news jaro-léto /15 KADEŘNICE LENKA WALDEROVÁ OSLNILA NA PRESTIŽNÍ SOUTĚŽI V MONAKU. Distilled Collection přináší čisté a něžné účesy.

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "news jaro-léto 2015 14/15 KADEŘNICE LENKA WALDEROVÁ OSLNILA NA PRESTIŽNÍ SOUTĚŽI V MONAKU. Distilled Collection přináší čisté a něžné účesy."

Transkript

1 jaro /15 Blesková barevná změna, kterou budete milovat! ELEMENTS CARE Využívá sílu amazonských pralesů. Bez parabenů. TEKUTÉ VLASY JSOU ZPĚT! Molekulární vlasová výplň pro posílení jemných vlasů. být online Rady, jak se prezentovat na netu. BEATA RAJSKÁ a wella Společné focení v Toskánsku, společný luxusní servis. trendy jaro-léto 2015 Distilled Collection přináší čisté a něžné účesy. TRIUMF NA ITVA 2015: PŘIVEZLI JSME ZLATO! KADEŘNICE LENKA WALDEROVÁ OSLNILA NA PRESTIŽNÍ SOUTĚŽI V MONAKU.

2 již brzy 02/03 DOKONALE HEBKÉ LUXUSNÍ VLASY. Špičková řada SYSTEM PROFESSIONAL LuxeOil oživuje vlasy přímo zevnitř. Nový krémový kondicionér LuxeOil Keratin Conditioning Cream okamžitě činí vlasy hebkými a chrání keratin, zatímco olej Reconstructive Elixir posiluje vlasy. Společně zaručují intenzívně krásnější vzhled vlasů. S luxusní směsí arganového, jojobového a mandlového oleje. SYSTEM PROFESSIONAL. VĚDA PÉČE, KTERÁ VLASY PROMĚNÍ. David Drha generální ŘEDITEL HAIR care professionals Pracovat pro Wella Professionals pro mě vždycky znamenalo být pyšný na značku, která je nejenom kreativním lídrem v technologickém pokroku kadeřnické branže, ale která je zároveň zodpovědná. V šetrnosti barev na vlasy nemáme konkurenci, barva Koleston Perfect Innosense dotáhla jemnost barvení k dokonalosti. Nyní uvádíme novou řadu Elements s maximálně přírodním složením. Zodpovědní jsme však také ke vzdělání, jak dokazuje unikátní projekt Wella/UNICEF Making Waves, podporující mladé lidi v chudých zemích, aby se dokázali lépe uplatnit na trhu práce. Kadeřničina může být nejen krásná, ale i užitečná a my se chceme o své know-how podělit s těmi, kdo neměli štěstí. Hromadu štěstí a radosti naopak odvážel z Monaka tým Lenky Walderové, která vybojovala pro Českou republiku zlatou medaili na mezinárodní kadeřnické soutěži. Jsme na ní i Gabrielu Kejmarovou, která soutěžila v kategorii Color, opravdu pyšní. Gratulujeme také salónům, které získaly titul Wella Quality Salon a máme velkou radost z nových špičkových diagnostických center Nioxin. Vám všem pak děkujeme za vynikající spolupráci v roce 2014 a těšíme se na další společný úspěšný rok! Lenka Walderová získala zlato v Čechách i v Monaku! O senzačním úspěchu naší kadeřnice z pražského salonu New You si můžete přečíst na straně 8. TOTO ČÍSLO FRISEUR NEWS PRO VÁS PŘIPRAVILY: šéfredaktorka Lucie Röslerová, design Marcela Kubíková. Časopis Friseur vydává HairCare Professionals s. r. o., K Hájům 4/1068, Praha 5 Stodůlky, datum vydání: 5. ledna 2015

3 04/05 Vlasy jsou neskutečný materiál, dá se z nich vytvořit cokoli! JAROSLAV KOŽUŠNÍK Hair Show Jardy Kožušníka TREND VISION AWARD 2014 slavnostní večer přinesl dvě špičková show a šest šťastných vítězných týmů. České finále v Hiltonu Umělci, kteří se sešli, aby společně oslavili krásu svého řemesla a jeho nejkreativnější formu. Aby se nechali okouzlit a inspirovat uměním svých kolegů. To se podařilo na českém finále WELLA TREND VISION 2014, které se konalo v rámci jubilejního 20. ročníku Picasso Hair Show v neděli 5. října v praž- Alexandre Sokolov ském hotelu Hilton. Před samotným vyhlášením vítězů čekala diváky dvě velkolepá show, která sklidila obrovský aplaus. Nejprve jeviště ovládl nekonformní Jaroslav Kožušník se svojí Hair Show. Neobvyklé téma cestu od smrti k narození, znázornil typ účesů, kostýmy i choreografie. Zajímavostí je, že oblečení včetně bot bylo celé ušité z vlasů! Spektakulární vystoupení Virtuosi di Wella připravil také kreativní ředitel Studia Wella Jan Hájek se svými nejlepšími přáteli a kolegy. Kadeřníci a kadeřnice ve fracích, dokonalá symfonická hudba, perfektně synchronizovaná choreografie a nádherné složité účesy, každý úplně jiný. Kadeřníci tak dali najevo, že ve spolupráci s Wella Professionals souzní stejně dokonale, jako symfonické těleso. Virtuosi di Wella: kadeřnické legendy pěkně pohromadě. OSUDOVÉ VÍTĚZSTVÍ GÁBINY A LENKY Zlatým hřebem, který celou sekci Wella Professionals na Picasso Hair Show uzavřel, bylo vyhlášení vítězů českého finále WELLA TREND VISION Vítězky obou kategorií Českou republiku reprezentovaly na mezinárodní finále INTERNATIONAL TREND VISION AWARD listopadu v Monaku. Kadeřníci, kteří obsadili druhé a třetí místo, je na jejich cestě doprovodili. Kategorie COLOR 1. místo Gabriela Kejmarová, Martina Tuháčková, Leona Ferstelová, Salon Gabriela Teplice 2. místo Jolana Fáberová, Magda Špačková, Simona Urbanová, De Coiffure Rakovník 3. místo Martin Grubr, Petr Bačík, Andrea Procházková, By the Way Ostrava Vítězka kategorie Color Gabriela Kejmarová s vizážistkou Martinou Tuháčkovou a nádherně probarvenou modelkou. Vítězové českého finále trend vision award 2014 Kategorie YOUNG TALENT 1. místo Lenka Walderová, Ivana Tokárska, Beata Ščotková, New You Praha 2. místo Jana Královská, Anna Rekua, Tereza Sadílková, New You Praha 3. místo Aneta Stenzelová, Aneta Stenzelová, Sabina Stenzelová, Studio de Soins Praha Porotci: vizážista Pavel Bauer a fotograf Robert Vano Tobias Lenz/Regional Education Leader 3.

4 06/07 Tato kadeřnická událost vzbudila velký zájem světových médií, proto se oba kreativní ředitelé Wella Professionals Josh Wood a Eugene Souleiman věnovali naplno také novinářům a obeznámili je se svými vizemi trendů. MONAKO ODHALILO NOVÉ TRENDY A TALENTY Lenka Walderová přivezla z mezinárodní soutěže zlatou medaili! Trend Vision Reveal: odhalení trendů roku listopadu poměřily obě vítězky českého národního finále TREND VISION AWARD 2014, Lenka Walderová a Gábina Kejmarová, své síly v konkurenci 60 kadeřníků z 35 zemí na prestižním světovém finále v kongresovém centru Grimaldi Forum monackého Monte Carla. Výsledkem je fantastická zlatá pozice Lenčina týmu v katerorii Young Talent! Tato soutěž dává vyniknout mladým kadeřnickým talentům. Soutěžní účesy musí respektovat aktuální Wella trendy. Porota hodnotí nejen účes, ale celkový outfit a vystižení myšlenky trendu. Nejemotivnějším okamžikem, kromě vyhlášení vítězů, se stala již tradičně Parade of Nations, přehlídka všech týmů s jejich národními vlajkami okamžik, kdy se všichni cítí být součástí krásného kadeřnického společenství bez ohledu na to, ze které země pocházejí. Na této velkolepé akci byly také odhaleny trendy pro příští rok. Máme se na co těšit! YOUNG TALENT: platinová cena Kategorie YOUNG TALENT platinová Velká Británie /salon Hob zlatá Česká republika / salon New You stříbrná Moldávie / salon Bagira bronzová Austrálie / salon Rokk Ebony People s Choice Award: Rumunsko, Artist Academy COLOR: platinová cena Kategorie COLOR platinová Taiwan, Una Hair Salon zlatá Austrálie, salon Biba stříbrná Thajsko, salon Oasis bronzová Nový Zéland, salon Dharma People s Choice Award: Singapur, Jasonsally Patrick Cameron: Riviera Fantastická show Patricka Camerona sklidila ovace vestoje, dojetí a slzy v očích většiny diváků. Patrick také celým programem provázel jako zkušený a charismatický spíkr. SEBASTIAN: ECLIPSE COLLECTION. Sladké princezny Patricka Camerona a modré androidky 60. let od Sassoon příjemně vyvážila hypermoderní show něžných punkerek Shaye Dempseyho a Michaela Polsinelliho. K této kolekci se vracíme na straně 26. Zlatý český tým ve složení kadeřnice Lenka Walderová, vizážistka Ivana Tokárska a modelka Beata Ščotková SASSOON: NU POP Neotřelá kombinace stylu grunge rockové hvězdy Kurta Kobaina a šik stylu supermodelky 60. let Peggy Moffit byla inspirací pro kolekci slavné kadeřnické školy. Účesy: Mark Hayes, Peter Dawson a Scott Cottis.

5 08/09 Lenka s Ivanou zvolily naprosto originální pojetí trendu Urban Native, které modelka Beata navíc dokázala prodat ze všech nejlíp. JAN HÁJEK/KREATIVNÍ ŘEDITEL STUDIA WELLA Pro mě bylo Monako neuvěřitelným zážitkem. Je to veliká motivace pro mladé kadeřníky. vizážistka Ivana Tokárska z týmu Lenky Walderové Napětí obou českých týmů při vyhlášení výsledků kategorie Young Talent na ITVA 2014 v Monaku vystřídala obrovská radost. Lenka Walderová získala v kategorii Young Talent zlato! Rozhovor s Lenkou najdete na protější straně. LENKA WALDEROVÁ PŘIVEZLA Z MONAKA ZLATOU MEDAILI! GABRIELA KEJMAROVÁ POŘÁD SE MÁME CO UČIT Tým kadeřnice Gábiny Kejmarové ze salonu Gabriela v Teplicích soutěžil v kategorii Color. Jaké dojmy si Gábina z Monaka přivezla? Byla nadšená! Gábino, jak jste se na Monako připravovala? Stejně jako na národní finále, už tam samozřejmě muselo být všechno perfektní, v Monaku jsem to jen trošku dopilovala. Jak se vám v Monaku líbilo? Jsem nadšená, byla to úžasně zorganizovaná akce a měli jsme krásné počasí. Jak se vám líbili vítězové kategorie Color, ve které jste soutěžila? Měla jsem tři favority a všichni zvítězili! Jejich práce byla dokonalá, hlavně u Taiwanu. Dosáhnout tak něžného duhového efektu na totálně černých vlasech je velké umění. Někdo si myslí, že po letech v branži všechno umí, ale od Asiatů bychom se barvení mohli učit. Co říkáte na zlaté umístění Lenky? Lenka byla moje favoritka, ať už by se byla umístila nebo ne. Její pojetí trendu bylo jiné, zajímavé a měla super modelku. Od začátku tam vynikala. Mám z ní radost! LENKA WALDEROVÁ Manžel je na mě neuvěřitelně pyšný! Lenko, jak tě pochválili doma? Můj manžel je od začátku našeho vztahu fascinovaný mou cílevědomostí. Říkal, že teď už musí být jedině ředitelem vesmíru, aby mě trumfnul. Účastnila ses už třetí soutěže Trend Vision, v čem se tvůj přístup lišil? Zprofesionalizovali jsme se. Předtím bylo všechno na kamarádské slovo, jenže když lidem zaplatíte bartrem, neodvedou stoprocentní výkon a bez toho cesta k opravdovému úspěchu nevede. Jakmile investujete do kvalitního týmu, je to velký rozdíl. Jak jsi dala dohromady svůj tým? Byla to spíš šťastná náhoda a na ty věřím. Modelku Beatu a vlastně ani vizážistku Ivanu Tokárskou jsem předtím moc neznala, ale okamžitě jsme si lidsky sedly. Co bylo podle tebe hlavním důvodem vašeho úspěchu? Beata byla jiná než ostatní modelky. Jednak je pěknější ve skutečnosti než na fotce a pak také z fotky nepoznáte její energii a přirozenost. Nikdo jí na soutěži nemohl konkurovat. Ostatní modelky chodily vystajlované, Beata chodila s culíkem a bez make-upu, jenže jakmile vlezla s podpatky na nástup na jeviště, mezi všemi okamžitě vynikla. Jak jste postupovali při tvorbě účesu pro modelku Beatu? Trend Urban Native mi byl Lenka Walderová (27 let) pracuje v pražském salonu New You. Mnohonásobná vítězka kadeřnických soutěží ovládá dokonale nejen vlasy, ale také líčení. Spolupodílí se na akcích Wella a miluje její barvy. Aktuálním favoritem je Illumina Color. Lenky snem je pracovat pro Eugene Souleimana a Joshe Wooda. Vím, že se mi to jednou povede, říká sebejistě kadeřnice, které právě vítr fouká pořádně do plachet! Ocitnout se mezi hvězdami jako je Josh Wood, Eugene Souleiman a Patrick Cameron se poštěstí opravdu jen těm nejtalentovanějším kadeřníkům! blízký a Beata do něj doslova vklouzla. Měla do bíla odbarvené vlasy, které jsem nechtěla ztmavovat, takže tento trend vyhovoval nám oběma. Její vlasy jsou jemné, takže jsme nemohli čarovat s nějakým super střihem. Proto jsme se zaměřili na zajímavý detail, který vidíte po stranách účesu. Vrchní vlasy byly učesané/neučesané, protože v zadání trendu stálo, že mají působit, jako by je učesal vítr, jako by jejich barvy byly vymyté. Myslím, že jsme vystihli ten pocit. Co jsi použila za barvy? Na žlutou barvu mixtóny 0/43 a 0/28 na základu z Color Touch 10/0 od Welly. Ta žlutá mě potrápila, zkoušela jsem dva měsíce, jak dosáhnout správného odstínu, je to o vteřinách, kdy barva chytne jiný tón. Zelenkavě modrou jsem udělala z CT 10/0 a mixtónu 0/28. Džínově modrou CT 10/0 + mixtón 0/81 a 0/88. Cítila ses na zlaté umístění? Věřím na znamení a dobrou energii a ta v tom od začátku byla takže ano, byla jsem si jistá, že postoupíme. Ráda bych poděkovala kolegům z New You, byli pro mě během přípravy na soutěž velkou oporou. Jak jsi soutěž psychicky zvládala? Když o něco jde, začnu být nervák a zmatkař. Tady mi moc pomohla Ivanka Tokárska, dokázala mě uklidnit. Hodně jsem se od ní naučila, je skvělé spolupracovat s lidmi, kteří mají zdravý odstup a jiný názor než kadeřníci. Celou dobu se mě ptala hele, proč soutěžíš, stojí ti ty nervy za to? Krásný moment přišel ve chvíli našeho vítězství, kdy mi zašeptala teď už to chápu. Změnil úspěch v Monaku tvé budoucí plány? Mám teď hodně práce v salonu, daří se nám, máme zajímavé klienty, ale teď si chci stanovit zase nějaký nový cíl. Vždycky to tak dělám, že se vrhnu do nové pracovní a životní etapy. Připravujeme focení nové kolekce s Beatou a chci jí poslat do zahraničních časopisů. Věřím, že budu jednou pracovat s Joshem Woodem a Eugenem Souleimanem. Musím zlepšit angličtinu, teď mám velkou motivaci! Můj muž je také úspěšný v práci a mívá nabídky do zahraničí, takže sním o tom, že jednou odjedeme spolu, aspoň na pár měsíců Lenka přijala prestižní nabídku na natáčení reklamy pro Mattoni v únoru Pod jejíma rukama zkrásněly vlasy topmodelky Lindy Vojtové.

6 10/11 Jaká byla moje cesta k osvícení? Před osmi lety mě v Miami srazilo auto a byl jsem na tom dost špatně. Od té doby si vážím života a práce mnohem víc. Jason Gray/britský kadeřník Sedět úplně jinak Slavný designér Issey Miyake zadal studiu Nendo Design úkol vymyslet kreativní řešení pro spoustu papíru, který zbude poté, co jsou hotové plisované látky. Výsledkem je experimentální umělecký předmět, pojmenovaný kapustové křeslo. Nový majitel obdrží roli papíru, která se postupně obnažuje svlékáním jednotlivých vrstev. Křeslo je dostatečně pevné k sezení a přitom jeho okraje i samotné sezení jsou příjemně měkké. HLEDÁNÍ CESTY K OSVÍCENÍ NEJVÍC ZAJÍMAVÁ CESTA, KTEROU MŮŽETE PODNIKNOUT, VEDE DO VAŠEHO VLASTNÍHO NITRA. Z TÉTO MYŠLENKY VYCHÁZÍ NOVÁ KOLEKCE ÚČESŮ TREND VISION 2015, KTEROU PRO WELLA PROFESSIONALS VYTVOŘILA HOLANDSKÁ KADEŘNICE HESTER WERNERT- RIJN. STEJNOU MYŠLENKU VE SVÉ TVORBĚ VYUŽÍVAJÍ I DALŠÍ UMĚLCI. DJ PIECK Jeden z nejtalentovanějších hudebních umělců své generace, španělský DJ Piek, vytvořil hudbu pro focení aktuálních trendů Wella Professionals. Zeptali jsme se ho: Hlavním tématem trendů pro jaro/léto 2015 je pohled dovnitř své osobnosti a cesta k osobnímu osvícení. Zažil jste něco podobného? Odpověděl: Samozřejmě! Každý den. V životě máte být šťastní, což znamená najít cestu, která vás dovede ke 100% přijetí sama sebe. MOST, KDE SE FOTILY NOVÉ TREND VISION 2015, JE SÁM O SOBĚ UNIKÁT Zaragoza Bridge Pavilion slavné architektky Zahy Hadid leží ve Španělsku a letos se stal místem focení kolekce TREND VISION Jde o jedinečný hybrid mezi mostem pro pěší a výstavním pavilonem. Prolínající se části mostu dávají rozptylují zvuk a rozdělují váš výhled, dávají tak návštěvníkům možnost unikátního vjemu. Talentovaná holandská stylistka, zakladatelka účesové školy a Wella Global Creative Artist. HESTER je dokonale tvůrčí osobnost se zvláštním pojetím estetiky. VYTVOŘILA Účesy pro distilled collection TREND VISION jaro-léto HESTER WERNERT-RIJN NEDOKONALOST DĚLÁ VĚCI ZAJÍMAVĚJŠÍ Jaké hlavní poselství má nová kolekce Distilled Collection? Je inspirovaná cestou za vlastním osvícením, což pro mě znamenalo vytvořit ve vlasech pocit a taky pohyb, jako by byly živé. Některé střihy jsou dost výrazné, ale vždycky v nich najdete něco jemného, neupraveně syrového. Podpořila jste výrazné střihy originálním stylingem. Tyto účesy nejsou o upravení vlasů do dokonalé formy, ale o zkoumání sebe sama. To znamená vytvořit asymetrické tvary, různě dlouhé strany a nerovnoměrnou barvu vybledlý odstín na jedné straně a trochu tmavší odstín na druhé. V nové kolekci jde víc o barevnou lehkost, jemnost a prolínání. Přesně tak, k účesům se perfektně hodila kolekce francouzské návrhářky Ley Peckre, naše představy se dokonale setkaly. Baví mě vytvářet harmonii módy a účesu, vznikne pak čistá forma naladění člověka na sebe Lea Peckre: Tkaní ze snů Smyslné tvary a barvy minerálů spolu s detaily, které jako by nebyly z tohoto světa. Modely francouzsko návrhářky Ley Peckre doplnily účesy DISTILLED COLLECTION A co o své tvorbě říká sama Lea? Žena se musí v tom, co má na sobě, cítit dobře. Jakmile má pohodlný pocit, dokáže vyjádřit sama sebe přirozeně, diskrétně a elegantně. Vždycky se snažím promítnout sama sebe do svých modelů a představit si, co bych sama ráda nosila. Mám nejkrásnější profesi na světě. Nikdy se mi nesnilo o možnostech, které mi moje práce dává. Hester Wernert-Rijn/ Global Creative Artist Wella Professionals

7 12/13 Trendy a účesy vytvořila: Hester Wernert-Rijn Oblečení a styling: stylistka Hannah Kelifa a návrhářka Lea Peckre Foto: Txema Yeste JARO/LÉTO 2015: Distilled Collection Sebepoznání má objevit váš vnitřní půvab. KDYŽ zjistíte, kdo doopravdy jste, být krásná je snadné. Nejvýznamnější cesta člověka je do jeho vlastního nitra. Pokud najdete sami sebe, najdete i přirozenou linii plynulosti a pohybu. Vyzařujete rafinovaný optimismus a elegantní lehkost bytí. Oslavte svou osobitost! Vydestilujte svou skutečnou podstatu na tu nejkoncentrovanější kapku a pak jí nechejte zaplnit celý prostor kolem vás. Z minimálního se stává maximum. Vrstvy barvy se odhalují pomocí depigmentace zesvětlení červené do jemné ambry, černé do jemného odstínu zlatého koňaku a blond je dovedena ke své nejčistší formě. Osobitost barvy je tlumená a zvýrazněná do své ikonické podoby. Krása jemné variace stínování je dosažena aplikací doteku barvy. Tvary se pomocí střihu a stylingu složí, rozloží a složí znovu a jinak. Nenásilné dýchající textury a vrstvení odhalují svůj vnitřní půvab. Účesová kolekce jaro-léto 2015 hledá noblesu vašeho Nejlepšího Já jako svůj nejvyšší cíl. Technologie, inspirovaná buňkami, zkoumá a řeší specifika vlasů, týkající se barvy i stylingu. Čerpá inspiraci z čisté a zdravé pokožky a přináší smyslnost samé DNA vaší vnitřní krásy. Maximální blond, vyjadřující sama sebe tou nejčistší a nejluxusnější formou. Použit byl přípravek Oil Reflections. White Light Bílé světlo, vytvořené Blondorem TREND VISION 2015 REVEAL Mezinárodní soutěž TVA je pokaždé místem, kde mohou kadeřníci poprvé spatřit nové účesové vize pro další rok. Nejinak tomu bylo v listopadu v Monaku, kde dva týmy předvedly kolekci pro jaro-léto a podzim-zimu. Účesy pro nadcházející sezónu připravil v duchu Distilled Collection Akin Konizi, mezinárodní kreativní ředitel salonu HOB a trojnásobný vítěz ceny Journal British Hairdresser of the Year. Modelky vnesly svou éterickou krásou do sálu pocit čistoty, lehkosti a moderní elegance. Každý účes měl detail, který rozbil jinak dokonalou formu. Barvy působily jakoby vymytým dojmem, což je principem Distilled Collection. BARVY PRO VLASY Kadeřník potřebuje barvy, s nimiž se mu snadno pracuje, které mají předvídatelný výsledek a jsou přátelské k vlasům. Barvy Wella Professionals tomuto požadavku odpovídají na 100%, tři poslední novinky mají maximální šetrnost jako hlavní prioritu.

8 14/15 Na jaře a v létě 2015 tlumte odstíny a redukujte jejich intenzitu. Umožníte přirozenému světlu a stínu ve vlasech zazářit. Josh Wood/Wella Professionals Global Creative Director, Color CO DĚLÁ ŽENY ŠŤASTNÉ? ŽENĚ NEVYSVĚTLÍTE, PROČ BY MĚLA POUŽÍVAT JINOU ZNAČKU LAKU NA NEHTY NEBO SI KOUPIT AUTO, KTERÉ SE JÍ NELÍBÍ. PROTO EXISTUJE TOLIK ZNAČEK. V PŘÍPADĚ BAREV NA VLASY SE ALE MOHOU VŠECHNY ŽENY SPOLEHNOUT NA JEDINOU. TU, KTERÁ RESPEKTUJE JEJICH OSOBNOST. Každý člověk je úplně jiný a proto je náš život pestrý. Ženy stále víc rozlišují, co je pro ně důležité a za co chtějí utratit. Vybírají si značky, kterým věří a které mají dobrou image. V tomto ohledu se mohou spolehnout na značku Wella Professionals. Poskytuje kadeřnickým salónům špičkové technologie barvení vlasů. Společně s trendovými účesovými kolekcemi a pravidelnými inovacemi mohou kadeřníci Wella Professionals splnit každé zákaznici její sen o krásných vlasech. Sen o vlasech přirozených, jako by je tak stvořila sama příroda, nebo vycizelovaných do dokonalé krásy talentovaným malířem. Ať už jde o naturalistický či vysoce sofistikovaný vzhled, o přesnou celistvou barvu nebo naopak přirozeně zářivé prameny v několika odstínech, vždy bude taková barva 100% módní a perfektní. Její nositelka získá vyšší sebevědomí. Barvicí servis v salonech Wella Professionals pod aktuálním názvem COUTURE COLOR je společnou cestou kadeřníka a jeho klientky za vysněnou barvou podle aktuálních módních trendů a především podle toho, jak se ona sama chce cítit. Tak, aby byla krásná, ale i šťastná. Josh prezentoval koncept Couture Color desítkám kadeřníků v Monaku. Ateliér Joshe Wooda v londýnském Nothing Hillu. Růžový sen? A co takhle Mořská bouře nebo Kouřový ametyst? Natónování vlasů podle módy už za 5 minut. Vaše klientky rychlé barevné změny milují. Nabídněte je! BARVA BEZ ZÁVAZKŮ COLOR TOUCH INSTAMA- TIC je novou módní senzací. Tato demi-permanetní barva umožňuje změnit tón vlasů podle módy. Garantuje krásně rozptýlený barevný efekt, díky němuž bude žena nepřehlédnutelná. Docílí zářivě lesklé barvy, ale nezávazně. Odstín se příjemně a hezky vymývá, bez viditelného barevného přechodu. Tenhle zázrak bez amoniaku obsahuje Light2 Color Complex, který kombinuje molekuly s vysokou odrazivostí světla pro lesk, dále přírodní vosk a keratin. Výsledkem je pokaždé perfektní barva bez dlouhodobého závazku. Celá procedura trvá jen 5-20 minut, podle požadované intenzity. Ta ovlivňuje také volbu Color Touch Emulsion, buď 1,9% nebo 4%. Směs kadeřník aplikuje do suchých vlasů. # Muted Mauve # Smokey Amethyst # Ocean Storm # Clear Dust # Jaded Mint # Pink Dream Perfektní módní doplněk. Žena se může změnit, kdykoli má náladu. Mark Debolt/Marie Robinson Salon NYC

9 16/17 Střih 4. Za použití břitvy seřízněte ofinu do požadované délky. 5. Vezměte 1 cm u uší a ostříhejte do požadované délky, to samé v zátylku. Za použití břitvy spojte tyto body k vytvoření základní linie. 6. Vytvořte jemné stupňování tak, že vezmete vodorovné prameny a ostříháte je v 90 stupňovém úhlu. 7. Vrchní část dejte dolů za použití základní linie jako vodítka. Styling V udržení hladkého vršku účesu použijte ubrousek a klipsy. Nastříkejte přípravkem Thermal Image k ochraně před teplem tvarovacích nástrojů Powdered Red 3. Pudrová červená Depigmentace ve své nejkrásnější podobě pozvedá ikonickou červenou na novou úroveň. Vytvořeno Blondorem Freelights a barvou Koleston Perfect Innosense. Každá z šesti modelek Distilled Collection má úplně jiný účes. Všechny však spojuje důraz na individualitu a fokus na krásné jasné barvy. Barva A) Blondor Freelights + 6% Blondor Freelights vyvíječ 1:1,5 B) KP Innosense /43 + 0/0 + 1,9% Weloxon, poměr 10:20:60 ml C) KP Innosense /43 + /65 + 0/0 + 1,9% Weloxon, poměr 15:5:10:60 ml Použijte barvu A a rozetřete do tvaru V na jemných pramenech skrz celou hlavu. Jakmile je dosaženo požadovaného zesvětlení, odstraňte normálně barvu a vlasy vysušte. 2. Vytvořte sekci tvaru kosočtverce na vršku hlavy. Začněte na předních stranách. Naneste barvu C ke kořínkům. Střídejte barvu B a C ve svislých plátcích vlasů skrz střední délky a konce. Začněte úhlopříčně vzadu u týla. Naneste barvu C ke kořínkům a střídejte B a C skrz střední délky a konce. 3. Naneste barvu B do kosočtvercové sekce od kořínků ke koncům. Nechejte působit 5 minut. 10x vyšší ochrana keratinu ELEMENTS Jemná péče se sílou přírody Nová pečující řada ELEMENTS s NuTREE komplexem, obohaceným o přírodní výtažek ze stromů, které jsou certifikovanými obnovitelnými zdroji, poskytuje až 10x více keratinové ochrany. Zklidňuje pokožku hlavy a vytvořením ochranného štítu jí pomáhá chránit před keratinovou degenerací. Panthenol vyspravuje vnitřní strukturu vlasu a váže vlhkost ve vlasu. Látka EDDS chrání keratin tím, že udržuje vlhkost uvnitř a posiluje vlasy. Jejich je rychle a viditelně obnovena. Přípravky jsou bez sulfátů, parabenů a umělých barviv. Celý zážitek péče korunuje okouzlující vůně amazonských pralesů, proto se ELEMENTS skvěle hodí pro relaxační masáže Elements působí na pokožce hlavy. Pomocí látek, omezujících podráždění pokožky, jí zajišťuje rovnováhu a ochranu vyživuje od kořínků po konečky. OBNOVUJÍCÍ ŠAMPON S luxusní voňavou pěnou. Šampon bez sulfátů a parabenů obnovuje vlhkost ve vlasech, chrání je a vyživuje od kořínků po konečky. LEHKÝ OBNOVUJÍCÍ KONDICIONÉR Forma jemného gelu. Lehoučký kondicionér bez parabenů, který posiluje každé vlasové vlákno zevnitř a pomáhá obnovit a ochránit přirozenou vitalitu vlasů. hlavy. Jsou perfektní i pro barvené vlasy. Výrobky jsou určené pro všechny typy vlasů. Jde spíš o typ klientky. Ženy, které povýšily péči o sebe na zážitek well-being, které o sebe rády pečují a pokaždé si pečlivě prohlédnou složení výrobku. Ženy, pro které jsou kvalita a příklon k ekologii vždy důležitější než cena. Ty budou nové ELEMENTS milovat! Působí uvnitř vlasu. Chrání rovnováhu vlhkosti vlasů, které vyživuje od kořínků po konečky. Působí na povrchu vlasu. Chrání vlasový keratin před dlouhodobým poškozením. OBNOVUJÍCÍ MASKA Forma extra lehkého krému. Regenerační maska bez parabenů, která intenzívně obnovuje a chrání přirozenou vnitřní strukturu vlasů a jejich pevnost. OBNOVUJÍCÍ SPREJ BEZ OPLACHU Beztížná mlha pro lepší rozčesání. Dvoufázový sprej bez parabenů pečuje o vlasy a chrání je i při každodenním shonu. Poskytuje vlasům lehoučké zpevnění. Výsledkem je ochráněná pokožka hlavy a vlasy s novou vitalitou. Nové přípravky Wella Professionals Elements jsou určeny i pro barvené vlasy.

10 18/19 Tento projekt bude určitě úspěšný. V létě jsem byla v Brazílii, je tam veliká chudoba. Lidé se ale chtějí líbit, možná aby ulehčili svému osudu. Na každém rohu je zubař a nehtové studio. Eva Švoňavová/ šéfredaktorka portálu pro kadeřníky WELLA DĚLÁ VLNY Wella Professionals dává veliký důraz na vzdělání. Jsou však země, kde k němu lidé zejména ti chudí téměř nemají přístup. A co můžete dát začínajícímu kadeřníkovi víc, než ho naučit dobře stříhat a barvit? Mezinárodní projekt Wella-Unicef Making Waves pomáhá mladým lidem prostřednictvím zkušeného dozoru, kadeřnického výcviku a také tréninku užitečných životních dovedností. Od roku 2010 je jich víc než 18000! Cílem projektu je, aby dokázali lépe uplatnit svůj potenciál na trhu práce. Mentoři evropští kadeřníci jsou vybíráni podle kadeřnických zkušeností a také svého zapáleného postoje. Své svěřence učí dva týdny a loučení bývá pokaždé velmi emotiv- Měníme osudy kadeřníků rozvojového světa ní. Díky našim mentorům jsem si uvědomil, že můžu jít dál, než jsem si myslel. Nezapomenu na to, co jsem se od nich naučil, zásadně to ovlivnilo můj život, říká jednadvacetiletý brazilský mladík po skončení letošního programu v Brazílii. facebook.com/ wellaprofessionals ANZ Jsem ještě víc pyšný na profesi, kterou jsem si vybral. student programu Wella-Unicef Making Waves BARVA 1 BASIC COLOR Úspěšný start Získáte maximum informací z oblasti barvy a osvojíte si technologické postupy jednotlivých produktů Wella Professionals. Termín Praha: , 9. 4., Termín Brno: 3. 2., 7. 4., Trvání: 1 den / hod. Cena: 350 Kč (v ceně semináře je produkt Wella, certifikát, oběd, občerstvení a studijní podklady) BLOND COLOR 2 DOKONALÉ ZESVĚTLENÍ Inspirující blond odstíny jsou vždy velkou výzvou pro kadeřníka. Předáme vám naše tipy a triky, jak vždy docílit dokonalých výsledků při barvení vašich plavovlasých zákaznic a jak dlouhodobě pečovat o jejich dlouhotrvající vzhled. Seminář je bez praxe. Termín Praha: , , 8. 4., ZÍSKEJTE TITUL TOP STYLIST 2015 Navštivte v průběhu roku 4 naše celodenní semináře dle vlastního výběru a budete se radovat nejen z nově získaných zkušeností, ale také z překrásné trofeje. Stanete se vyhledávaným odborníkem ve svém okolí a nenecháte nikoho na pochybách, že právě vy patříte do skupiny elitních kadeřníků. Aktuální nabídku seminářů najdete v tomto přehledu nebo na Termín Brno: 9. 2., , Trvání: 1 den / hod Cena: Kč COUTURE COLOR 3 REVOLUCE V BARVENÍ Nadchne vás! Vysoká škola barvení vlasů. Naučíme vás nejen barvit vlasy, ale dopřejeme kompletní color servis! Představíme vám, jak docílit efektu nejsložitějších a maximálně propracovaných technik za minimální čas a s úsporou vaší energie. Pomocí zcela nových a revolučních Wella produktů ve spolupráci s unikátními nástroji zjednodušíme vaši práci a dosáhneme brilantního výsledku. Seminář s praxí na modelkách. Termín Praha: , , , Termín Brno: , , 4. 5., Trvání: 1 den / hod Cena: Kč STŘIH 160min CUT DÁMSKÝ STŘIH Máte hodinu času na dámský střih? Dáme vám novou inspiraci pro vaši praxi. V tomto semináři se zaměřujeme na střihy v mnoha variantách, praktické a jednoduché, abyste je mohli ihned začít používat. Ověřené postupy a styly účesů jsou určeny pro všechny věkové kategorie vašich klientů. Seminář je bez praxe. Termín Praha: , , , Termín Brno: 2. 2., , , Trvání: 1 den / hod Cena: Kč LONDON CUT 2 VIDAL SASSOON Seminář pro náročné! Máte pocit, že jste již vše viděli a že vaše dovednosti dosáhly nejvyšší úrovně? Máme pro vás exkluzivní střihy proslulé školy Vidal Sassoon! Očekávejte velmi individuální přístup a maximální preciznost v oblasti střihu. Seminář s praxí na modelkách. Termín Praha: , , Trvání: 2 dny / hod Cena: Kč MEN CUT 3 PÁNSKÝ STYL Jak hravě zvládnout perfektně padnoucí účes pro všechny generace mužů od základů až k posledním trendům v oblasti pánské účesové tvorby? Rozšiřte vaši nabídku služeb pro pánskou klientelu, získejte jejich uznání a loajalitu, staňte se vyhledávaným odborníkem. Nenechejte žádného muže minout bez povšimnutí váš salon. Seminář je bez praxe. Termín Praha: 9. 3., Termín Brno: , Trvání: 1 den / hod Cena: Kč Všechny uvedené semináře jsou součástí projektu Wella Quality Salon. Hair Academy Praha Studio Wella Thámova 11, Praha 8 Hair Academy Brno Studio Wella Jandáskova 24, Brno Tel: facebook: Studio Wella Praha

11 20/21 MON STYLE Proč jste se rozhodli investovat právě do značky Nioxin? Když jsem o značce Nioxin poprvé slyšela, myšlenka výživy vlasové pokožky k docílení zdravějších vlasů mě nadchla. Za svou dlouholetou praxi v oboru jsem se nesetkala s tak revoluční technologií, která by mi umožňovala nabídnout klientům komplexní péči v rámci jedné řady včetně profesionálního poradenství díky detailním školícím metodám a prokazatelným výsledkům. Jaké máte s Nioxinem výsledky? PÉČE O ŘÍDNOUCÍ VLASY POSÍLILA V ŘÍJNU BYLA OTEVŘENA DVĚ NOVÁ DIAGNOSTICKÁ CENTRA NIOXIN, A TO V OSTRAVĚ A V PRAZE. DO RUKOU VYŠKOLENÝCH PROFESIONÁLŮ SE TAK MŮŽE S DŮVĚROU SVĚŘIT S PROBLÉMEM ZTRÁTY VLASŮ VÍCE LIDÍ. POLOŽILI JSME TŘI STEJNÉ OTÁZKY OBĚMA MAJITELKÁM, PANÍ PAVLÍNĚ VÁVROVÉ Z PRAŽSKÉHO MON STYLE A DANĚ HAPUTOVÉ Z OSTRAVSKÉHO OMORFI. Nioxin používá více než 50% našich klientů a především významné zlepšení je důvodem, proč se k nám stále vracejí a doporučují dál. Co byste poradili ohledně Nioxinu ostatním kadeřníkům? Nioxin je vlasová kůra, která nabízí mnohem víc, než ostatní vlasové přípravky. Hloubkové poškození problému nezdravých vlasů má konečně řešení, které může nabídnout v salonu každý dobrý kadeřník. facebook.com/ salonmonstyle OMORFI Proč jste se rozhodli investovat právě do značky Nioxin? Líbí se mi filosofie značky Nioxin a to, že se opravdu zabývá výzkumem pouze této problematiky. Díky tomu je schopna se zaměřit na detaily. Má dlouholetou tradici v USA a posledních třináct let je vítězem soutěží Stylist Choice Award. Jaké máte s Nioxinem výsledky? Výsledky jsou zatím vynikající s pozitivními ohlasy od klientů. Samotný proces celé terapie je pro ně příjemný. Klienti oceňují informace, které získají z trichologického vyšetření. Co byste poradili ohledně Nioxinu ostatním kadeřníkům? Doporučuji osobně vyzkoušet. Určitě budou mile překvapeni, protože to opravdu funguje. facebook.com/omorfi.salon LIQUID HAIR MOLECULAR HAIR REFILLER LEGENDA SE VRACÍ VYPLNĚNÉ RTY. HMM, A CO TAKHLE VLASY? termoaktivní Technologie je založená na esenciálních aminokyselinách Alaninu a Histidinu, které pronikají do mezer ve vlasovém vláknu A cíleně JE VYPLŇUJÍ. MOLEKULÁRNÍ VLASOVÁ VÝPLŇ Hluboký pečující efekt esenciálních aminokyselin je připraven pro náročné klienty kadeřnických salonů, pracujících se značkou SP od Wella Professionals. Staví na kombinaci zacelujícího šamponu Repair pro hloubkovou regeneraci, nových tekutých vlasů LIQUID HAIR MOLECULAR HAIR REFILLER, legendárního bestselleru, který má nyní maximálně vylepšené složení, a přípravku Perfect Ends, který posiluje a chrání tu nejcitlivější část vlasů jejich konce. Tato služba okamžitě rekonstruuje vlasová vlákna. SP Liquid Hair s esenciálními aminokyselinami poskytuje dlouhotrvající hloubkový efekt regenerace a posílení pro křehké a citlivé vlasy. Zevnitř až na povrch. Právě to dodává vlasům mnohem lepší pocit na pohled i na dotek a zvýšenou odolnost bez zatížení. Posilující efekt vydrží až 5 umytí! Přípravek je vynikající pro poškozené a křehké vlasy. Má totiž výbornou schopnost rekonstrukce vlasového vlákna. Eugene Souleiman/ Wella Professionals Creative Director, Care and Styling

12 22/23 Ráno jsme odjeli fotit do San Gimignano a turisté měli o atrakci navíc. Hlavně Italové a japonští turisté si to užívali. Kadeřníci česali přímo na ulici, ale o to byla show lepší. Modelky rozdávaly úsměvy a my jsme turisty rozháněli.. Beata Rajská via Facebook Odborný trenér Studia Wella Honza Zavadil v akci. Beata si pochvalovala spolupráci s renomovaným fotografem Stanislavem Merhoutem, kterého k projektu přizvala Wella. Místní starouškové si raději sedli, aby je ta krása neporazila. TÝM STUDIA WELLA A BEATA RAJSKÁ NAFOTILI KOLEKCI SNÍMKŮ JAKO OSLAVU ŽENSKÉ KRÁSY. TOSKÁNSKO: GENDER 2015 Stíny se dlouží a fotograf Standa Merhout chytá zlatisté světlo. Začátkem října odjel tým Wella ve složení David Drha (generální ředitel), Petr Šubert (ředitel marketingu) a Jiří Špilar s Honzou Zavadilem (odborní trenéři Studia Wella) spolu s týmem módní návrhářky Beaty Rajské do Toskánska. V plánu nebyl v žádném případě pozdně letní odpočinek, ale realizace fotografií nové kolekce Gender pro sezónu jaro-léto Neopakovatelná atmosféra toskánského venkova se stala plátnem, na které malířka Beata umístila své překrás- né modely, které vyzdvihly ženskou touhu být krásná v každém okamžiku. Malebná zákoutí ze starého syrového kamene kontrastovaly s něžnou organzou a hedvábím, fotografie proto mají výjimečnou estetiku. Kadeřníci učesali modelkám romantické účesy plné měkkých vln tak, aby byly s šaty v dokonalé harmonii. Spolupráce Rajská-Wella opět získala hlubší rozměr, který je umocněn i novým salónním servisem SPA TREATMENT. facebook.com/beatarajska Foto: Stanislav Merhout Odborný trenér Studia Wella Jirka Špilar při posledních úpravách romantického účesu z vln, který perfektně doplnil nádherný Beatin model. Spojení výjimečných značek SPA TREATMENT VYSOCE UZNÁVANÁ návrhářka Beata Rajská SE ROZHODLA SPOJIT SVÉ JMÉNO SE ZNAČKOU SP. VÝSLEDKEM JE LUXUSNÍ pečující SLUŽBA, URČENÁ PRO NÁROČNÉ KLIENTKY SALONŮ. Vlasy mají s látkami hodně společného. Obojí může působit nadýchaně, pomačkaně, může být vyžehlené, naleštěné a nebo naopak drsné a matné. Textura je důležitá jak v účesu, tak i na oblečení. Stejně jako návrhář pracuje s látkami, kadeřník pracuje s vlasy. Jeho kreativita se ale může naplno projevit, jen jsou-li vlasy v perfektní kondici, silné a zdravé. Právě to garantuje péče SP od Wella Professionals. Pracují s ní i ve Studiu Wella, jehož odborní trenéři navázali před několika lety spolupráci s Beatou Rajskou při česání modelek pro její přehlídky. Beatu přesvědčila jejich profesionální zručnost, účesy vždy krásně doplnily její ženské a elegantní modely. Navíc si osobně zamilovala řadu SP LuxeOil, a proto se rozhodla spojit své jméno právě s touto značkou a stát se tváří nového servisu SPA TREATMENT, který si budou moci od ledna dopřát zákazníci SP salónů. Služba bude časově nenáročná, ale o to účinnější. Zaručí vlasům okamžitou transformaci jejich struktury do krásy a hebkosti. Vybrané zákaznice budou mít dokonce možnost se s Beatou setkat na osobní konzultaci. Spojení kvality Beata Rajská a System Professional představují speciální péči SpaTreatment.

13 24/ ledna spouštíme zbrusu nový Wella web jako aktuální zdroj informací o všem novém a krásném, co pro kadeřníky a jejich klienty chystáme! Zahajujeme také spolupráci s předními blogerkami. Barbora Hasalová/ Junior Brand Manager HairCare Professionals JAK BÝT SPRÁVNĚ ONLINE? NA FACEBOOKU NEJSEM už z principu, SLÝCHÁTE MOŽNÁ OD SVÝCH PŘÁTEL. VÍTE ALE, jak užitečný může být pro váš byznys? Výhod online prezentace je hodně. Je levná a rychlá. Máte zajímavou slevovou akci, soutěž nebo fotky z přehlídky, kterou jste česali? Vaši fanoušci a potenciální zákazníci se o tom mohou okamžitě dozvědět! Na Facebooku můžete za pár stokorun udělat reklamu, která se ukáže lidem z okolí vašeho salónu. Webové stránky můžete udělat tak krásné, že se návštěvníkovi nebude chtít odejít. A pozor: v kurzu začíná být u nás ještě ne tolik známý Instagram. Je geniální v tom, že nemusíte být žádný spisovatel, stačí mít hezké fotky. Neocenitelným pomocníkem je v tomto ohledu chytrý telefon. Fotku dostanete do sítě pěkně zatepla. Všechno probíhá v reálném čase a je 100% aktuální! Facebook je živý organismus. Jen v České republice má 4 milióny uživatelů. To už je zajímavé číslo pro každého podnikatele. A pravidla úspěšného profilu? Nezakládejte ho, pokud mu nemůžete věnovat alespoň 30 minut dvakrát týdně. Nikdy nekupujte fanoušky! Ano, skutečně je můžete nakoupit, ale takové lidi nezajímá, co děláte, takže na obsah stránky nebudou reagovat, Facebook jí vyhodnotí jako neatraktivní a vaše příspěvky nikomu neukáže. Jen zajímavý, hezký a vtipný obsah k vám přitáhne lidi, kteří jsou pro vás perspektivními klienty. Na Facebooku také můžete dělat již zmíněné placené kampaně pro vaše město a okolí. Můžete se také domluvit s místními firmami, školami nebo institucemi, že vám budou takzvaně sdílet vaše příspěvky na jejich profilu, dostanou se tak k většímu počtu lidí. Skvělé také je, že se o svých fanoušcích hodně dozvíte díky jejich komentářům nebo fotkám. Staňte se fanouškem Welly, budeme s vámi rádi v kontaktu každý den! facebook.com/wella CZ facebook.com/studiowellapraha web Dobrá stránka salonu by měla vypadat jako krásný časopis a mít každý měsíc alespoň část nového obsahu, aby nepůsobila spíš jako zaprášená knížka v knihovně. stránky by měly mít jednoduchou strukturu, aby návštěvník intuitivně poznal, kde najde to, co hledá. Můžete se inspirovat na našich zbrusu nových Wella webových stránkách a budeme rádi, když nám na Facebook napíšete, jak se vám líbí! instagram Aplikace na sdílení fotek vznikla teprve před 4 lety, ale její úspěch je raketový. Už dorazil i k nám a chceteli zasáhnout progresívní mladé lidi, jděte do toho! Registrace je snadná a samozřejmě zdarma. Pak už jen fotit a nezapomenout fotku označit tzv. hashtagy, dělítky s klíčovými slovy. Lidé vás podle nich najdou a pokud se jim líbíte, začnou vás sledovat. Nás na Instagramu najdete pod jménem Wellaprofessionalscz. Máte-li už svůj Instagram, používejte naše hashtagy, vaše práce nás zajímá! #wellaprofessionalscz #studiowellapraha #insidewella #wellalife SMARAGD MEZI SALONY Začátkem prosince převzala prestižní titul WELLA QUALITY SALON GOLD majitelka Hair studia Smaragd Marcela Soldánová. Se svými kolegyněmi předvedla perfektně zvládnutou techniku řemesla v kolekci extravagantních objemných účesů. Marcelo, rozhodla jste se pojmout slavnostní večer docela velkolepě Každý rok jsme se tady v Brně účastnili svatebního veletrhu, ale letos jsme se rozhodli místo toho udělat našim klientům vánoční party, kde jsme zároveň převzali titul. Byla to dobrá příležitost ukázat jim, co umíme. Při běžném provozu se takové účesy samozřejmě nedělají, šlo o speciální textury a formy vlasů, inspirovali jsme se nekonformní tvorbou značky Sebastian Professional. Večírek byl perfektní! Jak jste to zvládli? Účesy jsme předem nenacvičovali, museli jsme to zvládnout načisto. Kolegyně k přípravě přistupovaly zodpovědně a profesionálně, jsou vidět roky naší společné práce. Co je silnou stránkou vašeho salónu? Řídíme se vždycky tím, že klient očekává účes, který mu Foto: Jiří Salik Sláma / Šaty: Marie Mukařovská/ Doplňky: Samodiva Stále usměvavá kadeřnice Karolína Janošková. sedí, je jiný, než mají ostatní, a precizně provedený. Práci vzájemně konzultujeme a učíme se od sebe navzájem. Hair studio Smaragd Rooseveltova 9, Brno facebook.com/hair.studio.smaragd Ředitel HairCare Professionals David Drha předává titul Marcele Soldánové. WELLA QUALITY SALON Titul uděluje společnost HairCare Professionals salónům, za jejichž kvalitu a servis se může 100% zaručit. Od ledna 2015 je nachystáno hned několik novinek. Držitelé titulu získají možnost vyzkoušet novinky jako první, soutěžit o profesionální nůžky, bude jim poskytnuta pomoc s propagací na internetu, salony také získají pravidelný přístup k aktuálním informacím, akcím a soutěžím formou Newsletteru a podporu v místě, kde sídlí. Více informací získáte u svých obchodních zástupců.

14 SEBASTIAN McQueen PRF Header-Element SEB_MQ_PRF_Head.indd Size 720 x 180 mm + Bleed 5 mm C M Y K 26/27 ECLIPSE ART COLLECTION KREATIVNÍ ŘEDITELÉ SEBASTIAN PROFESSIONAL MICHEL POLSINELLI A SHAY DEMPSEY PŘEDSTAVILI NA INTERNATIONAL TREND VISION AWARD 2014 V MONAKU NOVOU MYSTERIÓZNÍ KOLEKCI. TUTO SEZÓNU SE PONOŘILI HLUBOKO DO LIDSKÉ DNA, ABY OSLAVILI TEMNOU STRÁNKU NAŠÍ DUŠE JAKO ZDROJ INSPIRACE. PREZENTOVALI NEOBVYKLÉ TECHNIKY ZPRACOVÁNÍ VLASŮ, UNIKÁTNÍ TVARY A TEXTURY. JEDINEČNOST JEJICH PRÁCE NENECHALA OPĚT NIKOHO NA POCHYBÁCH, ŽE ZNAČKA SEBASTIAN JE LÍDR POKROKOVÉ KADEŘNICKÉ TVORBY. SEBASTIAN PROFESSIONAL: Průkopník stylingu od roku 1970 Suchý šampon DRYNAMIC Aerosolový suchý šampon. Technologicky průlomové složení okamžitě osvěžuje vlasy, dodává jim texturu a obnovuje schopnost přetvarování. Aplikace: Energicky protřepejte před každou aplikací. Nastříkejte ke kořínkům k odstranění mastnoty, poté pročesejte. Pro okamžitý efekt dodání textury nastříkejte do středních délek a vyfénujte pomocí prstů, kterými projíždíte vlasy. Garance perfektní tvarovatelnosti a textury kdykoli a kdekoli. 60. léta byla celá o experimentování s barvami i tvary. Jakmile revoluce začala, už jí nemohlo nic zastavit nejzářivější dekáda, kterou kdy svět viděl, dala prostor všem vzrušujícím věcem. Stylistku jménem Geri Cusenza z LA zastihla 70. léta rozhodnutou posunout generaci květinových dětí k neohrožené vlasové módě. Značku Sebastian založila právě na tomto principu. Na žízni po inovacích. A dnes je to stejné. Sebastian neučí, inspiruje. Hází rukavici, provokuje. Zná pravidla, ale pobízí vás, abyste je porušili. Sebastian pracuje s vlasy jinak. Překvapivě a nečekaně. Sebastian nikdy nezůstává stát na místě. Je legendární značkou pro svůj pohled daleko za horizont toho, co známe, a vývoj přípravků, které dokáží úplně vše, co si přejete s vlasy udělat. Dokonale propracované účesy do nejmenších detailů, kde třeba i každý pramen může mít jinou texturu nebo jiný typ lesku. Sebastian dokáže transformovat vlasy přesně do té formy, kterou stylista potřebuje, aby účesem zvýraznil individualitu své klientky. To je nejvyšší cíl podpořit naší odlišnost od těch ostatních. Ukázat v čem jsme originální a jedineční. Sprej pro lesk SHINE SHAKER Ultra lehký aerosolový sprej pro zářivý lesk jako zrcadlo. Aplikace: nastříkejte do suchých vlasů pro efekt lesklý jako zrcadlo. Aplikujte také před použitím horkých nástrojů pro ochranu před teplem a dodáním zářivosti lehké na dotek. Minerální sprej TEXTURE MAKER Lehký univerzální minerální sprej pro texturu. Obsahuje krystaly mořské soli pro matný finiš a střední stupeň fixace. Aplikace: Nastříkejte do mokrých vlasů před fénováním pro zpevnění a rozčepýřenou texturu. Rozprašte nad suchými vlasy a mněte rukama pro extrémní a perfektně přetvarovatelnou formu vlasů. Maximální lehkost a tvarovatelnost. Snažíme se posunout hranice. Pořádně věci rozvířit a dát kadeřníkům nový způsob pohledu na věc.

15

KIRSTEN DUNST. Nejkrásne jší profese. na sve te KIRSTEN DUNST L ORÉAL PROFESSIONNEL PRO

KIRSTEN DUNST. Nejkrásne jší profese. na sve te KIRSTEN DUNST L ORÉAL PROFESSIONNEL PRO BŘEZEN 2014 EDITORIÁL PROFESSIONNEL INSPIRACE PROFESSIONNEL Kirsten Dunst bude tváří tří klíčových kampaní v roce 2014, které se objeví exkluzivně v salonech L Oréal Professionnel: Wild Stylers od Tecni.ART

Více

str. 14 15 Mezi ženami vidím hodné obdivu nejen podnikatelky a manažerky str. 6, 7, 8 Sama sebe považuji pouze za sezonního workoholika

str. 14 15 Mezi ženami vidím hodné obdivu nejen podnikatelky a manažerky str. 6, 7, 8 Sama sebe považuji pouze za sezonního workoholika srpen 2007 Žena, která se neztratí POJISTKA NA NEVIDITELNOST Markéta Bartíková Koketně bych na tebe mohla zamrkat a nalít víno Koketně bych si mohla povytáhnout sukni a rozepnout blůzu Koketně bych ti

Více

Bumbálková. Pavla. Pro jednoho muže. Pokud svoji práci trochu berete jako koníčka, hodiny nepočítáte str. 1, 10 12

Bumbálková. Pavla. Pro jednoho muže. Pokud svoji práci trochu berete jako koníčka, hodiny nepočítáte str. 1, 10 12 l i s t o p a d 2 0 0 9 / 1 1 V y c h á z í j a k o p ř í l o h a č a s o p i s u P r o s p e r i t a Ž e n a, k t e r á s e n e z t r a t í Pavla Bumbálková Pokud svoji práci trochu berete jako koníčka,

Více

www.bbcentrum.cz zdarma zacvičte s podzimní únavou

www.bbcentrum.cz zdarma zacvičte s podzimní únavou 03 2013 www.bbcentrum.cz zdarma zacvičte s podzimní únavou w w w. m ko l o. cz AUTHOR BICYCLES 2013 author.cz rám dural 6061 700c ASL vidlice RST Vita TnL, zdvih 60 mm převodník Suntour NEX-T102 měnič

Více

str. 16 17 Kreativita, invence a vynalézavost je schopnost řešit reálné změny

str. 16 17 Kreativita, invence a vynalézavost je schopnost řešit reálné změny prosinec 2007 Žena, která se neztratí Pro ty, které násobí život Eva Brixi Síla je v zemi Síla je v úsměvu Beru si něco Čeho víc dávám Pokrok je v emoci Na prahu vědy Listuji do noci V myšlenkách z vody

Více

Ficlová. Dana. V rybářské síti. ALBION HOTEL s lidmi omládl str. 1, 10 11. rozhovor měsíce s Ing. Danou Ficlovou, generální ředitelkou ALBION HOTELu

Ficlová. Dana. V rybářské síti. ALBION HOTEL s lidmi omládl str. 1, 10 11. rozhovor měsíce s Ing. Danou Ficlovou, generální ředitelkou ALBION HOTELu č e r v e n 2 0 1 0 / 6 V y c h á z í j a k o p ř í l o h a č a s o p i s u P r o s p e r i t a Ž e n a, k t e r á s e n e z t r a t í V rybářské síti Markéta Bartíková Do rybářské sítě chytili jsme tolik

Více

Den s... Karlem Havlíčkem. Rozhovor s Miss České republiky Gabrielou Kratochvílovou. Fotbalový turnaj o pohár VŠFS Pod záštitou Antonína Panenky

Den s... Karlem Havlíčkem. Rozhovor s Miss České republiky Gabrielou Kratochvílovou. Fotbalový turnaj o pohár VŠFS Pod záštitou Antonína Panenky XADONIA OBČASNÍK STUDENTŮ, PEDAGOGŮ A PŘÍZNIVCŮ VYSOKÉ ŠKOLY FINANČNÍ A SPRÁVNÍ 01 2013 Den s... Karlem Havlíčkem Pracovní den s děkanem FES Strana 04 Rozhovor s Miss České republiky Gabrielou Kratochvílovou

Více

Sport a podnikání ve financích mají mnoho společného

Sport a podnikání ve financích mají mnoho společného www.jsmepartners.cz 4/09 Petr Kroupa Lék na frustraci je zažívat úspěchy Budovat si dobré vztahy a udržovat je na co nejlepší úrovni Vyžaduji maximální nasazení v práci a fair play je důležitá podnikatelská

Více

VÝSLEDKY NEJVĚTŠÍHO TESTU FINANČNÍCH PORADCŮ BROKER CONSULTING ZVÍTĚZIL!

VÝSLEDKY NEJVĚTŠÍHO TESTU FINANČNÍCH PORADCŮ BROKER CONSULTING ZVÍTĚZIL! Magazín společností Broker Consulting, a. s., Fin Consulting, a. s., a Broker srpen 2011 ročník II VÝSLEDKY NEJVĚTŠÍHO TESTU FINANČNÍCH PORADCŮ BROKER CONSULTING ZVÍTĚZIL! 3 ČP INVEST má řešení Editorial

Více

Nepalová. Jiřina. Mlha jak listopad Eva Brixi

Nepalová. Jiřina. Mlha jak listopad Eva Brixi listopad 2013/11 Vychází jako příloha časopisu Prosperita Žena, která se neztratí Jiřina Nepalová Jsme zahlceni nápady a výzvami str. 1, 10 11 rozhovor měsíce s Jiřinou Nepalovou, zakladatelkou a ředitelkou

Více

special Partners: projekty, akce, kariéra, obchod, novinky Rok 2014 v číslech Partners v médiích www.jsmepartners.cz JDEME SI ZA SVÝM

special Partners: projekty, akce, kariéra, obchod, novinky Rok 2014 v číslech Partners v médiích www.jsmepartners.cz JDEME SI ZA SVÝM special Partners: projekty, akce, kariéra, obchod, novinky Rok 2014 v číslech www.jsmepartners.cz Partners v médiích JDEME SI ZA SVÝM Někomu se vybaví spokojené manželství, jinému pevný most přes vodu,

Více

Studená válka v létě. Hodně štěstí, zlatí hoši. A díky. Hráčská asociace se pustila do boje se svazem. Snaží se prosadit změny a má podporu veřejnosti

Studená válka v létě. Hodně štěstí, zlatí hoši. A díky. Hráčská asociace se pustila do boje se svazem. Snaží se prosadit změny a má podporu veřejnosti červen 2015 čtvrtletní zpravodaj 2. ČÍSLO Úvodní slovo Hodně štěstí, zlatí hoši. A díky Úvodní slovo bych tentokrát rád věnoval zlatým hochům českého hokeje. Těm, kteří letos nebo v uplynulém roce ukončili

Více

klientský magazín společnosti Swiss Life Select 2015 2roky v České republice

klientský magazín společnosti Swiss Life Select 2015 2roky v České republice klientský magazín společnosti Swiss Life Select 2015 2roky v České republice 6 Lidé Poznejte naše klienty, kteří mají skutečně zajímavé životní osudy i kariéry Grand Tour. Velká cesta Švýcarskem autem

Více

LADY N. Móda s neskrývanou ženskostí. Proč na Madeiře nekončí jaro. Investice, která zdobí

LADY N. Móda s neskrývanou ženskostí. Proč na Madeiře nekončí jaro. Investice, která zdobí LADY N ČASOPIS DÁMSKÉHO INVESTIČNÍHO KLUBU ČESKÉ SPOŘITELNY JARO 2008 Investice, která zdobí Proč na Madeiře nekončí jaro Móda s neskrývanou ženskostí 1 MILLENARY COLLECTION www.audemarspiguet.com Text

Více

LÉTO 2015. Téma Novinka: Spustíme další online spolupráci s Porovnej24.cz. Tentokrát neživotní pojištění

LÉTO 2015. Téma Novinka: Spustíme další online spolupráci s Porovnej24.cz. Tentokrát neživotní pojištění LÉTO 2015 Téma Novinka: Spustíme další online spolupráci s Porovnej24.cz. Tentokrát neživotní pojištění Rozhovor Petr Borkovec a Martin Hrůša: nový systém servisu klientů Třicet. Pro někoho věk, kdy mu

Více

Krotitelé dluhů 3/09. Nejsme experti na dluhy, ale na to, jak jim předcházet. Naše sezení mají působit jako porada FBI.

Krotitelé dluhů 3/09. Nejsme experti na dluhy, ale na to, jak jim předcházet. Naše sezení mají působit jako porada FBI. www.jsmepartners.cz 3/09 Krotitelé dluhů Nejsme experti na dluhy, ale na to, jak jim předcházet. Naše sezení mají působit jako porada FBI. Pořad pomáhá získat důvěru klientů. 1 12 Myslel jsem, že některé

Více

David Svoboda: Sport byl pro mě odmala zábava číslo jedna

David Svoboda: Sport byl pro mě odmala zábava číslo jedna David Svoboda: Sport byl pro mě odmala zábava číslo jedna více na straně 18 Zdarma Čerstvé novinky z McDonald s 2 Aktuality 6 Nejen pro ženy 10 Pro muže 16 Sport Podzim láká k nezapomenutelným výletům

Více

Krbcová. Hana. Na špičce jazyka. Věci se snažím vidět optikou čísel str. 1, 10 11, 13

Krbcová. Hana. Na špičce jazyka. Věci se snažím vidět optikou čísel str. 1, 10 11, 13 k v ě t e n 2 0 1 0 / 5 V y c h á z í j a k o p ř í l o h a č a s o p i s u P r o s p e r i t a Ž e n a, k t e r á s e n e z t r a t í Na špičce jazyka Eva Brixi Hana Krbcová Na špičce jazyka Cítím tvé

Více

fashion lucie robinson peter kaiser více než rozmar trends 2010/11 jak se ševci stali tanečními mistry tajemství plesové sezóny autumn / winter

fashion lucie robinson peter kaiser více než rozmar trends 2010/11 jak se ševci stali tanečními mistry tajemství plesové sezóny autumn / winter 08 10 fashion trends autumn / winter 2010/11 lucie robinson odraz se a skoč peter kaiser více než rozmar jak se ševci stali tanečními mistry tajemství plesové sezóny podzim zima 2010/11 ctíme módní trendy,

Více

STÁHNĚTE SI ČASOPIS NA WWW.NEZISKOVKY.CZ / ODEBÍREJTE EMAILEM / INFORMUJTE O SOBĚ NEZISKOVKY JSOU TAKÉ ZNAČKY ANEB REBRANDING NEZISKOVÝCH ORGANIZACÍ

STÁHNĚTE SI ČASOPIS NA WWW.NEZISKOVKY.CZ / ODEBÍREJTE EMAILEM / INFORMUJTE O SOBĚ NEZISKOVKY JSOU TAKÉ ZNAČKY ANEB REBRANDING NEZISKOVÝCH ORGANIZACÍ INFORMACE PRO VÁS VI. ROČNÍK INFORMACE O VÁS 11 LISTOPAD 2014 STÁHNĚTE SI ČASOPIS NA WWW.NEZISKOVKY.CZ / ODEBÍREJTE EMAILEM / INFORMUJTE O SOBĚ EDITORIAL Je značka jenom logo? Jak se hledá její podstata?

Více

Hlachová Být spolehlivým partnerem str. 1, 10 11. Bronislava. Triola opět získala CZECH MADE. O ničem

Hlachová Být spolehlivým partnerem str. 1, 10 11. Bronislava. Triola opět získala CZECH MADE. O ničem l i s t o p a d 2 0 1 0 / 1 1 V y c h á z í j a k o p ř í l o h a č a s o p i s u P r o s p e r i t a Ž e n a, k t e r á s e n e z t r a t í O ničem Eva Brixi Jak preclík na talíři Jak báseň na stole Všechny

Více

Jiří Tatýrek: Do tří let vybuduji zemské ředitelství

Jiří Tatýrek: Do tří let vybuduji zemské ředitelství Jiří Tatýrek: Do tří let vybuduji zemské ředitelství 3 Editorial Začít v Broker Consulting je opět tak snadné Kariérový růst, výdělky dle představ, letní jachty, nezapomenutelné vícedenní mítinky, ale

Více

Začátek ve svém Publikace pro cizinky - začínající podnikatelky

Začátek ve svém Publikace pro cizinky - začínající podnikatelky Začátek ve svém Publikace pro cizinky - začínající podnikatelky Organizace pro pomoc uprchlíkům 2013 Začátek ve svém Brožura pro cizinky začínající podnikatelky Editorka: Blanka Tollarová Autoři: Jan

Více

str. 10 11 Garáž je prý základní prvek úspěchu

str. 10 11 Garáž je prý základní prvek úspěchu únor 2007 Žena, která se neztratí Malá podnikatelská Eva Brixi Život se někdy točí úplně jinak než zeměkoule kolem své vlastní osy Naschvál je někdy pánem světa Přítel zas povídavá teta Člověk si nelže

Více

V JIMEâNÉ ÎENY. Dagmar Grossmann SPECIÁL MODERN WOMAN PROFILY ÚSPĚŠNÝCH ŽEN. CEO společnosti Grossmann Jet Service. zakladatelka a předsedkyně

V JIMEâNÉ ÎENY. Dagmar Grossmann SPECIÁL MODERN WOMAN PROFILY ÚSPĚŠNÝCH ŽEN. CEO společnosti Grossmann Jet Service. zakladatelka a předsedkyně V JIMEâNÉ ÎENY SPECIÁL Dagmar Grossmann CEO společnosti Grossmann Jet Service WWW.GROSSMANNJET.COM zakladatelka a předsedkyně asociací CEPA a SOPA PROFILY ÚSPĚŠNÝCH ŽEN S-PRESS PUBLISHING 2010 EU USA Summit,

Více

Perlivý svět. Zima 2011. / 8 / Lucie Bílá Vánoce jsou pro mě svátky nejmilejší. / 15 / Sólo pro... Bohemia Sekt Chardonnay

Perlivý svět. Zima 2011. / 8 / Lucie Bílá Vánoce jsou pro mě svátky nejmilejší. / 15 / Sólo pro... Bohemia Sekt Chardonnay Zima 2011 Perlivý svět / 8 / Lucie Bílá Vánoce jsou pro mě svátky nejmilejší / 15 / Sólo pro... Bohemia Sekt Chardonnay / 18 / Speciality políbené ohněm Editorial Náhoda přeje připraveným Vážení přátelé,

Více

Urválková. Lucie. Společná vánoční Eva Brixi. Žena v mužském světě financí str. 1, 10 11

Urválková. Lucie. Společná vánoční Eva Brixi. Žena v mužském světě financí str. 1, 10 11 prosinec 2013/12 Vychází jako příloha časopisu Prosperita Žena, která se neztratí Lucie Urválková Žena v mužském světě financí str. 1, 10 11 rozhovor měsíce s Ing. Lucií Urválkovou, členkou představenstva

Více

CALL ČTVRTLETNÍK ČESKÉHO VYSOKÉHO UČENÍ TECHNICKÉHO V PRAZE III 2011

CALL ČTVRTLETNÍK ČESKÉHO VYSOKÉHO UČENÍ TECHNICKÉHO V PRAZE III 2011 CALL ČTVRTLETNÍK ČESKÉHO VYSOKÉHO UČENÍ TECHNICKÉHO V PRAZE III 2011 Inzerce RWE Transgas 3 TECNICALL EDITORIAL TECNICALL ČTVRTLETNÍK ČESKÉHO VYSOKÉHO UČENÍ TECHNICKÉHO V PRAZE III 2011 doc. Ing. arch.

Více

Jachtařský ráj za humny. létání na ostří nože. Champagne... Aktivity. Česká justice potřebuje kvalitní lidi, klid na práci a výrazné tváře

Jachtařský ráj za humny. létání na ostří nože. Champagne... Aktivity. Česká justice potřebuje kvalitní lidi, klid na práci a výrazné tváře 02 07 Když se řekne Champagne... Předseda senátu Nejvyššího správního soudu říká: Česká justice potřebuje kvalitní lidi, klid na práci a výrazné tváře Red Bull Air Race létání na ostří nože Aktivity Jachtařský

Více

Doba se mění Klienti chtějí nezávislost

Doba se mění Klienti chtějí nezávislost Magazín společností Broker Consulting, a. s., Fin Consulting, a. s., a Broker Expert, a. s. listopad 2010 ročník I Doba se mění Klienti chtějí nezávislost 3 Editorial Co dnes rozhoduje o úspěchu ve financích?

Více