zdarma minimální až nulové úročení balíček pojištění za zvýhodněné sazby s možností uplatnit stávající bonus za bezeškodný průběh rozložíte platbu v čase (stokoruna placená za rok má nižší hodnotu než stokoruna placená nyní) zůstane vám rezerva pro nenadálé situace a volné finance můžete využít k jinému účelu nebo je nechat zhodnotit

3 4 Zimní kola zdarma

4 4 Zimní kola zdarma Sadu kompletních zimních kol* získáte s jakýmkoli financováním se SEAT Finance od ŠkoFINu. Svůj vůz přitom můžete pořídit s minimálním úrokem, nebo dokonce bez navýšení v akci SEAT light. Pokud plánujete vyjet s novým vozem na hory, můžete upřednostnit nabídku financování SEAT CCS, ke které vám jako bonus pro ostrý rozjezd přidáme kartu CCS v hodnotě Kč. Nastavte si výši měsíční splátky podle svých představ díky mnoha volitelným parametrům financování v akci SEAT Universal pak můžete například využít i vlastní pojištění. Splátka předem od 10 % z ceny vozu Délka financování 12 až 72 měsíců bez poplatku za uzavření smlouvy Garantovaná výše splátek po celou dobu trvání smlouvy Flexibilní přístup při řešení vašich požadavků účetně-daňové výhody pro podnikatele a firmy TIP: Ušetříte tak například Kč u modelu Ibiza ST nebo až Kč u modelu Alhambra. * 4 ocelové disky se zimními pneumatikami o rozměrech závislých na modelové řadě.

5 Úvěr bez navýšení

6 Úvěr bez navýšení Využijte akční nabídky SEAT Light a pořiďte si nový vůz s minimálním nebo až nulovým úrokem. Dnes zaplatíte polovinu ceny a zbytek splácíte bez navýšení, stejně tak si můžete pořídit třeba lépe vybavený vůz, než jste původně zamýšleli. Součástí nabídky je i zvýhodněný balíček pojištění včetně náhradního vozu zdarma od pojišťovny Allianz, v rámci kterého můžete uplatnit i dosavadní bonus za bezeškodný průběh. Navíc získáte zimní kola zdarma, takže svůj nový vůz pořídíte jednoznačně výhodněji než při platbě za hotové. Vzorový příklad financování vozu SEAT IBIZA ST COPA 1.2 Cena vozu: ,00 Kč Splátka předem: ,00 Kč Výše úvěru: ,00 Kč Délka úvěru: 24 měsíců Poplatek za uzavření smlouvy: 0,00 Kč Měsíční splátka úvěru: 5 102,08 Kč Měsíční splátka včetně pojištění 1 : 5 977,08 Kč Výpůjční úroková sazba: 0,00 % p. a. RPSN 2 : 16,88 % 1 (vč. pojištění) Celkové platby za úvěr 1 : ,92 Kč ( Kč Kč pojištění) 1 zahrnuje havarijní pojištění a povinné ručení s vysokými limity pojistného plnění a garantovanou sazbou po celou dobu financování od pojišťovny Allianz. 2 rozdíl mezi výpůjční úrokovou sazbou a RPSN je způsoben povinností započítávat cenu všech obsažených pojištění do této sazby dle nového zákona o spotřebitelských úvěrech č. 145/2010 s platností od TIP: Ušetříte tak například Kč na úrocích oproti běžnému bankovnímu úvěru u vozu Ibiza ST ze vzorového příkladu*. * Srovnání vychází z průměrné úrokové sazby úvěrů bank domácnostem na spotřebu 13,84 % za 2. kvartál 2011 (zdroj ČNB).

7 50% sleva na pojištění

8 50% sleva na pojištění Součástí financování SEAT Light je balíček pojištění se zvýhodněnými sazbami od pojišťovny Allianz. Pokud navíc disponujete bonusem za bezeškodný průběh svých dosavadních pojištění, můžete v závislosti na délce jeho trvání uplatnit dodatečnou slevu až dalších 30 % ze sazeb povinného ručení i havarijního pojištění. Hravě tak můžete získat i 50% slevu vůči standardním sazbám pojištění. V každém případě získáte povinné ručení s vysokým limitem plnění, havarijní pojištění s volitelnou spoluúčastí 1, 5 nebo 10 % kryjící veškerá rizika a navíc pojištění náhradního vozidla zdarma. Pro maximální jistotu na cestách s novým vozem vám ŠkoFIN nabízí produkty ŠkoFIN GAP pro pojistné plnění až do 100 % pořizovací ceny včetně spoluúčasti, ŠkoFIN PPP pro případ nenadálého výpadku příjmů a ŠkoFIN Asistent zahrnující pojištění právní ochrany a administrativně-právní asistenci. TIP: Ušetříte tak například Kč u vozu Ibiza ST ze vzorového příkladu*. * Srovnání oproti standardním sazbám při zohlednění 96 měsíců bezeškodného průběhu pojištění klienta. Samozřejmě můžete využít i veškerá doplňková pojištění nabízená pojišťovnou Allianz.

9 Získejte všechny výhody najednou a ušetřete Nejen že díky zimní nabídce pořídíte nový vůz SEAT s velmi nízkou pořizovací cenou a bohatou výbavou COPA, ale při financování se SEAT Finance navíc získáte: 4 zimní kola zdarma ušetříte Kč Úvěr bez navýšení ušetříte Kč sleva na pojištění ušetříte Kč SEAT Finance = JEDNO VELKÉ PLUS Kč* * Při pořízení vozu Ibiza ST ze vzorového příkladu.

10 IBIZA Kč IBIZA COPA Kč Kč/měs. 1 Kč/měs. 1 měsíční splátka úvěru splátka předem výše úvěru RPSN 2 celkové platby za úvěr (včetně pojištění) ,25 Kč Kč Kč 24,27 % Kč ( Kč) LEON Kč měsíční splátka úvěru splátka předem výše úvěru RPSN 2 celkové platby za úvěr (včetně pojištění) ,27 Kč Kč Kč 22,98 % Kč ( Kč) ALTEA XL Kč Kč/měs. 1 Kč/měs. 1 měsíční splátka úvěru splátka předem výše úvěru RPSN 2 celkové platby za úvěr (včetně pojištění) ,30 Kč Kč Kč 23,61 % Kč ( Kč) měsíční splátka úvěru splátka předem výše úvěru RPSN 2 celkové platby za úvěr (včetně pojištění) ,81 Kč Kč Kč 22,95 % Kč ( Kč) Stačí vybrat ten pravý vůz Bližší informace o aktuální nabídce SEAT Finance získáte u svého prodejce vozů SEAT nebo na Nabídka platí do odvolání a je určena pro soukromé osoby, podnikatele a firmy. 1 zahrnuje havarijní pojištění a povinné ručení. Výpůjční úroková sazba 6,90 % p. a. Délka úvěru 72 měsíců. Poplatek za uzavření smlouvy 0 Kč. Zůstatková hodnota 0 Kč. 2 rozdíl mezi výpůjční úrokovou sazbou a RPSN je způsoben povinností započítávat cenu všech obsažených pojištění do této sazby dle nového zákona o spotřebitelských úvěrech č. 145/2010 s platností od