SIMPLY CLEVER. ŠKODA Octavia příslušenství

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "SIMPLY CLEVER. ŠKODA Octavia příslušenství"

Transkript

1 SIMPLY CLEVER ŠKODA Octavia příslušenství

2 ŠKODA Octavia dokáže splnit nejrůznější očekávání. Není proto divu, že si ji pořizují jak rodiny s dětmi, tak třeba mladé dvojice s aktivním životním stylem. Octavia je však i oblíbeným firemním vozem stejně jako příjemným společníkem na cestách do práce. Každý z majitelů vozu Octavia přitom klade důraz na něco jiného, a právě proto je tu nabídka ŠKODA Originálního příslušenství. S ním můžete zvýraznit u svého vozu ty vlastnosti, které jsou podstatné právě pro Vás dodat mu například sportovnější styl, podtrhnout komfort nebo zvýšit přepravní kapacitu. ŠKODA Originální příslušenství Vám spolu s kvalifikovaným poradenstvím a servisem nabídne každý autorizovaný partner ŠKODA.

3 Sport & design Ať už toužíte po sportovněji laděném vzhledu svého vozu, nebo mu jen chcete dodat osobitější styl, s naší nabídkou jistě najdete to správné řešení. Spoiler předního nárazníku, difuzor, spoilery pátých dveří, koncovky výfuku z ušlechtilé oceli, kola z lehké slitiny a v neposlední řadě kožené doplňky nebo dekorativní lišty to vše jsou produkty ŠKODA Originálního příslušenství, ze kterých si můžete vybrat podle svého individuálního vkusu a přání.

4 Střešní spoiler pro model Octavia Combi (FAA A) Spoiler předního nárazníku (FAA ) Difuzor (FAA ) Koncovka výfuku z ušlechtilé oceli pro vozy se zadním difuzorem FAA pro 1,4 TSI, 1,8 TSI, 1,9 TDI a pro Combi 4x4 1,8 TSI (FDC ); pro 2,0 TDI pouze pro vozy vyrobené do 22. kalendářního týdne 2011 (FDC ); pro Combi 4x4 1,6 TDI (FDC ) Koncovka výfuku z ušlechtilé oceli pro 1,2 TSI, 1,4 MPI a 1,6 MPI (FDC ); pro 1,6 TDI CR a 2,0 TDI pro vozy vyrobené od 22. kalendářního týdne 2011 (1Z ; nelze pro verzi 4x4 a L&K) Spoiler 5. dveří RS pro model Octavia (FAA ) Spoiler 5. dveří pro model Octavia (FAA )

5 Volant potažený kůží, tříramenný (FBA ); čtyřramenný bez vyobrazení (FBA ) Kožená hlavice řadicí páky, šestistupňový manuál (1Z A); pětistupňový manuál bez vyobrazení (1Z ) Kožená manžeta řadicí páky (FBA ) Kožená rukojeť ruční brzdy pro vozy s Jumbo Boxem (FFA ); pro vozy bez Jumbo Boxu bez vyobrazení (FFA ) Chromovaná lišta 5. dveří (KDA pro model Octavia; KDA pro model Octavia Combi) Kryty pedálů z ušlechtilé oceli, třídílná sada (1Z ); dvoudílná sada pro automat (1Z ) Dekorativní prahové lišty s vložkou z ušlechtilé oceli (KDA ) Dekorativní prahové lišty 4x4 s vložkou z ušlechtilé oceli (KDA ) Dekorativní prahové lišty Sport Line s vložkou z ušlechtilé oceli (KDA ) Prahové lišty černé (KDA )

6 Kolo z lehké slitiny Neptune 7,5J x 18" pro pneumatiky 225/40 R18 (1Z pouze pro modely RS) Kolo z lehké slitiny Neptune 7,5J x 18" pro pneumatiky 225/40 R18, v černé barvě (1Z A pouze pro modely RS) Kolo z lehké slitiny Neptune 7,5J x 18" pro pneumatiky 225/40 R18, v bílé barvě (1Z B pouze pro modely RS) Kolo z lehké slitiny Zenith 7,0J x 17" pro pneu 225/45 R17 (CCH ); 7,5J x 18" pro pneu 225/40 R18 (CCH pouze pro modely RS) Kolo z lehké slitiny Sputnik 7,0J x 17" pro pneumatiky 225/45 R17 (CCA ) Kolo z lehké slitiny Pallas 7,0J x 17" pro pneumatiky 225/45 R17 (CCA ) Kolo z lehké slitiny Pegasus 7,0J x 17" pro pneumatiky 225/45 R17 (CCB ) Kolo z lehké slitiny Cepeus 7,0J x 17" pro pneumatiky 225/45 R17 (1Z ) Kolo z lehké slitiny Flash 6,0J x 17" pro pneumatiky 205/50 R17 (CCX ) vhodné pro použití sněhových řetězů (CEP ) Kolo z lehké slitiny Lyra 6,5J x 16" pro pneumatiky 205/55 R16 (CCA ) Kolo z lehké slitiny Vega 6,5J x 16" pro pneumatiky 205/55 R16 (CCR ) Kolo z lehké slitiny Sirius 6,5J x 16" pro pneumatiky 205/55 R16 (CCB ) Kolo z lehké slitiny Apollon 6,5J x 16" pro pneumatiky 205/55 R16 (CCH ) Kolo z lehké slitiny Crateris 6,5J x 16" pro pneumatiky 205/55 R16 (1Z ) Kolo z lehké slitiny Draconis 6,5J x 16" pro pneumatiky 205/55 R16 (1Z A) Kolo z lehké slitiny Proxima 6,5J x 16" pro pneumatiky 205/55 R16 (1Z B) Kolo z lehké slitiny Helios 6,5J x 15" pro pneumatiky 205/60 R15 (CCR ); při použití pneumatik 195/65 R15 lze upotřebit sněhové řetězy (CEP A) Kolo z lehké slitiny Pyxis 6,5J x 15" pro pneumatiky 205/60 R15 (1Z A); při použití pneumatik 195/65 R15 lze upotřebit sněhové řetězy (CEP A) Kolo z lehké slitiny Orion 6,0J x 15" pro pneumatiky 195/65 R15 (CCA ) vhodné pro použití sněhových řetězů (CEP A) Kolo z lehké slitiny Deimos 6,0J x 15" pro pneumatiky 195/65 R15 (1Z ) vhodné pro použití sněhových řetězů (CEP A) Velkoplošné kryty pro kola 6,0J x 16", čtyřdílná sada (CDB ); bez vyobrazení velkoplošné kryty Freedom pro kola 6,5J x 16", čtyřdílná sada (1Z A) Velkoplošné kryty Gaspra pro kola 6,0J x 15", čtyřdílná sada (1Z ) Velkoplošné kryty Castle pro kola 6,0J x 15", čtyřdílná sada (CDZ ) Velkoplošné kryty Avantgarda pro kola 6,0J x 15", čtyřdílná sada (CDZ )

7 Hudba & komunikace Rádio Blues: model s CD a MP3 přehrávačem, rádiový přijímač AM/FM se systémem RDS, komfortní kódování zaručující funkčnost rádia jen v konkrétním voze, výstupní výkon 4x 20 W (1Z D) Sada pro dodatečnou montáž neoriginálního rádia (AZO A) Rádio Bolero: model s integrovaným měničem na 6 CD, čtečka paměťových karet SD a MMC, možnost přehrávání hudebních CD a hudebních souborů ve formátu MP3 nebo WMA, výstupní výkon 4x 20 W, digitální signálový procesor s ekvalizérem, paměť dopravního hlášení (TIM), možnost ovládání pomocí 6,5" barevného dotykového displeje TFT. Bolero zobrazuje údaje z parkovacích senzorů a nastavení klimatizace Climatronic (1Z M) Rádio Swing: model s CD mechanikou umožňující přehrávání hudebních CD a hudebních souborů ve formátu MP3 nebo WMA, výstupní výkon 4x 20 W, digitální signálový procesor s ekvalizérem (1Z M) Sada pro dodatečnou montáž MDI Mobile Device Interface (1Z ; nelze v kombinaci s rádiem Blues) Propojovací kabel pro MDI (AZO pro ipod/iphone MDI; AZO pro USB MDI; AZO pro miniusb MDI; AZO pro jack 3,5 mm MDI) Poslouchat svou oblíbenou hudbu, najít bez problémů cestu do neznámého cíle anebo si v případě pasažérů na zadních sedadlech krátit cestu díky DVD přehrávači, to vše Vám umožňují produkty z kategorie hudba a komunikace. Rádia z naší nabídky nejen navodí ve voze příjemnou atmosféru, ale zprostředkují Vám i příjem dopravních hlášení. Navíc všechny přístroje umožňují přenos informací do bodového displeje Maxi DOT, mají vstup pro hands-free sadu a lze je ovládat z multifunkčního volantu. Rádio Swing nebo Bolero a obě navigace jsou určeny pouze pro vozy s dvoutunerovou přípravou.

8 Přenosný DVD přehrávač se 7" LCD monitorem, dálkové ovládání, podpora formátů jako DVD, VCD, SVCD, MP3 aj., disponuje čtečkou paměťových karet SD. Toto řešení úspěšně absolvovalo crash test, sada obsahuje specifický držák pro montáž LCD monitoru na hlavovou opěrku (AAM ) Sada pro dodatečnou montáž hands-free pro bezpečné telefonování za jízdy; disponuje snadným ovládáním pomocí dotykového displeje (5J ) Sada pro dodatečnou montáž hands-free s tlačítkovým modulem bez dotykového displeje (5J A) Navigační DVD pro navigační systém Columbus (3T F západní a střední Evropa, 3T G střední a východní Evropa) Bez vyobrazení: Navigační SD karty pro navigační systém Amundsen+ (3T západní Evropa, 3T A východní Evropa) Navigační systém Amundsen+: rádio s navigací s CD mechanikou obsahující předehrané mapové podklady pro západní nebo východní Evropu; integrované Bluetooth hands-free a čtečka paměťových karet SD, SDHC a MMC, možnost přehrávání hudebních CD a hudebních souborů ve formátu MP3, WMA, OGG, AAC. Možnost propojení s výbavou CD měnič nebo MDI, podpora TMC zpráv o dopravní situaci, možnost ovládání pomocí 5" barevného dotykového displeje TFT (5J B obsahuje mapy západní Evropy, 5J C obsahuje mapy východní Evropy) Navigační systém Columbus: rádio s navigací s DVD mechanikou obsahující předehrané mapové podklady pro západní nebo východní Evropu; integrovaná čtečka paměťových karet SD a MMC, možnost přehrávání hudebních CD a hudebních souborů ve formátu MP3 nebo WMA. DVD mechanika podporuje kromě navigačních DVD také Audio CD, DVD-ROM, DVD±RW, CD-ROM, CD-R, CD-RW, DVD Audio a DVD Video. Columbus disponuje digitálním signálovým procesorem s ekvalizérem, integrovaným pevným diskem 30 GB (10 GB pro navigační data, 20 GB lze využít pro uložení hudebních souborů MP3 a WMA) a podporou TMC zpráv o dopravní situaci. Možnost ovládání pomocí 6,5" barevného dotykového displeje TFT (3T obsahuje mapy západní Evropy, 3T A obsahuje mapy východní Evropy) Adaptér k mobilnímu telefonu pro vozy vybavené univerzální přípravou pro telefon s držákem na přístrojové desce (ATC 600 0XX, 3T C, dle typu telefonu)

9 Komfort & užitek Autochladnička, objem 15 litrů (5L ) Odkládací schránka za zadní sedadla pro model Octavia Combi (DMB ) Ramínko na sako (3T ) Gumotextilní autokoberce (DCC A) Textilní autokoberce Standard (DCA A) Textilní autokoberce Prestige (DCA A) Textilní autokoberce 4x4 (DCA A) Textilní autokoberce Sport Line (DCA A) Tempomat pro všechny motorizace (3T pro vozy s palubním počítačem; 3T A pro vozy bez palubního počítače) Dálkové ovládání centrálního zamykání (BKA A) Široká nabídka ŠKODA Originálního příslušenství Vám dává možnost zvýšit komfort a užitek vozu s ohledem na jednotlivá roční období. Zatímco s doplňky jako autochladnička, stínicí rolo nebo sluneční clony se budete ještě více těšit na letní výlety, vak na lyže oceníte při cestách za zimními sporty. Autokoberce stejně jako koberec do zavazadlového prostoru nebo plastová vana Vám pomohou udržovat ve voze čistotu a odkládací schránky, vak pod zadní plato nebo síťový program podstatně zvýší úložné možnosti vozidla.

10 Odkládací vak pod zadní plato pro model Octavia (DMA ) Gumotextilní koberec do zavazadlového prostoru (DCD A pro model Octavia; DCD pro model Octavia Combi) Textilní koberec 4x4 do zavazadlového prostoru (DCA ) Plastová vana do zavazadlového prostoru (DCE A pro model Octavia; DCE pro model Octavia Combi) Vak pro 4 páry lyží (DMA A) Sklopný hák do zavazadlového prostoru pro model Octavia (DMA ) Plastová vana s dělicí ALU přepážkou (zvýšená 10cm hrana) do zavazadlového prostoru (1Z ) Protiskluzová síť pro plastovou vanu (3T )* Dělicí ALU přepážkou lze úložný prostor vany variabilně rozdělit v různých polohách. Další dělicí přepážku lze zakoupit pod obj. číslem (3T ) Síťový program, dvoudílný (DMA pro model Octavia; DMA pro model Octavia Combi) Mezipodlaha zavazadlového prostoru, třídílná (DAA , DAA a DAA pro model Octavia; DAA , DAA a DAA pro model Octavia Combi) Síť pod rolo pro model Octavia Combi (1Z )* Krycí fólie zadního nárazníku (KDX pro model Octavia; KDX pro model Octavia Combi) Průhledná ochranná fólie zadního nárazníku (1Z pro model Octavia; 1Z pro model Octavia Combi) * V nabídce během 3. čtvrtletí 2011.

11 Dělicí mříž (1Z pro model Octavia; DMM pro model Octavia Combi) Deflektory předních oken (1Z ) Deflektory zadních oken (KCD pro model Octavia; KCD pro model Octavia Combi) Přední lapače nečistot (KEA Classic; bez vyobrazení KEA A Style) Sluneční clony zadních oken pro model Octavia (KCD ); pro model Octavia Combi bez vyobrazení (KCD ) Bez vyobrazení: Sluneční clony bočních oken zavazadlového prostoru pro model Octavia Combi (KCD ) Sluneční clona okna 5. dveří pro model Octavia Combi (KCD ) Stínicí rolo okna 5. dveří pro model Octavia (DEA ) Zadní lapače nečistot (KEA A Style; bez vyobrazení KEA Classic)

12 Přeprava S našimi produkty se můžete vypravit za zimními či letními sporty i v plně obsazeném voze. Vedle objemného zavazadlového prostoru přece máte k dispozici ještě další úložné místo na střeše vozu. Nabízíme Vám jak praktické a spolehlivé základní střešní nosiče, tak i nejrůznější uzamykatelné speciální nosiče/držáky na jízdní kola nebo snowboardy. K dispozici je i střešní box na lyže v designu ŠKODA. Pořídíte-li si interiérový držák, můžete jízdní kola převážet bezpečně i ve voze, nebo pro Vás máme ještě další řešení nosič jízdních kol na tažné zařízení. Nosič jízdních kol na tažné zařízení, kapacita 2 kola (3T ) Interiérový držák 2 jízdních kol pro model Octavia Combi (3T ) Bez vyobrazení: Přídavný popruh pro fixaci řídítek jízdních kol (1Z ) Uzamykatelný nosič jízdního kola s hliníkovým profilem se zvýšenou nosností až 20 kg (3T ) Bez vyobrazení: Uzamykatelný nosič jízdního kola s kovovým profilem (LBT A) Uzamykatelný nosič lyží nebo snowboardů s hliníkovým profilem, kapacita až 4 páry lyží nebo 2 snowboardy (LBB ) Bez vyobrazení: Uzamykatelný nosič lyží nebo snowboardů s kovovým profilem, kapacita až 4 páry lyží nebo 2 snowboardy (LBT ) Uzamykatelný box na lyže a snowboardy, kapacita až 5 párů lyží nebo 4 snowboardy, objem 380 litrů, úspěšně absolvoval City Crash Test (5L ) Příčný střešní nosič pro model Octavia Combi (LAS A) Podélný střešní nosič pro model Octavia Combi, černý (LAS ) Bez vyobrazení: stříbrný (LAS ) City Crash je metoda testování produktů originálního příslušenství, které je upevněno na karoserii vozu (základní střešní nosiče, příčníky), a dalších transportních systémů (boxy, držáky pro kolo, lyže a surf). Průběh: Sáňová zkouška (část karoserie upevněna na speciálních ližinách) při zatížení 9 12 G po dobu 80 ms (rychlost cca 30 km/h). Výsledek: Pro úspěšné splnění City Crash je nutné, aby nedošlo k oddělení žádného z převážených předmětů. To znamená, že musí být zajištěna bezpečnost silničního provozu (chodců, ostatních vozidel) před i za automobilem. Základní střešní nosič pro model Octavia (LAS B) Odnímatelné tažné zařízení (EEA ); pro modely Scout a 4x4 (EEA ) Elektroinstalace s 13pólovou zásuvkou (EEA C E4 pro vozy bez přípravy pro tažné zařízení; EEA C E4 pro vozy s přípravou pro tažné zařízení) Adaptér pro připojení přívěsu se 7pólovou zásuvkou (EAZ A) Pojistné oko tažného zařízení pro přívěsný vozík (1Z ) Uzamykatelný box na zavazadla, kapacita 370 litrů (LBT A)

13 Bezpečnost Dětská autosedačka Baby One Plus (5L ) Dětská autosedačka ISOFIX G 0/1 (5L ) s rámem RWF pro upevnění proti směru jízdy (DDF A) Dětská autosedačka ISOFIX G 0/1 (5L ) s rámem FWF pro upevnění po směru jízdy (DDF ) a s hlavovou opěrkou (5L ) Dětská autosedačka Wavo (5L B) Dětská autosedačka Wavo Kind (5L C) Pokud vozíte ve svém automobilu děti, jistě si pro ně přejete maximální bezpečnost. Základní podmínkou je proto kvalitní autosedačka, která odpovídá jak velikosti, tak i hmotnosti dítěte. Všechny naše autosedačky absolvovaly s vynikajícími výsledky náročné testy a vedle dokonalé funkčnosti vynikají i nápaditým barevným řešením. V souvislosti s auty se však bezpečnost netýká jen pasažérů. Pro ochranu samotného vozu Vám nabízíme například boční lišty, alarm aj. Kategorie (podle hmotnosti v kg) Název 0+ (0 13) 1 (9 18) 2 (15 25) 3 (22 36) Baby One Plus 0 13 ISOFIX G 0/1 s rámem RWF 0 18 s rámem FWF 9 18 Wavo Wavo Kind Všechny originální autosedačky ŠKODA absolvovaly s vynikajícími výsledky náročné testy Euro NCAP.

14 Boční ochranné lišty v přípravě pro lakování (KGA ) Boční ochranné lišty černé bez vyobrazení (KGA ) Sněhové řetězy pro pneu 205/55 R16, 205/50 R17 (CEP ), vhodné pro použití s koly z lehké slitiny Flash 6,0J x 17" (CCX ); pro ocelový disk pro pneu 205/55 R16 (5L A), pro pneu 195/65 R15 (CEP A) Skládací lopata na sníh vyrobená z hliníkové slitiny, hmotnost 750 g, třídílná, včetně praktického textilního obalu (5L )* Reflexní výstražná vesta (3T ) Sada náhradních žárovek bez pojistek (BDB A pro vozy s klasickými světlomety; BDB A pro xenonové světlomety) Tažné lano (GAA ) Mechanické zabezpečení řazení pro mechanickou převodovku (DVC ); pro automatickou převodovku bez vyobrazení (DVC pro vozy vyrobené do 22. kalendářního týdne 2009; DVC pro vozy vyrobené od 22. kalendářního týdne 2009) Kosmetika (informace o kompletní nabídce u Vašeho autorizovaného partnera ŠKODA) Výstražný trojúhelník (GGA A) Autolékárnička, jejíž obsah odpovídá novelizované vyhlášce č. 216/2010 (3T ) Alarm s hlídáním vnitřního prostoru pomocí ultrazvukového čidla (BKA montážní sada, BKA základní sada pro vozy s dálkovým ovládáním centrálního zamykání, BKA základní sada pro vozy s centrálním zamykáním bez dálkového ovládání) Zadní parkovací senzory hlídají vzdálenost vozu od případné překážky (BEA ) Mechanické zabezpečení 3System kombinuje zabezpečení řadicí páky a kapoty motoru proti otevření; pouze pro vozy s manuální převodovkou a motorizaci 1,6 TDI CR (1Z B) Bezpečnostní šrouby kol ( A) * V nabídce během 4. čtvrtletí 2011.

15 Uvedené výrobky představují pouze část ze široké na bíd ky příslušenství. Další podrobné informace o sortimentu příslušenství, o aktuálních cenách, dodacích podmín kách a termínech Vám poskytne na přání Váš autorizovaný partner ŠKODA. Informace o technických údajích, konstruk ci, vybavení, materiálech, zárukách a vnějším vzhledu se vztahují na období zadávání prospektu do tisku. Výrobce si vyhrazuje právo změny (včetně změny technických parametrů se změnami jednotlivých modelových opatření). Tento katalog byl vytištěn na papír vyrobený z buničiny bělené bez použití chloru. Papír je 100% recyklovatelný. Váš autorizovaný partner ŠKODA: OC /2011 Ekologické logo vyjadřuje vědomí odpovědnosti a snahu ŠKODA Auto o trvale udržitelný vývoj společnosti a šetrný přístup k životu a přírodě.

SIMPLY CLEVER ŠKODA FABIA PŘÍSLUŠENSTVÍ

SIMPLY CLEVER ŠKODA FABIA PŘÍSLUŠENSTVÍ SIMPLY CLEVER ŠKODA FABIA PŘÍSLUŠENSTVÍ S vozy ŠKODA Fabia a Fabia Combi jezdí lidé nejrůznějších profesí a zájmů, mladé dvojice i rodiny s dětmi, aktivní sportovci i ti, kteří mají rádi hlavně pohodlí.

Více

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia příslušenství

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia příslušenství SIMPLY CLEVER Nová ŠKODA Octavia příslušenství ŠKODA Octavia dokáže splnit nejrůznější očekávání. Vůz je proto skvělou volbou jak pro rodiny s dětmi, tak třeba mladé dvojice s aktivním životním stylem.

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Citigo příslušenství

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Citigo příslušenství SIMPLY CLEVER ŠKODA Citigo příslušenství Ačkoli je ŠKODA Citigo jako doma v městských ulicích, její možnosti jsou daleko širší. Se ŠKODA Originálním příslušenstvím můžete dát navíc svému vozu individuální

Více

SIMPLY CLEVER ŠKODA CITIGO PŘÍSLUŠENSTVÍ

SIMPLY CLEVER ŠKODA CITIGO PŘÍSLUŠENSTVÍ SIMPLY CLEVER ŠKODA CITIGO PŘÍSLUŠENSTVÍ Ačkoli je ŠKODA Citigo jako doma v městských ulicích, její možnosti jsou daleko širší. Se ŠKODA Originálním příslušenstvím můžete dát navíc svému vozu individuální

Více

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia SIMPLY CLEVER Nová ŠKODA Octavia Ať už Vaše každodenní cesty vedou kamkoli, všude se právě děje spousta nevšedních věcí. Malé i větší zázraky života a přírody můžete vnímat doslova na každém kroku. Stačí

Více

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia SIMPLY CLEVER Nová ŠKODA Octavia Ať už Vaše každodenní cesty vedou kamkoli, všude se právě děje spousta nevšedních věcí. Malé i větší zázraky života a přírody můžete vnímat doslova na každém kroku. Stačí

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Citigo příslušenství Pakety Square a Move

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Citigo příslušenství Pakety Square a Move SIMPLY CLEVER ŠKODA Citigo příslušenství Pakety Square a Move Když se objeví, ulice se změní v galerii. Vyjadřuje individualitu i moderní pohled na svět. Představuje vzkaz městu plnému impulsů, tvarů a

Více

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Rapid Spaceback

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Rapid Spaceback SIMPLY CLEVER Nová ŠKODA Rapid Spaceback Prostor z nové perspektivy. Prostor, kde se cítíme nejlépe, je obvykle ten, který jsme spoluvytvářeli. Odrážejí se v něm naše emoce, temperament i kreativita, a

Více

ŠKODA RAPID SPACEBACK

ŠKODA RAPID SPACEBACK SIMPLY CLEVER ŠKODA RAPID SPACEBACK ŠKODA AUTO SIMPLY CLEVER J OD ROKU 1895 Prostor se nedá uchopit, ale každodenně se nás dotýká. A tak do něj můžeme promítnout svoje emoce a kreativitu, aby se z něj

Více

Z města ven do přírody a zpátky. Vůz RAV4 byl průkopníkem jízdy v městském provozu. Miluje městskou sofistikovanost a má velký smysl pro

Z města ven do přírody a zpátky. Vůz RAV4 byl průkopníkem jízdy v městském provozu. Miluje městskou sofistikovanost a má velký smysl pro Příslušenství RAV4 02 Z města ven do přírody a zpátky. Vůz RAV4 byl průkopníkem jízdy v městském provozu. Miluje městskou sofistikovanost a má velký smysl pro dobrodružství. Díky originálnímu příslušenství

Více

OPEL Corsa Originální příslušenství

OPEL Corsa Originální příslušenství OPEL Corsa Originální příslušenství OPC Line Aktivní bezpečnost, zejména pak onen charakteristický Opel-pocit, to jsou jedny z hlavních znaků nové Corsy. Takže pokud stojíte o extra dávku sportovního ducha,

Více

Originální příslušenství pro třídu A.

Originální příslušenství pro třídu A. Originální příslušenství pro třídu A. Obsah 004 Telematika Multimédia Navigace Telefonování 012 Exteriér Disky z lehkých slitin Kola příslušenství 022 MercedesSport Individualizace 028 Augmented Reality

Více

Originální příslušenství. pro třídu GLK.

Originální příslušenství. pro třídu GLK. Originální příslušenství pro třídu GLK. Obsah 004 Exteriér Disky z lehkých slitin Kola příslušenství Stylové příslušenství 016 Telematika Multimédia Navigace Telefonování 026 Interiér Funkční výbava Bezpečnost

Více

Poznej pravdu. www.mytyfakta.cz. Třída SLK. Ceník, platnost od 8. dubna 2013

Poznej pravdu. www.mytyfakta.cz. Třída SLK. Ceník, platnost od 8. dubna 2013 Poznej pravdu www.mytyfakta.cz Třída SLK Ceník, platnost od 8. dubna 2013 Obsah Ceník základních modelů 3 Sériová výbava 4 7 Sériová výbava pro 8 11 Příplatkové výbavy Barvy třídy SLK 12 Čalounění a výplně

Více

ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO GOLF

ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO GOLF ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO GOLF JEN TEN, KDO ZNÁ LIDI, UMÍ PLNIT JEJICH PŘÁNÍ. A to často JEŠTĚ dřív, než je ZFORMUlují. ZNAMENÁ TO usilovat o TO, aby ŽIVOT byl JEŠTĚ krásnější, každodenní úkoly JEŠTĚ

Více

Třída C kupé. Ceník, platnost od 14. března 2014

Třída C kupé. Ceník, platnost od 14. března 2014 Třída C kupé Ceník, platnost od 14. března 2014 Obsah Ceník základních modelů 3 Sériová výbava 4 Příplatkové výbavy Program Designo 8 Druhy laků, čalounění a výplní interiéru 10 Druhy ráfků a pneu 12 Výbavové

Více

Exteriér. Na obrázku výbava na přání. Rámečky mřížky chladiče chromované obj. čís. 99000-990YB-726

Exteriér. Na obrázku výbava na přání. Rámečky mřížky chladiče chromované obj. čís. 99000-990YB-726 Příslušenství Originál Nejdůležitější vlastností vozidel Suzuki Jimny je jejich nezdolná vůle dovézt svého řidiče do cíle. A standardní verze tohoto kompaktního robustního off-roadu přináší veškerou základní

Více

ZIMA PLNÁ MOŽNOSTÍ STEJNĚ JAKO NAŠE

ZIMA PLNÁ MOŽNOSTÍ STEJNĚ JAKO NAŠE BMW Originální díly a příslušenství, BMW Service, BMW Lifestyle Zima 2011/2012 Radost z jízdy ZIMA PLNÁ MOŽNOSTÍ STEJNĚ JAKO NAŠE NABÍdka. PŘIPRAVÍME VAŠE BMW NA ZIMNÍ SEZONU. Méně emisí. Více radosti

Více

captur focus Crossover, který změní váš každodenní život

captur focus Crossover, který změní váš každodenní život renault captur focus Crossover, který změní váš každodenní život CAPTUR POD RENTGENEM Objevte a upravte si jeho interiér www.renault.cz Grafické zpracování MARTEN, spol. s r.o. Realizace Renault ČR, a.s.

Více

04-09. Pro vás a váš Prius. Pakety

04-09. Pro vás a váš Prius. Pakety Příslušenství Prius Pro vás a váš Prius Nádherný vzhled, inovativní technické vybavení, mimořádný komfort a praktické použití. Ať už si z naší nabídky vyberete cokoli, můžete si být jisti, že originální

Více

ZIMA PLNÁ MOŽNOSTÍ STEJNĚ JAKO NAŠE NABÍDKA.

ZIMA PLNÁ MOŽNOSTÍ STEJNĚ JAKO NAŠE NABÍDKA. BMW Originální díly a příslušenství, BMW Service, BMW Lifestyle Zima 2011/2012 Radost z jízdy ZIMA PLNÁ MOŽNOSTÍ STEJNĚ JAKO NAŠE NABÍDKA. PŘIPRAVÍME VAŠE BMW NA ZIMNÍ SEZONU. Méně emisí. Více radosti

Více

CENÍK FORD C-MAX. Zvýhodněná nabídka. Základní ceny. Trend. Titanium

CENÍK FORD C-MAX. Zvýhodněná nabídka. Základní ceny. Trend. Titanium CENÍK FORD Trend Titanium Zvýhodněná nabídka Motor Výkon Převodovka Cena včetně DPH Grand 1.0 EcoBoost 100 k (74 kw) 6st. manuální 395 150 426 150 1.6 Duratec Ti-VCT 105 k (77 kw) 5st. manuální 380 150

Více

Tuning & Výkon OCHRANNÝ KRYT NÁRAZNÍKU SADA KOL Z LEHKÉ SLITINY 16

Tuning & Výkon OCHRANNÝ KRYT NÁRAZNÍKU SADA KOL Z LEHKÉ SLITINY 16 Sedici Tuning & Výkon SADA KOL Z LEHKÉ SLITINY 16 Rozměry: 6,5J x 16 Pro použití s pneumatikami 205/60 R16. Skládá se ze čtyř ráfků 71805635. č. 71805634 Ozdobná modrá krytka. č. 71803435 Ozdobná červená

Více

Poznej pravdu. www.mytyfakta.cz. Ceník, platnost od 1. ledna 2013 Třída R

Poznej pravdu. www.mytyfakta.cz. Ceník, platnost od 1. ledna 2013 Třída R Poznej pravdu www.mytyfakta.cz Ceník, platnost od 1. ledna 2013 Třída R Obsah Ceník základních modelů 3 Akční model Comfort 4 Sériová výbava 5-6 Příplatkové výbavy Laky, čalounění a výplně interiéru 7

Více

1.0 EcoBoost benzín 74 kw / 100 k 6st. manuální 430 990 450 990

1.0 EcoBoost benzín 74 kw / 100 k 6st. manuální 430 990 450 990 FORD C-MAX I CENÍK Cena vč. DPH Výbava Motor Palivo Výkon Převodovka Compact Grand 1.0 EcoBoost benzín 74 kw / 100 k 430 990 450 990 1.6 Duratec Ti-VCT benzín 92 kw / 125 k 5st. manuální 445 990 465 990

Více

Třída SL. Ceník, platnost od 7. dubna 2015

Třída SL. Ceník, platnost od 7. dubna 2015 Třída SL Ceník, platnost od 7. dubna 2015 Obsah Ceník základních modelů 3 Standardní výbava nové třídy SL 4 Standardní výbava nové třídy SL 63 AMG a SL 65 AMG 6 Příplatkové výbavy Barvy 9 Čalounění a výplně

Více

NISSAN QASHQAI 2013. Speciální nabídka od 19.08.2013 do 30.09.2013. QASHQAI již od 339.000 Kč NISSAN CONNECT AVM. Jedinečná nabídka příslušenství

NISSAN QASHQAI 2013. Speciální nabídka od 19.08.2013 do 30.09.2013. QASHQAI již od 339.000 Kč NISSAN CONNECT AVM. Jedinečná nabídka příslušenství 2013 Model - standardní ceny zážehový motor 2.0 l 103 kw (10 k) 2.0 l CVT 103 kw (10 k) Visia Acenta 360 Tekna 81 700 517 700 566 700 585 700-562 700 611 700 630 700-607 700 656 700 675 700 Speciální nabídka

Více

Ceník, platnost od 1. března 2011. Třída ML

Ceník, platnost od 1. března 2011. Třída ML Ceník, platnost od 1. března 2011 Třída ML Obsah Ceník základních modelů 3 Ceník modelu Sport Style 4 Sada Comfort - kód DB9 5 Sériová výbava třídy ML - Grand Edition 6 Sériová výbava třídy ML 7 8 Příplatkové

Více

Technické údaje 30 Údaje o motoru 30 Spotřeba paliva a emise CO 2 31 Hmotnosti 32 Varianty uspořádání sedadel 33 Rozměry 34

Technické údaje 30 Údaje o motoru 30 Spotřeba paliva a emise CO 2 31 Hmotnosti 32 Varianty uspořádání sedadel 33 Rozměry 34 Nové Vito. Kombi. Obsah Vito kombi 4 Interiér 10 Flexibilita 10 Komfort a funkčnost 12 Vito CREW 14 Technika 16 Motory a BlueEFFICIENCY 16 Podvozek a pohon všech kol 4x4 18 Technické údaje 30 Údaje o motoru

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Fabia Monte Carlo

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Fabia Monte Carlo SIMPLY CLEVER ŠKODA Fabia Monte Carlo To nejlepší, do čeho lze obléknout adrenalin. ŠKODA Fabia Monte Carlo. Když si chcete užít atmosféru rallye a zvednout adrenalin, nemusíte až do Monte Carla ani na

Více