DUBAJ RAS AL KHAIMAH. Váš pohodový odpočinek. pobyty u moře s vynikajícími možnostmi vyžití. Termíny: libovolné Cena: od 1.

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "DUBAJ RAS AL KHAIMAH. Váš pohodový odpočinek. pobyty u moře s vynikajícími možnostmi vyžití. Termíny: libovolné Cena: od 1."

Transkript

1 DUBAJ RAS AL KHAIMAH Váš pohodový odpočinek pobyty u moře s vynikajícími možnostmi vyžití Termíny: libovolné Cena: od 1.190,- Kč/noc Místo pobytu: Dubaj - chlouba Arabského poloostrova se světově proslulými stavbami a atrakcemi, kam se pohodlně dostanete přímým letem z Prahy nebo Vídně. Pro cestu nepotřebujete vízum a díky naší spolupráci s místními touroperátory poskytujícími služby v češtině, nebudete potřebovat ani jazykové znalosti. Můžete si pouze užívat Popis ubytování: Avari Dubai Hotel 4* Hotel v centru Dubaje, ve čtvrti Deira, v docházkové vzdálenosti od zálivu Dubai Creek a od stanice metra Al Rigga. Čtvrť Deira je zasvěcena zábavě a nakupování kromě restaurací, barů a kaváren zde naleznete velká nákupní centra i tradiční tržiště. Je to nejstarší část města, proto je zde i množství kulturních památek a starých křivolakých uliček. V hotelu se nachází 179 nově zrekonstruovaných pokojů a apartmá. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, TV s plochou LCD-obrazovkou, interaktivní TV s internetem (filmy na vyžádání), telefonem, kávovarem, minibarem, trezorem, vysokorychlostním Wi-Fi připojením, fénem na vlasy. V hotelu je k dispozici plně vybavené fitness centrum a vyhřívaný bazén na střeše. Pláž Jumeirah je pohodlně a levně dosažitelná městskou dopravou nebo taxi.

2 Five Continents Cassells Hotel 4* Hotel v nové rezidenční čtvrti Al Barsha, naproti stanice metra Sharaf DG a v pěší dostupnosti nákupního střediska Mall of the Emirates s lyžařským areálem Ski Dubai. Čtvrť Al Barsha leží v blízkosti pláží a ostrovů Palm Jumierah. Díky nedalekému Dubajskému přístavu a internetovému a mediálnímu centru Dubaje - Dubai Internet City bylo v této čtvrti postaveno množství luxusních hotelů. Všech 312 prostorných a elegantně zařízených pokojů a apartmá je vybaveno klimatizací satelitní TV, vysokorychlostním Wi-Fi připojením, trezorem, telefonem, minibarem, kávovarem, fénem na vlasy. V hotelu je k dispozici plně vybavené fitness centrum, sauna, vířivka, masáže, stolní tenis a vyhřívaný bazén na střeše. Nejmenším hostům slouží dětské hřiště. Na pláž Jumeirah se během pár minut pohodlně a levně dostanete městskou dopravou nebo taxi. Místo pobytu: Ras Al Khaimah Pouhých 50 minut jízdy autem z rušné Dubaje se nám ukáže další z tváří Spojených arabských emirátů klidný, hornatý emirát Ras Al Khaimah, kde se značná část území těší dostatku vláhy a kde si díky tomu můžeme pochutnat na čerstvých šťavnatých pomerančích a velkých sladkých datlích. Je to emirát, kde u pobřeží nalezneme nádherné chráněné přírodní laguny sloužící jako ideální místo pro rekreaci. Bohatý podmořský život je podívanou pro turisty a zdrojem obživy pro místní obyvatele. Prý se tady také loví perly Popis ubytování: Rixos Bab Al Bahr 5* Luxusní hotel přímo na dlouhé bělostné pláži s možnostmi vyžití pro všechny věkové kategorie.

3 Mezi pokoji si můžete vybrat z mnoha kategorií od pokojů De Luxe až po pokoje pro rodiny či pro seniory. Všechny jsou vybaveny klimatizací, satelitní TV s plochou obrazovkou, minibarem, telefonem, trezorem, Wi-Fi připojením, kávovarem, fénem na vlasy. Hoteloví hosté mohou zavítat do některé ze 7 restaurací, 5 barů, do cukrárny nebo nočního klubu. Vynikající je rovněž nabídka kulturních programů vidět můžete divadelní, baletní či operní představení, akrobaty, hudební skupiny Relaxaci slouží dokonale vybavené wellness centrum, sauny, masáže, cvičení jógy. Chloubou hotelu jsou pravé turecké lázně. Pro sportovce jsou určena sportoviště pro míčové hry, bohatá nabídka vodních sportů, aerobik, plachtění A pamatováno je rovněž na děti a mládež, pro které hotel organizuje zábavný program v klubu pro děti a klubu pro teenagery. Bin Majid Beach Resort 4* Hotel je umístěn přímo na pláži. Všechny hotelové pokoje jsou vybaveny klimatizací s vlastní regulací, satelitním TV, telefonem, minibarem, trezorem. Hotel svých hostům nabízí vyžití v bazénu, sauně, vířivce, ve fitness centru, na hotelové pláži, při vodních sportech. Zájemci o dokonalou relaxaci si mohou dopřát ayurvédskou masáž, ti sportovně založení mohou využít hotelové tenisové kurty nebo si mohou zajet na nedaleké golfové hřiště Al Hamra ve stylu links course (hřiště blízko moře, se silným větrem). Pro nejmenší hosty je k dispozici dětské hřiště. Možnosti vyžití: Při pobytu v Dubaji a Ras Al Khaimah budete jistě chtít vidět všechna zdejší nej. Pomocníkem Vám při tom budou zkušení česky mluvící místní průvodci z naší partnerské cestovní kanceláře. Pro každého se najde něco: skupinová nebo individuální okružní jízda městem, výlet do Abu Dhabi s prohlídkou překrásné Velké mešity a okruhu Formule 1, prohlídka šejkových stájí, výlet do oázy Al Ain a samozřejmě atrakce největší vyjížďka na vyhlídku At the Top v nejvyšším patře nejvyšší budovy na světě Burj Khalifa a zážitek neméně úžasný šálek čaje ve snad nejznámějším hotelu na světě Burj Al Arab ve tvaru plachty. S anglicky mluvícím průvodcem se můžete vydat na: projížďku tradiční lodí Dhow po moderním dubajském přístavu, po zálivu Dubai Creek, projížďku po moři ve člunu, na jachtě, ve žluté ponorce, můžete si dopřát vyhlídkový let ve vrtulníku, balóně nebo malém letadle, můžete rybařit, nebo vyrazit na výlet jeepem do pouště nebo lodí kolem severního skalnatého výběžku Arabského poloostrova - Musandam, kde uvidíte drsnou krajinu podobnou svojí členitostí krajině v polárních oblastech. Skvělou zábavu si můžete užít v některém z akvaparků, v zábavním parku Ferrari World, v akváriu nebo delfináriu. Naprosto jedinečným zážitkem je plavání s delfíny! Rozhodnete-li se pro vlastní program, můžete se vydat na pláž, za nákupy, na golf nebo na prohlídku města. Na všechna místa Vás spolehlivě dopraví metro, autobusy nebo velmi levné taxi.

4 Cena zahrnuje: 1x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji v hotelích kat. 4* nebo 5* se snídaní (Avari, Five Continents Cassells), polopenzí (Bin Majid Beach Resort), All Inclusive (Rixos Bab Al Bahr), asistenci česky hovořícího delegáta na telefonu, pojištění CK ve smyslu zákona 159/99 Sb. Cena nezahrnuje: leteckou přepravu Praha/Vídeň Dubaj Praha/Vídeň, transfer z letiště do hotelu a zpět, komplexní pojištění léčebných výloh v zahraničí, místní pobytové taxy, výlety a jiné služby v místě pobytu, spropitné. Sleva pro děti do 12 let: viz připojené ceníky a cenové podmínky jednotlivých hotelů Příplatky: Místní pobytová taxa v hotelu 4*(pouze v Dubaji): 2,05 USD/os./noc a příplatky za stravu: viz připojené ceníky a cenové podmínky jednotlivých hotelů Letenka Praha/Vídeň Dubaj Praha/Vídeň (včetně letištních tax a palivových příplatků) Emirates, včetně transferu letiště-hotel-letiště: od ,- Kč (při pobytu v Dubaji) od 19. (při pobytu v Ras Al Khaimah) Letenka Praha Dubaj Praha (včetně letištních tax a palivových příplatků) Smart Wings, včetně transferu letiště-hotel-letiště: od 9. (při pobytu v Dubaji) od ,- Kč (při pobytu v Ras Al Khaimah) Fakultativní služby nezahrnuté v ceně zájezdu (orientační ceny): (při pobytu v Dubaji) Program At the Top - Burj Khalifa: 1.190,- Kč Oběd v hotelu Burj Al Arab 6*: 4.190,- Kč Večerní plavba tradiční lodí Dhow s večeří 5*: 1. Lyžování ve Ski Dubai (vč. vybavení): /2 hod. Prohlídka okruhu F1 - Abu Dhabi: 3.190,- Kč Návštěva zábavního parku Ferrari World Abu Dhabi: 2.690,- Kč

5 Fakultativní služby nezahrnuté v ceně zájezdu (orientační ceny): (při pobytu v Ras Al Khaimah) Prohlídka Dubaje: 1. Prohlídka Abu Dhabi: 3.290,- Kč Výlet do oázy Al Ain: 2.390,- Kč Lodní výlet kolem poloostrova Musandam: 2.390,- Kč Jeep safari v poušti: 1.790,- Kč NA PŘÁNÍ ZAJISTÍME VIP SLUŽBY NA LETIŠTI V DUBAJI PRO RYCHLEJŠÍ ODBAVENÍ! BON TON, s.r.o., .: Masarykovo nám. 17, Hranice, tel: , fax:

6 BON TON, s.r.o. CENÍK pobytové zájezdy Dubaj, Ras Al Khaimah Spojené arabské emiráty Dubaj Hotel Avari Dubai 4* Termíny: Libovolný počet nocí Druh stravy: snídaně Cena za osobu a noc: 190,- Kč 1.090,- Kč 1.390,- Kč 190,- Kč 1.090,- Kč , , , , , , ,- Kč 1.590,- Kč , , , , , ,- Kč 190,- Kč 2.390,- Kč Slevy pro děti: děti do 12 let v pokoji s rodiči zdarma. Maximální počet dětí na pokoji s rodiči: 2. Strava pro děti do 5 let zdarma, strava pro děti 5-12 let dle platného ceníku. Příplatky za stravu: Oběd dospělý/dítě: 490,-/250,- Kč/den Večeře dospělý/dítě: 590,-/290,- Kč /den

7 Spojené arabské emiráty Dubaj Hotel Five Continents Cassells Al Barsha 4* Termíny: Libovolný počet nocí Druh stravy: snídaně Cena za osobu a noc: 1.190,- Kč 790,- Kč 290,- Kč 1.390,- Kč 790,- Kč 290,- Kč , , , , , , , ,- Kč 790,- Kč 290,- Kč 1.590,- Kč , , , , , ,- Kč 290,- Kč 1. Slevy pro děti: děti do 12 let v pokoji s rodiči zdarma. Maximální počet dětí na pokoji s rodiči: 2. Strava pro děti do 5 let zdarma, strava pro děti 5-12 let dle platného ceníku. Příplatky za stravu: Oběd dospělý/dítě: 590,-/290,- Kč/den Večeře dospělý/dítě: 590,-/290,- Kč /den Spojené arabské emiráty Ras Al Khaimah Bin Majid Beach Resort 4* Termíny: Libovolný počet nocí Druh stravy: polopenze Cena za osobu a noc:

8 , ,- Kč zdarma zdarma 1.190,- Kč 2.490,- Kč 390,- Kč 1.790,- Kč ,- Kč 2.590,- Kč Slevy pro děti: jedno dítě na přistýlce v pokoji rodičů zdarma včetně stravy. Sleva pro druhé dítě: 50% z ceny dospělého. Maximální počet dětí do 12 let na pokoji s rodiči: 2. Příplatek All Inclusive: Dospělí a děti od 12 let: /den Spojené arabské emiráty Ras Al Khaimah Rixos Bab Al Bahr 5* Termíny: , Děti 4-11 let: 790,- Kč/den Libovolný počet nocí Druh stravy: All Inclusive Cena za osobu a noc: 2.690,- Kč 2.590,- Kč ,- Kč 3.790,- Kč 2.590,- Kč ,- Kč 6.290,- Kč 4.490,- Kč

9 , , , ,- Kč ,- Kč 8.390,- Kč ,- Kč ,- Kč 2.390,- Kč Slevy pro děti: dvě děti do 3 let zdarma. Jedno dítě 3-12 let bez nároku na lůžko zdarma (cena za přistýlku dle platného ceníku). Druhé dítě 3-5 let bez nároku na lůžko zdarma (cena za přistýlku dle platného ceníku). Cena pro druhé dítě 6-12 let dle platného ceníku. BON TON, s.r.o., .: Masarykovo nám. 17, Hranice, tel: , fax:

Týden golfu v Dubaji spojený s turnajem časopisu GOLF vč. návštěvy Dubai World Championship

Týden golfu v Dubaji spojený s turnajem časopisu GOLF vč. návštěvy Dubai World Championship Týden golfu v Dubaji spojený s turnajem časopisu GOLF vč. návštěvy Dubai World Championship Zveme Vás na týdenní golfový výlet do Dubaje se shlédnutím finále Dubai World Championship. Užijete si hru na

Více

EMIRÁTY BALI MEXIKO INDIE EXOTIKA

EMIRÁTY BALI MEXIKO INDIE EXOTIKA EMIRÁTY BALI MEXIKO INDIE EXOTIKA spojen arabsk emir ty abu dhabi dubaj FUJAIRAH Spojené arabské emiráty Pouštní stát při pobřeží Perského zálivu je stále častějším cílem cestovatelů. Jistota celoročního

Více

Zájezdy pro seniory Madarsko Turecko. Váš specialista na dovolenou již od roku 1992 BULHARSKO 2015. 24. sezóna. Cestovní kancelár STEFANNY

Zájezdy pro seniory Madarsko Turecko. Váš specialista na dovolenou již od roku 1992 BULHARSKO 2015. 24. sezóna. Cestovní kancelár STEFANNY Zájezdy pro seniory Madarsko Turecko 24. sezóna Tradice - spolehlivost - kvalita Cestovní kancelár BULHARSKO 2015 STEFANNY www.stefanny.cz 2 5 Kvalita a spolehlivost Zkušenosti a tradice Slevy za rychlé

Více

LÉTO 2015 ŠPANĚLSKO ŘECKO. Slevy až 22% CHORVATSKO ITÁLIE SLOVENSKO MAĎARSKO SENIORSKÉ POBYTY

LÉTO 2015 ŠPANĚLSKO ŘECKO. Slevy až 22% CHORVATSKO ITÁLIE SLOVENSKO MAĎARSKO SENIORSKÉ POBYTY ŠPANĚLSKO ŘECKO CHORVATSKO ITÁLIE LÉTO 2015 SLOVENSKO MAĎARSKO SENIORSKÉ POBYTY Slevy až 22% Vážení a milí zákazníci, rok se s rokem sešel a Vy opět pročítáte náš další nový katalog LÉTO 2015. Jsme potěšeni

Více

LÉTO 2015 ŘECKÝ OSTROV KORFU RAKOUSKO ZVÝHODNĚNÉ ZÁJEZDY PRO SENIORY 55 + Letecky, autobusem, vlastní dopravou

LÉTO 2015 ŘECKÝ OSTROV KORFU RAKOUSKO ZVÝHODNĚNÉ ZÁJEZDY PRO SENIORY 55 + Letecky, autobusem, vlastní dopravou LÉTO 2015 ŘECKÝ OSTROV KORFU RAKOUSKO ZVÝHODNĚNÉ ZÁJEZDY PRO SENIORY 55 + Letecky, autobusem, vlastní dopravou Vážené dámy a vážení pánové, naši milí klienti! Vstupujeme do naší 25. sezony a věřím, že

Více

Léto 2012 BULHARSKO. letecky z Pardubic. www.vvvtour.com

Léto 2012 BULHARSKO. letecky z Pardubic. www.vvvtour.com Léto 2012 BULHARSKO letecky z Pardubic www.vvvtour.com 29 ÚVOD, POJIŠTĚNÍ, REZERVACE A PRODEJ VÁŽENÍ A MILÍ ZÁKAZNÍCI, vítáme Vás na stránkách katalogu cestovní kanceláře VVV TOUR CZ I a představujeme

Více

Exotická dovolená 2011/2012 EMIRÁTY THAJSKO VIETNAM SRÍ LANKA MALEDIVY SEYCHELY BRAZÍLIE BALI MAURITIUS REUNION KEŇA ZANZIBAR KAPVERDY

Exotická dovolená 2011/2012 EMIRÁTY THAJSKO VIETNAM SRÍ LANKA MALEDIVY SEYCHELY BRAZÍLIE BALI MAURITIUS REUNION KEŇA ZANZIBAR KAPVERDY 2011/2012 Exotická dovolená www.firotour.cz EMIRÁTY THAJSKO VIETNAM SRÍ LANKA MALEDIVY SEYCHELY BRAZÍLIE BALI MAURITIUS REUNION KEŇA ZANZIBAR KAPVERDY 2011/2012 Exotická dovolená FLORIDA HAVAJSKÉ OSTROVY

Více

Potřebujete si nechat vyšetřit zrak?

Potřebujete si nechat vyšetřit zrak? Na webu www.benfica.cz najdete širokou nabídku zájezdů včetně aktuálních slev. OBSAH: Chorvatsko Černá Hora Španělsko Kanárské ostrovy Bulharsko Tunisko Turecko Polsko Poznávací zájezd Lázeňské zájezdy

Více

Léto. cestovní kancelář. bulharsko. turecko. letecky z Pardubic. www.leteckyzpardubic.cz

Léto. cestovní kancelář. bulharsko. turecko. letecky z Pardubic. www.leteckyzpardubic.cz cestovní kancelář bulharsko Léto 2013 turecko letecky z Pardubic www.leteckyzpardubic.cz Vážení a milí přátelé, jsme potěšeni, že právě držíte v rukou nový katalog cestovní kanceláře VVV TOUR CZ 1, na

Více

NABÍDKA ZÁJEZDU PLAVBA S GOLFOVÝM BAGEM. Spojené arabské emiráty a Omán. Termín 3. 1. - 11. 1. 2016. Plavba. Spojené arabské emiráty a Omán

NABÍDKA ZÁJEZDU PLAVBA S GOLFOVÝM BAGEM. Spojené arabské emiráty a Omán. Termín 3. 1. - 11. 1. 2016. Plavba. Spojené arabské emiráty a Omán PLAVBA S GOLFOVÝM BAGEM Termín 3. 1. - 11. 1. 2016 Termín: 3. 1. - 11. 1. 2016 Splendour of the Seas Plná penze Vybavení lodě: Paluba s vodním vyžitím, venkovní i krytý bazén, vířivky, moderní denní lázně

Více

* 9. 16.1.2011, *23. 30.1.2011 *Loď pluje ve směru SAE, Bahrajn, Omán.

* 9. 16.1.2011, *23. 30.1.2011 *Loď pluje ve směru SAE, Bahrajn, Omán. Klenoty Emirátů Costa Deliziosa Spojené arabské emiráty, Omán, Bahrajn 19. 26. 12.2010, 2. 9.1.2011, 16. 23.1.2011, 30.1. 6.2.2011, 6. 13.2. 2011, 13. 20.2.2011, 20. 27.2.2011, 27.2. 6.3.2011 * 9. 16.1.2011,

Více

Miniaturní kontinent.

Miniaturní kontinent. Miniaturní kontinent. NA CO SE MUŽETE TĚŠIT? přírodní scenérie místní gurmánské speciality tradiční pohostinnost nádherné pláže a nádherné moře CO BYSTE SI NEMĚLI NECHAT UJÍT? NEJZNÁMEJŠÍ PLÁŽE Playa del

Více

Obsah / mapa destinací

Obsah / mapa destinací OBSAH odlet katalog / strana ceník / strana Slevy, informace, mapa destinací 2 5 Thassos Brno 6 17 99 100 Lesbos Brno 18 24 101 Zakynthos Brno 25 36 102 103 Samos Brno, Ostrava 37 44 104 Kos Brno, Ostrava

Více

Kréta - Plakias. Letecké zájezdy na 7, 10, 11 a 14 nocí. To nejdůležitější o Plakiasu: 128 VIAMARE 2014 22 let s Vámi

Kréta - Plakias. Letecké zájezdy na 7, 10, 11 a 14 nocí. To nejdůležitější o Plakiasu: 128 VIAMARE 2014 22 let s Vámi Kréta - Plakias Letecké zájezdy na 7, 10, 11 a 14 nocí PLAKIAS Příjemné přímořské letovisko se nachází na jihu Kréty asi 40 km od Rethymna. Vzniklo na místě staré rybářské vesničky. Je zde mírné středozemské

Více

Pobytové zájezdy Španělsko, Chorvatsko Poznávací zájezdy

Pobytové zájezdy Španělsko, Chorvatsko Poznávací zájezdy 2015 Pobytové zájezdy Španělsko, Chorvatsko Poznávací zájezdy www.ck-karavan.cz 2 Úvod Vážení a milí zákazníci, představujeme Vám novou nabídku našich pobytových a poznávacích zájezdů na rok 2015. Především

Více

Zájezdy pro seniory 55 + a dotované zájezdy

Zájezdy pro seniory 55 + a dotované zájezdy Zájezdy pro seniory 55 + a dotované zájezdy Jaro a podzim 2015 Jednolůžkový pokoj BEZ PŘÍPLATKU * platí u vybraných destinací do vyčerpání kapacit Odlety Z BRNA A OSTRAVY * platí u vybraných destinací

Více

Lefkada Matina s ***** Zakynthos Admiral Tsilivi *** Lesbos Silver Bay ****

Lefkada Matina s ***** Zakynthos Admiral Tsilivi *** Lesbos Silver Bay **** Lefkada Matina s ***** Zakynthos Admiral Tsilivi *** Lesbos Silver Bay **** ŘECKO 2015 KLIMA Zakynthos má subtropické klima, v létě zde teploty šplhají nad 35 C a v zimě neklesají pod bod mrazu. Podmínky

Více

cestovní kancelář Litomyšl

cestovní kancelář Litomyšl cestovní kancelář Litomyšl Dovolená 2015 termály moře poznání Vážení přátelé, milí zákazníci! Úvodem nám dovolte, abychom Vám poděkovali za Vaši přízeň a důvěru, neboť díky Vám vstupuje CKL do jubilejní

Více

Katalog zájezdů. léto 2013. SLEva až 20 % SPECIaLISTa. na Tunisko NOvINKa - Egypt. o Vás a Vaše děti NEJLEPŠÍ FIRST MINUTE CENY. v tunisku jako doma

Katalog zájezdů. léto 2013. SLEva až 20 % SPECIaLISTa. na Tunisko NOvINKa - Egypt. o Vás a Vaše děti NEJLEPŠÍ FIRST MINUTE CENY. v tunisku jako doma www.you-travel.cz : 257 314 800 v tunisku jako doma Katalog zájezdů léto 2013 FIRST MINUTE 1 dítě zdarma NEJLEPŠÍ FIRST MINUTE CENY SLEva až 20 % SPECIaLISTa na Tunisko NOvINKa - Egypt STaRáME SE o Vás

Více

Možná proto, že ji antické mýty označují jako rodiště boha Dia. Něco na tom asi bude, protože tento největší řecký ostrov je divoce krásný, opojně

Možná proto, že ji antické mýty označují jako rodiště boha Dia. Něco na tom asi bude, protože tento největší řecký ostrov je divoce krásný, opojně Kréta Proč je Kréta tak krásná? Možná proto, že ji antické mýty označují jako rodiště boha Dia. Něco na tom asi bude, protože tento největší řecký ostrov je divoce krásný, opojně voňavý a vlídně romantický.

Více

Turecko TURECKO. Belek. Antalya. Konakli. Side. Alanya

Turecko TURECKO. Belek. Antalya. Konakli. Side. Alanya TURECKO Turecko Kouzelná země ležící na pomezí Evropy a Asie s atmosférou Orientu se stala jednou z nejoblíbenějších dovolenkových des nací. Tradiční turecká pohos nnost se to ž proměnila v síť kvalitních

Více

2009.ancora.cz www EGYPT

2009.ancora.cz www EGYPT 2009 EGYPT Vážení zákazníci, milí přátelé, dovolte nám, abychom poděkovali za Vaši dosavadní přízeň i za to, že při výběru své letní dovolené 2009 zvažujete využít nabídky cestovní kanceláře ANCORA. Podlehnout

Více

DOPRAVA AUTOBUSEM VLASTNÍ DOPRAVA

DOPRAVA AUTOBUSEM VLASTNÍ DOPRAVA LÉTO 2014 Všeobecné informace POJIŠTěNÍ 1. V souladu se zákonem 159/1999 Sb. je cestovní kancelář Atlantika, spol. s r.o. pojištěna proti úpadku. Klienti jsou pojištěni proti krachu cestovní kanceláře.

Více

KATALOG ZÁJEZDŮ. léto 2015 Staráme se o Vás a Vaše děti. výhodné first minute ceny novinka: seniorské pobyty V TUNISKU JAKO DOMA

KATALOG ZÁJEZDŮ. léto 2015 Staráme se o Vás a Vaše děti. výhodné first minute ceny novinka: seniorské pobyty V TUNISKU JAKO DOMA www.you-travel.cz : 257 315 200 KATALOG ZÁJEZDŮ léto 2015 Staráme se o Vás a Vaše děti V TUNISKU JAKO DOMA výhodné first minute ceny novinka: seniorské pobyty Bizerte Mateur TUNIS Jendouba HAMMAMET NABUL

Více

chorvatsko & itálie francie & Španělsko 2015

chorvatsko & itálie francie & Španělsko 2015 25. sezóna chorvatsko & itálie francie & Španělsko 2015 POBYTOVÉ ZÁJEZDY JADERSKÉ A STŘEDOZEMNÍ MOŘE POZNÁVACÍ A SPORTOVNÍ ZÁJEZDY ZALOŽENO 1990 Spolehlivý průvodce na Vašich cestách www.campana.cz POJIŠTĚNÍ

Více

CESTOVNÍ KANCELÁŘ ŘECKO LÉTO 2008. a řecké ostrovy, Itálie. pobytové zájezdy. 10. sezóna. www.jihospol.tours.cz

CESTOVNÍ KANCELÁŘ ŘECKO LÉTO 2008. a řecké ostrovy, Itálie. pobytové zájezdy. 10. sezóna. www.jihospol.tours.cz CESTOVNÍ KANCELÁŘ ŘECKO LÉTO 28 a řecké ostrovy, Itálie pobytové zájezdy 1. sezóna www.jihospol.tours.cz ŘECKO KRÉTA Vážení přátelé, milí zákazníci, již desátým rokem za Vámi přicházíme s nabídkou našich

Více

40.000 plus. K Vaší dovolené můžeme zajistit toto cestovní pojištění: Vyberte si sami, jak chcete cestovat. Milí klienti,

40.000 plus. K Vaší dovolené můžeme zajistit toto cestovní pojištění: Vyberte si sami, jak chcete cestovat. Milí klienti, CHORVATSKO 2015 40.000 plus Milí klienti, díky vám všem cestovní kancelář Za sluncem s.r.o. v roce 2014 prodala přes 40.000 nocí pobytů v hotelích a penziónech po celém světě. To nás staví mezi nejprodávanější

Více

VYUŽIJTE BOHATOU NABÍDKU SLEV! Podrobnější informace naleznete v ceníku. Pro skupiny a kolektivy nad 15 osob neváhejte požádat o SKUPINOVÝ KATALOG.

VYUŽIJTE BOHATOU NABÍDKU SLEV! Podrobnější informace naleznete v ceníku. Pro skupiny a kolektivy nad 15 osob neváhejte požádat o SKUPINOVÝ KATALOG. Léto u more Španelsko, Itálie, Malta, Sicílie ÚVOD Vážení klienti, po úspěšném zakončení loňské sezóny Vám předkládáme další katalog zahraničních pobytů. V tomto katalogu najdete již roky osvědčená místa,

Více

Jižní Itálie 2012. Salento Gargáno Palmová riviéra Kalábrie Sardínie

Jižní Itálie 2012. Salento Gargáno Palmová riviéra Kalábrie Sardínie Jižní Itálie 2012 Salento Gargáno Palmová riviéra Kalábrie Sardínie Sale Milí klienti a milí přátelé, prostřednictvím našeho katalogu bychom Vám rádi představili především jednu z nejexotičtějších a nejjižnějších

Více

Bulharsko2011 DĚTI ZCELA ZDARMA ALL INCLUSIVE ZDARMA. To nejlepší z jižního pobřeží. cestovní kancelář

Bulharsko2011 DĚTI ZCELA ZDARMA ALL INCLUSIVE ZDARMA. To nejlepší z jižního pobřeží. cestovní kancelář cestovní kancelář Létáme s leteckou společností Travel Servis z Prahy, Pardubic, Brna a Ostravy DĚTI ZCELA ZDARMA ALL INCLUSIVE ZDARMA Bulharsko2011 To nejlepší z jižního pobřeží SleVy DÍTĚ zcela zdarma

Více