Z IMPULSU. Tento údaj odpovídá kombinované spotřebě paliva.

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Z IMPULSU. Tento údaj odpovídá kombinované spotřebě paliva."

Transkript

1 70

2 Je čas vykročit vpřed. Dopřát si jedinečná potěšení plná nespoutané dynamiky a ryzí odvahy. Obklopit se přepychem zrozeným z neutuchající pozornosti ke hmatovým vjemům a vychutnat si všemi smysly zážitek z oživujícího pohybu. Za obzorem konvencí se skrývá nová úroveň technologií a designu inspirujícího luxusního sedanu. Luxus, který si zasloužíte. Infiniti Q70. Z AMBICÍ

3 Z IMPULSU Rozhodujte se v okamžiku. Předvídejte každou příležitost. Dokonalá souhra síly a inteligence dokáže vzbudit nadšení bez hranic. Vyzkoušejte odezvu, která promění každou chvíli v inspirující zážitek. INFINITI DIRECT RESPONSE HYBRID vás nenutí ke kompromisu mezi účinností a radostí z jízdy. Umožňuje dosáhnout spotřeby až 6,9 * l/100 km, přičemž nabízí výkon 364 k s překvapivě rychlou reakcí. * Tento údaj odpovídá kombinované spotřebě paliva.

4 Z POHYBU INTELIGENTNÍ TEMPOMAT (ICC INTELLIGENT CRUISE CONTROL) automaticky zpomalí, když zjistí zpomalení provozu před vámi. Když je cesta volná, opět zrychlí na vámi požadovanou rychlost. Méně úsilí, více lehkosti. AKTIVNÍ ŘÍZENÍ VŠECH KOL (4WAS 4 WHEEL ACTIVE STEERING) * ovládá všechna kola podle natočení volantu. Přispívá k čistému a přesnému průjezdu vozu Q70 zatáčkami a výsledkem je bezprostřední, stabilní a strhující jízda. NÁPOR AKCELERACE mění mechanickou sílu v emocionální zážitek. Přesně vyladěný motor dodává točivý moment v širším rozsahu otáček a pocit zrychlení je tím intenzivnější, čím rychleji jedete. * Dostupnost se může lišit v závislosti na modelové řadě.

5 Dokonalý design dokáže vykročit za hranice tvaru a zachytit ryzí emoce. Oživující krása modelu Infiniti Q70 nevychází z tradičních představ o formě a funkčnosti. Je výrazem schopnosti svého tvůrce vyjádřit jedinečnou vizi v každé křivce a s osobní naléhavostí oslovit všechny, kdo se necítí být vázáni konvencemi. UMĚLECKÉ ZPRACOVÁNÍ vytváří rovnováhu mezi plynulostí a energičností a dává tak modelu Infiniti Q70 výraz, který není možné ignorovat. Profil přídě s dvojitým obloukem kapoty evokuje sílu skrývající se uvnitř a plynulé linie inspirované přírodními tvary naznačují potěšení, pro které byl tento vůz stvořen. OSVĚTLENÍ NA UVÍTANOU při příchodu k vozu je současně elegantní předzvěstí zážitku z jízdy. Jakmile se přiblížíte, přivítá vás sekvence vnějších a poté i vnitřních světel. Při odchodu se opakuje totéž v opačném pořadí.

6 V bohatství, kterého se dotýkáte. V prostoru, který vás obklopuje. Ve zvucích, které ožívají. V technologiích všude kolem vás. Všude tam se skrývá skutečná odměna. Pokaždé naleznete dokonalé propojení mezi sebou a vozem, které je zárukou intenzivního zážitku z jízdy. Infiniti Q70 znamená skutečný život v pohybu. BOSE PREMIUM SURROUND SOUND SYSTEM vás obklopí bohatým a čistým prostorovým zvukem. 16 výkonných reproduktorů rozmístěných v interiéru a technologie digitálního zvuku BOSE 5.1 nabízí jedinečný zážitek z poslechu hudby. SYSTÉM KLIMATIZACE FOREST AIR Příjemně chladivý vánek ve vašem osobním prostoru přináší přirozené osvěžení při řízení. Cirkulace vzduchu má podobu jemných závanů.

7 Z PŘEPYCHU

8 NEODOLATELNÁ PŘITAŽLIVOST INFINITI Q70

9 ATMOSFÉRA Přívětivé a nevšední prostředí interiéru dokáže vzbudit nečekané emoce. PŘIROZENÉ OSVĚŽENÍ Přírodní prostředí, které dokáže zklidnit a současně osvěžit smysly, nás inspirovalo k vytvoření jedinečného systému klimatizace Forest Air. Vzduch při cirkulaci v interiéru napodobuje přirozený větřík se závany proměnlivé intenzity. Rychlost vzduchu se střídavě mění z jemných 2 m/s po výraznějších 5 m/s v jemných a přirozených závanech, které zaznamenáte jen díky pocitu svěžesti, jenž vzbuzují. 2 M/S 5 M/S JEMNÉ ZÁVANY JEMNĚJŠÍ TKANINA Bezpečnostní pás je jedním z mála předmětů, kterých se neustále dotýkáte. Vytvořili jsme proto popruh s variabilním diagonálním úpletem, který je měkčí než klasické materiály. Je nejen příjemnější na dotyk, ale díky své měkkosti nám také umožnil snížit tření v navíjecím mechanismu. Bezpečnostní pás je proto pohodlnější, snadněji se vytahuje a jeho jemná tkanina je současně odolnější proti roztřepení nebo zatržení. Žádná část vozu pro nás není příliš malá. BOHATÝ PROSTOR Interiér modelu Q70 byl navržen s důrazem na dostatek místa i pocit z volného prostoru. Nabízí dost místa v oblasti hlavy i boků, a to pro všechny cestující. Prvky interiéru, jako je strop a sloupky čelního skla, jsou tvarovány tak, aby budily dojem otevřenosti. Každé sedadlo zajišťuje pohodlnou oporu a dostatek prostoru pro nohy vzadu je i u vyšších cestujících samozřejmostí. Široké otevírání zavazadlového prostoru nabízí snadný přístup ke spoustě místa pro zavazadla. JEDINEČNÉ MATERIÁLY Řemeslná dokonalost se u modelu Infiniti Q70 neomezuje na jedinečnou ergonomiku a přepychové obložení. Pohlaďte si opěru pro ruce nebo jiný povrch a konečky vašich prstů zakusí nezaměnitelně příjemný pocit. Během osmnáctiměsíčního výzkumu jsme oslovili 360 lidí po celém světě, abychom zjistili, jaký je nejpříjemnější hmatový pocit. Následně jsme vytvořili materiály s povrchem, jehož pružnost a povrchová struktura odpovídá papilárním liniím na vašich prstech a vzbuzuje tak dojem dokonalého dotyku.

10 VÝKON Špičkovou kvalitu montáže, ekonomiku provozu a výkon lze změřit pomocí přístrojů a vyjádřit grafy. Skutečná výjimečnost motorů Infiniti se však pozná až podle pocitu při řízení. 364 K 6,9 * l/100 km 3,5LITROVÝ MOTOR V6 S TECHNOLOGIÍ INFINITI DIRECT RESPONSE HYBRID Infiniti Q70 Hybrid je vůz, který změnil definici hybridního pohonu. Kombinací výkonného benzinového motoru V6 a 50kW elektromotoru vznikl systém s celkovým výkonem 364 k. Na rozdíl od řady jiných hybridů však dokáže přejít z čistě elektrického do plně hybridního režimu se strhující intenzitou a přirozenou citlivostí. Umožňuje přitom dosáhnout překvapivé spotřeby 6,9 * l/100 km. 320 K 10,2 * l/100 km 3,7LITROVÝ MOTOR V6 Jeho robustní konstrukce, výjimečný poměr výkonu vzhledem k hmotnosti, vyspělá technologie a nízká spotřeba si získaly přízeň kritiků i široké veřejnosti. Díky technologii variabilního časování a zdvihu ventilů (VVEL Variable Valve Event and Lift) dokáže maximálně využít každou kapku paliva a každý litr nasátého vzduchu. Výsledkem je strhující výkon 320 k a spotřeba paliva 10,2 * l/100 km. 238 K 7,5 * l/100 km ŠESTIVÁLCOVÝ TURBODIESELOVÝ MOTOR S PŘÍMÝM VSTŘIKOVÁNÍM o objemu 3,0 litru v provedení V6 je kultivovaný agregát, který díky 550 Nm točivého momentu maximálně usnadňuje předjíždění. Je propojen se sedmistupňovou automatickou převodovkou, která se přizpůsobuje vašemu stylu řízení. * Tento údaj odpovídá kombinované spotřebě paliva.

11 JÍZDNÍ VLASTNOSTI Energický vzhled a prostorný luxus skrývají základ strhujícího výkonu technologii Infiniti Direct Response. ÚČINNÝ A ŽIVÝ Nepodobá se žádnému jinému hybridnímu pohonu svou konstrukcí i důrazem na emoce. Elektromotor s výkonem 50 kw a nejmodernější lithium-iontové baterie systému Infiniti Direct Response Hybrid umožňují jízdu při běžných rychlostech v čistě elektrickém režimu. Benzinový motor V6 s objemem 3,5 litru se v tomto režimu vypíná a zcela odpojuje, což přispívá k maximální mechanické účinnosti. Přesto však dokáže reagovat na váš požadavek se strhující intenzitou. OSTŘEJŠÍ ŘAZENÍ Když pomocí řadicí páčky z hořčíkové slitiny (pouze u sportovních verzí) přeřadíte na nižší stupeň, systém přizpůsobování otáček (DRM Downshift Rev Matching) automaticky aktivuje meziplyn, aby připravil motor na nový převod. Hladké podřazování přispívá ke sportovnímu pocitu z jízdy, zvyšuje stabilitu a umožňuje konzistentní využívání výkonu motoru. 47 % VZADU 53 % VPŘEDU CITLIVĚJŠÍ BRZDĚNÍ Dostupné sportovní brzdy s odvětrávanými kotouči a protilehlými třmeny (čtyřpístkové vpředu, dvoupístkové vzadu) nabízí vynikající brzdný výkon. Současné využití obou stran kotouče zajišťuje vyšší tření, ostřejší reakci a celkově bezprostřední pocit. ZVUK VÝKONU Výkonný vůz k vám promlouvá svým výfukem a speciální vyladění výfuku u modelu Q70 přetváří tento zvuk v jedinečný zážitek. Vůz Infiniti je díky němu zcela nezaměnitelný a každý pohyb ručičky tachometru směrem nahoru a dolů se tak stává výletem do říše ryzích emocí. JISTĚJŠÍ ZATÁČENÍ Aktivní řízení všech kol (4WAS 4 Wheel Active Steering) aktivním natáčením všech kol při manévrování zvyšuje přesnost a ovladatelnost. Systém přizpůsobuje úhel a poměr řízení podle rychlosti vozu, zvyšuje citlivost a přispívá k pocitu plynulé kontroly. S aktivním řízením všech kol je zatáčení elegantně snadné. Zaručuje přirozený pocit při pomalé jízdě, citlivost při středně rychlých nájezdech do zatáček i přesnou stabilitu ve vysokých rychlostech. PŘIROZENĚ CITLIVÁ ROVNOVÁHA Konstrukční architektura typu FM (Front-Midship), na které jsou založeny výkonné sedany a coupé značky Infiniti, je rovněž základem designu prostorného modelu Infiniti Q70. Umístění těžiště motoru za přední nápravu má za následek téměř rovnoměrné předozadní rozdělení hmotnosti. Mírné posunutí směrem vpřed se projevuje rychlejším zatáčením a lepší rovnováhou při akceleraci ze zatáček. Vyzkoušejte přesnost a ovladatelnost, jakou byste očekávali od sportovního vozu. LEHKÁ KOLA Atraktivní 20" kola z hliníkové slitiny podtrhují vzhled a výkon modelu Q70. Díky své konstrukci a materiálu výrazně snižují neodpruženou hmotnost. Tato úspora hmotnosti umožňuje přesnější vyladění zavěšení kol, což přispívá k citlivějšímu ovládání, větší živosti a celkově lepšímu zážitku z řízení modelu Q70.

12 ZÁBAVA A ASISTENCE Vyspělé technologie systému Infiniti InSuite zjednodušují činnosti a předvídají vaše potřeby. Můžete tak být stále v kontaktu a mít vše pod kontrolou. 16 X LUXUSNÍ POSLECH Každý ze 16 reproduktorů tvořících BOSE Premium Surround Sound System je speciálně vyladěn pro interiér modelu Infiniti Q70. Každý z nich (včetně těch, které jsou osazeny ve výši ramen v předních sedadlech) reprodukuje zvuk s využitím legendární technologie zpracování signálu BOSE a vytváří bohatý a realistický prostorový zvuk v režimu 5.1. Systém také podporuje nejrůznější mediální zařízení, jako je satelitní rádio nebo osobní ipod, a umožňuje bezdrátové přehrávání z kompatibilního zařízení pomocí technologie Bluetooth. RAFINOVANÝ KLID Aktivní potlačení hluku (ANC Active Noise Control) zajišťuje jedinečnou izolaci interiéru modelu Infiniti Q70 od okolního světa. Tato jedinečná technologie identifikuje pomocí mikrofonu ve stropě nežádoucí nízkofrekvenční zvuky motoru a kompenzuje je zvukovými vlnami s opačnou fází. Výsledkem je tišší a klidnější prostředí při řízení, které přitom zachovává energičtější zvuky motoru. INTELIGENTNÍ OSVĚTLENÍ Adaptivní světlomety (AFS Adaptive Front-lighting System) modelu Q70 osvětlují nejen cestu před vámi, ale také prostor v okolí. Systém nastavuje světlomety podle úhlu natočení volantu a zajišťuje lepší viditelnost v zatáčkách. Pomáhá vám dříve zahlédnout protijedoucí vozidla a chodce a bezpečně dorazit do cíle vaší cesty. INTELIGENTNÍ KLÍČ INFINITI si automaticky pamatuje všechna nastavení vašeho vozu. Poloha sedadla řidiče, předvolby navigace, nastavení klimatizace, zvukového systému a jízdních vlastností vše je nastaveno přesně podle vašich požadavků. BEZPEČNÝ PROSTOR Asistent kontroly vzdálenosti (DCA Distance Control Assist) pomocí radaru sleduje vozidlo před vámi a pomáhá vám udržovat bezpečný odstup. Pokud se vzdálenost příliš zkrátí, systém může s uvolněním plynového pedálu automaticky aktivovat brzdy a upozornit vás na nutnost brzdění. Pokud máte sešlápnutý plynový pedál a blížíte se k jinému vozidlu, systém může vyvinout sílu, která tlačí pedál vzhůru a pomůže vám jej uvolnit. POHODLÍ V PROVOZU Inteligentní tempomat (ICC Intelligent Cruise Control) se sledováním vozidel při nízkých rychlostech (LSF Low Speed Following) umožňuje volbu požadované rychlosti a automaticky zpomalí váš vůz v houstnoucím provozu až do úplného zastavení. Jakmile se provoz uvolní, opět zrychlí na přednastavenou rychlost. LEPŠÍ PŘEHLED PŘI COUVÁNÍ Zařaďte zpátečku a systém zadního sledování (Rear View Monitor) zobrazí na displeji oblast za vozem. Barevné čáry vám pomáhají získat přesný přehled o vzdálenosti předmětů za vozem a navigují vás při zatáčení. Parkovací čidla vpředu a vzadu kromě toho vydávají přerušovaný tón a ikona na displeji systému RVM vás varuje, když se poblíž zadního nárazníku objeví překážka.

13 OCHRANA Koncepce bezpečnostního štítu Infiniti Safety Shield zahrnuje několik vrstev technologií, které sledují jízdní podmínky, pomáhají vyhnout se nehodě a chránit vás i vaše spolucestující, když k ní přesto dojde. VIDÍ, CO VY NEMŮŽETE Systém Blind Spot Intervention pomocí čidel zjišťuje vozidla v přilehlém pruhu, která vjíždějí do oblasti vašeho slepého úhlu, a pomáhá vám vyhnout se srážce. Nejprve se rozsvítí varovná kontrolka. Pokud začnete přejíždět do obsazeného pruhu, ozve se varovný signál. Systém také aktivuje brzdy na opačné straně, aby vám pomohl navést vůz zpět do středu stávajícího jízdního pruhu MPa OCEL S EXTRÉMNÍ PEVNOSTÍ V TAHU 590 MPa BĚŽNÁ OCEL STÁLE POD KONTROLOU Systém dynamického řízení vozidla (VDC Vehicle Dynamic Control) přizpůsobuje výkon a aplikuje odpovídající brzdný tlak na jednotlivá kola. Pomáhá tak korigovat přetáčivost či nedotáčivost a udržovat vůz ve správné stopě. Spolupracuje přitom se systémem aktivního řízení dráhy (ATC Active Trace Control), který sleduje otáčení kol a automaticky pomáhá udržovat pevný kontakt s vozovkou. PEVNĚJŠÍ A LEHČÍ V konstrukci vozu je použita mimořádně pevná ocel, která pomáhá zachovat vaši bezpečnost v případě nehody. Díky jedinečnému procesu výroby má tento materiál více než dvakrát větší pevnost v tahu než běžná ocel. Mimořádná pevnost nejen přispívá k vyšší odolnosti vozu, ale umožnila nám také snížit jeho celkovou hmotnost. UDRŽOVÁNÍ JÍZDNÍHO PRUHU Systém prevence vyjetí z pruhu (LDP Lane Departure Prevention) pomocí kamery sleduje, zda neopouštíte svůj jízdní pruh bez znamení o změně směru jízdu, a pokud ano, upozorní vás zvukovým signálem. Když i nadále pokračujete ve vyjíždění, systém vám pomůže jemným přibrzděním kol na jedné straně navést vůz zpět. Nikdy vám však nebere kontrolu nad vozem. Je navržen, aby pomáhal, ne aby vás nahradil. STÁLE VE STŘEHU Inteligentní brzdový asistent (IBA Intelligent Brake Assist) s varováním před čelní srážkou (FCW Forward Collision Warning) 1 pomocí radaru neustále monitoruje a analyzuje rychlost přibližování k vozidlu před vámi a pomáhá zjistit hrozící střet. V případě nebezpečí řidiče dvakrát varuje a je-li třeba, může automaticky aktivovat brzdy a pomoci tak snížit rychlost nárazu. OPORA, KDYŽ JI POTŘEBUJETE Aktivní opěrky hlavy na předních sedadlech modelu Q70 se při určitých typech zadních nárazů mohou posunout dopředu, aby podepřely hlavu a pomohly zabránit zraněním krční páteře. PŘIPRAVENO K OCHRANĚ Při brzdění za určitých podmínek (nebo při aktivaci inteligentního brzdového asistenta bez sešlápnutí brzdového pedálu) dojde k automatickému předepnutí předních bezpečnostních pásů, které tak mohou lépe zadržet vaše tělo a pomáhají zvýšit účinnost dalších bezpečnostních prvků, jako jsou například airbagy.

14 VÝBĚR Odstíny, které se mění podle světla a úhlu pohledu. Kombinace barev exteriéru a exteriéru, které odrážejí výjimečnou energii a náladu. Lak odolný proti poškrábání (Scratch Shield), jehož lesk vydrží déle. To je jen několik příkladů, jak Infiniti využívá barev k vyjádření pocitu, navození jistoty a ztvárnění emocí. BARVY EXTERIÉRU (KÓD) BARVY INTERIÉRU (KÓD) OBLOŽENÍ INTERIÉRU MOONLIGHT WHITE (QAA) LIQUID PLATINUM (K23) ARCTIC SILVER (KBB) PLATINUM GRAPHITE (K51) STORM FRONT GREY (KAT) HARBOUR BLUE (RAM) MALBEC BLACK (GAC) BLACK OBSIDIAN (KH3) STONE (Z) KŮŽE JAVA (P) KŮŽE GRAPHITE (G) KŮŽE OBLOŽENÍ BLACK LACQUER DŘEVĚNÉ OBLOŽENÍ JAPANESE ASH DŘEVĚNÉ OBLOŽENÍ WHITE ASH S POVRCHOVOU ÚPRAVOU SILVER-POWDER KOLA KOLA 18" KOLA Z HLINÍKOVÉ SLITINY S 10 PAPRSKY 18" KOLA Z HLINÍKOVÉ SLITINY S 5 TROJITÝMI PAPRSKY 20" KOLA Z HLINÍKOVÉ SLITINY S 5 PAPRSKY VE SPORTOVNÍM PROVEDENÍ INFINITI Europe, Divize Nissan International SA, CH , Z.A. La Pièce Bât. B2, Route de l Etraz, 1180 Rolle, Švýcarsko Tato brožura obsahuje pouze obecný popis a slouží pro informační účely. Může podléhat změnám a nepředstavuje žádnou nabídku, prohlášení nebo záruku (výslovnou ani předpokládanou) ze strany společnosti INFINITI Europe. Než na základě této brožury přijmete rozhodnutí o nákupu, obraťte se přímo na centrum Infiniti a ověřte si přesnost uvedených informací včetně toho, jak se vztahují na konkrétní vůz. Společnost INFINITI Europe si vyhrazuje právo bez předchozího upozornění kdykoli provést změny v cenách, barvách, materiálech, výbavě, specifikacích a modelech, případně ukončit dostupnost modelů a vybavení. Z důvodů neustálého vývoje výrobků a dalších okolností před výrobou i po ní se skutečný vůz, použité materiály a výbava mohou lišit od této brožury. Některé vozy jsou vyobrazeny s volitelnou výbavou. Přesné informace získáte prohlédnutím skutečného vozu. Dostupnost a dodací lhůty konkrétních verzí a úrovní výbavy se mohou lišit. Specifikace, výbava a příslušenství mohou být v různých zemích různé. Další informace o dostupnosti, výbavě a příslušenství získáte od svého centra Infiniti. Společnost Infiniti vynaložila značné úsilí na to, aby vzorky barev v této brožuře co nejpřesněji odpovídaly skutečným barvám vozů. Vzorky barev se mohou mírně lišit v závislosti na tisku a na tom, zda jsou osvětleny denním, zářivkovým nebo žárovkovým světlem. Skutečné barvy si můžete prohlédnout ve svém centru Infiniti. 1 Smyslem systému varování před čelní srážku je upozornit vás, než dojde ke střetu. Sám nemůže srážce zabránit. Pracuje pouze v omezeném rozsahu rychlostí. Jezděte vždy opatrně.

15 ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ INFINITI Při návrhu a výrobě originálního příslušenství Infiniti používáme stejně přísné standardy jako u samotných vozů Infiniti. Široká nabídka kvalitních výrobků navržených s ohledem na hladkou integraci je zárukou dokonalého sladění a stylu. 18" STŘÍBRNÁ KOLA Z HLINÍKOVÉ SLITINY Ať již se vydáte kamkoli, nikdo nezapochybuje o vašem smyslu pro styl a sportovní design. Kola z hliníkové slitiny 245/50 R 18. PRAHY DVEŘÍ Osvětlené prahy z nerezové oceli s decentním nápisem Infiniti dodají vašemu vozu moderně sportovní vzhled. Prahy dodávané v sadě po dvou osvětlují vstup do vozu a chrání jeho lak. BOX DO ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU Skládací box do zavazadlového prostoru z odolného a pružného materiálu brání pohybu přepravovaných předmětů při jízdě, chrání zavazadlový prostor před poškozením a pomáhá udržovat pořádek. ZADNÍ SPOILER * S designem přizpůsobeným pro dokonalé osazení a barvou sladěnou s karoserií zdůrazňuje sportovní, aerodanymický vzhled vozu. TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ Splňuje nejvyšší požadavky na bezpečnost a funkčnost. Tažné zařízení vám umožní vzít si s sebou opravdu cokoli. Tažné zařízení je spolehlivě zabudováno do konstrukce vozu a když se nepoužívá, lze jej snadno odebrat. LAPAČE NEČISTOT Lapače nečistot v barvě karoserie chrání lak vozu před blátem a kamínky. VYOBRAZENÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ: střešní box Infiniti, hliníkový střešní nosič, volitelná kola z hliníkové slitiny a černá sportovní přední maska. * Informace o možnosti použití získáte od místního centra Infiniti.

16 SPOLEČNÁ VÁŠEŇ Zrychlený tep. Zlomky sekund. Získaná i ztracená vítězství. Svět Formule 1 klade maximální požadavky na technologie i lidskou vynalézavost. Úspěch přímo závisí na vášni vložené do každé inovace a každého projetého kola. A právě díky této vášni se stal tým Infiniti Red Bull Racing dominantní silou posledních závodních sezón. V závodech Formule 1 se setkává konstrukční genialita s emočním nadšením, což jsou hodnoty, které vyznává i značka Infiniti. Pocit vzrušení, který se prostřednictvím našeho partnera, týmu Infiniti Red Bull Racing, šíří mezi příznivce a vytváří svébytnou kulturu. Nadšení a odhodlání dovedlo tento tým již ke čtyřem po sobě jdoucím vítězstvím v Poháru konstruktérů Formule 1. Naše jedinečné partnerství založené na společných hodnotách je příslibem nových netušených možností pro monoposty Formule 1 i vozy Infiniti. Vzájemná výměna technologií a myšlenek nedávno vyústila ve jmenování čtyřnásobného mistra světa v závodech Formule 1 Sebastiana Vettela naším ředitelem pro výkon. Sebastian se již podílel na vývoji zcela nového modelu Infiniti Q50 a jeho jedinečný cit pro řízení a nadšení pro výkon je nejlepší zárukou maximální dynamiky tohoto nového vozu. Nepřekonatelný talent a nadšení, které stály u zrodu jeho úspěchů, tak budou vtištěny i do budoucích vozů značky Infiniti.

17 Maximální luxus vyžaduje víc než dokonalost. Je to pocit nespoutané radosti, která se dotýká něčeho zvláštního ve vašem srdci. V Infiniti jsme přesvědčeni, že jsou situace, kdy je třeba usadit rozum na zadní sedadlo a nechat řídit emoce čisté a původní. A samozřejmě nezapomínat na smyslové vjemy, ať již jde o uhlazené linie karoserie, vůni kůže nebo strhující zvuk motoru. Společnost Infiniti byla založena v roce 1989 a její modelová řada sedanů, coupé, kabrioletů a crossoverů je nyní k dispozici ve 49 zemích po celém světě. Značka Infiniti si získala respekt svým vyzývavým přístupem ke kategorii exkluzivních vozů, popíráním konvencí, neodolatelným a provokativním designem a maximální pozorností k detailu. Naše nadšení pro dokonalou přesnost, strhující výkon a nespoutanou radost z jízdy také přivedlo společnost Infiniti v roce 2011 k partnerství s týmem Red Bull Racing. Není tedy divu, že řídit vůz Infiniti je něco skutečně speciálního.

18 VÝBAVA Q70 GT Q70 GT Premium Q70 S Q70 S Premium Q70 GT Q70 GT Premium Q70 S Q70 S Premium PROVOZNÍ PARAMETRY Sedmistupňová automatická převodovka s režimem ručního řazení Sedmistupňová automatická převodovka s režimem ručního řazení a páčkami řazení z hořčíkové slitiny pod volantem Aktivní řízení všech kol (4WAS 4 Wheel Active Steering) Aktivní řízení dráhy Posilovač řízení s proměnlivým účinkem Sportovní odpružení Rekuperační brzdy (pouze s hybridním motorem V6 3,5 l) BEZPEČNOST A ZABEZPEČENÍ Brzdy s protilehlými třmeny (vpředu čtyřpístkové, vzadu dvoupístkové) Systém monitorování tlaku v pneumatikách (se zobrazováním tlaku) (TPMS Tyre Pressure Monitoring System) Asistent rozjezdu do kopce 6 airbagů (čelní airbagy na straně řidiče a spolujezdce, boční airbagy na ochranu kyčlí a hrudníku, podélné hlavové airbagy) Aktivní opěrky hlavy vpředu Dešťový a světelný senzor Automatické stmívání vnitřního zpětného zrcátka Omezovač rychlosti Tempomat Balíček prvků dynamické bezpečnosti (Dynamic Safety Shield): Inteligentní tempomat (ICC Intelligent Cruise Control) se systémem sledování vozidel při nízkých rychlostech (LSF Low Speed Following) Systémy sledování slepého úhlu (BSW Blind Spot Warning) a Blind Spot Intervention Asistent kontroly vzdálenosti (DCA Distance Control Assist) Varování před čelní srážkou (FCW Forward Collision Warning) Systémy upozornění a prevence vyjetí z pruhu (LDW Lane Departure Warning a LDP Lane Departure Prevention) Inteligentní brzdový asistent (IBA Intelligent Brake Assist) Zvukové varování chodců před blížícím se vozidlem (VSP Approaching Vehicle Sound for Pedestrians) (pouze s hybridním motorem V6 3,5 l) KOLA Nouzové dojezdové kolo 18" kola z hliníkové slitiny s 10 paprsky (k dispozici pouze u verzí GT a GT Premium s dieselovým motorem V6 3,0 l) 20" kola z hliníkové slitiny s 5 paprsky ve sportovním provedení 18" kola z hliníkové slitiny s 5 trojitými paprsky (k dispozici pouze u verzí s hybridním motorem V6 3,5 l) EXTERIÉR Vnější detaily provedené v barvě karoserie Vnější zpětná zrcátka v barvě karoserie Sklopná zrcátka pro couvání Vyhřívaná a elektricky sklopná vnější zpětná zrcátka Chromované kliky dveří Přední nárazník se sportovním designem (není k dispozici u verzí GT a GT Premium s dieselovým motorem V6 3,0 l) Vnější označení znakem S v červené barvě Označení HYBRID (pouze s hybridním motorem V6 3,5 l) Černé kryty světlometů (nejsou dispozici u verzí GT a GT Premium s dieselovým motorem V6 3,0 l) Bixenonové adaptivní světlomety (AFS Adaptive Front-lighting System) s ostřikovači a systémem automatického vyrovnávání výšky Mlhová světla vpředu i vzadu Zadní světla LED Metalická barva karoserie o o o o Lak odolný proti poškrábání (Scratch Shield) TECHNOLOGIE Volič jízdního režimu Infiniti Drive (normální, ekonomický, sportovní režim a režim sníh) Kontrolka ekonomické jízdy Pedál pro ekonomickou jízdu (pouze s benzinovým motorem V6 3,7 l a hybridním motorem V6 3,5 l) Barevný centrální displej s ovladačem Infiniti Controller Klíč I-Key s inteligentním přístupem, otevíráním zavazadlového prostoru, inteligentním startováním a rozšířenou pamětí Elektricky ovládaná okna všech dveří s automatickým zavíráním (propojení s klíčem I-Key) Zadní kamera, parkovací čidla vpředu a vzadu se zobrazováním POHODLÍ Systém sekvenčního osvětlení Systém osvětlení po vystoupení z vozidla (Follow Me Home) Analogové hodiny Infiniti Dvouzónová adaptivní klimatizace se samočinnou recirkulací Systém Forest Air se samočinnou recirkulací, režimem lesního vánku, čističem vzduchu Plasmacluster a polyfenolovým filtrem o o Zadní výdechy klimatizace Osvětlená vnitřní zrcátka (u řidiče a předního spolujezdce) Elektricky ovládané střešní okno Zadní elektricky ovládaná sluneční clona Přední a zadní okna s dvojitými skly Standardní výbava o Výbava za příplatek Nelze

19 BARVY A OBLOŽENÍ Q70 GT Q70 GT Premium Q70 S Q70 S Premium GT Diesel GT Premium Diesel GT / GT Premium Hybrid S / S Premium ZVUK Bose Premium Sound System s 10 reproduktory a technologií potlačení hluku motoru (EHC Engine Harmonic Cancellation) CD přehrávač kompatibilní s formáty MP3 a WMA, 2GB Infiniti Music Box Systém Connectiviti+ Centrální dotykový displej s vysokým rozlišením s ovladačem Infiniti Controller 30GB HDD navigační systém s RDS-TMC (Traffic Message Channel), průvodci Michelin a 3D POI zájmové body Přehrávač CD/DVD kompatibilní s MP3 WMA DivX, 10GB Infiniti Music Box s podporou databáze hudby Gracenote Systém hlasového ovládání pro navigaci Bose Premium Surround Sound systém se zvukem v režimu 5.1, 16 reproduktory a technologií potlačení hluku motoru (EHC Engine Harmonic Cancellation) o o Technologie Bluetooth pro připojení mobilního telefonu a hlasové ovládání Přehrávání audia přes Bluetooth (audio streaming) Konektor USB/iPod a kompatibilní audio konektor RCA INTERIÉR Vyhřívaný multifunkční volant Kožený potah volantu a hlavice řadicí páky Sloupek řízení výškově a podélně nastavitelný (elektricky) Hliníkové pedály a opěrka pro chodidlo (není k dispozici u verzí GT a GT Premium s dieselovým motorem V6 3,0 l) Čalounění Kůže Kůže Kůže Kůže Barvy interiéru (kód) Graphite (G) Graphite (G) Java (P) Graphite (G) Stone (Z) Graphite (G) Stone (Z) Barvy exteriéru Kód Typ Black Obsidian KH3 Základní Moonlight White QAA o o o o o o o Liquid Platinum K23 o o o o o o o Platinum Graphite K51 o o o o o o o Arctic Silver KBB Metalická o o o o o o o Storm Front Grey KAT o o o o o o o Harbour Blue RAM o o o o o o o Malbec Black GAC o o o o o o o Obložení interiéru Dřevěné obložení Japanese Ash Dřevěné obložení White Ash s povrchovou úpravou Silver-Powder Obložení Black Lacquer Standardní výbava o Výbava za příplatek Nelze Dřevěné obložení Japanese Ash (k dispozici pouze u verze GT s dieselovým motorem V6 3,0 l) Dřevěné obložení White Ash s povrchovou úpravou Silver Powder (k dispozici pouze u verze GT Premium s dieselovým motorem V6 3,0 l) Obložení interiéru Black Lacquer (není k dispozici u verzí GT a GT Premium s dieselovým motorem V6 3,0 l) SEDADLA Kožené čalounění sedadel (není k dispozici u verze GT Premium s dieselovým motorem V6 3,0 l) Povrch ze semianilínové kůže (k dispozici pouze u verze GT Premium s dieselovým motorem V6 3,0 l) Přední sedadla se sportovním designem (nejsou k dispozici u verzí GT a GT Premium s dieselovým motorem V6 3,0 l) Sedadlo řidiče elektricky nastavitelné v 10 směrech Sedadla spolujezdce elektricky nastavitelná v 10 směrech Bederní opěra páteře u řidiče (elektrické nastavení) Bederní opěra páteře u spolujezdce (elektrické nastavení) Nastavení sedadla řidiče, sloupku řízení a vnějších zpětných zrcátek ukládané do paměti (propojení s I-Key) Vyhřívaná a klimatizovaná sedadla řidiče a spolujezdce Otvor s integrovaným vakem na lyže (kromě hybridního motoru V6 3,5 l) Systém ISOFIX pro ukotvení dětských autosedaček na zadních sedadlech OBJEM ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU Lékárnička a výstražný trojúhelník Automatické zavírání kufru s tichým dovíráním ROZMĚRY Exteriér Celková délka Celková šířka včetně zpětných zrcátek/bez zpětných zrcátek Celková výška Rozvor náprav Rozchod kol vpředu/vzadu mm mm/1 845 mm mm mm 1 575/1 570 mm Všechny rozměry jsou uvedeny v mm.

20 TECHNICKÉ ÚDAJE 3.7L V6 PETROL RWD 7AT 3.0L V6 DIESEL RWD 7AT 3.5L V6 HYBRID RWD 7AT MOTOR Typ paliva Benzin Diesel Benzin/elektřina (hybridní) Počet válců V6 V6 V6 Objem ccm ccm ccm Ventilový rozvod DOHC, 4 ventily na válec, vačkové hřídele s povrchovou úpravou Micro Finish. Ocelové sací i výfukové ventily. Systém variabilního otevírání a zdvihu sacích ventilů (VVEL) zvyšuje výkon a Řetězem poháněné dvojité vačkové hřídele (DOHC Double Overhead Camshafts) se 4 ventily na válec a hydraulickým vymezováním vůlí DOHC, 4 ventily na válec, vačkové hřídele s povrchovou úpravou Micro Finish. Ocelové sací a výfukové ventily současně snižuje emise i spotřebu paliva Systém sání Systém sání s vysokým průtokem vzduchu Systém sání s vysokým průtokem vzduchu Systém sání s vysokým průtokem vzduchu Výfukový systém Dvojitý výfukový systém Dvojitý výfukový systém, filtr pevných částic pro dieselový motor Dvojitý výfukový systém Výkon 235 kw (320 k) při ot/min 175 kw (238 k) při ot/min 225 kw (306 k) při ot/min Točivý moment 360 N.m při ot/min 550 N.m při ot/min 350 N.m při ot/min Výkon (elektromotor) 50 kw (68 k) při ot/min Točivý moment (elektromotor) 270 N.m při ot/min Výkon (spojené motory) 268 kw (364 k) Převodovka Elektronicky řízená sedmistupňová automatická převodovka s manuálním režimem. Převodovka je vybavena funkcí učení, která sleduje styl jízdy řidiče a přizpůsobuje mu automatické řazení převodových stupňů. Režim ručního řazení nabízí sekvenční změnu převodových stupňů Elektronicky řízená sedmistupňová automatická převodovka s manuálním režimem. Převodovka je vybavena funkcí učení, která sleduje styl jízdy řidiče a přizpůsobuje mu automatické řazení převodových stupňů. Režim ručního řazení nabízí sekvenční změnu převodových stupňů Elektronicky řízená sedmistupňová automatická převodovka s manuálním režimem. Převodovka je vybavena funkcí učení, která sleduje styl jízdy řidiče a přizpůsobuje mu automatické řazení převodových stupňů. Režim ručního řazení nabízí sekvenční změnu převodových stupňů Poháněná náprava Pohon zadních kol (RWD Rear-Wheel Drive) Pohon zadních kol (RWD Rear-Wheel Drive) Pohon zadních kol (RWD Rear-Wheel Drive) Emisní norma Euro 5 b+ Euro 5 b+ Euro 5 b+ SYSTÉM DIRECT RESPONSE HYBRID Elektromotor Jeden elektromotor, 2 spojky Typ baterie Baterie Li-ion PROVOZNÍ PARAMETRY Maximální rychlost 250 km/h 250 km/h 250 km/h km/h 6,2 s 6,9 s 5,5 s Odhadovaná spotřeba paliva 1 město 14,9 l/100 km 10,3 l/100 km 9 l/100 km mimo město 7,4 l/100 km 5,9 l/100 km 5,6 l/100 km kombinovaná 10,2 l/100 km 7,5 l/100 km 6,9 l/100 km 1 Emise CO g/km 199 g/km 159 g/km OVLADATELNOST Řízení Typ Hřebenové řízení vybavené posilovačem s proměnlivým účinkem podle rychlosti vozidla Hřebenové řízení vybavené posilovačem s proměnlivým účinkem podle rychlosti vozidla Hřebenové řízení vybavené posilovačem s proměnlivým účinkem podle rychlosti vozidla Typ Hydraulický posilovač řízení Hydraulický posilovač řízení Hydraulický a elektrický posilovač řízení Průměr otáčení 11,2 m 11,2 m 11,2 m Zavěšení kol Vpředu Nezávislé, dvojité lichoběžníkové závěsy s vinutými pružinami a tlumiči, stabilizátor Nezávislé, dvojité lichoběžníkové závěsy s vinutými pružinami a tlumiči, stabilizátor Vzadu Brzdy Vpředu/Vzadu Nezávislé víceprvkové zavěšení, dvoupístové tlumiče (DPS Double-Piston Shock), stabilizátor Kotouče s odvětráváním o průměru 355 mm vpředu / 350 mm vzadu s protilehlými hliníkovými třmeny (vpředu čtyřpístkové, vzadu dvoupístkové) Nezávislé víceprvkové zavěšení, tlumiče s dvojokruhovým tlumením (DFP Dual Flow Path), stabilizátor. Modely S a S Premium: dvoupístové tlumiče Kotouče s odvětráváním o průměru 320 mm vpředu / 308 mm vzadu; případně kotouče s odvětráváním o průměru 355 mm vpředu / 350 mm vzadu s protilehlými hliníkovými třmeny (vpředu čtyřpístkové, vzadu dvoupístkové) (u modelů S a S Premium) Kola a pneumatiky Kola z hliníkové slitiny 20 x 9,0" s pneumatikami 245/40 R20 W (vpředu a vzadu) Kola z hliníkové slitiny 18 x 8,0" s pneumatikami 245/50 R18 W (vpředu a vzadu); případně Kola z hliníkové slitiny 20 x 9,0" s pneumatikami 245/40 R20 W (vpředu a vzadu) (u modelů S a S Premium) OBJEMY A HMOTNOSTI Nezávislé, dvojité lichoběžníkové závěsy s vinutými pružinami a dvoupístovými tlumiči (DPS Double-Piston Shock), stabilizátor Nezávislé víceprvkové zavěšení, dvoupístové tlumiče (DPS Double-Piston Shock), stabilizátor Kotouče s odvětráváním o průměru 320 mm vpředu / 308 mm vzadu Kola z hliníkové slitiny 18 x 8,0" s pneumatikami 245/50 R18 W (vpředu a vzadu) Pohotovostní hmotnost kg kg kg Celková hmotnost vozidla (provozuschopný stav) kg kg kg Hmotnost taženého vozidla nebrzděný přívěs/brzděné 750 kg/1 500 kg 750 kg/2 000 kg 750 kg/1 500 kg Objem zavazadlového prostoru 500 l 450 l 350 l Palivová nádrž 80 l 80 l 70 l EXTERIÉR Součinitel aerodynamického odporu 0,28x2,38 0,27x2,38 (GT & GT Premium) 0,28x2,38 (S & S Premium) 0,26x2,38 1 Uvedené hodnoty byly stanoveny na základě měřicích metod podle evropské směrnice 715/2007/EC. Spotřeba paliva a úroveň CO 2 emisí vozu nejenom na efektivním využití paliva ve voze, ale jsou ovlivněny též stylem jízdy a dalšími mimotechnickými faktory.

SÍLA. PŘÍZNAČNÝ ZVUK VÝFUKU obohacuje zážitek z jízdy o další exkluzivní rozměr. Model QX70 je nezaměnitelný i se zavřenýma očima.

SÍLA. PŘÍZNAČNÝ ZVUK VÝFUKU obohacuje zážitek z jízdy o další exkluzivní rozměr. Model QX70 je nezaměnitelný i se zavřenýma očima. 70 Infiniti QX70 se vymyká všem kategoriím. Je to vůz, ve kterém se spojují sportovní vlastnosti, užitná hodnota a moderní umění. Luxusní crossover s odvážným a výrazným designem a překvapivou flexibilitou.

Více

PROBUZENÍ. Nechte se unášet novým pocitem uvědomění sebe sama, svých smyslů, všeho, co vás obklopuje. Každý kilometr vás přenese na jiné místo.

PROBUZENÍ. Nechte se unášet novým pocitem uvědomění sebe sama, svých smyslů, všeho, co vás obklopuje. Každý kilometr vás přenese na jiné místo. X50 NÁDECH Nadechněte se. Okamžik stvořený právě pro vás. Model QX50 je vyjádřením vaší osobnosti a výrazem stylu, který pečuje o pohodlí a odměňuje vaše smysly. Luxusní crossover, který kombinuje atraktivní

Více

www.toyota.cz RAV4 s integrovaným systémem Active Drive

www.toyota.cz RAV4 s integrovaným systémem Active Drive www.toyota.cz RAV4 s integrovaným systémem Active Drive Kvalita není pro Toyotu jen slibem, je to její životní styl Nic není tak dobré, aby se to nedalo dělat lépe. I to je jedním z důvodů, proč se neustále

Více

JAGUAR 3.0 V6 KOMPRESOR

JAGUAR 3.0 V6 KOMPRESOR SPECIFIKACE A CENY DUBEN 2015 VÝBĚR MOTORŮ MOTORY JAGUAR 3.0 V6 DIESEL JAGUAR 3.0 V6 KOMPRESOR JAGUAR 3.0 V6 KOMPRESOR AWD JAGUAR 5.0 V8 KOMPRESOR Počet válců/ventilů na válec 6/4 6/4 6/4 8/4 Vrtání/zdvih

Více

Užitkové vozy. Caravelle. Caravelle 01

Užitkové vozy. Caravelle. Caravelle 01 Užitkové vozy aravelle aravelle 01 Vaše motto: každý host si zaslouží jen to nejlepší. Již při příjezdu. Příjemný pobyt by měl začít už při příjezdu. Volkswagen aravelle odveze Vaše hosty tak, jak to očekávají

Více

SPORTBRAKE SPECIFIKACE A CENY DUBEN 2015

SPORTBRAKE SPECIFIKACE A CENY DUBEN 2015 XF SPORTBRAKE SPECIFIKACE A CENY DUBEN 2015 1 TECHNICKÁ DATA MOTORY 2.2 L DIESEL 3.0 L V6 DIESEL 3.0 L V6 DIESEL S 5.0 L V8 KOMPRESOR R-S Počet válců/ventilů na válec 4/4 6/4 6/4 8/4 Vrtání/zdvih mm 85/96

Více

Specifikace a ceny LiSTOpaD 2013

Specifikace a ceny LiSTOpaD 2013 Specifikace a ceny LISTOPAD 2013 2 Jaguar XF TECHNICKÉ ÚDAJE A CENY MOTORY JAGUAR 2,2 L i4 TURBODIESEL JAGUAR 3,0 L V6 TURBODIESEL JAGUAR 3,0 L V6 TURBODIESEL S JAGUAR 2,0 L GTDI 4 240 TURBO Výkon / točivý

Více

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia SIMPLY CLEVER Nová ŠKODA Octavia Ať už Vaše každodenní cesty vedou kamkoli, všude se právě děje spousta nevšedních věcí. Malé i větší zázraky života a přírody můžete vnímat doslova na každém kroku. Stačí

Více

Specifikace a ceny červen 2013

Specifikace a ceny červen 2013 Specifikace a ceny červen 2013 Jaguar XF TECHNICKÉ ÚDAJE A CENY MOTORY JAGUAR 2,2 L R4 TURBODIESEL JAGUAR 3,0 L V6 TURBODIESEL JAGUAR 3,0 L V6 TURBODIESEL S Výkon / točivý moment 200 k / 450 Nm 240 k /

Více

Jaguar XF TECHNICKÉ ÚDAJE A CENY

Jaguar XF TECHNICKÉ ÚDAJE A CENY CENÍK Leden 2013 Jaguar XF TECHNICKÉ ÚDAJE A CENY Motor 2.0 l GTDi 2.2 l R4 diesel 3.0 l V6 diesel 3.0 l V6 diesel S 3.0 l V6 Kompressor 3.0 l V6 Kompressor AWD* 5.0 l V8 Kompressor Výkon / točivý moment

Více

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia SIMPLY CLEVER Nová ŠKODA Octavia Ať už Vaše každodenní cesty vedou kamkoli, všude se právě děje spousta nevšedních věcí. Malé i větší zázraky života a přírody můžete vnímat doslova na každém kroku. Stačí

Více

Technické údaje 30 Údaje o motoru 30 Spotřeba paliva a emise CO 2 31 Hmotnosti 32 Varianty uspořádání sedadel 33 Rozměry 34

Technické údaje 30 Údaje o motoru 30 Spotřeba paliva a emise CO 2 31 Hmotnosti 32 Varianty uspořádání sedadel 33 Rozměry 34 Nové Vito. Kombi. Obsah Vito kombi 4 Interiér 10 Flexibilita 10 Komfort a funkčnost 12 Vito CREW 14 Technika 16 Motory a BlueEFFICIENCY 16 Podvozek a pohon všech kol 4x4 18 Technické údaje 30 Údaje o motoru

Více

Renault kadjar. Objevte Renault Kadjar na www.renault.cz

Renault kadjar. Objevte Renault Kadjar na www.renault.cz Objevte Renault Kadjar na www.renault.cz Renault kadjar Obsahu této publikace, její přesnosti a aktuálnosti k datu jejího tisku jsme věnovali veškerou péči. Tento dokument byl zpracován na základě nulté

Více

Skříňová dodávka & Mixto.

Skříňová dodávka & Mixto. Vito. Skříňová dodávka & Mixto. Obsah Skříňová dodávka Vito 4 Vito Mixto 12 Řešení pro jednotlivé obory/ Nástavby a vestavby 16 Interiér 18 Komfort a funkčnost 18 Technika 20 Motory 20 BlueEFFICIENCY 22

Více

XJ CENÍK PROSINEC 2011

XJ CENÍK PROSINEC 2011 JAGUAR.CZ A. Charouz Motors s.r.o., 252 43 Praha-Průhonice, tel. 0296 787 807, e-mail: prodej@jaguar-praha.eu A. Charouz Motors s.r.o., 186 00 Praha-Karlín, tel. 0222 896 666, e-mail: prodej@jaguar-praha.eu

Více

revoluce začíná Na ulicích.

revoluce začíná Na ulicích. OPEL AMPERA revoluce začíná Na ulicích. obsah Nastal čas připojit se. Opel Ampera mění budoucnost. První elektromobil s prodlouženým dojezdem (E-REV) v historii poskytuje neomezené využití pro každodenní

Více

ŠKODA RAPID SPACEBACK

ŠKODA RAPID SPACEBACK SIMPLY CLEVER ŠKODA RAPID SPACEBACK ŠKODA AUTO SIMPLY CLEVER J OD ROKU 1895 Prostor se nedá uchopit, ale každodenně se nás dotýká. A tak do něj můžeme promítnout svoje emoce a kreativitu, aby se z něj

Více

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Rapid Spaceback

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Rapid Spaceback SIMPLY CLEVER Nová ŠKODA Rapid Spaceback Prostor z nové perspektivy. Prostor, kde se cítíme nejlépe, je obvykle ten, který jsme spoluvytvářeli. Odrážejí se v něm naše emoce, temperament i kreativita, a

Více

Nový Sprinter. Valníky a podvozky.

Nový Sprinter. Valníky a podvozky. Nový Sprinter. Valníky a podvozky. Nejlepší Sprinter všech dob. Výkonný a pracovitý nový Sprinter je víc než jen vozidlo. Je to pravý partner, na kterého se můžete ve všem spolehnout a který Vám důsledně

Více

captur focus Crossover, který změní váš každodenní život

captur focus Crossover, který změní váš každodenní život renault captur focus Crossover, který změní váš každodenní život CAPTUR POD RENTGENEM Objevte a upravte si jeho interiér www.renault.cz Grafické zpracování MARTEN, spol. s r.o. Realizace Renault ČR, a.s.

Více

Mii ČLEN VOLKSWAGEN GROUP ENJOYNEERING

Mii ČLEN VOLKSWAGEN GROUP ENJOYNEERING Mii ČLEN VOLKSWAGEN GROUP ENJOYNEERING Vítejte v novém světě, kde se vše točí jen kolem vás. Kde inovace a technologie jsou vaším sluhou k poskytnutí skvělého jízdního zážitku. Svět, kde technologie denně

Více

BEZPEČNOSTNÍ SADA SAFETY PACK

BEZPEČNOSTNÍ SADA SAFETY PACK CENY OD 543 900 KČ 50 NISSAN FINANCE 50 NAVIGACE ZDARMA BEZPEČNOSTNÍ SADA SAFETY PACK Nový Nissan X-Trail nyní nabízí pokročilé technologie, které přispívají k bezpečnější jízdě při všech jízdních podmínkách.

Více

160-215 Vysokovýkonné traktory nejlepší ve své třídě 8 typů: 160 až 215 k (190 až 245 k max. zvýšený*) *Viz specifikace

160-215 Vysokovýkonné traktory nejlepší ve své třídě 8 typů: 160 až 215 k (190 až 245 k max. zvýšený*) *Viz specifikace k MF 6400/7400 160-215 Vysokovýkonné traktory nejlepší ve své třídě 8 typů: 160 až 215 k (190 až 245 k max. zvýšený*) *Viz specifikace VIZE INOVACE VEDENÍ KVALITA SPOLEHLIVOST PODPORA HRDOST ZÁVAZEK Nedostižný

Více

www.hlavacek.cz Obsah 4 Podzimní prohlídky 6 Nová ŠKODA Fabia 8 Bazar AUTO Hlaváček 10 Nová KIA Sorento 12 Nová ŠKODA Octavia Scout

www.hlavacek.cz Obsah 4 Podzimní prohlídky 6 Nová ŠKODA Fabia 8 Bazar AUTO Hlaváček 10 Nová KIA Sorento 12 Nová ŠKODA Octavia Scout Obsah 4 Podzimní prohlídky 6 Nová ŠKODA Fabia Editorial 8 Bazar AUTO Hlaváček 10 Nová KIA Sorento Vážení zákazníci, 12 Nová ŠKODA Octavia Scout 14 ŠKODA Octavia G-TEC 15 Tipy na zimní pneu 16 Škoda Economy

Více

California znamená zažít každý den něco jiného.

California znamená zažít každý den něco jiného. Nová alifornia alifornia znamená zažít každý den něco jiného. 04 Koncepce vozu 06 Bezpečnost a asistenční systémy 10 Motory 14 4Motion 18 Nová alifornia omfortline 18 Vnitřní výbava 20 Vnější výbava 22

Více

PEVNÝ ZÁKLAD PRO VAŠI STAVBU

PEVNÝ ZÁKLAD PRO VAŠI STAVBU PEVNÝ ZÁKLAD PRO VAŠI STAVBU DAF VŽDY SPRÁVNÉ ROZHODNUTÍ Žádná kategorie dopravy není tak různorodá a náročná jako doprava ve stavebnictví. Společnost DAF vyvinula skutečně komplexní řadu vozidel pro toto

Více

BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ 30 000 KČ

BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ 30 000 KČ NOVÝ NISSAN PULSAR CENY OD 299 900 KČ S BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ 30 000 KČ OPERATIVNÍ LEASING OD 8 799 KČ* MIMOŘÁDNĚ PROSTORNÝ Díky výjimečnému prostoru pro kolena, který je jedním z největších

Více

SLEVA AŽ 70 000 KČ V NISSAN CASCO

SLEVA AŽ 70 000 KČ V NISSAN CASCO NEJBEZPEČNĚJŠÍ MALÝ RODINNÝ VŮZ ROKU 2014 CENY OD SLEVA AŽ 384 900 KČ 70 000 KČ V NISSAN CASCO OPERATIVNÍ LEASING OD 10 699 KČ* BEZPEČNOSTNÍ TECHNOLOGIE Nový Nissan Qashqai nabízí široké spektrum nejnovějších

Více

Z města ven do přírody a zpátky. Vůz RAV4 byl průkopníkem jízdy v městském provozu. Miluje městskou sofistikovanost a má velký smysl pro

Z města ven do přírody a zpátky. Vůz RAV4 byl průkopníkem jízdy v městském provozu. Miluje městskou sofistikovanost a má velký smysl pro Příslušenství RAV4 02 Z města ven do přírody a zpátky. Vůz RAV4 byl průkopníkem jízdy v městském provozu. Miluje městskou sofistikovanost a má velký smysl pro dobrodružství. Díky originálnímu příslušenství

Více

STANDARDNÍ VÝBAVA NX. Prodloužená záruka LEXUS Záruka na 5 let/160 000 km a asistenční služby na 5 let bez omezení ujetých kilometrů

STANDARDNÍ VÝBAVA NX. Prodloužená záruka LEXUS Záruka na 5 let/160 000 km a asistenční služby na 5 let bez omezení ujetých kilometrů NOVÝ LEXUS NX ceník STANDARDNÍ VÝBAVA NX AKTIVNÍ BEZPEČNOST A JÍZDNÍ DYNAMIKA Aktivní brzdová světla Asistent rozjezdu do kopce (HAC) Režim EV (Electric Vehicle) Systém sledování tlaku v pneumatikách (TPWS)

Více