Přehled akcí na Novoměstsku, Bystřicku a Žďársku v Ř Í J E N

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Přehled akcí na Novoměstsku, Bystřicku a Žďársku v Ř Í J E N 2 0 1 4"

Transkript

1 Přehled akcí na Novoměstsku, Bystřicku a Žďársku v Ř Í J E N Datum Hodina Název akce Místo konání Poznámka Čt Pá :00-16:00 Staré pověsti české Muzeum Knihy Interaktivní výstava. Čt Ne Miro Myška Fotografie Průřez autorovou dokumentární tvorbou: Představí se fotografické cykly po Mongolsku a Balkáně, setkání Romů v Camarque aj. Út Ne Výstava přírodní zahrady Horácké muzeum Bannery s fotografiemi certifikovaných přírodních zahrad na Vysočině jsou doplněné vývěskami z archivu, dokumenty a ukázkami prvků přírodní zahrady (čmelákovník, domeček pro přezimování hmyzu). Pá Ne Dialog Monika Vosyková a Milan Nestrojil Neobvyklé spojení skleněných objektů M. Vosykové s kresbami a malbami M. Nestrojila. Út Ne Fyzika hrou Regionální muzeum Seznámíte se s některými základními fyzikálními jevy, a dozvíte se jak funguje elektromagnetické dělo nebo potrubní pošta. Vše bude prezentováno názornou, i laikovi srozumitelnou formou. Čt :30 Mongolsko Čt :00 Rok české hudby Caffé Stone Cestopisné promítání studentů Mendelovy univerzity. Vstupné dobrovolné. Další z cyklu koncertů k Roku české hudby. Připraveno ve spolupráci s Hudební fakultou Janáčkovy akademie múzických umění v Brně. Vstupné dospělí 80 Kč a studenti, senioři 40 Kč. Pá :00 Slavíme Mezinárodní den seniorů Oslava Mezinárodního dne seniorů. Pořádá Klub seniorů. So Ne :00 Novoměstská andulka Nové Město na Moravě areál chovatelů za vlakovým nádražím Propagační výstava exotického ptactva. K vidění budou papoušci, kanáři a drobní pěvci z celého světa. Výstava je otevřena v sobotu 8-17 hod. a v neděli 8-16 hod. So :00 Bazárek dětského oblečení přísálí kulturního domu Bazárek dětského oblečení, hraček a sportovního vybavení bude probíhat v přísálí kulturního domu. Cena za prodejní plochu (stůl) 50,-Kč. Prodávající mohou přicházet od 8.00 hod. Přihlášky a další informace na: mob. číslo: , So :00 Mezinárodní den zvířat

2 So :00 Vladimír Mišík a ETC + hosté Pokračování večeru legend. Ne :30 XXI. Ročník podzimního přespolního běhu, XX. Ročník memoriálu Jiřího Bláhy Nové Město na Moravě areál koupaliště Přihlášky nejpozději 20 minut před startem první kategorie. Po :00 Školní liga - běh do kopce Běh do kopce pro žáky 1. a 2. stupně. hráz Cihelského rybníka Po :00 Beseda s p. Skopovou Jídelna DPS Beseda s folkloristkou, výtvarnicí a autorkou kuchařek p. Skopovou. Pořádá Klub seniorů. Po :00 Zorro Út :00 Čtení o 1. světové válce a umění Dům kultury Divadelní představení Městského divadla Brno. Legendární příběh hrdiny Zorra mstitele. Vstupné: přízemí 340 Kč, balkon 310 Kč. 18. ročník věnovaný 100. výročí začátku Velké války. Čteno bude z frontového deníku nebo dobového tisku. Út :00 Gamba Blues Band Kavárna U tety Hany Bluesová kapela z polabí. Vstupné 150 Kč. Předprodej od 1.9. Út :00 Animované pohádky (velký sál) Dopolední promítání pohádek pro děti od 3 do 9 let, délka cca 50 minut. Větší skupiny /MŠ, ZŠ/ nutné předem objednat tel , Út :30 Klavírní reciál - Marek Kozák Klavírní koncert. Vstupné 170 a 120 Kč. (malý sál) Čt :00 Leonard Rotter - akvarely, sochy Vernisáž výstavy sochaře, řezbáře a malíře Leonarda Rottera / /, na které bude vystaven výběr malebných akvarelů staré Prahy, doplněný o autorovu sochařskou tvorbu. Čt :00 Screamers Travestishow. Vstupné 260 Kč. Čt :30 Taneční kurzy pro dospělé (velký sál) Zahajovací lekce Tanečního kurzu pro dospělé začátečníky. Vyučují lektoři taneční školy STARLET Brno. Přihlášky a bližší informace získáte v kanceláři kulturního domu. So :00 Farmářský trh Trh s regionálními produkty. Vratislavovo náměstí So :30 IV. ročník přespolního běhu Memoriál Cyrila Musila So :00 Na svatého Andreje první závěje Start první kategorie v 9:30, přihlášky nejpozději 20 minut před startem.

3 So Ne Trial Šiklův mlýn MMČR Zvole - Westernové městečko Šiklův mlýn Mezinárodní mistrovství ČR v moto trialu. Motocyklová disciplína, kdy závodník překonává dráhu složenou z různých překážek, výstupů a sestupů bez toho aniž by se dotkl země. So :00 Bystřické hody Masarykovo nám. Stavění máje za doprovodu Dechové hudby Pavla Slezáka, koncert country skupiny ZIMOUŘI z Brna, ohňová show Novus Origo Polná. Ne :00 Bystřické hody Masarykovo nám. Povolení hodů a předání klíče od města, děti mateřských škol, dechová hudba Bystřická kapela, Dechový orchestr ZUŠ, aerobik, Rytíři Země zubra, Ukulele Orchestra jako Brno, soutěž v pojídání bramborových šišek sypaných mákem, tradiční ortel se souzením berana, jarmark, atrakce pro děti, obr, kejklíři na chůdách, projížďky na koních. Moravsko-slezská divize / Ne :00 SFK Vrchovina - SK Pelhřimov (muži A). mistrovské utkání fotbalový stadion Po :00 Václav Neckář se skupinou Bacily Dům kultury Koncert známého českého zpěváka Václava Neckáře. Vstupné 330 Kč. Rezervace možná od Út :00 Jakub Smolík Koncert Jakuba Smolíka, který bývá označován jako romantik s kytarou a srdcem na správném místě. St :00 Jiří Černý na téma Pavel Bobek Vstupné v předprodeji za 120 Kč. St :30 Kšanda (velký sál) Komedie známého komika Jaroslava Sypala ze současnosti je o vzestupu a pádu malého českého človíčka. Čt :00 Rok české hudby koncert Čtvrtý z cyklu koncertů k Roku české hudby. Obsazení: Ivana Pavlů soprán Vít Habernal tenor Richard Pohl - klavír Program bude upřesněn. Vstupné: 80 Kč a 40 Kč (studenti, senioři) Čt :00 Výlet do Chrudimi Chrudim Prohlídka města, návštěva muzea loutek, muzea barokních soch a kostela v Kočí. Odjezd od KD v 8 hodin, návrat cca v 18 hodin. Cena pro členy Klubu seniorů 200 Kč, pro hosty 250 Kč. Přihlášky na akcích Klubu seniorů.

4 Pá :00 Běh na Kaplisko XI. Ročník Nové Město na Moravě kopec u evangelického hřbitova Startovné 10 Kč za závodníka, tel.: , So :00 Burza minerálů Další ročník přichystá návštěvníkům kulturního domu přehlídku významných vystavovatelů minerálů a zkamenělin. Na své si přijdou i ženy a dívky, jimž budou prodejci nabízet překrásné originální šperky. Vstupné ZDARMA. So :00 Svatý Lukáš kožich opraš So :00 Barline BARLINE - hudebně-taneční skica pro klarinet, tanečnici a gatě na špagátě. Účinkují: Ema Křížová tanec Michal Kříž klarinet Tomáš Tušer light-design Délka představení: 40 min Ne :00 Začarovaný vůl Nedělní pohádka. Vstupné 60 Kč. Po :00 Komentovaná prohlídka města Vratislavovo náměstí Účas na komentované prohlídce města s průvodcem v dobovém kostýmu. Sraz v 15 hodin před budovou Horáckého muzea. Pořádá Klub seniorů. Út :00 Zimní příhody včelých medvídků (velký sál) Pohádka pro děti. Vstupné MŠ, ZŠ 45 Kč, veřejnost 50 Kč. St :00 Radim Hladím a Blue Effect Koncert. Vstupenky v předprodeji za 260 Kč. Čt :00 Literárně hudební večer Maršovice - Maršovská rychta Literárně-hudební večer z děl sourozenců Křičkových v podání žáků a učitelů novoměstské ZUŠ J. Štursy. Čt :00 Jan Buchta sochy Vernisáž výstavy soch Jana Buchty. Výstava nabídne tvorbu současného mladého sochaře a pedagoga Jana Buchty, který své stylizované objekty vytváří z různých materiálů. Čt Ne Enduro Open 2014 Zvole - Westernové městečko Šiklův mlýn Poslední závod v Mistrovství ČR v Enduro. Pády ani odvážné sjezdy nebudou chybět.

5 Pá Út :00 Zvěřinové hody V naší kuchyni pro vás znovu vykouzlíme jídla ze zvěřiny našich lesů. Kančí, srnčí či jelení pochoutky vám připravíme podle tradičních receptur. So :00 Fler trh Fler trh neboli trh 1000 originálů. Přijďte potěšit svoje oko, inspirovat se a nakoupit z řady originálů fler prodejců. Doprovodný program: řada workshopů, fler kavárna, dětský koutek. So :00 Princové jsou na draka Ne :30 Moravsko-slezská divize / mistrovské utkání Fotbalový stadion SFK Vrchovina - FC Žďár nad Sázavou (muži A). Ne :00 Setkání harmonikářů (velký sál) Setkání hráčů na harmoniku. Příznivci dobré muziky a harmonikářského umění se mohou těšit na příjemné odpoledne.na závěr se představí BRNĚNSKÁ HELIGONKA. Vstupné 60 Kč. Po :00 Kavárnička Pořádá Klub seniorů. Jídelna DPS Čt :00 Vernisáž výstavy "Krysáci" Horácké muzeum Výstava ze známého loutkového animovaného večerníčku se koná v obou výstavních prostorech muzea, je věnovaná oblíbeným postavičkám z valašského smetiště. Čt :00 Už jsme doma Koncert kapely z večerníčku Krysáci. Pá So Mezinárodní festival outdoorových filmů 12. roční festivalu outdoorových filmů.více informací na Výhled na listopad 2014 Út :00 Paganini Bůh nebo ďábel? Žďár nad Sázavou Koncertní představení v rámci komorního předplatného. Skladby a úryvky z korespondence Niccola Paganiniho představí houslistka Gabriela Demeterová. Vstupné: přízemí 320 Kč, balkon 280 Kč St :00 Višňový sad Žďár nad Sázavou Tragikomedie A. P. Čechova v podání Divadla v Celetné Praha. Vstupné: přízemí 340 Kč, balkon 310 Kč. Čt :00 Rok české hudby Pátý z cyklu koncertů k Roku české hudby. Připraveno ve spolupráci s Hudební fakultou Janáčkovy akademie múzických umění v Brně. Vstupné dospělí 80 Kč a studenti, senioři 40 Kč.

6 So :00 Bleší trh Bleší trh je určen všem, kteří hledají zajímavé, někdy starožitné kousky, kteří chtějí levně nakoupit nebo naopak prodat věci, které již nepotřebují. Moravsko-slezská divize / Ne :00 SFK Vrchovina - FK Blansko (muži A). mistrovské utkání fotbalový stadion Po :00 Školní liga - šplh na tyči, dřepy Šplh na tyči a dřepy pro žáky 1. a 2. stupně. tělocvična 1. ZŠ Út :00 Jak vypřáhnout mezka Čt :00 Koncert Věry Špinarové Žďár nad Sázavou Kavárna U tety Hany Hudebně-literární večer s Miloněm Čepelkou z Divadla Járy Cimrmana a Martinem Žákem. Vstupné 230 Kč. Nenechte si ujít koncert úspěšné české stálice Věry Špinarové. Pá Ne :00 Husí hody Přijďte si pochutnat na propečené husičce s dvěma druhy zelí a knedlíků. Připijte si k tomu mladým vínem. So :00 Farmářský trh Trh s regionálními produkty. Vratislavovo nám. Pá :00 Na jedné lodi na vlně svobody Pá :00 HRDÝ BUDŽES Pá :00 Rok české hudby Pá :00 David Hrbek a Jan Hřebejk Kavárna U tety Hany Benefiční KAFÁRNA k 25. výročí listopadových událostí Čekají vás nápoje a dobroty, výstava, dětský koutek, juke-box. Legendární představení Divadla A.Dvořáka Příbram podle stejnojmenné prózy Ireny Douskové v režii J.Schmiedta, v hlavní roli BÁRA HRZÁNOVÁ. Poslední z cyklu koncertů k Roku české hudby. Připraveno ve spolupráci s Hudební fakultou Janáčkovy akademie múzických umění v Brně. Vstupné dospělí 80 Kč a studenti, senioři 40 Kč. Beseda. Vstupenky v předprodeji od za 230 kč. Pá Ne :00 Rybí hody Novinka letošního roku. Víkend plný rybích specialit z našich rybníků. Začněte Advent s tradiční česko rybou. So :00 Otevření Adventu Vratislavovo nám. Slavnostní rozsvěcení vánočního stromu na náměstí zahajuje adventní čas. Spojeno s řemeslným trhem. Hana Zagorová a Petr Rezek :00 Vstupné 490 Kč. Vánoční galakoncert Předprodeje vstupenek Předprodej pro akce konané v KD v Novém Městě: pokladna IC a HM, tel (PO-NE 9-12,13-16:00) Předprodej pro akce konané ve Žďáru nad Sáz.: KD, tel (Po,St,Čt h) Předprodej pro akce konané v Bystřici n. P.: KD, tel , Knihkupectví: tel Zpracovalo Informační centrum, Vratislavovo nám. 114, Nové Město na Moravě

7 Tel.: ,

Přehled akcí na Novoměstsku, Bystřicku a Žďársku v K V Ě T N U 2 0 1 5

Přehled akcí na Novoměstsku, Bystřicku a Žďársku v K V Ě T N U 2 0 1 5 Přehled akcí na Novoměstsku, Bystřicku a Žďársku v K V Ě T N U 2 0 1 5 Datum Hodina Název akce Místo konání Poznámka Pá 6.3. - Ne 17.5. Bohumil Puchýř Výběr z malířské tvorby Výstava obrazů Bohumila Puchýře.

Více

Přehled akcí na Novoměstsku, Bystřicku a Žďársku v Č E R V E N C I 2 0 1 5

Přehled akcí na Novoměstsku, Bystřicku a Žďársku v Č E R V E N C I 2 0 1 5 Přehled akcí na Novoměstsku, Bystřicku a Žďársku v Č E R V E N C I 2 0 1 5 Datum Hodina Název akce Místo konání Poznámka Ne 21.6. - Pá 10.7. 10:00 Výstava obrazů Jiřího Kristena Sněžné Galerie Sněžné Otevřeno

Více

ŽĎÁRSKÝ PRŮVODCE. Kulturně inzertní měsíčník. Slavnos jeřabin: Irena Budweiserová. Svatováclavské slavnos lákají bohatým programem

ŽĎÁRSKÝ PRŮVODCE. Kulturně inzertní měsíčník. Slavnos jeřabin: Irena Budweiserová. Svatováclavské slavnos lákají bohatým programem Září 2014 číslo 11 ročník II. ŽĎÁRSKÝ PRŮVODCE Kulturně inzertní měsíčník Žďár nad Sázavou, Nové Město na Moravě, Hamry nad Sázavou, Nové veselí a okolí Svatováclavské slavnos lákají bohatým programem

Více

AKTUÁLNÍ INFORMACE O KONANÝCH AKCÍCH OBDRŽÍTE V MĚSTSKÉM INFORMAČNÍM CENTRU A NA INTERNETOVÝCH STRÁNKÁCH STATUTÁRNÍHO MĚSTA KARVINÉ WWW.KARVINA.

AKTUÁLNÍ INFORMACE O KONANÝCH AKCÍCH OBDRŽÍTE V MĚSTSKÉM INFORMAČNÍM CENTRU A NA INTERNETOVÝCH STRÁNKÁCH STATUTÁRNÍHO MĚSTA KARVINÉ WWW.KARVINA. AKTUÁLNÍ INFORMACE O KONANÝCH AKCÍCH OBDRŽÍTE V MĚSTSKÉM INFORMAČNÍM CENTRU A NA INTERNETOVÝCH STRÁNKÁCH STATUTÁRNÍHO MĚSTA KARVINÉ WWW.KARVINA.CZ Městské informační centrum Masarykovo nám. 71, 733 01,

Více

e-turistické NOVINY VYSOČINA TOURISM ZVE NA KOLO www.region-vysocina.cz léto 2015 ZVEME VÁS: ROBINSON PARK V JIHLAVĚ str.3

e-turistické NOVINY VYSOČINA TOURISM ZVE NA KOLO www.region-vysocina.cz léto 2015 ZVEME VÁS: ROBINSON PARK V JIHLAVĚ str.3 e-turistické NOVINY www.region-vysocina.cz léto 2015 VYSOČINA TOURISM ZVE NA KOLO KŘÍŽEM KŘÁŽEM VYSOČINOU NA KOLE 2015 Pokud máte rádi pohyb, a zejména pak jízdu na kole, potom právě pro vás chystá organizace

Více

Bližší informace se dozvíte na webových stránkách www.cekus. eu v záložce Kulturní akce pod heslem METROPOLITNÍ OPERA.

Bližší informace se dozvíte na webových stránkách www.cekus. eu v záložce Kulturní akce pod heslem METROPOLITNÍ OPERA. e-turistické NOVINY www.region-vysocina.cz zima 2014/2015 Z CHOTĚBOŘE PŘÍMO DO NEW YORKU! Přijměte pozvánku do Chotěboře na přímé přenosy z Metropolitní opery New York. V žádném jiném kulturním zařízení

Více

Akce v Železnohorském regionu v měsíci dubnu 2014

Akce v Železnohorském regionu v měsíci dubnu 2014 Akce v Železnohorském regionu v měsíci dubnu 2014 22.3.2014-13.4.2014 NEBE DUDY Místo konání: Zámek, Nasavrky Výstava kreseb, maleb a grafiky Oldřicha Holinky a Mario Čumpelíka je otevřena ve všední dny

Více

Kalendář akcí a jihlavské Vánoce 2014

Kalendář akcí a jihlavské Vánoce 2014 Kalendář akcí a jihlavské Vánoce 2014 Statutární město Jihlava a ostatní pořadatelé zvou všechny občany a návštěvníky města na akce v Jihlavě a přejí příjemné prožití svátků vánočních a vše dobré v roce

Více

Kalendář akcí v Železnohorském regionu - květen 2015. termín konání název akce místo konání popis/detailní informace o akci

Kalendář akcí v Železnohorském regionu - květen 2015. termín konání název akce místo konání popis/detailní informace o akci Nám. Míru 288, 538 03, IČO 27009076 Kalendář akcí v Železnohorském regionu - květen 2015 termín konání název akce místo konání popis/detailní informace o akci 1. 5. od 6:00 3. VÍTÁNÍ PTAČÍHO ZPĚVU Autokempink

Více

KALENDÁŘ AKCÍ LÉTO 2015

KALENDÁŘ AKCÍ LÉTO 2015 KALENDÁŘ AKCÍ LÉTO 2015 ČERVEN 2. 6. Absolventský koncert ZUŠ, kostel sv. Anny, Jablonec n. N., 17.00 h, 2. 6. Podvečer s dramaťákem, divadelní ukázky žáků ZUŠ, Městské divadlo Železný Brod, 18.00 h, 2.

Více

PŘEHLED AKCÍ V HODONÍNĚ

PŘEHLED AKCÍ V HODONÍNĚ PŘEHLED AKCÍ V HODONÍNĚ KULTURA MĚSTO HODONÍN, Masarykovo nám. 1, Národní třída 25, Horní Valy 2, 69535 Hodonín www.hodonin.eu 7. 4. SVĚTOVÝ DEN ZDRAVÍ. Kampaň v tomto roce věnuje pozornost velmi obsáhlému

Více

kalendář akcí zima 2013 /2014

kalendář akcí zima 2013 /2014 TURISTICKÝ REGION JIZERSKÉ HORY kalendář akcí zima 2013 /2014 listopad Setkání s českou hračkou Smržovka, prodejna Obláček, tel.: 737 866 505 Na všechny kurzy, workshopy apod. je nutné se přihlásit. 18.

Více

KALENDÁŘ AKCÍ ZIMA 2014 2015

KALENDÁŘ AKCÍ ZIMA 2014 2015 KALENDÁŘ AKCÍ ZIMA 2014 2015 Kam za betlémy 29. 11. 9. 1. 2015 Skleněné betlémy, výstava skleněných betlémů doplněná o výstavu vánočních ozdob, Městská galerie Vlastimila Rady Železný Brod, 29. 11. 6.

Více

Tradiční Velikonoce na svitavském náměstí

Tradiční Velikonoce na svitavském náměstí Březen 2013 / www.svitavy.cz SVITAVSKÉ VÝTVARNÉ NEBE BŘEZEN 11 13 14 15 MĚSÍC HRY BEZ ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ ČTENÁŘŮ HRANIC STYL Tradiční Velikonoce na svitavském náměstí Velikonoce ve Svitavách se uskuteční na

Více

VÝSTAVY: 100,- Kč. Animovaná komedie. Expadouch Gru a jeho Mimoňové opět v akci. Opakování.

VÝSTAVY: 100,- Kč. Animovaná komedie. Expadouch Gru a jeho Mimoňové opět v akci. Opakování. KULTURNÍ A SPOLEČENSKÉ AKCE V KLATOVECH ZÁŘÍ 2013 www.mksklatovy.cz; www.kinoklatovy.cz; www.sumavanet.cz; www. filmpro.cz Měsíční přehled kulturních a společenských akcí v Klatovech MĚSTSKÉ KULTURNÍ STŘEDISKO

Více

KALENDÁŘ AKCÍ LÉTO 2011

KALENDÁŘ AKCÍ LÉTO 2011 TURISTICKÝ REGION JIZERSKÉ HORY KALENDÁŘ AKCÍ LÉTO 2011 KVĚTEN 2. 5. Maxipes Fík Špílberg Brno, divadlo pro děti, 10.00 h, Železný Brod, 3. 5. Den Matek, Vratislavice n. N., ZŠ, 3. 5. Stand up Comedy Show,

Více

KULTURNÍ POŘADY A AKCE V KLATOVECH PROSINEC 2009

KULTURNÍ POŘADY A AKCE V KLATOVECH PROSINEC 2009 KULTURNÍ POŘADY A AKCE V KLATOVECH PROSINEC 2009 MĚSTSKÉ KULTURNÍ STŘEDISKO 6. prosince 2009, 16.00 hodin, velký sál KD II. ADVENTNÍ KONCERT Koncert v podání dětí z MŠ a ZŠ. Účinkují: "Klubíčko" - MŠ Máchova,

Více

Kam v Jihlavě - leden 2010 Jihlavské podzemí Otevřeno: Vstupné: ZOO Vstupné: Permanentní vstupenky Jihlavská radnice

Kam v Jihlavě - leden 2010 Jihlavské podzemí Otevřeno: Vstupné: ZOO Vstupné: Permanentní vstupenky Jihlavská radnice Kam v Jihlavě - leden 2010 Jihlavské podzemí, Hluboká 1, Jihlava, tel. 567 167 887 záznamník, od 1. 4. do 31. 10. 2009 (hlavní sezóna) objednávky hromadných výprav, e-mail: jpodzemi@seznam.cz, www.agricola.cz.

Více

www.isumava.cz VII XI Kalendář akcí na Šumavě a v Bavorském lese červenec listopad 2009

www.isumava.cz VII XI Kalendář akcí na Šumavě a v Bavorském lese červenec listopad 2009 www.isumava.cz 2009 VII XI Kalendář akcí na Šumavě a v Bavorském lese červenec listopad 2009 Kalendář akcí na Šumavě a v Bavorském lese Letní sezóna 2009 se blíží, přijměte proto pozvání na námi vybrané

Více

BYSTŘICK MISTRYNĚ SVĚTA POCHÁZÍ Z BYSTŘICE N. P.

BYSTŘICK MISTRYNĚ SVĚTA POCHÁZÍ Z BYSTŘICE N. P. BYSTŘICK ZPRAVODAJ MĚSTA BYSTŘICE NAD PERNŠTEJNEM A MIKROREGIONU BYSTŘICKO ZÁŘÍ 2013 / ROČNÍK VIII. 6900 VÝTISKŮ, ZDARMA Dilema. Tak by se daly nazvat moje pocity před letošním Mistrovstvím světa ve zpracování

Více

Kam v Tišnově 4/2014. Oživení domény kulturatisnov.cz. ročník XXIV. duben 2014 příloha Tišnovských novin číslo 4

Kam v Tišnově 4/2014. Oživení domény kulturatisnov.cz. ročník XXIV. duben 2014 příloha Tišnovských novin číslo 4 ročník XXIV. duben 2014 příloha Tišnovských novin číslo 4 vyšlo 27. 3. 2014 www.tisnov.cz Oživení domény kulturatisnov.cz Kam v Tišnově 4/2014 Rádi bychom touto cestou oslovili všechny pořadatele kulturních

Více

VÝLETNÍ NOVINY REGION TŘEBÍČSKO

VÝLETNÍ NOVINY REGION TŘEBÍČSKO VÝLETNÍ NOVINY REGION TŘEBÍČSKO 2015 ZDARMA NOVINKA! Na. Třebíč ČERVENEC 4. - 5. 7. 2015 / Areál baziliky sv. Prokopa Svatoprokopská pouť Slavnostní mše svatá, historické pouťové atrakce, řemeslný jarmark,

Více

FC Slovan Liberec a.s., Na Hradbách 1300, Liberec, 460 01, http://www.fcslovanliberec.cz

FC Slovan Liberec a.s., Na Hradbách 1300, Liberec, 460 01, http://www.fcslovanliberec.cz Liberec Bike park Ještěd, Liberec, http://www.2426i.com, http://www.skijested.cz Český pohár MTB Downhill 2014, http://www.poharmtb.cz Čtvrtý závod finále. Trať začíná u horní stanice lanovky na Skalku.

Více

Dnes květen 2015. Chrudim. chrudimská beseda muzeum barokních soch. regionální muzeum

Dnes květen 2015. Chrudim. chrudimská beseda muzeum barokních soch. regionální muzeum Chrudim Dnes květen 2015 chrudimská beseda muzeum barokních soch MĚSTSKÉ KINO CHRUDIM regionální muzeum muzeum loutkářských kultur pod širokými schody galerie art ls ahoj kacafírek zuš chrudim speciální

Více

Kam v Tišnově 2/2014. Luboš Pospíšil a 5P. KPH Musica Dolce Vita Klenoty české hudby. Městské kulturní středisko

Kam v Tišnově 2/2014. Luboš Pospíšil a 5P. KPH Musica Dolce Vita Klenoty české hudby. Městské kulturní středisko ročník XXIV. únor 2014 příloha Tišnovských novin číslo 2 vyšlo 30. 1. 2014 www.tisnov.cz Kam v Tišnově 2/2014 Městské kulturní středisko Luboš Pospíšil a 5P 8. února ve 20.00, velký sál MěKS Vstupné 120/90

Více

film pro dospělé 13. 9. a pro děti 15. 9. Dlouhodobé akce: od 9. 9.

film pro dospělé 13. 9. a pro děti 15. 9. Dlouhodobé akce: od 9. 9. ZÁŘÍ 2013 KULTURNÍ KALENDÁŘ Nově zrekonstruované kino nabízí v září mimo Přehled kulturních, společenských a vzdělávacích akcí ve městě Sedlčany jiné dva dárky v podobě volného vstupu na film pro dospělé

Více

VIII/2010. Téma měsíce: BYSTŘICKO SE PREZENTOVALO V PRAZE. Rozhovor s Karlem Pačiskou a Josefem Vojtou

VIII/2010. Téma měsíce: BYSTŘICKO SE PREZENTOVALO V PRAZE. Rozhovor s Karlem Pačiskou a Josefem Vojtou ROČNÍK V., SRPEN 2010, 6800 VÝTISKŮ, ZDARMA VIII/2010 Bystřicko se prezentovalo v Praze strana 1-2 Slévárenské sympozium 2010 strana 5 Program kulturního domu strana 8-9 Jak se mění Bystřice n. P. strana

Více

KULTURA SPORT DĚTI A MLÁDEŽ OSTATNÍ

KULTURA SPORT DĚTI A MLÁDEŽ OSTATNÍ KALENDÁŘ AKCÍ Města Lomnice nad Popelkou DUBEN 2014 * ZDARMA * KULTURA SPORT DĚTI A MLÁDEŽ OSTATNÍ http://www.lomnicenadpopelkou.cz KIS ZÁMEK Mobil: 739 568 347 info@kislomnice.cz www.kislomnice.cz Středa

Více

TIPY NA VÝLETY, TURISTICKÉ ATRAKTIVITY A DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI TOHOTO REGIONU

TIPY NA VÝLETY, TURISTICKÉ ATRAKTIVITY A DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI TOHOTO REGIONU TIPY NA VÝLETY, TURISTICKÉ ATRAKTIVITY A DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI TOHOTO REGIONU Vydaly Turnovské památky a cestovní ruch, příspěvková organizace Města Turnova OBSAH Turistické cíle Turnovska str. 2 3 Kulturní

Více

Dnes duben 2015. Chrudim. chrudimská beseda. muzeum loutkářských kultur pod širokými schody galerie art. kacafírek

Dnes duben 2015. Chrudim. chrudimská beseda. muzeum loutkářských kultur pod širokými schody galerie art. kacafírek Chrudim Dnes duben 2015 chrudimská beseda MĚSTSKÉ KINO CHRUDIM regionální muzeum muzeum loutkářských kultur pod širokými schody galerie art ls ahoj kacafírek ds j.n. štěpánka zuš chrudim o.s. machr ddm

Více