Č.položky Název Cena bez DPH Cena s DPH 06 Balení EAN

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Č.položky Název Cena bez DPH Cena s DPH 06 Balení EAN"

Transkript

1 KLEČE SPECIÁL 3 184, , KARBURÁTOR 2923 PH NÁHR , , KOHOUT PALIVOVÝ GUTTBROD 255,46 304, KOHOUT PALIVOVÝ AGZAT 225,21 268, KOHOUT PALIVOVÝ JEDNOCESTNÝ 225,21 268, KARBURÁTOR 2820 T TERRA 1 405, , KOHOUT PALIVOVÝ DVOUCESTNÝ 229,41 273, KARBURÁTOR 2826 TU UNI 899, , KARBURÁTOR 2820 T JIKOV 1 405, , KARBURÁTOR 2923PH 956, , KARBURÁTOR AGZAT 1 405, , KARBURÁTOR 2820T 1 405, , KARBURÁTOR VARI - DV , , KARBURÁTOR 60 DV 1 473, , KARBURÁTOR GH 11 HP 893, , ČEP ROTAVÁTORU 33,61 40, SPONA SPOJOVACÍ SPOJKA 120 MM 852, , NŮŽ ZAHNUTÝ LEVÝ 569,75 678, NŮŽ ZAHNUTÝ PRAVÝ 569,75 678, NŮŽ ZAHNUTÝ PRAVÝ 569,75 678, NŮŽ ZAHNUTÝ LEVÝ 569,75 678, BOČNICE 142,86 170, RADLIČKA 368,91 439, A UNAŠEČ 284,03 338, E FILTR VZDUCHOVÝ B&S 5 (491588S) 209,24 249, E FILTR VZDUCHOVÝ B&S 3,5 (272235S) 159,66 190, KOLEČKO 174,79 208, PODLOŽKA TĚSNÍCÍ 0,92 1, KROUŽEK 18,49 22, PODLOŽKA OCHRANNÁ 26,89 32, KRYT 59,66 71, SKŘÍŇ 2 289, , KONZOLA 156,30 186, HŘÍDEL ŠNEKOVÁ 1 104, , HŘÍDEL SE ŠNEKOVÝM KOLEM 2 224, , DRŽÁK 81,51 97, PŘÍRUBA 342,02 407, BUBÍNEK SPOJKY 120 MM 633,61 754, SB KONZOLA 321,85 383, PALETA ,24 105, PALETA ,24 105, PÁČKA ARETACE 216,81 258, PALETA ,24 105, PALETA (DŔEVÉNÁ) 1030x652x ,50 191, PALETA DŘEVĚNÁ x640x ,66 190, MIKROSPÍNAČ 50,42 60, KRABIČKA 210x100x95 UNI 15,13 18, KRABIČKA 185x135x115 UNI 15,13 18, KRABICE 400x230x170 UNI 20,17 24, KRABICE 350x260x200 UNI 20,17 24, KRABICE 520x310x230 ROTORY BDR ,18 49, KRABICE 420x350x520 PODVOZEK 57,14 68, KRABICE 750x650x170 KRYTY BDR 73,95 88, KRABICE 560x325x500 UNI 30,25 36, KRABICE 470x450x440 MOTORY 80,67 96, KRABICE 590x390x500 UNI 35,29 42, KRABICE 700x660x360 MJ KLASICKÁ 93,28 111, KRABICE 760x630x400 MJ VYKLÁPĚCÍ 100,00 119, KRABICE 760x585x325 S+V 83,19 99, KRABICE 480x315x185-5VL 67,23 80, OBÁLKA BUBLINKOVÁ MALÁ 6,72 8, OBÁLKA BUBLINKOVÁ STŘEDNÍ 7,56 9, OBÁLKA BUBLINKOVÁ VELKÁ 9,24 11, ŠROUB M8x10 1,68 2, ŠROUB M5x18 ČSN ,85 2, ŠROUB M6 x 8 ČSN ,10 2, ŠROUB M8x25 2,52 3, ŠROUB S ČOČKOVOU HLAVOU M4X14 5,04 6, Stránka 1 z 24

2 ŠROUB STŘEDOVÝ /STARÉ PROVEDEN 22,69 27, ŠROUB M6x16 ČSN ,67 0, ŠROUB M6x25 OBRACEČ 0,84 1, ŠROUB M6x20 ČSN ,25 0,84 1, ŠROUB M8x40 ČSN ,10 2, ČEP VIDLICE UNIS 87,39 104, ŠROUB VIDLICE 89,92 107, ŠROUB M5x12 ČSN ,34 0, ŠROUB ŠKRTÍCÍ KLAPKY M3x6 4,20 5, ŠROUB M4x8 0,42 0, ŠROUB M6x16 ČSN ,42 0, ŠROUB M8x12 ČSN ,50 0, ŠROUB M4x6 DIN ,68 2, ŠROUB M12x55 ČSN ,88 7, ŠROUB 3/8x24/1" ,05 31, ŠROUB 3/8x24/1" ,53 28, ŚROUB 3/8x24/1" - 1 3/4" 65,55 78, ŠROUB M6x50 ČSN ,92 1, ŠROUB M8x30 ČSN ,09 1, ŠROUB M8x35 ČSN ,68 2, ŠROUB SPOJKY M6x70 ČSN ,04 6, ŠROUB M8x110 ČSN ,88 7, ŠROUB M4x18 ČSN ,09 1, ŠROUB M6x22 ČSN ,36 4, ŠROUB 3/8 24x55 ČSN hlava 17 1,60 1, ŠROUB 3/8x2 1/4 hlava 14 8,40 10, ŠROUB M10x80 ČSN ,72 8, ŠROUB M8x70 ČSN ,94 3, ŠROUB M6x18 ČSN ,04 6, ŠROUB M8x16 ČSN ,36 4, ŠROUB M8x25 ČSN ,52 3, ŠROUB M10x20 ČSN ,51 1, ŠROUB 14,29 17, ŠROUB M8x16 ČSN ,59 0, ŠROUB M8x20 ČSN ,10 2, ŠROUB M10x60 ČSN ,04 6, ZÁTKA 6,72 8, ŠROUB DORAZOVÝ 7,56 9, ŠROUB REGULAČNÍ 2,94 3, ŠROUB M8x80 ČSN ,52 3, ŠROUB M6x35 ČSN ,84 1, ŠROUB M6x30 ČSN ,20 5, ŠROUB ZÁVRTNÝ 29,41 35, ŠROUB 25,21 30, SVORNÍK 44,54 53, SVORNÍK 115,97 138, ŠROUB M8x160 32,77 39, ŠROUB M6x30 ČSN ,04 6, ŠROUB M5x20 ČSN ,68 2, ŠROUB VYPOUŠTĚCÍ 15,13 18, VYPÍNAČ BEZPEČNOSTNÍ KOV 381,51 454, ŠROUB OVLÁDÁNÍ 6,72 8, SVORNÍK SE ZÁVITEM 23,53 28, ŠROUB 27,73 33, ŠROUB M8x50 ČSN ,17 0, ŠROUB M 8X35 0,17 0, ŠROUB M3,9X19 4,20 5, ŠROUB 5,5x22 SAMOŘEZNÝ 2,94 3, VRUT MADLA VÍKA KOŠE 0,50 0, ŠROUB M8x100 26,05 31, ŠROUB NAPÍNÁNÍ 37,82 45, ŠROUB M10x30 ČSN ,72 8, SVORNÍK 53,78 64, ŠROUB M8 10,08 12, ŠROUB STAHOVACÍ 76,47 91, ŠROUB OSIČKY 10,08 12, ŠROUB VÝPUSTNÝ 24,37 29, ŠROUB 25,21 30, Stránka 2 z 24

3 ŠROUB SEŘIZOVACÍ 10,08 12, VEDENÍ LANKA 7,56 9, KROUŽEK POJISTNÝ 6,72 8, ŠROUB M8X20 ČSN ,56 9, ŠROUB M8x30 ČSN ,85 2, ŠROUB M8x35 5,04 6, ŠROUB M8 x 40 ČSN ,94 3, ŠROUB NAPÍNÁNÍ ŘEMENU 5,88 7, ŠROUB M6x22 ČSN ,52 3, ŠROUB M6x16 ČSN ,68 2, ŠROUB M10x20 DIN ,56 9, ŠROUB M6x50 ČSN ,51 1, ŠROUB M12x30 6,72 8, ŠROUB M12x120 ČSN ,13 18, ŠROUB M10x35 ČSN ,94 3, ŠROUB M10x20 ČSN ,52 3, ŠROUB M10x30 ČSN ,35 2, ŠROUB M6x45 ČSN ,26 1, MATICE M10 1,68 2, SADA NOŽŮ VERTIKUTÁTOR 1 140, , PŘÍRUBA ÚPLNÁ HONDA 3 168, , ŠROUB 47,06 56, ŠROUB NOŽE BLANICE 40,34 48, ŠROUB PŘÍPOJKY 6,72 8, ŠROUB 15,97 19, ŠROUB 5,04 6, VIDLICE 274,79 327, MATICE M18x1,5 ČSN ,88 7, MATICE M12 ČSN ,60 1, MATICE M6 ČSN ,25 0, MATICE M10 ČSN ,10 2, MATICE M20x1,5 ČSN ,72 8, MATICE M14x1,5 ČSN ,04 6, MATICE M10x1 DIN 267 4,20 5, MATICE M14x1,5-UNIS 15,97 19, MATICE M12X1,5 16,81 20, KRYTKA MATIC M6 PLASTOVÁ ČERNÁ 1,68 2, MATICE M6 ČSN POJISTNÁ 0,42 0, MATICE M4 ČSN ,76 0, MATICE M20x1,5 ČSN ,65 21, MATICE M 6 ONL 3248 ČSN ,08 12, MATICE ROHATKY 43,70 52, MATICE 21,01 25, MATICE PÁKY 21,01 25, MATICE 14,29 17, MATICE MIKROSPINAĆE 24,37 29, MATICE M8 S PŘÍRUBOU 2,10 2, MATICE M6 S PŘÍRUBOU 1,09 1, MATICE M 8 L 1,51 1, MATICE 35,29 42, MATICE HLAVY VÁLCE 20,17 24, PÁČKA KARBURÁTORU 182,35 217, VÁLEČEK NAPÍNÁNÍ 118,49 141, MATICE 75,63 90, VÍČKO NÁDRŽE 92,44 110, PRUŽINA ZAJIŠŤOVACÍ 7,56 9, PRUŽINA 5,04 6, PRUŽINA 1,26 1, PRUŽINA 3,36 4, PRUŽINA KULIČKY 5,04 6, PRUŽINA SPOJKY 21,01 25, PRUŽINA 4,20 5, PRUŽINA ,36 4, PRUŽINA 9,24 11, PRUŽINA VÍKA 27,73 33, PRUŽINA 9,24 11, PRUŽINA PÁKY BRZDY 6,72 8, PRUŽINA OVLÁDÁNÍ PŘEVODOVKY OTAVY N 5,88 7, Stránka 3 z 24

4 PRUŽINA STARTÉRU 11,76 14, PRUŽINA-UNIS 52,10 62, PRUŽINA 3,36 4, PRUŽINA KUŽELOVÁ 11,76 14, PRUŽINA SPÍNAČE BRZDY BDR 700 E 3,36 4, PRUŽINA 9,24 11, PRUŽINA 16,81 20, PRUŽINA 10,92 13, PRUŽINA 10,92 13, PRUŽINA 5,04 6, PRUŽINA NAPÍNÁNÍ ŘEMENE 41,18 49, PRUŽINA CENTRÁLNÍHO NASTAVENÍ 47,06 56, PRUŽINA VYPÍNÁNÍ POJEZDU 17,65 21, PRUŽINA NAPÍNÁNÍ ŘEMENU 17,65 21, PRUŽINA 7,56 9, PRUŽINA 56,30 67, PRUŽINA 10,92 13, PRUŽINA 6,72 8, PRUŽINA ZKRUTNÁ LEVÁ 10,92 13, PRUŽINA VRATNÁ 17,65 21, PRUŽINA 4,20 5, PRUŽINA 27,73 33, PRUŽINA VIDLIČKY 23,53 28, PRUŽINA 6,72 8, PRUŽINA 5,88 7, PRUŽINA 5,88 7, PRUŽINA 7,56 9, PRUŽINA ŘEVODOVKA JIKOV NOVÁ 3,36 4, PRUŽINA 73,11 87, POUZDRO PRUŽINOVÉ FS 47,90 57, PRUŽINA 6,72 8, KROUŽEK POJISTNÝ 8 ČSN ,68 2, KROUŽEK POJISTNÝ 24 ČSN ,68 2, SPONA KABELOVÁ ,20 5, ZÁVLAČKA 2,5x16 ČSN ,25 0, ZÁVLAČKA 1,6x16 ČSN ,25 0, ZÁVLAČKA 4x40 ČSN ,76 0, ZÁVLAČKA 4x28 0,59 0, PRUŽINA BRZDY 21,01 25, KROUŽEK 20 ČSN ,36 4, KROUŽEK POJISTNÝ 15 ČSN ,36 4, POJISTKA JEHLY NEEDL 5,88 7, SPONA 16,81 20, SPONA 16,81 20, PRUŽINA OBRACEČE 96,64 115, OBJÍMKA GORBIN PRŮMĚR 8 4,20 5, PRUŽINA 5,88 7, SPONA 14,29 17, TÁHLO OVLÁDACÍ 22,69 27, PRUŽINA 9,24 11, MATICE M5 0,84 1, ZAPALOVÁNÍ 766,39 912, STARTER ( ) 682,35 812, MATICE M20x1,5 1,68 2, ŠROUB M10x70 5,04 6, STARTÉR 1 038, , STARTÉR 1 271, , KRYT VÝFUKU 545,38 649, KROUŽEK POJISTNÝ PRŮMĚR 10 6,72 8, MATICE M6 1,26 1, ŠROUB M5x15 1,68 2, ŠROUB M5x14 1,68 2, KULIČKA IV. 5,04 6, KULIČKA ,84 1, ŠROUB M8x55 ČSN ,78 4, ŠROUB M6x14 ČSN ,26 1, ŠROUB M8x20 ČSN ,34 1, ŠROUB M6x12 ČSN ,42 0, Stránka 4 z 24

5 ŠROUB M6x10 ČSN ,59 0, ŠROUB M6x16 ČSN ,59 0, ŠROUB M8x25 ČSN ,68 2, ŠROUB M10x20 ČSN ,36 4, ŠROUB M5x20 ČSN ,42 0, ŠROUB M6x25 ČSN ,26 1, BOTKA SVÍČKY 41,18 49, HŘÍDEL KLIKOVÁ 2 485, , PÍST + ČEP 415,13 494, PÍST 681,51 811, KROUŽEK PÍSTNÍ SADA 214,29 255, KROUŽEK PÍSTNÍ 252,10 300, KROUŽEK PÍSTNÍ 283,19 337, KROUŽEK PÍSTNÍ 292,44 348, OJNICE 510,92 608, HŘÍDEL VAČKOVÁ 1 263, , VENTIL SACÍ 182,35 217, VENTIL VÝFUKOVÝ 209,24 249, ČERPADLO OLEJOVÉ 195,80 233, KOLO OZUBENÉ REGULÁTORU 73,11 87, NÁDRŽ BENZÍNOVÁ 711,76 847, NÁDRŽ CENTURA 704,20 838, HADIČKA PALIVOVÁ 173,11 206, KABEL 131,09 156, MĚRKA OLEJOVÁ 147,90 176, SVORKA REGULÁTORU 65,55 78, SADA TĚSNĚNÍ 437,82 521, SADA PLOVÁKU 72,27 86, ŠROUB + PRUŽINA 117,65 140, SADA OPRAVNÁ 96,64 115, BUBÍNEK STARTOVACÍ UNIVERZAL 430,25 512, PODLOŽKA 30x10x2,5 6,72 8, ŠROUB M6x20 1,68 2, DESKA OVLÁDACÍ 477,31 568, MATICE 2,52 3, MATICE M6 ČSN ,34 0, MATICE M5 ČSN ,17 0, MATICE M10 ČSN ,26 1, MATICE M8 ČSN ,84 1, PODLOŽKA 20x5x1,5 7,56 9, MĚRKA OLEJOVÁ 145,38 173, MATKA 137,82 164, AE00200 PÁČKA PLYNU OTAVA-BLANICE 122,69 146, AG00235 PÁČKA PLYNU PLASTOVÁ 57,14 68, AT04034 PÁČKA PLYNU PLASTOVÁ LTS a ROSA 113,45 135, AT09039 PÁČKA PLYNU / ACCELERATOR 180,67 215, AT09039/1050 PÁČKA PLYNU HONDA - ČERVENÁ A 181,51 216, AT09039/1190 PÁČKA PLYNU HONDA - ČERVENÁ A 181,51 216, DS08050 VYPÍNAČ BEZPEČNOSTNÍ 179,83 214, DS10005 PÁČKA BRZDY 158,82 189, MA02005 RUKOJEŤ PRAVÁ 21,85 26, MA04005 RUKOJEŤ LEVÁ 36,13 43, MA08005 RUKOJEŤ BLANICE 19,33 23, SÁČEK NA NÁŘADÍ 5,04 6, OSIČKA ZÁVĚSU 5,04 6, KOLÍK 5x16 ČSN ,09 1, KOLÍK 5x10 ČSN ,92 1, ČEP SPOJKY 27,73 33, KOLÍK 10x45 ISO ,92 13, KOLÍK 10x35 ISO ,97 19, ČEP SPOJKY 33,61 40, KOLÍK 3x12 ČSN ,08 0, NŮŽ SANDRI GARDEN (296560) 429,41 511, ČEP KLEČÍ VYKLÁPĚCÍCH 57,98 69, ČEP 48,74 58, KOLÍK 49,58 59, ČOČKA ŠROUBU 8,40 10, HŘEB 2,6x5 0,25 0, Stránka 5 z 24

6 KLÍNEK UNÁŠECÍ 54,62 65, LOŽISKO 6001Z 167,23 199, LOŽISKO KOLA 6200Z 150,42 179, LOŽISKO KOLA 12x26x12,4 GARDEN 54,62 65, LOŽISKO KOLA 59,66 71, ČEP 54,62 65, VÁLEČEK UPÍNACÍ 52,10 62, ČEP 15,97 19, ČEP 5,04 6, ČEP 7,56 9, ČEP 8,40 10, ÚCHYT KRYTU 40,34 48, KOLÍK 2x12 ČSN ,20 5, KOLÍK 5x16 ČSN ,84 1, KOLÍK 3x16 1,68 2, JEHLA ŠOUPÁTKA 11,76 14, PASTOREK 203,36 242, HŘÍDEL UNIS 872, , HŘÍDEL PŘESOUVACÍ UNIS 256,30 305, PASTOREK 444,54 529, HŘÍDEL PŘESOUVACÍ 105,04 125, ČEP 309,24 368, ČEP 224,37 267, HŘÍDEL 719,33 856, HŘÍDEL KOL 799,16 951, HŘÍDEL KOL PŘEVODOVKY BDR 580 NOVÉ K 719,33 856, HLAVA VÁLCE 297,48 354, HLAVA VÁLCE 324,37 386, ČEP 252,10 300, HŘÍDEL PRAVÁ 413,45 492, HŘÍDEL LEVÁ 454,62 541, HŘÍDEL PRAVÁ NOVÁ 286,55 341, HŘÍDEL LEVÁ NOVÁ 268,07 319, HŘÍDELKA 250,42 298, NÝT TRHACÍ AL 4,8x12 0,50 0, NÝT TRHACÍ AL ST 5x14 1,68 2, VÝFUK 250,42 298, KRYT VENTILŮ 145,38 173, TRUBICE ODVĚTRÁVACÍ 145,38 173, ETIKETA NA STRUNY 15M 0,84 1, DÓZA 450 g 7,56 9, TRYSKA HLAVNI 25,21 30, TRYSKA HLAVNÍ 31,09 37, TRYSKA HLAVNÍ 31,93 38, TRYSKA HLAVNÍ ,77 39, TRYSKA 32,77 39, TRYSKA HLAVNÍ 31,93 38, TRYSKA HLAVNÍ 31,09 37, VENTIL 96,64 115, MISKA VENTILOVÁ 40,34 48, ČELISTI BRZDY - PÁR 271,43 323, KARBURÁTOR (S ) 1 816, , KARBURÁTOR 1 436, , SHUTTER 12,61 15, VÍČKO NÁDRŽE MALÉ 89,92 107, FILTR VZDUCHOVÝ PRISMA 77,31 92, FILTR VZDUCHOVÝ SPECTRA 89,92 107, FILTR VZDUCHOVÝ CENTURA 106,72 127, DRŽÁK FILTRU SPECTRA 56,30 67, TĚLESO VZDUCHOVÉHO FILTRU CENTURA 170,59 203, KRYT FILTRU SPECTRA 31,09 37, KRYT FILTRU PRISMA 147,90 176, VÍKO VZDUCHOVÉHO FILTRU 133,61 159, POJISTKA 28,57 34, JEHLA 28,57 34, PLOVÁK KARBURÁTORU MOSAZNÝ 144,54 172, SETRVAČNÍK ( ) 1 395, , FILTR 28,57 34, Stránka 6 z 24

7 PASTOREK PRAVÝ 279,83 333, PASTOREK LEVÝ 279,83 333, VÍČKO STARTÉRU 134,45 160, RUKOJEŤ STARTOVACÍ 21,01 25, ŠROUB KOLA M20x1,5 312,61 372, KRYT MOTORU 1 085, , KRYT VÝFUKU 497,48 592, KRYT VÝFUKU 496,64 591, KRYT MOTORU 263,03 313, KRYT STARTERU PLASTOVÝ 218,49 260, ŘEMEN KLÍNOVÝ ( Z32 10x815LI ) 197,48 235, PRUŽINA PŘEVODOVKY 150,42 179, OSIČKA ŠKRTÍCÍ KLAPKY 34,45 41, KOLÍK 6x30 ČSN ,92 1, KOŠ SBĚRACÍ 730,25 869, S TĚSNĚNÍ O KROUŽEK 132,77 158, FUEL FITTING 82,35 98, S TĚSNĚNÍ 94,96 113, PÁKA REGULÁTORU 38,66 46, TÁHLO REGULÁTORU 40,34 48, TÁHLO REGULÁTORU 46,22 55, ŠŇŮRA PES-LEINE 3,8mm 27,73 33, PLOVÁK 21,01 25, PODLOŽKA 28,57 34, PERO STARTOVACÍ 42,02 50, PRUŽINA 11,76 14, PRUŽINA 28,57 34, PRUŽINA 40,34 48, PŘEVODOVKA S OSOU 2 352, , ŘEMENICE PLASTOVÁ 146,22 174, KOLÍK PRUŽNÝ 6X35 7,56 9, POTRUBÍ KARBURÁTORU 413,45 492, HADIČKA PALIOVOVÁ JIKOV 285,71 340, BOWDEN POJEZDU 367,23 437, SVÍČKA ZAPALOVACÍ RJ17LM 81,51 97, SVÍČKA ZAPALOVACÍ RN4C 81,51 97, SVÍČKA ZAPALOVACÍ RJ19L 81,51 97, TRUBKA MĚRKY 57,14 68, ŠROUB HLAVY 20,17 24, ŠROUB 30,25 36, ŠROUB 19,33 23, ŠROUB 42,02 50, ŠROUB 10,08 12, ŠROUB 15,13 18, ŠROUB 28,57 34, ŠROUB 20,17 24, ŠROUB 19,33 23, ŠROUB 22,69 27, ŠROUB 12,61 15, ŠROUB 42,02 50, ŠROUB 28,57 34, ŠROUB 28,57 34, MATICE 42,02 50, MATICE KLIKOVKY 40,34 48, UCPÁVKA PLASTOVÁ 38,66 46, ZÁTKA 56,30 67, MĚRKA OLEJE 136,97 163, ŠROUB 26,89 32, ZÁTKA OLEJOVÁ 44,54 53, KLÍNEK ZAPALOVÁNÍ ROVNÝ 40,34 48, KLÍNEK ZAPALOVÁNÍ 18,49 22, KLÍNEK ZAPALOVÁNÍ 15,13 18, KROUŽEK POJISTNÝ 17,65 21, PŘÍCHYTKA 26,05 31, PŘÍCHYTKA 28,57 34, PODLOŽKA VYMEZOVACÍ 15,13 18, POJISTKA 26,05 31, PODLOŽKA 14,29 17, Stránka 7 z 24

8 PODLOŽKA 28,57 34, PODLOŽKA 42,02 50, GUFERO 133,61 159, GUFERO 88,24 105, GUFERO 66,39 79, TĚSNĚNÍ OLEJOVÉ MĚRKY 44,54 53, TĚSNĚNÍ MĚRKY OLEJE 23,53 28, TĚSNĚNÍ HLAVY VÁLCE 62,18 74, TĚSNĚNÍ HLAVY VÁLCE 84,03 100, TĚSNĚNÍ HLAVY VÁLCE 2 TAKT 57,14 68, TĚSNĚNÍ OLEJOVÉ VANY 42,02 50, TĚSNĚNÍ VÍKA VENTILŮ 24,37 29, TĚSNĚNÍ KARBURÁTORU 25,21 30, TĚSNĚNÍ KARBURÁTORU 18,49 22, TĚSNĚNÍ POTRUBÍ KARBURÁTORU 41,18 49, TĚSNĚNÍ PLOVÁKOVÉ KOMORY 41,18 49, TĚSNĚNÍ 15,97 19, TĚSNĚNÍ SÁNÍ 25,21 30, TĚSNĚNÍ 18,49 22, TĚSNĚNÍ 6,72 8, TĚSNĚNÍ PLOVÁKOVÉ KOMORY 46,22 55, TĚSNĚNÍ 26,05 31, UCPÁVKA 26,89 32, S FILTR PALIVOVÝ B&S 152,10 181, ČEP 189,08 225, PRUCHODKA 7,14 8, KROUŽEK 10,92 13, TRUBKA ROZPĚRNÁ 14,29 17, PODLOŽKA BRZDY 13,45 16, ROZPĚRKA 11,76 14, ROZPĚRKA 56,30 67, VLOŽKA NOŽE 14,29 17, VLOŽKA 21,01 25, JEZDEC MIKROSPINAČE 102,52 122, POUZDRO 8,40 10, ČEP KLIKOVÝ 18x39 62,18 74, ČEP PÍSTNÍ 68,07 81, ČEP KLIKOVÝ 65,55 78, ČEP KLIKOVÝ 53,78 64, ČEP KLIKOVÝ 25x40 92,44 110, ČEP PÍSTNÍ 68,91 82, POUZDRO 29,41 35, PODLOŽKA S NOSEM 16,81 20, POUZDRO 84,87 101, TRUBKA ROZPĚRNÁ 30,25 36, KLÍNEK VENTILU 4,62 5, PODLOŽKA 92,44 110, VÍKO 921, , KRYT KOLA VNITŘNÍ 120,17 143, KROUŽEK 24,37 29, KROUŽEK VYMEZOVACÍ 29,41 35, PODLOŽKA 3,2 ČSN ,20 5, PODLOŽKA 4,3 CSN ,17 0, PODLOŽKA 13 ČSN ,01 1, PODLOŽKA B15 ČSN ,26 1, PODLOŽKA 17 ČSN ,09 1, PODLOŽKA 5,3 ČSN ,42 0, PODLOŽKA 8,4 ČSN ,25 0, PODLOŽKA 6,4 ČSN ,25 0, PODLOŽKA VYDUTÁ 46,22 55, PODLOŽKA 6,2x12x1,5 10,08 12, PODLOŽKA 10,5 ČSN ,84 1, PODLOŽKA 8,4x35x1,2 2,02 2, PODLOŽKA VYMEZOVACÍ 21,01 25, PODLOŽKA VYMEZOVACÍ 21,85 26, PODLOŽKA 22,69 27, PODLOŽKA KOLA DSK ,70 52, VLOŽKA 25,21 30, Stránka 8 z 24

9 PODLOŽKA 21,01 25, KROUŽEK PÍSTNÍ 56,00x2 49,58 59, KROUŽEK PÍSTNÍ 57,00x2 35,29 42, KROUŽEK PÍSTNÍ 68,00x2 35,29 42, KROUŽEK PÍSTNÍ 67,00X2 35,29 42, /25 KROUŽEK PÍSTNÍ 67,25x2 35,29 42, KROUŽEK PÍSTNÍ 60,00x2 35,29 42, KROUŽEK PÍSTNÍ 60,25X2 46,22 55, KROUŽEK PÍSTNÍ 67,75X2 35,29 42, KROUŽEK PÍSTNÍ 56 47,90 57, KROUŽEK PÍSTNÍ 56.25X2 35,29 42, KROUŽEK PÍSTNÍ 56,50X2 35,29 42, KROUŽEK PÍSTNÍ 67.50X2 35,29 42, KROUŽEK PÍSTNÍ TĚSNÍCÍ 78,15 93, KROUŽEK PÍSTNÍ MINUTOVÝ 21,85 26, KROUŽEK PÍSTNÍ STÍRACÍ 41,18 49, KROUŽEK PÍSTNÍ CHROMOVÝ PR.86x1,5 84,03 100, KROUŽEK PÍSTNÍ FEROX PR. 86x1,5 FE 34,45 41, KROUŽEK STÍRACÍ OCELOVÝ S PRUŽINOU 50,42 60, ROZPĚRKA 8,40 10, PŘÍLOŽKA 52,94 63, UNAŠEČ 251,26 299, ROZPĚRA NOŽE 179,83 214, PŘÍRUBA NOŽE 158,82 189, KROUŽEK 47,06 56, TRUBICE EMULZNÍ 28,57 34, TRYSKA BĚHU NAPRÁZDNO 27,73 33, MATICE M6 KŘÍDLOVÁ 2,52 3, KONDENZÁTOR 349,58 416, KONDENZÁTOR PRO W 332,77 396, ŠROUB M10x30 S PLASTOVOU HLAVOU 53,78 64, NÁBOJ SPOJKY 322,69 384, PODLOŽKA NOŽE 44,54 53, TRYSKA BĚHU NAPRÁZDNO 21,85 26, LOŽISKO AKSIÁLNÍ ,63 90, POUZDRO PLASTOVÉ 92,44 110, NŮŽ LTS ,89 270, NÁBOJ LTS V45 226,05 269, NÁBOJ 221,85 264, NÁBOJ 267,23 318, NÁBOJ ŘEMENICE 152,94 182, NÁBOJ SPOJKY BEZ KOLÍKŮ 580,67 691, VÍČKO 19,33 23, NÁBOJ 202,52 241, NÁBOJ 215,97 257, PÁČKA PLYNU KOMPLETNÍ 238,66 284, PRUŽINA TAŽNÁ 49,58 59, KOLO ZADNÍ 793,28 944, PODLOŽKA 6,4 ČSN ,25 0, PODLOŽKA 8,4 ČSN ,67 0, KOLO PŘEDNÍ 478,99 570, OSA VÍKA 68,91 82, SKŘÍŇ SEKAČKY AL 5 352, , RÁM KOŠE 459,66 547, MEMBRÁNA KARBURÁTORU BS 3,5 HP STAR 129,41 154, KOLO ZADNÍ S LOŽISKY 897, , OSA KOLA 175,63 209, RAMENO ZADNÍHO KOLA 98,32 117, NÁBOJ S ŘEMENICÍ 634,45 755, S FILTR VZDUCHOVÝB&S 5 HP ČERVENÝ 368,91 439, PŘÍRUBA PLASTOVÁ 70,59 84, KRYT PŘEDNÍHO KOLA 48,74 58, KROUŽEK PLASTOVÝ 42 46,22 55, KROUŽEK PLASTOVÝ 46,22 55, PODLOŽKA 18x12x0,5 15,97 19, PÁKA 175,63 209, PÁKA 175,63 209, ŘEMENICE 55x22,2 (531276) 225,21 268, Stránka 9 z 24

10 ŘEMENICE ŽACÍ ,08 369, ŘEMENICE STŘEDNÍ DÍL 2T 359,66 428, ŘEMENICE STŘEDNÍ DÍL 4T 359,66 428, ŘEMENICE 396,64 472, ŘEMENICE 290,76 346, ŘEMENICE MOTORU 396,64 472, ŘEMENICE KOŠE 268,07 319, ŘEMENICE POJEZDU 273,11 325, KLADKA NAPÍNACÍ 239,50 285, BUBÍNEK 334,45 398, PASTOREK 209,24 249, KOLO OZUBENÉ 344,54 410, KOLO ŠNEKOVÉ 215,97 257, KOLO OZUBENÉ 379,83 452, KOLO OZUBENÉ 504,20 600, PASTOREK PRAVÝ 439,50 523, PASTOREK LEVÝ 483,19 575, KOLO OZUBENÉ 165,55 197, MEZIKOLO 223,53 266, KOLO OZUBENÉ 233,61 278, KOLO OZUBENE 346,22 412, KOLO OZUBENÉ 579,83 690, KOLO OZUBENÉ 286,55 341, KOLO OZUBENÉ 218,49 260, KOLO OZUBENÉ 245,38 292, ŠNEK DVOUCHODÝ 647,90 771, HŘÍDEL ŠNEKOVÝ 311,76 371, HŘÍDEL ŠNEKOVÝ 481,51 573, HŘÍDEL ŠNEKOVÝ 489,92 583, BUBÍNEK STARTOVACÍ 355,46 423, KOLO ŠNEKOVÉ 859, , KOLO ŠNEKOVÉ UNIS 859, , KRYT PLASTOVÝ 249,58 297, KRYT KOLA 68,07 81, NÁRAZNÍK PLASTOVÝ 161,34 192, KRYT KOLA PŘEDNÍ OZDOBNÝ 11,76 14, BOWDEN BRZDY PLASTOVÝ PŘÍCHYT 502,52 598, NÁDRŽ BENZINOVÁ B&S 3,75 963, , MEMBRÁNA KARBURÁTORU BS CLASIC 140,34 167, ZAPALOVÁNÍ CLASIC 3, , , VÍČKO NÁDRŽE PLASTOVÉ B&S 3,5 88,24 105, BUBÍNEK STARTOVACÍ QUANTUM 580,67 691, OSA VÍKA 6,72 8, VEDENÍ 10,92 13, TÁHLO SYTIČE 19,33 23, VEDENÍ ŘEMENU 37,82 45, TÁHLO PLYNU 20,17 24, FILTR OLEJOVÝ BRYGS 18-20HP 425,21 506, ŠROUB NOŽE E32 29,41 35, HŘÍDEL HNANÁ 589,08 701, KRYT ŘEMENE 295,80 352, ŘEMEN KLÍNOVÝ 10x ,63 328, OVLÁDÁNÍ REGULACE ZDVIHU 184,03 219, ŘEMENICE HNACÍ 474,79 565, SEGMENT 187,39 223, REGULACE ZDVIHU 144,54 172, PRUŽINA TLAČNÁ 12,61 15, LOŽISKO KOLA LTS 448H4 41,18 49, VLOŽKA POUZDRA 37,82 45, ŘEMENICE HNANÁ 379,83 452, KOLO ZADNÍ LTS ,71 578, KRYT KOLA ZADNÍ LTS ,08 106, ŠNEK CENTRÁLNÍHO NASTAVENÍ 93,28 111, ŠROUB NOŽE S PLASTOVOU HLAVOU 49,58 59, DOMEČEK ZADNÍ OSY LTS 448H4 40,34 48, KRYT KOLA VNITŘNÍ 59,66 71, LOŽISKO KOLA LTS ,77 39, NŮŽ LTS E35 173,11 206, Stránka 10 z 24

11 LANKO POJEZDU 305,04 363, ŘEMENICE 442,86 527, LANKO ŘAZENÍ RYCHLOSTÍ 390,76 465, KOŠ PLASTOVÝ LTS E32 - PRAVÁ ČÁST 415,13 494, KOŠ PLASTOVÝ LTS E32 - LEVÁ ČÁST 415,13 494, VÍKO ZADNÍ LTS E32 378,99 451, KOLO PŘEDNÍ 121,85 145, KOLO PŘEDNÍ/ZADNÍ 136,13 162, PRUŽINA VÍKA PRAVÁ 31,09 37, KRYT VÍKA KOŠE LTS 30,25 36, NŮŽ LTS 440/E42 301,68 359, NŮŽ LTS 448 SA 260,50 310, ROTOR 114,29 136, NŮŽ LTS E38 205,04 244, KOŠ SBĚRACÍ - VYSAVAČ 2 096, , KOŠ SBĚRACÍ LTS E38 PRAVÁ ČÁST 329,41 392, KOŠ SBĚRACÍ LTS E38 LEVÁ ČÁST 329,41 392, KRYT MOTORU 160,50 191, KRYT ZADNÍ LTS E38 312,61 372, KOLO ZADNÍ 154,62 184, KOŠ PLASTOVÝ PRAVÁ ČÁST 402,52 479, KOŠ PLASTOVÝ LEVÁ ČÁST 402,52 479, KRYT PLASTOVÉHO KOŠE LTS ,52 598, DÍL KLEČÍ SPODNÍ 330,25 393, KOLO ZADNÍ LTS E38 OZDOBNÝ KRYT 173,11 206, OSA PŘEDNÍCH KOL 65,55 78, OSA ZADNÍCH KOL 68,91 82, KOLO PŘEDNÍ LTS E32 NOVÝ KRYT 153,78 183, KOLO LTS E32/38 NOVÝ KRYT 152,10 181, MOTOR W 2 754, , NŮŽ LTS E32 172,27 205, DRŽÁK BOWDENU BRZDY 22,69 27, DIL KLECI SPODNÍ 337,82 402, DÍL KLEČÍ HORNÍ 236,13 281, KOLO PŘEDNÍ LTS 448SH 237,82 283, KRYT KOLA BEZ LOŽISEK 26,89 32, KRYT KOLA PŘEDNÍ LTS ,37 29, KRYT KOLA 34,45 41, KRYT KOLA PLAST KOŠ 31,93 38, KRYT KOLA ZADNÍ LTS 448 H4 31,09 37, ŠROUB M8 S OSAZENÍM 26,05 31, VENTILÁTOR E32 123,53 147, NŮŽ BDR ,49 22, NŮŽ DLOUHÝ BDR ,33 23, NŮŽ BDR 580 A BDR ,02 50, OSA KOL LTS E32 112,61 134, MATICE KOLA M6 45,38 54, BOWDEN POJEZDU 173,11 206, ŠROUB KOLA 97,48 116, KOLO BEZ LOŽISEK 169,75 202, KOLO BEZ LOŽISEK 129,41 154, LANKO BRZDY LTS 448 PLASTOVÝ KRYT 169,75 202, KOLO PŘEDNÍ LTS ,50 285, KOŠ SBĚRACÍ HONDA 636,97 758, PÁČKA NASTAVENÍ ZDVIHU PLASTOVÝ KRY 136,97 163, ŠROUB PÁKY NASTAVENÍ 26,05 31, LANKO BRZDY 84,03 100, KRYT PŘEDNÍ 348,74 415, BOWDEN BRZDY MOTORU 75,63 90, PŘEVODOVKA LTS 448SA 2 466, , ŘEMEN POJEZDU LTS 453 S 163,87 195, PŘEVODOVKA POJEZDU LTS 453S 2 415, , SEGMENT NASTAVOVACÍ 27,73 33, PŘEVODOVKA KOMPLETNÍ 1 721, , POUZDRO PLASTOVÉ PŘEDNÍ LEVÉ 32,77 39, POUZDRO PLASTOVÉ PŘEDNÍ PRAVÉ 32,77 39, DOMEČEK ZADNÍ LTS 453S 38,66 46, PÁČKA CENTRÁL ZDVIHU LTS 453S 150,42 179, Stránka 11 z 24

12 LANKO PLYNU LTS 453SA 163,87 195, ŘEMEN KLÍNOVÝ 267,23 318, PŘEVODOVKA POJEZDU LTS , , POUZDRO NÁPRAVY PLASTOVÉ 87,39 104, SKŘÍŇ OVLADAČE LEVÁ ČÁST 77,31 92, SKŘÍŇ OVLADAČE PRAVÁ ČÁST 77,31 92, NŮŽ LTS 440 PLASTOVÝ KOŠ 294,12 350, MADLO VÍKA KOŠE 37,82 45, PRUŽINA VÍKA 18,49 22, ŠROUB M8 S OSAZENÍM PÁKY NASTAVENÍ 9,92 11, PÁČKA PLYNU LTS 448SA 242,02 288, RÁM KOŠE LTS E42 257,98 307, KOŠ TKANINA LTS E42 629,41 749, MADLO 31,09 37, POUZDRO PLASTOVÉ 21,85 26, KOŠ SBĚRACÍ LTS 448SA 672,27 800, BOWDEN POJEZDU 228,57 272, KRYT SBĚRACÍHO KOŠE 431,93 514, OVLADAČ CENTRÁLNÍHO NASTAVENÍ 120,17 143, PODLOŽKA 18x12x0,5 7,56 9, PERO 5x3x14 - SIGMA 19,33 23, PRUŽINA 4,5x7,5 ( ) 7,56 9, PASTOREK 157,14 187, NŮŽ 593,28 706, KRYTKA OZDOBNÉ KRYTKY KOLA 17,65 21, ŘEMEN KLÍNOVÝ LTS 448H4 264,71 315, PRUŽINA VÍKA LEVÁ 31,09 37, BOWDEN POJEZDU 72,27 86, TŘMEN HORNÍ 235,29 280, TŘMEN DOLNÍ 236,13 281, TŘMEN HORNÍ 184,03 219, TŘMEN DOLNÍ 185,71 221, OBLOŽENÍ SPOJKY FERODO 55,46 66, RAMENO 74,79 89, PERO 4x4x16 4,20 5, PERO 6h9x6x22 ČSN ,94 3, PERO 8e8X7X20 DLE VYKRESU 23,53 28, PERO 6h9x6x14 ČSN ,52 3, PERO 6x6x18 ČSN ,94 3, PERO 6x6x28 ČSN ,94 3, PERO 4e7x4x32 ČSN ,94 3, PERO 5e7x5x12 ČSN ,35 2, PERO 4e7x4x12 ČSN ,27 2, PERO 6x7x16 2,10 2, PERO WOOD 4X5 ČSN ,84 1, PERO VOOD 4X6,5 5,04 6, PERO WOOD 5X6, ,49 22, PERO WOOD 3X5 23,53 28, PERO WOOD 6X10 47,06 56, PERO WOOD 4X6.5 6,72 8, PERO B6X6X8 GUTTBROD 28,57 34, BOWDEN POJEZDU HONDA 331,93 395, PÁČKA PLYNU LTS 448 PLAST KOŠ 186,55 222, BOWDEN POJEZDU LTS 448H4 (549708) 227,73 271, MATICE KOLA -PLASTOVÁ 35,29 42, DRŽÁK TYČKY KOŠE 34,45 41, KRYTKA PÁČKY CENTR. ZDVIHU 70,59 84, VYPÍNAČ BEZPEČNOSTNÍ 485,71 578, NŮŽ LTS 453S 517,65 616, KOLO ZADNÍ PLASTOVÝ KOŠ 129,41 154, KOLO PŘEDNÍ PLASTOVÝ KOŠ 173,11 206, KOLO PŘEDNÍ LTS 453S 256,30 305, KOLO PŘEDNÍ LTS 448SH 256,30 305, NŮŽ MULČOVACÍ LTS ,33 618, MOTOR W 2 692, , ŘEMENICE PLASTOVÁ PRŮMĚR 60 44,54 53, NÁBOJ NOŽE LTS 448SA 376,47 448, PODLOŽKA NOŽE SPODNÍ 80,67 96, Stránka 12 z 24

13 DÍL NÁBOJE SPODNÍ 293,28 349, ŘEMEN KLÍNOVÝ 10x750 li 41,18 49, NŮŽ LTS 450SA 261,34 311, KOŠ HORNÍ DÍL 327,73 390, KRYT ŘEMENE PLASTOVÝ 294,12 350, VÍKO ZADNÍ 334,45 398, PRUŽINA VÍKA KOŠE PRAVÁ 16,81 20, PRUŽINA VÍKA KOŠE LEVÁ 16,81 20, KOŠ LTS ,61 873, RÁM KOŠE LTS 453SA 473,95 564, ŘEMEN 10x797 Z31 1/2 265,55 316, PÁČKA PLYNU LTS 440/ ,85 145, HŘÍDEL ŠNEKOVÁ CENTRÁLNÍHO NASTAVE 151,26 180, PRUŽINA TAŽNÁ 145,38 173, PODLOŽKA NOŽE 34,45 41, NŮŽ LTS ,64 472, BOWDEN PÁČKY PLYNU 68,07 81, LANKO POJEZDU LTS 450SA 201,68 240, KOLO ZADNÍ LTS 448SA 516,81 615, KRYT ZADNÍHO KOLA LTS 448SA 58,82 70, PRUŽINA NAPÍNÁNÍ ŘEMENE 38,66 46, PERO WOOD 4x5 4,20 5, PERO WOOD 3x3,7 DIN ,49 22, PODLOŹKA 35,29 42, PODLOŹKA 32,77 39, DRŹÁK 68,07 81, ZÁPADKA 54,62 65, PRUŹINA 251,26 299, KRYT 43,70 52, KRYT STARTÉRU 428,57 510, PODLOŽKA VYMEZOVACÍ 2,52 3, PODLOŽKA VYMEZOVACÍ 15,13 18, PODLOŽKA 5,04 6, PODLOŽKA 21,85 26, PODLOŽKA 4,20 5, PODLOŽKA VYMEZOVACÍ 4,20 5, PODLOŽKA VYMEZOVACÍ 5,04 6, TĚSNĚNÍ 4,20 5, PODLOŽKA VYMEZOVACÍ TL.0,2MM 4,20 5, PODLOŽKA VYMEZOVACÍ TL.0,5MM 4,20 5, PODLOŽKA VYMEZOVACÍ TL 0,4MM 4,20 5, PODLOŽKA VYMEZOVACÍ TL 0,3MM 4,20 5, PODLOŽKA S JAZÝČKEM 4,20 5, PODLOŽKA NOŽE (za ) 32,77 39, PODLOŽKA 8,4 ČSN ,42 0, PODLOŽKA 8,2 ČSN ,25 0, KLAPKA ŠKRTÍCÍ 18,49 22, PODLOŽKA 6,4 ČSN ,20 5, PODLOŽKA 10,5 ČSN ,20 5, KROUŽEK 6 ČSN ,36 4, OZUBEC ZÁCHYTKOVÝ 13,45 16, TÉSNĚNÍ VÝFUKU GUTBROD 19,33 23, POJISTKA JEHLY 7,56 9, POJISTKA 6,72 8, OPĚRA BOWDENU 37,82 45, VLOŽKA 12,61 15, KLAPKA STARTOVACÍ 8,40 10, PODLOŽKA 12x18x0,8 2,94 3, KROUŽEK POJISTNÝ 12 ČSN ,26 1, KROUŽEK POJISTNÝ 14 ČSN ,67 0, KROUŽEK POJISTNÝ 30 ČSN ,18 2, KROUŽEK POJISTNÝ 20 ČSN ,26 1, KROUŽEK POJISTNÝ 18 ČSN ,85 2, KROUŽEK POJISTNÝ 50 ČSN ,88 7, KROUŽEK POJISTNÝ 16 ČSN ,84 1, KROUŽEK POJISTNÝ 17 ČSN ,92 1, KROUŽEK POJISTNÝ 10 ČSN ,68 2, KROUŽEK POJISTNÝ 24 ČSN ,68 2, Stránka 13 z 24

14 PODLOŽKA 4,3 ČSN ,36 4, PODLOŽKA PRUŽNÁ 14 BN791 CSN ,24 11, KROUŽEK POJISTNÝ 14 ČSN ,68 2, KROUŽEK POJISTNÝ 32 ČSN ,18 2, KROUŽEK POJISTNÝ 47 ČSN ,04 6, KROUŽEK POJISTNÝ 52 ČSN ,04 6, KROUŽEK POJISTNÝ 42 ČSN ,20 5, KROUŽEK POJISTNÝ 55 ČSN ,88 7, RAMENO 6,72 8, PODLOŽKA ,20 5, VLOŽKA 8,40 10, PODLOŽKA 7,56 9, PODLOŽKA 14,29 17, PODLOŽKA PŔÍTLAČNÁ 10,92 13, PODLOŽKA 18,49 22, PODLOŽKA 17,65 21, PODLOŽKA 34x20,1x2 8,40 10, PLANŽETA BLANICE 10,92 13, PODLOŽKA ARETAČNÍ 21,01 25, SEGMENT OZUBENÝ 19,33 23, PODLOŽKA ARETAČNÍ 29,41 35, PODLOŽKA POJISTNÁ GU 5,04 6, PODLOŽKA 12,61 15, ÚCHYT PÁČKY 38,66 46, PŘÍPOJKA 7,56 9, ÚCHYT 11,76 14, TÁHLO BRZDY 57,14 68, PODLOŽKA 10,5 0,84 1, ZÁPADKA 57,14 68, TLUMIČ 53,78 64, ÚCHYT SPÍNAČE 14,29 17, PODLOŽKA POJISTNÁ 4,20 5, KRYT PRAVÝ 50,42 60, KRYT LEVÝ 50,42 60, KRYT SPODNÍ 81,51 97, PLÁŠŤ CHLADÍCÍ 45,38 54, KRYT TLUMIČE VÝFUKU 60,50 72, NŮŽ LTS 45 - PRŮMĚR OTVORU 35 MM 358,82 427, NŮŽ LTS V48 - PRŮMĚR OTVORU 20MM 357,98 426, NŮŽ LTS V48 - PRŮMĚR OTVORU 35MM 260,50 310, NŮŽ MULČOVAČE - PR ,44 586, SPODEK ČISTIČE VZDUCHU 44,54 53, KLUZÁK 82,35 98, BOČNICE 30,25 36, MISKA 30,25 36, MISKA TERRA 59,66 71, KLOBOUČEK POJISTNÝ 2,52 3, ROHATKA 63,03 75, VAHADLO 121,85 145, DRŽADLO 40,34 48, DRŽADLO (1447) 149,58 178, OBJÍMKA 10,08 12, LOPATKA 11,76 14, ZÁPADKA 14,29 17, KRYT ROTORU 131,93 157, VÍKO KRYTU 68,91 82, PŘÍRUBA LTS 218,49 260, KRYT 102,52 122, BOČNICE 73,95 88, ROZPĚRA 46,22 55, L NŮŽ PRO ROTAVÁTOR LEVÝ 78,15 93, P NŮŽ PRO ROTAVÁTOR PRAVÝ 78,15 93, PŘÍLOŽKA 57,98 69, PŘÍLOŽKA 14,29 17, PLECH STÍNÍCÍ 12,61 15, MEZISTĚNA 64,71 77, TĚSNĚNÍ 10x7,1x1 5,04 6, TĚSNĚNÍ Z FÍBRU 14x10,2x1 3,36 4, Stránka 14 z 24

15 TĚSNĚNÍ PAPÍROVÉ 5,88 7, TĚSNĚNÍ 18x14x1 Z HLINÍKU 0,25 0, TĚSNĚNÍ 5,5x2,5x0,5 3,78 4, TĚSNĚNÍ KARBURÁTORU 8,40 10, TĚSNĚNÍ VÝFUKU 13,45 16, PODLOŽKA IZOLAČNÍ FAOLIT 20,17 24, TĚSNĚNÍ EROIT VYSOKOTLAKÉ 7,56 9, TĚSNĚNÍ 26,05 31, TĚSNĚNÍ 4,20 5, TĚSNĚNÍ VÍKA VENTILU 34,45 41, TĚSNĚNÍ VÁLCE 6,72 8, TĚSNĚNÍ VÁLCE 60 16,81 20, PODLOŽKA TŘECÍ 5,04 6, PODLOŽKA 6x20 - PRYŹ 5,88 7, KROUŽEK TĚSNÍCÍ - DEKOVENTILU 19,33 23, TĚSNĚNÍ Z PAPÍRU 10,08 12, TĚSNÉNÍ POD HLAVU PRŮMĚR 56 78,15 93, TĚSNĚNÍ POD HLAVU PRŮMĚR 60 76,47 91, TĚSNĚNÍ KLIKOVÉ SKŘÍNĚ. 10,92 13, TĚSNĚNÍ Z PAPÍRU 6,72 8, TĚSNĚNÍ 26,05 31, VLOŽKA 15,97 19, TĚSNĚNÍ MIKUNI 4,20 5, TÉSNÉNÍ POD HLAVU 73,11 87, TĚSNENÍ POD HLAVU 53,78 64, PÁČKA STARTOVACÍ KLAPKY 7,56 9, PÁČKA DORAZU 23,53 28, PÁČKA ŠKRTÍCÍ KLAPKY 15,13 18, PÁKA 15,13 18, PODLOŽKA 8,2 ČSN ,42 0, PODLOŽKA 5,1 ČSN ,17 0, PODLOŽKA 6,1 ČSN ,08 0, PODLOŽKA 10,2 ČSN ,42 0, PODLOŽKA 6,4 ČSN ,17 0, S BOTKA KABELOVÁ B&S 55,46 66, PRUŽINA 142,86 170, DRŽÁK BOWDENU INTEC 81,51 97, ŠROUB DRŽÁKU BOWDENU INTEC 72,27 86, PRUŽINA 185,71 221, TĚSNĚNÍ KLIKOVÉ SKŘÍNĚ QUANTUM 152,10 181, TĚSNĚNÍ MĚRKY 60,50 72, HRDLO SACÍ QUATRO 239,50 285, PRIMER 89,92 107, ZAPALOVÁNÍ CÍVKA QUANTUM 973, , FILTR VZDUCHOVÝ INTEC 370,59 441, FILTR VZDUCHOVÝ SPRINT 148,74 177, LOŽISKO 313,45 373, KOLÍK 5x25 10,92 13, LOŽISKO 6001 SR 233,61 278, VÍKO 599,16 713, VÍKO SKŘÍNĚ UNIS 1 349, , VÍKO SKŘÍNĚ 1 188, , VÍKO ŠOUPÁTKOVÉ KOMORY 59,66 71, VÍKO 378,15 450, VÍKO 378,15 450, BUBÍNEK 247,90 295, BUBÍNEK 380,67 453, BUBÍNEK 321,85 383, BUBÍNEK 120 MM 446,22 531, BUBINEK 236,13 281, BUBÍNEK BRZDY 411,76 490, BUBÍNEK BRZDY 449,58 535, ŘEMENICE MOTORU 424,37 505, ŘEMENICE VOLNÁ 211,76 252, ŘEMENICE PEVNÁ 262,18 312, ŘEMENICE BRZDY 380,67 453, ŘEMENICE MOTORU 424,37 505, HLAVA VÁLCE GUTTBROT 275,63 328, Stránka 15 z 24

16 HLAVA VÁLCE BEZ DV 500,84 596, HLAVA VÁLCE S DV 678,99 808, VÁLEC TERRA 1 689, , VÁLEC GUTTBROT 2 040, , VÁLEC 1 689, , VÁLEC , , PLÁŠŤ CHLADÍCÍ 1 769, , KOLO VENTILÁTORU - OBĚŽNÉ TERRA 472,27 562, KOLO OBĚŽNÉ 703,36 837, KOLO VENTILÁTORU - OBĚŽNÉ 443,70 528, SKŘÍŇ 899, , SKŘÍŇ 899, , NÁBOJ SPOJKY 694,96 827, VÍKO TLUMIČE 263,87 314, TĚLESO TLUMIČE 317,65 378, TĚLESO ROTAVÁTORU 1 023, , ÚCHYT 652,94 777, SKŘÍŇ PŘEVODOVKY UNIS STARÁ 798,32 950, OBJÍMKA 9,24 11, ZÁPADKA ÚPLNÁ 170,59 203, OPĚRA BOWDENU 35,29 42, PÍST PRŮMĚR ,89 270, PÍST PRŮMĚR I.VÝBRUS 265,55 316, PÍST PRŮMĚR 67 B 250,42 298, /25 PíST PRŮMĚR 67,25 1. VÝBRUS 262,18 312, PÍST PRŮMĚR 67,75 3. VÝBRUS 262,18 312, PÍST PRŮMĚR VÝBRUS 262,18 312, PÍST PRŮMĚR 60 NA SB ,27 324, PÍST PRŮMĚR 56 NA SB ,87 195, PÍST PRŮMĚR 56,50 II.VÝBRUS 262,18 312, PÍST PRŮMĚR II.VÝBRUS 262,18 312, PÍST PRŮMĚR 75,5 TYP HP OHV 355,46 423, PÍST PRŮMĚR 56,75 III. VÝBRUS 262,18 312, PÍST PRŮMĚR 57,00 IV. VÝBRUS 262,18 312, PÍST PRŮMÉR ,26 299, PÍST ,82 521, PÍST PRŮMĚR 60,25x2 265,55 316, KOŠ 523,53 623, KOŠ PRAVÝ 806,72 960, KOŠ LEVÝ 834,45 993, SPOJKA TŘÍPOLOHOVÁ 83,19 99, NÁBOJ NOŽE 99,16 118, NÁBOJ NOŽE 70,59 84, NÁBOJ NOŽE S ŘEMENICÍ - UPRAVENÝ ( ,55 460, MISKA VENTILOVÝCH PRUŽIN 12,61 15, ŠOUPÁTKO 80,67 96, HRDLO ČISTIČE 240,34 286, POTRUBÍ 509,24 606, PŘÍRUBA SPOJKA 120 MM 404,20 481, PŘÍRUBA 1 383, , ZÁCHYT PLASTOVÝ 24,37 29, KONCOVKA PÁKY 1,68 2, PRŮCHODKA 0,84 1, POUZDRO PLASTOVÉ 35,29 42, PODLOŽKA KONKÁVNÍ 0,67 0, BUBÍNEK STARTOVACÍ 72,27 86, BUBÍNEK STARTOVACÍ 126,05 150, KOLO VENTILÁTORU 102,52 122, BUBÍNEK STARTOVACÍ 147,06 175, SPONA KABELOVÁ 2,94 3, KRYT KOLA ZADNÍ 80,67 96, KRYT KOLA PŔEDNÍ 30,25 36, KOMORA PLOVÁKOVÁ PLASTOVÁ 15,97 19, VÁLEČEK POHONU 93,28 111, MEZISTĚNA 26,05 31, DOMEČEK 20,17 24, VÍKO FILTRU 37,82 45, DNO FILTRU 30,25 36, Stránka 16 z 24

17 VÍKO ZADNÍ 61,34 73, KOŠ SESTAVA 68,07 81, KRYT ŘEMENE 231,09 275, MADLO VÍKA 24,37 29, KRYT ROTORU PLASTOVÝ 59,66 71, ZÁCHYT SPÉKANÉ FE 41,18 49, KARBURÁTOR 250,42 298, HŘÍDEL KLIKOVÝ 3 657, , HŘÍDEL KLIKOVÝ 3 554, , OJNICE 905, , OJNICE 741,18 882, S SVÍČKA ZAPALOVACÍ 19LM 57,98 69, PODLOŽKA ODLITEK 70,59 84, NÁBOJ NOŽE 67,23 80, NÁBOJ NOŽE (S ŔEMENICÍ) 367,23 437, NÁBOJ NOŽE 166,39 198, UZÁVĚR NÁDRŽE PLASTOVÝ 38,66 46, KRYT LEVÝ 187,39 223, KRYT PRAVÝ 187,39 223, KRYT SEKAČKY OTAVA 927, , KRYT MULČOVAČE 1 071, , KRYT SEKAČKY BLANICE 930, , KRYT SEKAČKY PERLA NOVÝ 902, , ŠTÍTEK "ŠIPKA" 7,56 9, ŠTÍTEK "BEZPEČNOSTNÍ ZNAKY" 7,56 9, ŠTÍTEK "BEZPEČNOSTNÍ ZNAKY" 2,52 3, ŠTÍTEK "ROBUS" 6,72 8, ŠTÍTEK "OTAVA" 15,13 18, ŠTÍTEK "ROSA" 15,97 19, ŠTÍTEK "BLANICE" 10,92 13, ŠTÍTEK "PRACOVNÍ SYMBOLY" 1,43 1, ŠTÍTEK "CE" 2,35 2, ŠTÍTEK "PERLA" 15,13 18, ŠTÍTEK "START-STOP" 2,52 3, ŠTÍTEK "SUPER" 9,24 11, ŠTÍTEK "STELLA" 15,13 18, ŠTÍTEK "BRAVO" 10,92 13, ŠTÍTEK " VÝŠKA STRNIŠTĚ " 5,88 7, TĚSNĚNÍ 5,88 7, KOŠ SBĚRACÍ 502,52 598, KOŠ SBĚRACÍ ČSN ,77 396, KROUŽEK 7,56 9, KROUŽEK 42x2 ČSN ,72 8, KROUŽEK 45x2 PN ,88 7, KRYTKA 36,13 43, HADIČKA PALIVOVÁ 21,01 25, HADICE 40/50 (DÉLKA 90) 36,13 43, HADIČKA GUMOVÁ 63,03 75, PRŮCHODKA GUMOVÁ ,72 8, TĚSNĚNÍ KOHOUTU GUTTBROD 5,04 6, KONCOVKA 10,92 13, KROUŽEK PRYŽOVY 12,61 15, ŠŤÍT OCHRANNÝ 68,07 81, ŠŤÍT OCHRANNÝ 66,39 79, ZÁVĚS 50,42 60, ZÁVĚS 40,34 48, ZÁVĚS 53,78 64, ZÁVĚS MULČOVAČ 49,58 59, FILTR VZDUCHOVÝ 117,65 140, ŠŇURA STARTOVACÍ L ,77 39, ŠNŮRA STARTOVACÍ L ,86 51, ŠNŮRA 15,13 18, ŠNŮRA STARTOVACÍ 27,73 33, PRŮCHODKA GUMOVÁ 4,20 5, ZÁSLEPKA 20x28x30 GUMOVÁ 21,01 25, VLOŽKA NÁBOJE 60,50 72, CLONA 21,01 25, RUKOJEŤ GUMOVÁ 41,18 49, Stránka 17 z 24

18 RUKOJEŤ STARTOVADLA 9,24 11, RUKOJEŤ 78,15 93, KOLENO PRYŽOVÉ 30,25 36, KOLENO 16,81 20, KROUŽEK TĚSNÍCÍ 27,73 33, KROUŽEK 14X3 3,36 4, KROUŽEK TĚSNÍCÍ 15,6x1,78 18,49 22, TĚSNĚNÍ 21,85 26, KROUŽEK 14x10 1,26 1, KROUŽEK 60x2 3,36 4, PLÁŠŤ KOLA 16"x2, ,97 138, DUŠE KOLA 16"x2,125 55,46 66, PÁKA SESTAVA NOVÁ 59,66 71, PÁČKA PRAVÁ 178,15 212, PÁČKA KLEČÍ SESTAVA BLANICE 178,15 212, OSIČKA STARTOVACÍ KLAPKY KOMPLET 60,50 72, UZÁVĚR SESTAVA 88,24 105, TĚLESO KOHOUTU 84,03 100, H TĚLESO PALIVOVÉHO KOHOUTU 83,19 99, ŘEMENICE 204,20 243, KLAPKA REGULAČNÍ 122,69 146, UZÁVĚR 113,45 135, CLONA UPLNA 338,66 403, PERO VRATNÉ KOMPLETNÍ 204,20 243, MEZIPŘÍRUBA SESTAVA 584,03 695, B MEZIPŘÍRUBA SESTAVA 120 MM 757,98 902, PÁSEK STAHOVACÍ SESTAVA 84,87 101, KOLO REGULÁTORU 715,13 851, KOLO ÚPLNÉ 1 610, , TRYSKA BĚHU NAPRÁZDNO 64,71 77, TRYSKA BĚHU NAPRÁZDNO KOMPLET 34,45 41, VENTIL DEKOMPRESNI 951, , POLOOSA ÚPLNÁ ČEP 24 MM 978, , POLOOSA ÚPLNÁ ČEP 25 MM 978, , TYČKA SESTAVA 100,00 119, PŘÍLOŽKA 52,10 62, NOSIČ 1 416, , KRYT ÚPLNÝ 228,57 272, ZÁVAŹÍ SPOJIKY ÚPLNÉ 474,79 565, HLAVA VÁLCE 2 012, , KOLO OBĚŽNÉ 591,60 704, UZÁVĚR NÁDRŽE SESTAVA 72,27 86, KLADKA SESTAVA 342,02 407, NÁBOJ SPOJKY SESTAVA 769,75 916, TELESO SESTAVA 2 318, , TĚLESO SESTAVA 2 268, , TĚLESO SESTAVA 2 516, , KRYT SEKAČKY 1 465, , ALT KRYT SEKAČKY BDR ,50 761, ČISTIČ PALIVA 46,22 55, PÁKA CENTRÁLNÍHO NASTAVENÍ 173,11 206, NÁDRŽ PLASTOVÁ 731,09 870, MATICE 16,81 20, MATICE KŘÍDLOVÁ 4,20 5, KOLO PŘEDNÍ KOMPLETNÍ 278,15 331, PLOVÁK KOMPLETNÍ 99,16 118, PLOVÁK KOMPLETNÍ 99,16 118, PLOVÁK KOMPLETNÍ TAURUS 60,50 72, PÁKA KOMPLETNÍ 134,45 160, PÁKA SVAŘENÁ KLEČE VYKLÁPĚCÍ 130,25 155, SROUB SVARENY 204,20 243, VLOŽKA ČISTIČE 225,21 268, VLOŽKA ČISTIČE VZDUCHU 333,61 397, DRŽÁK KOMPLETNÍ 158,82 189, UPÍNAČ 115,97 138, PŘÍRUBA SESTAVA 182,35 217, PŘÍRUBA SESTAVA 181,51 216, VÝFUK SESTAVA 915, , Stránka 18 z 24

19 NÁDRŽ SESTAVA 863, , DÍL ČISTIČE VRCHNÍ 612,61 729, KOLO OBĚŽNÉ UNI 491,60 585, PLÁŠŤ CHLADÍCÍ 624,37 743, PLÁŠŤ CHLADÍCÍ ÚPRAVA TERRA 678,99 808, KRYT STARTOVÁNÍ 352,10 419, DRZAK CISTICE 124,37 148, SKŘÍŇ S POJEZDEM 1 705, , SKRIN BEZ POJEZDU 1 728, , VIDLICE SVAŘENÁ 120,17 143, VIDLICE SVAŘENÁ 191,60 228, VIDLICE SVAŘENÁ UNIS 233,61 278, VIDLICE SVAŘENÁ 320,17 381, VIDLICE SVAŘENÁ 191,60 228, KRYT TLUMIČE VÝFUKU CE 296,64 353, KRYT HŘÍDELE KOL BDR 580S, SB,SP 110,92 132, VÝFUK SESTAVA 1 976, , VÝFUK SESTAVA 2 132, , VÝFUK SESTAVA 947, , DRŽÁK ZÁVĚSU SVAŔENÝ 274,79 327, PÁKA SESTAVA 125,21 149, NAPÍNAĆ 96,64 115, UNAŠEČ 600,84 715, UNAŠEČ 664,71 791, ROHATKA SVAŔENÁ SESTAVA 342,86 408, KRYT PRAVÝ ÚPLNÝ 914, , KRYT LEVÝ ÚPLNÝ 910, , KRYT SPODNI UPLNY 249,58 297, RÁM KOŠE LTS ,53 147, RÁM KOŠE 257,98 307, PÁKA POJEZDU 178,99 213, PÁKA BRZDY MOTORU KOMPLETNÍ 132,77 158, ALT PÁKA BRZDY MOTORU KOMPLETNÍ 132,77 158, SKŘÍŇ SEKAČKY SVAŔENÁ (5316S) 1 588, , SKŘÍŇ SEKAČKY SVAŔENÁ (5316SM) 1 855, , SKŘÍŇ MULČOVAČE SVAŘENÁ 1 661, , KRYT SKŘÍNĚ SESTAVA 395,80 471, OSA KOLA 16,81 20, OSA ZADNÍ 657,98 783, PANEL SESTAVA 457,98 545, PÁKA PŘESOUVACÍ SESTAVA 196,64 234, PÁKA PŘESOUVACÍ 136,13 162, DRŽÁK BRZDY SVAŘENÝ 203,36 242, PÁKA PŘESOUVACÍ SESTAVA 235,29 280, PÁKA BRZDY SESTAVA 320,17 381, PÁKA BRZDY SESTAVA 289,92 345, PÁKA NAPÍNÁNÍ - SESTAVA 392,44 467, RAMENO SESTAVA 132,77 158, NOSIČ MIKROSPINAČE SEST. 138,66 165, DÍL KLEČÍ ZAHRADNÍCH HORNÍ 858, , DÍL KLEČÍ HORNÍ 4 TAKT 874, , DÍL KLEČÍ SPODNÍ 734,45 874, DÍL KLEČÍ SPODNÍ TECUMSEH 812,61 967, DÍL KLEČÍ PRAVÝ SPODNÍ 294,12 350, DÍL KLEČÍ LEVÝ SPODNÍ 320,17 381, DÍL KLEČÍ HORNÍ 550,42 655, DÍL KLEČÍ HORNÍ 844, , DÍL KLEČÍ PRAVÝ SPODNÍ 291,60 347, DÍL KLEČÍ LEVÝ SPODNÍ 316,81 377, DÍL KLEČÍ SPODNÍ 636,97 758, DÍL KLEČÍ HORNÍ 763,03 908, DÍL KLEČÍ HORNÍ BLANICE 673,95 802, DÍL KLEČÍ HORNÍ 561,34 668, DRŽÁK RADLICE NA PŘEVODOVKU DSK , , DÍL KLEČÍ HORNÍ BLANICE PLASTOVÉ PÁČK 519,33 618, ROTOR BDR , , ROTOR 974, , ROTOR 770,59 917, Stránka 19 z 24

20 ROTOR 947, , ROTOR BDR 700 NOVÝ 1 094, , ŘEMENICE 223,53 266, KOŠ PRAVÝ ÚPLNÝ 787,39 937, KOŠ LEVÝ ÚPLNÝ 880, , KOŠ PRAVÝ ÚPLNÝ 845, , KOŠ LEVÝ ÚPLNÝ 769,75 916, UNAŠEČ 662,18 788, ROHATKA SVAŘENÁ 475,63 566, UNAŠEČ PRAVÝ 652,10 776, UNAŠEČ LEVÝ 633,61 754, UNAŠEČ 660,50 786, UNAŠEČ PRAVÝ 660,50 786, UNAŠEČ LEVÝ 650,42 774, UNAŠEČ MULČOVAČE 626,89 746, DRŽÁK NOŽE 138,66 165, DRŽÁK ROTORŮ 1 446, , DRŽÁK SESTAVA 603,36 718, DRŽÁK SESTAVA 1 522, , NAPÍNÁK SESTAVA 172,27 205, DRŽÁK (MADLO) 163,87 195, ZÁVĚS KLEČÍ 446,22 531, ZÁVĚS KLEČÍ 604,20 719, DRŽÁK ZADNÍ 113,45 135, DRŽÁK ROTORŮ 1 500, , NAPÍNÁK BRZDY SESTAVA 292,44 348, KRYT ŘEMENE 170,59 203, DISK SPODNÍ 436,97 520, VÍKO PODSESTAVA 310,08 369, NÁRAZNÍK BDR ,27 562, NÁRAZNÍK 514,29 612, DISK SPODNÍ SESTAVA 926, , CLONA SVAŘENÁ 169,75 202, DISK SPODNÍ SESTAVA 468,91 558, RAMENO BRZDY SESTAVA 272,27 324, NÁRAZNÍK VELKÝ 5321E 365,55 435, NÁRAZNÍK MALÝ 5321E 398,32 474, PÁKA KOMPLETNÍ 34,45 41, ŠROUB S MĚRKOU UNIS 67,23 80, VÍKO KOMPLETNÍ 100,00 119, VÁLEC SESTAVA 1 958, , KOLO OBĚŽNÉ GH 2 636, , ŘEMENICE OBRACEČ 538,66 641, ŘEMENICE PŘEVODOVKA ,01 382, ŘEMENICE ŽACÍ ,18 644, ŘEMENICE ŽACÍ 5316S 539,50 642, ŘEMENICE PŘEVODOVKA 5316S 378,15 450, SKŘÍŇ KLIKOVÁ JIKOV 1 397, , SKŘÍŇ MOTOROVÁ S PÍSTEM SB , , SKŘÍŇ KLIKOVÁ SESTAVA JIKOV 6 HP 1 569, , VENTIL JEHLOVÝ KOMPLETNÍ 60,50 72, H VENTIL JEHLOVÝ KOMPLETNÍ 46,22 55, SKŘÍŇ KLIKOVÁ - GU. BEZ ŠROUBŮ 1 297, , SKŘÍŇ PŘEVODOVÁ STARÁ 1 077, , ŠKŘÍŇ PŘEVODOVÁ PROTISMĚRNÁ 1 052, , OBJÍMKA 137,82 164, SPOJKA SESTAVA JIKOV CELÁ 880, , B SPOJKA SESTAVA MM 1 132, , ZÁVAŽÍ PODSESTAVA 6HP 299,16 356, SPOJKA SESTAVA 6 HP 1 657, , ZÁVAŽÍ PODSESTAVA 5HP 287,39 342, SPOJKA SESTAVA 5 HP 1 622, , KOLO ŠNEKOVÉ SESTAVA 872, , SKŘÍŇ PŘEVODOVÁ SESTAVA , , KOLO ŠNEKOVÉ SESTAVA 1 226, , KOLO ŠNEKOVÉ SESTAVA 1 331, , SKŘÍŇ PŘEVODOVÁ SESTAVA 8 802, , SKŘÍŇ PŘEVODOVÁ SESTAVA , , Stránka 20 z 24

CENÍK ND 2015 PLATNÝ OD 1.2.2015 DO 31.12.2015. CENA 2015 Cena bez DPH. Cena s DPH. Č.položky Název Balení

CENÍK ND 2015 PLATNÝ OD 1.2.2015 DO 31.12.2015. CENA 2015 Cena bez DPH. Cena s DPH. Č.položky Název Balení CENÍK ND 2015 PLATNÝ OD 1.2.2015 DO 31.12.2015 Č.položky Název Balení CENA 2015 Cena bez DPH Cena s DPH 1011314 ŠROUB M6x25 ČSN 021151.25 1 1,35 1,63 1012570 ŠROUB M6x6 ČSN 021103.55 1 2,41 2,92 1300516

Více

01 Motor s krytem 02 Čerpadlo 12 03 Rozvaděč 04 Rozvod pohonných hmot 05 Benzínová nádrž 06 Vývěva s ovládáním 07 Vývěva 12 08 Chlazení motoru 09

01 Motor s krytem 02 Čerpadlo 12 03 Rozvaděč 04 Rozvod pohonných hmot 05 Benzínová nádrž 06 Vývěva s ovládáním 07 Vývěva 12 08 Chlazení motoru 09 01 Motor s krytem 02 Čerpadlo 12 03 Rozvaděč 04 Rozvod pohonných hmot 05 Benzínová nádrž 06 Vývěva s ovládáním 07 Vývěva 12 08 Chlazení motoru 09 Chladič 10 Čistič 11 Zapalování - úplné 12 Přístrojová

Více

Tabulka nepotřebných zásob autoúdržby k 23. 2. 2015

Tabulka nepotřebných zásob autoúdržby k 23. 2. 2015 Tabulka nepotřebných zásob autoúdržby k 23. 2. 2015 č. artiklu artikl počet kusů cena Kč / ks bez DPH 301069 Ventilátor alternátoru avie 2 36,89 73,78 301076 Relé alternátoru s uhlíkem 28V 1 286,63 286,63

Více

Ceník ND pro UNC 060,061,Locust 750

Ceník ND pro UNC 060,061,Locust 750 Ceník ND pro UNC 060,061,Locust 750 Kat.číslo Název 34-07-009-2 sahara 34-07-026-2 pouzdro 34-07-040-2 koleno 34-09-000-3 Převodovka kompl.p 34-09-500-3 Převodovka kompl.l 34-09-001-3 Pastorek kompletní

Více

Katalog výroby od 1.9.2014

Katalog výroby od 1.9.2014 Katalog výroby od 1.9.2014 Výroba: vyroba@tkmoto.cz Telefon výroba: 733 689 983 Popis výrobku Obrázek Skl. číslo Jawa pérák Krytka zadního kola, surová 0001 Krytka zadního kola, chrom 0002 Krytka předního

Více

Katalog náhradních dílů IGLAND 55

Katalog náhradních dílů IGLAND 55 Katalog náhradních dílů IGLAND IG LES, s.r.o. J. Tomáška 7 0 ROKYCANY Tel.: +0 0 9 Fax: +0 0 9 Email: vacovsky@igland.cz www.igland.cz, www.igles.cz IGLAND AS Roresanden 09 N Grimstad, Norway Phone + 7

Více

Číslo Objednací číslo Název Name Ks 1 587000001 Motor Engine 1 2 Šroub M10x50 Hex bolt 10x50 1 3 Podložka Washer 9 4 Podložka Limit washer 1 5

Číslo Objednací číslo Název Name Ks 1 587000001 Motor Engine 1 2 Šroub M10x50 Hex bolt 10x50 1 3 Podložka Washer 9 4 Podložka Limit washer 1 5 1 587000001 Motor Engine 1 2 Šroub M10x50 Hex bolt 10x50 1 3 Podložka Washer 9 4 Podložka Limit washer 1 5 Pojistná matice M10 Lock nut M10 12 6 587000006 Lůžko motoru Engine base plate 1 7 B54100044 Šroub

Více

Komponenty pro dřevěné rolety

Komponenty pro dřevěné rolety Komponenty pro dřevěné rolety Materiál Barva Cena za j. Jednotka Nosič čelní kov 105,- 1513 Nosič boční kov 59,- 1514 Hruška dřevo dub 19,- 142 Brzda kov + + 93,- 1519 Dvoukladka kov + + 45,- 1511 Jednokladka

Více

Katalog náhradních dílů na paletové vozíky různých světových značek:

Katalog náhradních dílů na paletové vozíky různých světových značek: Katalog náhradních dílů na paletové vozíky různých světových značek: OBSAH BOLZONI 5 BOLZONI TSM EASYLIFT - HYDRAULICKÁ JEDNOTKA 5 BOLZONI TSM EASYLIFT - HLAVNÍ RÁM 8 BOLZONI TSM QUICKLIFT - HYDRAULICKÁ

Více

FRENTECH CLAMPING SYSTEM

FRENTECH CLAMPING SYSTEM FRENTECH CLAMPING SYSTEM 2010 Frentech Aerospace s.r.o., Jarní 48, 614 00 Brno, Česká republika mailbox@frentech.eu, www.frentech.eu PŘESNÉ SVĚRÁKY PRO PĚTIOSÉ OBRÁBĚNÍ B B1 D 70 mm 52 mm 12F7 H3 K L 10

Více

Základní technický popis...10. Homologace a identifikace vozidla...12 Identifikace podle čísla motoru...13

Základní technický popis...10. Homologace a identifikace vozidla...12 Identifikace podle čísla motoru...13 Obsah Úvodem...9 Základní technický popis...10 Škoda Felicia se představuje...10 Homologace a identifikace vozidla...12 Identifikace podle čísla motoru...13 Údržba a kontrola technického stavu...14 Pravidelná

Více

TECHNICKÝ MANUÁL ROLETOVÉ SYSTÉMY REFLEXOL, VERANDA

TECHNICKÝ MANUÁL ROLETOVÉ SYSTÉMY REFLEXOL, VERANDA TECHNICKÝ MANUÁL ROLETOVÉ SYSTÉMY REFLEXOL, VERANDA Reflexol 76 Základní specifikace produktu Reflexol 76 Řezy KAZETA VEDENÍ A SPODNÍ PROFIL Vedení lanka Spodní profil Ø 42 Spodní profil Ø 35 Spodní profil

Více

FRÉZOVACÍ NÁSTROJE A VÝSTRUŽNÍKY

FRÉZOVACÍ NÁSTROJE A VÝSTRUŽNÍKY K a t a l o g p r o d u k t ů 2 0 1 4 w w w. k o v y s. c z FRÉZOVACÍ NÁSTROJE A VÝSTRUŽNÍKY 22001 22002 22003 21001 22001 Fréza hlavového složení 1" 22002 Fréza hlavového složení 1 1/8" 22003 Fréza hlavového

Více

KOMPONENTY GEZE - koncový ceník Ceny jsou v Kč bez DPH. Ceny neobsahují dopravu z Králova Dvora. Ceny neobsahují instalaci komponentů.

KOMPONENTY GEZE - koncový ceník Ceny jsou v Kč bez DPH. Ceny neobsahují dopravu z Králova Dvora. Ceny neobsahují instalaci komponentů. KOMPONENTY GEZE - koncový ceník Ceny jsou v Kč bez DPH. Ceny neobsahují dopravu z Králova Dvora. Ceny neobsahují instalaci komponentů. 101767 GEZE-TS-1000-tělo a rameno bíl. 603,00 Kč 784 101768 GEZE-TS-1000-tělo

Více

Zapalovací svíčka BS19LMR x 2 - blistr

Zapalovací svíčka BS19LMR x 2 - blistr Maloobchodní balení 491588S - blistr Pro model: 8, 9, 11, 12, 13, 15, 18, 20,21. Další balení: 4101 = 5x 491588S v kartonu. Obal: blistr. Baleno po: 5ks karton. BSA6043E 236,84 Kč 272235S - blistr Pro

Více

Úchytka velká žl. Zn Úchytka velká Zn

Úchytka velká žl. Zn Úchytka velká Zn ČÍSLO VÝROBKU NÁZEV ÚCHYTKY 195901 Úchytka velká Zn. 195909 195910 Úchytka velká žl. Zn Úchytka velká Zn 195911 Úchytka velká bílá 195903 Úchytka velká bílá 195904 Úchytka velká hnědá 47401 Úchytka malá

Více

Návod k používání UNIVERZÁLNÍ MOTOROVÉ KYPŘIČE ROBI -56 ROBI -66 ROBI -116 ROBI -156. 2009 1 z 19 www.motorjikov.cz

Návod k používání UNIVERZÁLNÍ MOTOROVÉ KYPŘIČE ROBI -56 ROBI -66 ROBI -116 ROBI -156. 2009 1 z 19 www.motorjikov.cz Návod k používání UNIVERZÁLNÍ MOTOROVÉ KYPŘIČE ROBI -56 ROBI -66 ROBI -116 ROBI -156 2009 1 z 19 www.motorjikov.cz OBSAH SYMBOLY, ŠTÍTKY 1./ TECHNICKÝ POPIS 1.1 Oblast použití 1.2 Technické údaje 1.3 Všeobecné

Více

ŠKODA 110R ŽIJE - www.unicos.cz/skoda

ŠKODA 110R ŽIJE - www.unicos.cz/skoda UPOZORNĚNÍ Součásti v tomto seznamu uvedené platí pro osobní vůz Škoda 110 R - (levé a pravé řízení) Série Číslo motoru 36 (od 1.1.1973) 919 970-961 969 37 (od 1.4.1973) 961 970-1002 969 38 (od 1.8.1973)

Více

Jawa 50 typ 550. rok výroby 1955-1958

Jawa 50 typ 550. rok výroby 1955-1958 Jawa 50 typ 550. rok výroby 1955-1958 1 Motor ležatý dvoudobý jednoválec Chlazení vzduchem Ø 38 mm 44 mm ový objem 49,8 cm 3 Kompresní poměr 6,6 : 1 Největší výkon 1,5k (1,1 kw)/5000 ot/min. Rozvod pístem

Více

www.tona.cz 159 Dílenské vybavení 160 Vypouštění oleje 162 Svíčky 164 Brzdy 165 Kola 166 Boxy a montážní skříně Klíče Ráčny a hlavice

www.tona.cz 159 Dílenské vybavení 160 Vypouštění oleje 162 Svíčky 164 Brzdy 165 Kola 166 Boxy a montážní skříně Klíče Ráčny a hlavice Boxy a montážní skříně Klíče Ráčny a hlavice Šroubováky a bity Momentové klíče NÁŘADÍ PRO AUTOSERVISY Kleště Úderné nářadí Stříhání značení Svítidla, instalatérské nářadí pro elektrikáře a elektroniku

Více

OBSAH PODVOZEK 1 KONTROLA STAVU ŘÍDICÍHO ÚSTROJÍ, KOL A JEJICH ZAVĚŠENÍ... 11

OBSAH PODVOZEK 1 KONTROLA STAVU ŘÍDICÍHO ÚSTROJÍ, KOL A JEJICH ZAVĚŠENÍ... 11 OBSAH PODVOZEK 1 KONTROLA STAVU ŘÍDICÍHO ÚSTROJÍ, KOL A JEJICH ZAVĚŠENÍ............................... 11 1.1 Kontrola vůlí v řízení a v zavěšení kol....................... 12 1.1.1 Mechanická vůle řízení

Více

TECHNICKÉ PŘEDPISY SKÚTR Národní předpis (2008) Federace motocyklového sportu AČR FMS ACR, Opletalova 29, 110 00 Praha 1 Federace motocyklového sportu AČR schválila a vydala Národní technické předpisy

Více

Ukázka knihy z internetového knihkupectví www.kosmas.cz

Ukázka knihy z internetového knihkupectví www.kosmas.cz Ukázka knihy z internetového knihkupectví www.kosmas.cz Obsah Úvod... 6 1. Škoda 100, 110, 110 R... 7 2. Škoda 105, 120, 130, 135, 136, Garde, Rapid... 14 3. Škoda Favorit, Forman, Pick-up... 29 4. Škoda

Více

SPOJOVACÍ MATERIÁL N A B Í D K O V Ý K A T A L O G

SPOJOVACÍ MATERIÁL N A B Í D K O V Ý K A T A L O G Z E B R A F A S T N A B Í D K O V Ý K A T A L O G Z E B R A F A S T N A B Í D K O V Ý K A T A L O G Z E B R A F A S T N A B Í D K O V Ý K A T A L O G Z E B R A F A S T N A B Í D K O V Ý K A T A L O G N

Více

Náhradní díly. Stránka 1 z 5

Náhradní díly. Stránka 1 z 5 Sady těsnění k sifonům EU00000 Sada těsnění k umyvadlovým E sif a Sif. (mimo x33x) 1 29,00 ED00000 Sada těsnění k dřezovým E sif a Sif. (mimo x33x; x44x) 1 62,00 EM00000 Sada těsnění k matkovým E sif a

Více

Zvedací zařízení. Teleskopická tyč - ruční tyč pro lanový zvedák. Skříňka pro lanový zvedák - pro kompletní zvedák a jeho transport. Materiál ocel.

Zvedací zařízení. Teleskopická tyč - ruční tyč pro lanový zvedák. Skříňka pro lanový zvedák - pro kompletní zvedák a jeho transport. Materiál ocel. Zvedací zařízení. Lanový zvedák SAT - kompletní základní vybavení. Zvedák, odlitý z aluminia, ocel. lano s hákem, tel. tyč a náhradní střižný kolík. SAT-08-20.00 800 kg 8,4 mm 13,9 kg 6 189 SAT-16-20.00

Více

TAŽENÝ KARTÁČOVÝ SBĚRAČ PROVOZNÍ PŘÍRUČKA

TAŽENÝ KARTÁČOVÝ SBĚRAČ PROVOZNÍ PŘÍRUČKA TAŽENÝ KARTÁČOVÝ SBĚRAČ PROVOZNÍ PŘÍRUČKA BEZPEČNOSTNÍ PRAVIDLA Nezapomeňte, že každé silové zařízení může způsobit zranění, pokud je ovládáno nesprávným způsobem nebo pokud uživatel nerozumí tomu, jak

Více

Top Line 22. Konstrukční svoboda pro velké skříně

Top Line 22. Konstrukční svoboda pro velké skříně Konstrukční svoboda pro velké skříně Konstrukční svoboda pro velké skříně Kování pro posuvné dveře, zejména pro těžká křídla v ložnicových skříních. Speciální vozíky pro křídla s dřevěným nebo hliníkovým

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2010 / 2011. tady je doma. www.eta.cz

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2010 / 2011. tady je doma. www.eta.cz KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2010 / 2011 tady je doma obsah obsah 2 DOMOV DOMOV Filtry papírové ETA - krabičky, PE sáčky Filtre papierové ETA - krabičky, PE vrecká................................ Mikrofiltry

Více

KONTROLA NASTAVENÍ ROZVODU

KONTROLA NASTAVENÍ ROZVODU KONTROLA NASTAVENÍ ROZVODU Nářadí [1] Tyčka na zajištění setrvačníku (dvojitý setrvačník) : (-).0198.A [2] Přípravek pro vystředění krytu pohonu rozvodu : (-).0198.G [3] Tyčka na zajištění ozub. kola vačkového

Více

JEŘÁBY. Dílenský mobilní hydraulický jeřábek. Sloupový otočný jeřáb. Konzolové jeřáby otočné a pojízdné

JEŘÁBY. Dílenský mobilní hydraulický jeřábek. Sloupový otočný jeřáb. Konzolové jeřáby otočné a pojízdné JEŘÁBY Dílenský mobilní hydraulický jeřábek Pro dílny a opravárenské provozy. Rameno zvedáno hydraulicky ručním čerpáním hydraulické kapaliny. Sloupový otočný jeřáb OTOČNÉ RAMENO SLOUP Sloupový jeřáb je

Více

ZDVIH Maximální výška zdvihu 504 mm.

ZDVIH Maximální výška zdvihu 504 mm. ZDVIH Maximální výška zdvihu 504 mm. OCHRANA Pěnový obal rukojeti chrání karosérii zvedaného vozidla před poškozením. VÝŠKA Minimální světlá výška pro zasunutí zvedáku 145 mm. OCHRANA Ochranný gumový kryt

Více

RB 3, RB 4, RB 5. Návod k používání pro. rozvodné baterie. PERMON s.r.o. Roztoky 217 270 23 Křivoklát

RB 3, RB 4, RB 5. Návod k používání pro. rozvodné baterie. PERMON s.r.o. Roztoky 217 270 23 Křivoklát PERMON s.r.o. Roztoky 217 270 23 Křivoklát VÝVOJ, VÝROBA, PRODEJ A SERVIS PNEUMATICKÉHO NÁŘADÍ tel : 313 521 511 fax : 313 521 553, 313 521 554 E-mail: permon@permon.cz www.permon.cz Návod k používání

Více

Tipo C 44. Obsah. strana. jako náhradní díly 4. - Schéma zavěšení zadních kol 4 GEOMETRIE KOL. - Geometrie předních kol 5 - Geometrie zadních kol 6

Tipo C 44. Obsah. strana. jako náhradní díly 4. - Schéma zavěšení zadních kol 4 GEOMETRIE KOL. - Geometrie předních kol 5 - Geometrie zadních kol 6 Zavěšení kol a kola Obsah strana ZAVĚŠENÍ PŘEDNÍCH KOL - Schéma zavěšení předních kol 1 - Prvky zavěšení předních kol dodávané jako náhradní díly 2 ZAVĚŠENÍ ZADNÍCH KOL - Schéma zavěšení zadních kol 4

Více

STAVEBNÍ MÍCHAČKY PRO SVÉPOMOCNÉ STAVEBNÍKY I PROFESIONÁLY CHP-80

STAVEBNÍ MÍCHAČKY PRO SVÉPOMOCNÉ STAVEBNÍKY I PROFESIONÁLY CHP-80 PŘÍRUČKA PRO OBSLUHU A ÚDRŽBU STAVEBNÍ MÍCHAČKY PRO SVÉPOMOCNÉ STAVEBNÍKY I PROFESIONÁLY CHP-80 Příručka pro obsluhu a údržbu TATO PŘÍRUČKA JE NEDÍLNOU SOUČÁSTÍ STROJE Důležité upozornění: Před spuštěním

Více

Zvedací zařízení. 10/2008

Zvedací zařízení. 10/2008 Lanový zvedák SAT kompletní základní vybavení. Zvedák, odlitý z aluminia, 20 m ocel. lano s hákem, tel. tyč a náhradní střižný kolík. dov. zatížení Ølana SAT0820.00 800 kg 8,4 mm 13,9 kg 5 948 SAT1620.00

Více

www.powerplastics.cz Brněnská 30, 591 01 Žďár nad Sázavou, tel./fax: +420 566 630 843, gsm: +420 775 630 843, info@powerplastics.

www.powerplastics.cz Brněnská 30, 591 01 Žďár nad Sázavou, tel./fax: +420 566 630 843, gsm: +420 775 630 843, info@powerplastics. www.powerplastics.cz Brněnská 30, 591 01 Žďár nad Sázavou, tel./fax: +420 566 630 843, gsm: +420 775 630 843, info@powerplastics.cz OBSAH Obecná charakteristika... 3 Kusovník a materiály... 4 Série ACT-

Více

skupina Číslo zboží Název zboží Číslo mototechny Stav MJ Cena/jedn Cena/clk brzdy 443104000005 Nýty Al zápustné 8x20-700,00 0,19 133 brzdy

skupina Číslo zboží Název zboží Číslo mototechny Stav MJ Cena/jedn Cena/clk brzdy 443104000005 Nýty Al zápustné 8x20-700,00 0,19 133 brzdy skupina Číslo zboží Název zboží Číslo mototechny Stav MJ Cena/jedn Cena/clk brzdy 443104000005 Nýty Al zápustné 8x20-700,00 0,19 133 brzdy 991123400620 Obložení brzdové 16 mm - 8,00 748,99 5991,92 brzdy

Více

systémy kuličkových šroubů příležitost v automatizační technice

systémy kuličkových šroubů příležitost v automatizační technice systémy kuličkových šroubů příležitost v automatizační technice POLOHOVACÍ OSY LINEÁRNÍCH MOTORŮ Porovnání vlastností pohonných systémů Při výběru vhodných poháněcích prvků pro polohovací úlohy jsou k

Více

Venkovní odpínače Fla 15/6400 Fla 15/6410. trojpólové provedení jmenovité napětí 12, 25 a 38,5 kv jmenovitý proud 400 a 630 A

Venkovní odpínače Fla 15/6400 Fla 15/6410. trojpólové provedení jmenovité napětí 12, 25 a 38,5 kv jmenovitý proud 400 a 630 A Venkovní odpínače Fla 15/6400 Fla 15/6410 trojpólové provedení jmenovité napětí, 25 a 38,5 jmenovitý proud 400 a 630 Venkovní odpínače Fla 15/6400 a Fla 15/6410 Venkovní odpínače pro svislou montáž Fla

Více

Produkty z nerezové oceli

Produkty z nerezové oceli Produkty z nerezové oceli Nerezová ocel individuální řešení Individuální požadavky individuální řešení Nároky na kvalitu dílů a modulů se neustále zvyšují. Široké portfolio výrobků společnosti MISUMI,

Více

Starline = tříletá záruka + vynikající dostupnost + příznivá cena

Starline = tříletá záruka + vynikající dostupnost + příznivá cena sortimentní nabídka Starline = tříletá záruka + vynikající dostupnost + příznivá cena Co znamenají jednotlivé části této rovnice? 3letá záruka = nadstandardní benefit při nákupu náhradních dílů Starline,

Více

Kombinovaná souprava stahováku TMMK 10-35

Kombinovaná souprava stahováku TMMK 10-35 Použití Kombinovaná souprava stahováku SKF TMMK 10 35 je určena k rychlé, přesné a bezpečné montáži ložiska s dírou o průměru od 10 do 35 mm. Souprava je vhodná rovněž k montáži pouzder, těsnění, řemenic

Více

ID Název položky Ks 07.0072/004 KOSTKA 34x16x45 3 07.0072/005 PRISMO 24x5x24 10 07.0072/006 KOSTKA 16x27x34 3 07.0072/007 TELESO 32x30.

ID Název položky Ks 07.0072/004 KOSTKA 34x16x45 3 07.0072/005 PRISMO 24x5x24 10 07.0072/006 KOSTKA 16x27x34 3 07.0072/007 TELESO 32x30. ID Název položky Ks 07.0072/004 KOSTKA 34x16x45 3 07.0072/005 PRISMO 24x5x24 10 07.0072/006 KOSTKA 16x27x34 3 07.0072/007 TELESO 32x30.5 3 07.0072/008 DRZAK HODINEK 3 07.0072/009 CEP 2.5x18 3 07.0072/010

Více

Plastform Brno KATALOG

Plastform Brno KATALOG pm Plastform Brno KATALOG 2015 kontakt: Plastform Brno, s.r.o. Cejl 76, 602 00 Brno tel: 545 243 153 fax: 545 126 591 e-mail: plasty@plastform.cz web: www.plastform.cz v areálu nás najdete zde: Obsah:

Více

Záznamy vozidla. Popis počet cena/ks cena nakup vozu cena 169 tis. (viz smlouva) 0:00 300,00 0,00

Záznamy vozidla. Popis počet cena/ks cena nakup vozu cena 169 tis. (viz smlouva) 0:00 300,00 0,00 Záznamy vozidla Str. 1 26.6.2013 22:21:54 Záznamy vozidla SPZ: 2B6 8788 Jméno: Sobek, Martin Značka, typ: Volkswagen Passat Variant B5 3BGAVBXOS...Adresa: Na lánech 22 Motor: AVB 1,9 TDI PD 74/4000 BOLATICE

Více

Položky s mernou jednotkou BAL je možné objednať iba po celých baleniach. Cena za ks je iba informatívna.

Položky s mernou jednotkou BAL je možné objednať iba po celých baleniach. Cena za ks je iba informatívna. 1. OBJÍMKY - LEHKÁ ŘADA strana č. 4 Objímky - lehká řada - jednodílné LUPJ s maticí M8, s gum. vložkou 11010015 objímka LUPJ 1/4", 12-15mm, BAL. 100ks 0,45 ks G 11010019 objímka LUPJ 3/8", 15-19mm, BAL.

Více

AXIÁLNÍ PŘÍVODNÍ / ODSÁVACÍ VENTILÁTORY VARIO (V) S MANUÁLNÍ NEBO AUTOMATICKOU MŘÍŽKOU

AXIÁLNÍ PŘÍVODNÍ / ODSÁVACÍ VENTILÁTORY VARIO (V) S MANUÁLNÍ NEBO AUTOMATICKOU MŘÍŽKOU AXIÁLNÍ PŘÍVODNÍ / ODÁVACÍ VENTILÁTORY VARIO (V) MANUÁLNÍ NEBO AUTOMATICKOU MŘÍŽKOU www.klimavex.cz Přívodné/odsávací ventilátory vhodné pro byty, obchody, kavárny, sportovní střediska, tělocvičny, restaurace,

Více

SPRINKLEROVÁ CERPADLA s certifikátem VdS 2100

SPRINKLEROVÁ CERPADLA s certifikátem VdS 2100 SPRINKLEROVÁ CERPADLA s certifikátem VdS 2100 Datum vydání: 2009 Řada: U a LT SPECK provedení s elektromotorem provedení s dieselmotorem R 0 Popis : Odstředivá čerpadla Speck pro sprinklerová zařízení,

Více

GWSystém spol. s r.o. Hafner - Pneumatik Krämer KG

GWSystém spol. s r.o. Hafner - Pneumatik Krämer KG FRL jednotky HAFNER Hafner - Pneumatik Krämer KG Stammheimer Strasse 10 D - 70806 Kornwestheim tel.:+49 7154 82 72 60 fax:+49 7154 82 72 68 e-mail: info@hafner-pneumatik.de www.hafner-pneumatik.com prodej

Více

Přehled čárových kódů zboží a výrobků

Přehled čárových kódů zboží a výrobků KV110ST 325 E Kanalizační vpusť D110 - STANDARD 8 595587 403921 KV110ST s 325 E s Kanalizační vpusť D110 - STANDARD šedá 8 595587 403952 KV125ST 325 F Kanalizační vpusť D125 - STANDARD 8 595587 403938

Více

KINEX Measuring Ceník platný od 01.02.2015

KINEX Measuring Ceník platný od 01.02.2015 Měřítka a pravítka PN, ČSN, DIN Měřítko ocelové ploché s přesahem - popis laserem PN 25 1110 1001-02-030 8595604716164 300x25x5 mm 135,00 422,00 1001-02-050 8595604716171 500x32x6 mm 135,00 445,00 1001-02-100

Více

NOVINKY 01/2012. obj. číslo: 100-05075 obj. číslo: 100-05076 obj. číslo: 100-05077. Ráčna teleskopická

NOVINKY 01/2012. obj. číslo: 100-05075 obj. číslo: 100-05076 obj. číslo: 100-05077. Ráčna teleskopická - s výkyvnou hlavou - s přepínací páčkou - s vyhazovákem 1/4", 170-220 mm 3/8", 250-350 mm 1/2", 350-490 mm 72 1/4" z obj. číslo: 100-05075 obj. číslo: 100-05076 obj. číslo: 100-05077 Kleště telefonní

Více

PRM7-10. Popis konstrukce a funkce HC 5116 2/2013. Proporcionální rozváděč. Nahrazuje HC 5116 6/2012. D n 10 p max 350 bar Q max 80 dm 3 min -1

PRM7-10. Popis konstrukce a funkce HC 5116 2/2013. Proporcionální rozváděč. Nahrazuje HC 5116 6/2012. D n 10 p max 350 bar Q max 80 dm 3 min -1 Proporcionální rozváděč D n 0 p max 50 bar Q max 80 dm min - PRM7-0 HC 56 /0 Nahrazuje HC 56 6/0 Digitální elektronika Kompaktní konstrukce Ovládání proporcionálními magnety Vysoká citlivost a nepatrná

Více

R O T A R Y S L O P E M O W E R. PARTS MANUAL Spider MINI II (s.n. 735 - )

R O T A R Y S L O P E M O W E R. PARTS MANUAL Spider MINI II (s.n. 735 - ) R O T A R Y S L O P E M O W E R PARTS MANUAL Spider MINI II (s.n. 735 - ) Revision/ vydání 08-01-01-2014 Dvořák svahové sekačky, s.r.o. Dvorce 62 Havlíčkův Brod 58001 Czech Republic Tel: +420 569 425 767

Více

Návod k použití a katalog náhradních dílů Vysokozdvižný vozík s ručním ovládáním MSX_E500/1600, nosnot 500 kg MSX_E1000/1600, nosnost 1000 kg

Návod k použití a katalog náhradních dílů Vysokozdvižný vozík s ručním ovládáním MSX_E500/1600, nosnot 500 kg MSX_E1000/1600, nosnost 1000 kg Bankovní spojení: Komerční banka EMPORO, s.r.o. 43-1814280237/0100 Brandýská 84/10 CZ, 181 00 Praha 8 Firma je zapsaná v OR u MS V Praze tel.: +420 242 428 600 oddíl C, vložka 136881 fax: +420 242 428

Více

Pohyblivé, stabilní, výškově stavitelné... Pro každý úkol existují vhodná pojezdová kola a stavěcí nožky. Pojezdová kola.

Pohyblivé, stabilní, výškově stavitelné... Pro každý úkol existují vhodná pojezdová kola a stavěcí nožky. Pojezdová kola. Pohyblivé, stabilní, výškově stavitelné... Pro každý úkol existují vhodná pojezdová kola a stavěcí nožky... 80 Stavěcí nožky... 58 Nastavení výšky... 90 Klíč značení sortimentu pojezdových kol A P - 01-75

Více

typ: FB2 Diagram tlaku a teploty www.fluidtechnik.eu Průmyslové armatury kulové kohouty Kulový kohout kompaktní DN150 200, PN10 40, ANSI150 300

typ: FB2 Diagram tlaku a teploty www.fluidtechnik.eu Průmyslové armatury kulové kohouty Kulový kohout kompaktní DN150 200, PN10 40, ANSI150 300 Vlastnosti a použití: Pro vodu, páru, tlakový vzduch, vakuum a další plynná a kapalná média s přihlédnutím na odolnost použitých materiálů. Díky konstrukčnímu provedení lze použít i na agresivní plynné

Více

Obsah. Úvod... 11 Seznámení s vozidlem... 14. Příprava vozidla před jízdou... 29. Ovládáte správně svůj automobil?... 39

Obsah. Úvod... 11 Seznámení s vozidlem... 14. Příprava vozidla před jízdou... 29. Ovládáte správně svůj automobil?... 39 Obsah Úvod.............................................................. 11 Seznámení s vozidlem........................................... 14 Všeobecný technický popis...........................................

Více

ISORIA 16. Centrické motýlové klapky s manžetou z elastomeru AMRING. DN 40 až 1000 mm Dovolený tlak PS 16 bar Konstrukce podle EN 593 a ISO 10631

ISORIA 16. Centrické motýlové klapky s manžetou z elastomeru AMRING. DN 40 až 1000 mm Dovolený tlak PS 16 bar Konstrukce podle EN 593 a ISO 10631 Katalogový sešit 8445.1/4 -- 64 ISORIA 16 Centrické motýlové klapky s manžetou z elastomeru AMRING DN 40 až 1000 mm Dovolený tlak PS 16 bar Konstrukce podle EN 593 a ISO 10631 Použití Uzavírací a regulační

Více

Uzavírací klapky PN 63-160 DN 80/80-300/250. Oblasti použití. Varianty standardního provedení. Provozní data. Materiály. Instrukce.

Uzavírací klapky PN 63-160 DN 80/80-300/250. Oblasti použití. Varianty standardního provedení. Provozní data. Materiály. Instrukce. Typový list 7338.1/10-64 AKG-A/AKGS-A Uzavírací klapky se samotěsnícím závěrem krytu spřírubami event. s přivařovacími konci PN 63-160 DN 80/80-300/250 Oblasti použití Průmyslová zařízení, elektrárny,

Více

Demontáž a montáž převodky servořízení (převodky řízení s posilovačem) u vozi... volantem na levé straně

Demontáž a montáž převodky servořízení (převodky řízení s posilovačem) u vozi... volantem na levé straně Stránka č. 1 z 7 Demontáž a montáž převodky servořízení (převodky řízení s posilovačem) u vozidel s volantem na levé straně Potřebné speciální nářadí, zkušební a měřicí přístroje a pomocné prostředky Hadicové

Více

Představujeme nejinteligentnejší řešení pro výrobu a dodávku mechanických komponentů

Představujeme nejinteligentnejší řešení pro výrobu a dodávku mechanických komponentů Představujeme nejinteligentnejší řešení pro výrobu a dodávku mechanických komponentů Il vostro partner SU MISURA... Precisely Meeting Your Demands MISUMI TCS Uveden pro poskytování prvotřídních služeb,

Více

Nůžky na plech Nůžky na tyče a svorníky Nůžky zahradnické na větve. Špičková jakost oceli

Nůžky na plech Nůžky na tyče a svorníky Nůžky zahradnické na větve. Špičková jakost oceli Ergonomie UNIORU - ochrana vašich rukou Nůžky Nůžky na plech Nůžky na tyče a svorníky Nůžky zahradnické na větve Nůžky na kabely izolované Nůžky na kabely Elektrotechnické nůžky Nůžky na plastové trubky

Více

Katalog automatických a ručních dveří

Katalog automatických a ručních dveří Katalog automatických a ručních dveří VYMYSLICKÝ - VÝTAHY spol s r.o. OBSAH KATALOGU Automatické dveře Ruční dveře Montážní pokyny Návod na údržbu a mazání Popis šachetních dveří s požární odolností Schéma

Více

DN k VS Rozsah nastavení Δp Připojení (mm) (m 3 /h) (bar) 1,6. Rozsah nastavení Δp (mm) (m 3 /h) (bar) (bar) 1,6. Připojení

DN k VS Rozsah nastavení Δp Připojení (mm) (m 3 /h) (bar) 1,6. Rozsah nastavení Δp (mm) (m 3 /h) (bar) (bar) 1,6. Připojení Datový list Regulátor diferenčního tlaku s omezovačem průtoku (PN 16) AVPB montáž do vratného potrubí, měnitelné nastavení AVPB-F montáž do vratného potrubí, pevné nastavení Použití Regulátor se skládá

Více

CENÍK TESAŘSKÉ KOVÁVNÍ PRO DŘEVO

CENÍK TESAŘSKÉ KOVÁVNÍ PRO DŘEVO CENÍK 3 TESAŘSKÉ KOVÁVNÍ PRO DŘEVO KT02272 xx5 30x30x5 00 KT02273 KT02274 KT02275 KT02276 KT02277 KT02278 KT02279 KT022 xx5 xx5 xx5 xx5 x5 xx5 00x00x5 00 00 00 00 00 00 00 00 za ks za ks 2,07 2,3 2,53

Více

Ceník kancelářského nábytku: Kompakt - Almont - Final - Demont - Manager. Kořan nábytek

Ceník kancelářského nábytku: Kompakt - Almont - Final - Demont - Manager. Kořan nábytek Ceník kancelářského nábytku: Kompakt - Almont - Final - Demont - Manager Kořan nábytek kompakt Stolové prvky KOMPAKT stolová deska - kompaktní deska tl. 12 mm 450 450 podnož Fedra - konstrukce podnože

Více

MLÝNKY NA MASO ITALSKÉ FIRMY

MLÝNKY NA MASO ITALSKÉ FIRMY OBCHOD - SLUŽBY- SERVIS pro gastronomická zařízení 507 81 LÁZNĚ BĚLOHRAD - Prostřední Nová Ves 22 tel, fax * 493 792 510 / 777 692 510 e-mail: info@gastroservis-hofman.cz www.gastroservis-hofman.cz,,vařte

Více

Záruční doklady, které obdržíte při uzavření prodloužené záruky CarGarantie, mají skutečné výhody:

Záruční doklady, které obdržíte při uzavření prodloužené záruky CarGarantie, mají skutečné výhody: BEZSTAROSTNÁ JÍZDA Profitujte z dlouhodobé záruky. Váš prodejce Opel Vám nabízí optimální jistotu. Díky prodloužené záruce pro nové vozy Opel budete jezdit i po uplynutí dvouleté výrobní záruky i nadále

Více

Manipulační technika Vozík sudu 30-371-00 - Žárově pozinkovaná ocel, vhodná pro venkovní použití, podvozek se čtyřmi kolečky, s madlem a jistícím popruhem - Podvozek pro převoz sudů zachycuje unikající

Více

Obsah. Úvodem... 9. Přehled výroby traktorů Zetor v letech 1946 2008... 17. Provoz a údržba traktorů Zetor... 141

Obsah. Úvodem... 9. Přehled výroby traktorů Zetor v letech 1946 2008... 17. Provoz a údržba traktorů Zetor... 141 Obsah Úvodem............................................................. 9 Historie traktorů Zetor................................................ 10 Traktory Zetor UŘ I..................................................

Více

TR 2 T R 2 1 0 1 POPIS TYPOVÝ KLÍČ. TLAKOVÉ RELÉ KT 7009 1/12 4 MPa 10 MPa 32 MPa

TR 2 T R 2 1 0 1 POPIS TYPOVÝ KLÍČ. TLAKOVÉ RELÉ KT 7009 1/12 4 MPa 10 MPa 32 MPa TR 2 TLAKOVÉ RELÉ KT 7009 1/12 4 MPa 10 MPa 32 MPa jednoduchá konstrukce nízká hmotnost tři druhy možného zapojení na hydraulický obvod malý zástavbový prostor připojení konektorovou zásuvkou dle DIN 43

Více

NÁVOD NA POUŽITÍ CZ FABIA DO. centrální zamykání na dálkové ovládání

NÁVOD NA POUŽITÍ CZ FABIA DO. centrální zamykání na dálkové ovládání NÁVOD NA POUŽITÍ CZ FABIA DO centrální zamykání na dálkové ovládání Obsah balení 2x dvou vodičový servomotor 4x táhla 4x sada (4 šrouby, 1x objímka táhla, 1x úchytka) 1x kabelový svazek 2x pět vodičový

Více

RPEH5-16. Popis konstrukce a funkce HC 4023 9/2014. 4/2, 4/3 rozváděče s elektrohydraulickým ovládáním. Nahrazuje HC 4023 6/2012

RPEH5-16. Popis konstrukce a funkce HC 4023 9/2014. 4/2, 4/3 rozváděče s elektrohydraulickým ovládáním. Nahrazuje HC 4023 6/2012 /, /3 rozváděče s elektrohydraulickým ovládáním RPEH5-16 HC 03 9/01 D n 16 p max 350 bar / 0 bar Q max 300 dm 3 min -1 Nahrazuje HC 03 6/01 Rozváděče s elektrohydraulickým ovládáním RPEH Rozváděče s hydraulickým

Více

kompletní ceník 2010 žlaby MERKUR, MERKUR 2 a jejich příslušenství platnost ceníku od 7. 7. 2010 7. 7. 2010 ceny platné od

kompletní ceník 2010 žlaby MERKUR, MERKUR 2 a jejich příslušenství platnost ceníku od 7. 7. 2010 7. 7. 2010 ceny platné od ceny platné od 7. 7. 2010 kompletní ceník 2010 žlaby MERKUR, MERKUR 2 a jejich příslušenství platnost ceníku od 7. 7. 2010 Ceny uvedené v tomto ceníku jsou v Kč bez DPH. Na ceníkové ceny poskytujeme rabat

Více

180 Speciální kolo (test. zatížení je přípustné ve spojení s velikostí pneumatiky pouze do pov. zatížení nápravy 1800 kg.

180 Speciální kolo (test. zatížení je přípustné ve spojení s velikostí pneumatiky pouze do pov. zatížení nápravy 1800 kg. 118 Speciální kolo (test. zatížení je přípustné ve spojení s velikostí pneumatiky pouze do pov. zatížení nápravy 1440 kg. 138 Speciální kolo (zkoušené zatížení kola) je přípustné ve spojení s touto velikostí

Více

KOVOVÝ NÁBYTEK. Základní barevné provedení : barva šedá RAL 7035. Skříně. Příloha č 2 k RS kovový nábytek č.j. MV-86810-65/VZ-2013 39113600-3

KOVOVÝ NÁBYTEK. Základní barevné provedení : barva šedá RAL 7035. Skříně. Příloha č 2 k RS kovový nábytek č.j. MV-86810-65/VZ-2013 39113600-3 KOVOVÝ NÁBYTEK Příloha č 2 k RS kovový nábytek Základní barevné provedení : barva šedá RAL 7035 NÁZEV POPIS MATERIÁL NIPEZ KÓD Lavice šatní lavička, 150 cm konstrukce nohou z ocelových trubek, sedák -

Více

TECHNICKÁ NORMALIZACE KDE JE MOŽNO NALÉZT POTŘEBNÉ NORMY PRO STROJÍRENSTVÍ

TECHNICKÁ NORMALIZACE KDE JE MOŽNO NALÉZT POTŘEBNÉ NORMY PRO STROJÍRENSTVÍ TECHNICKÁ NORMALIZACE KDE JE MOŽNO NALÉZT POTŘEBNÉ NORMY PRO STROJÍRENSTVÍ Vypracováno kolektivem autorů České společnosti pro technickou normalizaci Úřad pro technickou normalizaci, metrologii a státní

Více

FS - matice celoocelové-pojistné 0372 0 ocel žlutý zinek 10 4.48

FS - matice celoocelové-pojistné 0372 0 ocel žlutý zinek 10 4.48 B bity pro hmoždinky do sádrokartonu Jet-Plug 0905 801 001 chrom-van.-oc. 10.20 bity pro izolační hmoždinky 0902 001 051 chrom-van.-oc. 10.21 botky na trám 0681 ocel pozink 14.64 botky na trám 0681 ocel

Více

NÁVOD NA POUŽITÍ CZ FELICIA DO. centrální zamykání na dálkové ovládání E27*97RA-01*1029*00

NÁVOD NA POUŽITÍ CZ FELICIA DO. centrální zamykání na dálkové ovládání E27*97RA-01*1029*00 NÁVOD NA POUŽITÍ CZ FELICIA DO centrální zamykání na dálkové ovládání E27*97RA-01*1029*00 Obsah balení 2x dvu vodičový servomotor 2x pěti vodičový servomotor 4x táhla 4x upevňovací plech 1x sada (4 šrouby,

Více

EST GA 31, 32 zařízení pro nanášení disperzních dvousložkových lepidel

EST GA 31, 32 zařízení pro nanášení disperzních dvousložkových lepidel NÁVOD PRO OBSLUHU A ÚDRŽBU EST GA 31, 32 zařízení pro nanášení disperzních dvousložkových lepidel Zařízení je určeno pro profesionální použití. Před uvedením do provozu si nejdříve prostudujte tento návod.

Více

tvarování manuál pro realizaci tvarových prvků tras tvarování

tvarování manuál pro realizaci tvarových prvků tras tvarování manuál pro realizaci tvarových prvků tras tvarování obecné informace a pokyny str. 59 základní prvky tvarování v rovině str. 60 67 křížení tras str. 68 prostorové tvarování str. 69 napojování tras str.

Více

CNC frézovací centrum T - typu s otočným stolem

CNC frézovací centrum T - typu s otočným stolem CNC frézovací centrum T - typu s otočným stolem T-obrábění z 5 stran T- typ obráběcích center s pojizným stojanem a výsuvným smykadlem poskytuje dvojnásobný pracovní rozsah. Se zdvihem v příčné ose 1500+2000

Více

Air-Master- roubové kompresory. Stavební fiada B1. 3 15 kw

Air-Master- roubové kompresory. Stavební fiada B1. 3 15 kw Air-Master- roubové kompresory Stavební fiada B1 3 15 kw listopad 2002 Stavební fiada B Šroubové kompresory Air-Master jsou v programu firmy Schneider Bohemia určeny pro trvalý provoz. Tradiční stavební

Více

32 CVX SIGMA PUMPY HRANICE ODSTŘEDIVÁ, RADIÁLNÍ, ČLÁNKOVÁ HORIZONTÁLNÍ ČERPADLA 426 2.98 12.03

32 CVX SIGMA PUMPY HRANICE ODSTŘEDIVÁ, RADIÁLNÍ, ČLÁNKOVÁ HORIZONTÁLNÍ ČERPADLA 426 2.98 12.03 SIGMA PUMPY HRANICE ODSTŘEDIVÁ, RADIÁLNÍ, ČLÁNKOVÁ HORIZONTÁLNÍ ČERPADLA 32 CVX SIGMA PUMPY HRANICE, s.r.o. Tovární 605, 753 01 Hranice tel.: 0642/261 111, fax: 0642/202 587 Email: sigmahra@sigmahra.cz

Více

Návod k obsluze DVOUBUB OVÁ SEKAČKA PRO VERTIKÁL Í MOTORY S ODSTŘEDIVOU SPOJKOU ŽT - 82

Návod k obsluze DVOUBUB OVÁ SEKAČKA PRO VERTIKÁL Í MOTORY S ODSTŘEDIVOU SPOJKOU ŽT - 82 Návod k obsluze DVOUBUB OVÁ SEKAČKA PRO VERTIKÁL Í MOTORY S ODSTŘEDIVOU SPOJKOU ŽT - 82 OBSAH: 1. Piktogramy 2. Pravidla dopravní bezpečnosti 3. Bezpečnost práce 4. Požární bezpečnost 5. Technické údaje

Více

MANUÁL EXT 50, INT 50. SERVIS CLIMAX s.r.o. Jasenice 1253 755 01 Vsetín. Tel./fax: 571 405 601. Manuál 2 (8/2004)

MANUÁL EXT 50, INT 50. SERVIS CLIMAX s.r.o. Jasenice 1253 755 01 Vsetín. Tel./fax: 571 405 601. Manuál 2 (8/2004) MANUÁL VENKOVNÍ ŽALUZIE EXT 50, INT 50 Tel./fax: 571 405 601 SERVIS CLIMAX s.r.o. Jasenice 1253 755 01 Vsetín Manuál 2 (8/2004) 1. ÚČEL POUŽITÍ Venkovní žaluzie Ext 50 a Int 50 umožňují plynule regulovat

Více

Rozdružovač balíků. Rozdružovač/Šrotovník Kidd 806

Rozdružovač balíků. Rozdružovač/Šrotovník Kidd 806 PRODEJ SERVIS B AGRO Březová s.r.o. mob. +420 733 125 282 Rozdružovač balíků Rozdružovač/Šrotovník Kidd 806 Rozdružovače balíků Kidd jsou vyráběny anglickou firmou Kidd Farm Machinery Ltd.. Historie výroby

Více

Posuvné kování pro interiérové dveře

Posuvné kování pro interiérové dveře Posuvné kování pro interiérové dveře Standard 100 kg O4206 Kování STANDARD100, 100kg-1křídlo 354 Kč O4240 Lišta K-075 horní 4m, Al 404 Kč O4209 Tlumení 1680 STANDARD na 1 křídlo 293 Kč O4241 Lišta K-075

Více

www.hobes.cz PŘEHLED SORTIMENTU ZÁMKŮ DO DVEŘÍ A PROTIPLECHŮ Nahlédněte do světa zámků

www.hobes.cz PŘEHLED SORTIMENTU ZÁMKŮ DO DVEŘÍ A PROTIPLECHŮ Nahlédněte do světa zámků www.hobes.cz PŘEHLED SORTIMENTU ZÁMKŮ DO DVEŘÍ A PROTIPLECHŮ Nahlédněte do světa zámků Držitel certifikátů ČSN EN ISO 01, ISO 1001, ISO/TS 199 Březen řada /0 5 C čelo mm 57 C 50 C čelo mm 0 2 2±0,5 0 1

Více

Nové internetové stránky online. Platí do 31. 01. 2013 KN12-CZ

Nové internetové stránky online. Platí do 31. 01. 2013 KN12-CZ KATALOG Novinky.2012 KN12-CZ Nové internetové stránky online. www.vigor-equipment.com Platí do 31. 01. 2013 Sada nástrčných hlavic TORX V2687, EAN 4047728026871 28 6 7 8 e VIGOR No. i Obsah SW mm EAN 4047728+

Více

EVOLUTION A REVOLUTION SYSTÉM DÍLENSKÝCH VOZÍKŮ

EVOLUTION A REVOLUTION SYSTÉM DÍLENSKÝCH VOZÍKŮ EVOLUTION A REVOLUTION SYSTÉM DÍLENSKÝCH VOZÍKŮ VERZE 08/2011 JAKO STVOŘENÉ PRO VAŠE NÁŘADÍ: POŘÁDEK A SYSTÉM DÍLENSKÉ VOZÍKY BERNER Dílenské vozíky, které slouží k udržení pořádku a komfortní práci, mají

Více

CENÍK 2015 pro výtahovou techniku

CENÍK 2015 pro výtahovou techniku STROJON-výtahy s.r.o., záruka vysoké kvality a bezkonkurenčně nejnižší ceny na našem trhu CENÍK 2015 pro výtahovou techniku DVEŘNÍ UZÁVĚRKY A DOVÍRAČE PRO RUČNÍ DVEŘE STROJON-výtahy s.r.o. Masarykovo nám.

Více

SMĚŠOVACÍ SYSTÉMY OLEJ VZDUCH PRO VŘETENA

SMĚŠOVACÍ SYSTÉMY OLEJ VZDUCH PRO VŘETENA SMĚŠOVACÍ SYSTÉMY OLEJ VZDUCH PRO VŘETENA POUŽITÍ Mazací systémy olej - vzduch jsou užívány pro trvalé, pravidelné mazání a chlazení směsí oleje a vzduchu různých strojů, strojních technologií a zařízení

Více

PCR SIGMA PUMPY HRANICE 426 2.98 26.09

PCR SIGMA PUMPY HRANICE 426 2.98 26.09 SIGMA PUMPY HRANICE PLUNŽROVÉ ČERPADLO PCR SIGMA PUMPY HRANICE, s.r.o. Tovární 605, 753 01 Hranice tel.: 0642/261 111, fax: 0642/202 587 Email: sigmahra@sigmahra.cz 426 2.98 26.09 Použití Čerpadla řady

Více

Výrobce: Velo Stadion, národní podnik, Rakovník Motor, n. p., České Budějovice,závod Stadion, Rakovník. Rok výroby: 1956-1965

Výrobce: Velo Stadion, národní podnik, Rakovník Motor, n. p., České Budějovice,závod Stadion, Rakovník. Rok výroby: 1956-1965 Historie mopedů Výrobce: Velo Stadion, národní podnik, Rakovník Motor, n. p., České Budějovice,závod Stadion, Rakovník Rok výroby: 1956-1965 Mopedy, tedy motocykly s motorem vybaveným pomocný pohonem šlapacími

Více

CENÍK ZÁKLADNÍHO VELKOOBCHODNÍHO ZBOŽÍ

CENÍK ZÁKLADNÍHO VELKOOBCHODNÍHO ZBOŽÍ REGULÁTORY NA ZEMNÍ PLYN Regulátor Cena ( Kč ) Vstupní tlak (bar) Výstupní tlak (mbar) Třída slev 1 Průtok (m 3 /h) (při přetížení) FRANCEL B 6 1.730,- 6 ( 7,2 ) Připojovací rozměr FRANCEL B 10 2.570,-

Více

Pila přímočará W 79035. Pila přímočará W 79034. počet kmitů 1. počet kmitů 800-3000 0-300 150 MM 125 MM. Bruska stolní dvoukotoučová ot-min

Pila přímočará W 79035. Pila přímočará W 79034. počet kmitů 1. počet kmitů 800-3000 0-300 150 MM 125 MM. Bruska stolní dvoukotoučová ot-min ELEKTRONÁŘADÍ Šikmý řez max.45 Hloubka řezu: dřevo 65mm plast 2mm ocel 8mm) Šikmý řez max.45 Hloubka řezu: dřevo 85mm plast 2mm ocel 8mm Nastavitelný kmit:4 (3+0) Pila přímočará 79034 750 počet kmitů 800-3000

Více

Rozměry vozidla... 11 Hmotnosti vozidla... 14 Motor a jeho parametry... 15 Spojka... 19. Technika jízdy... 27

Rozměry vozidla... 11 Hmotnosti vozidla... 14 Motor a jeho parametry... 15 Spojka... 19. Technika jízdy... 27 Obsah Úvodem............................................................ 9 Seznámení s vozidlem........................................... 10 Technický popis Škody Fabia..........................................

Více