news jaro-léto /15 KADEŘNICE LENKA WALDEROVÁ OSLNILA NA PRESTIŽNÍ SOUTĚŽI V MONAKU. Distilled Collection přináší čisté a něžné účesy.

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "news jaro-léto 2015 14/15 KADEŘNICE LENKA WALDEROVÁ OSLNILA NA PRESTIŽNÍ SOUTĚŽI V MONAKU. Distilled Collection přináší čisté a něžné účesy."

Transkript

1 jaro /15 Blesková barevná změna, kterou budete milovat! ELEMENTS CARE Využívá sílu amazonských pralesů. Bez parabenů. TEKUTÉ VLASY JSOU ZPĚT! Molekulární vlasová výplň pro posílení jemných vlasů. být online Rady, jak se prezentovat na netu. BEATA RAJSKÁ a wella Společné focení v Toskánsku, společný luxusní servis. trendy jaro-léto 2015 Distilled Collection přináší čisté a něžné účesy. TRIUMF NA ITVA 2015: PŘIVEZLI JSME ZLATO! KADEŘNICE LENKA WALDEROVÁ OSLNILA NA PRESTIŽNÍ SOUTĚŽI V MONAKU.

2 již brzy 02/03 DOKONALE HEBKÉ LUXUSNÍ VLASY. Špičková řada SYSTEM PROFESSIONAL LuxeOil oživuje vlasy přímo zevnitř. Nový krémový kondicionér LuxeOil Keratin Conditioning Cream okamžitě činí vlasy hebkými a chrání keratin, zatímco olej Reconstructive Elixir posiluje vlasy. Společně zaručují intenzívně krásnější vzhled vlasů. S luxusní směsí arganového, jojobového a mandlového oleje. SYSTEM PROFESSIONAL. VĚDA PÉČE, KTERÁ VLASY PROMĚNÍ. David Drha generální ŘEDITEL HAIR care professionals Pracovat pro Wella Professionals pro mě vždycky znamenalo být pyšný na značku, která je nejenom kreativním lídrem v technologickém pokroku kadeřnické branže, ale která je zároveň zodpovědná. V šetrnosti barev na vlasy nemáme konkurenci, barva Koleston Perfect Innosense dotáhla jemnost barvení k dokonalosti. Nyní uvádíme novou řadu Elements s maximálně přírodním složením. Zodpovědní jsme však také ke vzdělání, jak dokazuje unikátní projekt Wella/UNICEF Making Waves, podporující mladé lidi v chudých zemích, aby se dokázali lépe uplatnit na trhu práce. Kadeřničina může být nejen krásná, ale i užitečná a my se chceme o své know-how podělit s těmi, kdo neměli štěstí. Hromadu štěstí a radosti naopak odvážel z Monaka tým Lenky Walderové, která vybojovala pro Českou republiku zlatou medaili na mezinárodní kadeřnické soutěži. Jsme na ní i Gabrielu Kejmarovou, která soutěžila v kategorii Color, opravdu pyšní. Gratulujeme také salónům, které získaly titul Wella Quality Salon a máme velkou radost z nových špičkových diagnostických center Nioxin. Vám všem pak děkujeme za vynikající spolupráci v roce 2014 a těšíme se na další společný úspěšný rok! Lenka Walderová získala zlato v Čechách i v Monaku! O senzačním úspěchu naší kadeřnice z pražského salonu New You si můžete přečíst na straně 8. TOTO ČÍSLO FRISEUR NEWS PRO VÁS PŘIPRAVILY: šéfredaktorka Lucie Röslerová, design Marcela Kubíková. Časopis Friseur vydává HairCare Professionals s. r. o., K Hájům 4/1068, Praha 5 Stodůlky, datum vydání: 5. ledna 2015

3 04/05 Vlasy jsou neskutečný materiál, dá se z nich vytvořit cokoli! JAROSLAV KOŽUŠNÍK Hair Show Jardy Kožušníka TREND VISION AWARD 2014 slavnostní večer přinesl dvě špičková show a šest šťastných vítězných týmů. České finále v Hiltonu Umělci, kteří se sešli, aby společně oslavili krásu svého řemesla a jeho nejkreativnější formu. Aby se nechali okouzlit a inspirovat uměním svých kolegů. To se podařilo na českém finále WELLA TREND VISION 2014, které se konalo v rámci jubilejního 20. ročníku Picasso Hair Show v neděli 5. října v praž- Alexandre Sokolov ském hotelu Hilton. Před samotným vyhlášením vítězů čekala diváky dvě velkolepá show, která sklidila obrovský aplaus. Nejprve jeviště ovládl nekonformní Jaroslav Kožušník se svojí Hair Show. Neobvyklé téma cestu od smrti k narození, znázornil typ účesů, kostýmy i choreografie. Zajímavostí je, že oblečení včetně bot bylo celé ušité z vlasů! Spektakulární vystoupení Virtuosi di Wella připravil také kreativní ředitel Studia Wella Jan Hájek se svými nejlepšími přáteli a kolegy. Kadeřníci a kadeřnice ve fracích, dokonalá symfonická hudba, perfektně synchronizovaná choreografie a nádherné složité účesy, každý úplně jiný. Kadeřníci tak dali najevo, že ve spolupráci s Wella Professionals souzní stejně dokonale, jako symfonické těleso. Virtuosi di Wella: kadeřnické legendy pěkně pohromadě. OSUDOVÉ VÍTĚZSTVÍ GÁBINY A LENKY Zlatým hřebem, který celou sekci Wella Professionals na Picasso Hair Show uzavřel, bylo vyhlášení vítězů českého finále WELLA TREND VISION Vítězky obou kategorií Českou republiku reprezentovaly na mezinárodní finále INTERNATIONAL TREND VISION AWARD listopadu v Monaku. Kadeřníci, kteří obsadili druhé a třetí místo, je na jejich cestě doprovodili. Kategorie COLOR 1. místo Gabriela Kejmarová, Martina Tuháčková, Leona Ferstelová, Salon Gabriela Teplice 2. místo Jolana Fáberová, Magda Špačková, Simona Urbanová, De Coiffure Rakovník 3. místo Martin Grubr, Petr Bačík, Andrea Procházková, By the Way Ostrava Vítězka kategorie Color Gabriela Kejmarová s vizážistkou Martinou Tuháčkovou a nádherně probarvenou modelkou. Vítězové českého finále trend vision award 2014 Kategorie YOUNG TALENT 1. místo Lenka Walderová, Ivana Tokárska, Beata Ščotková, New You Praha 2. místo Jana Královská, Anna Rekua, Tereza Sadílková, New You Praha 3. místo Aneta Stenzelová, Aneta Stenzelová, Sabina Stenzelová, Studio de Soins Praha Porotci: vizážista Pavel Bauer a fotograf Robert Vano Tobias Lenz/Regional Education Leader 3.

4 06/07 Tato kadeřnická událost vzbudila velký zájem světových médií, proto se oba kreativní ředitelé Wella Professionals Josh Wood a Eugene Souleiman věnovali naplno také novinářům a obeznámili je se svými vizemi trendů. MONAKO ODHALILO NOVÉ TRENDY A TALENTY Lenka Walderová přivezla z mezinárodní soutěže zlatou medaili! Trend Vision Reveal: odhalení trendů roku listopadu poměřily obě vítězky českého národního finále TREND VISION AWARD 2014, Lenka Walderová a Gábina Kejmarová, své síly v konkurenci 60 kadeřníků z 35 zemí na prestižním světovém finále v kongresovém centru Grimaldi Forum monackého Monte Carla. Výsledkem je fantastická zlatá pozice Lenčina týmu v katerorii Young Talent! Tato soutěž dává vyniknout mladým kadeřnickým talentům. Soutěžní účesy musí respektovat aktuální Wella trendy. Porota hodnotí nejen účes, ale celkový outfit a vystižení myšlenky trendu. Nejemotivnějším okamžikem, kromě vyhlášení vítězů, se stala již tradičně Parade of Nations, přehlídka všech týmů s jejich národními vlajkami okamžik, kdy se všichni cítí být součástí krásného kadeřnického společenství bez ohledu na to, ze které země pocházejí. Na této velkolepé akci byly také odhaleny trendy pro příští rok. Máme se na co těšit! YOUNG TALENT: platinová cena Kategorie YOUNG TALENT platinová Velká Británie /salon Hob zlatá Česká republika / salon New You stříbrná Moldávie / salon Bagira bronzová Austrálie / salon Rokk Ebony People s Choice Award: Rumunsko, Artist Academy COLOR: platinová cena Kategorie COLOR platinová Taiwan, Una Hair Salon zlatá Austrálie, salon Biba stříbrná Thajsko, salon Oasis bronzová Nový Zéland, salon Dharma People s Choice Award: Singapur, Jasonsally Patrick Cameron: Riviera Fantastická show Patricka Camerona sklidila ovace vestoje, dojetí a slzy v očích většiny diváků. Patrick také celým programem provázel jako zkušený a charismatický spíkr. SEBASTIAN: ECLIPSE COLLECTION. Sladké princezny Patricka Camerona a modré androidky 60. let od Sassoon příjemně vyvážila hypermoderní show něžných punkerek Shaye Dempseyho a Michaela Polsinelliho. K této kolekci se vracíme na straně 26. Zlatý český tým ve složení kadeřnice Lenka Walderová, vizážistka Ivana Tokárska a modelka Beata Ščotková SASSOON: NU POP Neotřelá kombinace stylu grunge rockové hvězdy Kurta Kobaina a šik stylu supermodelky 60. let Peggy Moffit byla inspirací pro kolekci slavné kadeřnické školy. Účesy: Mark Hayes, Peter Dawson a Scott Cottis.

5 08/09 Lenka s Ivanou zvolily naprosto originální pojetí trendu Urban Native, které modelka Beata navíc dokázala prodat ze všech nejlíp. JAN HÁJEK/KREATIVNÍ ŘEDITEL STUDIA WELLA Pro mě bylo Monako neuvěřitelným zážitkem. Je to veliká motivace pro mladé kadeřníky. vizážistka Ivana Tokárska z týmu Lenky Walderové Napětí obou českých týmů při vyhlášení výsledků kategorie Young Talent na ITVA 2014 v Monaku vystřídala obrovská radost. Lenka Walderová získala v kategorii Young Talent zlato! Rozhovor s Lenkou najdete na protější straně. LENKA WALDEROVÁ PŘIVEZLA Z MONAKA ZLATOU MEDAILI! GABRIELA KEJMAROVÁ POŘÁD SE MÁME CO UČIT Tým kadeřnice Gábiny Kejmarové ze salonu Gabriela v Teplicích soutěžil v kategorii Color. Jaké dojmy si Gábina z Monaka přivezla? Byla nadšená! Gábino, jak jste se na Monako připravovala? Stejně jako na národní finále, už tam samozřejmě muselo být všechno perfektní, v Monaku jsem to jen trošku dopilovala. Jak se vám v Monaku líbilo? Jsem nadšená, byla to úžasně zorganizovaná akce a měli jsme krásné počasí. Jak se vám líbili vítězové kategorie Color, ve které jste soutěžila? Měla jsem tři favority a všichni zvítězili! Jejich práce byla dokonalá, hlavně u Taiwanu. Dosáhnout tak něžného duhového efektu na totálně černých vlasech je velké umění. Někdo si myslí, že po letech v branži všechno umí, ale od Asiatů bychom se barvení mohli učit. Co říkáte na zlaté umístění Lenky? Lenka byla moje favoritka, ať už by se byla umístila nebo ne. Její pojetí trendu bylo jiné, zajímavé a měla super modelku. Od začátku tam vynikala. Mám z ní radost! LENKA WALDEROVÁ Manžel je na mě neuvěřitelně pyšný! Lenko, jak tě pochválili doma? Můj manžel je od začátku našeho vztahu fascinovaný mou cílevědomostí. Říkal, že teď už musí být jedině ředitelem vesmíru, aby mě trumfnul. Účastnila ses už třetí soutěže Trend Vision, v čem se tvůj přístup lišil? Zprofesionalizovali jsme se. Předtím bylo všechno na kamarádské slovo, jenže když lidem zaplatíte bartrem, neodvedou stoprocentní výkon a bez toho cesta k opravdovému úspěchu nevede. Jakmile investujete do kvalitního týmu, je to velký rozdíl. Jak jsi dala dohromady svůj tým? Byla to spíš šťastná náhoda a na ty věřím. Modelku Beatu a vlastně ani vizážistku Ivanu Tokárskou jsem předtím moc neznala, ale okamžitě jsme si lidsky sedly. Co bylo podle tebe hlavním důvodem vašeho úspěchu? Beata byla jiná než ostatní modelky. Jednak je pěknější ve skutečnosti než na fotce a pak také z fotky nepoznáte její energii a přirozenost. Nikdo jí na soutěži nemohl konkurovat. Ostatní modelky chodily vystajlované, Beata chodila s culíkem a bez make-upu, jenže jakmile vlezla s podpatky na nástup na jeviště, mezi všemi okamžitě vynikla. Jak jste postupovali při tvorbě účesu pro modelku Beatu? Trend Urban Native mi byl Lenka Walderová (27 let) pracuje v pražském salonu New You. Mnohonásobná vítězka kadeřnických soutěží ovládá dokonale nejen vlasy, ale také líčení. Spolupodílí se na akcích Wella a miluje její barvy. Aktuálním favoritem je Illumina Color. Lenky snem je pracovat pro Eugene Souleimana a Joshe Wooda. Vím, že se mi to jednou povede, říká sebejistě kadeřnice, které právě vítr fouká pořádně do plachet! Ocitnout se mezi hvězdami jako je Josh Wood, Eugene Souleiman a Patrick Cameron se poštěstí opravdu jen těm nejtalentovanějším kadeřníkům! blízký a Beata do něj doslova vklouzla. Měla do bíla odbarvené vlasy, které jsem nechtěla ztmavovat, takže tento trend vyhovoval nám oběma. Její vlasy jsou jemné, takže jsme nemohli čarovat s nějakým super střihem. Proto jsme se zaměřili na zajímavý detail, který vidíte po stranách účesu. Vrchní vlasy byly učesané/neučesané, protože v zadání trendu stálo, že mají působit, jako by je učesal vítr, jako by jejich barvy byly vymyté. Myslím, že jsme vystihli ten pocit. Co jsi použila za barvy? Na žlutou barvu mixtóny 0/43 a 0/28 na základu z Color Touch 10/0 od Welly. Ta žlutá mě potrápila, zkoušela jsem dva měsíce, jak dosáhnout správného odstínu, je to o vteřinách, kdy barva chytne jiný tón. Zelenkavě modrou jsem udělala z CT 10/0 a mixtónu 0/28. Džínově modrou CT 10/0 + mixtón 0/81 a 0/88. Cítila ses na zlaté umístění? Věřím na znamení a dobrou energii a ta v tom od začátku byla takže ano, byla jsem si jistá, že postoupíme. Ráda bych poděkovala kolegům z New You, byli pro mě během přípravy na soutěž velkou oporou. Jak jsi soutěž psychicky zvládala? Když o něco jde, začnu být nervák a zmatkař. Tady mi moc pomohla Ivanka Tokárska, dokázala mě uklidnit. Hodně jsem se od ní naučila, je skvělé spolupracovat s lidmi, kteří mají zdravý odstup a jiný názor než kadeřníci. Celou dobu se mě ptala hele, proč soutěžíš, stojí ti ty nervy za to? Krásný moment přišel ve chvíli našeho vítězství, kdy mi zašeptala teď už to chápu. Změnil úspěch v Monaku tvé budoucí plány? Mám teď hodně práce v salonu, daří se nám, máme zajímavé klienty, ale teď si chci stanovit zase nějaký nový cíl. Vždycky to tak dělám, že se vrhnu do nové pracovní a životní etapy. Připravujeme focení nové kolekce s Beatou a chci jí poslat do zahraničních časopisů. Věřím, že budu jednou pracovat s Joshem Woodem a Eugenem Souleimanem. Musím zlepšit angličtinu, teď mám velkou motivaci! Můj muž je také úspěšný v práci a mívá nabídky do zahraničí, takže sním o tom, že jednou odjedeme spolu, aspoň na pár měsíců Lenka přijala prestižní nabídku na natáčení reklamy pro Mattoni v únoru Pod jejíma rukama zkrásněly vlasy topmodelky Lindy Vojtové.

6 10/11 Jaká byla moje cesta k osvícení? Před osmi lety mě v Miami srazilo auto a byl jsem na tom dost špatně. Od té doby si vážím života a práce mnohem víc. Jason Gray/britský kadeřník Sedět úplně jinak Slavný designér Issey Miyake zadal studiu Nendo Design úkol vymyslet kreativní řešení pro spoustu papíru, který zbude poté, co jsou hotové plisované látky. Výsledkem je experimentální umělecký předmět, pojmenovaný kapustové křeslo. Nový majitel obdrží roli papíru, která se postupně obnažuje svlékáním jednotlivých vrstev. Křeslo je dostatečně pevné k sezení a přitom jeho okraje i samotné sezení jsou příjemně měkké. HLEDÁNÍ CESTY K OSVÍCENÍ NEJVÍC ZAJÍMAVÁ CESTA, KTEROU MŮŽETE PODNIKNOUT, VEDE DO VAŠEHO VLASTNÍHO NITRA. Z TÉTO MYŠLENKY VYCHÁZÍ NOVÁ KOLEKCE ÚČESŮ TREND VISION 2015, KTEROU PRO WELLA PROFESSIONALS VYTVOŘILA HOLANDSKÁ KADEŘNICE HESTER WERNERT- RIJN. STEJNOU MYŠLENKU VE SVÉ TVORBĚ VYUŽÍVAJÍ I DALŠÍ UMĚLCI. DJ PIECK Jeden z nejtalentovanějších hudebních umělců své generace, španělský DJ Piek, vytvořil hudbu pro focení aktuálních trendů Wella Professionals. Zeptali jsme se ho: Hlavním tématem trendů pro jaro/léto 2015 je pohled dovnitř své osobnosti a cesta k osobnímu osvícení. Zažil jste něco podobného? Odpověděl: Samozřejmě! Každý den. V životě máte být šťastní, což znamená najít cestu, která vás dovede ke 100% přijetí sama sebe. MOST, KDE SE FOTILY NOVÉ TREND VISION 2015, JE SÁM O SOBĚ UNIKÁT Zaragoza Bridge Pavilion slavné architektky Zahy Hadid leží ve Španělsku a letos se stal místem focení kolekce TREND VISION Jde o jedinečný hybrid mezi mostem pro pěší a výstavním pavilonem. Prolínající se části mostu dávají rozptylují zvuk a rozdělují váš výhled, dávají tak návštěvníkům možnost unikátního vjemu. Talentovaná holandská stylistka, zakladatelka účesové školy a Wella Global Creative Artist. HESTER je dokonale tvůrčí osobnost se zvláštním pojetím estetiky. VYTVOŘILA Účesy pro distilled collection TREND VISION jaro-léto HESTER WERNERT-RIJN NEDOKONALOST DĚLÁ VĚCI ZAJÍMAVĚJŠÍ Jaké hlavní poselství má nová kolekce Distilled Collection? Je inspirovaná cestou za vlastním osvícením, což pro mě znamenalo vytvořit ve vlasech pocit a taky pohyb, jako by byly živé. Některé střihy jsou dost výrazné, ale vždycky v nich najdete něco jemného, neupraveně syrového. Podpořila jste výrazné střihy originálním stylingem. Tyto účesy nejsou o upravení vlasů do dokonalé formy, ale o zkoumání sebe sama. To znamená vytvořit asymetrické tvary, různě dlouhé strany a nerovnoměrnou barvu vybledlý odstín na jedné straně a trochu tmavší odstín na druhé. V nové kolekci jde víc o barevnou lehkost, jemnost a prolínání. Přesně tak, k účesům se perfektně hodila kolekce francouzské návrhářky Ley Peckre, naše představy se dokonale setkaly. Baví mě vytvářet harmonii módy a účesu, vznikne pak čistá forma naladění člověka na sebe Lea Peckre: Tkaní ze snů Smyslné tvary a barvy minerálů spolu s detaily, které jako by nebyly z tohoto světa. Modely francouzsko návrhářky Ley Peckre doplnily účesy DISTILLED COLLECTION A co o své tvorbě říká sama Lea? Žena se musí v tom, co má na sobě, cítit dobře. Jakmile má pohodlný pocit, dokáže vyjádřit sama sebe přirozeně, diskrétně a elegantně. Vždycky se snažím promítnout sama sebe do svých modelů a představit si, co bych sama ráda nosila. Mám nejkrásnější profesi na světě. Nikdy se mi nesnilo o možnostech, které mi moje práce dává. Hester Wernert-Rijn/ Global Creative Artist Wella Professionals

7 12/13 Trendy a účesy vytvořila: Hester Wernert-Rijn Oblečení a styling: stylistka Hannah Kelifa a návrhářka Lea Peckre Foto: Txema Yeste JARO/LÉTO 2015: Distilled Collection Sebepoznání má objevit váš vnitřní půvab. KDYŽ zjistíte, kdo doopravdy jste, být krásná je snadné. Nejvýznamnější cesta člověka je do jeho vlastního nitra. Pokud najdete sami sebe, najdete i přirozenou linii plynulosti a pohybu. Vyzařujete rafinovaný optimismus a elegantní lehkost bytí. Oslavte svou osobitost! Vydestilujte svou skutečnou podstatu na tu nejkoncentrovanější kapku a pak jí nechejte zaplnit celý prostor kolem vás. Z minimálního se stává maximum. Vrstvy barvy se odhalují pomocí depigmentace zesvětlení červené do jemné ambry, černé do jemného odstínu zlatého koňaku a blond je dovedena ke své nejčistší formě. Osobitost barvy je tlumená a zvýrazněná do své ikonické podoby. Krása jemné variace stínování je dosažena aplikací doteku barvy. Tvary se pomocí střihu a stylingu složí, rozloží a složí znovu a jinak. Nenásilné dýchající textury a vrstvení odhalují svůj vnitřní půvab. Účesová kolekce jaro-léto 2015 hledá noblesu vašeho Nejlepšího Já jako svůj nejvyšší cíl. Technologie, inspirovaná buňkami, zkoumá a řeší specifika vlasů, týkající se barvy i stylingu. Čerpá inspiraci z čisté a zdravé pokožky a přináší smyslnost samé DNA vaší vnitřní krásy. Maximální blond, vyjadřující sama sebe tou nejčistší a nejluxusnější formou. Použit byl přípravek Oil Reflections. White Light Bílé světlo, vytvořené Blondorem TREND VISION 2015 REVEAL Mezinárodní soutěž TVA je pokaždé místem, kde mohou kadeřníci poprvé spatřit nové účesové vize pro další rok. Nejinak tomu bylo v listopadu v Monaku, kde dva týmy předvedly kolekci pro jaro-léto a podzim-zimu. Účesy pro nadcházející sezónu připravil v duchu Distilled Collection Akin Konizi, mezinárodní kreativní ředitel salonu HOB a trojnásobný vítěz ceny Journal British Hairdresser of the Year. Modelky vnesly svou éterickou krásou do sálu pocit čistoty, lehkosti a moderní elegance. Každý účes měl detail, který rozbil jinak dokonalou formu. Barvy působily jakoby vymytým dojmem, což je principem Distilled Collection. BARVY PRO VLASY Kadeřník potřebuje barvy, s nimiž se mu snadno pracuje, které mají předvídatelný výsledek a jsou přátelské k vlasům. Barvy Wella Professionals tomuto požadavku odpovídají na 100%, tři poslední novinky mají maximální šetrnost jako hlavní prioritu.

8 14/15 Na jaře a v létě 2015 tlumte odstíny a redukujte jejich intenzitu. Umožníte přirozenému světlu a stínu ve vlasech zazářit. Josh Wood/Wella Professionals Global Creative Director, Color CO DĚLÁ ŽENY ŠŤASTNÉ? ŽENĚ NEVYSVĚTLÍTE, PROČ BY MĚLA POUŽÍVAT JINOU ZNAČKU LAKU NA NEHTY NEBO SI KOUPIT AUTO, KTERÉ SE JÍ NELÍBÍ. PROTO EXISTUJE TOLIK ZNAČEK. V PŘÍPADĚ BAREV NA VLASY SE ALE MOHOU VŠECHNY ŽENY SPOLEHNOUT NA JEDINOU. TU, KTERÁ RESPEKTUJE JEJICH OSOBNOST. Každý člověk je úplně jiný a proto je náš život pestrý. Ženy stále víc rozlišují, co je pro ně důležité a za co chtějí utratit. Vybírají si značky, kterým věří a které mají dobrou image. V tomto ohledu se mohou spolehnout na značku Wella Professionals. Poskytuje kadeřnickým salónům špičkové technologie barvení vlasů. Společně s trendovými účesovými kolekcemi a pravidelnými inovacemi mohou kadeřníci Wella Professionals splnit každé zákaznici její sen o krásných vlasech. Sen o vlasech přirozených, jako by je tak stvořila sama příroda, nebo vycizelovaných do dokonalé krásy talentovaným malířem. Ať už jde o naturalistický či vysoce sofistikovaný vzhled, o přesnou celistvou barvu nebo naopak přirozeně zářivé prameny v několika odstínech, vždy bude taková barva 100% módní a perfektní. Její nositelka získá vyšší sebevědomí. Barvicí servis v salonech Wella Professionals pod aktuálním názvem COUTURE COLOR je společnou cestou kadeřníka a jeho klientky za vysněnou barvou podle aktuálních módních trendů a především podle toho, jak se ona sama chce cítit. Tak, aby byla krásná, ale i šťastná. Josh prezentoval koncept Couture Color desítkám kadeřníků v Monaku. Ateliér Joshe Wooda v londýnském Nothing Hillu. Růžový sen? A co takhle Mořská bouře nebo Kouřový ametyst? Natónování vlasů podle módy už za 5 minut. Vaše klientky rychlé barevné změny milují. Nabídněte je! BARVA BEZ ZÁVAZKŮ COLOR TOUCH INSTAMA- TIC je novou módní senzací. Tato demi-permanetní barva umožňuje změnit tón vlasů podle módy. Garantuje krásně rozptýlený barevný efekt, díky němuž bude žena nepřehlédnutelná. Docílí zářivě lesklé barvy, ale nezávazně. Odstín se příjemně a hezky vymývá, bez viditelného barevného přechodu. Tenhle zázrak bez amoniaku obsahuje Light2 Color Complex, který kombinuje molekuly s vysokou odrazivostí světla pro lesk, dále přírodní vosk a keratin. Výsledkem je pokaždé perfektní barva bez dlouhodobého závazku. Celá procedura trvá jen 5-20 minut, podle požadované intenzity. Ta ovlivňuje také volbu Color Touch Emulsion, buď 1,9% nebo 4%. Směs kadeřník aplikuje do suchých vlasů. # Muted Mauve # Smokey Amethyst # Ocean Storm # Clear Dust # Jaded Mint # Pink Dream Perfektní módní doplněk. Žena se může změnit, kdykoli má náladu. Mark Debolt/Marie Robinson Salon NYC

9 16/17 Střih 4. Za použití břitvy seřízněte ofinu do požadované délky. 5. Vezměte 1 cm u uší a ostříhejte do požadované délky, to samé v zátylku. Za použití břitvy spojte tyto body k vytvoření základní linie. 6. Vytvořte jemné stupňování tak, že vezmete vodorovné prameny a ostříháte je v 90 stupňovém úhlu. 7. Vrchní část dejte dolů za použití základní linie jako vodítka. Styling V udržení hladkého vršku účesu použijte ubrousek a klipsy. Nastříkejte přípravkem Thermal Image k ochraně před teplem tvarovacích nástrojů Powdered Red 3. Pudrová červená Depigmentace ve své nejkrásnější podobě pozvedá ikonickou červenou na novou úroveň. Vytvořeno Blondorem Freelights a barvou Koleston Perfect Innosense. Každá z šesti modelek Distilled Collection má úplně jiný účes. Všechny však spojuje důraz na individualitu a fokus na krásné jasné barvy. Barva A) Blondor Freelights + 6% Blondor Freelights vyvíječ 1:1,5 B) KP Innosense /43 + 0/0 + 1,9% Weloxon, poměr 10:20:60 ml C) KP Innosense /43 + /65 + 0/0 + 1,9% Weloxon, poměr 15:5:10:60 ml Použijte barvu A a rozetřete do tvaru V na jemných pramenech skrz celou hlavu. Jakmile je dosaženo požadovaného zesvětlení, odstraňte normálně barvu a vlasy vysušte. 2. Vytvořte sekci tvaru kosočtverce na vršku hlavy. Začněte na předních stranách. Naneste barvu C ke kořínkům. Střídejte barvu B a C ve svislých plátcích vlasů skrz střední délky a konce. Začněte úhlopříčně vzadu u týla. Naneste barvu C ke kořínkům a střídejte B a C skrz střední délky a konce. 3. Naneste barvu B do kosočtvercové sekce od kořínků ke koncům. Nechejte působit 5 minut. 10x vyšší ochrana keratinu ELEMENTS Jemná péče se sílou přírody Nová pečující řada ELEMENTS s NuTREE komplexem, obohaceným o přírodní výtažek ze stromů, které jsou certifikovanými obnovitelnými zdroji, poskytuje až 10x více keratinové ochrany. Zklidňuje pokožku hlavy a vytvořením ochranného štítu jí pomáhá chránit před keratinovou degenerací. Panthenol vyspravuje vnitřní strukturu vlasu a váže vlhkost ve vlasu. Látka EDDS chrání keratin tím, že udržuje vlhkost uvnitř a posiluje vlasy. Jejich je rychle a viditelně obnovena. Přípravky jsou bez sulfátů, parabenů a umělých barviv. Celý zážitek péče korunuje okouzlující vůně amazonských pralesů, proto se ELEMENTS skvěle hodí pro relaxační masáže Elements působí na pokožce hlavy. Pomocí látek, omezujících podráždění pokožky, jí zajišťuje rovnováhu a ochranu vyživuje od kořínků po konečky. OBNOVUJÍCÍ ŠAMPON S luxusní voňavou pěnou. Šampon bez sulfátů a parabenů obnovuje vlhkost ve vlasech, chrání je a vyživuje od kořínků po konečky. LEHKÝ OBNOVUJÍCÍ KONDICIONÉR Forma jemného gelu. Lehoučký kondicionér bez parabenů, který posiluje každé vlasové vlákno zevnitř a pomáhá obnovit a ochránit přirozenou vitalitu vlasů. hlavy. Jsou perfektní i pro barvené vlasy. Výrobky jsou určené pro všechny typy vlasů. Jde spíš o typ klientky. Ženy, které povýšily péči o sebe na zážitek well-being, které o sebe rády pečují a pokaždé si pečlivě prohlédnou složení výrobku. Ženy, pro které jsou kvalita a příklon k ekologii vždy důležitější než cena. Ty budou nové ELEMENTS milovat! Působí uvnitř vlasu. Chrání rovnováhu vlhkosti vlasů, které vyživuje od kořínků po konečky. Působí na povrchu vlasu. Chrání vlasový keratin před dlouhodobým poškozením. OBNOVUJÍCÍ MASKA Forma extra lehkého krému. Regenerační maska bez parabenů, která intenzívně obnovuje a chrání přirozenou vnitřní strukturu vlasů a jejich pevnost. OBNOVUJÍCÍ SPREJ BEZ OPLACHU Beztížná mlha pro lepší rozčesání. Dvoufázový sprej bez parabenů pečuje o vlasy a chrání je i při každodenním shonu. Poskytuje vlasům lehoučké zpevnění. Výsledkem je ochráněná pokožka hlavy a vlasy s novou vitalitou. Nové přípravky Wella Professionals Elements jsou určeny i pro barvené vlasy.

10 18/19 Tento projekt bude určitě úspěšný. V létě jsem byla v Brazílii, je tam veliká chudoba. Lidé se ale chtějí líbit, možná aby ulehčili svému osudu. Na každém rohu je zubař a nehtové studio. Eva Švoňavová/ šéfredaktorka portálu pro kadeřníky WELLA DĚLÁ VLNY Wella Professionals dává veliký důraz na vzdělání. Jsou však země, kde k němu lidé zejména ti chudí téměř nemají přístup. A co můžete dát začínajícímu kadeřníkovi víc, než ho naučit dobře stříhat a barvit? Mezinárodní projekt Wella-Unicef Making Waves pomáhá mladým lidem prostřednictvím zkušeného dozoru, kadeřnického výcviku a také tréninku užitečných životních dovedností. Od roku 2010 je jich víc než 18000! Cílem projektu je, aby dokázali lépe uplatnit svůj potenciál na trhu práce. Mentoři evropští kadeřníci jsou vybíráni podle kadeřnických zkušeností a také svého zapáleného postoje. Své svěřence učí dva týdny a loučení bývá pokaždé velmi emotiv- Měníme osudy kadeřníků rozvojového světa ní. Díky našim mentorům jsem si uvědomil, že můžu jít dál, než jsem si myslel. Nezapomenu na to, co jsem se od nich naučil, zásadně to ovlivnilo můj život, říká jednadvacetiletý brazilský mladík po skončení letošního programu v Brazílii. facebook.com/ wellaprofessionals ANZ Jsem ještě víc pyšný na profesi, kterou jsem si vybral. student programu Wella-Unicef Making Waves BARVA 1 BASIC COLOR Úspěšný start Získáte maximum informací z oblasti barvy a osvojíte si technologické postupy jednotlivých produktů Wella Professionals. Termín Praha: , 9. 4., Termín Brno: 3. 2., 7. 4., Trvání: 1 den / hod. Cena: 350 Kč (v ceně semináře je produkt Wella, certifikát, oběd, občerstvení a studijní podklady) BLOND COLOR 2 DOKONALÉ ZESVĚTLENÍ Inspirující blond odstíny jsou vždy velkou výzvou pro kadeřníka. Předáme vám naše tipy a triky, jak vždy docílit dokonalých výsledků při barvení vašich plavovlasých zákaznic a jak dlouhodobě pečovat o jejich dlouhotrvající vzhled. Seminář je bez praxe. Termín Praha: , , 8. 4., ZÍSKEJTE TITUL TOP STYLIST 2015 Navštivte v průběhu roku 4 naše celodenní semináře dle vlastního výběru a budete se radovat nejen z nově získaných zkušeností, ale také z překrásné trofeje. Stanete se vyhledávaným odborníkem ve svém okolí a nenecháte nikoho na pochybách, že právě vy patříte do skupiny elitních kadeřníků. Aktuální nabídku seminářů najdete v tomto přehledu nebo na Termín Brno: 9. 2., , Trvání: 1 den / hod Cena: Kč COUTURE COLOR 3 REVOLUCE V BARVENÍ Nadchne vás! Vysoká škola barvení vlasů. Naučíme vás nejen barvit vlasy, ale dopřejeme kompletní color servis! Představíme vám, jak docílit efektu nejsložitějších a maximálně propracovaných technik za minimální čas a s úsporou vaší energie. Pomocí zcela nových a revolučních Wella produktů ve spolupráci s unikátními nástroji zjednodušíme vaši práci a dosáhneme brilantního výsledku. Seminář s praxí na modelkách. Termín Praha: , , , Termín Brno: , , 4. 5., Trvání: 1 den / hod Cena: Kč STŘIH 160min CUT DÁMSKÝ STŘIH Máte hodinu času na dámský střih? Dáme vám novou inspiraci pro vaši praxi. V tomto semináři se zaměřujeme na střihy v mnoha variantách, praktické a jednoduché, abyste je mohli ihned začít používat. Ověřené postupy a styly účesů jsou určeny pro všechny věkové kategorie vašich klientů. Seminář je bez praxe. Termín Praha: , , , Termín Brno: 2. 2., , , Trvání: 1 den / hod Cena: Kč LONDON CUT 2 VIDAL SASSOON Seminář pro náročné! Máte pocit, že jste již vše viděli a že vaše dovednosti dosáhly nejvyšší úrovně? Máme pro vás exkluzivní střihy proslulé školy Vidal Sassoon! Očekávejte velmi individuální přístup a maximální preciznost v oblasti střihu. Seminář s praxí na modelkách. Termín Praha: , , Trvání: 2 dny / hod Cena: Kč MEN CUT 3 PÁNSKÝ STYL Jak hravě zvládnout perfektně padnoucí účes pro všechny generace mužů od základů až k posledním trendům v oblasti pánské účesové tvorby? Rozšiřte vaši nabídku služeb pro pánskou klientelu, získejte jejich uznání a loajalitu, staňte se vyhledávaným odborníkem. Nenechejte žádného muže minout bez povšimnutí váš salon. Seminář je bez praxe. Termín Praha: 9. 3., Termín Brno: , Trvání: 1 den / hod Cena: Kč Všechny uvedené semináře jsou součástí projektu Wella Quality Salon. Hair Academy Praha Studio Wella Thámova 11, Praha 8 Hair Academy Brno Studio Wella Jandáskova 24, Brno Tel: facebook: Studio Wella Praha

11 20/21 MON STYLE Proč jste se rozhodli investovat právě do značky Nioxin? Když jsem o značce Nioxin poprvé slyšela, myšlenka výživy vlasové pokožky k docílení zdravějších vlasů mě nadchla. Za svou dlouholetou praxi v oboru jsem se nesetkala s tak revoluční technologií, která by mi umožňovala nabídnout klientům komplexní péči v rámci jedné řady včetně profesionálního poradenství díky detailním školícím metodám a prokazatelným výsledkům. Jaké máte s Nioxinem výsledky? PÉČE O ŘÍDNOUCÍ VLASY POSÍLILA V ŘÍJNU BYLA OTEVŘENA DVĚ NOVÁ DIAGNOSTICKÁ CENTRA NIOXIN, A TO V OSTRAVĚ A V PRAZE. DO RUKOU VYŠKOLENÝCH PROFESIONÁLŮ SE TAK MŮŽE S DŮVĚROU SVĚŘIT S PROBLÉMEM ZTRÁTY VLASŮ VÍCE LIDÍ. POLOŽILI JSME TŘI STEJNÉ OTÁZKY OBĚMA MAJITELKÁM, PANÍ PAVLÍNĚ VÁVROVÉ Z PRAŽSKÉHO MON STYLE A DANĚ HAPUTOVÉ Z OSTRAVSKÉHO OMORFI. Nioxin používá více než 50% našich klientů a především významné zlepšení je důvodem, proč se k nám stále vracejí a doporučují dál. Co byste poradili ohledně Nioxinu ostatním kadeřníkům? Nioxin je vlasová kůra, která nabízí mnohem víc, než ostatní vlasové přípravky. Hloubkové poškození problému nezdravých vlasů má konečně řešení, které může nabídnout v salonu každý dobrý kadeřník. facebook.com/ salonmonstyle OMORFI Proč jste se rozhodli investovat právě do značky Nioxin? Líbí se mi filosofie značky Nioxin a to, že se opravdu zabývá výzkumem pouze této problematiky. Díky tomu je schopna se zaměřit na detaily. Má dlouholetou tradici v USA a posledních třináct let je vítězem soutěží Stylist Choice Award. Jaké máte s Nioxinem výsledky? Výsledky jsou zatím vynikající s pozitivními ohlasy od klientů. Samotný proces celé terapie je pro ně příjemný. Klienti oceňují informace, které získají z trichologického vyšetření. Co byste poradili ohledně Nioxinu ostatním kadeřníkům? Doporučuji osobně vyzkoušet. Určitě budou mile překvapeni, protože to opravdu funguje. facebook.com/omorfi.salon LIQUID HAIR MOLECULAR HAIR REFILLER LEGENDA SE VRACÍ VYPLNĚNÉ RTY. HMM, A CO TAKHLE VLASY? termoaktivní Technologie je založená na esenciálních aminokyselinách Alaninu a Histidinu, které pronikají do mezer ve vlasovém vláknu A cíleně JE VYPLŇUJÍ. MOLEKULÁRNÍ VLASOVÁ VÝPLŇ Hluboký pečující efekt esenciálních aminokyselin je připraven pro náročné klienty kadeřnických salonů, pracujících se značkou SP od Wella Professionals. Staví na kombinaci zacelujícího šamponu Repair pro hloubkovou regeneraci, nových tekutých vlasů LIQUID HAIR MOLECULAR HAIR REFILLER, legendárního bestselleru, který má nyní maximálně vylepšené složení, a přípravku Perfect Ends, který posiluje a chrání tu nejcitlivější část vlasů jejich konce. Tato služba okamžitě rekonstruuje vlasová vlákna. SP Liquid Hair s esenciálními aminokyselinami poskytuje dlouhotrvající hloubkový efekt regenerace a posílení pro křehké a citlivé vlasy. Zevnitř až na povrch. Právě to dodává vlasům mnohem lepší pocit na pohled i na dotek a zvýšenou odolnost bez zatížení. Posilující efekt vydrží až 5 umytí! Přípravek je vynikající pro poškozené a křehké vlasy. Má totiž výbornou schopnost rekonstrukce vlasového vlákna. Eugene Souleiman/ Wella Professionals Creative Director, Care and Styling

12 22/23 Ráno jsme odjeli fotit do San Gimignano a turisté měli o atrakci navíc. Hlavně Italové a japonští turisté si to užívali. Kadeřníci česali přímo na ulici, ale o to byla show lepší. Modelky rozdávaly úsměvy a my jsme turisty rozháněli.. Beata Rajská via Facebook Odborný trenér Studia Wella Honza Zavadil v akci. Beata si pochvalovala spolupráci s renomovaným fotografem Stanislavem Merhoutem, kterého k projektu přizvala Wella. Místní starouškové si raději sedli, aby je ta krása neporazila. TÝM STUDIA WELLA A BEATA RAJSKÁ NAFOTILI KOLEKCI SNÍMKŮ JAKO OSLAVU ŽENSKÉ KRÁSY. TOSKÁNSKO: GENDER 2015 Stíny se dlouží a fotograf Standa Merhout chytá zlatisté světlo. Začátkem října odjel tým Wella ve složení David Drha (generální ředitel), Petr Šubert (ředitel marketingu) a Jiří Špilar s Honzou Zavadilem (odborní trenéři Studia Wella) spolu s týmem módní návrhářky Beaty Rajské do Toskánska. V plánu nebyl v žádném případě pozdně letní odpočinek, ale realizace fotografií nové kolekce Gender pro sezónu jaro-léto Neopakovatelná atmosféra toskánského venkova se stala plátnem, na které malířka Beata umístila své překrás- né modely, které vyzdvihly ženskou touhu být krásná v každém okamžiku. Malebná zákoutí ze starého syrového kamene kontrastovaly s něžnou organzou a hedvábím, fotografie proto mají výjimečnou estetiku. Kadeřníci učesali modelkám romantické účesy plné měkkých vln tak, aby byly s šaty v dokonalé harmonii. Spolupráce Rajská-Wella opět získala hlubší rozměr, který je umocněn i novým salónním servisem SPA TREATMENT. facebook.com/beatarajska Foto: Stanislav Merhout Odborný trenér Studia Wella Jirka Špilar při posledních úpravách romantického účesu z vln, který perfektně doplnil nádherný Beatin model. Spojení výjimečných značek SPA TREATMENT VYSOCE UZNÁVANÁ návrhářka Beata Rajská SE ROZHODLA SPOJIT SVÉ JMÉNO SE ZNAČKOU SP. VÝSLEDKEM JE LUXUSNÍ pečující SLUŽBA, URČENÁ PRO NÁROČNÉ KLIENTKY SALONŮ. Vlasy mají s látkami hodně společného. Obojí může působit nadýchaně, pomačkaně, může být vyžehlené, naleštěné a nebo naopak drsné a matné. Textura je důležitá jak v účesu, tak i na oblečení. Stejně jako návrhář pracuje s látkami, kadeřník pracuje s vlasy. Jeho kreativita se ale může naplno projevit, jen jsou-li vlasy v perfektní kondici, silné a zdravé. Právě to garantuje péče SP od Wella Professionals. Pracují s ní i ve Studiu Wella, jehož odborní trenéři navázali před několika lety spolupráci s Beatou Rajskou při česání modelek pro její přehlídky. Beatu přesvědčila jejich profesionální zručnost, účesy vždy krásně doplnily její ženské a elegantní modely. Navíc si osobně zamilovala řadu SP LuxeOil, a proto se rozhodla spojit své jméno právě s touto značkou a stát se tváří nového servisu SPA TREATMENT, který si budou moci od ledna dopřát zákazníci SP salónů. Služba bude časově nenáročná, ale o to účinnější. Zaručí vlasům okamžitou transformaci jejich struktury do krásy a hebkosti. Vybrané zákaznice budou mít dokonce možnost se s Beatou setkat na osobní konzultaci. Spojení kvality Beata Rajská a System Professional představují speciální péči SpaTreatment.

13 24/ ledna spouštíme zbrusu nový Wella web jako aktuální zdroj informací o všem novém a krásném, co pro kadeřníky a jejich klienty chystáme! Zahajujeme také spolupráci s předními blogerkami. Barbora Hasalová/ Junior Brand Manager HairCare Professionals JAK BÝT SPRÁVNĚ ONLINE? NA FACEBOOKU NEJSEM už z principu, SLÝCHÁTE MOŽNÁ OD SVÝCH PŘÁTEL. VÍTE ALE, jak užitečný může být pro váš byznys? Výhod online prezentace je hodně. Je levná a rychlá. Máte zajímavou slevovou akci, soutěž nebo fotky z přehlídky, kterou jste česali? Vaši fanoušci a potenciální zákazníci se o tom mohou okamžitě dozvědět! Na Facebooku můžete za pár stokorun udělat reklamu, která se ukáže lidem z okolí vašeho salónu. Webové stránky můžete udělat tak krásné, že se návštěvníkovi nebude chtít odejít. A pozor: v kurzu začíná být u nás ještě ne tolik známý Instagram. Je geniální v tom, že nemusíte být žádný spisovatel, stačí mít hezké fotky. Neocenitelným pomocníkem je v tomto ohledu chytrý telefon. Fotku dostanete do sítě pěkně zatepla. Všechno probíhá v reálném čase a je 100% aktuální! Facebook je živý organismus. Jen v České republice má 4 milióny uživatelů. To už je zajímavé číslo pro každého podnikatele. A pravidla úspěšného profilu? Nezakládejte ho, pokud mu nemůžete věnovat alespoň 30 minut dvakrát týdně. Nikdy nekupujte fanoušky! Ano, skutečně je můžete nakoupit, ale takové lidi nezajímá, co děláte, takže na obsah stránky nebudou reagovat, Facebook jí vyhodnotí jako neatraktivní a vaše příspěvky nikomu neukáže. Jen zajímavý, hezký a vtipný obsah k vám přitáhne lidi, kteří jsou pro vás perspektivními klienty. Na Facebooku také můžete dělat již zmíněné placené kampaně pro vaše město a okolí. Můžete se také domluvit s místními firmami, školami nebo institucemi, že vám budou takzvaně sdílet vaše příspěvky na jejich profilu, dostanou se tak k většímu počtu lidí. Skvělé také je, že se o svých fanoušcích hodně dozvíte díky jejich komentářům nebo fotkám. Staňte se fanouškem Welly, budeme s vámi rádi v kontaktu každý den! facebook.com/wella CZ facebook.com/studiowellapraha web Dobrá stránka salonu by měla vypadat jako krásný časopis a mít každý měsíc alespoň část nového obsahu, aby nepůsobila spíš jako zaprášená knížka v knihovně. stránky by měly mít jednoduchou strukturu, aby návštěvník intuitivně poznal, kde najde to, co hledá. Můžete se inspirovat na našich zbrusu nových Wella webových stránkách a budeme rádi, když nám na Facebook napíšete, jak se vám líbí! instagram Aplikace na sdílení fotek vznikla teprve před 4 lety, ale její úspěch je raketový. Už dorazil i k nám a chceteli zasáhnout progresívní mladé lidi, jděte do toho! Registrace je snadná a samozřejmě zdarma. Pak už jen fotit a nezapomenout fotku označit tzv. hashtagy, dělítky s klíčovými slovy. Lidé vás podle nich najdou a pokud se jim líbíte, začnou vás sledovat. Nás na Instagramu najdete pod jménem Wellaprofessionalscz. Máte-li už svůj Instagram, používejte naše hashtagy, vaše práce nás zajímá! #wellaprofessionalscz #studiowellapraha #insidewella #wellalife SMARAGD MEZI SALONY Začátkem prosince převzala prestižní titul WELLA QUALITY SALON GOLD majitelka Hair studia Smaragd Marcela Soldánová. Se svými kolegyněmi předvedla perfektně zvládnutou techniku řemesla v kolekci extravagantních objemných účesů. Marcelo, rozhodla jste se pojmout slavnostní večer docela velkolepě Každý rok jsme se tady v Brně účastnili svatebního veletrhu, ale letos jsme se rozhodli místo toho udělat našim klientům vánoční party, kde jsme zároveň převzali titul. Byla to dobrá příležitost ukázat jim, co umíme. Při běžném provozu se takové účesy samozřejmě nedělají, šlo o speciální textury a formy vlasů, inspirovali jsme se nekonformní tvorbou značky Sebastian Professional. Večírek byl perfektní! Jak jste to zvládli? Účesy jsme předem nenacvičovali, museli jsme to zvládnout načisto. Kolegyně k přípravě přistupovaly zodpovědně a profesionálně, jsou vidět roky naší společné práce. Co je silnou stránkou vašeho salónu? Řídíme se vždycky tím, že klient očekává účes, který mu Foto: Jiří Salik Sláma / Šaty: Marie Mukařovská/ Doplňky: Samodiva Stále usměvavá kadeřnice Karolína Janošková. sedí, je jiný, než mají ostatní, a precizně provedený. Práci vzájemně konzultujeme a učíme se od sebe navzájem. Hair studio Smaragd Rooseveltova 9, Brno facebook.com/hair.studio.smaragd Ředitel HairCare Professionals David Drha předává titul Marcele Soldánové. WELLA QUALITY SALON Titul uděluje společnost HairCare Professionals salónům, za jejichž kvalitu a servis se může 100% zaručit. Od ledna 2015 je nachystáno hned několik novinek. Držitelé titulu získají možnost vyzkoušet novinky jako první, soutěžit o profesionální nůžky, bude jim poskytnuta pomoc s propagací na internetu, salony také získají pravidelný přístup k aktuálním informacím, akcím a soutěžím formou Newsletteru a podporu v místě, kde sídlí. Více informací získáte u svých obchodních zástupců.

14 SEBASTIAN McQueen PRF Header-Element SEB_MQ_PRF_Head.indd Size 720 x 180 mm + Bleed 5 mm C M Y K 26/27 ECLIPSE ART COLLECTION KREATIVNÍ ŘEDITELÉ SEBASTIAN PROFESSIONAL MICHEL POLSINELLI A SHAY DEMPSEY PŘEDSTAVILI NA INTERNATIONAL TREND VISION AWARD 2014 V MONAKU NOVOU MYSTERIÓZNÍ KOLEKCI. TUTO SEZÓNU SE PONOŘILI HLUBOKO DO LIDSKÉ DNA, ABY OSLAVILI TEMNOU STRÁNKU NAŠÍ DUŠE JAKO ZDROJ INSPIRACE. PREZENTOVALI NEOBVYKLÉ TECHNIKY ZPRACOVÁNÍ VLASŮ, UNIKÁTNÍ TVARY A TEXTURY. JEDINEČNOST JEJICH PRÁCE NENECHALA OPĚT NIKOHO NA POCHYBÁCH, ŽE ZNAČKA SEBASTIAN JE LÍDR POKROKOVÉ KADEŘNICKÉ TVORBY. SEBASTIAN PROFESSIONAL: Průkopník stylingu od roku 1970 Suchý šampon DRYNAMIC Aerosolový suchý šampon. Technologicky průlomové složení okamžitě osvěžuje vlasy, dodává jim texturu a obnovuje schopnost přetvarování. Aplikace: Energicky protřepejte před každou aplikací. Nastříkejte ke kořínkům k odstranění mastnoty, poté pročesejte. Pro okamžitý efekt dodání textury nastříkejte do středních délek a vyfénujte pomocí prstů, kterými projíždíte vlasy. Garance perfektní tvarovatelnosti a textury kdykoli a kdekoli. 60. léta byla celá o experimentování s barvami i tvary. Jakmile revoluce začala, už jí nemohlo nic zastavit nejzářivější dekáda, kterou kdy svět viděl, dala prostor všem vzrušujícím věcem. Stylistku jménem Geri Cusenza z LA zastihla 70. léta rozhodnutou posunout generaci květinových dětí k neohrožené vlasové módě. Značku Sebastian založila právě na tomto principu. Na žízni po inovacích. A dnes je to stejné. Sebastian neučí, inspiruje. Hází rukavici, provokuje. Zná pravidla, ale pobízí vás, abyste je porušili. Sebastian pracuje s vlasy jinak. Překvapivě a nečekaně. Sebastian nikdy nezůstává stát na místě. Je legendární značkou pro svůj pohled daleko za horizont toho, co známe, a vývoj přípravků, které dokáží úplně vše, co si přejete s vlasy udělat. Dokonale propracované účesy do nejmenších detailů, kde třeba i každý pramen může mít jinou texturu nebo jiný typ lesku. Sebastian dokáže transformovat vlasy přesně do té formy, kterou stylista potřebuje, aby účesem zvýraznil individualitu své klientky. To je nejvyšší cíl podpořit naší odlišnost od těch ostatních. Ukázat v čem jsme originální a jedineční. Sprej pro lesk SHINE SHAKER Ultra lehký aerosolový sprej pro zářivý lesk jako zrcadlo. Aplikace: nastříkejte do suchých vlasů pro efekt lesklý jako zrcadlo. Aplikujte také před použitím horkých nástrojů pro ochranu před teplem a dodáním zářivosti lehké na dotek. Minerální sprej TEXTURE MAKER Lehký univerzální minerální sprej pro texturu. Obsahuje krystaly mořské soli pro matný finiš a střední stupeň fixace. Aplikace: Nastříkejte do mokrých vlasů před fénováním pro zpevnění a rozčepýřenou texturu. Rozprašte nad suchými vlasy a mněte rukama pro extrémní a perfektně přetvarovatelnou formu vlasů. Maximální lehkost a tvarovatelnost. Snažíme se posunout hranice. Pořádně věci rozvířit a dát kadeřníkům nový způsob pohledu na věc.

15

Kadeřnické služby. Hlavní třída 1023/55, Ostrava-Poruba, tel.: +420 596 917 811, mob.: +420 604 206 531

Kadeřnické služby. Hlavní třída 1023/55, Ostrava-Poruba, tel.: +420 596 917 811, mob.: +420 604 206 531 Kadeřnické služby Hlavní třída 1023/55, Ostrava-Poruba, tel.: +420 596 917 811, mob.: +420 604 206 531 Kadeřníci salonu Omorfi vám mohou nabídnout nejnovější trendy technik barvení, střihů, ale také společenské

Více

Kadeřnické služby. Hlavní třída 1023/55, Ostrava-Poruba, tel.: +420 596 917 811, mob.: +420 604 206 531

Kadeřnické služby. Hlavní třída 1023/55, Ostrava-Poruba, tel.: +420 596 917 811, mob.: +420 604 206 531 Kadeřnické služby Hlavní třída 1023/55, Ostrava-Poruba, tel.: +420 596 917 811, mob.: +420 604 206 531 Kadeřníci salonu Omorfi Vám mohou nabídnout nejnovější trendy technik barvení, střihů, ale také společenské

Více

VYTIŠTĚNO V ČESKÉ REPUBLICE Registrovaná značka společnosti John Paul Mitch-

VYTIŠTĚNO V ČESKÉ REPUBLICE Registrovaná značka společnosti John Paul Mitch- VYTIŠTĚNO V ČESKÉ REPUBLICE Registrovaná značka společnosti John Paul Mitch- Výkon. čistě a jednoduše. ZAŘAĎTE VYŠŠÍ RYCHLOST S BARVAMI BUDOUCNOSTI Technologie a pokrok mění vše kolem nás: smartphony,

Více

Obnovující péče pro létem poznamenané vlasy

Obnovující péče pro létem poznamenané vlasy Obnovující péče pro létem poznamenané vlasy Léto nám umožnilo zrelaxovat, aspoň na chvíli vypnout a dobít baterky, ale také se mohlo neblaze projevit na našich vlasech. Co s vysušenými, sluncem, mořskou

Více

Kurzy, semináře a workshopy 1-4/ 2013. AVENUE lifestyle

Kurzy, semináře a workshopy 1-4/ 2013. AVENUE lifestyle Kurzy, semináře a workshopy 1-4/ 2013 AVENUE lifestyle Hair - Vlasy Chcete vypadat dobře za pár minut? Podvečerní školení zaměřené na práci s kónickou kulmou, žehličkou na vlasy a legendár-ním GHD stylerem.

Více

www.milionoveimperium.cz

www.milionoveimperium.cz www.milionoveimperium.cz David Kirš, autor Miliónového impéria a EmailAcademy uvádí ebook WEB MILIONÁŘE A KRUH BOHATSTVÍ Tento ebook (dokument) můžete šířit a přeposílat dále, ale pouze jako celek. Není

Více

DUSY RODINA je určena pro všechny kadeřníky, kteří se rozhodli pracovat s DUSY Professional a zároveň pomáhat dětem.

DUSY RODINA je určena pro všechny kadeřníky, kteří se rozhodli pracovat s DUSY Professional a zároveň pomáhat dětem. DUSY rodina 2013 1 DUSY RODINA 2013 DUSY RODINA 2013 2 Seznamte se Pravidla DUSY RODINY DUSY RODINA je určena pro všechny kadeřníky, kteří se rozhodli pracovat s DUSY Professional a zároveň pomáhat dětem.

Více

Innova Péče INDOLA. JE TO O VÁS

Innova Péče INDOLA. JE TO O VÁS Innova Péče Innova je inovativní značka, která zahrnuje jak péči tak styling ve světě profesionálních výrobku Indola Innova soft science receptura je založená na unikátní technologii VIP (Vitamin Injection

Více

PROFESIONÁLNÍ OŠETŘENÍ VLASŮ A VLASOVÉ POKOŽKY

PROFESIONÁLNÍ OŠETŘENÍ VLASŮ A VLASOVÉ POKOŽKY PROFESIONÁLNÍ OŠETŘENÍ VLASŮ A VLASOVÉ POKOŽKY NOVÁ KOMPLEXNÍ SLUŽBA VAŠEHO SALONU PROGRAM OŠETŘENÍ VLASOVÉ POKOŽKY A VLASŮ ZNÁME POŽADAVKY VAŠICH KLIENTŮ Chtějí vypadat opravdu dobře Rádi by posílili

Více

TERAPIE NA BÁZI ČERNÉHO KAVIÁRU

TERAPIE NA BÁZI ČERNÉHO KAVIÁRU TERAPIE NA BÁZI ČERNÉHO KAVIÁRU Černý kaviár a jeho role při zachování zdraví Vašich vlasů Při provádění chemických procesů s vlasy, včetně jejich rovnání, odbarvování a barvení, mizí z vlasů různé minerály

Více

Zvolte ty nejlepší barvy pro vaše vlasy

Zvolte ty nejlepší barvy pro vaše vlasy Tisková zpráva Praha, 21. července 2010 Portfolio barev na vlasy značky Schwarzkopf Zvolte ty nejlepší barvy pro vaše vlasy Dopřát si vysněný odstín vlasů není nic těžkého, protože nabídka barev je dnes

Více

Dialog. INDOLA časopis pro nezávislé kadeřníky

Dialog. INDOLA časopis pro nezávislé kadeřníky Dialog INDOLA časopis pro nezávislé kadeřníky November - December 2008 OBJEVTE OBJEM PRO VÁŠ BYZNYS Ženy mají rády objemné, plné účesy cítí se více žensky, sexy a okouzlující. MÓDA KDYKOLI A KAMKOLIV SE

Více

ČERVENEC A SRPEN. WWW.KOMETTREBIC.CZ Tel : 732 401 887, 603 951 600, 605 450 007 WWW.KOMETTREBIC.CZ Tel : 732 401 887, 603 951 600, 605 450 007

ČERVENEC A SRPEN. WWW.KOMETTREBIC.CZ Tel : 732 401 887, 603 951 600, 605 450 007 WWW.KOMETTREBIC.CZ Tel : 732 401 887, 603 951 600, 605 450 007 ČERVENEC A SRPEN WWW.KOMETTREBIC.CZ Tel : 732 401 887, 603 951 600, 605 450 007 WWW.KOMETTREBIC.CZ Tel : 732 401 887, 603 951 600, 605 450 007 Akce platí pouze červenci Při koupi 5ti kusů barev Subrina

Více

Pátek 9. 10. 2011 PROGRAMOVÉ CENTRUM VELETRHU OSOBNOSTI VELETRHU. Pro návštěvníky zdarma k dispozici: 10:00 18:00

Pátek 9. 10. 2011 PROGRAMOVÉ CENTRUM VELETRHU OSOBNOSTI VELETRHU. Pro návštěvníky zdarma k dispozici: 10:00 18:00 Pátek 9. 10. 2011 PROGRAMOVÉ CENTRUM VELETRHU Pro návštěvníky zdarma k dispozici: 10:00 18:00 HAIR POINT Asociace kadeřníků ČR - oba dny střihy a úpravy účesů pražských salonů s týmem AKCZ Matuschka Int.

Více

Dusy Heat Control. ochranný sprej proti teplu 200 ml 323 Kč

Dusy Heat Control. ochranný sprej proti teplu 200 ml 323 Kč STYLE/STYLING 1 Jemná fixace Dusy Hair Shine lesk na vlasy ve spreji 100 ml 188 Kč 400 ml 309 Kč pro výjimečný lesk pomoc pro extra suché vlasy bez fixačního účinku /100 ml/ kód: 20065008 /400 ml/ kód:

Více

Finální zpráva. Na úvod. Čísla. Svatební Expo Wedding Expo 2012. Místo konání: Crowne Plaza Prague, Dejvice Termín: 9. a 10. 11.

Finální zpráva. Na úvod. Čísla. Svatební Expo Wedding Expo 2012. Místo konání: Crowne Plaza Prague, Dejvice Termín: 9. a 10. 11. Místo konání: Crowne Plaza Prague, Dejvice Termín: 9. a 10. 11. 2012 Na úvod Finální zpráva Svatební Expo Wedding Expo 2012 Druhý ročník Svatebního Expa se oproti minulému roku téměř zdvojnásobil. Počet

Více

TECHNICKÝ MANUÁL ECHOSLINE

TECHNICKÝ MANUÁL ECHOSLINE TECHNICKÝ MANUÁL ECHOSLINE TECHNICAL SOLUTIONS ECHOS COLOR PERMANENTNÍ BARVA NA VLASY PROFESIONÁLNÍ KRÉMOVÁ BARVA NA VLASY 100 ml Obsahuje včelí vosk a vitamin C. Zaručuje vysokou stabilitu odstínů a dokonalé

Více

ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Tel : 732 401 605887, 450 007 603 951 600,

ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Tel : 732 401 605887, 450 007 603 951 600, ZÁŘÍ A ŘÍJEN WWW.KOMETTREBIC.CZ Tel : WWW.KOMETTREBIC.CZ 732 401 887, 603 951 600, WWW.KOMETTREBIC.CZ Tel : 732 401 605887, 450 007 603 951 600, Tel : 732 401 887, 603 951 600, 605 450 007 605 450 007

Více

Vyberte ty nejkrásnější dárky pro letošní Vánoce!

Vyberte ty nejkrásnější dárky pro letošní Vánoce! Tisková zpráva Praha, 15. října 2007 Atraktivní dárkové balíčky s kosmetikou od Schwarzkopf & Henkel Vyberte ty nejkrásnější dárky pro letošní Vánoce! Také už začínáte pomalu přemýšlet nad vánočními dárky?

Více

Kolekce LASHFOOD produktů od JB COSMETICS

Kolekce LASHFOOD produktů od JB COSMETICS Kolekce LASHFOOD produktů od JB COSMETICS Nejnovější divize firmy JB Cosmetics (USA) LASHFOOD představuje řadu 100% přírodních kondicionérů pro růst delších, tmavších a silnějších řas (či obočí). Díky

Více

NOVINKY BIO TRAITEMENT

NOVINKY BIO TRAITEMENT NOVINKY BIO TRAITEMENT MODERNÍ SPOLEČNOST Každý den pojme naše mysl a tělo obrovské množství informací. Našich 5 smyslů je díky tomu často rozrušeno. 70-80% problémů s vlasy a pokožkou hlavy vzniká vlivem

Více

SVATEBNÍ SEN. v hotelu Savannah****deluxe

SVATEBNÍ SEN. v hotelu Savannah****deluxe SVATEBNÍ SEN v hotelu Savannah****deluxe NEJPOVOLANĚJŠÍ PARTNER PRO VAŠI SVATBU SNŮ Toužíte po nezapomenutelných momentech? Rádi byste si užili vysněnou svatbu, uvolněnou atmosféru a spokojené hosty?

Více

STRÁNKA BY NEMĚLA BÝT POUZE VIZITKOU, ALE MĚLA BY BÝT PRODEJCEM

STRÁNKA BY NEMĚLA BÝT POUZE VIZITKOU, ALE MĚLA BY BÝT PRODEJCEM Dnes se prakticky podíváme na to, co všechno musí letos vaše stránky umět, aby fungovaly a vydělávaly. STRÁNKA BY NEMĚLA BÝT POUZE VIZITKOU, ALE MĚLA BY BÝT PRODEJCEM Toto je první věc, která je velmi

Více

CZ.1.07/1.5.00/34.0619 OP: Vzdělávání pro konkurenceschopnost Zvyšování vzdělanosti pomocí e-prostoru

CZ.1.07/1.5.00/34.0619 OP: Vzdělávání pro konkurenceschopnost Zvyšování vzdělanosti pomocí e-prostoru Číslo a název projektu CZ.1.07/1.5.00/34.0619 OP: Vzdělávání pro konkurenceschopnost Zvyšování vzdělanosti pomocí e-prostoru Název a adresa školy Soukromá střední škola a jazyková škola s právem státní

Více

6. ROČNÍK SOUTĚŽE OTEVŘENÉ NAPŘÍČ KADEŘNICKÝM SVĚTEM INSPIRACE 2016 FINALISTÉ SOUTĚŽE: PROCHÁZKOVÁ DENISA JIRÁSKOVÁ KOMÍNKOVÁ

6. ROČNÍK SOUTĚŽE OTEVŘENÉ NAPŘÍČ KADEŘNICKÝM SVĚTEM INSPIRACE 2016 FINALISTÉ SOUTĚŽE: PROCHÁZKOVÁ DENISA JIRÁSKOVÁ KOMÍNKOVÁ FINALISTÉ SOUTĚŽE: ANDREA MALÁ ANNA PROCHÁZKOVÁ DENISA JIRÁSKOVÁ EVA KOMÍNKOVÁ HELENA KRUPIČKOVÁ JITKA SVOBODOVÁ MARIE MALATOVÁ MARKÉTA LEVÁ NADĚŽDA ELIÁŠOVÁ PATRIK HAGARA TÁŇA TOMÁŠKOVÁ VĚRA ŠKRAŇKOVÁ

Více

František Hönig výhradní zastoupení značky Sonor pro Českou Republiku - www.sonorista.cz

František Hönig výhradní zastoupení značky Sonor pro Českou Republiku - www.sonorista.cz František Hönig výhradní zastoupení značky Sonor pro Českou Republiku - www.sonorista.cz ProLite je nová série od firmy SONOR. Je výsledkem 135leté zkušenosti s výrobou bicích nástrojů, spojením nadšení

Více

PÁTEK 10. 4. 2015 PROGRAMOVÉ CENTRUM VELETRHU PRAVÉ KŘÍDLO STŘEDNÍ HALA

PÁTEK 10. 4. 2015 PROGRAMOVÉ CENTRUM VELETRHU PRAVÉ KŘÍDLO STŘEDNÍ HALA PROGRAMOVÉ CENTRUM VELETRHU LEVÉ KŘÍDLO BEZPLATNÁ PREVENCE ZDRAVÍ Stan proti melanomu (LK 10) Prof. MUDr. P. Arenberger, DrSc.,MBA a tým dermatologů FNKV PETRA CLINIC (LK 11) Petra Řehořková, poradna Kliniky

Více

FENOMENÁLNÍ ŘASENKA. FM GROUP MAKE UP NOVINKY jaro 2014

FENOMENÁLNÍ ŘASENKA. FM GROUP MAKE UP NOVINKY jaro 2014 FENOMENÁLNÍ ŘASENKA Jakých výsledků je možné dosáhnout s novou Řasenkou? Nová Fenomenální řasenka poskytuje fenomenální výsledky: prodlužuje, zahušťuje, přesně odděluje a natáčí řasy. Díky speciálně navrženému

Více

XII. ročník prestižní soutěže LOOK BELLA 2015

XII. ročník prestižní soutěže LOOK BELLA 2015 XII. ročník prestižní soutěže LOOK BELLA 2015 LOOK BELLA 2015 Luxury event & Big fashion show Soutěž plná krásných mladých dívek a mužů Na akcích vystupují populární osobnosti Semifinále soutěže proběhne

Více

Svatební. Kolekce. pro

Svatební. Kolekce. pro Svatební Kolekce pro Svatební Kolekce Každým rokem přichází pařížský ateliér kadeřnického umění L Oréal Professionnel se svatební kolekcí, která nabízí inspiraci nejen samotným kadeřníkům, ale i zákaznicím

Více

již 10 let jsme tu pro Vás

již 10 let jsme tu pro Vás již 10 let jsme tu pro Vás 2000 - první zákazníci, prodejna, dílna, kancelář, vše pohromodě a staraly jsme se o Vás dvě 2001 - přibyla nám kolegyně a dílnu jsme přestěhovali do patra 2002 - již jsme ve

Více

Continental Comfort Kontinentální postele

Continental Comfort Kontinentální postele Continental Comfort Kontinentální postele Continental Comfort Original Box Bed by Tropico KRÁLOVSKÝ SPÁNEK Po náročném dni, často plném rychlosti, stresu, fyzické a psychické aktivity, je dobré pečovat

Více

1. KOSMETIKA 3 2. KADEŘNICTVÍ 6

1. KOSMETIKA 3 2. KADEŘNICTVÍ 6 Obsah 1. KOSMETIKA 3 1.1 Základní kosmetické programy 3 1.2 Doplňkové kosmetické programy 3 1.3 Kosmetické programy dle ročních období 3 1.4 Ošetření pleti s akné 4 1.5 Chemický peeling 4 1.6 Galvanická

Více

POLAROID WORKSHOP. sobota 10. března 2012 13:00 20:00 Creative Gate Jindřišská 5, Praha 1

POLAROID WORKSHOP. sobota 10. března 2012 13:00 20:00 Creative Gate Jindřišská 5, Praha 1 POLAROID WORKSHOP sobota 10. března 2012 13:00 20:00 Creative Gate Jindřišská 5, Praha 1 ZÁKLADNÍ INFORMACE V PolaroidLove jsme pro vás přichystali první Polaroidový workshop! Nadšenců pro instantní fotografii

Více

placená inzerce SYMFONY placená inzerce /18/ KVĚTEN I ČERVEN /36/ PROGRAM ŠKOLENÍ KVĚTEN I ČERVEN Vorlíčkovi kadeřnické potřeby, s.r.o. DUSY školení na barvení DUSY Professional

Více

Dynamic dynamická. Synergy synergická. Young mladá

Dynamic dynamická. Synergy synergická. Young mladá katalog VLASOVÉ KOSMETIKY Produkty německé značky DUSY Professional se vyznačují vynikající a profesionální kvalitou již od roku 1954. Díky jedinečným inovacím nabízí komplexní péči o zdraví, krásu a dokonalý

Více

ZÁŽITKY PRO FIRMY ALLEGRIA - FIRMA NA ZÁŽITKY. užijte si. ...a jak vypadá Vaše schůzka s VIP klientem?

ZÁŽITKY PRO FIRMY ALLEGRIA - FIRMA NA ZÁŽITKY. užijte si. ...a jak vypadá Vaše schůzka s VIP klientem? ZÁŽITKY PRO FIRMY užijte si vztahy se svými klienty, je to pro Vás jediná spolehlivá investice, která se Vám stonásobně vrátí...a jak vypadá Vaše schůzka s VIP klientem? ALLEGRIA - FIRMA NA ZÁŽITKY vznikla

Více

Miliónový rok. David Kirš a Bohdana Kabátová www.milionovyrok.cz

Miliónový rok. David Kirš a Bohdana Kabátová www.milionovyrok.cz Miliónový rok David Kirš a Bohdana Kabátová www.milionovyrok.cz ÚSPĚCH NENÍ ŽÁDNÉ TAJEMSTVÍ ZPŮSOB MYŠLENÍ + VĚCI DĚLAT MÁTE JEDEN CÍL OVLÁDAT ENERGII (život sám i hmotné věci v něm jsou energie) (otevřete

Více

Profi Hair s.r.o. profihair

Profi Hair s.r.o. profihair nová generace barev nová generace barev JEDNODUCHÁ ELEGANCE Z PŘÍRODY, pro dosažení opravdového luxusu 21.století. Barvy nové generace s přírodními oleji, které nám zaručují zdravé, lesklé, hebké a hydratované

Více

CENÍK KOSMETICKÉHO OŠETŘENÍ. Kosmetické ošetření. (povrchové čištění, soft peeling, úprava obočí, depilace v obličeji, hloubkové čištění ultrazvukem,

CENÍK KOSMETICKÉHO OŠETŘENÍ. Kosmetické ošetření. (povrchové čištění, soft peeling, úprava obočí, depilace v obličeji, hloubkové čištění ultrazvukem, CENÍK KOSMETICKÉHO OŠETŘENÍ Kosmetické ošetření 530, Kč (povrchové čištění, soft peeling, úprava obočí, depilace v obličeji, hloubkové čištění ultrzvukem, sérum, masáž obličeje a krku, maska, maska na

Více

Nové produkty KATALOG VŮNÍ 2015

Nové produkty KATALOG VŮNÍ 2015 Nové produkty KATALOG VŮNÍ 2015 PĚNA NA ČIŠTĚNÍ PLETI Facial cleansing foam 150 ml 1 260,00 /1 l Jemná, ale účinná ideální pro každodenní péči! Odstraňuje make-up a nečistoty a vaše pokožka zůstává svěží,

Více

Základní škola a Mateřská škola G.A. Lindnera Rožďalovice Modeling

Základní škola a Mateřská škola G.A. Lindnera Rožďalovice Modeling Základní škola a Mateřská škola G.A. Lindnera Rožďalovice Modeling Jméno a příjmení: Nikola Součková Třída: 5. A Školní rok: 2014/2015 Garant / konzultant: Mgr. Nina Dyčenková Datum odevzdání: 31. 03.

Více

Koncentrované Anti-aging sérum pro péči o obličej a krk. Sérum aktivuje

Koncentrované Anti-aging sérum pro péči o obličej a krk. Sérum aktivuje Koncentrované Anti-aging sérum pro péči o obličej a krk. Sérum aktivuje regeneraci hlubokých vrstev pleti, vyplňuje hluboké i mimické vrásky a zabraňuje tvorbě nových. Výsledky jsou ihned vidět ve zpevnění,

Více

O čem je Historická příležitost?

O čem je Historická příležitost? Pro partnery O čem je Historická příležitost? Historická příležitost je více jak 24týdenní online program o tom, jak vydělat na neopakovatelné politicko-ekonomické změně důchodového systému v České republice,

Více

O FESTIVALU Krása v nás a kolem nás

O FESTIVALU Krása v nás a kolem nás fdfestival.cz O FESTIVALU Krása v nás a kolem nás. Přesně tak zní motto horké novinky ve světě módy a designu. Doposud byly tyto věci výsadou těch, kteří se chtěli aktivně a osobně zúčastňovat módních

Více

Prémiové firemní dárky a potřeby pro manažery

Prémiové firemní dárky a potřeby pro manažery Prémiové firemní dárky a potřeby pro manažery BRAND GIFTS, a.s. je specialista na značkové firemní dárky a hlavní distributor obchodních dárků se značkami světových módních návrhářů CERRUTI 1881, CACHAREL,

Více

Vnímání citu SLOVO DAR ŽIVOTA. Přemysl Dvořáček

Vnímání citu SLOVO DAR ŽIVOTA. Přemysl Dvořáček Vnímání citu SLOVO DAR ŽIVOTA Přemysl Dvořáček Vnímání citu Uzavřený kruh poznání sebelásky byl název souboru citací zveřejněných v knižním titulu Labyrint zdraví. Nyní nakladatelství Na-Ra nabízí soubor

Více

LINKED AKADEMIE. Informace pro partnery PROČ PODPOŘIT? PROČ LINKED AKADEMIE?

LINKED AKADEMIE. Informace pro partnery PROČ PODPOŘIT? PROČ LINKED AKADEMIE? LINKED AKADEMIE Informace pro partnery PROČ LINKED AKADEMIE? LinkedIn je nejrychleji rostoucí profesní sociální síť Je efektivním nástrojem k k budování expertní značky hledání práce získávání nových klientů

Více

SafeHair. Milá kadeřnice, milý kadeřníku,

SafeHair. Milá kadeřnice, milý kadeřníku, Milá kadeřnice, milý kadeřníku, přiložený dotazník byl vypracován, aby bylo možné posoudit dlouhodobě zlepšit zdravotní ochranu v Evropě - zejména ochranu pokožky - na kadeřnickém pracovišti. Pracovně

Více

Značka ESSENS v sobě skrývá několik významů a slov. Lze v ní objevit například stejně vyslovované anglické slovo essence, které znamená podstatu,

Značka ESSENS v sobě skrývá několik významů a slov. Lze v ní objevit například stejně vyslovované anglické slovo essence, které znamená podstatu, Značka ESSENS v sobě skrývá několik významů a slov. Lze v ní objevit například stejně vyslovované anglické slovo essence, které znamená podstatu, základ, ale i aromatickou esenci, která se používá při

Více

[22-31] TÓNOVÁNÍ BÍLÝCH VLASŮ [36-37] OTÁZKY & ODPOVĚDI [02] OBSAH [03]

[22-31] TÓNOVÁNÍ BÍLÝCH VLASŮ [36-37] OTÁZKY & ODPOVĚDI [02] OBSAH [03] TECHNICKÝ MANUÁL OBSAH [04-05] POTŘEBY MUŽŮ [06] KONCEPT [07-15] PÉČE [16-21] styling [22-31] TÓNOVÁNÍ BÍLÝCH VLASŮ [32-33] [3D]SLUŽBY [34-35] SORTIMENT [36-37] OTÁZKY & ODPOVĚDI [02] OBSAH [03] MUŽI KOMENTÁŘE

Více

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ PRO ŽENY

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ PRO ŽENY KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ PRO ŽENY 1 ošetření Ošetření " student" 480,00 Základní ošetření dle typu pleti - bez masáže 620,00 SPECIFICKÁ OŠETŘENÍ dle ošetření využíváme OXY DERMA -přístrojového prokysličování

Více

VESELÝ SENIOR, NADAČNÍ

VESELÝ SENIOR, NADAČNÍ VESELÝ SENIOR, NADAČNÍ FOND STÁŘÍ JE ETAPOU ŽIVOTA, KTERÁ ČEKÁ KAŽDÉHO Z NÁS A PROTO BYCHOM JI NEMĚLI IGNOROVAT. VYBRANÉ AKTIVITY, AKCE VESELÉHO SENIORA 2006-2010 MALOVÁNÍ NA PALMOVCE 28. 10. 2006 Charitativní

Více

ACTIVE REPAIR ESTHELIFT

ACTIVE REPAIR ESTHELIFT Pečuje o Vás Renáta Kovaříková-Matějková majitelka salonu CYCLO SYSTÉM CYCLO SYSTÉM komplet + oční okolí 1 600,- BĚLENÍ - WHITE SYSTÉM BĚLENÍ - WHITE SYSTÉM + ruce OXY THERAPIE - OMLAZENÍ 1 500,- 1 600,-

Více

fotostudio HARRER ateliér kreativní a trikové fotografie Rámcový ceník fotografických služeb - technická a průmyslová fotografie

fotostudio HARRER ateliér kreativní a trikové fotografie Rámcový ceník fotografických služeb - technická a průmyslová fotografie Rámcový ceník fotografických služeb - technická a průmyslová fotografie Jiráskova 4, 411 12 Čížkovice - www.harrer.eu - studio@harrer.eu - +420 774 427 737 Rámcový ceník fotografických služeb - produktová

Více

600 000 vkladových katalogů v předvánoční kampani Festina

600 000 vkladových katalogů v předvánoční kampani Festina 3 2011 prosinec 2011 Vážení obchodní přátelé Přesto že čas je něco, s čím jsme tak těsně spjatí, zdá se jakoby běžel stále rychleji a předvánoční období je tu po roce zpět v plném proudu. Dovolte mi tedy,

Více

CENÍK. 350,-Kč + 10,-Kč za každý nový tip. 1,-až 15,-Kč (cena se může navýšit podle náročnosti)

CENÍK. 350,-Kč + 10,-Kč za každý nový tip. 1,-až 15,-Kč (cena se může navýšit podle náročnosti) MANIKÚRA A MODELÁŽ NEHTŮ CENÍK Manikúra přírodní nehty: Manikúra Pshine Parafínový zábal Masáž rukou vonným olejem Výživné lakování Lakování + nadlak + sušič Lakování zdobené + nadlak + sušič 215,-Kč 295,-Kč

Více

Akční nabídka a slevy. pro kadeřnické salony ČR a SR platná v období

Akční nabídka a slevy. pro kadeřnické salony ČR a SR platná v období Akční nabídka a slevy pro kadeřnické salony ČR a SR platná v období 1. 1. 28. 2. 2015 25+5 25 Black Sintesis Color Cream 100 ml STARTOVACÍ SET BLACK pouze pro nové zákazníky startovací set lze zakoupit

Více

Hyaluronová řada. podpírá / vyhlazuje / zpevňuje

Hyaluronová řada. podpírá / vyhlazuje / zpevňuje Hyaluronová řada podpírá / vyhlazuje / zpevňuje Péče o pleť s kyselinou hyaluronovou Denní a noční krém Quicklift Denní a noční sérum Oční krém Quicklift Oční sérum Kyselina hyaluronová Obsah kyseliny

Více

Sociální síť. = propojená skupina lidí na internetu

Sociální síť. = propojená skupina lidí na internetu Sociální sítě Sociální síť = propojená skupina lidí na internetu registrovaným členům umožňuje vytvářet osobní (či firemní) veřejný či částečně veřejný profil, komunikovat spolu, sdílet informace, fotografie,

Více

Data a akce říjen prosinec roku 2014 Všechna data si přepište do svých diářů, jen tak na nic nezapomenete A pamatujte Informovanost plodí sebedůvěru

Data a akce říjen prosinec roku 2014 Všechna data si přepište do svých diářů, jen tak na nic nezapomenete A pamatujte Informovanost plodí sebedůvěru Data a akce říjen prosinec roku 2014 Všechna data si přepište do svých diářů, jen tak na nic nezapomenete A pamatujte Informovanost plodí sebedůvěru prosím o společnou komunikaci a včasné nahlášení na

Více

7 osvědčených tipů jak vybudovat základnu věrných zákazníků

7 osvědčených tipů jak vybudovat základnu věrných zákazníků 7 osvědčených tipů jak vybudovat základnu věrných zákazníků 1. lekce Doporučení => nejlepší zdroj nových zakázek Malé a střední firmy dennodenně hledají ať už nové nebo staré, osvědčené marketingové taktiky

Více

MAXIMA řada Tutto. kód zboží název zboží popis cena. KYSLIČNÍKY MXOXY00105 ACTIVATOR 6 % 20 vol. Kysličník - krémová oxidační emulze 1000 ml 149 Kč

MAXIMA řada Tutto. kód zboží název zboží popis cena. KYSLIČNÍKY MXOXY00105 ACTIVATOR 6 % 20 vol. Kysličník - krémová oxidační emulze 1000 ml 149 Kč MAXIMA řada Tutto kód zboží popis cena KYSLIČNÍKY MXOXY00105 ACTIVATOR 6 % 20 vol. Kysličník - krémová oxidační emulze 1000 ml 149 Kč TUTTO WAWE PREPARACE MXPTR00139 0 PERM FLUID Tekutá trvalá silná na

Více

Přehled služeb turistického videoportálu Cestykrajem.cz

Přehled služeb turistického videoportálu Cestykrajem.cz Přehled služeb turistického videoportálu Cestykrajem.cz 1. Představení portálu Cestykrajem.cz jsou užitečný on-line průvodce pro všechny tuzemské i zahraniční turisty se silnou propagací a viditelnou reklamou.

Více

Rodinná, těhotenská, děti a partnerská fotografie exteriér/lifestyle u Vás doma

Rodinná, těhotenská, děti a partnerská fotografie exteriér/lifestyle u Vás doma Rodinná, těhotenská, děti a partnerská fotografie exteriér/lifestyle u Vás doma 1-1,5 hod focení 10 ks fotografií v plné kvalitě na dvd potištěné jednou z Vašich fotografií koláž ze všech fotografií jako

Více

WOR(l)D GLOBAL NETWORK SKVĚLÁ OBCHODNÍ PŘÍLEŽITOST. Změna, na kterou jste čekali!

WOR(l)D GLOBAL NETWORK SKVĚLÁ OBCHODNÍ PŘÍLEŽITOST. Změna, na kterou jste čekali! WOR(l)D GLOBAL NETWORK SKVĚLÁ OBCHODNÍ PŘÍLEŽITOST Změna, na kterou jste čekali! A public Company SINGAPUR USA NEW YORK UK LONDÝN EVROPA ITÁLIE ČÍNA SHENZHEN RUSKO MOSKVA WOR(I)D GLOBAL NETWORK JE VEŘEJNÁ

Více

GIGA BEST. řasenka / riasenka

GIGA BEST. řasenka / riasenka KATALOG / 2015 GIGA řasenka / riasenka Řasenka pro gigantický objem s regeneračními účinky vitamínů E, C a F. Široký objemový kartáček minimalizuje slepení řas díky rovnoměrnému nanášení. BEST řasenka

Více

LOOK BELLA 2010 Luxury event & Big fashion show

LOOK BELLA 2010 Luxury event & Big fashion show LOOK BELLA 2010 Luxury event & Big fashion show Soutěž plná krásných mladých dívek a mužů Na akcích vystupují populární osobnosti Finále soutěže se koná v luxusních prostorách hotelu v Praze Jedinečná

Více

Jsme reklama v Supermarketu.

Jsme reklama v Supermarketu. Jsme reklama v Supermarketu. InstoreRadio vzbuzuje emoce! InstoreRadio je přes satelit vysílaný hudební a informační program, díky kterému supermarket zpříjemňuje nákup zákazníkům. Tyto programy jsou oblíbené,

Více

REPREZENTATIVNÍ MÓDNÍ SHOW

REPREZENTATIVNÍ MÓDNÍ SHOW REPREZENTATIVNÍ MÓDNÍ SHOW Úvod 2001 - Návrhářka Petra Pilařová vstupuje na český módní trh a spolupracuje s oděvními společnostmi jako designerka. 2004 Zakládá vlastní oděvní atelier v Kutné Hoře a začíná

Více

Lístky konopí jsou bohaté na obsah chlorofylu, který má protizánětlivé účinky. Lístky jsou alkalické, napomáhají k odkyselení organismu.

Lístky konopí jsou bohaté na obsah chlorofylu, který má protizánětlivé účinky. Lístky jsou alkalické, napomáhají k odkyselení organismu. Zdraví Krása Pohoda O nás Soin Royal je česká značka profesionální přírodní kosmetiky. Jedinečnost produktů Soin Royal představuje spojení prvků tradiční medicíny a moderních vědeckých poznatků. Částice

Více

VELETRH: ÚČINNÝ MARKETINGOVÝ a OBCHODNÍ NÁSTROJ

VELETRH: ÚČINNÝ MARKETINGOVÝ a OBCHODNÍ NÁSTROJ VELETRH: ÚČINNÝ MARKETINGOVÝ a OBCHODNÍ NÁSTROJ Jaroslav Bílek, strategický marketing Veletrhy Brno, a.s., 2010 Cíle marketingové kampaně 2 Jaký bývá cíl marketingových kampaní v době krize? Zákazníci

Více

Máš umělecké střevo? Soutěž pro studenty středních škol a gymnázií

Máš umělecké střevo? Soutěž pro studenty středních škol a gymnázií Máš umělecké střevo? Soutěž pro studenty středních škol a gymnázií Máš umělecké střevo? Máš umělecké střevo? ( MUS? ) je soutěž určená žákům středních škol a gymnázií se zájmem o výtvarné umění. Cílem

Více

MILOŠ VATRT PHOTOGRAPHY

MILOŠ VATRT PHOTOGRAPHY RODINNÉ PORTRÉTY MILOŠ VATRT PHOTOGRAPHY photography OD FOCENÍ PO TISK / TIPY CO S SEBOU VZÍT KDE SE NEJLÉPE FOTÍ? / RODINNÉ FOTO / CENY A INFORMACE MILOŠ VATRT / fotograf VÍTEJTE Ahoj, jmenuji se Miloš.

Více

gamifikace pro verejnost hravý event marketing

gamifikace pro verejnost hravý event marketing ˇ pro verejnost hravý event marketing Chtěli byste dát vědět více lidem o své instituci, značce či produktu a oslovit nové cílové skupiny? více motivovat již stávající klienty k určité činnosti a vzbuzovat

Více

1277 Bunda dámská Soft Shell malířská, str. 98 1275 Bunda Soft Shell malířská, str. 98 3275 Kalhoty malířské s HP, str. 96

1277 Bunda dámská Soft Shell malířská, str. 98 1275 Bunda Soft Shell malířská, str. 98 3275 Kalhoty malířské s HP, str. 96 94 1277 Bunda dámská Soft Shell malířská, str. 98 1275 Bunda Soft Shell malířská, str. 98 3275 Kalhoty malířské s HP, str. 96 SVOBODA PŘI PRÁCI. KOLEKCE PRO MALÍŘE ÚŽASNÝ KOMFORT, KTERÝ PERFEKTNĚ PADNE

Více

CENÍK COLOSTRUM. Colostrum ESSENS. Cena: 695,00 Kč. Sprchový gel s colostrem 200 ml. Cena: 120,00 Kč

CENÍK COLOSTRUM. Colostrum ESSENS. Cena: 695,00 Kč. Sprchový gel s colostrem 200 ml. Cena: 120,00 Kč CENÍK COLOSTRUM Colostrum ESSENS Charakteristika: Doplněk stravy COLOSTRUM obsahuje bovinní colostrum. Bovinní colostrum (mlezivo) je první mléko produkované mléčnými žlázami po porodu. Colostrum je cenné

Více

JE NEJVĚTŠÍ PODZIMNÍ SVATEBNÍ VELETRH V REPUBLICE SE ZAMĚŘENÍM NA SNOUBENCE NEJEN Z PRAHY, ALE Z CELÉ ČR. PRVNÍ ROČNÍK PROBĚHL V LISTOPADU 2011

JE NEJVĚTŠÍ PODZIMNÍ SVATEBNÍ VELETRH V REPUBLICE SE ZAMĚŘENÍM NA SNOUBENCE NEJEN Z PRAHY, ALE Z CELÉ ČR. PRVNÍ ROČNÍK PROBĚHL V LISTOPADU 2011 SVATEBNÍ SALES KIT JE NEJVĚTŠÍ PODZIMNÍ SVATEBNÍ VELETRH V REPUBLICE SE ZAMĚŘENÍM NA SNOUBENCE NEJEN Z PRAHY, ALE Z CELÉ ČR. PRVNÍ ROČNÍK PROBĚHL V LISTOPADU 2011 Svatební veletrh fakt jinak 2 340 návštěvníků

Více

Pro ženy, které si chtějí zachovat svoji krásu bez zásahu skalpelu a zpomalit stárnuti.

Pro ženy, které si chtějí zachovat svoji krásu bez zásahu skalpelu a zpomalit stárnuti. Pro ženy, které si chtějí zachovat svoji krásu bez zásahu skalpelu a zpomalit stárnuti. Být mladá a krásná tak dlouho, jak je to možné - sen a touha každé ženy. Bohužel ani mládí nezaručuje dobrý vzhled.

Více

Váš tým ve formě. Test Your Team. Souhra. Řešení problémů. Kondice. Tvořivost. Výkonnost. Komunikace

Váš tým ve formě. Test Your Team. Souhra. Řešení problémů. Kondice. Tvořivost. Výkonnost. Komunikace Souhra Řešení problémů Test Your Team Komunikace 1 Tvořivost Kondice Výkonnost Váš tým ve formě Charakter programu: Jedná se o celodenní program vhodný pro firemní týmy. Zahrnuje pestrou řadu zajímavých

Více

Moje inspirace. E-book zdarma Jana Pěkná 2013

Moje inspirace. E-book zdarma Jana Pěkná 2013 Moje inspirace E-book zdarma Jana Pěkná 2013 Vážení a milí Děkuji Vám za stažení mého e-booku s názvem Moje inspirace. Co zde najdete? Prozradím Vám něco ze stránek, kam si chodím pro nápady, inspiraci

Více

Interiérové barvy s citrusovou vůní. Prince Color Multi Top Classic

Interiérové barvy s citrusovou vůní. Prince Color Multi Top Classic Interiérové barvy s citrusovou vůní Prince Color Multi Top Classic Interiérové barvy od společnosti BASF Vám přináší kolekci odstínů, které zohlední moderní trendy současného bytového designu. Jednotlivé

Více

Profesionální kadeřnické produkty

Profesionální kadeřnické produkty Profesionální kadeřnické produkty Kreativita, kvalita a styl jsou hodnoty, které se v oblastech krásy cení po celém světě. A právě tyto hodnoty představuje i značka Framesi. Řadí se mezi 5 nejsilnějších

Více

Modely Pixel v nabídce: Povrchy: Sklo v ceně: činčila čiré, float čiré, krizet čiré, kůra čiré, planibel bronz, sapelux bílé, screen čiré.

Modely Pixel v nabídce: Povrchy: Sklo v ceně: činčila čiré, float čiré, krizet čiré, kůra čiré, planibel bronz, sapelux bílé, screen čiré. Modely Pixel v nabídce: VACUO H, R P3, O3 POLO BEZ LET ZÁRUKA Povrchy: Vacuo bílá, bílá arch, bílá art, dub, dub bělený, dub kouřový, dub stříbrný, javor, švestka, vanilka, wenge Sklo v ceně: činčila čiré,

Více

Belleza Salone www.bellezasalone.cz

Belleza Salone www.bellezasalone.cz Belleza Salone www.bellezasalone.cz PŘÍSTROJOVÁ OŠETŘENÍ Veškeré ceny jsou uvedeny s DPH a určeny dle spotřeby materiálu a náročnosti provedení. Cenu Vám rádi spočítáme na přání ještě před provedením úkonu.

Více

SOKOL. Ondřej. program. prague burlesque. california dreams AKCE MODERÁTOR

SOKOL. Ondřej. program. prague burlesque. california dreams AKCE MODERÁTOR 11.-12. září AKCE prague burlesque Dráždivě hravá show, balancující na hraně mezi humorným divadelním představením a decentním striptýzem. Ondřej SOKOL MODERÁTOR Jeden z nejvtipnějších českých televizních

Více

KERAMICKÉ STŘEŠNÍ TAŠKY

KERAMICKÉ STŘEŠNÍ TAŠKY KERAMICKÉ STŘEŠNÍ TAŠKY Člen MONIER GROUP 1 KERAMICKÉ STŘEŠNÍ TAŠKY BRAMAC Život v souladu s přírodou, jedinečnost, bezpečí Již tisíciletí jsou keramické střešní tašky symbolem pro krásu a přirozenost.

Více

KERAMICKÉ STŘEŠNÍ TAŠKY

KERAMICKÉ STŘEŠNÍ TAŠKY KERAMICKÉ STŘEŠNÍ TAŠKY Platí od 1. ledna 2015 Člen BRAAS MONIER BUILDING GROUP 1 KERAMICKÉ STŘEŠNÍ TAŠKY BRAMAC Život v souladu s přírodou, jedinečnost, bezpečí Již tisíciletí jsou keramické střešní tašky

Více

Zpě tná vázbá (sobotní sěminá ř KM v Kunřáticí ch, 28.3.2015)

Zpě tná vázbá (sobotní sěminá ř KM v Kunřáticí ch, 28.3.2015) Zpě tná vázbá (sobotní sěminá ř KM v Kunřáticí ch, 28.3.2015) 1) Co mi dnes vyhovovalo? 1, Že to bylo velice krátké. 2, Práce v příjemných skupinách 3, kolektiv; Evička 4, pracovní skupinka 5, Byla to

Více

Tekutý prací prostředek na barevné prádlo

Tekutý prací prostředek na barevné prádlo Tekutý prací prostředek na barevné prádlo Jak se nové provedení tekutého pracího prostředku na barevné prádlo liší od toho původního? Nové složení tekutého pracího prostředku na barevné prádlo obsahuje

Více

To vše odděleně! Přitom mají stejný cíl: spokojeného zákazníka.

To vše odděleně! Přitom mají stejný cíl: spokojeného zákazníka. Firmy investují nemalé prostředky do posílení loajality zákazníků, zjišťování jejich spokojenosti a vnímání značky. Další prostředky směřují do výběru a motivace zaměstnanců, tréninků a školení, do průzkumů

Více

HAIR n BODY TECHNICAL INFO PROFESSIONAL BODY CARE SYSTEM

HAIR n BODY TECHNICAL INFO PROFESSIONAL BODY CARE SYSTEM HAIR n BODY HAIR n BODY je exkluzivní vlasový a tělový šampón. Chrání a zesiluje vlasy, obsahuje výtažky z aloe vera a pšeničné zárodečné bílkoviny. HAIR n BODY se používá na mytí a ošetřování vlasů a

Více

JAK PROMĚNIT NÁVŠTĚVNÍKY V ZÁKAZNÍKY

JAK PROMĚNIT NÁVŠTĚVNÍKY V ZÁKAZNÍKY DRUHÁ STRATEGIE: KONVERZE V minulém videu jsem vám ukázal postup, díky kterému se velmi jednoduše dají zdvojnásobit zisky na každého zákazníka. Pokud jste toto video ještě neviděli, doporučuji se na něj

Více

unique - jedinečná Vytvořte si svůj individuální styl. Vyberte si produkty, které definují Váš styl a buďte jedinečná.

unique - jedinečná Vytvořte si svůj individuální styl. Vyberte si produkty, které definují Váš styl a buďte jedinečná. Produktový katalog 2013 Perfektní barvení bez kompromisů DUSY Professional je specialista na profesionální barvení a odbarvování. Produkty této německé značky se vyznačují vynikající a profesionální kvalitou

Více

HLEDÁME PARTNERY MISTROVSTVÍ ČR JÍZDY V DÁMSKÉM SEDLE. 2-3. července 2011 AREÁL PÍSECKÉHO HŘEBČINCE

HLEDÁME PARTNERY MISTROVSTVÍ ČR JÍZDY V DÁMSKÉM SEDLE. 2-3. července 2011 AREÁL PÍSECKÉHO HŘEBČINCE Sportovní klání může být i pastvou pro oči. Vracíme do jezdeckého sportu to nejkrásnější z dob, kdy byly kalhoty fenoménem pánské módy. Jsme Dámy v sedle. HLEDÁME PARTNERY MISTROVSTVÍ ČR JÍZDY V DÁMSKÉM

Více

Jak najít své EW? Proč a jak budovat svou EW skupinu?! Jednoduše a efektivně

Jak najít své EW? Proč a jak budovat svou EW skupinu?! Jednoduše a efektivně Proč a jak budovat svou EW skupinu?! Jednoduše a efektivně Každý úspěšný člověk, jestliže chce dosáhnout svého cíle, se musí věnovat své práci na 100%. Náš cíl je jasný. Vydělávat snadno, rychle a neomezené

Více

Nabídka Vánočních balíčků MARY KAY 2008 Dobrý den Dovolte abych se představila. Jmenuji se Petra Jelenová a jsem nezávislá kosmetická poradkyně a vizážistka společnosti MaryKay. Dovolila jsem si pro Vás

Více

Návod jak nejen reference získat, ale i efektivně využít. Publikace je chráněna autorským právem Pavel Fara 2013

Návod jak nejen reference získat, ale i efektivně využít. Publikace je chráněna autorským právem Pavel Fara 2013 Návod jak nejen reference získat, ale i efektivně využít. Publikace je chráněna autorským právem Pavel Fara 2013 1 Určitě sami dobře víte, že lidé neradi dávají doporučení na finanční zprostředkovatele.

Více

TABLE OF CONTENTS INTRO [2] FLOW [1] FLAUNT [4] FOUNDATION [3] FORM [5] SLUŽBA V SALONU

TABLE OF CONTENTS INTRO [2] FLOW [1] FLAUNT [4] FOUNDATION [3] FORM [5] SLUŽBA V SALONU TABLE OF INTRO [1] FLAUNT trilliant shine define liquid gloss halo mist [2] FLOW thickefy foam taming elixir whipped crème stylixir potion 9 potion 9 lite [3] FORM mousse forte molding mud matte putty

Více