MEMORIÁL MISTRA JANA HUSA

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "MEMORIÁL MISTRA JANA HUSA"

Transkript

1 MEMORIÁL MISTRA JANA HUSA STREETBALL CUP 15. ročník NABÍDKA reklamního partnerství sportovní AKCE

2 Úvodní slovo / nabídka partnerství Vážení přátelé, dovolte nám, abychom Vás oslovili s nabídkou na pozici sponzora streetballového turnaje Memoriálu Mistra Jana Husa, největší akce svého druhu ve východních Čechách. Pro zajištění důstojného fungování a konkurenceschopnosti turnaje i mimo východočeský region již nestačí jen nadšení hráčů, organizátorů a příchozích fanoušků. Náročnou cestu k úspěšnému trvání není žádná sportovní akce či subjekt schopen realizovat pouze vlastními silami, proto se snažíme zajistit podporu, která bude směřovat k rozvoji sportovní činnosti našeho turnaje. Rovněž usilujeme o zvýšení povědomí a budování dobrého jména východočeského regionu, města Česká Třebová a místního sportu. Rádi bychom vytvořili všestranně prospěšný projekt a dosáhli spokojenosti na straně organizátorů, široké veřejnosti, obchodního partnera a sponzora i všech zúčastněných fanoušků Memoriálu Mistra Jana Husa. V tomto materiálu bychom Vám rádi přiblížili možnosti účasti na naší akci. Prosíme o pár minut Vašeho času a zvážení možností podpory, která by nám jistě pomohla dostat tento turnaj na tu nejvyšší úroveň. Věříme, že celkový přinos bude v rozmanitých podobách i Vašim uspokojením. Představujeme Vám streetballový turnaj Memoriál Mistra Jana Husa. Na budoucí spolupráci se těší... Mgr. Marek Trejtnar a Mikuláš Dylowicz Organizátoři turnaje

3 Sponzoring a PR / cesta k úspěchu Public relations (vztahy s veřejností) Na rozdíl od reklamy a podpory prodeje se v případě public relations jedná o komunikaci, jejímž prvotním cílem není zvýšit prodej výrobků nebo služeb. Snaží se u svých zákazníků vytvořit příznivé vztahy, představy a image, které determinují jejich budoucí chování. Sponzoring (partnerství projektu) Sponzorovaná událost, která je u veřejnosti oblíbená a vyhledávaná, vyvolává zájem médií. Výsledkem je publicita, která pomáhá budovat pozici značky a přináší společnosti značné výhody v porovnání s konkurencí. Účastníci akcí (projektů) si odnášejí zážitky, které jsou zapsány v jejich mysli a podvědomí spolu s logy partnerů. Vytvářejí se tak emocionální vazby, které vedou k věrnosti zákazníků a partnerů. V rámci komunikačních strategií se stále více objevuje sponzoring jako prostředek k potkání se s cílovou skupinou tam, kde tráví volný čas, relaxuje anebo jinak sdílí své emoce. Sport jako oblast společenské činnosti pojící se se zábavou významně předbíhá jiné oblasti. Nabízí specifika, která přitahují zákazníky, firmy i jednotlivce. Sponzoring by měl souznít s cílovou skupinou a ladit se strategií značky. Klíčovou roli hrají dlouhodobost a exkluzivita projektu.

4 Představení turnaje Memoriál Mistra Jana Husa Streetballový turnaj Memoriál Mistra Jana Husa navazuje na bohatou tradici basketbalu ve městě Česká Třebová. Počátky turnaje spadají již do roku 1995, kdy velká popularita streetballu vyústila v uskutečnění celodenního klání. Pod vedením zakladetele Milana Škopa se každou první prázdinovou sobotu turnaj odehrával v prostorách sportovního arálu ZŠ Ústecká v letech Pravidelně se sem sjíždělo okolo 80 streetballistů z celé republiky, čímž se turnaj dostal do podvědomí basketbalových nadšenců. Převážně zde hrála družstva z východočeského regionu, přesto zde bylo v této době možno spatřit sportovce z Brna, Plzně, Jihlavy, Prahy, ale také ze slovenské Žiliny. Po završení 10. ročníku musel být turnaj z organizačních a rodinných důvodů přerušen. Nová éra Memoriálu se začala psát v roce 2008, kdy v pořadí 11. ročník navázal na předchozí úspěšnou tradici. Přes 80 hrajících streetballistů bylo důkazem, že i po delší pauze turnaj neztratil na své popularitě. Během následujících let byla účast podobná až vše vyvrcholilo, zatím posledním, 14. ročníkem v roce 2011, kdy do České Třebové přijelo změřit své síly celkem 24 týmů a přes 100 hráčů. Kvůli omezené kapacitě čtyř hracích košů a hracímu systému jsme museli odřeknout spoustu dalších týmů, které na turnaji chtěly startovat. Během těchto posledních 5-ti let se do našeho města sjížděli basketbalisté z celé České republiky. Kromě celých východních Čech (Hradec Králové, Pardubice, Trutnov, Náchod, Rychnov nad Kněžnou a další) se na turnaji objevili hráči i z Prahy, Nymburka, Olomouce, Brna, Přerova, Bystřice nad Pernštýnem či Znojma. Turnaj si získal oblibu i tím, že se ho může zúčastnit opravdu každý. Velkým lákadlem se tak stala šance poměřit své síly s několika ligovými hráči, kteří si pravidelně k nám najdou cestu. Namátkou: Lukáš Kotas reprezentant ČR/USK Praha/Pardubice, Luboš Moravec - Pardubice/USK/Svitavy, Jiří Jelínek - Pardubice/Kolín, Otakar Marek Pardubice, Lukáš Houser - Děčín nebo Kateřina Křížová reprezentace ČR/Hradec Králové/ Strakonice/Polsko. Během posledních ročníků se turnaje účastnilo také stále větší množství dívek, které se nebály porovnat svým mužským protějškům Memoriál Mistra Jana Husa, pod tímto názvem je českotřebovský streetballový turnaj oficiálně uváděn, se již od svého založení snaží všem účastníkům nabídnou kvalitní sportovní zážitek, hodně hry i ocenění za své odvedené výkony. Kromě týmového umístění jsou oceněni i ti nejlepší v individuálních soutěžích, kterých se může zúčastnit opravdu každý. I díky tomu si turnaj již trvale vydobyl místo na mapě streetballových akcí pořádaných v České republice a dostal se do podvědomí sportovních fanoušků.

5 Streetball Cup Firma TSR Czech Republic s.r.o., která je hlavním sponzorem vysokoškolského basketbalového družstva v Hradci Králové, již několik let sponzorsky podporuje také streetballový turnaj v České Třebové. K tomuto kroku ji vedl jednak fakt, že basketbal a streetball jsou dva téměř totožné sporty a jejichž popularita přinaší velké zviditelnění firmy a jednak skutečnost, že tato firma má pobočku v našem městě a jde jí tedy o vlastní prezentaci na sportovním poli také v tomto regionu. Minulé ročníky tak nesly název této významné firmy, která se zabývá veškerým servisem týkající se zpracování kovového odpadu.

6 Vize Všechny ročníky se zatím uskutečnily pod záštitou místního basketbalového klubu ve sportovním areálu ZŠ Ústecká, který disponuje zázemím na skvělé úrovni. Hřiště se čtyřmi basketbalovými kurty je dostačující pro systém turnaje o 24 příhlášených týmech. Letošní již 15. ročník se uskuteční v sobotu 7. července Po velkém zájmu z minulých let, který převyšoval maximální kapacitu turnaje, chceme pro do budoucna turnaj přesunout na zimní stadion v České Třebové, kam se vejde více basketbalových košů, čímž se zvýší i počet možných přihlášených týmů, abychom mohli vyhovět opravdu každému. Rádi bychom také, aby v nejbližších letech Memoriál navštěvovali hráči i ze zahraničí a tím tak pozvedli jeho úroveň. Plánovanou novinkou do budoucna je i turnaj pro mladé naděje, např. do 15 let (U-15), mezi nimiž se streetball (i basketbal) stal velice populární. Rádi bychom tím tak rozvíjeli zájem o sport nejen mezi širokou veřejností, ale hlavně mezi mladými lidmi. Dalším plánovaným lákadlem je spolupráce s basketbalovým týmem Tuři Svitavy hrající Mattoni NBL, která by se měla opět projevit v účasti několika ligových hráčů přímo v turnaji. Již letos by měl ceny vítězům předávám svitavský hráč, člen ligového týmu a bývalý hráč reprezentace ČR Pavel Miloš nebo opara svitavských Turů Boris Meno. Rádi bychom, aby se tato sportovní akce stala i významnou kulturní událostí ve městě Česká Třebová, čímž by přílákala velký počet návštěvníků.

7 Přínosy sponzoringu /partnerské balíčky Memoriál Mistra Jana Husa jako specifická sportovní událost a jedna z největších svého druhu ve východních Čechách poskytuje exkluzivní možnost sponzorského partnerství. Streetball je velmi populární hra na celém světě, kterou může hrát opravdu každý. Díky širokému spektru hráčů se neustále velice dynamicky rozvíjí a přitahuje pozornost fanoušků. V roce 2016 se streetball dostane na Letní olympijské hry v Riu de Janeiru v Brazilíi. Sponzoring nabízí: 1) možnost ukázat se v požadovaném kontextu 2) příležitost oslovit vymezenou cílovou skupinu 3) příležitost setkat se s obchodními partnery i ostatními sponzory 4) příležitost zlepšit image společnosti 5) možnost zlepšit pověst společnosti 6) možnost podpořit prodej (i během akce) 7) prezentace společnosti ve spojení s Memoriálem Mistra Jana Husa Hodnoty a benefity projektu 1) exkluzivní sportovní prostředí 2) vysoká sledovanost a zájem fanoušků 3) úspěšný image značky Memoriál Mistra Jana Husa 4) vysoké povědomí široké veřejnosti 5) unikátnost projektu 6) nová, prestižní, dravá, dynamická a lákavá atmosféra, genius loci

8 Sponzorský program /partnerské balíčky Nabídka zahrnuje tyto možnosti obchodního partnerství. Plná specifikace je obsažena v následující kapitole. 1) Titulární sponzor 2) Generální sponzor 3) Hlavní sponzor 4) Řadový sponzor 5) Mediální partner a podporovatel Publicita v médiích Sponzorovaná událost, která je u veřejnosti oblíbená a vyhledávaná, vyvolává zájem médií. Výsledkem je publicita, která pomáhá budovat pozici značky a přináší společnosti značné výhody v porovnání s konkurencí. Účastníci akcí (projektů) si odnášejí zážitky, které jsou zapsány v jejich mysli a podvědomí spolu s logy partnerů. Vytvářejí se tak emocionální vazby, které vedou k věrnosti zákazníků a partnerů. Nabízíme publicitu na oficiálním webu akce, na oficiálním webu České streetballové federace a dalších populárních webech spojených se streetballem, dále na facebooku, v tištěných denících, v regionální televizi, na oficiálních plakátech akce či na bannerech v místě konání akce.

9 STREETBALL CUP --- MEMORIÁL MISTRA JANA HUSA

10 TSR Streetball Cup 2011 Memoriál Mistra Jana Husa 9. července 2011 Výsledky 14. ročníku Turnaj družstev: 1. CHRLIČ ( Mikuláš Dylowicz, Jindřich Nohal, Luboš Moravec, Jan Špaček Česká Třebová/Svitavy) 2. PLAČKY ( Pavel Vondráček, Aleš Zikmunda, Jiří Jelínek, Otakar Marek Přelouč) 3. FREESHAAS TEAM (Kateřina Křížová, Tomáš Mahler, Tomáš Faltýnek, Robert Paulíček Hradec Králové) 4. PECKY BOMBY ( Karel Polzer, Petr Ruprecht, Jan Vurm Hradec Králové) 5. SLAM ŽBLUŇK Náchod, 6. EGEDŽEKS-Jaroměř/Dvůr, 7. NETÁHLOS-Turnov, 8.MUCCI-Jaroměř Individuální ocenění: Nejlepší trojkař: Jarda Švorc (Náchod) Nejlepší smečař: Jan Špaček (Svitavy) Nejkurióznější koš: Daniel Klika (Česká Třebová) Nejužitečnější hráč: Luboš Moravec (Svitavy) Rok se s rokem sešel a do České Třebové se opět sjeli basketbalisté z různých koutů České republiky, aby se zúčastnili již tradičního streetballového turnaje nesoucí název TSR Streetball Cup aneb Memoriál Mistra Jana Husa. Letošní již 14.ročník se uskutečnil druhý prázdninový víkend opět v areálu ZŠ Ústecká. To, že tento českotřebovský turnaj patří mezi vyhledávané akce, dokazuje fakt, že byla naplněna maximální možná kapacita 24 týmů. Organizátoři dokonce museli několik dalších týmů odřeknout, aby zajistili plynulý průběh celého dne. V České Třebové se tak představilo přes 100 hráčů z Prahy, Turnova, Trutnova, Hořic, Náchoda, Jaroměře, Dvora Králové, Hradce Králové, Pardubic, Přelouče, Ústí nad Orlicí, ale i z Bystřice pod Pernštýnem, Olomouce a samozřejmě z České Třebové. O celkové vítězství, hodnotné ceny a tradiční putovní pohár letos bojovalo i spousta aktivních či bývalých ligových hráčů, což zaručilo velice kvalitní podívanou. Na třebovském asfaltu se představili např. Luboš Moravec (USK Praha/Svitavy), Jan Špaček (Pardubice/Svitavy), Jiří Jelínek (Pardubice, Kolín) nebo Lukáš Houser, bývalý kapitán Děčína, Otakar Marek, někdejší dlouholetý hráč Pardubic, dokonce i Kateřina Křížová, hráčka Hradce Králové, Valosunu Brno, Strakonic a širšího reprezentačního výběru ČR. I letos si přes horké letní počasí našlo cestu na turnaj několik příchozích diváků, kteří díky hojné účasti viděli netradiční hrací systém a velkou porci zápasů. Nehrálo se totiž klasickým vyřazovacím pavoukem, ale byly vytvořeny 4 skupiny, takže všechna družstva si zahrála 5 zápasů v základní skupině. Teprve poté opustila turnaj třetina z nich, další třetina se rozloučila po šestých zápasech ve vyřazovacím kole, zbývající třetina týmů hrála 2 čtvrtfinálové skupiny, z nichž nejlepší 4 týmy postoupily do semifinále a boje o medaile. V průběhu celého dne probíhaly také oblíbené dovednostní soutěže, které měly opět vysokou úroveň. Nejlepším trojkařem se stal Jarda Švorc z Náchoda, smečařem Jan Špaček ze Svitav a nejkurióznější koš vstřelil Daniel Klika z České Třebové. Turnaj nabídl velice vyrovnaný průběh ve většině zápasů, které tak končily nejtěstnějším rozdílem. Do finále se nakonec prokousal tým PLAČKY z Přelouče a opět po roce domácí tým CHRLIČ doplněný o dvě výrazné posily ze Svitav. Nejprve však v zápase o 3. místo zvítězil v hradeckém derby tým FREESHAAS, který udolal ambiciózní tým PECKY BOMBY. Až poté přišel na řadu vrchol dne. Nutno podotknout, že oba finalisté byli během dne nejlepší a finálovou účast si zasloužili. Ve výborné atmosféře finálového utkání se štěstí nakonec tentokrát přiklonilo k Chrličům, kteří zvítězili po boji 14: 12 a vrátili se na pomyslný trůn. Nově byla udělena cena nejužitečnějšímu hráči turnaje, kterou získal zaslouženě Luboš Moravec ze Svitav. Letošní ročník byl jedním z nejpovedenějších jak po organizační,tak herní stránce. Opět se hrálo fair play a bez vyhrocených emocích, k čemuž přispěla opět i aktivní účast několika dívek, které příjemně obohatily celý turnaj. Za pořadatele bych touto cestou chtěl poděkovat všem hráčům za skvělý turnaj, ale hlavně všem sponzorům a partnerům, kteří se podíleli na letošním ročníku a pomohli tak uspořádat tradiční basketbalový turnaj v našem městě. Celé sportovní klání se neslo v přátelském duchu, což je ta nejlepší pozvánka na jubilejní 15.ročník Memoriálu Mistra Jana Husa v roce 2012! (mtr)

11 Ukázka pozvánky a oficiálního plakátu pro rok 2012 (Plakát lze v případě potřeby upravovat, tzn. přidávat loga sponzorů apod.)

12 Kontakty SKB Česká Třebová Habrmanova Česká Třebová IČO: Mgr. Marek Trejtnar hlavní organizátor turnaje mobil: Mikuláš Dylowicz hlavní organizátor turnaje mobil: Mgr. Jan Kovář manažer klubu, organizátor turnaje mobil:

VYSOKÁ ŠKOLA EKONOMICKÁ V PRAZE FAKULTA MEZINÁRODNÍCH VZTAHŮ

VYSOKÁ ŠKOLA EKONOMICKÁ V PRAZE FAKULTA MEZINÁRODNÍCH VZTAHŮ VYSOKÁ ŠKOLA EKONOMICKÁ V PRAZE FAKULTA MEZINÁRODNÍCH VZTAHŮ Obor: Mezinárodní obchod SPONZORING JAKO KOMERČNÍ KOMUNIKACE (bakalářská práce) Autor: Petr Mühlhans Vedoucí práce: Ing. Jiří Mikeš Prohlášení:

Více

Podpora veřejně prospěšných projektů z oblastí volnočasové aktivity, sport a tělovýchova a vrcholový a výkonnostní sport v roce 2015 Příloha č.

Podpora veřejně prospěšných projektů z oblastí volnočasové aktivity, sport a tělovýchova a vrcholový a výkonnostní sport v roce 2015 Příloha č. 15SPT08 15SPT07 15SPT06 15SPT05 15SPT04 15SPT03 15SPT02 15SPT01 Označení programu Název programu Počet projektů Celkový rozpočet projektů Požadavek Počet podpořených projektů Přidělená výše Podíl podpořených

Více

SK HORÁCKÁ SLAVIA TŘEBÍČ

SK HORÁCKÁ SLAVIA TŘEBÍČ Všeobecné informace o klubu Název klubu: Předseda klubu: Místopředseda klubu: Místopředseda klubu: Místopředseda klubu: Generální ředitel: Sportovní manažer: Sportovní klub Horácká Slavia Třebíč (zkr.

Více

KONTAKTY FC VYSOČINA JIHLAVA,

KONTAKTY FC VYSOČINA JIHLAVA, FC VYSOCINA JIHLAVA 1948 KONTAKTY FC VYSOČINA JIHLAVA, a.s. Jiráskova 69, 586 01 Jihlava tel.: 567 578 011-14 e-mail: fcvysocina@ji.cz / internet: www.fcvysocina.cz zapsán Krajským obchodním soudem v Brně,

Více

výroční zpráva 2010 Když je někdo na vozíku, dělá při pohybu jiné stopy, než ostatní lidé. Stopy připomínající dvojici rovnoběžek, jedoucích vedle sebe bez možnosti vzdálit se či přiblížit jedna druhé.

Více

Téma. Cestovatel Tomáš Ujfaluši se vrátil do Gambrinus ligy:

Téma. Cestovatel Tomáš Ujfaluši se vrátil do Gambrinus ligy: Číslo 2 Ročník 1 Podzim 2013 99 Kč Téma Generální ředitel, tiskový mluvčí, správce stadionu. Jak fungují kluby Gambrinus ligy? Darida, Kadlec, Krejčí Kolik stojí fotbalové naděje v Gambrinus lize? Slavní

Více

Součtový list pro 14SPT v oblasti sportu a tělovýchovy

Součtový list pro 14SPT v oblasti sportu a tělovýchovy 14SPT07 14SPT06 14SPT05 14SPT04 14SPT03 14SPT02 14SPT01 Součtový list pro 14SPT v oblasti sportu a tělovýchovy Označení programu Název programu Počet projektů Celkový rozpočet projektů Požadavek Počet

Více

Vážení sportovní přátelé,

Vážení sportovní přátelé, EDITORIAL Vážení sportovní přátelé, na jaře letošního roku se tenisová Sparta změnila, netrvalo dlouho a začal to vnímat celý český tenis. Všichni, kdo jsme za těmito změnami stáli, z toho máme ohromnou

Více

Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, Jiříkov, Čapkova 5. Výroční zpráva

Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, Jiříkov, Čapkova 5. Výroční zpráva Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, Jiříkov, Čapkova 5 Výroční zpráva za školní rok 2013/2014 Obsah: str. 1. Charakteristika DDŠ... 3 2. Personální obsazení DDŠ. 3 3. Zpráva o činnosti

Více

Èasopis Èeské obce sokolské SOKOL. Parkour moderní sport v nabídce Ústřední školy Členové sokolské obce mají možnost seznámit se s tímto novým sportem

Èasopis Èeské obce sokolské SOKOL. Parkour moderní sport v nabídce Ústřední školy Členové sokolské obce mají možnost seznámit se s tímto novým sportem Èasopis Èeské obce sokolské SOKOL leden 2014 Přebor ČOS v TeamGymu Junior Bojovalo se i o nominaci na mistrovství České republiky Parkour moderní sport v nabídce Ústřední školy Členové sokolské obce mají

Více

Investiční akce 2013/2014

Investiční akce 2013/2014 4 Kontaktní informace Obec Bílá Třemešná 544 72 Bílá Třemešná 315 okres Trutnov Internetová adresa: http://www.bilatremesna.cz/ Výběr z obsahu OBEC BÍLÁ TŘEMEŠNÁ... 1 SOKOL BÍLÁ TŘEMEŠNÁ... 6 HASIČI A

Více

ČESKÝ OLYMPIJSKÝ VÝBOR ZPRÁVA O ČINNOSTI 2013 ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA O PŘÍPRAVĚ A ÚČASTI ČESKÉ VÝPRAVY NA XXII. ZIMNÍCH OLYMPIJSKÝCH HRÁCH V SOČI 2014

ČESKÝ OLYMPIJSKÝ VÝBOR ZPRÁVA O ČINNOSTI 2013 ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA O PŘÍPRAVĚ A ÚČASTI ČESKÉ VÝPRAVY NA XXII. ZIMNÍCH OLYMPIJSKÝCH HRÁCH V SOČI 2014 ČESKÝ OLYMPIJSKÝ VÝBOR ZPRÁVA O ČINNOSTI 2013 ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA O PŘÍPRAVĚ A ÚČASTI ČESKÉ VÝPRAVY NA XXII. ZIMNÍCH OLYMPIJSKÝCH HRÁCH V SOČI 2014 Praha, duben 2014 OBSAH: Milí sportovní přátelé, Český olympijský

Více

Uzávěrka tohoto čísla 5. 6. 2005

Uzávěrka tohoto čísla 5. 6. 2005 6) 2005 Uzávěrka tohoto čísla 5. 6. 2005 Foto V. Derner Třebechovické Haló str. 2 Slovo starosty Třebechovice navazují unikátní partnerství s městem Betlém V souvislosti s hlubokým vztahem našeho města

Více

INFORMAČNÍ BULLETIN FC VIKTORIA PLZEŇ / SRPEN 2014 ONDŘEJ VANĚK OD MLÁDÍ JSEM MĚL JASNÝ CÍL

INFORMAČNÍ BULLETIN FC VIKTORIA PLZEŇ / SRPEN 2014 ONDŘEJ VANĚK OD MLÁDÍ JSEM MĚL JASNÝ CÍL INFORMAČNÍ BULLETIN FC VIKTORIA PLZEŇ / SRPEN 2014 01 ONDŘEJ VANĚK OD MLÁDÍ JSEM MĚL JASNÝ CÍL 1. KOLO FC VIKTORIA PLZEŇ FK BAUMIT JABLONEC NEDĚLE 3. SRPNA 2014 20.15 HOD. DOOSAN ARENA WWW.FCVIKTORIA.CZ

Více

B E A C H S O C C E R C Z E C H I C R E P U B L

B E A C H S O C C E R C Z E C H I C R E P U B L B E A C H S O C C E R C Z E C H I C R E P U B L Beachsoccer - plážová kopaná Beachsoccer je sportovní odvětví, u nás známé jako plážová kopaná. První kroky tohoto sportu se uskutečnily na písčitých plážích

Více

P R E Z E N T A C E FC TS BAKOV NAD JIZEROU

P R E Z E N T A C E FC TS BAKOV NAD JIZEROU P R E Z E N T A C E FUTSALOVÉHO KLUBU FC TS BAKOV NAD JIZEROU FC TOTAL SLAVÍK BAKOV NAD JIZEROU - club futsalu FIFA Občanské sdružení je registrované u MV ČR pod č.j. II/8-OS/1-27786/95-R IČ: 48682047,

Více

OBSAH 1. TYPY AKTIVIT 3. 2. OTEVŘENÉ AKCE 4 2.1 Obecné informace 4 2.2 Ples Sojky 4 2.3 Za hranice všedních dnů 5 2.4 Počty účastníků 6

OBSAH 1. TYPY AKTIVIT 3. 2. OTEVŘENÉ AKCE 4 2.1 Obecné informace 4 2.2 Ples Sojky 4 2.3 Za hranice všedních dnů 5 2.4 Počty účastníků 6 VÝROČNÍ ZPRÁVA občanského sdružení Sojka spolek mladých za rok 2004 OBSAH 1. TYPY AKTIVIT 3 2. OTEVŘENÉ AKCE 4 2.1 Obecné informace 4 2.2 Ples Sojky 4 2.3 Za hranice všedních dnů 5 2.4 Počty účastníků

Více

Letní tábory se blíží. Jaké budou?

Letní tábory se blíží. Jaké budou? Zahrajte si v Golf Resortu Česká Lípa s naší 25% slevou Recenze a informace na straně 5 Aktuální přehled novinek, akcí a slev Obsáhlý servis na stranách a 7 4. ČÍSLO, ROČNÍK II, DUBEN II, 2015 PRVNÍ ČESKÉ

Více

ZPRAVODAJ ČSTV. Úrazové pojištění ČSTV. Na mladou Evropu čeká 216 medailí. MS jednotlivců v kuželkách A NAKLADATELSTVÍ OLYMPIA

ZPRAVODAJ ČSTV. Úrazové pojištění ČSTV. Na mladou Evropu čeká 216 medailí. MS jednotlivců v kuželkách A NAKLADATELSTVÍ OLYMPIA 9 2010 ZPRAVODAJ ČSTV A NAKLADATELSTVÍ OLYMPIA Úrazové pojištění ČSTV Na mladou Evropu čeká 216 medailí Koncepce mládežnického volejbalu v letech 2008 2013 MS jednotlivců v kuželkách Zpráva z jednání 7.

Více

Novojicínský. Osudové osmicky. Srpen 2008. Mesícník ˇ ˇ mesta ˇ

Novojicínský. Osudové osmicky. Srpen 2008. Mesícník ˇ ˇ mesta ˇ Novojicínský Srpen 2008 Mesícník mesta Osudové osmicky g Osudovým v dějinách města Nového Jičína se stal i rok 1998. V onom roce, jakoby v bodě nula, cos končilo a něco jiného započalo. Nebo v nové éře

Více

I nadále budeme podporovat široké spektrum CSR aktivit charitativní, humanitární a sociální oblast, vědu a výzkum, podporu a rozvoj talentů.

I nadále budeme podporovat široké spektrum CSR aktivit charitativní, humanitární a sociální oblast, vědu a výzkum, podporu a rozvoj talentů. I nadále budeme podporovat široké spektrum CSR aktivit charitativní, humanitární a sociální oblast, vědu a výzkum, podporu a rozvoj talentů. MERO ČR, a.s. Věříme, že praktické naplňování CSR přispěje k

Více

ArRevue. Elektrobus ARRIVA MORAVA ČASOPIS SKUPINY ARRIVA. Fotbalový turnaj ARRIVA CUP 2014. Elektrobus. v Jeseníkách

ArRevue. Elektrobus ARRIVA MORAVA ČASOPIS SKUPINY ARRIVA. Fotbalový turnaj ARRIVA CUP 2014. Elektrobus. v Jeseníkách ArRevue 2014 ČASOPIS SKUPINY ARRIVA Elektrobus Rozhovor s generálním ředitelem Danielem Adamkou Elektrobus v Jeseníkách Fotbalový turnaj ARRIVA CUP 2014 Strana 3 Strana 10 Strana 14 ÚVODNÍ SLOVO STALO

Více

OBSAH PRODÁVAT SE MUSÍ UMĚT 18 KDO JSME 4 JSME ČLENEM VELKÉ RODINY 5 ZÁLEŽÍ NA SPOKOJENOSTI ZAMĚSTNANCŮ 19 PRO NÁŠ LEPŠÍ SVĚT 20 HISTORICKÉ MILNÍKY 6

OBSAH PRODÁVAT SE MUSÍ UMĚT 18 KDO JSME 4 JSME ČLENEM VELKÉ RODINY 5 ZÁLEŽÍ NA SPOKOJENOSTI ZAMĚSTNANCŮ 19 PRO NÁŠ LEPŠÍ SVĚT 20 HISTORICKÉ MILNÍKY 6 2008 2 OBSAH 3 KDO JSME 4 PRODÁVAT SE MUSÍ UMĚT 18 JSME ČLENEM VELKÉ RODINY 5 ZÁLEŽÍ NA SPOKOJENOSTI ZAMĚSTNANCŮ 19 HISTORICKÉ MILNÍKY 6 PRO NÁŠ LEPŠÍ SVĚT 20 ÚVODNÍ SLOVO PŘEDSEDY PŘEDSTAVENSTVA 8 POMÁHÁME,

Více

Technická univerzita v Liberci

Technická univerzita v Liberci Technická univerzita v Liberci FAKULTA PŘÍRODOVĚDNĚ-HUMANITNÍ A PEDAGOGICKÁ Katedra Studijní program: Studijní obor (kombinace): Tělesné výchovy Ekonomika a management Sportovní management Projekt organizace

Více

ročník XXV. květen 2015 číslo 5 U tišnovského kostela sv. Václava se probouzí jaro.

ročník XXV. květen 2015 číslo 5 U tišnovského kostela sv. Václava se probouzí jaro. ročník XXV. květen 2015 číslo 5 vyšlo 29. 4. 2015 www.tisnov.cz U tišnovského kostela sv. Václava se probouzí jaro. Foto: Miroslav Zavadil MOMENTKA Z VERNISÁŽE VÝSTAVY ANEŽKY TURKOVÉ Galerie Jamborův dům

Více

PRAVODAJ. 03 2014 květen. Rozhovor s Mikem Griffinem Superpohár 2014 Rozpis PBT 2014. ČESKÁ BASEBALLOVÁ ASOCIACE www.baseball.cz

PRAVODAJ. 03 2014 květen. Rozhovor s Mikem Griffinem Superpohár 2014 Rozpis PBT 2014. ČESKÁ BASEBALLOVÁ ASOCIACE www.baseball.cz ČESKÁ BASEBALLOVÁ ASOCIACE www.baseball.cz PRAVODAJ 03 2014 květen Rozhovor s Mikem Griffinem Superpohár 2014 Rozpis PBT 2014 zdroj: fotobanka ČBA, www.janpirgl.net Česká baseballová asociace Zátopkova

Více

FÓRUM. Causa autorský zákon pokračuje. Penzion roku 2014. Přilákejme hosty na vůni grilu

FÓRUM. Causa autorský zákon pokračuje. Penzion roku 2014. Přilákejme hosty na vůni grilu FÓRUM ČERVEN 2014 Z P R A V O D A J A S O C I A C E H O T E L Ů A R E S T A U R A C Í Č R Causa autorský zákon pokračuje Penzion roku 2014 Přilákejme hosty na vůni grilu Pivovary Staropramen přinášejí

Více

ZPRÁVA PŘEDSEDY ČVS V ROCE 2010

ZPRÁVA PŘEDSEDY ČVS V ROCE 2010 ZPRÁVA PŘEDSEDY ČVS V RCE 2010 VÁŽENÉ ČLENKY, VÁŽENÍ ČLENVÉ ČVS. Moje třetí zpráva volejbalovému hnutí bude rozsáhlá a bude hodnotit období od mého zvolení do funkce předsedy ČVS, přičemž některé body

Více

Škodovák. Praha předvedla tramvaje a metro ze Škodovky. Slovenské dráhy slavnostně představily push-pull z Ostravy ŠKODA CROSS je tu!

Škodovák. Praha předvedla tramvaje a metro ze Škodovky. Slovenské dráhy slavnostně představily push-pull z Ostravy ŠKODA CROSS je tu! Škodovák číslo 70 Informační časopis skupiny ŠKODA 9/2011 Praha předvedla tramvaje a metro ze Škodovky Slovenské dráhy slavnostně představily push-pull z Ostravy ŠKODA CROSS je tu! Vážení spolupracovníci,

Více

Hráči projevují důvěru

Hráči projevují důvěru 50% sleva na pronájem SPA Partner vydání Privátní sauna Bio sauna Fyzioterapie Finská sauna Jacuzzi Masáže platí při první návštěvě pro členy hráčské asociace a jejich rodinné příslušníky www.samuispa.cz

Více