Milano 2011 il Salone del MOBILE

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Milano 2011 il Salone del MOBILE"

Transkript

1 Milano 2011 il Salone del MOBILE Letošní salon nábytku v Miláně byl pod tlakem stále probíhající krize. Ekonomové sice hovoří o lepšící se situaci, ale oblast nábytku a vybavení interiéru staveb je stále velmi ohrožena pádem realitního trhu, snahou šetřit ze strany vládních institucí a nejistotou z budoucího vývoje. V nábytku nejsou vidět nějaké zásadní změny. Barevnost je snad jedinou výraznější změnou, kterou můžeme očekávat. Kombinace bílá a černá je na ústupu i když stále hodně převládá. Objevují se výrazné barvy a není to jedna, ale hned celé kombinace. Sražené odstíny barev jako pískově žlutá, odstíny zelené, červená a bledě modrá veletrh měl 50 let a tak zvláště kombinace italských barev byly vidět nejen v ulicích, ve výlohách, ale i v nábytku. Styl nábytku stále recykluje šedesátá léta a některé stopy jdou do let padesátých. Vše pochopitelně přeneseno do jiné materiálové podoby, lepší technologie a jiných významů. Spojení plastů, dřeva či dalších materiálů v jeden celek je jistě něčím novým. Tvarování využívá nové možnosti a posun je také vidět v užívání surového materiálu jako je dřevo. Samozřejmě řada výrobců udává recyklovatelnost svých produktů, mluví se o ekologii atd. Pochopitelně jde často o mediální PR, nic jiného. Copak nebyl Thonetův nábytek z 19. století ekologický a recyklovatelný? LAMM Tradiční značka v oblasti sedacího nábytku se představila novou židlí ve spolupráci s firmou ALESSI, také název židle je Alessichair PIANA. Jde o klasickou myšlenku skládací dřevěné židle převedené do plastu v řadě barev.

2 Také židle LOKAI, autor Marco Piva, určená pro hotelové a kancelářské prostory má v sobě zakódovaný odkaz minulých let. ANDREU WORLD Španělská značka z oblasti sedacího nábytku bojuje s krizí poptávky řadou nových produktů z nichž některé mají velkou šanci uspět.

3 Severská inspirace se nezapře v kolekcích MOODY a WOODY. Kvalitní dřevo ve skvělých proporcích a jedinečném vzhledu a funkci. To je to co činí z firmy AW špičku mezi firmami s nábytkem pro restaurace a hotely. Objevily se také nové stoly na jedné kulaté noze REVERSE, či vylepšení programu SIT v provedení outdoor. Stále se také rozšiřuje program nábytku pro relaxaci lehátka či židle pro venkovní použití.

4 Také nové úpravy židlí jako je VOGUE či VALERIA jsou skvělým příkladem profesní dokonalosti a úrovně designu.

5 SELLEX Značka která se proslavila lavicemi do veřejných prostor se letos prezentovala novými modely reagujícími na aktuální poptávku. Představila nový model lavice BILDU s kombinací hliníku a dřeva. Zvláště pro lékařská zařízení a veřejné prostory, skvělý příspěvek. Naprostou novinkou pak byla židle SLAM kostra kov, sedák plast. Minimalistický design, dobrá cena a kvalita. Tzv. tři v jednom. ARTIFORT Holandská firma proslavená produkcí klasických sixties prezentovala skladebný sedačkový systém REFLEX určený jak do hal, tak obytných prostor. Malé půdorysné rozměry jsou návodem pro užití v klasických bytech, kde velké a rozmáchlé sedací soupravy umístit prostě nelze. Také variabilita umožňující obracet sedací prvky na všechny strany, kombinovat barvy potahu je velkým plusem.

6 Druhým představeným modelem byla čalouněná jídelní židle SHARK. Zcela netradiční tvarování na jídelní židli a hlavně vysoká pohodlnost jsou její hlavní předností. ALIVAR Firma letos představila záplavu novinek a řadu starších produktů převedených do nové podoby. Právem poutala pozornost nová technologie lisování cementu DUCTAL aplikovaného v nábytkové knihovně SHANGAI v kombinaci s drásaným dubem. Funkce může být problematická, ale design produktu je úžasný. Také dříve vystavená knihovna WAVY z materiálu LG Himacs se letos představila také v černé barvě. Totální nasazení akrylátu v nábytkářské výrobě.

7 Shodně tak TOTEM TWIST je ze shodného materiálu a je solitérem do prostoru s profily, které by nebylo možné ze dřeva realizovat. Firma také představila celou kolekci nových stolů kde zvláště stůl POGGIO v kombinaci aluminia a teaku stojí za pozornost. Materiál LG se také objevil na desce skládacího stolu PUB, kde již název evokuje jeho užití.

8 V kolekci se také objevily jásavě plastové průhledné židle LOLLIPOP použitelné jak v interiéru, tak exteriéru. V expozici se také objevily nové sedačky jako BAHIA a další. INDECASA Nové aplikace aluminiových lehátek pro venkovní použití se projevily v provedení SHARE YOUR AREA. Jde o lehátka široká 1300 mm pro dvě osoby. Také sedačky DUNAS měly některá nová barevná provedení.

9 DE PADOVA Tradiční dům a značka designu aktuálně reagoval na poslední trendy svou představenou židlí FLORINDA v kombinaci několikabarevného plastu a dřeva od Monicy Forster. Verze s područkami je snad ještě lepší než bez područek. Lehká a elegantní a s jásavou barevností.

10 Také stůl v několika barevných kombinacích v nepříliš jasném pojmenování SHADOW. Celý show room vynikal barevností a polotóny aktuálních barev. ENGELBRECHTS Firma inovovala barevnost svých produktů a například klasickou otočnou židli KEVI od J. Rassmusena z roku 1973, která se stala předchůdcem podobných židlí vyráběnou dosud v černé a bílé barvě představila v jásavě tyrkysové či tunisia žluté apod. Otočný solitér, který obdržel RED DOT za design pod názvem PLATEAU od Erika Magnussena představila firma v jasně červené barvě.

11 POLIFORM Jedna z největších firem na trhu pochopitelně využila krize k velké inovaci v sortimentu a letos představila řadu produktů a nových povrchů. Zcela úžasný byl pevný stůl HECTOR. Nohy stolu mají dole pouze 30/30mm, ale deska stolu může být dlouhá až 3000 a šířka až 1500mm. Neuvěřitelný výrobek. Objevila se nová postel RACHEL s velmi pohodlným opěradlem pro sedícího (čelo postele). Zvláště v kombinaci s vysokou matrací jde o zajímavý produkt. V kolekci je nyní zařazena lehká židle DRAW v řadě provedení jako je dřevo nebo plast a kov.

12 V řadě produktů se také objevil nízký stolek architekta SOO CHANA pod názvem SOORI collection. Východní filosofie a přírodní materiál jasně dokumentují záměr tvůrce. V nabídce firmy se objevily jak nové pohovky SANTA MONICA, tak BOLTON, ale i nové materiály. Drásaný dub nebo jeho imitace, jasan apod.

13 ANTONIO LUPI Firma představila nové řady van a umyvadel zhotovených z pravého kamene (marmo di carrara) což je nadčasová linie s vysokou cenou a hladinou luxusu. Zvláště řada SOLIDEA. V řadě van a umyvadel z corianu a cristalplantu se objevují krásné modely jako FUNNY WEST s vyššími zády pro lepší pohodlí uživatele.

14 LIVING DIVANI V nabídce se objevují křesla tradičnějších tvarů, jakoby pohodlnější a exkluzivnější. Barevnost potahů od oranžové, fialové či žluté. Klasičtější styl je možné vidět na křeslech CHAUFFEUSE od P. Lissoniho a shodně tak na jeho dalším kuse křesle MARQUISE. Klasika přetavena do dnešní doby je vidět také na křesle VINTAGE. Dekadentní kolekce japonského tvůrce KURAMATY je zoosobněna například stolem SPRING table. V nové nabídce je také nástěnná knihovna BUKVA, která je dost nekonvenční ve svém přístupu k tomuto tématu.

15 PEDRALI Jedna z nejvíce produktivních firem v sedacím nábytku nabídla na veletrhu řadu novinek z nichž stojí za zmínku například hodně zajímavá a barvami se prosazující stohovatelná židle JOI. Designově jednoduchá, uživatelsky pohodlná a přitom vzhledově uspokojivá je nová židle DRESS. Řada možností je jak je zvykem v nabídce u PEDRALI. Atraktivním doplnění nabídky je venkovní nábytek jako barová židle z plastu pod názvem SERIF. V židlích je také zajímavý dřevěný typ s čalouněním jako židle či křeslo pod názvem JIL. Velmi medializovaný je model polokřesla s dvoubarevným čalouněním pod názvem LAJA.

16 Venkovní křesla a lavice jsou také doplněna řadou PLUS AIR. Duté konstrukce, jednoduchá údržba a vše co s tím souvisí. SERRALUNGA Firma která přišla na trh jako první s maxikvětináči a doplňky pro exterier nabízí některé nové modely jako je například LUNA v novém tvarování a velikostech. Osvědčená kolekce MING byla doplněna kusy vysokými 140 cm pod názvem EXTRA HIGH. Tyto květináče jsou fascinujícím doplňkem exteriéru i interiéru. Skvostná je také série lehátek v různých velikostech a šířkách pod názvem LAZY.

17 Svítidla na veletrhu EUROLUCE byla zajímavá, prezentace atraktivní, ale pod pokličkou se odehrály za poslední dva roky obrovské změny. Řada firem ztratila svou právní subjektivitu, změnila majitele či přešla do dřívě naprosto nečekané skupiny firem. Legendy pochopitelně táhnou, ale i mezi jinými firmami se odehrálo mnohé, kvalitativní vzestupy i pády. Technologicky zcela mění trh lepší LED technologie protože ta je nyní osazována do všeho. Původní favorit ekologů úsporné žárovky " pro svou neohrabanost, cenovou náročnost a potíže s teplem nejsou u tvůrců moc oblíbeny. Dokonce i dříve jasné domény jako zářivkové trubice jsou nahrazovány LED trubicemi. LIGHTYEARS Dánská společnost s výrazným severským designem představila nejen upgrady původních modelů, ale také dva skvělé typy svítidel. Skvělé závěsné svítidilo JUICY se speciálním filtrem pro změnu barevnosti LED svítidel, které výrazně upravuje tonalitu do odstínu klasické žárovky. Původní typ CARAVAGGIO byl upraven na jinou barevnost závěsné šňůry, povrch doplněn v nabídce o šedé odstíny a také o matný povrch.

18 Jasným bestsellerem do budoucna se prezentovalo svítidlo CALABASH v odstínech zlaté, stříbrné, bronzové a dalším kovovém povrchu. Různé velikosti svítidla a také barevnosti umožňuji osadit tato svítidla a v lesku jejich stínidel vnimat celý interier. LUCE PLAN Tradiční milánská značka upravila většinu svých původních typů na vybavení LED a také představila několik svítidel s právě jmenovaným typem zdroje. Nová stolní lampa vybavená výrazným chladičem stínidla OTTO WATT osazena Led se stala také jednou z tváří expozice pod názvem IDEAS by LED. Autoři Rizzatto+Meda. Polykarbonátový systém SYNAPSE utváří volně zavěšené stěny v různých barvách. Polykarbonát nejen drží, ale je i průsvitný.

19 Starší model BAP lampy je nově vybaven LED místo úsporného zdroje. Shodně tak starší modely METROPOLI. Jistě atraktivní je nové závěsné svítidlo ARCHETYPE v různých barvách s výkonem 12W LED. Ve spodní části svítidla je rozptylová plocha. Jednoduchost, nadčasovost a inovativní pohled. To je to čím je zančka proslulá. Zvláštní stojací a závěsné svítidlo JAVELOT MACRO určené pro venkovní prostory zcela mění pohled na venkovní svítidla. Tělo provedeno z metaakrylátu a osazeno opět nízkopříkonovými zdroji. Jistě stojí za zmínku obrovské objekty HOPE v provedení tři objekty o různých průměrech nad s sebou. Shodně tak stejné svítidlo v provedení jako stojací lampa.

Máme to štěstí, že děláme práci, která nás baví a naplňuje. Přáli bychom si, aby to na výsledku bylo vidět.

Máme to štěstí, že děláme práci, která nás baví a naplňuje. Přáli bychom si, aby to na výsledku bylo vidět. 2014/15 Máme to štěstí, že děláme práci, která nás baví a naplňuje. Přáli bychom si, aby to na výsledku bylo vidět. Arnošt Brož & Martin Leitgeb Stockist je koncept prodeje nábytku, svítidel, koberců

Více

Byty, Domy, Zahrady. pro. Domácí posilovna za hubičku Voňavá marketinková strategie Zimní zahrada, oáza zeleně a relaxace TÉMA: ZAŘIZUJEME LOŽNICI

Byty, Domy, Zahrady. pro. Domácí posilovna za hubičku Voňavá marketinková strategie Zimní zahrada, oáza zeleně a relaxace TÉMA: ZAŘIZUJEME LOŽNICI pro leden - únor 2010 Byty, Domy, Zahrady www.idealni-bydleni.cz 64,- Kč ZDARMA pro obchodní partnery TÉMA: ZAŘIZUJEME LOŽNICI Domácí posilovna za hubičku Voňavá marketinková strategie Zimní zahrada, oáza

Více

OBSAH ÚVODEM DVACET PĚT LET STOPKA

OBSAH ÚVODEM DVACET PĚT LET STOPKA JIŽ 25 LET NA TRHU OBSAH 4 NOVÝ SHOWROOM PRAHA 8 RIMADESIO Architekty milovaná značka 14 SIEMATIC Nové trendy v designu kuchyní 18 BENTLEY HOME Konečně v České republice 22 PERFEKTNÍ ITALSKÉ ŘEMESLO ÚVODEM

Více

1/2014. www.moje-bydleni.com. Moderní interiér ŽIVÉ PLOTY. chrání a zdobí. Stavíme NOVÝ DŮM

1/2014. www.moje-bydleni.com. Moderní interiér ŽIVÉ PLOTY. chrání a zdobí. Stavíme NOVÝ DŮM bydlení www.moje-bydleni.com 1/2014 Moderní interiér ŽIVÉ PLOTY chrání a zdobí Stavíme NOVÝ DŮM JEDNODUCHÉ POŘÍZENÍ PROJEKTU VYBER SI DUM.CZ OBJEVTE NOVÝ JEDINEČNÝ KATALOG RODINNÉ DOMY 2014 katalogy, informace,

Více

10 TIPŮ. Barvy, jiskra, originalita! TY NEJLEPŠÍ SEDAČKY Vybírali jsme pro vás. které jsou v módě! Potisky, rýhy a vintage styl Podlahy, z Provence

10 TIPŮ. Barvy, jiskra, originalita! TY NEJLEPŠÍ SEDAČKY Vybírali jsme pro vás. které jsou v módě! Potisky, rýhy a vintage styl Podlahy, z Provence Č. 10, ROČNÍK 10, VYCHÁZÍ 2. ŘÍJNA 2012 ČASOPIS NOVÝCH TRENDŮ, STYLŮ A DESIGNU PRAHA A STŘEDOČESKÝ KRAJ / WWW.GRANDBYDLENI.CZ / ZDARMA Vaření je zábava, rekonstrukce výzva! MANUÁL PRO BEZCHYBNOU KUCHYNI

Více

Zařizujeme. kuchyň. Ideální podlaha: parkety, dlažba, nebo koberec?

Zařizujeme. kuchyň. Ideální podlaha: parkety, dlažba, nebo koberec? bydlení Zařizujeme kuchyň Ideální podlaha: parkety, dlažba, nebo koberec? OJEDINĚLÁ MOŽNOST PRO VÁS Hledáte absolutní soukromí a klid blízko Prahy? Chcete bydlet v přírodě ve srubovém domě s vlatním jezerem?

Více

3/2013. www.moje-bydleni.com. Zařizujeme kuchyň. Budete se stěhovat?

3/2013. www.moje-bydleni.com. Zařizujeme kuchyň. Budete se stěhovat? 3/2013 www.moje-bydleni.com Zařizujeme kuchyň Budete se stěhovat? KOMERČNÍ PREZENTACE Na první pohled by se mohlo zdát, že na vstupních dveřích se mění maximálně design. Chyba lávky změn probíhá i v tomto

Více

keramik 1 N E P R O D E J N É Roberto Palomba: Design s poezií

keramik 1 N E P R O D E J N É Roberto Palomba: Design s poezií keramik M A G A Z Í N P R O Z Á K A Z N Í K Y S P O L E Č N O S T I L A S S E L S B E R G E R, A. S. 1 2 0 0 8 N E P R O D E J N É Roberto Palomba: Design s poezií obsah Milí čtenáři, vítám Vás na stránkách

Více

4/2015. www.moje-bydleni.com HEDVÁBNÉ SNY. Stavba od A do Z

4/2015. www.moje-bydleni.com HEDVÁBNÉ SNY. Stavba od A do Z bydlení www.moje-bydleni.com 4/2015 HEDVÁBNÉ SNY Stavba od A do Z Na míru vašemu životnímu stylu Německá kvalita a skutečná variabilita nábytkových částí a materiálů Služby na klíč 10 let záruka zdarma

Více

Digitální svět, natural, glamour a retro

Digitální svět, natural, glamour a retro SCÉNA: Inspirace & trendy 2014 Digitální svět, natural, glamour a retro Letošního veletrhu nábytku a interiérového designu FOR FURNITURE 2014, který proběhl ve dnech 20. až 23. března v areálu PVA EXPO

Více

Pasivní dům, kde se potkává jin a jang

Pasivní dům, kde se potkává jin a jang Pasivní dům, kde se potkává jin a jang Manželé Zuzana a Rudolf si nejprve prošli bydlením v malém bytě, pak v řadovém domku a nakonec si vysnili samostatný rodinný dům s pořádnou zahradou. Projekt, který

Více

V tomto vydání najdete / v tomto vydaní nájdete:

V tomto vydání najdete / v tomto vydaní nájdete: 2 Zpravodaj pro oblast signmakingu červen / jún 2011 V tomto vydání najdete / v tomto vydaní nájdete: Durst Omega 1 HP Scitex LX850 Jak se rodila fotografie na titulní stranu katalogu Co mají společného

Více

Byty, Domy, Zahrady. pro

Byty, Domy, Zahrady. pro pro říjen 2007 Byty, Domy, Zahrady www.hyperbydleni.cz ZDARMA pro obchodní partnery Jak si pořídit nemovitost v zahraničí Nová koupelna v panelovém domě Co všechno ještě nevíte o střešních oknech PŘÍLOHA

Více

SVĚT SE MĚNÍ. INTERIÉRY TAKÉ

SVĚT SE MĚNÍ. INTERIÉRY TAKÉ SVĚT SE MĚNÍ. INTERIÉRY TAKÉ MINOTTI BY STOPKA OBJEVTE SVĚT ITALSKÉ ZNAČKY MINOTTI V NOVĚ ROZŠÍŘENÉM SHOWROOMU NA PLOŠE VÍCE NEŽ 400 m 2. PŘIJĎTE NA KÁVU A PŘÍJEMNÉ SETKÁNÍ SE ŠPIČKOVÝM ITALSKÝM DESIGNEM.

Více

/číslo 10/ listopad 2014 NIOBÉ - NOVINKA SPOLEČNOSTI POLSTRIN DESIGN

/číslo 10/ listopad 2014 NIOBÉ - NOVINKA SPOLEČNOSTI POLSTRIN DESIGN /číslo 10/ listopad 2014 NIOBÉ - NOVINKA SPOLEČNOSTI POLSTRIN DESIGN Jednoduchost a elegance jsou tím čím nejnovější pohovka z dílny Polstrin upoutá na první pohled. Pokud se zadíváte pozorněji, překvapí

Více

Kvalitní okna a dveře Malé koupelny. Téma: 27/2008. Naše pozvánka: FOR ARCH, Pražský veletržní areál Letňany

Kvalitní okna a dveře Malé koupelny. Téma: 27/2008. Naše pozvánka: FOR ARCH, Pražský veletržní areál Letňany 27/2008 ročník 11 Téma: Kvalitní okna a dveře Malé koupelny Naše pozvánka: FOR ARCH, Pražský veletržní areál Letňany 23. 29. září 2008 Dům a byt, výstaviště Černá louka Ostrava 16. 19. října 2008 SHOP

Více

Byty, Domy, Zahrady PŘÍLOHA HOME OFFICE PRAHA URČUJE TRH S BYDLENÍM NEBOJTE SE HYPOTÉKY KOUZLO ŽIVÉHO PLOTU. CENA 58 Kč DLAŽBA JAKO RÉBUS

Byty, Domy, Zahrady PŘÍLOHA HOME OFFICE PRAHA URČUJE TRH S BYDLENÍM NEBOJTE SE HYPOTÉKY KOUZLO ŽIVÉHO PLOTU. CENA 58 Kč DLAŽBA JAKO RÉBUS listopad/prosinec 2006 Byty, Domy, Zahrady PRAHA URČUJE TRH S BYDLENÍM CENA 58 Kč DLAŽBA JAKO RÉBUS PŘÍLOHA HOME OFFICE NEBOJTE SE HYPOTÉKY KOUZLO ŽIVÉHO PLOTU TEPLO PRO VÁS SPRÁVNÁ VOLBA ŠIROKÝ SORTIMENT

Více

Inovace. pro ještě lepší okna STV. IKD Profily s vypěněnnými komorami. acrylcolor. Systém IQ plus

Inovace. pro ještě lepší okna STV. IKD Profily s vypěněnnými komorami. acrylcolor. Systém IQ plus Inovace pro ještě lepší okna www.gealan.cz IQ SERVICE s r.o. Obchodní zastoupení a servis GEALAN Fenster-systeme GmbH 602 567 661, 573 336 684 acrylcolor Vysoce odolné barvení okenních profilů STV Statické

Více

Voda pod kontrolou. Kanalizační systémy a odpadní soupravy Geberit. Geberit spol. s r.o. Moravanská 85 619 00 Brno

Voda pod kontrolou. Kanalizační systémy a odpadní soupravy Geberit. Geberit spol. s r.o. Moravanská 85 619 00 Brno Geberit spol. s r.o. Moravanská 85 619 00 Brno T: 547 212 335 F: 547 212 340 sales.cz@geberit.com www.geberit.cz Voda pod kontrolou. Kanalizační systémy a odpadní soupravy Geberit. CHd/12.11 by Geberit

Více

Dan Merta galerista Galerie Jaroslava Fragnera

Dan Merta galerista Galerie Jaroslava Fragnera ARCHINEWS 2 2011 Polyfunkční dům Ostrava-Vítkovice dynamický výraz objektu reaguje na své okolí. Pilová střecha budovy se zakusuje do panoramatu vítkovických Hradčan POSTŘEH > REALIZACE > Nejlepším kritériem

Více

KE STOLU! Staré a krásné. Designér Pavel Šťastný: JÍDELNY PRO BYT I ZAHRADU ZLODĚJI, TADY NEMÁŠ ŠANCI!

KE STOLU! Staré a krásné. Designér Pavel Šťastný: JÍDELNY PRO BYT I ZAHRADU ZLODĚJI, TADY NEMÁŠ ŠANCI! Č. 7 8, ROČNÍK 9, VYCHÁZÍ 4. ČERVENCE 2011 ČASOPIS NOVÝCH TRENDŮ, STYLŮ A DESIGNU PRAHA A STŘEDOČESKÝ KRAJ / WWW.GRANDBYDLENI.CZ / ZDARMA ZLODĚJI, TADY NEMÁŠ ŠANCI! Zabezpečte domov před odjezdem na dovolenou

Více

Byty, Domy, Zahrady CHCETE SI KOUPIT POHOVKU SVÝCH SNŮ? PORADÍME NA STR. 12

Byty, Domy, Zahrady CHCETE SI KOUPIT POHOVKU SVÝCH SNŮ? PORADÍME NA STR. 12 březen 2007 Byty, Domy, Zahrady CHCETE SI KOUPIT POHOVKU SVÝCH SNŮ? PORADÍME NA STR. 12 ZDARMA pro obchodní partnery NÍZKOENERGETICKÝ DŮM V ČECHÁCH VAŠE VODNÍ SÍLA A ELEKTŘINA ZADARMO BYDLET CO NEJBLÍŽE

Více

číslo 1 jaro 2013 www.activa.cz ERGONOMIE V KANCELÁŘI POHODLNĚJŠÍ A EFEKTIVNĚJŠÍ PRÁCE KVALITNÍ NEZNAMENÁ VŽDY DRAHÉ KDYŽ SE ŘEKNE PASTELKA...

číslo 1 jaro 2013 www.activa.cz ERGONOMIE V KANCELÁŘI POHODLNĚJŠÍ A EFEKTIVNĚJŠÍ PRÁCE KVALITNÍ NEZNAMENÁ VŽDY DRAHÉ KDYŽ SE ŘEKNE PASTELKA... číslo 1 jaro 2013 www.activa.cz ERGONOMIE V KANCELÁŘI POHODLNĚJŠÍ A EFEKTIVNĚJŠÍ PRÁCE KVALITNÍ NEZNAMENÁ VŽDY DRAHÉ KDYŽ SE ŘEKNE PASTELKA... Inovativní technologie náplně PARKER 5TH zaručuje výjimečně

Více

1/2009. Odborný časopis pro řemeslo, průmysl a obchod. Dřevěné zásuvky

1/2009. Odborný časopis pro řemeslo, průmysl a obchod. Dřevěné zásuvky Schachermayer, spol. s r.o., Mezi Vodami 1935/7, 143 01 Praha 4 NEPRODEJNÉ 1/2009 Odborný časopis pro řemeslo, průmysl a obchod Vysoce kvalitní zásuvkový systém holzbox byl vyvinut v návaznosti na výrobky

Více

pro nás, kteří jsme spojeni s PiCOWORLDem, znamená reklamní dárek víc než jen užitečnou

pro nás, kteří jsme spojeni s PiCOWORLDem, znamená reklamní dárek víc než jen užitečnou PICOWORLD'11 VÍTEJTE Vážený zákazníku, pro nás, kteří jsme spojeni s PiCOWORLDem, znamená reklamní dárek víc než jen užitečnou věc. Je to něco jedinečného, co odráží osobnost svého majitele. Z tohoto důvodu

Více

A.M.O.S. DESIGN. Reference - nové projekty - 1/2012

A.M.O.S. DESIGN. Reference - nové projekty - 1/2012 1/2012 A.M.O.S. DESIGN Corian / SO lid surfaces Reference - nové projekty - 1/2012 CORIAN SOLID SURFACES / KOMPOZITNÍ MATERIÁLY Realiazce 1/2012 Společnost AMOSDESIGN interiérová firma s již 20-ti letou

Více

výrobní družstevnictví

výrobní družstevnictví 12/2011 l MĚSÍČNÍK l ROČNÍK 57 l CENA 20 Kč výrobní družstevnictví časopis českých a moravských výrobních družstev Reportáže: Slezská tvorba Opava Jihokov České Budějovice Medical Fair Brno Rehaprotex

Více

Střecha s životností až sto let

Střecha s životností až sto let w w w. d o m o v i n y. c z B A V T E S E B Y D L E N Í M květen 2009 ZDARMA Střecha s životností až sto let Okna do rodinných domů i paneláků str. 10-11 24 650 Kč nebo 1 12.990 Kč Květen v zahradě str.

Více

TELEVIZORY. MAHULENA BOČANOVÁ Jsem technologické trdlo! VÁNOČNÍ PEČENÍ Jakou troubu vybrat. SOUTĚŽ o ceny za 30 000 Kč!

TELEVIZORY. MAHULENA BOČANOVÁ Jsem technologické trdlo! VÁNOČNÍ PEČENÍ Jakou troubu vybrat. SOUTĚŽ o ceny za 30 000 Kč! 06 2012 9. ročník ZDARMA ve všech elektroprodejnách Inspirace do mobilu SOUTĚŽ o ceny za 30 000 Kč! vyhrajte skvělé výrobky Philips MAHULENA BOČANOVÁ Jsem technologické trdlo! VÁNOČNÍ PEČENÍ Jakou troubu

Více

Modulový systém administrativního pracoviště s mobilní aplikací. Barbora Pšenčíková

Modulový systém administrativního pracoviště s mobilní aplikací. Barbora Pšenčíková Modulový systém administrativního pracoviště s mobilní aplikací Barbora Pšenčíková Bakalářská práce 2006 ABSTRAKT Abstrakt česky V první části, teoretické, jsem se zaměřila na vývoj administrativních

Více