Základní škola a Mateřská škola Pohádka, Hradec Králové, Mandysova 1434 ŠKOLNÍ ROK 2011/2012

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Základní škola a Mateřská škola Pohádka, Hradec Králové, Mandysova 1434 ŠKOLNÍ ROK 2011/2012"

Transkript

1 Základní škola a Mateřská škola Pohádka, Hradec Králové, Mandysova 1434 ŠKOLNÍ ROK 2011/2012

2 Letošní školní rok byl zahájen ve čtvrtek 1.září Všichni žáci se již tradičně shromáždili se svými třídními učiteli před školou, poté odcházeli do budovy školy. Nejzvědavější byli jako vždy prvňáčci, kteří přišli se svými rodiči i prarodiči. Ti vešli do školy jako první, slavnostní nástup uzavřeli opět žáci 9.tříd. 2.září strávili žáci čtyři vyučovací hodiny se svými třídními učiteli a dostali první důležité informace. I.stupeň 1.A p.linhartová 1.B p. Marečková 2.A p.samková 2.B p.berková 3.A p.hartmanová 3.B p.černá 4.A p.záňová 5.A p.grygerová Letošní třídy a třídní učitelé Netřídní učitelky: Jitka Comorková - ZŘŠ, Marie Bartošová, Školní družina: paní vychovatelky Helena Malá, Helena Štefková, Marie Bartošová, Kateřina Kutíková a Lydie Bayerová

3 II.stupeň 6.A p. Krajáková 6.B p. Kosinová 7.A p.součková 7.B p.strnadová 8.A p.hejcmanová 8.B p.hušek 9.A p.vychopeňová Na 2. stupni vyučovali také ředitel školy pan Jan Faltýnek, zástupkyně 2. stupně paní Renata Vychopeňová a paní učitelky Milada Růžičková, Daniela Toulová a Zdeňka Floriánová. Žáci i letos užívali zasloužené prázdniny Prázdniny: podzimní a vánoční pololetní jarní velikonoční Třídní schůzky se konaly a Na 2. stupni se také konaly již zaběhnuté konzultace.

4 Metodické orgány MS 1.třídy p.linhartová MS 2.třídy p.samková MS 3.třídy p.hartmanová MS 4.třídy p. Záňová MS 5.třídy p.grygerová PK Čj p.krajáková Cj p.kosinová Ch-Př p.floriánová Pč p.bartošová M-F-Inf p.růžičková (Vychopeňová) TV p.hušek Z - D p.strnadová Ov-Rv p.hejcmanová Hv-Vv p.toulová Kabinety a sbírky: I.stupeň: Čj M Př,Vl Pč,Vv,Hv TV II.stupeň: Čj Cj Ov Z M Př Ch,F Hv Vv Pč-dílny -pozemky Tv Vp Ck-Rv Av-centrum Av-sklad ŠD D-Z p.berková p.bartošová p.hartmanová p.štefková p.linhartová p.krajáková p.kosinová p.hejcmanová p.strnadová p.růžičková p.hušek p.floriánová p.toulová p.toulová p.vychopeňová p.bartošová p.růžičková p.hejcmanová p.hejcmanová p.vychopeňová p.samková p.kutíková p.strnadová

5 Inventarizační komise: vedoucí p.kutíková Funkce učitelů Školní pozemek p.bartošová Školní hřiště p.růžičková Tělocvičny p.hušek Sklad CO, preventista PO p.trnka technik BOZP Žákovská knihovna I.st. p.linhartová II.st. p.součková Výzdoba ZŠ p.hartmanová, Toulová, Malá Zdravotník I.st.,II.st. p.růžičková MaK, šk. potřeby p.záňová Učebnice I.st. p.grygerová II.st. vedoucí předmětových komisí Metodické příručky I.st.p.Berková Kronika p.součková Zápisy z porad p.součková Péče o květiny U 1 p.bartošová U 2 +hala p.bartošová Koordinátor prevence soc.pat.jevů p.hejcmanová Koordinátor EVVO p.hušek Sběr p.rozdoslká Koordinátorky ŠVP p.berková, Součková Koordinátorka ICT p.vychopeňová Odborné učebny + místnosti Chemie Fyzika Přírodopis Počítačová učebna Hudební výchova I. a II. Jazyková učebna 2.p. U2 Interaktivní učebna 1 Interaktivní učebna 2 Cvičná kuchyň Herny ŠD Sborovna-velká p.floriánová p.floriánová p.hušek p.vychopeňová p.štefková, Toulová p.kosinová p. Comorková p. Krajáková p.krajáková vychovatelky ŠD p.štefková

6 -malá p.samková Keramická dílna p.malá Vv učebna p.toulová Zeměpis p. Strnadová M učebna p. Růžičková Čj učebny P. Hejcmanová, p.součková Z učebna p. Strnadová

7 ZÁŘÍ Třídní schůzky Hned na začátku školního roku předávali učitelé první informace o všem potřebném na prvních třídních schůzkách.v úterý 6.9. se sešli rodiče dětí 1. tříd a ve čtvrtek 8.9. rodiče ostatních dětí 1. i 2. stupně. V tento den proběhlo též první jednání Klubu přátel školy o.s. Mistrovství Evropy se v Chorvatsku uskutečnilo mistrovství Evropy v mažoretkovém sportu. Naše žákyně se v rámci týmu juniorek umístily na 4.místě se skladbou Pekelný rej. Gratulujeme Kateřině Mikešové, Michaele Poláčkové a Karolíně Doubkové. Cycling Cup V pátek jsme se zúčastnili cyklistických závodů na stadionu v Malšovicích. Od školy jsme odjeli všichni na kolech za doprovodu Městské policie. Za vydatné pomoci učitelů byli závodníci seřazeni do pětic a odjeli kvalifikaci. V každé kategorii startovali 2 kluci a 2 děvčata Nejúspěšnější si pak zazávodili o kvalitní ceny. Z naší školy do finále postoupili Míša Krausová, Johanka Bernardová, Kristýna Pavlová, Vojta Nosek, Natálka Krieschová. Velká pochvala patří všem zúčastněným - od nejmenších: Barbora Suchá, Matěj

8 Střihavka, Karolína Součková, Kristýna Hejcmanová, René Štrof, Matěj Jedlička, Filip Cermánek, Veronika Kotizová, Veronika Samková, Dana Paličková, Marek Šimák, Vojta Jedlička, Tereza Holá, Jakub Minář, Patrik Karlíček, Jiří Masařík a Tomáš Repák. Kino se ŠD navštívily děti s družinou filmové představení V peřině. Představení se všem moc líbilo.

9 13.sportovně pracovní den Již po třinácté si děti ze druhého stupně místo sešitů a učebnic vzali do školy sportovní a pracovní oblečení. Babí léto umožnilo hladký průběh již tradiční akce. Cílem sportovně pracovního dne bylo opět trochu práce a moře sportu a zábavy. Žáci deváté třídy se chopili organizace, kluci a holky ze šestých, sedmých a osmých tříd si 120 minut zasportovali v jiných kolektivech než při tělesné výchově, nabídka sportů byla pestrá - kopaná, volejbal, basketbal, přehazovaná a brandball. Pracovní část pak tvořilo 60 minut práce.

10 Sběr elektrozařízení I letos se po celý rok na škole sbíralo drobné elektrozařízení. Sběrné kontejnery byly přistaveny po celou dobu sběru u vchodu do jídelny a do školky. Jednorázově pak vypsala firma ASEKOL soutěžní akci, při níž škola mohla odevzdávat i větší elektroniku, včetně elektroniky bílé ( kuchyňské ). Nasbírané kilogramy byly převedeny na body a z katalogu následně vyměněny za učební pomůcky. ŘÍJEN ŠD na dětském hřišti I prvňáčci a druháci si chodili hrát se školní družinou na krásné nové hřiště u MŠ Pohádka. Moc se jim tam líbilo.

11 Přespolní běh Chtěli jsme vyhrát a vyhráli jsme. Za krásného počasí se v úterý uskutečnilo okresní kolo v přespolním běhu. Závod se běžel již tradičně v lesoparku u ZŠ Horákova. V kategorii 6.-7.třída hoši - jsme obhajovali první místo a podařilo se. Nastoupili kluci Honza Gebrt, Martin Bartoš, Michal Volánek, Vojta Jedlička a Daniel Karlík. Potěšující je, že se nám podařilo obsadit všechny kategorie, hlavně dívčí. Michaela Krausová navíc dosáhla krásného úspěchu - doběhla na druhém místě. Sbíráme kaštany a žaludy V termínu od do přinášely děti žaludy a kaštany, které během podzimu nasbíraly. I letos si jich myslivci odvezli několik pytlů. V zimě pak tyto plody poslouží jako krmení pro lesní zvěř. Prodloužené podzimní prázdniny Protože vyhlásil ředitel školy na dny volné dny, prodloužily se žákům podzimní prázdniny na celý týden, a to od do

12 Děti dětem Žáci naší školy se pod vedením p.uč. Mgr. Jany Součkové "podíleli" na Expedici do severního Japonska poničeného vlnou tsunami. Účast žáků spočívala ve vytvoření balíčku pro děti v Japonsku. Balíčky od českých žáků obsahovaly hračku, školní potřeby, fotografii a vzkaz dětem. Během dvou dnů navštívila celosvětová humanitární služba Oneness-Heart-Tears and Smiles 6 škol a jedno provizorní ubytování ve třech městech v prefektuře Miyagi, kde malé dárky od českých dětí předala.

13 LISTOPAD Volby do Školské rady Ve čtvrtek se konaly volby do školské rady. Z řad rodičů byli zvoleni pan Karel Hofman a Ing. Jan Pospíšil. Z pedagogických pracovníků Mgr. Jana Krajáková a Mgr. Alena Samková. Testování SCIO Žáci devátého ročníku byli přihlášeni k online testování z předmětů český jazyk, anglický jazyk, matematika a obecné studijní předpoklady. V pondělí 14. listopadu 2011 proběhlo od 8:00 hodin testování z českého jazyka a obecných studijních předpokladů. V úterý 15. listopadu 2011 pak testy z anglického jazyka a matematiky. Všichni žáci se do testování zapojili s plným nasazením, protože testování SCIO hodně napoví před přijímacími zkouškami.

14 Florbal - kluci 6.-7.třída Dlouhodobá práce slavila úspěch, kluci ze 6.a 7.tříd postoupili na turnaji do okresního finále. O postup se zasloužili David Košťál, Vojta Jedlička, Martin Bartoš, Michal Zvolánek, Tomáš Skibík, Radek Lhotka a Lukáš Štěpán. Florbal dlouhodobě patří k úspěšným sportům na naší škole. Vysoká výkonnost díky kroužkům ŠSK a úzké spolupráci s florbalovým oddílem FBC HK nám umožňuje být obávaným soupeřem na každém florbalovém turnaji v každé věkové kategorii. Florbal kluci 6.-7.tř. - 3.místo v okrese Hradec Králové Ani v okresním kole, které se konalo v Předměřicích, se naši kluci neztratili. Jejich výkon charakterizoval pan Martin Hušek, učitel a trenér v jedné osobě, slovy klasika : "Jak lvové bijem " ne o mříže, ale o bránu. Mandyska si zajistila třetí místo v turnaji. Družstvo hrálo ve složení Radek Lhotka, Lukáš Štěpán, Tomáš Skibík, Michal Zvolánek, Martin Bartoš, Jan Rychtecký, Marek Šimák, Vojta Jedlička. Naším nejlepším hráčem byl golman Radek Lhotka.

15 První zápis nanečisto Ve čtvrtek se konal první zápis nanečisto - Koulelo se, koulelo...

16 Draci - dinosauři 22. listopadu byla v hale základní školy zahájena výstava Draci - dinosauři, Děti od mateřské školy vyráběly draky z keramiky, papíru nebo je kreslily či malovaly. Nejlepší práce byly vyhodnoceny a oceněny.

17 Nečekaný a krásný úspěch Ve čtvrtek se na Základní škole Milady Horákové konal turnaj ve florbalu - Orion cup. Dívky 8. a 9. tř. vyhrály a postoupily do krajského kola, které se uskuteční v Jičíně. Društvo hrálo ve složení: Tereza Holá, Barbora Blažková, Hana Rejzková, Lenka Jirušová, Michaela Krausová, Nikola Bělová, Pavlína Podzimková, Is Zorigt a Lucie Hofmanová. Výsledky školního kola dějepisné olympiády 30. listopadu se žáci 8. a 9. tříd zúčastnili školního kola dějepisné olympiády, která prověřila znalosti z historie nejen české. Žákům se dařilo. 1.místo obsadila Hana Rejzková z 9.A a postoupila do okresního kola. Na 2.místě skončil David Kremeník z 8.B, 3.-4.místo obsadili Lenka Jirušová a Jan Stejskal z 9.A.

18 PROSINEC Den otevřených dveří a vánoční výstava Ve čtvrtek se od 8.00 do hodin konal na naší škole již tradiční a oblíbený Den otevřených dveří. A tak již od půl osmé přicházeli rodiče, aby využili příležitost a podívali se, jak se jejich děti snaží při výuce ve třídách. Po celý den probíhala v hale školy vánoční prodejní výstava prací žáků.

19 Zápis nanečisto - O Popelce Součástí Dne otevřených dveří a vánoční výstavy byl také další Zápis nanečisto. Tentokrát se budoucí prvňáčci ocitli v pohádce O Popelce. Pythagoriáda Na začátku prosince se konalo školní kolo Pythagoriády. Celkem soutěžilo 6 dětí pátých tříd, 22 ze šestých tříd, 11 žáků ze sedmých a 10 z osmých tříd. Postup do okresního kola byl dán počtem získaných bodů. Postoupili: Jan Pospíšil s 12 body, Kristýna Hofmanová s 10 body, Vilém Koleček s 9 body a Jana Kubíčková s 11 body.

20 Olympiáda v českém jazyce Ve školním kole Olympiády v českém jazyce prokazovalo své znalosti a důvtip 14 žáků 9. tříd. Nejvíce bodů získala Monika Věříšová z 9.A, na druhém místě skončila Veronika Janečková rovněž z 9.A. Obě dívky postoupily do okresního kola. Vánoční turnaj V sobotu se sešli někteří žáci a jejich rodiče, aby se utkali ve stolním tenise. Boj to byl urputný. Absolutními vítězi vánočního turnaje se stali Jakub a Miloš Hrdinovi. Pohádkové leporelo Žáci 2.A a 2.B se ve školní družině zapojili do výtvarné soutěže o nejhezčí pohádkové leporelo. Dne proběhlo v muzeu Východních Čech vyhlášení vítězů a odměnou bylo loutkové představení O Zlatovlásce.

21 Vánoce 2011

22 LEDEN Den otevřených dveří Ve čtvrtek se konal na naší škole den otevřených dveří pro rodiče a děti budoucích prvních tříd. Od 16 hodin byl pro děti připraven poslední Zápis nanečisto.

23 Lyžák ve Vítkovicích

24 Zápis dětí do 1.tříd V pátek a v sobotu proběhl na naší škole zápis dětí do prvních tříd. Naše škola nabízí vedle příjemného prostředí a prostorných tříd řadu dalších výhod. Nízký počet žáků ve třídách umožňuje individuální přístup k dětem, intenzivně se věnujeme mimořádně nadaným dětem a žákům s poruchami učení. Od prvního ročníku mají děti ve škole hodinu anglického jazyka a etické výchovy. Do široké nabídky mimoškolních aktivit patří kroužky keramiky, sportovních her, florbalu, aerobiku, výtvarný a hudební kroužek. Přímo v areálu školy je tartanový atletický ovál a krásné travnaté hřiště. Součástí školy je mateřská škola Pohádka. Zaměstnané maminky ocení otevírací dobu školní družiny od 6:00 do 17:00 hodin. Vysvědčení V úterý dostávali žáci pololetní vysvědčení. Asi nejvíce nemohly tento den dospat děti v prvních třídách. Svá první vysvědčení očekávali někteří s obavou, někteří s radostí. Všichni se ale určitě těšili na pololetní prázdniny, které vyšly tento rok na pátek

25 ÚNOR Přijímačky nanečisto z matematiky Ve čtvrtek proběhly na naší škole přijímačky nanečisto z matematiky. Žáci měli možnost prověřit své znalosti a do těch skutečných přijímacích zkoušek doplnit, co ještě neumí. Nejúspěšnější byla Veronika Janečková, která získala 37 bodů z 49 možných. Sbírka školních potřeb pro africké školáčky I na naší škole proběhla tato sbírka a to pod záštitou paní vychovatelky Lydie Řehořové

26 Dějepisná olympiáda - okresní kolo 10.února se uskutečnilo okresní kolo Dějepisné olympiády. Naši školu reprezentovala žákyně 9.A Hanka Rezková, která získala 3.místo a bude naši školu reprezentovat v krajském kole této soutěže. Zeměpisná olympiáda Školní kolo se konalo 10.února a zúčastnilo se ho 34 žáků ve třech kategoriích. V kategorii 6. tříd našlo odvahu soutěžit 8 žáků, v kategorii 7. tříd také 8 žáků a nejpočetnější byla kategorie 8.a 9. tříd, kde změřilo své znalosti 18 žáků. 1.místo v jednotlivých kategoriích získali: Tomáš Tengler, Jan Gebrt a Jana Kubíčková a postupují do okresního kola.

27 A opět přijímačky nanečisto Tentokrát z českého jazyka. Proběhly pro zájemce z řad žáků 9.A a zúčastnilo se jich 18 žáků. Přihlášení si sami zvolili jednu z variant, která měla prověřit jejich znalosti. Varianta A byla náročnější, varianta B jednodušší. Nejúspěšnějšími řešiteli varianty A se stali Jakub Šoltys, Monika Věříšová, a Tomáš Repák. Variantu B s nejvyšším bodovým ohodnocením absolvovali Pavlína Podzimková, Danilel Dostálek a Nikola Bělová. Podpora EVVO projektů na škole V měsíci únoru dočerpala naše škola finanční prostředky z grantu města Hradec Králové, odboru životního prostředí. Finanční prostředky mířily na údržbu venkovního areálu - projekty Park uprostřed sídliště a K opeřencům jsme přátelští, pomáhaly rozvíjet návyky v oblasti třídění odpadů a šetření energií - projekt EKO dveře a materiálně byl připraven jarní projekt pro děti z první třídy - Školka stromů. V neposlední řadě byla dopřána odborná údržba sadě školních mikroskopů.

28 BŘEZEN Biologická olympiáda - školní kolo kategorie 6.-7.třída Celkem šest žáků se opřelo do jednotlivých úkolů biologické olympiády. Účastníky čekal teoretický test, poznávání živočichů, rostlin a hub a laboratorní práce, ve které se důkladně seznámili s 5 předloženými plody. Na prvním místě se umístil Jan Gebrt ze 7.B s úspěšností 96%, na druhém místě Zuzana Špásová z 6.B s úspěšností 63% a třetí místo obsadila Kristýna Doležalová z 6.A, úspěšnost 50%. Honza se Zuzkou postupili do okresního kola. Florbal - chlapci 6.-9.tříd Družstvo ve složení Tomáš Repák, Jan Masařík, Michal Šumbera, Adam Staněk, Michal Šmied, Radek Svoboda, Martin Vírava, Martin Bartoš a Radek Lhotka se utkali 7.3. O POHÁR MINISTRA ŠKOLSTVÍ. Turnaj byl pro nás sice vydařený po herní stránce, ale bohužel méně vydařený po stránce výsledků. Přesto si všichni zahráli a odjížděli s heslem není důležité zvítězit, ale

29 Jarní zpívání - první stupeň Nebylo náhodou, že děti prvního stupně vítaly jaro právě první jarní den. Sešly se v hudebně školy, aby si zazpívaly spoustu písniček nejen o jaru. Sbírka pro africké školáčky V pátek děti ze ŠD navštívily ordinaci paní doktorky MUDr. Řehořkové, kde jí předaly velké množství sesbíraných školních aktovek, baťohů, brašen, sešitů, papírů, pravítek, vodových barev, štětců, omalovánek, desek, penálů, pastelek, tužek, propisek, kříd.. Paní doktorka dětem vyprávěla o škole a o dětech, ke kterým vybrané školní potřeby poputují. Poutavé vyprávění doplnila promítáním fotografií. Děti se dozvěděly v jakých podmínkách africké děti žijí, kolik zpravidla mívají sourozenců, s jakými nemocemi se potýkají a jak je to s úrovní tamější zdravotní péče, jaké je poslání humanitárních lékařů, kdo jsou to šamani apod. Mohly si také prohlédnout hračky afrických dětí, vyrobené z rákosu a semen různých plodů, které jim paní doktorka přinesla ukázat. Hračky - tak jak je známe my - africké děti vůbec neznají. Například místo míče používají na kopání smotané hadry.

30 Okresní kolo - zeměpisná olympiáda Soutěže se účastnilo 22 žáků a naši žáci se neztratili a byli velmi úspěšní. V kategorii 6.tříd se Jana Kubíčková ze 6.B umístila na 2.místě a postoupila do krajského kola. Viktorie Haitová ze 6.A skončila na pěkném šestém místě v konkurenci 17 žáků. V kategorii 7.tříd Jan Gebrt ze 7.B obsadil 1.místo a též postoupil do krajského kola, výborného umístění dosáhl i Radek Lhotka ze 7.B, který skončil na 3.místě. V kategorii 8. a 9.tříd soutěžilo 25 žáků a naši zástupci Tomáš Tengler skončil na 9.místě, Tomáš Berger na 24.místě. Návštěva ze Slovenska Ve dnech 15.a 16. března jsme v naší škole přivítali návštěvu ze slovenské školy Jozefa Gregora Tajovského z Banské Bystrice, se kterou bychom v budoucnosti rádi navázali bližší spolupráci.

31 Okresní kolo Pythagoriády 27. března se konalo na ZŠ Milady Horákové okresní kolo Pythagoriády žáků 5.tříd. Žáci naší V.A byli velmi úspěšní. Honza Pospíšil a Vilém Koleček se umístili v čele na 1-5.místě. Jediná dívka Kristýna Hofmanová byla čtrnáctá. DUBEN Klokan V úterý se žáci a žákyně naší školy účastnili matematické soutěže Klokan. Soutěž byla rozdělena do několika kategorií. Kategorie Cvrček měla 31 zájemců, Klokánek 16, Benjamín 31 a Kadet 12. Nejúspěšnější v nejmladší kategorii byli Řečínská, Udžal a Kraus ze 3. třídy, v Klokánku Pospíšil, Koleček a Hofmanová z 5. třídy, Benjamíni Gebrt, Lhotka a Perglerová ze 7.třídy, v Kadetu se mezi Jedličku a Repáka dostal na druhé místo osmák Samek. Noc s Andersenem Noc s Andersenem je oslavou Mezinárodního dne dětské knihy, který se slaví 2. dubna, v den narození známého dánského pohádkáře Hanse Christiana Andersena a koná se za

32 účelem podpory dětského čtenářství. Ta letošní byla již dvanáctá a proběhla v pátek 30. března I naši žáci prožili ve školní družině noc strávenou s knížkami a pohádkami. A jak ta naše kouzelná pohádková noc vypadala? Prohlédněte si fotografie a posuďte sami.

33 Velikonoční turnaj - florbal Kluci z druhých až pátých tříd navštívili florbalový turnaj, který pořádala ZŠ Kukleny.Mandyska byla pořadatelem Vánočního turnaje, ZŠ Kukleny nás na oplátku pozvala na turnaj Velikonoční. Kopaná - COCA COLA CUP Družstvo ve složení Dan Dostálek, Tomáš Repák, Adam Staněk, Míša Krausová, Tomáš Berger, Michal Šmied, Vojta Šubrt, David Kremeník, Radek Lhotka, Martin Vírava, Martin Bartoš, Vojta Jedlička, Owis Alkorbani a Michal Zvolánek se po dvouleté odmlce opět zúčastnili turnaje v kopané pro žáky 6.-9.tříd - COCA COLA CUP. Potěšující bylo, že jsme na škole dokázali postavit celou jedenáctku z profesionálů. Biologická olympiáda - okresní kolo Výrazný úspěch reprezentantů Mandysky Letos se stala biologická olympiáda obsahově nejtěžší olympiádou. Každý účastník okresního kola musel úspěšně vyplnit teoretický test, poznat 15 rostlin a 15 živočichů. Praktickou a teoretickou dovednost prezentovat během laboratorní práce a předem vypracovat teoretický úkol. Naše reprezentace byla velmi úspěšná. Honza Gebrt ze 7.třídy se stal celkovým vítězem. Vysokých bodů dosahoval ve všech částech olympiády. Naprosto dominoval v poznávání rostlin a živočichů. Na 15.místě z 34 účastníků se umístila Zuzana Špásová z šesté třídy.

34 Výtvarná soutěž "Se strážníkem ve městě, cítíme se bezpečně"

35 Mc Donald s cup - fotbal 1.-3.třída a 4.-5.třída Mladší kategorie sehrála svůj turnaj 17.4.na ZŠ Mandysova. Čekaly na nás tři zápasy. Naším nejlepším hráčem byl Matěj Jedlička. Družstvo hrálo ve složení Matěj Jedlička, Radek Zezulka, René Štrof, Marek Udržal, David Janča, Adam Řehák, Jan Maruščák, Marián Smolka, Jiří Střihavka. Starší kluci nastoupili na umělé trávě ZŠ Horákova. Na vytouženou bednu nakonec družstvo ve složení Jan Pospíšil, Jarda Bleha, Jan Tengler, Josef Kárník, Vojta Nosek, Michal Bouška, Jakub Weisser, Jakub Hrdina, Filip Hron, Michal Šmied vystoupilo. Krajské kolo zeměpisné olympiády Výborným úspěchem skončilo letošní krajské kolo zeměpisné olympiády, kdy oba naši žáci obsadili skvělá místa ve svých kategoriích. V kategorii 6.tříd - Jana Kubíčková ze 6.B získala 3.místo, v kategorii 7.tříd - Jan Gebrt ze 7.B získal 2.místo.

36 Florbal dívky, Jičín KVĚTEN Bánská Bystrica Ve dnech května 2012 proběhla návštěva partnerské školy v Bánské Bystrici. Schůzky zástupců obou škol byly směřovány k přípravě vzájemné návštěvy pedagogů a následného výměnného pobytu pro žáky.

37 Malá kopaná třída Družstvo chlapců ve složení Radek Lhotka, Martin Bartoš, Martin Vírava, Lukáš Štěpán, Michal Zvolánek, Marek Vávra, Owis Alkorbani, Vojta Jedlička se zúčastnilo okresní finále turnaje v Chlumci nad Cidlinou, kde obsadilo 2.místo. Sbíráme knoflíky! Naše škola se zapojila do soutěže, v níž šlo o to sesbírat co nejvíce knoflíků. Tato sbírka nebyla bezúčelná. Děti se při ní pobavily a také, a to bylo mnohem důležitější, pomohly handicapovaným dětem, pro které byl určen výtěžek z aukce zajímavých předmětů, do které různými věcmi přispěly i známé osobnosti. Atletika - pohár rozhlasu I letos jsme se zúčastnili tradičních a prestižních atletických závodů. Sestava družstva nás dovedla až ke třetímu místu v kategorii 6.-7.třída. Třetího místa dosáhl Honza Gebrt v běhu na jeden kilometr. Martin Vírava se umístil na druhém místě v závodě ve skoku za 479cm. Ve skoku vysokém 145cm pomohlo Christiánu Fišerovi k druhému místu.

38 Koncert pro maminky Již tradiční Koncert ke Dni matek se konal ve čtvrtek 17. května. Děti si opět připravily pro své maminky k jejich svátku plno písniček, básniček a jiných přání.

39 Plavání - Hradecké sportovní hry Naši žáci Johana Bernardová, Hana Rejzková, Kateřina Mikešová, Jana Kubíčková, Kateřina Hušková, Václav Jedlička, Tomáš Repák, Vojta Jedlička, Martin Bartoš se i letos zúčastnili Hradeckých sportovních her v plavání. V konkurenci 16 škol bylo naším cílem 10.místo...a byli jsme desátí. Již dávno je pryč doba, kdy jsme ve svém středu měli děti z hradeckého plaveckého oddílu. Našich 9 členů družstva však byly šikovné děti a do boje šly s nezměrnou bojovností a nasazením. ČERVEN Nádherný úspěch sedmáků Výborný výsledek v soutěži ODZNAK VŠESTRANNOSTI OLYMPIJSKÝCH VÍTĚZŮ poslal naše kluky a děvčata do krajského kola, kde jsme skončili na 2. místě a naši 3 kluci vystoupili na stupně vítězů v soutěži jednotlivců.

40 Pětiboj v pátek V pátek plnily děti ze tříd disciplíny ODZNAKU VŠESTRANNOSTI OLYMPIJSKÝCH VÍTĚZŮ. Kluci a děvčata z deváté třídy zorganizovali stejně jako vloni soutěže na našem školním hřišti v disciplínách trojskok, švihadlo, hod medicinbalem, lehy sedy a dribling. Nejlepší kluci a holky z každého ročníku čekala malá odměna.

41 Aktovky pro africké školáčky Sbírka školních a sportovních potřeb pro africké školáčky nekončí. Bude pokračovat i v novém školním roce. Rozloučení s devítkou V úterý 26. června 2012 proběhlo od hodin v areálu školy slavnostní rozloučení se žáky 9. ročníku a pasování předškoláků na školáky. Součástí akce bylo i vyhodnocení nejlepších žáků školy. Slavnostního rozloučení se zúčastnili žáci školy, učitelé a desítky rodičů. KONEČNĚ PRÁZDNINY

A jdeme do posledního čtvrtletí školního roku 2008/2009!! Fotografie z vítání malých občánků na olomoucké radnici dne 4.4.2009

A jdeme do posledního čtvrtletí školního roku 2008/2009!! Fotografie z vítání malých občánků na olomoucké radnici dne 4.4.2009 A jdeme do posledního čtvrtletí školního roku 2008/2009!! Fotografie z vítání malých občánků na olomoucké radnici dne 4.4.2009 Hudební pásmo nacvičil Mgr.Roman Drápal s dětmi Pondělí 13.dubna Pondělí velikonoční

Více

Program školního roku

Program školního roku Program školního roku SOUTĚŽE A PROJEKTY : 2015 2016 Projekt Čtení pomáhá Prohlubování projektu etické výchovy do výuky Nadační fond Dětský čin roku Výtvarné soutěže okresního, krajského i celostátního

Více

ORGANIZACE ŠKOLNÍHO ROKU 2015-16

ORGANIZACE ŠKOLNÍHO ROKU 2015-16 ORGANIZACE ŠKOLNÍHO ROKU 2015-16 Školní rok 2015-2016 začíná v úterý 1.září 2015 první pololetí bude ukončeno ve čtvrtek 28.ledna 2016 druhé pololetí bude ukončeno ve čtvrtek 30. Června 2016 Prázdniny

Více

Základní škola a Mateřská škola Pohádka, Hradec Králové, Mandysova 1434 ŠKOLNÍ ROK 2015/2016

Základní škola a Mateřská škola Pohádka, Hradec Králové, Mandysova 1434 ŠKOLNÍ ROK 2015/2016 Základní škola a Mateřská škola Pohádka, Hradec Králové, Mandysova 1434 ŠKOLNÍ ROK 2015/2016 Letošní školní rok byl zahájen v úterý 1. září 2015. 2. září strávili žáci jako obvykle čtyři vyučovací hodiny

Více

Program školního roku 2014 2015

Program školního roku 2014 2015 Program školního roku 2014 2015 SOUTĚŽE A PROJEKTY : Projekt Čtení pomáhá Prohlubování projektu etické výchovy do výuky Výtvarné soutěže okresního, krajského i celostátního významu Školní pěvecká soutěž

Více

Účast na sportovních akcích ZŠ ZAŠOVÁ (září-listopad)

Účast na sportovních akcích ZŠ ZAŠOVÁ (září-listopad) Účast na sportovních akcích ZŠ ZAŠOVÁ (září-listopad) -Počátkem září proběhlo REPUBLIKOVÉ FINÁLE OVOV (odznaku všestrannosti olympijských vítězů) v Praze, kde se probojovala Markéta Camfrlová, která se

Více

Veliký zájem o školní kolo biologické olympiády

Veliký zájem o školní kolo biologické olympiády Veliký zájem o školní kolo biologické olympiády Koncem února proběhla školní kola biologické olympiády i na naší škole. Zejména o kategorii B byl mimořádný zájem. Studenti tradičně změřili své síly v testu

Více

dlouhodobé absenci ŘŠ zastupuje tuto Mgr.M. Macháčková Mgr. Marie Macháčková L. Hrdličková - smluvně

dlouhodobé absenci ŘŠ zastupuje tuto Mgr.M. Macháčková Mgr. Marie Macháčková L. Hrdličková - smluvně Organizační zabezpečení školního roku 2015/2016 Charakteristika školy : 3. třídy a 1 oddělení ŠD l. Žáci a) počet žáků 39 b) počet tříd I. st. 3 c) počet oddělení ŠD 1 d) průměr žáků na třídu 13,00 2.

Více

Základní škola a Mateřská škola Pohádka, Hradec Králové, Mandysova 1434 ŠKOLNÍ ROK 2013/2014

Základní škola a Mateřská škola Pohádka, Hradec Králové, Mandysova 1434 ŠKOLNÍ ROK 2013/2014 Základní škola a Mateřská škola Pohádka, Hradec Králové, Mandysova 1434 ŠKOLNÍ ROK 2013/2014 Letošní školní rok byl zahájen v pondělí 2. září 2013. 3. září strávili žáci čtyři vyučovací hodiny se svými

Více

Okresní kolo soutěže Odznak všestrannosti olympijských vítězů

Okresní kolo soutěže Odznak všestrannosti olympijských vítězů Okresní kolo soutěže Odznak všestrannosti olympijských vítězů Za výborné výkony ji získali: ročník 2004 Tomáš Trunda 1. místo ročník 2003 Vojta Procházka 3. místo Tomáš Strachota 2. místo Honza Trunda

Více

RÁMCOVÝ PLÁN PRÁCE ŠKOLNÍ ROK 2013-2014

RÁMCOVÝ PLÁN PRÁCE ŠKOLNÍ ROK 2013-2014 ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA, POLICE NAD METUJÍ RÁMCOVÝ PLÁN PRÁCE ŠKOLNÍ ROK 2013-2014 Porady, pedagogické rady, třídní schůzky Provozní porady 1. a 2. stupeň 1. pololetí 2. pololetí 09. 09. 2013 03.

Více

Roční plán akcí 2014/2015

Roční plán akcí 2014/2015 Základní škola Staňkov, okres Domažlice, příspěvková organizace Komenského 196 345 61 Staňkov Roční plán akcí 2014/2015 Pedagogické rady, provozní porady, informační schůzky pro rodiče, schůzky předmětových

Více

Co nás čeká v měsíci LEDNU?

Co nás čeká v měsíci LEDNU? Co nás čeká v měsíci LEDNU? 4.1. se vrátíme zpět do lavic každé pondělí budeme jezdit na plavání 12.1. vystoupí divadelní kroužek pro rodiče od 15:45 v I. třídě 12.1. po představení od 16:00 třídní schůzky

Více

Organizace školního roku 2015/2016

Organizace školního roku 2015/2016 Organizace školního roku 2015/2016 Důležité termíny školního roku 2015/2016 Událost Den v týdnu Termín Zahájení školního roku úterý 1.9. 2015 Podzimní prázdniny čtvrtek - pátek 29.10., 30.10. 2015 Vánoční

Více

d) průměr žáků na třídu 12,00 2. Zaměstnanci školy a) pedagogičtí pracovníci ( PP) 6 b) nepedagogičtí pracovníci (NP) 4 Mgr. A.

d) průměr žáků na třídu 12,00 2. Zaměstnanci školy a) pedagogičtí pracovníci ( PP) 6 b) nepedagogičtí pracovníci (NP) 4 Mgr. A. Organizační zabezpečení školního roku 2017/2018 Charakteristika školy : 3. třídy a 1 oddělení ŠD l. Žáci a) počet žáků 36 b) počet tříd I. st. 3 c) počet oddělení ŠD 1 d) průměr žáků na třídu 12,00 2.

Více

Školní rok 2011 / 2012

Školní rok 2011 / 2012 Školní rok 2011 / 2012 1.čtvrtletí 1. září 2011 - Slavnostní uvítání prvňáčků I.A Mgr. Marie Krejčířová I.B Mgr. Eva Stratilová I.C Mgr. Veronika Sedláková 1.9. čtvrtek Slavnostní zahájení školního roku

Více

ÚSPĚCHY NAŠICH ŽÁKŮ V SOUTĚŽÍCH A OLYMPIÁDÁCH

ÚSPĚCHY NAŠICH ŽÁKŮ V SOUTĚŽÍCH A OLYMPIÁDÁCH ÚSPĚCHY NAŠICH ŽÁKŮ V SOUTĚŽÍCH A OLYMPIÁDÁCH ŠKOLNÍ ROK 2013/2014 Školní kolo soutěže PIŠQWORKY (8. a 9. třída) 1. místo Ladislav Drápal 2. místo Ondřej Burian 3. místo Michal Jirák 4. 8. místo: Pavla

Více

KVĚTEN Vrchol sportovních her 4x4 za účasti našich žáků, výměnné pobyty s partnerskými školami z německého Mellendorfu a Wittenbergu nebo další z barevných dnů v 1.A... To je jen ochutnávka aktivit naší

Více

ORGANIZACE ŠKOLNÍHO ROKU 2014/2015

ORGANIZACE ŠKOLNÍHO ROKU 2014/2015 ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA VLKOŠ, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE Náves 43, 751 19 Vlkoš, tel.: 581 223 030, IČO: 70989362 ORGANIZACE ŠKOLNÍHO ROKU 2014/2015 Základní škola a Mateřská škola Vlkoš, příspěvková

Více

Základní škola Sira Nicholase Wintona Kunžak Plán práce

Základní škola Sira Nicholase Wintona Kunžak Plán práce Základní škola Sira Nicholase Wintona Kunžak Plán práce na školní rok 2014/15 V Kunžaku 1. září 2014 a) Charakteristika školy Základní škola Sira Nicholse Wintona Kunžak má k 1. září 2013 9 tříd a 2 oddělení

Více

Organizace školního roku 2012/2013

Organizace školního roku 2012/2013 Organizace školního roku 2012/2013 Časový plán zahájení školního roku pondělí 3. září 2012 podzimní prázdniny čtvrtek 25. října a pátek 26. října 2012 vánoční prázdniny sobota 22. prosince 2012 až středa

Více

ORGANIZAČNÍ ZABEZPEČENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2016/2017

ORGANIZAČNÍ ZABEZPEČENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2016/2017 ORGANIZAČNÍ ZABEZPEČENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2016/2017 I. Charakteristika školy 1. Údaje o zařízení Základní škola adresa: Kožušany 79, Kožušany-Tážaly 783 75 telefon: 585 961 044 IČO: 70 990 166 ředitel: Mgr.

Více

Organizace školního roku 2015-2016

Organizace školního roku 2015-2016 Organizace školního roku 2015-2016 1) Organizace školního roku 2) Aktivity při ZŠ 3) Termíny nejdůležitějších akcí 4) Začátek vyučování a časové rozvržení vyučovacích hodin 5) Termíny třídnických hodin

Více

Organizace školního roku 2014 / 2015. Učební plán na školní rok ŠVP Cesty. 1. 2. 3. 4. 5. min.

Organizace školního roku 2014 / 2015. Učební plán na školní rok ŠVP Cesty. 1. 2. 3. 4. 5. min. Organizace školního roku 2014 / 2015 Učební plán na školní rok ŠVP Cesty min. hodin disponibilní hod. Český jazyk 9 10 8 7 7 35 6 Angličtina -- -- 3 3 3 9 0 Matematika 4 5 5 5 5 20 4 Prvouka 2 2 3 -- --

Více

KALENDÁŘNÍ PLÁN AKCÍ ŠKOLY

KALENDÁŘNÍ PLÁN AKCÍ ŠKOLY KALENDÁŘNÍ PLÁN AKCÍ ŠKOLY školní rok 2011/2012 ZÁŘÍ 1. 9. Zahájení školního roku VŠ 9. 18. 9 Seznamovací pobyt - Chorvatsko (V.ročník) Šmerdová 12. 9. Zahájení plaveckého výcviku 1.B, 2.r., 3.r. MŠ Kom,

Více

Přehled plánovaných akcí pro rodiče dětí, žáků a ostatní veřejnost období: duben červen Základní školy

Přehled plánovaných akcí pro rodiče dětí, žáků a ostatní veřejnost období: duben červen Základní školy Přehled plánovaných akcí pro rodiče dětí, žáků a ostatní veřejnost období: duben červen 2016 Základní školy Základní škola J. A. Komenského a Mateřská škola, Přerov - Předmostí, Hranická 14 Školní olympiáda

Více

Soutěže ve školním roce 2011/2012

Soutěže ve školním roce 2011/2012 Soutěže ve školním roce 2011/2012 Termín Název soutěže Umístění 5. říjen Podzimní Kiosk 1. stupeň Výsledky: 1.třídy 1.místo: Stráněl Vojtěch 2.místo: Šmídová Michaela 2.třídy - 2.místo: Nesvadba Tomáš

Více

Hans Christian Andersen

Hans Christian Andersen ZÁKLADNÍ ŠKOLA, JIČÍN, ŽELEZNICKÁ 460 ROČNÍ REALIZAČNÍ PLÁN EVVO NA ŠKOLNÍ ROK 2015-2016 Motto: Všechny knihy zežloutnou, ale kniha přírody má každý rok nové, nádherné vydání. Hans Christian Andersen Roční

Více

Přehazovaná Prahy 15 Dne 24. ledna 2013 se naše slečny z 6. A 7. tříd zúčastnily soutěže v přehazované O pohár starosty Prahy 15.

Přehazovaná Prahy 15 Dne 24. ledna 2013 se naše slečny z 6. A 7. tříd zúčastnily soutěže v přehazované O pohár starosty Prahy 15. Přehazovaná Prahy 15 Dne 24. ledna 2013 se naše slečny z 6. A 7. tříd zúčastnily soutěže v přehazované O pohár starosty Prahy 15. První zápas se ZŠ Nad Přehradou prohrála naše děvčata 0:2 po setech 12:15

Více

Významné mezníky v historii školy III. (od 90. let 20. století)

Významné mezníky v historii školy III. (od 90. let 20. století) Významné mezníky v historii školy III. (od 90. let 20. století) září prosinec duben červen duben 1989/1990 Ředitelem školy byl jmenován Miroslav Horák. Po prázdninách byla otevřena nová učebna informatiky

Více

ORGANIZAČNÍ ZABEZPEČENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2015/2016

ORGANIZAČNÍ ZABEZPEČENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2015/2016 ORGANIZAČNÍ ZABEZPEČENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2015/2016 Statutární zástupci, ředitelky o.p.s. PaedDr. Božena Havelková Mgr. Eliška Kovářová Ředitelka ZŠ a MŠ Mgr. Helena Hlouchová Zástupkyně ředitele školy pro

Více

AKTIVITY ŠKOLY. Akce Třída Termín

AKTIVITY ŠKOLY. Akce Třída Termín AKTIVITY ŠKOLY Akce Třída Termín 1. Sběr druhotných surovin Starého papíru 1. - 9. tř. říjen, duben Sběr přírodnin pro lesní zvěř (kaštany, žaludy) říjen - listopad 2.Výtvarné soutěže, akce Masky /čert,

Více

2.čtvrtletí. Pondělí 14.11. 7.B ARPOK beseda Zambie 8.00-11.40 ve třídě 7.B. 6.B Okresní knihovna 8.15-9.40 Mgr. Hybášková

2.čtvrtletí. Pondělí 14.11. 7.B ARPOK beseda Zambie 8.00-11.40 ve třídě 7.B. 6.B Okresní knihovna 8.15-9.40 Mgr. Hybášková 2.čtvrtletí Pondělí 14.11. 7.B ARPOK beseda Zambie 8.00-11.40 ve třídě 7.B 6.B Okresní knihovna 8.15-9.40 Mgr. Hybášková 2.B projektový den Štrúdlování Mgr.Stránská Úterý 15.11. Slabikářování v 1.třídách

Více

KALENDÁŘNÍ PLÁN AKCÍ ŠKOLY

KALENDÁŘNÍ PLÁN AKCÍ ŠKOLY KALENDÁŘNÍ PLÁN AKCÍ ŠKOLY školní rok 2015/2016 ZÁŘÍ 1. 9. Zahájení školního roku VŠ 8. 9. Fotografování prvňáčků TU 14. 9. Zahájení plaveckého výcviku 2.r., 3.r., MŠ Kom 22. 9. Měsíční porada všichni

Více

Závěrečná zpráva environmentální výchovy, vzdělání a osvěty (EVVO)

Závěrečná zpráva environmentální výchovy, vzdělání a osvěty (EVVO) Závěrečná zpráva environmentální výchovy, vzdělání a osvěty (EVVO) šk. rok 2013-2014 ZŠ a MŠ Nerudova, České Budějovice V rámci EVVO bylo realizováno všestranné rozvíjení klíčových kompetencí v kontextu

Více

Základní škola Železný Brod, Pelechovská

Základní škola Železný Brod, Pelechovská Základní škola Železný Brod, Pelechovská 800 www.zspelechovska.cz skola@zspelechovska.cz 205 žáků v 11 třídách 17 učitelů 2 vychovatelky ŠD 9 provozních zaměstnanců vybavení tříd (lavice, židle, dataprojektory,

Více

2) Organizační zabezpečení školního roku 2014-2015

2) Organizační zabezpečení školního roku 2014-2015 2) Organizační zabezpečení školního roku 2014-2015 I. Charakteristika školy 1. Žáci a) počet žáků 396 1.st. 266 2.st. 130 b) počet tříd 19 z toho 1. stupeň 12 2. stupeň 7 c) počet oddělení školní družiny

Více

INFORMATORIUM. aneb co byste o nás měli vědět

INFORMATORIUM. aneb co byste o nás měli vědět INFORMATORIUM aneb co byste o nás měli vědět školní rok 2015/2016 Kontaktní údaje Adresa: Základní škola, Masarykovo nám. č. 192, 739 32 Vratimov Telefon: 596 732 158 Telefon ŠD: 731 723 216 Fax: 596

Více

KLOKAN. Blahopřejeme. za PK matematiky : Zuzana Římanová

KLOKAN. Blahopřejeme. za PK matematiky : Zuzana Římanová KLOKAN Mezinárodní soutěž Klokan je mezi našimi studenty velmi oblíbená, o čemž svědčí už tradiční masová účast. Letos se jí zúčastnilo 149 studentů, 78 v kategorii Kadet, 38 v kategorii Junior a 33 v

Více

Soutěže v průběhu školního roku

Soutěže v průběhu školního roku Soutěže v průběhu školního roku ZŠ považuje podporu a rozvíjení nadání, a to ve společenskovědních, přírodních a technických předmětech, sportovních soutěžích, za jednu ze svých hlavních priorit. Tomu

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA. školní rok 2007/2008. Základní škola a mateřská škola, Hlušice. Projednáno se školní radou dne:.. Projednáno na pedagogické radě dne:.

VÝROČNÍ ZPRÁVA. školní rok 2007/2008. Základní škola a mateřská škola, Hlušice. Projednáno se školní radou dne:.. Projednáno na pedagogické radě dne:. Základní škola a mateřská škola, Hlušice VÝROČNÍ ZPRÁVA školní rok 2007/2008 Projednáno se školní radou dne:.. Projednáno na pedagogické radě dne:. Vypracoval : Ing.Vladimír Kožíšek Obsah: 1. Základní

Více

Základní škola a Mateřská škola Pohádka, Hradec Králové, Mandysova 1434 ŠKOLNÍ ROK 2014/2015

Základní škola a Mateřská škola Pohádka, Hradec Králové, Mandysova 1434 ŠKOLNÍ ROK 2014/2015 Základní škola a Mateřská škola Pohádka, Hradec Králové, Mandysova 1434 ŠKOLNÍ ROK 2014/2015 Letošní školní rok byl zahájen v pondělí 1. září 2014. 2.září strávili žáci jako obvykle čtyři vyučovací hodiny

Více

Nejvšestrannější byl Kuba a postoupil

Nejvšestrannější byl Kuba a postoupil Nejvšestrannější byl Kuba a postoupil Den před velikonočními prázdninami se, ve středu 16. dubna, z naší školy do Českých Budějovic vypravila skupinka osmi žáků, aby poměřila a prověřila své schopnosti

Více

PLÁN ŠKOLNÍ DRUŽINY 2015-2016

PLÁN ŠKOLNÍ DRUŽINY 2015-2016 PLÁN ŠKOLNÍ DRUŽINY 2015-2016 Na začátku školního roku při nástupu do školní družiny dostane každý žák pro rodiče: 1.,, Vnitřní řád školní družiny (příloha) 2. Zápisní lístek 3. Pokyny pro zájemce ŠD 4.

Více

PLÁN PRÁCE PLÁN AKCÍ

PLÁN PRÁCE PLÁN AKCÍ PLÁN PRÁCE PLÁN AKCÍ ŠKOLNÍ ROK 2014/2015 Organizace školního roku Období školního vyučování ve školním roce 2014/2015 začne v pondělí 1. září 2014. Vyučování bude v prvním pololetí ukončeno ve čtvrtek

Více

ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA VĚTŘNÍ

ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA VĚTŘNÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA VĚTŘNÍ Pedagogicko-organizační záměry a provozně technické zajištění školního roku 2015 2016 ZŠ I.stupeň II.stupeň Celkem Počet žáků k 15. 9. 2015 200 134 334 Počet tříd

Více

1.čtvrtletní pedagogická rada

1.čtvrtletní pedagogická rada Pondělí 4.11. Městská policie 5.B 10.00-11.40 Mgr.Holcová Pondělí 4.11. SCIO testy v 9.A + 9.B Městská policie 8.00-9.40 5.A ve třídě 5.A 10.00-11.40 5.B ve třídě 5.A, Okresní knihovna ŠD 13.30-14.30 Výlet

Více

Pedagogický a ekonomicko - správní úsek Vedoucí úseku. Mgr. Elena Peňázová, rozpočtář organizace

Pedagogický a ekonomicko - správní úsek Vedoucí úseku. Mgr. Elena Peňázová, rozpočtář organizace FUNKCE A ORGANIZAČNÍ STRUKTURA PODLE ORGANIZAČNÍHO SCHÉMATU PRACOVNÍKŮ ZŠ A MŠ BRNO, KŘENOVÁ 21 VE ŠKOLNÍM ROCE 2015/2016 Mgr. Vladimír Tulka, ředitel školy - statutární orgán příspěvkové organizace Mgr.

Více

11. Vybíjená (Preventan Cup)

11. Vybíjená (Preventan Cup) Příloha č. 1 b PŘEHLED SOUTĚŽÍ A AKCÍ 2013-14 (soutěže doporučené MŠMT ČR + ostatní) termín název soutěže určeno pro místo konání zodpovědný pracovník září 31.8.-1. Vesele do nového školního roku veřejnost

Více

ZŠ DRNHOLEC 2011/2012 NAŠI UČITELÉ NESMĚJÍ BÝT PODOBNI SLOUPŮM U CEST, JEŽ POUZE UKAZUJÍ, KAM JÍT, ALE SAMY NEJDOU. J. Á. KOMENSKÝ

ZŠ DRNHOLEC 2011/2012 NAŠI UČITELÉ NESMĚJÍ BÝT PODOBNI SLOUPŮM U CEST, JEŽ POUZE UKAZUJÍ, KAM JÍT, ALE SAMY NEJDOU. J. Á. KOMENSKÝ PLÁN PRÁCE ZŠ DRNHOLEC 2011/2012 NAŠI UČITELÉ NESMĚJÍ BÝT PODOBNI SLOUPŮM U CEST, JEŽ POUZE UKAZUJÍ, KAM JÍT, ALE SAMY NEJDOU. J. Á. KOMENSKÝ V DRNHOLCI, 1. 9. 2011 Vedení školy RNDr. Jana Kalandrová -

Více

Jméno: Vedoucí kroužku: Mgr. Lenka Kofroňová Poznámky: maximální počet dětí 12. Vedoucí kroužku: Eliška Kolocová Poznámky: maximální počet dětí 12

Jméno: Vedoucí kroužku: Mgr. Lenka Kofroňová Poznámky: maximální počet dětí 12. Vedoucí kroužku: Eliška Kolocová Poznámky: maximální počet dětí 12 Jméno: Vážení rodiče, předkládáme Vám nabídku školních kroužků na rok 2015-2016. Prohlédněte si ji, a jestliže budete mít zájem o některý z uvedených kroužků, vyplňte přihlášku na poslední straně a podepsanou

Více

Základní škola, Chrudim, U Stadionu 756, 537 03 Chrudim 3. Plán práce školy. Pokyn ředitele školy k organizaci výchovně-vzdělávacího procesu

Základní škola, Chrudim, U Stadionu 756, 537 03 Chrudim 3. Plán práce školy. Pokyn ředitele školy k organizaci výchovně-vzdělávacího procesu Základní škola, Chrudim, U Stadionu 756, 537 03 Chrudim 3 Plán práce školy a Pokyn ředitele školy k organizaci výchovně-vzdělávacího procesu ve školním roce 2014/2015 V Chrudimi dne 28.srpna 2014 Mgr.JindřichVyhnánek

Více

ZÁKLADNÍ ŠKOLA BOR. Školní rok 2013/2014. Kronika

ZÁKLADNÍ ŠKOLA BOR. Školní rok 2013/2014. Kronika ZÁKLADNÍ ŠKOLA BOR Školní rok 2013/2014 Kronika Novým ředitelem Základní školy Bor se stal Mgr. Daniel Koblen. Školní rok byl zahájen 2.9.2013 s 340 žáky na dvou stupních, v 15 třídách. Ve všech ročnících

Více

Výroční zpráva ZŠ a MŠ Hamry nad Sázavou za školní rok

Výroční zpráva ZŠ a MŠ Hamry nad Sázavou za školní rok Výroční zpráva ZŠ a MŠ Hamry nad Sázavou za školní rok 2013 2014 Základní škola a Mateřská škola Hamry nad Sázavou, příspěvková organizace Hamry nad Sázavou 133 591 01 Žďár nad Sázavou tel.: 775 99 44

Více

Akce školy 2015/2016

Akce školy 2015/2016 Základní škola a Mateřská škola Rudná pod Pradědem p.o. Stará Rudná 121, 793 35 Rudná pod Pradědem IČO 731 84 934, Telefon 733 220 495 E-mail: zs.rudna@seznam.cz, www.skola.rudnapodpradedem.cz 1. pololetí

Více

Základní škola Rýmařov Školní náměstí 1. Školáček Z Á Ř. Motto školy. Některé věci v životě nejsou samozřejmé a automatické.

Základní škola Rýmařov Školní náměstí 1. Školáček Z Á Ř. Motto školy. Některé věci v životě nejsou samozřejmé a automatické. Základní škola Rýmařov Školní náměstí 1 Školáček Z Á Ř Í Motto školy Některé věci v životě nejsou samozřejmé a automatické. Je třeba si je zasloužit. Například slušným chováním. Školní rok 2014/2015 Nový

Více

Plán práce. na školní rok 2015/2016. Základní škola a Mateřská škola Životice u Nového Jičína, příspěvková organizace

Plán práce. na školní rok 2015/2016. Základní škola a Mateřská škola Životice u Nového Jičína, příspěvková organizace Plán práce na školní rok 2015/2016 Základní škola a Mateřská škola Životice u Nového Jičína, příspěvková organizace Plán práce na školní rok 2015/2016 Obsah 1. Organizace školního roku 2015-2016 2. Personální

Více

Základní škola a Mateřská škola Kolinec, příspěvková organizace. Organizace školního roku 2011/2012

Základní škola a Mateřská škola Kolinec, příspěvková organizace. Organizace školního roku 2011/2012 Základní škola a Mateřská škola Kolinec, příspěvková organizace Organizace školního roku 2011/2012 Základní termíny: Zahájení vyučování 1. září 2011. Podzimní prázdniny 26. a 27. října 2011. Vánoční prázdniny

Více

PODZIM - září říjen listopad

PODZIM - září říjen listopad ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLNÍ DRUŽINY PŘI ZŠ A MŠ ŘEČANY N. L. VE ŠKOLNÍM ROCE 2013/2014 Příloha 2 Ve školním roce 2013/2014 bylo ve školní družině zapsáno celkem 50 dětí z 1. 4. třídy. Otevřena byla 2 oddělení.

Více

Pátek 21.1.2011 od 14.00 do 19.00 hod. Sobota 22.1.2011 od 8.00 do 12.00 hod.

Pátek 21.1.2011 od 14.00 do 19.00 hod. Sobota 22.1.2011 od 8.00 do 12.00 hod. Základní škola, Mládežnická 536, TRUTNOV 4 Pátek 21.1.2011 od 14.00 do 19.00 hod. Sobota 22.1.2011 od 8.00 do 12.00 hod. pavilon 1. stupně Základní škola, Mládežnická 536, Trutnov 4 Základní škola, Mládežnická

Více

Pedagogický a ekonomicko - správní úsek Vedoucí úseku. Mgr. Elena Peňázová, rozpočtář organizace - správce FKSP

Pedagogický a ekonomicko - správní úsek Vedoucí úseku. Mgr. Elena Peňázová, rozpočtář organizace - správce FKSP FUNKCE A ORGANIZAČNÍ STRUKTURA PODLE ORGANIZAČNÍHO SCHÉMATU PRACOVNÍKŮ ZŠ A MŠ BRNO, KŘENOVÁ 21 VE ŠKOLNÍM ROCE 2016/2017 Mgr. Vladimír Tulka, ředitel školy - statutární orgán příspěvkové organizace Mgr.

Více

Den boje za svobodu a demokracii

Den boje za svobodu a demokracii 2.čtvrtletí školního roku 2009/2010 Pondělí 9.11. Okresní knihovna 7.A 10.00 hod Malovaný svět, Mgr.Moravcová Úterý 10.11. 8.B + Mgr.Látalová Výukový program o arcidiecézním muzeu Třídní schůzky 17.00

Více

Základní škola Jihlava, Demlova 32

Základní škola Jihlava, Demlova 32 Základní škola Jihlava, Demlova 32 Právní forma: příspěvková organizace IČO: 47366257 Škola sdružuje: a) Základní škola, IZO: 108047610 b) Školní družina a školní klub, IZO: 118700081 c) Školní knihovna,

Více

PLÁN AKCÍ NA ŠKOLNÍ ROK 2015/16

PLÁN AKCÍ NA ŠKOLNÍ ROK 2015/16 PLÁN AKCÍ NA ŠKOLNÍ ROK 2015/16 Měsíc Datum Čas Akce Garant Srpen 26.8. 8.30 Nástup pedagogických pracovníků Příprava tříd pracovní doba v přípravném týdnu 8:00 13:00 27.8. 9.00 ŘŠ, ZŘ po provoz. p. MZ

Více

Základní škola a Mateřská škola Pohádka, Hradec Králové, Mandysova 1434 V Ý R O Č N Í Z P R Á V A M A T E Ř S K É Š K O L Y

Základní škola a Mateřská škola Pohádka, Hradec Králové, Mandysova 1434 V Ý R O Č N Í Z P R Á V A M A T E Ř S K É Š K O L Y Základní škola a Mateřská škola Pohádka, Hradec Králové, Mandysova 1434 V Ý R O Č N Í Z P R Á V A M A T E Ř S K É Š K O L Y za školní rok 2010/2011 1. Základní údaje o škole Název školy Základní škola

Více

Sportovní aktivity - 23-

Sportovní aktivity - 23- Sportovní aktivity Na škole pracuje Školní sportovní klub v čele s předsedou a absolventem školy Mgr. Šimonem Lánským. Počet členů je 42. Celoročně pracuje v rámci tohoto klubu volejbalový kroužek studentek.

Více

PLÁN PRÁCE ŠKOLNÍ ROK 2015/2016

PLÁN PRÁCE ŠKOLNÍ ROK 2015/2016 Základní škola Josefa Bublíka, Bánov, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace PLÁN PRÁCE ŠKOLNÍ ROK 2015/2016 Charakteristika školského zařízení Základní škola Josefa Bublíka, Bánov, okres Uherské

Více

Plán práce Školní rok Hlavní úkoly vyplývají z koncepce rozvoje a řízení školy.

Plán práce Školní rok Hlavní úkoly vyplývají z koncepce rozvoje a řízení školy. Základní škola a Mateřská škola Lukavice,okres Rychnov nad Kněžnou Plán práce Školní rok 2015 2016 Hlavní úkoly vyplývají z koncepce rozvoje a řízení školy. V mateřské škole se vyučuje podle ŠVP Studánky

Více

Sportovní gymnázium, Plzeň, Táborská 28 se představuje

Sportovní gymnázium, Plzeň, Táborská 28 se představuje Sportovní gymnázium, Plzeň, Táborská 28 se představuje Sportovní gymnázium Plzeň otevírá pro školní rok 2015/2016 obor vzdělání 79-41-K/81 GYMNÁZIUM (VŠECHNY DRUHY SPORTU) osmileté studium, Prima Výhody

Více

Úřední hodiny ředitelka školy denně 13:30-14:30 a po domluvě. zástupce ředitele denně 7:00-8:00 a po domluvě

Úřední hodiny ředitelka školy denně 13:30-14:30 a po domluvě. zástupce ředitele denně 7:00-8:00 a po domluvě Vážení rodiče, předkládáme Vám informační materiál, který Vám pomůže zorientovat se v organizaci, výchovně- vzdělávacím programu a aktivitách naší školy ve školním roce 2012/2014. Další informace pak najdete

Více

PŘEHLED. úkolů, termínů a akcí

PŘEHLED. úkolů, termínů a akcí 1 PŘEHLED úkolů, termínů a akcí ve školním roce 2014 2015 ZŠ Dolní Dobrouč 2 Pedagogické rady: zahajovací I. čtvrtletí I. pololetí III. čtvrtletí II. pololetí závěrečná 28. 8. (čtvrtek) 12. 11. (středa)

Více

Základní škola Jihlava, Demlova 32

Základní škola Jihlava, Demlova 32 Základní škola Jihlava, Demlova 32 Právní forma: příspěvková organizace IČO: 47366257 Škola sdružuje: a) Základní školu, IZO: 108047610 b) Školní družinu a školní klub, IZO: 118700081 c) Školní knihovnu,

Více

Ruku v ruce, o. s. Občanské sdružení při ZŠ, Městec Králové, Nám. Republiky 303

Ruku v ruce, o. s. Občanské sdružení při ZŠ, Městec Králové, Nám. Republiky 303 Ruku v ruce, o. s. Občanské sdružení při ZŠ, Městec Králové, Nám. Republiky 303 IČ: 22832611, tel./fax: +420 325643312, čís. bank. účtu: 152777556/0600 Zpráva o činnosti v roce 2013 Vypracovala: Mgr. Monika

Více

Daniela Zábojníková a Patrik Bída

Daniela Zábojníková a Patrik Bída Staronový král a nová královna V loňském roce se ve spolupráci Šachového oddílu Kunovice a obou kunovických škol uskutečnil první ročník turnaje nazvaného O šachového krále a královnu Kunovických škol.

Více

Přehled událostí školy v 1. pololetí školního roku 2011/2012

Přehled událostí školy v 1. pololetí školního roku 2011/2012 Přehled událostí školy v 1. pololetí školního roku 2011/2012 Září 29. 8. 31. 8. GO KURZ třídy 1. A 31. 8. 2. 9. GO KURZ třídy 1. C 1. 9. zahájení nového školního roku 5. 9. 11. 9. poznávací zájezd do Anglie

Více

PLÁN ČINNOSTI ŠKOLNÍ DRUŽINY A ŠKOLNÍHO KLUBU ŠKOLNÍ ROK: 2008/2009. VEDOUCÍ ODDĚLENÍ ŠD A ŠK: Božena Grosmutová

PLÁN ČINNOSTI ŠKOLNÍ DRUŽINY A ŠKOLNÍHO KLUBU ŠKOLNÍ ROK: 2008/2009. VEDOUCÍ ODDĚLENÍ ŠD A ŠK: Božena Grosmutová PLÁN ČINNOSTI ŠKOLNÍ DRUŽINY A ŠKOLNÍHO KLUBU ŠKOLNÍ ROK: 2008/2009 VEDOUCÍ ODDĚLENÍ ŠD A ŠK: Božena Grosmutová Základní škola Dr. Miroslava Tyrše, Česká Lípa, Mánesova 1526, příspěvková organizace Plán

Více

Pro zkvalitnění výuky a zajištění individuálního přístupu k dětem jsou ve třídách s počtem žáků nad 26 děleny každý týden tyto hodiny:

Pro zkvalitnění výuky a zajištění individuálního přístupu k dětem jsou ve třídách s počtem žáků nad 26 děleny každý týden tyto hodiny: 1. Vzdělávací program školy Ve všech ročnících bude probíhat výuka podle Školního vzdělávacího programu pro základní vzdělávání ZŠ Votice s motivačním názvem Škola pro 21. století, 1.9. 2010 č.j.566/2010.

Více

Organizač ní zabezpeč ení š kolního roku 2013/2014

Organizač ní zabezpeč ení š kolního roku 2013/2014 Adresa:, 150 00 Praha 5 Organizač ní zabezpeč ení š kolního roku 2013/2014 Začátek školního roku pondělí 2. září 2013 Konec školního roku pátek 27. června 2014 Prázdniny (nevztahují se na MŠ) podzimní

Více

MOZAIKOVNÍK. školní rok 2008 / 2009

MOZAIKOVNÍK. školní rok 2008 / 2009 MOZAIKOVNÍK školní rok 2008 / 2009 Organizace školního roku 2008/2009 Zahájení školního roku 1. září 2008 Ukončení 1.pololetí 29. ledna 2009 Ukončení 2. pololetí 29. června 2009 PRÁZDNINY Podzimní prázdniny

Více

Základní škola a Mateřská škola Nový Oldřichov, okres Česká Lípa, příspěvková organizace. Plán práce na školní rok 2016/17 Organizační pokyny

Základní škola a Mateřská škola Nový Oldřichov, okres Česká Lípa, příspěvková organizace. Plán práce na školní rok 2016/17 Organizační pokyny Základní škola a Mateřská škola Nový Oldřichov, okres Česká Lípa, příspěvková organizace Plán práce na školní rok 2016/17 Organizační pokyny Adresa: Nový Oldřichov 86, 471 13 Telefon: 487 767 515, 736

Více

Základní škola a mateřská škola Řečany nad Labem. Rámcový plán práce. školní rok 2016/2017

Základní škola a mateřská škola Řečany nad Labem. Rámcový plán práce. školní rok 2016/2017 Základní škola a mateřská škola Řečany nad Labem Rámcový plán práce školní rok 2016/2017 Organizace školního roku Zahájení školního roku čtvrtek 1. září 2016 Podzimní prázdniny středa 26. října a čtvrtek

Více

ORGANIZACE ZŠ BOSKOVICE PRACOVIŠTĚ SLOVÁKOVA VE ŠKOLNÍM ROCE 2013/2014

ORGANIZACE ZŠ BOSKOVICE PRACOVIŠTĚ SLOVÁKOVA VE ŠKOLNÍM ROCE 2013/2014 ORGANIZACE ZŠ BOSKOVICE PRACOVIŠTĚ SLOVÁKOVA VE ŠKOLNÍM ROCE 2013/2014 ZÁSTUPCE ŘEDITELE: VÝCHOVNÝ PORADCE: ŠKOLNÍ METODIK PREVENCE: KOORDINÁTOR ICT: KOORDINÁTOR ŠVP: KOORDINÁTOR EVVO: ZO ČMOS: POVĚŘENÁ

Více

Po: 7:30-8:00 St: 7:30-8:00, 13:30-14:00 Čt: 9:30-10:00 Pá: 7:30-8:00 nebo dle dohody Po,St,Pá: 7:30-8:00 Út: 9:40-10:00. Žáci

Po: 7:30-8:00 St: 7:30-8:00, 13:30-14:00 Čt: 9:30-10:00 Pá: 7:30-8:00 nebo dle dohody Po,St,Pá: 7:30-8:00 Út: 9:40-10:00. Žáci Vážení rodiče,předkládáme Vám informační materiál,který Vám pomůže zorientovat se v organizaci, výchovně- vzdělávacím programu a aktivitách naší školy ve školním roce 2010/2011 Management školy ředitelka

Více

Sportovní gymnázium, Plzeň, Táborská 28 se představuje

Sportovní gymnázium, Plzeň, Táborská 28 se představuje Sportovní gymnázium, Plzeň, Táborská 28 se představuje Sportovní gymnázium Plzeň otevírá pro školní rok 2015/2016 čtyřleté studium oboru vzdělání 79-41-K/41 GYMNÁZIUM (VŠECHNY DRUHY SPORTU), třída B 79-41-K/81

Více

Výroční zpráva o činnosti školy. Základní škola a Mateřská škola Štarnov, okres Olomouc, příspěvková organizace

Výroční zpráva o činnosti školy. Základní škola a Mateřská škola Štarnov, okres Olomouc, příspěvková organizace Výroční zpráva o činnosti školy Základní škola a Mateřská škola Štarnov, okres Olomouc, příspěvková organizace školní rok 2005/2006 Výroční zpráva o činnosti Zakladní školy a Mateřské školy Štarnov, okres

Více

Zpravodaj Základní a mateřské školy při zdravotnickém zařízení Pardubice Školní rok 2015/2016

Zpravodaj Základní a mateřské školy při zdravotnickém zařízení Pardubice Školní rok 2015/2016 Zpravodaj Základní a mateřské školy při zdravotnickém zařízení Pardubice Školní rok 2015/2016 Září 2015 1. září jsme nový školní rok zahájili na obou odděleních předáním rozvrhů a drobných dárečků dětem,

Více

GuŤáK. Autoři časopisu: Denisa Granátová Adéla Hynková Markéta Vondráčková. Zdroje: Ocko.tv Školní server Fotogalerie Google.cz Č

GuŤáK. Autoři časopisu: Denisa Granátová Adéla Hynková Markéta Vondráčková. Zdroje: Ocko.tv Školní server Fotogalerie Google.cz Č Autoři časopisu: Denisa Granátová Adéla Hynková Markéta Vondráčková Č. 2 14. 1. 2014 Ocko.tv Školní server Fotogalerie Google.cz Zdroje: GuŤáK Přehazovaná Florbal Mikuláš Projektový den Obsah: Přehazovaná

Více

Třídní schůzky, konzultační hodiny (termíny)

Třídní schůzky, konzultační hodiny (termíny) Třídní schůzky, konzultační hodiny (termíny) Čt 22. září 2016 16:00 17:00 Seznámení zákonných zástupců s řády a důležitými směrnicemi školy, plán práce na školní rok 2016/2017. Út 15. listopad 2016 16:00

Více

Kategorie sportovní kolektiv Blansko roku 2014

Kategorie sportovní kolektiv Blansko roku 2014 Kategorie sportovní kolektiv Blansko roku 2014 VZPĚRAČI BOSKOVICE, TJ SOUz Boskovice Trenér: Čestmír Sekanina Složení kolektivu: Lukáš Liška (kapitán), Petr Mareček, Miroslav Parolek, Ondřej Hovjacký,

Více

ÚVODNÍK ZAHÁJENÍ ŠKONÍHO ROKU SEZNÁMENÍ S PRVŇÁČKY

ÚVODNÍK ZAHÁJENÍ ŠKONÍHO ROKU SEZNÁMENÍ S PRVŇÁČKY 1 ÚVODNÍK HALÓ, HALÓ, jsou tady noví deváťáci a s nimi i další ročník Deváťáckých novin. Prvním číslem vás provedou Bára, Péťa a Monča. Jak jste možná zaregistrovali, na školních stránkách se přes prázdniny

Více

INFORMATORIUM. aneb co byste o nás měli vědět

INFORMATORIUM. aneb co byste o nás měli vědět INFORMATORIUM aneb co byste o nás měli vědět školní rok 2014/2015 Kontaktní údaje Adresa: Základní škola, Masarykovo nám. č. 192, 739 32 Vratimov Telefon: 596 732 158 Telefon ŠD: 731 723 216 Fax: 596

Více

Základní škola, Chrudim, U Stadionu 756, Chrudim 3. Plán práce školy. Pokyn ředitele školy k organizaci výchovně-vzdělávacího procesu

Základní škola, Chrudim, U Stadionu 756, Chrudim 3. Plán práce školy. Pokyn ředitele školy k organizaci výchovně-vzdělávacího procesu Základní škola, Chrudim, U Stadionu 756, 537 03 Chrudim 3 Plán práce školy a Pokyn ředitele školy k organizaci výchovně-vzdělávacího procesu ve školním roce 2016/2017 V Chrudimi dne 28.srpna 2016 Mgr.JindřichVyhnánek

Více

INFORMATORIUM. aneb co byste o nás měli vědět

INFORMATORIUM. aneb co byste o nás měli vědět INFORMATORIUM aneb co byste o nás měli vědět školní rok 2016/2017 Kontaktní údaje Adresa: Základní škola, Masarykovo nám. č. 192, 739 32 Vratimov Telefon: 596 732 158 Telefon ŠD: 731 723 216 Fax: 596

Více

Celoroční plán pro školní rok 2013-2014

Celoroční plán pro školní rok 2013-2014 Škola: Základní škola a Mateřská škola Kladno, Vodárenská 2115 Oblast: Dokumentace školy Základní právní norma: ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115 Název: Celoroční plán pro školní rok 2013-2014 Č.j.: 1572/2013/ZŠ

Více

Základní škola, Rýmařov, Školní náměstí 1. Školáček 2. číslo. Motto školy. Některé věci v životě nejsou samozřejmé a automatické.

Základní škola, Rýmařov, Školní náměstí 1. Školáček 2. číslo. Motto školy. Některé věci v životě nejsou samozřejmé a automatické. Základní škola, Rýmařov, Školní náměstí 1 Školáček 2. číslo Motto školy Některé věci v životě nejsou samozřejmé a automatické. Je třeba si je zasloužit. Například slušným chováním. Školní rok 2015/2016

Více

DIVADLA A DALŠÍ AKCE MŠ LOUŇOVICE : Září Informativní schůzka pro rodiče 16,00 obě třídy

DIVADLA A DALŠÍ AKCE MŠ LOUŇOVICE : Září Informativní schůzka pro rodiče 16,00 obě třídy DIVADLA A DALŠÍ AKCE MŠ LOUŇOVICE 2016-2017: Září 8. 9. Informativní schůzka pro rodiče 16,00 obě třídy 16. 9. Divadelní představení pohádky,,skřítek, který to nevzdal Divadlo,,100 dortíků Říjen 5. 10.

Více

Účast školy v soutěžích a olympiádách. a) Účast na akcích celostátního charakteru:

Účast školy v soutěžích a olympiádách. a) Účast na akcích celostátního charakteru: Účast školy v soutěžích a olympiádách a) Účast na akcích celostátního charakteru: STONOŢKA hnutí Na vlastních nohou v říjnu 2004 odesláno 163 vánočních pozdravů Vánočního koncertu STONOŢKY v praţské Lucerně

Více

Základní škola Kadaň, Na Podlesí 1480, okres Chomutov tel. 0398-334711, tel./fax 0398-332831, E-mail: skola@5zskadan.cz, PSČ 432 01, IČO 46789995

Základní škola Kadaň, Na Podlesí 1480, okres Chomutov tel. 0398-334711, tel./fax 0398-332831, E-mail: skola@5zskadan.cz, PSČ 432 01, IČO 46789995 1 Základní škola Kadaň, Na Podlesí 1480, okres Chomutov tel. 0398-334711, tel./fax 0398-332831, E-mail: skola@5zskadan.cz, PSČ 432 01, IČO 46789995 PROVOZNÍ ŘÁD dle zákona č.258/2000 Sb., o ochraně veřejného

Více

Základní škola a mateřská škola Pustějov, příspěvková organizace. od roku

Základní škola a mateřská škola Pustějov, příspěvková organizace. od roku Základní škola a mateřská škola Pustějov, příspěvková organizace od roku 1995-2010 Gymnázium Mikuláše Koperníka v Bílovci Tito žáci byli přijati na osmileté gymnázium : šk.rok 1996/ 97 Bartošek Zdeněk

Více

Zpráva o činnosti v roce Ruku v ruce, o. s. IČ: , tel./fax: , čís.

Zpráva o činnosti v roce Ruku v ruce, o. s. IČ: , tel./fax: , čís. Ruku v ruce, o. s. Občanské sdružení při ZŠ, Městec Králové, Nám. Republiky 303 IČ: 22832611, tel./fax: +420 325643312, čís. Zpráva o činnosti v roce 2014 Vypracovala: Mgr. Monika Nováková Finanční část

Více