NAROZENINY ČESKÉ MISS

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "NAROZENINY ČESKÉ MISS"

Transkript

1 NAROZENINY ČESKÉ MISS Soutěž krásy Česká Miss byla založena a tehdy zastupovala dvě světové soutěže, Miss Universe a Miss Earth. V lednu 2010 získala Michaela Maláčová licenci na soutěže Miss World a Mr. World o nejkrásnějšího muže planety. V květnu 2010 se Česká Miss sloučila s Miss ČR a pokračovala nadále pod názvem Česká Miss. Stala se jedinou soutěží krásy v České republice, která dává dívkám šanci realizovat se a uspět jako komplexní osobnosti. Za uplynulých devět ročníků soutěž změnila život mnoha dívkám, a to nejen vítězkám, ale i finalistkám. Otevřela jim dveře, aby si splnily svůj sen. Mnohé z nich se vydaly na dráhu modelingu, moderování, herectví. Naprostá většina dívek jsou studentky a mnohdy absolventky oborů, které byste u křehké krásky nečekali. Česká Miss si na počátku své existence zvolila heslo Nehledáme jen hezkou tvář a v 10. ročníku to stále platí. 10 let soutěže, to je spousta vzpomínek, příběhů, osudů, chutí, vůní, barev, nádherných šatů, slavných osobností, dalekých cest, fotografií a adrenalinových přímých přenosů. Za dosavadních 9 let se do castingů České Miss přihlásilo dívek. 98 z nich prošlo soutěží jako finalistky. V 9. ročníku poprvé získala titul Česká Miss krátkovlasá dívka a Českou Miss Earth se stala dívka s vietnamskými kořeny. Jaká bude 10. Česká Miss?

2 VÍTE O... O Českých Miss Nejvyšší Českou Miss je Iveta Lutovská se svými 182 cm. Nejmenší Českou Miss je Jitka Válková se svými 169 cm. Nejmladší Českou Miss se stala Jitka Válková, bylo jí 18 let. Nejstarší Českou Miss se stala Iveta Lutovská, bylo jí 25 let. Zuzana Štěpanovská, 1. Česká Vicemiss 2005, získala jako studentka University of New York in Prague v roce 2010 ocenění Empire State College na State University of New York za práci pro společnost. Toto mezinárodní ocenění se uděluje nejúspěšnějším absolventům školy jednou za dva roky. České Miss Lucie Hadašová a Eliška Bučková pocházejí se Strážnice. Musí tam být krásně. Z castingu v Jihlavě postoupily Tereza Chlebovská a Gabriela Kratochvílová, aby získaly korunku České Miss. České Miss Iveta Lutovská a Renata Langmannová bojovaly o korunku krásy už v prvním ročníku soutěže v roce 2005, ale dostaly se tehdy pouze do semifinále. Česká Miss World 2012 Linda Bartošová původně na casting přišla jako začínající reportérka regionálního média, pořadatelé ji přesvědčili, že by to měla zkusit. Největší úspěch na světové soutěži slavila Tereza Fajksová, která získala titul Miss Earth Nejrychlejší kariéru udělala Česká Miss Earth 2013 Monika Leová, která už 5 měsíců po finále začala, díky účasti v soutěži, moderovat zpravodajství na Primě. První vdanou Českou Miss se stala Iveta Lutovská, a rozšířila si tak příjmení o Vítová. První miminko, dceru Denisku, porodila Česká Miss Lucie Hadašová. Nejvíc dětí za 9 ročníků porodila ředitelka soutěže Michaela Maláčová. Dva chlapce a dvě holčičky. A v průběhu pořádání soutěže se také vdala. Zatím do svazku manželského vstoupily jen dvě České Miss: Lucie Hadašová Bednářová a Iveta Lutovská Vítová. Soutěž Česká Miss neeviduje žádnou rozvedenou Českou Miss. O zahraničním soustředění Každý rok odjíždějí finalistky fotit a natáčet do zahraničí. Nejdál se podívaly do Brazílie. Nejexotičtější jídlo na soustředění byli mangrovníkoví červi a pozřela je výkonná ředitelka Jitka Bělušová. Prý chutnají jako ústřice. Ale nevypadají tak. Nejexotičtější místo zahraničí bylo Safari v Keni v roce Vítězka toho ročníku Iveta Lutovská se posléze do Keni vrátila, aby pracovala v místní porodnici a přivedla zde na svět svoje první dítě byla to holčička. Dnes už je Iveta maminkou vlastní holčičky Anetky. Největší adrenalinový zážitek bylo zemětřesení na Haiti v době soustředění v Dominikánské republice a nejhorší zážitek, když finalistka Nicol Mináriková v roce 2009 zkolabovala v letadle cestou z Keni.

3 O přímém přenosu Počet prezidentů ČR v přímém přenosu: dva. Václav Havel a Václav Klaus. Od prvního do devátého ročníku vidělo přímý přenos finále České Miss téměř 14 milionů televizních diváků. Od prvního ročníku volili Českou Miss diváci a za devět let zaslali celkem hlasovacích SMS. Za 9 let se vystřídali na projektu 3 režiséři. Nejvíc přímých přenosů, celkem 4, režíroval Michal Čech. Nejmladším moderátorem přímého přenosu se stal v roce 2005 nezletilý Vojta Kotek. Bez pokuty naštěstí zůstalo slovo pr..., které zopakoval po vítězce Kateřině Smejkalové. Nejživější účinkující byl gepard Jožin, který v roce 2009 za plného provozu na letišti odmítal odejít ze scény a měl chuť sblížit se s publikem. V roce 2009 byl přímý přenos doslova těhotný očekáváním. Absolvovaly jej hned dvě slavné budoucí maminky Michaela Maláčová a Tereza Maxová. Nejspecifičtějším prostorem byla vybydlená Thámova hala v Karlíně v roce Na zkouškách bylo 10 stupňů Celsia. I při promenádě v plavkách. Nejžhavější vystoupení v přímém přenosu předvedl moderátor Libor Bouček, když v roce 2010 skutečně hořel na scéně. O cenách Za 9 let získaly dívky v soutěži ceny celkem za 30 milionů Kč. Osobních automobilů bylo předáno 19. převzaly 22 bytů. Zahraničních zájezdů bylo předáno 22, v celkové hodnotě cca 2,5 milionu Kč. Vítězkám bylo poskytnuto pojištění ve výši cca 2 miliony Kč. Byly uzavřeny kontrakty s vítězkami v hodnotě 7,5 milionu Kč. O pomoci a vzdělávání Česká Miss od svého počátku spolupracuje s Nadací Terezy Maxové dětem. V přímých přenosech devíti ročníků věnovala Česká Miss Nadaci Terezy Maxové dětem přes 4,5 milionu Kč. i finalistky spolupracují na mnoha veřejně prospěšných projektech, namátkou alespoň: benefiční přehlídky pro Nadaci Terezy Maxové, účast na akcích Barefoot Run, Pomáháme pohybem, Volejbal pro Bazalku a mnoho dalších. Tereza Chlebovská je ambasadorkou Movemberu, projektu prevence rakoviny prostaty. Jitka Válková se zapojila do kampaně prevence onemocnění ženských orgánů rakovinou. Gabriela Kratochvílová se věnuje prevenci poruch příjmu potravy u dětí. Lucie Kovandová navázala spolupráci s Klubem nemocných cystickou fibrózou. Tereza Fajksová a Monika Leová jako ekologické miss například pomáhaly Šumavě výsadbou nových stromků. Od roku 2011 Česká Miss spolupracuje s Nadací Zdeňka Bakaly, která vítězkám poskytuje možnost vybrat si studium v zahraničí.

4 O zahraničních hostech Nejvíc sexy zahraniční host byl francouzský herec Alain Delon. Nevtipnějším a nejkomunikativnějším zahraničním hostem byla italská herecká legenda Claudia Cardinale. Nejvyšší kop předvedl Jean-Claude Van Damme, když stojícímu Liboru Boučkovi (188 cm) v přímém přenosu skopnul láhev z hlavy. O finalistkách Nejčastější jméno finalistek bylo bezkonkurenčně Tereza celkem 11. Jednou z nich byla v roce 2010 i Tereza Maláčová, která, jak se později ukázalo, byla velmi vzdáleně příbuzná s ředitelkou soutěže. Nejexotičtější jméno finalistky bylo Elizaveth, příjmením Charalambidu. Nejdelší vlasy ze všech finalistek měla Ivana Loušová. Tři finalistky pocházely z dvojčat: Andrea Kabická, Klára Rychtaříková a Andrea Šopovová. Nejsoutěživější dívkou byla Lucie Klukavá, která absolvovala bezkonkurečně nejvíc soutěží krásy. Mezi finalistkami a vítězkami je řada hereček, alespoň namátkou: Sandra Vídeňská žije v LA a studuje herectví. Lilian Sarah Fischerová je jednou ze zakladatelek Divadelní společnosti Indigo Company a můžete ji vidět například v inscenaci Dokonalá svatba. Kateřina Sedláková hrála ve filmu Ulovit miliardáře a v současné době vystupuje v muzikálu Lucie. Tereza Chlebovská si zahrála ve filmu Martin a Venuše a v několika hudebních klipech. Úřadující Česká Miss Gabriela Kratochvílová získala hlavní ženskou roli ve filmu Bony a klid II. První míšenkou byla Anděla Halušková romsko-kubánského původu, která se později stala tváří osvětové kampaně Časy se mění, razítka zůstávají. Missí nemoc je pověra, kterou vyvrátila Barbora Kolářová (rok 2006). Dodnes je se svým tehdejším partnerem a svůj vztah dokonce stvrdili manželským slibem. O partnerství Česká Miss vzkvétá také díky věrným partnerům. Nejdelší cestu s ní urazili: Allianz pojišťovna, Fotolab, Eso Travel, Frekvence 1, Blesk, Aquila a Renomia. světové soutěže 24. listopadu 2012 získala Česká Miss Earth Tereza Fajksová na světové soutěži na Filipínách v konkurenci 80 krásek z celého světa pro Českou republiku titul Miss Earth Miss Earth je novodobá soutěž, která má mezinárodní prestiž i díky svému ekologickému zaměření. Česká Miss je držitelkou licence a přivedla tuto soutěž i do České republiky. Miss Earth Tereza Fajksová pochází z Ivančic u Brna, žije s přítelem v Brně. Rok od vítězství na světové soutěži strávila jako ambasadorka Miss Earth cestováním doslova po celém světě, setkala se s mnoha státníky, podpořila řadu ekologických projektů. V současné době je Tereza na Filipínách, kde pomáhá zmírňovat humanitární katastrofu způsobenou tajfunem. V rámci svých sil a možností se snaží získat pomoc pro postižené.

5 ČESKÁ MISS - KDO BYL KDO A KDY 1. ročník Česká Miss 2005 (TOP Hotel Praha) Kateřina Smejkalová, Česká Miss 2005 Zuzana Štěpanovská, 1. Česká Vicemiss l Michaela Štoudková, 2. Česká Vicemiss Moderátor: Vojtěch Kotek VIP porota: Tereza Maxová, Roman Šebrle, Halina Pawlowská, Helena Houdová, Aleš Valenta, Ondřej Hejma, Miss Slovenské republiky 2004 Mária Sándorová VIP hosté: Miss Universe 2004 Jennifer Hawkins, Václav Klaus, Dívka roku 1966 Dana Silvínová Účinkující: Samba Batucada - Miloš Vacík, TAM TAM Orchestra a taneční skupina Tradición, Peňa Flamenca, Iva Frühlingová, Vivaldiano - Michal Dvořák, Jaroslav Svěcený, Virtuosi Pragenses, Radim Hladík Návrhářka šatů a plavek: Jaroslava Sedláčková Zahraniční soustředění: Kréta Česká Miss 2005 Kateřina Smejkalová žije se svým přítelem Radkem Krásným mezi Prahou a Torontem, dříve žila v Bohuňovicích u Olomouce. V době vítězství v soutěži studovala Pedagogickou fakultu v Olomouci. Na Miss Universe získala 1. místo za národní kostým. V současné době v Praze dokončuje magisterské studium oboru vzdělávání dospělých. Navázala na svou pracovní zkušenost z Kanady a věnuje se public relations v oblasti módy. Nedovedu si představit, že by se někomu život po výhře nezměnil. Pro mě to byl obrovský skok do neznáma, netušila jsem, co mě čeká. Každopádně jsem vděčná za všechny příležitosti a zážitky, které jsem díky vítězství v České Miss získala a prožila. Na vše vzpomínám ráda. Desáté narozeniny...to je tedy Česká Miss ještě malá holka. Proto bych jí přála minimálně dalších deset úspěšných let. Při pohledu zpět si myslím, že má být na co pyšná, že opravdu roste do krásy. 2. ročník Česká Miss 2006 (TOP Hotel Praha) Renata Langmannová, Česká Miss 2006 Miroslava Košťanová, 1. Česká Vicemiss l Barbora Kolářová, 2. Česká Vicemiss Moderátor: Roman Vojtek + Vojtěch Kotek + Jan Saudek VIP porota: Vojtěch Kotek, Jiří Mádl, Roman Šebrle, Tereza Maxová, Kateřina Smejkalová VIP hosté: Miss Universe 2005 Natalie Glebova, Václav Havel Účinkující: Step balet, Brasileiro Návrhářka šatů a plavek: Natali Ruden Zahraniční soustředění: Brazílie Česká Miss 2006 Renata Langmannová žije se svým přítelem Ondřejem Novotným v Praze, kam se přestěhovala z Ivanovic na Hané. Renata absolvovala s červeným diplomem Policejní akademii ČR, obor management a kriminalistika. Věnuje se světovému modelingu, nejčastější pracovní destinací jsou Miláno, Londýn, Paříž. Spolupracovala s významnými českými i zahraničními značkami (Nestlé, Guess, Triumph, Lormar, Huppe, Česká Zbrojovka, Kara, Diamond Lashes, My atd.), spolupracuje s nadací Terezy Maxové dětem a dalšími. Je spolupořadatelkou Školy modelek Modeling Camp Renaty Langmannové. Přesvědčila mě o tom, že člověk dokáže cokoliv, když to opravdu chce a jde si za tím. Dala mi příležitost a naději, že i obyčejná holka z Moravy může žít svůj sen. Hodně úspěchů do dalších let, aby nadále vychovávala z dívek ženy, které budou pro společnost vzor vnější i vnitřní krásy, elegance, šarmu a inteligence.

6 3. ročník Česká Miss 2007 (TOP Hotel Praha) Lucie Hadašová, Česká Miss 2007 Eva Čerešňáková, 1. Česká Vicemiss l Lilian Sarah Fischerová, 2. Česká Vicemiss Moderátor: Michal Novotný VIP porota: Ivana Trumpová, Roman Šebrle, Peter Nagy, Lucie Výborná, Tereza Maxová, Leoš Mareš, Renata Langmannová VIP hosté: Miss Universe 2006 Zuleyka Rivera-Mendoza Účinkující: Jana Kirschner, Gospel, Son Calientes Finalistky oblékla: Camilla Solomon Zahraniční soustředění: Rakousko, Alpy Česká Miss 2007 Lucie Hadašová se na Miss Universe umístila v Top 15. Žije se svým manželem Jaroslavem Bednářem a dcerou Deniskou v Praze, dříve žila ve Strážnici na Moravě. Získala titul na Vysoké škole aplikovaného práva, věnovala se modelingu, který nyní částečně ustoupil před mateřskými povinnostmi. Soutěž mi změnila celý život, po výhře to nebylo úplně jednoduché, ale osamostatnila jsem se, nastěhovala se do svého bytu a začala žít úplně nový život. Stát se Českou Miss byla velká příležitost a myslím, že jsem ji využila, jak jen to šlo. Aby jednou vyhrála Česká Miss Miss Universe :-). 4. ročník Česká Miss 2008 (Letiště Václava Havla) Eliška Bučková, Česká Miss 2008 Hana Svobodová, 1. Česká Vicemiss l Elizaveth Charalambidu, 2. Česká Vicemiss Moderátor: Maroš Kramár + Jana Štefánková VIP porota: Petra Němcová, Alain Delon, Tereza Maxová, Roman Šebrle, Petr Fejk, Radek Banga z Gipsy.cz VIP hosté: Dagmar Havlová, Mirek Topolánek, Kateřina Neumannová, Petra Buzková, Jan Kaplický Účinkující: Petr Hapka, Gipsy CZ, No Name, Wanastowi Vjecy Finalistky oblékl: Tomi by Noubikko. Zahraniční soustředění: Thajsko Česká Miss 2008 Eliška Bučková se na Miss Universe umístila v Top 15. Žila se zpěvákem Noidem. V současnosti žije s přítelem Jakubem Malinou v Praze, dříve žila ve Strážnici na Moravě. Věnuje se zpěvu, účinkovala v muzikálech Švejk, v Hamletovi ztvárnila roli Ofélie. Je jednou z nejvyhledávanějších a nejdiskutovanějších modelek v ČR. Vítězství v soutěži mi naprosto změnilo život. Přestěhovala jsem se do Prahy, získala kontakty, zkušenosti, hrála v muzikálech. Zviditelnila jsem se a především jsem od roku 2008 soběstačná, živím se sama. České Miss přeji do dalších let spoustu sil, ať je rok od roku jenom lepší a lepší.

7 5. ročník Česká Miss 2009 (Letiště Václava Havla) Iveta Vítová (Lutovská), Česká Miss 2009 Tereza Budková, 1. Česká Vicemiss l Zina Šťovíčková, 2. Česká Vicemiss Moderátor: Václav a Saša Rašilovi VIP porota: Blanka Matragi, Milan Šteindler, Igor Timko z No Name VIP hosté: Miss Universe 2008 Dayana Mendoza, Václav Havel a Dagmar Havlová, Karel Schwarzenberg, Halina Pawlowská, Pavel Šporcl Účinkující: Dara Rolins, Pajky Pajk, Petr Bende, All X, Ondřej Ruml Finalistky oblékla: Blanka Matragi Zahraniční soustředění: Keňa Česká Miss 2009 Iveta Vítová (Lutovská) se na Miss Universe umístila v Top 10. Dnes žije s manželem Jaroslavem a dcerou Anetkou v Praze, dříve i střídavě v Třeboni. Ukončila bakalářské studium ekonomického směru a magisterské v oboru mediální komunikace. Je moderátorkou zpráv na TV Nova, v současné době se věnuje mateřským povinnostem. Dala mi více zakázek v oblasti modelingu i mediální reklamu. Za největší úspěch od soutěže považuji například získání lukrativního zaměstnání v oblasti zpravodajství. Samozřejmě jen to nejlepší, hodně úspěchů a mnoho dalších kulatých narozenin. 6. ročník Česká Miss 2010 (Thámova Hala Karlín) Jitka Válková, Česká Miss 2010 Veronika Machová, Česká Miss World l Carmen Justová, 2. Česká Vicemiss Moderátor: Libor Bouček VIP porota: Leoš Mareš, Petr Vágner, Halina Pawlowská, Ondřej Hejma, Adéla Banášová VIP hosté: Jean-Claude Van Damme, Václav Havel a Dagmar Havlová, Jaroslav Bednář Účinkující: Rytmus a Tina, Embassy, Jan Bendik, Thomas Puskailer, Denis Lacho Finalistky oblékla: Jana Berg Zahraniční soustředění: Dominikánská republika Česká Miss 2010 Jitka Válková se na Miss Universe umístila v Top 15. Žije v Praze se svým přítelem Mirkem Ciprou, se kterým se seznámila díky soutěži. Dříve bydlela v Náramči u Třebíče, studovala Katolické gymnázium v Třebíči, maturovala však v Praze. Od října studuje Přírodovědeckou fakultu UK, obor biologie - geologie. Věnuje se moderování, modelingu, ale především zpěvu, zpívá s metalovou kapelou Modesty and Pride. S Danem McCaffertym z kapely Nazareth nahrála duet Love Hurts na své první sólové album. Společně si zazpívali tuto píseň při rozsvěcování vánočního stromu na Staroměstském náměstí, publikum čítalo lidí. Jak jí soutěž změnila život: Vítezství v České Miss byl takový odrazový můstek a pak to vše začalo. Poznala jsem mnoho známých osobností, mohla jsem se zúčastnit řady užitečných projektů, které pomáhají, navštívila jsem krásné země a začala dělat to, co mne opravdu baví - zpívat. Popřála bych jí, aby zůstala taková jaká je. A aby nacházela u diváků stále větší oblibu. Hlavně aby vydržela a byla stále prestižní, protože nejúžasnější na ní je, jak dokáže otevírat dveře do světa obyčejným dívkám.

8 7. ročník Česká Miss 2011 (Hudební divadlo Karlín) Jitka Nováčková, Česká Miss 2011 Denisa Domanská, Česká Miss World l Šárka Cojocarová, Česká Miss Earth Moderátor: Petr Vondráček + Dara Rolins VIP porota: Dagmar Havlová, Franck Provost, Jaro Slávik, Emanuel Ridi, Jan Měšťák VIP hosté: Alberto Tomba, Monika Žídková Účinkující: Jitka Válková, Toxique, Richard Müller, Dae Men Finalistky oblékl: Oscar de la Renta Zahraniční soustředění: Mexiko Česká Miss 2011 Jitka Nováčková žije v Praze, dříve žila v Českých Budějovicích, kde absolvovala gymnázium. Studuje Vysokou školu obchodní, pracuje v reklamě a v modelingu. Díky soutěži si splnila sen, získala stipendium Nadace Zdeňka Bakaly, které jí umožnilo dva měsíce studovat Filmovou školu v NYC New York Film Academy. Potkávám velmi schopné lidi, od kterých se snažím leccos přiučit, ráda poslouchám jejich příběhy. Soutěž mi také otevřela cestu do zahraničí, poznala jsem dívky z celého světa (díky účasti v soutěži v Miss Universe), strávila dva měsíce v New Yorku, měsíc v Brazílii a navštívila spoustu jiných zajímavých míst, nebojím se komunikovat s cizími lidmi a zároveň jsem poznala sílu a hlavně vzácnost nezištného přátelství. České Miss bych v první řadě ráda poděkovala. Za všechno, co jsem díky paní Michaele Maláčové a celému týmu mohla zažít, to, že mi vždy pomohli a vždy se na ně mohu obrátit. Přeji České Miss, aby dále rostla jako dodnes a aby vyhrávaly nejen krásné, ale i chytré a vděčné dívky, se kterými bude radost spolupracovat. 8. ročník Česká Miss 2012 (Hudební divadlo Karlín) Tereza Chlebovská, Česká Miss 2012 Linda Bartošová, Česká Miss World l Tereza Fajksová, Česká Miss Earth Moderátor: Jaro Slávik + Gábina Partyšová VIP porota: Eliška Balzerová, Roman Šebrle, Martin Dejdar VIP hosté: Claudia Cardinale Účinkující: Mandrage, Chinaski, Dae Man, Karel Gott, muzikál Vražda za oponou, vítězové Česko Slovensko má talent Finalistky oblékl: Emilio Pucci Zahraniční soustředění: Thajsko Česká Miss 2012 Tereza Chlebovská žije v Praze, dříve v Třemešném. Studuje obor hudební výchova ke zdraví na Pedagogické fakultě na univerzitě v Ostravě. Jako jediná miss opravdu rozumí fotbalu, ale média dlouho spekulovala o jejím vztahu k hokejistovi Ondřeji Pavelcovi. Věnuje se moderování Ligy Mistrů na Prima Cool, modelingu v ČR i v zahraničí. Nafotila kampaně pro Intimissimi, Spartu, reklamu pro Aquilu a řadu katalogů. Zahrála si ve filmu Martin a Venuše a ve dvou hudebních klipech. Změnila mi život o 180 stupňů. Musela jsem se přestěhovat do Prahy, byla jsem vhozena do rybníku a musela plavat. Díky tomu jsem se ale osamostatnila a taky dospěla. Získala jsem mnoho cenných zkušeností, které i nadále sbírám každý den. Měla jsem možnost potkat a setkat se se spoustou zajímavých lidí, pokračovat v modelingu, ale hlavně dostat se k práci, která mě momentálně naplňuje. Hlavně jí skláním poklonu za to, jak to s námi všemi misskami vydržela, všechno zvládla a ustála. Popřála bych jí minimálně dalších deset úspěšných let!

9 9. ročník Česká Miss 2013 (Hudební divadlo Karlín) Gabriela Kratochvílová, Česká Miss 2013 Lucie Kovandová, Česká Miss World l Monika Leová, Česká Miss Earth Moderátor: Libor Bouček VIP porota: Marie Rottrová, Martin Kraus, Miroslav Donutil VIP hosté: Ornella Muti Účinkující: Jiří Korn, Karel Gott, Tomáš Klus, muzikál Jesus Christ Superstar - Ondřej Brzobohatý Finalistky oblékl: Blumarine Zahraniční soustředění: Filipíny Česká Miss 2013 Gabriela Kratochvílová je první krátkovlasá Česká Miss v historii soutěže, na Miss Universe získala titul Bond Girl. Žije v Praze s přítelem Filipem Laškem. Vystudovala bakalářský stupeň oboru hotelový management, turismus a gastronomie na Vysoké škole hotelové, v současné době studuje v angličtině magisterský obor Marketing Communication na Vysoké škole finanční a správní. Za rok od castingů se stala Českou Miss, vicemistryní Evropy v mažoretkovém sportu, kterému se dlouhodobě věnuje, a získala hlavní ženskou roli ve filmu Bony a klid II. Věnuje se také modelingu a stala se tváří kampaně módní návrhářky Beaty Rajské. Soutěž byla, je a bude pro mě velkou výzvou a příležitostí. Získala jsem hodně zkušeností a zažila jsem opravdu mnoho nového. Není to ještě zdaleka rok, co jsem vyhrála a stihla jsem si zkusit, jaké to je být tváří kampaně známé módní návrhářky Beaty Rajské, projít se po mole po boku úspěšných modelek, poznat tolik krásných míst a lidí, zúčastnit se několika charitativních akcí, sportovat pro dobrou věc, zahrát si hlavní ženskou roli ve filmu Bony a klid II. I když nebylo všechno lehké, užila jsem si spoustu zábavy! Utvrdila jsem se v tom, že nic není zadarmo, ale o to víc si všeho vážím a dělám vždy vše naplno. Přála bych České Miss, aby měla stále královny, které všem ukazují, jak výjimečné jsou a povznášejí tím noblesu soutěže a krásy jako takové.

XII. ročník prestižní soutěže LOOK BELLA 2015

XII. ročník prestižní soutěže LOOK BELLA 2015 XII. ročník prestižní soutěže LOOK BELLA 2015 LOOK BELLA 2015 Luxury event & Big fashion show Soutěž plná krásných mladých dívek a mužů Na akcích vystupují populární osobnosti Semifinále soutěže proběhne

Více

Studovala na státní konzervatoři v Žilině hru na housle a operní zpěv pokračovala na Státní konzervatoři v Praze, kde absolvovala hudebně-dramatický

Studovala na státní konzervatoři v Žilině hru na housle a operní zpěv pokračovala na Státní konzervatoři v Praze, kde absolvovala hudebně-dramatický Studovala na státní konzervatoři v Žilině hru na housle a operní zpěv pokračovala na Státní konzervatoři v Praze, kde absolvovala hudebně-dramatický obor. Získala prestižní divadelní cenu Thálie, 2x ocenění

Více

VESELÝ SENIOR, NADAČNÍ

VESELÝ SENIOR, NADAČNÍ VESELÝ SENIOR, NADAČNÍ FOND STÁŘÍ JE ETAPOU ŽIVOTA, KTERÁ ČEKÁ KAŽDÉHO Z NÁS A PROTO BYCHOM JI NEMĚLI IGNOROVAT. VYBRANÉ AKTIVITY, AKCE VESELÉHO SENIORA 2006-2010 MALOVÁNÍ NA PALMOVCE 28. 10. 2006 Charitativní

Více

Základní škola a Mateřská škola G.A. Lindnera Rožďalovice Modeling

Základní škola a Mateřská škola G.A. Lindnera Rožďalovice Modeling Základní škola a Mateřská škola G.A. Lindnera Rožďalovice Modeling Jméno a příjmení: Nikola Součková Třída: 5. A Školní rok: 2014/2015 Garant / konzultant: Mgr. Nina Dyčenková Datum odevzdání: 31. 03.

Více

ČESKO ZPÍVÁ 2015 SLOŽENÍ POROTY. KAMILA NÝVLTOVÁ zpěvačka a patronka soutěže ČESKO ZPÍVÁ

ČESKO ZPÍVÁ 2015 SLOŽENÍ POROTY. KAMILA NÝVLTOVÁ zpěvačka a patronka soutěže ČESKO ZPÍVÁ ČESKO ZPÍVÁ 2015 SLOŽENÍ POROTY VÝBĚROVÉ KOLO - 2. BŘEZNA 2015 KAMILA NÝVLTOVÁ zpěvačka a patronka soutěže ČESKO ZPÍVÁ TOMÁŠ SMIČKA profesionální tanečník legendární skupiny DANCE 2XS RADEK JANDA zástupce

Více

REPREZENTATIVNÍ MÓDNÍ SHOW

REPREZENTATIVNÍ MÓDNÍ SHOW REPREZENTATIVNÍ MÓDNÍ SHOW Úvod 2001 - Návrhářka Petra Pilařová vstupuje na český módní trh a spolupracuje s oděvními společnostmi jako designerka. 2004 Zakládá vlastní oděvní atelier v Kutné Hoře a začíná

Více

DDM Kamarád Třemošná vyhlašuje 15. ročník soutěže v Plzeňském kraji pod záštitou KÚ PK a MŠMT ČR a 1. ročník finále ČECH v Plzni

DDM Kamarád Třemošná vyhlašuje 15. ročník soutěže v Plzeňském kraji pod záštitou KÚ PK a MŠMT ČR a 1. ročník finále ČECH v Plzni patronka soutěže Lilian Sarah Fischerová druhá Česká vícemiss 2007 DDM Kamarád Třemošná vyhlašuje 15. ročník soutěže v Plzeňském kraji pod záštitou KÚ PK a MŠMT ČR a 1. ročník finále ČECH v Plzni Vyhlašovatelem

Více

ID žáka Jméno Škola Př. 1 Př. 2 Př. 3 Př. 4 Př. 5 1 Radovan Základní škola, Ostrava- Poruba, J. Šoupala 1609, příspěvková organizace 0 0 0 0 2 2 Jan

ID žáka Jméno Škola Př. 1 Př. 2 Př. 3 Př. 4 Př. 5 1 Radovan Základní škola, Ostrava- Poruba, J. Šoupala 1609, příspěvková organizace 0 0 0 0 2 2 Jan ID žáka Jméno Škola Př. 1 Př. 2 Př. 3 Př. 4 Př. 5 1 Radovan Základní škola, Ostrava- Poruba, J. Šoupala 1609, příspěvková organizace 0 0 0 0 2 2 Jan Základní škola, Ostrava- Poruba, J. Šoupala 1609, příspěvková

Více

VZDĚLÁNÍ A ŘEMESLO 2014

VZDĚLÁNÍ A ŘEMESLO 2014 Soutěž: Dárkové balení (DB) 7 Ivana Baranová Hotelová škola, Třebíč 430 1. 12 Kateřina Müllerová 8 Jana Hejlíková 6 Veronika Brabcová Střední škola obchodu, služeb a podnikání a Vyšší odborná škola, 398

Více

Kariérové poradenství 2011/2012 obor Obchodní akademie

Kariérové poradenství 2011/2012 obor Obchodní akademie Kariérové poradenství 2011/2012 obor Obchodní akademie Přehled zájmu o jednotlivé fakulty 2012 Ve školním roce 2011/2012 studovalo obor Obchodní akademie 62 studentů ve čtvrtých ročnících. Přihlášku ke

Více

LOOK BELLA 2010 Luxury event & Big fashion show

LOOK BELLA 2010 Luxury event & Big fashion show LOOK BELLA 2010 Luxury event & Big fashion show Soutěž plná krásných mladých dívek a mužů Na akcích vystupují populární osobnosti Finále soutěže se koná v luxusních prostorách hotelu v Praze Jedinečná

Více

Charitativní večer Nadace Taťány Kuchařové Krása pomoci u příležitosti prvních narozenin se uskuteční za laskavé podpory: Sponzoři večera:

Charitativní večer Nadace Taťány Kuchařové Krása pomoci u příležitosti prvních narozenin se uskuteční za laskavé podpory: Sponzoři večera: Tisková zpráva Nadace Taťány Kuchařové Krása pomoci slaví právě dnes první rok od svého založení a u této příležitosti pořádá charitativní večer v Hotelu Ambassador Zlatá Husa na podporu Nadace a jejího

Více

foto Branislav Šimončík

foto Branislav Šimončík foto Branislav Šimončík CZECHOSLOVAK TOPMODEL 2015 Czechoslovak TopModel 2015 je soutěž agentury Czechoslovak Models. Jejím cílem je nalézt nové tváře pro modeling. S outěž vyvrcholí na podzim 2015 finálovým

Více

STŘÍPKY Z HALOVÉHO PĚTIBOJE OVOV NA ZŠ FRANTIŠKOVY LÁZNĚ

STŘÍPKY Z HALOVÉHO PĚTIBOJE OVOV NA ZŠ FRANTIŠKOVY LÁZNĚ STŘÍPKY Z HALOVÉHO PĚTIBOJE OVOV NA ZŠ FRANTIŠKOVY LÁZNĚ (postřehy žáků mediální výchovy) p. uč.. Křesťanová Disciplíny: kliky, lehsedy, trojskok, hod, švihadlo Čestný host: Eliška Krupnová bronzová mistryně

Více

Od 9. září každou neděli ve 20 hodin na Nově

Od 9. září každou neděli ve 20 hodin na Nově www.nova.cz Pro více informací kontaktujte koordinátorku projektu Johanu Indrákovou, tel.: 777 886 555 e-mail: johana.indrakova@nova.cz Od 9. září každou neděli ve 20 hodin na Nově Vem si mě! Dvacet dívek,

Více

Smíšeného pěveckého sboru

Smíšeného pěveckého sboru Přehled koncertů, akcí a vystoupení Smíšeného pěveckého sboru VOŠP a SPgŠ Litomyšl za školní rok 2007/08 zpracováno 19. 6. 2008 PODZIM 2007 20. 9. 2007 Koncert pro Městský úřad Litomyšl, Zámecké divadélko,

Více

Rozpis žáků k maturitní zkoušce

Rozpis žáků k maturitní zkoušce Třída: 4.A - Zdravotnický asistent (rok nástupu 2011) Třída: *4.A - Zdravotnický asistent (rok nástupu 2010) Termín: úterý 21. 4. 2015 dopoledne Předseda: Mgr. Zuzana Volná Místopředseda: Mgr. Štěpánka

Více

FRANTIŠEK NEDVĚD zpívá ZLATÉ NEDVĚDOVKY

FRANTIŠEK NEDVĚD zpívá ZLATÉ NEDVĚDOVKY FRANTIŠEK NEDVĚD zpívá ZLATÉ NEDVĚDOVKY speciální hosté LUCIE BÍLÁ a SPIRITUÁL KVINTET DIVADLO HYBERNIA František Nedvěd zpívá Zlaté Nedvědovky Z vyprodaného Strahova, přes mnoho míst českých a slovenských,

Více

číslo Jméno rok narození M/Z Jednota čas 4 miková julie 2006 z obřany 3 miková dominika 2002 z obřany 5 miková eliška 2000 z obřany 6 mika ivo 1966 m

číslo Jméno rok narození M/Z Jednota čas 4 miková julie 2006 z obřany 3 miková dominika 2002 z obřany 5 miková eliška 2000 z obřany 6 mika ivo 1966 m 4 miková julie 2006 z obřany 3 miková dominika 2002 z obřany 5 miková eliška 2000 z obřany 6 mika ivo 1966 m obřany 37 mařík jan 2000 m dolní dobrouč 16 maříková zuzana 1997 z dolní dobrouč 27 jakubcová

Více

Známe vítěze jubilejního ročníku Dětského činu roku! Dětský čin roku 2014 vyvrcholil slavnostním oceněním vítězů

Známe vítěze jubilejního ročníku Dětského činu roku! Dětský čin roku 2014 vyvrcholil slavnostním oceněním vítězů Známe vítěze jubilejního ročníku Dětského činu roku! Dětský čin roku 2014 vyvrcholil slavnostním oceněním vítězů Brožíkova síň Staroměstské radnice v Praze patřila první prosincový čtvrtek dětským hrdinům,

Více

Kariérové poradenství

Kariérové poradenství Kariérové poradenství Ve školním roce 2009/2010 se pro studenty uskutečnilo několik akcí spojených s volbou jejich budoucí profese: 1. 20. října 2009 se studenti čtvrtých ročníků zúčastnili veletrhu pomaturitního

Více

ÚSPĚCHY NAŠICH ŽÁKŮ V SOUTĚŽÍCH A OLYMPIÁDÁCH

ÚSPĚCHY NAŠICH ŽÁKŮ V SOUTĚŽÍCH A OLYMPIÁDÁCH ÚSPĚCHY NAŠICH ŽÁKŮ V SOUTĚŽÍCH A OLYMPIÁDÁCH ŠKOLNÍ ROK 2013/2014 Školní kolo soutěže PIŠQWORKY (8. a 9. třída) 1. místo Ladislav Drápal 2. místo Ondřej Burian 3. místo Michal Jirák 4. 8. místo: Pavla

Více

Závody Aliance dětského plavání 20. dubna 2013. Výsledková listina

Závody Aliance dětského plavání 20. dubna 2013. Výsledková listina Závody Aliance dětského plavání 20. dubna 2013 Praha, Výstaviště Holešovice Výsledková listina 20. 4. 2013 Aliance dětského plavání Ročník 2008: Kraulové nohy s deskou 25 m Pořadí: Jméno: Klub: čas 1 Emma

Více

Úvodník. Volejbalové soustředění

Úvodník. Volejbalové soustředění 1 Úvodník Vítáme vás u dalšího čísla našich Deváťáckých novin. Konec roku je už tady a my deváťáci se připravujeme na to, až v jeho závěru vstoupíme na pódium, řekneme svůj projev a opustíme naši milovanou

Více

MISS ACADEMIA ČR 2008. Vážení přátelé,

MISS ACADEMIA ČR 2008. Vážení přátelé, MISS ACADEMIA ČR 2008 Vážení přátelé, studenti Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně pořádají další ročník soutěže MISS ACADEMIA ČR, ve kterém bude zvolena v pořadí už dvanáctá

Více

VLŠ 2011 docházka doplněná

VLŠ 2011 docházka doplněná VLŠ 0 docházka doplněná Záznamový list o účasti ve VLŠ 0 Družstvo č. Maňák Jaroslav Bušanský Petr Bártů David Coufal Vojtěch Fichtnerová Adéla Hajský Stanislav Horáček Denis Hůlková Anna Karpíšek Matěj

Více

AU PAIR a kulturně výměnné pobyty v zahraničí. Ing. Zdeněk Moravec obchodní zástupce e-mail: zdenek.moravec@studentagency.cz

AU PAIR a kulturně výměnné pobyty v zahraničí. Ing. Zdeněk Moravec obchodní zástupce e-mail: zdenek.moravec@studentagency.cz AU PAIR a kulturně výměnné pobyty v zahraničí Ing. Zdeněk Moravec obchodní zástupce e-mail: zdenek.moravec@studentagency.cz STUDENT AGENCY Téměř 20 let praxe kulturně-výměné pobyty au pair pobyty pracovní

Více

Výsledková listina krajského kola v přespolním běhu žáků ZŠ

Výsledková listina krajského kola v přespolním běhu žáků ZŠ Active - středisko volného času Žďár nad Sázavou KR AŠSK Žďár nad Sázavou Výsledková listina krajského kola v přespolním běhu žáků ZŠ Pořadatel: Active - středisko volného času Žďár nad Sázavou Termín

Více

Výsledky turnaje. Přípravky 2012-1.kolo - dívky 2001 Český Krumlov 25.2.2012

Výsledky turnaje. Přípravky 2012-1.kolo - dívky 2001 Český Krumlov 25.2.2012 Přípravky 2012-1.kolo - dívky 2001 Český Krumlov 25.2.2012 1.Krpatová Lucie (Polabiny - Pardubice), 10:0 (110:57) 26 b. (1) Čiháková Veronika (BK 93 Hořovice) 4:2 (2:0/11:7 11:10); (2) Kmoníčková Lenka

Více

ING Bank fond Nadace Terezy Maxové dětem

ING Bank fond Nadace Terezy Maxové dětem ING Bank fond Nadace Terezy Maxové dětem Informace pro média Listopad 2010 Stance Communications, Salvátorská 931/8, 110 00 Praha 1, tel.: 224 810 809, fax.: 224 225 766-1- Obsah: 1 O ING Bank fondu Nadace

Více

Seznam soutěžících - BESIP kategorie 5. a 6. třída

Seznam soutěžících - BESIP kategorie 5. a 6. třída Seznam soutěžících - BESIP kategorie 5. a 6. třída Čísl. ZŠ MŠ LOMNICE/ LUŢNICÍ PSP JDH JZ PSM PP Body 1. Jakub Kodel 25 15 34 1 15 99 2. Pavel Prášek 4 3 34 15 15 134 3. Karolína Řezáčová 3 3 4 2 1 13

Více

VÝSLEDKOVÁ LISTINA - ŠKOLY OK DSMC DSMC, Kladno, 13.05.2014 Kategorie: 1

VÝSLEDKOVÁ LISTINA - ŠKOLY OK DSMC DSMC, Kladno, 13.05.2014 Kategorie: 1 VÝSLEDKOVÁ LISTINA - ŠKOLY 13.05.2014 13:55:24 List: 1 Poř. Škola Tr.body Rozepsané body 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ZŠ a MŠ Brandýsek, Slánská 36 ZŠ Velvary, Školní 269 ZŠ a MŠ Družec, Ke kostelu 77

Více

www.kocourkova.net MICHAELA KOCOURKOVÁ

www.kocourkova.net MICHAELA KOCOURKOVÁ MICHAELA KOCOURKOVÁ umělecká agentura koncerty umělecká zastoupení eventy EXKLUZIVNÍ ZASTOUPENÍ Daniel Hůlka První typ koncertu Daniel Hůlka a Martin Rada (klavír, varhany) - výběr klasické, moderní a

Více

Harmonogram absolutoria

Harmonogram absolutoria Vyšší odborná škola ekonomická v Mladé Boleslavi Vzdělávací program: Finanční řízení Školní rok: 2014/2015 Forma vzdělávání: denní Datum: 1.6.2015 Harmonogram absolutoria Příjmení a jméno Cimbálová Adéla

Více

PÍSEMNÉ ZKOUŠKY SPOLEČNÉ ČÁSTI MATURITNÍ ZKOUŠKY

PÍSEMNÉ ZKOUŠKY SPOLEČNÉ ČÁSTI MATURITNÍ ZKOUŠKY PÍSEMNÉ ZKOUŠKY SPOLEČNÉ ČÁSTI MATURITNÍ ZKOUŠKY Zkušební období: podzim 2013 (2. 5. září 2013) Jmenný seznam žáků v učebnách Místo konání: budova A (hlavní budova), učebny v prvním a druhém patře odpočinková

Více

Pořadí Počet kol Číslo Příjmení Jméno Kategorie Trať 1kolo 2kolo 1 2 117 Pátek Jan MD40 22 00:19:50.8 00:39:43.7 2 2 120 Žák Pavel MD40 22 00:19:56.

Pořadí Počet kol Číslo Příjmení Jméno Kategorie Trať 1kolo 2kolo 1 2 117 Pátek Jan MD40 22 00:19:50.8 00:39:43.7 2 2 120 Žák Pavel MD40 22 00:19:56. Pořadí Počet kol Číslo Příjmení Jméno Kategorie Trať 1kolo 2kolo 1 2 117 Pátek Jan MD40 22 00:19:50.8 00:39:43.7 2 2 120 Žák Pavel MD40 22 00:19:56.0 00:39:44.7 3 2 123 Fojtíček Karel MD40 22 00:19:53.7

Více

Kariérové poradenství 2008/2009

Kariérové poradenství 2008/2009 Kariérové poradenství 2008/2009 Ve školním roce 2008/2009 se pro studenty uskutečnilo několik akcí spojených s volbou jejich budoucí profese: 1. 22. října 2008 se studenti čtvrtých ročníků zúčastnili veletrhu

Více

HD II HD III + IV HD V 27.05.2009 Přebor škol - krajské kolo MSK DII

HD II HD III + IV HD V 27.05.2009 Přebor škol - krajské kolo MSK DII HD II 1. ZŠ a MŠ MUDr. Emílie Lukášové,Ostrava-Hrabůvka 24 2. ZŠ Oldřichovice, Třinec 20 3. ZŠ D. a E. Zátopkových, Třinec 19 4. ZŠ B.Němcové, Opava 5 HD III + IV 1. ZŠ Englišova, Opava 61 2. ZŠ D. a E.

Více

Nejvíce nominací na Českého lva získal film Fair Play, hned za ním se umístily snímky Díra u Hanušovic, Cesta ven a Tři bratři

Nejvíce nominací na Českého lva získal film Fair Play, hned za ním se umístily snímky Díra u Hanušovic, Cesta ven a Tři bratři Tisková zpráva, 14. ledna 2015 Nejvíce nominací na Českého lva získal film Fair Play, hned za ním se umístily snímky Díra u Hanušovic, Cesta ven a Tři bratři Moderátorkou gala večera bude Lucie Výborná

Více

Výsledky turnaje. PŘÍPRAVKY - DÍVKY 2000-1. kolo Český Krumlov 20.3.2011

Výsledky turnaje. PŘÍPRAVKY - DÍVKY 2000-1. kolo Český Krumlov 20.3.2011 PŘÍPRAVKY - DÍVKY 2000-1. kolo Český Krumlov 20.3.2011 1.Hadáčková Bára (Sokol České Budějovice), 9:1 (106:49) 25 b. (1) Haviarová Erika (SKB Český Krumlov) 6:0 (2:0/11:1 11:3); (2) Stehlíková Kateřina

Více

Program TV Barrandov - červenec - srpen 2010 sobotní zábava

Program TV Barrandov - červenec - srpen 2010 sobotní zábava sobota 3. 7. Tajemství královen popu Kolik líčidel je třeba, kolik vlásenek, jak je to s tajnými fotografiemi, láskami a intrikami? Anebo skutečně vítězí píle a talent? Dokument ze zákulisí přípravy jedné

Více

VZDĚLÁNÍ A ŘEMESLO 2012

VZDĚLÁNÍ A ŘEMESLO 2012 Soutěž: Dárkové balení (DB) 11 Adéla Vajnerová Střední škola služeb a podnikání, Příčná 1108, Ostrava-Poruba 439 1. 8 Michaela Švarcová 5 Petra Tejmlová 13 Jana Kárníková 12 Petra Kejdová Střední škola

Více

ŠKOLNÍ ČASOPIS-ZÁŘÍ. Kindlovou připravila Bára Bílá. Otázky na paní ředitelku Hanu Bílkovou připravila Tereza Weberová

ŠKOLNÍ ČASOPIS-ZÁŘÍ. Kindlovou připravila Bára Bílá. Otázky na paní ředitelku Hanu Bílkovou připravila Tereza Weberová ŠKOLNÍ ČASOPIS-ZÁŘÍ Články: O třídě a rozhovor s paní učitelkou Šárkou Kindlovou připravila Bára Bílá Otázky na paní ředitelku Hanu Bílkovou připravila Tereza Weberová Rozhovor s paní uč. Ivanou Běloubkovou

Více

VŠB-TU Ostrava, Ekonomická fakulta. Prezentace oboru Finance

VŠB-TU Ostrava, Ekonomická fakulta. Prezentace oboru Finance VŠB-TU Ostrava, Ekonomická fakulta Prezentace oboru Finance Volba oboru studia 2014 8. 10. dubna 2014 Strana 1 Jaké stupně studia je možné absolvovat Bakalářský stupeň studia získání znalostí z oblasti

Více

Milá TV Noe!!! Bůh Vás ochraňuj a pomáhej Vám!!! Jana Kučerová, Jan Kresta, Petra Olšovská, Ondřej Muroň, Tereza Műnsterová

Milá TV Noe!!! Bůh Vás ochraňuj a pomáhej Vám!!! Jana Kučerová, Jan Kresta, Petra Olšovská, Ondřej Muroň, Tereza Műnsterová Milá TV Noe!!! Zdravíme Vás z třídy tercie Biskupského gymnázia (jestli si nevzpomínáte, tak jsem to my, co Vám v pondělí 7.5.2012, narušili denní program). Chtěli bychom Vám poděkovat za Vaši vstřícnost

Více

KABÁT. Žánry Hard rock Pop rock Thrash metal Rock'n'roll Hospodský rock

KABÁT. Žánry Hard rock Pop rock Thrash metal Rock'n'roll Hospodský rock - 1 - Kabát je česká rocková kapela ze severočeských Teplic, existuje již od roku 1983. Za svou 22-letou kariéru skupina prodala přes 1 000 000 kopií svých alb. Roku 2003 získávají svého prvního Zlatého

Více

VÝSLEDKOVÁ LISTINA REPUBLIKOVÉHO FINÁLE V PŘESPOLNÍM BĚHU 2005 Pořadí družstev - dívky

VÝSLEDKOVÁ LISTINA REPUBLIKOVÉHO FINÁLE V PŘESPOLNÍM BĚHU 2005 Pořadí družstev - dívky VÝSLEDKOVÁ LISTINA REPUBLIKOVÉHO FINÁLE V PŘESPOLNÍM BĚHU 2005 Pořadí družstev - dívky Pořadatel: ŠSK při DDM Žďár nad Sázavou, Dolní 3 Termín: 4., 5. listopadu 2005 Místo konání: lyžařský areál u SKI

Více

Kariérové poradenství 2012/2013 obor Obchodní akademie

Kariérové poradenství 2012/2013 obor Obchodní akademie Kariérové poradenství 2012/2013 obor Obchodní akademie Přehled zájmu o jednotlivé fakulty 2013 V letošním roce studuje obor Obchodní akademie 65 studentů ve čtvrtých ročnících. Vysoká škola Fakulta Podané

Více

DOLEJŠÍ, Michaela. BVV - efektivní nástroj marketingové komunikace. Brno : Rašínova

DOLEJŠÍ, Michaela. BVV - efektivní nástroj marketingové komunikace. Brno : Rašínova BOHUŇOVSKÁ, Jana. Efektivita veřejných výdajů státu. Brno : Rašínova vysoká škola s.r.o., 2010. 78 s. BOHUŇOVSKÝ, Ivan. Využití po měrových ukazatelů pro efektivní řízení podniku. Brno : Rašínova vysoká

Více

MISS ACADEMIA 2006 N NABÍDKA PARTNER M PRO ROK 2006

MISS ACADEMIA 2006 N NABÍDKA PARTNER M PRO ROK 2006 Vážení přátelé, Dne 5. dubna 2006 pořádají studenti Fakulty multimediálních komunikací (FMK) Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně již desátý ročník soutěže MISS ACADEMIA, ve které bude zvolena nej vysokoškolačka

Více

OBSAH REDAKČNÍ RADA PROJEKT COMENIUS SBĚR KAŠTANŮ, KŮRY A PAPÍRU NEBE 4 X JINAK ANKETA ČTYŘLÍSTEK KOMIKS STRÁNKA LUŠTĚNÍ VÝTVARNÉ PROJEKTY

OBSAH REDAKČNÍ RADA PROJEKT COMENIUS SBĚR KAŠTANŮ, KŮRY A PAPÍRU NEBE 4 X JINAK ANKETA ČTYŘLÍSTEK KOMIKS STRÁNKA LUŠTĚNÍ VÝTVARNÉ PROJEKTY REDAKČNÍ RADA Tereza Dobrá, Kristýna Mikotová, Martin Stryja, Eliška Kuželová, Ema Vrbová, Jakub Veverka, Kristýna Júdová, Sandra Švecová, Pavlína Krenciva, Barbora Turková, Anna Marie Hořejší OBSAH PROJEKT

Více

REPUBLIKOVÉ FINÁLE V PŘESPOLNÍM BĚHU 2011 Pořadí družstev - dívky

REPUBLIKOVÉ FINÁLE V PŘESPOLNÍM BĚHU 2011 Pořadí družstev - dívky REPUBLIKOVÉ FINÁLE V PŘESPOLNÍM BĚHU 2011 Pořadí družstev - dívky Pořadatel: ŠSK při Active SVČ, Dolní 3, Žďár nad Sázavou Termín: 25. října 2011 Místo konání: lyžařský areál Martina Koukala u Pilské nádrže,

Více

VŠB-TU Ostrava, Ekonomická fakulta. Prezentace oboru Finance

VŠB-TU Ostrava, Ekonomická fakulta. Prezentace oboru Finance VŠB-TU Ostrava, Ekonomická fakulta Prezentace oboru Finance Volba oboru studia 2013 2. 7. dubna 2013 Strana 1 Jaké stupně studia je možné absolvovat Bakalářský stupeň studia získání znalostí z oblasti

Více

Helena Zeťová. být jenom jedna slečna.

Helena Zeťová. být jenom jedna slečna. Vážení přátelé, ani v letošním roce nebyla porušena tradice reprezentačního plesu sester, který se za přítomnosti významných hostů již tradičně konal na pražském Žofíně. Slavnostní atmosféra jeho šestého

Více

Rámcová nabídka a prezentace

Rámcová nabídka a prezentace Rámcová nabídka a prezentace Judo Show Cup Obsah 1.Představení Judo Show Cup 1.1. Co je Judo Show Cup 1.2. Záštity akce 1.3. Charitativní účel akce 1.4. Pro koho je Judo Show Cup určen 1.5. Program 1.6.

Více

Střední odborná škola stavební a zahradnická, Učňovská 1, Praha 9, 190 00. Sladký domov. (SWEET HOME) 18. číslo podzim 2013

Střední odborná škola stavební a zahradnická, Učňovská 1, Praha 9, 190 00. Sladký domov. (SWEET HOME) 18. číslo podzim 2013 Střední odborná škola stavební a zahradnická, Učňovská 1, Praha 9, 190 00 Sladký domov (SWEET HOME) 18. číslo podzim 2013 Listí padá, rána jsou mlhavá, chladno je nám všem... Podzimní příroda je přesto

Více

JMENNÝ SEZNAM ŽÁKŮ V UČEBNĚ

JMENNÝ SEZNAM ŽÁKŮ V UČEBNĚ JMENNÝ SEZNAM ŽÁKŮ V UČEBNĚ RED IZO: 600012751 Název školy: Gymnázium, Jevíčko, A. K. Vitáka 452 Zkušební místo: Gymnázium, Jevíčko, A. K. Vitáka 452 Název zkoušky: Anglický jazyk - didaktický test Učebna

Více

TATROVÁCKÁ BRUSLE 35. RONÍK

TATROVÁCKÁ BRUSLE 35. RONÍK TATROVÁCKÁ BRUSLE 35. RONÍK žaky nejmladší A Hlavní rozhodí 1 Nela Plodková SKK Karviná 1.0 1 2 Eliška Pavlasová HC Rebel Havlíkv Brod 2.0 2 3 Sára Cibulková USK Praha 3.0 3 4 Kateina Doubravová KK Pardubice

Více

VZNIK SDRUŽENÍ A JEHO CÍLOVÁ SKUPINA

VZNIK SDRUŽENÍ A JEHO CÍLOVÁ SKUPINA VZNIK SDRUŽENÍ A JEHO CÍLOVÁ SKUPINA Od roku 1995 poskytujeme služby lidem s tělesným a kombinovaným postižením, kteří chtějí pracovat a žít aktivním životem ve polečnosti. Podnětem ke vzniku sdružení

Více

Kolo Umístění waltz polka cha-cha jive Suma. 1. kolo 4. 5. / 48 XXXXXXX X XX XXX X XXXXXXXX XXXX X X 28

Kolo Umístění waltz polka cha-cha jive Suma. 1. kolo 4. 5. / 48 XXXXXXX X XX XXX X XXXXXXXX XXXX X X 28 Mistrovství ČR E Mistrovství ČR kategorie E 1 Startovní číslo: 1 Město: Podbořany (CZ) Hablovič Jakub Šubiková-Zahradská Olga TK Dance Art 1. kolo 4. 5. / 48 XXXXXXX XX XXXX X XXXXXX X XX XXXX X 28 2.

Více

Účast na sportovních akcích ZŠ ZAŠOVÁ (září-listopad)

Účast na sportovních akcích ZŠ ZAŠOVÁ (září-listopad) Účast na sportovních akcích ZŠ ZAŠOVÁ (září-listopad) -Počátkem září proběhlo REPUBLIKOVÉ FINÁLE OVOV (odznaku všestrannosti olympijských vítězů) v Praze, kde se probojovala Markéta Camfrlová, která se

Více

Zápis z průběhu olympiády nebo soutěže

Zápis z průběhu olympiády nebo soutěže Zápis z průběhu olympiády nebo soutěže Dne: Předmět a kategorie Školní kolo/okrskové kolo Okresní kolo Krajské kolo Matematika MO kat. A 1. Miroslav Novotný není 49. Barbora Kottová 2. Barbora Kottová

Více

Plavecko - běžecký závod KRAJSKÉ KOLO 11. května 2010, Čelákovice. Kategorie: A Plavání: 50 m Běh: 500 m Nejlepší Celkové

Plavecko - běžecký závod KRAJSKÉ KOLO 11. května 2010, Čelákovice. Kategorie: A Plavání: 50 m Běh: 500 m Nejlepší Celkové Kategorie: A Plavání: 50 m Běh: 500 m Čas Příjmení a jméno Škola Handicap Čas 1 Noll David ZŠ a MŠ Nymburk 00:30,7 1 00:30,7 00:00,0 01:41,2 01:41,2 4 02:11,9 2 Zikmund Tomáš ZŠ Pod sv. horou Příbram 00:33,4

Více

Rozpis studentů u maturitní zkoušky

Rozpis studentů u maturitní zkoušky Třída: 6.N - sexta N (rok nástupu 2009) Termín: pondělí 18. 5. 2015 dopoledne Předseda: RNDr. Veronika Kvapilová Místopředseda: Mgr. Ivana Opálková Třídní: Mgr. Martin Šnévajs Místnost: A28 - kmenová 313

Více

Bohouš a Dáša mění svět. SBORNÍK NEJLEPŠÍCH soutěžních komiksů

Bohouš a Dáša mění svět. SBORNÍK NEJLEPŠÍCH soutěžních komiksů Bohouš a Dáša mění svět SBORNÍK NEJLEPŠÍCH soutěžních komiksů Bohouš a Dáša mění svět sborník nejlepších soutěžních komiksů vzdělávací program varianty grafické zpracování: Ondřej Polony vydal Člověk v

Více

obor typ soutěže soutěžící pedagog umístění Smyčcové nástroje Eva Bartáková L.Martinenko 2. místo Krajské kolo Smyčcové Marta Schäferová

obor typ soutěže soutěžící pedagog umístění Smyčcové nástroje Eva Bartáková L.Martinenko 2. místo Krajské kolo Smyčcové Marta Schäferová 1 Rok 2011 obor typ soutěže soutěžící pedagog umístění Smyčcové nástroje Eva Bartáková L.Martinenko 2. místo Krajské kolo Smyčcové nástroje Marta Schäferová S. Sůva 1. místo Krajské kolo Smyčcové Národní

Více

3/2013 NOVINKY C E N U N O V I N Á Ř Ů P R O MARTIN HAUSENBLAS NOVÁ POSILA V NADACI. Vážení dárci, příznivci naší. nadace

3/2013 NOVINKY C E N U N O V I N Á Ř Ů P R O MARTIN HAUSENBLAS NOVÁ POSILA V NADACI. Vážení dárci, příznivci naší. nadace 3/2013 C E N U N O V I N Á Ř Ů P R O INDIVIDUÁLNÍHO DÁRCE ZÍSKAL MARTIN HAUSENBLAS Ve čtvrtek 3. října 2013 proběhlo v Kaiserštejnském paláci na Malostranském náměstí slavnostní vyhlášení vítězů 16. ročníku

Více

ZŠ BYSTŘICE N. P., NÁDRAŽNÍ 615 9. 1. 2009. Koordinátoři Ekoškoly: Mgr. Hana Kopecká, Mgr. Dagmar Pivková Technická podpora: Mgr.

ZŠ BYSTŘICE N. P., NÁDRAŽNÍ 615 9. 1. 2009. Koordinátoři Ekoškoly: Mgr. Hana Kopecká, Mgr. Dagmar Pivková Technická podpora: Mgr. ZŠ BYSTŘICE N. P., NÁDRAŽNÍ 615 9. 1. 2009 Koordinátoři Ekoškoly: Mgr. Hana Kopecká, Mgr. Dagmar Pivková Technická podpora: Mgr. Marie Slámová Tonda obal na cestách Beseda Dopoledne byla pro 6. a 7. třídy

Více

ORNELA UVÁDÍ GIORGIO FASHION SHOW

ORNELA UVÁDÍ GIORGIO FASHION SHOW ORNELA UVÁDÍ GIORGIO FASHION SHOW 25. října 2013 Parkhotel Plzeň GALAVEČER PLNÝ MÓDY A ZNÁMÝCH OSOBNOSTÍ CHOREOGRAFIE: PETR ČEJKA PŘEDSTAVENÍ SHOW Módní přehlídky luxusních značek v choreografii Petra

Více

Cvičení z matematiky + SMA. Cvičení z matematiky. Mgr. TRUHLÁŘOVÁ Martina. Mgr. ORŠULÁK Tomáš. Skupina: Týdně hod.: 2

Cvičení z matematiky + SMA. Cvičení z matematiky. Mgr. TRUHLÁŘOVÁ Martina. Mgr. ORŠULÁK Tomáš. Skupina: Týdně hod.: 2 Cvičení z matematiky Mgr. TRUHLÁŘOVÁ Martina Počet žáků: 29 Třída(y): 3.A(17hv),3.B(17hv),7.0(17hv) 1. Balogová Adéla 3.A 2. Benešová Kristýna 3.A 3. Bokrová Andrea 3.B 4. Bubelová Kateřina 7.0 5. Budáková

Více

11. 4x 50 VZ ženy Čas uzavření výsledků: 30.10.2004 12:38:42

11. 4x 50 VZ ženy Čas uzavření výsledků: 30.10.2004 12:38:42 11. 4x 50 VZ ženy Čas uzavření výsledků: 30.10.2004 12:38:42 1. SK Motorlet Praha A Zubová Katarina 0:31.38 Hromádková Tereza 0:59.21 (0:27.83) Kopecká Tereza 1:29.15 (0:29.94) Výborná Klára 1:57.50 (0:28.35)

Více

Výroční zpráva za rok 2011

Výroční zpráva za rok 2011 Říše loutek Kroměříž, o.s. Výroční zpráva za rok 2011 Smích a slzy tvoří podstatu loutkových představení. Smích a slzy působí nejmocněji na výchovu srdce a duše, zejména našich dětí. Těm je loutkové divadlo

Více

www.deti-detem.cz Děti dětem Velký vánoční koncert pro handicapované děti a děti z Dětských domovů z celé ČR neděle 14.12.2014 od 15.

www.deti-detem.cz Děti dětem Velký vánoční koncert pro handicapované děti a děti z Dětských domovů z celé ČR neděle 14.12.2014 od 15. Děti dětem Velký vánoční koncert pro handicapované děti a děti z Dětských domovů z celé ČR neděle 14.12.2014 od 15.00 hodin sál Bohuslava Martinů na pražské HAMU, Malostranské náměstí 13, 118 00 Praha

Více

skupina: Boutineau Lukáš Popelka Martin Šiklová Kristýna (ZŠ Dopplerova - 351)

skupina: Boutineau Lukáš Popelka Martin Šiklová Kristýna (ZŠ Dopplerova - 351) Rozdělení žáků do skupin nástrojové výuky PHV Školní rok 2014/2015 Učitel: Petr Svoboda Tel: 777 692 965 E-mail: petrsvoboda3@seznam.cz Vyučuje: Út,Pá ZUŠ Hostivař Vyučuje: Po, Čt Dopplerova, odloučené

Více

Výsledky vzdělávání žáků ve školním roce 2014/2015

Výsledky vzdělávání žáků ve školním roce 2014/2015 Výsledky vzdělávání žáků ve školním roce 2014/2015 Na začátku školního roku 2014/2015 studovalo na Gymnáziu Ţidlochovice celkem 229 ţáků. Z toho však jeden ţák poţádal o přerušení studia. V průběhu prvního

Více

Varianty partnerství

Varianty partnerství Nabídka partnerství na LOOK BELLA 2015 Partnerem se můžete stát na kterékoli kolo soutěže jednotlivě, na několik kol (dle Vašeho výběru), ale i na všechna kola, tzn. celorepublikově. Kola soutěže: Castingy

Více

1. kolo 12. března 2007 od 14.15 h do 15.15 h 2. kolo 16. dubna 2007 od 14.15 h do 15.15 h 3. kolo 14. května 2007 od 14.15 h do 15.

1. kolo 12. března 2007 od 14.15 h do 15.15 h 2. kolo 16. dubna 2007 od 14.15 h do 15.15 h 3. kolo 14. května 2007 od 14.15 h do 15. Držitel zlaté medaile z letošní Mezinárodní fyzikální olympiády Pavel Motloch navštívil čtvrté kolo Fyzikální ligy ve Frýdku-Místku. Protože jsem Pavla učil matematiku, fyziku, tak musím široké debrujárské

Více

Zápis do prvních tříd Zápis do 1. tříd pro školní rok 2014/2015 se v naší škole konal 15. a 16. ledna. Zápisem

Zápis do prvních tříd Zápis do 1. tříd pro školní rok 2014/2015 se v naší škole konal 15. a 16. ledna. Zápisem Zápis do prvních tříd Zápis do 1. tříd pro školní rok 2014/2015 se v naší škole konal 15. a 16. ledna. Zápisem provázeli budoucí prvňáčky žáci 5. tříd, kteří si připravili pro děti pohádkové úkoly. Letos

Více

Nabídka dárcům projektu

Nabídka dárcům projektu Popis projektu Nabídka dárcům projektu Kulturní projekt e-moc-e je neziskovým občanským sdružením, jehož cílem je propagace nekomerčního umění v České republice a podpora umělců samotných. Na internetové

Více

Písemka číslo 2 sobota 9.10 2010

Písemka číslo 2 sobota 9.10 2010 Písemka číslo 2 sobota 9.10 2010 Matematika Čeština 112 žáků průměr: 21,0 111 žáků průměr: 19,9 Pořadí Jméno body Pořadí Jméno body 1.-4. Do Hoang Viet Anh 27 1. Kramná Anežka 27,0 Janota Daniel 27 2.

Více

Školtýn. Základní škola Týnec nad Labem. Ročník 12. 2. číslo

Školtýn. Základní škola Týnec nad Labem. Ročník 12. 2. číslo Školtýn Základní škola Týnec nad Labem Ročník 12 2. číslo 2012 2013 Obsah 1. Narozeninová oslava 2. Rozhovor s ředitelem školy 60 let 3. Afrika 4. Mikuláš 5. Vánoční šplh 6. Florbal 7. Kolínská laťka 8.

Více

AVANTGARDA. Tato divadla byla protipólem tradičních kamenných divadel V představeních se objevují klaunské výstupy

AVANTGARDA. Tato divadla byla protipólem tradičních kamenných divadel V představeních se objevují klaunské výstupy OSVOBOZENÉ DIVADLO POČÁTKY SOUBORU Počátky Osvobozeného divadla sahají do 20. let minulého století, kdy byl založeno sdružení literárních a divadelních umělců s názvem Devětsil (podzim 1920). Mezi členy

Více

Jarní divadelní předplatné 2015 Divadelní představení můžete navštívit i jednotlivě. Vstupenky si můžete již rezervovat.

Jarní divadelní předplatné 2015 Divadelní představení můžete navštívit i jednotlivě. Vstupenky si můžete již rezervovat. Jarní divadelní předplatné 2015 Divadelní představení můžete navštívit i jednotlivě. Vstupenky si můžete již rezervovat. Divadelní představení, první předplatitelské i pro veřejnost Středa 14. ledna 2015

Více

Mladší žákyně 2001-2002 1 300m

Mladší žákyně 2001-2002 1 300m Mladší žákyně 2001-2002 1 300m 9:30 1 Šťastná Veronika 2001 ASK Slavia Praha 5:04 2 Štěpánová Aneta 2001 ASK Slavia Praha 5:04 0:00 3 Šínová Tereza Elena 2001 Atletika Jižní Město 5:07 0:03 4 Eibichová

Více

MATURITNÍ ROČNÍK 2007

MATURITNÍ ROČNÍK 2007 GYMNÁZIUM, Lipník nad Bečvou, Komenského sady 62, příspěvková organizace MATURITNÍ ROČNÍK 2007 Martin Černý Lipník nad Bečvou 2007 MATURITNÍ ROČNÍK 2007 K maturitní zkoušce v roce 2007 se přihlásilo v

Více

Plavecké závody O pohár CMG

Plavecké závody O pohár CMG Plavecké závody O pohár CMG 9. dubna 2014 Plavecký pohár byl realizován s finanční podporou statutárního města Prostějov Rozhodčí: Vrchní rozhodčí: Ing. Markéta Novotná III.tř. Vrchní časoměřič: Mgr. Ivana

Více

turnaj 4 ZEMÍ ŽEn & u-19 Ostrava 7. 9. prosince 2014

turnaj 4 ZEMÍ ŽEn & u-19 Ostrava 7. 9. prosince 2014 turnaj 4 ZEMÍ ŽEN & U-19 Ostrava 7. 9. prosince 2014 Vážení futsaloví příznivci! Jsem rád, že se po roce koná opět v Ostravě akce vrcholového futsalu. Po loňském Joma Cupu zde přivítáme Turnaj 4 zemí.

Více

OTEVŘENÉ MISTROVSTVÍ ČECH 2012 NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ ŠKOLA

OTEVŘENÉ MISTROVSTVÍ ČECH 2012 NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ ŠKOLA NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ ŠKOLA Country Competitors Teams Teams SD Gold Silver Bronze 16 11 14 3 4 1 1 39 5 9 7 9 7 8 TONG-IL Č.BUDĚJOVICE 14 4 5 2 2 2 2 WON-HYO TŘEBOŇ 9 2 6 3 3 0 1 DAN-GUN PRAHA 8 2 3 2 4 1 2 19

Více

MEZINÁRODNÍ PROJEKT SOUČASNÉHO TANEČNÍHO DIVADLA

MEZINÁRODNÍ PROJEKT SOUČASNÉHO TANEČNÍHO DIVADLA Czech Dance Benefit Society o.s. uvádí MEZINÁRODNÍ PROJEKT SOUČASNÉHO TANEČNÍHO DIVADLA NABÍDKA PARTNERSTVÍ PRO ČESKOU PREMIÉRU O PROJEKTU GHETTO 1577 Výlučnost projektu Projekt současného tanečního divadla

Více

Vánoční projekt první a osmá třída

Vánoční projekt první a osmá třída Jiří Nenáhlo Zdeněk Kubík Lukáš Kubík Adam Borek David Vošický Zdobil L. Kubík Naše skupina: Vojtěch Paťha Ondřej Dvořák Štěpán Fiala Tomáš Slunečko Jan Vít Program: 1. hodina: Seznámili jsme se a povídali

Více

HODNOCENÍ TŘÍD V 2. POLOLETÍ

HODNOCENÍ TŘÍD V 2. POLOLETÍ HODNOCENÍ TŘÍD V 2. POLOLETÍ Přehled třídy 1.A 2. pololetí školního roku 23/4 Počet žáků : 32 z toho dívek: 29 chlapců: 3 ubylo: 1 přibylo: 1 2 3 4 5 LAJ Latinský jazyk DĚJ Dějepis MAT Matematika FYZ Fyzika

Více

Dva dny ve Frenštátě p. R. s gastronomickými soutěžemi

Dva dny ve Frenštátě p. R. s gastronomickými soutěžemi Tisková zpráva Dva dny ve Frenštátě p. R. s gastronomickými soutěžemi Ve dnech 14. a 15. listopadu 2013 soutěžila v Hotelové škole ve Frenštátě pod Radhoštěm více než stovka žáků z 26 gastronomických středních

Více

VÝSLEDKOVÁ LISTINA NÁRODNÍ TURNAJ OZP CUP V BOCCIE 3. kolo I. ligy

VÝSLEDKOVÁ LISTINA NÁRODNÍ TURNAJ OZP CUP V BOCCIE 3. kolo I. ligy TJ zdravotně postižených Nola Teplice z pověření České federace Spastic Handicap, o.s., Oborová zdravotní pojišťovna a Krajský úřad Ústeckého kraje VÝSLEDKOVÁ LISTINA NÁRODNÍ TURNAJ OZP CUP V BOCCIE 3.

Více

Golden Tour Pardubice 2014

Golden Tour Pardubice 2014 2014 spojte příjemné s užitečným udělejte něco pro své zaměstnance zviditelněte svou společnost dejte vzniknout novým obchodním kontaktům zapojte se do nejvýznamnějšího projektu svého druhu ve střední

Více

Školní kolo konverzační soutěže v angličtině 2014

Školní kolo konverzační soutěže v angličtině 2014 Školní kolo konverzační soutěže v angličtině 2014 V pátek 24. 1. se na naší škole konalo školní kolo konverzační soutěže v angličtině. Soutěž proběhla ve dvou kategoriích: IIB (1.-2. ročník) a IIIA (3.-5.

Více

Okresní kolo soutěže Odznak všestrannosti olympijských vítězů

Okresní kolo soutěže Odznak všestrannosti olympijských vítězů Okresní kolo soutěže Odznak všestrannosti olympijských vítězů Za výborné výkony ji získali: ročník 2004 Tomáš Trunda 1. místo ročník 2003 Vojta Procházka 3. místo Tomáš Strachota 2. místo Honza Trunda

Více

Slalomy o ŠTÍT MĚSTA TÁBORA

Slalomy o ŠTÍT MĚSTA TÁBORA závod č. 48 Pořadatel závodu: Název závodu: Slalomy o ŠTÍT MĚSTA TÁBORA VS Tábor Slalomy o ŠTÍT MĚSTA TÁBORA BHZ: 4 Druh závodu: Slalom postupový Datum závodu: 18.05.2008 Začátek závodu 8:30 Konec závodu

Více

ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA (IV. ročníku) festivalu TANEC DĚTEM 2011

ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA (IV. ročníku) festivalu TANEC DĚTEM 2011 ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA (IV. ročníku) festivalu TANEC DĚTEM 2011 Poprvé vznikla myšlenka tanečního festivalu určeného pro mladé diváky již v roce 2004, kdy byl zahájen festival TANEC PRAHA symbolicky na Den Dětí

Více

Závěrečná zpráva Senior Praha 8. 10. 9. 2011 Výstaviště Holešovice

Závěrečná zpráva Senior Praha 8. 10. 9. 2011 Výstaviště Holešovice Závěrečná zpráva Senior Praha 8. 10. 9. 2011 Výstaviště Holešovice www.seniorpraha.cz 2 Ve dnech 8. až 10. září 2011 proběhl na Výstavišti v Praze Holešovicích první ročník odborného veletrhu zaměřeného

Více

600 000 vkladových katalogů v předvánoční kampani Festina

600 000 vkladových katalogů v předvánoční kampani Festina 3 2011 prosinec 2011 Vážení obchodní přátelé Přesto že čas je něco, s čím jsme tak těsně spjatí, zdá se jakoby běžel stále rychleji a předvánoční období je tu po roce zpět v plném proudu. Dovolte mi tedy,

Více