Kvalifikace na speciální seminář, zaměřený na rozvoj a motivaci své sítě:

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Kvalifikace na speciální seminář, zaměřený na rozvoj a motivaci své sítě:"

Transkript

1

2 Vážení poradci, předvánoční období je z podnikatelského obchodnického hlediska ten nejlepší čas a příležitost k prodeji výrobků Dr.Egrt a k získání nových spolupracovníků. Abychom podpořili vaše předvánoční prodejní úsilí, připravili jsme pro vás zvýhodněné Vánoční sety a bonusové-slevové akce, které naleznete ve svém elektronickém obchodě Kvalifikace na speciální seminář, zaměřený na rozvoj a motivaci své sítě: Kvalifikujte se na speciální seminář se zaměřením na rozvoj a motivaci vaší sítě, který se uskuteční v měsíci 03/2011 v hotelu Rustikal Brno. Datum, přesný čas a místo bude uchazečům včas sděleno osobně. Tento seminář je v plné výši hrazen firmou KC, včetně ubytování, stravy a pitného režimu. Zúčastnit se může každý, kdo za měsíce 01/2011 a 02/2011 nasponzoruje do své sítě minimálně 8 nových poradců, nebo vytvoří za toto období vlastní obrat ve výši min. 1000BH Kvalifikujte se, stojí to za to!! Incheba Bratislava Velkou inspirací a prodejním kanálem může být například světově známá INCHEBA, kde mají své prodejní místo i naši poradci ze Slovenska. Díky těmto aktivitám, potenciálu a dobře zpracovanému marketingu se Váš osobní obrat může vyšplhat až na několik desetitisíců korun denně. Dobrý nápad a strategie, držíme Vám palce a děkujeme za vzornou reprezentaci značky!!!

3 Příběh naší poradkyně paní M. Šupolové Rádi bychom Vám touto cestou představili naší poradkyni, paní Martinu Šupolovou. Její předností je obrovská vytrvalost, chuť do práce, perfektně zvládnutý marketing a vynikající prodejní taktiky. Paní Šupolová má jedinečný prodejní, marketingový nástroj a tím je diagnostický přístroj zdravotního stavu pacienta. S tímto diagnostickým přístrojem paní Šupolová vyhrála na Inchebě Bratislava 2010 zlatou medaili.! Gratulujeme. Na vzniklé neduhy v lidském těle, které diagnostika ukáže, aplikuje paní Šupolová přípravky z řady Dr.Egrt. Po následném měření a užívání doplňků stravy Dr.Egrt s odstupem 1-2 měsíců se prokáže z 85% pozitivní účinek na pacientově zdraví. Že výrobky z řady Dr.Egrt jsou vysoké kvality a funkčnosti se na vlastní kůži přesvědčilo již tisíce zákazníků, nejlepší referencí a poznáním je však výrobky Dr.Egrt vyzkoušet a aplikovat na sobě. Dle zkušeností paní Martiny Šupolové jmenujme alespoň 2 přípravky, které jsou dle diagnostiky nejúčinnější a jejich pozitivní vliv se projeví už po 1 měsíci užívání: Prvním je přípravek Sterox NX, který má mimo jiné pozitivní účinek na onkomarkery a hladinu cholesterolu v krvi. Druhým je nový přípravek Balance, který příznivě ovlivňuje hladinu hormonů v mužském i ženském těle. Díky své pracovitosti a odhodlání můžeme již tento měsíc paní Šupolové blahopřát k získání AUDI A4. Připomínáme, že paní Šupolová je poradkyní Dr.Egrt teprve od a každý si může spočítat, za jak dlouho je reálné stát se úspěšným a bohatým poradcem KC.

4 Dosažení 24% - začátek finanční nezávislosti Rok 2010 byl pro mnohé poradce první dosaženou metou k finanční nezávislosti a jistě všem mohou potvrdit, že dosáhnout 24% postu je zcela reálné. Z praxe již nyní můžeme tvrdit, že odměnou každému 24% poradci, který má svou síť dostatečně rozloženou, stabilní a motivovanou, naše společnost vyplácí měsíčně Kč a více. Audi A4 k osobnímu užívání a další vydělané peníze z přímého prodeje dělají z takovýchto poradců finančně zajištěné a úspěšné byznysmeny, jejichž měsíční příjem přesahuje Kč a ještě se vozí bezstarostně a gratis v luxusním autě. Těmto poradcům samozřejmě blahopřejeme a přejeme jim do roku 2011 dosažení ještě větších úspěchů a stotisícových provizí. Vážení kolegové a kolegyně: Každý to může dokázat. Kdyby někoho zajímalo jak, tak se kvalifikujte na speciální seminář, dáme vám přesný návod a do konce roku 2011 budete patřit mezi úspěšné a bohaté poradce naší společnosti KC. Dokázat to může každý, kdo má zájem a bude chtít. Pravidelné Webináře KC Vážení poradci KC, ke zkvalitnění našich služeb směrem k poradcům pořádá naše společnost Kühn Company pravidelné startovací webináře a speciálně motivační školení pro leadery skupin. Webináře probíhají formou takzvané videokonference webkonference. Termíny konání těchto webinářů najdete vždy v aktualitách na s týdenním předstihem. Jak funguje a co to je webinář? Pokud máte doma počítač, připojení k internetu /cca 100,0 Mb/s, webovou kameru a náhlavovou sadu (sluchátka s mikrofonem), tak se z pohodlí domova můžete jediným kliknutím myši zúčastnit plnohodnotné konference pořádané společností KC s.r.o. Tato technická vymoženost nám všem ušetří hlavně spoustu času stráveného po hotelových saloncích, výdaje za občerstvení, pohonné hmoty a pronájem konferenčních prostor. Navíc každý webinář je velice komfortní záležitost, všichni se navzájem uvidíme, uslyšíme a můžeme komunikovat stejně, jako bychom seděli u jednoho stolu. Semináře se může zúčastnit každý registrovaný poradce nebo váš potencionální zájemce o spolupráci. Záleží pak na druhu semináře a na technické vybavenosti zúčastněných.

5 Pokud máte o webináře zájem a chcete se stát pravidelnými návštěvníky, pořiďte si prosím technickou vybavenost (sluchátka a kamera stojí cca 400Kč 18EUR). Webový odkaz pro konferenční místnost ke vstupu na seminář: onif30/flex/onif/onif.aspx?roomid=acg344u605 Před vstupem do místnosti vyplňte prosím Vaše jméno a číslo poradce. Těšíme se na viděnou se všemi poradci, kteří mají zájem o svůj osobní rozvoj v naší firmě. Nezapomeňte, že sebevzdělávání je klíč k vašemu úspěchu a jedinou investicí je váš čas. Možnost pronajmutí Web místnosti leaderům skupin Leadeři skupin, kteří chtějí využívat webové místnosti k pořádání seminářů, mají možnost si od naší společnosti tuto pronajmout. Cena 2 hodin za webmístnost Dr.Egrt je 100Kč. Využijte této bezkonkurenční nabídky, která vám pomůže být v pravidelném kontaktu se svými poradci. Nezapomeňte, že webináře jsou vhodné zejména k pořádání startovacích seminářů a produktových školení. Rezervujte si místnost dokud je ještě volná.. Nový výrobek Balance Proč užívat Balance? Blahodárný a komplexní účinek pro celý organismus. Hodnotné účinné látky Extrakt červeného jetele svým vysokým obsahem polyfenolů působí jako antioxidant. Fytoestrogeny z červeného jetele vykazují antikarcinogenní účinky, snižují riziko osteoporózy, snižují hladinu cholesterolu, zlepšují kvalitu vlasů a nehtů a zvyšují libido. Třezalka je užívána jako přírodní antidepresivum. Významné účinky vykazuje při lehké a střední depresi, změně nálady, vnitřním neklidu, úzkosti, pocitu napětí a s těmito stavy spojenými poruchami spánku. Dávkování: 2 tbl denně. Vždy dostatečně zapít vodou. Balance je doplněk stravy.

6 Rok 2011 bude pro mnohé z vás zlomový Poradci, kteří přes všechny nesnáze a překážky poctivě budovali svůj obchod KC, sklízejí nebo v roce 2011 budou sklízet zaslouženě ovoce v podobě vysokých 24 % více postů a tím i provizí ze svých skupin. Blahopřejeme zejména panu Zvakovi, který během 1 roku spolupráce dokázal nesponzorovat do své sítě přes 400 poradců. Perfektní start Nově zaregistrovaní poradci - nezapomeňte využívat motivační soutěž na prvních 60 dnů od registrace. Každý kdo dosáhne do 60ti dnů od registrace vlastního obratu 600 bodů, dostane jako dárek 2 startovací sady v hodnotě 3200Kč ( 133EUR) zdarma. Přejeme vám hodně obchodních i soukromých úspěchů, hodně štěstí a zdraví do roku Těšíme se na další spolupráci. Za management společnosti KC Jiří Lébl Martin Kühn Jan Egrt