Broker Trust služby finančním poradcům

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Broker Trust služby finančním poradcům"

Transkript

1 Broker Trust služby finančním poradcům

2 Kdo je Broker Trust, a.s. Kdo je Broker Trust, a.s. BT je největší servisní organizace pro nezávislé finanční poradce a zprostředkovatele v ČR. Na trhu působíme od roku Poskytujeme zázemí pro více než 2000 aktivních poradců. Našich služeb využívají stovky poradenských firem od jednotlivců až po velké síťové firmy. Každý měsíc se pro spolupráci s BT rozhodne více než 100 finančních poradců. Pomáháme poradcům budovat vlastní, nezávislé a vysoce konkurenceschopné firmy v oblasti finančního poradenství. Broker Trust přináší svým partnerům 3 hlavní konkurenční výhody nejvyšší možné provize smluvně garantovanou nezávislost spolehlivě fungující zázemí To vše zdarma v rámci dohodnutých provizních podmínek. Nepožadujeme žádné fixní náklady a poplatky. Investujeme za vás a celé zázemí můžete využívat za zlomek nákladů, které byste museli jinak vynaložit. František Holík finanční ředitel, Olina Mistolerová provozní ředitelka, Zdeněk Sluka předseda představenstva, Richard Beneš výkonný ředitel, Lenka Duchková obchodní ředitelka, Jiří Hlisnikovský člen představenstva Partnerství s Broker Trust vám umožní netříštit své síly a zcela se soustředit na to, co umíte nejlépe a co vám skutečně přináší peníze. Na práci s Vašimi klienty a spolupracovníky.

3 VYDĚLÁVEJTE VÍC Vydělávejte víc Broker Trust vyplácí svým partnerům nejvyšší provize na trhu. Díky spojení produkce několika tisíc finančních poradců vám můžeme nabídnout vyšší provize, než na nejvyšších pozicích v síťových firmách. Často i více, než byste získali přímo u jednotlivých finančních institucí. Vyšší provize znamenají více peněz pro vás i pro váš tým. Můžete lépe zaplatit své spolupracovníky a být úspěšnější v rozvoji své firmy. Odměňování pro váš tým můžete nastavit individuálně. Rozhodujete tak o výši vaší meziprovize. Samozřejmostí je automatické rozúčtování provizí pro vaše spolupracovníky. Výše provizí je smluvně garantována bez kariérních stupňů, lze ji měnit jen dohodou obou stran. Nepožadujeme pravidelné plnění podmínek produkce. Provize vyplácíme každý týden. Celý proces můžete sledovat online a kontrolovat tak naši práci. Přesvědčte se sami. Hanka Smětáková provizní oddělení To nejzajímavější na spolupráci s BT nejsou jen vysoké provize, ale především míra zisku, která vám zůstává. Nedělíte se s žádnými kariérními pozicemi nad sebou, jako je tomu u pyramidového systému v MLM. Zároveň ale nehradíte žádné další náklady na budování zázemí, které kompletně zajišťuje Broker Trust. Vyděláte proto mnohem víc.

4 BUĎTE SKUTEČNĚ NEZÁVISLÍ Buďte skutečně nezávislí Broker Trust Vám garantuje více svobody a nezávislosti. Široká produktová nabídka BT Vám umožňuje bleskově reagovat na vývoj trhu a využívat produkty, které jsou v dané chvíli nejzajímavější pro Vašeho klienta. Provizní podmínky máte dohodnuté plošně, nemusíte hlídat minimální produkci pro jednotlivé finanční instituce, se kterými spolupracujete. Broker Trust Vám umožňuje svobodně rozvíjet váš vlastní obchodní model. Chcete se specializovat na hypotéky? Chcete být špičkovým poradcem pro bohaté klienty? Chcete být sám nebo s malým týmem? Nebo chcete budovat rozsáhlou síť poradců v celé ČR? To vše je možné se zázemím BT. Jedinou podmínkou je, aby způsob poskytování služeb byl v souladu s platnou legislativou a požadavky orgánů dohledu. Broker Trust také neposkytuje své služby subjektům s neetickými obchodními modely. S Broker Trust jste nezávislí, ale nejste sami. Využíváte profesionální zázemí ověřené tisícovkami uživatelů, aniž byste museli investovat milióny korun do jeho vzniku a provozu. Můžete začít jako fyzická osoba s týmem vašich spolupracovníků a postupně vytvořit vlastní firmu. Budovat svoji značku, na kterou budete hrdí a kterou mohou převzít Vaše děti nebo ji můžete prodat a odejít do důchodu. Dominika Krnáčová, Petra Kratochvílová oddělení zápisu obchodů Váš byznys, který rozvíjíte, se zázemím Broker Trust, je opravdu váš. Smluvně Vám garantujeme kmen klientů a organizaci vašich spolupracovníků. Bez vašeho písemného souhlasu neuzavřeme s žádným vaším poradcem smluvní vztah. S Broker Trust můžete spolupráci kdykoli ukončit a odnést si vše, co jste vybudovali.

5 SERVIS A ZÁZEMÍ Servis a zázemí V centrále Broker Trust pro Vás pracuje více než 50 lidí, kteří mají jediný cíl. Poskytovat profesionální zázemí pro Vaši práci a zbavit vás všech provozních starostí. Na tým BT se můžete spolehnout. rychlé zpracování vaší produkce (kontrola, skenování, zápis do systému) zajištění veškeré komunikace s finančními institucemi včasná výplata provize, kontrola přijatých provizí, urgence nevyplacených obchodů vše přehledně a kdykoli dostupné prostřednictvím online portálu 24 hodin denně pravidelné zásobování materiály neustále aktuální informace a dokumenty k celé nabídce finančních produktů produktová školení a další vzdělávání podle vašich potřeb odborné a metodické zázemí připravené reagovat na vaše dotazy i dotazy vašich klientů softwarové nástroje, které vám pomáhají sestavit a prezentovat vaše řešení sledování legislativních změn a zavádění povinných postupů a dokumentů vstřícný a přátelský přístup k řešení vašich požadavků Tereza Augustová zástupce provozní ředitelky, Olina Mistolerová provozní ředitelka

6 srovnejte si své možnosti Srovnejte si své možnosti Sám nebo se svým týmem jste součástí síťové firmy Máte vlastní firmu a spolupracujete přímo s producenty Máte vlastní firmu a spolupracujete s Broker Trust Výše provize Relativně nízké, závislé na kariérním řádu a plnění povinných limitů produkce. Firma může podmínky většinou jednostranně měnit. Vysoké, ale jen u producentů, se kterými intenzívně spolupracujete. Podmínky stanovené smluvně. Vysoké, nezávislé na volbě produktu či producenta. Bez povinných limitů. Podmínky stanovené smluvně. Servisní zázemí U dobré síťové firmy kvalitní zázemí. Tvoříte vlastní. Nesete veškeré náklady, investice a starosti spojené s provozem zázemí. Profesionální zázemí vyžaduje miliónové investice a spoustu vašeho času. Musíte průběžně sledovat a plnit stále rostoucí požadavky legislativy a dohledu (ČNB). Kvalitní zázemí, pro které jste klientem. Bez nutnosti investovat, vše v rámci dohodnuté provize. Svůj čas můžete věnovat rozvoji firmy. Vývoj legislativy hlídá BT za vás a průběžně zavádí potřebné změny. Nezávislost při výběru produktů Výběr produktů řízen managementem síťové firmy. U některých firem nejsou poradcům poskytovány objektivní informace o produktech na trhu. Bez omezení. Musíte ale navazovat vztahy s novými producenty a udržovat dostatečnou produkci (mnohdy i milióny ročně) u každé z finančních institucí. Bez omezení ze širokého portfolia Broker Trust. Veškeré objektivní informace o produktech k dispozici na online portálu. Hodnota Vašeho byznysu Sporná. Nic nevlastníte, tvoříte hodnotu pro síťovou firmu, jejíž jste součástí. Závisí na ziskovosti. Obecně 5 10 násobek ročního zisku. Díky nutným investicím a fixním nákladům bývá zisk menších firem nízký. Závisí na ziskovosti. Obecně 5 10 násobek ročního zisku. Nízké náklady na zázemí umožňují vyšší ziskovost a rychlejší rozvoj vaší firmy. Komu patří klienti a případní spolupracovníci Klienti i spolupracovníci patří síťové firmě. Smlouva vám zpravidla neumožňuje odejít se svými klienty a spolupracovníky. Klienti i spolupracovníci patří Vám. Klienti i spolupracovníci patří Vám. Smluvní garance. Kdykoli mohou být převedeni na vámi určený subjekt.

7 PRODUKTY A SLUŽBY Produkty a služby Pojištění a penze Pojistné produkty představují základ nabídky většiny finančních poradců a zprostředkovatelů. V portfoliu Broker Trust najdete nejširší nabídku životních i neživotních pojištění od všech významných pojišťoven na českém trhu a také všechny významné penzijní fondy. Analýzy a porovnání pojistných produktů umožňují nalézt správné řešení pro vaše klienty. Našim partnerům poskytujeme individuální obchodní a metodickou podporu v případě skupinových (zaměstnaneckých) programů a pojištění podnikatelských rizik. Hypotéky a stavební spoření S celkovým objemem úvěrového portfolia přesahujícím 25 miliard Kč patří Broker Trust k největším zprostředkovatelům hypotečních úvěrů v ČR. Dlouhodobé vynikající vztahy s bankovními institucemi umožňují nabídnout našim partnerům i jejich klientům špičkové podmínky pro práci hypotečních profesionálů. Naše produktové portfolio doplňují nebankovní úvěry, spotřebitelské úvěry a různé formy podnikatelského financování. Investiční produkty a služby Investice jsou nejrychleji rostoucím segmentem služeb Broker Trust. Věříme, že investiční produkty představují budoucnost finančního poradenství. Proto už dnes nabízíme nejširší nabídku investičních produktů a služeb na českém trhu. Od jednoduchých spořících produktů, podílových fondů, až po unikátní investiční příležitosti pro kvalifikované investory. Od konzervativních bankovních produktů až po nízkonákladové dynamické strategie na bázi ETF. To vše s podporou unikátního prezentačního software a analytického zázemí Morningstar, vedoucího poskytovatele nezávislých investičních informací. Ing. Marek Seidl, MBA manažer pojištění Tipařství a koučink Nemáte zatím zkušenosti s poskytováním některých produktů a služeb svým klientům? Nevadí. Broker Trust pro vás zajistí zpracování konkrétních obchodních případů formou tipu nebo vzdělávání a koučink v dané oblasti. V obou případech tak využijete potenciál příjmů, který dosud ležel ladem.

8 Staňte se partenerem Staňte se partnerem Broker Trust Svobodně, ale ne sami. Nabízíme Vám partnerství, díky kterému můžete být ještě úspěšnější. Pro Vaše potřeby je tu profesionální tým připravený splnit vaše přání. Protože vy jste pro nás váženým zákazníkem. Budete-li si to přát, pomůžeme Vám v rozjezdu podnikání. Poskytneme Vám právní servis při založení firmy. Nabízíme marketingové poradenství při tvorbě značky. Máte-li zajímavý podnikatelský záměr, poskytneme Vám vstupní kapitál. Stále více zkušených jednotlivců i skupin se rozhoduje pro využití našeho zázemí. Partnery BT se stávají také již existující firmy, jejichž majitelé se rozhodli neinvestovat dále do vlastního zázemí, ale soustředit se na obchod. Připojte se i Vy. Rádi Vám poskytneme více informací. Staňte se partnerem Broker Trust. Kontaktuje nás. Ing. Miloš Lang manažer investic Jakýkoli kontakt s Vámi probíhá naprosto diskrétně. Nemusíte se obávat, že se o Vašich plánech kdokoli dozví.

9 POZNÁMKY POZNÁMKY Tým Broker Trust, a. s. Jsme tu pro Vás.

10 POZNÁMKY Kontakt Kontakt Broker Trust, a. s. Dolnokrčská 54a Praha 4 Tel.: Fax: IČO: DIČ: CZ Společnost je zapsána u OR vedeného Městským soudem v Praze oddíl B, složka Registrace ČNB jako investiční zprostředkovatel pod č. j. 43/N/121/2001/3. Registrace ČNB jako pojišťovací agent pod registračním číslem PA.

11

Broker Trust, a.s. Výroční zpráva

Broker Trust, a.s. Výroční zpráva Broker Trust, a.s. 2013 Výroční zpráva Broker Trust, a.s. Podporujeme poradce, kteří zodpovědně poskytují kvalitní služby svým klientům. Poskytujeme nástroje a služby, které umožňují finančním poradcům

Více

Jsme Partners. Děláme věci JINAK

Jsme Partners. Děláme věci JINAK Jsme Partners. Děláme věci JINAK zpráva Partners Financial Services, a. s., / Výroční zpráva 2014 1 Výroční zpráva Partners Financial Services, a. s., za období od 1. ledna do 31. prosince 2014. Nebojíme

Více

Podnikejte efektivně v realitní oblasti s naší realitní kanceláří

Podnikejte efektivně v realitní oblasti s naší realitní kanceláří Podnikejte efektivně v realitní oblasti s naší realitní kanceláří Brožura franšizing Obsah brožury Profil společnosti Historie společnosti 4 Současné postavení a zahraniční expanze 5 Členstvi v organizacich

Více

ŽIJTE S NÁMI BROKER KONGRESEM. Síla komunikace 6. 11. 2014. Ladislav Špaček

ŽIJTE S NÁMI BROKER KONGRESEM. Síla komunikace 6. 11. 2014. Ladislav Špaček 6. 11. 2014 ŽIJTE S NÁMI BROKER KONGRESEM Síla komunikace Proč přicházíme o zákazníky? Protože neumíme komunikovat. Soustředíme se na kvalitní službu a myslíme si, že máme vystaráno. Omyl. To je málo.

Více

v ýroční zpr áva S důvěrou se můžete vydat tam, kde ostatní nemají pevnou půdu pod nohama

v ýroční zpr áva S důvěrou se můžete vydat tam, kde ostatní nemají pevnou půdu pod nohama v ýroční zpr áva 2010 S důvěrou se můžete vydat tam, kde ostatní nemají pevnou půdu pod nohama Finanční obsah poradenství jinak 1. Úvodní slovo předsedkyně představenstva 2. Profil společnosti 2.1 Základní

Více

Allianz pojišťovna, a. s. Výroční. S vámi od A do Z

Allianz pojišťovna, a. s. Výroční. S vámi od A do Z Allianz pojišťovna, a. s. Výroční zpráva 2012 S vámi od A do Z Základní ekonomické údaje Vybrané ukazatele (v mil. Kč) 2012 2011 Změna 2012/2011 Hrubé předepsané pojistné 11 568 11 044 4,7 % Životní pojištění

Více

Partner přílohy. franšízing

Partner přílohy. franšízing Partner přílohy II/III Franšízing pomůže zvýšit hodn otu firmy V současné době si podnikatelé již uvědomují, že není levné provozovat více vlastních poboček s mnoha zaměstnanci a s vysokými provozními

Více

VÍTEJTE v ČS do domu, a. s.

VÍTEJTE v ČS do domu, a. s. VÍTEJTE v ČS do domu, a. s. Obsah Úvodní slovo generálního ředitele 5 O nás 7 Silné zázemí České spořitelny 9 Obchodní síť 11 Proč právě my? 12 Silná značka a zázemí 13 Portfolio produktů 15 Provize, odměny

Více

ASOCIACE FINANČNÍCH ZPROSTŘEDKOVATELŮ A FINANČNÍCH PORADCŮ ČESKÉ REPUBLIKY, o.s.

ASOCIACE FINANČNÍCH ZPROSTŘEDKOVATELŮ A FINANČNÍCH PORADCŮ ČESKÉ REPUBLIKY, o.s. ASOCIACE FINANČNÍCH ZPROSTŘEDKOVATELŮ A FINANČNÍCH PORADCŮ ČESKÉ REPUBLIKY, o.s. OBSAH Zpráva o činnosti Představenstva AFIZ za rok 2007...2 Zpráva o činnosti AFIZ...4 Zpráva o činnosti Etického výboru

Více

0 2 1 3 VýROČNÍ ZPRÁVA 2013

0 2 1 3 VýROČNÍ ZPRÁVA 2013 201 3 VýROČNÍ ZPRÁVA 2013 04 08 10 11 14 18 Úvodní slovo předsedy představenstva Statutární orgány společnosti Fincentrum a.s. Organizační schéma 2013 Akcionářská struktura Činnost společnosti Lidské zdroje

Více

ASOCIACE FINANČNÍCH ZPROSTŘEDKOVATELŮ A FINANČNÍCH PORADCŮ ČESKÉ REPUBLIKY, o.s.

ASOCIACE FINANČNÍCH ZPROSTŘEDKOVATELŮ A FINANČNÍCH PORADCŮ ČESKÉ REPUBLIKY, o.s. ASOCIACE FINANČNÍCH ZPROSTŘEDKOVATELŮ A FINANČNÍCH PORADCŮ ČESKÉ REPUBLIKY, o.s. VÝROČNÍ ZPRÁVA 2010 OBSAH Úvodní slovo...3 Zpráva o činnosti Představenstva AFIZ...4 Zpráva o činnosti AFIZ...6 Zpráva o

Více

PODNIKOVÁ ŘEŠENÍ. Microsoft Dynamics Systémy pro řízení firem

PODNIKOVÁ ŘEŠENÍ. Microsoft Dynamics Systémy pro řízení firem PODNIKOVÁ ŘEŠENÍ Microsoft Dynamics Systémy pro řízení firem Integrované a adaptabilní systémy poskytující přehled a kontrolu nad aktivitami vaší firmy. 007735_MS_Profilova_brozura_BMS_1 1 20.8.2007 17:35:22

Více

své úspěchy Výroční finanční zpráva 2010

své úspěchy Výroční finanční zpráva 2010 Umíme zúročit své úspěchy Výroční finanční zpráva 2010 Finanční poradenství pro Evropu Obsah Zpráva managementu... 4 Východiska do budoucna... 10 Orgány společnosti...... 12 Zpráva dozorčí rady...... 13

Více

Pojištění od A do Z. Výroční zpráva 2013

Pojištění od A do Z. Výroční zpráva 2013 Výroční zpráva 2013 Základní ekonomické údaje Vybrané ukazatele (v mil. Kč) 2013 2012 2011 Hrubé předepsané pojistné 11,871 11,568 11,044 Životní pojištění 4,481 4,307 3,736 Neživotní pojištění 7,390 7,261

Více

OVB Journal. Kdybych měl dnes vše budovat znovu, raději než stavět starý typ společnosti začnu vytvářet firmu na principech síťového marketingu.

OVB Journal. Kdybych měl dnes vše budovat znovu, raději než stavět starý typ společnosti začnu vytvářet firmu na principech síťového marketingu. květen 2015 OVB Journal Kdybych měl dnes vše budovat znovu, raději než stavět starý typ společnosti začnu vytvářet firmu na principech síťového marketingu. Bill Gates editorial Lead your team Vážení vedoucí

Více

profi Petr Kučera Bude ELIXIR lékem poradenství? PRVNÍ ČTVRTLETÍ TRHU JAK RADIT A PŘITOM NERADIT JAK ROZUMÍTE EKONOMII?

profi Petr Kučera Bude ELIXIR lékem poradenství? PRVNÍ ČTVRTLETÍ TRHU JAK RADIT A PŘITOM NERADIT JAK ROZUMÍTE EKONOMII? profi 5 /2013 PRVNÍ ČTVRTLETÍ TRHU JAK RADIT A PŘITOM NERADIT JAK ROZUMÍTE EKONOMII? SOS CONSULTING JAK SE HRAJE V PRVNÍ LIZE FLEXI POD LUPOU PŘÍLOHA PENZIJNÍ FONDY PŘÍLOHA POVINNÉ RUČENÍ Petr Kučera Bude

Více

POJIŠTĚNÍ KOMERČNÍ PŘÍLOHA 28. LISTOPADU 2003. Pojišťovnictví je připraveno na vstup do Evropy

POJIŠTĚNÍ KOMERČNÍ PŘÍLOHA 28. LISTOPADU 2003. Pojišťovnictví je připraveno na vstup do Evropy »ESK ASOCIACE POJIäçOVEN POJIŠTĚNÍ Přílohu připravila www.medialni.cz Seznam členských pojišťoven České asociace pojišťoven AIG CZECH REPUBLIC pojišťovna, a. s. Allianz pojišťovna, a. s. Aviva životní

Více

Umění I N V E S T O V A T

Umění I N V E S T O V A T Umění INVESTOVAT OBSAH PŘEDMLUVA 2 ČÁST I: ZÁKLADNÍ POJMY A PRINCIPY INVESTOVÁNÍ 3 Proč vlastně investovat? 3 Co je kapitálový trh? 4 Do čeho můžete investovat? 4 Jak tedy na to? 5 Základní ukazatele:

Více

Ten, kdo nabízí produkty Partners banky, by měl mít v peněžence karty s tyrkysovým logem

Ten, kdo nabízí produkty Partners banky, by měl mít v peněžence karty s tyrkysovým logem www.jsmepartners.cz 1/10 Dagmar Prajzlerová UCB měla jako jediná odvahu vyzkoušet něco nového Ten, kdo nabízí produkty Partners banky, by měl mít v peněžence karty s tyrkysovým logem Exkluzivita a možnost

Více

...naučíme Vaše peníze myslet!

...naučíme Vaše peníze myslet! ...naučíme Vaše peníze myslet! představení Nově jmenovaný velitel v Alžíru jel automobilem z letiště do své rezidence. Ihned vydal příkaz vysadit kolem cesty alej stromů. Pobočník oponoval: Ale pane, stromy

Více

Správa finančních prostředků. Profil společnosti a nabídka produktů ČSOB Asset Management

Správa finančních prostředků. Profil společnosti a nabídka produktů ČSOB Asset Management Správa finančních prostředků Profil společnosti a nabídka produktů ČSOB Asset Management 2015 Tato nabídka uvádí ve stručnosti obecné podmínky, za nichž je pro Vás společnost ČSOB Asset Management a.s.,

Více

INFORMACE PRO TISK. Souhrnná informace pro tisk GE Money v České republice. leden 2009

INFORMACE PRO TISK. Souhrnná informace pro tisk GE Money v České republice. leden 2009 INFORMACE PRO TISK Souhrnná informace pro tisk GE Money v České republice leden 2009 Obsah dokumentu OBSAH DOKUMENTU...2 GE...3 GE MONEY...5 GE MONEY BANK...6 INFORMACE O SPOLEČNOSTI...6 PRODUKTY GE MONEY

Více

Výroční zpráva 2013 Komerční banka, a.s.

Výroční zpráva 2013 Komerční banka, a.s. Výroční zpráva 2013 Komerční banka, a.s. Charakteristika za období 2009 2013 Podle Mezinárodních standardů účetního výkaznictví (IFRS) Konsolidované údaje (mil. Kč) 2013 2012 1 2011 2010 2009 Finanční

Více

Allianz pojišťovna, a. s. Výroční zpráva 2011

Allianz pojišťovna, a. s. Výroční zpráva 2011 Allianz pojišťovna, a. s. Výroční zpráva 2011 Základní ekonomické údaje Vybrané ukazatele (v mil. Kč) 2011 2010 Změna 2011/2010 Hrubé předepsané pojistné 11 044 10 651 3,7 % Životní pojištění 3 736 3 621

Více

COMPANY PROFILE LOYDEX Your global partner www.loydex.cz

COMPANY PROFILE LOYDEX Your global partner www.loydex.cz COMPANY PROFILE LOYDEX Your global partner www.loydex.cz Registrovaný pojišťovací makléř číslo 001 4 LOYDEX Your global partner Profil společnosti Vážení obchodní partneři, jsem rád, že při hodnocení výsledku

Více

artneři jubilejního 10. ročníku pojišťovny roku se představují... Korporátní cestovní pojištění zaměstnanců Business Travel

artneři jubilejního 10. ročníku pojišťovny roku se představují... Korporátní cestovní pojištění zaměstnanců Business Travel artneři jubilejního 10. ročníku pojišťovny roku se představují... Business Travel Korporátní cestovní pojištění zaměstnanců Proč je dobré pojistit své zaměstnance právě u nás? n Patnáctiletá zkušenost

Více

Česká pojišťovna a.s. Výroční zpráva 2004. Výroční zpráva České pojišťovny a.s. za rok 2004 - auditovaná 1

Česká pojišťovna a.s. Výroční zpráva 2004. Výroční zpráva České pojišťovny a.s. za rok 2004 - auditovaná 1 Česká pojišťovna a.s. Výroční zpráva 2004 Česká pojišťovna a.s. Výroční zpráva České pojišťovny a.s. za rok 2004 - auditovaná 1 Výroční zpráva 2004 Obsah: 1. Úvodní slovo předsedy představenstva... 4 2.

Více

2. PILÍŘ Důchodové spoření FONDOVÝ SYSTÉM DOBROVOLNÝ VSTUP VÝSTUP NELZE

2. PILÍŘ Důchodové spoření FONDOVÝ SYSTÉM DOBROVOLNÝ VSTUP VÝSTUP NELZE Důchodová reforma pro někoho výhodná, pro někoho ne 2012 AWD Česká republika s.r.o., Oddělení produktového managementu O tom, že dosavadní penzijní systém by nedokázal pokrýt naše potřeby v budoucnosti,

Více

Založení živnosti krok za krokem

Založení živnosti krok za krokem Založení živnosti krok za krokem Projekt Podporujme podnikatelky Polabí! www.podnikatelky-polabi.cz Čelákovice, září 2013 Tato publikace vznikla v rámci projektu Podporujme podnikatelky Polabí!, který

Více

www.jsmepartners.cz Speciál 2012

www.jsmepartners.cz Speciál 2012 www.jsmepartners.cz Speciál 2012 2011 Rok úspěchů Spuštění dvou exkluzivních novinek v životním pojištění Allianz F1 a Uniqa Logika. Letošní reklamní kampaň Partners ve znamení animace a internetu. TV

Více