Ověřená technologie montáže motokáry INDOOR 08

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Ověřená technologie montáže motokáry INDOOR 08"

Transkript

1 VYSOKÁ ŠKOLA BÁŇSKÁ TECHNICKÁ UNIVERZITA OSTRAVA FAKULTA METALURGIE A MATERIÁLOVÉHO INŽENÝRSTVÍ Ústav progresivních technologií pro automobilový průmysl Ověřená technologie montáže motokáry INDOOR 08 Petr Tomčík Radim Trojan Lukáš Buřval Pavel Klaus Nela Dobrovodská Vladimír Zbožínek Ostrava 2010

2 Obsah 1. ÚVOD MOTOKÁRA INDOOR Základní popis Technické parametry TECHNOLOGIE MONTÁŽNÍCH SKUPIN Montáž A sestavy brzdového kotouče Montáž B sestavy s pevnou brzdovou destičkou Montáž C sestavy s pohyblivou brzdovou destičkou Montáž D sestavy brzdového třmenu Montáž E sestavy unášeče kola Montáž F sestavy těhlice Montáž G sestavy brzdového třmenu s těhlicí Montáž H sestavy uchycení těhlice Montáž I sestavy volantové tyče Montáž J sestavy táhel řízení Montáž K sestavy volantu Montáž L sestavy plynového pedálu Montáž M sestavy brzdového pedálu Montáž N sestavy pedálů do rámu Montáž O sestavy zadního brzdového kotouče Montáž P sestavy řemenice Montáž Q sestavy ložiska Montáž R sestavy hřídele zadních kol Montáž S sestavy upevnění hřídele zadních kol do rámu Montáž T sestavy unášeče zadního kola Montáž U sestavy třmenů zadní brzdy Montáž V sestavy zadního brzdového třmenu Montáž W sestavy stavitelného šroubu brzd Montáž X sestavy brzdového napínáku Montáž Y sestavy brzdového táhla Montáž Z sestavy brzdového válce Montáž AA sestavy brzdového válce s táhly Montáž AB sestavy předních brzdových hadic Montáž AC sestavy předního brzdového okruhu Montáž AD sestavy zadních brzdových hadic Montáž AE sestavy zadního brzdového okruhu Montáž AF sestavy motoru a pastorku řemenice Montáž AG sestavy úchytu motoru Montáž AH sestavy motoru s omezovačem otáček Montáž AI sestavy uchycení motoru na rám Montáž AJ sestavy upevnění spodního plechu Montáž AK sestavy silentbloku sedačky Montáž AL sestavy skořepiny sedačky Montáž AM sestavy upevnění spodního pojezdu sedačky Montáž AN sestavy sedačky Montáž AO sestavy polohovadla sedačky Montáž AP sestavy plynového lanka

3 3.43. Montáž AQ sestavy upevnění nádrže Montáž AR sestavy přívodní palivové hadice Montáž AS sestavy palivových hadic Montáž AT sestavy bočních rámů Montáž AU sestavy předního rámu Montáž AV sestavy úchytů zadního rámu Montáž AW sestavy zadního rámu Montáž AX sestavy předních držáků krytu motoru Montáž AY sestavy silentbloku pro kryt motoru Montáž AZ sestavy držáku bočního nárazníku Montáž BA sestavy pravého bočního držáku s nárazníkem Montáž BB sestavy levého bočního držáku s nárazníkem Montáž BC sestavy pravého nárazníku s rámem Montáž BD sestavy levého nárazníku s rámem Montáž BE sestavy pravé podlahy Montáž BF sestavy levé podlahy Montáž BG sestavy zadního krytu motoru a spoileru Montáž BH sestavy krytu motoru s rámem Montáž BI sestavy zadního kola se zadní nápravou Montáž BJ sestavy předního kola s těhlicí Montáž BK sestavy předního nárazníku Montáž BL sestavy dolního úchytu štítu Montáž BM sestavy předního štítu Montáž BN sestavy levé spojovací destičky ochranného rámu Montáž BO sestavy pravé spojovací destičky ochranného rámu Montáž BP sestavy přední části ochranného rámu Montáž BQ sestavy připevnění přední části ochranného rámu Montáž BR sestavy silentbloku zadního ochranného rámu Montáž BS sestavy upevnění zadního rámu Montáž BT sestavy bočních ochranných rámů ZÁVĚR SEZNAM PŘÍLOH

4 1. Úvod Tato práce se zabývá ověřenou technologií montáže motokáry INDOOR 08. Zaměřuje se na technologické postupy montáže následujících skupin: hnací agregát, podvozková platforma a kapotáž. V každé kapitole je uveden seznam použitých dílů, nářadí, technologické schéma montáže, poznámky k montáži, vyobrazení seznamu použitých dílů, foto z montáže s použitými díly, které jsou opatřeny pozicemi. Vše je zpracováno tak, aby se co nejlépe zdokumentovala montáž motokáry INDOOR 08. Postupy jsou zpracovány přehledne a jednoznačně. Návrh, sestavení a pilotní ověření technologií montáže motokáry INDOOR 08 proběhlo na Ústavu progresivních technologií pro automobilový průmysl, FMMI, VŠB-TU Ostrava. Technologické postupy montáže byly také ověřeny ve výrobě Firmy MS KART s.r.o. Obr. 1.1 Motokára INDOOR 08 Ověřená technologie montáže motokáry INDOOR 08 vznikla díky finanční podpoře ze státního rozpočtu ČR a Evropského sociálního fondu v rámci projektu OPVK Popularizace technických oborů u žáků ZŠ EkoCar, číslo projektu: CZ.1.07/1.1.07/

5 2. Motokára INDOOR Základní popis Základem motokáry INDOOR 08 je rám svařený z Cr-Mo trubek o průměru 35 mm a je osazen jedním z řady motorů společnosti Honda. V tomto případě se jedná o motor Honda GX200. Tab Specifikace motoru Honda GX200 Typ motoru Čtyřtaktní, vzduchem chlazený, OHV s jedním válcem Vrtání x zdvih 68 x 54 mm Výtlak 196 cm3 Kompresní poměr 8.5 : 1 Výkon motoru 4.1kW (5.5HP) při 3600 ot. / min Obr Motor Honda GX200 4

6 Obr Výkonnostní křivka motoru Honda GX200 Výkon motoru je přenášen odstředivou spojku přes ozubeným řemenem Gates polychain GT2, 8MGT UK na zadní osu motokáry, která je uložena v ložiscích YAR/VPO 76 Součástí motokáry je hydraulický brzdový systém, který po sešlápnutí brzdového pedálu přivede tlak kapaliny přes brzdové válce do brzdových třmenů. Na motokáře jsou tři brzdové kotouče, dva jsou umístěné vepředu na těhlicích a jeden je na zadní ose. 5

7 Obr Brzdový systém Motokára je dále vybavena stavitelnou sedačkou s posuvem. Sedačka je uložena v pevném rámu na šesti silentblocích, které odstraňují vibrace přenášející se do sedačky, resp. na řidiče. Ke zvýšení komfortu také dopomáhá stavitelný volant, který je možno nastavit do čtyř různých poloh. Obr Polohy volantové tyče Na kovový rám je namontována plastová karoserie od firmy Parolin s ochranným lemem kolem dokola, který výrazně zpevňuje přední a boční plastové díly karosérie. 6

8 2.2. Technické parametry Tab Technické parametry MS KART INDOOOR 08 Označení rámu MS RZF 29 Průměr trubky rámu Materiál Cr-Mo, Tr φ 35x3 Rozvor 980 mm Rozchod 1070 mm Celková délka 1390 mm Celková šířka 2070 mm Celková výška 660 mm Typ ložisek zadní osy YAR 207/VP076 Brzdové kotouče: -přední φ147 -zadní φ200 Pneumatiky: -přední φ zadní φ Sedačka Sklolaminátová ve velikosti M Motor Honda GX200 Hmotnost motokáry 144 kg Rozložení hmotnosti : -LP 30 kg -PP 30,5 kg -LZ 42 kg -PZ 41,5 kg Typ přední nápravy Závěsy s dutou osou uloženou na šesti čepech, bez odpružení Typ zadní nápravy Tuhá, bez odpružení, uložena ve třech ložiscích 7

9 3. Technologie montážních skupin V této části jsou podrobně rozebrány jednotlivé postupy montáže (72 technologických postupů) vedoucí k úplnému smontování motokáry. V montážním postupu jsou montované díly znázorněné červenou barvou, normalizované díly zeleně a dílčí sestavy modře a jsou značeny velkými písmeny Montáž A sestavy brzdového kotouče Tab A Sestava brzdového kotouče Použité díly Použité nářadí Číslo Název dílu Počet kusů Číslo Název A Sestava brzdového kotouče 2 1 Šroub M6x20 DIN Vymezovací pouzdro Brzdový kotouč Ø Pružina 17x10x1 6 5 Náboj předního kola s ložisky 2 6 Matice M6 DIN Zástrčný klíč šestihranný 5, DIN 911 Maticový klíč očkoplochý 10, DIN 3113 Obr Technologické schéma montáže 8

10 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy A Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy A po kompletaci-pohled 1 9

11 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy A po kompletaci-pohled Montáž B sestavy s pevnou brzdovou destičkou Tab B Sestava s pevnou brzdovou destičkou Použité díly Použité nářadí Číslo Název dílu Počet kusů Číslo Název B Sestava s pevnou brzdovou destičkou 2 7 Pevný brzdový třmen Brzdová destička 2 9 Šroub M6x12 DIN Zástrčný klíč šestihranný 5, DIN

12 Obr Technologické schéma montáže Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy B 11

13 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy B po kompletaci 3.3. Montáž C sestavy s pohyblivou brzdovou destičkou Tab C Sestava s pohyblivou brzdovou destičkou Použité díly Použité nářadí Číslo Název dílu Počet kusů Číslo Název C Sestava s pohyblivou brzdovou destičkou 2 10 Brzdový třmen s pístkem Brzdová destička 2 11 Spirálová tlačná pružina 1,6x16x25 DIN Šroub M6x4 DIN Zástrčný klíč šestihranný 6, DIN

14 Obr Technologické schéma montáže Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy C 13

15 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy C po kompletaci 3.4. Montáž D sestavy brzdového třmenu Tab D Sestava brzdového třmenu Použité díly Použité nářadí Číslo Název dílu Počet kusů Číslo Název D Sestava brzdového třmenu 2 13 Šroub M8x35 DIN B Sestava s pevnou brzdovou destičkou 2 14 Distanční podložky 10 C Sestava s pohyblivou brzdovou destičkou 2 Zástrčný klíč šestihranný 6, DIN

16 Obr Technologické schéma montáže Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy D 15

17 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy D po kompletaci 3.5. Montáž E sestavy unášeče kola Tab E Sestava unášeče kola Použité díly Použité nářadí Číslo Název dílu Počet kusů Číslo Název E Sestava unášeče kola 2 15 Pero 8e7(h9)x5x25 ČSN A Sestava brzdového kotouče Unášeč kola 2 17 Šroub M8x40 DIN Matice M8 DIN Zástrčný klíč šestihranný 6, DIN 911 Zámečnické kladivo 0,4kg, DIN

18 Obr Technologické schéma montáže Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy E 17

19 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy E po kompletaci 3.6. Montáž F sestavy těhlice Tab F Sestava těhlice Použité díly Použité nářadí Číslo Název dílu Počet kusů Číslo Název F Sestava těhlice 2 19 Podložka 17x3 (zkosená) Těhlice přední Distanční podložka 17x0,5 6 E Sestava unášeče kola 2 22 Matice M14 DIN Nástrčná hlavice 1/2", 17mm, DIN3124 Ráčna 1/2", 260mm, DIN

20 Obr Technologické schéma montáže Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy F 19

21 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy F po kompletaci 3.7. Montáž G sestavy brzdového třmenu s těhlicí Tab G Sestava brzdového třmenu s těhlicí Použité díly Použité nářadí Číslo Název dílu Počet kusů Číslo Název G Sestava brzdového třmenu s těhlicí 2 D Sestava brzdového třmenu 2 3 F Sestava těhlice 2 23 Šroub M8x16 DIN Zástrčný klíč šestihranný 6, DIN

22 Obr Technologické schéma montáže Obr Vyobrazení použitých dílů Sestavy G 21

23 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy G po kompletaci-pohled 1 Obr. 0.4 Vyobrazení použitých dílů sestavy G po kompletaci-pohled 2 22

24 3.8. Montáž H sestavy uchycení těhlice Tab H - Sestava uchycení těhlice Použité díly Použité nářadí Číslo Název dílu Počet kusů Číslo Název H Sestava uchycení těhlice 2 24 Podložka 10,5 DIN Šroub M10x85 DIN Rám Distanční podložka 10x5 4 9 G Sestava brzdového třmenu s těhlicí 2 28 Matice M10 DIN Zámečnické kladivo 0,4kg, DIN 1041 Maticový klíč očkoplochý 17, DIN 3113 Zástrčný klíč šestihranný 8, DIN 911 Plochý šroubovák 1,2x6,0x450x550, DIN 5624 Obr Technologické schéma montáže 23

25 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy H Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy H po kompletaci-pohled 1 24

26 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy H po kompletaci-pohled Montáž I sestavy volantové tyče Tab I Sestava volantové tyče Použité díly Použité nářadí Číslo Název dílu Počet kusů Číslo Název I Sestava volantové tyče 1 29 Volantová tyč Rám Matice M8 DIN Držák volantové tyče 1 31 Podložka 8,4 DIN Držáky předního štítu 2 33 Šroub M8x60 DIN Zástrčný klíč šestihranný 6, DIN 911 Maticový klíč očkoplochý 13, DIN

27 Obr Technologické schéma montáže Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy I 26

28 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy I po kompletaci-pohled 1 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy I po kompletaci-pohled 2 27

29 3.10. Montáž J sestavy táhel řízení Tab J Sestava táhel řízení Použité díly Použité nářadí Číslo Název dílu Počet kusů Číslo Název J Sestava táhel řízení 1 24 Podložka 10,5 DIN Šroub M10x55 DIN Volantová tyč 1 27 Distanční podložka 10x Levé táhlo řízení 1 36 Pravé táhlo řízení 1 28 Matice M10 DIN Šroub M10x40 DIN H Sestava uchycení těhlice 2 Maticový klíč očkoplochý 17, DIN 3113 Zástrčný klíč šestihranný 8, DIN 911 Obr Technologické schéma montáže 28

30 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy J Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy J po kompletaci-pohled 1 29

31 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy J po kompletaci-pohled 2 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy J po kompletaci-pohled 3 30

32 3.11. Montáž K sestavy volantu Tab K Sestava volantu Použité díly Použité nářadí Číslo Název dílu Počet kusů Číslo Název K Sestava volantu 1 38 Náboj volantu Volantová tyč Šroub M8x35 DIN Matice M8 DIN Volant 1 40 Podložka 6,4 DIN Šroub M6x16 DIN Zástrčný klíč šestihranný 5, DIN 911 Zástrčný klíč šestihranný 6, DIN 911 Maticový klíč očkoplochý 13, DIN 3113 Obr Technologické schéma montáže 31

33 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy K Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy K po částečné kompletaci 32

34 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy K po kompletaci-pohled 1 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy K po kompletaci-pohled 2 33

35 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy K po kompletaci-pohled Montáž L sestavy plynového pedálu Tab L Sestava plynového pedálu Použité díly Použité nářadí Číslo Název dílu Počet kusů Číslo Název L Sestava plynového pedálu 1 43 Stavitelný třmen plynového pedálu Třmen plynového pedálu Šroub M6x30 DIN Podložka 6 DIN Matice M6 DIN Matice M6 DIN Šroub M6x20 DIN Zástrčný klíč šestihranný 5, DIN 911 Maticový klíč očkoplochý 10, DIN

36 Obr Technologické schéma montáže Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy L 35

37 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy L po kompletaci Montáž M sestavy brzdového pedálu Tab M Sestava brzdového pedálu Použité díly Použité nářadí Číslo Název dílu Počet kusů Číslo Název M Sestava brzdového pedálu 1 48 Stavitelný třmen brzdového pedálu Třmen brzdového pedálu Šroub M6x30 DIN Podložka 6,4 DIN Matice M6 DIN Matice M6 DIN Šroub M6x20 DIN Zástrčný klíč šestihranný 5, DIN 911 Maticový klíč očkoplochý 10, DIN

38 Obr Technologické schéma montáže Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy M 37

39 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy M po kompletaci Montáž N sestavy pedálů do rámu Tab N Sestava pedálů do rámu Použité díly Použité nářadí Číslo Název dílu Počet kusů Číslo Název N Sestava pedálů rámu 1 31 Podložka 8,4 DIN Šroub M8x110 DIN M Sestava brzdového pedálu 1 26 Rám 1 L Sestava plynového pedálu 1 18 Matice M8 DIN Šroub M8x90 DIN Tažná pružina 1,5x13x115 DIN Zástrčný klíč šestihranný 6, DIN 911 Maticový klíč očkoplochý 13, DIN

40 Obr Technologické schéma montáže 39

41 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy N Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy N po kompletaci-pohled 1 40

42 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy N po kompletaci-pohled Montáž O sestavy zadního brzdového kotouče Tab O Sestava zadního brzdového kotouče Použité díly Použité nářadí Číslo Název dílu Počet kusů Číslo Název O Sestava zadního brzdového kotouče 1 53 Zadní brzdový kotouč Unášeč zadního brzdového kotouče Šroub M6x20 DIN Podložka 6,4 DIN Matice M6 DIN Šroub M8x40 DIN Matice M8 DIN Zástrčný klíč šestihranný 5, DIN 911 Maticový klíč očkoplochý 10, DIN 3113 Zástrčný klíč šestihranný 6, DIN

43 Obr Technologické schéma montáže Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy O 42

44 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy O po kompletaci-pohled 1 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy O po kompletaci-pohled 2 43

45 3.16. Montáž P sestavy řemenice Tab P Sestava řemenice Použité díly Použité nářadí Číslo Název dílu Počet kusů Číslo Název P Sestava řemenice 1 55 Šroub M8x45 ČDIN Unášeč řemenice Hřídelová řemenice 1 31 Podložka 8,4 DIN Matice M8 DIN Zástrčný klíč šestihranný 6, DIN 911 Maticový klíč očkoplochý 13, DIN 3113 Obr Technologické schéma montáže 44

46 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy P Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy P po kompletaci-pohled 1 45

47 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy P po kompletaci-pohled Montáž Q sestavy ložiska Dvě ložiska jsou použita v R-sestavě hřídele zadních kol. Třetí ložisko je použito v T- sestavě unašeče zadního kola. Tab Q Sestava ložiska Použité díly Použité nářadí Číslo Název dílu Počet kusů Číslo Název Q Sestava ložiska 3 58 Domek PFT Ložisko YAR

48 Obr Technologické schéma montáže Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy Q 47

49 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy Q po kompletaci Montáž R sestavy hřídele zadních kol Tab R Sestava hřídele zadních kol Použité díly Použité nářadí Číslo Název dílu Počet kusů Číslo Název R Sestava hřídele zadních kol 1 Q Sestava ložiska Hřídel Stavěcí šroub M6x7 DIN Pero 6h9x5x50 DIN Sestava zadního brzdového O kotouče 1 63 Pero 6h9x5x80 DIN P Sestava řemenice 1 64 Řemen8 MGT Zámečnické kladivo 0,4kg, DIN 1041 Zástrčný klíč šestihranný 3, DIN

50 Obr Technologické schéma montáže Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy R 49

51 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy R po kompletaci Montáž S sestavy upevnění hřídele zadních kol do rámu Tab S Sestava upevnění hřídele zadních kol do rámu Použité díly Použité nářadí Číslo Název dílu Počet kusů Číslo Název S Sestava upevnění hřídele zadních kol do rámu 1 R Sestava hřídele zadních kol Rám Podložka 10,5 DIN Šroub M10x25 DIN Matice M10 DIN Maticový klíč očkoplochý 17, DIN 3113 Maticový klíč očkoplochý 17, DIN

52 Obr Technologické schéma montáže Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy S 51

53 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy S po kompletaci-pohled 1 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy S po kompletaci-pohled 2 52

54 3.20. Montáž T sestavy unášeče zadního kola Tab T Sestava unášeče zadního kola Použité díly Použité nářadí Číslo Název dílu Počet kusů Číslo Název T Sestava unášeče zadního kola 1 Q Sestava ložiska 1 3 R Sestava hřídele Rám Podložka 10,5 DIN Šroub M10x20 DIN Matice M10 DIN Stavěcí šroub M6x7 DIN Pero 6h9x5x50 DIN Unášeč zadního kola 2 13 Šroub M8x35 DIN Zástrčný klíč šestihranný 6, DIN 911 Maticový klíč očkoplochý 17, DIN 3113 Maticový klíč očkoplochý 17, DIN 3113 Zástrčný klíč šestihranný 3, DIN

55 Obr Technologické schéma montáže 54

56 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy T Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy T po kompletaci 55

57 3.21. Montáž U sestavy třmenů zadní brzdy Tab U Sestava třmenů zadní brzdy Použité díly Použité nářadí Číslo Název dílu Počet kusů Číslo Název U Sestava třmenů zadní brzdy 2 66 Brzdový třmen s pístkem Brzdová destička 2 11 Spirálová tlačná pružina 1,6x16x25 DIN Šroub M6x4 DIN Zástrčný klíč šestihranný 6, DIN 911 Obr Technologické schéma montáže 56

58 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy U Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy U po kompletaci 57

59 3.22. Montáž V sestavy zadního brzdového třmenu Tab V Sestava zadního brzdového třmenu Použité díly Použité nářadí Číslo Název dílu Počet kusů Číslo Název V Sestava zadního brzdového třmenu 1 24 Podložka 10,5 DIN Šroub M10x110 DIN Rám 1 69 Roztečný váleček 10x16x27 2 U Brzdový třmen 1 70 Vymezovací podložky Matice M10 DIN Maticový klíč očkoplochý 17, DIN 3113 Zástrčný klíč šestihranný 8, DIN 911 Obr Technologické schéma montáže 58

60 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy V Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy V po kompletaci-pohled 1 59

61 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy V po kompletaci-pohled Montáž W sestavy stavitelného šroubu brzd Tab W Sestava stavitelného šroubu brzd Použité díly Použité nářadí Číslo Název dílu Počet kusů Číslo Název W Sestava stavitelného šroubu brzd 1 71 Stavitelný šroub Jezdec se závitem 1 73 Jezdec bez závitu 1 74 Matice M5 DIN Maticový klíč očkoplochý 8, DIN

62 Obr Technologické schéma montáže Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy W 61

63 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy W po kompletaci Montáž X sestavy brzdového napínáku Tab X Sestava brzdového napínáku Použité díly Použité nářadí Číslo Název dílu Počet kusů Číslo Název X Sestava brzdového napínáku 1 47 Matice M6 DIN Napínák Vidlice brzdového táhla 2 Maticový klíč očkoplochý 10, DIN 3113 Kleště kombinované, TUV/GS, 180mm, DIN

64 Obr Technologické schéma montáže Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy X 63

65 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy X po kompletaci Montáž Y sestavy brzdového táhla Tab Y Sestava brzdového táhla Použité díly Použité nářadí Číslo Název dílu Počet kusů Číslo Název Y Sestava brzdového táhla 1 77 Oboustranná vidlice brzdového táhla Stavitelná destička 1 X Sestava brzdového napínáku 1 W Sestava stavitelného šroubu 1 74 Matice M5 DIN Zástrčný klíč šestihranný 8, DIN

66 Obr Technologické schéma montáže Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy Y 65

67 Obr Vyobrazení použitých dílů Y po kompletaci Montáž Z sestavy brzdového válce Tab Z Sestava brzdového válce Použité díly Použité nářadí Číslo Název dílu Počet kusů Číslo Název Z Sestava brzdového válce 1 81 Brzdový válec Rám Podložka 8,4 DIN Vedení plynového lanka 1 80 Šroub M8x80 DIN Matice M8 DIN Zástrčný klíč šestihranný 6, DIN 911 Maticový klíč očkoplochý 13, DIN

68 Obr Technologické schéma montáže Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy Z 67

69 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy Z po kompletaci-pohled 1 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy Z po kompletaci-pohled 2 68

70 3.27. Montáž AA sestavy brzdového válce s táhly Tab AA Sestava brzdového válce s táhly Použité díly Použité nářadí Číslo Název dílu Počet kusů Číslo Název AA Sestava brzdového válce s táhly 1 Y Sestava brzdového táhla 1 14 Z Sestava brzdového válce 1 M Sestava pedálů 1 82 Kroužek 4 ČSN Čep 5x15x12 ČSN Kleště kombinované, TUV/GS, 180mm, DIN 5746 Obr Technologické schéma montáže 69

71 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy AA Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy AA po kompletaci-pohled 1 70

72 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy AA po kompletaci-pohled Montáž AB sestavy předních brzdových hadic Tab AB Sestava předních brzdových hadic Použité díly Použité nářadí Číslo Název dílu Počet kusů Číslo Název AB Sestava předních brzdových hadic 1 84 Brzdová hadice PARKER DIN 1/8"- 550 mm Propojovací T-kus Brzdová hadice PARKER DIN 1/8"- 240 mm 1 Maticový klíč očkoplochý 12, DIN 3113 Kleště kombinované, TUV, 180mm, DIN

73 Obr Technologické schéma montáže Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy AB 72

74 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy AB po kompletaci-pohled 1 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy AB po kompletaci-pohled 2 73

75 3.29. Montáž AC sestavy předního brzdového okruhu Tab AC Sestava předního brzdového okruhu Použité díly Použité nářadí Číslo Název dílu Počet kusů Číslo Název AC Sestava předního brzdového okruhu 1 AB Sestava předních brzdových hadic 1 13 G Sestava brzdového třmenu 2 Z Sestava brzdového válce 1 87 Stahovací páska 3,5x Rám 1 Maticový klíč očkoplochý 12, DIN 3113 Obr Technologické schéma montáže 74

76 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy AC Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy AC po kompletaci-pohled 1 75

77 Obr. 0.4 Vyobrazení použitých dílů sestavy AC po kompletaci-pohled 2 Obr. 0.5 Vyobrazení použitých dílů sestavy AC po kompletaci-pohled 3 76

78 3.30. Montáž AD sestavy zadních brzdových hadic Tab AD Sestava zadních brzdových hadic Použité díly Použité nářadí Číslo Název dílu Počet kusů Číslo Název AD Sestava zadních brzdových hadic 1 86 Brzdová hadice PARKER DIN 1/8"- 240 mm Propojovací T-kus 1 88 Brzdová hadice PARKER DIN 1/8"- 130 mm 1 89 Brzdová hadice PARKER DIN 1/8"- 950 mm 1 Maticový klíč očkoplochý 12, DIN 3113 Obr Technologické schéma montáže 77

79 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy AD Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy AD po kompletaci 78

80 3.31. Montáž AE sestavy zadního brzdového okruhu Tab AE Sestava zadního brzdového okruhu Použité díly Použité nářadí Číslo Název dílu Počet kusů Číslo Název AE Sestava zadního brzdového okruhu 1 AD Sestava zadních brzdových hadic 1 13 V Sestava zadního brzdového třmenu 1 Z Sestava brzdového válce 1 87 Stahovací páska 3,5x Rám 1 Maticový klíč očkoplochý 12, DIN 3113 Obr Technologické schéma montáže 79

81 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy AE Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy AE po kompletaci-pohled 1 80

82 Obr. 0.4 Vyobrazení použitých dílů sestavy AE po kompletaci-pohled 2 Obr. 0.5 Vyobrazení použitých dílů sestavy AE po kompletaci-pohled 3 81

83 3.32. Montáž AF sestavy motoru a pastorku řemenice Tab AF Sestava motoru a pastorku řemenice Použité díly Použité nářadí Číslo Název dílu Počet kusů Číslo Název AF Sestava motoru a pastorku řemenice 1 90 Pero 7h9x7x33x DIN Motor HONDA GX Pastorek řemenice 1 93 Podložka se zapuštěním 9x Šroub M8x20 DIN Zástrčný klíč šestihranný 5, DIN 911 Obr Technologické schéma montáže 82

84 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy AF Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy AF po kompletaci 83

85 3.33. Montáž AG sestavy úchytu motoru Tab AG Sestava úchytu motoru Použité díly Použité nářadí Číslo Název dílu Počet kusů Číslo Název AG Sestava úchytu motoru 1 95 Distanční hranol 30x40x Úchyt motoru 2 AF Sestava motoru a pastorku řemenice 1 97 Matice M8 DIN Maticový klíč očkoplochý 13, DIN 3113 Obr Technologické schéma montáže 84

86 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy AG Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy AG po kompletaci- pohled 1 85

87 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy AG po kompletaci- pohled Montáž AH sestavy motoru s omezovačem otáček Tab AH Sestava motoru s omezovačem otáček Použité díly Použité nářadí Číslo Název dílu Počet kusů Číslo Název AH Sestava motoru s omezovačem otáček 1 98 Podložka 5,3 DIN Šroub M5x80 DIN Omezovač otáček Podložka 5,3 DIN Gumová podložka 5,3x20 2 AG Sestava úchytu motoru 1 74 Matice M5 DIN Maticový klíč očkoplochý 8, DIN 3113 Zástrčný klíč šestihranný 4, DIN

88 Obr Technologické schéma montáže 87

89 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy AH Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy AH po kompletaci 88

90 3.35. Montáž AI sestavy uchycení motoru na rám Tab AI Sestava uchycení motoru na rám Použité díly Použité nářadí Číslo Název dílu Počet kusů Číslo Název AI Sestava uchycení motoru na rám Matice M12 DIN Napínák řemenu Rám 1 16 AH Sestava motoru s omezovačem otáček 1 64 Řemen 8 MGT Spodní úchyt motoru 2 37 Šroub M10x40 DIN Zástrčný klíč šestihranný 8, DIN 911 Maticový klíč očkoplochý 19, DIN 3113 Maticový klíč očkoplochý 19, DIN 3113 Obr Technologické schéma montáže 89

91 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy AI Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy AI po kompletaci-pohled 1 90

92 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy AI po kompletaci-pohled Montáž AJ sestavy upevnění spodního plechu Tab AJ Sestava upevnění spodního plechu Použité díly Použité nářadí Číslo Název dílu Počet kusů Číslo Název AJ Sestava upevnění spodního plechu 1 40 Podložka 6,4 DIN Šroub M6x20 DIN Rám Gumová podložka 5,3x Spodní plech 1 46 Podložka 6,4 DIN Matice M6 DIN AC Sestava předního brzdového okruhu Držák brzdových hadiček se šroubem 2 74 Matice M5 DIN AD Sestava zadních brzdových hadic 1 Zástrčný klíč šestihranný 5, DIN 911 Maticový klíč očkoplochý 10, DIN 3113 Zástrčný klíč šestihranný 8, DIN 911 Zástrčný klíč šestihranný 4, DIN

93 Obr Technologické schéma montáže Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy AJ 92

94 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy AI po kompletaci-pohled 1 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy AI po kompletaci-pohled 2 93

95 3.37. Montáž AK sestavy silentbloku sedačky Tab AK Sestava silentbloku sedačky Použité díly Použité nářadí Číslo Název dílu Počet kusů Číslo Název AK Sestava silentbloku sedačky Silentblok S4524/P2 M Rám sedačky 1 31 Podložka 8,4 DIN Matice M8 DIN Maticový klíč očkoplochý 13, DIN 3113 Obr Technologické schéma montáže 94

96 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy AK Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy AK po kompletaci 95

97 3.38. Montáž AL sestavy skořepiny sedačky Tab AL Sestava skořepiny sedačky Použité díly Použité nářadí Číslo Název dílu Počet kusů Číslo Název AL Sestava skořepiny sedačky Skořepina 1 1 AK Sestava silentbloku sedačky Plastová podložka Ø 8mm 6 94 Šroub M8x20 DIN Plastová podložka Ø 8mm (55x5) Šroub M8x25 DIN Plastová podložka Ø 8mm (55x10) 2 Zástrčný klíč šestihranný 5, DIN 911 Obr Technologické schéma montáže 96

98 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy AL Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy AL po kompletaci-pohled 1 97

99 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy AL po kompletaci-pohled Montáž AM sestavy upevnění spodního pojezdu sedačky Tab AM Sestava upevnění spodního pojezdu sedačky Použité díly Použité nářadí Číslo Název dílu Počet kusů Číslo Název AM Sestava upevnění spodního pojezdu sedačky Distanční pouzdro 10x1x Spodní pojezd sedačky Rám Podložka 8,4 DIN Šroub M8x50 DIN Matice M8 DIN Zástrčný klíč šestihranný 6, DIN 911 Zámečnické kladivo 0,4kg, DIN 1041 Maticový klíč očkoplochý 13, DIN

100 Obr Technologické schéma montáže Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy AM 99

101 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy AM po kompletaci Montáž AN sestavy sedačky Tab AN Sestava sedačky Použité díly Použité nářadí Číslo Název dílu Počet kusů Číslo Název AN Sestava sedačky 1 AL Sestava skořepiny 1 3 AM Sestava upevnění spodního pojezdu sedačky Distanční pouzdro 10x1x Horní pojezd sedačky 4 26 Rám 1 31 Podložka 8,4 DIN Šroub M8x50 DIN Matice M8 DIN Zástrčný klíč šestihranný 6, DIN 911 Zámečnické kladivo 0,4kg, DIN 1041 Maticový klíč očkoplochý 13, DIN

102 Obr Technologické schéma montáže Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy AN 101

103 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy AN po kompletaci-pohled 1 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy AN po kompletaci-pohled 2 102

104 3.41. Montáž AO sestavy polohovadla sedačky Tab AO Sestava polohovadla sedačky Použité díly Použité nářadí Číslo Název dílu Počet kusů Číslo Název AO Sestava polohovadla sedačky 2 AN Sestava sedačky Rám Přítlačný váleček Ø28x Spirálová tlačná pružina 2,5x28x32 DIN Přítlačná podložka 16x4,5x Páka polohovadla sedačky 2 24 Podložka 10,5 DIN Matice M10 DIN Stavěcí šroub M6x7 DIN Maticový klíč očkoplochý 17, DIN 3113 Zástrčný klíč šestihranný 3, DIN 911 Obr Technologické schéma montáže 103

105 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy AO Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy AO po kompletaci-pohled 1 104

106 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy AO po kompletaci-pohled Montáž AP sestavy plynového lanka Tab AP Sestava plynového lanka Použité díly Použité nářadí Číslo Název dílu Počet kusů Číslo Název AP Sestava plynového lanka Lanko 1,5x Motor HONDA GX Bowden 5x Rám 1 Z Sestava brzdového válce 1 L Sestava plynového pedálu Spona k seřízení lanka 1 Zástrčný klíč šestihranný 3, DIN

107 Obr Technologické schéma montáže Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy AP 106

108 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy AP po kompletaci-pohled 1 Obr. 0.4 Vyobrazení použitých dílů sestavy AP po kompletaci-pohled 2 107

109 Obr. 0.5 Vyobrazení použitých dílů sestavy AP po kompletaci-pohled Montáž AQ sestavy upevnění nádrže Tab AQ Sestava upevnění nádrže Použité díly Číslo Název dílu Počet Číslo kusů AQ Sestava upevnění nádrže Nádrž Rám Expanzní nádobka Palivová hadice 9x Stahovací páska 3,5x190 2 Použité nářadí Název Kleště kombinované, TUV/GS, 180mm, DIN

110 Obr Technologické schéma montáže Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy AQ 109

111 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy AQ po kompletaci-pohled Montáž AR sestavy přívodní palivové hadice Tab AR Sestava přívodní palivové hadice Použité díly Použité nářadí Číslo Název dílu Počet Číslo Název kusů AR Sestava přívodní palivové hadice Palivová hadice 9x Palivový filtr Palivová hadice 9x Stahovací páska 3,5x190 2 Kleště kombinované,tuv, 180mm, DIN

112 Obr Technologické schéma montáže Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy AR 111

113 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy AR po kompletaci Montáž AS sestavy palivových hadic Tab AS Sestava palivových hadic Použité díly Číslo Název dílu Počet Číslo kusů AS Sestava palivových hadic 1 AR Sestava přívodní palivové hadice Nádrž Omezovač otáček 1 87 Stahovací páska 3,5x Palivová hadice 9x200 1 Použité nářadí Název Kleště kombinované, TUV/GS, 180mm, DIN

114 Obr Technologické schéma montáže Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy AS 113

115 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy AS po kompletaci-pohled 1 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy AS po kompletaci-pohled 2 114

116 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy AS po kompletaci-pohled 3 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy AS po kompletaci-pohled 4 115

117 3.46. Montáž AT sestavy bočních rámů Tab AT Sestava bočních rámů Použité díly Použité nářadí Číslo Název dílu Počet kusů Číslo Název AT Sestava bočních rámů Boční rámy Rám Šroub M8x40 DIN Matice M8 DIN Podložka 8,4 DIN Zástrčný klíč šestihranný 6, DIN 911 Zámečnické kladivo 0,4kg, DIN 1041 Maticový klíč očkoplochý 13, DIN 3113 Kladivo umělohmotné s gumou 0,40kg, DIN 4610 Obr Technologické schéma montáže 116

118 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy AT Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy AT po kompletaci-pohled 1 117

119 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy AT po kompletaci-pohled 2 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy AT po kompletaci-pohled 3 118

120 3.47. Montáž AU sestavy předního rámu Tab AU Sestava předního rámu Použité díly Použité nářadí Číslo Název dílu Počet kusů Číslo Název AU Sestava předního rámu Silentblok S4524/P2 M8 4 3 Zástrčný klíč šestihranný 6, DIN Rám 1 4 Zámečnické kladivo 0,4kg 31 Podložka 8,4 DIN Maticový klíč očkoplochý 18 Matice M8 DIN Přední rám 1 23 Šroub M8x16 DIN , DIN 3113 Kladivo umělohmotné s gumou 0,40kg Obr Technologické schéma montáže 119

121 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy AU Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy AU po kompletaci-pohled 1 120

122 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy AU po kompletaci-pohled 2 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy AU po kompletaci-pohled 3 121

123 3.48. Montáž AV sestavy úchytů zadního rámu Tab AV Sestava úchytů zadního rámu Použité díly Použité nářadí Číslo Název dílu Počet kusů Číslo Název AV Sestava úchytů zadního rámu Zadní držák krytu motoru Rám Podložka 8,4 DIN Šroub M8x25 DIN Úchyty zadního rámu 4 18 Matice M8 DIN Zástrčný klíč šestihranný 6, DIN 911 Maticový klíč očkoplochý 13, DIN 3113 Obr Technologické schéma montáže 122

124 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy AV Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy AV po kompletaci-pohled 1 123

125 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy AV po kompletaci-pohled Montáž AW sestavy zadního rámu Tab AW Sestava zadního rámu Použité díly Použité nářadí Číslo Název dílu Počet kusů Číslo Název AW Sestava zadního rámu Zadní rám 1 3 AV Sestava úchytů zadního rámu Šroub DIN Podložka 8,4 DIN Matice M8 DIN Zástrčný klíč šestihranný 6, DIN 911 Zámečnické kladivo 0,4kg, DIN 1041 Maticový klíč očkoplochý 13, DIN 3113 Kladivo umělohmotné s gumou 0,40kg, DIN

126 Obr Technologické schéma montáže Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy AW 125

127 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy AW po kompletaci-pohled 1 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy AW po kompletaci-pohled 2 126

128 3.50. Montáž AX sestavy předních držáků krytu motoru Tab AX Sestava předních držáků krytu motoru Použité díly Použité nářadí Číslo Název dílu Počet kusů Číslo Název AX Sestava předních držáků krytu motoru Přední držáky krytu motoru Rám Šroub M8x40 DIN Podložka 8,4 DIN Matice M8 DIN Zástrčný klíč šestihranný 6, DIN 911 Maticový klíč očkoplochý 13, DIN 3113 Kladivo umělohmotné s gumou, DIN 4610 Obr Technologické schéma montáže 127

129 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy AX Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy AX po kompletaci-pohled 1 128

130 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy AX po kompletaci-pohled Montáž AY sestavy silentbloku pro kryt motoru Tab AY Sestava silentbloku pro kryt motoru Použité díly Použité nářadí Číslo Název dílu Počet kusů Číslo Název AY Sestava silentbloku pro kryt motoru 1 31 Podložka 8,4 DIN Šroub M8x25 DIN Vzpěra tvaru Z 2 AV Sestava úchytů zadního rámu 1 18 Matice M8 DIN Silentblok S4524/P1 M Silentblok S4524/P2 M8 2 AX Sestava předních držáků krytu motoru 1 Zástrčný klíč šestihranný 6, DIN 911 Maticový klíč očkoplochý 13, DIN

131 Obr Technologické schéma montáže 130

132 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy AY Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy AY po kompletaci-pohled 1 131

133 Obr. 0.4 Vyobrazení použitých dílů sestavy AY po kompletaci-pohled Montáž AZ sestavy držáku bočního nárazníku Tab AZ Sestava držáku bočního nárazníku Použité díly Použité nářadí Číslo Název dílu Počet kusů Číslo Název AZ Sestava držáku bočního nárazníku Silentblok S4524/P2 M Výztuha 2 31 Podložka 8,4 DIN Matice M8 DIN Maticový klíč očkoplochý 13, DIN

134 Obr Technologické schéma montáže Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy AZ 133

135 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy AZ po kompletaci Montáž BA sestavy pravého bočního držáku s nárazníkem Tab BA Sestava pravého bočního držáku s nárazníkem Použité díly Použité nářadí Číslo Název dílu Počet kusů Číslo Název BA Sestava pravého bočního držáku s nárazníkem 1 AZ Sestava držáku bočního nárazníku Boční nárazník pravý Podložka 6,4 DIN Šroub M6x20 DIN Podložka 6,4 DIN Matice M6 DIN Zástrčný klíč šestihranný 5, DIN 911 Maticový klíč očkoplochý 10, DIN

136 Obr Technologické schéma montáže Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy BA 135

137 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy BA po kompletaci Montáž BB sestavy levého bočního držáku s nárazníkem Tab BB Sestava levého bočního držáku s nárazníkem Použité díly Použité nářadí Číslo Název dílu Počet kusů Číslo Název BB Sestava levého bočního držáku s nárazníkem 1 AZ Sestava držáku bočního nárazníku Boční nárazník levý Podložka 6,4 DIN Šroub M6x20 DIN Podložka 6,4 DIN Matice M6 DIN Zástrčný klíč šestihranný 5, DIN 911 Maticový klíč očkoplochý 10, DIN

138 Obr Technologické schéma montáže Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy BB 137

139 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy BB po kompletaci Montáž BC sestavy pravého nárazníku s rámem Tab BC Sestava pravého nárazníku s rámem Použité díly Použité nářadí Číslo Název dílu Počet kusů Číslo Název BC Sestava pravého nárazníku s rámem Šroub M8x35 DIN AT Sestava bočních rámů Podložka 8,4 DIN Matice M8 DIN BA Sestava pravého bočního držáku s nárazníkem 1 26 Rám 1 23 Šroub M8x16 DIN Podložka 6,4 DIN Destička 3x70x Šroub M6x40 DIN Podložka 6,4 DIN Matice M6 DIN Zástrčný klíč šestihranný 5, DIN 911 Maticový klíč očkoplochý 10, DIN 3113 Zástrčný klíč šestihranný 6, DIN 911 Maticový klíč očkoplochý 13, DIN

140 Obr Technologické schéma montáže Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy BC 139

141 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy BC po kompletaci-pohled 1 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy BC po kompletaci-pohled 2 140

142 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy BC po kompletaci-pohled Montáž BD sestavy levého nárazníku s rámem Tab BD Sestava levého nárazníku s rámem Použité díly Použité nářadí Číslo Název dílu Počet kusů Číslo Název BD Sestava levého nárazníku s rámem Šroub M8x35 DIN AT Sestava bočních rámů Podložka 8,4 DIN Matice M8 DIN BB Sestava levého bočního držáku s nárazníkem 1 26 Rám 1 23 Šroub M8x16 DIN Podložka 6,4 DIN Destička 3x70x Šroub M6x40 DIN Podložka 6,4 DIN Matice M6 DIN Zástrčný klíč šestihranný 5, DIN 911 Maticový klíč očkoplochý 10, DIN 3113 Zástrčný klíč šestihranný 6, DIN 911 Maticový klíč očkoplochý 13, DIN

143 Obr Technologické schéma montáže Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy BD 142

144 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy BD po kompletaci-pohled 1 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy BD po kompletaci-pohled 2 143

145 3.57. Montáž BE sestavy pravé podlahy Tab BE Sestava pravé podlahy Použité díly Použité nářadí Číslo Název dílu Počet kusů Číslo Název BE Sestava pravé podlahy Gumová podložka 6,4x Rám Pravá podlaha Podložka 6,4 s úkosem Šroub M6x20 DIN Podložka 6,4 DIN Matice M6 DIN Podložka 6,4 DIN Šroub M6x30 DIN Maticový klíč očkoplochý 10, DIN 3113 Zástrčný klíč šestihranný 4, DIN 911 Obr Technologické schéma montáže 144

146 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy BE Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy BE po kompletaci-pohled 1 145

147 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy BE po kompletaci-pohled Montáž BF sestavy levé podlahy Tab BF Sestava levé podlahy Použité díly Použité nářadí Číslo Název dílu Počet kusů Číslo Název BF Sestava levé podlahy Gumová podložka 6,4x Rám Levá podlaha Podložka 6,4 s úkosem Šroub M6x20 DIN Podložka 6,4 DIN Matice M6 DIN Podložka 6,4 DIN Šroub M6x30 DIN Maticový klíč očkoplochý 10, DIN 3113 Zástrčný klíč šestihranný 4, DIN

148 Obr Technologické schéma montáže Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy BF 147

149 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy BF po kompletaci-pohled 1 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy BF po kompletaci-pohled 2 148

150 3.59. Montáž BG sestavy zadního krytu motoru a spoileru Tab BG Sestava zadního krytu motoru a spoileru Použité díly Použité nářadí Číslo Název dílu Počet kusů Číslo Název BG Sestava zadního krytu motoru a spoileru Spojler Kryt motoru Podložka 6,4 DIN Šroub M8 DIN Maticový klíč očkoplochý 13, DIN 3113 Obr Technologické schéma montáže 149

151 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy BG Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy BG 150

152 Obr. 0.4 Vyobrazení použitých dílů sestavy BG po kompletaci-pohled 1 Obr. 0.5 Vyobrazení použitých dílů sestavy BG po kompletaci-pohled 2 151

153 3.60. Montáž BH sestavy krytu motoru s rámem Tab BH Sestava krytu motoru s rámem Použité díly Použité nářadí Číslo Název dílu Počet kusů Číslo Název BH Sestava krytu motoru s rámem 1 BG Sestava krytu motoru a spoileru 1 10 AY Sestava silentbloků pro kryt motoru Podložka 8,6 DIN Matice M8 DIN Podložka 8,6 s úkosem Šroub M8x20 DIN Maticový klíč očkoplochý 13, DIN 3113 Zástrčný klíč šestihranný 4, DIN 911 Obr Technologické schéma montáže 152

154 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy BH Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy BH po kompletaci 153

155 3.61. Montáž BI sestavy zadního kola se zadní nápravou Tab BI Sestava zadního kola se zadní nápravou Použité díly Použité nářadí Číslo Název dílu Počet kusů Číslo Název BI Sestava zadního kola se zadní nápravou Zadní kolo 2 6 T Sestava unašeče zadního kola Matice M8 DIN Ráčna 1/2", 260mm, DIN 3122 Nástavec prodlužovací 1/2", 250mm, DIN 3123 Nástrčná hlavice 1/2", 13mm, DIN 3124 Obr Technologické schéma montáže 154

156 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy BI Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy BI po kompletaci-pohled 1 155

157 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy BI po kompletaci-pohled Montáž BJ sestavy předního kola s těhlicí Tab BJ Sestava předního kola s těhlicí Použité díly Použité nářadí Číslo Název dílu Počet kusů Číslo Název BJ Sestava předního kola s těhlicí Přední kolo 2 6 G Sestava brzdového třmenu s těhlicí Matice M8 DIN Ráčna 1/2", 260mm, DIN 3122 Nástavec prodlužovací 1/2", 250mm, DIN 3123 Nástrčná hlavice 1/2", 13mm, DIN

158 Obr Technologické schéma montáže Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy BJ 157

159 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy BJ po kompletaci Montáž BK sestavy předního nárazníku Tab BK Sestava předního nárazníku Použité díly Použité nářadí Číslo Název dílu Počet kusů Číslo Název BK Sestava předního nárazníku Přední nárazník 1 3 AU Sestava předního rámu 1 31 Podložka 8,4 DIN Šroub M8x16 DIN Zástrčný klíč šestihranný 6, DIN

160 Obr Technologické schéma montáže Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy BK 159

161 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy BK po kompletaci-pohled 1 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy BK po kompletaci-pohled 2 160

162 3.64. Montáž BL sestavy dolního úchytu štítu Tab BL Sestava dolního úchytu štítu Použité díly Použité nářadí Číslo Název dílu Počet kusů Číslo Název BL Sestava dolního úchytu štítu Upínací T-kus Přední štít 1 40 Podložka 6,4 DIN Šroub M6x12 DIN Zástrčný klíč šestihranný 5, DIN 911 Obr Technologické schéma montáže 161

163 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy BL Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy BL po kompletaci 162

164 3.65. Montáž BM sestavy předního štítu Tab BM Sestava předního štítu Použité díly Použité nářadí Číslo Název dílu Počet kusů Číslo Název BM Sestava předního štítu 1 BL Sestava dolního úchytu štítu 1 1 AU Sestava předního rámu 1 2 I Sestava volantové tyče 1 40 Podložka 6,4 DIN Šroub M6x12 DIN Podložka 6,4 DIN Šroub M6x16 DIN Matice M6 DIN Zástrčný klíč šestihranný 5, DIN 911 Maticový klíč očkoplochý 10, DIN 3113 Obr Technologické schéma montáže 163

165 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy BM Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy BM po kompletaci-pohled 1 164

166 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy BM po kompletaci-pohled 2 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy BM po kompletaci-pohled 3 165

167 3.66. Montáž BN sestavy levé spojovací destičky ochranného rámu Tab BN Sestava levé spojovací destičky ochranného rámu Použité díly Použité nářadí Číslo Název dílu Počet kusů Číslo Název BN Sestava levé spojovací destičky ochranného rámu Spojovací plát 5,5x80x Spojovací destička levá Šroub M8x25 DIN Podložka 8,4 DIN Matice M8 DIN Spojovací V plát 5,5x79x Šroub M8x20 DIN Zástrčný klíč šestihranný 5, DIN 911 Maticový klíč očkoplochý 13, DIN 3113 Obr Technologické schéma montáže 166

168 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy BN Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy BN po kompletaci-pohled 1 Obr Vyobrazení použitých dílů sestavy BN po kompletaci-pohled 2 167

Technologie montáže elektrokáry

Technologie montáže elektrokáry VYSOKÁ ŠKOLA BÁŇSKÁ TECHNICKÁ UNIVERZITA OSTRAVA FAKULTA METALURGIE A MATERIÁLOVÉHO INŽENÝRSTVÍ Ústav progresivních technologií pro automobilový průmysl Technologie montáže elektrokáry Petr Tomčík Radim

Více

Tlačné pružiny. Všechny rozměry pružin uvedených v katalogu jsou standardizovány. Také jsou zde uvedena potřebná technická data.

Tlačné pružiny. Všechny rozměry pružin uvedených v katalogu jsou standardizovány. Také jsou zde uvedena potřebná technická data. Tlačné pružiny Všechny rozměry pružin uvedených v katalogu jsou standardizovány. Také jsou zde uvedena potřebná technická data. Každá pružina má své vlastní katalogové číslo. Při objednávce udávejte prosím

Více

Modul č. 1 Technologie montáže a metrologie

Modul č. 1 Technologie montáže a metrologie Modul č. 1 Technologie montáže a metrologie Úloha technologii montáže podvozku obsahující montáž přední, zadní nápravy, řízení, brzdového systému, zprovoznění podvozku Úloha na montáž hnacího agregátu

Více

USNESENÍ RADY PARDUBICKÉHO KRAJE R/1279/ jednání konané dne

USNESENÍ RADY PARDUBICKÉHO KRAJE R/1279/ jednání konané dne R/1279/10 Informace hejtmana a radních o činnosti 1. b ere na vědomí přednesené informace hejtmana a radních o činnosti od posledního jednání rady v. r. R/1280/10 Hospodaření Pardubického kraje v 1. pololetí

Více

USNESENÍ RADY PARDUBICKÉHO KRAJE R/1471/ jednání konané dne

USNESENÍ RADY PARDUBICKÉHO KRAJE R/1471/ jednání konané dne R/1471/10 Informace hejtmana a radních o činnosti Rada Pk projednala předloženou zprávu a 1. b ere na vědomí přednesené informace hejtmana a radních o činnosti od posledního jednání rady v. r. R/1472/10

Více

PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ APM 60 E KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ APM 60 E KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ APM 60 E KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Výrobce: MERON a.s., Masarykova 53, 742 45 Fulnek, Česká republika Datum vydání: duben 2009 O B S A H: Kapotáž pracího stroje Vnější buben Prací

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ K17/102H K20/102H K22/102HX K22/122HX 0-5500-874

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ K17/102H K20/102H K22/102HX K22/122HX 0-5500-874 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ KARSIT K17/102H K20/102H K22/102HX K22/122HX 2011 0-5500-874 SKUPINY STROJE page 1A MOTOR 17,5 HP S PŘÍSLUŠENSTVÍM 2 1B MOTOR 20/22 HP S PŘÍSLUŠENSTVÍM 4 2 PŘEDNÍ NÁPRAVA 6 3 ŘÍZENÍ

Více

Č.položky Název Cena bez DPH Cena s DPH 06 Balení EAN

Č.položky Název Cena bez DPH Cena s DPH 06 Balení EAN 0001212 KLEČE SPECIÁL 3 184,87 3 790,00 1 8592189059853 0002792 KARBURÁTOR 2923 PH NÁHR 3714 1 189,92 1 416,00 1 8592189051987 0002828 KOHOUT PALIVOVÝ GUTTBROD 255,46 304,00 2 8592189050058 0002872 KOHOUT

Více

Katalog náhradních dílů H13-I/K92 H15-I/K92 0-5500-847

Katalog náhradních dílů H13-I/K92 H15-I/K92 0-5500-847 Katalog náhradních dílů KARSIT H13-I/K92 H15-I/K92 2011 0-5500-847 SKUPINY STROJE str. 1 MOTOR S PŘÍSLUŠENSTVÍM 2 2 PŘEDNÍ NÁPRAVA 4 3 ŘÍZENÍ 6 4 POHON POJEZDU 8 5 ZAVĚŠENÍ SEČENÍ 10 6 SEČENÍ 12 7 OVLÁDÁNÍ

Více

KARSIT KATALOGNÁHRADNÍCHDÍLŮ SAMOJÍZDNÝ ŽACÍ STROJ H17-I/K102 H20-I/K102 H22-I/K102X

KARSIT KATALOGNÁHRADNÍCHDÍLŮ SAMOJÍZDNÝ ŽACÍ STROJ H17-I/K102 H20-I/K102 H22-I/K102X KATALOGNÁHRADNÍCHDÍLŮ SAMOJÍZDNÝ ŽACÍ STROJ KARSIT H17-I/K102 H20-I/K102 H22-I/K102X Výrobce: KARSIT HOLDING s.r.o. Jaromírova 91 551 01 Jaroměř CZECH REPUBLIC 2010 0-5500-594 SKUPINY STROJE str. 1A MOTOR

Více

ŠKOLNÍ DEN PRÁZDNINY DOVOLENÁ

ŠKOLNÍ DEN PRÁZDNINY DOVOLENÁ 0 1 Náměstí Míru af 25H 40H 55H af 25H 55H af 25H 55H af af 3 Na výstavišti ag 10H 25H 40H 55H ag 25H 55H ag 25H 55H ag ag 5 Václava Klementa ah 10H 25H 40H 55H ah 25H 55H ah 25H 55H ah ah 7 Městský stadion

Více

III SOKO zemědělské náhradní díly

III SOKO zemědělské náhradní díly skupina - Fortschritt E 303 tabulka č. 02 4131771912 303002.12 Pružina nekompletní skupina - Hnací kolo 1 195 Kč (E 302) 3,00 kg tabulka č. 03 4140751467 303003.14 Portálová hřídel 966 Kč 3,10kg 4131771375

Více

12/04 N/CZ 1.5.084.01

12/04 N/CZ 1.5.084.01 Kompaktní válce ISO 21287 Magnetický píst, dvojčinné Ø 20 až 125 mm Odpovídá ISO 21287 M/50 Spínače při upevnění nepřesahují roviny profilu Magnetický píst jako standard Těsnění zabezpečuje malé tření

Více

Zadní polonáprava s brzdovým bubnem a hřídelí

Zadní polonáprava s brzdovým bubnem a hřídelí Zadní polonáprava s brzdovým bubnem a hřídelí 1 Zadní polonáprava s brzdovým bubnem a hřídelí 1. 10-67-753 Úplná levá polonáprava do 17. série 1 110-30010 10-69-753 Úplná pravá polonáprava do 17. série

Více

JEDNODUŠE A PROSTĚ Tento katalog představuje v přehledném členění všechny potřebné technické údaje týkající se našich 8000 pružin.

JEDNODUŠE A PROSTĚ Tento katalog představuje v přehledném členění všechny potřebné technické údaje týkající se našich 8000 pružin. S oprávněnou hrdostí si Vám dovolujeme představit naši rozsáhlou nabídku pružin a per. Náš sortiment totiž zahrnuje přes 8000 standardních provedení pružin, které jsme schopni dodávat z našich skladů v

Více

PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ PAC 8-7M KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ PAC 8-7M KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ PAC 8-7M KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ List č. 1 (Počet stran 22) MERON a.s., Masarykova 53, 742 45 Fulnek, Česká republika Datum vydání: únor 2006 O B S A H: Plášť úplný Tabulka č. 1

Více

BDR 550. Verze 5 výroba od roku 2001 JEDNOBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 58 cm. Vladimír Bernklau

BDR 550. Verze 5 výroba od roku 2001 JEDNOBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 58 cm. Vladimír Bernklau BDR 550 Verze 5 výroba od roku 2001 JEDNOBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 58 cm Vladimír Bernklau Motorové jednotky BDR 550 Katalog íslo 03/Verze 5/Strana 2 Rozpis díl motorové jednotky A 9720607 MOTOROVÁ

Více

Studentská soutěž STOČ 2007. Kompletace podvozkové platformy automobilu Kaipan 57

Studentská soutěž STOČ 2007. Kompletace podvozkové platformy automobilu Kaipan 57 VŠB Technická univerzita Ostrava Fakulta strojní Katedra mechanické technologie 345 Studentská soutěž STOČ 2007 Kompletace podvozkové platformy automobilu Kaipan 57 Humlíček Tomáš Obsah práce: 1. Úvod...2

Více

Příloha č. 4_A_1 ke Smlouvě č

Příloha č. 4_A_1 ke Smlouvě č Seznam smluvních lékáren provozovaných poskytovatelem lékárenské péče IČ 28511298 v působnosti Regionální pobočky VZP ČR Praha, pobočky pro Hl. m. Prahu a Středočeský kraj, uzavřená s účinností od 1. 1.

Více

USNESENÍ RADY PARDUBICKÉHO KRAJE R/2474/16 76. jednání konané 30. 3. 2016

USNESENÍ RADY PARDUBICKÉHO KRAJE R/2474/16 76. jednání konané 30. 3. 2016 R/2474/16 Informace hejtmana a radních o činnosti 1. b e r e n a v ě d o m í informace hejtmana a radních od posledního jednání rady 2. d o p o r u č u j e ke schválení informace dle důvodové zprávy část

Více

Vedoucí zakázky. Technická kontrola. Ostrov - rekonstrukce VZT a úpravy kuchyně odsouzených

Vedoucí zakázky. Technická kontrola. Ostrov - rekonstrukce VZT a úpravy kuchyně odsouzených INDEX ZMĚNA DATUM JMÉNO PODPIS Vedoucí projektant Vedoucí zakázky Pluhař Martin Ing., CSc. Projektant BPO spol. s r.o. Lidická 1239 363 01 OSTROV Tel.: +420353675111 Fax: +420353612416 projekty@bpo.cz

Více

Termomixéry. Blokové termostaty. 3D třepačky. Orbitální třepačky. Odsávací systémy. Laboratorní přístroje

Termomixéry. Blokové termostaty. 3D třepačky. Orbitální třepačky. Odsávací systémy. Laboratorní přístroje Termomixéry Blokové termostaty 3D třepačky Orbitální třepačky Odsávací systémy Laboratorní přístroje Obsah Termomixéry Vše v jednom: ohřev, chlazení a míchání v jediném přístroji termomixéry jsou vaše

Více

cena za stručný popis dílu NOVÝ POUŽITÝ díl díl

cena za stručný popis dílu NOVÝ POUŽITÝ díl díl BRZDY PODVOZKY KOMPLETNÍ MOTOKÁRY tom-a-race položka PODVOZKY HAAS minikart Comer 80 60032 17409.28 Maranello RS2 honda 390 128992 40000 MS kart honda 390 119744 39515.52 CRG road rebel honda 390 131360

Více

Katalog náhradních dílů

Katalog náhradních dílů tr@bi.cz 2003 Katalog náhradních dílů Trabant Zpracoval: Michal Bidlo Obsah 1 Motor 4 1.1 Válec a kliková skříň...................................................... 4 1.2 Kliková hřídel..........................................................

Více

Seznam vozidel určených k vyřazení 2014 I. Várka

Seznam vozidel určených k vyřazení 2014 I. Várka Příloha č.1 k KRPA-149830-2/ČJ-2014-0000VZ-V Počet listů: 6 Seznam vozidel určených k vyřazení 2014 I. Várka Č. "B" Typ rok celkem DN Barva výr. km závada 1 30 865 Karosa C 734.1340 1991 160 792 modrá

Více

Seznam nepotřebného majetku. DN Barva výr. km závada

Seznam nepotřebného majetku. DN Barva výr. km závada Seznam nepotřebného majetku Č. "B" Typ rok celkem DN Barva výr. km závada RZ přepravník koní 1 5975 PK-221 1991 - šedá technický stav 7A2 34 16 Karosérie - rám a korba přepravníku původní. Rám zkorodovaný,

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Disk kola OC A4 27 Matice kola (5x) OC WH 002 26 Disk kola Zadní křídlo 183 OC PE 009 BN Výplň dveří ZL OC PI 002L 200 214 Okno boční zadní (2x) OC GL 002 180 Zrcátko L OC PE 007L

Více

CENÍK ND 2014 CENA 2014

CENÍK ND 2014 CENA 2014 CENÍK ND 2014 CENA 2014 Č.položky Název Balení Cena bez DPH 5340306 Třmen 1 762 9942543 LANKO POJEZDU - náhrada 9942585 +LK8820B - - 9944113 LANKO PLYNU - náhrada 9942507 - - 9944115 BOVDEN POJEZDU - náhrada

Více

W 2118 D D D D D D D D E Y D D D4053 1

W 2118 D D D D D D D D E Y D D D4053 1 W 2118 1 W 2118.11 D4051 1 2 Přední náprava D4052 1 3 Rotační lišta D3580 1 4 Páka zvedání D0861 1 5 Náboj D0354 1 6 Převodová skříň D3536 1 7 Převodová skříň D3536 1 8 Elektrovýzbroj D4002 1 9 Sedadlo

Více

LKE ENGINES R12 60 ccm KATALOG A CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2014

LKE ENGINES R12 60 ccm KATALOG A CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2014 KATALOG A CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2014 MOTOR Prodejní cena - Kč KÓD POZICE B.10.004.D Popis položky Motor LKE R12 - kompletní bez DPH 46 198,30 včetně DPH 55 900,00 VÁLEC A HLAVA VÁLCE 1 2 3 4 4 4 11 11

Více

BDR 700. DVOUBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005321A4 ZÁBĚR 700 mm - protisměrná převodovka foukaná kola

BDR 700. DVOUBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005321A4 ZÁBĚR 700 mm - protisměrná převodovka foukaná kola BDR 700 DVOUBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005321A4 ZÁBĚR 700 mm - protisměrná převodovka foukaná kola 06 / 2009 Motorová jednotka 13 22 12 23 11 9 14 10 1 8 21 20 16 7 BDR 700 Katalog č.10a / Verze 8 / Strana

Více

Automobily. 447 T Kód 04470101. Univerzální demontážní

Automobily. 447 T Kód 04470101. Univerzální demontážní 447 T Kód 04470 Univerzální demontážní zařízení na tlumiče K č 45.65 Kč 7.5 SAMOSTŘEDÍCÍ SYSTÉM Dvě horní ramena se přizp ůsobí také kuželovým a nevyrovnaným pružinám stlačením nezávislým na rozložení

Více

BDR 581 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581 SP SP - VARIÁTOR

BDR 581 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581 SP SP - VARIÁTOR BDR 581 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581 SP 0125316SP - VARIÁTOR 03/2013 Motor, úchyt motoru 12 11 13 1 9946902 MOTOR BRIGGS 850 SERIES 1 2 9710403 ŘEMENICE MOTORU SESTAVA 1 3 9463709 PŘÍRUBA SESTAVA LAKOVANÁ 1

Více

BDR 550 JEDNOBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005315 AU4 ZÁBĚR 550

BDR 550 JEDNOBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005315 AU4 ZÁBĚR 550 BDR 550 JEDNOBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005315 AU4 ZÁBĚR 550 03 / 2013 0005315AU4 Motorová jednotka 13 22 12 23 11 9 14 10 1 8 21 20 16 7 7 19 25 18 BDR 550 Katalog č.03a / Verze 6 / Strana 2 0005315AU4

Více

KATALOG DÍLŮ MANIPULAČNÍ ZAŘÍZENÍ PRO HALOVÉ SENÍKY ND 3-011

KATALOG DÍLŮ MANIPULAČNÍ ZAŘÍZENÍ PRO HALOVÉ SENÍKY ND 3-011 0 KATALOG DÍLŮ MANIPULAČNÍ ZAŘÍZENÍ PRO HALOVÉ SENÍKY ND 3-011 Dodavatelem náhradních dílů je firma AGRA-BOHEMIA, a.s. se sídlem v Přelouči. Jako náhradní díly jsou dodávány díly označené +. 1 2 Manipulační

Více

TECHNICKÁ ZPRÁVA ELEKTROINSTALACE

TECHNICKÁ ZPRÁVA ELEKTROINSTALACE TECHNICKÁ ZPRÁVA ELEKTROINSTALACE 1. Základní údaje 1.1. Rozsah projektu Předmětem této projektové dokumentace je dokumentace pro výběr zhotovitele akce Stavební úpravy MŠ Pražská 1908/2a, Svitavy SO 02

Více

M/146000, M/146100, M/146200 LINTRA PLUS

M/146000, M/146100, M/146200 LINTRA PLUS M/46000, M/4600, M/4600 LINTRA PLUS Bezpístnicové válce Dvojčinné, magnetický a nemagnetický píst - Ø 6 až 80 mm Nové odlehčené provedení výlisku s univerzálními montážními drážkami Osvědčený a patentovaný

Více

Obsah. Kapitola 1B Běžná údržba a opravy naftové modely... 41. Kapitola 1A Běžná údržba a opravy benzínové modely... 25

Obsah. Kapitola 1B Běžná údržba a opravy naftové modely... 41. Kapitola 1A Běžná údržba a opravy benzínové modely... 25 Obsah Orientace v knize... 10 Popis vozidla... 11 Bezpečnostní pokyny... 12 Opravy během jízdy... 13 Nouzové startování... 14 Výměna kola... 15 Demontáž a výměna kola... 15 Hledání netěsností... 16 Odtahování

Více

Kompaktní válce ADVU/AEVU

Kompaktní válce ADVU/AEVU Kompaktní válce ADVU/AEVU pro nové konstrukce používejte ADN/AEN 50% úspora místa při stejné síle oproti srovnatelným válcům dle norem ISO 15552, ISO 6432 zdvih až 400 mm Vybrané typy v souladu se směrnicí

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 4. část: SPOJKA, PŘEVODOVKA, DIFERENCIÁL. Spojka

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 4. část: SPOJKA, PŘEVODOVKA, DIFERENCIÁL. Spojka Spojka 1 Spojka 1. 10-122-7051 Úplný štít s přítlačným kotoučem smontovaný do 5. série 1 110-150070 1. 10-126-7051 Úplný štít s přítlačným kotoučem smontovaný od 6. do 16. série 1 110-150071 1. 10-130-7051

Více

Válec pístní tyče Normované válce ISO 15552, série TRB. Katalogová brožurka

Válec pístní tyče Normované válce ISO 15552, série TRB. Katalogová brožurka ISO 15552, série TRB Katalogová brožurka 2 ISO 15552, série TRB Válec zakotvení Přípoje: G 1/8 - G 1/2 Dvojčinný S magnetickým pístem Tlumení: pneumaticky, nastavitelný Pístní tyč: Vnější závit Volitelně

Více

Školení Počet účastníku za útvar IV.

Školení Počet účastníku za útvar IV. 1 1 A B D E F G H I J K L M N O P Q R U V W X Y Z AA AB Příloha č. 5 k č.j.: MV-50-/VZ- pořad Školení Počet účastníku za útvar IV. V. VI. VII. číslo Počet dní ÚOOZ ÚOKFK NPC OPKPI OKRI ÚZ Celkem 1 2 2

Více

DS-521D Líza Číslo dílu:

DS-521D Líza Číslo dílu: 0 Poz. 0 ND Samolepka VAI (0x) SAMOLEPKA LÍZA Štítek DS-D Podložka B, Šroub Mx Kryt EN sestava Šroub Mx Šroub ST,x-C-AL Šroub Mx0 Kryt převodovky spodní Podložka, Šroub Mx KYT PŘEVODOVKY horní Podložka,

Více

1. OBSAH str. 2. PRÁVNÍ DOKUMENTACE 3. PROJEKTOVÉ PODKLADY

1. OBSAH str. 2. PRÁVNÍ DOKUMENTACE 3. PROJEKTOVÉ PODKLADY 1. OBSAH str. 1. Obsah 1 2. Právní dokumentace 1 3. Projektové podklady 1 4. Provozní parametry zařízení 1 5. Předmět a rozsah projektu 2 6. Popis zařízení 2 7. Bezpečnost a ochrana zdraví při práci 5

Více

TECHNICKÝ MANUÁL. Škoda Octavia Cup spec. 2016 verze 01.14/03

TECHNICKÝ MANUÁL. Škoda Octavia Cup spec. 2016 verze 01.14/03 TECHNICKÝ MANUÁL Škoda Octavia Cup spec. 2016 verze 01.14/03 Obsah 1. Základní informace 1.1. Rozměry a hmotnosti 1.2. Identi kace vozu a dílů 1.3. Provozní kapaliny 2. Rozměry a hmotnosti Provozní kapaliny

Více

2. PRÁVNÍ DOKUMENTACE

2. PRÁVNÍ DOKUMENTACE 1. OBSAH str. 1. Obsah 1 2. Právní dokumentace 1 3. Projektové podklady 1 4. Provozní parametry zařízení 1 5. Předmět a rozsah projektu 1 6. Popis zařízení 2 7. Bezpečnost a ochrana zdraví při práci 5

Více

X76, a FÁZE TVORBY TECHNICKÉ DOKUMENTACE 2

X76, a FÁZE TVORBY TECHNICKÉ DOKUMENTACE 2 3 Dolní část vozidla 30A OBECNÉ ÚDAJE 31A PŘEDNÍ NOSNÉ PRVKY 33A ZADNÍ NOSNÉ PRVKY 35A KOLA A PNEUMATIKY 36A SESTAVA ŘÍZENÍ 36B POSILOVAČ ŘÍZENÍ 37A OVLÁDÁNÍ MECHANICKÝCH PRVKŮ 38C PROTIBLOKOVACÍ SYSTÉM

Více

============================== E1 TECHNICKÝ POPIS EI ==========================

============================== E1 TECHNICKÝ POPIS EI ========================== ============================== E1 TECHNICKÝ POPIS EI ========================== AKCE INVESTOR MÍSTO OKRES : STAVEBNÍ ÚPRAVY RD POLNÁ č.p.268 k.ú. POLNÁ U ČESKÉHO KRUMLOVA : VLS-ČR sp, divize HORNÍ PLANÁ

Více

P R Ů V O D N Í Z P R Á V A

P R Ů V O D N Í Z P R Á V A Název a místo opravy: Stupeň dokumentace: N á v r h o p r a v y - r e a l i z a c e Předpokládaný rok výstavby: 2 0 16 Akce obsahuje: 1) Veřejné osvětlení P R Ů V O D N Í Z P R Á V A k opravě Investor

Více

USNESENÍ ZASTUPITELSTVA PARDUBICKÉHO KRAJE Z/286/ jednání konané dne

USNESENÍ ZASTUPITELSTVA PARDUBICKÉHO KRAJE Z/286/ jednání konané dne Z/286/11 Informace hejtmana o činnosti rady Zastupitelstvo Pk projednalo předloženou zprávu a 1. bere na vě domí informace o činnosti Rady Pardubického kraje v. r. Z/287/11 Záležitosti rozpočtu Pk v roce

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 8. část: ELEKTRICKÁ VÝSTROJ VOZU. Elektrické příslušenství

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 8. část: ELEKTRICKÁ VÝSTROJ VOZU. Elektrické příslušenství Elektrické příslušenství 1 Elektrické příslušenství Poz. Číslo dílu Název dílu Kusů Obchodní číslo 1. 10-124-4045 Pojistková skříňka 1 110-939380 9450.34 2. 10-163-3066 Držák pojistkové skříňky smaltovaný

Více

BDR 581 SL. ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581SL BELLA 1/2011 od roku 2011. Vladimír Bernklau

BDR 581 SL. ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581SL BELLA 1/2011 od roku 2011. Vladimír Bernklau BDR 581 SL ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581SL BELLA 1/2011 od roku 2011 Vladimír Bernklau Motor, úchyt motoru 12 11 1 9946914 MOTOR HONDA GCV160, 5,5 HP 4T OHC1Z 1 2 4051913 ŘEMENICE MOTORU 1 3 9463709 PŘÍRUBA

Více

TEDOM a.s. DIVIZE MOTORY OBSAH: POČET LISTŮ: 20 LIST: 1 ČÍSLO PŘEDPISU: 61-0 - 0250 NÁZEV: MONTÁŽNÍ PŘEDPIS

TEDOM a.s. DIVIZE MOTORY OBSAH: POČET LISTŮ: 20 LIST: 1 ČÍSLO PŘEDPISU: 61-0 - 0250 NÁZEV: MONTÁŽNÍ PŘEDPIS POČET LISTŮ: 20 LIST: 1 ČÍSLO PŘEDPISU: 61-0 - 0250 INDEX l NÁZEV: MONTÁŽNÍ PŘEDPIS OBSAH: list číslo I. Montáž vík ložisek klikového hřídele... 2 II. Výběr těsnění hlav válců... 3 III. Utahování šroubů

Více

Radioizotopové. 166 Přehled PROTRAC 170 FIBERTRAC 172 SOLITRAC 174 POINTRAC 176 MINITRAC 178 WEIGHTRAC 180 VEGASOURCE. 184 Radioaktivní zdroj

Radioizotopové. 166 Přehled PROTRAC 170 FIBERTRAC 172 SOLITRAC 174 POINTRAC 176 MINITRAC 178 WEIGHTRAC 180 VEGASOURCE. 184 Radioaktivní zdroj Radioizotopové 166 Přehled PROTRAC 170 FIBERTRAC 172 SOLITRAC 174 POINTRAC 176 MINITRAC 178 WEIGHTRAC 180 VEGASOURCE 184 Radioaktivní zdroj 185 Montážní držák, Vodní/Vzduchové chlazení 165 Přehled PROTRAC

Více

Přepínací ventily SSR 6-3 Zpětné ventily, přímo ovládané RK / RB 6-5 CS 6-9 SPZBE 6-11 SPV / SPZ 6-13 C4V. 6-15 Zpětné ventily, nepřímo ovládané CPS

Přepínací ventily SSR 6-3 Zpětné ventily, přímo ovládané RK / RB 6-5 CS 6-9 SPZBE 6-11 SPV / SPZ 6-13 C4V. 6-15 Zpětné ventily, nepřímo ovládané CPS Obsah Kapitola : Zpětné ventily Řada Popis Velikost Montáž Strana Parker Standard DIN / ISO 1/8 1/4 3/8 1/2 3/4 1 0 10 1 25 32 Přepínací ventily SSR -3 Zpětné ventily, přímo ovládané RK / RB -5 CS -9 SPZBE

Více

Řada Popis Velikost Těleso Strana Tlakové ventily, manuální řízení R4V R4R. 10-3 10-9 Tlakové ventily, proporcionální řízení R4V*P2 R4R*P2

Řada Popis Velikost Těleso Strana Tlakové ventily, manuální řízení R4V R4R. 10-3 10-9 Tlakové ventily, proporcionální řízení R4V*P2 R4R*P2 Obsah Kapitola : Ventily pro montáž do potrubí Řada Popis Velikost Těleso Strana Tlakové ventily, manuální řízení R4V R4R Pojistné funkce Tlakové redukční funkce -3-9 Tlakové ventily, proporcionální řízení

Více

Kyvné pohony Série 6400. Miniaturní kompaktní suporty Série 6700. Tlumiče nárazu Série 6900

Kyvné pohony Série 6400. Miniaturní kompaktní suporty Série 6700. Tlumiče nárazu Série 6900 Manipulace Série 000 SpA 4050 LURANO (BG) - Italia Via Cascina Barbellina, 0 Tel. 035/49777 Fax 035/49740 035/4974 http://www.pneumaxspa.com CAP. SOC...700.000 I.V. R.E.A. BERGAMO N. 0798 R.E.A. MILANO

Více

Návrh. VYHLÁŠKA ze dne 2004, kterou se stanoví rozsah údajů, které musí obsahovat žádost o udělení oprávnění k využívání rádiových kmitočtů

Návrh. VYHLÁŠKA ze dne 2004, kterou se stanoví rozsah údajů, které musí obsahovat žádost o udělení oprávnění k využívání rádiových kmitočtů Návrh VYHLÁŠKA ze dne 2004, kterou se stanoví rozsah údajů, které musí obsahovat žádost o udělení oprávnění k využívání rádiových kmitočtů Český telekomunikační úřad stanoví podle 149 odst. 5 zákona č..../2004

Více

H ř í š k o v prodloužení veřejného osvětlení. Jaroslav Kovařík, Ing. Miroslav Souček/ 0402282. bude určen výběrovým řízením

H ř í š k o v prodloužení veřejného osvětlení. Jaroslav Kovařík, Ing. Miroslav Souček/ 0402282. bude určen výběrovým řízením Číslo zakázky: 069 2014 A 1 Základní identifikační údaje : A. Průvodní zpráva Název stavby : H ř í š k o v prodloužení veřejného osvětlení Místo stavby obec/kraj : Investor : IČO/DIČ : Zpracovatel projektu

Více

Obsah 13 Manžety hnacích poloos 14 Matky kol 15 Jízdní zkouška Orientace v knize... 12 Všeobecná nebezpečí... 13 Zvláštní nebezpečí...

Obsah 13 Manžety hnacích poloos 14 Matky kol 15 Jízdní zkouška Orientace v knize... 12 Všeobecná nebezpečí... 13 Zvláštní nebezpečí... Obsah Orientace v knize... 12 Všeobecná nebezpečí... 13 Zvláštní nebezpečí... 13 Opravy na silnici... 15 Nelze nastartovat motor, startér se neotáčí... 15 Nelze nastartovat motor, i když startér normálně

Více

Seznam vozidel Č. "B" TYP ROK VÝR. CELKEM KM BARVA DN, ZÁVADA RZ

Seznam vozidel Č. B TYP ROK VÝR. CELKEM KM BARVA DN, ZÁVADA RZ Seznam vozidel Příloha k č.j. MV-139104-2/OSM-2014 Č. "B" TYP ROK VÝR. CELKEM KM BARVA DN, ZÁVADA RZ 1 60 438 Ford Transit 1995 266400 bílá silná koroze AY 13-64 Motor původní. Stav a výkon motoru odpovídá

Více

Typ vozidla. Poř.č. Vlastník a držitel IČ Tovární značka

Typ vozidla. Poř.č. Vlastník a držitel IČ Tovární značka Poř.č. Vlastník a držitel IČ Tovární značka Typ vozidla 3307 Česká republika - Ministerstvo zemědělství 00020478 ŠKODA Yeti 2.0TDI CR DPF Active 4x4 3308 Česká republika - Ministerstvo zemědělství 00020478

Více

TECHNICKÝ PŘEDPIS RSK KART

TECHNICKÝ PŘEDPIS RSK KART TECHNICKÝ PŘEDPIS RSK KART MASCOM CUP 2016 Nedílnou součástí tohoto Technického předpisu je technopis dílů RSK TRADE s.r.o. V poháru MASCOM CUP mohou startovat pouze vozidla RSK Kart, vyrobená firmou RSK

Více

8 Obsah kapitoly. Briggs Honda Vari, Jikov Gutbrod Ojnice vhodné pro stroje rozděleno dle výrobců

8 Obsah kapitoly. Briggs Honda Vari, Jikov Gutbrod Ojnice vhodné pro stroje rozděleno dle výrobců Katalog výrobků 2016-2017 Obsah kapitoly Spojky odstředivé vhodné pro stroje rozděleno dle výrobců Jikov Vari Agzat Pružiny spojek Bubínky spojek Výfuky motorů vhodné pro stroje rozděleno dle výrobců Brigs

Více

POUŽITÍ PRACOVNÍ PODMÍNKY PRACOVNÍ REŽIM. Třídy vnějších vlivů Základní charakteristiky - výňatek z ČSN 33 2000-3 (mod.

POUŽITÍ PRACOVNÍ PODMÍNKY PRACOVNÍ REŽIM. Třídy vnějších vlivů Základní charakteristiky - výňatek z ČSN 33 2000-3 (mod. POUŽITÍ Servomotory ODACT OK jsou určeny k přestavování ovládacích orgánů vratným otočným pohybem s úhlem natočení výstupní části do 90 včetně případů, kde se vyžaduje těsný uzávěr v koncových polohách.

Více

O B S A H Z M Ě N Y: 1. PŘIPOJENÍ OBJEKTŮ NA ROZVOD ELEKTRICKÉ ENERGIE 2. VŠEOBECNÉ ÚDAJE 3. ZÁVĚR 1. PŘIPOJENÍ OBJEKTŮ NA ROZVOD ELEKTRICKÉ ENERGIE:

O B S A H Z M Ě N Y: 1. PŘIPOJENÍ OBJEKTŮ NA ROZVOD ELEKTRICKÉ ENERGIE 2. VŠEOBECNÉ ÚDAJE 3. ZÁVĚR 1. PŘIPOJENÍ OBJEKTŮ NA ROZVOD ELEKTRICKÉ ENERGIE: O B S A H Z M Ě N Y: 1. PŘIPOJENÍ OBJEKTŮ NA ROZVOD ELEKTRICKÉ ENERGIE 2. VŠEOBECNÉ ÚDAJE 3. ZÁVĚR 1. PŘIPOJENÍ OBJEKTŮ NA ROZVOD ELEKTRICKÉ ENERGIE: Objekt je napájen ze stávajícího distribučního rozvodu

Více

Obsah Orientace v knize Zapalovací svíčky Popis vozidla Vložka vzduchového fi ltru Kontrola opotřebení zadních brzdových čelistí a bubnů

Obsah Orientace v knize Zapalovací svíčky Popis vozidla Vložka vzduchového fi ltru Kontrola opotřebení zadních brzdových čelistí a bubnů Prelims Obsah 5 Obsah Orientace v knize... 10 Popis vozidla... 11 Bezpečnostní pokyny... 12 Opravy během jízdy... 13 Nouzové startování... 14 Výměna kola... 15 Hledání netěsností... 16 Odtahování vozidla...

Více

BDR 700. Verze 7 výroba od roku 2004 v DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm - oboustranný emen. Vladimír Bernklau

BDR 700. Verze 7 výroba od roku 2004 v DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm - oboustranný emen. Vladimír Bernklau BDR 700 Verze 7 výroba od roku 2004 v.. 18882 DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm - oboustranný emen Vladimír Bernklau 0005321 Motorové jednotky schéma BDR 700 Katalog íslo 10/Verze 7/Strana 2 0005321

Více

III SOKO zemědělské náhradní díly

III SOKO zemědělské náhradní díly skupina - Rám ŽTR 165 skupina č. 01 99850010 165001.01 Oko 19421116 165001.04 Pouzdro skupina - Disk 762 Kč 88 Kč 1,50kg skupina č. 02 98547006 165002.01 Talíř skupina - Ústrojí žací 3 266 Kč 23,0kg skupina

Více

Ceník náhradních dílů Octavia Cup 2016 Uvedené ceny neobsahují DPH

Ceník náhradních dílů Octavia Cup 2016 Uvedené ceny neobsahují DPH 1 OC BK 001 KR L Brzdový kotouč přední levý CP4542-142/143CG12 AP Racing 8 530 Kč 2 OC BK 001 KR R Brzdový kotouč přední pravý CP4542-142/143CG12 AP Racing 8 530 Kč 3 OC BK 002 F Adaptér brzdového kotouče

Více

Pouzdro zdroje. Přehled Strana 230 VEGASOURCE Strana 232 Radioaktivní zdroj Strana 236 Montážní držák Strana 237 AL-CS

Pouzdro zdroje. Přehled Strana 230 VEGASOURCE Strana 232 Radioaktivní zdroj Strana 236 Montážní držák Strana 237 AL-CS Pouzdro zdroje 11 Přehled Strana 230 VEGASOURCE Strana 232 Radioaktivní zdroj Strana 236 Montážní držák Strana 237 229 VEGASOURCE Pouzdro zdroje radioaktivního záření Měřicí princip Pouzdro zdroje se skládá

Více

Válce dle norem DNC, ISO 15552

Válce dle norem DNC, ISO 15552 -V- novinka měch DADB Válce dle norem DNC, ISO 15552 hlavní údaje Všeobecné údaje DIN Válec dle norem ISO 15552 (odpovídá zrušeným normám ISO 6431, DIN ISO 6431, VDMA 24 562, NF E 49 003.1 a UNI 10290)

Více

Katalog a ceník dílů HW TRIKES

Katalog a ceník dílů HW TRIKES Katalog a ceník dílů HW TRIKES č. zboží název zboží cena bez DPH DPH cena s DPH 16082 Alternátor- matka, podložka, řemenice chrom 177,69 37,31 215,00 21018 Alternátor s relé 8.194,21 1.720,79 9.915,00

Více

Projektová kancelář Sokolská 199 Liberec 1, 460 01, Tel. +420 482 736 374, IČO: 25424491

Projektová kancelář Sokolská 199 Liberec 1, 460 01, Tel. +420 482 736 374, IČO: 25424491 1. Rozsah a podklady Tento projekt řeší silnoproudou elektroinstalaci rekonstrukce kotelny kino Český Dub v rozsahu realizační dokumentace. Při návrhu technického řešení se vycházelo z půdorysných plánů

Více

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120/100 JUPITER 120/90

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120/100 JUPITER 120/90 Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120/100 JUPITER 120/90 Servisní katalog náhradních dílů 2014 www.opall-agri.cz Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí

Více

PROSTŘEDKY OSOBNÍHO ZAJIŠTĚNÍ PROTI PÁDU

PROSTŘEDKY OSOBNÍHO ZAJIŠTĚNÍ PROTI PÁDU PROSTŘEDKY OSOBNÍHO ZAJIŠTĚNÍ PROTI PÁDU PRONOVO, S.R.O. DRUŽSTEVNÍ 9A 370 06 ČESKÉ BUDĚJOVICE Tel/Fax: 387 204 390 Mobil: 602 451 365-6 mail: pronovo@ pronovo.cz PRONOVO, S.R.O. RATIBOŘSKÁ 177 747 05

Více

Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180. Servisní katalog náhradních dílů EUROPA 160, 180 CZ : +420 737 245 938 SK : +421 337 718 805

Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180. Servisní katalog náhradních dílů EUROPA 160, 180 CZ : +420 737 245 938 SK : +421 337 718 805 Servisní katalog náhradních dílů Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180 Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180 Europa 160 5-7 radličný,

Více

SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU. 8 9,90 12,00 19 240371 Šroub IMBUS M6x60 mm (utahovací moment 10 NM)

SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU. 8 9,90 12,00 19 240371 Šroub IMBUS M6x60 mm (utahovací moment 10 NM) ROTAX KÓD Popis položky SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU POČET KS Prodejní cena - Kč bez DPH včetně DPH 1-2 ###295913 Skříň motoru - kompletní 1 10 057,85 12 170,00 2 632010 Centrážní pouzdro

Více

D.1.4.3 SILNOPROUDÁ ELEKTROTECHNIKA

D.1.4.3 SILNOPROUDÁ ELEKTROTECHNIKA D.1.4.3 SILNOPROUDÁ ELEKTROTECHNIKA Akce: Novostavba rodinného domu, včetně inženýrských sítí, vsakovacího objektu dešťových vod, žumpy, zpevněných ploch a oplocení na pozemku parc. č. 1385/104 a 1385/85

Více

Údaje o tlaku přetlak. M10x1,25 M10x1,25 M12x1,25 M12x1,25 M16x1,5 M16x1,5. ) závit na pístnici u stavební řady NZ.../...-AG

Údaje o tlaku přetlak. M10x1,25 M10x1,25 M12x1,25 M12x1,25 M16x1,5 M16x1,5. ) závit na pístnici u stavební řady NZ.../...-AG Technické změny vyhrazeny Veličiny podle VDI 3292 Veličina Všeobecně Název Značka Jednotka Poznámka Údaje o tlaku přetlak válec s pístnicí Řada NZ 6, NZ 7, NZ 8 Konstrukční provedení dvojčinné bez tlumení

Více

PRACÍ STROJE UNIMAC KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

PRACÍ STROJE UNIMAC KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRACÍ STROJE UNIMAC KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Dodavatel: MERON a.s., Masarykova 53, 742 45 Fulnek, Česká republika Datum vydání: červen 2007 OBSAH: Dle tohoto katalogu je možno objednávat náhradní díly pro

Více

Spojka Obsah 18. Strana SPOJKA. - Spojka s hydraulickým ovládáním 2

Spojka Obsah 18. Strana SPOJKA. - Spojka s hydraulickým ovládáním 2 Obsah Strana SPOJKA - Spojka s mechanickým ovládáním 1 - Spojka s hydraulickým ovládáním 2 - Demontáž a montáž 5 - Obložení - přítlačný kotouč 5 - Vypínací ložisko spojky 6 - Hřídel vypínací vydlice 6

Více

Převodovky kuželové a šnekové

Převodovky kuželové a šnekové Převodovky kuželové a šnekové Obsah Kuželové převodovky typ R3 389 Kuželové převodovky typ LMA 394 Kuželové převodovky typ BG 396 Šnekové převodovky 435 388 Převodovky kuželové a šnekové Vydání 2015 Tiskové

Více

PPR SYSTÉM CENÍK Kč. Platnost od 01.03.2014. Stránka 1

PPR SYSTÉM CENÍK Kč. Platnost od 01.03.2014. Stránka 1 TRUBKY Trubka S 2,5 (PN 20) 4 m 16x2,7 m 101016 0,11 0,28 160 19,70 20x3,4 m 101020 0,17 0,44 100 26,30 25x4,2 m 101025 0,27 0,73 60 41,30 32x5,4 m 101032 0,43 1,10 40 65,70 40x6,7 m 101040 0,67 1,83 24

Více

Ceník náhradních dílů 2014-III.

Ceník náhradních dílů 2014-III. Ceník náhradních dílů 2014-III. 2 Obsah PŘÍSLUŠENSTVÍ Příslušenství k umyvadlovým a dřezovým sifonům 4 Záchodové sedátko 4 Šroub kompletní 4 Těsnění k WC kombi 4 Příslušenství k napouštěcím a vypouštěcím

Více

Pneumatické válce HAFNER

Pneumatické válce HAFNER Pneumatické válce HAFNER výrobce: Hafner - Pneumatik Krämer KG Stammheimer Strasse 10 D - 70806 Kornwestheim tel.:+49 7154 82 72 60 fax:+49 7154 82 72 68 e-mail: info@hafner-pneumatik.de www.hafner-pneumatik.com

Více

ABG GOLF MOTOR VZDUCHOVÝ FILTR

ABG GOLF MOTOR VZDUCHOVÝ FILTR Rozpad ND výrobků ABG - 2011 Obsah ABG Golf Motor....... 3-9 ABG Golf Tělo..... 10-17 ABG 100........... 18-20 ABG 150........... 21-23 ABG 210........... 24-26 ABG 220........... 27-32 ABG 260...........

Více

PRACÍ STROJE UNIMAC KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

PRACÍ STROJE UNIMAC KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRACÍ STROJE UNIMAC KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Dodavatel: MERON a.s., Masarykova 53, 742 45 Fulnek, Česká republika Datum vydání: červen 2007 OBSAH: Dle tohoto katalogu je možno objednávat náhradní díly pro

Více

VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. REKONSTRUKCE OSVĚTLOVACÍ SOUSTAVY HLAVNÍ PLOCHY V OBJEKTU ČEZ ARÉNA

VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. REKONSTRUKCE OSVĚTLOVACÍ SOUSTAVY HLAVNÍ PLOCHY V OBJEKTU ČEZ ARÉNA VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. REKONSTRUKCE OSVĚTLOVACÍ SOUSTAVY HLAVNÍ PLOCHY V OBJEKTU ČEZ ARÉNA A. PRŮVODNÍ ZPRÁVA B. SOUHRNNÁ TECHNICKÁ ZPRÁVA Dokumentace pro provádění stavby Obsah projektové dokumentace :

Více

BDR 583 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 583 SLEV MODEL 2013

BDR 583 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 583 SLEV MODEL 2013 BDR 583 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 583 SLEV MODEL 2013 01/2013 Motor, úchyt motoru 12 11 13 1 N010297 MOTOR BRIGGS 950E SERIES 1 2 9710403 ŘEMENICE MOTORU SESTAVA 1 3 9463709 PŘÍRUBA SESTAVA LAKOVANÁ 1 4 1012410

Více

náhradní díly pro obilní kombajn

náhradní díly pro obilní kombajn skupina - Prstová lišta Fortschritt MDW/E 527 tabulka č. 01 4260714174 527001.04 Dvojprst 239 Kč 0,60 kg 4260714190 527001.11 Lišta 62 Kč 0,20 kg 021189307 527001.31 Žací kosa - 6 m 6 759 Kč 14,50 kg 4260714221

Více

1. Všeobecná část. 2. Technická část

1. Všeobecná část. 2. Technická část DŮM JEDNÍM TAHEM RODINNÝ DŮM RD-18 POSEIDÓN 2 1. Všeobecná část 1.1. Předmět projektu Projektem je řešena elektroinstalace panelového rodinného domu. Tento projekt je zpracován pro účely vydání stavebního

Více

USNESENÍ ZASTUPITELSTVA PARDUBICKÉHO KRAJE Z/186/ jednání konané dne

USNESENÍ ZASTUPITELSTVA PARDUBICKÉHO KRAJE Z/186/ jednání konané dne PARDUBICKÝ KRAJ USNESENÍ ZASTUPITELSTVA PARDUBICKÉHO KRAJE Z/186/14 10. jednání konané dne 19.6.2014 Informace hejtmana o činnosti Rady Pardubického kraje Zastupitelstvo Pk projednalo předloženou zprávu

Více

Ceník náhradních dílů 2015-I.

Ceník náhradních dílů 2015-I. Ceník náhradních dílů 2015-I. Platný od 1. 4. 2015 2 Obsah Ceník náhradních dílů 2015 PŘÍSLUŠENSTVÍ Příslušenství k umyvadlovým a dřezovým sifonům 4 WC sedátko 4 Šroub kompletní 4 Těsnění k WC kombi 4

Více

TECHNICKÉ ÚDAJE - PODVOZEK 88

TECHNICKÉ ÚDAJE - PODVOZEK 88 TECHNICKÉ ÚDAJE - PODVOZEK 88 Rám Vidlice Zdvih pružiny Osazení vidlice Pružná vzpěra Brzda Brzdové kotouče - průměr Hranice opotřebení brzdových kotoučů Tlak vzduchu v pneumatikách pro jízdu v terénu

Více

Škoda Octavia. Hodnocení 61% Základní informace. Protokol kontroly technického stavu vozu. Kompletní servis při prodeji a nákupu ojetého vozu.

Škoda Octavia. Hodnocení 61% Základní informace. Protokol kontroly technického stavu vozu. Kompletní servis při prodeji a nákupu ojetého vozu. Protokol kontroly technického stavu vozu Škoda Octavia Datum kontroly 26.04.2016 Kód technika UZ0006 Základní informace Rok výroby 2003 Hodnocení 61% Dokumenty 71 % Počet km 304 360 km 50 % Fastback, 5

Více

Sokolov Rokycanova 1929, Městský úřad Sokolov Budova B DPS Bc. Jaroslav Skůra. D1.4.2. Zařízení silnoproudé elektrotechniky zak. č.

Sokolov Rokycanova 1929, Městský úřad Sokolov Budova B DPS Bc. Jaroslav Skůra. D1.4.2. Zařízení silnoproudé elektrotechniky zak. č. 1. PŘIPOJENÍ TECHNOLOGIE CHLAZENÍ NA ROZVOD ELEKTRICKÉ ENERGIE: Z důvodu navýšení chladícího výkonu a výměně chladící technologie v objektu MÚ v Sokolově dojde z hlediska napájení elektrickou energií k

Více

III SOKO zemědělské náhradní díly

III SOKO zemědělské náhradní díly skupina - Schumacher Fortschritt MDW/E 524 náhradní díly pro obilní kombajn WWW.SOKO.CZ tabulka č. 01 4260714174 524001.04 Dvojprst 239 Kč (E525 E527) 0,60 kg 4261715414 524001.91 Kosa Schumacher 48. nožů

Více

http://skoda.datriware.com

http://skoda.datriware.com NÁVOD K OBSLUZE A ÚDRŽBĚ ŠKODA 130 RS DOPLNĚK NÁVODU K OBSLUZE A ÚDRŽBĚ OSOBNÍHO VOZU SKODA 110R (1. vydání 1976 1977) AUTOMOBILOVÉ ZÁVODY, NÁRODNÍ PODNIK, MLADA BOLESLAV Vůz ŠKODA 130 RS je odvozen ze

Více

TL 2000 Sting Sport Ilustrovaný katalog náhradních dílů ILUSTROVANÝ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ TL 2000. Sting Sport

TL 2000 Sting Sport Ilustrovaný katalog náhradních dílů ILUSTROVANÝ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ TL 2000. Sting Sport ILUSTROVANÝ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ TL 2000 Sting Sport Číslování kapitol k a p i t o l a - 0 1 - k a p i t o l a - 0 2 - k a p i t o l a - 0 3 - k a p i t o l a - 0 4 - k a p i t o l a - 0 5 - k a p i

Více