Kalendář Termíny Události Pranostiky

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Kalendář 2008. Termíny Události Pranostiky"

Transkript

1 Kalendář 2008 Termíny Událoi Pranoiky

2 Leden 2008 Provádíme zimní řez romů a keřů. Pomalu se uštíme do řezání roubů pro jarní šlechtění, ukládáme je do písku... a končí chrutí divokých prasat. 1. a 2. týden Termíny Událoi Pranoiky 31 Silver 7 Vilma Připravujeme dklady pro Střební daň Zelená nafta nárok z roku Nový rok 8 Čemír Dle zákona o zemědělví, dojde-li ke změně v evidenci půdy, je nutné ohlásit do 15 dnů MZe a prové aktualizaci. 2 Karina 9 Vladan 3 Radmila 10 Břetislav 4 Diana 11 Bohdana 5 6 Dalimil Tři králové Pravoslav Edita Mnoho sněhů v lednu, mnoho hřibů v srpnu. V lednu silný led, v květnu bujný med. Ju-li v lednu na ceách tlué ledy, daří se výborně zelí. Když krtek ryje v lednu, končí zima v květnu.

3 Leden 2008 Opravujeme nářadí, roje, technologie. Je čas pro zakládání teplých pařenišť... a začíná houkat výr. 3. a 4. týden Termíny Událoi Pranoiky 14 Radovan 21 Běla do Střební daň Zelená nafta nárok z roku Podání daňového přiznání k DPH. 15 Alice 22 Slavomír 16 Ctirad 23 Zdeněk 17 Drahoslav 24 Milena 18 Vladislav 25 Miloš Doubravka Ilona Zora Ingrid Když v lednu deště lijí, to má sedlák naději. V lednu sníh a bláto, v únoru tuhé mrazy za to. V lednu málo vody mnoho vína, mnoho vody málo vína. Když červík v lednu ze země leze, zima až do května se veze.

4 Leden Únor 2008 V závisloi na časí zvolna zahajujeme jarní práce. Vyséváme semena do pařeniště... a začínají kvé sněženky. 5. a 6. týden Termíny Událoi Pranoiky 28 Otýlie 4 Jarmila Žádo o navýšení / přidělení individuálního refer. množví mléka z čái rezervy pro příslušný kvótový rok Zdislava Robin 5 6 Dobromila Vanda do Daňové přiznání k silniční dani. Daňové přiznání k dani z movitoi. Dle NV 79/2007 i dle 242/2004 Žádo o snížení zařazené výměry Ples Agrární komory ČR v Praze. 31 Marika 7 Veronika 1 Hyk 8 Milada 2 3 Hromnice / Nela Blažej 9 10 Alena Mojmír Svítí-li slunce na Hromnice, hojno žita i pšenice. Když na Hromnice ze řech teče, zima dlouho se vleče. Leží-li kočka v únoru na slunci, jiě v březnu leze za kamna. V únoru, když skřivan zpívá, velká zima tom bývá.

5 Únor 2008 Pokud země rozmrzla, přesazujeme dřeviny, prořezáváme zději kvetoucí romy, keře... a odlétají havrani. 7. a 8. týden Termíny Událoi Pranoiky 11 Božena 18 Gizela Žádo o dotaci ZSV pro rok 2007 HRDP. V uvisloi s PUZČ žádo o skytnutí dotace. 12 Slavěna 19 Patrik Dle zákona o zemědělví, dojde-li ke změně v evidenci půdy, je nutné ohlásit do 15 dnů MZe a prové aktualizaci. 13 Věnceslav 20 Oldřich 14 Valentýn 21 Lenka / Eleonora 15 Jiřina 22 Petr Ljuba Miloslava Svatopluk Matěj V únoru prudký severníček hojné úrody bývá slíček. Co si únor zazelená březen si hájí; co si duben zazelená květen mu to slí. Svítí-li slunce na bláznivé mapuní dni, bude pěkná pšenice i žito. Když únor vodu spuí, ledem ji březen zahuí.

6 Únor Březen 2008 Sázíme a přesazujeme trvalky, keře a romy ovocné i okrasné. Vláčení a válení prospívá p jetelovinám a jařinám... a jezevec se probouzí ze zimního snku. 9. a 10. týden Termíny Událoi Pranoiky Liliana Dorota 3 4 Kamil Stela do do Střební daň Zelená nafta. Dle zákona o zemědělví, dojde-li ke změně v evidenci půdy, je nutné ohlásit do 15 dnů MZe a prové aktualizaci. Podání daňového přiznání k DPH. 27 Alexandr 5 Kazimír 28 Lumír 6 Miroslav 29 Horymír 7 Tomáš 1 2 Bedřich Ažka 8 9 Gabriela Františka Kolik březnových mlh, tolik lijavců v roce. V březnu prach a v dubnu bláto sedlákovi roe zlato. Skřivan si v březnu musí vrznout, i kdyby mněl zmrznout. O svatém Tomáši sníh břed na kaši.

7 Březen 2008 Upravujeme záhony, hnojíme trávníky. Do volné půdy vyséváme zeleninu a některé květiny... a setkáváme se s mladými zajíčky. 11. a 12. týden Termíny Událoi Pranoiky 10 Viktorie 17 Vlaimil do Splatno zálohy z daně z příjmů. Připravit dklady pro přiznání k dani z příjmů. 11 Anděla 18 Eduard Dle zákona o zemědělví, dojde-li ke změně v evidenci půdy, je nutné ohlásit do 15 dnů MZe a prové aktualizaci. 12 Řehoř 19 Josef 13 Růžena 20 Světlana 14 R / Matylda 21 Radek 15 Ida 22 Leona 16 Elena / Herbert 23 Velikonoční děle / Ivona Velký tek deštivý dělá rok žíznivý. Svatého Josefa vítr z Moravy bude hodně trávy; a když z lské rany bude zrní i slámy.

8 Březen Duben 2008 Rozsazujeme trvalky, sejeme hrách a letničky. Opakovaně provádíme řik ovocných romů před rozkvětem... a přilétá čáp bílý. 13. a 14. týden Termíny Událoi Pranoiky 24 Velikonoční ndělí / Gabriel 31 Kvido do do Střební daň Zelená nafta. Podání daňového přiznání k DPH. 25 Marián 1 Hugo do Přiznání k dani z příjmů ročník MOBIL SALON, Výaviště v Českých Budějovicích. 26 Emanuel 2 Erika Dle zákona o zemědělví, dojde-li ke změně v evidenci půdy, je nutné ohlásit do 15 dnů MZe a prové aktualizaci. 27 Dita 3 Richard 28 Soňa 4 Ivana Taťána Arnošt 5 6 Miroslava Vendula Sníh v březnu škodí osení i vinné révě. V březnu vítr, v dubnu déšť pak jiě úrodný rok je. Kolik mlh v březnu k bi ou, tolik bude ještě mrazů Velikonocích.

9 Duben 2008 Za teplého časí sázíme na záhony salát, kedlubny, ykošťáloviny... a hnízdí lžičák perý. 15. a 16. týden Termíny Událoi Pranoiky 7 8 Heřman / Hermína Ema Vincenc Anaázie do Záloha na silniční daň Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola Tábor řádá Celoátní utěž v Agrodnikání. Dle zákona o zemědělví dojde-li ke změně v evidenci půdy, je nutné ohlásit do 15 dnů MZe a prové aktualizaci. 9 Dušan 16 Irena 10 Darja 17 Rudolf 11 Izabela 18 Valérie Julius Aleš Roislav Marcela Sníh dubnový jako mrva hnojí. Studený a mokrý duben plní sklepy a sudy. Jak hluboko v dubnu namok, tak hluboko v máji vysch. V dubnu hrom bojí se mrazu rom.

10 Duben Květen 2008 Provádíme ožděné výsevy, plejeme, okováme záhony... a přilétají rorývé ỵ 17. a 18. týden Termíny Událoi Pranoiky 21 Alexandra 28 Vlaislav do do Střební daň Zelená nafta. Podání daňového přiznání k DPH Evženie Vojtěch Jiří Marek Robert Blahoslav Svátek práce Zikmund do Žádo o dotace na péči a náhradu HRDP Lesnictví, žádo o snížení zařazené výměry, změna biosu, v rámci zalesňování zem. půdy dat žádo o dotaci na péči, žádo o skytnutí náhrady. Dle NV 505/2000 žádo o skytnutí dotace Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola Tábor řádá Den země utěž pro základní školy SOŠ veterinární mechanizační a zahradnická a Jazyková škola s právem átní jazykové zkoušky České Budějovice řádá utěže zemědělských škol Den Partrví škol den otevřených dveří pro žáky základních škol (setkání partrů školy, kde udenti vykonávají praxi). 26 Oto 3 Alexej 27 Jaroslav 4 Květoslav Když je na svatého Jiří mráz, bude i d křovím oves. Po teplém Marku se čao ochlazuje. Mokrý duben přislibuje dobrou sklizeň.

11 Květen 2008 Po 15. květnu zasadíme zbývající zeleninu, jzději celer a rajčata. Rozjíždí se sklizeň pícnin... a první lety chrouů. 19. a 20. týden Termíny Událoi Pranoiky Květnové vání / Klaudie Radoslav Stanislav Den osvobození Pankrác Servác Bonifác Žofie do Jednotná platba na plochu SAPS, platba v LFA oblaech a oblaech Natura Platba pro pěování ergetických plodin. Žádo o zařazení do AEO, žádo o skytnutí dotace na AEO. Roční prohlášení o přímých prodejích mléka za uplynulý kvótový rok. Specifikace meziplodin pro příslušný kalendářní rok. Nákupčí doručí SZIF smlouvu erg. plodiny. Žádo o dotaci na péči zalesňování, žádo o náhradu za ukončení zem. činnoi Jarní výava květin v Chotovinách Písek Cup Ctibor Blažena Svatava Přemysl Ata Nataša ročník HOBBY, Výaviště v Českých Budějovicích Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola Tábor řádá utěž Ekologie v zemědělské praxi Střední odborné učiliště, Táboritská 941, Třeboň řádá Mezinárodní utěž v rybářských vědomoech a dovednoech s účaí rybářských škol z ČR, Slovenska, Polska, Maďarska. Jeli v máji prší, červen to dovrší. Pankrác, Servác, Bonifác pro sadaře ju zlí chlapci. Pohoda na svatodušní ndělí slibuje úrodu.

12 Květen Červen a hnízdí lelek lesní ỵ 21. a 22. týden Termíny Událoi Pranoiky 19 Ivo 26 Filip do do Střební daň Zelená nafta. Podání daňového přiznání k DPH Zbyšek Monika Emil Valdemar Vilém Maxmilián / Maxim do Ohlašovací vinno pro pěitele máku a konopí. Daň z movitoi platníků provozující zemědělskou výrobu ani chov ryb. Roční daň z movitoi (do 5000 Kč). Dle NV 242/2004 a 79/2007, zapravení meziplodiny a výsev hlavní plodiny, založení travního rou, zatravnění, osít biosy TOURPROPAG A EUROREGIONPROPAG Písek Otevírání letní turiické sezóny ab Cipískoviště Písek. 23 Vladimír 30 Ferdinand Šrámkův Písek Pochod Kapra Jakuba hádkovým lesem Písek. 24 Jana 31 Kamila 25 Viola 1 Laura Když se v máji blýská, sedlák si výská. V květnu-li hrom se ozývá, v červnu zřídka mrholívá. Ju-li májové hřiby červivé, bude suché léto.

13 Červen a 24. týden y... a jelení laně kladou kolouchy Termíny Událoi Pranoiky 2 3 Jarmil Tamara 9 10 Stanislava Gita do do Dle NV 242/2004 dat Oznámení o zahájení pavy. Splatno zálohy daně z příjmů. Kosení trvale dmáčené a rašelinné louky. Nákupčí oznámí SZIF mío zpracování ergetických plodin. Poslední termín pro zahájení paevního období. 4 Dalibor 11 Bruno Slavnoi piva, Výaviště v Českých Budějovicích Vyhlášení vítězů 2. ročníku Chutná hezky jihočesky na Výavišti v Českých Budějovicích. 5 6 Dobroslav Norbert Antonie Antonín Mirovví ČR mažoretek Písek Pořádá Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola Tábor Den zájmů ukázky práce jednotlivých oborů, zaměření na Školním atku v Měšicích Měská slavno Písek. 7 Iveta / Slavoj 14 Roland 8 Medard 15 Vít Když prší na Medarda, namok každá brázda.v červnu deštivo a chladno způbí rok úrodný snadno. Jak červen teplem září, takový bude i měsíc září.

14 Červen 2008 Zaštipujeme obro na tvarovaných romech, hubíme plevel, plodonoše zkracujeme na tři liy za květem... a začíná ření medvědů. 25. a 26. týden Termíny Událoi Pranoiky 16 Zbyněk 23 Zdeňka do do Podání daňového přiznání k DPH. Střební daň Zelená nafta Adolf Milan Leoš Jan Ivan Adriana SOŠ veterinární, mechanizační a zahradnická a JŠ s právem SJZ České Budějovice řádá Den dovednoí utěže pro udenty ředních zemědělských škol v Jihočeském kraji (jízda zručnoi traktorem, výrobky udentů, utěže ročníkových prací udentů) Střední odborná škola veterinární mechanizační a zahradnická a Jazyková škola s právem átní jazykové zkoušky České Budějovice řádá Srtovní den Slavnoi Zlaté ezky v Prachaticích. 20 Květa 27 Ladislav 21 Alois 28 Lubomír 22 Pavla 29 Petr a Pavel Červen-li více sucho ž mokro bývá, urodí se hojno dobrého vína. Jaká parna se v červnu doaví, tak se i prosincové mraky aví.

15 Červen Červec 2008 Češeme ovoce, zavařujeme, vyrábíme marmelády. Vybírají se rané brambory. Pilně okováme a zaléváme zahradu... a arší jeleni vytloukají paroží. 27. a 28. týden Termíny Událoi Pranoiky Šárka Jaroslava Patricie Bohuslava Nora Drahoslava do Přiznání k dani z příjmu (auditor, daňový radce). Dle NV 79/2007 pava suché epní trávníky 1. seč trvale dmáčené a rašelinné louky 1. seč mezofilní a vlhkomilné louky Dle zákona o zemědělví dojde-li ke změně v evidenci půdy, je nutné ohlásit do 15 dnů MZe a prové aktualizaci. Připravujeme dklady pro Střební daň Zelená nafta. 3 Radomír 10 Libuše / Amálie 4 Prokop 11 Olga 5 6 Cyril a Metoděj Mir Jan Hus Bořek Markéta Když d ubývá, horka přibývá. Co červec uvaří srpen dopeče. Na mokrý červec následuje bouře a krubití. V červenci do košile rozdělej se a v prosinci uši oděj se!

16 Červec 2008 Sklízíme cibuli a česk. Na volné záhony sejeme ředkev, hrášek, nízké fazole, hlávkový salát... a probíhá chrutí jezevců. 29. a 30. týden Termíny Událoi Pranoiky Karolína Jindřich Vítězslav Magdaléna do do do Záloha na silniční daň. Sklizeň krycí plodiny zatravnění. Obnova travního rou dokončení. Podání daňového přiznání k DPH. Střební daň Zelená nafta. 16 Luboš 23 Libor Ukončení kosení trvale dmáčené a rašelinné louky ročník Křemežský veletrh. 17 Martina 24 Kriýna 18 Drahomíra 25 Jakub Čeněk Ilja Anna Věroslav Na svatého Jakuba, brambor prvá úroda. Kolik dní před svatým Jiřím se vrba rozzelení, tolik dní před svatou Annou začnou žně. Co červec končí, srpen začíná. Když červec pěkně hřeje, o Vánocích se zima zaskvěje.

17 Červec Srpen 2008 Sklízíme a zavařujeme ovoce, které se uskladňuje. Plody též nakládáme, sušíme... a odlétá rorýs obecný. 31. a 32. týden Termíny Událoi Pranoiky Viktor Marta Bořivoj Dominik Kriián Oldřiška do do seč mezofilní a vlhkomilné louky (LPIS). 1. seč horské a suchomilné louky (LPIS). 1. seč trvale dmáčené a rašelinné louky (LPIS). 1. seč ptačí lokality bahňák. Ukončení 1. seče (kud ní anoveno jinak). TOP-UP chov přežvýkavců dat žádo. Rozhodný termín pro výčet intenzity chovu hosdářských zvířat. 31 Ingnác 7 Lada 1 Oskar 8 Soběslav 2 Guav 9 Roman 3 Miluše 10 Vavřic Mlhy na lukách, tocích a řekách v srpnu zvěují trvalé časí. Když v srpnu moc hřímá, bude na sníh bohatá zima.

18 Srpen 2008 k y... a odlétá ťuhýk obecný. 33. a 34. týden Termíny Událoi Pranoiky 11 Zuzana 18 Helena od termín pro přepasení louky. Dle NV 242/2004 zahájit 1. seč bo pavu ptačí lokality Klára Alena Ludvík Bernard Mezinárodní folklorní feival Písek ročník Země žívitelka v Českých Budějovicích Dudácký feival Strakonice. 14 Alan / Sylva 21 Johana 15 Hana 22 Bohuslav 16 Jáchym 23 Sandra 17 Petra 24 Bartoloměj Co červec upeče, to již srpnu uteče. Srpen a únor tepla a zimy úmor. V srpnu, když půlnoční vítr věje, bez deště slunéčko hřeje.

19 Srpen Září 2008 Uvolněné záhony přihnojujeme komem bo chlévskou mrvou. Ve vinicích začíná sběr u ranějších odrůd... a padají žaludy. 35. a 36. týden Termíny Událoi Pranoiky 25 Radim 1 Linda / Samuel do do Podání daňového přiznání k DPH. Střební daň Zelená nafta. 26 Luděk 2 Adéla do Splatno daně z movitoi u platníků provozující zemědělskou výrobu a chov ryb. Ukončení kosení trvale dmáčené a rašelinné louky. 27 Otakar 3 Bronislav Po och DOBRÉHO VOJÁKA ŠVEJKA Písek. 28 Auguýn 4 Jindřiška 29 Evelína 5 Boris Vladěna Pavlína 6 7 Boleslav Regína V září mnoho žárů bývá, proto se obloha rdívá. Teplé září dobře se ovoci i vínu daří. Na dešti v září rolníků moc záleží. Ozve-li se v září hrom, bude v zimě zavát každý rom.

20 Září 2008 Sklízíme ovoce a zeleninu. Množíme řízky angreštu a některé okrasné keře... a odlétá včelojed lesní. 37. a 38. týden Termíny Událoi Pranoiky 8 Mariana 15 Jolana do Deklarace chovu koní. Záloha daně z příjmů. 9 Daniela 16 Ludmila CARTOON MEETING POINT Písek. Dle zákona o zemědělví, dojde-li ke změně v evidenci půdy, je nutné ohlásit do 15 dnů MZe a prové aktualizaci. 10 Irma 17 Naděžda 11 Denisa 18 Kryštof 12 Marie 19 Zita Lubor Radka Oleg Matouš Září, na léto jde áří. Bouřka v září sníh v prosinci. Pěkné růže v zahrádkách věští pěkný dzimek a zdní zimu. Bouřky v druhé lovině září přinášejí mnoho větrů. Divoké husy na odletu koc i babímu létu.

21 Září Říjen a 40. týden Ve vinicích začíná sběr raných odrůd... a odlétá kukačka obecná Termíny Událoi Pranoiky 22 Darina 29 Michal do do Střební daň Zelená nafta. Podání daňového přiznání k DPH Berta Jaromír Zlata Jeroným Igor Olívie / Oliver / Galina do Ukončena pava suché epní trávníky (LPIS). Ukončit 1. seč pro horské a suchomilné louky (LPIS). Ukončit 1. seč trvale dmáčené a rašelinné louky (LPIS). Ukončit 1. seč ptačí lokality chřáal lní Termín pro zahájení obnovy travního rou Den zemědělce okresu Tábor na Školním atku Měšice. 26 Andrea 3 Bohumil 27 Jonáš 4 František 28 Den české átnoi / Václav 5 Eliška Po teplém září zle se říjen tváří. Září víno vaří, a co dovaří, říjen dopeče. Čím déle vlaštovky u nás v říjnu prodlévají, tím déle pěkné a jasné dny trvají.

22 Říjen a 42. týden Koncem měsíce naává čas sklizně ořechů... a přitahují kvíčaly a cvrčaly Termíny Událoi Pranoiky 6 Hanuš 13 Renáta do do Dle NV 242/2004 ukončit setí meziplodin. Záloha na silniční daň. 7 8 Juýna Věra Agáta Tereza SOŠ veterinární, mechanizační a zahradnická a JŠ s právem SJZ České Budějovice řádá Výavu ovoce a zároveň den otevřených dveří pro žáky základních škol. Výava je příupná veřejnoi ročník HOBBY, Výaviště v Českých Budějovicích. 9 Štefan / Sára 16 Havel 10 Marina 17 Hedvika Andrej Marcel Lukáš Michaela Je-li říjen velmi zelený, bude zato leden hodně udený. Bouřka v říjnu třebas malá, tva na to zima álá. V říjnu mráz a větry leden, únor teplý. Vějou-li v říjnu severní větry, zdaří se obilí.

23 Říjen Liopad 2008 Uvolněné záhony přihnojujeme komem bo chlévskou mrvou... a začíná říje jelena siky. 43. a 44. týden Termíny Událoi Pranoiky 20 Vendelín 27 Šarlota / Zoe do do Střební daň Zelená nafta. Podání daňového přiznání k DPH Brigita Sabina Státní svátek Silvie do od Dle NV 79/2007 a 75/2007 dokončena 2. seč. Kočný termín pro spasení paviny, druhově bohaté paviny. Dle NV 242/2004 končí paevní období a končí 2. seč. Dle NV 505/2000 ČP o splnění dmík týká se lesnictví. Nesmí být ro TTP vyšší ž 30 cm. 23 Teodor 30 Tadeáš 24 Nina 31 Štěnka Beáta Erik 1 2 Felix Památka zesnulých O Všech svatých větry-li ju, znamenají zimu proměnlivou. Padá-li lií v liopadu, jiě brzy přijde led, ale dlouho bude. Mrazy v říjnu hezky v lednu; krásný říjen udený leden.

24 Liopad 2008 Práce na lích, v sadech i zahradách spějí ke konci. Hluboko přerýváme záhony a vybíráme kořenový ýplevel... a ředně aří srnci shazují paroží. 45. a 46. týden Termíny Událoi Pranoiky 3 Hubert 10 Evžen do Ukončení slední seče ptačí lokality bahňák. Dle NV 505/2000 vyúování prací. 4 Karel 11 Martin Dle zákona o zemědělví dojde-li ke změně v evidenci půdy, je nutné ohlásit do 15 dnů MZe a prové aktualizaci. 5 Miriam 12 Bedikt 6 Liběna 13 Tibor 7 Saskie 14 Sáva 8 9 Bohumír Bohdan Leold Otmar Čím dříve lií opad, tím úrodnější příští rok. Když se táhnou ptáci blízko k avení, bude tuhá zima. Na svatého Otmara uvidíš komára. Přijede-li Martin na bílém koni, metelice za metelicí se honí.

25 Liopad 2008 Kmeny dřevin chráníme proti ohryzu zvěře, ovocné romy obrýváme a vápníme... a jezevci se ukládají k zimnímu snku. 47. a 48. týden Termíny Událoi Pranoiky 17 Den boje udentů / Mahulena 24 Emílie do do Dle NV 242/2004 odevzdat paevní deník. Střební daň Zelená nafta Romana Alžběta Kateřina Artur do do Podání daňového přiznání k DPH. Doložit množví sklizené plodiny EP. Splatno daně z movitoi. Nákupčí předá SZIF informace k EP. Dle NV 239/2007 žádo o dotaci na zalesnění. 20 Nikola 27 Xenie 21 Albert 28 René Cecílie Klement Zina Ondřej Počasí o svaté Alžbětě vídá, jak bude v létě. Sníh na svatou Kateřinu věští vyké obilí. Má-li Ondřej na romech kapky, bude příští rok hodně ovoce. Jeliže sníh liopadový dlouho zůa, více ž hnůj lím prospěje.

26 Prosic 2008 ý... a probíhá kamzičí říje. 49. a 50. týden Termíny Událoi Pranoiky Iva Blanka Svatoslav Květoslava Vratislav Julie SOŠ veterinární, mechanizační a zahradnická a JŠ s právem SJZ České Budějovice řádá Vánoční výavu udenti oboru Zahradnictví vyavují své exnáty. Výava je otevřena pro veřejno. Začíná advent, ladíme domácí vánoční atmosféru, pečeme cukroví a chyáme dárky. 4 Barbora 11 Dana 5 Jitka 12 Simona 6 7 Mikuláš Ambrož / Benjamín Lucie Lýdie Má-li svatá Barbora bílou záěru, bude hodně trávy. Mrazy, které v prosinci brzy ochabnou, znamenají zimu mírnou. Jaký prosic, takové jaro. Je-li prosic deštivý, mírný a proměnlivý, ní se kruté zimy třeba báti.

27 Prosic a 52. týden Dobří hosdáři sklízejí a rozdávají vlídno, moudro, lásku a koru Termíny Událoi Pranoiky Radana / Radan Albína Šimon Vlaa do do Záloha na silniční daň. Záloha daně z příjmů. Prohlášení o sklizni EP, nákupčí předá SZIF informace o EP (cukr, řepa). Střební daň Zelená nafta. 17 Daniel 24 Štědrý den / Adam a Eva 18 Miloslav sv. vánoční / Boží hod 19 Eer sv. vánoční / Štěn Dagmar Natálie Žata Bohumila Prosic se sněhem na pěšině, žitko je na každé výšině. Pošmourný prosic, dobré je znamení pro sady, lučiny i všechno osení. Na Štědrý večer hvězdičky u vajíčka slepičky. Vítr na Štědrý den od půlnoční rany, raduj se, rok bude plodný a úrodný.

28 Prosic 2008 Užíváme vegetačního klidu... a dáváme si dobrá předsevzetí Termíny Událoi Pranoiky Judita David do do Podání daňového přiznání k DPH. Ohlašovací vinno pro pěitele máku a konopí, dle NV 79/2007 minimální termín pro vedení z. p. v LPIS (kromě meziplodiny a biosy). 31 Silver Po udeném prosinci bývá úrodný rok. Když v prosinci hrom ještě hučí, rok příští ále vítr fučí. Je-li o Silveru v noci vítr a jasno, bude dobrého vína řídku. Mléčná dráha v prosinci jasná, bude v příštím roce úroda krásná.

29 Důležité kontakty Regionální agrární komora Jihočeského kraje RAK JK Krajské informační ředisko pro rozvoj zemědělví a venkova Jihočeského kraje KIS JK Jihočeský kraj Miniervo zemědělví Poznámky Uzornění Všechny termíny a událoi uvedeny k Aktuální informace nalezte na uvedených webových ránkách. Text RAK JK, fotografie archiv. Regionální agrární komora Jihočeského kraje, 2007.

Happy Hill Sochor 2013. mira kube photography

Happy Hill Sochor 2013. mira kube photography 2013 mira kube photography Út 1 Nový rok 01/ 2013 St 2 Karina Čt 3 Radmila Pá 4 Diana So 5 Dalimil Ne 6 Tři králové Po 7 Vilma Út 8 Čestmír St 9 Vladan Čt 10 Břetislav Pá 11 Bohdana So 12 Pravoslav Ne

Více

Václava a Miroslav. P r a ž s k á M. Budějovice. Tel.: Tel.

Václava a Miroslav.  P r a ž s k á M. Budějovice. Tel.: Tel. f REKLAMA TISKÁRNA GRAFIKA Václava a Miroslav Vomáčkovi Václava a Miroslav Vomáčkovi P r a ž s k á 3 1 8 676 02 M. Budějovice Tel.: 568 420 485 Tel.: 604 285 369 vendy@vendyatelier.cz 2 Karina 9 Vladan

Více

LEDEN PROSINEC / LEDEN. 52. týden 2010/ týden Pondělí 27 Žaneta. Pondělí 3 Radmila. Úterý 28 Bohumila. Úterý 4 Diana.

LEDEN PROSINEC / LEDEN. 52. týden 2010/ týden Pondělí 27 Žaneta. Pondělí 3 Radmila. Úterý 28 Bohumila. Úterý 4 Diana. 52. týden 2010/2011 1. týden 2011 PROSINEC / LEDEN 27 Žaneta 28 Bohumila 29 Judita 30 David 31 Silvestr 1 Státní svátek / Nový rok 2 Karina LEDEN 3 Radmila 4 Diana 5 Dalimil 6 Tři králové 7 Vilma 8 Čestmír

Více

Prosinec. 1 Iva. 2 Blanka. 4 Barbora. 6 Mikuláš. 8 Květoslava. 5 Jitka. 3 Svatoslav. 9 Vratislav. 15 Radan(a) 16 Albína. 13 Lucie. 10 Julie.

Prosinec. 1 Iva. 2 Blanka. 4 Barbora. 6 Mikuláš. 8 Květoslava. 5 Jitka. 3 Svatoslav. 9 Vratislav. 15 Radan(a) 16 Albína. 13 Lucie. 10 Julie. Prosinec Iva Blanka Svatoslav Barbora Jitka Mikuláš Ambrož Benjamín Květoslava Vratislav Julie Dana Simona Lucie Lýdie Radan(a) Albína Daniel Miloslav Ester Dagmar Natálie Šimon Vlasta Adam Eva Štědrý

Více

Leden pondělí úterý středa čtvrtek pátek sobota neděle. Nový rok. Karina. Dalimil. Diana. Tři králové. Čestmír. Radmila. Vilma. Edita.

Leden pondělí úterý středa čtvrtek pátek sobota neděle. Nový rok. Karina. Dalimil. Diana. Tři králové. Čestmír. Radmila. Vilma. Edita. Loučim 1 Leden 1 0 1 1 Nový rok Karina Vladan 1 Ctirad Zdeněk 0 Robin Radmila Břetislav Diana Bohdana 1 Drahoslav Vladislav Milena Miloš Dalimil Pravoslav Doubravka Zora Tři králové Edita Ilona Ingrid

Více

Leden 2011 / Leden 2011 /

Leden 2011 / Leden 2011 / Leden 2011 / 52. týden Leden 2011 / 1. týden 3 Pondělí Radmila 4 Úterý Diana 5 Středa Dalimil 6 Čtvrtek Tři králové 7 Pátek Vilma 1 Sobota Nový rok 2 Nedělě Karina 8 Sobota Čestmír 9 Neděle Vladan Leden

Více

Vilma Čestmír Vladan Břetislav Bohdana Pravoslav Edita. Radovan Alice Ctirad Drahoslav Vladislav Doubravka Ilona

Vilma Čestmír Vladan Břetislav Bohdana Pravoslav Edita. Radovan Alice Ctirad Drahoslav Vladislav Doubravka Ilona 2013 Leden 2013 06:58-15:07 06:58-15:08 06:58-15:09 06:58-15:10 06:58-15:11 06:58-15:13 1 2 3 4 5 6 06:57-15:14 06:57-15:15 06:57-15:16 06:56-15:17 06:56-15:19 06:55-15:20 06:55-15:21 7 8 9 10 11 12 13

Více

Prosinec. Prosinec. Prosinec. Leden. Leden. Sobota. Leden. Leden. Judita. David. Silvestr. Karina. Radmila. Diana

Prosinec. Prosinec. Prosinec. Leden. Leden. Sobota. Leden. Leden. Judita. David. Silvestr. Karina. Radmila. Diana 2009 Pondělí 29. Prosinec Úterý 30. Prosinec Středa 31. Prosinec Čtvrtek 1. Leden Pátek 2. Leden Sobota 3. Leden Neděle 4. Leden Judita David Silvestr Státní svátek, Nový rok Karina Radmila Diana Leden

Více

Leden. 1 Pá Nový rok. Den obnovy samostatného. 2 So Karina 3 Ne Radmila 4 Po Diana 5 Út Dalimil

Leden. 1 Pá Nový rok. Den obnovy samostatného. 2 So Karina 3 Ne Radmila 4 Po Diana 5 Út Dalimil 2010 Leden Poznámka k lednovému obrázku 1 Pá Nový rok Státní svátek Den obnovy samostatného českého státu 2 So Karina 3 Ne Radmila 4 Po Diana 5 Út Dalimil 6 St Tři králové 7 Čt Vilma 8 Pá Čestmír 9 So

Více

Čtrnáctidenní kalendář pro rok 2016

Čtrnáctidenní kalendář pro rok 2016 Čtrnáctidenní kalendář pro rok 2016 28Bohumila 4Diana 29Judita 5Dalimil 30David 6Tři králové 31Silvestr 7Vilma 1Den obnovy samostatného českého státu, Nový rok 8Čestmír 2Karina 9Vladan 3Radmila 2015 2016/PROSINEC

Více

Čtrnáctidenní kalendář pro rok 2016

Čtrnáctidenní kalendář pro rok 2016 Čtrnáctidenní kalendář pro rok 2016 53. týden 1. týden 28.12. Bohumila 4.1. Diana 29.12. Judita 5.1. Dalimil 30.12. David 6.1. Tři králové 31.12. Silvestr 7.1. Vilma 1.1. Den obnovy samostatného českého

Více

Snad naše malé ohlédnutí za uplynulou sezónou potěší nejen nás samotné, ale i ostatní obdivovatele motocyklové krásy...

Snad naše malé ohlédnutí za uplynulou sezónou potěší nejen nás samotné, ale i ostatní obdivovatele motocyklové krásy... Snad naše malé ohlédnutí za uplynulou sezónou potěší nejen nás samotné, ale i ostatní obdivovatele motocyklové krásy... Děkujeme autorům fotografií za propůjčení jejich snímků Tisk: www.point4me.com Zvláštní

Více

Čtrnáctidenní kalendář 2013

Čtrnáctidenní kalendář 2013 Čtrnáctidenní kalendář 2013 1. týden 2. týden 31.12. Silvestr 7.1. Vilma 1.1. Den obnovy samostatného českého státu, Nový rok 8.1. Čestmír 2.1. Karina 9.1. LOGOTYP 24PRINT - POZITIVNÍ A Vladan 3.1. Radmila

Více

Čtrnáctidenní kalendář pro rok 2017

Čtrnáctidenní kalendář pro rok 2017 Čtrnáctidenní kalendář pro rok 2017 / 2. svátek vánoční 26Štěpán 2Karina 27Žaneta 3Radmila 28Bohumila 4Diana 29Judita 5Dalimil 30David 6Tři králové 31Silvestr 7Vilma 1Den obnovy samostatného českého státu,

Více

Čtrnáctidenní kalendář pro rok 2017

Čtrnáctidenní kalendář pro rok 2017 Čtrnáctidenní kalendář pro rok 2017 / 2. svátek vánoční 26Štěpán 2Karina 27Žaneta 3Radmila 28Bohumila 4Diana 29Judita 5Dalimil 30David 6Tři králové 31Silvestr 7Vilma 1Den obnovy samostatného českého státu,

Více

LEDEN BRIGÁDA v hodin, dům ZO AVZO Výborová schůze v hodin Vojenská Policie Olomouc. úterý. Tři králové.

LEDEN BRIGÁDA v hodin, dům ZO AVZO Výborová schůze v hodin Vojenská Policie Olomouc. úterý. Tři králové. LEDEN 2015 1 2 3 1 Nový rok Ctirad 2 17 Karina Drahoslav 3 18 Radmila Vladislav 4 19 Diana Doubravka 5 20 Dalimil Ilona 6 21 Tři králové Běla 7 22 Vilma Slavomír 8 23 Čestmír Zdeněk 9 24 BRIGÁDA v 08.00

Více

PONDĚLÍ Štěpán/2.svátek vánoční 27. PONDĚLÍ Karina 3. ÚTERÝ Žaneta 28. ÚTERÝ Radmila 4. STŘEDA Diana 5. STŘEDA Bohumila 29.

PONDĚLÍ Štěpán/2.svátek vánoční 27. PONDĚLÍ Karina 3. ÚTERÝ Žaneta 28. ÚTERÝ Radmila 4. STŘEDA Diana 5. STŘEDA Bohumila 29. 0 LEDEN 6 Štěpán/.svátek vánoční 7 Žaneta 8 Bohumila 9 Judita 0 David Silvestr Nový rok/den obnovy samostatného českého státu 5. týden LEDEN. týden Karina Radmila Diana 5 Dalimil 6 Tři králové 7 Vilma

Více

Jizerské hory 2016. Foto Milan Drahoňovský

Jizerské hory 2016. Foto Milan Drahoňovský Jizerské hory 0 Foto Milan Drahoňovský JIZERSKÉ HORY 0 Prezidentská chata Nový rok Karina Radmila Diana Dalimil Tři králové Vilma Čestmír Vladan Břetislav Bohdana Pravoslav Edita Radovan Alice Ctirad Drahoslav

Více

LEDEN (učíme se hrou) Nový rok 1 Karina 2 Radmila 3 Diana 4 Dalimil 5

LEDEN (učíme se hrou) Nový rok 1 Karina 2 Radmila 3 Diana 4 Dalimil 5 pondělí úterý středa čtvrtek pátek Nový rok 1 Karina 2 Radmila 3 Diana 4 Dalimil 5 sobota LEDEN 2014 neděle Tři králové 6 Vilma 7 Čestmír 8 Vladan 9 Břetislav 10 Bohdana 11 Pravoslav 12 Edita 13 Radovan

Více

1.týden. prosinec/leden 31.

1.týden. prosinec/leden 31. Poznámky: Tento kalendář byl vysázen systémem L A TEX, 21. listopadu 2006, za rady děkuji Jakubovi, Tomášovi, Hrošíkovi, Honzovi a Žabákovi. 1.týden Pondělí: Silvestr 31. prosinec/leden Úterý: Nový rok

Více

svobodné heřmanice leden 2010 pondělí pondělí Diana Bohumila úterý úterý Judita Dalimil středa středa Tři králové David čtvrtek čtvrtek Silvestr Vilma

svobodné heřmanice leden 2010 pondělí pondělí Diana Bohumila úterý úterý Judita Dalimil středa středa Tři králové David čtvrtek čtvrtek Silvestr Vilma Svobodné Heřmanice 28 29 30 31 1 2 3 prosinec Bohumila Judita David Silvestr Nový rok Karina Radmila Státní svátek Den obnovy samostatného československého státu Svobodné Heřmanice v zimě Svobodné Heřmanice

Více

LEDEN

LEDEN 2016 4.1. Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle Diana 5.1. Dalimil 6.1. Tři králové LEDEN 2016 7.1. Vilma 1.1. Den obnovy samostatného českého státu, Nový rok 8.1. Čestmír 2.1. Karina 9.1. Vladan

Více

Už 10 let pomáháme dětem po těžkých úrazech

Už 10 let pomáháme dětem po těžkých úrazech Už 10 let pomáháme dětem po těžkých úrazech 2016 Od roku 2012 začal nadační fond rozšiřovat svou pomoc i do dalších měst a nemocnic v rámci celé České republiky. Díky všem dárcům a partnerům získal nadační

Více

Českomoravská golfová voda

Českomoravská golfová voda Českomoravská golfová voda 207 Golf Resort KUNĚTICKÁ HORA, jamka č. 6 207 Nový rok Den obnovy samost. českého státu. 2. 3. 4. 5. 2 3 4 5 6 7 8 9 0 2 3 4 5 6 7 8 9 20 2 22 23 24 25 26 27 28 29 30 3 Karina

Více

Jizerské hory foto Milan Drahoňovský

Jizerské hory foto Milan Drahoňovský Jizerské hory foto Milan Drahoňovský JIZERSKÉ HORY Rozhledna Královka ( m n. m.) nad Bedřichovem 0 0 Nový rok Karina Radmila Diana Dalimil Tři králové Vilma Čestmír Vladan Břetislav Bohdana Pravoslav Edita

Více

narozeninový kalendář

narozeninový kalendář narozeninový kalendář Komňa 1 St. svátek - Nový rok 2 Karina 3 Radmila 4 Diana 5 Dalimil 6 Tři králové 7 Vilma 8 Čestmír 9 Vladan 10 Břetislav 11 Bohdana 12 Pravoslav 13 Edita 14 Radovan 15 Alice 16 Ctirad

Více

Í Ř TVÁ HO O N M Á M OMOC P

Í Ř TVÁ HO O N M Á M OMOC P 2014 POMOC MÁ MNOHO TVÁŘÍ 1leden 2014 raná péče, krizová pomoc 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

Více

Slévárna litiny a hliníku s více než stoletou tradicí

Slévárna litiny a hliníku s více než stoletou tradicí 2016 Vážení zákazníci, vážení přátelé, před čtyřmi lety oslavila slévárna ALFE BRNO, s. r. o., sté výročí od svého založení. V roce 1992 jsme začali znovu budovat naši slévárnu. Nestačilo však zúročit

Více

Kalendář 2010 CZALPA ČSA

Kalendář 2010 CZALPA ČSA Kalendář CZALPA ČSA České sdružení dopravních pilotů www.czalpacsa.cz použité fotografie: TITUL Miroslav Macháček LEDEN Štěpán Kolomazník ÚNOR Tomáš Kadlec BŘEZEN Miroslav Macháček DUBEN Štěpán Kolomazník

Více

Kalendář 2011 CZALPA ČSA

Kalendář 2011 CZALPA ČSA Kalendář CZALPA ČSA České sdružení dopravních pilotů www.czalpacsa.cz použité fotografie: TITUL Tomáš Kadlec LEDEN Peter Pokorný ÚNOR Pavel Lainka BŘEZEN Miroslav Macháček DUBEN Peter Pokorný KVĚTEN Peter

Více

narozeninový kalendář

narozeninový kalendář narozeninový kalendář Staré Bojkovice, Sušilova ulice 1 St. svátek - Nový rok 2 Karina 3 Radmila 4 Diana 5 Dalimil 6 Tři králové 7 Vilma 8 Čestmír 9 Vladan 10 Břetislav 11 Bohdana 12 Pravoslav 13 Edita

Více

N O V É H R A D Y

N O V É H R A D Y NOVÉ HRADY 2016 Prosinec/Leden 28 29 30 31 1 2 3 Bohumila Judita David Silvestr Nový rok Karina Radmila 1. týden Zámek v zimě Leden 4 5 6 7 8 9 10 Diana Dalimil Tři králové Vilma Čestmír Vladan Břetislav

Více

Leden Čt Nový rok 2 Pá Karina 3 So Radmila 4 Ne Diana 5 Po Dalimil 6 Út Tři králové 7 St Vilma 8 Čt Čestmír 9 Pá Vladan 10

Leden Čt Nový rok 2 Pá Karina 3 So Radmila 4 Ne Diana 5 Po Dalimil 6 Út Tři králové 7 St Vilma 8 Čt Čestmír 9 Pá Vladan 10 Leden 0 Nový rok Karina Radmila Diana Dalimil Tři králové Vilma Čestmír Vladan Břetislav Bohdana Pravoslav Edita Radovan Alice Ctirad Drahoslav Vladislav Doubravka 0 Ilona Běla Slavomír Zdeněk Milena Miloš

Více

Volejbalové centrum nad Metují KALENDÁŘ 2015-2016

Volejbalové centrum nad Metují KALENDÁŘ 2015-2016 Volejbalové centrum nad Metují KALENDÁŘ 2015-2016 Volejbalové centrum nad Metují KALENDÁŘ 2015-2016 Volejbalové centrum vzniklo v roce 2012 za účelem obnovení volejbalové tradice a popularizace mládežnického

Více

Leden Leden týden. Pondělí. Úterý. Středa. Čtvrtek. Pátek. Pátek. Sobota. Sobota. Neděle. Neděle. Diana. Dalimil. Tři králové.

Leden Leden týden. Pondělí. Úterý. Středa. Čtvrtek. Pátek. Pátek. Sobota. Sobota. Neděle. Neděle. Diana. Dalimil. Tři králové. obec KNĚŽDUB Leden Den obnovy samostatného českého státu Nový rok / átní svátek 9 Karina děle 3 0 Radmila Zimní idylka na Šumárníku. týden Diana Dalimil Tři králové Vilma Čestmír Vladan děle Břetislav

Více

OBEC DĚTMAROVICE. Kalendář do každé rodiny 2014

OBEC DĚTMAROVICE. Kalendář do každé rodiny 2014 OBEC DĚTMAROVICE Kalendář do každé rodiny ..... 0 Nový rok Karina Radmila Diana Dalimil Tři králové Vilma Čestmír Vladan Břetislav Bohdana Pravoslav Edita Radovan Alice Ctirad Drahoslav Vladislav Doubravka

Více

Rozvrh hodin. předmět předmět předmět předmět předmět předmět předmět předmět předmět předmět

Rozvrh hodin. předmět předmět předmět předmět předmět předmět předmět předmět předmět předmět Rozvrh hodin Hodina 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek předmět předmět předmět předmět předmět předmět předmět předmět předmět předmět učebna učebna učebna učebna učebna učebna učebna

Více

1. týden. Pondělí. Pondělí. Úterý. Úterý. Středa. Středa. Čtvrtek. Čtvrtek. Pátek. Pátek. Sobota. Sobota. Neděle. Neděle

1. týden. Pondělí. Pondělí. Úterý. Úterý. Středa. Středa. Čtvrtek. Čtvrtek. Pátek. Pátek. Sobota. Sobota. Neděle. Neděle obec KNĚŽDUB Prosinec 2017 1. týden 2 2 28 Boží hod vánoční Štěpán Žaneta Bohumila 29 Budova obecního úřadu-rok 200 Judita 0 David děle 1 7 Silvestr Narození ně - 1. svátek vánoční 2. svátek vánoční 1

Více

1. týden leden pondělí Nový rok. úterý Karina. středa Radmila. čtvrtek Diana. pátek Dalimil. sobota Tři Králové.

1. týden leden pondělí Nový rok. úterý Karina. středa Radmila. čtvrtek Diana. pátek Dalimil. sobota Tři Králové. 1. týden leden 2007 Náves začátkem ledna 2006 Den obnovy samostatného českého státu Nový rok 1 Karina 2 Radmila 3 Tři králové Diana 4 Dalimil 5 Tři Králové 6 Vilma 7 Tak jsme odklízeli sníh 3. 1. 2006

Více

Daňový kalendář 2012. LEDEN 2012 Po Út St Čt Pá So Ne 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

Daňový kalendář 2012. LEDEN 2012 Po Út St Čt Pá So Ne 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 LEDEN 2012 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 Mt Fuji 2. 1. 2012 daň z příjmů listopad 2011 9. 1. 2012 spotřební daň splatnost daně za listopad

Více

Týdenní kalendář pro rok 2014

Týdenní kalendář pro rok 2014 Týdenní kalendář pro rok 2014 30David 31Silvestr 1Den obnovy samostatného českého státu, Nový rok 2Karina 3Radmila 4Diana 2013/2014/PROSINEC/LEDEN/1.týden 5Dalimil 6Tři králové 7Vilma 8Čestmír 9Vladan

Více

Czech Name Days České Svátky

Czech Name Days České Svátky Czech Name Days České Svátky www.czechfolks.com January (Leden) February (Únor) 1. Nový rok 1. Hynek (New Year's Day) 2. Nela, Hromnice 2. Karina 3. Blažej 3. Radmila 4. Jarmila 4. Diana 5. Dobromila 5.

Více

Leden 2011 Po Út St Čt Pá So Ne

Leden 2011 Po Út St Čt Pá So Ne Leden 2011 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 Barbados 10.1. (spotřební daň) splatnost spotřební daně za listopad 2010 (mimo spotřební daň z lihu) 20.1.

Více

ROZHLEDNY. severu Čech. Foto Milan Drahoňovský

ROZHLEDNY. severu Čech. Foto Milan Drahoňovský ROZHLEDNY severu Čech 0 Foto Milan Drahoňovský Štěpánka m n. m. Nový rok Drahoslav Karina Vladislav Radmila Doubravka Diana Ilona/Sebastián Dalimil Běla Tři králové Slavomír Vilma Zdeněk Čestmír Milena

Více

Leden 2010 Po Út St Čt Pá So Ne

Leden 2010 Po Út St Čt Pá So Ne Leden 2010 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 Kulusuk, Grónsko 11.1. (spotřební daň) splatnost spotřební daně za listopad 2009 (mimo spotřební daň z lihu)

Více

TÝDENNÍ STOLNÍ KALENDÁŘ 2012 ŽDÁNICKO MIKROREGION. Archlebov Dambořice Dražůvky Lovčice Násedlovice Uhřice Žarošice Ždánice Želetice

TÝDENNÍ STOLNÍ KALENDÁŘ 2012 ŽDÁNICKO MIKROREGION. Archlebov Dambořice Dražůvky Lovčice Násedlovice Uhřice Žarošice Ždánice Želetice ŽDÁNICKO MIKROREGION TÝDENNÍ STOLNÍ KALENDÁŘ 0 Archlebov Dambořice Dražůvky Lovčice Násedlovice Uhřice Žarošice Ždánice Želetice PROSINEC/LEDEN 0/0 0 LEDEN 0 Štěpán. svátek vánoční Žaneta Bohumila Judita

Více

KALENDÁŘ S PŘÍRUČKOU PRO OCHRANU OBYVATELSTVA V PŘÍPADĚ RADIAČNÍ HAVÁRIE

KALENDÁŘ S PŘÍRUČKOU PRO OCHRANU OBYVATELSTVA V PŘÍPADĚ RADIAČNÍ HAVÁRIE 2014-2015 KALENDÁŘ S PŘÍRUČKOU PRO OCHRANU OBYVATELSTVA V PŘÍPADĚ RADIAČNÍ HAVÁRIE upravená verze bez příručky Vážení spoluobčané, Jaderná elektrárna Dukovany pracuje spolehlivě již téměř 30 let. Za tuto

Více

Jarní prázdniny ÚNOR. 8 Petr Hladík 21 Martin Jiránek. 28 Martin Jiránek. Nj obchod, služby a cestovní ruch. Nj obchod, služby a cestovní ruch

Jarní prázdniny ÚNOR. 8 Petr Hladík 21 Martin Jiránek. 28 Martin Jiránek. Nj obchod, služby a cestovní ruch. Nj obchod, služby a cestovní ruch 9 8 6 7 5 ÚNOR Nj obchod, služby a cestovní ruch 1 Petr Hladík 14 Hynek 09:00-12:00 Valentýn 10:30 2 Rekvalifikace PC - Eva Sýkorová 15 Nela 09:00-12:00 Jiřina Nj - konverzace 3 Šárka Kuthanová Blažej

Více

4. týden. Pondělí 25. Úterý 26. Středa 27. Čtvrtek 28. Pátek 29. Sobota 30. Neděle 31. Karolína Freyová, nar. 2004, ZŠ Šrámkova, Opava. Miloš.

4. týden. Pondělí 25. Úterý 26. Středa 27. Čtvrtek 28. Pátek 29. Sobota 30. Neděle 31. Karolína Freyová, nar. 2004, ZŠ Šrámkova, Opava. Miloš. ^ Strasak ` STRES LEDEN 4. týden 25 26 27 28 29 30 31 Miloš Zora Ingrid Den památky obětí holocaustu Otýlie Zdislava Robin, Erna Marika Karolína Freyová, nar. 2004, ZŠ Šrámkova, Opava únor 8 9 10 11 12

Více

Jizerské hory Foto Milan Drahoňovský

Jizerské hory Foto Milan Drahoňovský Jizerské hory Foto Milan Drahoňovský 0 Vrcholové skalisko Jizery Nový rok Karina Radmila Diana Dalimil Tři králové Vilma Čestmír Vladan Břetislav Bohdana Pravoslav Edita Radovan Alice Ctirad Drahoslav

Více

y let škol 2015/2016

y let škol 2015/2016 let školy 1/1 1 1 1 1 1 Linda / Samuel Adéla Bronislav Jindřiška /Rozálie Boris Boleslav pondělí Regína Mariana Daniela Irma Denisa Marie Lubor pondělí Radka Jolana Ludmila Naděžda Kryštof Zita Oleg pondělí

Více

Rodinný plánovací kalendář. Společnosti pro plánování rodiny a sexuální výchovu

Rodinný plánovací kalendář. Společnosti pro plánování rodiny a sexuální výchovu Rodinný plánovací kalendář Společnosti pro plánování rodiny a sexuální výchovu Lenka Šilerová Leden 2014 1 2 3 4 5 6 10 11 12 13 14 15 16 1 1 1 20 21 22 23 24 25 26 2 2 2 30 31 Nový rok Karina/Vasil Radmila/Radomil

Více

ZÁŘÍ pondělí Zahájení školního roku Pedagogická rada. úterý. středa. čtvrtek. pátek. sobota. neděle. pondělí 37. úterý.

ZÁŘÍ pondělí Zahájení školního roku Pedagogická rada. úterý. středa. čtvrtek. pátek. sobota. neděle. pondělí 37. úterý. 01/01 1 1 1 1 1 1 1 1 0 pondělí Linda / Samuel Adéla Bronislav Jindřiška /Rozálie Boris Boleslav Regína pondělí Mariana Daniela Irma Denisa Marie Lubor Radka pondělí Jolana Ludmila Naděžda Kryštof Zita

Více

Rozvrh hodin. Hodina. Pondělí. Úterý. Středa. Čtvrtek. Pátek. Hodina. Pondělí. Úterý. Středa. Čtvrtek. Pátek

Rozvrh hodin. Hodina. Pondělí. Úterý. Středa. Čtvrtek. Pátek. Hodina. Pondělí. Úterý. Středa. Čtvrtek. Pátek Rozvrh hodin Hodina 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Hodina 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Základní údaje Organizace školního roku 2017/2018 Zahájení školního

Více

1 čtvrtek 2 pátek 3 sobota 4 neděle 5 pondělí 6 úterý 7 středa 8 čtvrtek Třídní schůzky 9 pátek 10 sobota 11 neděle 12 pondělí 13 úterý 14 středa

1 čtvrtek 2 pátek 3 sobota 4 neděle 5 pondělí 6 úterý 7 středa 8 čtvrtek Třídní schůzky 9 pátek 10 sobota 11 neděle 12 pondělí 13 úterý 14 středa 1/ 1 1 1 1 1 Linda / Samuel Adéla Bronislav Jindřiška /Rozálie pondělí Boris Boleslav Regína Mariana Daniela Irma Denisa pondělí Marie Lubor Radka Jolana Ludmila Naděžda Kryštof pondělí Zita Oleg Matouš

Více

Hradec Králové Město na historických fotografiích

Hradec Králové Město na historických fotografiích 2 0 1 1 Hradec Králové 2010 PROSINEC / LEDEN 52. týden 27 PONDĚLÍ Žaneta 28 ÚTERÝ Bohumila 29 STŘEDA Judita 30 ČTVRTEK David 31 PÁTEK Silvestr 1 SOBOTA Nový rok 2 NEDĚLE Karina Státní svátek Den obnovy

Více

KRAJEM NÁCHODSKA A BROUMOVSKA. Foto Lubomír Imlauf

KRAJEM NÁCHODSKA A BROUMOVSKA. Foto Lubomír Imlauf KRAJEM NÁCHODSKA A BROUMOVSKA Foto Lubomír Imlauf 1 2012 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 Leden January Januar Styczeń Nový rok / Státní svátek Karina

Více

KALENDÁŘ. pro vinohradníky a vinaře

KALENDÁŘ. pro vinohradníky a vinaře KALENDÁŘ pro vinohradníky a vinaře Vydal: Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský, Hroznová, Brno, www.ukzuz.cz Vydáno za podpory společnosti CCV Informační systémy, Kopečná, Brno, www.ccv.cz Redakční

Více

Rok: 1951 Obor: Diplomovaná sestra Třídní učitel: Věra Hrušková Absolventi: Obor:Diplomovaná sestra Třídní učitel: Marie Mikříková Absolventi:

Rok: 1951 Obor: Diplomovaná sestra Třídní učitel: Věra Hrušková Absolventi: Obor:Diplomovaná sestra Třídní učitel: Marie Mikříková Absolventi: Seznam absolventů Rok: 1951 Obor: Diplomovaná sestra Třídní učitel: Věra Hrušková Marta Vrbová, Božena Vaňková, Božena Trnková, Ludmila Štěpánová, Milada Stejskalová ( Bendová), Anna Stanová, Karolina

Více

Leden 2013. Út St Čt Pá So Ne Po Út St Čt Pá So Ne Po Út St Čt Pá So Ne Po Út St Čt Pá So Ne Po Út St Čt. Nebezpečné odpady

Leden 2013. Út St Čt Pá So Ne Po Út St Čt Pá So Ne Po Út St Čt Pá So Ne Po Út St Čt Pá So Ne Po Út St Čt. Nebezpečné odpady Leden 0 0 Nový rok Karina Radmila Diana Dalimil Tři králové Vilma Čestmír Vladan Břetislav Bohdana Pravoslav Edita Radovan Alice Ctirad Drahoslav Vladislav Doubravka Ilona Běla Slavomír Zdeněk Milena Miloš

Více

PLÁNOVACÍ KALENDÁŘ OBCE NA ROK 2015

PLÁNOVACÍ KALENDÁŘ OBCE NA ROK 2015 KALENDÁŘ PLÁNOVACÍ KALENDÁŘ OBCE NA ROK 2015 Měsíc LEDEN ÚNOR BŘEZEN DUBEN KVĚTEN ČERVEN Dny v týdnu Po Út St Čt Pá So Ne Týden číslo 1 2 3 4 1 5 6 7 8 9 10 11 2 12 13 14 15 16 17 18 3 19 20 22 23 24 25

Více

vaše obec pro rok 2016

vaše obec pro rok 2016 vaše obec pro rok 2016 BĚHEM LEDNA HLASTE STAVY VODOMĚRŮ NA TEL. ČÍSLE 602 434 058 (MOŽNO ISMS) 1 P Nový rok Bohoslužby na Nový rok s VP a přáním starosty 2 S Karina 3 N Radmila 4 P Diana 5 Ú Dalimil 6

Více

Chvalovice

Chvalovice 2016 Chvalovice Poznámky Plánovací kalendář 2016 Dny v týdnu Týden Měsíc Číslo Pracovních Číslo Pracovních Po Út St Čt Pá So Ne týdne dnů měsíce dnů Pracovních hodin 2016 Dny v týdnu Týden Měsíc Číslo

Více

53. TÝDEN PONDĚLÍ. Bohumila ÚTERÝ. Judita STŘEDA. David ČTVRTEK. Silvestr PÁTEK. Nový rok Den obnovy samostatného českého státu SOBOTA.

53. TÝDEN PONDĚLÍ. Bohumila ÚTERÝ. Judita STŘEDA. David ČTVRTEK. Silvestr PÁTEK. Nový rok Den obnovy samostatného českého státu SOBOTA. P R O S I N E C 2 0 1 5 / L E D E N 2 0 1 6 53. TÝDEN 28 Bohumila 29 Judita 30 David 31 Silvestr 1 Nový rok Den obnovy samostatného českého státu 2 Karina 3 Radmila, Radomil socha pohanského boha Radegasta

Více

Turistické Podoubraví. Míla Vaněk

Turistické Podoubraví. Míla Vaněk Turistické Podoubraví Míla Vaněk leden únor březen duben Po Út St Čt Pá So Ne Po Út St Čt Pá So Ne Po Út St Čt Pá So Ne Po Út St Čt Pá So Ne 1 1 2 Nela 3 4 5 1 2 3 4 5 1 2 Nový rok Hynek Hromnice Blažej

Více

KALENDÁŘ 2012. Milí přátelé!

KALENDÁŘ 2012. Milí přátelé! KALENDÁŘ Milí přátelé! Dostává se Vám do rukou náš kalendář pro rok. Jsme rádi, že se ho díky sponzorům podařilo vydat a doufáme, že Vás bude úspěšně provázet po celý rok! Žijeme mezi vámi, někteří z nás

Více

Beskydy. pondělí. pondělí. úterý. úterý. středa. středa. čtvrtek. čtvrtek. pátek. pátek. sobota. sobota. neděle. neděle

Beskydy. pondělí. pondělí. úterý. úterý. středa. středa. čtvrtek. čtvrtek. pátek. pátek. sobota. sobota. neděle. neděle Beskydy domov šelem 2015 Velké šelmy v Beskydech Beskydy jsou jedinou oblastí v České republice, kde se volně pohybují medvěd, vlk a rys. Pouze v případě rysa ostrovida lze populaci označit za stabilní,

Více

Kladské pomezí Foto Lubomír Imlauf

Kladské pomezí Foto Lubomír Imlauf KRAJEM NÁCHODSKA A BROUMOVSKA Kladské pomezí Foto Lubomír Imlauf 1 Leden January Januar Styczeń Foto Lubomír Imlauf 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 Nový

Více

ČESKÁ INSPIRACE MĚSTA PLNÁ ŽIVOTA

ČESKÁ INSPIRACE MĚSTA PLNÁ ŽIVOTA ČESKÁ INSPIRACE MĚSTA PLNÁ ŽIVOTA 0 www.ceskainspirace.cz Pod poetickým názvem Česká inspirace se představuje osm historických měst: Hradec Králové, Cheb, Jindřichův Hradec, Kutná Hora, Litomyšl, Polička,

Více

Plánovací kalendář 2016

Plánovací kalendář 2016 ww ww ww ww ww ww ww w ww ww ww w w w w w w.t.ti.ti.ti t.t.ti ti ti ti ti ti ti.t.ti.ti t.ti.t.t ska ska ska ka ka ska ska ka ska ska ska s a ska ska sk ska ka ka ka skarna rna rna rna rna rna na na na

Více

PROSINEC LEDEN. Díky vám můžeme jít dál. 2. svátek vánoční. Pondělí Štěpán. Úterý Žaneta/Melánie. Středa Bohumila. Čtvrtek Judita.

PROSINEC LEDEN. Díky vám můžeme jít dál. 2. svátek vánoční. Pondělí Štěpán. Úterý Žaneta/Melánie. Středa Bohumila. Čtvrtek Judita. PROSINEC LEDEN 6 7 8 9 0 ndělí Štěpán erý Žaneta/Melánie ředa Bohumila vrtek Judita tek David bota Silvestr děle Nový rok D. svátek vánoční átní svátek Den obnovy samostatného českého státu Díky vám můžeme

Více

Liturgický kalendář 2013 strana 1 z 13

Liturgický kalendář 2013 strana 1 z 13 Liturgický kalendář 2013 strana 1 z 13 LEDEN 2014 1. čtení žalm 2. čtení evangelium BŘEZEN 2014 1. čtení žalm 2. čtení evangelium 1 St Nový rok Nm 6,22-27 Zl 67 Gal 4,4-7 Lk 2,16-21 1 So Bedřich Jak 5,13-20

Více

Leden týden. Radmila Radomil. Nový rok. Karina. Diana. Tři králové. Bohdana. Vilma. Vladislav Vladislava. Ctirad. Drahoslav. Alice. Marika.

Leden týden. Radmila Radomil. Nový rok. Karina. Diana. Tři králové. Bohdana. Vilma. Vladislav Vladislava. Ctirad. Drahoslav. Alice. Marika. . týden Leden 05 Pondělí Úterý Středa 4 Nový rok Pátek Den obnovy sam. českého státu Karina 8 9 Vilma Čestmír 3 4 Pravoslav Edita 9 0 5 6 Dalimil Kašpar, Melich., Baltazar 3 Čtvrtek 7 Sobota 3 Radmila

Více

SOUKROMÁ VYSOKÁ ŠKOLA EKONOMICKÁ ZNOJMO

SOUKROMÁ VYSOKÁ ŠKOLA EKONOMICKÁ ZNOJMO kalendář 20 Soukromá vysoká škola ekonomická je první vysokou školou ve Znojmě. Její vznik se datuje k 31. 3. 2005. Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy udělilo akreditaci bakalářskému studijnímu

Více

LEDEN čtení žalm 2. čtení evangelium BŘEZEN čtení žalm 2. čtení evangelium

LEDEN čtení žalm 2. čtení evangelium BŘEZEN čtení žalm 2. čtení evangelium Liturgický kalendář 2013 strana 1 z 22 LEDEN 2015 1. čtení žalm 2. čtení evangelium BŘEZEN 2015 1. čtení žalm 2. čtení evangelium 1 Čt Nový rok Nm 6,22-27 Zl 67 Gal 4,4-7 Lk 2,16-21 1 Ne Bedřich Gn 22,1-18

Více

MLADOSMOLIVECKO 2013

MLADOSMOLIVECKO 2013 MLADOSMOLIVECKO 2013 Vážení spoluobčané, je to již pátý rok, kdy pro Vás vydáváme náš obecní kalendář. První dvě vydání byla zaměřena na současnost našich obcí, další dvě vydání byla srovnáním současnosti

Více

Rodinný plánovací kalendář Společnosti pro plánování rodiny a sexuální výchovu

Rodinný plánovací kalendář Společnosti pro plánování rodiny a sexuální výchovu Rodinný plánovací kalendář Společnosti pro plánování rodiny a sexuální výchovu 2013 Leden 2013 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 Nový rok/átní svátek

Více

Prosinec / Leden. Po 28. Út 29. St 30. Čt 31 Silvestr. Pá 1 Nový rok, Státní svátek Den obnovy samostatného českého státu.

Prosinec / Leden. Po 28. Út 29. St 30. Čt 31 Silvestr. Pá 1 Nový rok, Státní svátek Den obnovy samostatného českého státu. Jeseníky 8 594031 500582 Prosinec / Leden 53. týden 2015/ Po 28 Bohumila Út 29 Judita St 30 David Čt 31 Silvestr Pá 1 Nový rok, Státní svátek Den obnovy samostatného českého státu So 2 Karina Ne 3 Radmila

Více

K R A J E M N Á C H O D S K A A B R O U M O V S K A

K R A J E M N Á C H O D S K A A B R O U M O V S K A KRAJEM NÁCHODSKA A BROUMOVSKA Foto Lubomír Imlauf 1 Leden January Januar Styczeń Nový rok / Státní svátek 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 Karina Radmila

Více

Děkujeme autorům fotografií za propůjčení jejich snímků Tisk:

Děkujeme autorům fotografií za propůjčení jejich snímků Tisk: Děkujeme autorům fotografií za propůjčení jejich snímků Tisk: www.point4me.com Zvláštní poděkování za zajištění tisku Vladimírovi Distribuce: Boďa a kdo může, pomůže! Grafika, výroba: Vogi Prosinec/December

Více

Vám přeje obec Grygov

Vám přeje obec Grygov Šťanou 2014 ceu v roce Vám přeje obec Grygov Leden 2014 Radim Kubáček, 8 let 1 Nový rok Den obnovy samoatného átu... 2 Karina...Mše v kapli sv. Jana Nemuckého 3 Radmila...Vánoční prázdniny - koc 4 Diana...Tříkrálová

Více

BENEFIˇ CNÍ KALENDÁˇ R 2017 VYDAL HOSPIC SV. ŠTEˇPÁNA V LITOMEˇR ˇICÍCH

BENEFIˇ CNÍ KALENDÁˇ R 2017 VYDAL HOSPIC SV. ŠTEˇPÁNA V LITOMEˇR ˇICÍCH BENEFIČNÍ KALENDÁŘ 0 VYDAL HOSPIC SV. ŠTĚPÁNA V LITOMĚŘICÍCH Leden 0 Prosinec 0 0 0 0 0 Únor 0 0 0. svátek vánoční 0 Den obnovy samostatného českého státu Štěpán Žaneta, Melánie Bohumila Judita David Silvestr

Více

Týden Měsíc Čtvrtletí. pracovních dnů * číslo měsíce. pracovních dnů. svátků po-pá. číslo týdne. prac. dnů. čtvrtek. neděle. sobota.

Týden Měsíc Čtvrtletí. pracovních dnů * číslo měsíce. pracovních dnů. svátků po-pá. číslo týdne. prac. dnů. čtvrtek. neděle. sobota. Obec Římov / 2017 Měsíc leden únor březen duben květen červen Týden Měsíc Čtvrtletí číslo týdne pracovních dnů svátků po-pá pracovních dnů * číslo měsíce prac. dnů svátků po-pá 1 2 3 4 5 6 7 8 1 5 9 10

Více

Z ADRŠPACHU K ZEMSKÉ BRÁNĚ. Toulky Kladským pomezím, Orlickými horami a Podorlickem Foto Lubomír Imlauf

Z ADRŠPACHU K ZEMSKÉ BRÁNĚ. Toulky Kladským pomezím, Orlickými horami a Podorlickem Foto Lubomír Imlauf Z ADRŠPACHU K ZEMSKÉ BRÁNĚ Toulky Kladským pomezím, Orlickými horami a Podorlickem Foto Lubomír Imlauf Západ slunce nad Čenkovicemi /Orlické hory/. Foto c Lubomír Imlauf 52. týden PROSINEC 2010 / LEDEN

Více

Jak se žilo v Žirovnici

Jak se žilo v Žirovnici Jak se žilo v Žirovnici 2014 Úvod Při zmínce o Žirovnici se všem před očima a v mysli vybaví žirovnický zámek dominanta města. Tato velmi významná památka je jistě unikátní nejenom freskovou výzdobou v

Více

úterý středa čtvrtek pátek sobota

úterý středa čtvrtek pátek sobota 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 sv. Theodorik Jaroslava sv. Ota Patricie sv. Tomáš Radomír sv. Prokop / sv. Alžběta Portugalská Prokop sv. Cyril a Metoděj Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje

Více

Sbor dobrovolných hasičů obce Suchohrdly SUCHOHRDLY S DH

Sbor dobrovolných hasičů obce Suchohrdly SUCHOHRDLY S DH Sbor dobrovolných hasičů obce Suchohrdly SUHOHRDLY S DH Nový rok Karina Radmila Diana Dalimil Tři králové Vilma Čestmír Vladan řetislav ohdana Pravoslav Edita Radovan lice tirad Drahoslav Vladislav Doubravka

Více

OBEC HORNÍ LIBOCHOVÁ

OBEC HORNÍ LIBOCHOVÁ OBEC HORNÍ LIBOCHOVÁ Leden Únor Březen Duben 1 1 2 3 4 5 1 9 1 14 1 2 3 4 5 2 5 6 7 8 9 10 11 6 2 3 4 5 6 7 8 10 2 3 4 5 6 7 8 15 6 7 8 9 10 11 12 3 12 13 14 15 16 17 18 7 9 10 11 12 13 14 15 11 9 10 11

Více

KALENDÁŘE PRO ROK 2016

KALENDÁŘE PRO ROK 2016 Specialista v oblasti produkčního digitálního tisku KALENDÁŘE PRO ROK 0 in-press CZ s.r.o. Opletalova 0/. 0 Havířov - Šumbark Tel.: 0, 0, 0 E-mail: in-press@tiskovyservis.eu (pro dotazy, informace) E-mail:

Více

Motýli, kteří vám na zelí nepůjdou

Motýli, kteří vám na zelí nepůjdou Motýli, kteří vám na zelí nepůjdou 2014 Život modráska černoskvrnného je vázaný i na mraveniště. Jeho housenky se tu vykrmí, zakuklí a v létě vylétnou motýli. Nový rok Karina Karin Radmila Diana Dalimil

Více

POJĎTE S NÁMI NA VÝLET

POJĎTE S NÁMI NA VÝLET ZŠ NOVOSEDLICE 2015 POJĎTE S NÁMI NA VÝLET BOREČ, DUCHCOVSKÝ VIADUKT, VAŇOVSKÝ VODOPÁD, MALÁ PEVNOST TEREZÍN, KOMÁŘÍ VÍŽKA, MILEŠOVKA, GRÜNDWALDSKÉ VŘESOVIŠTĚ, POMNÍK PŘEMYSLA ORÁČE, MALHOSTICKÝ RYBNÍK,

Více

Horní Vsacko Podpořeno z Programu švýcarsko-české spolupráce.

Horní Vsacko Podpořeno z Programu švýcarsko-české spolupráce. Horní Vsacko 01 Podpořeno z Programu švýcarsko-české spolupráce. Horní Vsacko místo, které nás zajímá Některé ze vzácností Horního Vsacka se vyskytují i na jiných místech CHKO Beskydy, většinou ale ne

Více

OBEC DĚTMAROVICE. Kalendář do každé rodiny 2013

OBEC DĚTMAROVICE. Kalendář do každé rodiny 2013 OBEC Kalendář do každé rodiny 01 LEDEN 0 1 1 Nový rok Karina Radmila Diana Dalimil Tři králové 1 1 Vilma Čestmír Vladan Břetislav Bohdana Pravoslav Edita 1 1 1 1 0 Radovan Alice Ctirad Drahoslav Vladislav

Více

vaše obec pro rok 2017

vaše obec pro rok 2017 vaše obec pro rok 2017 Bohoslužby na Nový Rok 2017 s VP a přáním starosty obce 1 N Nový rok 2 P Karina 3 Ú Radmila Volná herna zahájení v novém roce 4 S Diana Setkání v novém roce 5 Č Dalimil 6 P Tři králové

Více

MIKROREGION IVANČICKO

MIKROREGION IVANČICKO MIKROREGION IVANČICKO JINÝMA OČIMA VE SPOLUPRÁCI S FOTOKLUBEM IVANČICE FotKI PF 2013 MIKROREGION IVANČICKO www.mikroregion.ivancice.cz MIKROREGION IVANČICKO zahrnuje osm obcí a tři města: Čučice, Dolní

Více

Jméno Meno Name Name Имя. Adresa Adresa Address Wohnort Адрес. Telefon Telefón Telephone Telefon Телефон. , mobil

Jméno Meno Name Name Имя. Adresa Adresa Address Wohnort Адрес. Telefon Telefón Telephone Telefon Телефон.  , mobil 0 Jméno Meno Name Name Имя Adresa Adresa Address Wohnort Адрес Telefon Telefón Telephone Telefon Телефон E-mail, mobil Krevní skupina Krvná skupina Blood group Blutgruppe Группа крови Pas Pas Passport

Více

Městys Batelov 2017 Batelov Bezděčín Lovětín Nová Ves Rácov

Městys Batelov 2017 Batelov Bezděčín Lovětín Nová Ves Rácov Městys Batelov 2017 Batelov Bezděčín Lovětín Nová Ves Rácov PF 2017 Krásné a pohodově prožité dny po celý rok 2017, pevné zdraví a hodně štěstí všem spoluobčanům přejí zastupitelé Městyse Batelova a jeho

Více

Kreslí květy ledové, jen on umí takové. Vilma Čestmír Vladan Břetislav Bohdana Pravoslav 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20.

Kreslí květy ledové, jen on umí takové. Vilma Čestmír Vladan Břetislav Bohdana Pravoslav 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. HÁDANKOVÝ KALENDÁŘ 2013 ZŠ Novosedlice CHEMICKÉ POKUSY VE ŠKOLE Leden 2013 Nový rok, Den obnovy samostatného českého státu Karina Radmila Diana Dalimil Tři králové Vilma Čestmír Vladan Břetislav Bohdana

Více

Jméno Meno Name Name Имя. Adresa Adresa Address Wohnort Адрес. Telefon Telefón Telephone Telefon Телефон. Pas Pas Passport Pass Паспорт

Jméno Meno Name Name Имя. Adresa Adresa Address Wohnort Адрес. Telefon Telefón Telephone Telefon Телефон. Pas Pas Passport Pass Паспорт 0 Jméno Meno Name Name Имя Adresa Adresa Address Wohnort Адрес Telefon Telefón Telephone Telefon Телефон E-mail, mobil Krevní skupina Krvná skupina Blood group Blutgruppe Группа крови Pas Pas Passport

Více

Tiskárna Kleinwächter

Tiskárna Kleinwächter 2015 Tiskárna Kleinwächter Vážení spoluobčané, rok 2014 nám pomalu končí a nastává čas bilancování. Můžeme vyhodnotit, co vše se událo, co se podařilo, anebo naopak co zůstalo pozadu, a který úkol nás

Více