NAROZENINY ČESKÉ MISS

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "NAROZENINY ČESKÉ MISS"

Transkript

1 NAROZENINY ČESKÉ MISS Soutěž krásy Česká Miss byla založena a tehdy zastupovala dvě světové soutěže, Miss Universe a Miss Earth. V lednu 2010 získala Michaela Maláčová licenci na soutěže Miss World a Mr. World o nejkrásnějšího muže planety. V květnu 2010 se Česká Miss sloučila s Miss ČR a pokračovala nadále pod názvem Česká Miss. Stala se jedinou soutěží krásy v České republice, která dává dívkám šanci realizovat se a uspět jako komplexní osobnosti. Za uplynulých devět ročníků soutěž změnila život mnoha dívkám, a to nejen vítězkám, ale i finalistkám. Otevřela jim dveře, aby si splnily svůj sen. Mnohé z nich se vydaly na dráhu modelingu, moderování, herectví. Naprostá většina dívek jsou studentky a mnohdy absolventky oborů, které byste u křehké krásky nečekali. Česká Miss si na počátku své existence zvolila heslo Nehledáme jen hezkou tvář a v 10. ročníku to stále platí. 10 let soutěže, to je spousta vzpomínek, příběhů, osudů, chutí, vůní, barev, nádherných šatů, slavných osobností, dalekých cest, fotografií a adrenalinových přímých přenosů. Za dosavadních 9 let se do castingů České Miss přihlásilo dívek. 98 z nich prošlo soutěží jako finalistky. V 9. ročníku poprvé získala titul Česká Miss krátkovlasá dívka a Českou Miss Earth se stala dívka s vietnamskými kořeny. Jaká bude 10. Česká Miss?

2 VÍTE O... O Českých Miss Nejvyšší Českou Miss je Iveta Lutovská se svými 182 cm. Nejmenší Českou Miss je Jitka Válková se svými 169 cm. Nejmladší Českou Miss se stala Jitka Válková, bylo jí 18 let. Nejstarší Českou Miss se stala Iveta Lutovská, bylo jí 25 let. Zuzana Štěpanovská, 1. Česká Vicemiss 2005, získala jako studentka University of New York in Prague v roce 2010 ocenění Empire State College na State University of New York za práci pro společnost. Toto mezinárodní ocenění se uděluje nejúspěšnějším absolventům školy jednou za dva roky. České Miss Lucie Hadašová a Eliška Bučková pocházejí se Strážnice. Musí tam být krásně. Z castingu v Jihlavě postoupily Tereza Chlebovská a Gabriela Kratochvílová, aby získaly korunku České Miss. České Miss Iveta Lutovská a Renata Langmannová bojovaly o korunku krásy už v prvním ročníku soutěže v roce 2005, ale dostaly se tehdy pouze do semifinále. Česká Miss World 2012 Linda Bartošová původně na casting přišla jako začínající reportérka regionálního média, pořadatelé ji přesvědčili, že by to měla zkusit. Největší úspěch na světové soutěži slavila Tereza Fajksová, která získala titul Miss Earth Nejrychlejší kariéru udělala Česká Miss Earth 2013 Monika Leová, která už 5 měsíců po finále začala, díky účasti v soutěži, moderovat zpravodajství na Primě. První vdanou Českou Miss se stala Iveta Lutovská, a rozšířila si tak příjmení o Vítová. První miminko, dceru Denisku, porodila Česká Miss Lucie Hadašová. Nejvíc dětí za 9 ročníků porodila ředitelka soutěže Michaela Maláčová. Dva chlapce a dvě holčičky. A v průběhu pořádání soutěže se také vdala. Zatím do svazku manželského vstoupily jen dvě České Miss: Lucie Hadašová Bednářová a Iveta Lutovská Vítová. Soutěž Česká Miss neeviduje žádnou rozvedenou Českou Miss. O zahraničním soustředění Každý rok odjíždějí finalistky fotit a natáčet do zahraničí. Nejdál se podívaly do Brazílie. Nejexotičtější jídlo na soustředění byli mangrovníkoví červi a pozřela je výkonná ředitelka Jitka Bělušová. Prý chutnají jako ústřice. Ale nevypadají tak. Nejexotičtější místo zahraničí bylo Safari v Keni v roce Vítězka toho ročníku Iveta Lutovská se posléze do Keni vrátila, aby pracovala v místní porodnici a přivedla zde na svět svoje první dítě byla to holčička. Dnes už je Iveta maminkou vlastní holčičky Anetky. Největší adrenalinový zážitek bylo zemětřesení na Haiti v době soustředění v Dominikánské republice a nejhorší zážitek, když finalistka Nicol Mináriková v roce 2009 zkolabovala v letadle cestou z Keni.

3 O přímém přenosu Počet prezidentů ČR v přímém přenosu: dva. Václav Havel a Václav Klaus. Od prvního do devátého ročníku vidělo přímý přenos finále České Miss téměř 14 milionů televizních diváků. Od prvního ročníku volili Českou Miss diváci a za devět let zaslali celkem hlasovacích SMS. Za 9 let se vystřídali na projektu 3 režiséři. Nejvíc přímých přenosů, celkem 4, režíroval Michal Čech. Nejmladším moderátorem přímého přenosu se stal v roce 2005 nezletilý Vojta Kotek. Bez pokuty naštěstí zůstalo slovo pr..., které zopakoval po vítězce Kateřině Smejkalové. Nejživější účinkující byl gepard Jožin, který v roce 2009 za plného provozu na letišti odmítal odejít ze scény a měl chuť sblížit se s publikem. V roce 2009 byl přímý přenos doslova těhotný očekáváním. Absolvovaly jej hned dvě slavné budoucí maminky Michaela Maláčová a Tereza Maxová. Nejspecifičtějším prostorem byla vybydlená Thámova hala v Karlíně v roce Na zkouškách bylo 10 stupňů Celsia. I při promenádě v plavkách. Nejžhavější vystoupení v přímém přenosu předvedl moderátor Libor Bouček, když v roce 2010 skutečně hořel na scéně. O cenách Za 9 let získaly dívky v soutěži ceny celkem za 30 milionů Kč. Osobních automobilů bylo předáno 19. převzaly 22 bytů. Zahraničních zájezdů bylo předáno 22, v celkové hodnotě cca 2,5 milionu Kč. Vítězkám bylo poskytnuto pojištění ve výši cca 2 miliony Kč. Byly uzavřeny kontrakty s vítězkami v hodnotě 7,5 milionu Kč. O pomoci a vzdělávání Česká Miss od svého počátku spolupracuje s Nadací Terezy Maxové dětem. V přímých přenosech devíti ročníků věnovala Česká Miss Nadaci Terezy Maxové dětem přes 4,5 milionu Kč. i finalistky spolupracují na mnoha veřejně prospěšných projektech, namátkou alespoň: benefiční přehlídky pro Nadaci Terezy Maxové, účast na akcích Barefoot Run, Pomáháme pohybem, Volejbal pro Bazalku a mnoho dalších. Tereza Chlebovská je ambasadorkou Movemberu, projektu prevence rakoviny prostaty. Jitka Válková se zapojila do kampaně prevence onemocnění ženských orgánů rakovinou. Gabriela Kratochvílová se věnuje prevenci poruch příjmu potravy u dětí. Lucie Kovandová navázala spolupráci s Klubem nemocných cystickou fibrózou. Tereza Fajksová a Monika Leová jako ekologické miss například pomáhaly Šumavě výsadbou nových stromků. Od roku 2011 Česká Miss spolupracuje s Nadací Zdeňka Bakaly, která vítězkám poskytuje možnost vybrat si studium v zahraničí.

4 O zahraničních hostech Nejvíc sexy zahraniční host byl francouzský herec Alain Delon. Nevtipnějším a nejkomunikativnějším zahraničním hostem byla italská herecká legenda Claudia Cardinale. Nejvyšší kop předvedl Jean-Claude Van Damme, když stojícímu Liboru Boučkovi (188 cm) v přímém přenosu skopnul láhev z hlavy. O finalistkách Nejčastější jméno finalistek bylo bezkonkurenčně Tereza celkem 11. Jednou z nich byla v roce 2010 i Tereza Maláčová, která, jak se později ukázalo, byla velmi vzdáleně příbuzná s ředitelkou soutěže. Nejexotičtější jméno finalistky bylo Elizaveth, příjmením Charalambidu. Nejdelší vlasy ze všech finalistek měla Ivana Loušová. Tři finalistky pocházely z dvojčat: Andrea Kabická, Klára Rychtaříková a Andrea Šopovová. Nejsoutěživější dívkou byla Lucie Klukavá, která absolvovala bezkonkurečně nejvíc soutěží krásy. Mezi finalistkami a vítězkami je řada hereček, alespoň namátkou: Sandra Vídeňská žije v LA a studuje herectví. Lilian Sarah Fischerová je jednou ze zakladatelek Divadelní společnosti Indigo Company a můžete ji vidět například v inscenaci Dokonalá svatba. Kateřina Sedláková hrála ve filmu Ulovit miliardáře a v současné době vystupuje v muzikálu Lucie. Tereza Chlebovská si zahrála ve filmu Martin a Venuše a v několika hudebních klipech. Úřadující Česká Miss Gabriela Kratochvílová získala hlavní ženskou roli ve filmu Bony a klid II. První míšenkou byla Anděla Halušková romsko-kubánského původu, která se později stala tváří osvětové kampaně Časy se mění, razítka zůstávají. Missí nemoc je pověra, kterou vyvrátila Barbora Kolářová (rok 2006). Dodnes je se svým tehdejším partnerem a svůj vztah dokonce stvrdili manželským slibem. O partnerství Česká Miss vzkvétá také díky věrným partnerům. Nejdelší cestu s ní urazili: Allianz pojišťovna, Fotolab, Eso Travel, Frekvence 1, Blesk, Aquila a Renomia. světové soutěže 24. listopadu 2012 získala Česká Miss Earth Tereza Fajksová na světové soutěži na Filipínách v konkurenci 80 krásek z celého světa pro Českou republiku titul Miss Earth Miss Earth je novodobá soutěž, která má mezinárodní prestiž i díky svému ekologickému zaměření. Česká Miss je držitelkou licence a přivedla tuto soutěž i do České republiky. Miss Earth Tereza Fajksová pochází z Ivančic u Brna, žije s přítelem v Brně. Rok od vítězství na světové soutěži strávila jako ambasadorka Miss Earth cestováním doslova po celém světě, setkala se s mnoha státníky, podpořila řadu ekologických projektů. V současné době je Tereza na Filipínách, kde pomáhá zmírňovat humanitární katastrofu způsobenou tajfunem. V rámci svých sil a možností se snaží získat pomoc pro postižené.

5 ČESKÁ MISS - KDO BYL KDO A KDY 1. ročník Česká Miss 2005 (TOP Hotel Praha) Kateřina Smejkalová, Česká Miss 2005 Zuzana Štěpanovská, 1. Česká Vicemiss l Michaela Štoudková, 2. Česká Vicemiss Moderátor: Vojtěch Kotek VIP porota: Tereza Maxová, Roman Šebrle, Halina Pawlowská, Helena Houdová, Aleš Valenta, Ondřej Hejma, Miss Slovenské republiky 2004 Mária Sándorová VIP hosté: Miss Universe 2004 Jennifer Hawkins, Václav Klaus, Dívka roku 1966 Dana Silvínová Účinkující: Samba Batucada - Miloš Vacík, TAM TAM Orchestra a taneční skupina Tradición, Peňa Flamenca, Iva Frühlingová, Vivaldiano - Michal Dvořák, Jaroslav Svěcený, Virtuosi Pragenses, Radim Hladík Návrhářka šatů a plavek: Jaroslava Sedláčková Zahraniční soustředění: Kréta Česká Miss 2005 Kateřina Smejkalová žije se svým přítelem Radkem Krásným mezi Prahou a Torontem, dříve žila v Bohuňovicích u Olomouce. V době vítězství v soutěži studovala Pedagogickou fakultu v Olomouci. Na Miss Universe získala 1. místo za národní kostým. V současné době v Praze dokončuje magisterské studium oboru vzdělávání dospělých. Navázala na svou pracovní zkušenost z Kanady a věnuje se public relations v oblasti módy. Nedovedu si představit, že by se někomu život po výhře nezměnil. Pro mě to byl obrovský skok do neznáma, netušila jsem, co mě čeká. Každopádně jsem vděčná za všechny příležitosti a zážitky, které jsem díky vítězství v České Miss získala a prožila. Na vše vzpomínám ráda. Desáté narozeniny...to je tedy Česká Miss ještě malá holka. Proto bych jí přála minimálně dalších deset úspěšných let. Při pohledu zpět si myslím, že má být na co pyšná, že opravdu roste do krásy. 2. ročník Česká Miss 2006 (TOP Hotel Praha) Renata Langmannová, Česká Miss 2006 Miroslava Košťanová, 1. Česká Vicemiss l Barbora Kolářová, 2. Česká Vicemiss Moderátor: Roman Vojtek + Vojtěch Kotek + Jan Saudek VIP porota: Vojtěch Kotek, Jiří Mádl, Roman Šebrle, Tereza Maxová, Kateřina Smejkalová VIP hosté: Miss Universe 2005 Natalie Glebova, Václav Havel Účinkující: Step balet, Brasileiro Návrhářka šatů a plavek: Natali Ruden Zahraniční soustředění: Brazílie Česká Miss 2006 Renata Langmannová žije se svým přítelem Ondřejem Novotným v Praze, kam se přestěhovala z Ivanovic na Hané. Renata absolvovala s červeným diplomem Policejní akademii ČR, obor management a kriminalistika. Věnuje se světovému modelingu, nejčastější pracovní destinací jsou Miláno, Londýn, Paříž. Spolupracovala s významnými českými i zahraničními značkami (Nestlé, Guess, Triumph, Lormar, Huppe, Česká Zbrojovka, Kara, Diamond Lashes, My atd.), spolupracuje s nadací Terezy Maxové dětem a dalšími. Je spolupořadatelkou Školy modelek Modeling Camp Renaty Langmannové. Přesvědčila mě o tom, že člověk dokáže cokoliv, když to opravdu chce a jde si za tím. Dala mi příležitost a naději, že i obyčejná holka z Moravy může žít svůj sen. Hodně úspěchů do dalších let, aby nadále vychovávala z dívek ženy, které budou pro společnost vzor vnější i vnitřní krásy, elegance, šarmu a inteligence.

6 3. ročník Česká Miss 2007 (TOP Hotel Praha) Lucie Hadašová, Česká Miss 2007 Eva Čerešňáková, 1. Česká Vicemiss l Lilian Sarah Fischerová, 2. Česká Vicemiss Moderátor: Michal Novotný VIP porota: Ivana Trumpová, Roman Šebrle, Peter Nagy, Lucie Výborná, Tereza Maxová, Leoš Mareš, Renata Langmannová VIP hosté: Miss Universe 2006 Zuleyka Rivera-Mendoza Účinkující: Jana Kirschner, Gospel, Son Calientes Finalistky oblékla: Camilla Solomon Zahraniční soustředění: Rakousko, Alpy Česká Miss 2007 Lucie Hadašová se na Miss Universe umístila v Top 15. Žije se svým manželem Jaroslavem Bednářem a dcerou Deniskou v Praze, dříve žila ve Strážnici na Moravě. Získala titul na Vysoké škole aplikovaného práva, věnovala se modelingu, který nyní částečně ustoupil před mateřskými povinnostmi. Soutěž mi změnila celý život, po výhře to nebylo úplně jednoduché, ale osamostatnila jsem se, nastěhovala se do svého bytu a začala žít úplně nový život. Stát se Českou Miss byla velká příležitost a myslím, že jsem ji využila, jak jen to šlo. Aby jednou vyhrála Česká Miss Miss Universe :-). 4. ročník Česká Miss 2008 (Letiště Václava Havla) Eliška Bučková, Česká Miss 2008 Hana Svobodová, 1. Česká Vicemiss l Elizaveth Charalambidu, 2. Česká Vicemiss Moderátor: Maroš Kramár + Jana Štefánková VIP porota: Petra Němcová, Alain Delon, Tereza Maxová, Roman Šebrle, Petr Fejk, Radek Banga z Gipsy.cz VIP hosté: Dagmar Havlová, Mirek Topolánek, Kateřina Neumannová, Petra Buzková, Jan Kaplický Účinkující: Petr Hapka, Gipsy CZ, No Name, Wanastowi Vjecy Finalistky oblékl: Tomi by Noubikko. Zahraniční soustředění: Thajsko Česká Miss 2008 Eliška Bučková se na Miss Universe umístila v Top 15. Žila se zpěvákem Noidem. V současnosti žije s přítelem Jakubem Malinou v Praze, dříve žila ve Strážnici na Moravě. Věnuje se zpěvu, účinkovala v muzikálech Švejk, v Hamletovi ztvárnila roli Ofélie. Je jednou z nejvyhledávanějších a nejdiskutovanějších modelek v ČR. Vítězství v soutěži mi naprosto změnilo život. Přestěhovala jsem se do Prahy, získala kontakty, zkušenosti, hrála v muzikálech. Zviditelnila jsem se a především jsem od roku 2008 soběstačná, živím se sama. České Miss přeji do dalších let spoustu sil, ať je rok od roku jenom lepší a lepší.

7 5. ročník Česká Miss 2009 (Letiště Václava Havla) Iveta Vítová (Lutovská), Česká Miss 2009 Tereza Budková, 1. Česká Vicemiss l Zina Šťovíčková, 2. Česká Vicemiss Moderátor: Václav a Saša Rašilovi VIP porota: Blanka Matragi, Milan Šteindler, Igor Timko z No Name VIP hosté: Miss Universe 2008 Dayana Mendoza, Václav Havel a Dagmar Havlová, Karel Schwarzenberg, Halina Pawlowská, Pavel Šporcl Účinkující: Dara Rolins, Pajky Pajk, Petr Bende, All X, Ondřej Ruml Finalistky oblékla: Blanka Matragi Zahraniční soustředění: Keňa Česká Miss 2009 Iveta Vítová (Lutovská) se na Miss Universe umístila v Top 10. Dnes žije s manželem Jaroslavem a dcerou Anetkou v Praze, dříve i střídavě v Třeboni. Ukončila bakalářské studium ekonomického směru a magisterské v oboru mediální komunikace. Je moderátorkou zpráv na TV Nova, v současné době se věnuje mateřským povinnostem. Dala mi více zakázek v oblasti modelingu i mediální reklamu. Za největší úspěch od soutěže považuji například získání lukrativního zaměstnání v oblasti zpravodajství. Samozřejmě jen to nejlepší, hodně úspěchů a mnoho dalších kulatých narozenin. 6. ročník Česká Miss 2010 (Thámova Hala Karlín) Jitka Válková, Česká Miss 2010 Veronika Machová, Česká Miss World l Carmen Justová, 2. Česká Vicemiss Moderátor: Libor Bouček VIP porota: Leoš Mareš, Petr Vágner, Halina Pawlowská, Ondřej Hejma, Adéla Banášová VIP hosté: Jean-Claude Van Damme, Václav Havel a Dagmar Havlová, Jaroslav Bednář Účinkující: Rytmus a Tina, Embassy, Jan Bendik, Thomas Puskailer, Denis Lacho Finalistky oblékla: Jana Berg Zahraniční soustředění: Dominikánská republika Česká Miss 2010 Jitka Válková se na Miss Universe umístila v Top 15. Žije v Praze se svým přítelem Mirkem Ciprou, se kterým se seznámila díky soutěži. Dříve bydlela v Náramči u Třebíče, studovala Katolické gymnázium v Třebíči, maturovala však v Praze. Od října studuje Přírodovědeckou fakultu UK, obor biologie - geologie. Věnuje se moderování, modelingu, ale především zpěvu, zpívá s metalovou kapelou Modesty and Pride. S Danem McCaffertym z kapely Nazareth nahrála duet Love Hurts na své první sólové album. Společně si zazpívali tuto píseň při rozsvěcování vánočního stromu na Staroměstském náměstí, publikum čítalo lidí. Jak jí soutěž změnila život: Vítezství v České Miss byl takový odrazový můstek a pak to vše začalo. Poznala jsem mnoho známých osobností, mohla jsem se zúčastnit řady užitečných projektů, které pomáhají, navštívila jsem krásné země a začala dělat to, co mne opravdu baví - zpívat. Popřála bych jí, aby zůstala taková jaká je. A aby nacházela u diváků stále větší oblibu. Hlavně aby vydržela a byla stále prestižní, protože nejúžasnější na ní je, jak dokáže otevírat dveře do světa obyčejným dívkám.

8 7. ročník Česká Miss 2011 (Hudební divadlo Karlín) Jitka Nováčková, Česká Miss 2011 Denisa Domanská, Česká Miss World l Šárka Cojocarová, Česká Miss Earth Moderátor: Petr Vondráček + Dara Rolins VIP porota: Dagmar Havlová, Franck Provost, Jaro Slávik, Emanuel Ridi, Jan Měšťák VIP hosté: Alberto Tomba, Monika Žídková Účinkující: Jitka Válková, Toxique, Richard Müller, Dae Men Finalistky oblékl: Oscar de la Renta Zahraniční soustředění: Mexiko Česká Miss 2011 Jitka Nováčková žije v Praze, dříve žila v Českých Budějovicích, kde absolvovala gymnázium. Studuje Vysokou školu obchodní, pracuje v reklamě a v modelingu. Díky soutěži si splnila sen, získala stipendium Nadace Zdeňka Bakaly, které jí umožnilo dva měsíce studovat Filmovou školu v NYC New York Film Academy. Potkávám velmi schopné lidi, od kterých se snažím leccos přiučit, ráda poslouchám jejich příběhy. Soutěž mi také otevřela cestu do zahraničí, poznala jsem dívky z celého světa (díky účasti v soutěži v Miss Universe), strávila dva měsíce v New Yorku, měsíc v Brazílii a navštívila spoustu jiných zajímavých míst, nebojím se komunikovat s cizími lidmi a zároveň jsem poznala sílu a hlavně vzácnost nezištného přátelství. České Miss bych v první řadě ráda poděkovala. Za všechno, co jsem díky paní Michaele Maláčové a celému týmu mohla zažít, to, že mi vždy pomohli a vždy se na ně mohu obrátit. Přeji České Miss, aby dále rostla jako dodnes a aby vyhrávaly nejen krásné, ale i chytré a vděčné dívky, se kterými bude radost spolupracovat. 8. ročník Česká Miss 2012 (Hudební divadlo Karlín) Tereza Chlebovská, Česká Miss 2012 Linda Bartošová, Česká Miss World l Tereza Fajksová, Česká Miss Earth Moderátor: Jaro Slávik + Gábina Partyšová VIP porota: Eliška Balzerová, Roman Šebrle, Martin Dejdar VIP hosté: Claudia Cardinale Účinkující: Mandrage, Chinaski, Dae Man, Karel Gott, muzikál Vražda za oponou, vítězové Česko Slovensko má talent Finalistky oblékl: Emilio Pucci Zahraniční soustředění: Thajsko Česká Miss 2012 Tereza Chlebovská žije v Praze, dříve v Třemešném. Studuje obor hudební výchova ke zdraví na Pedagogické fakultě na univerzitě v Ostravě. Jako jediná miss opravdu rozumí fotbalu, ale média dlouho spekulovala o jejím vztahu k hokejistovi Ondřeji Pavelcovi. Věnuje se moderování Ligy Mistrů na Prima Cool, modelingu v ČR i v zahraničí. Nafotila kampaně pro Intimissimi, Spartu, reklamu pro Aquilu a řadu katalogů. Zahrála si ve filmu Martin a Venuše a ve dvou hudebních klipech. Změnila mi život o 180 stupňů. Musela jsem se přestěhovat do Prahy, byla jsem vhozena do rybníku a musela plavat. Díky tomu jsem se ale osamostatnila a taky dospěla. Získala jsem mnoho cenných zkušeností, které i nadále sbírám každý den. Měla jsem možnost potkat a setkat se se spoustou zajímavých lidí, pokračovat v modelingu, ale hlavně dostat se k práci, která mě momentálně naplňuje. Hlavně jí skláním poklonu za to, jak to s námi všemi misskami vydržela, všechno zvládla a ustála. Popřála bych jí minimálně dalších deset úspěšných let!

9 9. ročník Česká Miss 2013 (Hudební divadlo Karlín) Gabriela Kratochvílová, Česká Miss 2013 Lucie Kovandová, Česká Miss World l Monika Leová, Česká Miss Earth Moderátor: Libor Bouček VIP porota: Marie Rottrová, Martin Kraus, Miroslav Donutil VIP hosté: Ornella Muti Účinkující: Jiří Korn, Karel Gott, Tomáš Klus, muzikál Jesus Christ Superstar - Ondřej Brzobohatý Finalistky oblékl: Blumarine Zahraniční soustředění: Filipíny Česká Miss 2013 Gabriela Kratochvílová je první krátkovlasá Česká Miss v historii soutěže, na Miss Universe získala titul Bond Girl. Žije v Praze s přítelem Filipem Laškem. Vystudovala bakalářský stupeň oboru hotelový management, turismus a gastronomie na Vysoké škole hotelové, v současné době studuje v angličtině magisterský obor Marketing Communication na Vysoké škole finanční a správní. Za rok od castingů se stala Českou Miss, vicemistryní Evropy v mažoretkovém sportu, kterému se dlouhodobě věnuje, a získala hlavní ženskou roli ve filmu Bony a klid II. Věnuje se také modelingu a stala se tváří kampaně módní návrhářky Beaty Rajské. Soutěž byla, je a bude pro mě velkou výzvou a příležitostí. Získala jsem hodně zkušeností a zažila jsem opravdu mnoho nového. Není to ještě zdaleka rok, co jsem vyhrála a stihla jsem si zkusit, jaké to je být tváří kampaně známé módní návrhářky Beaty Rajské, projít se po mole po boku úspěšných modelek, poznat tolik krásných míst a lidí, zúčastnit se několika charitativních akcí, sportovat pro dobrou věc, zahrát si hlavní ženskou roli ve filmu Bony a klid II. I když nebylo všechno lehké, užila jsem si spoustu zábavy! Utvrdila jsem se v tom, že nic není zadarmo, ale o to víc si všeho vážím a dělám vždy vše naplno. Přála bych České Miss, aby měla stále královny, které všem ukazují, jak výjimečné jsou a povznášejí tím noblesu soutěže a krásy jako takové.

DELON ANTHONY PŘÍBĚH TÉ, KTERÁ ŠIJE PRO TEREZU FAJKSOVOU TOTAL BRUTAL VÝBAVA V PYTLÍKU NAKONEC JAPONEC MAGAZÍN PRO LEPŠÍ ŽIVOT STRAN MÓDY PRO TĚHULE

DELON ANTHONY PŘÍBĚH TÉ, KTERÁ ŠIJE PRO TEREZU FAJKSOVOU TOTAL BRUTAL VÝBAVA V PYTLÍKU NAKONEC JAPONEC MAGAZÍN PRO LEPŠÍ ŽIVOT STRAN MÓDY PRO TĚHULE MAGAZÍN PRO LEPŠÍ ŽIVOT březen/duben 2013 www.itoplife.cz TOTAL BRUTAL KRIMI OBJEVILA DALŠÍHO PSAVCE, THOMASE ENGERA PŘÍBĚH TÉ, KTERÁ ŠIJE PRO TEREZU FAJKSOVOU VÝBAVA V PYTLÍKU KULIČKY JSOU PRÍMA HRA NAKONEC

Více

Květen 3/2013 Ročník: 21 Cena: 10 Kč. Březen 3/2011 Ročník: 19 Cena: 10 Kč GAG-BEN ČASOPIS, KTERÝ INSPIRUJE, POBAVÍ, INFORMUJE

Květen 3/2013 Ročník: 21 Cena: 10 Kč. Březen 3/2011 Ročník: 19 Cena: 10 Kč GAG-BEN ČASOPIS, KTERÝ INSPIRUJE, POBAVÍ, INFORMUJE Březen 3/2011 Ročník: 19 Cena: 10 Kč Květen 3/2013 Ročník: 21 Cena: 10 Kč ČASOPIS, KTERÝ INSPIRUJE, POBAVÍ, INFORMUJE ŠKOLNÍ ČASOPIS ROKU 2010 Úspěchy časopisu 3x VÍDEŇ Vánoční Vídeň pohledem redaktorek

Více

výroční zpráva 2013 Světluška Nadační fond Českého rozhlasu

výroční zpráva 2013 Světluška Nadační fond Českého rozhlasu výroční zpráva 2013 Světluška Nadační fond Českého rozhlasu obsah úvodní slovo ředitele 5 Světluška 6 benefiční akce v roce 2013 8 Noční běh pro Světlušku Kavárna POTMĚ Kavárna POTMĚ na cestě V září světlušky

Více

V JIMEâNÉ ÎENY. Dagmar Grossmann SPECIÁL MODERN WOMAN PROFILY ÚSPĚŠNÝCH ŽEN. CEO společnosti Grossmann Jet Service. zakladatelka a předsedkyně

V JIMEâNÉ ÎENY. Dagmar Grossmann SPECIÁL MODERN WOMAN PROFILY ÚSPĚŠNÝCH ŽEN. CEO společnosti Grossmann Jet Service. zakladatelka a předsedkyně V JIMEâNÉ ÎENY SPECIÁL Dagmar Grossmann CEO společnosti Grossmann Jet Service WWW.GROSSMANNJET.COM zakladatelka a předsedkyně asociací CEPA a SOPA PROFILY ÚSPĚŠNÝCH ŽEN S-PRESS PUBLISHING 2010 EU USA Summit,

Více

Gymnázium Jana Blahoslava. Ivančice

Gymnázium Jana Blahoslava. Ivančice Gymnázium Jana Blahoslava Ivančice OBSAH Školní rok v událostech... 5 Přednáška o pomaturitním studiu... 5 Exkurze maturantů do Prahy... 5 Adaptační programy 1.C a primy... 5 Den jazyků 2008... 6 Land

Více

Rozhodčí soud. Vážení a milí čtenáři, při Hospodářské komoře České republiky a Agrární komoře České republiky PROČ ČTU KOMORU

Rozhodčí soud. Vážení a milí čtenáři, při Hospodářské komoře České republiky a Agrární komoře České republiky PROČ ČTU KOMORU prosinec 07 str. 3 PROČ ČTU KOMORU Rozhodčí soud při Hospodářské komoře České republiky a Agrární komoře České republiky Nejlepší je, pokud ze smluvního vztahu nevzniknou žádné spory. Pokud už vzniknou,

Více

školy Milí deváťáci, Občasník Pasování budoucích prvňáčků Kolem školy 1 ŠKOLNÍ SLAVNOST Číslo

školy Milí deváťáci, Občasník Pasování budoucích prvňáčků Kolem školy 1 ŠKOLNÍ SLAVNOST Číslo kolem 2 Číslo Občasník školy Ročník XXIV. Červen 2015 zš t. g. masaryka Vimperk 1. máje 268 www.zstgmvimperk.cz Milí deváťáci, začátek, tedy povinnou školní docházku máte za sebou, všechno jste zvládli.

Více

2013/2014. kdo jsme DVOŘÁKOVO GYMNÁZIUM A STŘEDNÍ ODBORNÁ ŠKOLA EKONOMICKÁ V KRALUPECH NAD VLTAVOU. Co byste měli vědět o naší škole

2013/2014. kdo jsme DVOŘÁKOVO GYMNÁZIUM A STŘEDNÍ ODBORNÁ ŠKOLA EKONOMICKÁ V KRALUPECH NAD VLTAVOU. Co byste měli vědět o naší škole Dvořákovo gymnázium a SOŠE 2013/2014 Co byste měli vědět o naší škole DVOŘÁKOVO GYMNÁZIUM je čtyřletá nebo osmiletá všeobecně vzdělávací škola. à vyučování přírodovědným a humanitním předmětům i jazykům

Více

penzijní reforma OVB Journal Pro OVB již začala Úspěch je věcí cílených aktivit Naše bilance za minulý rok je nadmíru dobrá

penzijní reforma OVB Journal Pro OVB již začala Úspěch je věcí cílených aktivit Naše bilance za minulý rok je nadmíru dobrá OVB Journal duben 2008 Pro OVB penzijní reforma již začala Úspěch je věcí cílených aktivit Naše bilance za minulý rok je nadmíru dobrá Všichni žijeme pod jednou oblohou Rozhovor se zemskou ředitelkou Danou

Více

Výroční zpráva 2011. Světluška Nadační fond Českého rozhlasu

Výroční zpráva 2011. Světluška Nadační fond Českého rozhlasu Výroční zpráva 2011 Světluška Nadační fond Českého rozhlasu Úvodní slovo ředitelky Do tvých očí nese světlo Světluška, pohladí Tě, do ouška Ti zašušká. Že s ní můžeš vždycky v noci do dlaní, z jejich barev

Více

Pod záštitou: Livie Klausové, manželky prezidenta České republiky, Mons. Jana Graubnera, olomouckého arcibiskupa, MVDr. Stanislava Mišáka, hejtmana

Pod záštitou: Livie Klausové, manželky prezidenta České republiky, Mons. Jana Graubnera, olomouckého arcibiskupa, MVDr. Stanislava Mišáka, hejtmana Pod záštitou: Livie Klausové, manželky prezidenta České republiky, Mons. Jana Graubnera, olomouckého arcibiskupa, MVDr. Stanislava Mišáka, hejtmana Zlínského kraje. Ve spolupráci s Ministerstvem kultury

Více

Nadaèní listy. Jaroslav Suchánek. ctí èeský jazyk

Nadaèní listy. Jaroslav Suchánek. ctí èeský jazyk Nadaèní listy Jaroslav Suchánek ctí èeský jazyk è. 13/èerven 2009 ČESKÁ FILHARMONIE, YAN PASCAL TORTELIER, PAVEL ŠPORCL, PAAVO JÄRVI, JANINE JANSEN, BENNEWITZOVO KVARTETO, VLADIMÍR ASHKENAZY, ANNA VINNITSKAYA,

Více

Úvodník. Přivítání nových studentů

Úvodník. Přivítání nových studentů 7 8 PaedDr. Karel Kostka ředitel školy Úvodník Milí přátelé, stejně jako každý rok s pravidelnou nevyhnutelností přichází první měsíc školního roku září, tak se stejnou pravidelností vychází ve zmíněném

Více

omáháme eniorům stát se amozřejmou, ebevědomou respektovanou oučástí Výroční zpráva 2012 polečnosti.

omáháme eniorům stát se amozřejmou, ebevědomou respektovanou oučástí Výroční zpráva 2012 polečnosti. omáháme eniorům stát se amozřejmou, ebevědomou respektovanou oučástí Výroční zpráva 212 polečnosti. 2 Elpida výroční zpráva 212 Elpida o.p.s. Na Strži 4 Praha 4 T 224 231 914 elpida@elpida.cz www.elpida.cz

Více

LUHAČOVICKÉ NOVINY. Rozhovory Arnošt Goldflam a Alois Náhlovský Dny slovenské kultury. Podívejte se na náš web. Srpen 2015 ročník XXII.

LUHAČOVICKÉ NOVINY. Rozhovory Arnošt Goldflam a Alois Náhlovský Dny slovenské kultury. Podívejte se na náš web. Srpen 2015 ročník XXII. LUHAČOVICKÉ NOVINY Srpen 2015 ročník XXII. Rozhovory Arnošt Goldflam a Alois Náhlovský Dny slovenské kultury www.luhacovice.cz Podívejte se na náš web Luhačovická pouť Luhačovická pouť, kterou si lidé

Více

Téma. Cestovatel Tomáš Ujfaluši se vrátil do Gambrinus ligy:

Téma. Cestovatel Tomáš Ujfaluši se vrátil do Gambrinus ligy: Číslo 2 Ročník 1 Podzim 2013 99 Kč Téma Generální ředitel, tiskový mluvčí, správce stadionu. Jak fungují kluby Gambrinus ligy? Darida, Kadlec, Krejčí Kolik stojí fotbalové naděje v Gambrinus lize? Slavní

Více

Jihočeské muzeum čeká rozsáhlá rekonstrukce

Jihočeské muzeum čeká rozsáhlá rekonstrukce číslo 2 I ročník 2 I vychází 23. února 2011 Zprávy z ČB Budějovičtí neurochirurgové použili jako první unikátní implantát Rozhovor s Jiřím Vykoukalem Recepty Francouzský den Jihočeské muzeum čeká rozsáhlá

Více

Vážené dámy a pánové, Vážení hosté, Milé studentky a studenti,

Vážené dámy a pánové, Vážení hosté, Milé studentky a studenti, Vážené dámy a pánové, Vážení hosté, Milé studentky a studenti, je mi nesmírnou ctí, že Vás mohu přivítat na půdě Gymnázia Jana Blahoslava a Střední pedagogické školy v Přerově, která se stala v letošním

Více

Obsah. partneři TK Sparta Praha. Tenis mě opět baví rozhovor s Ivanem Lendlem 4. Sparta Prague Open 2012 7

Obsah. partneři TK Sparta Praha. Tenis mě opět baví rozhovor s Ivanem Lendlem 4. Sparta Prague Open 2012 7 1 21/2012 tenisová Sparta partneři TK Sparta Praha Vážení příznivci tenisové Sparty, velice mě těší, že jste si udělali čas na další číslo sparťanského bulletinu. Zima byla opravdu nabitá úspěchy našich

Více

M A G A Z Í N S NÁMI PO CESTÁCH ŠAMPIONŮ 4-2007 BYL TO ÚSPĚŠNÝ ROK. str. 36 NJT V TURÍNĚ str. 28 POTŘETÍ VE VENDRYNI

M A G A Z Í N S NÁMI PO CESTÁCH ŠAMPIONŮ 4-2007 BYL TO ÚSPĚŠNÝ ROK. str. 36 NJT V TURÍNĚ str. 28 POTŘETÍ VE VENDRYNI M A G A Z Í N 4-2007 S NÁMI PO CESTÁCH ŠAMPIONŮ BYL TO ÚSPĚŠNÝ ROK str. 36 NJT V TURÍNĚ str. 28 POTŘETÍ VE VENDRYNI str. 22 ZLATÝ KANÁR 2007 2 S NÁMI PO CESTÁCH ŠAMPIONŮ / JOIN THE CHAMPIONS WITH US WWW.TKPLUS.CZ

Více

BARRANDOV STUDIO FALCON RWE TV NOVA

BARRANDOV STUDIO FALCON RWE TV NOVA BARRANDOV STUDIO FALCON RWE TV NOVA NOVÁ FILMOVÁ POHÁDKA ZDEŇKA TROŠKY Premiéra 21.2. 2008 www.nejkrasnejsihadanka.cz Vznik filmu podpořil Státní fond ČR pro podporu a rozvoj české kinematografie Distributor:

Více

Obsah... 7. Úvodem... 7

Obsah... 7. Úvodem... 7 Ivančice OBSAH Obsah... 7 Úvodem... 7 Ze života školy... 9 Poznáváme cizí země... 9 Gymnázium Jana Blahoslava v Ivančicích a první rok práce na projektu Comenius... 9 Učila jsem ve Vicenze...12 Jazykový

Více

Ročenka XVI. 2012-2013

Ročenka XVI. 2012-2013 Ročenka XVI. 2012-2013 Gymnázium, Vítkov, Komenského 145, příspěvková organizace 0 Obsah Úvod... 2 1 Seznam žáků... 4 2 Seznam pracovníků... 12 3 Kalendář akcí... 13 4 Klub rodičů při Gymnáziu Vítkov...

Více

ÚVODNÍ SLOVO ŘEDITELKY ŠKOLY

ÚVODNÍ SLOVO ŘEDITELKY ŠKOLY ÚVODNÍ SLOVO ŘEDITELKY ŠKOLY Vážení čtenáři, již podruhé Vás oslovujeme ročenkou naší školy, abyste s námi mohli sdílet radosti i strasti uplynulého školního roku. Je toho opravdu hodně, co u nás, mimo

Více

Rádio BLANÍK vysílá od července loňského roku už i ve východních Čechách! Více na str. 3. Slavíme 12. narozeniny Rádia BLANÍK!

Rádio BLANÍK vysílá od července loňského roku už i ve východních Čechách! Více na str. 3. Slavíme 12. narozeniny Rádia BLANÍK! NAROZENINOVÉ NOVINY RÁDIA BLANÍK ZVLÁŠTNÍ VYDÁNÍ 28. KVĚTNA 2011 ZDARMA PRO POSLUCHAČE RÁDIA BLANÍK Vychází druhý díl toho nejlepšího z Rádia BLANÍK pod názvem HEZKY ČESKY 2! Podrobnosti na str. 7 Rádio

Více

Motto: Vzorec na život z taháku nevyčteš

Motto: Vzorec na život z taháku nevyčteš Almanach? Má-li být almanach ukázkou toho nejtypičtějšího za uplynulé období, muselo by v něm být všechno, co se v této době povedlo a co vítězilo, ale také s čím se zápasilo a co někdy pokulhávalo. Jenže

Více

Přehled zpráv 8.4.2014-9.4.2014

Přehled zpráv 8.4.2014-9.4.2014 Přehled zpráv 8.4.2014-9.4.2014 MÚ Česká Lípa Českolipský deník Do důchodu odchází nejdéle sloužící dopravák s medailí... 3 9.4.2014 Českolipský deník str. 1 Titulní strana MÚ Česká Lípa (ph) Falešné maturity

Více

Den s... Karlem Havlíčkem. Rozhovor s Miss České republiky Gabrielou Kratochvílovou. Fotbalový turnaj o pohár VŠFS Pod záštitou Antonína Panenky

Den s... Karlem Havlíčkem. Rozhovor s Miss České republiky Gabrielou Kratochvílovou. Fotbalový turnaj o pohár VŠFS Pod záštitou Antonína Panenky XADONIA OBČASNÍK STUDENTŮ, PEDAGOGŮ A PŘÍZNIVCŮ VYSOKÉ ŠKOLY FINANČNÍ A SPRÁVNÍ 01 2013 Den s... Karlem Havlíčkem Pracovní den s děkanem FES Strana 04 Rozhovor s Miss České republiky Gabrielou Kratochvílovou

Více

n a d a č n í f o n d v ý r o č n í z p r á v a 2 0 1 3

n a d a č n í f o n d v ý r o č n í z p r á v a 2 0 1 3 Srdce na dlani n a d a č n í f o n d v ý r o č n í z p r á v a 2 0 1 3 Zanechte otisk v osudu dětí z dětských domovů! Vážení a milí přátelé! Letos mi připadla velmi milá povinnost přivítat Vás v úvodu

Více

Přehled zpráv 7.1.2005-13.1.2005

Přehled zpráv 7.1.2005-13.1.2005 Přehled zpráv 7.1.2005-13.1.2005 Divadelní ústav V čele hitparády zůstává Issa, za ním je Landa a Snowboarďáci...3 7.1.2005 ceskenoviny.cz str. 0 Kultura Divadelní ústav ČTK V čele hitparády zůstává Issa,

Více