EBMNEWS03. Aktuální dění ve skupině společností EBM group

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "EBMNEWS03. Aktuální dění ve skupině společností EBM group"

Transkript

1 EBMNEWS03 Aktuální dění ve skupině společností EBM group

2

3 Úvodní slovo Vážení priatelia, od nášho posledného Newsletteru sa udialo mnoho skutočností podstatných pre fungovanie našich firiem v skupine EBM Group. Vo väčšine z nich ide nielen o záujmy jednotlivých firiem, ale aj o synergické efekty, o ktoré sa od začiatku vzniku EBM Group snažíme. Máme zato, že práve takto je možné dosiahnúť maximálnu možnú efektívnosť činností jednotlivých firiem. Dnes je skupina EBM Group tvorená tromi základnými entitami s tromi základnými činnosťami: EBM Expert Building Managment, s.r.o. architektonicko-projekčná, inžinierska a projektmanažérska činnosť, výkon TDI EBM Partner a.s. developerská činnosť Domovy pre seniorov a družstevné bývanie GrandPark a.s. poskytovateľ sociálnych služieb registrovaný podľa zák. Č. 108/2006 Sb a zároveň poskytovateľ zdravotných služieb v jednotlivých DS Každá z firiem EBM Group zažila v poslednom období úspechy v podobe či už nových architektonicko-projekčných zákaziek v EBM Expert Building Management, nových projektov Domovov pre seniorov a družstevných bytov v EBM Partner a v prípade GrandPark to bolo zahájenie prevádzky v prvom Domove v Havířove. Všetky naše firmy, sme presťahovali do nových priestorov v sofistikovanej budove City Green Court na Pankráci, kde dnes pracuje 40 zamestnancov. Ďalších 35 zamestnancov s postupným dopĺňaním až na 75 máme v prvom otvorenom GrandParku v Havířove (film o GrandParku), od konca roku budeme vyberať 75 zamestnancov pre GrandPark Hradec Králové, kde aktuálne dokončujeme hrubú stavbu a v roku 2016 ďalších cca 80 do GrandPark Praha Štěrboholy, kde aktuálne čakáme na Stavebné povolenie. Priatelia, veríme, že aj vám všetkým sa darí podobne ako naším firmám a verím, že sa budeme stretávať aj naďalej či už pracovne, spoločensky alebo športovo. Prajem krásne leto. Ľubo Vais

4 Změna sídla CITY GREEN COURT Od dubna tohoto roku jsme se rozhodli udělat významný krok v posunu naší skupiny EBM Group přestěhování kanceláře do budovy City Green Court na Praze 4. City Green Court je budova, která jako první v ČR dosáhla certifikátu LEED Platinum. Pracovní prostředí je navrženo s důrazem na komfort jak pro zaměstance, tak i pro klienty. Standardní kvalitní nábytek od Techa a Steelcase je doplněn atypickými prvky z pera našich architektů v duchu světových trendů s prvky activity based workplace.

5 Výběr z aktuálních projektů EBM Expert Building Management, s.r.o. LOGISTICKÉ AREÁLY PRO CTP Aktuálně zpracováváme několik hal v různých částech ČR pro největšího developera industriálních staveb CTP. Na obrázku je vizualizace areálu CTPark v Chrášťanech. PRODEJNY T-MOBILE Ve výběrovém řízení pro mobilního operátora T-mobile jsme získali rámcovou smlouvu pro projekční a inženýrskou činnost a výkon technických dozorů investora. Jako první projekty jsme zpracovávali projekt pro prodejnu v Mladé Boleslavi a technický dozor pro prodejnu v Brně.

6 Výběr z aktuálních projektů EBM Expert Building Management, s.r.o. BYTOVÉ DOMY ZELENÝ TROJÚHELNÍK PLZEŇ Kompletní projektová dokumentace pro cca 400 bytů v Plzni BYTOVÝ DŮM HAVELSKÁ Rekonstrukce bytového domu v památkové části starého města v Praze BYTOVÝ DŮM JAHODNICE Dokumentace pro provedení stavby v BIM pro Skansku AUTOSALON SCUDERIA Dokumentace stavebního povolení pro luxusní autosalon Scuderia KARLÍN CROSS POINT Kompletní projektová dokumentace pro administrativní a bytové domy na Sokolovské ulici v Praze VÝSTAVBA HALY V LIBERCI Zajišťujeme kompletní technický dozor investora CORSO COURT Zpracování kompletních fit outů pro budoucí nájemníky projektu

7 BIM BUILDING INFORMATION MODEL BIM Building Information Model, respektive Building Information Management. Naše společnost se již čtvrtým rokem zabývá projektováním ve 3D prostřednictvím nástroje REVIT Architecture. Hlavním přínosem tohoto přístupu je komplexnost zpracování informací o budově v každé fázi jejího vzniku a jejich sdružení v jediném informačním modelu. Dochází zde jak k propojení veškerých profesních částí projektové dokumentace, tak i k propojení přístupu všech zúčastněných stran procesu přípravy a realizace stavby s možností následného využití BIM modelu v oblasti správy budovy. EBM má aktuálně za sebou řadu projektů zpracovávaných v BIM ze všech sektorů našich klientů. V poslední době jsme touto metodou zpracovávali například administrativní budovy Corso Court, Business Centrum Riverview, Business centrum FIVE, bytové domy Jahodnice, bytové domy Pekařka, domovy pro seniory v Havířove, Hradci Králové a Štěrboholích, mateřskou školu v Břežanech II a další. Projektování ve 3D a využívání principů BIM je moderní a efektivní způsob projektování, který se ve velmi blízké době stane standardem i v ČR.

8 LakePort Brzy vyplouváme...

9

10 GrandPark Havířov pilotní projekt Domova pro seniory Film o GrandParku DOMOV PRO SENIORY GRANDPARK HAVÍŘOV První zařízení poskytující služby péče o seniory GrandPark jsme slavnostně otevřeli v Havířově v lokalitě Šumbark situované v severní části města. Domov pro seniory GrandPark leží na okraji stávající zástavby v sousedství školy a sportovišť. V současné době je již Domov seniorů v Havířově v provozu a poskytuje služby svým klientům, kterých může být až 149. Poskytované služby sociální péče Domov pro seniory a Domov se zvláštním režimem v zařízení registrovaném podle zákona o sociálních službách (zák. 108/2006 Sb.) bude zajišťovat při plném obsazení klienty až 75 zaměstnanců.

11 GrandPark Havířov pilotní projekt Domova pro seniory

12 Aktuální developerské projekty EBM Partner, a.s. DOMOV PRO SENIORY GRANDPARK PRAHA-ŠTĚRBOHOLY Domov GrandPark v Praze bude osazen na pozemku nacházejícím se mezi ulicemi Kutnohorská, Kardausova a Kryšpínova na rozhraní městských částí Štěrboholy a Dolní Měcholupy. Pozemek navazuje na stávající zástavbu bytových domů. U zařízení bude realizována rozlehlá relaxační a terapeutická zahrada o ploše cca m 2. V současné době je proces zajištění stavebního povolení v konečné fázi. Zároveň probíhá výběrové řízení na generálního dodavatele stavby. Zahájení výstavby plánujeme na druhou polovinu prázdnin. DOMOV PRO SENIORY GRANDPARK HRADEC KRÁLOVÉ V krajském městě Hradec Králové probíhá výstavba Domova GrandPark na pozemku ležícím v Moravském Předměstí, které je situováno jižním směrem od historického jádra města. Pozemek leží uvnitř stávající zástavby sídliště, do jehož prostředí Domov svým architektonickým řešením výborně zapadá. Zařízení bude po dokončení výstavby poskytovat služby až pro 149 klientů. Generálním dodavatelem stavby je stavební společnost Porr, a.s. Dokončení stavby je plánováno na leden 2016.

13 ... setkání s partnery mimo kancelář VÍTR V PLACHTÁCH EBM Každý rok na jaře se náš tým z EBM účastní jachtařských závodů Slovak Sailing week a Česká námořní Business regatta. Tento rok jsme na obou závodech vybojovali pódiová umístnění a to třetí, respektive druhé místo. Kromě sportovních zážitků jsme měli možnost také neformální komunikace s našimi partnery. Na podzim zakončíme jachtařskou sezónu již tradiční účasti EBM Sailing teamu na prestižním závodu Stavební regatta. Držte nám palce.

14

15 GrandPark Domovy pro seniory GRANDPARK Domovy GrandPark jsou soukromá pobytová zařízení nabízející dva typy registrovaných sociálních služeb Domov pro seniory a Domov se zvláštním režimem. Služby jsou poskytovány jak sociální tak zdravotní 24 hodin denně v rozsahu 365 dní v roce. Momentálně provozujeme Domov v Havířově, ve výstavbě je Domov v Hradci Králové a o prázdninách začneme stavět Domov v Praze- Štěrboholích. Domov nabízí zázemí ve 4 až 5 podlažích, kde se nacházejí celkem cca 150 lůžek pro klienty. Významnou součástí celého areálu je terapeutická meditační zahrada. Na každém podlaží se nachází místnost pro aktivity, ergoterapie, fyzioterapie apod. Zaměstnanci Domovů GrandPark si uvědomují, že služby poskytované seniorům mohou být kvalitnější, než očekáváte. Domov je místem, kde je péče spojená s individuálním přístupem, vlídným slovem, úsměvem a podanou pomocnou rukou. To vše může mít pro stárnoucího člověka a jeho nejbližší nepopsatelnou přidanou hodnotu. Naší snahou je, aby se u nás klienti cítili jako doma.

16 DOMOVY GRANDPARK NABÍZEJÍ ubytování ve dvoulůžkových pokojích s vlastním hygienickým zařízením, TV a lednicí pestrou domácí stravu 5 denně ošetřovatelskou službu k dispozici 24 hodin zajištění zdravotní péče pomoc při zvládání běžných denních úkonů fyzioterapie a pohybový režim ergoterapie a aktivizační programy společenské a kulturní akce základní sociální poradenství a další Kompletní informace naleznete na

17 GrandPark Havířov pilotní projekt PILOTNÍ PROJEKT DOMOV GRANDPARK HAVÍŘOV V úterý se konalo slavnostní otevření pilotního projektu společnosti EBM Domova pro seniory GrandPark Havířov. Slavnostního otevření se zúčastnili mimo jiné i pan primátor města Havířov Bc. Daniel Pawlas. Toto zařízení poskytuje péči lidem, kteří čekají na umístění svých blízkých v některém z přeplněných domovů pro seniory v Moravskoslezském kraji. A to i v případě, že by senior byl bezmocný a trpěl Alzheimerovou chorobou či jinou formou demence, která si vyžaduje celodenní péči.

18 EBM EXPERT BUILDING MANAGEMENT, s.r.o. EBM PARTNER a.s. GRANDPARK a.s. City Green Court, Hvězdova 1734/2c, Praha 4

EBMNEWS02. Aktuální dění ve skupině společností EBM

EBMNEWS02. Aktuální dění ve skupině společností EBM EBMNEWS02 Aktuální dění ve skupině společností EBM Úvodní slovo Vážení priatelia, znovu sa pripomíname s našim newsletterom, aby sme vás v krátkosti informovali o dianí v našich spoločnostiach EBM-Expert

Více

MasterCard česká centra rozvoje 2010

MasterCard česká centra rozvoje 2010 MasterCard česká centra rozvoje 2010 Projekty, které města nominovala na cenu MasterCard Award of Excellence 1 1 DEJTE NÁM ŠANCI POZNAT SVĚT (ORLOVÁ)... 5 2 LETNÍ REKREAČNÍ VÝCHOVNÝ TÁBOR... 6 3 INTEGROVANÝ

Více

TRANSFORMAČNÍ PLÁN ZÁMEK NOVÁ HORKA, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE. Řízená kopie elektronická Vydání: 1 Revize: 2 Strana 1 z 110

TRANSFORMAČNÍ PLÁN ZÁMEK NOVÁ HORKA, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE. Řízená kopie elektronická Vydání: 1 Revize: 2 Strana 1 z 110 TRANSFORMAČNÍ PLÁN ZÁMEK NOVÁ HORKA, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE Řízená kopie elektronická Vydání: 1 Revize: 2 Strana 1 z 110 Obsah 1. Základní údaje o zařízení...4 1.1 Identifikace zařízení...4 1.2 Poslání,

Více

Čtvrtletník akcionářů, zaměstnanců a partnerů Skupiny PSJ STAVÍME ADMINISTRATIVNÍ CENTRUM AVIATICA. Ročník XV. l červen 2014 l číslo 2

Čtvrtletník akcionářů, zaměstnanců a partnerů Skupiny PSJ STAVÍME ADMINISTRATIVNÍ CENTRUM AVIATICA. Ročník XV. l červen 2014 l číslo 2 LIDÉ & STAVBY Čtvrtletník akcionářů, zaměstnanců a partnerů Skupiny PSJ STAVÍME ADMINISTRATIVNÍ CENTRUM AVIATICA Ročník XV. l červen 2014 l číslo 2 PSJ ZMĚNILO BRNĚNSKOU KANCELÁŘ A PŘESTĚHOVALO SE DO BUDOVY

Více

STAVÍME KOLEM 2015 REZIDENČNÍ PROJEKTY KOMERČNÍ PROJEKTY HOTELOVÉ PROJEKTY PROJEKTOVÝ MANAGEMENT VÁS

STAVÍME KOLEM 2015 REZIDENČNÍ PROJEKTY KOMERČNÍ PROJEKTY HOTELOVÉ PROJEKTY PROJEKTOVÝ MANAGEMENT VÁS STAVÍME KOLEM 2015 REZIDENČNÍ PROJEKTY KOMERČNÍ PROJEKTY HOTELOVÉ PROJEKTY PROJEKTOVÝ MANAGEMENT VÁS Guy Kawasaki Nadšení je nejčistší formou prodeje. Nadšení dokáže proměnit lidské srdce, mysl a činy,

Více

Lidé & stavby. Rezidenční. další stavba v BB Centru. Čtvrtletník akcionářů, zaměstnanců a partnerů Skupiny PSJ. Ročník XVI. l červen 2012 l číslo 2

Lidé & stavby. Rezidenční. další stavba v BB Centru. Čtvrtletník akcionářů, zaměstnanců a partnerů Skupiny PSJ. Ročník XVI. l červen 2012 l číslo 2 Lidé & stavby Čtvrtletník akcionářů, zaměstnanců a partnerů Skupiny PSJ Rezidenční park BAAROVA další stavba v BB Centru Ročník XVI. l červen 2012 l číslo 2 Milí kolegové, přátelé, nedávno jsem se na

Více

Střednědobý plán rozvoje sociálních služeb správního obvodu ORP Šlapanice na období 2015 2018

Střednědobý plán rozvoje sociálních služeb správního obvodu ORP Šlapanice na období 2015 2018 Střednědobý plán rozvoje sociálních služeb správního obvodu ORP Šlapanice na období 2015 2018 3. komunitní plán ORP Šlapanice Projekt Komunitní plánování pro obec s rozšířenou působností Šlapanice CZ.1.04/3.1.03/97.00047

Více

STRATEGIE TRANSFORMACE SOCIÁLNÍCH SLUŽEB PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM V JIHOMORAVSKÉM KRAJI NA OBDOBÍ 2014 2020

STRATEGIE TRANSFORMACE SOCIÁLNÍCH SLUŽEB PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM V JIHOMORAVSKÉM KRAJI NA OBDOBÍ 2014 2020 STRATEGIE TRANSFORMACE SOCIÁLNÍCH SLUŽEB PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM V JIHOMORAVSKÉM KRAJI NA OBDOBÍ 2014 2020 1 OBSAH Předmluva... 3 Vysvětlení pojmů... 5 Úvod... 9 Právní a koncepční rámec...

Více

Obsah 1. ÚVODNÍ SLOVO 5 2. HISTORIE A SOUČASNOST 7. 2.1 Základní identifikační údaje společnosti 8. 2.2 Předmět podnikání 8

Obsah 1. ÚVODNÍ SLOVO 5 2. HISTORIE A SOUČASNOST 7. 2.1 Základní identifikační údaje společnosti 8. 2.2 Předmět podnikání 8 Výroční zpráva 2013 VÝROČNÍ ZPRÁVA 2013 / PODA A.S. Obsah 1. ÚVODNÍ SLOVO 5 2. HISTORIE A SOUČASNOST 7 2.1 Základní identifikační údaje společnosti 8 2.2 Předmět podnikání 8 2.3 Orgány společnosti a organizační

Více

HEJ ROP. Výroční DOSTUPNOST CENTER INFORMAČNÍ ZPRAVODAJ REGIONÁLNÍHO OPERAČNÍHO PROGRAMU JIHOZÁPAD

HEJ ROP. Výroční DOSTUPNOST CENTER INFORMAČNÍ ZPRAVODAJ REGIONÁLNÍHO OPERAČNÍHO PROGRAMU JIHOZÁPAD Výroční HEJ ROP INFORMAČNÍ ZPRAVODAJ REGIONÁLNÍHO OPERAČNÍHO PROGRAMU JIHOZÁPAD 2009 Vážení čtenáři, držíte v ruce výroční vydání bulletinu Regionálního operačního programu Jihozápad. ROP Jihozápad působí

Více

MONÍNEC JIŽ PODRUHÉ PATŘIL PSŮM

MONÍNEC JIŽ PODRUHÉ PATŘIL PSŮM / ročník VI. / číslo 2 / www.trigema.cz / Nové byty / Development / Realizace staveb / Facility / Stavebnictví / Cestovní ruch / Věda a výzkum PARK VĚDY BYL SLAVNOSTNĚ OTEVŘEN Dne 9. října 2014 byl slavnostně

Více

SENIOR LIVING. ledax. 11. 12. 11. 2008, Hradec Králové. III. ročníku konference

SENIOR LIVING. ledax. 11. 12. 11. 2008, Hradec Králové. III. ročníku konference ledax S B O R N Í K III. ročníku konference SENIOR LIVING 11. 12. 11. 2008, Hradec Králové Pod záštitou: RNDr. Petra Nečase, místopředsedy vlády a ministra práce a sociálních věcí Ing. Pavla Bradíka, hejtmana

Více

Autorský tým. Kontakt na zpracovatele: Žerotínova 1124/35, 130 00 Praha 3 telefon: +420 221 584 301 telefon: +420 221 584 302 fax: +420 221 584 319

Autorský tým. Kontakt na zpracovatele: Žerotínova 1124/35, 130 00 Praha 3 telefon: +420 221 584 301 telefon: +420 221 584 302 fax: +420 221 584 319 Autorský tým PhDr. Mgr. Ivo Říha (Nexia AP) Mgr. Miroslav Špaňhel (Nexia AP) Mgr. Vladimír Vojtěch (Nexia AP) PhDr. Martin Dohnal, PhD. (DHV CR) Bc. Petra Chvatíková (DHV CR) Ing. Jiří Vavřínek (DHV CR)

Více

Lanová dráha na Sněžku

Lanová dráha na Sněžku 2013 výroční zpráva Lanová dráha na Sněžku unikátní projekt v nejpřísněji chráněné zóně národního parku OBSAH 05 06 09 10 12 14 15 17 17 18 18 20 25 26 27 28 30 31 58 Představení společnosti Vize mise

Více

ABSTRAKT PROJEKTŮ. Projekty, které jsou navržené k podpoře: 8 Domov pro seniory Kaplice Podpora provozuschopnosti poskytované sociální služby

ABSTRAKT PROJEKTŮ. Projekty, které jsou navržené k podpoře: 8 Domov pro seniory Kaplice Podpora provozuschopnosti poskytované sociální služby ABSTRAKT PROJEKTŮ Opatření č. 1 Registrované služby dle zákona o sociálních službách, min. částka: 30.000,-, max. částka: 100.000,-, spoluúčast min.: 50% Projekty, které jsou navržené k podpoře: Č. Žadatel

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA 2004. N A D Ě J E Varšavská 37. občanské sdružení 120 00 Praha 2

VÝROČNÍ ZPRÁVA 2004. N A D Ě J E Varšavská 37. občanské sdružení 120 00 Praha 2 VÝROČNÍ ZPRÁVA 2004 N A D Ě J E Varšavská 37 občanské sdružení 120 00 Praha 2 Vy jste světlo světa. Nemůže zůstat skryto město ležící na hoře. A když rozsvítí lampu, nestaví ji pod nádobu, ale na svícen;

Více

Bankovní spojení: IČO: 75002779 e- mail:matejkova.m@domovzdirec.cz Komerční banka Jihlava tel: 561 111 301 Č. ú.: 19-4652330257/0100 561 111 302

Bankovní spojení: IČO: 75002779 e- mail:matejkova.m@domovzdirec.cz Komerční banka Jihlava tel: 561 111 301 Č. ú.: 19-4652330257/0100 561 111 302 Bankovní spojení: IČO: 75002779 e- mail:matejkova.m@domovzdirec.cz Komerční banka Jihlava tel: 561 111 301 Č. ú.: 19-4652330257/0100 561 111 302 Výroční zpráva Domova důchodců Ždírec 2014 Slovo ředitelky:

Více

Koncepce rozvoje sociálních služeb pro období 2013-2016

Koncepce rozvoje sociálních služeb pro období 2013-2016 Koncepce rozvoje sociálních služeb pro období 2013 2016 únor 2013 Název: Sídlo: IČ: 71197699 Právní forma: Zřizovatel: Datum vzniku: 1. 1. 2004 Zápis v OR: Domov důchodců Prostějov Nerudova 1666/70, 796

Více

Výroční zpráva neziskové organizace za rok 2014

Výroční zpráva neziskové organizace za rok 2014 Název a sídlo účetní jednotky: Pečovatelská služba OASA Opava o.p.s. Sídlo Poštovní 239 IČ: 26839857 DIČ: CZ26839857 Datum vzniku: 1.1.2005 Registrace: v rejstříku obecně prospěšných společností, vedeného

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA 2010 8. PROFIL SPOLEČNOSTI CZECH PROPERTY INVESTMENTS, A.S. Vyberte z následujících podkapitol: 8.1 Historie Společnosti CPI

VÝROČNÍ ZPRÁVA 2010 8. PROFIL SPOLEČNOSTI CZECH PROPERTY INVESTMENTS, A.S. Vyberte z následujících podkapitol: 8.1 Historie Společnosti CPI 8. PROFIL SPOLEČNOSTI CZECH PROPERTY INVESTMENTS, A.S. Vyberte z následujících podkapitol: 8.1 Historie Společnosti CPI 8.2 Portfolio Společnosti CPI 8.1 HISTORIE SPOLEČNOSTI CPI Společnost Czech Property

Více

Obsah. 3 4 6 9 10 12 12 13 14 15 16a 16a 18 18 18 20 20 25 28 32 33 33 34 36 38 38 38 38 38 39 39 39 40 46 48

Obsah. 3 4 6 9 10 12 12 13 14 15 16a 16a 18 18 18 20 20 25 28 32 33 33 34 36 38 38 38 38 38 39 39 39 40 46 48 Výroční zpráva 2006 Výroční zpráva 2006 Obsah 1. Skupina Czech Property Investments, a.s. (CPI Group)... 2. Přehled vybraných ukazatelů CPI Group... 3. Zpráva auditora o ověření výroční zprávy a zprávy

Více

Výroční zpráva. sociálních služeb Jindřichův Hradec. organizace zřizovaná Jihočeským krajem

Výroční zpráva. sociálních služeb Jindřichův Hradec. organizace zřizovaná Jihočeským krajem Výroční zpráva Centrum 2014 sociálních služeb Jindřichův Hradec organizace zřizovaná Jihočeským krajem Základní údaje organizace Název: Centrum sociálních služeb Jindřichův Hradec Sídlo: Česká 1175, 377

Více

Obsah: 1. Základní informace. 2. Poskytované sociální služby. 3. Úhrada za poskytované sociální služby v roce 2010

Obsah: 1. Základní informace. 2. Poskytované sociální služby. 3. Úhrada za poskytované sociální služby v roce 2010 Obsah: 1. Základní informace 1.1 Kontakty 1.2 Historie zařízení 1.3 Charakteristika organizace 1.4 Stěhování 2. Poskytované sociální služby 2.1 Domov pro osoby se zdravotním postižením 2.2 Chráněné bydlení

Více

Komunitní plán sociálních služeb pro území obce s rozšířenou působností Třeboň 2011 2014

Komunitní plán sociálních služeb pro území obce s rozšířenou působností Třeboň 2011 2014 Komunitní plán sociálních služeb pro území obce s rozšířenou působností Třeboň 2011 2014 Zpracovatel: Partneři projektu: Jihočeská rozvojová o.p.s. Riegrova 1756/51, 370 01 Č. Budějovice www.jr-spolecnost.cz

Více

Navýšení kapacity pobytových služeb pro osoby s chronickým duševním onemocněním a osoby ohrožené závislostí na návykových látkách

Navýšení kapacity pobytových služeb pro osoby s chronickým duševním onemocněním a osoby ohrožené závislostí na návykových látkách PRIORITY PRO CÍLOVOU SKUPINU OSOBY OHROŽENÉ SOCIÁLNÍM VYLOUČENÍM, OSOBY V KRIZI, ETNICKÉ MENŠINY Priorita 1 Podpora ambulantních a terénních služeb pro osoby bez přístřeší Opatření 1.1. Zřízení centra

Více

Aktualizovaný Komunitní plán sociálních služeb ORP Vodňany pro období 2013-2014. SWOT analýza a Strategická část

Aktualizovaný Komunitní plán sociálních služeb ORP Vodňany pro období 2013-2014. SWOT analýza a Strategická část Aktualizovaný Komunitní plán sociálních služeb ORP Vodňany pro období 2013-2014 V rámci veřejné zakázky Udržení procesů plánování sociálních služeb na území ORP Vodňany zakázky: Jihočeská rozvojová o.p.s.

Více

Střednědobý plán rozvoje sociálních služeb obce Chlebičov 2014-2017

Střednědobý plán rozvoje sociálních služeb obce Chlebičov 2014-2017 Střednědobý plán rozvoje sociálních služeb obce Chlebičov 2014-2017 Zpracováno v rámci projektu Sociální služby SOH spolufinancovaného z prostředků ESF prostřednictvím OP LZZ a státního rozpočtu ČR. Úvodní

Více

Studie proveditelnosti projektu Rekonstrukce Hotelu Sever na Společenské a turistické centrum Sever ve Cvikově

Studie proveditelnosti projektu Rekonstrukce Hotelu Sever na Společenské a turistické centrum Sever ve Cvikově Obsah 1. Úvodní informace 2 2. Stručné vyhodnocení projektu 3 3. Výchozí situace 5 4. Základní informace o projektu 11 5. Analýza trhu, odhad poptávky, marketingová strategie 16 6. Management projektu

Více

FORMULÁŘ ŽÁDOSTI Integrovaný plán rozvoje města

FORMULÁŘ ŽÁDOSTI Integrovaný plán rozvoje města FORMULÁŘ ŽÁDOSTI Integrovaný plán rozvoje města Integrovaný plán rozvoje města Atraktivní a konkurenceschopná IPRM Atraktivní a konkurenceschopná Evropská unie Evropský fond pro regionální rozvoj Partner

Více

Výroční zpráva za rok 2014

Výroční zpráva za rok 2014 Výroční zpráva za rok 204 být ohlášena krajské pobočce úřadu práce. Úřad má oprávnění kontrolovat využití příspěvku na péči, což znamená, že sleduje i kvalitu péče, takže by nemělo dojít například k zanedbání

Více