Úvod. Informační centrum v Klatovech

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Úvod. Informační centrum v Klatovech"

Transkript

1 Úvod Informační centrum Klatovy, které již působí třetím rokem, prožilo rok, který byl pracovně velmi náročný. Díky odvedené práci a účastí se na akcích, se úroveň organizace posunula opět o krok dopředu. Základní nabídka informačních služeb se realizovala v obdobném duchu jako v letech předcházejících. Nově byl přiinstalován infobox před vchodem do informačního centra, který slouží k podání informací pro zákazníky po dobu 24 hodin. Jako každý rok, tak i tento se vydaly nové propagační materiály - ve třech světových jazycích (němčina, čeština, angličtina), které se v průběhu roku osvědčily za velmi praktické. Patří mezi ně UBYTOVÁNÍ v Klatovech a okolí, CYKLOTRASY (Klatovy-Cham, Cham-Klatovy) a TIPY NA VÝLETY. Informační centrum se během roku velmi aktivně zapojovalo do prezentačních akcí, což bylo velkým přínosem pro pracovnice a taktéž pro informační centrum. Finančním přínosem je také grantová podpora z programu Interreg IIIA. Z tohoto finančního zdroje byly hrazeny bezplatné informační materiály. Informační centrum v Klatovech Informuje: o regionu Klatovska o historických, kulturních, technických a přírodních památkách o kulturních, společenských a sportovních akcích v Klatovech a okolí o možnostech ubytování a stravování o možnostech rybaření o dopravním spojení o národním parku Šumava a Chráněné krajinné oblasti Šumava o orientaci ve městě. Nabízí: v turistické, cykloturistické a lyžařské mapy regionu v průvodce Šumavou v trasy na pěší a cyklovýlety v nabídky využití volného času v tipy na vycházky a výlety v pohlednice, suvenýry, turistické známky, odznaky, knihy, drobné propagační předměty. Poskytuje: kopírovací služby předprodej vstupenek do kina Šumava a Městského kulturního střediska Klatovy. Zajišťuje: o propagaci města na akcích z oblasti cestovního ruchu o propagaci města na veletrzích cestovního ruchu o výrobu vlastních propagačních materiálů.

2 AKTIVITY INFORMAČNÍHO CENTRA KLATOVY ROK 2006 NÁZEV DATUM KČ Prezentace v časopise ARELAX 2007 červen ,--Kč Prezentace v čas. EUROBEDS 07 březen ,--Kč Spolupráce s RRAS účast na veletrzích celoročně ,--Kč Turistické call centrum - prezentace leden ,50Kč Brožura Euroregio - reklama leden 2006 Zdarma Dotazník Opturism leden 2006 Zdarma Veletrh Regiontour Brno ,-- + ubytování Realizace turistické známky Katakomby leden 2006 zdarma DVD Klatovy ZAK TV leden ,--Kč Seminář cykloturistika a její podpora - PM Zdarma Seznam.cz kulturní instituce únor 2006 Zdarma RRAS manuál pro průvodce Praha únor 2006 Zdarma RRAS mediální podpora dom. cr v ČR únor 2006 Zdarma Adam+Friends nahlášení kulturních akcí Zdarma RRAS cyklomapky + infolisty únor + březen 2006 Kronika muzeum - příspěvek březen Zdarma Inzerce v časopise COT business březen ,--Kč Inzerce v časopise Czech Travelogue březen+duben ,--Kč Veletrh ASTA Praha ,--Kč Dotace PK brožura Klatovy-tipy na duben listopad 2006 výlety Inzerát Czech Tourism Zdarma Seminář efektivní propagace tur. regionu ,--Kč Koňský trh Klatovy RRAS Infolisty duben 2006 Zdarma Oslavy osvobození Klatovy květen 2006 Prodloužení www stránek Šumavanet květen ,--Kč Úhlava o.p.s. projekty BAK květen 2006 Zdarma AGAkcent Svatojakubská cesta květen 2006 Zdarma Tourpropag Písek Zdarma + ubytování Klatovský zpravodaj článek Proč do IC červen 2006 Zdarma Studijní cesta Krásy bavorského lesa Zdarma Německo Seminář Udržitelný turismus Vimperk Zdarma Inzerce v časopise COT business červenec ,--Kč Voděrová kulturní akce r Zdarma Interreg IIIA - Cyklomapa KT Cham červenec( ) ,--Kč RRAS novinky srpen 2006 Zdarma RRA Šumava inzerce Šumava bez hranic srpen ,--Kč Interreg IIIA Klatovy - ubytování srpen 2006( ) ,--Kč Prezentace KT na internetu srpen 2006 Studijní cesta Českokrumlovsko Zdarma Tipy na výlety září 2006 Rafael art ( venkovní mapa na nádraží )

3 ITEP Plzeň veletrh ,--Kč Průvodce Klatovsko listopad AČCKA-INCOMINGOVÁ sekce, ASTALA VISTA-kongresový dům, Zdarma prezentace města Konference cestovního ruchu Plzeň (region Zdarma tour) Kompakt spol. s.r.o., inzerce na ,--Kč internetových stránkách a v jízdním řádu Typos Kulturníky ks Prachatice fórum cestovního ruchu Zdarma Klatovy setkání informačních center Pí. Kunešová PROPAGACE MĚSTA KLATOV Veletrhy a distribuce propagačních materiálů - aktivní účast IC Klatovy na veletrhu Regiontour Brno spolupráce s RRAS dodávání propagačních materiálů na veletrhy - aktivní účast na veletrhu ASTA Praha poskytování rozhovorů do Klatovského zpravodaje (článek Proč do IC) - aktivní účast IC Klatovy na veletrhu ITEP Plzeň výměna propagačních materiálů s některými přeshraničními informačními centry a subjekty ČR (TIB Cham, Furth im Wald a dalšími) - výměna informačních materiálů s jinými informačními centry regionu (IC Sušice, IC Domažlice, IC Železná Ruda a další) Internet - prezentace Klatov v síti Internet na stránkách ve třech jazykových mutacích, tj. česká, německá a anglická - prezentace města Klatov na stránkách - prezentace na portálu Plzeňského kraje a Prezentace v médiích - prezentace v odborném časopise COT Business prezentace v ročníkovém vydání časopisu EUROBEDS prezentace ve slovenském časopise RELAX prezentace v časopise CZECH TRAVELOGUE prezentace v jízdním řádu 2007 (nakladatelství Kompakt) - prezentace v místních novinách v měsíčníku Rozhled - nahlášení kulturních akcí do Adam+friends - RRA Šumava, inzerce Šumava bez hranic - prezentace Klatov do časopisu dovolená

4 Jiné propagační aktivity - prodej časopisu Země Světa Šumava - prodej časopisu Vítaný host - prodej vstupenek do Městského kulturního střediska Družba - prodej vstupenek do kina Šumava Propagační projekty - plán města Klatovy s mapou okolí firma Daruma, prosinec 2006, 3. vydání - vydání cyklomapy Klatovy Cham, Cham Klatovy - vydání propagačního materiálu Ubytování v Klatovech a jeho okolí - vydání propagačního materiálu Tipy na výlety - vydání turistické známky Katakomby - vydání DVD Klatovy ZAK TV Reklama - orientační tabule DARUMA (plán města s turistickými informacemi) STRUKTURA DOTAZŮ Za celou dobu působení Informačního centra Města Klatovy jsou druhy dotazů rozděleny do jedenácti základních oblastí: ubytování, město Klatovy památky, akce, doprava, průvodcovské služby, firmy, Internet, mimoklatovské dotazy, prodej, dopravní spoje a různé. Účast Informačního centra na veletrzích REGIONTOUR 2006 Ve dnech proběhl veletrh cestovního ruchu Regiontour Brno veletrh přístupný pouze pro odbornou veřejnost veletrh přístupný pro širokou veřejnost otevírací doba 10,00 18,00 registrována vysoká návštěvnost, hlavně tzv. sběračů (reklamních předmětů města jako kalendáříků, propisek, tašek, odznáčků ) menší návštěvnost

5 Celková návštěvnost po celou dobu veletrhu byla znatelně nižší oproti předchozím rokům. Stánek Plzeňského kraje lákal širokou veřejnost na Kolovečský mlýn, který mele staré báby na mladá děvčata. Mletí bab probíhalo každou hodinu a přitáhlo ke stánku Plzeňského kraje mnoho návštěvníků. Klatovy měly vystavovatelský stánek společně s Kašperskými Horami. Na vedlejším stánku byla Sušice společně s Europarkem Mlázovy. Oba stánky byly spojeny v jeden. Tato kombinace byla vzhledem ke vzdálenostem jednotlivých měst výborná. Turisté získali souhrnné informace o velkém území na jednom místě. Hlavní zájem byl o cyklotrasy především mapy s vyznačenými cyklotrasami a cyklostezkami a také možnosti ubytování v Klatovech, přehled kulturních akcí a památky. Také byl velký zájem o informace o Šumavě. Tento propagační materiál stále chybí. Národní park Šumava se veletrhu neúčastnil, takže informací bylo opravdu málo. Klatovy také postrádají tzv. image materiál, který je vhodný pro prezentaci na veletrzích. Zahrnuje obecné informace o městě a okolí, má turistu přitáhnout hned na první pohled. Jako každoročně byl největší zájem u návštěvníků sběračů o kalendáříky, propisovací tužky, přívěsky a odznáčky. ITEP 2006 Ve dnech proběhl veletrh cestovního ruchu Plzeňského kraje v DK Inwest v Plzni. Veletrh byl určen ve všech dnech jak pro odborníky v cestovním ruchu tak i pro širokou veřejnost, vstup byl zdarma. Časový harmonogram veletrhu Čtvrtek : 07:30 09:00 předání expozice 09:00 10:30 příprava expozice 10:30 11:00 slavnostní zahájení ITEP :00 12:00 tisková konference 11:00 18:00 otevřeno pro veřejnost 19:00 společenský večer Pátek : 09:00 18:00 otevřeno pro veřejnost 19:00 koncert vybraných regionálních hudebních skupin Sobota : 09:00 17:00 otevřeno pro veřejnost 17:00 20:00 vyklizení expozic Návštěvnost veletrhu oproti minulému prvnímu pořádání výrazně vzrostla. Hned v první den byla návštěvnost vyšší než za celý průběh veletrhu v minulém roce. Myslím si, že to bylo způsobeno již větší propracovaností celého programu veletrhu a zároveň došlo oproti loňsku k několika změnám:

6 - veletrh probíhal ve všech prostorách DK Inwest - veletrhu se účastnilo více zahraničních parterů - velká propagace a informovanost o konání veletrhu - nové logo a nový mezinárodní název International Tourism Expo of the Pilsen Region - ITEP - vstup zdarma - bohatý doprovodný program. Stánek Města Klatovy byl umístěn sice ve velkém sále, ale až na úplném konci chodby vedle občerstvení. Jelikož stánky,nacházející se uprostřed velkého sálu, byly ohraničeny vysokou uzavřenou stěnou, náš stánek spolu s okolními (Sušice, Železná Ruda, Stachy, ) byl doslova odříznut od veškerého dění ve velkém sále. I přes nepříznivé umístění stánku byla návštěvnost velmi vysoká. Největší zájem, co se týče propagačních materiálů, byl o nově vydané Tipy na výlety a Cyklotrasy. Ani Ubytování či Pamětihodnosti města však nezůstaly bez pochvaly. Jediné co by návštěvníci ještě rádi uvítali, byly kapesní kalendáříky a propisky. Na závěr lze říci, že tento veletrh byl jistě velkým přínosem jak pro Město Klatovy a jeho Informační centrum, tak i pro veškeré návštěvníky veletrhu.

1. HLAVNÍ ČINNOST INFORMAČNÍHO CENTRA

1. HLAVNÍ ČINNOST INFORMAČNÍHO CENTRA 1. HLAVNÍ ČINNOST INFORMAČNÍHO CENTRA Základním posláním turistických informačních center je výkon veřejné služby bezplatné poskytování základních informací turistům. Informační centrum Města Klatov svou

Více

C E S T O V N Í R U C H V T Á B O Ř E

C E S T O V N Í R U C H V T Á B O Ř E C E S T O V N Í R U C H V T Á B O Ř E ZPRÁVA INFOCENTRA MĚSTA TÁBOR ZA ROK 2007 Obsah: 1. Úvod...1 2. Provoz infocentra a jeho pobočky v ČD centru a expozice Táborský poklad...2 2.1. OTEVÍRACÍ DOBA...2

Více

STRATEGIE ROZVOJE CESTOVNÍHO RUCHU města Kašperské Hory

STRATEGIE ROZVOJE CESTOVNÍHO RUCHU města Kašperské Hory STRATEGIE ROZVOJE CESTOVNÍHO RUCHU města Kašperské Hory Zadavatel Město Kašperské Hory Řešitelský tým Ing. Jitka Zikmundová, MBA Ing. Jitka Boháčová Ing. Jana Švejdová Odborné konzultace Ing. Veronika

Více

Plán rozvoje udržitelného cestovního ruchu Máchova jezera. Akční plán udržitelného rozvoje cestovního ruchu Máchova jezera

Plán rozvoje udržitelného cestovního ruchu Máchova jezera. Akční plán udržitelného rozvoje cestovního ruchu Máchova jezera Plán rozvoje udržitelného cestovního ruchu Máchova jezera Akční plán udržitelného rozvoje cestovního ruchu Máchova jezera Zpracovala: 2010 Ing. Pavla Bičíková Tento projekt Spoluprací a partnerstvím k

Více

INFOCENTRUM MĚSTA Karlovy Vary, o.p.s. Husovo náměstí 2, 360 01 Karlovy Vary www.karlovyvary.cz

INFOCENTRUM MĚSTA Karlovy Vary, o.p.s. Husovo náměstí 2, 360 01 Karlovy Vary www.karlovyvary.cz INFOCENTRUM MĚSTA Karlovy Vary, o.p.s. Husovo náměstí 2, 360 01 Karlovy Vary www.karlovyvary.cz 2 1. ÚVODNÍ SLOVO Vážené dámy, vážení pánové, rok 2011 byl pro Infocentrum města Karlovy Vary, obecně prospěšnou

Více

Výroční zpráva o činnosti TIC rok 2012

Výroční zpráva o činnosti TIC rok 2012 MĚSTO NOVÝ BOR organizační složka města TURISTICKÉ INFORMAČNÍ CENTRUM T.G. Masaryka 46, 473 01 Nový Bor, tel: 487 726 815, e-mail: tic@novy-bor.cz Výroční zpráva o činnosti TIC rok 2012 Základní údaje

Více

Centrála cestovního ruchu - Jižní Morava, z.s.p.o. IČ: 75063638 www.ccrjm.cz PLÁN ČINNOSTI CENTRÁLY CESTOVNÍHO RUCHU - JIŽNÍ MORAVA

Centrála cestovního ruchu - Jižní Morava, z.s.p.o. IČ: 75063638 www.ccrjm.cz PLÁN ČINNOSTI CENTRÁLY CESTOVNÍHO RUCHU - JIŽNÍ MORAVA Centrála cestovního ruchu - Jižní Morava, z.s.p.o. IČ: 75063638 www.ccrjm.cz PLÁN ČINNOSTI CENTRÁLY CESTOVNÍHO RUCHU - JIŽNÍ MORAVA 2011-2013 OBSAH ÚVOD... 3 1. ANALYTICKÁ ČÁST... 4 1.1 Vývoj cestovního

Více

ZPRÁVA O AKTIVITÁCH NÁVŠTĚVNICKÉHO CENTRA (NCNJ) 2012

ZPRÁVA O AKTIVITÁCH NÁVŠTĚVNICKÉHO CENTRA (NCNJ) 2012 ZPRÁVA O AKTIVITÁCH NÁVŠTĚVNICKÉHO CENTRA (NCNJ) Návštěvnické centrum Nový Jičín město klobouků (NCNJ) se počátkem roku stalo organizační složkou a významným způsobem se podílelo na propagaci, prezentaci

Více

V ý ro č n í z p r áv a

V ý ro č n í z p r áv a Výroční zpráva 07 O bsah Úvodní slovo... 5 Profil organizace... 6 Struktura společnosti... 7 Aktivity v roce 2007 Naše aktivity v oblasti ochrany přírodního a kulturního dědictví... 10 Naše aktivity v

Více

Výroční zpráva 2014 Pražská informační služba Prague City Tourism

Výroční zpráva 2014 Pražská informační služba Prague City Tourism Výroční zpráva 2014 Pražská informační služba Prague City Tourism Výroční zpráva 2014 Pražská informační služba Prague City Tourism OBSAH 04 ÚVODNÍ SLOVO ŘEDITELKY ORGANIZACE 06 ORGANIZAČNÍ STRUKTURA Organigram

Více

Česká republika To letí!

Česká republika To letí! Česká republika To letí! Přírodní památka Pravčická brána Památka Ještěd Relax a zábava Teplice v Čechách Sport Koloběžky Klínovec Sport Sport Významné místo Praha Cyklookruh Poděbrady Památka Trosky Relax

Více

Tedy VÍTEJTE I VY v našem Železnohorském regionu. Bohumil Starý, předseda

Tedy VÍTEJTE I VY v našem Železnohorském regionu. Bohumil Starý, předseda ŽELEZNOHORSKÝ REGION ZPRAVODAJ ročník II. / 2011 Občanské sdružení Rok 2010 byl pro rozvoj a činnost občanského sdružení zajímavý a pestrý. Vzniklo mnoho zajímavých aktivit na základě dobrovolné iniciace

Více

Hejtmanka Jana Vaňhová: Evropské dotace hrají nepostradatelnou roli při rozvoji Ústeckého kraje.

Hejtmanka Jana Vaňhová: Evropské dotace hrají nepostradatelnou roli při rozvoji Ústeckého kraje. Speciální vydání magazínu Ústeckého kraje k eurodotacím a zahájení turistické sezóny ZDARMA duben 2012 FONDY EVROPSKÉ UNIE: 26,7 miliard pro Českou republiku REGIONÁLNÍ OPERAČNÍ PROGRAM SEVEROZÁPAD: 746

Více

MĚSTSKÉ KULTURNÍ STŘEDISKO DOKSY VÝROČNÍ ZPRÁVA ZA ROK 2012

MĚSTSKÉ KULTURNÍ STŘEDISKO DOKSY VÝROČNÍ ZPRÁVA ZA ROK 2012 MĚSTSKÉ KULTURNÍ STŘEDISKO DOKSY VÝROČNÍ ZPRÁVA ZA ROK 2012 Doksy 30. března 2013 Kulturní středisko Roční výkaz o kulturně vzdělávací a zájmové činnosti za rok 2012 Výkaz je součástí Programu statistických

Více

Výroční zpráva. INFOCENTRUM MĚSTA Karlovy Vary, o. p. s.

Výroční zpráva. INFOCENTRUM MĚSTA Karlovy Vary, o. p. s. 2014 Výroční zpráva 1 INFOCENTRUM MĚSTA Karlovy Vary, o. p. s. 01 obsah 01 úvodní slovo 3 02 základní údaje 4 03 řídící orgány 5 04 poslání 6 05 činnost v roce 2014 7 činnost poboček 7 elektronické kanály

Více

ZPRÁVY. 2. Orgány společnosti. 3. Lidské zdroje. 4. Prostory. 5. Finanční přehled

ZPRÁVY. 2. Orgány společnosti. 3. Lidské zdroje. 4. Prostory. 5. Finanční přehled SLADOVNA PÍSEK O.P.S. VÝROČNÍ ZPRÁVA 2014 Sladovna Písek o.p.s. Sladovna Písek o.p.s. je organizace založená městem Písek za účelem využití potenciálu rekonvertované budovy písecké sladovny pro kulturní

Více

1. INFORMACE O AKTIVITÁCH KRKONOŠE - SVAZKU MĚST A OBCÍ FINANCOVANÝCH Z FONDU CESTOVNÍHO RUCHU KRKONOŠ V ROCE 2010

1. INFORMACE O AKTIVITÁCH KRKONOŠE - SVAZKU MĚST A OBCÍ FINANCOVANÝCH Z FONDU CESTOVNÍHO RUCHU KRKONOŠ V ROCE 2010 Informace o aktivitách financovaných z prostředků Fondu cestovního ruchu Krkonoš v roce 2010 a nabídce jeho přispěvatelům na rok 2011 Fond cestovního ruchu K byl zaloţen sdruţením Krkonoše - svazek měst

Více

Marketingový plán podpory rozvoje cestovního ruchu 2015

Marketingový plán podpory rozvoje cestovního ruchu 2015 Marketingový plán podpory rozvoje cestovního ruchu 2015 Českokrumlovský rozvojový fond, spol. s.r.o. Úsek cestovního ruchu Český Krumlov Tourism Náměstí Svornosti 2 381 01 Český Krumlov www.ckrumlov.cz/destination

Více

Zpráva o činnosti Městské knihovny Hranice za rok 2011.

Zpráva o činnosti Městské knihovny Hranice za rok 2011. Zpráva o činnosti Městské knihovny Hranice za rok 2011. Městská knihovna Hranice, příspěvková organizace, pověřená knihovna pro výkon regionálních funkcí www.mek.hranet.cz, mek@mek.hranet.cz, www.mic.hranet.cz

Více

1 Bilance rozpočtu 3-4. 2 Příjmová stránka návrhu rozpočtu 4-6

1 Bilance rozpočtu 3-4. 2 Příjmová stránka návrhu rozpočtu 4-6 Václav Šlajs 1 OBSAH 1 Bilance rozpočtu 3-4 2 Příjmová stránka návrhu rozpočtu 4-6 2.1 Běžné příjmy 4-5 2.1.1 Daňové příjmy 4-5 2.1.2 Nedaňové příjmy 5 2.1.3 Dotace - příspěvek na výkon státní správy 5

Více

ZPRÁVA O ČINNOSTI ICM V ROCE 2010. ICM Prostějov

ZPRÁVA O ČINNOSTI ICM V ROCE 2010. ICM Prostějov ZPRÁVA O ČINNOSTI V ROCE 2010 Prostějov 1. Úvod - představení (vznik, hlavní činnost, služby ) Zahájení činnosti Informačního centra pro mládež Prostějov: září 2001. Informační centrum pro mládež Prostějov

Více

PODZVIČINSKO Zpráva činnosti

PODZVIČINSKO Zpráva činnosti PODZVIČINSKO Zpráva činnosti 2011 Podzvičinsko Holovousy 39, 508 01 Hořice info@podzvicinsko.cz www.podzvicinsko.cz 31.12.2011 Obsah 1. Úvod... 2 2. Destinační management... 4 3. Marketingové aktivity...

Více

MANUÁL ROZVOJE CESTOVNÍHO RUCHU V JIHOČESKÉM KRAJI

MANUÁL ROZVOJE CESTOVNÍHO RUCHU V JIHOČESKÉM KRAJI MANUÁL ROZVOJE CESTOVNÍHO RUCHU V JIHOČESKÉM KRAJI pro zpracovala Jihočeskou centrálu cestovního ruchu INCOMA Research, s.r.o. květen 2007 OBSAH 1. ÚVOD 1.1. CÍLE PROJEKTU 1.2. METODIKA PROJEKTU 1.3. SEZNAM

Více

HRADECKO efektivní koordinace aktivit. v oblasti cestovního ruchu

HRADECKO efektivní koordinace aktivit. v oblasti cestovního ruchu 1 HRADECKO efektivní koordinace aktivit v oblasti cestovního ruchu Studie ekonomického hodnocení projektu Zpracovatel: Mgr. Jana Hanušová Leden 2010 2 1 Obsah 1 Obsah 3 2 Úvodní informace 6 2.1 Účel zpracování

Více

2 www.karlovyvary.cz

2 www.karlovyvary.cz 2 www.karlovyvary.cz 3 www.karlovyvary.cz Obsah Úvodní slovo... 4 Základní údaje... 5 Řídící orgány... 6 Poslání... 7 Činnost v roce 2013... 9 Činnost poboček... 9 Webové portály... 10 Marketingové aktivity...

Více

Plán činnosti na rok 2013

Plán činnosti na rok 2013 Plán činnosti na rok 2013 Českokrumlovský rozvojový fond, spol. s.r.o. Úsek cestovního ruchu Náměstí Svornosti 2 381 01 Český Krumlov www.ckrumlov.cz/destination 1) CESTOVNÍ RUCH V ROCE 2012 - Město Český

Více

PODZVIČINSKO Zpráva činnosti

PODZVIČINSKO Zpráva činnosti PODZVIČINSKO Zpráva činnosti 2014 Podzvičinsko Holovousy 39, 508 01 Hořice info@podzvicinsko.cz www.podzvicinsko.cz 1.1.2014 Obsah 1. Úvod... 2 1. Destinační management... 4 2. Marketingové aktivity...

Více

ZPRÁVA O ČINNOSTI ICM V ROCE 2013. ICM Prostějov

ZPRÁVA O ČINNOSTI ICM V ROCE 2013. ICM Prostějov Příloha č. 3 ZPRÁVA O ČINNOSTI ICM V ROCE 2013 ICM Prostějov 1. Úvod název, adresa, IČ, zřizovatel, statutární zástupce Informační centrum pro mládež Prostějov Komenského 17, 796 01 Prostějov Zřizovatel:

Více

Výroční zpráva Sušické kulturní centrum rok 2012. Výroční zpráva 2012. Sušické kulturní centrum příspěvková organizace

Výroční zpráva Sušické kulturní centrum rok 2012. Výroční zpráva 2012. Sušické kulturní centrum příspěvková organizace Výroční zpráva 2012 Sušické kulturní centrum příspěvková organizace OBSAH OBSAH... 2 1.Úvod...3 Vážení přátelé... 3 2.Základní údaje... 3 Zřizovatel organizace:... 3 3.Vymezení činnosti...4 4.Nové budovy...5

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA o aktivní činnosti Kulturního a informačního střediska Hronov za období od 1. 1. 2012 do 31. 12. 2012

VÝROČNÍ ZPRÁVA o aktivní činnosti Kulturního a informačního střediska Hronov za období od 1. 1. 2012 do 31. 12. 2012 Kulturní a informační středisko Hronov VÝROČNÍ ZPRÁVA o aktivní činnosti Kulturního a informačního střediska Hronov za období od 1. 1. 2012 do 31. 12. 2012 V Hronově dne 20. února 2013 Vypracovala: Marcela

Více