- Luděk Čech
1 AUKCE UMĚNÍ PRO RADOST 30. ZÁŘÍ 2012 GALERIE MALDOROR
2
3
4 AUKČNÍ A INFORMAČNÍ SERVIS Milan Mikuš tel milanmikus@orlysartauctions.com Ing. Roman Mejstřík tel romanmejstrik@orlysartauctions.com
5 DRAŽBA 30. září 2012 od hod. Galerie Maldoror Přemyslova 9, Praha 2 Vyšehrad PŘEDAUKČNÍ VÝSTAVA září 2012 Galerie Maldoror Přemyslova 9, Praha 2 Vyšehrad hod. Orlys Art Auctions Přemyslova 9, , Praha 2 Vyšehrad
6
7 SEZNAM AUTORŮ Anderle Jiří 128 Anonym 081, 082, 083, 085, 086, 090, 092, Ateliér BaR 080, 084, 087 Bartovský Václav (přisáno) 021 Bauernfreund Jakub 098 Beneš Vincenc 019 Beneš Vlastimil 070, 073, 074 Boubín Antonín 088 Boudník Vladimír 075, 076 Brabenec Vladimír 127 Braunerová Zdenka 004, 005 Brož Josef 022 Gabriel Michal 111, 123 Galanda Mikuláš 011, 027 Gross František 034, 037, 038, 039, 040, 041, 060 Hájek Miloslav 077 Heger Filip a Franz 003 Hejna Jiří 020 Hejna Václav 097 Hoffmeister Adolf 071, 072 Hofman Vlastislav 017 Höhmová Zdeňka 120 Horejc Jaroslav 009 Istler Josef 067, 068 Janeček Ota 100 Kafka Jaroslav 023 Kardaus František 086, 091 Klápště Jaroslav 029, 124 Kleprlík Slavomír 032 Kolář Jiří 065 Konečný Bohumil 126 Kotík Jan 035, 046, 047 Kotík Pravoslav 008, 014, 030, 031 Kremlička Rudolf 006, 007 Kubíček Jan 104, 105, 106 Kudra 093 Lam Wilfredo 102 Lhoták Kamil 036, 042, 043, 044, 045, 048, 049, 050, 051, 052, 053, 054, , 057, 058, 059, 061, 062, 063 Nápravník Milan 115 Nečesaná Zdenka 116 Nemes Endre 018, 103 Neprakta Jiří Winter 122 Nepraš Karel 112 Neznámý autor 001, 002 Nolč Vojta 099 Novák Ladislav 078, 079 Novak Willi 015 Olexa Josef 012 Padrtová Ludmila 101 Paur Jaroslav 095 Reynek Bohuslav 016 Róna Jaroslav 110 Ronek Jaroslav 024 Seydl Zdenek 069 Schoř, Čumpelík, Čermáková 094 Síkora Miloš 109, 113 Sklenář Zdeněk 026 Sopko Jiří 114 Souček Karel 064, 066 Sýkora Zdeněk 119 Švec Otakar 025 Tichý František 010, 028 Urban Bohumil Stanislav 013 Vaca Karel 096 Valter Karel 033 Vašíček Vladimír 121 Vojkůvka Libor 125 Vokolek Václav 107, 108 Vožniak Jaroslav 117, 118
8
9 001. NEZNÁMÝ AUTOR Myslivecké zátiší, 18. stol., olej, plátno, rentolováno, 31,5 x 43,5 cm, nesignováno ,- Kč 002. NEZNÁMÝ AUTOR Trojice, 18. stol., olej, plátno, 24 x 21 cm, nesignováno 8 000,- Kč
10 003. FILIP HEGER ( ) FRANZ HEGER ( ) Pražská veduta, 1792, ručně kolorovaný lept, papír, 49 x 64 cm, nesignováno 2 000,- Kč 004. ZDENKA BRAUNEROVÁ ( ) Statek ve Francii, nedatováno, lept, papír, 12 x 14,7 cm, nesignováno 1 500,- Kč 005. ZDENKA BRAUNEROVÁ ( ) Motiv z Francie,nedatováno, lept, papír, 14,3 x 20,8 cm, nesignováno 1 500,- Kč
11 006. RUDOLF KREMLIČKA ( ) Toaleta, nedatováno, litografie, papír, 14,6 x 13 cm, nesignováno 2 000,- Kč 007. RUDOLF KREMLIČKA ( ) Toaleta, nedatováno, litografie, papír, 16 x 13 cm, nesignováno 2 000,- Kč 008. PRAVOSLAV KOTÍK ( ) Cestou domů,1921, dřevoryt, papír, 20 x 28 cm, signováno vpravo dole P.Kotík ,- Kč
12 010. FRANTIŠEK TICHÝ ( ) Madona, 1942, suchá jehla, papír, 15,8 x 10 cm, signováno Tichý ,- Kč 009. JAROSLAV HOREJC ( ) Tma, 1920, bronz, odlitek z 90. let 20. stol. 48,5 cm, signováno Horejc ,- Kč 011. MIKULÁŠ GALANDA ( ) Torzo, nedatováno, litografie, papír, 20 x 15 cm, signováno v kameni G 2 000,- Kč
13 012. JOSEF OLEXA ( ) Krajina, 1. pol. 20. st., olej, plátno, 85 x 97 cm, signováno vlevo dole Olexa ,- Kč 013. BOHUMIL S. URBAN ( ) Přístav, 30. léta, olej, karton, 22,5 x 25,3 cm, signováno vpravo dole B.S.Urban 2 000,- Kč
14 014. PRAVOSLAV KOTÍK ( ) Zátiší, 1918, olej, karton, 28 x 24,5 cm, signováno vpravo dole P.Kotík ,- Kč 015. WILLI NOVAK ( ) Kytice,nedatováno, tempera, karton, 36,5 x 26 cm, signováno vlevo dole W.Novak 8 500,- Kč
15 016. BOHUSLAV REYNEK ( ) Krajina u Grenoblu, kolem r. 1930, uhel, papír, 24 x 31 cm, signováno vpravo dole Reynek ,- Kč
16 017. VLASTISLAV HOFMAN ( ) Maska, 1920, linoryt, papír, 19 x 12,5 cm signováno vpravo dole Vlastislav Hofman 018. ENDRE NEMES ( ) Žena u piana, 1935, linoryt, papír, 16 x 22 cm, nesignováno 3 000,- Kč 3 500,- Kč 019. VINCENC BENEŠ ( ) Postava, 1913, suchá jehla, papír, 12,5 x 11,8 cm, nesignováno ,- Kč
17 020. VÁCLAV HEJNA ( ) 021. VÁCLAV BARTOVSKÝ ( ) (PŘISÁNO) Portrét Kamila Lhotáka, 40. léta, olej, plátno, 40 x 28 cm, nesignováno Z pozůstalosti malíře Josefa Brože ,- Kč Muž schýlený, 1937, tuš, papír, 31 x 22 cm, signováno vpravo nahoře Hejna ,- Kč 022. JOSEF BROŽ ( ) Krajina, 40. léta, olej, tužka, karton, 34,6 x 44,7 cm, nesignováno ,- Kč
18 023. JAROSLAV KAFKA ( ) Zátiší s dýmkou, 1951 tempera, papír, 27,5 x 34,3 cm, signováno vpravo dole Kafka ,- Kč 024. JAROSLAV RONEK ( ) Lokomotivy, 50. léta, olej, karton, 50 x 70 cm, signováno vpravo dole Ronek ,- Kč 025. OTAKAR ŠVEC ( ) Dvojportrét Voskovec a Werich 30. léta, bronz, odlitek z 90.let, 26,3 cm, signováno O Švec ,- Kč
19 026. ZDENĚK SKLENÁŘ ( ) Milenci, 1943 kombinovaná technika, karton, 26,5 x 21 cm, signováno vpravo dole Z.Sklenář 43 Vystaveno: 1946 Topičův salón, Praha viz. razítko na rubu ,- Kč
20 027. MIKULÁŠ GALANDA ( ) Žena, nedatováno, litografie, papír, 21 x 17 cm, signováno v kameni G 3 500,- Kč 028. FRANTIŠEK TICHÝ ( ) Paganini, 1945, suchá jehla, papír, 28 x 19,9 cm, signováno vlevo dole Tichý ,- Kč 029. JAROSLAV KLÁPŠTĚ ( ) Houslista, 1984, suchá jehla, papír, 19,8 x 19,3 cm, signováno vpravo dole Klápště 84, výtisk č.8/ ,- Kč
21 030. PRAVOSLAV KOTÍK ( ) Ženy v interiéru, 1941, kvaš, papír, 30 x 21,8 cm, signováno vpravo dole P.Kotík ,- Kč 031. PRAVOSLAV KOTÍK ( ) Květinářka, 1927, akvarel, tužka, papír, 31,1 x 20,7 cm, signováno vlevo nahoře P.Kotík 27 Vystaveno: 1928 Krasoumná jednota Mladá Boleslav, č.k ,- Kč 032. SLAVOMÍR KLEPRLÍK (*1930) Železniční viadukt v Kyjích, 1949, tempera, papír, 35 x 50 cm, signováno vpravo dole Kleprlík 5 000,- Kč 033. KAREL VALTER ( ) Žně, 1946, tempera, karton, 45 x 62 cm, signováno vpravo dole Valter ,- Kč
22 034. FRANTIŠEK GROSS ( ) Kompozice, 1. pol. 30. let, tužka, papír, 21 x 17 cm, nesignováno 6 000,- Kč 035. JAN KOTÍK ( ) Bez názvu, 2. pol. 40. let, uhel, papír, 58 x 45,5 cm, signováno vlevo dole JK Reprodukováno: Jan Kotík, Národní galerie v Praze, str.303, č.k ,- Kč 036. KAMIL LHOTÁK ( ) Bar, 1941, tuš, papír, 30 x 22 cm, signováno vpravo dole KL ,- Kč
23 037. FRANTIŠEK GROSS ( ) Figura,2. pol. 30. let, tužka, papír, 21 x 14,8 cm, nesignováno 5 500,- Kč 038. FRANTIŠEK GROSS ( ) Přízrak, 1. pol. 40. let, monotyp, papír, 20,8 x 15 cm, nesignováno 5 500,- Kč 039. FRANTIŠEK GROSS ( ) V ateliéru,1. pol. 40. let, tužka, papír, 15,7 x 18,6 cm, nesignováno 5 500,- Kč
24 040. FRANTIŠEK GROSS ( ) Strojek, 1941, tužka, papír, 16,2 x 21,6 cm, nesignováno 5 500,- Kč 041. FRANTIŠEK GROSS ( ) Na pláži, 2. pol. 30. let, tuš, akvarel, papír, 12 x 18 cm, nesignováno 6 000,- Kč 042. KAMIL LHOTÁK ( ) Na závodišti, 1950, tuš, papír, 15 x 20 cm, signováno vpravo dole Kamil Lhoták ,- Kč
25 043. KAMIL LHOTÁK ( ) Krajina s letadlem, 1983, tuš, papír, 14 x 20 cm, signováno vpravo dole Kamil Lhoták ,- Kč 044. KAMIL LHOTÁK ( ) Loď na moři, 1982, tuš, akvarel, papír, 12 x 15,6 cm, signováno vpravo dole Kamil Lhoták ,- Kč 045. KAMIL LHOTÁK ( ) Krajina ABCDE, 1971, litografie, papír, 38 x 27 cm, signováno vpravo dole Kamil Lhoták 1971, autorský tisk ,- Kč
26 046. JAN KOTÍK ( ) Bez názvu, 1956, uhel, papír, 52,5 x 42 cm, signováno vpravo dole J.K.56/II Reprodukováno: Jan Kotík, Národní galerie v Praze, str.321, č.k ,- Kč 047. JAN KOTÍK ( ) Bez názvu, 1959, akvarel, papír, 43,6 x 20,8 cm, signováno uprostřed dole J.Kotík 59 Reprodukováno: Jan Kotík, Národní galerie v Praze, str.333, č.k ,- Kč
27 048. KAMIL LHOTÁK ( ) Scéna z ulice 4. října 1950, tuš, papír, 15,7 x 20 cm, signováno vlevo dole Kamil Lhoták ,- Kč 049. KAMIL LHOTÁK ( ) Krajina se strojkem, 1972, litografie, papír, 28 x 54 cm, signováno vpravo dole Kamil Lhoták ,- Kč 050. KAMIL LHOTÁK ( ) Záhadný únos v Nuselském údolí, 1970, tuš, akvarel, papír, 15 x 25,3 cm, signováno dole Kamil Lhoták ,- Kč
28 051. KAMIL LHOTÁK ( ) Nejhezčí motorka světa, 1970, tuš, akvarel, papír, 16 x 25 cm, signováno vpravo dole Kamil Lhoták ,- Kč 052. KAMIL LHOTÁK ( ) Krajina s lahví, 1982, tuš, akvarel, papír, 24 x 15,2 cm, signováno vpravo dole Kamil Lhoták ,- Kč 053. KAMIL LHOTÁK ( ) Únos Proserpíny, 1970, tuš, akvarel, papír, 14,5 x 23,5 cm, signováno vpravo dole Kamil Lhoták ,- Kč
29 054. KAMIL LHOTÁK ( ) Ponorka, nedatováno, akvarel, tužka, papír, 25,1 x 17,5 cm, signováno vpravo dole Kamil Lhoták ,- Kč
30 055. KAMIL LHOTÁK ( ) Balón Victor Hugo, 1984, litografie, papír, 35,5 x 24,5 cm, signováno vpravo dole Kamil Lhoták 84, výtisk č.147/ ,- Kč 056. KAMIL LHOTÁK ( ) Krajina se stanem, 1978, litografie, papír, 17,5 x 11,1 cm, signováno vpravo dole Kamil Lhoták ,- Kč 057. KAMIL LHOTÁK ( ) Krajina s automobilem, 1984, tužka, papír, 15 x 23 cm, signováno vpravo dole Kamil Lhoták ,- Kč
31 058. KAMIL LHOTÁK ( ) 1912, 1982, litografie, papír, 38 x 28 cm, signováno vpravo dole Kamil Lhoták ,- Kč 059. KAMIL LHOTÁK ( ) Alcyon, 1973, litografie, papír, 23 x 15,2 cm, signováno vpravo dole Kamil Lhoták 1973, výtisk č.136/ ,- Kč 060. FRANTIŠEK GROSS ( ) Figury, 1983, litografie, papír, 37,5 x 53,5 cm, signováno vpravo dole F.Gross 83, výtisk č.55/ ,- Kč
32 061. KAMIL LHOTÁK ( ) Kámen vzpomínek, 1987, litografie, papír, 57 x 72 cm, signováno vpravo dole Kamil Lhoták 1987, autorský tisk ,- Kč 062. KAMIL LHOTÁK ( ) Ponorka a sopka, 1980, litografie, papír, 43 x 54 cm, signováno vpravo dole Kamil Lhoták 80 Výtisk č.29/ ,- Kč 063. KAMIL LHOTÁK ( ) Krajina s letadlem, 1978, tuš, papír, 28 x 41 cm, signováno vpravo dole Kamil Lhoták ,- Kč
33 064. KAREL SOUČEK ( ) V ulici, 1964, kvaš, papír, 59 x 41 cm, signováno vpravo dole K.Souček ,- Kč 065. JIŘÍ KOLÁŘ ( ) Partitura, 1994, muchláž, 22,2 x 16,4 cm, signováno vpravo dole JK ,- Kč 066. KAREL SOUČEK ( ) Večer v Paříži, 1963, kvaš, pastel, papír, 52 x 34,5 cm, signováno vlevo dole K.Souček ,- Kč
34 067. JOSEF ISTLER ( ) Kompozice,1944, lept, papír, 10,7 x 12,1 cm, signováno vlevo dole Istler 4 500,- Kč 068. JOSEF ISTLER ( ) Bez názvu, 1948, lept, papír, 16 x 11 cm, signováno vpravo dole Istler 2 000,- Kč 069. ZDENEK SEYDL ( ) Portrét Jana Kotíka, 1945, suchá jehla, papír, 15,7 x 12,5 cm, signováno dole uprostřed Seydl 1 500,- Kč
35 070. VLASTIMIL BENEŠ ( ) Dvě loďky, 1965, olej, plátno, 26 x 16 cm, signováno vlevo dole Beneš ,- Kč 071. ADOLF HOFFMEISTER ( ) Silnice napříč Saharou, 1956, koláž, tuš, papír, 33 x 44 cm, signováno vpravo dole AH 56 Reprodukováno: Miroslav Lamač, Výtvarné dílo Adolfa Hoffmeistera, č.124 Vystaveno: 1964 Grosvenor Gallery, Londýn ,- Kč 072. ADOLF HOFFMEISTER ( ) Hostina, 1962, koláž, papír, 29,5 x 49 cm, nesignováno Vystaveno: 1964 Faces and Collages - Arthur Jeffress Gallery, Londýn ,- Kč
36 073. VLASTIMIL BENEŠ ( ) Tenisový kurt, 1950, akvarel, papír, 21 x 29,5 cm, signováno nahoře B ,- Kč 074. VLASTIMIL BENEŠ ( ) Železniční násep, 1963, olej, sololit, 25,5 x 38,4 cm, signováno vlevo dole Beneš ,- Kč
37 075. VLADIMÍR BOUDNÍK ( ) Bez názvu,1966, kombinovaná technika, papír, 37 x 55 cm, signováno dole uprostřed Vladimír Boudník ,- Kč 076. VLADIMÍR BOUDNÍK ( ) Bez názvu, 1959, kombinovaná technika, papír, 16 x 22,3 cm, signováno dole uprostřed V.Boudník 1959 I ,- Kč
38 077. MILOSLAV HÁJEK (*1927) Torzo, 1960, bronz, 77,8 cm, signováno M.Hájek 60 Odlitek č.2/ ,- Kč
39 078. LADISLAV NOVÁK ( ) Zenová báseň, 1963, klovatina, tuš, papír, 62,5 x 22,5 cm, signováno vpravo dole ,- Kč 079. LADISLAV NOVÁK ( ) Erroll Garner, 1969, alchymáž, 60 x 42 cm, signováno dole uprostřed ,- Kč
40 080. ATELIÉR BAR Tesla, 1. pol. 50. let, ofset, papír, 86 x 59 cm, nesignováno 3 000,- Kč 081. ANONYM Radio Tesla, 1. pol. 50. let, ofset, papír, 84 x 59 cm, nesignováno 3 000,- Kč 082. ANONYM Radio Tesla, 1. pol. 50. let, ofset, papír, 84,5 x 59 cm, nesignováno 3 000,- Kč
41 083. ANONYM Křižík,1. pol. 50. let, ofset, papír, 84,5 x 59 cm, nesignováno 3 000,- Kč 084. ATELIER BAR Tesla, 1. pol. 50. let, ofset, papír, 79,5 x 53,5 cm, signováno Atelier BaR 3 000,- Kč 085. ANONYM Radio Tesla, 1. pol. 50. let, ofset, papír, 84 x 59 cm, nesignováno 3 000,- Kč
42 A N O N Y M Radio Tesla, 1. pol. 50. let, ofset, papír, 84,5 x 59 cm, nesignováno 3 000,- Kč 087. ATELIÉR BAR Tesla, 1. pol. 50. let, ofset, papír, 86 x 59 cm, signováno vpravo dole BaR 3 500,- Kč
43 088. ANTONÍN BOUBÍN ( ) Škoda 706R, 1. pol. 50. let, ofset, papír, 84,5 x 60 cm, signováno Boubín 3 000,- Kč 089. FRANTIŠEK KARDAUS ( ) Škoda 1200, 1. pol. 50. let, ofset, papír, 86 x 60,5 cm, signováno vlevo dole FKARDAUS 3 000,- Kč
44 090. ANONYM Škoda 76RO,1. pol. 50. let, ofset, papír, 58,5 x 82 cm, nesignováno 3 000,- Kč 091. F. KARDAUS ( ) Škoda 440, 1. pol. 50. let, ofset, papír, 82 x 57, signováno vlevo Kar ,- Kč 092. ANONYM Škoda 1200 Station Wagon, 1. pol. 50. let, ofset, papír, 84 x 59,5 cm, nesignováno 3 000,- Kč 093. KUDRA Z 126 Trener, 1954, ofset, papír, 83,5 x 57 cm, signováno dole Kudra ,- Kč 094. SCHOŘ, ČUMPELÍK, ČERMÁKOVÁ První celostátní spartakiáda, 1955, ofset, papír, 83 x 58 cm, signováno vlevo dole 3 000,- Kč
45 095. JAROSLAV PAUR ( ) Město v noci, 1963, olej, karton, 23 x 31 cm, signováno vpravo dole J.Paur ,- Kč 096. KAREL VACA ( ) Polykač ohně, 1986, olej, sololit, 25,3 x 19,8 cm, signováno vpravo dole Vaca ,- Kč
46 097. JIŘÍ HEJNA ( ) Kosmogonická kompozice, 1964, olej, plátno, 15 x 22 cm, signováno vlevo dole Jiří Hejna ,- Kč 098. JAKUB BAUERNFREUND ( ) Tři stromy, 1962, olej, sololit, 25 x 35,5 cm, signováno vpravo dole J. Bornfriend ,- Kč
47 099. VOJTA NOLČ ( ) Nedělní odpoledne, 2. pol. 50. let, olej, karton, 48,5 x 66 cm, signováno vpravo dole Vojta Nolč ,- Kč 100. OTA JANEČEK ( ) Hlava, 1971, olej, papír, 50 x 34 cm, signováno vpravo dole O.Janeček ,- Kč
48 101. LUDMILA PADRTOVÁ (*1931) Přístav v Janově, 1955, olej, plátno, 80 x 60 cm, signováno na rubu Padrtová ,- Kč
49 102. WILFREDO LAM ( ) Bez názvu, 1969, lept, papír, 26,8 x 34,2 cm, signováno vpravo dole Wilfredo Lam Výtisk č.8/ ,- Kč 103. ENDRE NEMES ( ) Údiv, 1963, , ocelový plech, 35 x 40 cm, signováno na rubu Endre Nemes ,- Kč
50 104. JAN KUBÍČEK (*1927) Dělící princip I, 1968/1980, serigrafie, papír, 57,9 x 41,7 cm, signováno vpravo dole Jan Kubíček 8 000,- Kč 105. JAN KUBÍČEK (*1927) Dělící princip II, 1968/1980, serigrafie, papír, 57,9 x 41,7 cm, signováno vpravo dole Jan Kubíček 8 000,- Kč 106. JAN KUBÍČEK (*1927) Dělící princip III, 1968/1980, serigrafie, papír, 57,9 x 41,7 cm, signováno vpravo dole Jan Kubíček 8 000,- Kč
51 107. VÁCLAV VOKOLEK (*1947) Dům Federica Garcia Lorcy, 2011, olej, plátno, 60 x 95 cm, signováno vpravo dole V.Vokolek ,- Kč 108. VÁCLAV VOKOLEK (*1947) Obrovský prostor křídel, 2008, kombinovaná technika, papír, 70 x 100 cm, signováno dole uprostřed V.Vokolek ,- Kč
52 109. MILOŠ SÍKORA (*1945) Maják, 2009, olej, plátno, 35 x 35 cm, signováno vlevo dole Síkora 5 000,- Kč 110. JAROSLAV RÓNA (*1957) Bílá stopa, 1991, olej, asambláž, dřevo, 44,5 x 34,5 cm, signováno vpravo dole Róna ,- Kč 111. MICHAL GABRIEL (*1960) Běžec, 2012, bronz, 19,7 cm, signováno Gabriel 2012 Odlitek č.1/ ,- Kč
53 112. KAREL NEPRAŠ ( ) Pramen, 1977, tuš, papír, 21 x 30 cm, signováno vpravo dole Karel Nepraš ,- Kč 113. MILOŠ SÍKORA (*1945) Indická noc, 2008, pigmenty, plátno, 65 x 65 cm, signováno na rubu Síkora 9 000,- Kč 114. JIŘÍ SOPKO (*1942) Portrét, 2006, akryl, plátno, 60 x 40 cm, signováno na rubu Sopko ,- Kč
54 115. MILAN NÁPRAVNÍK (*1931) Bez názvu, 80. léta, originální fotografie, 60 x 49 cm, signováno dole uprostřed Nápravník Reprodukováno: Dech noci noc duchů, duch noci noc dechů, fotografické básně, Artfoto ,- Kč 116. ZDENKA NEČESANÁ (*1978) Levitace, 2006, akryl, plátno, 100 x 81 cm, signováno na rubu Nečesaná Z ,- Kč
55 117. JAROSLAV VOŽNIAK ( ) Pocta Polockovi, 1993, lité laky, sololit, 50,2 x 60,1 cm, signováno na rubu Jaroslav Vožniak 8 000,- Kč 118. JAROSLAV VOŽNIAK ( ) Pocta Polockovi, 1993, lité laky, sololit, 50,2 x 60,1 cm, signováno na rubu Jaroslav Vožniak ,- Kč
56 119. ZDENĚK SÝKORA ( ) Černobílá struktura, 1972, serigrafie, papír, 58,9 x 42,1 cm, vpravo dole Sýkora ,- Kč
57 120. ZDEŇKA HÖHMOVÁ (*1955) Krajina, 70. léta, olej, plátno, 86 x 41 cm, signováno vpravo dole ZH 8 500,- Kč 121. VLADIMÍR VAŠÍČEK ( ) Zamyšlená, 1958, olej, plátno, 65 x 56 cm, signováno vlevo dole Vašíček ,- Kč 122. JIŘÍ WINTER NEPRAKTA ( ) Muž na schodišti, nedatováno, tuš, papír, 29 x 35 cm, signováno dole uprostřed Neprakta 4 500,- Kč
58 123. MICHAL GABRIEL (*1960) Žralok, 2011, bronz, unikát, 49,7 x 13 x 20,5 cm, signováno Gabriel ,- Kč
59 124. JAROSLAV KLÁPŠTĚ ( ) Starý Grad, 1975, tempera, papír, 16,7 x 24,1 cm, signováno vpravo dole Klápště 3 500,- Kč 125. LIBOR VOJKŮVKA (*1947) Vánoční motiv, 1997, olej, sololit, 25 x 51 cm, signováno vpravo dole Vojkůvka ,- Kč 126. BOHUMIL KONEČNÝ ( ) Cesta ze svatby, 70. léta, tuš, tempera, papír, 31 x 42 cm, signováno vpravo dole B.Konečný Reprodukováno: Svět motorů 2 000,- Kč
60 127. VLADIMÍR BRABENEC (*1968) Thomayer, 2012, akvarel, papír, 35,3 x 30,4 cm, signováno vpravo dole Brabenec ,- Kč 128. ANDERLE, BORN, ISTLER,... Miroslav Horníček grafických listů a 1 plastika (Anderle, Born, Istler, Komárek, Liesler, Matal, Preclík, Ronovský, Vaca, Zoubek a další), 1988, různé techniky, 30 x 21 cm, všechny grafické listy signovány 8 000,- Kč
61
62 Dražební vyhláška o konání společné veřejné dobrovolné dražby podle zákona č. 26/2000 Sb. o veřejných dražbách, v platném znění 1. ORLYS ART AUCTIONS, s.r.o., se sídlem: Praha 2, Vyšehrad, Přemyslova 97/9, PSČ , IČ: , DIČ: CZ , zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka (dále jen dražebník ), oznamuje, že dne 30. září 2012, od hod. provede na žádost vlastníků dražebních předmětů dobrovolnou veřejnou společnou dražbu v Galerii Maldoror, Přemyslova 9, Praha 2 - Vyšehrad. 2. Předměty v dražbě jsou označeny a popsány, včetně uvedení nejnižšího podání (vyvolávací cena), v dražebním (aukčním) katalogu, který je přílohou a nedílnou součástí této vyhlášky. Předměty v dražbě budou draženy v pořadí uvedeném v tomto katalogu. Předměty dražby jsou draženy a nabízeny ve stavu odpovídajícím době jejich vzniku. Údaje o předmětech dražby uvedené v dražebním (aukčním) katalogu jsou uvedeny pouze podle dostupných informací. Prohlídka předmětů dražby se uskuteční ve dnech září 2012, denně vždy od hod. do hod. v Galerii Maldoror, Přemyslova 9, Praha 2 Vyšehrad. 3. Dražebník zajistí při dražbě vyvolání předmětů dražby jejich pořadovým číslem, stručným popisem a uvedením nejnižšího podání. Po vyvolání předmětu dražby mohou zájemci (dále také jen dražitelé ) činit příhozy viditelným zvednutím přiděleného dražebního čísla. Dražba předmětu trvá, pokud dražitelé činí příhozy. Za příhoz se považuje a) 100,-Kč, činí-li okamžitá aukční cena méně než 5.000,- Kč b) 500,- Kč, činí-li okamžitá aukční cena alespoň 5.000,- Kč, ale méně než ,- Kč c) 1.000,- Kč, činí-li okamžitá aukční cena alespoň ,- Kč, ale méně než ,- Kč d) 2.000,- Kč, činí-li okamžitá aukční cena alespoň ,- Kč, ale méně než ,- Kč e) 5.000,- Kč, činí-li okamžitá aukční cena alespoň ,- Kč, ale méně než ,- Kč f) ,- Kč, činí-li okamžitá aukční cena alespoň ,- Kč, ale méně než ,- Kč g) ,- Kč, činí-li okamžitá aukční cena alespoň ,- Kč, ale méně než ,- Kč h) ,- Kč, činí-li okamžitá aukční cena alespoň ,- Kč, ale méně než ,- Kč i) ,- Kč, činí-li okamžitá aukční cena ,- a více. O pořadí příhozů rozhoduje osoba pověřená konáním dražby (licitátor). Dražebník si vyhrazuje právo předmět dražby z dražby vyřadit, o čemž bude neprodleně informovat navrhovatele.
63 4. Vydražitel je povinen vyřídit si své závazky vzniklé z dražby v nejbližší platební přestávce. Vydražiteli bude účtována k ceně, za níž mu je předmět dražby přiklepnut (cena dosažená vydražením), odměna dražebníka za provedení dražby, dle 18, odst. 2 zák č. 26/2000 Sb. (aukční provize) ve výši 20%, která obsahuje daň z přidané hodnoty. Cenu dosaženou vydražením nelze dodatečně snížit (nelze smlouvat). Cenu dosaženou vydražením je vydražitel, při platbě do ,- Kč včetně aukční provize, povinen uhradit dražebníkovi o nejbližší platební přestávce, nejpozději však po skončení dražby. Cenu dosaženou vydražením je vydražitel, při platbě od ,- Kč do ,- Kč včetně aukční provize, povinen uhradit dražebníkovi nejpozději do 14 dnů. Cenu dosaženou vydražením je vydražitel, při platbě vyšší než ,- Kč včetně aukční provize, povinen uhradit dražebníkovi nejpozději do 30 dnů. Cenu dosaženou vydražením nelze uhradit započtením. Platba směnkou je nepřípustná. Cenu dosaženou vydražením a aukční provizi lze uhradit bezhotovostním převodem na účet dražitele nebo hotově, vyjma případů, kdy zákon hotovostní platbu vylučuje. 5. Dražitel může dražit kterýkoliv předmět dražby na základě písemného limitu: - vyplní-li vzor písemné plné moci na dražebníka k zastoupení k dražbě, - určí-li předměty dražby, které hodlá prostřednictvím dražebníka dražit, - určí-li limit nejvyšší cenu, za kterou hodlá předmět vydražit. 6. Hodlá-li dražitel dražit předmět dražby po telefonu, aniž by byl osobně přítomen na dražbě, musí splnit následující podmínky: - vyplnit vzor písemné plné moci na dražebníka k zastoupení na dražbě, - určit předměty, které hodlá prostřednictvím dražebníka po telefonu dražit. 7. Vydražené předměty dražby budou vydražitelům odevzdány po úplném zaplacení ceny dosažené vydražením a aukční provize v místě konání dražby, nebo ode dne následujícího po konání dražby v kanceláři dražebníka ORLYS ART AUCTIONS, s.r.o., Přemyslova 9, Praha 2 - Vyšehrad, a to v prvním týdnu následujícím po dni dražby v út čt od do hod.; v následujících týdnech v út st od do hod. Individuální termín je možné dohodnout s dražebníkem (viz. kontakty Dražební a informační servis). Platební podmínky jsou vždy uvedeny na daňovém dokladu vydaném dražebníkem. Dražebník vydá bez zbytečného odkladu vydražiteli, který nabyl vlastnictví předmětu dražby a vypořádal své závazky vůči dražebníkovi, písemné potvrzení o nabytí vlastnictví předmětu dražby. Vydražitel podepíše a převezme protokol o předání předmětu dražby
64 Společná ustanovení - důležitá upozornění: Registrace dražitelů je možná kdykoliv ve dnech konání prohlídky předmětů dražby a v den dražby v místě jejich konání, tj. Přemyslova 9, Praha 2, nejpozději však před ukončením dražby. Dražební (aukční) katalog může být rozšířen o dodatek v případě, že se po jeho uzávěrce podaří získat další předměty dražby, které mohou obohatit nabídku dražby. Tento dodatek bude zájemcům k dispozici během výstavy předmětů dražby. Údaje v dražebním (aukčním) katalogu nemají povahu znaleckých posudků. Poškození předmětů dražby běžným časovým opotřebením se v dražebním (aukčním) katalogu neuvádí. Dražebník neodpovídá za skryté vady adjustovaných děl. Ve věci reklamací postupuje dražebník v souladu se zák. č. 26/2000 Sb. o veřejných dražbách, v platném znění a zák. 40/1964 S. občanský zákoník, v platném znění. Reklamace na zboží vydražené v místě konání dražby se nepřijímají, dražební předměty vydražené na základě plné moci udělené dražebníkovi lze reklamovat nejpozději při převzetí. Osoby, účastnící se dražby se svojí přítomností podřizují podmínkám obsaženým v dražební vyhlášce, která je v tomto katalogu uvedena v plném znění. Licitátor může kdykoli v průběhu dražby, nejpozději však do 30 min. po licitaci poslední položky, nabídnout do dražby kteroukoli položku dříve draženou neúspěšně nebo nezaplacenou. Písemné limity a pokyny k dražbě po telefonu musí být doručeny dražebníkovi do okamžiku zahájení dražby. Za každou vydraženou věc je účtována k tíži kupujícího (vydražitele) odměna dražebníka za provedení dražby, dle 18, odst. 2 zák č. 26/2000 Sb. (aukční provize) ve výši 20%, z ceny dosažené vydražením včetně DPH. Aukční provize se zaokrouhluje na celých 50,- Kč nahoru. Kvitance o zaplacení aukční provize je součástí dokladu o zaplacení ceny dosažené vydražením. Bankovní spojení: Československá obchodní banka, a.s., pobočka Praha Lidická, Praha 5, Lidická 43, č.ú / 0300, IBAN: CZ , BIC: CEKOCZPP V záležitostech souvisejících s konáním dražby, které nejsou výslovně upraveny touto vyhláškou se postupuje podle zákona č. 26/2000 Sb. a souvisejících právních předpisů. V Praze dne 28. srpna 2012 Ing. Roman Mejstřík, jednatel ORLYS ART AUCTIONS, s.r.o.,
65 Klasická moderna a surrealismus Augustine Hotel Prague 11. listopadu 2012 VÁCLAV TIKAL ( ) Stopa věku, 1946, olej, plátno, 100 x 110 cm ,- Kč
66
67
VíceAUKČNÍ A INFORMAČNÍ SERVIS
VíceMIROSLAV TICHÝ. 25. září 2016, hodin
VíceAUKCE UMĚNÍ PRO RADOST
AUKCE UMĚNÍ PRO RADOST 21. DUBNA 2013 GALERIE MALDOROR AUKČNÍ A INFORMAČNÍ SERVIS Milan Mikuš tel. 0042 0728 374 378 milanmikus@orlysartauctions.com Ing. Roman Mejstřík tel. 0042 0603 418 940 romanmejstrik@orlysartauctions.com
VíceVÝTVARNÉ UMĚNÍ A FOTOGRAFIE
Více38. AUKCE ŽOFÍN - SLOVANSKÝ OSTROV 16. prosince 2001 v 13 hodin
Víceč. DD 006/2008 vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb.
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. DD 006/2008 vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Bod 1. Touto Dražební vyhláškou se vyhlašuje konání veřejné dražby dobrovolné. Den konání veřejné dražby dobrovolné se stanovuje na
VíceAUKCE MODERNÍHO A SOUČASNÉHO UMĚNÍ
AUKCE MODERNÍHO A SOUČASNÉHO UMĚNÍ 15. DUBNA 2012 AUGUSTINE HOTEL PRAGUE AUKČNÍ A INFORMAČNÍ SERVIS Milan Mikuš tel. 0042 0728 374 378 milanmikus@orlysartauctions.com Ing. Roman Mejstřík tel. 0042 0603
VíceMODERNÍ UMĚNÍ A FOTOGRAFIE
MODERNÍ UMĚNÍ A FOTOGRAFIE 12. října 2014 AUKČNÍ A INFORMAČNÍ SERVIS Milan Mikuš tel. 0042 0728 374 378 milanmikus@orlysartauctions.com Ing. Roman Mejstřík tel. 0042 0603 418 940 romanmejstrik@orlysartauctions.com
VíceVÝTVARNÉ UMĚNÍ A FOTOGRAFIE 1. ČERVNA 2014
VÝTVARNÉ UMĚNÍ A FOTOGRAFIE 1. ČERVNA 2014 GALERIE MALDOROR AUKČNÍ A INFORMAČNÍ SERVIS Milan Mikuš tel. 0042 0728 374 378 milanmikus@orlysartauctions.com Ing. Roman Mejstřík tel. 0042 0603 418 940 romanmejstrik@orlysartauctions.com
VíceModerní umění & fotografie 19. 4. 2015
Vícevyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Bod 1.
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Bod 1. Touto Dražební vyhláškou se vyhlašuje konání dražby dobrovolné. Den konání dražby se stanovuje na 4. listopadu 2014
Více45. AUKCE. Obrazy, kresby, sochy, plastiky Česká a světová grafika. ŽOFĺN - SLOVANSKÝ OSTROV Neděle 16. února 2003 v 11 hodin. www.galerie-vltavin.
R 45. AUKCE www.galerie-vltavin.cz ŽOFĺN - SLOVANSKÝ OSTROV Neděle 16. února 2003 v 11 hodin 111 Václav Radimský Obrazy, kresby, sochy, plastiky Česká a světová grafika 45. aukce Klubu dražitelů Aukční
VícePopis předmětu dražby a jeho stavu: Bytová jednotka č.449/9 o velikosti 3 + 1 užitná plocha 75,46 m2 - po provedené stavební úpravě 3 + kk - se
č.j.: 0745 D 000006 / 16 DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA Nedobrovolné elektronické dražby vyhotovená dle 43 zákona č. 26/2000 Sb., v platném znění. Bod 1. Touto dražební vyhláškou se vyhlašuje konání dražby nedobrovolné
VíceAktuální dražba - ZÁŘÍ, sobota, 28.9.2013 od 15.00 hod
Vícezapsán v Obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze
v r, v DRAZEBNIVYHLASKA o provedení dražby dobrovolné dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. č.202009 1. Dražebník: DFJ, spol. s r.o. se sídlem Vlkov pod Oškobrhem 21, 289 04 Opočnice IČ: 43145051, DIČ: CZ43145051
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 956/2015-D, OD
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 956/2015-D, OD Bod 1. Touto Dražební vyhláškou se vyhlašuje konání veřejné dražby dobrovolné - elektronické. Veřejná
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 620/2015-D
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 620/2015-D Bod 1. Touto Dražební vyhláškou se vyhlašuje konání veřejné dražby dobrovolné - elektronické. Veřejná
Více7. Nejnižší podání, minimální příhoz a dražební jistota
Dražební vyhláška o konání veřejné dražby nedobrovolné elektronické dle zákona č. 26/2000 Sb. Touto Dražební vyhláškou se vyhlašuje konání veřejné dražby nedobrovolné elektronické. 1. Dražebník REXIM REALITY
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 832/2015-D
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 832/2015-D Bod 1. Touto Dražební vyhláškou se vyhlašuje konání veřejné dražby dobrovolné - elektronické. Veřejná
Více1. Adámek Luděk Mísa 2008, vitráž, 40x28x5 1 900 Kč
Vícevyhotovená dle ust. 16a a 43 zák. č. 26/2000 Sb. 1 Č. j: 130722071N-2013 Čl. 1.
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA vyhotovená dle ust. 16a a 43 zák. č. 26/2000 Sb. 1 Č. j: 130722071N-2013 Čl. 1. Touto Dražební vyhláškou se vyhlašuje konání elektronické dražby nedobrovolné. Dražba bude provedena elektronicky
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA DRAŽBY DOBROVOLNÉ Č. 142016 dle zákona č. 26/2000 Sb. v platném znění
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA DRAŽBY DOBROVOLNÉ Č. 142016 dle zákona č. 26/2000 Sb. v platném znění Dražebník : Dražby EU s. r. o., se sídlem Černilov 396, 503 43 Černilov IČ: 287 76 836, zapsaná v obchodním rejstříku
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA. vyhotovená dle ust. 16a a 43 zák. č. 26/2000 Sb. 1 Č. j: 130320011N-2013. Čl. 1.
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA vyhotovená dle ust. 16a a 43 zák. č. 26/2000 Sb. 1 Č. j: 130320011N-2013 Čl. 1. Touto Dražební vyhláškou se vyhlašuje konání elektronické dražby nedobrovolné. Dražba bude provedena elektronicky
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 998/2015-D
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 998/2015-D Bod 1. Touto Dražební vyhláškou se vyhlašuje konání veřejné dražby dobrovolné - elektronické. Veřejná
VíceIČ 26 50 62 20, DIČ CZ26506 22 0 za psaná v obchodní m rejstříku, v edeném Městským so ud em v Praze, oddíl B., vlo žk a 75 04
Sídlo: Hybernská 1613/38, 110 00 Praha 1 provozovna Praskačka č.p. 75, PSČ 503 33 Tel.: 495 530 281, Fax: 495 530 281 E-mail: info@stone-block.cz, www.stone-block.cz Dražební v yhláška d r a ž b y d o
Více5. Nejnižší podání, minimální příhoz a dražební jistota. Dražba bude pro vydražitele provedena bezúplatně, odměnu dražebníka hradí navrhovatel.
Dražební vyhláška č.j. 259DDE2014 o konání opakované dražby dobrovolné elektronické dle zákona č. 26/2000 Sb. Touto Dražební vyhláškou se vyhlašuje konání opakované dražby dobrovolné elektronické. 1. Dražebník
Více40. AUKCE. Grafika, kresby 17. - 20. stol. Bibliofilie, knihy, fotografie, podpisy. Spolek HLAHOL 6. dubna 2002 v 11 hodin. 151A.
R 40. AUKCE Spolek HLAHOL 6. dubna 2002 v 11 hodin 151A. Kamil Lhoták Grafika, kresby 17. - 20. stol. Bibliofilie, knihy, fotografie, podpisy 40. aukce výtvarného umění se koná v sobotu 6. dubna 2002 v
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 76-1/2013
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 76-1/2013 Dražebník IMEX REALITY s.r.o. Se sídlem: Výstaviště, Černá louka, pav. K 1167, 702 00 Moravská Ostrava IČ: 268 46 764 Zapsaná v obchodním rejstříku vedeným Krajským soudem
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 18-1/2016N dražba nedobrovolná
Dražebník Navrhovatel Dlužník DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 18-1/2016N dražba nedobrovolná IMEX REALITY s.r.o. Se sídlem: Havlíčkovo nábřeží 1167/12, 702 00 Moravská Ostrava IČ: 268 46 764 Zapsaná v obchodním rejstříku
Vícena provádění oprav, údržby a dalších servisních úkonů pro zajištění provozuschopnosti kopírovacích strojů a multifunkční kopírovací techniky
Rámcová servisní smlouva č. 28/12/200 na provádění oprav, údrž a dalších servisních úkonů pro zajištění provozuschopnosti kopírovacích strojů a multifunkční kopírovací techniky Č.j.: KRPU-117614- /ČJ-2012-0400VZ
Vícevyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb a jeho novely zák.č. 315/2006 Sb.
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb a jeho novely zák.č. 315/2006 Sb. I. Datum, místo, a čas zahájení dražby Touto Dražební vyhláškou se vyhlašuje konání dražby dobrovolné. Den konání
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 395/2015-D
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 395/2015-D Bod 1. Touto Dražební vyhláškou se vyhlašuje konání veřejné dražby dobrovolné - elektronické. Veřejná
VíceDRAŽEBNí VYHLÁŠKA. vyhotovená dle 43 a 16a zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 1044/2015-N
IČ: 25023217, zapsaná: MS v Praze, oddíl B, vložka 11941 DRAŽEBNí VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 43 a 16a zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 1044/2015-N Bod 1. Touto "Dražební vyhláškou" se
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA. DRAŽBY DOBROVOLNÉ dle zák. č. 26/2000 Sb. v platném znění
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA DRAŽBY DOBROVOLNÉ dle zák. č. 26/2000 Sb. v platném znění Dražebník: PROKONZULTA, a.s., IČ 25332953, se sídlem Křenová 299/26, 602 00 Brno, společnost je zapsaná v obchodním rejstříku
VíceDRAŽEBNí VYHLÁŠKA. MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 8 Úřad městské části (1)
IČ: 25023217, zapsaná: MS v Praze, oddíl B, vložka 11941 Tel.: 800900490,234769000, e-mail: info@eurodrazby.cz DRAŽEBNí VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 43 a 16a zák.č. 26/2000 Sb. Č.
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA DRAŽBY DOBROVOLNÉ Č. 312015 dle zákona č. 26/2000 Sb. v platném znění
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA DRAŽBY DOBROVOLNÉ Č. 312015 dle zákona č. 26/2000 Sb. v platném znění Dražebník : Dražby EU s. r. o., se sídlem Černilov 396, 503 43 Černilov IČ: 287 76 836, zapsané v obchodním rejstříku
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 219/2015-D
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 219/2015-D Bod 1. Touto Dražební vyhláškou se vyhlašuje konání veřejné dražby dobrovolné - elektronické. Veřejná
Vícehttp://www.realdrazby.cz
Ostravská aukční síň s.r.o., Poděbradova 909/41, 702 00 Ostrava Moravská Ostrava, IČ: 48392812 (zapsaná v oddílu C, vložka 11065, OR vedeném KS v Ostravě) Tel.: 59 612 59 36, e-mail: aukcni@oas.cz, www.oas.cz
Víceč. DD 001/2007 vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb.
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. DD 001/2007 vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Bod 1. Touto Dražební vyhláškou se vyhlašuje konání veřejné dražby dobrovolné. Den konání veřejné dražby dobrovolné se stanovuje na
VíceOZNÁMENÍ O KONÁNÍ OPAKOVANÉ DRAŽBY
OZNÁMENÍ O KONÁNÍ OPAKOVANÉ DRAŽBY DRAŽBY DOBROVOLNÉ dle zák. č. 26/2000 Sb. v platném znění Dražebník: PROKONZULTA, a.s., IČ 25332953, se sídlem Křenová 299/26, 602 00 Brno, společnost je zapsaná v obchodním
VíceFinanční úřad pro hlavní město Prahu Štěpánská 619/28, 111 21 Praha 1 DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA. Stránka 1 z 6
Stránka 1 z 6 Finanční úřad pro hlavní město Prahu Štěpánská 619/28, 111 21 Praha 1 Územní pracoviště pro Prahu 1 Štěpánská 619/28, 112 33 Praha 1 Č. j. 4639025/15/2001-80542-110423 Vyřizuje: Ing. Jaroslav
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 63-2/2012
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 63-2/2012 Dražebník IMEX REALITY s.r.o. Se sídlem: Výstaviště, Černá louka, pav. K 1167, 702 00 Moravská Ostrava IČ: 268 46 764 Zapsaná v obchodním rejstříku vedeným Krajským soudem
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA Č. 23/15-EDD vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách a dle vyhlášky č. 18/2014 Sb.
Přívrat 1454/12, Brno-Žabovřesky, PSČ: 616 00, IČ: 277 82 492 zapsaná v obchodním rejstříku u Krajského soudu v Brně, oddíl C, vložka 70243 DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA Č. 23/15-EDD vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000
Vícevyhotovená dle 16a a 20 ZVD 1 Č. j: 17848
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA vyhotovená dle 16a a 20 ZVD 1 Č. j: 17848 Bod 1. Dražebník: BFT Management, a.s., V Olšinách 16/82, 100 00 Praha 10 - Strašnice, IČ: 25619055, za níž jedná RNDr. Jiří Bureš, Ph.D., statutární
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA DRAŽBY DOBROVOLNÉ dle zák. č. 26/2000 Sb. v platném znění Dražebník: PROKONZULTA, a.s., IČ 25332953, se sídlem Křenová 299/26, 602 00 Brno společnost je zapsaná v obchodním rejstříku
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA VEŘEJNÉ DRAŽBY DOBROVOLNÉ dle zák. č. 26/2000 Sb. v platném znění
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA VEŘEJNÉ DRAŽBY DOBROVOLNÉ dle zák. č. 26/2000 Sb. v platném znění Dražebník: PROKONZULTA, a.s., IČ 25332953, se sídlem Křenová 299/26, 602 00 Brno společnost je zapsaná v obchodním rejstříku
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 406/2015-D
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 406/2015-D Bod 1. Touto Dražební vyhláškou se vyhlašuje konání veřejné dražby dobrovolné - elektronické. Veřejná
Víceartkunst edice parter Soukromá sbírka českého umění od 60. let do současnosti A private collection of Czech art from the 1960 s until today
artkunst edice parter Soukromá sbírka českého umění od 60. let do současnosti A private collection of Czech art from the 1960 s until today výstava / preview sobota 12. 3. - sobota 19. 3. 2016 Saturday
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 43 a 16a zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 508/2015-N
, Čimická 780/61, 18100 Praha 8 - Čimice DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 43 a 16a zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 508/2015-N Bod 1. Touto Dražební vyhláškou se vyhlašuje konání veřejné
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA o provedení nedobrovolné dražby dle 43 zákona č. 26/2000 Sb. v platném znění. č.j. 86/2014 ND
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA o provedení nedobrovolné dražby dle 43 zákona č. 26/2000 Sb. v platném znění č.j. 1. Dražebník: Dražební centrum s.r.o., IČ: 242 25 207 zapsaná v obchodním rejstříku u Městského soudu
Vícepro prodej zboží prostřednictvím on-line obchodu umístěného na internetové adrese www.sklenenyshop.cz
Obchodní podmínky pro prodej zboží prostřednictvím on-line obchodu umístěného na internetové adrese www.sklenenyshop.cz Verze (022015) Provozovatel eshopu Název společnosti: REDEFIN s.r.o. Ulice a číslo
VíceByt 1 + 1 s lodžií Májová 659/45, Cheb (byt č. 659/22)
JIŽ OD ROKU 1990 JSME VAŠÍ JISTOTOU VE SVĚTĚ REALIT Byt 1 + 1 s lodžií Májová 659/45, Cheb (byt č. 659/22) Dražební vyhláška pro dražbu nedobrovolnou elektronickou (dle zákona č. 26/2000 Sb. a vyhlášky
VíceDražební vyhláška o konání dražby dobrovolné dle zákona č. 26/2000 Sb.
Dražební vyhláška o konání dražby dobrovolné dle zákona č. 26/2000 Sb. 1. Dražebník: NAXOS a.s. se sídlem: Holečkova 103/31, 150 00 Praha 5 IČO: 26445867 zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským
VíceDRAŽBY DOBROVOLNÉ vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. č. j: 029/2013-D
, U Pískovny 890/1, 182 00 Praha 8 DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA DRAŽBY DOBROVOLNÉ vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. č. j: 029/2013-D Bod 1. Touto Dražební vyhláškou se vyhlašuje konání dražby dobrovolné. Den konání
VíceDražební vyhláška č. 10B016DR, Reality GAIA, spol. s r.o. strana 1 z 7
Dražební vyhláška o konání dobrovolné veřejné dražby V souladu s ustanovením 20 zákona č. 26/2000 Sb., zákon o veřejných dražbách, ve znění pozdějších předpisů, tímto níže uvedený dražebník vyhlašuje konání
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA DRAŽBY DOBROVOLNÉ č. 482014 dle zákona č. 26/2000 Sb. v platném znění
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA DRAŽBY DOBROVOLNÉ č. 482014 dle zákona č. 26/2000 Sb. v platném znění Dražebník : Dražby EU s. r. o., se sídlem Černilov 396, 503 43 Černilov, IČ: 287 76 836, zapsané v obchodním rejstříku
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 831/2015-D
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 831/2015-D Bod 1. Touto Dražební vyhláškou se vyhlašuje konání veřejné dražby dobrovolné - elektronické. Veřejná
VíceDražební vyhláška č. 07B/107/DR, Reality GAIA, spol. s r.o. strana 1 z 5
Dražební vyhláška o konání dobrovolné veřejné dražby V souladu s 20 zákona č. 26/2000 Sb., zákon o veřejných dražbách, ve znění pozdějších předpisů, tímto níže uvedený dražebník vyhlašuje konání dobrovolné
Více114. AUKCE Výsledky vydražených děl ze dne 26.09.2013 Položka Jméno autora Příjmeni autora Název Cena dosažená 1 Olbram Zoubek Eva s jablkem 4 000 Kč
Položka Jméno autora Příjmeni autora Název Cena dosažená 1 Olbram Zoubek Eva s jablkem 4 000 Kč 8 Jaroslav Riegel Lom u Roztok 15 000 Kč 40 Jaroslav Veris (Zamazal) Učitel a žák 12 800 Kč 45 Alois Wierer
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 374/2015-D
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 374/2015-D Bod 1. Touto Dražební vyhláškou se vyhlašuje konání veřejné dražby dobrovolné - elektronické. Veřejná
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA DRAŽBY DOBROVOLNÉ Č. 452015 dle zákona č. 26/2000 Sb. v platném znění
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA DRAŽBY DOBROVOLNÉ Č. 452015 dle zákona č. 26/2000 Sb. v platném znění Dražebník : Dražby EU s. r. o., se sídlem Černilov 396, 503 43 Černilov IČ: 287 76 836, zapsaná v obchodním rejstříku
VíceDOROTHEUM - AUKČNÍ ŘÁD. platný ode dne 1.2.2016
DOROTHEUM - AUKČNÍ ŘÁD platný ode dne 1.2.2016 DOROTHEUM spol. s r.o., se sídlem Praha 1, Ovocný trh č.p. 580, č.or. 2, PSČ: 110 00, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl
Více'V,, 'V DRAZEBNIVYHLASKA
IČ: 25023217, zapsaná: MSv Praze, oddíl B, vložka 11941 Tel.: 800900490, 234 769000, e-mail: info@eurodrazby.cz 'V,, 'V DRAZEBNIVYHLASKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 43 a 16a zák.č. 26/2000
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 782-DD/15
DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 782-DD/15 vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Dražebník: Dražební společnost MORAVA s.r.o. se sídlem: Zlín, Dlouhá 4433,
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 215/2015-D
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 215/2015-D Bod 1. Touto Dražební vyhláškou se vyhlašuje konání veřejné dražby dobrovolné - elektronické. Veřejná
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 792/2015-D
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 792/2015-D Bod 1. Touto Dražební vyhláškou se vyhlašuje konání veřejné dražby dobrovolné - elektronické. Veřejná
VíceDRAŽBY DOBROVOLNÉ vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. č. j: 100/2013-D
., U Pískovny 890/1, 182 00 Praha 8 DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA DRAŽBY DOBROVOLNÉ vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. č. j: 100/2013-D Bod 1. Touto Dražební vyhláškou se vyhlašuje konání dražby dobrovolné. Den
VíceS M L O U V A O. č.j. PPR-29450-10/ČJ-2013-990656 Smluvní strany se dohodly, že jejich závazkový vztah se ve smyslu ustanovení 261 odst.
S M L O U V A O P O S K Y T O V Á N Í S L U Ž E B č.j. PPR-29450-10/ČJ-2013-990656 Smluvní strany se dohodly, že jejich závazkový vztah se ve smyslu ustanovení 261 odst. 2 zákona č. 513/1991 Sb., obchodní
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ DRAŽBY vyhotovená dle 43 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 489/2013-N
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ DRAŽBY vyhotovená dle 43 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 489/2013-N Bod 1. Touto Dražební vyhláškou se vyhlašuje konání dražby nedobrovolné - elektronické. Dražba se koná elektronicky
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 1190/2014-D
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 1190/2014-D Bod 1. Touto Dražební vyhláškou se vyhlašuje konání veřejné dražby dobrovolné - elektronické. Veřejná
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. N65920 vyhotovená dle zák.č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách, ve znění pozdějších předpisů
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. N65920 vyhotovená dle zák.č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách, ve znění pozdějších předpisů Touto Dražební vyhláškou se vyhlašuje konání dražby dobrovolné. Bod 1. Označení dražebníka
VíceAUKČNÍ VYHLÁŠKA 1112201403
1 AUKČNÍ VYHLÁŠKA 1112201403 Bod 1. Elektronická aukce Aukční vyhláškou poskytovatel oznamuje a zveřejňuje veřejně dostupné informace, které jsou závazné pro konání a účast v této aukci. Datum a čas zahájení
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA. Číslo: D 03/2015
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA Číslo: D 03/2015 V souladu s 20 zákona č. 26/2000 Sb., zákon o veřejných dražbách a vyhlášky č. 18/2014, o stanovení podmínek postupu při elektronické dražbě, tímto níže uvedený dražebník
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. N63847 vyhotovená dle zák.č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách, ve znění pozdějších předpisů
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. N63847 vyhotovená dle zák.č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách, ve znění pozdějších předpisů Touto Dražební vyhláškou se vyhlašuje konání dražby dobrovolné. Bod 1. Označení dražebníka
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 021/2016-D
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 021/2016-D Bod 1. Touto Dražební vyhláškou se vyhlašuje konání veřejné dražby dobrovolné - elektronické. Veřejná
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA DRAŽBY DOBROVOLNÉ Č. 062015 dle zákona č. 26/2000 Sb. v platném znění
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA DRAŽBY DOBROVOLNÉ Č. 062015 dle zákona č. 26/2000 Sb. v platném znění Dražebník : Dražby EU s. r. o., se sídlem Černilov 396, 503 43 Černilov IČ: 287 76 836, zapsané v obchodním rejstříku
Vícevyhotovená dle ust. 16a a 43 zák. č. 26/2000 Sb. 1 Č. j: 130819121N-2013
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA vyhotovená dle ust. 16a a 43 zák. č. 26/2000 Sb. 1 Č. j: 130819121N-2013 Čl. 1. Touto Dražební vyhláškou se vyhlašuje konání elektronické dražby nedobrovolné. Dražba bude provedena elektronicky
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA o provedení nedobrovolné dražby dle 43 zákona č. 26/2000 Sb. v platném znění. č.j. 38/2015 ND
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA o provedení nedobrovolné dražby dle 43 zákona č. 26/2000 Sb. v platném znění č.j. 1. Dražebník: Dražební centrum s.r.o., IČ: 242 25 207, se sídlem: Biskupský dvůr 2095/8, Nové Město,
VíceBod 2. Označení dražebníka a navrhovatele
1.Pohledávková s.r.o., Bezručova 31, 794 01 Krnov, IČ: 25841114 ( zapsaná v oddílu C, vložka 21086, OR vedeném KS v Ostravě ) tel.: +420 608888976, email: pohledavky@pohledavkova.cz, www.pohledavkova.cz
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA vyhotovená dle 20 Zák.č. 26/2000 Sb. a jeho dodatku v platném znění
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA vyhotovená dle 20 Zák.č. 26/2000 Sb. a jeho dodatku v platném znění b.j.1193/15 - ul. Čs. armády 30, k.ú. Hlučín I. Datum, místo, a čas zahájení dražby Touto Dražební vyhláškou se vyhlašuje
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 014/2015-D,OD
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 014/2015-D,OD Bod 1. Touto Dražební vyhláškou se vyhlašuje konání opakované veřejné dražby dobrovolné - elektronické.
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA. vyhotovená dle ust. 16a a 43 zák. č. 26/2000 Sb. 1 Č. j: 140116001N-2014. Čl. 1.
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA vyhotovená dle ust. 16a a 43 zák. č. 26/2000 Sb. 1 Č. j: 140116001N-2014 Čl. 1. Touto Dražební vyhláškou se vyhlašuje konání elektronické dražby nedobrovolné. Dražba bude provedena elektronicky
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 1198/2014-D
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 1198/2014-D Bod 1. Touto Dražební vyhláškou se vyhlašuje konání veřejné dražby dobrovolné - elektronické. Veřejná
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA Č. 08/15/D veřejné dražby dobrovolné ve smyslu 17 a násl. zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách v platném znění
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA Č. 08/15/D veřejné dražby dobrovolné ve smyslu 17 a násl. zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách v platném znění I. OZNAČENÍ OSOB 1.1. Navrhovatel: První konkursní, v.o.s. IČ 26424568,
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 43 a 16a zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 966/2015-N
, Čimická 780/61, 18100 Praha 8 - Čimice DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 43 a 16a zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 966/2015-N Bod 1. Touto Dražební vyhláškou se vyhlašuje konání veřejné
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 808/2015-D
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 808/2015-D Bod 1. Touto Dražební vyhláškou se vyhlašuje konání veřejné dražby dobrovolné - elektronické. Veřejná
VíceELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Č. j: 069/2016-0
IČ: 25023217, zapsaná: MSv Praze, oddíl B, vložka 11941 Tel.: 800900490, 234 769000, e-mail: irifo@eurodrazby.cz V',, V' DRAZEBNIVYHLASKA ELEKTRONICKÉ VEŘEJNÉ DRAŽBY vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb.
VíceAUKČNÍ ŘÁD. I. Úvodní ujednání
AUKČNÍ ŘÁD I. Úvodní ujednání 1.1. Tyto aukční řád upravuje postup při aukčním prodeji věcí ve výlučném vlastnictví organizátora aukce, které jsou podrobně specifikovány v aukční vyhlášce. 1.2. Aukce není
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA. Za prvé Úvodní ustanovení, označení dražby