AUKČNÍ KATALOG K 8. AUKCI FOTOGRAFIÍ. PRO LEONTINKU 9. prosince 2013, 19 hodin > Hotel Intercontinental Praha

Download "AUKČNÍ KATALOG K 8. AUKCI FOTOGRAFIÍ. PRO LEONTINKU 9. prosince 2013, 19 hodin > Hotel Intercontinental Praha"

1 AUKČNÍ KATALOG K 8. AUKCI FOTOGRAFIÍ PRO LEONTINKU 9. prosince 2013, 19 hodin > Hotel Intercontinental Praha

2 FOTOGRAFIE PRO LEONTINKU Aukce se uskuteční 9. prosince 2013 od 19 hodin v hotelu Intercontinental Praha z darů současných fotografů a laskavých mecenášů. Výtěžek dražby bude rozdělen v grantovém řízení na jaře 2014 především na podporu dlouhodobých projektů, například Osobní asistence a Svítání, více na Fotografie jsou k nahlédnutí na adrese Karlovarská 114, Praha 6 na základě telefonické dohody na mobilním telefonu od 25. listopadu do 6. prosince 2013.

3 Nadace Leontinka děkuje všem dárcům, partnerům, sponzorům, díky kterým se podařilo 8. aukci fotografií pro Leontinku uskutečnit. Partneři: Vážení příznivci Nadace Leontinka, již poosmé se setkáváme na benefiční aukci fotografií ve prospěch zrakově postižených dětí a mládeže. V předvánočním čase mají lidé obvykle chuť se rozdělit, více sdílet, někoho obdarovat, protože vědí, že největší dar je někomu dávat. Přijímám-li dary pro naši nadaci, mám možnost pohlédnout dárcům do očí. Ti, kterým je dar určen, to častokrát udělat nemohou. Měla-li bych popsat ty, kteří do benefiční aukce svá díla věnují, a ty, kteří si díla vydraží a těší se s nimi, pak musím říct, že při hovoru o aukci a jejím smyslu cítím v jejich pohledu solidaritu, důvěru a radost. Tato každoroční setkání mě vždy posílí osobně a stejně tak i všechny mé spolupracovníky, protože cítíme podporu a víru, že naše konání je správné. Věřím, že pro nás všechny je to nesmírně důležité. Zachovejte nám i nadále svou přízeň. Komunikační agentura: Mgr. Barbara Hucková, výkonná ředitelka Nadace Leontinka, říjen 2013 Mediální partneři:

4 Anderle Ivan (1952) Kousek duhy, nedatováno Rozměr: 90 x 60 cm, barevná fotografie Odhadní cena: Kč Avenesian Garijk (1959) Já chci lítat, 2010 Rozměr: 40 x 30 cm, černobílá fotografie Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč 5

5 Balzarová Martina (1987) Želva, nedatováno Rozměr: 40 x 30 cm Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: 500 Kč Beneš Marian (1975) a Vojtěchovský Miroslav (1947) Depozitář muzea Škoda, 2011 Rozměr: 56 x 30 cm, barevná fotografie Nadaci věnovali autoři, signováno Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč Boarová Simona (1963) Neznámá Arménie, 2006 Rozměr: 60 x 46 cm, digitální fotografie Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč Jan Březina (1975) Mormon s village, 2013 Rozměr: 90 x 50 cm, tisk, kašírováno na kappa desku Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč 6 7

6 Bučina Ferdinand ( ) Pražský hrad, podzimní nálada, 50. léta 20. stol. Nadaci věnoval dědic Rozměr: 24 x 26 cm, černobílá fotografie na klasickém bromostříbrném papíře Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč Čížková Hana (1957) Bez názvu, 2008 Rozměr: 30 x 45 cm, barevná fotografie Odhadní cena: Kč Dezort Jovan (1934) Pražský autoparking, 70. léta 20. stol. Rozměr: 45 x 30 cm, černobílá fotografie Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč Dostál František (1938) Televizní posezení, 1985 Rozměr: 40 x 30 cm, bromostříbrná fotografie Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč 8 9

7 Drnek Jan William (1960) Fitz Roy, Národní park Los Glaciares, Argentina 2007 (z kolekce Wild America) Rozměr: 90 x 60 cm, barevný tisk, lesklá laminace Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč Dvořáková Alena (1970) Fischer Viktor (1967) Praha Holešovice, Výstaviště, Matějská pouť, Rozměry: 60 x 40 cm, Museo Silver Rag Paper Nadaci věnovali autoři, signováno Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč Fišer Jaroslav (1965) Ze souboru Veteše, 2011, 2/5 Rozměr: 60 x 40 cm, barevná fotografie Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč Fišerová Milada (1980) Dream your dream, 2007 Rozměr: 40 x 30 cm, digitální tisk, klasický fotopapír Odhadní cena: Kč 10 11

8 Glos Hynek (1973) Ze série Vrásky bez makeupu, 2013 Rozměr: 45 x 30 cm, digitální fotografie, tisk Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč 12 Gomez Prieto, Carlos Alfonso (1973) Maják na Isla Pancha, 2013 Rozměr: 40 x 30 cm, digitální barevná fotografie Nadaci věnoval sběratel, signováno Odhadní cena: Kč Helbich Petr (1929) Pohled z okna lovecké chaty, 2013 Rozměr 13 x 18 cm, kontaktní bromostříbrná fotografie Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč Heller Jiří (1957) Medové dny zlatý retrívr ENZO na kopci, nedatováno Rozměr: 45 x 30 cm, barevná fotografie Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: 700 Kč Heller Jiří (1957) Medové dny zlatý retrívr ENZO rocková hvězda, nedatováno Rozměr: 45 x 30 cm, barevná fotografie Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: 700 Kč 13

9 Hucek Miroslav ( ) Ústí nad Labem, 1978 Rozměr: 24 x 30 cm, černobílá fotografie Nadaci věnovala dědička, signováno, autentický popis od autora Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč 14 Hucková Barbara (1964) Slavnosti, nedatováno Rozměr: 24 x 18 cm, černobílá fotografie Odhadní cena: Kč Chochola Atelier Lída Vostrčilová, nedatováno (ze zadní strany razítko 30. léta) Rozměr: 13 x 18 cm, černobílá fotografie Nadaci věnoval sběratel, zadní strana razítko Snímek: pravděpodobně Václav Chochola Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč 15

10 Chrapek Zdeněk (1948) Diptych Poslední retuš, 1977 Rozměr: 22 x 22 cm, černobílá bromostříbrná fotografie Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč Jaroš Milan (1979) Do Not Disturb, Hotel Louisiane, Paříž, 2012 Rozměr: 50 x 40 cm, barevná fotografie instalovaná na Alu Boardu v bílém kazetovém rámu Odhadní cena: Kč Jaroš Radek (1964) Mt. Everest z vrcholu Cho Oyu (8 201 m), 2004 Rozměr: 45 x 30 cm, barevná fotografie Odhadní cena: Kč 16 17

11 Jirásek Václav (1965) Lights Ola XIII, 2002 Rozměr: 50 x 60 cm, černobílá fotografie Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč Jung Rudolf (1954) Z cyklu Fragmenty, 2011 Rozměr: 30 x 30 cm, kyanotypie na ručním papíře Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč Kalhous Radek (1974) Slunečnice, 2013 Rozměr: 60 x 40 cm, barevná fotografie, digitální tisk Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč Koliš Jiří (1953) Bez názvu, 2012 Rozměr: 40 x 30 cm (čistý rozměr fotografie 35 x 18 cm), barevná fotografie z digitálních dat Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč 18 19

12 Koutský Karel (1965) Na dvoře, 1987 Rozměr: 24 x 18 cm, bromostříbrná fotografie Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč 20 Kronych Viktor (1973) Za klíčovou dírkou, 2010 Rozměr: 64 x 64 cm + hloubka 340 mm, fotografie přenesená na plast, s dřevěným orámováním vzor mramor. Vnitřek práce je vyložen černým semišem s LED osvětlením měděné rytiny Gotického templu v Krásném dvoře. Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč Kuklík Karel (1937) Když se ráno probudím č. 4, 2006 Rozměr: 23 x 28 cm, kontaktní černobílá fotografie Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč Kyndrová Dana (1955) Ladies Party, Čechy 1999 Rozměr: 36,5 x 24,5 cm (čistě fotka) s rámečkem celkově 29 x 39 cm Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč 21

13 Lahovský Václav (1944) Zátiší s tulipány, 2012 Rozměr: 30 x 20 cm, barevná fotografie Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: 500 Kč Lahovský Václav (1944) Zátiší s dýní, 2012 Rozměr: 30 x 20 cm, barevná fotografie Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: 500 Kč Major Sládková Hana (1973) Miniatury dvě ženy, dva světy, 2008 Rozměr: 30 x 45 cm, barevná fotografie Odhadní cena: Kč Malý Antonín (1950) Prcíček, 2012 Rozměr: 40 x 60 cm, barevná fotografie, tisk Imprimé s. r. o. Odhadní cena: Kč 22 23

14 Malý Antonín (1950) Romeo a Julie, 2013 Rozměr: 100 x 60 cm, barevná fotografie, tisk Imprimé s. r. o. Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč Malý Antonín (1950) Smíchov, 1968 Rozměr: 40 x 60 cm, barevná fotografie, tisk Imprimé s.r.o. Odhadní cena: Kč Navrátil Stanislav (1957) Život v památníku, 2007 Rozměr: 42,4 x 26,6 cm, digitální fotografie Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč Novotný Miloň ( ) Setkání, Londýn, 1966 Rozměr: 36 x 25 cm, černobílá fotografie z originálního negativu Nadaci věnovala Alena Novotná Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč 24 25

15 Odehnal Ondřej (1977) Zlatá éra ČSA, 2012 Rozměr: 45 x 30 cm, barevná fotografie Odhadní cena: Kč Pavlíková Viktorie (1973) Kyrgyzstán, země koní, hor a barev, 2011 Rozměr: 64 x 54 cm, barevná fotografie Odhadní cena: Kč Jiří Poláček (1946) Střelecký ostrov, 1987 Rozměr: 23 x 15 cm plus bílý okraj fotografie na barytu (na papíře bez plastu), vintage print Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč Jiří Poláček Jr. (1975) Šalamounka bikes, 2013 Rozměr: 45 x 30 cm, digitální barevná fotografie Odhadní cena: Kč 26 27

16 Polášek Josef (1983) Invekto CDXLIV Auria, 2013 Rozměr: 40 x 30 cm, barevná fotografie Odhadní cena: Kč Prokop Jaroslav (1950) Zuzana Michnová, V přítmí, 1988 Rozměr: 38 x 44 cm, černobílá fotografie, barytový papír, ruční zvětšenina Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč Rasl Tomáš (1975) Zimní cesta, 1999 Rozměr: 18 x 24 cm, kontaktní fotografie na klasickém bromostříbrném papíře Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč Růžičková Hana (1969) Petra, nedatováno Rozměr: 45 x 30 cm, barevná fotografie Odhadní cena: Kč 28 29

17 Saudek Jan (1935) It touches my very soul, 302, 1989 Rozměr: 40 x 30 cm, černobílá fotografie sepia Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč Saudková Sára (1967) Křídla, nedatováno Rozměr: 30 x 35 cm, černobílá fotografie sepia, limitace 9/15 Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč Skoupilová Petra (1944) Dvě v tajuplném pokoji, 1991 Rozměr: 50 x 45 cm, černobílá fotografie Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč Souralová Veronika (1968) Obalená pylem, 2013 Rozměr: 45 x 30 cm, barevná fotografie Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč 30 31

18 Steinbach Jiří (1972) Strom s lavičkou, 2012 Rozměr: 30 x 45 cm, digitální černobílá fotografie Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč Svobodová Lucie (1967) Ptačí výlet, 2010 Rozměr: 70 x 40 cm, digitální barevná fotografie Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč Sýkora Viktor (1966) Modrá orchidej, 2011 Rozměr: 70 x 50 cm, barevná fotografie NAdaci věnoval autor, signováno Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč Sýkora Viktor (1966) Welwitschia mirabilis, 2012 Rozměr: 70 x 50 cm, barevná fotografie Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč 32 33

19 Šilha Václav (1963) Svatební tanec, 2012 Rozměr: 60 x 40 cm, černobílá fotografie Nadaci venoval autor, signováno Odhadní cena: Kč Škácha Oldřich (1941) Václav Havel, 2006 Rozměr: 40 x 30 cm, černobílá fotografie Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč Šlapal Filip (1972) Tel Aviv, 2013 Rozměr: 55 x 40 cm, digitální barevná fotografie, ink jet print Odhadní cena: Kč Šroubek Jan (1958) Na Zanzibaru, 2012 Rozměr: 40 x 30 cm, barevná fotografie Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč 34 35

20 Štreit Jindřich (1946) Německo, 1995 Rozměr: 40 x 30 cm, digitální černobílá fotografie Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč Štreit Jindřich (1946) Olomouc, 1995 Rozměr: 40 x 30 cm, digitální černobílá fotografie Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč Tereza z Davle (1975) Poslední víla, nedatováno Rozměr: 30 x 24 cm, gelatin silver print, ruční zvětšenina na barytovém papíře Odhadní cena: Kč Vali Petr (1964) Abstrakt No. 20, 2013 Rozměr: 70 x 50 cm, barevná fotografie Nadaci venoval autor, signováno Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč 36 37

21 Vano, Robert (1948) Bazén, Maroko, 1973 Rozměr: 40 x 30 cm, černobílá fotografie Nadaci venoval autor, signováno Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč Vasiljeva Natalja (1966) A jitra jsou zde tichá..., 2006 Rozměr: 25 x 25 cm, černobílá bromostříbrná fotografie Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč Vasiljeva Natalja (1966) Z éry pětiletek, 2006 Rozměr: 25 x 25 cm, černobílá bromostříbrná fotografie Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč Všetečka Jiří (1937) Praha, 2009 Rozměr: 40 x 40 cm, barevná fotografie Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč 38 39

22 Vykulilová Alena (1953) Konflikt, 1976 Rozměr: 30 x 40 cm, bromostříbrná fotografie Odhadní cena: Kč 40 41

23 O autorech: A Anderle Ivan (1952) Fotograf, cestovatel, milovník života. Uspořádal vice než 10 samostatných autorských výstav po celém světě. Avanesian Garik (1959) Fotograf a vydavatel, již 16 let žije a působí v Praze. V roce 2006 získal titul EFIAP. Vydává časopis PhotoArt a knihy s fotografickou tematikou. B Balzarová Martina (1987) Zaměřuje se převážně na ekologii a etologii mořských bezobratlých živočichů. Aktivně se účastní projektů na ochranu a výzkum mořského života (např. Turtle Watch, Coral Reef Check, nebo SharkSchool). Beneš Marian (1975) Vystudoval FAMU, držitel Fulbrightova stipendia pro postgraduální studium v USA. Absolvent International Center of Photography v New Yorku, kde byl také 42 vyučujícím asistentem. Je pedagogem na odborných školách zaměřených na reklamu a fotografii. Boarová Simona (1963) Členka Berounských fotoriků, fotografování a cestování je jejím koníčkem. Získala několik ocenění ve fotografických soutěžích. S J.Jůzlovou a M. Hanelovou (Brožovou) vydaly knihu Tři ženy v Indii, která vyšla na podzim roku Březina Jan (1975) Fotograf, lektor Institutu digitální fotografie a vášnivý cestovatel, který se ve své tvorbě snaží zachytit krásy našeho světa a sdílet je s ostatními prostřednictvím své tvorby. Bučina Ferdinand ( ) Byl kameramanem a fotografie ho provázela jeho obrazovým vnímáním. Fotografoval přírodu a život lidí. C Čížková Hana (1957) Po několik let fotograficky mapuje jednotlivé čtvrti Praha, spolu s kolegy s SČF. Vystavovala naposledy v libanonském Bejrútu a na konci tohoto roku v pražském DOXu. D Dezort Jovan (1934) Člen Asociace profesionálních fotografů ČR a Syndikátu novinářů ČR. V letech 1960 až 1975 jako redaktor a fotoreportér ČTK. Léta už je ve svobodném povolání. Dostál František (1938) Jeho fotografický pohled na svět, na jeho neuvěřitelné analogie a náhodné situace. Do svých fotografií vkládá humorné asociace avšak v jeho tvorbě jsou zastoupeny i hlubší sondy do života konce tisíciletí. Drnek Jan Wiliam (1960) Absolvent technické kybernetiky, zakladatel úspěšné firmy v oblasti signmakingu, cestovatel, fotograf. Vystavoval na více než 45 výstavách. Přednáší v oblatsi color managementu. Dvořáková Alena (1970) Fischer Viktor (1967) Absolventi FAMU, obor fotografie v Praze. Spolupracující od roku 1992 Vytvořili řadu publikací, výstav, jsou zaměřeni na humanistickou fotografii. F Fišer Jaroslav (1965) Absolvent FAMU, odborný asistent na VŠUP ( ). Uspořádal více než 30 samostatných výstav např. v Praze, Curychu, Mnichově a zúčastnil se více než 40 kolektivních výstav v Praze, Klenové, Amsterdamu, Curychu, nebo Chicagu. Fišerová Milada (1980) Absolventka umělecko-řemeslné školy v Praze. Pracovala jako modelka a fotografka v Paříži. Nyní pracuje v Praze. G Glos Hynek (1973) Věnuje se reportážní fotografii, pracoval pro Lidové noviny, nyní působí v časopise Euro. Oceňován pravidelně cenami Czech Press Photo. Gomez Prieto, Carlos Alfonco (1974) Fotografuje již téměř 20 let. Působí ve dvou profesionálních fotografických asociacích ve městě Vigo v provincii Galicie ve Španělsku. Jeho velkým tématem je svatojakubská cesta. Neustále pracuje na zdokonalování své fotografické techniky. H Helbich Petr, MUDr, CSc. (1929) Lékař, který se věnoval plicním chorobám. Rovněž je známý jako fotograf, člen skupiny Český dřevák. Josefu Sudkovi pomáhal při fotografování v pralese Mionší. S ním se pak stýkal i dále. Pro zhotovování pozitivů používal už jen kontaktní kopie. Heller Jiří (1957) / Fotograf, provozovatel internetového serveru Galerie WWG.CZ, publicista a hráč na didgeridoo. Ve fotografické tvorbě se věnuje zejména záběrům přírody, detailům a panoramatické tvorbě. Hucek Miroslav ( ) Jeho tvorba se profiluje již od doby, kdy nastoupil na FAMU obor kamera. Soustřeďoval se převážně na žánrové výjevy ze života a humanistický dokument. Uspořádal řadu samostatných výstav a vydal několik autorských fotografických publikací. Je zastoupen v českých i světových muzeích a soukromých sbírkách. Hucková Barbara (1964) Absolventka FAMU. Pracovala jako fotografka ve svobodném povolání a věnovala se aktivitám spojeným s výstavní a nakladatelskou činností. Realizovala několik fotografických publikací o Praze a z vlastní tvorby. 43

24 CH Chrapek Zdeněk (1948) Fotografuje převážně svět vážné hudby více než 40 let. Svoji pozornost zaměřuje s oblibou na dirigentský portrét. Spolupracuje s MHF Pražské jaro, Českou filharmonií a dalšími hudebními institucemi. Měl řadu samostatných výstav. Chochola Ateliér Chochola Václav ( ) Významný český fotograf, známý především jako portrétista významných českých i světových osobností. Realizoval řadu samostatných výstav. J Jaroš Milan (1979) Vystudoval katedru fotografie na FAMU. Od roku 2009 pracuje v Respektu jako stálý fotograf. Spolupracoval také s mnohými zahraničními novinami a časopisy jako New York Times, International Herald Tribune, The Wall Steet Journal, atd. Za své fotografie získal řadu ocenění v soutěžích Czech Press Photo, Frame, Unicef Photo Award, a další. 44 Jaroš Radek (1964) V současnosti nejúspěšnější český himálajský horolezec. Vystoupil na třináct ze čtrnácti osmitisícových vrcholů Podílí se také na testování fotografické a filmové technicky v extrémních podmínkách. Jirásek Václav (1965) Absolvoval obor malba na Akademii výtvarných umění v Praze. V letech byl členem umělecké skupiny Bratrstvo. Společným jmenovatelem jeho práce je zájem o mystérium, ironii, dekadenci a recyklaci umění. Jung Rudolf (1954) Absolvent katedry fototografie na FAMU, prof. Šmok a prof. Vojtěchovský. Věnuje se portrétu a figurální fotografii. Ve své tvorbě používá historické technologie, které ve spojení se současným obrazem dostává nový rozměr. Pro výslednou fotografii používá ručně vyrobený papír. Každá takto vzniklá fotografie je unikát. K Kalhous Radek (1974) Od roku 2000 pracuje jako fotoreportér MF Dnes. Je držitelem tří ocenění Czech Press Photo a v roce 2011 byl nominovaný do finále největší světové fotosoutěže Sony World Photography Award v kategoriích Sport a Umění. 9 samostatných i kolektivních výstav, letos ve Španělsku, Itálii a Rumunsku. Koliš Jiří (1953) Od 90. let působí jako volný fotograf zaměřený na sportovní fotografii. Fotografoval řadu olympiád a prestižních sportovních soutěží. Zvláštní pozornost věnuje lednímu hokeji, golfu, veslování a fotografování pod vodou. Podílel se na vydání řady publikací a knih. Koutský Karel (1965) Původně tiskař, obdivovatel J. Sudka, J. Svobody a Z. Feyfara. V roce 2005 založil v Praze Ateliér Fotorenesance, sdružující výtvarníky různého zaměření, organizuje jejich výstavy a propagaci. Kronych Viktor (1973) Začal fotografovat v roce 2008, především hudební skupiny jako Čechomor, Divokej Bill, Wohnout atd. Dále se věnuje krajinářské a reklamní fotografii. Kuklík Karel (1937) Krajiny Karla Kuklíka s prvky surrealismu se objevují v jeho cyklech Krajina poznání, Krajina návratů, Zamořená krajina nebo Šumava. Abstrahuje krajinu do detailů a celků, které vyjádří pocity člověka ve spojení s přírodou. Vytvořil celou řadu autorských výstav a publikací a jeho dílo je zastoupeno v českých muzeích a soukromých sbírkách. Člen spolku Český Dřevák. Kyndrová Dana (1955) Fotografovat začala v roce Věnuje se černobílé humanistické fotografii. Průběžně pracuje i na dalších dlouhodobých projektech Podkarpatská Rus, Poutní místa a Rusové. L Lahovský Václav (1944) Fotografuje od roku 1958, člen SČF od roku 1978, člen Asociace profesionálních fotografů od roku 2000, profesionální fotograf ve svobodném povolání. M Major Sládková Hana (1973) Fotografuje od dětství, profesionálně pak od roku Je členkou AF ČR. V současné době se ve své tvorbě věnuje portrétní, svatební, koncertní fotografii a také fotografii tance, kterému se sama aktivně věnuje. Vystavuje po celé ČR. Malý Antonín (1950) Od 1973 působí jako samostatný fotograf, věnuje se propagační a reklamní fotografii, fotografii do interiéru a od počátku devadesátých let také užité grafice. Klasickou černobílou a barevnou fotografii často dotváří ručním kolorováním, americkou retuší a v posledních letech i digitálně. N Navrátil Stanislav (1957) Jeho nejoblíbenějším žánrem dokumentární fotografie, pracuje na cyklu Neobyčejný život obyčejných lidí. Jeho fotografie byly vystaveny v několika státech světa, v tuzemsku vyhrál několik fotografických soutěží. Jeho krédem je: Krásná fotografie nemusí být dobrou, dobrá fotografie nemusí být krásnou. Novotný Miloň ( ) Dílo, jež po něm zůstalo, mu získalo renomé klasika české reportážní fotografie a dokumentu. Fotograf samouk, a přesto patřil ve své době k nejžádanějším a nejpublikovanějším fotografům. Nejplodnější období prožil mezi rokem 1957 a začátkem normalizace. O Odehnal Ondřej (1977) Focení se stalo jeho vášní před více než deseti lety. O sobě mluví nerad, nechává za sebe mluvit své fotografie. 45

25 P Pavlíková Viktorie (1973) Fotografuje od mládí a soustřeďuje se na portrétní fotografii. Zúčastnila se několika fotografických výprav do zemí bývalého Sovětského Svazu, které zaznamenala a následně vystavovala. Poláček Jiří (1946) Absolvent FAMU, známý především jako spoluautor časosběrného fotografického cyklu Český člověk dokumentující Čechy a Češky. Spolupracoval s I. Pennem při realizaci fotografického projektu dokumentace lebek v Národním muzeu v Praze. Poláček Jiří Jr. (1975) Profesionální reklamní fotograf, od roku 1995 se specializuje na Table top, ve volné tvorbě se věnuje fotografii v nejširším slova smyslu. Polášek Josef (1983) Fotografuje hlavně české modelky, šperky, drahokamy a architekturu. 46 Prokop Jaroslav (1950) Absolvent FAMU. Od roku 1995 pracuje jako pedagog a následně jako vedoucí katedry fotografie na UTB ve Zlíně. Autor několika knih, mnoha výstav a projektů. R Rasl Tomáš (1975) Absolvent FAMU. Ve své vlastní tvorbě zobrazuje převážně pustá a hrdá místa v krajině. V roce fotografoval portréty politických vězňů pro Galerii Langhans. Je členem skupiny Český Dřevák. Růžičková Hana (1969) Specializuje se na cestovatelskou fotografii a související autorskou činnost. Mnoho let se profesionálně zabývala organizováním veletrhů a výstav. Od roku 2005 se plně věnuje cestovatelské fotografii a další autorské tvorbě. S Saudek Jan (1935) Je světově nejznámějším českým fotografem současnosti s více než 400 samostatnými výstavami po celém světě. Je zastoupen ve všech prestižních světových muzeích a uměleckých galeriích. Saudková Sára (1967) Vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze. Jako asistentka Jana Saudka se právě u něj seznámila s taji fotografie. Autorka aktivně a soustředěně fotografuje od roku Věnuje se výhradně volné tvorbě. Skoupilová Petra (1944) V roce 1963 se vyučila fotografkou. Zpočátku se věnovala především fotografování portrétů, později přibyla móda. Na počátku 80. let našla své hlavní téma ženu a ženský svět. V současné době se zaměřuje na akty. Realizuje výstavy po celé ČR. Souralová Veronika (1968) Pro autorku je typická makrofotografie a tvorba koláží. Pořizuje ucelené celky ze života hmyzu, který popularizuje mezi veřejností formou výstav a obrazových publikací. V Roztokách u Prahy provozuje fotografickou galerii Academic. Steinbach Jiří, MUDr. (1972) Lékař. Narodil se a žije v Praze. Tematicky se věnuje především fotografováním lidí (sociální dokument, street). Svobodová Lucie (1967) Fotografka soustřeďující se nejvíce na makrofotografii, portréty a téma rodiny a dětí. Sýkora Viktor (1966) Jeho hlavní fotografická témata jsou vědecká fotografie a divadelní fotografie. Nezávislý fotograf, vystavuje v ČR i v zahraničí, spolupracoval s National Geographic Magazíne. Š Šilha Václav (1963) Přes reportážní snímky zachycující krajiny,města a každodenní život obyvatel navštívených zemí se jeho specializace postupně přesunula do oblasti fotografování přírody. Získal 2. cenu v novinářské soutěži Czech Press Photo v roce Škácha Oldřich (1941) Vystudoval fotografii na Státní grafické škole v Praze. Pracoval jako fotoreportér pro řadu československých a zahraničních vydavatelství. Od roku 1990 pracoval jako fotograf na volné noze pro Kancelář prezidenta republiky. Zabývá se fotografováním osobností českého politického a kulturního života. Šlapal Filip (1972) Absolvent fotografie na pražské FAMU. Jako fotograf se věnuje tématům architektury a designu. Je spolutvůrcem řady fotografických publikací a knih. Šroubek Jan (1958) Berounský fotograf, zakladatel výstavní síně Galerii Čerťák. Vydal několik fotografických publikací, v poslední době Homo Berounensis a Malé hejno bílých vran. Štreit Jindřich (1946) Je členem Sdružení Q Brno, Spolku olomouckých výtvarníků, Aktivu volné fotografie při Pražském domě fotografie a Umělecké besedy v Praze. Pedagogicky působil na FAMU a od roku 1994 vyučuje na Institutu tvůrčí fotografie. Pracuje mezinárodně na dokumentárních projektech. T Tereza z Davle (1975) Ve fotografii autodidakt. Věnuje se figurální fotografii převážně černobílému portrétu a aktu. Volná tvorba. Zastoupena v Leica Gallery Prague. 47

26 Jmenný rejstřík: V Vali Petr (1964) Malíř, kreslíř comicsových stripů, výtvarník animovaných filmů autodidakt. Jako výtvarník se podílel např. na rekonstrukci hlaviček loutek pro nová pokračování seriálu Pat a Mat. Ve výtvarné fotografii se zaměřuje převážně na abstraktní motivy. Vano Robert (1948) V roce 1967 odešel jako devatenáctiletý do USA. Pracoval jako kadeřník, vizážista, maskér a asistent pro fotografy módy. Později se prosadil jako fotograf světových módních časopisů. Vasiljeva Natalja (1966) Vystudovala vysokou technickou školu. Od roku 1997 žije v Praze. Ve své fotografické praxi se zaměřuje na poetiku a detail. Všetečka Jiří (1937) Jako pedagog působil v letech na katedře fotografie FAMU, 1977 byl jmenován docentem pro obor umělecké fotografie. Fotografuje od roku 1958 se 48 zaměřením na fotografii jako dokument doby. Je autorem 20 černobílých knižních publikací, získal ocenění Ministerstva kultury ČSR v soutěžích o nejkrásnější knihu roku Pražský chodec a další. Vykulilová Alena (1953) Věnovala se reportáži, sociálnímu dokumentu, fotografii aktu, krajiny; vyzkoušela různé fotografické techniky. Členka skupiny Oči. A Anderle Ivan (1952) 5 Avanesian Garik (1959) 5 B Balzarová Martina (1987) 6 Beneš Marian (1975) Vojtěchovský Miroslav (1947) 6 Boarová Simona (1963) 7 Březina Jan (1975) 7 Bučina Ferdinand ( ) 8 C Čížková Hana (1957) 8 D Dezort Jovan (1934) 8 Dostál František (1938) 9 Drnek Jan W. (1960) 10 Dvořáková Alena (1970) Fischer Viktor (1967) 10 F Fišer Jaroslav (1965) 11 Fišerová Milada (1980) 11 G Glos Hynek (1973) 12 Gomez Prieto, Carlos Alfonso (1974) 12 H Helbich Petr (1929) 12 Heller Jiří (1957) 13 Hucek Miroslav ( ) 14 Hucková Barbara (1964) 14 CH Chochola ateliér (30. léta) 15 Chrapek Zdeněk (1948) 16 J Jaroš Milan (1979) 17 Jaroš Radek (1964) 17 Jirásek Václav (1965) 18 Jung Rudolf (1954) 18 K Kalhous Radek (1974) 19 Koliš Jiří (1953) 19 Koutský Karel (1965) 20 Kronych Viktor (1973) 20 Kuklík Karel (1937) 21 Kyndrová Dana (1955) 21 L Lahovský Václav (1944) 22 M Major Sládková Hana (1973) 23 Malý Antonín (1950) N Navrátil Stanislav (1957) 25 Novotný Miloň ( ) 25 O Odehnal Ondřej (1973) 26 P Pavlíková Viktorie (1973) 26 Poláček Jiří (1946) 27 Poláček Jiří Jr. (1975) 27 Polášek Josef (1983) 28 Prokop Jaroslav (1954) 28 R Rasl Tomáš (1975) 29 Růžičková Hana (1969) 29 S Saudek Jan (1935) 30 Saudková Sára (1967) 30 Skoupilová Petra (1944) 31 Souralová Veronika (1968) 31 Steinbach Jiří (1972) 32 Svobodová Lucie (1967) 32 Sýkora Viktor (1966) 33 Š Šilha Václav (1962) 34 Škácha Oldřich (1941) 34 Šlapal Filip (1972) 35 Šroubek Jan (1958) 35 Štreit Jindřich (1946) 36 T Tereza z Davle (1975) 37 V Vali Petr (1964) 37 Vano Robert (1948) 38 Vasiljeva Natalja (1966) Všetečka Jiří (1937) 39 Vykulilová Alena (1953) 40 49

27 DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA A PRAVIDLA AUKCE: PLNÁ MOC K ZASTUPOVÁNÍ PŘI DRAŽBĚ: 1. Nadace Leontinka, Karlovarská 1104/14, Praha 6, IČ: provádí veřejnou dobrovolnou dražbu podle ustanovení zákona č. 26/2000 Sb. o veřejných dražbách. Aukce proběhne dne v 19,00 hod. v hotelu Intercontinental Praha. 2. Dražební předměty jsou označeny a popsány včetně nejnižšího podání (vyvolávací cena) v aukčním katalogu, který je přílohou a nedílnou součástí této dražební vyhlášky. Položky budou draženy v pořadí uvedeném v katalogu. 3. Dražebník (licitátor) vyvolává položky v pořadí uvedeném v katalogu, se stručným popisem a nejnižším podáním. Po vyvolání položky mohou dražitelé činit příhozy viditelným zvednutím dražebního čísla. Dražba trvá, pokud dražitelé činí příhozy. O pořadí příhozů rozhoduje licitátor. Okamžitá dražební cena příhoz: do Kč 200 Kč Kč 500 Kč nad Kč Kč 7. Vydražené předměty budou vydražiteli vydány na místě konání ihned po zaplacení ceny nebo v Nadaci Leontinka, Karlovarská 1104/14, Praha 6 na základě potvrzení o zaplacení ceny, v pěti dnech následujících po dražbě (po pá, 9 17 hodin). 8. Účastník dražby může dražit i bez své osobní přítomnosti na základě písemné plné moci, kterou zmocní dražebníka k jeho zastoupení v aukci. Tato plná moc musí obsahovat položky katalogu, jejích přesný popis, vyvolávací cenu a nákupní limit, za který je zmocněný oprávněn předměty vydražit. Dražení po telefonu je možné pouze na základě písemné plné moci a ústní dohody s dražebníkem nejpozději 1 den před aukcí. 9. Registrace dražitelů je možná nejdříve 1 hodinu před aukcí na místě jejího konání. Účastník dražby je povinen doložit svou totožnost pomocí občanského průkazu či cestovního pasu, zapsat se do seznamu účastníků dražby a podepsat čestné prohlášení, že není osobou vyloučenou z dražby podle zákona č 26/2000 Sb. Pověřuji dražebníka, aby mne zastupoval v dražbě konané dne v Hotelu InterContinental Praha, a dražil za mne následující položky až do výše uvedených limitů: Jméno autora: Název položky: Vyvolávací cena: Limit: jméno a příjmení: adresa: telefon: datum narození: číslo OP/pasu, vydal: mobil: 5. K vydražené ceně není účtována žádná provize. 6. Vydražitel je povinen uhradit cenu dosaženou vydražením v hotovosti, platební kartou nebo bankovním převodem po skončení aukce, nejpozději však (po dohodě s dražebníkem) do pěti kalendářních dnů ode dne konání dražby. V případě neuhrazení ceny vydražitelem ve stanovené lhůtě zruší dražebník bezodkladně příklep, čímž se položka stane nevydraženou. Nadace Leontinka, Karlovarská 1104/14, Praha 6, tel: , fax , Zavazuji se, že uhradím cenu dosaženou vydražením ve lhůtách stanovených v dražební vyhlášce. Čestně prohlašuji, že nejsem osobou vyloučenou z dražby podle zákona č.26/2000 Sb. V Praze 2013 podpis: 50

AUKČNÍ KATALOG K 6. AUKCI FOTOGRAFIÍ PRO LEONTINKU 21. listopadu 2011, 19 hodin > Hotel Intercontinental Praha

AUKČNÍ KATALOG K 6. AUKCI FOTOGRAFIÍ PRO LEONTINKU 21. listopadu 2011, 19 hodin > Hotel Intercontinental Praha AUKČNÍ KATALOG K 6. AUKCI FOTOGRAFIÍ PRO LEONTINKU 21. listopadu 2011, 19 hodin > Hotel Intercontinental Praha FOTOGRAFIE PRO LEONTINKU Aukce se uskuteční 21. listopadu 2011 od 19 hodin v hotelu Intercontinental

AUKČNÍ KATALOG K 9. AUKCI FOTOGRAFIÍ. PRO LEONTINKU 1. prosince 2015, 19 hodin > Hotel Hilton Old Town Praha

AUKČNÍ KATALOG K 9. AUKCI FOTOGRAFIÍ. PRO LEONTINKU 1. prosince 2015, 19 hodin > Hotel Hilton Old Town Praha AUKČNÍ KATALOG K 9. AUKCI FOTOGRAFIÍ PRO LEONTINKU 1. prosince 2015, 19 hodin > Hotel Hilton Old Town Praha FOTOGRAFIE PRO LEONTINKU Aukce se uskuteční 1. prosince 2015 od 19 hodin v hotelu Hilton Old

AUKČNÍ KATALOG K 5. AUKCI FOTOGRAFIÍ. PRO LEONTINKU 29. listopadu 2010, 19 hodin > Hotel Intercontinental Praha

AUKČNÍ KATALOG K 5. AUKCI FOTOGRAFIÍ. PRO LEONTINKU 29. listopadu 2010, 19 hodin > Hotel Intercontinental Praha AUKČNÍ KATALOG K 5. AUKCI FOTOGRAFIÍ PRO LEONTINKU 29. listopadu 2010, 19 hodin > Hotel Intercontinental Praha FOTOGRAFIE PRO LEONTINKU Aukce se uskuteční 29. listopadu 2010 od 19 hodin v hotelu Intercontinental

Michal Gulaši: obránce. leden

Michal Gulaši: obránce. leden Michal Gulaši: obránce leden únor Tomáš Netík: útočník Marek Černošek: obránce březen duben Petr Dvořák, Jana Veselovská: fanoušci Michal Broš: útočník květen červen Martin Zajíc, Matěj Malina: fanoušci

3. VELETRH A FESTIVAL SOUČASNÉ FOTOGRAFIE ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA. 17. 10. 2015 Praha Národní dům na Vinohradech

3. VELETRH A FESTIVAL SOUČASNÉ FOTOGRAFIE ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA. 17. 10. 2015 Praha Národní dům na Vinohradech 2 0 1 5 3. VELETRH A FESTIVAL SOUČASNÉ FOTOGRAFIE ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA 17. 10. 2015 Praha Národní dům na Vinohradech V sobotu 17. října proběhl již třetí ročník veletrhu a festivalu současné fotografie FOTOEXPO

Vyvolávací cena: 500 Kč Minimální výše příhozu: 100 Kč

Aukční katalog k 2. aukci fotografií pro Leontinku. 23. listopadu 2007 Galerie Louvre

Aukční katalog k 2. aukci fotografií pro Leontinku. 23. listopadu 2007 Galerie Louvre Aukční katalog k 2. aukci fotografií pro Leontinku 23. listopadu 2007 Galerie Louvre Nadace Leontinka děkuje všem dárcům, sponzorům a partnerům, díky kterým se podařilo 2. aukci fotografií pro Leontinku

DRAŽBA:středa 29.1.2014 od 14:00 hod.

Představení titulu a ceník inzerce. Vydává Unijazz sdružení pro podporu kulturních aktivit. www.magazinuni.cz

Představení titulu a ceník inzerce. Vydává Unijazz sdružení pro podporu kulturních aktivit. www.magazinuni.cz Představení titulu a ceník inzerce Vydává Unijazz sdružení pro podporu kulturních aktivit www.magazinuni.cz Představení titulu UNI je kulturní magazín, který se za čtvrtstoletí své existence vyprofiloval

z e s o u k r o m é s b í r k y p r a n e t e ř e O t a k a r a B r e n n e r a p a n í E v y P e c h á č k o v é

z e s o u k r o m é s b í r k y p r a n e t e ř e O t a k a r a B r e n n e r a p a n í E v y P e c h á č k o v é V úterý 8. března 2016 v odpoledních hodinách se uskutečnila ve studovně Knihovny Antonína Švehly v e r n i s á ž v ý s t a v y V č e l a ř s t v í d ř í v e a n y n í z e s o u k r o m é s b í r k y p

Informační bulletin APF č.3

Informační bulletin APF č.3 Informační bulletin APF č.3 Schůze SR APF 9.6. 2014 Přítomni: D.Pavlíková, I. Matějková, M. Beneš, K. Beneš, S. Pokorný, P. Rychtařík, B. Echler, M. Fic, J.Neubert Omluveni: K.Rodinger, Z.Lhoták Schůze

Vyvolávací cena: 28.000.000,-Kč!!!

Statut festivalu. Článek 1.: Charakteristika festivalu

Statut festivalu. Článek 1.: Charakteristika festivalu Statut festivalu Článek 1.: Charakteristika festivalu 1.1. Finále Plzeň je festival českých a slovenských filmů. Jeho posláním je umožnit návštěvníkům festivalu v období jednoho týdne srovnání: současné

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA. Vyhlášení dražby

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA. Vyhlášení dražby Patria Finance, a.s., Jungmannova 745/24, 110 00 Praha 1, IČ 60197226 zapsaná v obchodním rejstříku odd. B, vložka 2583 vedeném Městským soudem v Praze Tel.: (+420) 221 424 111, Fax: (+420) 221 424 222

Aukční vyhláška č. 1/10 2013

Hlavní město Praha RADA HLAVNÍHO MĚSTA PRAHY USNESENÍ. Rady hlavního města Prahy

Hlavní město Praha RADA HLAVNÍHO MĚSTA PRAHY USNESENÍ. Rady hlavního města Prahy Hlavní město Praha RADA HLAVNÍHO MĚSTA PRAHY USNESENÍ Rady hlavního města Prahy číslo 1808 ze dne 15.11.2011 k návrhu výstav v režimu bezplatného užívání v Křížové chodbě, Rytířském sále a v románskogotickém

Ceník služeb. Portréty ateliér. /Děti, miminka, těhotenská a rodinná fotografie, móda, fotobook, glamour, akt/

Ceník služeb. Portréty ateliér. /Děti, miminka, těhotenská a rodinná fotografie, móda, fotobook, glamour, akt/ Jindřich Šilhánek Marcus Sawo Na Zámku 649, Nehvizdy, 250 81 Telefon +420 774 229 945 e-mail: foto@marcussawo.cz www.marussawo.cz IČO: 71134336 DIČ: CZ7410030078 Bankovní spojení: Raiffeisen Bank: 2223033028/5500

DRAŽBA Z VÁŽNÝCH ZDRAVOTNÍCH DŮVODŮ ve středu dne 16.9.2015 od 14:00 hod.

DRAŽBA Z VÁŽNÝCH ZDRAVOTNÍCH DŮVODŮ ve středu dne 16.9.2015 od 14:00 hod. y DRAŽBA Z VÁŽNÝCH ZDRAVOTNÍCH DŮVODŮ ve středu dne 16.9.2015 od 14:00 hod. Dražebník nabízí dvougenerační rodinný dům po celkové rekonstrukci, č.p. 37 s příslušenstvím a pozemky v obci Polepy, nedaleko

Viktor Sýkora. Viktor Sýkora (1966), fotograf a vědecký

Viktor Sýkora. Viktor Sýkora (1966), fotograf a vědecký 7 Viktor Sýkora Viktor Sýkora (Hýskov, Česká republika) Viktor Sýkora (1966), fotograf a vědecký pracovník, vystudoval Přírodovědeckou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Nyní pracuje na 1. lékařské fakultě

DRAŽBA NEDOBROVOLNÁ ve středu dne 16. 10. 2013 od 16:00 hod.

DRAŽBA NEDOBROVOLNÁ ve středu dne 16. 10. 2013 od 16:00 hod. y DRAŽBA NEDOBROVOLNÁ ve středu dne 16. 10. 2013 od 16:00 hod. Dražebník nabízí panelový byt 3+1, o celkové podlahové ploše 73,90m2, Přeštická 1091/14, v Hostivaři - Praha 15. Více na tel: 602 14 14 04

MUZEUM UMĚNÍ A DESIGNU 1990 2010: PARTNERSKÉ INSTITUCE

MUZEUM UMĚNÍ A DESIGNU 1990 2010: PARTNERSKÉ INSTITUCE PARTNERSKÉ INSTITUCE Kapitola o partnerských institucích není přesným a podrobným dokumentem o veškeré spolupráci, ale výběrem zajímavých příkladů, dokládajících pestrý soubor a hodnoty partnerů, kterých

V HLAVNÍ ROLI ŘEKA VYDRA

V HLAVNÍ ROLI ŘEKA VYDRA MĚSTO VIMPERK, ve spolupráci se Správou Národního parku Šumava, pořádá na Kvildě a v okolí ve dnech 5. - 7.6.2015, pod vedením režiséra Jana Svatoše, STUDENTSKÝ FOTOGRAFICKÝ WORKSHOP ŠUMAVSKÉ ZÁBLESKY

PAUL HINDEMITH A ČESKÉ ZEMĚ. PhDr. Lenka Přibylová, Ph.D.

PAUL HINDEMITH A ČESKÉ ZEMĚ. PhDr. Lenka Přibylová, Ph.D. PAUL HINDEMITH A ČESKÉ ZEMĚ PhDr. Lenka Přibylová, Ph.D. Ústí nad Labem 2008 Obsah Úvod 9 1. Paul Hindemith - život a dílo v obrysech 13 1. 1 Období mládí a tvůrčích počátků 13 1. 2 Avantgardní období

Czech Design Week 2015 info@czechdesignweek.cz www.czechdesignweek.cz facebook.com/czechdesignweek

Czech Design Week 2015 info@czechdesignweek.cz www.czechdesignweek.cz facebook.com/czechdesignweek Czech Design Week O projektu: Festival chce založit tradici mezinárodně pojaté přehlídky designu, tedy propojení Prahy, českých regionů a zahraničí. Nepůjde jen o klasickou výstavu, ale zároveň o vytvoření

příběh jako zdroj inspirace Partnerská nabídka Fotofestival

příběh jako zdroj inspirace Partnerská nabídka Fotofestival příběh jako zdroj inspirace Partnerská nabídka Fotofestival Moravská Třebová 30. 6. 31. 8. 2012 Fotofestival FOTOFESTIVAL Moravská Třebová 2012 je přehlídkou umělecké fotografie, na které se představují

Máš umělecké střevo? Soutěž pro studenty středních škol a gymnázií

Máš umělecké střevo? Soutěž pro studenty středních škol a gymnázií Máš umělecké střevo? Soutěž pro studenty středních škol a gymnázií Máš umělecké střevo? Máš umělecké střevo? ( MUS? ) je soutěž určená žákům středních škol a gymnázií se zájmem o výtvarné umění. Cílem

Aukční vyhláška č. 01/09/2013

Aukční vyhláška č. 01/09/2013 Aukční vyhláška č. 01/09/2013 Článek 1 Vyhlášení aukce, místo a datum konání aukce 1. Dražebník vyhlašuje touto vyhláškou aukci k níže uvedenému nemovitému majetku 2. Místo a datum konání aukce: 2.1. Aukce

CHINA TOURS PRESS KIT

CHINA TOURS PRESS KIT CHINA TOURS PRESS KIT Vytvořila agentura Stance Communications Obsah 1. ZÁKLADNÍ INFORMACE O CESTOVNÍ KANCELÁŘI... 2 2. ZVLÁŠTNOSTI ZÁJEZDŮ CK CHINA TOURS... 3 3. CHINA TOURS PODPORUJE... 5 4. OCENĚNÍ...

Soutěžní podmínky ankety Dřevěná stavba roku 2015

Soutěžní podmínky ankety Dřevěná stavba roku 2015 Soutěžní podmínky ankety Dřevěná stavba roku 2015 Aktualizovaná verze ke dni 14. 9. 2015 O anketě Soutěžní anketu Dřevěná stavba roku (DSR) vyhlašuje Nadace dřevo pro život. Účelem ankety je prezentovat

INFORMÁTOR Č E S K Á S L É V Á R E N S K Á S P O L E Č N O S T

INFORMÁTOR Č E S K Á S L É V Á R E N S K Á S P O L E Č N O S T INFORMÁTOR Č E S K Á S L É V Á R E N S K Á S P O L E Č N O S T Divadelní 6 Telefon, fax: 542 214 481 Zodpovídá: P. O. Box 134 Mobil: 603 342 176 Mgr. František Urbánek 657 34 Brno E-mail: slevarenska@volny.cz

KRÁL FOTOGRAFIE 2007 Vzdělávací projekt, který pomáhá objevovat fotografické talenty mezi žáky 7.-9. tříd základních škol a víceletých gymnázií

KRÁL FOTOGRAFIE 2007 Vzdělávací projekt, který pomáhá objevovat fotografické talenty mezi žáky 7.-9. tříd základních škol a víceletých gymnázií KRÁL FOTOGRAFIE 2007 Vzdělávací projekt, který pomáhá objevovat fotografické talenty mezi žáky 7.-9. tříd základních škol a víceletých gymnázií Korunovace králů fotografie nejmladší fotografické generace

Krása v srdci o.s. Kolmá 314 330 08 Zruč Senec VÝROČNÍ ZPRÁVA

Krása v srdci o.s. Kolmá 314 330 08 Zruč Senec VÝROČNÍ ZPRÁVA VÝROČNÍ ZPRÁVA 2009 1 OBSAH: 1. VZNIK 2. POSLÁNÍ 3. VIZE. str. 3. 4. ČINNOST V ROCE 2009.. str. 4. 5. EKONOMICKÉ ÚDAJE, ZÁVĚR str. 7. 2 1. VZNIK Krása v srdci o.s. o.s. Krása v srdci vzniklo dne 16. 3.

SBÍRKA GRAFICKÉHO DESIGNU POHLEDNICE

SBÍRKA GRAFICKÉHO DESIGNU POHLEDNICE SBÍRKA GRAFICKÉHO DESIGNU POHLEDNICE Muzejní sbírka pohlednic patří k nejbohatším, čítá několik tisíc kusů, přičemž její velká část je zatím uložena jako netříděný fond. Vedle místopisných tématik jsou

renata dvořáková inspirace kameny

renata dvořáková inspirace kameny renata dvořáková inspirace kameny 23. 11. 2013 23. 1. 2014 exploze a barevné opojení se slovem kámen lze pojit i jiná slova: starý jako kámen nebo bohatý na kameny. starý jako kámen znamená že kameny existují

ŽÁDOST O POSKYTNUTÍ GRANTU hl. m. PRAHY PRO OBLAST ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ rok 2014 (žádost je určena pro právnické osoby)

ŽÁDOST O POSKYTNUTÍ GRANTU hl. m. PRAHY PRO OBLAST ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ rok 2014 (žádost je určena pro právnické osoby) ŽÁDOST O POSKYTNUTÍ GRANTU hl. m. PRAHY PRO OBLAST ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ rok 2014 (žádost je určena pro právnické osoby) 1. Tematická oblast grantu: Podporovaná aktivita tématické oblasti: (Pozor: při změně

DRAŽEBNÍ ŘÁD. platný pro dražby dobrovolné konané. podle zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách DRAŽEBNÍ ŘÁD platný pro dražby dobrovolné konané podle zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Čl. 1 Rozsah úpravy Dražební řád upravuje podrobnosti o dražbách věcí movitých a nemovitých, podniků a

ZPRÁVA O ČINNOSTI 2014

ZPRÁVA O ČINNOSTI 2014 ZPRÁVA O ČINNOSTI 2014 OBSAH: I. Základní charakteristika II. Realizované aktivity a) Projekty z evropských fondů b) Ostatní granty a dotace c) Prezentace pro veřejnost d) Spolupráce se subjekty cestovního

1 Úvod k problematice podnikání v kultuře a umění, vymezení Arts managementu včetně jeho významu pro kulturu a umění... 17

1 Úvod k problematice podnikání v kultuře a umění, vymezení Arts managementu včetně jeho významu pro kulturu a umění... 17 Předmluva................................................. 15 1 Úvod k problematice podnikání v kultuře a umění, vymezení Arts managementu včetně jeho významu pro kulturu a umění.....................................

Aukční pravidla CYRRUS, a.s.

Aukční pravidla CYRRUS, a.s. Aukční pravidla CYRRUS, a.s. Obsah: Obsah:... 1 1. Předmět úpravy... 2 2. Vymezení pojmů... 2 3. Individuální určení předmětu Aukce... 3 4. Účastníci Aukce... 3 5. Povinnosti účastníků Aukce... 4 6. Místo

Česká centra. Konference ekonomických radů a ekonomických tajemníků 2013

Česká centra. Konference ekonomických radů a ekonomických tajemníků 2013 Česká centra Konference ekonomických radů a ekonomických tajemníků 2013 Česká centra - představení Agentura MZV ČR pro prezentaci země POSLÁNÍ: Efektivní zahraniční propagací ČR posilovat její dobré jméno

Česká centra. Setkání ekonomických radů a tajemníků 22. června 2015

Česká centra. Setkání ekonomických radů a tajemníků 22. června 2015 Česká centra Setkání ekonomických radů a tajemníků 22. června 2015 Agentura MZV pro prezentaci ČR v zahraničí Poslání: Efektivní zahraniční propagací posilovat a šířit dobré jméno ČR ve světě. Česká centra

Zdraví, síla, krása. Český vysokoškolský sport oslavil 100 let

Zdraví, síla, krása. Český vysokoškolský sport oslavil 100 let Zdraví, síla, krása. Český vysokoškolský sport oslavil 100 let 100 let trvání českého vysokoškolského sportu založeného v roce 1910 dr. Františkem Smotlachou dnes oslavila Česká asociace univerzitního

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA. Finanční úřad ve Slaném Pod Horou 332 274 01 Slaný

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA. Finanční úřad ve Slaném Pod Horou 332 274 01 Slaný Finanční úřad ve Slaném Pod Horou 332 274 01 Slaný Číslo jednací: 103813/12/031922205172 Vyřizuje: avrátilová Jitka Spojení : telefon 312517238 e-mail podatelna@sla.pr.ds.mfcr.cz DRAŽEBÍ VYHLÁŠKA Shora

XII. ročník prestižní soutěže LOOK BELLA 2015

XII. ročník prestižní soutěže LOOK BELLA 2015 XII. ročník prestižní soutěže LOOK BELLA 2015 LOOK BELLA 2015 Luxury event & Big fashion show Soutěž plná krásných mladých dívek a mužů Na akcích vystupují populární osobnosti Semifinále soutěže proběhne

Pravidla Kalendáře Fujifilm 2012. 1 Všeobecná ustanovení

Pravidla Kalendáře Fujifilm 2012. 1 Všeobecná ustanovení Pravidla Kalendáře Fujifilm 2012 1 Všeobecná ustanovení 1. Předmětem této soutěže (dále jen Soutěž) je vybrat ze všech Účastnic 12 laureátek, jejichž fotografie bude zveřejněna v Kalendáři Fujifilm Ročník

Byt. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. JWS/2010/08/02 Stránka 1 z 3

Byt. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. JWS/2010/08/02 Stránka 1 z 3 D r a ž e b n í k: Název: IČ: Registrace: Zastoupený: DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. jws s.r.o. Moskevská 1371/7, 40001 Ústí nad Labem 64 65 21 90 Krajský soud v Ústí nad Labem oddíl C, vložka 10295 Ing. Václav

Program kulturní spolupráce mezi Ministerstvem kultury České republiky a Ministerstvem kultury Chorvatské republiky na léta 2013, 2014 a 2015

Program kulturní spolupráce mezi Ministerstvem kultury České republiky a Ministerstvem kultury Chorvatské republiky na léta 2013, 2014 a 2015 Program kulturní spolupráce mezi Ministerstvem kultury České republiky a Ministerstvem kultury Chorvatské republiky na léta 2013, 2014 a 2015 V souladu s článkem 9 Dohody mezi vládou České republiky a

Katalog autorských fotografi í. HLEDÁNÍ 2009 Martin Mojžíš

Katalog autorských fotografi í. HLEDÁNÍ 2009 Martin Mojžíš Katalog autorských fotografi í HLEDÁNÍ 2009 Martin Mojžíš Vítejte v katalogu autorských fotografií Martina Mojžíše. Váš zájem mne velmi těší a vážím si jej. Věřím, že zde naleznete fotografie, které Vám

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA D 04/2014

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA D 04/2014 DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA D 04/2014 Realit Praha spol. s r. o., IČ: 496 14 509, sídlo: Antala Staška 32, Praha 4, 140 00, zapsaná v OR u Městského soudu v Praze v oddílu C, vložka 21062, doručovací adresa: Na

STAVEBNÍ ČVUT V PRAZE

STAVEBNÍ ČVUT V PRAZE F A K U L T A STAVEBNÍ ČVUT V PRAZE Program: ARCHITEKTURA A STAVITELSTVÍ VÝUKA ARCHITEKTURY NA FSv ČVUT V PRAZE 90. léta: reakce na změnu podmínek vznik programu Pozemní stavby a architektura = inženýrské

č. j: 137/2011-A Bod 1.

č. j: 137/2011-A Bod 1. AUKČNÍ VYHLÁŠKA Prodej pozemku v Praze - Vinoři č. j: 137/2011-A Bod 1. Touto Aukční vyhláškou se vyhlašuje konání aukce. Den konání aukce se stanovuje na 16. června 2011, na adrese BLUE ORANGE, Tupolevova

SMĚRNICE ČAST č. 5 / 2014 Působení hráčů stolního tenisu v zahraničí

SMĚRNICE ČAST č. 5 / 2014 Působení hráčů stolního tenisu v zahraničí ČESKÁ ASOCIACE STOLNÍHO TENISU CZECH TABLE TENNIS ASSOCIATION, IČ: 00676888 160 17, Praha 6, Zátopkova 100/2, pošt. schránka 40 www.ping-pong.cz, e-mail: ctta@cuscz.cz fax: 00420 242 429 250 Úvodní ustanovení

S T A T U T Á R N Í M Ě S T O L I B E R E C

S T A T U T Á R N Í M Ě S T O L I B E R E C S T A T U T Á R N Í M Ě S T O L I B E R E C 9. zasedání zastupitelstva města dne: 29. 10. 2015 Bod pořadu jednání: Návrh na udělení čestného občanství města v letech 2015 a 2016 a medaile města v roce

Kdo stál v čele vysoké školy v Pardubicích?

Kdo stál v čele vysoké školy v Pardubicích? Kdo stál v čele vysoké školy v Pardubicích? Vysoká škola chemická v Pardubicích vznikla Vládním nařízením č. 81 z 27. června 1950. Výuka byla zahájena 15. října 1950 v adaptovaných prostorách pekařské

Článek V. Popis práv a závazků váznoucích na předmětu dražby. 1. Na předmětu dražby neváznou žádná práva ani závazky.

Článek V. Popis práv a závazků váznoucích na předmětu dražby. 1. Na předmětu dražby neváznou žádná práva ani závazky. DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 574-DD/13 vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Dražebník: Navrhovatel: Dražební společnost MORAVA s.r.o. se sídlem: Zlín,

Velehradské Dny lidí dobré vůle se dostaly již do podvědomí

Velehradské Dny lidí dobré vůle se dostaly již do podvědomí F O T O G R A F I C K Á S O U T Ě Ž VELEHRAD 2007 konaná u příležitosti Dnů lidí dobré vůle - Velehrad 2007 Velehradské Dny lidí dobré vůle už mají svou tradici, a přece je jejich mimořádná atmosféra vždycky

č í s l o s o u d n í h o e x e k u t o r a : 1 4 4, I Č : 7 2 0 6 5 6 9 9, D I Č : C Z 7 9 1 2 3 1 1 9 7 9, č. ú. : 2 3 6 7 0 6 2 3 7 / 0 3 0 0

č í s l o s o u d n í h o e x e k u t o r a : 1 4 4, I Č : 7 2 0 6 5 6 9 9, D I Č : C Z 7 9 1 2 3 1 1 9 7 9, č. ú. : 2 3 6 7 0 6 2 3 7 / 0 3 0 0 Exekutorský úřad Praha 3, Strojírenská 47/18, 155 21 Praha 5 Zličín S o u d n í e x e k u t o r J U D r. M i l o s l a v Z w i e f e l h o f e r tel.: 212 341 341, fax: 212 341 342, e-mail: podatelna@eupha3.cz,

fotostudio HARRER ateliér kreativní a trikové fotografie Rámcový ceník fotografických služeb - reportážní a dokumentární fotografie

fotostudio HARRER ateliér kreativní a trikové fotografie Rámcový ceník fotografických služeb - reportážní a dokumentární fotografie Jiráskova 4, 411 12 Čížkovice - www.harrer.eu - studio@harrer.eu - +420 774 427 737 FOTOGRAFOVÁNÍ SVATEB Je mnoho fotografů, kteří nabízejí fotografování svateb jako snadný způsob své vlastní obživy, ale

1994 Freiburg Galerie Schwarzeskloster / s Danou Kyndrovou / - Sudety dr. Krapf

1994 Freiburg Galerie Schwarzeskloster / s Danou Kyndrovou / - Sudety dr. Krapf 1969 Praha Strahovské koleje 1975 Praha Výstavní síň Fotochemy Václav Jírů 12.3. 29.3. 1975 Olomouc Galerie V podloubí 1977 Praha Galerie U jednorožce / s Janem Všetečkou / 1977 Brno Funkův kabinet Vladimír

číslo soudního exekutora: 147, IČ: 43 91 46 24, DIČ: CZ 7305080244 Usnesení

číslo soudního exekutora: 147, IČ: 43 91 46 24, DIČ: CZ 7305080244 Usnesení Exekutorský úřad Praha 5, Malátova 645/18, 150 00 Praha 5 S o u d n í e x e k u t o r JUDr. Ondřej Hanák, Ph.D. Tel.: 251 551 860, GSM : 604 873 829, e-mail: podatelna@eupraha5.cz, www.eupraha5.cz číslo

vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Bod 1.

vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Bod 1. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Bod 1. Touto Dražební vyhláškou se vyhlašuje konání dražby dobrovolné. Den konání dražby se stanovuje na 4. listopadu 2014

Na výstavě Pro Dva umělkyně předvádí svou vizuálně bohatou tvorbu datovanou od roku 2011.

Na výstavě Pro Dva umělkyně předvádí svou vizuálně bohatou tvorbu datovanou od roku 2011. Na výstavě Pro Dva umělkyně předvádí svou vizuálně bohatou tvorbu datovanou od roku 2011. Poté co Alena Kupčíková absolvovala pražskou Akademie výtvarného umění - dokončena titul Ph.D., studium v zahraničí

Nejrozsáhlejší vzdělávací projekt ve fotografii pro studenty středních škol, žáky 2. stupně základních škol a jejich pedagogy. probíhá pod záštitou

Nejrozsáhlejší vzdělávací projekt ve fotografii pro studenty středních škol, žáky 2. stupně základních škol a jejich pedagogy. probíhá pod záštitou Nejrozsáhlejší vzdělávací projekt ve fotografii pro studenty středních škol, žáky 2. stupně základních škol a jejich pedagogy probíhá pod záštitou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR (MŠMT)

I Městský úřad Stráž pod Ralskem I i 1 1. Sp. ZD. 112 EX 1984/09-109. Věc: Žádost O uveřejnění dražební yyhlášky

I Městský úřad Stráž pod Ralskem I i 1 1. Sp. ZD. 112 EX 1984/09-109. Věc: Žádost O uveřejnění dražební yyhlášky ji. J~ Exekutorský úřad Děčín Mgr. Zdeněk Pánek - soudní exekutor Sídlo: Prokopa Holého 130/15,405 02 Děčín IV., ID datové schránky: ageg8ts tel.: 412 530303. fax: 412531 678, e-mail: podatelna@exekutordecin.cz,

Komplexní přehled. NÁKLAD : 10 000 ks. We Build Your Goodwill.

Komplexní přehled. NÁKLAD : 10 000 ks. We Build Your Goodwill. Ročenka Travel & Event Manager s HANDBOOK je určena všem manažerům, kteří mají na starosti marketing, získávání nových zákazníků a s tím spojené organizování firemních akcí a večírků, konferencí a kongresů.

Česká rada Pionýra. Pořadatelé a organizátoři:

Česká rada Pionýra. Pořadatelé a organizátoři: KORESPONDENČNÍ VÝBĚROVÁ SOUTĚŽ Pionýrského Sedmikvítku Vyhlašovatel soutěže: Česká rada Pionýra Pořadatelé a organizátoři: Vyhlašovatelem celorepublikové soutěže CLONA je Česká rada Pionýra, Senovážné

Finanční úřad pro Olomoucký kraj Lazecká 545/22, 779 11 Olomouc

Finanční úřad pro Olomoucký kraj Lazecká 545/22, 779 11 Olomouc Finanční úřad pro Olomoucký kraj Územní pracoviště v Olomouci Č. j.: 1199519/15/3101-80543-804504 Vyřizuje: Mgr. Petra Poštulková, Oddělení vymáhací III Tel: (+ 420) 585 541 487, (+ 420) 585 541 111 E-mail:

CELNÍ ÚŘAD PRO PARDUBICKÝ KRAJ Palackého 2659, 530 02 Pardubice

CELNÍ ÚŘAD PRO PARDUBICKÝ KRAJ Palackého 2659, 530 02 Pardubice CELNÍ ÚŘAD PRO PARDUBICKÝ KRAJ Palackého 2659, 530 02 Pardubice Č.j.: 51083/2014-590000-42 V Pardubicích dne 6. října 2014 Vyřizuje/telefon: Pešinová L./731 879 783 DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA vyhotovená dle 20

SMLOUVA O OBCHODNÍM ZASTOUPENÍ

SMLOUVA O OBCHODNÍM ZASTOUPENÍ SMLOUVA O OBCHODNÍM ZASTOUPENÍ uzavřená podle 642 a násl.obch. zák. č. 513/1991 Sb. DODAVATEL Rox Company s.r.o. sídlo : Všemina 300. 763 15 Slušovice zastoupená : Kořének Roman, jednatel bankovní spojení

Pro školní rok 2012/13 vyhlašuji následující témata povinné a nepovinné profilové části maturitní zkoušky:

Pro školní rok 2012/13 vyhlašuji následující témata povinné a nepovinné profilové části maturitní zkoušky: Pro školní rok 2012/13 vyhlašuji následující témata povinné a nepovinné profilové části maturitní zkoušky: Platí pro profilovou část maturitní zkoušky jarního a podzimního zkušebního období. Termíny konání

Průkazové fotografie digitální

Průkazové fotografie digitální Průkazové fotografie digitální doba zhotovení akt.den+počet prac.dnů cena [Kč] zhotovení 4 ks 3,5 x 4,5 cm s výběrem na počkání 129,- zhotovení 4 ks 3,5 x 4,5 cm s výběrem D+3 99,- zhotovení 8 ks 3,5 x

Nejrozsáhlejší vzdělávací projekt ve fotografii pro studenty středních škol, žáky 2. stupně základních škol a jejich pedagogy

Nejrozsáhlejší vzdělávací projekt ve fotografii pro studenty středních škol, žáky 2. stupně základních škol a jejich pedagogy Nejrozsáhlejší vzdělávací projekt ve fotografii pro studenty středních škol, žáky 2. stupně základních škol a jejich pedagogy probíhá pod záštitou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR (MŠMT)

Slosování vstupenek. Tombola

Slosování vstupenek. Tombola Slosování vstupenek Slosování vstupenek, kde výhrou budou pouze věcné dary, tedy nepeněžitá plnění, nepodléhá povolení, ale pouze ohlášení územně příslušnému finančnímu úřadu, tedy Finančnímu úřadu pro

sp. zn. 021 EX 4565/11-26

sp. zn. 021 EX 4565/11-26 Osoby, kterým se doručuje dražební vyhláška: sp. zn. 021 EX 4565/11-26 Mgr. Martin Buřič, Štěpánská 39, Praha, insolvenční správce dlužníků Ivany Světinské, nar. 18.6.1967 a Františka Světinského, nar.

Informační a poradenský systém ÚČETNÍ PORADCE. Odborný tým Svazu účetních:

Informační a poradenský systém ÚČETNÍ PORADCE. Odborný tým Svazu účetních: Informační a poradenský systém ÚČETNÍ PORADCE Metodická sekce Svazu účetních: Odborný tým Svazu účetních: Ing. Jana Pilátová prezidentka Svazu účetních, šéfredaktorka časopisu Metodické aktuality Svazu

ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ účastníka dražby dobrovolné dle zákona o veřejných dražbách č. 26/2000Sb. v platném znění

ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ účastníka dražby dobrovolné dle zákona o veřejných dražbách č. 26/2000Sb. v platném znění ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ účastníka dražby dobrovolné dle zákona o veřejných dražbách č. 26/2000Sb. v platném znění a Identifikace a kontrola klienta účastníka dražby dle 7 a násl. zákona o některých opatřeních

CELNÍ ÚŘAD PRO HLAVNÍ MĚSTO PRAHU 113 54, Praha 1, Washingtonova 7, P.O.BOX 741. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 1/2014

CELNÍ ÚŘAD PRO HLAVNÍ MĚSTO PRAHU 113 54, Praha 1, Washingtonova 7, P.O.BOX 741. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 1/2014 CELNÍ ÚŘAD PRO HLAVNÍ MĚSTO PRAHU 113 54, Praha 1, Washingtonova 7, P.O.BOX 741 V Praze dne 22.05.2014 Čj.: 78850/2014-510000-42.1 Vyřizuje/telefon: Krumlová/281004258 DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 1/2014 Shora

Ver.03/2013 SANOMA MEDIA PRAHA 2013 MEDIA DATA

Ver.03/2013 SANOMA MEDIA PRAHA 2013 MEDIA DATA Ver.03/2013 SANOMA MEDIA PRAHA 2013 MEDIA DATA Vlasta Jediný opravdu český týdeník pro ženy Vlasta je tradiční a proto důvěryhodná. Vlasta je moderní a proto stále milovaná a žádaná. Vlasta je partnerkou