news jaro-léto /15 KADEŘNICE LENKA WALDEROVÁ OSLNILA NA PRESTIŽNÍ SOUTĚŽI V MONAKU. Distilled Collection přináší čisté a něžné účesy.

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "news jaro-léto 2015 14/15 KADEŘNICE LENKA WALDEROVÁ OSLNILA NA PRESTIŽNÍ SOUTĚŽI V MONAKU. Distilled Collection přináší čisté a něžné účesy."

Transkript

1 jaro /15 Blesková barevná změna, kterou budete milovat! ELEMENTS CARE Využívá sílu amazonských pralesů. Bez parabenů. TEKUTÉ VLASY JSOU ZPĚT! Molekulární vlasová výplň pro posílení jemných vlasů. být online Rady, jak se prezentovat na netu. BEATA RAJSKÁ a wella Společné focení v Toskánsku, společný luxusní servis. trendy jaro-léto 2015 Distilled Collection přináší čisté a něžné účesy. TRIUMF NA ITVA 2015: PŘIVEZLI JSME ZLATO! KADEŘNICE LENKA WALDEROVÁ OSLNILA NA PRESTIŽNÍ SOUTĚŽI V MONAKU.

2 již brzy 02/03 DOKONALE HEBKÉ LUXUSNÍ VLASY. Špičková řada SYSTEM PROFESSIONAL LuxeOil oživuje vlasy přímo zevnitř. Nový krémový kondicionér LuxeOil Keratin Conditioning Cream okamžitě činí vlasy hebkými a chrání keratin, zatímco olej Reconstructive Elixir posiluje vlasy. Společně zaručují intenzívně krásnější vzhled vlasů. S luxusní směsí arganového, jojobového a mandlového oleje. SYSTEM PROFESSIONAL. VĚDA PÉČE, KTERÁ VLASY PROMĚNÍ. David Drha generální ŘEDITEL HAIR care professionals Pracovat pro Wella Professionals pro mě vždycky znamenalo být pyšný na značku, která je nejenom kreativním lídrem v technologickém pokroku kadeřnické branže, ale která je zároveň zodpovědná. V šetrnosti barev na vlasy nemáme konkurenci, barva Koleston Perfect Innosense dotáhla jemnost barvení k dokonalosti. Nyní uvádíme novou řadu Elements s maximálně přírodním složením. Zodpovědní jsme však také ke vzdělání, jak dokazuje unikátní projekt Wella/UNICEF Making Waves, podporující mladé lidi v chudých zemích, aby se dokázali lépe uplatnit na trhu práce. Kadeřničina může být nejen krásná, ale i užitečná a my se chceme o své know-how podělit s těmi, kdo neměli štěstí. Hromadu štěstí a radosti naopak odvážel z Monaka tým Lenky Walderové, která vybojovala pro Českou republiku zlatou medaili na mezinárodní kadeřnické soutěži. Jsme na ní i Gabrielu Kejmarovou, která soutěžila v kategorii Color, opravdu pyšní. Gratulujeme také salónům, které získaly titul Wella Quality Salon a máme velkou radost z nových špičkových diagnostických center Nioxin. Vám všem pak děkujeme za vynikající spolupráci v roce 2014 a těšíme se na další společný úspěšný rok! Lenka Walderová získala zlato v Čechách i v Monaku! O senzačním úspěchu naší kadeřnice z pražského salonu New You si můžete přečíst na straně 8. TOTO ČÍSLO FRISEUR NEWS PRO VÁS PŘIPRAVILY: šéfredaktorka Lucie Röslerová, design Marcela Kubíková. Časopis Friseur vydává HairCare Professionals s. r. o., K Hájům 4/1068, Praha 5 Stodůlky, datum vydání: 5. ledna 2015

3 04/05 Vlasy jsou neskutečný materiál, dá se z nich vytvořit cokoli! JAROSLAV KOŽUŠNÍK Hair Show Jardy Kožušníka TREND VISION AWARD 2014 slavnostní večer přinesl dvě špičková show a šest šťastných vítězných týmů. České finále v Hiltonu Umělci, kteří se sešli, aby společně oslavili krásu svého řemesla a jeho nejkreativnější formu. Aby se nechali okouzlit a inspirovat uměním svých kolegů. To se podařilo na českém finále WELLA TREND VISION 2014, které se konalo v rámci jubilejního 20. ročníku Picasso Hair Show v neděli 5. října v praž- Alexandre Sokolov ském hotelu Hilton. Před samotným vyhlášením vítězů čekala diváky dvě velkolepá show, která sklidila obrovský aplaus. Nejprve jeviště ovládl nekonformní Jaroslav Kožušník se svojí Hair Show. Neobvyklé téma cestu od smrti k narození, znázornil typ účesů, kostýmy i choreografie. Zajímavostí je, že oblečení včetně bot bylo celé ušité z vlasů! Spektakulární vystoupení Virtuosi di Wella připravil také kreativní ředitel Studia Wella Jan Hájek se svými nejlepšími přáteli a kolegy. Kadeřníci a kadeřnice ve fracích, dokonalá symfonická hudba, perfektně synchronizovaná choreografie a nádherné složité účesy, každý úplně jiný. Kadeřníci tak dali najevo, že ve spolupráci s Wella Professionals souzní stejně dokonale, jako symfonické těleso. Virtuosi di Wella: kadeřnické legendy pěkně pohromadě. OSUDOVÉ VÍTĚZSTVÍ GÁBINY A LENKY Zlatým hřebem, který celou sekci Wella Professionals na Picasso Hair Show uzavřel, bylo vyhlášení vítězů českého finále WELLA TREND VISION Vítězky obou kategorií Českou republiku reprezentovaly na mezinárodní finále INTERNATIONAL TREND VISION AWARD listopadu v Monaku. Kadeřníci, kteří obsadili druhé a třetí místo, je na jejich cestě doprovodili. Kategorie COLOR 1. místo Gabriela Kejmarová, Martina Tuháčková, Leona Ferstelová, Salon Gabriela Teplice 2. místo Jolana Fáberová, Magda Špačková, Simona Urbanová, De Coiffure Rakovník 3. místo Martin Grubr, Petr Bačík, Andrea Procházková, By the Way Ostrava Vítězka kategorie Color Gabriela Kejmarová s vizážistkou Martinou Tuháčkovou a nádherně probarvenou modelkou. Vítězové českého finále trend vision award 2014 Kategorie YOUNG TALENT 1. místo Lenka Walderová, Ivana Tokárska, Beata Ščotková, New You Praha 2. místo Jana Královská, Anna Rekua, Tereza Sadílková, New You Praha 3. místo Aneta Stenzelová, Aneta Stenzelová, Sabina Stenzelová, Studio de Soins Praha Porotci: vizážista Pavel Bauer a fotograf Robert Vano Tobias Lenz/Regional Education Leader 3.

4 06/07 Tato kadeřnická událost vzbudila velký zájem světových médií, proto se oba kreativní ředitelé Wella Professionals Josh Wood a Eugene Souleiman věnovali naplno také novinářům a obeznámili je se svými vizemi trendů. MONAKO ODHALILO NOVÉ TRENDY A TALENTY Lenka Walderová přivezla z mezinárodní soutěže zlatou medaili! Trend Vision Reveal: odhalení trendů roku listopadu poměřily obě vítězky českého národního finále TREND VISION AWARD 2014, Lenka Walderová a Gábina Kejmarová, své síly v konkurenci 60 kadeřníků z 35 zemí na prestižním světovém finále v kongresovém centru Grimaldi Forum monackého Monte Carla. Výsledkem je fantastická zlatá pozice Lenčina týmu v katerorii Young Talent! Tato soutěž dává vyniknout mladým kadeřnickým talentům. Soutěžní účesy musí respektovat aktuální Wella trendy. Porota hodnotí nejen účes, ale celkový outfit a vystižení myšlenky trendu. Nejemotivnějším okamžikem, kromě vyhlášení vítězů, se stala již tradičně Parade of Nations, přehlídka všech týmů s jejich národními vlajkami okamžik, kdy se všichni cítí být součástí krásného kadeřnického společenství bez ohledu na to, ze které země pocházejí. Na této velkolepé akci byly také odhaleny trendy pro příští rok. Máme se na co těšit! YOUNG TALENT: platinová cena Kategorie YOUNG TALENT platinová Velká Británie /salon Hob zlatá Česká republika / salon New You stříbrná Moldávie / salon Bagira bronzová Austrálie / salon Rokk Ebony People s Choice Award: Rumunsko, Artist Academy COLOR: platinová cena Kategorie COLOR platinová Taiwan, Una Hair Salon zlatá Austrálie, salon Biba stříbrná Thajsko, salon Oasis bronzová Nový Zéland, salon Dharma People s Choice Award: Singapur, Jasonsally Patrick Cameron: Riviera Fantastická show Patricka Camerona sklidila ovace vestoje, dojetí a slzy v očích většiny diváků. Patrick také celým programem provázel jako zkušený a charismatický spíkr. SEBASTIAN: ECLIPSE COLLECTION. Sladké princezny Patricka Camerona a modré androidky 60. let od Sassoon příjemně vyvážila hypermoderní show něžných punkerek Shaye Dempseyho a Michaela Polsinelliho. K této kolekci se vracíme na straně 26. Zlatý český tým ve složení kadeřnice Lenka Walderová, vizážistka Ivana Tokárska a modelka Beata Ščotková SASSOON: NU POP Neotřelá kombinace stylu grunge rockové hvězdy Kurta Kobaina a šik stylu supermodelky 60. let Peggy Moffit byla inspirací pro kolekci slavné kadeřnické školy. Účesy: Mark Hayes, Peter Dawson a Scott Cottis.

5 08/09 Lenka s Ivanou zvolily naprosto originální pojetí trendu Urban Native, které modelka Beata navíc dokázala prodat ze všech nejlíp. JAN HÁJEK/KREATIVNÍ ŘEDITEL STUDIA WELLA Pro mě bylo Monako neuvěřitelným zážitkem. Je to veliká motivace pro mladé kadeřníky. vizážistka Ivana Tokárska z týmu Lenky Walderové Napětí obou českých týmů při vyhlášení výsledků kategorie Young Talent na ITVA 2014 v Monaku vystřídala obrovská radost. Lenka Walderová získala v kategorii Young Talent zlato! Rozhovor s Lenkou najdete na protější straně. LENKA WALDEROVÁ PŘIVEZLA Z MONAKA ZLATOU MEDAILI! GABRIELA KEJMAROVÁ POŘÁD SE MÁME CO UČIT Tým kadeřnice Gábiny Kejmarové ze salonu Gabriela v Teplicích soutěžil v kategorii Color. Jaké dojmy si Gábina z Monaka přivezla? Byla nadšená! Gábino, jak jste se na Monako připravovala? Stejně jako na národní finále, už tam samozřejmě muselo být všechno perfektní, v Monaku jsem to jen trošku dopilovala. Jak se vám v Monaku líbilo? Jsem nadšená, byla to úžasně zorganizovaná akce a měli jsme krásné počasí. Jak se vám líbili vítězové kategorie Color, ve které jste soutěžila? Měla jsem tři favority a všichni zvítězili! Jejich práce byla dokonalá, hlavně u Taiwanu. Dosáhnout tak něžného duhového efektu na totálně černých vlasech je velké umění. Někdo si myslí, že po letech v branži všechno umí, ale od Asiatů bychom se barvení mohli učit. Co říkáte na zlaté umístění Lenky? Lenka byla moje favoritka, ať už by se byla umístila nebo ne. Její pojetí trendu bylo jiné, zajímavé a měla super modelku. Od začátku tam vynikala. Mám z ní radost! LENKA WALDEROVÁ Manžel je na mě neuvěřitelně pyšný! Lenko, jak tě pochválili doma? Můj manžel je od začátku našeho vztahu fascinovaný mou cílevědomostí. Říkal, že teď už musí být jedině ředitelem vesmíru, aby mě trumfnul. Účastnila ses už třetí soutěže Trend Vision, v čem se tvůj přístup lišil? Zprofesionalizovali jsme se. Předtím bylo všechno na kamarádské slovo, jenže když lidem zaplatíte bartrem, neodvedou stoprocentní výkon a bez toho cesta k opravdovému úspěchu nevede. Jakmile investujete do kvalitního týmu, je to velký rozdíl. Jak jsi dala dohromady svůj tým? Byla to spíš šťastná náhoda a na ty věřím. Modelku Beatu a vlastně ani vizážistku Ivanu Tokárskou jsem předtím moc neznala, ale okamžitě jsme si lidsky sedly. Co bylo podle tebe hlavním důvodem vašeho úspěchu? Beata byla jiná než ostatní modelky. Jednak je pěknější ve skutečnosti než na fotce a pak také z fotky nepoznáte její energii a přirozenost. Nikdo jí na soutěži nemohl konkurovat. Ostatní modelky chodily vystajlované, Beata chodila s culíkem a bez make-upu, jenže jakmile vlezla s podpatky na nástup na jeviště, mezi všemi okamžitě vynikla. Jak jste postupovali při tvorbě účesu pro modelku Beatu? Trend Urban Native mi byl Lenka Walderová (27 let) pracuje v pražském salonu New You. Mnohonásobná vítězka kadeřnických soutěží ovládá dokonale nejen vlasy, ale také líčení. Spolupodílí se na akcích Wella a miluje její barvy. Aktuálním favoritem je Illumina Color. Lenky snem je pracovat pro Eugene Souleimana a Joshe Wooda. Vím, že se mi to jednou povede, říká sebejistě kadeřnice, které právě vítr fouká pořádně do plachet! Ocitnout se mezi hvězdami jako je Josh Wood, Eugene Souleiman a Patrick Cameron se poštěstí opravdu jen těm nejtalentovanějším kadeřníkům! blízký a Beata do něj doslova vklouzla. Měla do bíla odbarvené vlasy, které jsem nechtěla ztmavovat, takže tento trend vyhovoval nám oběma. Její vlasy jsou jemné, takže jsme nemohli čarovat s nějakým super střihem. Proto jsme se zaměřili na zajímavý detail, který vidíte po stranách účesu. Vrchní vlasy byly učesané/neučesané, protože v zadání trendu stálo, že mají působit, jako by je učesal vítr, jako by jejich barvy byly vymyté. Myslím, že jsme vystihli ten pocit. Co jsi použila za barvy? Na žlutou barvu mixtóny 0/43 a 0/28 na základu z Color Touch 10/0 od Welly. Ta žlutá mě potrápila, zkoušela jsem dva měsíce, jak dosáhnout správného odstínu, je to o vteřinách, kdy barva chytne jiný tón. Zelenkavě modrou jsem udělala z CT 10/0 a mixtónu 0/28. Džínově modrou CT 10/0 + mixtón 0/81 a 0/88. Cítila ses na zlaté umístění? Věřím na znamení a dobrou energii a ta v tom od začátku byla takže ano, byla jsem si jistá, že postoupíme. Ráda bych poděkovala kolegům z New You, byli pro mě během přípravy na soutěž velkou oporou. Jak jsi soutěž psychicky zvládala? Když o něco jde, začnu být nervák a zmatkař. Tady mi moc pomohla Ivanka Tokárska, dokázala mě uklidnit. Hodně jsem se od ní naučila, je skvělé spolupracovat s lidmi, kteří mají zdravý odstup a jiný názor než kadeřníci. Celou dobu se mě ptala hele, proč soutěžíš, stojí ti ty nervy za to? Krásný moment přišel ve chvíli našeho vítězství, kdy mi zašeptala teď už to chápu. Změnil úspěch v Monaku tvé budoucí plány? Mám teď hodně práce v salonu, daří se nám, máme zajímavé klienty, ale teď si chci stanovit zase nějaký nový cíl. Vždycky to tak dělám, že se vrhnu do nové pracovní a životní etapy. Připravujeme focení nové kolekce s Beatou a chci jí poslat do zahraničních časopisů. Věřím, že budu jednou pracovat s Joshem Woodem a Eugenem Souleimanem. Musím zlepšit angličtinu, teď mám velkou motivaci! Můj muž je také úspěšný v práci a mívá nabídky do zahraničí, takže sním o tom, že jednou odjedeme spolu, aspoň na pár měsíců Lenka přijala prestižní nabídku na natáčení reklamy pro Mattoni v únoru Pod jejíma rukama zkrásněly vlasy topmodelky Lindy Vojtové.

6 10/11 Jaká byla moje cesta k osvícení? Před osmi lety mě v Miami srazilo auto a byl jsem na tom dost špatně. Od té doby si vážím života a práce mnohem víc. Jason Gray/britský kadeřník Sedět úplně jinak Slavný designér Issey Miyake zadal studiu Nendo Design úkol vymyslet kreativní řešení pro spoustu papíru, který zbude poté, co jsou hotové plisované látky. Výsledkem je experimentální umělecký předmět, pojmenovaný kapustové křeslo. Nový majitel obdrží roli papíru, která se postupně obnažuje svlékáním jednotlivých vrstev. Křeslo je dostatečně pevné k sezení a přitom jeho okraje i samotné sezení jsou příjemně měkké. HLEDÁNÍ CESTY K OSVÍCENÍ NEJVÍC ZAJÍMAVÁ CESTA, KTEROU MŮŽETE PODNIKNOUT, VEDE DO VAŠEHO VLASTNÍHO NITRA. Z TÉTO MYŠLENKY VYCHÁZÍ NOVÁ KOLEKCE ÚČESŮ TREND VISION 2015, KTEROU PRO WELLA PROFESSIONALS VYTVOŘILA HOLANDSKÁ KADEŘNICE HESTER WERNERT- RIJN. STEJNOU MYŠLENKU VE SVÉ TVORBĚ VYUŽÍVAJÍ I DALŠÍ UMĚLCI. DJ PIECK Jeden z nejtalentovanějších hudebních umělců své generace, španělský DJ Piek, vytvořil hudbu pro focení aktuálních trendů Wella Professionals. Zeptali jsme se ho: Hlavním tématem trendů pro jaro/léto 2015 je pohled dovnitř své osobnosti a cesta k osobnímu osvícení. Zažil jste něco podobného? Odpověděl: Samozřejmě! Každý den. V životě máte být šťastní, což znamená najít cestu, která vás dovede ke 100% přijetí sama sebe. MOST, KDE SE FOTILY NOVÉ TREND VISION 2015, JE SÁM O SOBĚ UNIKÁT Zaragoza Bridge Pavilion slavné architektky Zahy Hadid leží ve Španělsku a letos se stal místem focení kolekce TREND VISION Jde o jedinečný hybrid mezi mostem pro pěší a výstavním pavilonem. Prolínající se části mostu dávají rozptylují zvuk a rozdělují váš výhled, dávají tak návštěvníkům možnost unikátního vjemu. Talentovaná holandská stylistka, zakladatelka účesové školy a Wella Global Creative Artist. HESTER je dokonale tvůrčí osobnost se zvláštním pojetím estetiky. VYTVOŘILA Účesy pro distilled collection TREND VISION jaro-léto HESTER WERNERT-RIJN NEDOKONALOST DĚLÁ VĚCI ZAJÍMAVĚJŠÍ Jaké hlavní poselství má nová kolekce Distilled Collection? Je inspirovaná cestou za vlastním osvícením, což pro mě znamenalo vytvořit ve vlasech pocit a taky pohyb, jako by byly živé. Některé střihy jsou dost výrazné, ale vždycky v nich najdete něco jemného, neupraveně syrového. Podpořila jste výrazné střihy originálním stylingem. Tyto účesy nejsou o upravení vlasů do dokonalé formy, ale o zkoumání sebe sama. To znamená vytvořit asymetrické tvary, různě dlouhé strany a nerovnoměrnou barvu vybledlý odstín na jedné straně a trochu tmavší odstín na druhé. V nové kolekci jde víc o barevnou lehkost, jemnost a prolínání. Přesně tak, k účesům se perfektně hodila kolekce francouzské návrhářky Ley Peckre, naše představy se dokonale setkaly. Baví mě vytvářet harmonii módy a účesu, vznikne pak čistá forma naladění člověka na sebe Lea Peckre: Tkaní ze snů Smyslné tvary a barvy minerálů spolu s detaily, které jako by nebyly z tohoto světa. Modely francouzsko návrhářky Ley Peckre doplnily účesy DISTILLED COLLECTION A co o své tvorbě říká sama Lea? Žena se musí v tom, co má na sobě, cítit dobře. Jakmile má pohodlný pocit, dokáže vyjádřit sama sebe přirozeně, diskrétně a elegantně. Vždycky se snažím promítnout sama sebe do svých modelů a představit si, co bych sama ráda nosila. Mám nejkrásnější profesi na světě. Nikdy se mi nesnilo o možnostech, které mi moje práce dává. Hester Wernert-Rijn/ Global Creative Artist Wella Professionals

7 12/13 Trendy a účesy vytvořila: Hester Wernert-Rijn Oblečení a styling: stylistka Hannah Kelifa a návrhářka Lea Peckre Foto: Txema Yeste JARO/LÉTO 2015: Distilled Collection Sebepoznání má objevit váš vnitřní půvab. KDYŽ zjistíte, kdo doopravdy jste, být krásná je snadné. Nejvýznamnější cesta člověka je do jeho vlastního nitra. Pokud najdete sami sebe, najdete i přirozenou linii plynulosti a pohybu. Vyzařujete rafinovaný optimismus a elegantní lehkost bytí. Oslavte svou osobitost! Vydestilujte svou skutečnou podstatu na tu nejkoncentrovanější kapku a pak jí nechejte zaplnit celý prostor kolem vás. Z minimálního se stává maximum. Vrstvy barvy se odhalují pomocí depigmentace zesvětlení červené do jemné ambry, černé do jemného odstínu zlatého koňaku a blond je dovedena ke své nejčistší formě. Osobitost barvy je tlumená a zvýrazněná do své ikonické podoby. Krása jemné variace stínování je dosažena aplikací doteku barvy. Tvary se pomocí střihu a stylingu složí, rozloží a složí znovu a jinak. Nenásilné dýchající textury a vrstvení odhalují svůj vnitřní půvab. Účesová kolekce jaro-léto 2015 hledá noblesu vašeho Nejlepšího Já jako svůj nejvyšší cíl. Technologie, inspirovaná buňkami, zkoumá a řeší specifika vlasů, týkající se barvy i stylingu. Čerpá inspiraci z čisté a zdravé pokožky a přináší smyslnost samé DNA vaší vnitřní krásy. Maximální blond, vyjadřující sama sebe tou nejčistší a nejluxusnější formou. Použit byl přípravek Oil Reflections. White Light Bílé světlo, vytvořené Blondorem TREND VISION 2015 REVEAL Mezinárodní soutěž TVA je pokaždé místem, kde mohou kadeřníci poprvé spatřit nové účesové vize pro další rok. Nejinak tomu bylo v listopadu v Monaku, kde dva týmy předvedly kolekci pro jaro-léto a podzim-zimu. Účesy pro nadcházející sezónu připravil v duchu Distilled Collection Akin Konizi, mezinárodní kreativní ředitel salonu HOB a trojnásobný vítěz ceny Journal British Hairdresser of the Year. Modelky vnesly svou éterickou krásou do sálu pocit čistoty, lehkosti a moderní elegance. Každý účes měl detail, který rozbil jinak dokonalou formu. Barvy působily jakoby vymytým dojmem, což je principem Distilled Collection. BARVY PRO VLASY Kadeřník potřebuje barvy, s nimiž se mu snadno pracuje, které mají předvídatelný výsledek a jsou přátelské k vlasům. Barvy Wella Professionals tomuto požadavku odpovídají na 100%, tři poslední novinky mají maximální šetrnost jako hlavní prioritu.

8 14/15 Na jaře a v létě 2015 tlumte odstíny a redukujte jejich intenzitu. Umožníte přirozenému světlu a stínu ve vlasech zazářit. Josh Wood/Wella Professionals Global Creative Director, Color CO DĚLÁ ŽENY ŠŤASTNÉ? ŽENĚ NEVYSVĚTLÍTE, PROČ BY MĚLA POUŽÍVAT JINOU ZNAČKU LAKU NA NEHTY NEBO SI KOUPIT AUTO, KTERÉ SE JÍ NELÍBÍ. PROTO EXISTUJE TOLIK ZNAČEK. V PŘÍPADĚ BAREV NA VLASY SE ALE MOHOU VŠECHNY ŽENY SPOLEHNOUT NA JEDINOU. TU, KTERÁ RESPEKTUJE JEJICH OSOBNOST. Každý člověk je úplně jiný a proto je náš život pestrý. Ženy stále víc rozlišují, co je pro ně důležité a za co chtějí utratit. Vybírají si značky, kterým věří a které mají dobrou image. V tomto ohledu se mohou spolehnout na značku Wella Professionals. Poskytuje kadeřnickým salónům špičkové technologie barvení vlasů. Společně s trendovými účesovými kolekcemi a pravidelnými inovacemi mohou kadeřníci Wella Professionals splnit každé zákaznici její sen o krásných vlasech. Sen o vlasech přirozených, jako by je tak stvořila sama příroda, nebo vycizelovaných do dokonalé krásy talentovaným malířem. Ať už jde o naturalistický či vysoce sofistikovaný vzhled, o přesnou celistvou barvu nebo naopak přirozeně zářivé prameny v několika odstínech, vždy bude taková barva 100% módní a perfektní. Její nositelka získá vyšší sebevědomí. Barvicí servis v salonech Wella Professionals pod aktuálním názvem COUTURE COLOR je společnou cestou kadeřníka a jeho klientky za vysněnou barvou podle aktuálních módních trendů a především podle toho, jak se ona sama chce cítit. Tak, aby byla krásná, ale i šťastná. Josh prezentoval koncept Couture Color desítkám kadeřníků v Monaku. Ateliér Joshe Wooda v londýnském Nothing Hillu. Růžový sen? A co takhle Mořská bouře nebo Kouřový ametyst? Natónování vlasů podle módy už za 5 minut. Vaše klientky rychlé barevné změny milují. Nabídněte je! BARVA BEZ ZÁVAZKŮ COLOR TOUCH INSTAMA- TIC je novou módní senzací. Tato demi-permanetní barva umožňuje změnit tón vlasů podle módy. Garantuje krásně rozptýlený barevný efekt, díky němuž bude žena nepřehlédnutelná. Docílí zářivě lesklé barvy, ale nezávazně. Odstín se příjemně a hezky vymývá, bez viditelného barevného přechodu. Tenhle zázrak bez amoniaku obsahuje Light2 Color Complex, který kombinuje molekuly s vysokou odrazivostí světla pro lesk, dále přírodní vosk a keratin. Výsledkem je pokaždé perfektní barva bez dlouhodobého závazku. Celá procedura trvá jen 5-20 minut, podle požadované intenzity. Ta ovlivňuje také volbu Color Touch Emulsion, buď 1,9% nebo 4%. Směs kadeřník aplikuje do suchých vlasů. # Muted Mauve # Smokey Amethyst # Ocean Storm # Clear Dust # Jaded Mint # Pink Dream Perfektní módní doplněk. Žena se může změnit, kdykoli má náladu. Mark Debolt/Marie Robinson Salon NYC

9 16/17 Střih 4. Za použití břitvy seřízněte ofinu do požadované délky. 5. Vezměte 1 cm u uší a ostříhejte do požadované délky, to samé v zátylku. Za použití břitvy spojte tyto body k vytvoření základní linie. 6. Vytvořte jemné stupňování tak, že vezmete vodorovné prameny a ostříháte je v 90 stupňovém úhlu. 7. Vrchní část dejte dolů za použití základní linie jako vodítka. Styling V udržení hladkého vršku účesu použijte ubrousek a klipsy. Nastříkejte přípravkem Thermal Image k ochraně před teplem tvarovacích nástrojů Powdered Red 3. Pudrová červená Depigmentace ve své nejkrásnější podobě pozvedá ikonickou červenou na novou úroveň. Vytvořeno Blondorem Freelights a barvou Koleston Perfect Innosense. Každá z šesti modelek Distilled Collection má úplně jiný účes. Všechny však spojuje důraz na individualitu a fokus na krásné jasné barvy. Barva A) Blondor Freelights + 6% Blondor Freelights vyvíječ 1:1,5 B) KP Innosense /43 + 0/0 + 1,9% Weloxon, poměr 10:20:60 ml C) KP Innosense /43 + /65 + 0/0 + 1,9% Weloxon, poměr 15:5:10:60 ml Použijte barvu A a rozetřete do tvaru V na jemných pramenech skrz celou hlavu. Jakmile je dosaženo požadovaného zesvětlení, odstraňte normálně barvu a vlasy vysušte. 2. Vytvořte sekci tvaru kosočtverce na vršku hlavy. Začněte na předních stranách. Naneste barvu C ke kořínkům. Střídejte barvu B a C ve svislých plátcích vlasů skrz střední délky a konce. Začněte úhlopříčně vzadu u týla. Naneste barvu C ke kořínkům a střídejte B a C skrz střední délky a konce. 3. Naneste barvu B do kosočtvercové sekce od kořínků ke koncům. Nechejte působit 5 minut. 10x vyšší ochrana keratinu ELEMENTS Jemná péče se sílou přírody Nová pečující řada ELEMENTS s NuTREE komplexem, obohaceným o přírodní výtažek ze stromů, které jsou certifikovanými obnovitelnými zdroji, poskytuje až 10x více keratinové ochrany. Zklidňuje pokožku hlavy a vytvořením ochranného štítu jí pomáhá chránit před keratinovou degenerací. Panthenol vyspravuje vnitřní strukturu vlasu a váže vlhkost ve vlasu. Látka EDDS chrání keratin tím, že udržuje vlhkost uvnitř a posiluje vlasy. Jejich je rychle a viditelně obnovena. Přípravky jsou bez sulfátů, parabenů a umělých barviv. Celý zážitek péče korunuje okouzlující vůně amazonských pralesů, proto se ELEMENTS skvěle hodí pro relaxační masáže Elements působí na pokožce hlavy. Pomocí látek, omezujících podráždění pokožky, jí zajišťuje rovnováhu a ochranu vyživuje od kořínků po konečky. OBNOVUJÍCÍ ŠAMPON S luxusní voňavou pěnou. Šampon bez sulfátů a parabenů obnovuje vlhkost ve vlasech, chrání je a vyživuje od kořínků po konečky. LEHKÝ OBNOVUJÍCÍ KONDICIONÉR Forma jemného gelu. Lehoučký kondicionér bez parabenů, který posiluje každé vlasové vlákno zevnitř a pomáhá obnovit a ochránit přirozenou vitalitu vlasů. hlavy. Jsou perfektní i pro barvené vlasy. Výrobky jsou určené pro všechny typy vlasů. Jde spíš o typ klientky. Ženy, které povýšily péči o sebe na zážitek well-being, které o sebe rády pečují a pokaždé si pečlivě prohlédnou složení výrobku. Ženy, pro které jsou kvalita a příklon k ekologii vždy důležitější než cena. Ty budou nové ELEMENTS milovat! Působí uvnitř vlasu. Chrání rovnováhu vlhkosti vlasů, které vyživuje od kořínků po konečky. Působí na povrchu vlasu. Chrání vlasový keratin před dlouhodobým poškozením. OBNOVUJÍCÍ MASKA Forma extra lehkého krému. Regenerační maska bez parabenů, která intenzívně obnovuje a chrání přirozenou vnitřní strukturu vlasů a jejich pevnost. OBNOVUJÍCÍ SPREJ BEZ OPLACHU Beztížná mlha pro lepší rozčesání. Dvoufázový sprej bez parabenů pečuje o vlasy a chrání je i při každodenním shonu. Poskytuje vlasům lehoučké zpevnění. Výsledkem je ochráněná pokožka hlavy a vlasy s novou vitalitou. Nové přípravky Wella Professionals Elements jsou určeny i pro barvené vlasy.

10 18/19 Tento projekt bude určitě úspěšný. V létě jsem byla v Brazílii, je tam veliká chudoba. Lidé se ale chtějí líbit, možná aby ulehčili svému osudu. Na každém rohu je zubař a nehtové studio. Eva Švoňavová/ šéfredaktorka portálu pro kadeřníky WELLA DĚLÁ VLNY Wella Professionals dává veliký důraz na vzdělání. Jsou však země, kde k němu lidé zejména ti chudí téměř nemají přístup. A co můžete dát začínajícímu kadeřníkovi víc, než ho naučit dobře stříhat a barvit? Mezinárodní projekt Wella-Unicef Making Waves pomáhá mladým lidem prostřednictvím zkušeného dozoru, kadeřnického výcviku a také tréninku užitečných životních dovedností. Od roku 2010 je jich víc než 18000! Cílem projektu je, aby dokázali lépe uplatnit svůj potenciál na trhu práce. Mentoři evropští kadeřníci jsou vybíráni podle kadeřnických zkušeností a také svého zapáleného postoje. Své svěřence učí dva týdny a loučení bývá pokaždé velmi emotiv- Měníme osudy kadeřníků rozvojového světa ní. Díky našim mentorům jsem si uvědomil, že můžu jít dál, než jsem si myslel. Nezapomenu na to, co jsem se od nich naučil, zásadně to ovlivnilo můj život, říká jednadvacetiletý brazilský mladík po skončení letošního programu v Brazílii. facebook.com/ wellaprofessionals ANZ Jsem ještě víc pyšný na profesi, kterou jsem si vybral. student programu Wella-Unicef Making Waves BARVA 1 BASIC COLOR Úspěšný start Získáte maximum informací z oblasti barvy a osvojíte si technologické postupy jednotlivých produktů Wella Professionals. Termín Praha: , 9. 4., Termín Brno: 3. 2., 7. 4., Trvání: 1 den / hod. Cena: 350 Kč (v ceně semináře je produkt Wella, certifikát, oběd, občerstvení a studijní podklady) BLOND COLOR 2 DOKONALÉ ZESVĚTLENÍ Inspirující blond odstíny jsou vždy velkou výzvou pro kadeřníka. Předáme vám naše tipy a triky, jak vždy docílit dokonalých výsledků při barvení vašich plavovlasých zákaznic a jak dlouhodobě pečovat o jejich dlouhotrvající vzhled. Seminář je bez praxe. Termín Praha: , , 8. 4., ZÍSKEJTE TITUL TOP STYLIST 2015 Navštivte v průběhu roku 4 naše celodenní semináře dle vlastního výběru a budete se radovat nejen z nově získaných zkušeností, ale také z překrásné trofeje. Stanete se vyhledávaným odborníkem ve svém okolí a nenecháte nikoho na pochybách, že právě vy patříte do skupiny elitních kadeřníků. Aktuální nabídku seminářů najdete v tomto přehledu nebo na Termín Brno: 9. 2., , Trvání: 1 den / hod Cena: Kč COUTURE COLOR 3 REVOLUCE V BARVENÍ Nadchne vás! Vysoká škola barvení vlasů. Naučíme vás nejen barvit vlasy, ale dopřejeme kompletní color servis! Představíme vám, jak docílit efektu nejsložitějších a maximálně propracovaných technik za minimální čas a s úsporou vaší energie. Pomocí zcela nových a revolučních Wella produktů ve spolupráci s unikátními nástroji zjednodušíme vaši práci a dosáhneme brilantního výsledku. Seminář s praxí na modelkách. Termín Praha: , , , Termín Brno: , , 4. 5., Trvání: 1 den / hod Cena: Kč STŘIH 160min CUT DÁMSKÝ STŘIH Máte hodinu času na dámský střih? Dáme vám novou inspiraci pro vaši praxi. V tomto semináři se zaměřujeme na střihy v mnoha variantách, praktické a jednoduché, abyste je mohli ihned začít používat. Ověřené postupy a styly účesů jsou určeny pro všechny věkové kategorie vašich klientů. Seminář je bez praxe. Termín Praha: , , , Termín Brno: 2. 2., , , Trvání: 1 den / hod Cena: Kč LONDON CUT 2 VIDAL SASSOON Seminář pro náročné! Máte pocit, že jste již vše viděli a že vaše dovednosti dosáhly nejvyšší úrovně? Máme pro vás exkluzivní střihy proslulé školy Vidal Sassoon! Očekávejte velmi individuální přístup a maximální preciznost v oblasti střihu. Seminář s praxí na modelkách. Termín Praha: , , Trvání: 2 dny / hod Cena: Kč MEN CUT 3 PÁNSKÝ STYL Jak hravě zvládnout perfektně padnoucí účes pro všechny generace mužů od základů až k posledním trendům v oblasti pánské účesové tvorby? Rozšiřte vaši nabídku služeb pro pánskou klientelu, získejte jejich uznání a loajalitu, staňte se vyhledávaným odborníkem. Nenechejte žádného muže minout bez povšimnutí váš salon. Seminář je bez praxe. Termín Praha: 9. 3., Termín Brno: , Trvání: 1 den / hod Cena: Kč Všechny uvedené semináře jsou součástí projektu Wella Quality Salon. Hair Academy Praha Studio Wella Thámova 11, Praha 8 Hair Academy Brno Studio Wella Jandáskova 24, Brno Tel: facebook: Studio Wella Praha

11 20/21 MON STYLE Proč jste se rozhodli investovat právě do značky Nioxin? Když jsem o značce Nioxin poprvé slyšela, myšlenka výživy vlasové pokožky k docílení zdravějších vlasů mě nadchla. Za svou dlouholetou praxi v oboru jsem se nesetkala s tak revoluční technologií, která by mi umožňovala nabídnout klientům komplexní péči v rámci jedné řady včetně profesionálního poradenství díky detailním školícím metodám a prokazatelným výsledkům. Jaké máte s Nioxinem výsledky? PÉČE O ŘÍDNOUCÍ VLASY POSÍLILA V ŘÍJNU BYLA OTEVŘENA DVĚ NOVÁ DIAGNOSTICKÁ CENTRA NIOXIN, A TO V OSTRAVĚ A V PRAZE. DO RUKOU VYŠKOLENÝCH PROFESIONÁLŮ SE TAK MŮŽE S DŮVĚROU SVĚŘIT S PROBLÉMEM ZTRÁTY VLASŮ VÍCE LIDÍ. POLOŽILI JSME TŘI STEJNÉ OTÁZKY OBĚMA MAJITELKÁM, PANÍ PAVLÍNĚ VÁVROVÉ Z PRAŽSKÉHO MON STYLE A DANĚ HAPUTOVÉ Z OSTRAVSKÉHO OMORFI. Nioxin používá více než 50% našich klientů a především významné zlepšení je důvodem, proč se k nám stále vracejí a doporučují dál. Co byste poradili ohledně Nioxinu ostatním kadeřníkům? Nioxin je vlasová kůra, která nabízí mnohem víc, než ostatní vlasové přípravky. Hloubkové poškození problému nezdravých vlasů má konečně řešení, které může nabídnout v salonu každý dobrý kadeřník. facebook.com/ salonmonstyle OMORFI Proč jste se rozhodli investovat právě do značky Nioxin? Líbí se mi filosofie značky Nioxin a to, že se opravdu zabývá výzkumem pouze této problematiky. Díky tomu je schopna se zaměřit na detaily. Má dlouholetou tradici v USA a posledních třináct let je vítězem soutěží Stylist Choice Award. Jaké máte s Nioxinem výsledky? Výsledky jsou zatím vynikající s pozitivními ohlasy od klientů. Samotný proces celé terapie je pro ně příjemný. Klienti oceňují informace, které získají z trichologického vyšetření. Co byste poradili ohledně Nioxinu ostatním kadeřníkům? Doporučuji osobně vyzkoušet. Určitě budou mile překvapeni, protože to opravdu funguje. facebook.com/omorfi.salon LIQUID HAIR MOLECULAR HAIR REFILLER LEGENDA SE VRACÍ VYPLNĚNÉ RTY. HMM, A CO TAKHLE VLASY? termoaktivní Technologie je založená na esenciálních aminokyselinách Alaninu a Histidinu, které pronikají do mezer ve vlasovém vláknu A cíleně JE VYPLŇUJÍ. MOLEKULÁRNÍ VLASOVÁ VÝPLŇ Hluboký pečující efekt esenciálních aminokyselin je připraven pro náročné klienty kadeřnických salonů, pracujících se značkou SP od Wella Professionals. Staví na kombinaci zacelujícího šamponu Repair pro hloubkovou regeneraci, nových tekutých vlasů LIQUID HAIR MOLECULAR HAIR REFILLER, legendárního bestselleru, který má nyní maximálně vylepšené složení, a přípravku Perfect Ends, který posiluje a chrání tu nejcitlivější část vlasů jejich konce. Tato služba okamžitě rekonstruuje vlasová vlákna. SP Liquid Hair s esenciálními aminokyselinami poskytuje dlouhotrvající hloubkový efekt regenerace a posílení pro křehké a citlivé vlasy. Zevnitř až na povrch. Právě to dodává vlasům mnohem lepší pocit na pohled i na dotek a zvýšenou odolnost bez zatížení. Posilující efekt vydrží až 5 umytí! Přípravek je vynikající pro poškozené a křehké vlasy. Má totiž výbornou schopnost rekonstrukce vlasového vlákna. Eugene Souleiman/ Wella Professionals Creative Director, Care and Styling

12 22/23 Ráno jsme odjeli fotit do San Gimignano a turisté měli o atrakci navíc. Hlavně Italové a japonští turisté si to užívali. Kadeřníci česali přímo na ulici, ale o to byla show lepší. Modelky rozdávaly úsměvy a my jsme turisty rozháněli.. Beata Rajská via Facebook Odborný trenér Studia Wella Honza Zavadil v akci. Beata si pochvalovala spolupráci s renomovaným fotografem Stanislavem Merhoutem, kterého k projektu přizvala Wella. Místní starouškové si raději sedli, aby je ta krása neporazila. TÝM STUDIA WELLA A BEATA RAJSKÁ NAFOTILI KOLEKCI SNÍMKŮ JAKO OSLAVU ŽENSKÉ KRÁSY. TOSKÁNSKO: GENDER 2015 Stíny se dlouží a fotograf Standa Merhout chytá zlatisté světlo. Začátkem října odjel tým Wella ve složení David Drha (generální ředitel), Petr Šubert (ředitel marketingu) a Jiří Špilar s Honzou Zavadilem (odborní trenéři Studia Wella) spolu s týmem módní návrhářky Beaty Rajské do Toskánska. V plánu nebyl v žádném případě pozdně letní odpočinek, ale realizace fotografií nové kolekce Gender pro sezónu jaro-léto Neopakovatelná atmosféra toskánského venkova se stala plátnem, na které malířka Beata umístila své překrás- né modely, které vyzdvihly ženskou touhu být krásná v každém okamžiku. Malebná zákoutí ze starého syrového kamene kontrastovaly s něžnou organzou a hedvábím, fotografie proto mají výjimečnou estetiku. Kadeřníci učesali modelkám romantické účesy plné měkkých vln tak, aby byly s šaty v dokonalé harmonii. Spolupráce Rajská-Wella opět získala hlubší rozměr, který je umocněn i novým salónním servisem SPA TREATMENT. facebook.com/beatarajska Foto: Stanislav Merhout Odborný trenér Studia Wella Jirka Špilar při posledních úpravách romantického účesu z vln, který perfektně doplnil nádherný Beatin model. Spojení výjimečných značek SPA TREATMENT VYSOCE UZNÁVANÁ návrhářka Beata Rajská SE ROZHODLA SPOJIT SVÉ JMÉNO SE ZNAČKOU SP. VÝSLEDKEM JE LUXUSNÍ pečující SLUŽBA, URČENÁ PRO NÁROČNÉ KLIENTKY SALONŮ. Vlasy mají s látkami hodně společného. Obojí může působit nadýchaně, pomačkaně, může být vyžehlené, naleštěné a nebo naopak drsné a matné. Textura je důležitá jak v účesu, tak i na oblečení. Stejně jako návrhář pracuje s látkami, kadeřník pracuje s vlasy. Jeho kreativita se ale může naplno projevit, jen jsou-li vlasy v perfektní kondici, silné a zdravé. Právě to garantuje péče SP od Wella Professionals. Pracují s ní i ve Studiu Wella, jehož odborní trenéři navázali před několika lety spolupráci s Beatou Rajskou při česání modelek pro její přehlídky. Beatu přesvědčila jejich profesionální zručnost, účesy vždy krásně doplnily její ženské a elegantní modely. Navíc si osobně zamilovala řadu SP LuxeOil, a proto se rozhodla spojit své jméno právě s touto značkou a stát se tváří nového servisu SPA TREATMENT, který si budou moci od ledna dopřát zákazníci SP salónů. Služba bude časově nenáročná, ale o to účinnější. Zaručí vlasům okamžitou transformaci jejich struktury do krásy a hebkosti. Vybrané zákaznice budou mít dokonce možnost se s Beatou setkat na osobní konzultaci. Spojení kvality Beata Rajská a System Professional představují speciální péči SpaTreatment.

13 24/ ledna spouštíme zbrusu nový Wella web jako aktuální zdroj informací o všem novém a krásném, co pro kadeřníky a jejich klienty chystáme! Zahajujeme také spolupráci s předními blogerkami. Barbora Hasalová/ Junior Brand Manager HairCare Professionals JAK BÝT SPRÁVNĚ ONLINE? NA FACEBOOKU NEJSEM už z principu, SLÝCHÁTE MOŽNÁ OD SVÝCH PŘÁTEL. VÍTE ALE, jak užitečný může být pro váš byznys? Výhod online prezentace je hodně. Je levná a rychlá. Máte zajímavou slevovou akci, soutěž nebo fotky z přehlídky, kterou jste česali? Vaši fanoušci a potenciální zákazníci se o tom mohou okamžitě dozvědět! Na Facebooku můžete za pár stokorun udělat reklamu, která se ukáže lidem z okolí vašeho salónu. Webové stránky můžete udělat tak krásné, že se návštěvníkovi nebude chtít odejít. A pozor: v kurzu začíná být u nás ještě ne tolik známý Instagram. Je geniální v tom, že nemusíte být žádný spisovatel, stačí mít hezké fotky. Neocenitelným pomocníkem je v tomto ohledu chytrý telefon. Fotku dostanete do sítě pěkně zatepla. Všechno probíhá v reálném čase a je 100% aktuální! Facebook je živý organismus. Jen v České republice má 4 milióny uživatelů. To už je zajímavé číslo pro každého podnikatele. A pravidla úspěšného profilu? Nezakládejte ho, pokud mu nemůžete věnovat alespoň 30 minut dvakrát týdně. Nikdy nekupujte fanoušky! Ano, skutečně je můžete nakoupit, ale takové lidi nezajímá, co děláte, takže na obsah stránky nebudou reagovat, Facebook jí vyhodnotí jako neatraktivní a vaše příspěvky nikomu neukáže. Jen zajímavý, hezký a vtipný obsah k vám přitáhne lidi, kteří jsou pro vás perspektivními klienty. Na Facebooku také můžete dělat již zmíněné placené kampaně pro vaše město a okolí. Můžete se také domluvit s místními firmami, školami nebo institucemi, že vám budou takzvaně sdílet vaše příspěvky na jejich profilu, dostanou se tak k většímu počtu lidí. Skvělé také je, že se o svých fanoušcích hodně dozvíte díky jejich komentářům nebo fotkám. Staňte se fanouškem Welly, budeme s vámi rádi v kontaktu každý den! facebook.com/wella CZ facebook.com/studiowellapraha web Dobrá stránka salonu by měla vypadat jako krásný časopis a mít každý měsíc alespoň část nového obsahu, aby nepůsobila spíš jako zaprášená knížka v knihovně. stránky by měly mít jednoduchou strukturu, aby návštěvník intuitivně poznal, kde najde to, co hledá. Můžete se inspirovat na našich zbrusu nových Wella webových stránkách a budeme rádi, když nám na Facebook napíšete, jak se vám líbí! instagram Aplikace na sdílení fotek vznikla teprve před 4 lety, ale její úspěch je raketový. Už dorazil i k nám a chceteli zasáhnout progresívní mladé lidi, jděte do toho! Registrace je snadná a samozřejmě zdarma. Pak už jen fotit a nezapomenout fotku označit tzv. hashtagy, dělítky s klíčovými slovy. Lidé vás podle nich najdou a pokud se jim líbíte, začnou vás sledovat. Nás na Instagramu najdete pod jménem Wellaprofessionalscz. Máte-li už svůj Instagram, používejte naše hashtagy, vaše práce nás zajímá! #wellaprofessionalscz #studiowellapraha #insidewella #wellalife SMARAGD MEZI SALONY Začátkem prosince převzala prestižní titul WELLA QUALITY SALON GOLD majitelka Hair studia Smaragd Marcela Soldánová. Se svými kolegyněmi předvedla perfektně zvládnutou techniku řemesla v kolekci extravagantních objemných účesů. Marcelo, rozhodla jste se pojmout slavnostní večer docela velkolepě Každý rok jsme se tady v Brně účastnili svatebního veletrhu, ale letos jsme se rozhodli místo toho udělat našim klientům vánoční party, kde jsme zároveň převzali titul. Byla to dobrá příležitost ukázat jim, co umíme. Při běžném provozu se takové účesy samozřejmě nedělají, šlo o speciální textury a formy vlasů, inspirovali jsme se nekonformní tvorbou značky Sebastian Professional. Večírek byl perfektní! Jak jste to zvládli? Účesy jsme předem nenacvičovali, museli jsme to zvládnout načisto. Kolegyně k přípravě přistupovaly zodpovědně a profesionálně, jsou vidět roky naší společné práce. Co je silnou stránkou vašeho salónu? Řídíme se vždycky tím, že klient očekává účes, který mu Foto: Jiří Salik Sláma / Šaty: Marie Mukařovská/ Doplňky: Samodiva Stále usměvavá kadeřnice Karolína Janošková. sedí, je jiný, než mají ostatní, a precizně provedený. Práci vzájemně konzultujeme a učíme se od sebe navzájem. Hair studio Smaragd Rooseveltova 9, Brno facebook.com/hair.studio.smaragd Ředitel HairCare Professionals David Drha předává titul Marcele Soldánové. WELLA QUALITY SALON Titul uděluje společnost HairCare Professionals salónům, za jejichž kvalitu a servis se může 100% zaručit. Od ledna 2015 je nachystáno hned několik novinek. Držitelé titulu získají možnost vyzkoušet novinky jako první, soutěžit o profesionální nůžky, bude jim poskytnuta pomoc s propagací na internetu, salony také získají pravidelný přístup k aktuálním informacím, akcím a soutěžím formou Newsletteru a podporu v místě, kde sídlí. Více informací získáte u svých obchodních zástupců.

14 SEBASTIAN McQueen PRF Header-Element SEB_MQ_PRF_Head.indd Size 720 x 180 mm + Bleed 5 mm C M Y K 26/27 ECLIPSE ART COLLECTION KREATIVNÍ ŘEDITELÉ SEBASTIAN PROFESSIONAL MICHEL POLSINELLI A SHAY DEMPSEY PŘEDSTAVILI NA INTERNATIONAL TREND VISION AWARD 2014 V MONAKU NOVOU MYSTERIÓZNÍ KOLEKCI. TUTO SEZÓNU SE PONOŘILI HLUBOKO DO LIDSKÉ DNA, ABY OSLAVILI TEMNOU STRÁNKU NAŠÍ DUŠE JAKO ZDROJ INSPIRACE. PREZENTOVALI NEOBVYKLÉ TECHNIKY ZPRACOVÁNÍ VLASŮ, UNIKÁTNÍ TVARY A TEXTURY. JEDINEČNOST JEJICH PRÁCE NENECHALA OPĚT NIKOHO NA POCHYBÁCH, ŽE ZNAČKA SEBASTIAN JE LÍDR POKROKOVÉ KADEŘNICKÉ TVORBY. SEBASTIAN PROFESSIONAL: Průkopník stylingu od roku 1970 Suchý šampon DRYNAMIC Aerosolový suchý šampon. Technologicky průlomové složení okamžitě osvěžuje vlasy, dodává jim texturu a obnovuje schopnost přetvarování. Aplikace: Energicky protřepejte před každou aplikací. Nastříkejte ke kořínkům k odstranění mastnoty, poté pročesejte. Pro okamžitý efekt dodání textury nastříkejte do středních délek a vyfénujte pomocí prstů, kterými projíždíte vlasy. Garance perfektní tvarovatelnosti a textury kdykoli a kdekoli. 60. léta byla celá o experimentování s barvami i tvary. Jakmile revoluce začala, už jí nemohlo nic zastavit nejzářivější dekáda, kterou kdy svět viděl, dala prostor všem vzrušujícím věcem. Stylistku jménem Geri Cusenza z LA zastihla 70. léta rozhodnutou posunout generaci květinových dětí k neohrožené vlasové módě. Značku Sebastian založila právě na tomto principu. Na žízni po inovacích. A dnes je to stejné. Sebastian neučí, inspiruje. Hází rukavici, provokuje. Zná pravidla, ale pobízí vás, abyste je porušili. Sebastian pracuje s vlasy jinak. Překvapivě a nečekaně. Sebastian nikdy nezůstává stát na místě. Je legendární značkou pro svůj pohled daleko za horizont toho, co známe, a vývoj přípravků, které dokáží úplně vše, co si přejete s vlasy udělat. Dokonale propracované účesy do nejmenších detailů, kde třeba i každý pramen může mít jinou texturu nebo jiný typ lesku. Sebastian dokáže transformovat vlasy přesně do té formy, kterou stylista potřebuje, aby účesem zvýraznil individualitu své klientky. To je nejvyšší cíl podpořit naší odlišnost od těch ostatních. Ukázat v čem jsme originální a jedineční. Sprej pro lesk SHINE SHAKER Ultra lehký aerosolový sprej pro zářivý lesk jako zrcadlo. Aplikace: nastříkejte do suchých vlasů pro efekt lesklý jako zrcadlo. Aplikujte také před použitím horkých nástrojů pro ochranu před teplem a dodáním zářivosti lehké na dotek. Minerální sprej TEXTURE MAKER Lehký univerzální minerální sprej pro texturu. Obsahuje krystaly mořské soli pro matný finiš a střední stupeň fixace. Aplikace: Nastříkejte do mokrých vlasů před fénováním pro zpevnění a rozčepýřenou texturu. Rozprašte nad suchými vlasy a mněte rukama pro extrémní a perfektně přetvarovatelnou formu vlasů. Maximální lehkost a tvarovatelnost. Snažíme se posunout hranice. Pořádně věci rozvířit a dát kadeřníkům nový způsob pohledu na věc.

15

Kadeřnické služby. Hlavní třída 1023/55, Ostrava-Poruba, tel.: +420 596 917 811, mob.: +420 604 206 531

Kadeřnické služby. Hlavní třída 1023/55, Ostrava-Poruba, tel.: +420 596 917 811, mob.: +420 604 206 531 Kadeřnické služby Hlavní třída 1023/55, Ostrava-Poruba, tel.: +420 596 917 811, mob.: +420 604 206 531 Kadeřníci salonu Omorfi vám mohou nabídnout nejnovější trendy technik barvení, střihů, ale také společenské

Více

Kadeřnické služby. Hlavní třída 1023/55, Ostrava-Poruba, tel.: +420 596 917 811, mob.: +420 604 206 531

Kadeřnické služby. Hlavní třída 1023/55, Ostrava-Poruba, tel.: +420 596 917 811, mob.: +420 604 206 531 Kadeřnické služby Hlavní třída 1023/55, Ostrava-Poruba, tel.: +420 596 917 811, mob.: +420 604 206 531 Kadeřníci salonu Omorfi Vám mohou nabídnout nejnovější trendy technik barvení, střihů, ale také společenské

Více

3. vydání / 2009 Máj Jún 2009 IT S ALL ABOUT YOU. Hair by Leonardo Rizzo@Sanrizz International for INDOLA

3. vydání / 2009 Máj Jún 2009 IT S ALL ABOUT YOU. Hair by Leonardo Rizzo@Sanrizz International for INDOLA 3. vydání / 2009 Máj Jún 2009 IT S ALL ABOUT YOU Hair by Leonardo Rizzo@Sanrizz International for INDOLA 1 HNĚDÁ SE STÁVÁ KRÁSNĚJŠÍ TRENDY HNĚDÉ VLASY VŽDY VYZAŘUJÍ PŘÍRODNÍ TEPLO A BOHATOST. ALE NYNÍ

Více

6. číslo / 2009 Listopad prosinec 2009 IT S ALL ABOUT YOU. Hair by Leonardo Rizzo@Sanrizz International for INDOLA

6. číslo / 2009 Listopad prosinec 2009 IT S ALL ABOUT YOU. Hair by Leonardo Rizzo@Sanrizz International for INDOLA 6. číslo / 2009 Listopad prosinec 2009 IT S ALL ABOUT YOU Hair by Leonardo Rizzo@Sanrizz International for INDOLA 1 NECHTE SE UNÉST PROFESIONÁL- NÍMI BARVAMI BLOND EXPERT Kompletní profesionální služba

Více

Kérastase Paris představuje péče luxusní jako nejčistší zlato.

Kérastase Paris představuje péče luxusní jako nejčistší zlato. ELIXIR ULTIME Kérastase Paris představuje péče luxusní jako nejčistší zlato. Po staletí se vzácné oleje používaly jako nezbytná součást zkrášlujících procedur po celém světě. Pro svoji schopnost hýčkání

Více

DIALOG ČASOPIS PRO NEZÁVISLÉ KADEŘNÍKY. Think smart, think Indola. 4. číslo/2013 Listopad Prosinec 2013

DIALOG ČASOPIS PRO NEZÁVISLÉ KADEŘNÍKY. Think smart, think Indola. 4. číslo/2013 Listopad Prosinec 2013 Hair by Indola Global Ambassador, Leonardo Rizzo@Sanrizz DIALOG ČASOPIS PRO NEZÁVISLÉ KADEŘNÍKY 4. číslo/2013 Listopad Prosinec 2013 Think smart, think Indola. Wonder Blow Dry WONDER BLOW DRY KAŽDÝ DEN

Více

Natural. Creative Glamour

Natural. Creative Glamour vášeň Itálie Natural Zelená je barva přírodní ženy, která se rozhodne hledat jednoduchost v přirozeném vzhledu nic méně elegantním a půvabném. Zelenou preferuje žena, přirozená, která hledá krásu v jednoduchosti

Více

COLOR LOCK SYSTEM ZÁŘIVOST BARVY + 42% TRVÁNÍ BARVY + 47% Rozdíl mezi barvením a profesionálním barvením vlasů... je právě v linii Color Method.

COLOR LOCK SYSTEM ZÁŘIVOST BARVY + 42% TRVÁNÍ BARVY + 47% Rozdíl mezi barvením a profesionálním barvením vlasů... je právě v linii Color Method. COLOR LOCK SYSTEM Rozdíl mezi barvením a profesionálním barvením vlasů... je právě v linii Color Method. Zákazníci, kteří se rozhodli nechat si vlasy obarvit profesionálně v kadeřnictví, očekávají excelentní

Více

NOVÁ DIMENZE VLASOVÉ PÉČE

NOVÁ DIMENZE VLASOVÉ PÉČE NOVÁ DIMENZE VLASOVÉ PÉČE Pro-Fiber_products leaflet_cz.indd 1 3.6.2015 17:05:44 Pro-Fiber_products leaflet_cz.indd 2 3.6.2015 17:05:48 REGENERACE S ÚČINKEM DELŠÍM NEŽ KDYKOLIV PŘEDTÍM Pro-Fiber_products

Více

VYTIŠTĚNO V ČESKÉ REPUBLICE Registrovaná značka společnosti John Paul Mitch-

VYTIŠTĚNO V ČESKÉ REPUBLICE Registrovaná značka společnosti John Paul Mitch- VYTIŠTĚNO V ČESKÉ REPUBLICE Registrovaná značka společnosti John Paul Mitch- Výkon. čistě a jednoduše. ZAŘAĎTE VYŠŠÍ RYCHLOST S BARVAMI BUDOUCNOSTI Technologie a pokrok mění vše kolem nás: smartphony,

Více

PROFESIONÁLNÍ BARVÍCÍ KRÉM NA VLASY S KREATINEM, CERAMIDY, SORBITOLEM A GUMOU GUAR VLASOVÝ VZORNÍK

PROFESIONÁLNÍ BARVÍCÍ KRÉM NA VLASY S KREATINEM, CERAMIDY, SORBITOLEM A GUMOU GUAR VLASOVÝ VZORNÍK PROFESIONÁLNÍ BARVÍCÍ KRÉM NA VLASY S KREATINEM, CERAMIDY, SORBITOLEM A GUMOU GUAR VLASOVÝ VZORNÍK VITAL HAIR PROFESIONÁLNÍ BARVÍCÍ KRÉM NA VLASY S KREATINEM, CERAMIDY, SORBITOLEM A GUMOU GUAR Profesionální

Více

# 1 IN AMERICAN SALONS. Kolekce podzim 2009

# 1 IN AMERICAN SALONS. Kolekce podzim 2009 # 1 IN AMERICAN SALONS v p po phoho hy9b9 yb9 h b 9 y b9b9b9u 9u 9b9u Kolekce podzim 2009 Kolekce podzim 2009 V POHYBU v p phoho po hyb h y bu Kolekce podzim 2009 - V POHYBU Matrix, profesionální značka

Více

Přivádíme módu přímo do ulic Prahy.

Přivádíme módu přímo do ulic Prahy. Přivádíme módu přímo do ulic Prahy. 3km Nejdelší molo světa Proč tu jsme? Mladí návrháři nemají prostředky na uspořádání své vlastní přehlídky. I když tvoří úžasné věci, nikdo je zatím nezná. My jim

Více

Innova Styling INDOLA. JE TO O VÁS.

Innova Styling INDOLA. JE TO O VÁS. Innova Styling Innova Styling - barevné kódování Smooth - Uhlazení Move - Pohyb Fix - Fixace Texture - Struktura Street Tribe Volume - Objem 0 2 Smooth Serum - Uhlazující sérum Smooth Uhlazení Smooth thermal

Více

AKCÍ LETÁK 01-02/2015. NOVÁ kolekce: GRAFFITI TREND. NOVÉ odstíny: HIGH IMPACT REDS & COOL EXTRA COVERAGE

AKCÍ LETÁK 01-02/2015. NOVÁ kolekce: GRAFFITI TREND. NOVÉ odstíny: HIGH IMPACT REDS & COOL EXTRA COVERAGE LETÁK AKCÍ 01-02/2015 NOVÁ kolekce: NOVÉ odstíny: HIGH IMPACT REDS & COOL EXTRA COVERAGE NOVÁ řada BIOLAGE: REPAIR INSIDE NOVÝ KLUB MATRIX Všechny akce platí od 1. 1. 2015 do 28. 2. 2015 nebo do vyprodání

Více

akční leták OROFLUIDO ASIA THE ZEN BEAUTY RITUAL Pro všechny typy vlasů, které mají sklon ke zvlnění

akční leták OROFLUIDO ASIA THE ZEN BEAUTY RITUAL Pro všechny typy vlasů, které mají sklon ke zvlnění červenec, srpen 2015 akční leták OROFLUIDO ASIA THE ZEN BEAUTY RITUAL NOVINKA Pro všechny typy vlasů, které mají sklon ke zvlnění Zen control šampon Zen control kondicionér Bohaté složení, které ošetřuje

Více

VLASOVÝ VZORNÍK BEZ AMONIAKU S ARGANOVÝM OLEJEM A KAKAOVÝM MÁSLEM NHP PERMANENTNÍ KRÉMOVÁ BARVA AMONIAK, PPD, KRYTÍ, KOMFORT, VÝSLEDEK, PÉČE

VLASOVÝ VZORNÍK BEZ AMONIAKU S ARGANOVÝM OLEJEM A KAKAOVÝM MÁSLEM NHP PERMANENTNÍ KRÉMOVÁ BARVA AMONIAK, PPD, KRYTÍ, KOMFORT, VÝSLEDEK, PÉČE VLASOVÝ VZORNÍK NHP PERMANENTNÍ KRÉMOVÁ BARVA BEZ AMONIAKU S ARGANOVÝM OLEJEM A KAKAOVÝM MÁSLEM 0 % 100 AMONIAK, PPD, % PARABENY, PARAFÍN KRYTÍ, KOMFORT, VÝSLEDEK, PÉČE NHP - NATURAL HAIRCARE PROGRAM PROFESIONÁLNÍ

Více

KATALOG SEMINÁŘŮ 2013

KATALOG SEMINÁŘŮ 2013 KATALOG SEMINÁŘŮ 2013 STUDIO WELLA PRAHA MILÍ KOLEGOVÉ, Velmi rádi vám opět přinášíme pestrou a inspirující nabídku vzdělávání. Nechť se stane vaším nejlepším průvodcem k novým dovednostem, které vám v

Více

BLONDE. Elevation. Inovativní servis pro váš salón

BLONDE. Elevation. Inovativní servis pro váš salón BLONDE Elevation Inovativní servis pro váš salón Blond vlasy: vášeň každé ženy Každá žena je svým způsobem krásná, smyslná a má osobnost. A právě světlá barva její osobitou krásu ještě lépe vyzdvihne.

Více

REPAIR 2. vydání Marec-April 2009

REPAIR 2. vydání Marec-April 2009 REPAIR 2. vydání Marec-April 2009 INDOLA časopis pro nezávislé kadeřníky IT SJE ALL TO ABOUT O VÁS YOU Hair by Leonardo Rizzo@Sanrizz International for INDOLA Hair by Leonardo Rizzo@Sanrizz International

Více

www.subert.cz / www.suberts.sk

www.subert.cz / www.suberts.sk www.subert.cz / www.suberts.sk Už ne olej, nyní krém! Arganový olej v Arganovém krému Výsledkem je řada Argan Velvet Výzkumné a vývojové laboratore Green Light vyvinuly 100% organický arganový olej a další

Více

OLEJOVĚ GELOVÁ BARVA S KYSELÝM PH, POLO-PERMANENTNÍ, BEZ AMONIAKU.

OLEJOVĚ GELOVÁ BARVA S KYSELÝM PH, POLO-PERMANENTNÍ, BEZ AMONIAKU. OLEJOVĚ GELOVÁ BARVA S KYSELÝM PH, POLO-PERMANENTNÍ, BEZ AMONIAKU. S olejem z borůvkových semínek a komplexu aminokyselin Amino Concentrée, uhlazuje vlasovou strukturu, uzavírá vlasové šupinky a zvýrazňuje

Více

MULTIPHLEX TECHNOLOGICKÁ PŘÍRUČKA

MULTIPHLEX TECHNOLOGICKÁ PŘÍRUČKA MULTIPHLEX TECHNOLOGICKÁ PŘÍRUČKA BLOND BEZ OBAV méně objemu 2 větší účinnost * * Na jedno zesvětlení vám postačí pouze 7 ml, u většiny konkurenčních produktů spotřebujete 15 ml na jedno zesvětlení MULTIPHLEX

Více

COLOR METHOD PROFESIONÁLNÍ SYSTÉM PRO PODPORU BARVENÍ

COLOR METHOD PROFESIONÁLNÍ SYSTÉM PRO PODPORU BARVENÍ COLOR METHOD PROFESIONÁLNÍ SYSTÉM PRO PODPORU BARVENÍ COLOR METHOD Systém pro zdokonalení barvení vlasů Klient očekává v kadeřnickém salonu více než jen barvu. Požaduje dokonalou, kvalitní a bezkonkurenční

Více

BOUDOIR fotografie. Michal Mikláš fotograf

BOUDOIR fotografie. Michal Mikláš fotograf BOUDOIR fotografie Michal Mikláš fotograf www.michalmiklas.cz Už dlouho jsem chtěla nafotit fotky ve stylu boudoir a Michal pro mě byl jasná volba. Jeho fotky, styl focení, to, jak zachycuje důležité okamžiky

Více

Obnovující péče pro létem poznamenané vlasy

Obnovující péče pro létem poznamenané vlasy Obnovující péče pro létem poznamenané vlasy Léto nám umožnilo zrelaxovat, aspoň na chvíli vypnout a dobít baterky, ale také se mohlo neblaze projevit na našich vlasech. Co s vysušenými, sluncem, mořskou

Více

Vzdělávání je tajemství úspěchu Aby Vaše kadeřnictví vynikalo nabízenými službami nad

Vzdělávání je tajemství úspěchu Aby Vaše kadeřnictví vynikalo nabízenými službami nad Vzdělávání je tajemství úspěchu Aby Vaše kadeřnictví vynikalo nabízenými službami nad ostatními,přináší profesionální školení / charismatický tým proškolený v Itálii se s Vámi ochotně podělí o nejnovější

Více

ČAS NA VAŠÍ STRANĚ LIFETEX RESIST

ČAS NA VAŠÍ STRANĚ LIFETEX RESIST Lifetex Resist ČAS NA VAŠÍ STRANĚ LIFETEX RESIST BOJUJTE AKTIVNĚ PROTI ČASU POZNEJTE SÍLU ODOLNÝCH VLASŮ Lifetex Resist posiluje obranyschopnost vlasů - tím jim pomáhá odolat známkám času a vám dává možnost

Více

Hair by Indola Global Ambassador, Leonardo Rizzo@Sanrizz DIALOG INDOLA MAGAZÍN. Vydání 2014 Leden-Únor 2014. Think smart, think Indola.

Hair by Indola Global Ambassador, Leonardo Rizzo@Sanrizz DIALOG INDOLA MAGAZÍN. Vydání 2014 Leden-Únor 2014. Think smart, think Indola. Hair by Indola Global Ambassador, Leonardo Rizzo@Sanrizz DIALOG INDOLA MAGAZÍN Vydání 2014 Leden-Únor 2014 Think smart, think Indola. INDOLA VE SVĚTĚ Úspěšný rok 2013 už je minulostí ale to pro nás neznamená,

Více

Zvolte si správné výrobky pro vytvoření účesů Schwarzkopf LOOKS 2012

Zvolte si správné výrobky pro vytvoření účesů Schwarzkopf LOOKS 2012 Příloha tiskové zprávy Praha, 21. března 2012 Schwarzkopf LOOKS 2012 Zvolte si správné výrobky pro vytvoření účesů Schwarzkopf LOOKS 2012 Kolekce Schwarzkopf LOOKS se stala synonymem pro módní vzrušující

Více

Kurzy, semináře a workshopy 1-4/ 2013. AVENUE lifestyle

Kurzy, semináře a workshopy 1-4/ 2013. AVENUE lifestyle Kurzy, semináře a workshopy 1-4/ 2013 AVENUE lifestyle Hair - Vlasy Chcete vypadat dobře za pár minut? Podvečerní školení zaměřené na práci s kónickou kulmou, žehličkou na vlasy a legendár-ním GHD stylerem.

Více

B O D Y C A R E P É Č E O C E L É T Ě L O

B O D Y C A R E P É Č E O C E L É T Ě L O B O D Y C A R E P É Č E O C E L É T Ě L O L O T U S S I Z E P É Č E O T Ě L O Základem obsahu Lotus Size Body Care od Catherine je Shea butter a vysoce kvalitní přírodní oleje především z kokosu, proteiny

Více

PROFESIONÁLNÍ BARVÍCÍ KRÉM NA VLASY TREND UP COLOR VLASOVÝ VZORNÍK

PROFESIONÁLNÍ BARVÍCÍ KRÉM NA VLASY TREND UP COLOR VLASOVÝ VZORNÍK PROFESIONÁLNÍ BARVÍCÍ KRÉM NA VLASY TREND UP COLOR VLASOVÝ VZORNÍK TREND UP COLOR PROFESIONÁLNÍ BARVÍCÍ KRÉM NA VLASY Permanentní krémová barva s přírodními rostlinnými výtažky, stabilní forma krému umožňuje

Více

Kurzy, semináře a workshopy 4q 2013. AVENUE lifestyle

Kurzy, semináře a workshopy 4q 2013. AVENUE lifestyle Kurzy, semináře a workshopy 4q 2013 AVENUE lifestyle 1.10.2013 Úžasné marmelády 2.10.2013 Přejete si, vytvořit si krásný domov? 3.10.2013 Úvod do světa interiérových parfémů Panpuri 16.10.2013 Úvod do

Více

Ukojte svou posedlost po. skvělém stylingu

Ukojte svou posedlost po. skvělém stylingu Ukojte svou posedlost po skvělém stylingu Přidejte svým vlasům na objemu, stylu, lesku a zafixujte svůj účes. Style Perfetto: stylingové a finální produkty, které se skvěle hodí pro vaše experimenty a

Více

Kniha barvení. Jak pracovat se SoColor.beauty? módní Hloubkové krytí bílých vlasů s Dream.Age. Vše o blond odstínech. Pokročilé.

Kniha barvení. Jak pracovat se SoColor.beauty? módní Hloubkové krytí bílých vlasů s Dream.Age. Vše o blond odstínech. Pokročilé. Kniha barvení Jak pracovat se SoColor.beauty? módní Hloubkové krytí bílých vlasů s Dream.Age Vše o blond odstínech Pokročilé POstupy barvení Barvěte s důvěrou Kniha barvení SoColor.Beauty od MATRIX Všechna

Více

podzim Cas pro styl Žhavé tipy i na pro chladné podzim dny! ve své kůži V barvách budete stran vidět o módě a kráse!

podzim Cas pro styl Žhavé tipy i na pro chladné podzim dny! ve své kůži V barvách budete stran vidět o módě a kráse! MÓDA podzim 2013 Žhavé tipy pro chladné dny! 22 stran o módě a kráse! Cas pro styl i na podzim ve své kůži V barvách budete vidět tipy pro Žhavé chladné dny! Nadcházející roční období vyžaduje jiný styl

Více

03-04/2016. Všechny akce platí od 1. 3. 2016 do 30. 4. 2016 nebo do vyprodání zásob. Chyby v tisku a změny vyhrazeny.

03-04/2016. Všechny akce platí od 1. 3. 2016 do 30. 4. 2016 nebo do vyprodání zásob. Chyby v tisku a změny vyhrazeny. 03-04/2016 HIGH IMPACT BRUNETTE: Novinka od SOCOLOR.beauty Tajemství olejových rituálů VOLUME ROSE Novinky od OIL WONDERS TEXTURE GAMES Novinka od TOTAL RESULTS Všechny akce platí od 1. 3. 2016 do 30.

Více

DUSY RODINA je určena pro všechny kadeřníky, kteří se rozhodli pracovat s DUSY Professional a zároveň pomáhat dětem.

DUSY RODINA je určena pro všechny kadeřníky, kteří se rozhodli pracovat s DUSY Professional a zároveň pomáhat dětem. DUSY rodina 2013 1 DUSY RODINA 2013 DUSY RODINA 2013 2 Seznamte se Pravidla DUSY RODINY DUSY RODINA je určena pro všechny kadeřníky, kteří se rozhodli pracovat s DUSY Professional a zároveň pomáhat dětem.

Více

PROFESIONÁLNÍ VLASOVÝ SYSTÉM ECOPLEX POUŽITÍ KROK PO KROKU

PROFESIONÁLNÍ VLASOVÝ SYSTÉM ECOPLEX POUŽITÍ KROK PO KROKU PROFESIONÁLNÍ VLASOVÝ SYSTÉM ECOPLEX POUŽITÍ KROK PO KROKU ZÁKLADNÍ OŠETŘENÍ BARVENÍ A ODBARVENÍ VLASŮ Efekt: formule proniká do kortexu vlasu, posiluje existující disulfidové vazby a tvoří nové. 1. Do

Více

PROFESIONÁLNÍ BARVÍCÍ KRÉM NA VLASY S KREATINEM

PROFESIONÁLNÍ BARVÍCÍ KRÉM NA VLASY S KREATINEM PROFESIONÁLNÍ BARVÍCÍ KRÉM NA VLASY S KREATINEM Dlouhotrvající, stabilní, krémová BARVA, bohatá na přírodní aktivní složky, které vyživují a hydratují vlasové vlákno. Snadné míchání a aplikace, vyvážené

Více

3 590 Kč. 5 572 Kč. 2 637 Kč

3 590 Kč. 5 572 Kč. 2 637 Kč buďte originální pánská bunda 10 429 Kč 3 590 Kč sako + 2 kalhoty 9 996 Kč 5 572 Kč pánský oblek 7 999 Kč 2 637 Kč A U R U M podprsenka Playtex a Wonderbra - 30% dámský top 1 105 Kč 580 Kč dámské hodinky

Více

www.milionoveimperium.cz

www.milionoveimperium.cz www.milionoveimperium.cz David Kirš, autor Miliónového impéria a EmailAcademy uvádí ebook WEB MILIONÁŘE A KRUH BOHATSTVÍ Tento ebook (dokument) můžete šířit a přeposílat dále, ale pouze jako celek. Není

Více

Hager Electro s.r.o. Poděbradská 186/56 180 66 Praha 9 - Hloubětín. Tel: +420 281 045 735 Fax: +420 266 107 310 vypinace@hager.cz

Hager Electro s.r.o. Poděbradská 186/56 180 66 Praha 9 - Hloubětín. Tel: +420 281 045 735 Fax: +420 266 107 310 vypinace@hager.cz Bombastické, prvotřídní, špičkové! Slova nadšení a překvapení se ozývala každou chvíli Šestnáctý ročník tradiční mezinárodní přehlídky designu a módy, který se letos konal na 65 výstavních místech, navštívilo

Více

Vyberte ty nejkrásnější dárky pro letošní Vánoce!

Vyberte ty nejkrásnější dárky pro letošní Vánoce! Tisková zpráva Praha, 15. října 2007 Atraktivní dárkové balíčky s kosmetikou od Schwarzkopf & Henkel Vyberte ty nejkrásnější dárky pro letošní Vánoce! Také už začínáte pomalu přemýšlet nad vánočními dárky?

Více

SVATEBNÍ SEN. v hotelu Savannah****deluxe

SVATEBNÍ SEN. v hotelu Savannah****deluxe SVATEBNÍ SEN v hotelu Savannah****deluxe NEJPOVOLANĚJŠÍ PARTNER PRO VAŠI SVATBU SNŮ Toužíte po nezapomenutelných momentech? Rádi byste si užili vysněnou svatbu, uvolněnou atmosféru a spokojené hosty?

Více

Désert chic. M A K E - U P K O L E K C E J A R O / L É T O

Désert chic. M A K E - U P K O L E K C E J A R O / L É T O Désert chic. M A K E - U P K O L E K C E J A R O / L É T O 2 0 1 7 PROBUĎTE V SOBĚ CESTOVATELE, PŘENESTE SE DO DALEKÝCH ZEMÍ A OBJEVTE ELEGANTNÍ STYL NOVÉ TRENDOVÉ KOLEKCE LÍČENÍ DÉSERT CHIC INSIROVANÉ

Více

MAN. Nová speciální řada pro muže

MAN. Nová speciální řada pro muže MAN Nová speciální řada pro muže Muži dnešní doby jsou neustále obklopeni reklamou, filmem a médii a chtějí mít své vlasy stejně krásné, pěstěné a upravené. 51 let 41 let 52 let Jaká je jejich přírodní

Více

Hair by Indola Global Ambassador, Leonardo Rizzo@Sanrizz INDOLA PRODUKTOVÝ KATALOG. Vydání 2011. Think smart, think Indola.

Hair by Indola Global Ambassador, Leonardo Rizzo@Sanrizz INDOLA PRODUKTOVÝ KATALOG. Vydání 2011. Think smart, think Indola. Hair by Indola Global Ambassador, Leonardo Rizzo@Sanrizz INDOLA PRODUKTOVÝ KATALOG Vydání 2011 HLEDÁTE IDEÁLNÍHO PARTNERA PRO VAŠE PODNIKÁNÍ? Indola je tu právě pro ty individuální kadeřníky, kteří hledají

Více

PŘEVEZMĚTE KONTROLU NOVINKA Z ŘADY STYLE CONNECTION: POWDER REFRESH 01 SUCHÝ ŠAMPON VE SPREJI INSPIRUJTE SE. NAVŠTIVTE SVÉHO KADEŘNÍKA.

PŘEVEZMĚTE KONTROLU NOVINKA Z ŘADY STYLE CONNECTION: POWDER REFRESH 01 SUCHÝ ŠAMPON VE SPREJI INSPIRUJTE SE. NAVŠTIVTE SVÉHO KADEŘNÍKA. PŘEVEZMĚTE KONTROLU NOVINKA Z ŘADY STYLE CONNECTION: POWDER REFRESH 01 SUCHÝ ŠAMPON VE SPREJI INSPIRUJTE SE. NAVŠTIVTE SVÉHO KADEŘNÍKA. OSVĚŽTE SVÉ VLASY NOVÝM POWDER REFRESH 01 SUCHÝM ŠAMPONEM VE SPREJI

Více

barvení a odbarvování

barvení a odbarvování barvení a odbarvování 115 Kč 4,80 Barvy Sintesis 100 ml, výběr dle vzorníku (111 odstínů). NOVINKA: zesvětlující í super rblon blond odstíny. Bezamoniakové barvy 100 ml, výběr dle vzorníku (23 odstínů)

Více

Innova Péče INDOLA. JE TO O VÁS

Innova Péče INDOLA. JE TO O VÁS Innova Péče Innova je inovativní značka, která zahrnuje jak péči tak styling ve světě profesionálních výrobku Indola Innova soft science receptura je založená na unikátní technologii VIP (Vitamin Injection

Více

Profesionální styling

Profesionální styling BE YOU Profesionální styling VŠICHNI MILUJÍ ITALSKÝ STYL A VAŠI KLIENTI TAKÉ design automobily oděvní móda ruční výroba kosmetika Linie BY je v perfektním souladu s italským konceptem módy a designu. Inspirována

Více

Suché i poškozené vlasy potřebují zvláštní péči

Suché i poškozené vlasy potřebují zvláštní péči Tiskový materiál Praha, 9. června 2011 Suché i poškozené vlasy potřebují zvláštní péči Jsou vaše vlasy vysušené, lámavé a chybí jim lesk? Možná je to proto, že je příliš vystavujete různým druhům zátěže.

Více

Technicolor VLASOVÝ VZORNÍK

Technicolor VLASOVÝ VZORNÍK Technicolor T VLASOVÝ VZORNÍK Technicolor PERMANENTNÍ BARVENÍ V KRÉM-GELU ZALOŽENÉ NA NANOTECHNOLOGIÍCH NANOMOLEKULA FÁZE 1 FÁZE 2 FÁZE 3 NANOMOLEKULA je molekula velmi malých rozměrů, která působí jako

Více

stories stories září architektura Design koncepty od Ateliéru Kunc architects

stories stories září architektura Design koncepty od Ateliéru Kunc architects S T O R I E S září 2014 architektura Design koncepty od Ateliéru Kunc architects 1 PŘEHLED PO HORKÉM A ODPOČINKOVÉM LÉTĚ K VÁM PŘICHÁZÍME S PRVNÍM VYDÁNÍM AKA STORIES, NEWSLETTERU ATELIÉRU KUNC ARCHITECTS.

Více

PROFESIONÁLNÍ VLASOVÁ PÉČE S NOVOU TVÁŘÍ

PROFESIONÁLNÍ VLASOVÁ PÉČE S NOVOU TVÁŘÍ PROFESIONÁLNÍ VLASOVÁ PÉČE S NOVOU TVÁŘÍ PROČ FRAMESI? ZKUŠENOSTI Téměř 70 let zkušeností v produkci barev a vlasové kosmetiky PROFESIONALITA Specializuje se na produkty pro salony ITALSKÝ STYL Vyhlášený

Více

Produkty určené pro použití na již vysušené vlasy pro tvar a definici účesu. Smooth Brilliance Pomáda pro lesk

Produkty určené pro použití na již vysušené vlasy pro tvar a definici účesu. Smooth Brilliance Pomáda pro lesk wet dry finish Produkty určené k aplikaci do vlhkých pro zajištění struktury a objemu. Produkty určené pro použití na již vysušené pro tvar a definici účesu. Produkty se závěrečným zkrášlujícím dotekem.

Více

2.ROČNÍK SOUTĚŽE OTEVŘENÉ NAPŘÍČ KADEŘNICKÝM SVĚTEM INSPIRACE 2012 FINALISTÉ SOUTĚŽE:

2.ROČNÍK SOUTĚŽE OTEVŘENÉ NAPŘÍČ KADEŘNICKÝM SVĚTEM INSPIRACE 2012 FINALISTÉ SOUTĚŽE: Foto: Jirka Jansch FINALISTÉ SOUTĚŽE: ROMANA TOPINKOVÁ JANA JUNOVÁ MARTINA HORÁKOVÁ VOJTĚCH BOHUSLAV MARIKA ZÁBRANSKÁ MARCELA TESLEROVÁ YVETTA KNOTKOVÁ JAN SVĚTLÍK LUKÁŠ PAVELA LENKA MALENOVSKÁ NADĚŽDA

Více

Forum, vaše módní inspirace ALPINE PRO, LINDEX a H&M.

Forum, vaše módní inspirace ALPINE PRO, LINDEX a H&M. Forum, vaše módní inspirace ALPINE PRO, LINDEX a H&M. Máme pro vás další díl naší pravidelné módní rubriky a s ním i výlet za módní inspirací značek OC Forum Liberec. V dnešním díle se naše Pětka z Fóra

Více

Tvoříme tradici Wellness

Tvoříme tradici Wellness Tvoříme tradici Wellness Kdo je NHT Global? Stabilní americká společnost, která láme rekordy už 13 let Revoluční online model podnikání, který nám ostatní závidí Působí na 38 trzích světa a své produkty

Více

Přirozená účinnost v barvě, péči a stylingu

Přirozená účinnost v barvě, péči a stylingu Tisková zpráva Praha, 13. října 2009 Trend LOHAS: nová značka ESSENSITY od Schwarzkopf Professional Přirozená účinnost v barvě, péči a stylingu Trendem současného životního stylu je LOHAS, který klade

Více

Výhradní distribuce v České a Slovenské republice: MYONE s.r.o., Prosecká 412/74, 190 00 Praha 9 - Prosek info@paulmitchell.cz, tel.

Výhradní distribuce v České a Slovenské republice: MYONE s.r.o., Prosecká 412/74, 190 00 Praha 9 - Prosek info@paulmitchell.cz, tel. the experience Výhradní distribuce v České a Slovenské republice: MYONE s.r.o., Prosecká 412/74, 190 00 Praha 9 - Prosek info@paulmitchell.cz, tel.: +420 728 96 99 76, www.paulmitchell.cz, www.facebook.com/paulmitchellczsk

Více

Hlavní příčinou NEUPRAVENÝCH, NEDISCIPLINOVANÝCH, KREPATÝCH a NEPOSLUŠNÝCH vlasů jsou stresové podmínky.

Hlavní příčinou NEUPRAVENÝCH, NEDISCIPLINOVANÝCH, KREPATÝCH a NEPOSLUŠNÝCH vlasů jsou stresové podmínky. VLASY BEZ DISCIPLÍNY Hlavní příčinou NEUPRAVENÝCH, NEDISCIPLINOVANÝCH, KREPATÝCH a NEPOSLUŠNÝCH vlasů jsou stresové podmínky. Bez dostatečné hydratace ztrácí vnější vlasové vlákno svou přirozenou elasticitu

Více

Finální zpráva. Na úvod. Čísla. Svatební Expo Wedding Expo 2012. Místo konání: Crowne Plaza Prague, Dejvice Termín: 9. a 10. 11.

Finální zpráva. Na úvod. Čísla. Svatební Expo Wedding Expo 2012. Místo konání: Crowne Plaza Prague, Dejvice Termín: 9. a 10. 11. Místo konání: Crowne Plaza Prague, Dejvice Termín: 9. a 10. 11. 2012 Na úvod Finální zpráva Svatební Expo Wedding Expo 2012 Druhý ročník Svatebního Expa se oproti minulému roku téměř zdvojnásobil. Počet

Více

Kolekce pro péči o tělo

Kolekce pro péči o tělo Kolekce pro péči o tělo Co je kolekce Triumph of Orchids? Triumph of Orchids je kolekce vysoce kvalitních produktů zaměřených na péči o obličej a tělo, které mimo jiné obsahují vzácnou složku výtažek z

Více

Kvalita a jedinečnost produktů Desert Essence

Kvalita a jedinečnost produktů Desert Essence Bambucké máslo, také známé jako shea butter, se získává z velkých hnědých ořechů afrického stromu shea tree. Obsahuje mimo jiné účinné pěstící a zkrášlující složky v podobě vitamínu A, E a F, stejně jako

Více

LINKED AKADEMIE. Informace pro partnery PROČ PODPOŘIT? PROČ LINKED AKADEMIE?

LINKED AKADEMIE. Informace pro partnery PROČ PODPOŘIT? PROČ LINKED AKADEMIE? LINKED AKADEMIE Informace pro partnery PROČ LINKED AKADEMIE? LinkedIn je nejrychleji rostoucí profesní sociální síť Je efektivním nástrojem k k budování expertní značky hledání práce získávání nových klientů

Více

WOW efekt. Okamžitý efekt v malé kouzelné ampulce: Revoluce v oblasti péče o pleť!

WOW efekt. Okamžitý efekt v malé kouzelné ampulce: Revoluce v oblasti péče o pleť! WOW efekt Okamžitý efekt v malé kouzelné ampulce: Revoluce v oblasti péče o pleť! A mpule jsou nejrychlejším a nejefektivnějším přípravkem v oblasti kosmetiky. Jsou totiž přímo nadopovány vybranými aktivními

Více

journal Exkluzivní značky Stylová taška Balea Leden 2015 pro Vaše pohodlné každodenní nákupy Kvalitní výrobky za nízkou cenu

journal Exkluzivní značky Stylová taška Balea Leden 2015 pro Vaše pohodlné každodenní nákupy Kvalitní výrobky za nízkou cenu journal Leden 2015 Exkluzivní značky Kvalitní výrobky za nízkou cenu Stylová taška pro Vaše pohodlné každodenní nákupy Výtisk zdarma. Platí od 31. 12. 2014 do vyčerpání zásob. Moje srdeční záležitost!

Více

CHLADIVÝ HYDRATAČNÍ GEL-KRÉM OSVĚŽUJÍCÍ SPRCHOVÝ/KOUPELOVÝ GEL

CHLADIVÝ HYDRATAČNÍ GEL-KRÉM OSVĚŽUJÍCÍ SPRCHOVÝ/KOUPELOVÝ GEL JE NEJVYŠŠÍ ČAS POSTARAT SE I O POKOŽKU TĚLA! DEJTE VAŠÍ KŮŽI POCÍTIT ÚŽASNÉ PĚSTÍCÍ ÚČINKY A VYBERTE SI, ZDA NAVÍC BUDE VONĚT PO LIMETKÁCH, MANDLÍCH, OLIVÁCH, SVĚŽÍMI TÓNY NEBO KOKOSEM! NÁŠ TIP NA DÁREK,

Více

Zázra ný produkt 74% PŘEDSTAVTE SI ZÁZRAČNOU REKONSTRUKCI VLASŮ ZEVNITŘ I NA POVRCHU. Repair. ELIXÍR pro obnovu poškozených vlasů AKCE TOTAL RESULTS

Zázra ný produkt 74% PŘEDSTAVTE SI ZÁZRAČNOU REKONSTRUKCI VLASŮ ZEVNITŘ I NA POVRCHU. Repair. ELIXÍR pro obnovu poškozených vlasů AKCE TOTAL RESULTS NOVÝ! Repair PŘEDSTAVTE SI ZÁZRAČNOU REKONSTRUKCI VLASŮ ZEVNITŘ I NA POVRCHU Total Results Repair [čti total rizalts ripér] dokonalé řešení pro poškozené vlasy mechanicky (kartáčováním, tepelnými úpravami...)

Více

PROFESIONÁLNÍ OŠETŘENÍ VLASŮ A VLASOVÉ POKOŽKY

PROFESIONÁLNÍ OŠETŘENÍ VLASŮ A VLASOVÉ POKOŽKY PROFESIONÁLNÍ OŠETŘENÍ VLASŮ A VLASOVÉ POKOŽKY NOVÁ KOMPLEXNÍ SLUŽBA VAŠEHO SALONU PROGRAM OŠETŘENÍ VLASOVÉ POKOŽKY A VLASŮ ZNÁME POŽADAVKY VAŠICH KLIENTŮ Chtějí vypadat opravdu dobře Rádi by posílili

Více

3. ROČNÍK SOUTĚŽE OTEVŘENÉ NAPŘÍČ KADEŘNICKÝM SVĚTEM INSPIRACE 2013 VÍTĚZ ZÍSKÁ KORUN ČESKÝCH 14 FINALISTŮ ZÍSKÁ ŘADU HODNOTNÝCH VĚCNÝCH DARŮ

3. ROČNÍK SOUTĚŽE OTEVŘENÉ NAPŘÍČ KADEŘNICKÝM SVĚTEM INSPIRACE 2013 VÍTĚZ ZÍSKÁ KORUN ČESKÝCH 14 FINALISTŮ ZÍSKÁ ŘADU HODNOTNÝCH VĚCNÝCH DARŮ Foto: Lukáš Hausenblas VÍTĚZ ZÍSKÁ 100 000 KORUN ČESKÝCH 14 FINALISTŮ ZÍSKÁ ŘADU HODNOTNÝCH VĚCNÝCH DARŮ VŠICHNI ÚČASTNÍCI ZÍSKAJÍ ORIGINÁLNÍ DIPLOM ZA ÚČAST V SOUTĚŽI VOLNOU VSTUPENKU NA VELETRH WORLD

Více

Un automne à Paris. PODZIM/ZIMA MAKE-UP KOLEKCE LÍČENÍ

Un automne à Paris. PODZIM/ZIMA MAKE-UP KOLEKCE LÍČENÍ Un automne à Paris. Zamilujte se do barevných a zářivých odstínů nové kolekce líčení Sothys Podzim v Paříži. Trendy potvrzené také v tisku! Zdroje: Magazines Avantages /Elle Výrobky P O D Z I M / Z I M

Více

NOVÝ UHLAZUJÍCÍ SYSTÉM PRO STÁLÉ NAROVNÁNÍ ZALOŽEN NA HYDROLIZOVANÉM KAŠMÍROVÉM KERATINU

NOVÝ UHLAZUJÍCÍ SYSTÉM PRO STÁLÉ NAROVNÁNÍ ZALOŽEN NA HYDROLIZOVANÉM KAŠMÍROVÉM KERATINU NOVÝ UHLAZUJÍCÍ SYSTÉM PRO STÁLÉ NAROVNÁNÍ ZALOŽEN NA HYDROLIZOVANÉM KAŠMÍROVÉM KERATINU TECHNICKÁ A MARKETINGOVÁ PRESENTACE 1 AŤ UŽ JE VLASOVÝ TREND JAKÝKOLI, March 2013 2 BUDE VELKÉ MNOŽSTVÍ ŽEN VŽDY

Více

Miliónový rok. David Kirš a Bohdana Kabátová www.milionovyrok.cz

Miliónový rok. David Kirš a Bohdana Kabátová www.milionovyrok.cz Miliónový rok David Kirš a Bohdana Kabátová www.milionovyrok.cz ÚSPĚCH NENÍ ŽÁDNÉ TAJEMSTVÍ ZPŮSOB MYŠLENÍ + VĚCI DĚLAT MÁTE JEDEN CÍL OVLÁDAT ENERGII (život sám i hmotné věci v něm jsou energie) (otevřete

Více

MILOŠ VATRT PHOTOGRAPHY

MILOŠ VATRT PHOTOGRAPHY INTIMNÍ FOTO MILOŠ VATRT PHOTOGRAPHY photography INTIMNÍ FOTOGRAFIE / TĚHOTENSKÉ FOTOGRAFIE ONA A ON INTIMNĚ / CENY A INFORMACE MILOŠ VATRT / fotograf O MNĚ Ahoj, jmenuji se Miloš. Profesionálně se focení

Více

Základní škola a Mateřská škola G.A. Lindnera Rožďalovice Modeling

Základní škola a Mateřská škola G.A. Lindnera Rožďalovice Modeling Základní škola a Mateřská škola G.A. Lindnera Rožďalovice Modeling Jméno a příjmení: Nikola Součková Třída: 5. A Školní rok: 2014/2015 Garant / konzultant: Mgr. Nina Dyčenková Datum odevzdání: 31. 03.

Více

kolekce vlasových trendů

kolekce vlasových trendů REBELSKÁ ROMANTIKA kolekce vlasových trendů jaro / léto 2016 jaro / léto 2016 Co se vám vybaví, když se řekne romantika? Zasněné pohledy, růžové tváře, pastelové barvy a nadýchané šaty, čekání na vysněného

Více

Tip: sleek.look šampon a stylingový krém BARVA Tip : Vavoom Shapemaker, sleek.look Iron Smoother DUALITY Tip : Vavoom gel pro absolutní objem

Tip: sleek.look šampon a stylingový krém BARVA Tip : Vavoom Shapemaker, sleek.look Iron Smoother DUALITY Tip : Vavoom gel pro absolutní objem Tip: sleek.look šampon a stylingový krém Pro dokonalé uhlazení a výživu vlasů použijte sleek.look šampon a krém. Šampon změkčuje strukturu vlasu a usnadňuje úpravu. Stylingový krém napomáhá uhlazení, chrání

Více

KRÁSNÉ VÁNOCE. stories. prosinec. stories. architektura, design, koncepty od Ateliéru Kunc architects

KRÁSNÉ VÁNOCE. stories. prosinec. stories. architektura, design, koncepty od Ateliéru Kunc architects KRÁSNÉ VÁNOCE 16 prosinec 2015 architektura, design, koncepty od Ateliéru Kunc architects 1 PŘEHLED 4 EDITORIAL: KRÁSNÉ VÁNOCE 2015. ODPOJTE SE 5 TÉMA: ROK 2015 V NAŠEM ATELIÉRU 15 BYDLENÍ PODLE AKA 21

Více

C Z 0 3 3 5 5. Profesionální péče o vlasy v pohodlí domova

C Z 0 3 3 5 5. Profesionální péče o vlasy v pohodlí domova C Z 0 Profesionální péče o vlasy v pohodlí domova Vaše vlasy budou vždy vaší chloubou... Rovné nebo kudrnaté, jemné nebo husté, krátké nebo dlouhé... Nezáleží na tom, jaký typ vlasů máte. Vždy na ně můžete

Více

CZE. Výsledky používání

CZE. Výsledky používání CZE Výsledky používání Gel RENU 28 je šetrný, ale účinný přípravek, který pomáhá přirozeným způsobem zmírňovat projevy stárnutí, zklidňuje pokožku a zlepšuje její celkový stav. Není jen dalším z řady běžných

Více

Střední škola řemesel a služeb Děčín IV pořádá. IV. ročník soutěže mladých kadeřníků DĚČÍNSKÁ VLNA 2015

Střední škola řemesel a služeb Děčín IV pořádá. IV. ročník soutěže mladých kadeřníků DĚČÍNSKÁ VLNA 2015 Střední škola řemesel a služeb Děčín IV pořádá IV. ročník soutěže mladých kadeřníků DĚČÍNSKÁ VLNA 2015 Akce probíhá pod záštitou Jany Vaňhové, náměstkyně hejtmana Ústeckého kraje Soutěž je zapsána ve Věstníku

Více

březen, duben 2016 akční leták

březen, duben 2016 akční leták akční leták březen, duben 2016 Nový revoluční systém na obnovu chemicky a mechanicky narušených vlasů. jeho inovované složení obohacené o aminokyseliny GARANTUJE JISTOTU V TECHNICKÉM SERVISU (barvení,

Více

Fashion Weekend: Čeští návrháři předvedli své vize!

Fashion Weekend: Čeští návrháři předvedli své vize! Fashion Weekend: Čeští návrháři předvedli své vize! Publikováno 25. 09. 2011 První zprávy z Prague Fashion Weekendu jsou tu! Prošvihly jste druhý ročník Prague Fashion Weekendu? Pojďte se na něj podívat

Více

ZAPOMEŇTE NA VŠE, CO JSTE KDY VĚDĚLI O PSACÍCH POTŘEBÁCH PARKER ZAHAJUJE REVOLUCI

ZAPOMEŇTE NA VŠE, CO JSTE KDY VĚDĚLI O PSACÍCH POTŘEBÁCH PARKER ZAHAJUJE REVOLUCI ZAPOMEŇTE NA VŠE, CO JSTE KDY VĚDĚLI O PSACÍCH POTŘEBÁCH PARKER ZAHAJUJE REVOLUCI Praha, 17. 7. 2012 - Zcela nový psací systém od značky PARKER byl vytvořen tak, aby revolučním způsobem změnil náš vztah

Více

TERAPIE NA BÁZI ČERNÉHO KAVIÁRU

TERAPIE NA BÁZI ČERNÉHO KAVIÁRU TERAPIE NA BÁZI ČERNÉHO KAVIÁRU Černý kaviár a jeho role při zachování zdraví Vašich vlasů Při provádění chemických procesů s vlasy, včetně jejich rovnání, odbarvování a barvení, mizí z vlasů různé minerály

Více

Coloured by the way you think

Coloured by the way you think Fasádní systém 1 Coloured by the way you think 2 Rozšiřujeme paletu vašich možností Barva, odstín a struktura povrchu patří k nejmocnějším zbraním v tvůrčím arzenálu každého architekta a designéra. Vyjímečný

Více

CENÍK SVATEBNÍHO FOTOGRAFOVÁNÍ PRO ROK 2017

CENÍK SVATEBNÍHO FOTOGRAFOVÁNÍ PRO ROK 2017 CENÍK SVATEBNÍHO FOTOGRAFOVÁNÍ PRO ROK 2017 MŮJ STYL Jsem profesionální fotograf z Hradce Králové a už čtyři roky se věnuji svatební fotografii. Za tu dobu se na mne s důvěrou obrátilo více jak 60 párů

Více

XII. ročník prestižní soutěže LOOK BELLA 2015

XII. ročník prestižní soutěže LOOK BELLA 2015 XII. ročník prestižní soutěže LOOK BELLA 2015 LOOK BELLA 2015 Luxury event & Big fashion show Soutěž plná krásných mladých dívek a mužů Na akcích vystupují populární osobnosti Semifinále soutěže proběhne

Více

Značka ESSENS v sobě skrývá několik významů a slov. Lze v ní objevit například stejně vyslovované anglické slovo essence, které znamená podstatu,

Značka ESSENS v sobě skrývá několik významů a slov. Lze v ní objevit například stejně vyslovované anglické slovo essence, které znamená podstatu, Značka ESSENS v sobě skrývá několik významů a slov. Lze v ní objevit například stejně vyslovované anglické slovo essence, které znamená podstatu, základ, ale i aromatickou esenci, která se používá při

Více

v tomto čísle MASK S VIBRACHROMEM / YOUR HAIR ASSISTANT / MORE INSIDE NOVINKY / I SUSTAIN BEAUTY / ČINNOST

v tomto čísle MASK S VIBRACHROMEM / YOUR HAIR ASSISTANT / MORE INSIDE NOVINKY / I SUSTAIN BEAUTY / ČINNOST v tomto čísle MASK S VIBRACHROMEM / YOUR HAIR ASSISTANT / MORE INSIDE NOVINKY / I SUSTAIN BEAUTY / ČINNOST p2 MASK S VIBRACHROMEM Co jiného je umění než samotný život? VĚŘÍME V KAŽDÝ VÝSLEDEK SEBEVYJÁDŘENÍ;

Více

LOOK BELLA 2010 Luxury event & Big fashion show

LOOK BELLA 2010 Luxury event & Big fashion show LOOK BELLA 2010 Luxury event & Big fashion show Soutěž plná krásných mladých dívek a mužů Na akcích vystupují populární osobnosti Finále soutěže se koná v luxusních prostorách hotelu v Praze Jedinečná

Více

Rodinná, těhotenská, děti a partnerská fotografie exteriér/lifestyle u Vás doma

Rodinná, těhotenská, děti a partnerská fotografie exteriér/lifestyle u Vás doma Rodinná, těhotenská, děti a partnerská fotografie exteriér/lifestyle u Vás doma 1-1,5 hod focení 10 ks fotografií v plné kvalitě na dvd potištěné jednou z Vašich fotografií koláž ze všech fotografií jako

Více

INOVATIVNÍ ZPŮSOBY NAROVNÁVÁNÍ VLASŮ A TRVALÝCH ONDULACÍ, KTERÉ VAŠE VLASY OCHRÁNÍ A DODAJÍ JIM LESK A TVAR

INOVATIVNÍ ZPŮSOBY NAROVNÁVÁNÍ VLASŮ A TRVALÝCH ONDULACÍ, KTERÉ VAŠE VLASY OCHRÁNÍ A DODAJÍ JIM LESK A TVAR ONLINE HAIR STRAIGHTENING & ONLINE PERMANENT WAVE SYSTEM INOVATIVNÍ ZPŮSOBY NAROVNÁVÁNÍ VLASŮ A TRVALÝCH ONDULACÍ, KTERÉ VAŠE VLASY OCHRÁNÍ A DODAJÍ JIM LESK A TVAR Narovnejte své vlasy Ondulujte své vlasy

Více

Střední škola řemesel a služeb Děčín IV pořádá. V. ročník soutěže mladých kadeřníků DĚČÍNSKÁ VLNA 2016

Střední škola řemesel a služeb Děčín IV pořádá. V. ročník soutěže mladých kadeřníků DĚČÍNSKÁ VLNA 2016 Střední škola řemesel a služeb Děčín IV pořádá V. ročník soutěže mladých kadeřníků DĚČÍNSKÁ VLNA 2016 AKCE PROBÍHÁ POD ZÁŠTITOU HEJTMANA ÚSTECKÉHO KRAJE OLDŘICHA BUBENÍČKA Soutěž je zapsána ve Věstníku

Více

Marketing 21. století - jak přilákat nové návštěvníky do regionu, jak je udržet a motivovat je přijet zase. Tomáš Jindříšek

Marketing 21. století - jak přilákat nové návštěvníky do regionu, jak je udržet a motivovat je přijet zase. Tomáš Jindříšek Marketing 21. století - jak přilákat nové návštěvníky do regionu, jak je udržet a motivovat je přijet zase Tomáš Jindříšek Kdo k nám dorazí? Doba zájezdních hostinců je pryč Nečekejme, až si host udělá

Více

TECHNICKÝ MANUÁL ECHOSLINE

TECHNICKÝ MANUÁL ECHOSLINE TECHNICKÝ MANUÁL ECHOSLINE TECHNICAL SOLUTIONS ECHOS COLOR PERMANENTNÍ BARVA NA VLASY PROFESIONÁLNÍ KRÉMOVÁ BARVA NA VLASY 100 ml Obsahuje včelí vosk a vitamin C. Zaručuje vysokou stabilitu odstínů a dokonalé

Více