Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180. Servisní katalog náhradních dílů EUROPA 160, 180 CZ : SK :

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180. Servisní katalog náhradních dílů EUROPA 160, 180 CZ : +420 737 245 938 SK : +421 337 718 805"

Transkript

1 Servisní katalog náhradních dílů Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180 Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180 Europa radličný, Europa radličný se střižným a pružinovým systémem jištění proti přetížení pracovní části orebního tělesa, a další agregovatelné příslušenství Obsah Rám úplný Europa 160, Europa Suport úplný Osa úplná, obvod hydraulický. 6-7 Podvozek úpný 8-9 Hlava otočná Závěs úplný Kolo hloubkové Držák orebního tělesa - Střižný, Pružinový Držák orebního tělesa - Střižný, Pružinový Držák orebního tělesa - Pružinový zesílený Krojidlo kotoučové Rameno pěchu Válec hydraulický 0/80-170, 80/45-300, 0/ Dopravní značení Orební těleso univerzální pravé UN350/ Orební těleso univerzální levé UN350/ Orební těleso páskové pravé PA Orební těleso páskové levé PA Orební těleso pološroubové pravé POL Orební těleso pološroubové levé POL Předradlička, příchytky Tento servisní katalog náhradních dílů stroje slouží k nejběžnějším opravám a pravidelné údržbě Vašeho stroje. Servisní katalog náhradních dílů 2009 V případě záručních nebo pozáručních oprav se obracejte na firemního servisního technika CZ : SK : Dolní Životice, Hertice 7, okres Opava, Czech Republik, Tel: 420/ , Fax: 420/

2 Rám pluhu - Europa 160, Europa 180 Rám úplný - Europa 160 Montážní sestavy: Rám úplný 5R Rozšíření rámu 160-5R na 6R, Rozšíření rámu 160-6R na 7R 41 Rám 5R - Tr 160x ,- 42 Rám střední - Tr 160x ,- 43 Rám koncový - Tr 160x ,- 46 Ukazatel polohy ,14 50 Deska E ,- 51 Trubka distanční ,85 52 Čep úplný D ,1 53 Podložka 60/ ,13 54 Šroub M24x ,2 55 Matice samojistná M30x2 8G ,12 60 Šroub M20x1,5x60 10K ,23 61 Matice samojistná M20x1,5 8G , Čep 35/ ,- 63 Šroub M10x20 5S , Podložka plochá D , Podložka pružná D , Matice samojistná M24x2 8G ,15 68 Kroužek 42/35-12, ,1 85 Šroub M8x20 5S , Matice M8 5S , Podložka pružná D ,001 Rám úplný - Europa 180 Montážní sestavy: Rám úplný 6R Rozšíření rámu 180-6R na 7R, Rozšíření rámu 180-7R na 8R 41 Rám 6R - Tr 180x ,- 42 Rám střední - Tr 180x ,- 43 Rám koncový - Tr 180x ,- 46 Ukazatel polohy ,14 50 Deska E ,- 51 Distanční trubka ,1 52 Čep úplný D ,5 53 Podložka 60/ ,13 54 Šroub M24x ,2 55 Matice samojistná M30x2 8G ,12 60 Šroub M20x1,5x60 10K ,23 61 Matice samojistná M20x1,5 8G , Čep 35/ ,- 63 Šroub M10x , Podložka plochá D , Podložka pružná D , Matice samojistná M24x2 8G ,15 68 Kroužek 45/35-12, ,1 85 Šroub M8x20 5S , Matice M8 5S , Podložka pružná D ,

3 Suport úplný Suport úplný Montážní sestavy: Suport úplný 32 Vodítko ,47 33 Podložka 100/ ,85 34 Šroub M ,85 35 Kryt suportu ,- 36 Čep 35/ ,75 37 Kroužek 42/ ,02 41 Suport , Kolo ozubené ,- 44 Šroub M27x2x ,34 45 Pouzdro ,17 0,4 46 Plech ukazatele ,7 50 Šroub M10x , Matice M30 korunová ,27 53 Podložka plochá D , Podložka pružná D , Maznička přímá M10x , Závlačka 6,3x ,

4 Osa úplná, obvod hydraulický Osa úplná Montážní sestavy: Osa úplná 5R, Osa úplná 6R Osa - rozšíření o 1R 24 Tyč osy ,- 25 Šroub M24x ,23 27 Matice samojistná M20x1,5 8G , Šroub M20x1,5-90 8G ,28 29 Matice samojistná M24x2 8G ,15 30 Šroub M20x1, K ,23 32 Bedna na nářadí ,5 35 Klíč sdružený ,6 38 Kryt pryžový ,2 39 Spona se šroubem ,02 61 Díl zadní D ,- Rozteč děr příruby 216mm 62 Díl přední ,- Rozteč děr příruby 216mm 63 Díl střední 1,0m Tr 140x ,- Rozteč děr příruby 216mm 64 Díl střední 2,2m Tr 140x ,- Rozteč děr příruby 216mm 65 Díl střední 1,2m Tr 140x ,- Rozteč děr příruby 216mm Obvod hydraulický Montážní sestavy: Obvod hydraulický 5R (E160), Obvod hydraulický 6R (E180) Obvod hydraulický - rozšíření o 1R 133 Válec hydraulický 80/ Válec hydraulický 0/ ,7 135 Nosič ,1 146 Šroub průtokový , Zámek hydraul VSO-DE ,2 148 Hrdlo G 3/8 - M18x1, , Spojka přímá , Hrdlo přímé , Usit 16,7x24x1, , ZástrčkaISO 12,5-M18x1, ,4 156 Prachovka zástrčky červená ,02 Prachovka zástrčky černá ,02 Prachovka zástrčky žlutá , Had.vysoktl. 20MPa mm Had.vysoktl. 20MPa mm , Had.vysoktl. 20MPa mm , Had.vysoktl. 20MPa - 700mm ,4 168 Had.vysoktl. 20MPa mm ,15 Had.vysoktl. 20MPa mm , Had.vysoktl. 20MPa mm , Spona 218/18 PP GD-AS , Spona 218 PP-IS , Matice samoj.m , Matice samoj. M , Šroub M5x , Šroub M8x ,

5 Podvozek úplný Podvozek úplný Montážní sestavy: Podvozek úplný 21 Podvozek ,- 42 Noha ,7 43 Čep D ,4 44 Čep D ,28 45 Osa úplná D ,3 46 Držák ,8 47 Táhlo ,87 48 Čep D ,3 49 Kolík D ,18 50 Šroub M24x ,1 51 Závlačka pérová 3,15x70/ ,05 52 Pouzdro 60/50x ,3 53 Závlačka 6,3x , Šroub M10x35 8G ,03 55 Matice samojistná M10 5S ,6 56 Podložka D70/ ,1 57 Matice nízká M30 5S ,

6 Hlava otočná Hlava otočná Montážní sestavy: Hlava otočná 32 Skříň Osa úplná D ,5 37 Čep aretační D ,45 38 Pružina ,15 39 Hřeben ,- 41 Kroužek distanční ,05 42 Píst ,- 43 Zátka ,16 44 Válec ,6 45 Kolík pružný 6x , Deska kluzná , Opěra ,6 50 Šroub M16x35 8G Imbus , Šroub M12x20 5S ,03 52 Šroub M30x ,- 54 Šroub M24x ,45 55 Podložka pružná D , Podložka plochá D , Matice M30x2 8G ,22 58 Matice nízká M24x2 5S , Pás vodící F506-25x2, ,2 Forma Těsnění pístnicové ,01 Forma O-kroužek 45x ,

7 Závěs úplný Závěs úplný Montážní sestavy: Závěs úplný 21 Rám závěsu ,- 23 Závěsný hřídel D ,- 24 Osa úplná D ,7 29 Kolík ,1 30 Kolík s kroužkem 11x56 D ,05 31 Pouzdro 60/ ,3 33 Podložka plochá D , Podložka plochá D , Matice nízká M30 5S ,18 39 Podložka D70/ , Maznička přímá M10x , Vložka ,15 50 Svorka ,5 51 Šroub M16x100 8G ,19 52 Matice M16 8G ,03 53 Podložka plochá D , Křížový kloub ,8 58 Koule s límcem ,16 59 Pouzdro 60/ ,12 0,5 68 Podložka , Spona 110 PP-IS ,03 71 Spona 218/18 PP GD-AS ,

8 Kolo hloubkové Kolo hloubkové Montážní sestavy: Kolo hloubkové 180, Kolo hloubkové Poz. Název - rozměr Objednací číslo Hmotnost Poznámka 21 Válec hydraulický 0/80/ ,7 22 Konzola úplná ,- D Ložisko úplné ,- Rám 180 Ložisko úplné ,- Rám Úchyt ,- 25 Vidlice ,- 26 Oje ,- 27 Kryt pístnice ,2 28 Pouzdro ,19 0,4 D Čep úplný D ,2 31 Kloub ,3 32 Podložka D55/ ,15 33 Čep úplný D ,3 34 Šroub M24x ,9 35 Distanční podložka 90/ ,2 36 Podložka 70/ ,25 37 Čep úplný D ,- 38 Podložka 70/ ,2 39 Pouzdro 60/ ,4 40 Distanční trubka ,8 41 Náboj kola ,- 43 Podložka plochá D ,02 45 Ložisko kuželíkové ,77 46 Gufero G ,05 47 Matice korunová M30x ,26 48 Závlačka 6,3x ,02 49 Podložka plochá D ,05 50 Pouzdro ,15 0,1 53 Ložisko kuželíkové ,57 54 Maznička přímá M10x , Šroub M24x ,3 56 Šroub M20x180 8G ,5 57 Šroub M24x ,7 58 Kolík s kroužkem 11x56 D ,01 59 Matice samojistná M20 8G ,07 60 Matice M ,12 62 Podložka plochá D , Matice M ,07 64 Matice šroubů kola M18x ,05 67 Matice samojistná M20x1,5 8G ,07 68 Matice samojistná M24x2 8G ,15 69 Šroub M20x G ,26 70 Vahadlo ,3 72 Šroub M24x ,6 73 Podložka 90/ ,2 74 Tyč kloubu ,2 75 Distanční trubka D ,4 77 Kulisa ,- 78 Čep úplný D30/ ,2 80 Čep D ,35 81 Kolík pružný 8x ,01 85 Dorazový šroub ,2 86 Páka ,04 0,25 87 Šroub M8x , Matice M8 samojistná , Doraz D ,2 90 Trubka D ,2 91 Kolo kompletní 400/ Matice samoj. M , Šroub M12x , Matice M30x2 nízká , Mat. M30x2 LEVÁ nízká , Matice - Svarek ,90 1,8 111 Šroub M30x2 levý ,09 0,9 112 Šroub M30x2 svarek ,91 1,1 113 Pojistka ,07 0,4 102 Kryt pryžový , Spona se šroubem , Matice M24x ,

9 Držák orebního tělesa Střižný 160, Pružinový 160 Držák orebního tělesa - Střižný 160 Montážní sestavy: Držák orebního tělesa S / Slupice T30 21 Díl základní Díl horní ,5 23 Distanční trubka ,21 35 Šroub M20x1, ,05 36 Šroub M24x ,2 37 Matice M24x ,1 39 Matice M20x1, ,06 43 Šroub střižný M14x ,11 44 Matice M , Šroub M24x ,41 49 Pouzdro ,1 50 Slupice ,9 51 Šroub M20x1, ,27 52 Matice M20x1, ,05 Držák orebního tělesa - Pružinový 160 Montážní sestavy: Držák orebního tělesa P / Rozteč excentrů 180mm - slupice T Pojistka ,13 35 Šroub M20x1, ,7 36 Šroub M24x ,2 37 Matice M24x2 8G ,11 39 Matice M20x1,5 8G , Šroub M ,11 44 Matice nízká M , Šroub M24x ,32 49 Pouzdro ,08 50 Slupice ,8 60 Maznička přímá M10x ,01 62 Podložka plochá D , Matice korunová M ,19 64 Závlačka 5x , Šroub M16x ,2 68 Podložka plochá D , Matice M20 8G , Kolík 8x , Šroub M12x ,03 85 Podložka D12 pružná , Vzpěra ,4 131 Kapsa ,- Rám Držák pružin ,5 133 Čep excentrický D ,6 134 Rameno 6 děr ,4 135 Rameno bez děr ,8 138 Držák pružin , Podložka ,2 140 Šroub lícovaný ,3 143 Podložka ,6 146 Čep 25x99x , Pružina ,6 152 Pružina ,2-17 -

10 Držák orebního tělesa Střižný 180, Pružinový 180 Držák orebního tělesa - Střižný 180 Montážní sestavy: Držák orebního tělesa S / Slupice T35 31 Držák Plech ,2 33 Šroub distanční ,52 37 Šroub M24x ,48 39 Šroub M24x ,1 41 Střižný šroub M14x1,5 8G ,12 43 Šroub M20x1,5-90 8G ,3 44 Distanční trubka ,25 45 Matice nízká M14x1,5 5S , Matice samojistná M20x1,5 8G , Matice M24x2 8G ,1 49 Pouzdro ,9 50 Slupice Držák orebního tělesa - Pružinový 180 Montážní sestavy: Držák orebního tělesa P / Rozteč excentrů 180mm - slupice T Kapsa Plech pravý ,6 123 Plech levý ,6 124 Rameno ,4 125 Distanční trubka , Čep 25x , Šroub lícovaný ,3 130 Pojistka , Vzpěra ,4 133 Čep excentrický , Šroub M24x ,2 137 Zobák úplný ,5 138 Držák pružin , Podložka ,2 143 Podložka , Šroub M24x , Pouzdro , Slupice ,8 161 Pružina 14x113x207x ,2 162 Pružina 12x82x207x ,6 170 Šroub M12x , Šroub M16x , Šroub M16x , Šroub M16x , Šroub střižný M14x , Matice M , Matice M16x1,5 samoj , Matice samojistná M , Matice M24x ,1 184 Matice M27 korun , Podložka D12 pružná , Podložka D17 plochá , Podložka D , Závlačka 5x , Maznička přímám10x ,

11 Držák orebního tělesa Pružinový zesílený 180 Držák orebního tělesa - Pružinový 180 zesílený Montážní sestavy: Držák orebního tělesa P / Rozteč excentrů 200mm - slupice T35 37 Šroub M24x ,32 39 Šroub M24x ,1 41 Střižný šroub M14x1,5 8G Matice nízká M14x1,5 5S ,1 47 Matice M24x2 8G ,1 130 Pojistka , Držák ramen Plech pravý ,6 133 Plech levý ,6 134 Rameno 6 děr ,7 135 Rameno bez děr ,9 138 Zobák úplný ,5 139 Šroub lícovaný ,3 140 Čep excentrický D ,5 142 Slupice ,9 143 Pouzdro ,1 144 Distanční trubka D35/ , Čep D , Vzpěra ,3 148 Držák pružin , Podložka ,2 151 Pružina ,2 152 Pružina ,6 153 Podložka ,6 160 Maznička přímá M10x , Šroub M16x100 8G , Podložka plochá D , Matice M20 8G , Matice M16x1,5 8G , Šroub M16x1, , Šroub M16x1, , Šroub M12x18 5S , Podložka pružná D , Matice korunová M , Závlačka 6,3x , Podložka plochá D ,

12 Krojidlo kotoučové Krojidlo kotoučové Montážní sestavy: Držák krojidel P (Rameno 35x90), Držák krojidel P (Rameno 30x90) Držák krojidel S 160, Držák krojidel S Kotoučové krojidlo zubové 23 Gufero G ,02 24 Ložisko kuželíkové ,23 25 Kroužek pojistný D , Ložisko kuželíkové ,22 27 Náboj ,- 28 Páka úplná ,1 34 Kotouč D ,85 35 Kotouč ozubený D ,- 38 Matice korunová M24x1, ,12 39 Závlačka 3,2x , Konzola ,5 41 Objímka ,25 42 Čep ,5 43 Šroub M16x ,14 Rameno T30 Šroub M16x ,15 Rameno T35 44 Matice samojistná M16 8G ,04 45 Držák úplný ,6 45 Rameno ,7 48 Podložka ,03 49 Šroub M16x30 8G , Podložka pružná D , Šroub M20x50 8G ,18 52 Šroub M16x1,5-80 8G ,16 53 Matice samojistná M16x1,5 8G ,03 54 Šroub M16x1, ,15 55 Podložka D , Matice M16x1,5 8G , Šroub M10x35 DIN608 10K , Matice M10 8G ,01 60 Podložka plochá D , Šroub M24x ,- Rám Rameno ,2 63 Matice M24x2 8G ,1 71 Šroub M24x ,1 Rám Noha pravá ,5 102 Noha levá ,5 103 Deska ,

13 Rameno pěchu Rameno pěchu Montážní sestavy: Rameno pěchu 21 Válec hydraulický 30/25x ,45 32 Šroub průtokový JS10 M16x1, , Hadice vysokotlaká 2400 mm ,65 42 Hadice vysokotlaká 1400 mm ,6 43 Hadice vysokotlaká 4000 mm ,35 44 Prachovka zástrčky ISO , Zástrčka ISO 12,5-M18x1, ,17 51 Spojka M18x1,5-M18x1, , Spona 218 PP-IS ,03 55 Usit 16,7x24x1, , Konzola ,3 66 Vidlice ,- 67 Čep úplný ,26 69 Pouzdro ,15 0,35 70 Čep ,8 71 Rameno Podložka ,1 75 Kolík s kroužkem 11x56 D ,01 76 Pružina tažná ,2 77 Šroub M20x65 10K ,22 78 Matice samojistná M20 8G , Maznička přímá M10x , Matice KM , Čep zachycovací ,7 84 Pružina tlačná , Deska opěrná ,17 86 Čep ,91 87 Kolík 8x , Kolík pružný 8x , Kolík pružný 16x ,06 91 Šroub M , Matice M10 samojistná ,

14 Válec hydraulický 0/ Kolo hloubkové Válec hydraulický 80/ Suport Válec hydraulický 0/25-54 Rameno pěchu Válec hydraulický 0/ Hloubkové kolo Montážní sestavy: Válec hydraulický 0/ Plášť úpný ,3 22 Pístnice úplná ,5 24 Pouzdro ,7 25 Maznička přímá M10x , Manžeta T 20 80x ,04 Nr.B Kroužek stírací PU 5 80x88x ,03 Nr.B O-kroužek 82,14x3, ,01 Nr Pás vodící10x1, ,03 Nr.B Válec hydraulický 80/ Suport Montážní sestavy: Válec hydraulický 80/ Válec úplný ,2 Pro typ bez zámku 42 Pístnice úplná ,32 43 Pouzdro ,75 44 Oko ,2 45 Trubka , Manžeta L43 80x60x22, ,032 Nr Kroužek vodící SF 45x50x5, ,008 Nr Manžeta S 17 PUR 45x55x , Kroužek stítací D ,37 52 O-kroužek D80x , Ložisko kloubové GE ,25 56 Kroužek pojistný D , Maznička přímá M10x ,0016 Válec hydraulický 0/ Rameno pěchu Montážní sestavy: Válec hydraulický 0/ Kroužek vodící 25x28x5, , Kroužek stírací D , Plášť válce ,97 81 Pouzdro ,25 82 Pístnice ,59 85 Manžeta 25x33x6, , O-kroužek 32x ,

15 Dopravní značení Dopravní značení Montážní sestavy: Dopravní značení 5R, 6R (Rám160), Dopravní značení 7R (Rám160) Dopravní značení 6R, 7R (Rám180), Dopravní značení 8R (Rám180) 20 Deska pravá ,15 21 Deska levá ,15 22 Nosič ,87 23 Plech ,04 24 Nosič značení ,7 25 Čep 14x50x ,07 30 Šroub M4x , Šroub M5x , Šroub M8x , Šroub M20x ,18 40 Matice M4 samojistná , Matice M5 samojistná , Matice M8 samojistná , Matice M20 samoj ,07 50 Odrazka oranžová ,03 51 Odrazka trojúhelníková ,07 52 Trojúhelník-pomalá voz ,3 53 Spona 110 PP-IS ,03 54 Závl. pérová 3,15x70/ , Vedení po pluhu 9m ,9 Vedení po pluhu 10m ,1 105 Pravá větev 1,5m ,5 Pravá větev 2,5m ,6 106 Levá větev 0,8m ,

16 Orební těleso univerzální UN350, UN400 pravé Orební těleso univerzální pravé UN350/400 Montážní sestavy: Orební těleso UN350 P, Orební těleso UN400 P Plazové krojidlo komplet P+L, Patka-střevíc UN Střevíc pravý UN ,- 23 Držák zahrnovačky pravý ,9 27 Výztuha pravá ,45 31 Zahrnovačka pravá ,5 33 Pero pravé ,25 35 Plaz přední pravý ,2 39 Plaz zadní široký Odhrn. deska pravá UN ,8 45 Odhrn. deska pravá UN ,5 46 Trojúhelník pravý ,3 51 Dláto pravé ,8 53 Břit pravý 460mm ,1 61 Matice M24 pr.-levá ,7 62 Matice M24 pr.-levá ,5 63 Šroub M 24 L ,5 64 Šroub M ,5 65 Šroub M 24 L ,5 66 Šroub M ,25 69 Šroub M10x , Šroub M10x ,03 72 Šroub M12x , Šroub M12x , Šroub M10x , Šroub M12x , Šroub M12x ,06 77 Šroub M16x , Šroub M16x , Šroub M20x , Šroub M16x ,12 83 Šroub M20x ,21 85 Matice M , Matice samojistná M ,01 87 Matice samojistná M , Matice M16 nízká , Matice samojistná M , Matice samojistná M , Matice M , Matice M24 levá , Matice M , Podložka plochá D10, ,06 96 Podložka plochá D , Plaz zadní dlouhý 4-děrový ,7 101 Plaz zadní dlouhý 3-děrový ,- 102 Plaz zadní široký 6-děrový ,1 108 Břit pravý 510mm-20" ,5 110 Břit pravý 3-děrový , Dláto pravé Karbid - panceřované ,6 114 Dláto otočné pravé ,- 120 Plazové krojidlo pravé ,1 122 Patka ,1 123 Patka - tvar Lemken ,9 124 Šroub M12x50 DIN608 8G , Šroub M10x50 DIN K ,

17 Orební těleso univerzální UN350, UN400 levé Orební těleso univerzální levé UN350/400 Montážní sestavy: Orební těleso UN350 L, Orební těleso UN400 L Plazové krojidlo komplet P+L, Patka-střevíc UN Střevíc levý UN ,- 24 Držák zahrnovačky levý ,9 28 Výztuha levá ,45 32 Zahrnovačka levá ,5 34 Pero levé ,25 36 Plaz přední levý ,2 39 Plaz zadní široký Odhrn. deska levá UN ,8 45 Odhrnovací deska levá UN ,5 47 Trojúhelník levý ,3 52 Dláto levé ,8 54 Břit levý 460mm ,1 61 Matice M24 pr.-levá ,7 62 Matice M24 pr.-levá ,5 63 Šroub M 24 L ,5 64 Šroub M ,5 65 Šroub M 24 L ,5 66 Šroub M ,25 69 Šroub M10x , Šroub M10x ,03 72 Šroub M12x , Šroub M12x , Šroub M10x , Šroub M12x , Šroub M12x ,06 77 Šroub M16x , Šroub M16x , Šroub M20x , Šroub M16x50 - úprava ,12 83 Šroub M16x40- úprava ,21 85 Matice M , Matice samojistná M ,01 87 Matice samojistná M , Matice M16 nízká , Matice samojistná M , Matice samojistná M , Matice M , Matice M24 levá , Matice M , Podložka plochá D10, ,06 96 Podložka plochá D , Plaz zadní dlouhý 4-děrový ,7 101 Plaz zadní dlouhý 3-děrový ,- 102 Plaz zadní široký 6-děrový ,1 109 Břit levý 510mm-20" ,5 111 Břit levý 3-děrový , Dláto levé Karbid - panceřované ,6 115 Dláto otočné levé ,- 121 Plazové krojidlo levé ,1 122 Patka ,1 123 Patka - tvar Lemken ,9 124 Šroub M12x50 DIN608 8G , Šroub M10x50 DIN K ,

18 Orební těleso páskové PA400 pravé Orební těleso páskové PA400 pravé Montážní sestavy: Orební těleso PA400 P, Patka-střevíc UN Plazové krojidlo komplet P+L 21 Střevíc pravý UN ,5 23 Držák zahrnovačky pravý ,9 31 Zahrnovačka pravá ,5 35 Plaz přední pravý ,2 39 Plaz zadní široký ,7 41 Trojúhelník pravý ,3 46 Pásek 1 pravý ,2 47 Pásek 2 pravý ,8 48 Pásek 3 pravý ,7 49 Pásek 4 pravý ,6 51 Dláto pravé ,8 53 Břit pravý 510mm ,6 61 Matice M24 pr.-levá ,7 62 Matice M24 pr.-levá ,1 63 Šroub M ,8 64 Šroub M 24 L ,8 65 Šroub M 24 L ,5 66 Držák prutů pravý ,9 68 Šroub M ,8 69 Šroub M10x , Šroub M10x , Šroub M12x , Šroub M12x , Šroub M10x , Šroub M12x , Šroub M12x ,06 77 Šroub M16x , Šroub M16x50 - úprava ,12 83 Šroub M20x70 - úprava ,21 80 Šroub M16x , Šroub M20x , Matice M , Matice samojistná M ,01 87 Matice samojistná M , Matice M16 nízká , Matice samojistná M , Matice samojistná M , Matice M , Matice M24 levá , Matice M ,06 95 Podložka plochá D10, ,06 96 Podložka plochá D , Plaz zadní dlouhý 4-děrový ,7 101 Plaz zadní dlouhý 3-děrový ,- 102 Plaz zadní široký 6-děrový ,1 110 Břit pravý 3-děrový , Dláto pravé Karbid - panceřované ,6 114 Dláto otočné pravé ,- 120 Plazové krojidlo pravé ,1 122 Patka ,1 123 Patka - tvar Lemken ,9 124 Šroub M12x50 DIN608 8G , Šroub M10x50 DIN K ,

19 Orební těleso páskové PA400 levé Orební těleso páskové levé PA400 Montážní sestavy: Orební těleso PA400 L, Patka-střevíc UN Plazové krojidlo komplet P+L 22 Střevíc levý UN ,5 24 Držák zahrnovačky levý ,9 32 Zahrnovačka levá ,5 36 Plaz přední levý ,2 39 Plaz zadní široký ,7 42 Trojúhelník levý ,3 46 Pásek 1 levý ,2 47 Pásek 2 levý ,8 48 Pásek 3 levý ,7 49 Pásek 4 levý ,6 52 Dláto levé ,8 54 Břit levý 510mm ,6 61 Matice M24 pr.-levá ,7 62 Matice M24 pr.-levá ,1 63 Šroub M ,8 64 Šroub M 24 L ,8 65 Šroub M 24 L ,5 67 Držák prutů levý ,9 68 Šroub M ,8 69 Šroub M10x , Šroub M10x , Šroub M12x , Šroub M12x , Šroub M10x , Šroub M12x , Šroub M12x ,06 77 Šroub M16x , Šroub M16x50 - úprava ,12 80 Šroub M20x70 - úprava ,21 81 Šroub M16x , Šroub M20x , Matice M , Matice samojistná M ,01 87 Matice samojistná M , Matice M16 nízká , Matice samojistná M , Matice samojistná M , Matice M , Matice M24 levá , Matice M ,06 95 Podložka plochá D10, ,06 96 Podložka plochá D , Plaz zadní dlouhý 4-děrový ,7 101 Plaz zadní dlouhý 3-děrový ,- 102 Plaz zadní široký 6-děrový ,1 111 Břit levý 3-děrový , Dláto levé Karbid - panceřované ,6 115 Dláto otočné levé ,- 121 Plazové krojidlo levé ,1 122 Patka ,1 123 Patka - tvar Lemken ,9 124 Šroub M12x50 DIN608 8G , Šroub M10x50 DIN K ,

20 Orební těleso pološroubové POL350 pravé Orební těleso pološroubové POL350 pravé Montážní sestavy: Orební těleso POL350 P, Patka-pološroub Zahrnovačka kompletní P 21 Střevíc pravý POL ,5 30 Záchyt ,55 31 Šroub vzpěrný M ,6 35 Šroub záchytný ,3 40 Odhr. deska pravá ,3 42 Výměn. díl pravý ,4 44 Břit pravý 18" ,1 46 Nosič dláta pravý ,5 48 Dláto otočné pravé ,2 50 Plaz dlouhý pravý ,3 60 Šroub M12x ,03 61 Šroub M12x ,04 62 Šroub M16x ,07 63 Šroub M16x ,16 64 Šroub M20x ,13 65 Šroub M20x ,2 70 Matice samojistná M , Matice samojistná M , Matice M , Matice M20x1, , Matice samojistná M , Matice M20x1, , Podložka plochá D , Břit 16" pravý ,3 82 Plazové krojidlo pravé ,9 84 Patka ,1 85 Dláto pravé ,2 101 Zahrnovačka P ,7 103 Držák zahrnovačky P ,8 105 Distanční podložka , Šroub M 12x , Šroub M12x , Podložka D ,

21 Orební těleso pološroubové POL350 levé Orební těleso pološroubové POL350 levé Montážní sestavy: Orební těleso POL350 L, Patka-pološroub Zahrnovačka kompletní L 22 Střevíc levý POL Záchyt ,55 31 Šroub vzpěrný M ,6 35 Šroub záchytný ,3 41 Odhr. deska levá ,3 43 Výměn. díl levý ,4 45 Břit levý 18" ,1 47 Nosič dláta levý ,5 49 Dláto otočnélevé ,2 51 Plaz dlouhý levý ,3 60 Šroub M12x ,03 61 Šroub M12x ,04 62 Šroub M16x ,07 63 Šroub M16x ,16 64 Šroub M20x ,13 65 Šroub M20x ,2 70 Matice samojistná M , Matice samojistná M , Matice M , Matice M20x1, , Matice samojistná M , Matice M20x1, , Podložka plochá D , Břit 16" levý ,3 83 Plazové krojidlo levé ,9 84 Patka ,1 86 Dláto levé ,2 102 Zahrnovačka L ,7 104 Držák zahrnovačky L ,8 105 Distanční podložka , Šroub M 12x , Šroub M12x , Podložka D ,

22 Předradlička, držáky předradličky Předradličky Montážní sestavy: Předradlička pravá, Předradlička levá 21 Slupice pravá ,2 22 Slupice levá ,2 25 Distanční plech ,14 50 Podložka plochá D10, ,06 51 Šroub M10x ,03 55 Ostří předradličky Pravé ,6 56 Ostří předradličky Levé ,6 57 Deska předradličky Pravá ,6 58 Deska předradličky Levá ,6 60 Matice M ,01 Držák předradličky střižný Montážní sestavy: Držák předradličky S, Držák předradličky E180S 61 Držák předradličky ,5 Rozteč těles 90cm 62 Držák předradličky ,1 Rozteč těles 100cm 65 Šroub M16x ,17 Šroub M16x ,17 E 180S 66 Matice M ,07 67 Matice sam. M ,03 69 Šroub M20x60 úprava ,2 Držák předradličky pružinový Montážní sestavy: Držák předradličky P - rameno T25, T Držák předradličky P - rameno T35 81 Držák předradličky ,3 82 Deska ,2 83 Vymezení ,2 J120P, J140/90P 85 Šroub M20x60 úprava ,2 86 Šroub M16x ,17 Šroub M16x ,19 E180P 87 Matice sam. M ,03 88 Matice M ,

Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180. Servisní katalog náhradních dílů.

Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180. Servisní katalog náhradních dílů. Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180 Servisní katalog náhradních dílů 2009 www.opall-agri.cz Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí polonesený

Více

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120/100 JUPITER 120/90

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120/100 JUPITER 120/90 Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120/100 JUPITER 120/90 Servisní katalog náhradních dílů 2014 www.opall-agri.cz Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí

Více

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 JUPITER 120. Servisní katalog náhradních dílů SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 JUPITER 120. Servisní katalog náhradních dílů SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 Obsah Rám pluhu, táhlo spojovací.

Více

JUPITER 140 JUPITER 140/90

JUPITER 140 JUPITER 140/90 Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 140 JUPITER 140/90 SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 140 JUPITER 140/90

Více

SATURN II. Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN. Servisní katalog náhradních dílů. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič

SATURN II. Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN. Servisní katalog náhradních dílů. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN II Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič SATURN Obsah Tažné

Více

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120. Servisní katalog náhradních dílů.

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120. Servisní katalog náhradních dílů. Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 Servisní katalog náhradních dílů 2009 www.opall-agri.cz SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný

Více

JUPITER 140 JUPITER 140/90

JUPITER 140 JUPITER 140/90 Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 140 JUPITER 140/90 Servisní katalog náhradních dílů 2009 www.opall-agri.cz SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro

Více

Radličkový kypřič MERKUR II 2,2 5,5m

Radličkový kypřič MERKUR II 2,2 5,5m Radličkový kypřič MERKUR II 2,2 5,5m Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Radličkový kypřič - podmítač MERKUR II 2,2m, 3m, 4m, 4,7m a 5,5m se střižným

Více

JUPITER 140/100 JUPITER 140/90

JUPITER 140/100 JUPITER 140/90 Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 140/100 JUPITER 140/90 Servisní katalog náhradních dílů 2013 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný

Více

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ vydaný v roce 2001 pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto katalogu platí pro Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN II 3m a 4m nesená verze,

Více

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ vydaný v roce 2001 pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto katalogu platí pro nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 3-5 radličný se střižným a pružinovým

Více

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III 8m a 10m verze s podvozkem, se střižným a pružinovým systémem

Více

Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN II. Servisní katalog náhradních dílů.

Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN II. Servisní katalog náhradních dílů. Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN II Servisní katalog náhradních dílů 2009 www.opall-agri.cz Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Univerzální

Více

NEPTUN. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů 2009 SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

NEPTUN. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů 2009 SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II 8m a 10m Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN

Více

J17PI1II8R I ~O

J17PI1II8R I ~O Nesený oboustranný --- ----- otocný pluh J17PI1II8R I ~O Servisní katalog náhradních dílu 2008 SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLU Soucásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný

Více

Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN III. Servisní katalog náhradních dílů

Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN III. Servisní katalog náhradních dílů Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN III Servisní katalog náhradních dílů 2013 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Kombinovaný stroj pro

Více

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ vydaný v roce 2001 pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto katalogu platí pro radličkový kypřič půdy MERKUR 3m, 4m, 4,7m a 5,5m se střižným a pružinovým

Více

Diskové brány PEGAS S

Diskové brány PEGAS S Diskové brány PEGAS S Servisní katalog náhradních dílů 2014 www.opall-agri.cz Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Diskové brány PEGAS-S 3m a 4m kompaktní

Více

Zadní polonáprava s brzdovým bubnem a hřídelí

Zadní polonáprava s brzdovým bubnem a hřídelí Zadní polonáprava s brzdovým bubnem a hřídelí 1 Zadní polonáprava s brzdovým bubnem a hřídelí 1. 10-67-753 Úplná levá polonáprava do 17. série 1 110-30010 10-69-753 Úplná pravá polonáprava do 17. série

Více

III SOKO zemědělské náhradní díly

III SOKO zemědělské náhradní díly skupina - Rám ŽTR 165 skupina č. 01 99850010 165001.01 Oko 19421116 165001.04 Pouzdro skupina - Disk 762 Kč 88 Kč 1,50kg skupina č. 02 98547006 165002.01 Talíř skupina - Ústrojí žací 3 266 Kč 23,0kg skupina

Více

Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III. 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů

Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III. 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III 8m a 10m Servisní katalog náhradních dílů 2013 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Univerzální

Více

Cambridge válce VEGA 9,2

Cambridge válce VEGA 9,2 Cambridge válce VEGA 9,2 Servisní katalog náhradních dílů / 2016 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Cambridge válce VEGA 9,2 OBSAH: Část stroje Strana

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ K17/102H K20/102H K22/102HX K22/122HX 0-5500-874

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ K17/102H K20/102H K22/102HX K22/122HX 0-5500-874 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ KARSIT K17/102H K20/102H K22/102HX K22/122HX 2011 0-5500-874 SKUPINY STROJE page 1A MOTOR 17,5 HP S PŘÍSLUŠENSTVÍM 2 1B MOTOR 20/22 HP S PŘÍSLUŠENSTVÍM 4 2 PŘEDNÍ NÁPRAVA 6 3 ŘÍZENÍ

Více

III SOKO zemědělské náhradní díly

III SOKO zemědělské náhradní díly skupina - Kasač HORAL Aktiv skupina č. 015 532038120158 2715.01 Hřídel kasače 1 811 Kč 75,00 kg 532030220038 2715.03 Ozubené kolo 84 z. 5 615 Kč 32,00 kg 532038240028 2715.12 Hřídel pravý 1 158 Kč 3,80

Více

KARSIT KATALOGNÁHRADNÍCHDÍLŮ SAMOJÍZDNÝ ŽACÍ STROJ H17-I/K102 H20-I/K102 H22-I/K102X

KARSIT KATALOGNÁHRADNÍCHDÍLŮ SAMOJÍZDNÝ ŽACÍ STROJ H17-I/K102 H20-I/K102 H22-I/K102X KATALOGNÁHRADNÍCHDÍLŮ SAMOJÍZDNÝ ŽACÍ STROJ KARSIT H17-I/K102 H20-I/K102 H22-I/K102X Výrobce: KARSIT HOLDING s.r.o. Jaromírova 91 551 01 Jaroměř CZECH REPUBLIC 2010 0-5500-594 SKUPINY STROJE str. 1A MOTOR

Více

PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ PAC 8-7M KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ PAC 8-7M KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ PAC 8-7M KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ List č. 1 (Počet stran 22) MERON a.s., Masarykova 53, 742 45 Fulnek, Česká republika Datum vydání: únor 2006 O B S A H: Plášť úplný Tabulka č. 1

Více

PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ APM 60 E KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ APM 60 E KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ APM 60 E KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Výrobce: MERON a.s., Masarykova 53, 742 45 Fulnek, Česká republika Datum vydání: duben 2009 O B S A H: Kapotáž pracího stroje Vnější buben Prací

Více

ABG GOLF MOTOR VZDUCHOVÝ FILTR

ABG GOLF MOTOR VZDUCHOVÝ FILTR Rozpad ND výrobků ABG - 2011 Obsah ABG Golf Motor....... 3-9 ABG Golf Tělo..... 10-17 ABG 100........... 18-20 ABG 150........... 21-23 ABG 210........... 24-26 ABG 220........... 27-32 ABG 260...........

Více

Katalog náhradních dílů

Katalog náhradních dílů tr@bi.cz 2003 Katalog náhradních dílů Trabant Zpracoval: Michal Bidlo Obsah 1 Motor 4 1.1 Válec a kliková skříň...................................................... 4 1.2 Kliková hřídel..........................................................

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 8. část: ELEKTRICKÁ VÝSTROJ VOZU. Elektrické příslušenství

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 8. část: ELEKTRICKÁ VÝSTROJ VOZU. Elektrické příslušenství Elektrické příslušenství 1 Elektrické příslušenství Poz. Číslo dílu Název dílu Kusů Obchodní číslo 1. 10-124-4045 Pojistková skříňka 1 110-939380 9450.34 2. 10-163-3066 Držák pojistkové skříňky smaltovaný

Více

Cambridge válce. Servisní katalog náhradních dílů. Virgo 6.3 m. Platnost od 2011. www.opall-agri.cz

Cambridge válce. Servisní katalog náhradních dílů. Virgo 6.3 m. Platnost od 2011. www.opall-agri.cz Cambridge válce Virgo 6.3 m Servisní katalog náhradních dílů Platnost od 0 www.opall-agri.cz Cambridge Válce Virgo Tento návod k používání byl vydán pro: Cambridge válce Virgo typ:... výrobní číslo:...

Více

BDR 550. Verze 5 výroba od roku 2001 JEDNOBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 58 cm. Vladimír Bernklau

BDR 550. Verze 5 výroba od roku 2001 JEDNOBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 58 cm. Vladimír Bernklau BDR 550 Verze 5 výroba od roku 2001 JEDNOBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 58 cm Vladimír Bernklau Motorové jednotky BDR 550 Katalog íslo 03/Verze 5/Strana 2 Rozpis díl motorové jednotky A 9720607 MOTOROVÁ

Více

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA II 180

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA II 180 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA II 180 EUROPA II 5-9 radličný se střižným a EUROPA II 5-8 pružinovým systémem

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 4. část: SPOJKA, PŘEVODOVKA, DIFERENCIÁL. Spojka

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 4. část: SPOJKA, PŘEVODOVKA, DIFERENCIÁL. Spojka Spojka 1 Spojka 1. 10-122-7051 Úplný štít s přítlačným kotoučem smontovaný do 5. série 1 110-150070 1. 10-126-7051 Úplný štít s přítlačným kotoučem smontovaný od 6. do 16. série 1 110-150071 1. 10-130-7051

Více

PRACÍ STROJE UNIMAC KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

PRACÍ STROJE UNIMAC KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRACÍ STROJE UNIMAC KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Dodavatel: MERON a.s., Masarykova 53, 742 45 Fulnek, Česká republika Datum vydání: červen 2007 OBSAH: Dle tohoto katalogu je možno objednávat náhradní díly pro

Více

Trailer total. Nyní v EUROPARTU: náhradní díly pro nápravy VALX. Náhradní díly pro nápravy s kotoučovými brzdami

Trailer total. Nyní v EUROPARTU: náhradní díly pro nápravy VALX. Náhradní díly pro nápravy s kotoučovými brzdami Trailer Total U1_U4_CZ_Layout 1 06.02.2012 15:36 Seite 3 Nyní v EUROPARTU: náhradní díly pro nápravy VALX Náhradní díly pro nápravy s kotoučovými brzdami Náhradní díly pro nápravy s bubnovými brzdami Vzduchové

Více

Č.položky Název Cena bez DPH Cena s DPH 06 Balení EAN

Č.položky Název Cena bez DPH Cena s DPH 06 Balení EAN 0001212 KLEČE SPECIÁL 3 184,87 3 790,00 1 8592189059853 0002792 KARBURÁTOR 2923 PH NÁHR 3714 1 189,92 1 416,00 1 8592189051987 0002828 KOHOUT PALIVOVÝ GUTTBROD 255,46 304,00 2 8592189050058 0002872 KOHOUT

Více

Katalog náhradních dílů 1

Katalog náhradních dílů 1 A B C D PŘEVODOVKA PŘEVODOVKA PŘEVODOVKA PŘEDNÍ NÁPRAVA E HYDRAULICKÝ ROZVADĚČ HDS 1505 F G HYDRAULICKÉ VÁLCE HYDRAULICKÝ VÁLEC 80x40x90 Katalog náhradních dílů 1 A-PŘEVODOVKA Katalog náhradních dílů 2

Více

Obsah Orientace v knize Zapalovací svíčky Popis vozidla Vložka vzduchového fi ltru Kontrola opotřebení zadních brzdových čelistí a bubnů

Obsah Orientace v knize Zapalovací svíčky Popis vozidla Vložka vzduchového fi ltru Kontrola opotřebení zadních brzdových čelistí a bubnů Prelims Obsah 5 Obsah Orientace v knize... 10 Popis vozidla... 11 Bezpečnostní pokyny... 12 Opravy během jízdy... 13 Nouzové startování... 14 Výměna kola... 15 Hledání netěsností... 16 Odtahování vozidla...

Více

KATALOG. Interiérového kotle VERNER 13/10.2 NÁHRADNÍCH DÍLŮ ČSN EN ISO 9001: 2001

KATALOG. Interiérového kotle VERNER 13/10.2 NÁHRADNÍCH DÍLŮ ČSN EN ISO 9001: 2001 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ v Interiérového kotle VERNER 3/0. ČSN EN ISO 900: 00 OBSAH strana ZÁKLADNÍ SESTAVA 4 SPALOVACÍ PROSTOR 6 DVÍŘKA VNITŘNÍ 0 DVÍŘKA PŘEDNÍ POPELNÍK 4 KAPOTÁŽ 6 KOTEL ÚPLNÝ S PŘIKLÁDÁNÍM

Více

Ceník náhradní dílů přívěsů Agados

Ceník náhradní dílů přívěsů Agados CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ PŘÍVĚSŮ AGADOS strana Přívěs NP 1,2,3,7 2 Přívěs NP 26 3 Přívěs HANDY 3 Korba a podvozek VZ-18,-21,-23,-26,-27 4 Přívěs VZ KONKURENT 6 Přívěs ALUX 6 Přívěs VZ EXCLUSIVE 8 Přívěs Kangaro,

Více

Ceník náhradních dílů 2014-III.

Ceník náhradních dílů 2014-III. Ceník náhradních dílů 2014-III. 2 Obsah PŘÍSLUŠENSTVÍ Příslušenství k umyvadlovým a dřezovým sifonům 4 Záchodové sedátko 4 Šroub kompletní 4 Těsnění k WC kombi 4 Příslušenství k napouštěcím a vypouštěcím

Více

SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU. 8 9,90 12,00 19 240371 Šroub IMBUS M6x60 mm (utahovací moment 10 NM)

SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU. 8 9,90 12,00 19 240371 Šroub IMBUS M6x60 mm (utahovací moment 10 NM) ROTAX KÓD Popis položky SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU POČET KS Prodejní cena - Kč bez DPH včetně DPH 1-2 ###295913 Skříň motoru - kompletní 1 10 057,85 12 170,00 2 632010 Centrážní pouzdro

Více

PRACÍ STROJE UNIMAC KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

PRACÍ STROJE UNIMAC KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRACÍ STROJE UNIMAC KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Dodavatel: MERON a.s., Masarykova 53, 742 45 Fulnek, Česká republika Datum vydání: červen 2007 OBSAH: Dle tohoto katalogu je možno objednávat náhradní díly pro

Více

Katalog náhradních dílů H13-I/K92 H15-I/K92 0-5500-847

Katalog náhradních dílů H13-I/K92 H15-I/K92 0-5500-847 Katalog náhradních dílů KARSIT H13-I/K92 H15-I/K92 2011 0-5500-847 SKUPINY STROJE str. 1 MOTOR S PŘÍSLUŠENSTVÍM 2 2 PŘEDNÍ NÁPRAVA 4 3 ŘÍZENÍ 6 4 POHON POJEZDU 8 5 ZAVĚŠENÍ SEČENÍ 10 6 SEČENÍ 12 7 OVLÁDÁNÍ

Více

NÁHRADNÍ DÍLY NA VÝROBKY HAWLE

NÁHRADNÍ DÍLY NA VÝROBKY HAWLE NÁHRADNÍ DÍLY NA VÝROBKY HAWLE Hydranty EXPO 269108000012 PÍST TĚSNÍCÍ K 5030,5020, 80 1300 Kč 269110000012 PÍST TĚSNÍCÍ K 5020, 5030 100 1470 Kč 502000000090 ZNAK NA HYDRANT - PŘÍPLATEK 680 Kč 502008002130

Více

ND K M11,M13. Sklad Položka Název položky

ND K M11,M13. Sklad Položka Název položky ND K M11,M13 Sklad Položka Název položky 195600025020102 ZÁVLAČKA 2,5X20 195380518500300 ŠROUB 195460217565000 MATICE 195460203084000 ŠROUB 195341080010800 PODLOŽKA 195360606001500 POJISTKA 195375215560000

Více

III SOKO zemědělské náhradní díly

III SOKO zemědělské náhradní díly skupina - Řetězový dopravník NTVS-4-1(MV3-025) tabulka č. 8675 3605 258675.00 Řetěz dopravníku komplet 5 537 Kč 48,00 kg 3608 258675.01 Náhradní řetěz samostatný 1 352 Kč 12,00 kg 3612 258675.02 Lišta

Více

TL 2000 Sting Sport Ilustrovaný katalog náhradních dílů ILUSTROVANÝ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ TL 2000. Sting Sport

TL 2000 Sting Sport Ilustrovaný katalog náhradních dílů ILUSTROVANÝ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ TL 2000. Sting Sport ILUSTROVANÝ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ TL 2000 Sting Sport Číslování kapitol k a p i t o l a - 0 1 - k a p i t o l a - 0 2 - k a p i t o l a - 0 3 - k a p i t o l a - 0 4 - k a p i t o l a - 0 5 - k a p i

Více

KOLOVÉ VEDENÍ ODPRUŽENÉ KVO 40 SE P1, P2

KOLOVÉ VEDENÍ ODPRUŽENÉ KVO 40 SE P1, P2 KOLOVÉ VEDENÍ ODPRUŽENÉ KVO 40 SE P1, P2 Použití : Kolové vedení odpružené KVO 40 SE slouží k valivému vedení dopravních nádob - skipů - po ocelových průvodnicích. Je inovací používaných kolových vedení

Více

Konstruování Ú V O D D O ZÁKLADŮ KONSTRUOVÁNÍ S POJE, STROJNÍ SOUČÁSTI A PŘEVODY, KONSTRUKČNÍ D O K U M E NTACE

Konstruování Ú V O D D O ZÁKLADŮ KONSTRUOVÁNÍ S POJE, STROJNÍ SOUČÁSTI A PŘEVODY, KONSTRUKČNÍ D O K U M E NTACE Konstruování Ú V O D D O ZÁKLADŮ KONSTRUOVÁNÍ S POJE, STROJNÍ SOUČÁSTI A PŘEVODY, KONSTRUKČNÍ D O K U M E NTACE Cíle přednášky Seznámení studentů s metodikou navrhování spojů (rozebíratelných i nerozebíratelných),

Více

Ceník náhradních dílů 2015-I.

Ceník náhradních dílů 2015-I. Ceník náhradních dílů 2015-I. Platný od 1. 4. 2015 2 Obsah Ceník náhradních dílů 2015 PŘÍSLUŠENSTVÍ Příslušenství k umyvadlovým a dřezovým sifonům 4 WC sedátko 4 Šroub kompletní 4 Těsnění k WC kombi 4

Více

KATALOG DÍLŮ MANIPULAČNÍ ZAŘÍZENÍ PRO HALOVÉ SENÍKY ND 3-011

KATALOG DÍLŮ MANIPULAČNÍ ZAŘÍZENÍ PRO HALOVÉ SENÍKY ND 3-011 0 KATALOG DÍLŮ MANIPULAČNÍ ZAŘÍZENÍ PRO HALOVÉ SENÍKY ND 3-011 Dodavatelem náhradních dílů je firma AGRA-BOHEMIA, a.s. se sídlem v Přelouči. Jako náhradní díly jsou dodávány díly označené +. 1 2 Manipulační

Více

V 500A KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

V 500A KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ V 500A KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VRTULE V 500A, V 500A/1690 AVIA PROPELLER, s.r.o. 199 00 Praha - Letňany, Česká Republika P/N 060-8921.7 Vydání: Září 1999 Revize: Únor 2009 PLATNÉ OZNAČENÍ STRAN : PŮVODNÍ

Více

CENÍK Kč. Platnost od 01.08.2011

CENÍK Kč. Platnost od 01.08.2011 TRUBKY Trubka PN 20-4 m 16x2,7 m 101016 0,11 0,28 160 17,30 20x3,4 m 101020 0,17 0,44 100 23,00 25x4,2 m 101025 0,27 0,73 60 36,20 32x5,4 m 101032 0,43 1,10 40 57,60 40x6,7 m 101040 0,67 1,83 24 87,80

Více

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA II 180

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA II 180 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA II 180 EUROPA II 5-9 radličný se střižným a EUROPA II 5-8 pružinovým systémem

Více

JEDNORAMENNÝ MECHANISMUS CTS Katalog náhradních dílů

JEDNORAMENNÝ MECHANISMUS CTS Katalog náhradních dílů JEDNORAMENNÝ MECHANISMUS CTS 84 Katalog náhradních dílů Poznámky : CTS-servis spol. s r.o. OKŘÍNEK - IV. vydání, 008 - Adresa výrobce : CTS-servis spol. s r.o. tel. : 0040 08 Okřínek fax : 0040 09, - 8

Více

KATALOG DÍLŮ MOTORU VERNER - 1400

KATALOG DÍLŮ MOTORU VERNER - 1400 KATALOG DÍLŮ MOTORU VERNER - 1400-63 - OBSAH 1. Díly řadyvm... 65 1. Díly řadyvk... 72 1. Díly řadyvs... 78-64 - VM VM-01-01 polovina bloku přední VM-01-02 polovina bloku zadní VM-01-03 kryt bloku přední

Více

CENÍK ND 2014 CENA 2014

CENÍK ND 2014 CENA 2014 CENÍK ND 2014 CENA 2014 Č.položky Název Balení Cena bez DPH 5340306 Třmen 1 762 9942543 LANKO POJEZDU - náhrada 9942585 +LK8820B - - 9944113 LANKO PLYNU - náhrada 9942507 - - 9944115 BOVDEN POJEZDU - náhrada

Více

HECHT 5060. Katalog náhradních dílů

HECHT 5060. Katalog náhradních dílů HECHT 5060 Katalog náhradních dílů 37 Sestava nosná 38 Poz. Název Typ KS Obj. číslo 1 Nosný rám Tekton 1 11231.096 2 Sestava Pevná náprava 1 3 Sestava převodovky 1 41233.014 4 Sestava nap. pojezdu 1 5

Více

Ceník náhradních dílů

Ceník náhradních dílů Ceník náhradních dílů 2015 SANITÁRNÍ TECHNIKA ČESKÝ VÝROBEK Platný od 1. 10. 2015 4 Obsah PŘÍSLUŠENSTVÍ Příslušenství k umyvadlovým a dřezovým sifonům 4 WC sedátko 4 Šroub kompletní 4 Těsnění k WC kombi

Více

101 Těleso čerpadla 132 Mezistěna. 545.2 Zadní ložiskové pouzdro. 550.2 Podložka. 685 Ochranné pouzdro. 813 Stator. 818 Rotor.

101 Těleso čerpadla 132 Mezistěna. 545.2 Zadní ložiskové pouzdro. 550.2 Podložka. 685 Ochranné pouzdro. 813 Stator. 818 Rotor. 20 NTV 73 3 LM 80 819.1 550.2 550.2 950 412.2 Těleso čerpadla Oběžné kolo Těsnící kroužek Těsnící kroužek O 412.2 Těsnící kroužek O Těsnící kruh Distanční kroužek Zadní ložiskové pouzdro Podložka 550.2

Více

W 2118 D D D D D D D D E Y D D D4053 1

W 2118 D D D D D D D D E Y D D D4053 1 W 2118 1 W 2118.11 D4051 1 2 Přední náprava D4052 1 3 Rotační lišta D3580 1 4 Páka zvedání D0861 1 5 Náboj D0354 1 6 Převodová skříň D3536 1 7 Převodová skříň D3536 1 8 Elektrovýzbroj D4002 1 9 Sedadlo

Více

Ponorná čerpadla 65 KDFU 130. Sestava A. 554 Podložka

Ponorná čerpadla 65 KDFU 130. Sestava A. 554 Podložka 65 KDFU 130 932.6 321.2 805 901 826.2 824 576 Sestava 550.3 151 Plášť čerpadla 156.1 Výtlačné koleno 156.2 Výtlačné koleno 828.2 321.2 Ložisko 350.2 Horní těleso ložiska 400.1 Těsnění výtlačného kolena

Více

MOTOR JIKOV GH 1509, GH 1511

MOTOR JIKOV GH 1509, GH 1511 MOTOR JIKOV GH 1509, GH 1511 Vladimír Bernklau 1509,1511 Kliková skříň, vačka JIKOV 4 TAKT Katalog číslo 40/Verze 1/Strana 2 1509,1511 Kliková skříň, vačka 1 5171711 TRUBKA 2 1 2 7461121 DRŽÁK 2 1 3 1512583

Více

SERVO 6.50. PÖTTINGER polonesené pluhy 97+212.CS.0115

SERVO 6.50. PÖTTINGER polonesené pluhy 97+212.CS.0115 SERVO 6.50 PÖTTINGER polonesené pluhy 97+212.CS.0115 Silák pro velké plochy SERVO 6.50 Polonesené pluhy SERVO 6.50 účelně spojují dobré charakteristiky nesených a polonesených pluhů. Tažné síly se přenášejí

Více

Ceník náhradních dílů

Ceník náhradních dílů Ceník náhradních dílů 2016 SANITÁRNÍ TECHNIKA ČESKÝ VÝROBEK Platný od 1. 5. 2016 2 Obsah PŘÍSLUŠENSTVÍ Příslušenství k umyvadlovým a dřezovým sifonům 4 WC sedátko 4 Šroub kompletní 4 Těsnění k WC kombi

Více

Katalog náhradních dílů IGLAND 65H

Katalog náhradních dílů IGLAND 65H IG LES, s.r.o. J. Tomáška 7 0 ROKYCANY Tel.: +0 0 9 Fax: +0 0 9 Email: vacovsky@igland.cz www.igland.cz, www.igles.cz IGLAND AS Roresanden 09 N885 Grimstad, Norway Phone + 7 7 5 00 Fax + 7 7 5 0 Mail:

Více

SESTAVA MOTORU VERNER - 1400

SESTAVA MOTORU VERNER - 1400 SESTAVA MOTORU VERNER - 1400 SESTAVA MOTORU VERNER - 1400-24 - SESTAVA MOTORU VERNER - 1400 OBSAH Sestava 1. Kliková hřídel... 26 2. Uložení klikové hřídele... 27 3. Polovina bloku - přední... 28 4. Rozvod

Více

Ceník náhradních dílů 2015-II.

Ceník náhradních dílů 2015-II. Ceník náhradních dílů 2015-II. Platný od 1. 8. 2015 2 Obsah Ceník náhradních dílů II. 2015 PŘÍSLUŠENSTVÍ Příslušenství k umyvadlovým a dřezovým sifonům 4 WC sedátko 4 Šroub kompletní 4 Těsnění k WC kombi

Více

platný od 9.4.2004 - ceny bez DPH

platný od 9.4.2004 - ceny bez DPH ceník trubek a tvarovek PPR TŘÍDA 15 TŘÍDA 15 TVAROVKA Rozměr M.J. Objednací PPR TVAROVKA Rozměr M.J. Objednací PPR (mm) číslo Typ 3 Balení (mm) číslo Typ 3 Balení TRUBKA MOTANÁ 16 x 2,3 m 12001 12,70

Více

19 21 DETAIL C MĚŘÍTKO 1 : H7/n a5 632 ŠNEKOVÝ DOPRAVNÍK ÚADI 0-SD-00. 4x2670 D x

19 21 DETAIL C MĚŘÍTKO 1 : H7/n a5 632 ŠNEKOVÝ DOPRAVNÍK ÚADI 0-SD-00. 4x2670 D x 16765 15960 100 2640 66 4x2670 2640 684 H E1 D 5 2 9 10 11 3 5 328 40 C F 22 927 B 5 4 479 660 H 15 16 6 7 8 6x70 2604 17 D 2676 23 45 18 200 445 36 46 49 52 19 ŠNEKOVÝ HŘÍDEL VE ŽLABU ULOŽEN EXCENTRICKY

Více

III SOKO zemědělské náhradní díly

III SOKO zemědělské náhradní díly skupina - Fortschritt E 303 tabulka č. 02 4131771912 303002.12 Pružina nekompletní skupina - Hnací kolo 1 195 Kč (E 302) 3,00 kg tabulka č. 03 4140751467 303003.14 Portálová hřídel 966 Kč 3,10kg 4131771375

Více

PPR SYSTÉM CENÍK Kč. Platnost od 01.03.2014. Stránka 1

PPR SYSTÉM CENÍK Kč. Platnost od 01.03.2014. Stránka 1 TRUBKY Trubka S 2,5 (PN 20) 4 m 16x2,7 m 101016 0,11 0,28 160 19,70 20x3,4 m 101020 0,17 0,44 100 26,30 25x4,2 m 101025 0,27 0,73 60 41,30 32x5,4 m 101032 0,43 1,10 40 65,70 40x6,7 m 101040 0,67 1,83 24

Více

www.filtr-filtry.cz www.kdfilter.cz

www.filtr-filtry.cz www.kdfilter.cz ČÍSLO POLOŽKY NÁZEV POLOŽKY BRUTTO CENA POZNÁMKY 0122114030 Zajišťovací šroub 350 Kč 0122214035 Zajišťovací šroub 427 Kč 0131108055 Šroub s okem 248 Kč 0143518000 Zátka šroub. 141 Kč 0143522000 Zátka šroub.

Více

MOTOR JIKOV 1415, 1429, 1443 UNI

MOTOR JIKOV 1415, 1429, 1443 UNI MOTOR JIKOV 1415, 1429, 1443 UNI Vladimír Bernklau 1415,1429,1443 Válec a kliková sk í 1 1351702 KROUŽEK POJISTNÝ 15 SN 022928.2 2 2 3011984 EP KLIKOVÝ 1 3 3043046 KROUŽEK PÍSTNÍ 67X2 3 4 9943132 LOŽISKO

Více

DYNATECH T3 PŘESTAVITELNÉ OVLÁDÁNÍ ZACHYCOVAČŮ NÁVOD NA POUŽITÍ A ÚDRŽBU

DYNATECH T3 PŘESTAVITELNÉ OVLÁDÁNÍ ZACHYCOVAČŮ NÁVOD NA POUŽITÍ A ÚDRŽBU DYNATECH T3 PŘESTAVITELNÉ OVLÁDÁNÍ ZACHYCOVAČŮ NÁVOD NA POUŽITÍ A ÚDRŽBU NÁVOD NA POUŽITÍ A ÚDRŽBU 1. ÚVOD 2. POKYNY PRO POUŽÍVÁNÍ A ÚDRŽBU 3. MONTÁŽNÍ PŘÍRUČKA 2 z 11 1. ÚVOD Ovládání zachycovačů DYNATECH

Více

Součástky DIN & normované

Součástky DIN & normované Součástky DIN & normované Součástky DIN & normované Samořezné šrouby Samořezný šroub Čočkovitá hlava s křížovou drážkou DIN 81 / ISO 79 třída pevnosti 4.8 č. zboží. 6115 Šroub do dřevotřísky č. zboží.

Více

INTEC PRO. Verze 122672-0156 TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON 6,5 HP. Vladimír Bernklau

INTEC PRO. Verze 122672-0156 TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON 6,5 HP. Vladimír Bernklau INTEC PRO Verze 122672-0156 TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON 6,5 HP Vladimír Bernklau 000 Filtr vzduchový, výfuk 163 691894 T SN NÍ SÁNÍ 259 691189 DRŽÁK 300 693331 VÝFUK TICHÝ CHOD 425A 690244 ŠROUB

Více

BDR 581 SL. ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581SL BELLA 1/2011 od roku 2011. Vladimír Bernklau

BDR 581 SL. ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581SL BELLA 1/2011 od roku 2011. Vladimír Bernklau BDR 581 SL ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581SL BELLA 1/2011 od roku 2011 Vladimír Bernklau Motor, úchyt motoru 12 11 1 9946914 MOTOR HONDA GCV160, 5,5 HP 4T OHC1Z 1 2 4051913 ŘEMENICE MOTORU 1 3 9463709 PŘÍRUBA

Více

TECHNICKÉ ÚDAJE - PODVOZEK 88

TECHNICKÉ ÚDAJE - PODVOZEK 88 TECHNICKÉ ÚDAJE - PODVOZEK 88 Rám Vidlice Zdvih pružiny Osazení vidlice Pružná vzpěra Brzda Brzdové kotouče - průměr Hranice opotřebení brzdových kotoučů Tlak vzduchu v pneumatikách pro jízdu v terénu

Více

Remeha CAlenta. Přehled náhradních dílů a sestavy

Remeha CAlenta. Přehled náhradních dílů a sestavy Remeha CAlenta Přehled náhradních dílů a sestavy 1 Remeha CAlenta 15s / 25s / 15ds / 25ds 2 Remeha Calenta 15s /25s /15ds / 25ds - 1 Díl č. Popis Pozice 4101 Přední kryt Calenta 1001 4102 Dvířka krytu

Více

Bezpečnostní symboly použité na stroji

Bezpečnostní symboly použité na stroji Bezpečnostní symboly použité na stroji DŮLEŽITÉ: Následující značky se nacházejí na Vašem zařízení nebo v přiloženém prospektu výrobku. Před použitím zařízení je důležité seznámit se s významem každé značky.

Více

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky!

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! Fotka Registrační číslo Název Cena bez DPH 110.080.56 Tryska 56 SHA 15 110.080.68 Tryska 68 SHA

Více

4. SESTAVENÍ. Rotorovou hlavu vložte do držáku houpačky diagonálně. Musí se pohybovat. volně a plynule. Kovová rotorová hlava 17x37,5x11

4. SESTAVENÍ. Rotorovou hlavu vložte do držáku houpačky diagonálně. Musí se pohybovat. volně a plynule. Kovová rotorová hlava 17x37,5x11 4. SESTAVENÍ Musí se pohybovat volně a plynule Rotorovou hlavu vložte do držáku houpačky diagonálně Kovová rotorová hlava 17x37,5x11 Kolík 1,5x18,7 Houpačka 36x14,6x6,8mm M2x8 2x 3,6x0,2 M2x6,5mm 2x 3,6x0,2mm

Více

Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem

Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem 1 Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem 1. 10-143-7296 Úplná konzola páky do 13. série 1 110-512420 1. 10-207-7296 Úplná konzola páky s pouzdry od 14. série

Více

Ověřená technologie montáže motokáry INDOOR 08

Ověřená technologie montáže motokáry INDOOR 08 VYSOKÁ ŠKOLA BÁŇSKÁ TECHNICKÁ UNIVERZITA OSTRAVA FAKULTA METALURGIE A MATERIÁLOVÉHO INŽENÝRSTVÍ Ústav progresivních technologií pro automobilový průmysl Ověřená technologie montáže motokáry INDOOR 08 Petr

Více

Servis 5. Dílenská příručka SUPERB 2002. Převodovka 01W/012 Vydání 10.01. Servisní služby. Technické informace DVZ FHN EEN EMV EZG GFY GFZ GFN GFL GGB

Servis 5. Dílenská příručka SUPERB 2002. Převodovka 01W/012 Vydání 10.01. Servisní služby. Technické informace DVZ FHN EEN EMV EZG GFY GFZ GFN GFL GGB Servis 5 Dílenská příručka SUPERB 2002 Převodovka 0W/02 Vydání 0.0 Kód převodovky DVZ FHN EEN EMV EZG GFY GFZ GFN GFL GGB Servisní služby. Technické informace Printed in Czech Republic 5 Servis Toto dílo

Více

Servisní příručka. Hydraulická brzda typ LBS(LBV)/314, 315 (Euro a SAE provedení)

Servisní příručka. Hydraulická brzda typ LBS(LBV)/314, 315 (Euro a SAE provedení) Hydraulická brzda typ LBS(LBV)/314, 315 (Euro a SAE provedení) 14 LBS(LBV)/314, 315 Demontáž Poz. Demontovaný díl Popis 11 Korunová matice Pouze pro brzdy s kuželovou hřídelí. Klíčem S=46 mm povolte a

Více

BDR 550 JEDNOBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005315 AU4 ZÁBĚR 550

BDR 550 JEDNOBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005315 AU4 ZÁBĚR 550 BDR 550 JEDNOBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005315 AU4 ZÁBĚR 550 03 / 2013 0005315AU4 Motorová jednotka 13 22 12 23 11 9 14 10 1 8 21 20 16 7 7 19 25 18 BDR 550 Katalog č.03a / Verze 6 / Strana 2 0005315AU4

Více

BDR 700. Verze 2 výroba od roku 1994 DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm. Vladimír Bernklau

BDR 700. Verze 2 výroba od roku 1994 DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm. Vladimír Bernklau BDR 700 Verze 2 výroba od roku 1994 DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm Vladimír Bernklau 0005321 Rozpis díl kle e zahradní 1 9474704 DÍL KLE Í SPODNÍ PRO KAPSU 1 1A 9474710 DÍL KLE Í SPODNÍ 1 2 6055503

Více

BDR 583 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 583 SLEV MODEL 2013

BDR 583 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 583 SLEV MODEL 2013 BDR 583 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 583 SLEV MODEL 2013 01/2013 Motor, úchyt motoru 12 11 13 1 N010297 MOTOR BRIGGS 950E SERIES 1 2 9710403 ŘEMENICE MOTORU SESTAVA 1 3 9463709 PŘÍRUBA SESTAVA LAKOVANÁ 1 4 1012410

Více

NÁVOD K POUžÍVÁNÍ A MONTÁŽI SEZNAM NÁHRADNÍCH DÍLŮ

NÁVOD K POUžÍVÁNÍ A MONTÁŽI SEZNAM NÁHRADNÍCH DÍLŮ NÁVOD K POUžÍVÁNÍ A MONTÁŽI SEZNAM NÁHRADNÍCH DÍLŮ ČELNÍ ZVEDACÍ ZAŘÍZENÍ + PTO (TAG3954) Traktor B1710, B2110, B2410, B2710 Senefelder Str. 3x5 63110 Rodgau Změny vyhrazeny! NÁVOD K POUŽÍVÁNÍ A MONTÁŽI

Více

cena za stručný popis dílu NOVÝ POUŽITÝ díl díl

cena za stručný popis dílu NOVÝ POUŽITÝ díl díl BRZDY PODVOZKY KOMPLETNÍ MOTOKÁRY tom-a-race položka PODVOZKY HAAS minikart Comer 80 60032 17409.28 Maranello RS2 honda 390 128992 40000 MS kart honda 390 119744 39515.52 CRG road rebel honda 390 131360

Více

KATALOG + CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ

KATALOG + CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ KATALOG + CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ pro motory: 25 MAX evo 25 JUNIOR MAX evo 25 MINI MAX evo 25 MICRO MAX evo výhradní zástupce pro ČR: ROTAX - Kapitola POZICE KÓD Popis položky SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA,

Více

Hloubkové kolo (základní výbava) - vykonává funkci výkyvného podpěrného kola - rozměr pneu dle typu pluhu viz. zákl. výbava Kombinované kolo

Hloubkové kolo (základní výbava) - vykonává funkci výkyvného podpěrného kola - rozměr pneu dle typu pluhu viz. zákl. výbava Kombinované kolo Nesený pluh JUPITER II - profil rámu dle typu, rozestup těles dle typu - stavebnicový systém pluhu 3+1, 4+1 - stavitelný záběr dle typu - světlost pod rámem 80 cm Základní výbava - orební tělesa UN350,

Více

náhradní díly pro obilní kombajn

náhradní díly pro obilní kombajn skupina - Prstová lišta Fortschritt MDW/E 527 tabulka č. 01 4260714174 527001.04 Dvojprst 239 Kč 0,60 kg 4260714190 527001.11 Lišta 62 Kč 0,20 kg 021189307 527001.31 Žací kosa - 6 m 6 759 Kč 14,50 kg 4260714221

Více

01 Motor s krytem 02 Čerpadlo 12 03 Rozvaděč 04 Rozvod pohonných hmot 05 Benzínová nádrž 06 Vývěva s ovládáním 07 Vývěva 12 08 Chlazení motoru 09

01 Motor s krytem 02 Čerpadlo 12 03 Rozvaděč 04 Rozvod pohonných hmot 05 Benzínová nádrž 06 Vývěva s ovládáním 07 Vývěva 12 08 Chlazení motoru 09 01 Motor s krytem 02 Čerpadlo 12 03 Rozvaděč 04 Rozvod pohonných hmot 05 Benzínová nádrž 06 Vývěva s ovládáním 07 Vývěva 12 08 Chlazení motoru 09 Chladič 10 Čistič 11 Zapalování - úplné 12 Přístrojová

Více

CENÍK náhradních dílů čerpadel

CENÍK náhradních dílů čerpadel 5. ledna 2016 CENÍK náhradních dílů čerpadel číslo dílu popis dílu cena bez DPH v Kč cena s DPH v Kč kategorie 001DK 001DK Motor 0,37 kw, 230V, 50Hz 2031,5 2458,12 ND 002DK 002DK Motor 0,55 kw, 400V, 50Hz

Více

Podvozky (pojezdy) železničních vozidel. Volné materiály k předmětu MZV

Podvozky (pojezdy) železničních vozidel. Volné materiály k předmětu MZV Podvozky (pojezdy) železničních vozidel Volné materiály k předmětu MZV Ing. Marcel Mityska, CSc. 2012 1 Podvozky (pojezdy) železničních vozidel Základní rozdělení pojezdů je na: RÁMOVÉ a PODVOZKOVÉ. Chování

Více