Divadlo BOLERADICE PŘEDPLATNÉ A PROGRAM REVIZOR

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Divadlo BOLERADICE 2 2 0 1 PŘEDPLATNÉ A PROGRAM REVIZOR"

Transkript

1 Divadlo BOLERADICE 2012/ PŘEDPLATNÉ A PROGRAM REVIZOR

2

3 Vážení divadelní přátelé, buďte vítáni v programu Divadla Boleradice pro divadelní sezónu 2012/2013. Na následujících stránkách se můžete seznámit s hlavními tituly, které budete moci zhlédnout na naší scéně. Píši hlavními, protože jak už léta můžete pozorovat, řada akcí se rodí i mimo tento rámcový scénář, takové ty výstřely od pasu. Prostě akce, které se během sezóny namanou jaksi mimochodem a kterými můžeme operativně vyšperkovat náš program. Často to bývají např. výhodné nabídky místem vzdálených, často profesionálních souborů, které hrají moravskou šňůru a rády by si zahrály ve vinorodých Boleradicích. Jindy jsou změny prozaičtějšího charakteru, to když někde něco bouchne. Takovéto změny jsou ne/výhodou vesnické amatérské scény, kde přece jenom nejsme natolik svázáni striktními smluvními pravidly, a tak se může stát ledacos. Ne, nestraším, ale choroby či kalamity chodí nejen po horách, ale také po divadelnících, potažmo po silnicích, po nichž by se divadelníci měli dostavit. Samozřejmě, že o programových změnách se nejrychleji dozvíte na našem webu a přejme si, aby to byla právě ta překvapení k lepšímu. No a pak tu jsou změny, o něž jsme se opravdu neprosili, leč jsou ovlivněny ekonomickými posuny naší kvetoucí vlasti. A jak už to tak chodí, změny zpravidla k horšímu. Z této kategorie je i nově stanovená cena vstupného. Myslím, že vypočítávat zde nárůst cen energií a dalších vstupů v provozu poměrně rozměrného stavení, jakým je naše divadlo, by bylo nošením dříví na pilu. Faktury za plyn a elektřinu s jistě perverzní radostí vytahujeme ze schránky všichni, takže co dodat. Přestože členové DS bří Mrštíků odevzdávají své síly divadlu zdarma, barák je holt třeba uživit. Proto po třech letech dražší vstupenka.

4 V čem změna určitě nebude, a to vás mohu ujistit, to bude nadšený zápal Boleradických pro to, aby i v další divadelní sezóně udrželi atraktivní programovou skladbu tak, jak jste po léta zvyklí. To znamená, že úhelným kamenem budou hry domácího souboru. Tedy osvědčená a stále hojně navštěvovaná klasika Maryša, Robin zbojník a letos nově premiérovaný Revizor. Myslím také, že už je veřejným tajemstvím i to, že při adventu opět oprášíme truchlohru Noc pastýřů. Docela dost na jeden venkovský soubor, viďte? Zachovejte nám tedy, prosím, i letos svou přízeň. Určitě se v našem divadle nudit nebudete. Jménem celého divadelního souboru Stanislav Svoboda, principál :-)

5 Letní hraní SATURNIN , Zdeněk Jirotka Divadelní studio V Brno Známé postavy satirického románu Zdeňka Jirotky - neobyčejný sluha Saturnin, Jiří Oulický, zamilovaný do půvabné slečny Barbory Terebové, šibalský dědeček, poněkud sarkastický doktor Vlach a samozřejmě i svérázná teta Kateřina se svým rozmazleným synem Miloušem, ožívají na komorní scéně Divadelního studia V. REVIZOR , Nikolaj Vasiljevič Gogol DS bří Mrštíků Boleradice V řadách úředníků zapadlého provinčního městečka nikolajevského Ruska vyvolá zděšení informace o tajném příjezdu revizora. Není se co divit, protože jejich svět je založen na podvodech, zlořádech a korupci, které jsou vlastní i hejtmanovi. Satirická komedie patřící k nejslavnějším dílům světové dramatické literatury. Autor svou hrou nastavil zrcadlo všem, jejichž charakter je pokřiven podlézavostí a úplatkářstvím. Režie Alena Chalupová..

6 STRAŠIDLO CANTERVILLSKÉ , 17:00 Oscar Wilde Divadelní spolek FOOR Hustopeče Komedie, která nabízí klasický anglický humor s prvky černé komedie. Příběh amerických milionářů Otisových, kteří kupují starý anglický zámek i s všude přítomným strašidlem, baví diváky už více než sto dvacet let. Režie Jiří Merlíček.

7 Program divadla Boleradice Letní hraní - divadelní minifestival :00 Saturnin - Studio V Brno Revizor - DS bří Mrštíků Boleradice Strašidlo cantervillské - FOOR Hustopeče :00 15:00 15:00 15:00 9:00 10:30 15:00 15:00 15:00 Maryša Maryša Maryša Robin zbojník Maryša Revizor Revizor Revizor Pantomima - Divadlo Michala Hechta Praha Sněhurka tak trochu jinak - Divadlo Michala Hechta Praha Šípková Růženka - Eva Hrušková a Jan Přeučil Šípková Růženka Robin Zbojník Noc pastýřů Noc pastýřů Noc pastýřů Noc pastýřů Noc pastýřů :00 16:00 16:00 15:00 16:00 16:00 15:00 16:00 Princové jsou na draka - Divadlo Stodola Jiříkovice Dámská šatna - Divadlo Prkno Veverská Bitýška Dámská šatna Mikve - Divadelní spolek Kroměříž Mikve Saki a Paki ve vesmíru - Divadelní skupina Baterka Brno Půldruhé hodiny zpoždění - DS Vojan Libice nad Cidlinou Půldruhé hodiny zpoždění Bůh masakru - Divadelní spolek Kroměříž Bůh masakru Neználek ve Slunečním městě - Divadelní studio V Brno Bláznovy zápisky - DS Vojan Libice nad Cidlinou Bláznovy zápisky

8 Zájezdová představení sobota Revizor Divadelní babí léto Libice nad Cidlinou sobota Revizor Šmardovo sousedské divadlo Hustopeče středa Revizor předplatné Kroměříž čtvrtek Revizor předplatné Kroměříž pátek Revizor předplatné Němčice nad Hanou Další akce sobota Vinobraní areál sklepů Tihelňa Boleradice pátek Rybova mše vánoční společný koncert ZUŠ a cimbálových muzik sobota DIVADELNÍ BÁL aneb sál MÚ Boleradice

9 Nabídka předplatného Jarní předplatné Jarní předplatné je tradiční předplatitelskou řadou. Uspokojí široký okruh zájemců. Rodiče s dětmi do divadla Osvědčená předplatitelská skupina pro malé i velké milovníky pohádek. Představení jsou vhodná pro děti od 6 let. Obě řady předplatného můžete objednávat na nebo poštou na adrese: Divadelní spolek bratří Mrštíků, Dana Veselá, Boleradice 349, Předplatitelské vstupenky pro předplatné Rodiče s dětmi do divadla budou připraveny k vyzvednutí v pokladně divadla od 3. října do 9. listopadu Uzávěrka příjmu objednávek a plateb za předplatné je 9. listopadu Udělejte dětem radost a přiveďte je k nám do divadla! Předplatitelské vstupenky pro Jarní předplatné budou připraveny k vyzvednutí v pokladně divadla od 9. listopadu do 14. prosince Uzávěrka příjmu objednávek a plateb za předplatné je 14. prosince Nezapomeňte, že Jarní předplatné je vhodný vánoční dárek! Ceny předplatného jsou stanoveny ze základní ceny vstupenek do Divadla Boleradice (viz Ceny a kontakty), jedno představení je zdarma.

10 Ceny vstupného a kontakty do divadla Jednotlivá představení, která jsou součástí Jarního předplatného, je možné si objednat pomocí on-line rezervace až od Jednotlivá představení, která jsou součástí předplatného Rodiče s dětmi do divadla, je možné si objednat pomocí online rezervace až od Rezervace vstupenek pro předplatné je možná em nebo telefonicky na v době předprodeje. K rezervaci jednotlivých představení využijte také naší on-line rezervace na Rezervované vstupenky je třeba vyzvednout nejpozději půl hodiny před představením, jinak budou dány do volného prodeje. Rezervace nad 5 ks je nutné uhradit bezhotovostním převodem nebo uhradit hotově v pokladně divadla v době předprodeje, nejpozději deset dnů před představením. V případě bezhotovostního převodu odešlete částku na číslo účtu /0800 a použijte jako variabilní symbol číslo rezervace uvedené na Rekapitulaci zaslané vám em. Předprodej vstupenek je vždy ve středu a v pátek od do v pokladně divadla. Zbývající volné vstupenky budou v prodeji vždy hodinu před začátkem představení v pokladně divadla. Ceník: Představení pro dospělé Představení pro děti Dospělí Děti do 15 let Děti do 15 let Dospělí 120 Kč 60 Kč 60 Kč 100 Kč Jarní předplatné 480 Kč Rodiče s dětmi do divadla Děti Dospělí 180 Kč 300 Kč Pro skupinové objednávky - od 30 účastníků poskytujeme slevu 20 %. Pro držitele průkazu ZTP a ZTP/P poskytujeme slevu 50 %. Na představení profesionálních souborů bude stanoveno zvláštní vstupné. Informace pro handicapované: naše divadlo má zcela bezbariérový přístup do všech prostor v přízemí, kam může běžný návštěvník při rezervování a nákupu vstupenky prosím ohlaste, že budete využívat místa pro vozíčkáře a jeho doprovod návštěvu divadla si naplánujte tak, abyste byli v divadle cca 30 minut před začátkem pamatujte, že počet míst je omezen, proto neodkládejte nákup vstupenek

11 Předplatné Rodiče s dětmi do divadla SNĚHURKA TAK TROCHU JINAK Divadlo Michala Hechta Praha Činohra, pantomima i písničky v představení plném humoru za stálé spolupráce s diváky. PRINCOVÉ JSOU NA DRAKA Divadlo Stodola Jiříkovice Známá filmová pohádka plná tance a zpěvu, která se zalíbí nejen dětem, ale i dospělým milovníkům pohádkových příběhů. SAKI A PAKI VE VESMÍRU Divadelní skupina Baterka Brno Dobrodružný příběh o přátelství, které překoná i hranice vesmíru. Saki a Paki, kámošky na život a na smrt, mají dobrodružné zaměstnání, jsou vesmírné zahradnice - sázejí květiny a stromy na planetách, které by jinak zůstaly bez života.

12 NEZNÁLEK VE SLUNEČNÍM MĚSTĚ Divadelní studio V Brno Vyprávění o dobrodružstvích Neználka a jeho kamarádů Knoflenky a Strakáčka, o jejich putování do Slunečního města a o tom, co všechno tam způsobí! Michal Hecht Zveme vás na mimořádné představení PANTOMIMA Divadlo Michala Hechta Praha Nejlepší mim v České republice v našem divadle! Přijďte se podívat, co vše se dá vyjádřit beze slov! Rozhodně to stojí za to! Michal Hecht je jedním z lektorů Jiráskova Hronova, kde má každoročně svou dílnu pantomimy. Jezdí pořádat semináře po celé Evropě, učil na obdobě DAMU ve Finsku, natáčí pořady pro evropské televizní stanice. Neuvěřitelné grimasy, neuvěřitelné scénky, neuvěřitelná zábava!

13 Jarní předplatné DÁMSKÁ ŠATNA Arnošt Godflam Divadlo Prkno Veverská Bitýška Dámská šatna je místo, kde se všechno určuje, probírá, ovlivňuje, posuzuje a rodí Dámská šatna je především o životě čtyř žen, které ho zasvětily divadlu, čtyři kolegyně, kamarádky a soupeřky Dámská šatna Vám řekne o divadle víc než sto kritik a článků Dámská šatna je drbárna, když je pohromadě tolik ženskejch Dámská šatna je středobod, mlýn, duše, pranýř divadla a též jeho obraz MIKVE Hadar Garlon Divadelní spolek Kroměříž Izraelské drama. Mikve židovské očistné lázně jsou místem pro rozvíjení osmi příběhů. Osudy osmi žen z židovské komunity se střetávají a mnohdy vyvrcholují právě tady, na místě, kde ženy mohou odložit šátek z hlavy a věnovat se samy sobě, aby potom mohly zpět ke svým mužům.

14 PŮLDRUHÉ HODINY ZPOŽDĚNÍ J. Dell, G. Sibleyras Divadelní spolek Vojan Libice nad Cidlinou Vynikající francouzská komedie obdařená nejen duchaplností a lehkostí, ale také neotřelým pohledem na milostné vztahy. BŮH MASAKRU Yasmina Reza Divadelní spolek Kroměříž Komedie francouzské autorky řešící problém vyražených zubů po rvačce dvou chlapců a poukazující na přetvářku a faleš dospělých...

15 BLÁZNOVY ZÁPISKY N. V. Gogol Divadelní spolek Vojan Libice nad Cidlinou Gogol ve svém monologu s neobyčejnou empatií a zároveň se smyslem pro místy až krutou grotesku dává nahlédnout do mysli malého bezvýznamného človíčka, který se stále více propadá do svého šílenství. Začátky představení v 16,00 a v 19,30 hod. ČESKÁ MŠE VÁNOČNÍ adventní koncert Jakub Jan Ryba V roce 1796 se k poctě svátku narození Krista zrodilo hudební dílo zvláštní povznášející a hvězdné krásy. Mše, která se postupem doby stala neodmyslitelnou ozdobou tradičních českých vánoc. Zrodila se z citlivého srdce a talentu Jakuba Jana Ryby. Uvedení mše v našem divadle je společným projektem Základní umělecké školy z Klobouk, muzikantů z cimbálové muziky Vonica a Primáš a Divadelního spolku bratří Mrštíků Boleradice.

16 Divadlo v Boleradicích Je to již více než sto let, co se v Boleradicích hraje ochotnické divadlo. Prvním divadelním počinem byla hra Kříž u potoka v roce V osmdesátých letech minulého století nastal velký rozmach boleradického divadla. Soubor se pravidelně zúčastňuje předních divadelních přehlídek a sklízí jeden úspěch za druhým. Představuje se i divákům v zahraničí. Hostuje v USA, Švédsku, Anglii, Rakousku a Slovensku. Mezi nejúspěšnější inscenace z poslední doby patří Rok na vsi (1996, Jiráskův Hronov), Pygmalion (2001, Jiráskův Hronov), Paličova dcera (2000), Dovolená s rizikem (2002), Zvonokosy (2006), Noc pastýřů (2008), Cikánský baron (2009), Maryša (2011) všechny účast na Národní přehlídce ve Vysokém n. Jizerou, Zdaleka ne tak ošklivá, jak se původně zdálo (2010, vítězství na Národní předhlídce jednoaktových her). Velkého diváckého ohlasu se dočkaly inscenace Babička (2010), Robin zbojník (2011) a Revizor (2012). Nová budova Boleradického divadla byla slavnostně otevřena 19. června Divadlo má kapacitu 144 míst. Je moderně vybaveno divadelní technikou umožňující inscenování i technicky složitějších představení. V jeho prostorách je i výstavní galerie.

17 KRAJSKÁ DIVADELNÍ PŘEHLÍDKA Licenční postupová přehlídka venkovských divadelních souborů s postupem na KDP Vysoké nad Jizerou JARNÍ SEŠLOST BOLERADICE

18 Premiéra Nenechte si ujít obnovenou premiéru úspěšné divadelní hry Josefa Boučka Noc pastýřů Hra o životní epizodě a osudových sporech rožmitálského kantora a kompozitora Jakuba Jana Ryby a o vzniku slavné pastorální mše Hej, mistře, vstaň bystře. Režie Alena Chalupová 2. prosince neděle 15:00 premiéra 8. prosince sobota 9. prosince neděle 15: prosince sobota 16. prosince neděle 15:00

19 Naši činnost podporují: Ministerstvo kultury České republiky, Jihomoravský kraj, Městys Boleradice, Český rozhlas Brno, Břeclavský deník - týdeník Nový život, Hustopečské listy, Hustopečská televize, Týdeník Břeclavsko, Rádio JIH, Rádio Dyje, MOSS logistics s.r.o., AGROTEC GROUP, MIKULICA s.r.o., PRAMOS, a.s., REKLAMNÍ AGENTURA D-D, Advokátní kancelář JUDr. Jiří Funk, DŮM ZDRAVÍ, spol. s r.o., MORAVIA PROPAG, s.r.o., COOLCZ, s.r.o., Divadelní služba Karel Blažek, POLYPLAST,s.r.o., Sádrokartony Stehlík, Orel jednota Boleradice, Voda topení plyn Ladislav Horák, Klempířství a zámečnictví Novotňák Soukup, Hospodářské potřeby Hana a Petr Vystoupilovi, Keramická dílna Šemorovi, Restaurace Hoško Boleradice, Vinařství P + M Korábovi, Vinařství Šlancar, Vinařství U Samsonů, Vinařství Omasta Všem děkujeme

20 PLÁN DIVADELNÍHO SÁLU

JARNÍ SEŠLOST JARNÍ SEŠLOST KRAJSKÁ DIVADELNÍ P EHLÍDKA BOLERADICE 2012 PROGRAM BOLERADICE 2012

JARNÍ SEŠLOST JARNÍ SEŠLOST KRAJSKÁ DIVADELNÍ P EHLÍDKA BOLERADICE 2012 PROGRAM BOLERADICE 2012 KRAJSKÁ DIVADELNÍ P EHLÍDKA Licen ní postupová p ehlídka venkovských divadelních soubor s postupem na KDP Vysoké nad Jizerou JARNÍ SEŠLOST BOLERADICE 2012 JARNÍ SEŠLOST OPĚT NASTAL SEŠLOSTI ČAS Jak začít,

Více

V pouličních lampách ve městě bliká výstražný maják

V pouličních lampách ve městě bliká výstražný maják 1. listopadu 2012 Ročník 21 Číslo 22 Cena 9 Kč Konference nejen o zdraví Základní škola T. G. Masaryka uspořádala nejen pro kantory pestrý den s přívlastkem zdravá škola. 2 Nové kolostavy Ve městě byla

Více

INFORMACE OBJEDNÁVKY:

INFORMACE OBJEDNÁVKY: 2. polovina roku 2015 INFORMACE OBJEDNÁVKY: Na všechny akce uvedené v naší nabídce přijímáme písemné objednávky na adrese: Městské kulturní středisko, Karlovo nám. 47, 674 01 Třebíč Písemné objednávky

Více

Co už dnes nezažijete (Odezva na minulý úvodníček)

Co už dnes nezažijete (Odezva na minulý úvodníček) Co už dnes nezažijete (Odezva na minulý úvodníček) Byli jsme pětičlenná rodina, peněz nebylo nikdy nazbyt, tak se každý podzim nakládal sud zelí. Vyplatilo se to, bylo výborné, vždy po ruce a někdy si

Více

Letní slavnosti navštívilo 10 tisíc lidí Tisíce lidí z Otrokovic i okolních

Letní slavnosti navštívilo 10 tisíc lidí Tisíce lidí z Otrokovic i okolních Měsíčník obyvatel města Otrokovice 24. srpna 2012 číslo 8 - ročník 22 zdarma - neprodejné Rekordní sumec strana 3 S námi ušetříte, tel. 800 201 203 Letní slavnosti navštívilo 10 tisíc lidí Tisíce lidí

Více

Den přeslavný jest přišel k nám...

Den přeslavný jest přišel k nám... Prosinec 2008 Kulturní přehled Rozhovor Reporty Kultura Anna-Marie Neduhová Den přeslavný jest přišel k nám... 02 Obsah: Rozhovor 04 s ředitelem festivalu Lípa Musica Martinem Prokešem Underground 06 Václav

Více

ročník XXII. říjen 2013 příloha Tišnovských novin číslo 10 Kam v Tišnově 10/2013

ročník XXII. říjen 2013 příloha Tišnovských novin číslo 10 Kam v Tišnově 10/2013 ročník XXII. říjen 2013 příloha Tišnovských novin číslo 10 vyšlo 1. 10. 2013 www.tisnov.cz Kam v Tišnově 10/2013 Městské kulturní středisko Kapela Čechomor a vítězové Tigalsongu Pátek 4. října v 19.00

Více

RegionálníměsíčníkproDobříšaokolí

RegionálníměsíčníkproDobříšaokolí 03 2015 RegionálníměsíčníkproDobříšaokolí zdarma Den Země 2015 Místostarostka Mgr. Petra Neubergerová s ředitelkou knihovny Mgr. Kateřinou Pechovou slavnostně otevřely přístavbu bezbariérového vstupu a

Více

Slovo starosty - 750 let založení města

Slovo starosty - 750 let založení města V TOMTO VYDÁNÍ: Duben 2012/02 Sociální reforma: karta sociálních systémů Nový ceník úhrad za poskytování pečovatelské služby Organizace výlepu plakátů v Sezimově Ústí Jarní festival sborového zpěvu S Andersenem

Více

Bludovan 6/2015 ZDARMA. Rozmarné léto. Trio Trifoglio. Výstava

Bludovan 6/2015 ZDARMA. Rozmarné léto. Trio Trifoglio. Výstava Bludovan ZDARMA 6/2015 Datum vydání 30.cervna ˇ 2015 Rozmarné léto Je tu opět čas prázdnin, dovolených a zaslouženého odpočinku. Na jeho samotném počátku bych chtěl čtenáře Bludovanu stručně informovat

Více

ŘÍJEN 2010 ROČNÍK XV. ČÍSLO 9

ŘÍJEN 2010 ROČNÍK XV. ČÍSLO 9 ŘÍJEN 2010 ROČNÍK XV. ČÍSLO 9 OZNÁMENÍ O DOBĚ A MÍSTĚ KONÁNÍ VOLEB do zastupitelstva města podle 29 zákona č. 491/2001 Sb., o volbách do zastupitelstev obcí a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších

Více

Martin Mejzlík v roli krále Jiřího VI. Dramaturgický plán nadcházející sezóny. zdeněk rumpík a 47 členů mladého studia laik

Martin Mejzlík v roli krále Jiřího VI. Dramaturgický plán nadcházející sezóny. zdeněk rumpík a 47 členů mladého studia laik 5 20 14 DIVADELNÍ ZPRAVODAJ >>> květen >>> 104. sezóna 2013/14 Martin Mejzlík v roli krále Jiřího VI. Dramaturgický plán nadcházející sezóny zdeněk rumpík a 47 členů mladého studia laik Na představení

Více

+Životní jubilea +JUBILEUM 100 LET. Svatý Valentýn BECHYŇSKÝ MĚSTSKÝ ZPRAVODAJ ÚNOR 2014. únor 2014. Josefina Napravilová.

+Životní jubilea +JUBILEUM 100 LET. Svatý Valentýn BECHYŇSKÝ MĚSTSKÝ ZPRAVODAJ ÚNOR 2014. únor 2014. Josefina Napravilová. BECHYŇSKÝ MĚSTSKÝ ZPRAVODAJ Svatý Valentýn Svátek je zřejmě odvozen od svátku Lupercalia slaveném ve starověkém Římě. V předvečer tohoto dne byly do urny lásky vloženy lístečky se jmény mladých dívek.

Více

Prosinec 2014 / www.svitavy.cz. nebe, peklo, s krůčkem ráj

Prosinec 2014 / www.svitavy.cz. nebe, peklo, s krůčkem ráj Prosinec 2014 / www.svitavy.cz letošní vánoční bohoslužby 2 novinky ve vodárenském lese 5 nebe, peklo, s krůčkem ráj 6 vánoce a advent v muzeu 11 David Šimek staronovým starostou Ve středu 5. listopadu

Více

Držíte v ruce jedno z posledních čísel Holetínského zpravodaje

Držíte v ruce jedno z posledních čísel Holetínského zpravodaje Číslo /0 březen 0 Držíte v ruce jedno z posledních čísel Holetínského zpravodaje Tedy za předpokladu, že se neplete mayský kalendář a letos v prosinci skutečně nastane konec světa. Pak už by asi náš čtvrtletník

Více

Kam v Tišnově 4/2014. Oživení domény kulturatisnov.cz. ročník XXIV. duben 2014 příloha Tišnovských novin číslo 4

Kam v Tišnově 4/2014. Oživení domény kulturatisnov.cz. ročník XXIV. duben 2014 příloha Tišnovských novin číslo 4 ročník XXIV. duben 2014 příloha Tišnovských novin číslo 4 vyšlo 27. 3. 2014 www.tisnov.cz Oživení domény kulturatisnov.cz Kam v Tišnově 4/2014 Rádi bychom touto cestou oslovili všechny pořadatele kulturních

Více

NOVINY. Dnes v listě: Zpěváci Iron Maiden v Pelhřimově! Z Besídek Divadla Sklep Světoznámá opera zazní v kině Filmy a adrenalin Běh města se vydařil

NOVINY. Dnes v listě: Zpěváci Iron Maiden v Pelhřimově! Z Besídek Divadla Sklep Světoznámá opera zazní v kině Filmy a adrenalin Běh města se vydařil Číslo 18 Ročník XIV Zdarma 19. října 2012 Pelhřimovské NOVINY Zpravodaj Městského úřadu Pelhřimov, kulturních zařízení a technických služeb e-mail: noviny@kzpe.cz, telefon: 565/322 123, 777/012 396, www.pelhrimovsko.cz

Více

Tato stavba, o jejíž realizaci

Tato stavba, o jejíž realizaci 1 MÌSÍÈNÍK PRO OBÈANY MÌSTA NOVÉ PAKY A OKOLÍ ZÁŘÍ 2004 - èíslo 9 15,-Kč V LISTĚ: SKAUTI NA TÁBORECH MĚSTSKÝ ARCHITEKT PROGRAM KINA A MKS STUDENTI V HOLANDSKU SPORT Výstavba komunikace pro pěší Nová Paka

Více

STAROMĚSTSKÉ noviny. Přijďte na vánoční zpívání v neděli 18. prosince. měsíčník Starého Města a okolních obcí

STAROMĚSTSKÉ noviny. Přijďte na vánoční zpívání v neděli 18. prosince. měsíčník Starého Města a okolních obcí STAROMĚSTSKÉ noviny měsíčník Starého Města a okolních obcí ROČNÍK XXII Č. 1 LEDEN 2012 VYDÁVÁ MĚSTSKÝ ÚŘAD STARÉ MĚSTO CENA 10 Kč Přijďte na vánoční zpívání v neděli 18. prosince Chlapci a děvčata se opět

Více

Vánoční rozhovor s učitelem náboženství Petrem Gabrhelem

Vánoční rozhovor s učitelem náboženství Petrem Gabrhelem TELNICE www.telnice.eu TELNICKÝ ZPRAVODAJ ROČNÍK XVIII. ČÍSLO 3 PROSINEC 2008 Sokolské oslavy vzniku ČSR Adventní pohlazení ve škole Drakiáda na Orlovně Vánoční rozhovor s učitelem náboženství Petrem Gabrhelem

Více

Půvabná maminka Tereza Kostková potkává rodiče i před kamerou

Půvabná maminka Tereza Kostková potkává rodiče i před kamerou 4. října 2012 Ročník 21 Číslo 20 Cena 9 Kč Vylepšený skatepark Areál u Ostende sloužící milovníkům skateboardů a in-line bruslí prošel podstatnými úpravami. 2 soutěž Vyhrajte lístky na Budaře! Soutěžte

Více

ČERVEN 2009 ROČNÍK XIV. ČÍSLO 6

ČERVEN 2009 ROČNÍK XIV. ČÍSLO 6 ČERVEN 2009 ROČNÍK XIV. ČÍSLO 6 Také v letošním roce se v kouzelném prostředí u Červeného Hrádku uskuteční oblíbený Pohádkový les. Foto: Kamil Novotný foto: Kamil Novotný AKTUALITY Z RADNICE CHRONOLOGICKÝ

Více

Slovo starosty AKTUÁLNÍ INFORMACE NA WWW.KZPRESTICE.CZ. Měsíčník pro Přeštice a okolí Vydává Město Přeštice DUBEN 2009

Slovo starosty AKTUÁLNÍ INFORMACE NA WWW.KZPRESTICE.CZ. Měsíčník pro Přeštice a okolí Vydává Město Přeštice DUBEN 2009 Ročník XV. DUBEN 2009 Měsíčník pro Přeštice a okolí Vydává Město Přeštice Slovo starosty Vážení spoluobčané, nástupem jara přichází i úklid města po zimních měsících. V dubnu proběhne ve větší části města

Více

ŠTERNBERSKÉ LISTY. Léto ve Šternberku slibuje spoustu hudebních zážitků NOVĚ A ZDARMA. Měsíčník občanů Šternberska. LÉTO 2015 číslo 7 ročník XXIV.

ŠTERNBERSKÉ LISTY. Léto ve Šternberku slibuje spoustu hudebních zážitků NOVĚ A ZDARMA. Měsíčník občanů Šternberska. LÉTO 2015 číslo 7 ročník XXIV. ŠTERNBERSKÉ LISTY Měsíčník občanů Šternberska NOVĚ A ZDARMA LÉTO 2015 číslo 7 ročník XXIV. Léto ve Šternberku slibuje spoustu hudebních zážitků str. 8 a 9» Venkovské trhy se na náměstí objeví v červenci

Více

www.mesto-desna.cz ZPRAVODAJ PRO OBČANY MĚSTA DESNÁ

www.mesto-desna.cz ZPRAVODAJ PRO OBČANY MĚSTA DESNÁ www.mesto-desna.cz ZPRAVODAJ PRO OBČANY MĚSTA DESNÁ cena 10 Kč Březen 2012 Z obsahu: Co projednala rada města 2 Setkání starosty města s ministrem dopravy 4 Pokácení stromů u sportovního areálu 4 Okénko

Více

Vánoční cukroví: kolik bude druhů?

Vánoční cukroví: kolik bude druhů? + TV magazín Úterý / 9. Prosince 2014 / Cena 18 Kč / Předplatné 17 Kč / Ročník IV. / číslo 50 Vánoční cukroví: kolik bude druhů? Dnes čtěte Starostou roku se stal Petr Zálešák z Nenkovic str.3 Více než

Více

č.10 Motto dne: Jen oči dítěte dovedou vidět jako důležité to, co dospělí pro svou důležitost přehlížejí. ČTRNÁCTIDENÍK MĚSTA ŽAMBERKA 1.

č.10 Motto dne: Jen oči dítěte dovedou vidět jako důležité to, co dospělí pro svou důležitost přehlížejí. ČTRNÁCTIDENÍK MĚSTA ŽAMBERKA 1. č.10 1. června 2010 ČTRNÁCTIDENÍK MĚSTA ŽAMBERKA Motto dne: Jen oči dítěte dovedou vidět jako důležité to, co dospělí pro svou důležitost přehlížejí. 2 Zprávy z radnice PODPIS DOHODY Divišovo divadlo sedačky

Více

Začal předvánoční čas

Začal předvánoční čas Ročník VIII Číslo 12 prosinec 2007 6,- Kč V době, kdy budete číst stránky posledního čísla letošního Kojetínského zpravodaje, bude už před radnicí na Masarykově náměstí svítit ozdobený stříbrný smrk symbol

Více

A co Sportovní areál Bazén Sušice nabídne, uvádí za Sportoviště města Sušice Dáša Jíchová:

A co Sportovní areál Bazén Sušice nabídne, uvádí za Sportoviště města Sušice Dáša Jíchová: 11/2014 Aktuálně z radnice V plzeňské Měšťanské besedě proběhlo 28. května slavnostní vyhlášení výsledků soutěže Stavba roku Plzeňského kraje. Za Sušici se do nomi nace dostaly dvě stavby a obě proměnily

Více

Vamberecký. zpravodaj

Vamberecký. zpravodaj Vamberecký Vánoce jsou svátky klidu, nezkoušejte naší třídu. To jsme mívali napsáno na tabuli poslední týden před Vánocemi a, kupodivu, učitelé to respektovali. Klid byl, pokud jsme věřili na Ježíška.

Více